RUROK VANTAA 24.8.2013
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 24.8.2013 Loppuu 24.8.2013
Ilmoittautuminen alkaa 24.8.2013 Ilmoittautuminen loppuu 24.8.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
Yhteensä 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Link Aurore Bleu de Ciel IV Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
ABY a S*Hjortronstigens Alfred Nobel IV Uros 2 (SP) Spijker Charles KM
ABY n FI*Laire Meleth Aran IV Uros 2 (SP) Preiss Karl KM BIV NOM
ABY n FI*Laire Valar Lorien IV Uros 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
ABY n FI*Link Inanyesha IV Naaras 5 (IC) Preiss Karl Abs
ABY n FI*Nebuankhet Quipu IV Uros 8 (PR) Preiss Karl EX1 CAPIB
ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT IV Uros 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS
ABY n Isatai's Namid of Bluestream IV Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl Abs
ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA IV Uros 1 (SC) Preiss Karl KM BIV
ABY n S*Hjortronstigens Private Dancer IV Uros 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB
ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music IV Uros 2 (SP) Preiss Karl KM
ABY o FI*Angelos U*Maya IV Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo Abs
ABY o FI*Link Zaki Habit Rouge IV Uros 1 (SC) Räihä Jarmo KM
ABY o FI*Nebuankhet Qaholom IV Uros 8 (PR) Räihä Jarmo EX1 CAPIB
ABY o FI*Redcheetah's Aarre IV Uros 6 (IP) Räihä Jarmo EX1 CAGPIB
ABY o FI*Redcheetah's Aurora IV Naaras 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS
ABY o FIN*Link Ayana IV Naaras 17 (Veteraani) Reijers Eric Abs
ABY o FIN*Link Ayana IV Naaras 1 (SC) Räihä Jarmo Abs
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne IV Uros 2 (SP) Räihä Jarmo KM BIV NOM
ABY p FI*Link Inameremeta IV Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
ACL d 22 CurlingLight Mangosteen II Uros 5 (IC) Monney Pillonel Joëlle EX1 CAGCIB
ACL f 02 21 64 FI*Metusalahin Barbie II Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX2
ACL f 03 24 FI*DilYaar Fayyim Foolwati II Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
ACL f 03 24 FI*Trollin Hissu II Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 BIV
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 2 (SP) Monney Pillonel Joëlle KM NOM
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1 NOM BIS
ACL h 03 21 33 FI*DilYaar Falguni Firoza II Naaras 12 (Pennut) Monney Pillonel Joëlle EX1
ACL n 23 FI*Murmelin Bonzo II Uros 6 (IP) Monney Pillonel Joëlle EX1 CAGPIB
ACL n 24 FI*Trollin Fille II Naaras 11 (Nuoret) Monney Pillonel Joëlle EX1
ACS e 24 FIN*Trollin Hanno II Uros 3 (GIC) Monney Pillonel Joëlle EX1 CACS NOM
BAL c 21 SE*Qjou'z Bon A Petit IV Uros 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
BAL d 21 FIN*Mummeli Twixinho Jesse IV Uros 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM NOM BIS
BEN n 22 31 FI*Kattiklaanin Luke Catwalker III Uros 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS
BEN n 22 33 FI*SiruCats Ives Isidore III Uros 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB
BEN n 22 33 ZaharaBengals Hopeful Promise III Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
BEN n 24 CattiCartano Helmi III Naaras 4 (GIP) Preiss Karl EX1 CAPS
BEN n 24 FI*Kissalehdon Kullat Nunu III Naaras 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
BEN n 24 FI*Leokatin HubbaBubba III Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
BEN n 24 FI*PurrGold Amore Axara III Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl DISQ AGR.
BEN n 24 Glitterglam Gabriel III Uros 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC BIV
BEN n 24 S*Leopardettes Viktor III Uros 9 (Avoin) Preiss Karl EX2
BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla III Naaras 2 (SP) Spijker Charles KM
BML ns 11 FIN*Ancelaine Henrik III Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric Abs
BML ns 11 FIN*Ancelaine Henrik III Uros 10 (KAS) Räihä Jarmo Abs
BML ns 11 FIN*Ancelaine Horatius III Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric Abs
BML ns 11 FIN*Ancelaine Horatius III Uros 10 (KAS) Räihä Jarmo Abs
BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth III Naaras 17 (Veteraani) Reijers Eric 2
BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth III Naaras 6 (IP) Räihä Jarmo EX1 CAGPIB
BML ns 11 FIN*Kimuli's Chocolate Dream III Naaras 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS
BML ns 11 31 FI*Kimuli's Love Story III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
BRI a FI*Aurantia's Magnetic Eyes III Uros 12 (Pennut) Friškovec Thea EX2
BRI a FI*Aurantia's Magnetic Eyes III Uros 12 (Pennut) Friškovec Thea
BRI a FI*Coventry's Endymion III Uros 9 (Avoin) Friškovec Thea EX2
BRI a FI*Coventry's Endymion III Uros 9 (Avoin) Friškovec Thea
BRI a FI*Coventry's Francoise III Naaras 11 (Nuoret) Friškovec Thea EX1
BRI a FI*Coventry's Francoise III Naaras 11 (Nuoret) Friškovec Thea
BRI a FI*Dame's Admiral Herberts III Uros 9 (Avoin) Friškovec Thea EX1 CAC BIV
BRI a FI*Dame's Admiral Herberts III Uros 9 (Avoin) Friškovec Thea
BRI a FI*Rhinestone's Angus Young III Uros 12 (Pennut) Friškovec Thea EX1 BIV NOM BIS
BRI a FI*Rhinestone's Angus Young III Uros 12 (Pennut) Friškovec Thea EX1 NOM
BRI a FI*Rhinestone's Cobalt Blue III Naaras 12 (Pennut) Friškovec Thea EX1
BRI a FI*Rhinestone's Cobalt Blue III Naaras 12 (Pennut) Friškovec Thea
BRI a FI*Rhinestone's Gray Fox III Uros 11 (Nuoret) Friškovec Thea EX1
BRI a FI*Rhinestone's Gray Fox III Uros 11 (Nuoret) Friškovec Thea
BRI a FI*Rhinestone's Scooby III Uros 1 (SC) Friškovec Thea KM
BRI a FI*Rhinestone's Scooby III Uros 1 (SC) Friškovec Thea
BRI a FI*RoundFace's Blue Shadow III Uros 6 (IP) Friškovec Thea EX1 CAGPIB
BRI a FI*RoundFace's Blue Shadow III Uros 6 (IP) Friškovec Thea
BRI a FI*Suvikasteen Mikki III Uros 8 (PR) Friškovec Thea EX1 CAPIB BIV
BRI a FI*Suvikasteen Mikki III Uros 8 (PR) Friškovec Thea
BRI a FIN*Ferme Reia Rhiannon III Naaras 17 (Veteraani) Reijers Eric 2
BRI a FIN*Ferme Reia Rhiannon III Naaras 4 (GIP) Friškovec Thea EX1 CAPS
BRI a FIN*Ferme Reia Rhiannon III Naaras 4 (GIP) Friškovec Thea
BRI a FIN*Ruusutarhan Ghisella III Naaras 1 (SC) Friškovec Thea KM
BRI a FIN*Ruusutarhan Ghisella III Naaras 1 (SC) Friškovec Thea
BRI a FIN*Treselle's Artur Little III Uros 3 (GIC) Friškovec Thea EX1 CACS
BRI a FIN*Treselle's Artur Little III Uros 3 (GIC) Friškovec Thea
BRI a 03 S*British Dream's Elegant Rock Stone III Uros 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP
BRI a 03 S*British Dream's Elegant Rock Stone III Uros 10 (KAS) Veland Anne
BRI a 22 FI*Rhinestone's Nikki Sixx III Uros 9 (Avoin) Friškovec Thea EX1 CAC
BRI a 22 FI*Rhinestone's Nikki Sixx III Uros 9 (Avoin) Friškovec Thea
BRI a 33 FI*Kontukatin Butterfly Orchid III Uros 9 (Avoin) Friškovec Thea EX1 CAC
BRI a 33 FI*Kontukatin Butterfly Orchid III Uros 9 (Avoin) Friškovec Thea
BRI ay 11 Blue golden Inari de Maneki Neko III Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1 NOM BIS
BRI ay 11 Blue golden Inari de Maneki Neko III Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1 NOM
BRI ay 11 FI*EmeraldCharm Finn Fonzie III Uros 7 (CH) Veland Anne Abs
BRI ay 11 FI*EmeraldCharm Finn Fonzie III Uros 7 (CH) Veland Anne
BRI b FI*ChocoBlue's Cafe Mocca III Naaras 9 (Avoin) Friškovec Thea EX1 CAC
BRI b FI*ChocoBlue's Cafe Mocca III Naaras 9 (Avoin) Friškovec Thea
BRI b FI*Coventry's Chocolate Dream III Naaras 10 (KAS) Friškovec Thea EX2
BRI b FI*Coventry's Chocolate Dream III Naaras 10 (KAS) Friškovec Thea
BRI b FI*Treselle's Naiad III Naaras 10 (KAS) Friškovec Thea EX1 CAP
BRI b FI*Treselle's Naiad III Naaras 10 (KAS) Friškovec Thea
BRI b 24 FI*Gimmie's Turandot's Tiara III Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
BRI b 24 FI*Gimmie's Turandot's Tiara III Naaras 9 (Avoin) Veland Anne
BRI c Belten's Don Sebastian III Uros 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS BIV
BRI c Belten's Don Sebastian III Uros 3 (GIC) Veland Anne
BRI c FI*Treselle's Hjördis Soliga III Naaras 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
BRI c FI*Treselle's Hjördis Soliga III Naaras 7 (CH) Veland Anne
BRI c FI*Treselle's Rodogor III Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
BRI c FI*Treselle's Rodogor III Uros 11 (Nuoret) Veland Anne
BRI d FI*Saranellan Diarella III Naaras 12 (Pennut) Friškovec Thea EX1
BRI d FI*Saranellan Diarella III Naaras 12 (Pennut) Friškovec Thea
BRI d FIN*Ferme Tyson III Uros 10 (KAS) Friškovec Thea EX1 CAP NOM BIS
BRI d FIN*Ferme Tyson III Uros 10 (KAS) Friškovec Thea EX1 CAP NOM
BRI d 03 24 Hinderslyne Romeo III Uros 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB NOM
BRI d 03 24 Hinderslyne Romeo III Uros 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB NOM
BRI d 22 Rapley Red Rose III Naaras 6 (IP) Veland Anne EX1 CAGPIB
BRI d 22 Rapley Red Rose III Naaras 17 (Veteraani) Reijers Eric Abs
BRI d 22 Rapley Red Rose III Naaras 6 (IP) Veland Anne
BRI d 24 FI*Ruusutarhan Kultapoika III Uros 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP NOM
BRI d 24 FI*Ruusutarhan Kultapoika III Uros 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP NOM
BRI d 24 FIN*Rhinestone's LaVieilleFerme III Naaras 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS
BRI d 24 FIN*Rhinestone's LaVieilleFerme III Naaras 4 (GIP) Veland Anne
BRI f FI*Feronian Dahlea Purpurea III Naaras 3 (GIC) Friškovec Thea EX1 CACS
BRI f FI*Feronian Gabriella III Naaras 9 (Avoin) Friškovec Thea EX1 CAC
BRI f FI*Feronian Gabriella III Naaras 9 (Avoin) Friškovec Thea
BRI f FI*Ruusutarhan Matilde III Naaras 11 (Nuoret) Friškovec Thea EX1 BIV NOM
BRI f FI*Ruusutarhan Matilde III Naaras 11 (Nuoret) Friškovec Thea EX1 NOM
BRI f FI*Saranellan Derosa III Naaras 12 (Pennut) Friškovec Thea EX1
BRI f FI*Saranellan Derosa III Naaras 12 (Pennut) Friškovec Thea
BRI fs Hinderslyne Beyond-Pretty III Naaras 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
BRI g FI*Ruusutarhan Mimi Miracolo III Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
BRI g FI*Ruusutarhan Mimi Miracolo III Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne
BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta III Naaras 1 (SC) Veland Anne KM BIV NOM BIS
BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta III Naaras 1 (SC) Veland Anne KM NOM
BRI g FIN*Sinisilkin Inkivääri III Naaras 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
BRI g FIN*Sinisilkin Inkivääri III Naaras 5 (IC) Veland Anne
BRI g 24 FI*Rhinestone's All I Have III Naaras 5 (IC) Friškovec Thea EX1 CAGCIB NOM
BRI g 24 FI*Rhinestone's All I Have III Naaras 5 (IC) Friškovec Thea EX1 CAGCIB NOM
BRI h FI*Coventry's Dolores Haze III Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
BRI h FI*Coventry's Dolores Haze III Naaras 9 (Avoin) Veland Anne
BRI hs 22 62 FI*Ferme Darth Traya III Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
BRI hs 22 62 FI*Ferme Darth Traya III Naaras 9 (Avoin) Veland Anne
BRI j FI*Coventry's Eowyn III Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX2
BRI j FI*Coventry's Eowyn III Naaras 9 (Avoin) Veland Anne
BRI j FI*Rhinestone's Twinkle Star III Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC BIV
BRI j FI*Rhinestone's Twinkle Star III Naaras 9 (Avoin) Veland Anne
BRI j FI*Tuulitassun Lila Micel III Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
BRI j FI*Tuulitassun Lila Micel III Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne
BRI n FI*Aurantia's Euphoria III Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX2
BRI n FI*Aurantia's Euphoria III Uros 12 (Pennut) Veland Anne
BRI n FI*Coventry's Fantasia III Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1 BIV
BRI n FI*Coventry's Fantasia III Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne
BRI n FI*Ferme Eppu Elmina III Naaras 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP NOM
BRI n FI*Ferme Eppu Elmina III Naaras 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP NOM
BRI n FI*Feronian Gaia III Uros 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
BRI n FI*Feronian Gaia III Uros 9 (Avoin) Veland Anne
BRI n FI*Rhinestone's Black Widow II III Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX2
BRI n FI*Rhinestone's Black Widow II III Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne
BRI n FI*Ruusutarhan Notabene III Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX3
BRI n FI*Ruusutarhan Notabene III Uros 12 (Pennut) Veland Anne rek
BRI n FI*SamBelle's Esper III Uros 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
BRI n FI*SamBelle's Esper III Uros 7 (CH) Veland Anne
BRI n FI*Saranellan Eddie III Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX1 BIV NOM
BRI n FI*Saranellan Eddie III Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX1 NOM
BRI n FI*Treselle's Titanium III Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
BRI n FI*Treselle's Titanium III Uros 11 (Nuoret) Veland Anne
BRI n FIN*Aleksandra's Dr. Pepper III Uros 1 (SC) Veland Anne KM BIV
BRI n FIN*Aleksandra's Dr. Pepper III Uros 1 (SC) Veland Anne
BRI n S*Applecat Spider III Uros 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS
BRI n S*Applecat Spider III Uros 3 (GIC) Veland Anne
BRI n S*Knallåsen's Rapture Of Deep III Uros 8 (PR) Veland Anne EX1 CAPIB
BRI n S*Knallåsen's Rapture Of Deep III Uros 8 (PR) Veland Anne
BRI ns FI*Gimmie's Stormy Black Sea III Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
BRI ns FI*Gimmie's Stormy Black Sea III Uros 11 (Nuoret) Veland Anne
BRI ns S*British Dream's Sebastian III Uros 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
BRI ns S*British Dream's Sebastian III Uros 5 (IC) Veland Anne
BRI ns 11 EST*Harmony Devianti III Naaras 6 (IP) Friškovec Thea EX1 CAGPIB
BRI ns 11 EST*Harmony Devianti III Naaras 6 (IP) Friškovec Thea
BRI ns 11 FI*Gnome's Britannia Silver III Uros 3 (GIC) Friškovec Thea EX1 CACS BIV NOM BIS
BRI ns 11 FI*Gnome's Britannia Silver III Uros 3 (GIC) Friškovec Thea EX1 CACS NOM
BRI ns 11 FIN*Gnome's Eta Cassiopeiae III Naaras 4 (GIP) Friškovec Thea EX1 CAPS BIV NOM BIS
BRI ns 11 FIN*Gnome's Eta Cassiopeiae III Naaras 6 (IP) Friškovec Thea EX1 CAGPIB NOM
BRI ns 11 Pennydown Royalflush III Uros 5 (IC) Friškovec Thea EX1 CAGCIB
BRI ns 11 Petit Prince vum Rousegaard*CH III Uros 4 (GIP) Friškovec Thea EX1 CAPS
BRI ns 11 Petit Prince vum Rousegaard*CH III Uros 4 (GIP) Friškovec Thea
BRI ns 11 S*Esteticas Xera III Naaras 3 (GIC) Friškovec Thea EX1 CACS
BRI ns 11 S*Esteticas Xera III Naaras 3 (GIC) Friškovec Thea
BRI ns 22 62 FI*Gimmie's Aristocracy III Uros 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
BRI ns 22 62 FI*Gimmie's Aristocracy III Uros 5 (IC) Veland Anne
BRI ns 22 62 FI*Gimmie's Silver Trumpet III Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
BRI ns 22 62 FI*Gimmie's Silver Trumpet III Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne
BRI ns 22 62 FI*Hopeatiikeri Tähtitomu III Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX1 BIV
BRI ns 22 62 FIN*Kipardi's Bastet III Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
BRI ns 22 62 FIN*Kipardi's Bastet III Naaras 9 (Avoin) Veland Anne
BRI ns 22 64 S*Millhill's Benny III Uros 10 (KAS) Veland Anne Abs
BRI ns 22 64 S*Millhill's Benny III Uros 10 (KAS) Veland Anne
BRI ns 24 62 FI*Gimmie's Pirates Ransom III Uros 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS
BRI ns 24 62 FI*Gimmie's Pirates Ransom III Uros 5 (IC) Veland Anne
BRI ns 24 62 FIN*Ferme Bono III Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric Abs
BRI ns 24 62 FIN*Ferme Bono III Uros 10 (KAS) Friškovec Thea EX1 CAP
BRI ns 24 62 FIN*Ferme Bono III Uros 10 (KAS) Friškovec Thea
BRI ns 24 62 S*Näckrosen's Silver Fashion III Naaras 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP
BRI ns 24 62 S*Näckrosen's Silver Fashion III Naaras 10 (KAS) Veland Anne
BRI ns 24 64 Ice Cat Laureen Chérie, CZ III Naaras 7 (CH) Friškovec Thea EX1 CACIB
BRI ns 24 64 Ice Cat Laureen Chérie, CZ III Naaras 7 (CH) Friškovec Thea
BRI o FI*Treselle's Simply Gold III Naaras 11 (Nuoret) Friškovec Thea EX1
BRI o FI*Treselle's Simply Gold III Naaras 11 (Nuoret) Friškovec Thea
BRI p FI*Treselle's Radomir III Uros 11 (Nuoret) Friškovec Thea EX1
BRI p FI*Treselle's Radomir III Uros 11 (Nuoret) Friškovec Thea
BRI q FI*Treselle's Masterpiece III Naaras 9 (Avoin) Friškovec Thea EX1 CAC
BRI q FI*Treselle's Masterpiece III Naaras 9 (Avoin) Friškovec Thea
BRI q FI*Treselle's Sparkling Rose III Naaras 11 (Nuoret) Friškovec Thea EX1
BRI q FI*Treselle's Sparkling Rose III Naaras 11 (Nuoret) Friškovec Thea
BUR a FI*Aavan Send Me an Angel III Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
BUR a FI*Karvanverran JouluRauha III Naaras 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
BUR a FI*Karvanverran Kalevantuli III Naaras 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB NOM
BUR a FIN*Genuina Inspiraatio III Uros 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB BIV
BUR a FIN*Genuina Inspiraatio III Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric 3
BUR a Rango Magic Valley *** III Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1 NOM
BUR b Aldis Marcel *** III Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan Abs
BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! III Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX2
BUR b FI*Arkhitekton Anastasia III Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
BUR b FI*Kassaran Minnehaha III Naaras 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
BUR b FI*Kassaran Ursus III Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB BIV
BUR b FI*Kassaran Venus McFlytrap III Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX2
BUR b FI*Seirene Material Girl III Naaras 3 (GIC) Roca Folch Yan Abs
BUR b FI*Shu-Shun Talven Prinsessa III Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
BUR b Sacredspirit Virgin Flamingo *** III Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX2
BUR b Thor Magic Valley*RU, JW *** III Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 BIV NOM BIS
BUR c Aldis Yasmine *** III Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles Abs
BUR c SC RU*Aldis Octavia *** III Naaras 3 (GIC) Spijker Charles Abs
BUR d FI*Cattish Rudolf The RedNosed III Uros 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB NOM
BUR d Ivar Lovely Dream *** III Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja Abs
BUR g FI*Feirefiz Diamonds And Rust III Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
BUR g FIN*Seirene Justify My Love III Naaras 1 (SC) Martikainen Arja KM NOM BIS
BUR h FI*Cattish Olympos Zeus III Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi III Naaras 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB NOM BIS
BUR j Alba Regia Yildiz *** III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC BIV
BUR j FI*Feirefiz Silver Lining III Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
BUR j FI*Kassaran Meowlody III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX2
BUR j FI*Kassaran Purnululu III Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
BUR j FI*Kassaran Purrsephone III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo Abs
BUR j FIN*Pardofelis Guinevere III Naaras 2 (SP) Räihä Jarmo KM NOM
BUR j Irma Lovely Dream *** III Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1 NOM
BUR n FI*Aavan Seljanmarja III Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
BUR n FI*Feirefiz Seize The Day III Naaras 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
BUR n Isä-Brownin Ushuaia III Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
BUR n Laurin von Tali III Uros 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP NOM
BUR n NW Goody Magic Valley*RU, JW III Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan Abs
CHA FI*Sinimirrin Tähtisumu III Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
CHA IT*Troubadour del Sogno Blu III Uros 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
CHA NL*Poekie Mau Mau's Helena Luna III Naaras 10 (KAS) Preiss Karl Abs
CRX d 01 21 62 FI*Piupaws Spiderman IV Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
CRX d 03 24 Puraffection's Firestarter IV Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles Abs
CRX d 24 FI*Piupaws Robin IV Uros 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
CRX f 03 24 FI*Piupaws Sanna-Raipe IV Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
CRX f 03 33 FI*Piupaws Marynka IV Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
CRX n Changes Ziggy Stardust IV Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
CRX n Pixie Agnus*LT IV Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace IV Uros 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS NOM
CRX n 03 FI*FunkyJam's Fairy-Periwinkle IV Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC BIV
CRX n 03 Shal-Mar's Sailor of Windseeker IV Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric 1
CRX n 03 Shal-Mar's Sailor of Windseeker IV Uros 6 (IP) Räihä Jarmo EX1 CAGPIB
CRX n 03 24 FI*Piupaws Hjördis-Täti IV Naaras 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
CRX n 21 33 FIN*Windseeker U C Missouri IV Uros 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS
CRX n 24 FI*Piupaws Keyboard cat IV Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
CRX ns 03 FI*Sweetpurr's Pandia IV Naaras 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS
DRX a FI*Åbodas Kaya IV Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo Abs
DRX a 33 FI*Åbodas Mojag IV Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
DRX c FI*Bravefellow Delilah IV Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo Abs
DRX c FI*Åbodas Yana IV Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 No Cert
DRX d 09 Elfe Feerique Ginger IV Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
DRX d 09 Elfe Feerique Ginger IV Uros 13c (Määrittely) Martikainen Arja DRX d 09 /Gr.4
DRX f 33 FI*Åbodas Sihu IV Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
DRX h 09 21 32 FI*Bravefellow Blissey IV Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
DRX n Elfe Feerique Felicia IV Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
DRX n Elfe Feerique Felicia IV Naaras 13c (Määrittely) Martikainen Arja DRX n /Gr 1
DRX w FIN*Riiviön Tuhkimo IV Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
DSP a 21 Sparrishoop Darling IV Naaras 7 (CH) Spijker Charles Abs
DSP d 21 RU.Dolf Shudan IV Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
DSP f 03 Yustina Bast IV Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
DSP n 03 21 Ninja Perpetuum Mobile IV Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
DSP n 21 FI*Vauhtikatin Angel Face IV Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
EUR a FI*Elekatin Ruusupapu III Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
EUR a 22 FI*Feronian Emerald III Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
EUR a 24 FI*Bird-Cherry's Raspberry III Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
EUR a 24 FIN*Kassilan Heinäkuun Heila III Naaras 5 (IC) Martikainen Arja Abs
EUR d 22 FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana III Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
EUR d 22 FI*Tiikerililjan Isoviilee III Uros 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho III Uros 2 (SP) Spijker Charles KM
EUR d 24 FI*Feronian Basil III Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna III Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
EUR d 24 FI*Tiikerililjan Kiskis III Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1 BIV
EUR f DK*Boholdt Duchess III Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja Abs
EUR f FI*Pikku-Piun Zukulaku III Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
EUR f 22 FIN*Pikku-Piun Quurankukka III Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB NOM
EUR f 23 FIN*Pikku-Piun Rosmariini III Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
EUR f 24 FI*Tiikerililjan Jääprinsessa III Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
EUR fs FI*Kassilan Qhullu Qkkeli III Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo Abs
EUR g 22 FI*Feronian Emilia III Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
EUR gs 22 FI*Feronian Edelweiss III Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
EUR n FI*Pikku-Piun Xenia III Naaras 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
EUR n FI*Pikku-Piun Ytimekäs Ylkä III Uros 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
EUR n 22 FI*Bird-Cherry's Blackberry III Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
EUR n 22 FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä III Uros 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB BIV
EUR n 22 FI*Pinkkitassun Chisu III Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 No Cert
EUR n 22 FIN*Pikku-Piun Jadesoturi III Uros 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
EUR n 23 FI*Kassilan Pentu Pentele III Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja Abs
EUR n 23 FI*Katinhännän Radagast III Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
EUR n 24 FI*Bird-Cherry's Ariston III Uros 6 (IP) Räihä Jarmo EX1 CAGPIB
EUR n 24 FI*Pikku-Piun Xander III Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
EUR n 24 FI*Pinkkitassun Dorothy III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC BIV
EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kasmirri III Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
EUR ns FI*Kassilan Qmaverinen Qtti III Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo Abs
EUR ns FI*Katinhännän Diftor-he Susma III Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
EUR ns FI*Taikapeikon Armas P. III Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
EUR ns 22 FI*Alcarinqua Nya III Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1 NOM
EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Ulpukka III Naaras 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB
EUR ns 23 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka III Naaras 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
EUR ns 23 FI*Katinhännän Leonard Nimoy III Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
EUR ns 23 FIN*Katinhännän Survivor Amber III Naaras 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
EUR ns 24 FI*Pikku-Piun Ullastiina III Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
EUR ns 24 FIN*Pikku-Piun Peppi Pitkätossu III Naaras 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB
EXO a S*IxiDixi's Crazy for You I Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS NOM BIS
EXO a 02 21 62 Teddy-Bear Mechta*RU I Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
EXO a 03 FIN*Mogi's Mighty Michael J. I Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
EXO f FI*Shamirin Charming Cherie I Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
EXO f 22 FI*Elrikan Aamu Aurinko I Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
EXO n FIN*Buubu's Heavy Tuska I Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
EXO n 03 24 FI*Shamirin Epic Emily I Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC NOM
EXO n 22 FI*Mogi's Mother Love I Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
EXO n 22 IT*Best Wishes Samantha I Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
EXO n 23 FI*Sabrimin La Vie Est Belle I Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
EXO ns 22 62 FI*Elrikan Elviira-Eveliina I Naaras 7 (CH) Kass Tellervo Abs
HCL James Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hornell Henry 3
HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hornell Henry 1 NOM
HCL Jeremias Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry Abs
HCL Kenkku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hornell Henry Abs
HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 1
HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lubrano Robert 2
HCL Simba Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hornell Henry 2
HCL ns 09 11 Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 3
HCL ns 09 11 Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lubrano Robert 1 NOM BIS
HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Preiss Karl 3
HCS Lasse Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 3
HCS Lasse Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Preiss Karl Arvosteltu 5
HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Friškovec Thea 4
HCS Rasmus Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 4
HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Preiss Karl 2
HCS Timantti Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Friškovec Thea 2
HCS Trina Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Preiss Karl Abs
HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 2
HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Preiss Karl 4
HCS n 03 24 Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 2
HCS n 03 24 Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Friškovec Thea 1 NOM BIS
HCS n 09 Tara Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Friškovec Thea 4
HCS n 22 Romeo Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 1 NOM BIS
HCS n 22 Romeo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Preiss Karl 1 NOM
JBT a 03 24 FI*Kassaran Aoi Obi IV Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB BIV
JBT a 03 24 FI*Kassaran Uchikake IV Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
JBT n 01 21 FI*Kassaran Shiawase no Kazura IV Naaras 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
KBL f 24 FI*Hassunhauska Puolikuu III Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
KBL n 03 22 FI*Hassunhauska Poutapilvi III Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
KBL n 24 FI*Kuriton Apricot III Uros 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
KOR FI*Melodian Tulaya III Naaras 1 (SC) Roca Folch Yan KM
KOR FI*Steptoe's Lom-Phat III Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan Abs
KOR FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah III Uros 1 (SC) Roca Folch Yan Abs
KOR FIN*Hovikissan iat Jaao III Naaras 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
MAN d 22 51 Pretty Girl de la Gambade *CH III Naaras 4 (GIP) Räihä Jarmo Abs
MAN f 52 FIN*Armain Mercoledi III Naaras 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS
MAN g 22 53 FI*Ballawhane Inney-Baddal III Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
MAN n 09 24 51 FI*Armain Snowy Mountain Bear III Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1 NOM
MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan III Uros 2 (SP) Spijker Charles KM
MCO Amistia's Quake Master *** II Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert Abs
MCO a Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues II Uros 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro KM
MCO a Battle Creek's Z'Thaiti II Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV
MCO a 02 FI*Chamberlain Heart Of Mine II Naaras 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS BIV
MCO a 03 22 FI*TipTop Maine Yéta II Uros 12 (Pennut) Monney Pillonel Joëlle EX2
MCO a 09 FI*Chamberlain Iron Man II Uros 2 (SP) Hornell Henry Abs
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run II Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End II Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Sweet Symphony II Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX2
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Sweet Symphony II Naaras 13c (Määrittely) Kass Tellervo MCO a 09 / Gr. 2
MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet II Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
MCO as 09 22 FI*Chamberlain Made Like This II Uros 6 (IP) Nissen Aase EX3
MCO d 09 22 FI*Laramillan Jimbo Jones II Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert Abs
MCO d 22 FI*Vuorensinen Figaro II Naaras 7 (CH) Monney Pillonel Joëlle EX1 CACIB
MCO d 23 Jean-Marais Ermak II Uros 9 (Avoin) Monney Pillonel Joëlle EX1 CAC
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Shappa II Uros 4 (GIP) Nissen Aase EX2
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar II Uros 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB BIV NOM
MCO ds 09 23 FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts II Uros 6 (IP) Nissen Aase Mitätöity Mitätöity
MCO ds 22 DK*Amistia's Untold Truth II Uros 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB BIV
MCO ds 22 Freeclimber Hamdi Damdi II Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert Abs
MCO e 09 23 PL*CoonKitty Louis Vuitton II Uros 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
MCO e 09 24 PL*Lavender Love Ozzie II Uros 2 (SP) Lubrano Robert Abs
MCO f 09 22 FI*Kasmasiinin Åkariina II Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX2
MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Xita II Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 BIV
MCO fs 03 FI*Abbas-Coons Be My Love II Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX2
MCO fs 03 FI*Abbas-Coons Be My Love II Naaras 13c (Määrittely) Kass Tellervo MCO fs 03/Gr 8
MCO fs 23 DK*Amistia's Yasmina II Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert Abs
MCO g 02 63 FI*Chamberlain Sweet Illusion II Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
MCO g 09 22 FI*Chamberlain Make A Wish II Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
MCO gs 03 22 FI*TipTop Maine Ups I did It! II Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
MCO n FIN*Chamberlain Sgt Blackpepper II Uros 2 (SP) Saetre Raymond Alessandro KM
MCO n 02 21 62 FI*Chamberlain Quest of Game II Uros 11 (Nuoret) Monney Pillonel Joëlle EX2
MCO n 03 22 FI*Chamberlain Never Say Never II Uros 8 (PR) Monney Pillonel Joëlle EX1 CAPIB
MCO n 03 22 FI*Kasmasiinin Zinnia II Naaras 11 (Nuoret) Monney Pillonel Joëlle EX2
MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Wunderweib II Naaras 3 (GIC) Monney Pillonel Joëlle EX1 CACS BIV
MCO n 03 22 FI*TipTop Maine Xantophilo II Uros 11 (Nuoret) Monney Pillonel Joëlle EX1
MCO n 09 FI*Kasmasiinin Yancus II Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
MCO n 09 FI*Pikkumetsän Khaleesi II Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
MCO n 09 22 FI*Chamberlain Rough Diamond II Naaras 12 (Pennut) Monney Pillonel Joëlle EX1
MCO n 09 22 FI*Hemingway's Galilahi II Naaras 11 (Nuoret) Monney Pillonel Joëlle EX1
MCO n 09 22 FI*Pikkumetsän Khal Drogo II Uros 12 (Pennut) Monney Pillonel Joëlle EX1 BIV
MCO n 09 22 FI*TipTop Maine Yavanna II Naaras 12 (Pennut) Monney Pillonel Joëlle EX2
MCO n 09 22 FIN*Chamberlain Stripes In Me II Naaras 1 (SC) Monney Pillonel Joëlle KM
MCO n 09 22 PL*Dark Age Yilan Coon II Uros 6 (IP) Monney Pillonel Joëlle EX1 CAGPIB
MCO n 09 24 FI*Chamberlain Just Rock II Uros 4 (GIP) Monney Pillonel Joëlle Abs
MCO n 22 FI*Hemingway's Ghost Dancer II Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
MCO n 22 FI*Pikkumetsän Zippo II Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX2
MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond II Naaras 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS
MCO n 22 FIN*Chamberlain Front Runner II Uros 2 (SP) Nissen Aase KM
MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth II Uros 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS
MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth II Uros 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1
MCO n 23 DK*Amistia's Samson II Uros 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS BIV
MCO ns Black Pirate of Beauty Wizards II Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert Abs
MCO ns FI*Chamberlain Quinn the Mighty II Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 BIV
MCO ns FI*Satinante's Tristan Fridolf II Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
MCO ns 09 FI*Pikkumetsän Zaza II Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
MCO ns 09 22 FI*Chamberlain Quite a Hero II Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX2
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad II Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX2
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando II Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 BIV NOM
MCO ns 09 22 FI*TipTop Maine Rowtag II Uros 6 (IP) Nissen Aase EX2
MCO ns 09 22 FI*Winnercoons Lucas Lionheart II Uros 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS BIV NOM
MCO ns 22 FI*Chamberlain Queen of Night II Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
MCO ns 22 FI*HoneyCoon's Starlight Lady II Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
MCO ns 22 FI*Kasmasiinin Zariel II Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX2
MCO ns 22 FI*Merrymakers Awesome Anzelm II Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert Abs
NFO a 09 24 FI*Hirmuinen Aleksanteri Suuri II Uros 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB BIV
NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas II Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki II Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 BIV NOM
NFO d 03 22 FI*FoxyPaw's Gingerbread Boy II Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX3
NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella II Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
NFO d 09 FI*Slytiger's Higer Love II Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX2
NFO d 09 22 FI*Slytiger's Spanish Eyes II Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 NOM
NFO d 22 FIN*Kalicalanin Caro Miu II Uros 10 (KAS) Monney Pillonel Joëlle EX1 CAP
NFO ds 24 FI*FoxyPaw's Dusty Miller II Uros 6 (IP) Monney Pillonel Joëlle EX1 CAGPIB BIV NOM
NFO e 03 FI*Nalle-Puhin Taj Mahal II Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX2
NFO e 09 FI*Ann'sLions Lovely Tiger II Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX2
NFO e 09 FI*Charmakato Viola II Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX2
NFO f FI*Lolcat's Rose II Naaras 11 (Nuoret) Monney Pillonel Joëlle EX1
NFO f 03 FI*Vihurin Uuden Aamun Aurinko II Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX3
NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan II Naaras 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB BIV
NFO f 03 22 S*Zygot's Gin-Sling II Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
NFO f 09 24 FI*Felicis Enna II Naaras 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP NOM
NFO fs 02 21 62 FI*Slytiger's Aurora Borealis II Naaras 9 (Avoin) Monney Pillonel Joëlle EX1 CAC BIV NOM
NFO fs 03 22 FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn II Naaras 1 (SC) Monney Pillonel Joëlle KM
NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja II Naaras 11 (Nuoret) Monney Pillonel Joëlle EX1
NFO gs 22 S*Skottvallen's Jasmine II Naaras 8 (PR) Monney Pillonel Joëlle EX1 CAPIB
NFO n FI*Taaborinvuoren Pamela II Naaras 12 (Pennut) Monney Pillonel Joëlle EX1
NFO n FI*Tähtitassun Mustang II Uros 11 (Nuoret) Monney Pillonel Joëlle EX1 NOM
NFO n 03 FI*Vihurin Tyttö Nimeltä Rebel II Naaras 11 (Nuoret) Monney Pillonel Joëlle EX1
NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery II Uros 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB BIV NOM
NFO n 03 24 FIN*Kirsikan Iines II Naaras 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB NOM
NFO n 03 24 S*Nenya's Shadowcat II Naaras 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
NFO n 09 FI*Slytiger's Forces of Nature II Uros 12 (Pennut) Monney Pillonel Joëlle EX1 NOM
NFO n 09 FIN*Wishmaster Kid Brother II Uros 6 (IP) Monney Pillonel Joëlle EX1 CAGPIB
NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Goofer Dust II Naaras 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS
NFO n 09 22 FI*Nalle-Puhin Samsonite Man II Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV NOM
NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Vilhelm II Uros 8 (PR) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPIB
NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo II Naaras 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro KM NOM
NFO n 09 23 FI*Kuutamoyön Adranus II Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment II Uros 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
NFO n 09 23 S*NC's Lola II Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag II Uros 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
NFO n 22 FI*Tähtitassun Päivänsäde II Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
NFO n 24 FI*Heinuntuvan Eemeli II Uros 1 (SC) Hornell Henry KM BIV
NFO ns 09 22 FI*Ballawhane I Want ToBeFree II Uros 9 (Avoin) Monney Pillonel Joëlle EX1 CAC
NFO ns 22 S*Sannafjället's White Lady II Naaras 6 (IP) Monney Pillonel Joëlle EX1 CAGPIB
NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip II Uros 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB NOM BIS
NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 1 (SC) Hornell Henry KM NOM
OCI a 24 FI*Onnikatin Bonus III Uros 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
OCI b 24 FI*Guttatus Ami Super III Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1 BIV
OCI b 24 FI*Guttatus Princess Sophie III Naaras 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle III Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX2
OCI b 24 FI*Onnikatin Sir Humbug III Uros 8 (PR) Spijker Charles EX1 CAPIB
OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi III Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
OCI b 24 FI*Topspot TorreArgentina III Uros 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB NOM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 2 (SP) Spijker Charles KM NOM BIS
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric 2
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera III Naaras 1 (SC) Spijker Charles KM BIV NOM
OCI c 24 FI*Punakuun Afrodite III Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja Abs
OCI c 24 FI*Sunny's Lavender Lily III Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
OCI n 24 FI*Moosegrove Drake III Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On III Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 BIV NOM
OCI n 24 FI*Onnikatin BeeBee III Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX3
OCI n 24 FI*Onnikatin Berta III Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX2
OCI n 24 FI*Onnikatin Bosse III Uros 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
OCI n 24 FI*Topspot Jaguatirica III Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
OCI n 24 FI*Topspot Tickle Toe III Naaras 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 1 (SC) Roca Folch Yan KM NOM
OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax III Uros 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB NOM
OLH a FI*Jalecat's Jewel of Hearts IV Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
OLH b FI*Willicon Cara Melli IV Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila IV Naaras 17 (Veteraani) Veland Anne 1 NOM BIS
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila IV Naaras 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM NOM BIS
OLH f 25 FI*Skazki Kitty Pryde IV Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
OLH ns 22 FI*Noxx Zlatan Ibrahimovic IV Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
OSH a 03 FI*Pinewoods Queen of Hearts IV Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ IV Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC NOM BIS
OSH a 25 S*Sandvretens Syrah IV Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
OSH b 03 Bestcats Electrify Exclusive IV Uros 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM
OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May IV Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
OSH bs FI*GizemliKediler Calvin IV Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie Abs
OSH bs 22 FI*Nazarlik Aragorn IV Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
OSH bs 24 FI*Jalecat's LeeLoo IV Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
OSH d 24 HU*Shagio-Chen Legolas for Keskimaan IV Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 NOM
OSH ds 24 ClassicOri's Deeply Deluxe IV Uros 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP
OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out IV Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM BIS
OSH f 24 FI*Keskimaan Elf Gwestiel IV Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
OSH h 24 FI*GizemliKediler Coco IV Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
OSH n FI*Sultsinan Iltasatu IV Naaras 1 (SC) Reijers Eric KM
OSH n FIN*Quan Kawaii Sakura IV Naaras 2 (SP) Reijers Eric KM NOM
OSH n 02 FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC IV Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
OSH n 03 FI*Keskimaan Ainion IV Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB NOM
OSH n 03 FIN*Quan Tamashii IV Uros 10 (KAS) Reijers Eric Abs
OSH n 03 HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino IV Naaras 1 (SC) Reijers Eric KM NOM BIS
OSH n 24 FI*LoveOriental Lakeisha IV Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric Abs
OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex IV Uros 4 (GIP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPS
OSH ns 22 Xanthe Bon Voyage, SK IV Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
PEB n 33 Veni-Vidi-Vici Del Iris IV Naaras 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB
PER a Love-Affair von La'Noitan I Uros 10 (KAS) Kass Tellervo Abs
PER a 03 22 FIN*Kissankäpälän Blossom I Naaras 6 (IP) Kass Tellervo Abs
PER a 03 22 FIN*Sunrunner's Hadaan Hamid I Uros 1 (SC) Kass Tellervo KM
PER a 03 24 FIN*Dirlandan EnvyMe I Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
PER d FI*Moondreamer's Heart of Gold I Uros 2 (SP) Kass Tellervo KM
PER d FIN*Kultaviiksen Axl Rose I Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS NOM
PER d FIN*Kuutsa's Sundancer I Uros 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1
PER d 03 22 FI*Kermaviiksen Gabriel I Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo Abs
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory I Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
PER ds 22 62 Fairy 4 U Jumanji I Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
PER e 02 Ma griff Heracles of Heinroos, JW *** I Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB NOM
PER e 02 21 62 FI*Whispers Just Like Heaven I Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 NOM BIS
PER e 03 24 FI*Vanilla-Star Banana Split I Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM
PER e 33 Almigry OK Corral I Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
PER f Fizgeralt Medea Mercedes I Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC NOM BIS
PER f 03 FI*Elrikan Roksana I Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake I Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake I Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1 NOM BIS
PER f 33 Benua Margarett Minion I Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP NOM
PER fs FI*Moondreamer's Stardust I Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo Abs
PER fs 03 23 D'Arnaud Esmeralda I Naaras 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP NOM BIS
PER g 02 62 Sweetmarale's Violet of Heinroos *** I Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
PER g 03 22 FI*Kermaviiksen Dream of Yours I Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
PER n FI*Timanfaya Black Diamond I Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
PER n FIN*Shamirin Amazing Angelina I Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
PER n 03 22 FI*Leonidan Priceless Paws I Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
PER n 03 22 FI*Shamirin Wild Wiggy I Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
PER n 03 24 FI*Chosen-One Just A JewelJade I Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
PER n 21 33 Benoma Havanna Dreams I Naaras 5 (IC) Saarela Veikko Abs
PER n 21 33 Sinihuiskan Baldo Bandito I Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
PER n 22 FI*Sabrimin So Emotional Baby I Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo Abs
PER n 22 FIN*Sabrimin Jackpot I Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
PER n 23 FI*Shamirin Janet Jackson I Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
PER n 23 FI*Shamirin Janet Jackson I Naaras 13c (Määrittely) Kass Tellervo PER n 23
PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya I Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko Mitätöity
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee I Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee I Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 2
PER n 33 IT*Almigry Seabiscuit I Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS NOM BIS
PER ns 03 FI*Shamirin Yippee Yvonne I Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
PER ns 03 FIN*Kissankäpälän Arnold S. I Uros 2 (SP) Kass Tellervo KM
PER w 62 FI*Elrikan Amorella I Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
PER w 62 FI*Elrikan Rolex I Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
RAG a FI*Dollgarden's Buxus I Uros 6 (IP) Hornell Henry EX2
RAG a FI*Tiridoll's Caramel Rainbow I Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC NOM
RAG a FI*Utuinen Wynaut I Uros 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB
RAG a 03 FI*Snowrag Purzelbaum I Uros 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
RAG a 03 FI*Sunrunner's Rohan I Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV
RAG a 03 FI*Tiridoll's Rainbow Caramel I Naaras 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Baby Butterfly I Naaras 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Baby Butterfly I Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 2
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Tiger Heart I Uros 2 (SP) Saetre Raymond Alessandro KM NOM
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Tiger Heart I Uros 17 (Veteraani) Saarela Veikko 2
RAG a 04 FI*Satinante's Don Cesar I Uros 2 (SP) Lubrano Robert KM
RAG a 04 FI*Valkoapilan Aapeli I Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 NOM BIS
RAG a 04 Nipinnapin Beauty Queen *** I Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
RAG a 04 21 FI*Rock'nRags BrightestDiamond I Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
RAG c Rosevalleyrags Dutch Buster I Uros 4 (GIP) Monney Pillonel Joëlle EX1 CAPS
RAG d 03 FI*Dollyblues Be The One I Uros 9 (Avoin) Monney Pillonel Joëlle EX1 CAC
RAG d 04 FI*Dollyblues Goin' Bananas I Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
RAG e Travis Supurrsonic*PL I Uros 12 (Pennut) Monney Pillonel Joëlle EX1
RAG f FI*RoundTable's Viviana I Naaras 7 (CH) Monney Pillonel Joëlle EX1 CACIB
RAG f 03 FI*Dollyblues Somebody To Love I Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
RAG f 04 FI*Utuinen Wilma Flintstone I Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
RAG g FI*RoundTable's Lyonesse I Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
RAG g 04 FI*Tiridoll's CatchDaStarshine I Naaras 11 (Nuoret) Monney Pillonel Joëlle EX1
RAG h FI*JewelDoll's Icedancer I Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
RAG n FI*Lukanpuron Brenda I Naaras 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB
RAG n FI*Tiridoll's CatchTheLover I Uros 12 (Pennut) Hornell Henry Abs
RAG n 03 FIN*Dollicious Crush On U I Uros 6 (IP) Monney Pillonel Joëlle EX1 CAGPIB
RAG n 04 Bobkatin Perfect Baltic Princess *** I Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
RAG n 04 FI*Hassunhauska Oiva Oleksi I Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
RAG n 04 FI*Sunrunner's Kabil I Uros 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB BIV
RAG n 04 FI*Tiridoll's Dreaming again.. I Uros 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro Abs
RAG n 04 21 FI*Utuinen DramaDancer I Naaras 10 (KAS) Monney Pillonel Joëlle Abs
RUS FI*Hana-Bi Biutiful IV Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl Mitätöity Mitätöity
RUS FI*Hana-Bi Mardi Gras IV Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX2
RUS FI*Hana-Bi Venezia IV Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
RUS FI*Inkilee Miss Farkku-Suomi IV Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX3
RUS FI*Janatuisen Blue Heaven IV Uros 9 (Avoin) Preiss Karl EX2
RUS FI*Janatuisen Daddy's Boy IV Uros 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB
RUS FI*Lion's Unna IV Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX2
RUS FI*Muskatz's Bach IV Uros 10 (KAS) Preiss Karl Abs
RUS FI*Shady-Lady's Demon IV Uros 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC BIV NOM BIS
RUS FI*Susanssin Mylady Blue IV Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX2
RUS FI*Zarin Enchanting Emil IV Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl Abs
RUS FI*Zarin Fiorella IV Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1 BIV NOM
RUS FI*Zarin Illyria IV Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1 BIV NOM
RUS FIN*Andinan Celestina IV Naaras 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB NOM
RUS FIN*Hana-Bi Estrade Burton IV Uros 2 (SP) Preiss Karl KM
RUS FIN*Zarin Querido Mio IV Uros 2 (SP) Preiss Karl KM BIV
RUS S*Mistlurens Sonja IV Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX2
RUS Zlatomir Murdryi Rus*RU *** IV Uros 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
SBI a FI*Diosas Miss Moneypenny I Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
SBI a FI*Tamus Vectra Pipro I Naaras 2 (SP) Lubrano Robert KM NOM BIS
SBI a FI*Åbodas Tobias I Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
SBI b FI*Chirybiry's U-la-laa I Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
SBI b 21 FI*Canth's Sweet Little S I Naaras 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox I Uros 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS
SBI b 21 S*Lavender Fields Felicia I Naaras 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB
SBI c FI*Humming High Hopes I Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 NOM
SBI c FI*Saca's Äxl Cloud I Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö I Uros 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS
SBI d 21 FI*JoJon La Veta de Oro I Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
SBI d 21 FI*JoJon Wan Jianjian I Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
SBI e S*AnnMalou's Snowball I Uros 7 (CH) Nissen Aase EX1 CACIB
SBI e 21 S*Vårbergets Sigrid I Naaras 6 (IP) Nissen Aase EX1 CAGPIB NOM
SBI g FI*Tamus Healey I Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
SBI n EE*Ireen Herencia I Naaras 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
SBI n FI*Canth's U.F.O. I Uros 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX2
SBI n FI*Canth's U.F.O. I Uros 13c (Määrittely) Kass Tellervo SBI n
SBI n FI*Midianin Bella I Naaras 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP BIV
SBI n FI*Mimitan Endor I Uros 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 No Cert
SBI n 21 S*Moviken's Amarula I Naaras 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS NOM BIS
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star IV Uros 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS NOM
SIA a FI*Willicon Lady Lahore IV Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
SIA a FIN*Arhantin Osborne IV Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
SIA d FI*Keskimaan Elea Frodo IV Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie Abs
SIA f FI*Keskimaan Elf Glanlotiel IV Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
SIA f FI*Keskimaan Elf Glanlotiel IV Naaras 13c (Määrittely) Friškovec Thea SIA f
SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani IV Naaras 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM
SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah IV Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1 BIV
SIA n FI*Twist-Tiramisun Quincy IV Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
SIA n FI*Willicon Sir Seraphim IV Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
SIA n FIN*Arhantin Lalibelah IV Uros 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM
SIA n S*Saddharma Damokles IV Uros 8 (PR) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPIB
SIA n 21 FI*LoveOriental Edmund IV Uros 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM
SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor IV Naaras 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP
SIB Chizha-Sherry Tigoda *** II Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
SIB a 09 24 FI*Villan Mystic Man II Uros 12 (Pennut) Nissen Aase EX2
SIB a 09 24 FI*Villan Mystic Man II Uros 13c (Määrittely) Kass Tellervo SIB a 09 24 SIB gr 4
SIB a 24 FI*Villan Idoli II Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX2
SIB as 09 24 FI*Villan Mirage Mover II Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
SIB as 09 24 FI*Villan Mirage Mover II Naaras 13c (Määrittely) Kass Tellervo SIB as 09 24 / Gr. 8
SIB d 09 23 FI*Jäälinnan Aslan II Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
SIB d 09 23 FIN*Magnificat Delizia II Naaras 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle II Uros 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
SIB ds 24 FIN*Tammikatin Åhå Lilla Gubbe II Uros 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro KM BIV
SIB f 23 FI*Amurin Ilana II Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
SIB fs 24 FI*Magnificat Siperian Taimi II Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea II Uros 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
SIB n 22 Favour Siber Felis*PL II Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
SIB n 23 FI*Jatsitytön Argut II Uros 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
SIB n 23 FIN*Lumikissan Pata Ässä II Uros 2 (SP) Lubrano Robert KM NOM
SIB n 24 FI*Cherrytail's Ofelia II Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
SIB ns 09 24 FI*Magnificat Siperian Taika II Uros 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
SIB ny 24 Yermolay Crown of Siberia II Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB BIV
SIN FI*Chai-lai Sweetheart Sally III Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon IV Uros 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB
SOM n FI*Kharn-Ka W.Turner IV Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1 NOM
SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice IV Uros 1 (SC) Spijker Charles KM
SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues IV Uros 2 (SP) Spijker Charles KM
SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin IV Uros 2 (SP) Spijker Charles KM
SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin IV Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric 4
SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka IV Naaras 2 (SP) Martikainen Arja KM NOM
SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka IV Naaras 17 (Veteraani) Reijers Eric 1 NOM BIS
SOM p FI*Kharn-Ka Worth Fines IV Naaras 1 (SC) Roca Folch Yan KM NOM
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro IV Uros 1 (SC) Martikainen Arja KM
SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati IV Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1 NOM BIS
SPH f 03 21 FI*Chandara Grace Olivia IV Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
SPH f 09 21 LV*Otomi Xaviera IV Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
SYS d 03 21 HU*Shagio-Chen Fantano's Love IV Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM BIS
SYS n 01 FI*Sultsinan WhatChaMaCallIt IV Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB NOM
SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Fosco IV Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 NOM
SYS n 03 LV*La Lune d'Or Phoenix IV Uros 5 (IC) Reijers Eric Abs
TUA e 22 FI*Elekatin Fiona Khur II Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
TUA f FI*Nazarlik Zeta Orionis II Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
TUA n FI*Josmarin Innusha II Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1 NOM
TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul II Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
TUA ns 09 FI*Kralice Dionysos II Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro Abs
TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija II Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM BIS
TUA w 62 FI*Josmarin Helinä Keiju II Naaras 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro Abs
TUA w 62 FIN*Elekatin Oriana II Naaras 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS
TUV d 62 FI*GizemliKediler Adile Alaiye I Naaras 1 (SC) Lubrano Robert KM
TUV d 62 FI*GizemliKediler Bal Bilmece I Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 No Cert
TUV d 62 FIN*Cesmes Adile Aysun I Naaras 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS
TUV d 62 FIN*Cesmes Cadi I Naaras 10 (KAS) Lubrano Robert DISQ AGR.
TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin I Uros 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB BIV NOM BIS
TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin I Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB NOM
TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir I Uros 6 (IP) Lubrano Robert Abs
TUV f 61 FI*Valier's Define I Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
TUV n 62 DK*TurkishDelight Cool Sapphire I Naaras 9 (Avoin) Monney Pillonel Joëlle EX1 CAC
704 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita