Omakissa
RUROK VANTAA 24.8.2013
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 24.8.2013 Loppuu 24.8.2013
Ilmoittautuminen alkaa 24.8.2013 Ilmoittautuminen loppuu 24.8.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
Yhteensä 0 0 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Link Aurore Bleu de Ciel 4 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
ABY a S*Hjortronstigens Alfred Nobel 4 Uros 2 (SP) Spijker Charles KM
ABY n FI*Laire Meleth Aran 4 Uros 2 (SP) Preiss Karl KM BIV NOM
ABY n FI*Laire Valar Lorien 4 Uros 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
ABY n FI*Link Inanyesha 4 Naaras 5 (IC) Preiss Karl Abs
ABY n FI*Nebuankhet Quipu 4 Uros 8 (PR) Preiss Karl EX1 CAPIB
ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 4 Uros 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS
ABY n Isatai's Namid of Bluestream 4 Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl Abs
ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 4 Uros 1 (SC) Preiss Karl KM BIV
ABY n S*Hjortronstigens Private Dancer 4 Uros 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB
ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 4 Uros 2 (SP) Preiss Karl KM
ABY o FI*Angelos U*Maya 4 Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo Abs
ABY o FI*Link Zaki Habit Rouge 4 Uros 1 (SC) Räihä Jarmo KM
ABY o FI*Nebuankhet Qaholom 4 Uros 8 (PR) Räihä Jarmo EX1 CAPIB
ABY o FI*Redcheetah's Aarre 4 Uros 6 (IP) Räihä Jarmo EX1 CAGPIB
ABY o FI*Redcheetah's Aurora 4 Naaras 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS
ABY o FIN*Link Ayana 4 Naaras 17 (Veteraani) Reijers Eric Abs
ABY o FIN*Link Ayana 4 Naaras 1 (SC) Räihä Jarmo Abs
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 4 Uros 2 (SP) Räihä Jarmo KM BIV NOM
ABY p FI*Link Inameremeta 4 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
ACL d 22 CurlingLight Mangosteen 2 Uros 5 (IC) Monney Joëlle EX1 CAGCIB
ACL f 02 21 64 FI*Metusalahin Barbie 2 Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX2
ACL f 03 24 FI*DilYaar Fayyim Foolwati 2 Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
ACL f 03 24 FI*Trollin Hissu 2 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 BIV
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Monney Joëlle KM NOM
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1 NOM BIS
ACL h 03 21 33 FI*DilYaar Falguni Firoza 2 Naaras 12 (Pennut) Monney Joëlle EX1
ACL n 23 FI*Murmelin Bonzo 2 Uros 6 (IP) Monney Joëlle EX1 CAGPIB
ACL n 24 FI*Trollin Fille 2 Naaras 11 (Nuoret) Monney Joëlle EX1
ACS e 24 FIN*Trollin Hanno 2 Uros 3 (GIC) Monney Joëlle EX1 CACS NOM
BAL c 21 SE*Qjou'z Bon A Petit 4 Uros 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
BAL d 21 FIN*Mummeli Twixinho Jesse 4 Uros 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM NOM BIS
BEN n 22 31 FI*Kattiklaanin Luke Catwalker 3 Uros 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS
BEN n 22 33 FI*SiruCats Ives Isidore 3 Uros 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB
BEN n 22 33 ZaharaBengals Hopeful Promise 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
BEN n 24 CattiCartano Helmi 3 Naaras 4 (GIP) Preiss Karl EX1 CAPS
BEN n 24 FI*Kissalehdon Kullat Nunu 3 Naaras 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
BEN n 24 FI*Leokatin HubbaBubba 3 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
BEN n 24 FI*PurrGold Amore Axara 3 Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl DISQ AGR.
BEN n 24 Glitterglam Gabriel 3 Uros 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC BIV
BEN n 24 S*Leopardettes Viktor 3 Uros 9 (Avoin) Preiss Karl EX2
BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Spijker Charles KM
BML ns 11 FIN*Ancelaine Henrik 3 Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric Abs
BML ns 11 FIN*Ancelaine Henrik 3 Uros 10 (KAS) Räihä Jarmo Abs
BML ns 11 FIN*Ancelaine Horatius 3 Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric Abs
BML ns 11 FIN*Ancelaine Horatius 3 Uros 10 (KAS) Räihä Jarmo Abs
BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 17 (Veteraani) Reijers Eric 2
BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 6 (IP) Räihä Jarmo EX1 CAGPIB
BML ns 11 FIN*Kimuli's Chocolate Dream 3 Naaras 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS
BML ns 11 31 FI*Kimuli's Love Story 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
BRI a FI*Aurantia's Magnetic Eyes 3 Uros 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX2
BRI a FI*Aurantia's Magnetic Eyes 3 Uros 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea
BRI a FI*Coventry's Endymion 3 Uros 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX2
BRI a FI*Coventry's Endymion 3 Uros 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea
BRI a FI*Coventry's Francoise 3 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
BRI a FI*Coventry's Francoise 3 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea
BRI a FI*Dame's Admiral Herberts 3 Uros 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC BIV
BRI a FI*Dame's Admiral Herberts 3 Uros 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea
BRI a FI*Rhinestone's Angus Young 3 Uros 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1 BIV NOM BIS
BRI a FI*Rhinestone's Angus Young 3 Uros 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1 NOM
BRI a FI*Rhinestone's Cobalt Blue 3 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
BRI a FI*Rhinestone's Cobalt Blue 3 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea
BRI a FI*Rhinestone's Gray Fox 3 Uros 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
BRI a FI*Rhinestone's Gray Fox 3 Uros 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea
BRI a FI*Rhinestone's Scooby 3 Uros 1 (SC) Friškovec-Keller Thea KM
BRI a FI*Rhinestone's Scooby 3 Uros 1 (SC) Friškovec-Keller Thea
BRI a FI*RoundFace's Blue Shadow 3 Uros 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGPIB
BRI a FI*RoundFace's Blue Shadow 3 Uros 6 (IP) Friškovec-Keller Thea
BRI a FI*Suvikasteen Mikki 3 Uros 8 (PR) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPIB BIV
BRI a FI*Suvikasteen Mikki 3 Uros 8 (PR) Friškovec-Keller Thea
BRI a FIN*Ferme Reia Rhiannon 3 Naaras 17 (Veteraani) Reijers Eric 2
BRI a FIN*Ferme Reia Rhiannon 3 Naaras 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS
BRI a FIN*Ferme Reia Rhiannon 3 Naaras 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea
BRI a FIN*Ruusutarhan Ghisella 3 Naaras 1 (SC) Friškovec-Keller Thea KM
BRI a FIN*Ruusutarhan Ghisella 3 Naaras 1 (SC) Friškovec-Keller Thea
BRI a FIN*Treselle's Artur Little 3 Uros 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS
BRI a FIN*Treselle's Artur Little 3 Uros 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea
BRI a 03 S*British Dream's Elegant Rock Stone 3 Uros 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP
BRI a 03 S*British Dream's Elegant Rock Stone 3 Uros 10 (KAS) Veland Anne
BRI a 22 FI*Rhinestone's Nikki Sixx 3 Uros 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
BRI a 22 FI*Rhinestone's Nikki Sixx 3 Uros 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea
BRI a 33 FI*Kontukatin Butterfly Orchid 3 Uros 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
BRI a 33 FI*Kontukatin Butterfly Orchid 3 Uros 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea
BRI ay 11 Blue golden Inari de Maneki Neko 3 Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1 NOM BIS
BRI ay 11 Blue golden Inari de Maneki Neko 3 Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1 NOM
BRI ay 11 FI*EmeraldCharm Finn Fonzie 3 Uros 7 (CH) Veland Anne Abs
BRI ay 11 FI*EmeraldCharm Finn Fonzie 3 Uros 7 (CH) Veland Anne
BRI b FI*ChocoBlue's Cafe Mocca 3 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
BRI b FI*ChocoBlue's Cafe Mocca 3 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea
BRI b FI*Coventry's Chocolate Dream 3 Naaras 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea EX2
BRI b FI*Coventry's Chocolate Dream 3 Naaras 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea
BRI b FI*Treselle's Naiad 3 Naaras 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea EX1 CAP
BRI b FI*Treselle's Naiad 3 Naaras 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea
BRI b 24 FI*Gimmie's Turandot's Tiara 3 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
BRI b 24 FI*Gimmie's Turandot's Tiara 3 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne
BRI c Belten's Don Sebastian 3 Uros 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS BIV
BRI c Belten's Don Sebastian 3 Uros 3 (GIC) Veland Anne
BRI c FI*Treselle's Hjördis Soliga 3 Naaras 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
BRI c FI*Treselle's Hjördis Soliga 3 Naaras 7 (CH) Veland Anne
BRI c FI*Treselle's Rodogor 3 Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
BRI c FI*Treselle's Rodogor 3 Uros 11 (Nuoret) Veland Anne
BRI d FI*Saranellan Diarella 3 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
BRI d FI*Saranellan Diarella 3 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea
BRI d FIN*Ferme Tyson 3 Uros 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea EX1 CAP NOM BIS
BRI d FIN*Ferme Tyson 3 Uros 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea EX1 CAP NOM
BRI d 03 24 Hinderslyne Romeo 3 Uros 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB NOM
BRI d 03 24 Hinderslyne Romeo 3 Uros 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB NOM
BRI d 22 Rapley Red Rose 3 Naaras 6 (IP) Veland Anne EX1 CAGPIB
BRI d 22 Rapley Red Rose 3 Naaras 17 (Veteraani) Reijers Eric Abs
BRI d 22 Rapley Red Rose 3 Naaras 6 (IP) Veland Anne
BRI d 24 FI*Ruusutarhan Kultapoika 3 Uros 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP NOM
BRI d 24 FI*Ruusutarhan Kultapoika 3 Uros 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP NOM
BRI d 24 FIN*Rhinestone's LaVieilleFerme 3 Naaras 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS
BRI d 24 FIN*Rhinestone's LaVieilleFerme 3 Naaras 4 (GIP) Veland Anne
BRI f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS
BRI f FI*Feronian Gabriella 3 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
BRI f FI*Feronian Gabriella 3 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea
BRI f FI*Ruusutarhan Matilde 3 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1 BIV NOM
BRI f FI*Ruusutarhan Matilde 3 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1 NOM
BRI f FI*Saranellan Derosa 3 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
BRI f FI*Saranellan Derosa 3 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea
BRI fs Hinderslyne Beyond-Pretty 3 Naaras 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
BRI g FI*Ruusutarhan Mimi Miracolo 3 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
BRI g FI*Ruusutarhan Mimi Miracolo 3 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne
BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 1 (SC) Veland Anne KM BIV NOM BIS
BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 1 (SC) Veland Anne KM NOM
BRI g FIN*Sinisilkin Inkivääri 3 Naaras 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
BRI g FIN*Sinisilkin Inkivääri 3 Naaras 5 (IC) Veland Anne
BRI g 24 FI*Rhinestone's All I Have 3 Naaras 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB NOM
BRI g 24 FI*Rhinestone's All I Have 3 Naaras 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB NOM
BRI h FI*Coventry's Dolores Haze 3 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
BRI h FI*Coventry's Dolores Haze 3 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne
BRI hs 22 62 FI*Ferme Darth Traya 3 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
BRI hs 22 62 FI*Ferme Darth Traya 3 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne
BRI j FI*Coventry's Eowyn 3 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX2
BRI j FI*Coventry's Eowyn 3 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne
BRI j FI*Rhinestone's Twinkle Star 3 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC BIV
BRI j FI*Rhinestone's Twinkle Star 3 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne
BRI j FI*Tuulitassun Lila Micel 3 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
BRI j FI*Tuulitassun Lila Micel 3 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne
BRI n FI*Aurantia's Euphoria 3 Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX2
BRI n FI*Aurantia's Euphoria 3 Uros 12 (Pennut) Veland Anne
BRI n FI*Coventry's Fantasia 3 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1 BIV
BRI n FI*Coventry's Fantasia 3 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne
BRI n FI*Ferme Eppu Elmina 3 Naaras 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP NOM
BRI n FI*Ferme Eppu Elmina 3 Naaras 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP NOM
BRI n FI*Feronian Gaia 3 Uros 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
BRI n FI*Feronian Gaia 3 Uros 9 (Avoin) Veland Anne
BRI n FI*Rhinestone's Black Widow II 3 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX2
BRI n FI*Rhinestone's Black Widow II 3 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne
BRI n FI*Ruusutarhan Notabene 3 Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX3
BRI n FI*Ruusutarhan Notabene 3 Uros 12 (Pennut) Veland Anne rek
BRI n FI*SamBelle's Esper 3 Uros 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
BRI n FI*SamBelle's Esper 3 Uros 7 (CH) Veland Anne
BRI n FI*Saranellan Eddie 3 Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX1 BIV NOM
BRI n FI*Saranellan Eddie 3 Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX1 NOM
BRI n FI*Treselle's Titanium 3 Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
BRI n FI*Treselle's Titanium 3 Uros 11 (Nuoret) Veland Anne
BRI n FIN*Aleksandra's Dr. Pepper 3 Uros 1 (SC) Veland Anne KM BIV
BRI n FIN*Aleksandra's Dr. Pepper 3 Uros 1 (SC) Veland Anne
BRI n S*Applecat Spider 3 Uros 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS
BRI n S*Applecat Spider 3 Uros 3 (GIC) Veland Anne
BRI n S*Knallåsen's Rapture Of Deep 3 Uros 8 (PR) Veland Anne EX1 CAPIB
BRI n S*Knallåsen's Rapture Of Deep 3 Uros 8 (PR) Veland Anne
BRI ns FI*Gimmie's Stormy Black Sea 3 Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
BRI ns FI*Gimmie's Stormy Black Sea 3 Uros 11 (Nuoret) Veland Anne
BRI ns S*British Dream's Sebastian 3 Uros 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
BRI ns S*British Dream's Sebastian 3 Uros 5 (IC) Veland Anne
BRI ns 11 EST*Harmony Devianti 3 Naaras 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGPIB
BRI ns 11 EST*Harmony Devianti 3 Naaras 6 (IP) Friškovec-Keller Thea
BRI ns 11 FI*Gnome's Britannia Silver 3 Uros 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS BIV NOM BIS
BRI ns 11 FI*Gnome's Britannia Silver 3 Uros 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS NOM
BRI ns 11 FIN*Gnome's Eta Cassiopeiae 3 Naaras 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS BIV NOM BIS
BRI ns 11 FIN*Gnome's Eta Cassiopeiae 3 Naaras 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGPIB NOM
BRI ns 11 Pennydown Royalflush 3 Uros 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB
BRI ns 11 Petit Prince vum Rousegaard*CH 3 Uros 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS
BRI ns 11 Petit Prince vum Rousegaard*CH 3 Uros 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea
BRI ns 11 S*Esteticas Xera 3 Naaras 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS
BRI ns 11 S*Esteticas Xera 3 Naaras 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea
BRI ns 22 62 FI*Gimmie's Aristocracy 3 Uros 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
BRI ns 22 62 FI*Gimmie's Aristocracy 3 Uros 5 (IC) Veland Anne
BRI ns 22 62 FI*Gimmie's Silver Trumpet 3 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
BRI ns 22 62 FI*Gimmie's Silver Trumpet 3 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne
BRI ns 22 62 FI*Hopeatiikeri Tähtitomu 3 Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX1 BIV
BRI ns 22 62 FIN*Kipardi's Bastet 3 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
BRI ns 22 62 FIN*Kipardi's Bastet 3 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne
BRI ns 22 64 S*Millhill's Benny 3 Uros 10 (KAS) Veland Anne Abs
BRI ns 22 64 S*Millhill's Benny 3 Uros 10 (KAS) Veland Anne
BRI ns 24 62 FI*Gimmie's Pirates Ransom 3 Uros 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS
BRI ns 24 62 FI*Gimmie's Pirates Ransom 3 Uros 5 (IC) Veland Anne
BRI ns 24 62 FIN*Ferme Bono 3 Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric Abs
BRI ns 24 62 FIN*Ferme Bono 3 Uros 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea EX1 CAP
BRI ns 24 62 FIN*Ferme Bono 3 Uros 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea
BRI ns 24 62 S*Näckrosen's Silver Fashion 3 Naaras 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP
BRI ns 24 62 S*Näckrosen's Silver Fashion 3 Naaras 10 (KAS) Veland Anne
BRI ns 24 64 Ice Cat Laureen Chérie, CZ 3 Naaras 7 (CH) Friškovec-Keller Thea EX1 CACIB
BRI ns 24 64 Ice Cat Laureen Chérie, CZ 3 Naaras 7 (CH) Friškovec-Keller Thea
BRI o FI*Treselle's Simply Gold 3 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
BRI o FI*Treselle's Simply Gold 3 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea
BRI p FI*Treselle's Radomir 3 Uros 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
BRI p FI*Treselle's Radomir 3 Uros 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea
BRI q FI*Treselle's Masterpiece 3 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
BRI q FI*Treselle's Masterpiece 3 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea
BRI q FI*Treselle's Sparkling Rose 3 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
BRI q FI*Treselle's Sparkling Rose 3 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea
BUR a FI*Aavan Send Me an Angel 3 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
BUR a FI*Karvanverran JouluRauha 3 Naaras 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
BUR a FI*Karvanverran Kalevantuli 3 Naaras 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB NOM
BUR a FIN*Genuina Inspiraatio 3 Uros 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB BIV
BUR a FIN*Genuina Inspiraatio 3 Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric 3
BUR a Rango Magic Valley *** 3 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1 NOM
BUR b Aldis Marcel *** 3 Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan Abs
BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX2
BUR b FI*Arkhitekton Anastasia 3 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
BUR b FI*Kassaran Minnehaha 3 Naaras 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
BUR b FI*Kassaran Ursus 3 Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB BIV
BUR b FI*Kassaran Venus McFlytrap 3 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX2
BUR b FI*Seirene Material Girl 3 Naaras 3 (GIC) Roca Folch Yan Abs
BUR b FI*Shu-Shun Talven Prinsessa 3 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
BUR b Sacredspirit Virgin Flamingo *** 3 Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX2
BUR b Thor Magic Valley*RU, JW *** 3 Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 BIV NOM BIS
BUR c Aldis Yasmine *** 3 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles Abs
BUR c SC RU*Aldis Octavia *** 3 Naaras 3 (GIC) Spijker Charles Abs
BUR d FI*Cattish Rudolf The RedNosed 3 Uros 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB NOM
BUR d Ivar Lovely Dream *** 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja Abs
BUR g FI*Feirefiz Diamonds And Rust 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 1 (SC) Martikainen Arja KM NOM BIS
BUR h FI*Cattish Olympos Zeus 3 Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB NOM BIS
BUR j Alba Regia Yildiz *** 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC BIV
BUR j FI*Feirefiz Silver Lining 3 Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
BUR j FI*Kassaran Meowlody 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX2
BUR j FI*Kassaran Purnululu 3 Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
BUR j FI*Kassaran Purrsephone 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo Abs
BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 2 (SP) Räihä Jarmo KM NOM
BUR j Irma Lovely Dream *** 3 Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1 NOM
BUR n FI*Aavan Seljanmarja 3 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
BUR n FI*Feirefiz Seize The Day 3 Naaras 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
BUR n Laurin von Tali 3 Uros 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP NOM
BUR n NW Goody Magic Valley*RU, JW 3 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan Abs
CHA FI*Sinimirrin Tähtisumu 3 Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
CHA IT*Troubadour del Sogno Blu 3 Uros 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
CHA NL*Poekie Mau Mau's Helena Luna 3 Naaras 10 (KAS) Preiss Karl Abs
CRX d 01 21 62 FI*Piupaws Spiderman 4 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
CRX d 03 24 Puraffection's Firestarter 4 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles Abs
CRX d 24 FI*Piupaws Robin 4 Uros 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
CRX f 03 24 FI*Piupaws Sanna-Raipe 4 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
CRX f 03 33 FI*Piupaws Marynka 4 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
CRX n Changes Ziggy Stardust 4 Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
CRX n Pixie Agnus*LT 4 Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace 4 Uros 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS NOM
CRX n 03 FI*FunkyJam's Fairy-Periwinkle 4 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC BIV
CRX n 03 Shal-Mar's Sailor of Windseeker 4 Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric 1
CRX n 03 Shal-Mar's Sailor of Windseeker 4 Uros 6 (IP) Räihä Jarmo EX1 CAGPIB
CRX n 03 24 FI*Piupaws Hjördis-Täti 4 Naaras 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
CRX n 21 33 FIN*Windseeker U C Missouri 4 Uros 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS
CRX n 24 FI*Piupaws Keyboard cat 4 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
CRX ns 03 FI*Sweetpurr's Pandia 4 Naaras 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS
DRX a FI*Åbodas Kaya 4 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo Abs
DRX a 33 FI*Åbodas Mojag 4 Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
DRX c FI*Bravefellow Delilah 4 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo Abs
DRX c FI*Åbodas Yana 4 Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 No Cert
DRX d 09 Elfe Feerique Ginger 4 Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
DRX d 09 Elfe Feerique Ginger 4 Uros 13c (Määrittely) Martikainen Arja DRX d 09 /Gr.4
DRX f 33 FI*Åbodas Sihu 4 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
DRX h 09 21 32 FI*Bravefellow Blissey 4 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
DRX n Elfe Feerique Felicia 4 Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
DRX n Elfe Feerique Felicia 4 Naaras 13c (Määrittely) Martikainen Arja DRX n /Gr 1
DRX w FIN*Riiviön Tuhkimo 4 Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
DSP a 21 Sparrishoop Darling 4 Naaras 7 (CH) Spijker Charles Abs
DSP d 21 RU.Dolf Shudan 4 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
DSP f 03 Yustina Bast 4 Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
DSP n 03 21 Ninja Perpetuum Mobile 4 Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
DSP n 21 FI*Vauhtikatin Angel Face 4 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
EUR a FI*Elekatin Ruusupapu 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
EUR a 22 FI*Feronian Emerald 3 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
EUR a 24 FI*Bird-Cherry's Raspberry 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
EUR a 24 FIN*Kassilan Heinäkuun Heila 3 Naaras 5 (IC) Martikainen Arja Abs
EUR d 22 FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana 3 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
EUR d 22 FI*Tiikerililjan Isoviilee 3 Uros 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Spijker Charles KM
EUR d 24 FI*Feronian Basil 3 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
EUR d 24 FI*Tiikerililjan Kiskis 3 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1 BIV
EUR f DK*Boholdt Duchess 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja Abs
EUR f FI*Pikku-Piun Zukulaku 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
EUR f 22 FIN*Pikku-Piun Quurankukka 3 Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB NOM
EUR f 23 FIN*Pikku-Piun Rosmariini 3 Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
EUR f 24 FI*Tiikerililjan Jääprinsessa 3 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
EUR fs FI*Kassilan Qhullu Qkkeli 3 Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo Abs
EUR g 22 FI*Feronian Emilia 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
EUR gs 22 FI*Feronian Edelweiss 3 Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
EUR n FI*Pikku-Piun Xenia 3 Naaras 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
EUR n FI*Pikku-Piun Ytimekäs Ylkä 3 Uros 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
EUR n 22 FI*Bird-Cherry's Blackberry 3 Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
EUR n 22 FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä 3 Uros 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB BIV
EUR n 22 FI*Pinkkitassun Chisu 3 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 No Cert
EUR n 22 FIN*Pikku-Piun Jadesoturi 3 Uros 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
EUR n 23 FI*Kassilan Pentu Pentele 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja Abs
EUR n 23 FI*Katinhännän Radagast 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
EUR n 24 FI*Bird-Cherry's Ariston 3 Uros 6 (IP) Räihä Jarmo EX1 CAGPIB
EUR n 24 FI*Pikku-Piun Xander 3 Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
EUR n 24 FI*Pinkkitassun Dorothy 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC BIV
EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kasmirri 3 Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
EUR ns FI*Kassilan Qmaverinen Qtti 3 Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo Abs
EUR ns FI*Katinhännän Diftor-he Susma 3 Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
EUR ns FI*Taikapeikon Armas P. 3 Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
EUR ns 22 FI*Alcarinqua Nya 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1 NOM
EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Ulpukka 3 Naaras 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB
EUR ns 23 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka 3 Naaras 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
EUR ns 23 FI*Katinhännän Leonard Nimoy 3 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
EUR ns 23 FIN*Katinhännän Survivor Amber 3 Naaras 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
EUR ns 24 FI*Pikku-Piun Ullastiina 3 Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
EUR ns 24 FIN*Pikku-Piun Peppi Pitkätossu 3 Naaras 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB
EXO a S*IxiDixi's Crazy for You 1 Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS NOM BIS
EXO a 02 21 62 Teddy-Bear Mechta*RU 1 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
EXO a 03 FIN*Mogi's Mighty Michael J. 1 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
EXO f FI*Shamirin Charming Cherie 1 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
EXO f 22 FI*Elrikan Aamu Aurinko 1 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
EXO n FIN*Buubu's Heavy Tuska 1 Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
EXO n 03 24 FI*Shamirin Epic Emily 1 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC NOM
EXO n 22 FI*Mogi's Mother Love 1 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
EXO n 22 IT*Best Wishes Samantha 1 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
EXO n 23 FI*Sabrimin La Vie Est Belle 1 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
EXO ns 22 62 FI*Elrikan Elviira-Eveliina 1 Naaras 7 (CH) Kass Tellervo Abs
HCL James Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hornell Henry 3
HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hornell Henry 1 NOM
HCL Jeremias Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry Abs
HCL Kenkku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hornell Henry Abs
HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 1
HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lubrano Robert 2
HCL Simba Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hornell Henry 2
HCL ns 09 11 Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 3
HCL ns 09 11 Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lubrano Robert 1 NOM BIS
HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Preiss Karl 3
HCS Lasse Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 3
HCS Lasse Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Preiss Karl Arvosteltu 5
HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Friškovec-Keller Thea 4
HCS Rasmus Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 4
HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Preiss Karl 2
HCS Timantti Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Friškovec-Keller Thea 2
HCS Trina Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Preiss Karl Abs
HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 2
HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Preiss Karl 4
HCS n 03 24 Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 2
HCS n 03 24 Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Friškovec-Keller Thea 1 NOM BIS
HCS n 09 Tara Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Friškovec-Keller Thea 4
HCS n 22 Romeo Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 1 NOM BIS
HCS n 22 Romeo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Preiss Karl 1 NOM
JBT a 03 24 FI*Kassaran Aoi Obi 4 Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB BIV
JBT a 03 24 FI*Kassaran Uchikake 4 Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
JBT n 01 21 FI*Kassaran Shiawase no Kazura 4 Naaras 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
KBL f 24 FI*Hassunhauska Puolikuu 3 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
KBL n 03 22 FI*Hassunhauska Poutapilvi 3 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
KBL n 24 FI*Kuriton Apricot 3 Uros 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Roca Folch Yan KM
KOR FI*Steptoe's Lom-Phat 3 Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan Abs
KOR FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah 3 Uros 1 (SC) Roca Folch Yan Abs
KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
MAN d 22 51 Pretty Girl de la Gambade *CH 3 Naaras 4 (GIP) Räihä Jarmo Abs
MAN f 52 FIN*Armain Mercoledi 3 Naaras 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS
MAN g 22 53 FI*Ballawhane Inney-Baddal 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
MAN n 09 24 51 FI*Armain Snowy Mountain Bear 3 Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1 NOM
MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Spijker Charles KM
MCO Amistia's Quake Master *** 2 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert Abs
MCO a Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues 2 Uros 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro KM
MCO a Battle Creek's Z'Thaiti 2 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV
MCO a 02 FI*Chamberlain Heart Of Mine 2 Naaras 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS BIV
MCO a 03 22 FI*TipTop Maine Yéta 2 Uros 12 (Pennut) Monney Joëlle EX2
MCO a 09 FI*Chamberlain Iron Man 2 Uros 2 (SP) Hornell Henry Abs
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run 2 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Sweet Symphony 2 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX2
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Sweet Symphony 2 Naaras 13c (Määrittely) Kass Tellervo MCO a 09 / Gr. 2
MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet 2 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
MCO as 09 22 FI*Chamberlain Made Like This 2 Uros 6 (IP) Nissen Aase EX3
MCO d 09 22 FI*Laramillan Jimbo Jones 2 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert Abs
MCO d 22 FI*Vuorensinen Figaro 2 Naaras 7 (CH) Monney Joëlle EX1 CACIB
MCO d 23 Jean-Marais Ermak 2 Uros 9 (Avoin) Monney Joëlle EX1 CAC
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Shappa 2 Uros 4 (GIP) Nissen Aase EX2
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar 2 Uros 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB BIV NOM
MCO ds 09 23 FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts 2 Uros 6 (IP) Nissen Aase Mitätöity Mitätöity
MCO ds 22 DK*Amistia's Untold Truth 2 Uros 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB BIV
MCO ds 22 Freeclimber Hamdi Damdi 2 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert Abs
MCO e 09 23 PL*CoonKitty Louis Vuitton 2 Uros 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
MCO e 09 24 PL*Lavender Love Ozzie 2 Uros 2 (SP) Lubrano Robert Abs
MCO f 09 22 FI*Kasmasiinin Åkariina 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX2
MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Xita 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 BIV
MCO fs 03 FI*Abbas-Coons Be My Love 2 Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX2
MCO fs 03 FI*Abbas-Coons Be My Love 2 Naaras 13c (Määrittely) Kass Tellervo MCO fs 03/Gr 8
MCO fs 23 DK*Amistia's Yasmina 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert Abs
MCO g 02 63 FI*Chamberlain Sweet Illusion 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
MCO g 09 22 FI*Chamberlain Make A Wish 2 Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
MCO gs 03 22 FI*TipTop Maine Ups I did It! 2 Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
MCO n FIN*Chamberlain Sgt Blackpepper 2 Uros 2 (SP) Saetre Raymond Alessandro KM
MCO n 02 21 62 FI*Chamberlain Quest of Game 2 Uros 11 (Nuoret) Monney Joëlle EX2
MCO n 03 22 FI*Chamberlain Never Say Never 2 Uros 8 (PR) Monney Joëlle EX1 CAPIB
MCO n 03 22 FI*Kasmasiinin Zinnia 2 Naaras 11 (Nuoret) Monney Joëlle EX2
MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Wunderweib 2 Naaras 3 (GIC) Monney Joëlle EX1 CACS BIV
MCO n 03 22 FI*TipTop Maine Xantophilo 2 Uros 11 (Nuoret) Monney Joëlle EX1
MCO n 09 FI*Kasmasiinin Yancus 2 Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
MCO n 09 FI*Pikkumetsän Khaleesi 2 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
MCO n 09 22 FI*Chamberlain Rough Diamond 2 Naaras 12 (Pennut) Monney Joëlle EX1
MCO n 09 22 FI*Hemingway's Galilahi 2 Naaras 11 (Nuoret) Monney Joëlle EX1
MCO n 09 22 FI*Pikkumetsän Khal Drogo 2 Uros 12 (Pennut) Monney Joëlle EX1 BIV
MCO n 09 22 FI*TipTop Maine Yavanna 2 Naaras 12 (Pennut) Monney Joëlle EX2
MCO n 09 22 FIN*Chamberlain Stripes In Me 2 Naaras 1 (SC) Monney Joëlle KM
MCO n 09 22 PL*Dark Age Yilan Coon 2 Uros 6 (IP) Monney Joëlle EX1 CAGPIB
MCO n 09 24 FI*Chamberlain Just Rock 2 Uros 4 (GIP) Monney Joëlle Abs
MCO n 22 FI*Hemingway's Ghost Dancer 2 Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
MCO n 22 FI*Pikkumetsän Zippo 2 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX2
MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS
MCO n 22 FIN*Chamberlain Front Runner 2 Uros 2 (SP) Nissen Aase KM
MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS
MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1
MCO n 23 DK*Amistia's Samson 2 Uros 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS BIV
MCO ns Black Pirate of Beauty Wizards 2 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert Abs
MCO ns FI*Chamberlain Quinn the Mighty 2 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 BIV
MCO ns FI*Satinante's Tristan Fridolf 2 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
MCO ns 09 FI*Pikkumetsän Zaza 2 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
MCO ns 09 22 FI*Chamberlain Quite a Hero 2 Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX2
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad 2 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX2
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando 2 Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 BIV NOM
MCO ns 09 22 FI*TipTop Maine Rowtag 2 Uros 6 (IP) Nissen Aase EX2
MCO ns 09 22 FI*Winnercoons Lucas Lionheart 2 Uros 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS BIV NOM
MCO ns 22 FI*Chamberlain Queen of Night 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
MCO ns 22 FI*HoneyCoon's Starlight Lady 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
MCO ns 22 FI*Kasmasiinin Zariel 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX2
MCO ns 22 FI*Merrymakers Awesome Anzelm 2 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert Abs
NFO a 09 24 FI*Hirmuinen Aleksanteri Suuri 2 Uros 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB BIV
NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas 2 Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki 2 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 BIV NOM
NFO d 03 22 FI*FoxyPaw's Gingerbread Boy 2 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX3
NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
NFO d 09 FI*Slytiger's Higer Love 2 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX2
NFO d 09 22 FI*Slytiger's Spanish Eyes 2 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 NOM
NFO d 22 FIN*Kalicalanin Caro Miu 2 Uros 10 (KAS) Monney Joëlle EX1 CAP
NFO ds 24 FI*FoxyPaw's Dusty Miller 2 Uros 6 (IP) Monney Joëlle EX1 CAGPIB BIV NOM
NFO e 03 FI*Nalle-Puhin Taj Mahal 2 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX2
NFO e 09 FI*Ann'sLions Lovely Tiger 2 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX2
NFO e 09 FI*Charmakato Viola 2 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX2
NFO f FI*Lolcat's Rose 2 Naaras 11 (Nuoret) Monney Joëlle EX1
NFO f 03 FI*Vihurin Uuden Aamun Aurinko 2 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX3
NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB BIV
NFO f 03 22 S*Zygot's Gin-Sling 2 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
NFO f 09 24 FI*Felicis Enna 2 Naaras 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP NOM
NFO fs 02 21 62 FI*Slytiger's Aurora Borealis 2 Naaras 9 (Avoin) Monney Joëlle EX1 CAC BIV NOM
NFO fs 03 22 FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn 2 Naaras 1 (SC) Monney Joëlle KM
NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja 2 Naaras 11 (Nuoret) Monney Joëlle EX1
NFO gs 22 S*Skottvallen's Jasmine 2 Naaras 8 (PR) Monney Joëlle EX1 CAPIB
NFO n FI*Taaborinvuoren Pamela 2 Naaras 12 (Pennut) Monney Joëlle EX1
NFO n FI*Tähtitassun Mustang 2 Uros 11 (Nuoret) Monney Joëlle EX1 NOM
NFO n 03 FI*Vihurin Tyttö Nimeltä Rebel 2 Naaras 11 (Nuoret) Monney Joëlle EX1
NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery 2 Uros 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB BIV NOM
NFO n 03 24 FIN*Kirsikan Iines 2 Naaras 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB NOM
NFO n 03 24 S*Nenya's Shadowcat 2 Naaras 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
NFO n 09 FI*Slytiger's Forces of Nature 2 Uros 12 (Pennut) Monney Joëlle EX1 NOM
NFO n 09 FIN*Wishmaster Kid Brother 2 Uros 6 (IP) Monney Joëlle EX1 CAGPIB
NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Goofer Dust 2 Naaras 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS
NFO n 09 22 FI*Nalle-Puhin Samsonite Man 2 Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV NOM
NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Vilhelm 2 Uros 8 (PR) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPIB
NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo 2 Naaras 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro KM NOM
NFO n 09 23 FI*Kuutamoyön Adranus 2 Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment 2 Uros 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
NFO n 09 23 S*NC's Lola 2 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag 2 Uros 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
NFO n 22 FI*Tähtitassun Päivänsäde 2 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
NFO n 24 FI*Heinuntuvan Eemeli 2 Uros 1 (SC) Hornell Henry KM BIV
NFO ns 09 22 FI*Ballawhane I Want ToBeFree 2 Uros 9 (Avoin) Monney Joëlle EX1 CAC
NFO ns 22 S*Sannafjället's White Lady 2 Naaras 6 (IP) Monney Joëlle EX1 CAGPIB
NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip 2 Uros 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB NOM BIS
NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Hornell Henry KM NOM
OCI a 24 FI*Onnikatin Bonus 3 Uros 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
OCI b 24 FI*Guttatus Ami Super 3 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1 BIV
OCI b 24 FI*Guttatus Princess Sophie 3 Naaras 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle 3 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX2
OCI b 24 FI*Onnikatin Sir Humbug 3 Uros 8 (PR) Spijker Charles EX1 CAPIB
OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi 3 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
OCI b 24 FI*Topspot TorreArgentina 3 Uros 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB NOM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Spijker Charles KM NOM BIS
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric 2
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera 3 Naaras 1 (SC) Spijker Charles KM BIV NOM
OCI c 24 FI*Punakuun Afrodite 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja Abs
OCI c 24 FI*Sunny's Lavender Lily 3 Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
OCI n 24 FI*Moosegrove Drake 3 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 BIV NOM
OCI n 24 FI*Onnikatin BeeBee 3 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX3
OCI n 24 FI*Onnikatin Berta 3 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX2
OCI n 24 FI*Onnikatin Bosse 3 Uros 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
OCI n 24 FI*Topspot Jaguatirica 3 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
OCI n 24 FI*Topspot Tickle Toe 3 Naaras 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Roca Folch Yan KM NOM
OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax 3 Uros 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB NOM
OLH a FI*Jalecat's Jewel of Hearts 4 Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
OLH b FI*Willicon Cara Melli 4 Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila 4 Naaras 17 (Veteraani) Veland Anne 1 NOM BIS
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila 4 Naaras 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM NOM BIS
OLH f 25 FI*Skazki Kitty Pryde 4 Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
OLH ns 22 FI*Noxx Zlatan Ibrahimovic 4 Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
OSH a 03 FI*Pinewoods Queen of Hearts 4 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC NOM BIS
OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
OSH b 03 Bestcats Electrify Exclusive 4 Uros 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM
OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May 4 Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
OSH bs FI*GizemliKediler Calvin 4 Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie Abs
OSH bs 22 FI*Nazarlik Aragorn 4 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
OSH bs 24 FI*Jalecat's LeeLoo 4 Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
OSH d 24 HU*Shagio-Chen Legolas for Keskimaan 4 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 NOM
OSH ds 24 ClassicOri's Deeply Deluxe 4 Uros 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP
OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM BIS
OSH f 24 FI*Keskimaan Elf Gwestiel 4 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
OSH h 24 FI*GizemliKediler Coco 4 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
OSH n FI*Sultsinan Iltasatu 4 Naaras 1 (SC) Reijers Eric KM
OSH n FIN*Quan Kawaii Sakura 4 Naaras 2 (SP) Reijers Eric KM NOM
OSH n 02 FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC 4 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
OSH n 03 FI*Keskimaan Ainion 4 Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB NOM
OSH n 03 FIN*Quan Tamashii 4 Uros 10 (KAS) Reijers Eric Abs
OSH n 03 HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino 4 Naaras 1 (SC) Reijers Eric KM NOM BIS
OSH n 24 FI*LoveOriental Lakeisha 4 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric Abs
OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex 4 Uros 4 (GIP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPS
OSH ns 22 Xanthe Bon Voyage, SK 4 Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
PEB n 33 Veni-Vidi-Vici Del Iris 4 Naaras 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB
PER a Love-Affair von La'Noitan 1 Uros 10 (KAS) Kass Tellervo Abs
PER a 03 22 FIN*Kissankäpälän Blossom 1 Naaras 6 (IP) Kass Tellervo Abs
PER a 03 22 FIN*Sunrunner's Hadaan Hamid 1 Uros 1 (SC) Kass Tellervo KM
PER a 03 24 FIN*Dirlandan EnvyMe 1 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
PER d FI*Moondreamer's Heart of Gold 1 Uros 2 (SP) Kass Tellervo KM
PER d FIN*Kultaviiksen Axl Rose 1 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS NOM
PER d FIN*Kuutsa's Sundancer 1 Uros 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1
PER d 03 22 FI*Kermaviiksen Gabriel 1 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo Abs
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
PER ds 22 62 Fairy 4 U Jumanji 1 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
PER e 02 Ma griff Heracles of Heinroos, JW 1 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB NOM
PER e 02 21 62 FI*Whispers Just Like Heaven 1 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 NOM BIS
PER e 03 24 FI*Vanilla-Star Banana Split 1 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM
PER e 33 Almigry OK Corral 1 Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
PER f Fizgeralt Medea Mercedes 1 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC NOM BIS
PER f 03 FI*Elrikan Roksana 1 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1 NOM BIS
PER f 33 Benua Margarett Minion 1 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP NOM
PER fs FI*Moondreamer's Stardust 1 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo Abs
PER fs 03 23 D'Arnaud Esmeralda 1 Naaras 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP NOM BIS
PER g 02 62 Sweetmarale's Violet of Heinroos *** 1 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
PER g 03 22 FI*Kermaviiksen Dream of Yours 1 Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
PER n FI*Timanfaya Black Diamond 1 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
PER n FIN*Shamirin Amazing Angelina 1 Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
PER n 03 22 FI*Leonidan Priceless Paws 1 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
PER n 03 22 FI*Shamirin Wild Wiggy 1 Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
PER n 03 24 FI*Chosen-One Just A JewelJade 1 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
PER n 21 33 Benoma Havanna Dreams 1 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko Abs
PER n 21 33 Sinihuiskan Baldo Bandito 1 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
PER n 22 FI*Sabrimin So Emotional Baby 1 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo Abs
PER n 22 FIN*Sabrimin Jackpot 1 Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
PER n 23 FI*Shamirin Janet Jackson 1 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
PER n 23 FI*Shamirin Janet Jackson 1 Naaras 13c (Määrittely) Kass Tellervo PER n 23
PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya 1 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko Mitätöity
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee 1 Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee 1 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 2
PER n 33 IT*Almigry Seabiscuit 1 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS NOM BIS
PER ns 03 FI*Shamirin Yippee Yvonne 1 Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
PER ns 03 FIN*Kissankäpälän Arnold S. 1 Uros 2 (SP) Kass Tellervo KM
PER w 62 FI*Elrikan Amorella 1 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
PER w 62 FI*Elrikan Rolex 1 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
RAG a FI*Dollgarden's Buxus 1 Uros 6 (IP) Hornell Henry EX2
RAG a FI*Tiridoll's Caramel Rainbow 1 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC NOM
RAG a FI*Utuinen Wynaut 1 Uros 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB
RAG a 03 FI*Snowrag Purzelbaum 1 Uros 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
RAG a 03 FI*Sunrunner's Rohan 1 Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV
RAG a 03 FI*Tiridoll's Rainbow Caramel 1 Naaras 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Baby Butterfly 1 Naaras 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Baby Butterfly 1 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 2
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Tiger Heart 1 Uros 2 (SP) Saetre Raymond Alessandro KM NOM
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Tiger Heart 1 Uros 17 (Veteraani) Saarela Veikko 2
RAG a 04 FI*Satinante's Don Cesar 1 Uros 2 (SP) Lubrano Robert KM
RAG a 04 FI*Valkoapilan Aapeli 1 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 NOM BIS
RAG a 04 Nipinnapin Beauty Queen *** 1 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
RAG a 04 21 FI*Rock'nRags BrightestDiamond 1 Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
RAG c Rosevalleyrags Dutch Buster 1 Uros 4 (GIP) Monney Joëlle EX1 CAPS
RAG d 03 FI*Dollyblues Be The One 1 Uros 9 (Avoin) Monney Joëlle EX1 CAC
RAG d 04 FI*Dollyblues Goin' Bananas 1 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
RAG e Travis Supurrsonic*PL 1 Uros 12 (Pennut) Monney Joëlle EX1
RAG f FI*RoundTable's Viviana 1 Naaras 7 (CH) Monney Joëlle EX1 CACIB
RAG f 03 FI*Dollyblues Somebody To Love 1 Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
RAG f 04 FI*Utuinen Wilma Flintstone 1 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
RAG g FI*RoundTable's Lyonesse 1 Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
RAG g 04 FI*Tiridoll's CatchDaStarshine 1 Naaras 11 (Nuoret) Monney Joëlle EX1
RAG h FI*JewelDoll's Icedancer 1 Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
RAG n FI*Lukanpuron Brenda 1 Naaras 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB
RAG n FI*Tiridoll's CatchTheLover 1 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry Abs
RAG n 03 FIN*Dollicious Crush On U 1 Uros 6 (IP) Monney Joëlle EX1 CAGPIB
RAG n 04 Bobkatin Perfect Baltic Princess *** 1 Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
RAG n 04 FI*Hassunhauska Oiva Oleksi 1 Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
RAG n 04 FI*Sunrunner's Kabil 1 Uros 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB BIV
RAG n 04 FI*Tiridoll's Dreaming again.. 1 Uros 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro Abs
RAG n 04 21 FI*Utuinen DramaDancer 1 Naaras 10 (KAS) Monney Joëlle Abs
RUS FI*Hana-Bi Biutiful 4 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl Mitätöity Mitätöity
RUS FI*Hana-Bi Mardi Gras 4 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX2
RUS FI*Hana-Bi Venezia 4 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
RUS FI*Inkilee Miss Farkku-Suomi 4 Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX3
RUS FI*Janatuisen Blue Heaven 4 Uros 9 (Avoin) Preiss Karl EX2
RUS FI*Janatuisen Daddy's Boy 4 Uros 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB
RUS FI*Lion's Unna 4 Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX2
RUS FI*Muskatz's Bach 4 Uros 10 (KAS) Preiss Karl Abs
RUS FI*Shady-Lady's Demon 4 Uros 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC BIV NOM BIS
RUS FI*Susanssin Mylady Blue 4 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX2
RUS FI*Zarin Enchanting Emil 4 Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl Abs
RUS FI*Zarin Fiorella 4 Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1 BIV NOM
RUS FI*Zarin Illyria 4 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1 BIV NOM
RUS FIN*Andinan Celestina 4 Naaras 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB NOM
RUS FIN*Hana-Bi Estrade Burton 4 Uros 2 (SP) Preiss Karl KM
RUS FIN*Zarin Querido Mio 4 Uros 2 (SP) Preiss Karl KM BIV
RUS S*Mistlurens Sonja 4 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX2
RUS Zlatomir Murdryi Rus*RU *** 4 Uros 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
SBI a FI*Diosas Miss Moneypenny 1 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
SBI a FI*Tamus Vectra Pipro 1 Naaras 2 (SP) Lubrano Robert KM NOM BIS
SBI a FI*Åbodas Tobias 1 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
SBI b FI*Chirybiry's U-la-laa 1 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
SBI b 21 FI*Canth's Sweet Little S 1 Naaras 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox 1 Uros 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS
SBI b 21 S*Lavender Fields Felicia 1 Naaras 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB
SBI c FI*Humming High Hopes 1 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 NOM
SBI c FI*Saca's Äxl Cloud 1 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 1 Uros 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS
SBI d 21 FI*JoJon La Veta de Oro 1 Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
SBI d 21 FI*JoJon Wan Jianjian 1 Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
SBI e S*AnnMalou's Snowball 1 Uros 7 (CH) Nissen Aase EX1 CACIB
SBI e 21 S*Vårbergets Sigrid 1 Naaras 6 (IP) Nissen Aase EX1 CAGPIB NOM
SBI g FI*Tamus Healey 1 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
SBI n EE*Ireen Herencia 1 Naaras 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
SBI n FI*Canth's U.F.O. 1 Uros 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX2
SBI n FI*Canth's U.F.O. 1 Uros 13c (Määrittely) Kass Tellervo SBI n
SBI n FI*Midianin Bella 1 Naaras 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP BIV
SBI n FI*Mimitan Endor 1 Uros 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 No Cert
SBI n 21 S*Moviken's Amarula 1 Naaras 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS NOM BIS
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS NOM
SIA a FI*Willicon Lady Lahore 4 Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
SIA a FIN*Arhantin Osborne 4 Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
SIA d FI*Keskimaan Elea Frodo 4 Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie Abs
SIA f FI*Keskimaan Elf Glanlotiel 4 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
SIA f FI*Keskimaan Elf Glanlotiel 4 Naaras 13c (Määrittely) Friškovec-Keller Thea SIA f
SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM
SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah 4 Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1 BIV
SIA n FI*Twist-Tiramisun Quincy 4 Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
SIA n FI*Willicon Sir Seraphim 4 Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
SIA n FIN*Arhantin Lalibelah 4 Uros 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM
SIA n S*Saddharma Damokles 4 Uros 8 (PR) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPIB
SIA n 21 FI*LoveOriental Edmund 4 Uros 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM
SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP
SIB Chizha-Sherry Tigoda *** 2 Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
SIB a 09 24 FI*Villan Mystic Man 2 Uros 12 (Pennut) Nissen Aase EX2
SIB a 09 24 FI*Villan Mystic Man 2 Uros 13c (Määrittely) Kass Tellervo SIB a 09 24 SIB gr 4
SIB a 24 FI*Villan Idoli 2 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX2
SIB as 09 24 FI*Villan Mirage Mover 2 Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
SIB as 09 24 FI*Villan Mirage Mover 2 Naaras 13c (Määrittely) Kass Tellervo SIB as 09 24 / Gr. 8
SIB d 09 23 FI*Jäälinnan Aslan 2 Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
SIB d 09 23 FIN*Magnificat Delizia 2 Naaras 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
SIB ds 24 FIN*Tammikatin Åhå Lilla Gubbe 2 Uros 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro KM BIV
SIB f 23 FI*Amurin Ilana 2 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
SIB fs 24 FI*Magnificat Siperian Taimi 2 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea 2 Uros 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
SIB n 22 Favour Siber Felis*PL 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
SIB n 23 FI*Jatsitytön Argut 2 Uros 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
SIB n 23 FIN*Lumikissan Pata Ässä 2 Uros 2 (SP) Lubrano Robert KM NOM
SIB n 24 FI*Cherrytail's Ofelia 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
SIB ns 09 24 FI*Magnificat Siperian Taika 2 Uros 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
SIB ny 24 Yermolay Crown of Siberia 2 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB BIV
SIN FI*Chai-lai Sweetheart Sally 3 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon 4 Uros 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB
SOM n FI*Kharn-Ka W.Turner 4 Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1 NOM
SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Spijker Charles KM
SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues 4 Uros 2 (SP) Spijker Charles KM
SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 2 (SP) Spijker Charles KM
SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric 4
SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 4 Naaras 2 (SP) Martikainen Arja KM NOM
SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 4 Naaras 17 (Veteraani) Reijers Eric 1 NOM BIS
SOM p FI*Kharn-Ka Worth Fines 4 Naaras 1 (SC) Roca Folch Yan KM NOM
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro 4 Uros 1 (SC) Martikainen Arja KM
SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1 NOM BIS
SPH f 03 21 FI*Chandara Grace Olivia 4 Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
SPH f 09 21 LV*Otomi Xaviera 4 Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
SYS d 03 21 HU*Shagio-Chen Fantano's Love 4 Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM BIS
SYS n 01 FI*Sultsinan WhatChaMaCallIt 4 Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB NOM
SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Fosco 4 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 NOM
SYS n 03 LV*La Lune d'Or Phoenix 4 Uros 5 (IC) Reijers Eric Abs
TUA e 22 FI*Elekatin Fiona Khur 2 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
TUA f FI*Nazarlik Zeta Orionis 2 Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
TUA n FI*Josmarin Innusha 2 Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1 NOM
TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul 2 Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
TUA ns 09 FI*Kralice Dionysos 2 Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro Abs
TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM BIS
TUA w 62 FI*Josmarin Helinä Keiju 2 Naaras 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro Abs
TUA w 62 FIN*Elekatin Oriana 2 Naaras 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS
TUV d 62 FI*GizemliKediler Adile Alaiye 1 Naaras 1 (SC) Lubrano Robert KM
TUV d 62 FI*GizemliKediler Bal Bilmece 1 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 No Cert
TUV d 62 FIN*Cesmes Adile Aysun 1 Naaras 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS
TUV d 62 FIN*Cesmes Cadi 1 Naaras 10 (KAS) Lubrano Robert DISQ AGR.
TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin 1 Uros 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB BIV NOM BIS
TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 1 Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB NOM
TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 1 Uros 6 (IP) Lubrano Robert Abs
TUV f 61 FI*Valier's Define 1 Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
TUV n 62 DK*TurkishDelight Cool Sapphire 1 Naaras 9 (Avoin) Monney Joëlle EX1 CAC
704 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita.