SUROK 146. kansainvälinen kissanäyttely 26.07.2015
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 26.7.2015 Loppuu 26.7.2015
Ilmoittautuminen alkaa 19.3.2015 Ilmoittautuminen loppuu 21.6.2015
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 12.7.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 550   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Hämeenlinna
Toimihenkilöt Lisätietoja:
Näyttelysihteeri:Eeva Lindblom, Satupolku 1 C 17, 02400 KIRKKONUMMI. Puh: 050-346 6746, show@surok.fi.•

Anna Honkanen (yhdistyksen pj) puheenjohtaja@surok.fi, p. 050 966 5230 • Terttu Meriläinen (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi • Outi Vallenius (yhdistyksen sihteeri) p. 050 469 0960 • Kaisa Ylinenpää (näyttelypäällikkö) kaisa.ylinenpaa@surok.fi, p. 040 732 1748 • Kirsi Ovaskainen (pääassistentti) p. 050 535 1262
Lisätietoja
NÄYTTELY TÄYNNÄ!  (15.6.2015)
Kutsu
Näyttelymaksut:
FIFe-jäseniltä 38 € / kissa / pv  • FIFen ulkopuolisilta 50 € / kissa / pv  • SUROKilaisten kissat 36 € / kissa / pv • 55. juhlavuoden kunniaksi tarjous: • Kotikissat (SUROK jäsen) 25 € / kissa / pv  • Kotikissat (FIFe jäsen) 30 € / kissa / pv  • veteraaniluokka perusarvostelun ohella ilmainen, erikseen 36/38 € / kissa. • Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €. • Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. •
(kasvattaja- ja siitosluokat tulevat automaattisesti, mikäli luokan ehdot täyttyy).

Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 € (sis. häkkipaikan), kaverikissat ilmoitettava näyttelypäällikölle etukäteen! (varmista ennen ilmoittautumista, että mahdut!)

Assistenttien ilmoittautuminen 5.7.2015 mennessä sähköpostitse osoitteeseen, assistentit@surok.fi. ASSARIPAIKAT TÄYNNÄ!

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 113
2 155
3 133
4 149
Kotikissat 4
Yhteensä 554

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Fantastic Feeling Uros International Champion Marie Westerlund EX1 CAGCIB
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
2 EXO n FI SRK LO IT*Serafino del Falco d'Oro Uros Supreme Champion Michael Edström KM
Diciotto Carati Goldrake (PER d 22) x Osiris del Falco d''Oro (EXO f)
3 EXO n FI SK LO 14 FI*Chevhill's Italian Gigolo Uros Champion Michael Edström EX1 CACIB
Tombrock's Amadeus (EXO a) x FI*Elrikan Aamu Aurinko (EXO f 22)
4 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC BIV NOM BIS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
5 EXO ns FI SK LO 15 FI*Chevhill's Eloise Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Tombrock's Amadeus (EXO a) x S*Subwoofer Elektra (EXO ns)
6 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
7 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB BIV
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
8 EXO n 22 FI SK LO 15 FI*Nipsu-Nappulan Urban Legend Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 NOM
FI*Nipsu-Nappulan Summer Sun (EXO d 24) x FI*Aamukasteen Finland Maiden (EXO n 24)
9 EXO n 22 FI SK LO 15 S*Subwoofer Othello Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX2
S*Subwoofer Hugo Boss, JW (PER d 22) x S*Subwoofer Evita, JW (EXO ns)
10 EXO n 22 FI SRK RX FI*Aamukasteen Zumba Uros Supreme Premior Michael Edström KM
FIN*Fajesa Caramel Cluster (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen Shade Flame (PER f)
11 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nacho Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
12 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nutmeg Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
13 EXO n 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Ester Estelar Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP NOM BIS
D'Eden Lover Baldwin (EXO n 24) x FIN*Aamukasteen Shade Flame (PER f)
14 EXO d 22 FI SRK LO S*IxiDixi's Four Tops Uros Supreme Champion Marie Westerlund KM
Gobo Fraggle de Abejar *ES (PER n 22) x S*IxiDixi's Fear no More (EXO f 22)
15 EXO f 22 FI SK LO 14 FI*Chevhill's Italian Style Naaras Champion Marie Westerlund EX1 CACIB
Tombrock's Amadeus (EXO a) x FI*Elrikan Aamu Aurinko (EXO f 22)
16 EXO f 22 FI SK LO 15 FI*Cherish's Pudding Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
17 EXO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Chevhill's Melker Uros Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1 NOM BIS
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FI*Elrikan Aamu Aurinko (EXO f 22)
18 EXO d 21 33 FI SK LO 15 Ayser's Eros Uros Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Delle Lune Saracene Venus of Ayser (EXO e 21 33)
19 EXO g 21 33 FI SK LO 15 Ayser's Elektra Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 NOM
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Delle Lune Saracene Venus of Ayser (EXO e 21 33)
20 PER w 62 FI SRK LO 13 FI*Elrikan Rolex Uros Supreme Champion Michael Edström KM
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
21 PER w 62 FI SRK LO Miwian Rubic of Amabili Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
Miwian Checkmate (PER a 03) x FI*Amabili's Chasing Starz (PER w)
22 PER n FI SK LO 15 FI*Cherish's Oreo Uros Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Cherish's Nutmeg (EXO n 24)
23 PER n FI SRK LO FI*Chevhill's Svarte Petter Uros International Premior Marie Westerlund EX1 CAGPIB
S*IxiDixi's Brown Basic (PER n 24) x Ormeryd's Somebunny Loves Me (PER n)
24 PER a FI SK LO 15 FI*Timanfaya Heartbeat Uros Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
25 PER d FI SRK LO FI*Kultaviiksen Ike Turner Uros Champion Michael Edström Abs
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
26 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
27 PER n 24 FIN SRK RX FIN*Jarbabin Tsimbavaati Uros Supreme Premior Marie Westerlund KM NOM BIS
FIN*Precious Head In The Clouds (PER w) x S*Snowdrop's Kizz (PER a 03 23)
28 PER d 22 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Elmore James Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
29 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1 NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
30 PER ds 22 62 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Captain Nemo Uros Supreme Premior Michael Edström KM NOM
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
31 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
32 PER e 01 62 Ma Griff Irresistible of Heinroos Uros Grand International Champion Marie Westerlund EX1 CACS
Guerlain Des Elfes De Lune (PER es 02) x Purrinlot Flirty Ms USA OF Ma Griff (PER d 01 21)
33 PER e 02 62 Ma Griff Ice-Cream of Heinroos, JW Naaras Grand International Champion Marie Westerlund EX1 CACS NOM
Guerlain Des Elfes De Lune (PER es 02) x Ma Griff Feline (PER g 02)
34 PER f 03 FI SK LO 15 FI*Dirlandan Naomi Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström Abs
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FI*Honeydew Queen of the Roses (PER f 03)
35 PER a 03 22 Ma Griff Jolie Candy of Heinroos Naaras Champion Marie Westerlund EX1 CACIB
Le Clos Hamic Ikar *** (PER a) x Ma Griff Feline (PER g 02)
36 PER fs 03 23 FI SRK RX D'Arnaud Esmeralda Naaras Supreme Premior Marie Westerlund Abs
D'Arnaud Bogosse-B (EXO ns 03) x De Silsanos Summer Sunshine (PER f 23)
37 PER n 33 FI SRK LO IT*Almigry Seabiscuit Uros Supreme Champion Marie Westerlund KM NOM BIS
IT*Almigry Pimlico (PER d 33) x IT*Almigry Pepper Mint Twist (PER g 21 33)
38 PER n 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Hotcake Naaras International Premior Marie Westerlund EX1 CAGPIB NOM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
39 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
39 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Veteraani Zvezdan Memedov 1 NOM BIS
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
39 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
40 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 15 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
41 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
42 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Blackadder Uros International Champion Stéphane Henry EX1 CAGCIB BIV
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
43 MCO I / MCO n FI SK LO 14 FI*Escape's Enya Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
44 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*Tigerworld Kog`Maw Uros Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
45 MCO I / MCO n FI SRK RX FI*Tigerworld Nothing To Fear Uros Grand International Premior Stéphane Henry EX1 CAPS
Sequaya's Harper (MCO n) x FI*HoneyCoon's C'est La Vie (MCO n 22)
46 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO FI*Kasmasiinin Yancus Uros International Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAGCIB
FI*Mettemoon Balthazar (MCO n 09) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
47 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Humphrey Uros International Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX2
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
48 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Miss Fortune Naaras Pennut 4-7 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1 BIV
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
49 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Sex&Cigarettes Naaras International Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAGPIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
50 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Beorn Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FI*TipTop Maine Xita (MCO f 09 22)
51 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Carlos Santana Uros Avoin Bjarne Wikström Abs
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
52 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Hemingway's Coqueelaa Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
FI*Hemingway's Thunderheart (MCO a 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
53 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Laramillan Kippari Kalle Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX2
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*Laramillan Janey Powel (MCO n 22)
54 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Hemingway's Ixchel Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Hemingway's Thunderheart (MCO a 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
55 MCO III / MCO n 22 Rigantona Estate PearlS*RU *** Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström Abs
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate PearlS*RU (MCO f 09 24)
56 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
57 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM BIV NOM
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
57 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Veteraani Eric Reijers 1 NOM BIS
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
58 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Mainehaan Frida Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
59 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Belain Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FI*TipTop Maine Xita (MCO f 09 22)
60 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1 BIV
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
61 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Hemingway's Coyopa Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX2
FI*Hemingway's Thunderheart (MCO a 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
62 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 15 FI*TipTop Maine D Copy Cat Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX3
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x Mabalakat Iced Diamond (MCO n 03)
63 MCO IV / MCO n 09 22 Tom Sawyer Estate PearlS*RU *** Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX2
Highlander Dante-of-EstatePearls (MCO n 09 22) x J'Adore Estate Pearls*RU (MCO w)
64 MCO IV / MCO n 09 22 Wookiee Grey Claws*RU, JW Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Shercoon Crystal Star (MCO n)
65 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*Bonneamie Walker Canyon Uros International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAGPIB
FI*Bonneamie Twin Oaks (MCO n 22) x Mainesuspect Sayuri of Bonneamie (MCO n 03 22)
66 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Chipara Sun Naaras Avoin Stéphane Henry EX1 CAC NOM
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
67 MCO V / MCO d 22 Roy Estate Pearls*RU Uros Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1 BIV
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate PearlS*RU (MCO f 09 24)
68 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*KingLeo's Champagne Supernova Naaras Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1 NOM
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
69 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*Unikuun Roman Pomona Naaras Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX2
FI*Kasmasiinin Yoldia (MCO a 09) x FI*Daybreak's Cinnamon Scent (MCO f 22)
70 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO IT*Mount Desert's Toscana Sunflower Naaras Siitos Stéphane Henry
Tipsntails Odysseus (MCO d 22) x Mount Desert's Sally (MCO f 22)
71 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Make A Wish Naaras Grand International Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX2
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
72 MCO VI / MCO d 09 24 FI SRK RX FI*Stout-hearted I Love You Naaras Grand International Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CACS NOM
A*Winerau's Coral (MCO d 09 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
73 MCO VI / MCO e 09 23 FI SRK LO PL*CoonKitty Louis Vuitton Uros International Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAGCIB BIV
IT*Starsupernova Shera Khan (MCO n 09 24) x PL*CoonKitty Diamond Queen (MCO f 23)
74 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Gift Of Love Naaras International Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAGCIB
ParadiseIsland's Campari (MCO ds 02 21) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
75 MCO VI / MCO f 09 FI SRK RX 13 FI*Stout-hearted Nadia Naaras Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CACIB
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
76 MCO VI / MCO f 03 22 FI SK LO 14 FI*Marskin Greta Garbo Naaras Avoin Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAC
FI*Daybreak's Euphoria (MCO n 03 22) x FI*Alohacoons Brianna (MCO d 09 22)
77 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 15 FI*Marskin Heartbreaker Uros Nuoret 7-10 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1 NOM
FI*Daybreak's Euphoria (MCO n 03 22) x FI*Alohacoons Cassablanca (MCO f 09 22)
78 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 15 FI*Daybreak's Miss Red Jewel Naaras Pennut 4-7 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1 BIV
A*Winerau's Louis (MCO ds 09 22) x FI*Daybreak's Indira (MCO f 09)
79 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*KingLeo's Cleopatra Philopator Naaras Pennut 4-7 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX2
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
80 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Nice `N` Easy Naaras Pennut 4-7 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX3
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
81 MCO VI / MCO f 09 FI SRK LO 14 FI*Daybreak's Indira Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Big Giants Resort's El Scuro (MCO n) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
82 MCO VII / MCO ns 22 Fireworks Estate Pearls*RU Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
EstatePeals Aerosmith (MCO n 09 22) x (N)Sacred Spirit's Maxima (MCO as 09 22)
83 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 15 FI*Daybreak's Maine Thing Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
A*Winerau's Louis (MCO ds 09 22) x FI*Daybreak's Indira (MCO f 09)
84 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Prince Guillaume Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
85 MCO VII / MCO ns FI SK LO 14 FI*NomenEst El Camino Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP BIV
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Blonde Venus (MCO w)
86 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX 14 FI*Rotcat Knight of Silver Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX2
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
87 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Milady Anastasia Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
88 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 15 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV NOM
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
89 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Kha`Zix Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX2
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
90 MCO VIII / MCO es 09 22 FI SK LO 15 FI*Daybreak's Miss Moneypenny Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
A*Winerau's Louis (MCO ds 09 22) x FI*Daybreak's Indira (MCO f 09)
91 MCO VIII / MCO ns 09 FIN SRK LO S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
S*Silveronyx Beelzebub (MCO ns 09) x DK*Pitho Ayo (MCO a 22)
92 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK LO 13 FI*Vuorensinen Milla Magia Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x FI*CapitalCats Kikka (MCO f 09 22)
93 NEM I / NEM n FI SRK LO 13 Kaplya Neva's Mystery Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB BIV NOM
Zibert Danvel (NEM n 21) x Daiva Neva's Mystery (NEM a 03)
94 NEM I / NEM n FI SK RX 14 FI*NonServiam Adimiron Black Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX2
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
95 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 15 Kuz`kin Dom Taisya Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
De Aramis Sineglaziy Angel (NEM n 03 21) x Kuz'kin Dom Beauty (NEM ns 21)
96 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 15 FI*Mickasen Casmir Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Akonit Blue Veil (NEM n 21) x Elisha Sariola (NEM as 21)
97 NEM II / NEM f 09 21 FI SRK LO CH*Lukijn's Vicki Naaras Grand International Premior Minna Krogh Mitätöity Mitätöity
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
98 NFO I / NFO n FI SK LO 15 DonTomaso's Trust Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
DonTomaso's Nemo (NFO n) x S*NC's Prima Donna (NFO f 22)
99 NFO I / NFO n FI SRK LO 14 FI*Draconian Northern Lights Uros International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAGPIB
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
100 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Minna Krogh KM BIV NOM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
101 NFO II / NFO a 02 62 FI SRK LO S*Utblicken's Lill Ammuu Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
N*Skaujenta's Imar (NFO n 22) x S*Utblicken's Jannina (NFO f 02)
102 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 14 FI*Sant'Ragona Iwana Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Føniks Felis Jubatus (NFO ns 03 22) x FI*FollowMe Vieno Vadelma (NFO g 24)
103 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Vanir Fading Eclipse Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh Abs
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*FoxyPaw's Goofer Dust (NFO n 09 22)
104 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 NOM BIS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
105 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Kultahippusten Aurora Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX2
FIN*Moutown Begemot (NFO n) x FIN*Tähtitassun Hymyhuuli (NFO n 03)
106 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 15 S*Capsicum's Shock Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 BIV NOM
S*Capsicum's Ghost (NFO a 09 22) x S*Florinella's Juni (NFO ns 09 22)
107 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
108 NFO III / NFO a 22 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Andreas Uros Supreme Champion Zvezdan Memedov KM
FI*Heinuntuvan Hermanni (NFO d 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
109 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 15 Orion av Barnedroem Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
Barbarossa av Barnedroem (NFO d) x (N)Ravnklo's Sirius (NFO n 09 22)
110 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Brown Uros International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAGPIB NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
111 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Full Time Lover Uros Supreme Champion Stéphane Henry KM BIV NOM
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
111 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Full Time Lover Uros Veteraani Eric Reijers 3
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
112 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Goofer Dust Naaras Supreme Champion Stéphane Henry Abs
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
113 NFO IV / NFO n 09 22 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo Naaras Supreme Champion Stéphane Henry KM
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
113 NFO IV / NFO n 09 22 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
114 NFO IV / NFO a 03 24 FI SRK LO 13 FI*FinnFeline's Envy Me Uros Grand International Champion Stéphane Henry EX2
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x S*Utblicken's Lill Ammuu (NFO a 02)
115 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Mototassun Viehkeä Veijari Uros Supreme Champion Stéphane Henry KM
FIN*Leoline Jimi Jäämies (NFO e 09) x FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä (NFO ns 09 24)
116 NFO IV / NFO a 09 23 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Gil Grissom Uros Grand International Champion Stéphane Henry EX1 CACS
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Nalle-Puhin N. Boa Vista (NFO g 03 22)
116 NFO IV / NFO a 09 23 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Gil Grissom Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Nalle-Puhin N. Boa Vista (NFO g 03 22)
117 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 14 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Champion Stéphane Henry EX1 CACIB
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
118 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Debals Jonatan Uros Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX2
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
119 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1 BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
120 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 (N)Migoto's Conrad Uros Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1
IT*Norr Venn's Vin Santo (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Martine, DVM (NFO n 09 22)
121 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Supreme Premior Stéphane Henry KM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
122 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Supreme Premior Stéphane Henry KM
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
122 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Veteraani Eric Reijers 1 NOM
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
123 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Grand International Premior Stéphane Henry EX1 CAPS
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
123 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Veteraani Eric Reijers 4
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
124 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Fire And Ice Uros Kastraatti Stéphane Henry EX1 CAP BIV NOM
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FIN*Wishmaster Kendra Young (NFO f 03 22)
125 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Slytiger's Hot Enchantment Uros Premior Stéphane Henry EX1 CAPIB
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FIN*Slytiger's Primrose (NFO as 03 24)
126 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO Quarans Lady Sandwick Naaras Grand International Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CACS BIV
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
127 NFO V / NFO d 23 FI SK LO 14 FI*Lolcat's Prince Philip Uros Avoin Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAC
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Lolcat's Rose (NFO f)
128 NFO V / NFO f 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Kiss Naaras Pennut 4-7 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
129 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO S*Eärfalas Flisan Naaras Supreme Champion Miquel Angel Sierra Bernal KM BIV
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
130 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Forever Is A Long Time Naaras Avoin Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAC
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FIN*Wishmaster Kendra Young (NFO f 03 22)
131 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 15 FI*Herttaisen Viides Villikko Uros Nuoret 7-10 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1
FIN*Kujakeikarin Iivari (NFO n 09 22) x Maja fra Jerriks Smykkeskrin*NL (NFO f 23)
132 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Steps Naaras Pennut 4-7 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX2
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
133 NFO VI / NFO g 09 23 FI SK LO 15 FI*Lolcat's Blossom Naaras Pennut 4-7 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1 NOM
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Lolcat's Rose (NFO f)
134 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO FI*Draconian Ataegina Naaras Grand International Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAPS BIV NOM
FI*NordicTigers Andreas (NFO d 09 22) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
135 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Grand International Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX2
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
136 NFO VI / NFO d 09 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Susu Naaras International Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX2
FIN*Leoline Jimi Jäämies (NFO e 09) x FIN*Tupuliinin Maggie (NFO f 09)
137 NFO VI / NFO f 09 22 FI SRK LO 13 S*Capsicum's Elyss Naaras International Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAGPIB
S*Långängens Krokant (NFO n 09 22) x S*Mylingens Maryland (NFO f 03 22)
138 NFO VI / NFO d 09 24 FI SRK LO FI*Katinkurun Tammenterho Uros Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAPIB
FI*FoxyPaw's Dusty Miller (NFO ds 24) x FIN*Tähtitassun Purr Iina (NFO f 03 23)
139 NFO VII / NFO es FI SK LO 15 FI*Kujakeikarin Quentin Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
Noynarock Albert (NFO n) x FI*Kujakeikarin Åshild (NFO fs 09)
140 NFO VII / NFO ds 24 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Dusty Miller Uros Supreme Premior Minna Krogh KM
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
141 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Supreme Champion Glenn Sjöbom KM
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
142 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SRK LO FI*Katinkurun Katajanmarja Naaras Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS BIV NOM
FI*FoxyPaw's Dusty Miller (NFO ds 24) x FIN*Tähtitassun Purr Iina (NFO f 03 23)
143 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
144 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SK LO 15 FI*FinnFeline's Heart of Eternity Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x Gabra Gina Z Klajdovky, CZ (NFO fs 09)
145 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Glenn Sjöbom KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
146 NFO IX / NFO w 64 FI SRK LO FI*Tähtitassun Carl Philip Uros Supreme Premior Glenn Sjöbom KM NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
147 RAG n FI SRK LO FI*Barfait's Nanette Naaras Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS BIV
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
148 RAG n FI SRK LO 14 Gayaneh Ideo Iuxta Uros International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
149 RAG n FI SK LO 15 FI*Peukaloisen Dancing Queen Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*Erkatin Don Carlos (RAG n) x FI*Ruuskatin Lady (RAG n 04)
150 RAG n FI SRK LO FI*Valkokullan Mamut Uros Kastraatti Glenn Sjöbom EX1 CAP
FI*Valkokullan Moschino Lion (RAG d) x FI*Valkokullan Salina (RAG n 03)
151 RAG n FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunkiss Naaras Kastraatti Glenn Sjöbom EX1 CAP
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
152 RAG a FI SRK LO FI*MistyNight Dyna Naaras Grand International Champion Stéphane Henry EX1 CACS
FI*MistyNight Augustus (RAG c) x FIN*Popcornin Naughty Nella (RAG n)
153 RAG a FI SK LO 15 FI*Maplehill's Han Solo Uros Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FI*Maplehill's Miss Kiss Kiss (RAG a 04)
154 RAG a FI SK LO 15 FI*Dollyblues Wonder Of It All Uros Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1 BIV
Darlinlildols Mighty Treasure (RAG n) x FI*Dollyblues Circle Of Life (RAG n 04)
155 RAG a FI SRK LO FI*Dollgarden's Anemone Naaras Grand International Premior Stéphane Henry EX1 CAPS BIV NOM
FIN*Feel-X Amatus (RAG n 03) x FIN*Merihelmen Do-Re-Mi (RAG a 04)
156 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Ronaldo Uros International Premior Stéphane Henry EX1 CAGPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
157 RAG a FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunshine Naaras International Premior Stéphane Henry EX1 CAGPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
158 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Rivaldo Uros Premior Stéphane Henry EX1 CAPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
159 RAG c FI SRK LO FI*MistyNight Augustus Uros Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS
Rosevalleyrags Dutch Buster (RAG c) x Starring Gitta (RAG a)
160 RAG h FI SK LO 14 FI*Tuulikellon Chocolate Cookie Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
FI*Damuran Less Colour (RAG e 03) x FI*Tuulikellon Just A Beauty (RAG n 03)
161 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Barfait's Unknown Star Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1 NOM BIS
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
162 RAG n 03 FI SRK LO FI*Barfait's Napoleon Uros Grand International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAPS
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
163 RAG n 03 FI SRK LO FI*Barfait's Heartbreaker Naaras Premior Zvezdan Memedov EX1 CAPIB
Frodo Ragdolls*PL (RAG n 03) x Eulalie Esmee Dream (RAG a 03)
164 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Rock'nRags Wave Dancer Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1 NOM
FI*Rock'nRags MonsieurDaVinci (RAG n 04) x SweetFellow Tamaya-Magnolia (RAG a 03)
165 RAG n 04 FI SRK LO FI*Dollicious Domino Dancing Uros Grand International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPS BIV
FIN*Dollicious Hot Choise (RAG d 04) x FIN*Maplehill's Riverdance (RAG n)
166 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Barfait's Playful Paco Uros International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAGPIB
FI*Barfait's Joyful Justin (RAG a 04) x S*Yátaz Iokaste of Barfait (RAG n 04)
167 RAG n 04 FIN SRK RX Villaroyal King Creole Uros International Premior Glenn Sjöbom EX2
Noahsangels Flash (RAG n 04) x Villaroyal Rhapsody (RAG n 04)
167 RAG n 04 FIN SRK RX Villaroyal King Creole Uros Veteraani Eric Reijers 2
Noahsangels Flash (RAG n 04) x Villaroyal Rhapsody (RAG n 04)
168 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Rock'nRags Licence to Chill Uros Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
FI*Rock'nRags NinjaBoy (RAG a 03 21) x FI*Dollyblues Hello Mary Lou (RAG a 03)
169 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Dollyblues First Day Of My Life Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues 2Become1 (RAG f 03)
170 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Dollyblues You Are The Sunshine Naaras Champion Zvezdan Memedov EX1 CACIB BIV
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly (RAG a 03)
171 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1 BIV
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
172 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*RedHorizon's All Shook Up Naaras Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX2
FI*Maplehill's Sea of Stars (RAG a 03) x FI*Shyshaman's Daenerys Star (RAG n 04)
173 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Dollyblues Good To My Baby Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
FI*Dollyblues You da One (RAG a 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
174 RAG a 03 FI SRK LO FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly Naaras Kastraatti Zvezdan Memedov EX1 CAP
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues EndlessLoveSong (RAG n 04)
175 RAG a 04 FI SRK LO Jalapeno Indiana Jones Uros Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS
Blossom Daddy D Thyme of Jalopeno (RAG a 03) x Catlana Little Bloom of Jalapeno (RAG a)
175 RAG a 04 FI SRK LO Jalapeno Indiana Jones Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Blossom Daddy D Thyme of Jalopeno (RAG a 03) x Catlana Little Bloom of Jalapeno (RAG a)
176 RAG a 04 FI SK LO 14 Solenzara's Solomon Jack Uros International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB BIV
Solenzara's Only You (RAG n 04) x S*Gunbertus Fusion (RAG a 03)
177 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Lukanpuron Emma Naaras Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
178 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Dollyblues Stairway To Heaven Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX2
FI*Rock'nRags Heart On Fire (RAG a 04) x FI*Dollyblues Just Like Heaven (RAG a 03)
179 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Valkokullan Helinä Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
DK*Jaquet Cinnamon (RAG a 03) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
180 RAG a 04 FI SRK LO FI*Barfait's Joyful Justin Uros Grand International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPS
Frodo Ragdolls*PL (RAG n 03) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
181 RAG d 03 FI SRK LO FI*Dollyblues Be The One Uros Grand International Champion Stéphane Henry Abs
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues 2Become1 (RAG f 03)
182 RAG f 04 FI SRK LO FI*Shyshaman's Shamanita Love Naaras Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
FI*Shyshaman's Shaman Vagabond (RAG n 04) x FIN*Maplehill's Ida Shamanita (RAG d 04)
183 RAG n 04 21 FI SRK LO FI*Dollyblues MusicOfMyHeart Uros International Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAGPIB
FIN*Dollicious Frozen Heart (RAG n 03 21) x FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart (RAG n 04)
184 RAG a 03 21 FI SK LO 14 FI*Rock'nRags Razzmatazz Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Rock'nRags NinjaBoy (RAG a 03 21) x FI*Dollyblues Hello Mary Lou (RAG a 03)
185 SBI n FI SRK LO FI*Midianin Bianca Naaras Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FIN*Sic'an Mesa (SBI a)
186 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Zvezdan Memedov KM
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
187 SBI a FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Brother Louie Uros Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX2
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
188 SBI a FI SK LO 15 FI*Ziazan Interstellar Uros Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1 NOM
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
189 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Grand International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAPS NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
190 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Grand International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPS NOM
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
190 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Veteraani Eric Reijers 2
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
191 SBI c FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris Naaras Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
192 SBI d FI SRK LO FI*Oreliinan Bonanza Uros International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
FI*Mimitan Ewok (SBI n) x FI*Tamus Belvedere for A-K (SBI d)
193 SBI d FI SK LO 15 FI*Annmark Benji Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*Vongoivan Erik (SBI c 21) x Demian Olympsche Goud (SBI h)
194 SBI d FIN SRK LO FIN*Lirukallion Täpinäsä Naaras International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAGPIB
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Lirukallion Canonkomä (SBI f)
194 SBI d FIN SRK LO FIN*Lirukallion Täpinäsä Naaras Veteraani Eric Reijers 3
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Lirukallion Canonkomä (SBI f)
195 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazerina Naaras Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
196 SBI f FI SRK LO 14 FI*Harebell Honeybone Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
FI*Saca's Jaecar Farren (SBI n 21) x FI*Vintti-Katin Birlikka (SBI d)
197 SBI f FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Madonna Naaras Grand International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAPS
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
198 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
199 SBI n 21 FI SRK LO FI*Vongoivan Geo Uros International Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAGCIB NOM
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Vongoivan Ailakki (SBI a)
200 SBI a 21 S*Raus Höjden's Alana Naaras International Champion Stéphane Henry EX1 CAGCIB
S*Raus Höjden's William af Raus (SBI b 21) x S*Raus Höjden's Blue Tess (SBI a)
201 SBI c 21 FI SRK LO FI*HaoMao Bernhard Uros Grand International Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAPS NOM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
202 SBI d 21 FI SK LO 15 FI*JoJon Shan Liang Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
FI*JoJon Wan Jianjian (SBI d 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
203 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xavier Uros Grand International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAPS BIV
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
204 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Harebell Gibson Uros Grand International Premior Zvezdan Memedov EX2
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
205 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xander Uros International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAGPIB
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
206 SBI f 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Fangshou Naaras Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPIB
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
207 SIB I / SIB n FI SK RX 14 FI*Catillus Marco Polo Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
208 SIB II / SIB n 09 FI SK RX 14 FI*Catillus Magellan Naaras Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
209 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Supreme Champion Zvezdan Memedov KM BIV NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
210 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Zvezdan Memedov KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
211 SIB III / SIB a 24 FI SRK LO FI*Villan Idoli Uros Supreme Champion Zvezdan Memedov KM
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FIN*Villan Balladi (SIB a 03 23)
212 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO FI*Amurin Zippora Naaras Supreme Champion Zvezdan Memedov KM NOM BIS
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
213 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 14 FI*Keijumetsän Kesän lapsi Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
FI*Jatsitytön Argut (SIB n 23) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
214 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Tirsa Naaras Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
215 SIB III / SIB n 22 FI SK RX 14 FI*Cherrytail's Valencia Naaras Kastraatti Zvezdan Memedov EX1 CAP
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x FI*Cherrytail's Ofelia (SIB n 24)
216 SIB IV / SIB n 02 21 FIN SRK LO FIN*Villan Don Marcello Uros Supreme Champion Stéphane Henry KM
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
217 SIB IV / SIB a 03 23 FIN SRK LO FIN*Villan Balladi Naaras Supreme Champion Stéphane Henry KM
FIN*Amante's Fidelio (SIB as 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
218 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 14 FI*Amurin Rafael II Uros International Champion Stéphane Henry EX1 CAGCIB BIV
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
219 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Glittering Goldie Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
220 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros International Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAGCIB
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
221 SIB V / SIB fy 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Ulla Naaras Nuoret 7-10 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1
FI*Amurin Andreas (SIB n 22) x FI*Amurin Perzike (SIB f 22)
222 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 15 FI*Irvikissan Ilmatar Naaras Nuoret 7-10 kk Miquel Angel Sierra Bernal Abs
FI*Lumikissan Caramba (SIB d 24) x FI*Irvikissan Hemera (SIB g 24)
223 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Hanna Naaras International Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAGPIB
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
224 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK LO 14 FI*Lumikissan SuperSankari Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
225 SIB VI / SIB d 09 23 FIN SRK LO FIN*Magnificat Delizia Naaras Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
FIN*Sibcoon's El Dorado (SIB e 09) x FIN*Rasputin's Julija (SIB d 02 24)
226 SIB VI / SIB f 03 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Aureelia Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB BIV
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
227 SIB VI / SIB e 09 FI SRK LO FI*Cherrytail's Mike Ness Uros Kastraatti Minna Krogh EX2
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
228 SIB VI / SIB d 02 21 64 FI SRK LO 14 FI*Villan Namu Nestori Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FI*Lumikissan Corleone (SIB d 09 24) x FI*Villan Lana Del Rey (SIB g 02 21)
229 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM BIV NOM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
230 SIB VII / SIB fs 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Babyface Beagle Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
231 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 14 FI*Tammikatin Cavatina Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
FI*Cherrytail's Nat King Cole (SIB n 09) x FI*Tammikatin Kuurankukka (SIB ns 24)
232 SIB VII / SIB ns FI SK LO 15 FI*Lumikissan Urban Cowboy Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
233 SIB VII / SIB fs 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Celine Dion Naaras International Premior Bjarne Wikström EX2
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
234 SIB VII / SIB gs FIN SRK LO FIN*Tammikatin Helmisimpukka Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB NOM
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x FIN*Tammikatin Åh Vilken Tjej (SIB gs 24)
235 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*Sipsun Altair Uros Avoin Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAC
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
236 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Goofy Uros Nuoret 7-10 kk Miquel Angel Sierra Bernal Abs
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
237 SIB VIII / SIB ds 09 FI SK LO 15 FI*Lumikissan Unna Unelmainen Naaras Pennut 4-7 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
238 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Christian Uros International Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAGPIB
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
239 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO FI*Felesin DeaAmoris Naaras Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Josmarin Booty Roller (TUA d 24)
239 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO FI*Felesin DeaAmoris Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Josmarin Booty Roller (TUA d 24)
240 TUA V / TUA e 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Eicca Toppinen Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1 BIV NOM
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
241 TUA V / TUA f 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Gratus Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
242 TUA VI / TUA g 09 FI SRK RX 14 FI*Lumiris B'day Musipusi Naaras Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Nazarlik Basarili (TUA e)
243 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 14 FI*Felesin Regina Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB NOM
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
244 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 14 FI*Gildemin Bailey's King Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
245 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 14 FI*Josmarin Jedrus Uros Avoin Bjarne Wikström EX2
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
246 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 14 FI*Felesin Angeli Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
247 TUA IX / TUA w 62 FI SK LO 15 FI*Lumiris Coconut Cream Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
FI*Lumiris Benjameow (TUA e) x FI*Lumiris Anastasia (TUA w)
248 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 14 FI*Valier's Gadiela Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
249 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN SRK RX FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz Uros Supreme Champion Minna Krogh KM
S*Lejongapet's Anton Antabus (TUV d) x FIN*Cesmes Adile Aysun (TUV d)
249 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN SRK RX FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz Uros Veteraani Eric Reijers 4
S*Lejongapet's Anton Antabus (TUV d) x FIN*Cesmes Adile Aysun (TUV d)
250 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SK LO 15 FI*Semiramisin Ak Talihli Taflan Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Semiramisin Ak Reshid (TUV d) x FIN*Semiramisin Ak Jamil (TUV f)
251 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Supreme Premior Minna Krogh KM
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
251 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Veteraani Eric Reijers Arvosteltu
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
252 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*Valier's Bilgin Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FIN*Semiramisin Gadiel Girgin (TUV n) x FIN*Artvan Aydin (TUV d)
253 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SRK LO 14 FI*Semiramisin Ak Rashida Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
DK*Silkyvans Jackson (TUV n) x Aghtamar Rehan-Van (TUV d 63)
254 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Eric Reijers KM BIV
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
255 ABY n S*Aucuparia's Imperial Butterfly Naaras Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
Djousou dia King and Crusader (ABY o) x S*Aucuparia's Titania (ABY a)
256 ABY n FI SK LO 14 FI*Link Monaimba Om Naaras Champion Eric Reijers Out of competition
FI*Link Moses (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
257 ABY n FI SK LO 14 FI*Vorax Apollo Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
FI*Jollinooran Belegrino (ABY p) x FI*Nebuankhet Ultraviolet (ABY n)
258 ABY n FI SK LO 15 FI*Link Mwana Wa Baba Yake Uros Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
259 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Supreme Premior Eric Reijers KM NOM
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
260 ABY n FI SRK LO FI*Laire Valar Lorien Uros Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Laire Meleth Bein (ABY n)
261 ABY n FI SRK LO S*Divina Silvestris Ros Naaras International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB BIV NOM
Brunnbäcken's Abay (ABY o) x Zimbria Yasemin (ABY n)
262 ABY a FI SRK LO FI*Link Aurore Bleu de Ciel Naaras Grand International Champion Marie Westerlund EX1 CACS
FI*Link Moses (ABY n) x FIN*Link Hlelile (ABY p)
263 ABY a FI SK LO 14 FI*Link Mochweo Blou Uros Avoin Marie Westerlund Abs
FI*Link Moses (ABY n) x FI*Link Zenebe Mau (ABY o)
264 ABY a FI SK LO 14 FI*Kawaii Lily Naaras Avoin Marie Westerlund EX1 CAC NOM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Kawaii Junko (ABY p)
265 ABY a FI SK LO 15 FI*Nebuankhet Zakzakiel Uros Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1 BIV NOM BIS
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Violet Punch (ABY a)
266 ABY a FI SRK LO FI*Link Nyota Ziko Humu Uros International Premior Marie Westerlund EX1 CAGPIB
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
267 ABY o FI SK LO 14 FI*Neaera's Genna Gingerella Naaras Avoin Philippe de Guerny Ventura EX1 CAC
FI*Silkkihienon Unda Maris (ABY a) x FI*Neaera's Fiammetta (ABY o)
268 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CACIB NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
269 ABY o FI SRK LO 14 FI*Nebuankhet Captain John Carter Uros International Premior Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGPIB
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FI*Nebuankhet Rhodda (ABY n)
270 ABY p FI SK LO 14 FI*Vorax Artemisia Naaras Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
FI*Jollinooran Belegrino (ABY p) x FI*Nebuankhet Ultraviolet (ABY n)
271 ABY p FI SRK LO FI*Nebuankhet Quetzalcoatl Uros Supreme Premior Marie Westerlund KM
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
272 BEN n 22 FI SK RX 15 FI*Alcarinqua Daenerys Naaras Nuoret 7-10 kk Lars W. Landsnes EX1
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Bereth (BEN n 24)
273 BEN n 22 CattiCartano Caldwell Colossus *** Uros Pennut 4-7 kk Lars W. Landsnes EX1 BIV
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Jasum (BEN n 24)
274 BEN n 22 FI SK RX 15 CattiCartano Wild River Naaras Pennut 4-7 kk Lars W. Landsnes EX1
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
275 BEN n 22 FI SK RX 15 CattiCartano Hemlock Uros Premior Lars W. Landsnes EX1 CAPIB
CattiCartano Snow Mountain Prince (BEN n 24 33) x FIN*CattiCartanon Nefertari (BEN n 24)
275 BEN n 22 FI SK RX 15 CattiCartano Hemlock Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
CattiCartano Snow Mountain Prince (BEN n 24 33) x FIN*CattiCartanon Nefertari (BEN n 24)
276 BEN n 24 FI SK RX 15 CattiCartano Carisma Naaras Champion Lars W. Landsnes EX1 CACIB
CattiCartano Black Diamond (BEN n) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
277 BEN n 24 FI SK RX 15 CattiCartano Master Blender Uros Avoin Lars W. Landsnes EX2
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
278 BEN n 24 FI SK RX 14 Guru Dude Dream Uros Avoin Lars W. Landsnes EX1 CAC
Summerside Rainmaker of Guru (BEN n 24) x Casarocca Shanti Takea (BEN n 22)
279 BEN n 24 FI SK LO 14 Brockenmoor Cecilia Naaras Avoin Lars W. Landsnes EX1 CAC BIV NOM
Elysor Armani of Brockenmoor (BEN n 24) x Brockenmoor Emma (BEN n 24)
280 BEN n 24 FI SK RX 15 FI*Alcarinqua Diana Naaras Nuoret 7-10 kk Lars W. Landsnes EX2
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Bereth (BEN n 24)
281 BEN n 24 FI SK LO 14 FI*PurrGold Dolce Delia Naaras Nuoret 7-10 kk Lars W. Landsnes EX1
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x FI*PurrGold Amore Adora (BEN n 22)
282 BEN n 24 FI SK RX 15 CattiCartano Hugo Boss Uros Pennut 4-7 kk Lars W. Landsnes EX1 BIV NOM
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
283 BEN n 22 32 FIN SRK LO CattiCartano's Snow Crystal Son Uros Premior Eric Reijers EX1 CAPIB
Indiaink Sampson of SiruCats (BEN n 22) x CattiCartano's Sweet Heart (BEN n 22 31)
283 BEN n 22 32 FIN SRK LO CattiCartano's Snow Crystal Son Uros Veteraani Veikko Saarela 3
Indiaink Sampson of SiruCats (BEN n 22) x CattiCartano's Sweet Heart (BEN n 22 31)
284 BEN n 22 33 FI SK RX 15 CattiCartano Crystal Heels Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Spring Fashion (BEN n 24)
285 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Martti Peltonen KM NOM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
285 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Veteraani Veikko Saarela 3
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
286 BML I / BML ns 11 31 FI SRK RX FI*Kissamummon Onnen hetki Uros Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
287 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kissamummon Keiju Lammenpei Naaras Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS BIV
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
288 BML I / BML bs 11 31 FI SRK LO 13 FI*Kissamummon Suukko Poika Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
289 BML I / BML ns 11 FI SRK LO FI*Lumipuron Tulitanssi Naaras International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Hämynhäivän Manteli (BML bs 11 31)
290 BML II / BML fs 11 31 FI SK RX 15 FI*Topisan Fanny Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Topisan Cira Chiarina (BML ns 11)
291 BML II / BML fs 11 FI SK RX 15 FI*Kissamummon Helmiaamun Lumikukka Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
292 BML II / BML fs 11 31 FI SRK RX FI*Kissamummon Ihan oma Naaras Supreme Premior Eric Reijers KM
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
293 BRI a FI SRK LO FI*Coventry's Endymion Uros International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
294 BRI a FI SRK LO 14 FI*Suvikasteen Crixus Uros International Champion Martti Peltonen Abs
FIN*Moonface's Eros (BSH a) x FI*Suvikasteen Hattikatti (BSH a)
295 BRI a FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Ghisella Naaras International Premior Martti Peltonen Abs
DK*From's Don Juan (BSH a) x N*Alegría's Fineza D.C (BSH f)
295 BRI a FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Ghisella Naaras Veteraani Veikko Saarela Abs
DK*From's Don Juan (BSH a) x N*Alegría's Fineza D.C (BSH f)
296 BRI c FI SRK LO 14 Belten's Maestro Uros Avoin Philippe de Guerny Ventura EX1 CAC NOM
Belten's Iceberg (BSH p) x EE*Lja Mur Gabriella of Dinasty (BSH a)
297 BRI c FI SK LO 15 FI*Treselle's Gift for my Lover Naaras Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
Belten's Maestro (BSH c) x FI*Treselle's Ute von Hutten (BSH p)
298 BRI f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Klara Naaras International Premior Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGPIB
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
299 BRI g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Supreme Champion Philippe de Guerny Ventura KM
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
299 BRI g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Veteraani Veikko Saarela 2
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
300 BRI p FI SK LO 15 FI*Treselle's Big fluffy Teddy Bear Uros Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
Belten's Maestro (BSH c) x FI*Treselle's Ute von Hutten (BSH p)
301 BRI ns 11 FI SRK RX S*Pymans Joe Cool Uros Grand International Champion Marie Westerlund EX1 CACS
S*Pymans Sir Eliot (BSH ns 11) x S*Kristallkattens Silverblue Olivia (BSH ns 11)
302 BRI ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's Hello, I Love You Uros International Champion Marie Westerlund EX1 CAGCIB
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
303 BRI ns 11 FI SRK LO FI*Gnome's Britannia Silver Uros International Premior Marie Westerlund EX1 CAGPIB
Petit Prince vum Rousegaard*CH (BSH ns 11) x EST*Harmony Devianti (BSH ns 11)
304 BUR n FI SRK LO 13 Bjelke's Givenchy Uros Grand International Champion Martti Peltonen EX1 CACS
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
305 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB NOM
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
306 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Premior Martti Peltonen EX1 CAPIB NOM
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
307 BUR a FIN SRK LO FIN*Arbiter Esterina Naaras Supreme Champion Helene Lis KM
FIN*Harebell Harry Potter (BUR a) x Bjelke's Danish Delight (BUR n)
307 BUR a FIN SRK LO FIN*Arbiter Esterina Naaras Veteraani Veikko Saarela Arvosteltu
FIN*Harebell Harry Potter (BUR a) x Bjelke's Danish Delight (BUR n)
308 BUR a FI SK LO 15 FI*Korennon Kassiopeia Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
Bjelke's Givenchy (BUR n) x FI*Korennon Suffeli (BUR a)
309 BUR b FI SRK LO FI*Seirene Material Girl Naaras Supreme Champion Helene Lis KM
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
310 BUR b FI SRK LO FI*Shu-Shun Talven Prinsessa Naaras International Champion Helene Lis EX1 CAGCIB
FI*Oliivian Wagner (BUR b) x FI*Shu-Shun Mystinen Mata Hari (BUR b)
311 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Champion Helene Lis EX1 CACIB
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
312 BUR b Dashers Magic Valley*RU Uros Nuoret 7-10 kk Helene Lis EX1 BIV NOM BIS
NW, SC Veles Magic Valley*RU, JW (BUR b) x Elle Magic Valley*RU, JW, DWM (BUR b)
313 BUR b FI SK LO 14 FI*Mama-Alcialon Fabulous Fluttershy Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Lis EX1
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
314 BUR d FI SRK LO FI*Tai-Hao K&W Rosenknopp Naaras Grand International Champion Helene Lis EX1 CACS
FI*Hulivilin Hermanni (BUR d) x FIN*Tai-Hao Hyacinth (BUR j)
315 BUR f FI SRK LO 14 FI*Topisan Daisy-Onneli Naaras Avoin Lars W. Landsnes EX1 CAC
FI*Flea's Motu Napenape (BUR d) x FI*Almond's Xanthia (BUR n)
316 BUR f FI SK LO 14 FI*Almond's Ella Fitzgerald Naaras Nuoret 7-10 kk Lars W. Landsnes EX1 BIV
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
317 BUR f FI SK LO 15 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Pennut 4-7 kk Lars W. Landsnes EX1
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
318 BUR f Zabava Magic Valley*RU, JW Naaras International Premior Lars W. Landsnes EX1 CAGPIB NOM
FI*Feirefiz José Carioca (BUR b) x Olivia Magic Valley*RU *** (BUR f)
319 BUR g FIN SRK LO FIN*Seirene Justify My Love Naaras Kastraatti Marie Westerlund EX1 CAP NOM BIS
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
319 BUR g FIN SRK LO FIN*Seirene Justify My Love Naaras Veteraani Veikko Saarela 1 NOM BIS
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
320 BUR h FI SRK LO 14 FI*Tai-Hao Nene Moksuntytär Naaras Champion Martti Peltonen EX1 CACIB
FI*Tai-Hao Mocha Touch (BUR b) x FI*Tai-Hao K&W Rosenknopp (BUR d)
321 BUR h FI SRK LO FI*Genuina Oranda Onassis Naaras Avoin Martti Peltonen EX1 CAC BIV
FIN*Nebula's Red Minor (BUR d) x FIN*Genuina Kea (BUR c)
322 BUR h FI SK LO 15 FI*Seirene Sugar Babe Naaras Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x FI*Seirene Orangina (BUR h)
323 CHA FI SRK LO 13 FI*Sinimirrin Ruusunen Naaras Grand International Champion Martti Peltonen EX1 CACS
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Katri Helena (CHA )
324 CHA FIN SRK LO FIN*Keijuhovin Boromir Ponteva Uros Grand International Premior Martti Peltonen Abs
Blue Velvet des Felins D'Isa (CHA ) x FIN*Souriant Anisette Ma Petite (CHA )
325 CHA FI SRK LO FI*Souriant Bourboulenc Uros International Premior Martti Peltonen EX1 CAGPIB
FI*Souriant Mistigri (CHA ) x FIN*BleudeBess Étoile de Noël (CHA )
326 CRX I / CRX n FI SK LO 15 S*Pontemonte's Nathhorst Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x S*My Twigg's Rainbow Dash (CRX n)
327 CRX I / CRX n FI SRK LO 13 Selena Light's Russian Lover Uros International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB
Mykro's Mikado of Selena Light (CRX b 09) x Selena Light*s Murakami (CRX n 09)
327 CRX I / CRX n FI SRK LO 13 Selena Light's Russian Lover Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Mykro's Mikado of Selena Light (CRX b 09) x Selena Light*s Murakami (CRX n 09)
328 CRX II / CRX n 01 64 FI SRK LO 14 S*Rexlicious Rotella Naaras International Champion Helene Lis EX1 CAGCIB
Rex Angels Sapphire (CRX a 01) x DK*Blytt Carla Bley (CRX f 09)
329 CRX II / CRX ns 09 FI SK LO 14 FI*Ballerina's King Florestan Uros Avoin Helene Lis EX1 CAC
FI*Lubavan Ceres (CRX a 02 33) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
330 CRX II / CRX b 09 FI SK LO 15 FI*Ballerina's Scheherazade Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1 BIV NOM
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
331 CRX II / CRX b 09 FI SK LO 15 Penottie van Berkendonck Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX2
DK*Løveid Pantalaimon (CRX n 03) x NL*Mon Bijou van Berkendonck (CRX fs 03)
332 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Grand International Premior Helene Lis EX1 CAPS NOM
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
333 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Shane Walsh Uros Grand International Premior Helene Lis EX2
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
334 CRX II / CRX ns 03 FI SRK LO FI*Sweetpurr's Pandia Naaras International Premior Helene Lis EX1 CAGPIB BIV
S*Djäknens Silvery Moon (CRX ns 03 24) x FIN*Sweetpurr's Selene (CRX a 03)
335 CRX III / CRX ds FI SK LO 15 FI*Ballerina's Count Paris Uros Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
336 CRX III / CRX d FI SK LO 15 FI*KittyLady's Wolverine Uros Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX2
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
337 CRX III / CRX f FI SK LO 15 FI*KittyLady's Black Widow Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1 BIV NOM
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
338 CRX III / CRX d 22 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Sex On The Beach Uros International Premior Martti Peltonen EX1 CAGPIB
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
339 CRX IV / CRX f 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Maggie Greene Naaras International Champion Martti Peltonen EX1 No Cert
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
340 CRX IV / CRX f 03 FI SK LO 14 FI*Ballerina's Princess Aurora Naaras Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
FI*Lubavan Ceres (CRX a 02 33) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
341 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Derekaz Nymphomaniak Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
FI*Sweetpurr's Salmiak (CRX n) x FI*Derekaz Burlesque (CRX n 24)
342 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 14 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros International Champion Lars W. Landsnes EX1 CAGCIB
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
343 CRX VI / CRX a 03 22 FI SK LO 14 FI*Windseeker Della Bluenose Naaras Avoin Lars W. Landsnes Abs
Beaconwood Dark Magic (CRX ns) x FIN*Windseeker Quilla Belle-Île (CRX f 03 24)
344 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 15 FI*Derekaz Mercury Fulminate Uros Nuoret 7-10 kk Lars W. Landsnes Abs
FI*Derekaz Mi'Derretido (CRX a 03 22) x FI*Derekaz Data Venia (CRX ns 03)
345 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 15 Antonio Pink Princess*PL Uros Pennut 4-7 kk Lars W. Landsnes EX1
Simple the Best Zundeja*LT (CRX as 24) x PL*Cornish Point Nasturtia, JW (CRX f 02)
346 CRX VII / CRX g 33 FI SK LO 15 FI*VippeCat Belinda nine2015 Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
Vegas SoNata (CRX d 03 24) x FI*Ronttilan Tuonen Joutsen (CRX f 09)
347 CRX VIII / CRX f 09 33 FI SRK LO 13 FI*Alchemist Queen of Hearts Naaras Grand International Champion Lars W. Landsnes EX1 CACS
FI*Spectrolite Sonnet 116 (CRX a 09 33) x FIN*Alchemist Citalopram (CRX f 01 33)
348 CRX IX / CRX w 62 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Tom Collins Uros Grand International Champion Helene Lis EX1 No Cert
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
349 CYM 51-52 / CYM f 09 52 FI SRK RX DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan Naaras Supreme Champion Martti Peltonen KM
FIN*D'manns Troll (CYM d 52) x DK*Ligaen Tango (CYM n 02 51)
350 CYM 53 / CYM e 09 53 FI SK RX 14 FI*KehRuun Aisha Naaras International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB
Brodnax Play It Again Sam (MAN e 03 22 53) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
351 DRX I / DRX n S*Wicked Witch Saturnus Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
S*Wicked Witch Orion (DRX a) x S*Wicked Witch Incredible Ishtar (DRX b 31)
352 DRX I / DRX ns FI SK LO 14 FI*Åbodas MustaMaija Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC
FI*Mirexin Pikku-Iiro (DRX ns) x FI*Åbodas Kaya (DRX a)
353 DRX III / DRX ds SE*Ternas Jussi Björling (NLYTULOKSET) Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
S*Wicked Witch Saturnus (DRX n) x SE*Ternas 5 Athena (DRX ds)
354 DRX III / DRX fs 22 FI SK RX 15 S*Xotic Islands LilliMarleneOfMirlain Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 NOM
S*Fiddlestix Maximus of Mirlain (DRX b 23) x Honey Antariys*UA (DRX ds 22)
355 DRX IV / DRX f 09 FI SK LO 14 S*Fiddlestix Marta Marmellata Naaras Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
FI*Riiviön Black Love (DRX n 09) x Koro's Nadia for Mirlain (DRX h 09 22)
356 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN SRK LO FIN*Riiviön Viiru Naaras Supreme Premior Martti Peltonen KM
FIN*Riiviön Pekka-Pätevä (DRX n 09 33) x FIN*Riiviön Piia (DRX gs 22)
356 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN SRK LO FIN*Riiviön Viiru Naaras Veteraani Veikko Saarela Arvosteltu
FIN*Riiviön Pekka-Pätevä (DRX n 09 33) x FIN*Riiviön Piia (DRX gs 22)
357 DRX VII / DRX f 33 FI SK LO 14 FI*Zhamiran Zabrina Zakaiah Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1 NOM
FI*Inkaliljan Flubbadubba (DRX n 09 32) x FI*Zhamiran Ezma (DRX bs 21 32)
358 DRX VII / DRX a 33 FI SK LO 15 FI*Mirexin Otto Otso Uros Pennut 4-7 kk Marie Westerlund Abs
FI*Åbodas Mojag (DRX a 33) x FI*Riiviön Sulotar-Chaz (DRX h 09 32)
359 DRX VIII / DRX n 03 21 31 FI SK LO 14 FI*Riepujengin Veni Vidi Vici Uros Kastraatti Martti Peltonen EX1 CAP
FI*Riepujengin A Le.Cat (DRX a 24) x FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi (DRX f 09)
360 DSP III / DSP e 21 FIN SRK RX FIN*DonAmen Minoque Naaras Premior Helene Lis EX1 CAPIB
Ninjia Perpetuum Mobile (DSP d 21) x Amelie Wisdom Triumth (DSP e 21 33)
361 DSP IV / DSP f 03 FI SRK RX 14 FI*DonAmen Baby Beyonce Naaras Champion Helene Lis EX1 CACIB NOM
Evangel Bogema Mirov (DSP n 03 33) x FI*DonAmen Niqitha (DSP g)
362 EUR a FI SRK LO FI*Kissakallion Nadianna Naaras Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS NOM
FIN*Untuvan Uskomaton Uutinen (EUR a) x FIN*Kissakallion Jasminda (EUR g)
363 EUR d FI SRK RX Maahinen Uros Grand International Champion Lars W. Landsnes EX1 CACS
363 EUR d FI SRK RX Maahinen Uros Veteraani Veikko Saarela 4
364 EUR d FI SRK RX 13 Tuiretuinen Naaras Avoin Lars W. Landsnes EX1 CAC
365 EUR f FI SRK RX FI*Tiikerililjan Johtotähtikki Naaras International Premior Marie Westerlund EX1 No Cert
FI*Tiikerililjan Ilomieli (EUR n 24) x FIN*Pinkkitassun Angelina (EUR d 24)
366 EUR g FI SRK LO 14 FI*Vinhaviiksen Hitsinpimpula Naaras Avoin Eric Reijers Abs
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Vinhaviiksen Tehotassu (EUR g 24)
367 EUR ns FI SK RX 15 FI*Katinhännän Riva Raptor Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
FI*Elekatin Mesikämmen (EUR a) x FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka (EUR ns 23)
368 EUR n 24 FI SRK LO FI*Kissakallion Magdalena Naaras Supreme Champion Helene Lis KM BIV
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
369 EUR n 24 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Dorothy Naaras International Champion Helene Lis EX1 CAGCIB
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
370 EUR n 24 FI SK RX 14 FI*Pinkkitassun Ivan Uros Nuoret 7-10 kk Helene Lis EX1
DK*Abimbola Bimbo Blondi (EUR e 22) x FI*Pinkkitassun Florence (EUR f 24)
371 EUR n 24 FIN SRK RX FIN*Katinhännän Bella Valentina Naaras Supreme Premior Helene Lis KM
Simeoni (EUR n 23) x FIN*Katinhännän Xeria X-Rogue (EUR n)
371 EUR n 24 FIN SRK RX FIN*Katinhännän Bella Valentina Naaras Veteraani Veikko Saarela 4
Simeoni (EUR n 23) x FIN*Katinhännän Xeria X-Rogue (EUR n)
372 EUR n 24 FI SRK LO 14 FI*Pinkkitassun Gilles Uros Kastraatti Helene Lis EX1 CAP
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Pinkkitassun Dorothy (EUR n 24)
373 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pointtilli Naaras International Premior Marie Westerlund EX1 CAGPIB
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
373 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pointtilli Naaras Veteraani Veikko Saarela Arvosteltu
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
374 EUR d 22 FI SRK RX 13 FI*Pinkkitassun Francine Naaras Champion Marie Westerlund Abs
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Cher (EUR f 22)
375 EUR d 22 FI SK RX 14 FI*Pinkkitassun Hagar Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund DISQ AGR.
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
376 EUR d 22 FIN SRK RX Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Marie Westerlund KM NOM BIS
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
377 EUR d 23 FIN SRK LO FIN*Kassilan Guaranteed Gnome Uros Supreme Champion Helene Lis KM
FIN*Kassilan Captain Coffee (EUR n 23) x FIN*Kassilan Etevä Emäntä (EUR g 09)
378 EUR d 24 FI SK RX 14 FI*Pinkkitassun Iris Naaras Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1
DK*Abimbola Bimbo Blondi (EUR e 22) x FI*Pinkkitassun Florence (EUR f 24)
379 EUR e 22 FI SRK LO 14 FI*Vinhaviiksen Hilipatipippan Naaras Avoin Helene Lis Abs
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Vinhaviiksen Tehotassu (EUR g 24)
380 EUR e 22 FI SK RX 15 FI*Tiikerililjan Lutukka Uros Nuoret 7-10 kk Helene Lis EX1
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x FI*Tiikerililjan Kiskis (EUR d 24)
381 EUR e 24 FI SRK RX 13 FI*Pinkkitassun Edina Naaras International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB NOM BIS
Maahinen (EUR d) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
382 EUR f 22 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Quurankukka Naaras Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
FIN*Armain Snufkin (EUR d 22) x FIN*Pikku-Piun Inachis Io (EUR n 22)
383 EUR f 22 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Bette Naaras International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
384 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Grand International Champion Helene Lis EX1 CACS
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
385 EUR f 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Anarchy Naaras Avoin Helene Lis EX1 No Cert
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
386 EUR g 22 FI SRK LO 14 FI*Pinkkitassun Gertrude Naaras International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Pinkkitassun Dorothy (EUR n 24)
387 EUR g 23