SUROK 145. kansainvälinen kissanäyttely 25.07.2015
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 25.7.2015 Loppuu 25.7.2015
Ilmoittautuminen alkaa 19.3.2015 Ilmoittautuminen loppuu 21.6.2015
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 12.7.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 520   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Hämeenlinna
Toimihenkilöt Lisätietoja:
Näyttelysihteeri:Eeva Lindblom, Satupolku 1 C 17, 02400 KIRKKONUMMI. Puh: 050-346 6746, show@surok.fi.•

Anna Honkanen (yhdistyksen pj) puheenjohtaja@surok.fi, p. 050 966 5230 • Terttu Meriläinen (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi • Outi Vallenius (yhdistyksen sihteeri) p. 050 469 0960 • Kaisa Ylinenpää (näyttelypäällikkö) kaisa.ylinenpaa@surok.fi, p. 040 732 1748 • Kirsi Ovaskainen (pääassistentti) p. 050 535 1262
Lisätietoja NÄYTTELY TÄYNNÄ! (15.6.2015)
Kutsu

Näyttelymaksut:
FIFe-jäseniltä 38 € / kissa / pv  • FIFen ulkopuolisilta 50 € / kissa / pv  • SUROKilaisten kissat 36 € / kissa / pv • 55. juhlavuoden kunniaksi tarjous: • Kotikissat (SUROK jäsen) 25 € / kissa / pv  • Kotikissat (FIFe jäsen) 30 € / kissa / pv  • veteraaniluokka perusarvostelun ohella ilmainen, erikseen 36/38 € / kissa. • Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €. • Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. • Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 € (sis. häkkipaikan), kaverikissat ilmoitettava näyttelypäällikölle etukäteen!

Assistenttien ilmoittautuminen 5.7.2015 mennessä sähköpostitse osoitteeseen assistentit@surok.fi. ASSARIPAIKAT TÄYNNÄ!

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 118
2 131
3 173
4 142
Kotikissat 3
Yhteensä 567

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Fantastic Feeling Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
2 EXO n FI SK LO 14 FI*Chevhill's Italian Gigolo Uros Avoin Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAC
Tombrock's Amadeus (EXO a) x FI*Elrikan Aamu Aurinko (EXO f 22)
3 EXO n FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rockstar Riddick Uros Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAPIB
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
4 EXO ns FI SK LO 15 FI*Chevhill's Eloise Naaras Pennut 4-7 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1 NOM
Tombrock's Amadeus (EXO a) x S*Subwoofer Elektra (EXO ns)
5 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros International Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAGCIB NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
6 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras International Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAGCIB BIV
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
7 EXO n 22 FI SK LO 15 FI*Nipsu-Nappulan Urban Legend Uros Nuoret 7-10 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1 NOM
FI*Nipsu-Nappulan Summer Sun (EXO d 24) x FI*Aamukasteen Finland Maiden (EXO n 24)
8 EXO n 22 FI SK LO 15 S*Subwoofer Othello Uros Nuoret 7-10 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX2
S*Subwoofer Hugo Boss, JW (PER d 22) x S*Subwoofer Evita, JW (EXO ns)
9 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nutmeg Naaras International Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAGCIB NOM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
10 EXO n 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Ester Estelar Naaras Kastraatti Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAP
D'Eden Lover Baldwin (EXO n 24) x FIN*Aamukasteen Shade Flame (PER f)
11 EXO d 22 FI SRK LO S*IxiDixi's Four Tops Uros Supreme Champion Michael Edström KM
Gobo Fraggle de Abejar *ES (PER n 22) x S*IxiDixi's Fear no More (EXO f 22)
12 EXO f 22 FI SK LO 14 FI*Chevhill's Italian Style Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
Tombrock's Amadeus (EXO a) x FI*Elrikan Aamu Aurinko (EXO f 22)
13 EXO f 22 FI SK LO 15 FI*Cherish's Pudding Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
14 EXO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Chevhill's Melker Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 NOM BIS
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FI*Elrikan Aamu Aurinko (EXO f 22)
15 EXO d 21 33 FI SK LO 15 Ayser's Eros Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Delle Lune Saracene Venus of Ayser (EXO e 21 33)
16 EXO g 21 33 FI SK LO 15 Ayser's Elektra Naaras Pennut 4-7 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Delle Lune Saracene Venus of Ayser (EXO e 21 33)
17 PER w 62 FI SRK LO 13 FI*Elrikan Rolex Uros Supreme Champion Miquel Angel Sierra Bernal KM
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
18 PER w 62 FI SRK LO Miwian Rubic of Amabili Uros Grand International Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CACS
Miwian Checkmate (PER a 03) x FI*Amabili's Chasing Starz (PER w)
19 PER n FI SRK LO FI*Chevhill's Svarte Petter Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
S*IxiDixi's Brown Basic (PER n 24) x Ormeryd's Somebunny Loves Me (PER n)
20 PER a FI SK LO 15 FI*Timanfaya Heartbeat Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
21 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Grand International Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAPS NOM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
22 PER n 24 FIN SRK RX FIN*Jarbabin Tsimbavaati Uros Supreme Premior Michael Edström KM NOM BIS
FIN*Precious Head In The Clouds (PER w) x S*Snowdrop's Kizz (PER a 03 23)
23 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
24 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Grand International Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CACS
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
25 PER n 02 FIN SRK RX FIN*Mimosan Dreamer Uros Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAPIB NOM
Steeplechase Strange Attractor (PER d) x FIN*Whispers Gone With The Wind (PER n 03)
26 PER a 01 FIN SRK RX FIN*Buubu's Varliga Herlof Uros Grand International Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAPS
FIN*Precious Paint It Black (PER n 02) x FIN*Nipsu-Nappulan La Bamba (PER n 03)
26 PER a 01 FIN SRK RX FIN*Buubu's Varliga Herlof Uros Veteraani Stéphane Henry 1 NOM BIS
FIN*Precious Paint It Black (PER n 02) x FIN*Nipsu-Nappulan La Bamba (PER n 03)
27 PER e 01 62 Ma Griff Irresistible of Heinroos Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
Guerlain Des Elfes De Lune (PER es 02) x Purrinlot Flirty Ms USA OF Ma Griff (PER d 01 21)
28 PER e 02 62 Ma Griff Ice-Cream of Heinroos, JW Naaras Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS NOM BIS
Guerlain Des Elfes De Lune (PER es 02) x Ma Griff Feline (PER g 02)
29 PER f 03 FI SK LO 15 FI*Dirlandan Naomi Naaras Pennut 4-7 kk Miquel Angel Sierra Bernal Abs
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FI*Honeydew Queen of the Roses (PER f 03)
30 PER a 03 22 Ma Griff Jolie Candy of Heinroos Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
Le Clos Hamic Ikar *** (PER a) x Ma Griff Feline (PER g 02)
31 PER fs 03 23 FI SRK RX D'Arnaud Esmeralda Naaras Supreme Premior Michael Edström KM NOM BIS
D'Arnaud Bogosse-B (EXO ns 03) x De Silsanos Summer Sunshine (PER f 23)
32 PER n 33 FI SRK LO IT*Almigry Seabiscuit Uros Supreme Champion Michael Edström KM NOM BIS
IT*Almigry Pimlico (PER d 33) x IT*Almigry Pepper Mint Twist (PER g 21 33)
33 PER n 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Hotcake Naaras Premior Michael Edström EX1 CAPIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
34 ACS IV / ACS n 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*Murmelin Daniela Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
35 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Blackadder Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
36 MCO I / MCO n FI SK LO 14 FI*Escape's Enya Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
37 MCO I / MCO n FI SRK RX FI*Tigerworld Nothing To Fear Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
Sequaya's Harper (MCO n) x FI*HoneyCoon's C'est La Vie (MCO n 22)
38 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Humphrey Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
39 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 14 FI*Tigerworld Kisses Of Fire Naaras Champion Eric Reijers EX1 CACIB
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
40 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Cicero Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FIN*Kasmasiinin Timantti (MCO n 03 22)
41 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Nature Boy Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
42 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Miss Fortune Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 BIV
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
43 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
44 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Sex&Cigarettes Naaras International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
45 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Carlos Santana Uros Avoin Zvezdan Memedov Abs
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
46 MCO III / MCO n 22 Rigantona Estate PearlS*RU *** Naaras Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov Abs
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate PearlS*RU (MCO f 09 24)
47 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
48 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Supreme Premior Zvezdan Memedov KM
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
48 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Veteraani Miquel Angel Sierra Bernal 3
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
49 MCO IV / MCO n 09 24 FI SRK RX FI*Stout-hearted Icaros Uros Champion Stéphane Henry EX1 CACIB
A*Winerau's Coral (MCO d 09 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
50 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Caesar Uros Avoin Stéphane Henry EX1 CAC
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FIN*Kasmasiinin Timantti (MCO n 03 22)
51 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1 NOM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
52 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 15 FI*TipTop Maine D Copy Cat Uros Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX2
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x Mabalakat Iced Diamond (MCO n 03)
53 MCO IV / MCO n 09 22 Tom Sawyer Estate PearlS*RU *** Uros Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX2
Highlander Dante-of-EstatePearls (MCO n 09 22) x J'Adore Estate Pearls*RU (MCO w)
54 MCO IV / MCO n 09 22 Wookiee Grey Claws*RU, JW Uros Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1 BIV
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Shercoon Crystal Star (MCO n)
55 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 14 FI*Valier's Tiny Cute Cola Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 No Cert
FI*Vuorensinen Kenai (MCO d 22) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
56 MCO V / MCO d 22 Roy Estate Pearls*RU Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate PearlS*RU (MCO f 09 24)
57 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*KingLeo's Champagne Supernova Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
58 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 13 FI*Valier's Medea Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
59 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Gift Of Love Naaras International Champion Zvezdan Memedov EX1 CAGCIB
ParadiseIsland's Campari (MCO ds 02 21) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
60 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO 13 FI*Valier's Chanel Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
61 MCO VI / MCO e 09 23 FI SK LO 15 FI*Stout-hearted Rafael Uros Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1 BIV
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
62 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 15 FI*Daybreak's Miss Red Jewel Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX3
A*Winerau's Louis (MCO ds 09 22) x FI*Daybreak's Indira (MCO f 09)
63 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*KingLeo's Cleopatra Philopator Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1 BIV NOM
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
64 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Nice `N` Easy Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX2
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
65 MCO VII / MCO ns 22 Fireworks Estate Pearls*RU Uros Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
EstatePeals Aerosmith (MCO n 09 22) x (N)Sacred Spirit's Maxima (MCO as 09 22)
66 MCO VII / MCO es 22 FI SK LO 14 FI*Valier's Sophie Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC
FI*Vuorensinen Kenai (MCO d 22) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
67 MCO VII / MCO ns FI SK LO 14 FI*NomenEst El Camino Uros Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Blonde Venus (MCO w)
68 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX 14 FI*Rotcat Knight of Silver Uros Kastraatti Eric Reijers EX2
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
69 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Umbar Uros Supreme Champion Anne Paloluoma KM NOM
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
70 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Kha`Zix Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
71 MCO VIII / MCO es 09 22 FI SK LO 15 FI*Daybreak's Miss Moneypenny Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 NOM
A*Winerau's Louis (MCO ds 09 22) x FI*Daybreak's Indira (MCO f 09)
72 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK LO 13 FI*Vuorensinen Milla Magia Naaras Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x FI*CapitalCats Kikka (MCO f 09 22)
73 NEM I / NEM n FI SRK LO 13 Kaplya Neva's Mystery Naaras International Champion Stéphane Henry EX1 CAGCIB
Zibert Danvel (NEM n 21) x Daiva Neva's Mystery (NEM a 03)
74 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 15 Kuz`kin Dom Taisya Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1
De Aramis Sineglaziy Angel (NEM n 03 21) x Kuz'kin Dom Beauty (NEM ns 21)
75 NEM II / NEM f 09 21 FI SRK LO CH*Lukijn's Vicki Naaras International Premior Stéphane Henry EX1 CAGPIB
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
76 NFO I / NFO n FI SK LO 14 FI*Karvanaaman Justiina Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma Abs
FIN*Moutown Begemot (NFO n) x FI*Karvanaaman Ihana Ilmatar (NFO n 22)
77 NFO I / NFO n FI SRK LO 14 FI*Draconian Northern Lights Uros International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
78 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
79 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 14 FI*Sant'Ragona Iwana Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Føniks Felis Jubatus (NFO ns 03 22) x FI*FollowMe Vieno Vadelma (NFO g 24)
80 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Vanir Fading Eclipse Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström Abs
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*FoxyPaw's Goofer Dust (NFO n 09 22)
81 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV NOM BIS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
82 NFO II / NFO a 09 FI SRK LO FI*Laramillan Ivanhoe Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Laramillan Gaia (NFO n)
83 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
84 NFO III / NFO a 22 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Andreas Uros Grand International Champion Stéphane Henry EX1 CACS
FI*Heinuntuvan Hermanni (NFO d 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
85 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Karvanaaman Ihana Ilmatar Naaras Champion Stéphane Henry EX1 CACIB
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FIN*Kehrääjän Siiri (NFO n 09 23)
86 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Brown Uros International Premior Stéphane Henry EX1 CAGPIB NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
87 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Full Time Lover Uros Supreme Champion Zvezdan Memedov KM NOM
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
87 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Full Time Lover Uros Veteraani Miquel Angel Sierra Bernal 1 NOM
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
88 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Goofer Dust Naaras Supreme Champion Zvezdan Memedov Abs
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
89 NFO IV / NFO n 09 22 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo Naaras Supreme Champion Zvezdan Memedov KM BIV NOM
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
89 NFO IV / NFO n 09 22 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
90 NFO IV / NFO a 03 24 FI SRK LO 13 FI*FinnFeline's Envy Me Uros Grand International Champion Zvezdan Memedov EX2
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x S*Utblicken's Lill Ammuu (NFO a 02)
91 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Mototassun Viehkeä Veijari Uros Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS
FIN*Leoline Jimi Jäämies (NFO e 09) x FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä (NFO ns 09 24)
92 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*Tähtitassun Revontuli Uros International Champion Zvezdan Memedov EX1 CAGCIB
FIN*Tähtitassun Vintiö (NFO n 09 24) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
93 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 14 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
94 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Debals Jonatan Uros Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX3
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
95 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1 BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
96 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX2
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
96 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Määrittely Eric Reijers NFO n 09 24
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
97 NFO IV / NFO n 09 22 FIN SRK LO FIN*Karvanaaman Brima Uros Supreme Premior Zvezdan Memedov KM
FIN*Chakin Bertie (NFO e 09 22) x FIN*Kehrääjän Siiri (NFO n 09 23)
98 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Supreme Premior Zvezdan Memedov KM BIV
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
99 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Supreme Premior Zvezdan Memedov KM
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
99 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Veteraani Miquel Angel Sierra Bernal 1 NOM BIS
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
100 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Grand International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAPS
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
100 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Veteraani Miquel Angel Sierra Bernal Arvosteltu
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
101 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Slytiger's Hot Enchantment Uros Kastraatti Zvezdan Memedov EX1 CAP
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FIN*Slytiger's Primrose (NFO as 03 24)
102 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO Quarans Lady Sandwick Naaras Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 No Cert
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
103 NFO V / NFO d 23 FI SK LO 14 FI*Lolcat's Prince Philip Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Lolcat's Rose (NFO f)
104 NFO V / NFO f 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Kiss Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 BIV
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
105 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Steps Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX2
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
106 NFO VI / NFO g 09 23 FI SK LO 15 FI*Lolcat's Blossom Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 NOM
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Lolcat's Rose (NFO f)
107 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO FI*Draconian Ataegina Naaras Grand International Premior Michael Edström EX2
FI*NordicTigers Andreas (NFO d 09 22) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
108 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS BIV NOM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
109 NFO VI / NFO d 09 24 FI SRK LO FI*Katinkurun Tammenterho Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP NOM
FI*FoxyPaw's Dusty Miller (NFO ds 24) x FIN*Tähtitassun Purr Iina (NFO f 03 23)
110 NFO VII / NFO es FI SK LO 15 FI*Kujakeikarin Quentin Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 NOM
Noynarock Albert (NFO n) x FI*Kujakeikarin Åshild (NFO fs 09)
111 NFO VII / NFO ds 24 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Dusty Miller Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM NOM
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
112 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Supreme Champion Bjarne Wikström KM
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
113 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SRK LO FI*Katinkurun Katajanmarja Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS BIV NOM BIS
FI*FoxyPaw's Dusty Miller (NFO ds 24) x FIN*Tähtitassun Purr Iina (NFO f 03 23)
114 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SK LO 15 FI*FinnFeline's Heart of Eternity Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM BIS
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x Gabra Gina Z Klajdovky, CZ (NFO fs 09)
115 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
FIN*Blue-Viking A Winter's Tale (NFO ns 09 23) x FIN*Tupuliinin Musliini (NFO n 09)
115 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel Naaras Veteraani Miquel Angel Sierra Bernal Arvosteltu
FIN*Blue-Viking A Winter's Tale (NFO ns 09 23) x FIN*Tupuliinin Musliini (NFO n 09)
116 NFO VIII / NFO ns 09 23 FI SRK LO 14 FI*RockyHill's Mohawki Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
117 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
118 NFO IX / NFO w 64 FI SRK LO FI*Tähtitassun Carl Philip Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
119 RAG n FI SRK LO FI*Barfait's Nanette Naaras Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
120 RAG n FI SK LO 15 FI*Erkatin Roosa Ramona Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
FI*Shyshaman's Bluest Rivers (RAG a 04) x FI*Erkatin Saara Sylvia (RAG n)
121 RAG n FI SRK LO FI*Valkokullan Mamut Uros Kastraatti Zvezdan Memedov EX1 CAP
FI*Valkokullan Moschino Lion (RAG d) x FI*Valkokullan Salina (RAG n 03)
122 RAG a FI SRK LO FI*MistyNight Dyna Naaras Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS NOM
FI*MistyNight Augustus (RAG c) x FIN*Popcornin Naughty Nella (RAG n)
123 RAG a FI SRK LO FI*Dollgarden's Anemone Naaras Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS NOM
FIN*Feel-X Amatus (RAG n 03) x FIN*Merihelmen Do-Re-Mi (RAG a 04)
124 RAG a FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunshine Naaras International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
125 RAG c FI SRK LO FI*MistyNight Augustus Uros Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS
Rosevalleyrags Dutch Buster (RAG c) x Starring Gitta (RAG a)
126 RAG h FI SK LO 14 FI*Tuulikellon Chocolate Cookie Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC NOM
FI*Damuran Less Colour (RAG e 03) x FI*Tuulikellon Just A Beauty (RAG n 03)
127 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Barfait's Unknown Star Uros Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1 NOM
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
128 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Ragtail Ilona Naaras Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Dollicious Fantomina (RAG n 04)
129 RAG n 03 FI SRK LO FI*Barfait's Napoleon Uros Grand International Premior Stéphane Henry EX1 CAPS BIV
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
130 RAG n 03 FI SRK LO FI*Mulberry Mighty Navigator Uros Grand International Premior Stéphane Henry EX2
FI*Utuinen Xpected Xerxes (RAG b 03) x FIN*Riverknee Reiri o Whangarei (RAG n 04)
131 RAG n 03 FI SRK LO FI*Barfait's Heartbreaker Naaras Kastraatti Stéphane Henry EX1 CAP
Frodo Ragdolls*PL (RAG n 03) x Eulalie Esmee Dream (RAG a 03)
132 RAG n 04 FI SK LO 14 FI*Lukanpuron Elias Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
133 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Rock'nRags Wave Dancer Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Rock'nRags MonsieurDaVinci (RAG n 04) x SweetFellow Tamaya-Magnolia (RAG a 03)
134 RAG n 04 FI SRK LO FI*Dollicious Domino Dancing Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
FIN*Dollicious Hot Choise (RAG d 04) x FIN*Maplehill's Riverdance (RAG n)
135 RAG n 04 FIN SRK LO FIN*Riverknee Reiri o Whangarei Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
Valentino von Locksley (RAG n 04) x Kiwimagic Dazzling White (RAG c)
135 RAG n 04 FIN SRK LO FIN*Riverknee Reiri o Whangarei Naaras Veteraani Miquel Angel Sierra Bernal 4
Valentino von Locksley (RAG n 04) x Kiwimagic Dazzling White (RAG c)
136 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Rock'nRags Licence to Chill Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
FI*Rock'nRags NinjaBoy (RAG a 03 21) x FI*Dollyblues Hello Mary Lou (RAG a 03)
137 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Dollyblues First Day Of My Life Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues 2Become1 (RAG f 03)
138 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Dollyblues You Are The Sunshine Naaras Champion Eric Reijers EX1 CACIB NOM
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly (RAG a 03)
139 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1 BIV
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
140 RAG a 03 FI SRK LO FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly Naaras Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues EndlessLoveSong (RAG n 04)
141 RAG a 04 FI SRK LO Jalapeno Indiana Jones Uros Grand International Champion Stéphane Henry EX1 CACS BIV
Blossom Daddy D Thyme of Jalopeno (RAG a 03) x Catlana Little Bloom of Jalapeno (RAG a)
142 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Lukanpuron Elna Naaras Champion Stéphane Henry EX1 CACIB
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
143 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Valkokullan Helinä Naaras Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1
DK*Jaquet Cinnamon (RAG a 03) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
144 RAG a 04 FI SRK LO FI*Barfait's Joyful Justin Uros Grand International Premior Stéphane Henry EX1 CAPS
Frodo Ragdolls*PL (RAG n 03) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
145 RAG d 03 FI SRK LO FI*Dollyblues Be The One Uros Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 No Cert
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues 2Become1 (RAG f 03)
146 RAG f 04 FI SRK LO 13 FI*Hakalan Havina Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FI*Hakalan Neiti Näpsä (RAG f 04)
147 RAG n 04 21 FI SRK LO FI*Dollyblues MusicOfMyHeart Uros International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
FIN*Dollicious Frozen Heart (RAG n 03 21) x FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart (RAG n 04)
148 RAG a 03 21 FI SRK LO FI*Pehmis Reipas Ronja Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
FI*Shyshaman's Shaman Vagabond (RAG n 04) x FI*Pehmis Tomera Topaasi (RAG a 03 21)
149 RAG a 03 21 FI SK LO 14 FI*Rock'nRags Razzmatazz Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
FI*Rock'nRags NinjaBoy (RAG a 03 21) x FI*Dollyblues Hello Mary Lou (RAG a 03)
150 SBI n FI SRK LO FI*Midianin Bianca Naaras Grand International Champion Stéphane Henry EX1 CACS
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FIN*Sic'an Mesa (SBI a)
151 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Stéphane Henry KM NOM
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
152 SBI n FIN SRK LO FIN*Canth's Love is All I need Naaras Supreme Premior Stéphane Henry KM
FIN*Ilveskartanon Freyr (SBI n) x Margotte Klaudia*EST (SBI n)
152 SBI n FIN SRK LO FIN*Canth's Love is All I need Naaras Veteraani Miquel Angel Sierra Bernal Arvosteltu
FIN*Ilveskartanon Freyr (SBI n) x Margotte Klaudia*EST (SBI n)
153 SBI a FI SK LO 15 FI*Ziazan Izusa Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1 NOM
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
154 SBI a FI SRK LO FI*Åbodas Tobias Uros International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB
FIN*Fotocatin Risto Räppääjä (SBI n) x FI*Vongoivan Cirrus (SBI a)
155 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras International Premior Eric Reijers Mitätöity Mitätöity
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
156 SBI b FI SRK LO FI*Mithrandilin Elwing Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
157 SBI b FI SK LO 15 FI*JoJon Ribao Mei Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x FI*JoJon Wan Meihua (SBI f 21)
158 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS NOM
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
158 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Veteraani Miquel Angel Sierra Bernal 2
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
159 SBI d FI SK LO 15 FI*Annmark Benji Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Vongoivan Erik (SBI c 21) x Demian Olympsche Goud (SBI h)
160 SBI f FIN SRK LO FIN*Lirukallion Säkenöivä voima Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
Faerie Kiss Lancelot (SBI n) x FIN*Lirukallion Tilaustyö (SBI d)
160 SBI f FIN SRK LO FIN*Lirukallion Säkenöivä voima Naaras Veteraani Miquel Angel Sierra Bernal Arvosteltu
Faerie Kiss Lancelot (SBI n) x FIN*Lirukallion Tilaustyö (SBI d)
161 SBI n 21 FI SRK LO FI*Vongoivan Geo Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Vongoivan Ailakki (SBI a)
162 SBI n 21 FI SK LO 14 FI*Magnificat Lumo Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FI*Magnificat Candy (SBI a)
163 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
163 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Veteraani Miquel Angel Sierra Bernal 3
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
164 SBI a 21 S*Raus Höjden's Alana Naaras International Champion Zvezdan Memedov EX1 CAGCIB
S*Raus Höjden's William af Raus (SBI b 21) x S*Raus Höjden's Blue Tess (SBI a)
165 SBI a 21 FI SK LO 14 FI*Shonamei's Lady La Luna Naaras Champion Zvezdan Memedov EX1 CACIB
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Shonamei's Golden Sunset (SBI b)
166 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Kastraatti Zvezdan Memedov EX1 CAP NOM BIS
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
167 SBI c 21 FI SRK LO FI*HaoMao Bernhard Uros Grand International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAPS NOM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
168 SBI d 21 FI SK LO 15 FI*JoJon Shan Liang Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
FI*JoJon Wan Jianjian (SBI d 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
169 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xavier Uros Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
170 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xander Uros International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
171 SBI f 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Fangshou Naaras Premior Eric Reijers EX1 CAPIB
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
172 SIB I / SIB n FI SK RX 14 FI*Catillus Marco Polo Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
173 SIB II / SIB n 09 FI SK RX 14 FI*Catillus Magellan Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
174 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Supreme Champion Stéphane Henry KM BIV NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
175 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Stéphane Henry KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
176 SIB III / SIB a 24 FI SRK LO FI*Villan Idoli Uros Supreme Champion Stéphane Henry KM
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FIN*Villan Balladi (SIB a 03 23)
177 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO FI*Amurin Zippora Naaras Supreme Champion Stéphane Henry KM NOM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
178 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 14 FI*Amurin Salome Naaras Avoin Stéphane Henry EX1 CAC
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Amurin Ilana (SIB f 23)
179 SIB III / SIB n 23 FI SK LO 14 FI*Keijumetsän Kesän lapsi Naaras Avoin Stéphane Henry EX2 SIB n 24
FI*Jatsitytön Argut (SIB n 23) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
180 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Tirsa Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
181 SIB III / SIB n 22 FI SK RX 14 FI*Cherrytail's Valencia Naaras Kastraatti Stéphane Henry EX1 CAP
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x FI*Cherrytail's Ofelia (SIB n 24)
182 SIB IV / SIB n 02 21 FIN SRK LO FIN*Villan Don Marcello Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
183 SIB IV / SIB a 03 23 FIN SRK LO FIN*Villan Balladi Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FIN*Amante's Fidelio (SIB as 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
184 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 14 FI*Amurin Rafael II Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB BIV NOM
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
185 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros International Champion Zvezdan Memedov EX1 CAGCIB
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
186 SIB V / SIB f 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Ufara Naaras Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1
FI*Amurin Andreas (SIB n 22) x FI*Amurin Perzike (SIB f 22)
187 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 15 FI*Irvikissan Ilmatar Naaras Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov Abs
FI*Lumikissan Caramba (SIB d 24) x FI*Irvikissan Hemera (SIB g 24)
188 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Hanna Naaras International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAGPIB BIV
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
189 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Cassia Naaras Premior Zvezdan Memedov EX2
FIN*Amurin Gideon (SIB n 23) x FIN*Amurin Ávila (SIB f 09 23)
190 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO 14 FI*Villan Näppärä Neito Naaras Premior Zvezdan Memedov EX1 CAPIB
FI*Lumikissan Corleone (SIB d 09 24) x FI*Villan Lana Del Rey (SIB g 02 21)
191 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK LO 14 FI*Lumikissan SuperSankari Uros Avoin Stéphane Henry EX1 CAC
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
192 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 14 FI*Lumikissan Säihkysilmä Naaras Avoin Stéphane Henry EX1 CAC
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
192 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 14 FI*Lumikissan Säihkysilmä Naaras Määrittely Eric Reijers SIB f 09 24
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
193 SIB VI / SIB d 09 23 FIN SRK LO FIN*Magnificat Delizia Naaras Grand International Premior Stéphane Henry EX1 CAPS
FIN*Sibcoon's El Dorado (SIB e 09) x FIN*Rasputin's Julija (SIB d 02 24)
194 SIB VI / SIB d 02 21 64 FI SRK LO 14 FI*Villan Namu Nestori Uros Kastraatti Stéphane Henry EX1 CAP BIV
FI*Lumikissan Corleone (SIB d 09 24) x FI*Villan Lana Del Rey (SIB g 02 21)
195 SIB VI / SIB f 03 23 FI SRK LO FI*Amurin Carmel Naaras Kastraatti Stéphane Henry EX1 CAP
FIN*Amurin Gideon (SIB n 23) x FIN*Amurin Ávila (SIB f 09 23)
196 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Eric Reijers KM NOM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
197 SIB VII / SIB ns FI SK LO 15 FI*Lumikissan Urban Cowboy Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 NOM
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
198 SIB VII / SIB fs 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Celine Dion Naaras International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
199 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Goofy Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma Abs
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
200 SIB VIII / SIB ds 09 FI SK LO 15 FI*Lumikissan Unna Unelmainen Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
201 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Christian Uros International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
202 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Los Angeles Naaras Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Cherrytail's Judy Garland (SIB ds 23)
203 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO FI*Felesin DeaAmoris Naaras Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Josmarin Booty Roller (TUA d 24)
203 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO FI*Felesin DeaAmoris Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Josmarin Booty Roller (TUA d 24)
204 TUA V / TUA e 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Eicca Toppinen Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 BIV
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
205 TUA V / TUA f 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Gratus Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
206 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 14 FI*Felesin Regina Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
207 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 14 FI*Gildemin Bailey's King Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC BIV
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
208 TUA IX / TUA w 62 FI SK LO 14 FI*Felesin Angeli Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
209 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO FI*Kultaturkin Beyaz Biber Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB BIV
FIN*Ilveslinnan Birinci Bahamir (TUV d) x DK*TurkishDelight Cool Sapphire (TUV n)
209 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO FI*Kultaturkin Beyaz Biber Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Ilveslinnan Birinci Bahamir (TUV d) x DK*TurkishDelight Cool Sapphire (TUV n)
210 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 14 FI*Valier's Gadiela Naaras Champion Eric Reijers EX1 CACIB
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
211 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 14 FI*Valier's Hayalet Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
212 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Verdian Erdehan Uros Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS NOM
FIN*Alicton Gamsiz Tembel (TUV d) x FIN*Verdian Ceren (TUV f)
213 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 14 FI*Valier's Ella Naaras Premior Eric Reijers EX1 CAPIB
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
214 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN SRK RX FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz Uros Supreme Champion Michael Edström KM
S*Lejongapet's Anton Antabus (TUV d) x FIN*Cesmes Adile Aysun (TUV d)
214 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN SRK RX FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz Uros Veteraani Miquel Angel Sierra Bernal 2
S*Lejongapet's Anton Antabus (TUV d) x FIN*Cesmes Adile Aysun (TUV d)
215 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO 13 FI*Kuukissan Asli Altan Uros International Champion Michael Edström Abs
DK*Safkan Kedi's Zeus (TUV d) x FI*Suviyön Bayindir Belemir (TUV f)
216 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SRK RX 14 Avyonah Khaled Khalil Uros Champion Michael Edström Abs
Karawanserails Ludwig (TUV d) x Helin Du Mont D Amasya (TUV e)
217 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SK LO 15 FI*Valier's Minos Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
FI*Iltatähden Bernard Balamir (TUV d) x FI*Valier's Ciara (TUV f)
218 TUV d 61-63 / TUV d 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Edirneli Erdemir Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 BIV
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
219 TUV d 61-63 / TUV d 21 63 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Evcili Ercivan Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX2
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
220 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SK LO 15 FI*Semiramisin Ak Talihli Taflan Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Semiramisin Ak Reshid (TUV d) x FIN*Semiramisin Ak Jamil (TUV f)
221 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
221 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Veteraani Miquel Angel Sierra Bernal 4
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
222 TUV e 61-63 / TUV e 62 FI SRK LO 13 Avyonah Aziz Herr vom See Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
Zarif Van Kedi v. Alexis (TUV e) x Yenicizgi Reyyan (TUV d)
223 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SRK LO FI*Valier's Define Naaras International Champion Eric Reijers EX2
FIN*Hiirikujan Istekli Kedi (TUV d) x FI*Valier's Ciara (TUV f)
223 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SRK LO FI*Valier's Define Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Hiirikujan Istekli Kedi (TUV d) x FI*Valier's Ciara (TUV f)
224 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SRK LO FI*Valier's Kianna Naaras International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
FIN*Hiirikujan Istekli Kedi (TUV d) x FI*Valier's Ciara (TUV f)
225 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI SRK LO FI*Semiramisin Ak Orkide Naaras Champion Eric Reijers EX1 CACIB BIV
DK*Silkyvans Jackson (TUV n) x FIN*Semiramisin Yipek (TUV d)
226 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 15 FI*Valier's Nawal Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
FI*Iltatähden Bernard Balamir (TUV d) x FI*Valier's Ciara (TUV f)
227 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 BIV
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
228 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX2
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
229 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI SRK LO FI*Valier's Cilla Naaras International Premior Eric Reijers Abs
FIN*Hiirikujan Istekli Kedi (TUV d) x FI*Valier's Ciara (TUV f)
230 TUV g 61-63 / TUV g 61 FI SK LO 14 Avyonah Blueberry Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
Avyonah Chaleb Herr vom See (TUV e) x Safkan Kedis Isabella (TUV g)
231 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Minna Krogh KM BIV NOM BIS
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
232 ABY n S*Aucuparia's Imperial Butterfly Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
Djousou dia King and Crusader (ABY o) x S*Aucuparia's Titania (ABY a)
233 ABY n FI SK LO 14 FI*Link Modunia Mgodi Uros Champion Minna Krogh EX1 CACIB
FI*Link Moses (ABY n) x FI*Link Zenebe Mau (ABY o)
234 ABY n FI SK LO 14 FI*Link Monaimba Om Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
FI*Link Moses (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
235 ABY n FI SK LO 14 FI*Vorax Apollo Uros Avoin Minna Krogh Abs
FI*Jollinooran Belegrino (ABY p) x FI*Nebuankhet Ultraviolet (ABY n)
236 ABY n FI SK LO 14 FI*Link Monabisha Om Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Link Moses (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
237 ABY n FI SK LO 15 FI*Link Mwana Wa Baba Yake Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 NOM
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
238 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Supreme Premior Minna Krogh KM
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
239 ABY a FI SRK LO FI*Link Aurore Bleu de Ciel Naaras Grand International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CACS
FI*Link Moses (ABY n) x FIN*Link Hlelile (ABY p)
240 ABY a FI SK LO 14 FI*Kawaii Lily Naaras Avoin Philippe de Guerny Ventura EX1 CAC NOM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Kawaii Junko (ABY p)
241 ABY a FI SRK LO FI*Link Nyota Ziko Humu Uros International Premior Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGPIB NOM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
242 ABY o FI SRK LO 13 FI*Laire Gelir Laer Naaras International Champion Marie Westerlund Abs
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
243 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
244 ABY p FI SK LO 15 FI*Laire Melian Marilla Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FI*Laire Maiar Melian (ABY o)
245 BEN n 22 FI SK RX 15 CattiCartano Wild River Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
246 BEN n 22 FI SK RX 15 CattiCartano Hemlock Uros Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
CattiCartano Snow Mountain Prince (BEN n 24 33) x FIN*CattiCartanon Nefertari (BEN n 24)
246 BEN n 22 FI SK RX 15 CattiCartano Hemlock Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
CattiCartano Snow Mountain Prince (BEN n 24 33) x FIN*CattiCartanon Nefertari (BEN n 24)
247 BEN n 22 FI SRK LO FI*Leokatin Elovena Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP NOM
Glitterglam Arctic River (BEN n 22 33) x FIN*Leokatin Blanca (BEN n 24)
248 BEN n 24 FI SK RX 15 CattiCartano Carisma Naaras Champion Vera Vasilieva EX1 CACIB NOM
CattiCartano Black Diamond (BEN n) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
249 BEN n 24 FI SK RX 15 CattiCartano Master Blender Uros Avoin Vera Vasilieva EX1 CAC
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
250 BEN n 24 FI SK LO 14 FI*PurrGold Dolce Delia Naaras Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX1 NOM
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x FI*PurrGold Amore Adora (BEN n 22)
251 BEN n 24 FI SK RX 15 CattiCartano Hugo Boss Uros Pennut 4-7 kk Vera Vasilieva EX1 BIV NOM
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
252 BEN n 22 32 FIN SRK LO CattiCartano's Snow Crystal Son Uros Premior Vera Vasilieva EX1 CAPIB
Indiaink Sampson of SiruCats (BEN n 22) x CattiCartano's Sweet Heart (BEN n 22 31)
252 BEN n 22 32 FIN SRK LO CattiCartano's Snow Crystal Son Uros Veteraani Helene Lis 3
Indiaink Sampson of SiruCats (BEN n 22) x CattiCartano's Sweet Heart (BEN n 22 31)
253 BEN n 22 33 FI SK RX 15 CattiCartano Crystal Heels Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Spring Fashion (BEN n 24)
254 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
254 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Veteraani Helene Lis 4
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
255 BML I / BML ns 11 31 FI SRK RX FI*Kissamummon Onnen hetki Uros Grand International Champion Marie Westerlund EX1 CACS NOM
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
256 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kissamummon Keiju Lammenpei Naaras Grand International Champion Marie Westerlund EX1 CACS
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
257 BML I / BML bs 11 31 FI SRK LO 13 FI*Kissamummon Suukko Poika Uros International Champion Marie Westerlund EX1 CAGCIB
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
258 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 15 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo Uros Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1 BIV NOM
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
259 BML I / BML ns 11 FI SRK LO FI*Lumipuron Tulitanssi Naaras International Premior Marie Westerlund EX1 CAGPIB
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Hämynhäivän Manteli (BML bs 11 31)
260 BML II / BML fs 11 31 FI SK RX 15 FI*Topisan Fanny Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Topisan Cira Chiarina (BML ns 11)
261 BML II / BML fs 11 FI SK RX 15 FI*Kissamummon Helmiaamun Lumikukka Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
262 BRI n FI SRK LO FI*Saranellan Eddie Uros Avoin Philippe de Guerny Ventura EX1 CAC
FI*Saranellan Pätkis (BSH a) x FI*ChocoBlue's Cafe Mocca (BSH b)
263 BRI n FI SK LO 14 FI*Treselle's Blackberry Jam Uros Kastraatti Philippe de Guerny Ventura EX1 CAP
FI*Treselle's Titanium (BSH n) x FI*Treselle's Masterpiece (BSH q)
264 BRI a FI SRK LO FI*Coventry's Endymion Uros International Champion Marie Westerlund EX1 CAGCIB
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
265 BRI a FI SRK LO 14 FI*Suvikasteen Crixus Uros International Champion Marie Westerlund Abs
FIN*Moonface's Eros (BSH a) x FI*Suvikasteen Hattikatti (BSH a)
266 BRI a FI SRK LO 14 FI*Ruusutarhan Ottilio Uros Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
267 BRI a FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Ghisella Naaras International Premior Marie Westerlund Abs
DK*From's Don Juan (BSH a) x N*Alegría's Fineza D.C (BSH f)
267 BRI a FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Ghisella Naaras Veteraani Helene Lis Abs
DK*From's Don Juan (BSH a) x N*Alegría's Fineza D.C (BSH f)
268 BRI a FI SRK RX FI*Feronian Heliotropium Uros Premior Marie Westerlund EX1 CAPIB
FIN*Tassulähteen Ähäkutti (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
269 BRI c FI SRK RX 14 FI*Coventry's Iowa Uros Premior Marie Westerlund EX1 CAPIB
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
270 BRI f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Klara Naaras International Premior Marie Westerlund EX1 CAGPIB
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
271 BRI f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Premior Marie Westerlund EX1 CAPIB NOM
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
272 BRI g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Supreme Champion Vera Vasilieva KM
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
272 BRI g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Veteraani Helene Lis 1 NOM
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
273 BRI h FI SK LO 14 FI*Coventry's Lily-Rose Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh Abs
FI*Rhinestone's Scorpion (BSH n) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
274 BUR n FI SRK LO 13 Bjelke's Givenchy Uros Grand International Champion Vera Vasilieva EX1 CACS
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
275 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Champion Vera Vasilieva EX1 CACIB NOM
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
276 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Vera Vasilieva KM BIV NOM
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
276 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Veteraani Helene Lis 3
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
277 BUR n FI SRK LO FI*Narinder Dances with wolwes Naaras International Premior Vera Vasilieva EX1 CAGPIB
FIN*Almond's Victor Hugo (BUR n) x FIN*Narinder Clueless (BUR b)
278 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Premior Vera Vasilieva EX1 CAPIB
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
279 BUR a FI SRK LO 14 FI*Pikkukuun Blue Berry Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Ninelli's TomTomTom (BUR a) x FIN*Pikkukuun Nellymoser (BUR b)
280 BUR a FI SK LO 15 FI*Korennon Kassiopeia Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Bjelke's Givenchy (BUR n) x FI*Korennon Suffeli (BUR a)
281 BUR a FIN SRK LO FIN*Hokkuspokkus Anarríma Naaras Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Flamenco (BUR f)
281 BUR a FIN SRK LO FIN*Hokkuspokkus Anarríma Naaras Veteraani Helene Lis Arvosteltu
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Flamenco (BUR f)
282 BUR a FI SRK LO 13 FI*Ilovuon Ehdoton Esko Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FI*Ilovuon Brassia Rex (BUR d) x FI*Ilovuon Coelogyne dayana (BUR n)
283 BUR b FI SRK LO FI*Seirene Material Girl Naaras Supreme Champion Glenn Sjöbom KM BIV NOM
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
284 BUR b FI SRK LO FI*Shu-Shun Talven Prinsessa Naaras International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
FI*Oliivian Wagner (BUR b) x FI*Shu-Shun Mystinen Mata Hari (BUR b)
284 BUR b FI SRK LO FI*Shu-Shun Talven Prinsessa Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Oliivian Wagner (BUR b) x FI*Shu-Shun Mystinen Mata Hari (BUR b)
285 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Champion Glenn Sjöbom EX1 CACIB NOM
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
286 BUR b Dashers Magic Valley*RU Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1 BIV NOM BIS
NW, SC Veles Magic Valley*RU, JW (BUR b) x Elle Magic Valley*RU, JW, DWM (BUR b)
287 BUR b FI SK LO 14 FI*Mama-Alcialon Father's Son Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX2
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
288 BUR b FI SK LO 14 FI*Mama-Alcialon Fabulous Fluttershy Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
289 BUR b FIN SRK LO FIN*Narinder Clueless Naaras Supreme Premior Glenn Sjöbom KM BIV
FIN*Kellokanervan Alfonso (BUR c) x FIN*Narinder Bridget Jones (BUR n)
290 BUR b FI SRK LO FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAGPIB
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
290 BUR b FI SRK LO FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
291 BUR b FIN SRK LO FIN*Pikkukuun Nellymoser Naaras Kastraatti Glenn Sjöbom EX1 CAP
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Pikkukuun Miss Marple (BUR c)
292 BUR d FI SRK LO FI*Tai-Hao K&W Rosenknopp Naaras Grand International Champion Lars W. Landsnes EX1 CACS
FI*Hulivilin Hermanni (BUR d) x FIN*Tai-Hao Hyacinth (BUR j)
293 BUR d FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Darth Vader Uros Nuoret 7-10 kk Lars W. Landsnes Abs
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
294 BUR d FIN SRK LO FIN*Seirene Gordias Uros Grand International Premior Lars W. Landsnes EX1 CAPS
Aragorn von Mahan Raja (BUR a) x FIN*Seirene Devil In Disguise (BUR f)
294 BUR d FIN SRK LO FIN*Seirene Gordias Uros Veteraani Helene Lis Arvosteltu
Aragorn von Mahan Raja (BUR a) x FIN*Seirene Devil In Disguise (BUR f)
295 BUR d FI SRK LO FI*Ilovuon Brassia Rex Uros Premior Lars W. Landsnes EX1 CAPIB BIV NOM
FI*Kaiuksen Fernando (BUR c) x FIN*Feirefiz Solaise (BUR h)
295 BUR d FI SRK LO FI*Ilovuon Brassia Rex Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Kaiuksen Fernando (BUR c) x FIN*Feirefiz Solaise (BUR h)
296 BUR d FI SRK LO FI*Mama-Alcialon DOMINAtrix Naaras Kastraatti Lars W. Landsnes EX1 CAP
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
297 BUR e FI SK LO 14 FI*Oliivian Öyvind Uros Kastraatti Vera Vasilieva EX1 CAP NOM
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Wahine (BUR h)
298 BUR f FI SRK LO 14 FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria Naaras International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGCIB
FI*Flea's Motu Napenape (BUR d) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
299 BUR f FI SRK LO 14 FI*Topisan Daisy-Onneli Naaras Avoin Philippe de Guerny Ventura EX1 CAC
FI*Flea's Motu Napenape (BUR d) x FI*Almond's Xanthia (BUR n)
300 BUR f FI SK LO 14 FI*Almond's Ella Fitzgerald Naaras Nuoret 7-10 kk Philippe de Guerny Ventura EX1 BIV NOM
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
301 BUR f FI SK LO 15 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
302 BUR f FIN SRK LO FIN*Aficats Berenike Naaras Supreme Premior Philippe de Guerny Ventura KM
FIN*Flea's Tapu Taufau (BUR e) x FIN*Hokkuspokkus Vera Wang (BUR f)
303 BUR f FI SRK LO FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras International Premior Philippe de Guerny Ventura EX2
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
304 BUR f Zabava Magic Valley*RU, JW *** Naaras International Premior Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGPIB BIV NOM
FI*Feirefiz José Carioca (BUR b) x Olivia Magic Valley*RU *** (BUR f)
305 BUR f FI SRK LO FI*Ilovuon Dr. Feelgood Naaras Kastraatti Philippe de Guerny Ventura EX1 CAP
FI*Ilovuon Brassia Rex (BUR d) x FI*Ilovuon Coelogyne dayana (BUR n)
306 BUR g FIN SRK LO FIN*Seirene Justify My Love Naaras Kastraatti Glenn Sjöbom EX1 CAP NOM BIS
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
307 BUR h FI SRK LO 14 FI*Tai-Hao Nene Moksuntytär Naaras Champion Vera Vasilieva EX1 CACIB
FI*Tai-Hao Mocha Touch (BUR b) x FI*Tai-Hao K&W Rosenknopp (BUR d)
308 BUR h FI SRK LO 13 FI*Ilovuon Erehtymätön Evita Naaras Avoin Vera Vasilieva EX1 CAC
FI*Ilovuon Brassia Rex (BUR d) x FI*Ilovuon Coelogyne dayana (BUR n)
309 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell Naaras Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX3
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
310 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel Naaras Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX2
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
311 BUR h FI SK LO 15 FI*Seirene Sugar Babe Naaras Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX1 BIV
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x FI*Seirene Orangina (BUR h)
312 BUR h FI SRK LO FI*Ilovuon Doctor's Order Naaras Kastraatti Vera Vasilieva EX1 CAP
FI*Ilovuon Brassia Rex (BUR d) x FI*Ilovuon Coelogyne dayana (BUR n)
313 CHA FI SRK LO Fric-Frac de Fer et Velours Uros Grand International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CACS
Uran a.d. Hause Franck (CHA ) x Corvette de Fer et Velours (CHA )
314 CHA FI SRK LO 13 FI*Sinimirrin Ruusunen Naaras Grand International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CACS
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Katri Helena (CHA )
315 CHA FIN SRK LO FIN*Keijuhovin Boromir Ponteva Uros Grand International Premior Philippe de Guerny Ventura Abs
Blue Velvet des Felins D'Isa (CHA ) x FIN*Souriant Anisette Ma Petite (CHA )
316 CRX I / CRX n FI SK LO 15 S*Pontemonte's Nathhorst Naaras Avoin Lars W. Landsnes EX1 CAC
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x S*My Twigg's Rainbow Dash (CRX n)
317 CRX I / CRX n FI SRK LO 13 Selena Light's Russian Lover Uros Premior Lars W. Landsnes EX1 CAPIB
Mykro's Mikado of Selena Light (CRX b 09) x Selena Light*s Murakami (CRX n 09)
317 CRX I / CRX n FI SRK LO 13 Selena Light's Russian Lover Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Mykro's Mikado of Selena Light (CRX b 09) x Selena Light*s Murakami (CRX n 09)
318 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's Bum Bum Bum Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
319 CRX II / CRX n 01 64 FI SRK LO 14 S*Rexlicious Rotella Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
Rex Angels Sapphire (CRX a 01) x DK*Blytt Carla Bley (CRX f 09)
320 CRX II / CRX ns 09 FI SK LO 14 FI*Ballerina's King Florestan Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Lubavan Ceres (CRX a 02 33) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
321 CRX II / CRX b 09 FI SK LO 15 FI*Ballerina's Scheherazade Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 NOM
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
322 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS BIV
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
323 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Shane Walsh Uros Grand International Premior Minna Krogh EX2
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
324 CRX II / CRX ns 03 FI SRK LO FI*Sweetpurr's Pandia Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
S*Djäknens Silvery Moon (CRX ns 03 24) x FIN*Sweetpurr's Selene (CRX a 03)
325 CRX III / CRX ds FI SK LO 15 FI*Ballerina's Count Paris Uros Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
326 CRX III / CRX d FI SK LO 15 FI*KittyLady's Wolverine Uros Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX2
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
327 CRX III / CRX f FI SK LO 15 FI*KittyLady's Black Widow Naaras Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX1 BIV NOM
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
328 CRX IV / CRX f 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Maggie Greene Naaras International Champion Lars W. Landsnes EX1 CAGCIB
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
329 CRX IV / CRX f 03 FI SK LO 14 FI*Ballerina's Princess Aurora Naaras Avoin Lars W. Landsnes EX1 CAC
FI*Lubavan Ceres (CRX a 02 33) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
330 CRX IV / CRX d 03 24 FI SK RX 14 Vegas SoNata Uros Premior Lars W. Landsnes Abs
Antonio Luidor (CRX n 02) x Zlatovska (CRX fs)
331 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can Uros Nuoret 7-10 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
332 CRX VI / CRX n 03 22 FI SRK LO FI*Metsäkansan Kaukorakkaus Uros Premior Philippe de Guerny Ventura EX1 CAPIB
S*Rex Dandy Ben-Gali the Blacksmith (CRX ns 09 21 33) x FIN*Metsäkansan Helmi (CRX f 03)
333 CRX VI / CRX a 09 23 FI SK LO 14 FI*Alchemist Argentum Uros Kastraatti Philippe de Guerny Ventura EX1 CAP
FI*Saca's Beo Palladium (CRX ns 21 33) x FI*Alchemist WickedLovePotion (CRX g 03 23)
334 CRX VII / CRX f 21 33 FI SK LO 15 FI*FunkyJam's Firemaker Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*Piupaws Robin (CRX d 24) x FI*FunkyJam's Bum Bum Bum (CRX n 03)
335 CRX VII / CRX n 21 33 FI SRK LO 13 FI*Derekaz Cosmique Uros Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPIB
FI*Angelfalls Arabesque (CRX n 24) x FI*Spectrolite Nonna (CRX n 03)
336 CYM 51-52 / CYM f 09 52 FI SRK RX DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan Naaras Supreme Champion Glenn Sjöbom KM
FIN*D'manns Troll (CYM d 52) x DK*Ligaen Tango (CYM n 02 51)
337 CYM 53 / CYM e 09 53 FI SK RX 14 FI*KehRuun Aisha Naaras International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
Brodnax Play It Again Sam (MAN e 03 22 53) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
338 DRX I / DRX n S*Wicked Witch Saturnus Uros Champion Minna Krogh EX1 CACIB
S*Wicked Witch Orion (DRX a) x S*Wicked Witch Incredible Ishtar (DRX b 31)
339 DRX I / DRX ns FI SK LO 14 FI*Åbodas MustaMaija Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Mirexin Pikku-Iiro (DRX ns) x FI*Åbodas Kaya (DRX a)
340 DRX III / DRX ds SE*Ternas Jussi Björling (NLYTULOKSET) Uros Pennut 4-7 kk Vera Vasilieva EX1
S*Wicked Witch Saturnus (DRX n) x SE*Ternas 5 Athena (DRX ds)
341 DSP III / DSP e 21 FIN SRK RX FIN*DonAmen Minoque Naaras Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
Ninjia Perpetuum Mobile (DSP d 21) x Amelie Wisdom Triumth (DSP e 21 33)
342 DSP IV / DSP f 03 FI SRK RX 14 FI*DonAmen Baby Beyonce Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
Evangel Bogema Mirov (DSP n 03 33) x FI*DonAmen Niqitha (DSP g)
343 EUR n FI SRK LO FI*Pikku-Piun Ytimekäs Ylkä Uros International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
FIN*Kuutuulen Excalibur (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
344 EUR n FI SK RX 14 FI*Pikku-Piun Black is Back Naaras Champion Glenn Sjöbom EX1 CACIB
FI*Katinhännän Mithrandir (EUR a 23) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
345 EUR n FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Kultamuru Naaras Kastraatti Glenn Sjöbom EX1 CAP
FIN*Pikku-Piun Akrakadabra (EUR n) x FIN*Pikku-Piun Domina (EUR a)
345 EUR n FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Kultamuru Naaras Veteraani Helene Lis Arvosteltu
FIN*Pikku-Piun Akrakadabra (EUR n) x FIN*Pikku-Piun Domina (EUR a)
346 EUR a FI SRK LO FI*Kissakallion Nadianna Naaras Grand International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CACS
FIN*Untuvan Uskomaton Uutinen (EUR a) x FIN*Kissakallion Jasminda (EUR g)
347 EUR g FI SRK LO 14 FI*Vinhaviiksen Hitsinpimpula Naaras Avoin Glenn Sjöbom Abs
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Vinhaviiksen Tehotassu (EUR g 24)
348 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Jadesoturi Uros Supreme Premior Glenn Sjöbom KM
FIN*Pikku-Piun Blackmailer (EUR n) x Pikkupiun-Rilla (EUR n 22)
348 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Jadesoturi Uros Veteraani Helene Lis 2
FIN*Pikku-Piun Blackmailer (EUR n) x Pikkupiun-Rilla (EUR n 22)
349 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Grand International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPS
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
349 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Helene Lis Arvosteltu
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
350 EUR n 23 FIN SRK RX FIN*Katinhännän SuurSeikkailija Naaras Kastraatti Vera Vasilieva EX1 CAP
FIN*Katinhännän Jordi Rosales (EUR a 23) x FIN*Katinhännän Survivor Amber (EUR ns 23)
351 EUR n 24 FI SRK RX FI*Tiikerililjan Kurmeli Uros Supreme Champion Glenn Sjöbom KM
FI*Tiikerililjan Isoviilee (EUR d 22) x FI*Feronian Almond (EUR f)
352 EUR n 24 FI SRK LO FI*Kissakallion Magdalena Naaras Supreme Champion Glenn Sjöbom KM BIV
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
353 EUR n 24 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Dorothy Naaras International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
354 EUR n 24 FI SK RX 14 FI*Pinkkitassun Ivan Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
DK*Abimbola Bimbo Blondi (EUR e 22) x FI*Pinkkitassun Florence (EUR f 24)
355 EUR n 24 FI SK RX 15 FI*Errun Mastermind Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*Katinhännän BigBrother Zale (EUR as 23) x Minttunen (EUR fs 24)
356 EUR n 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pikasso Uros Supreme Premior Glenn Sjöbom KM
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
356 EUR n 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pikasso Uros Veteraani Helene Lis 4
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
357 EUR n 24 FI SRK LO 14 FI*Pinkkitassun Gilles Uros Kastraatti Glenn Sjöbom EX1 CAP
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Pinkkitassun Dorothy (EUR n 24)
358 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pointtilli Naaras International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAGPIB
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
358 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pointtilli Naaras Veteraani Helene Lis 2
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
359 EUR d 22 FI SRK RX 13 FI*Pinkkitassun Francine Naaras Champion Minna Krogh Abs
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Cher (EUR f 22)
360 EUR d 22 FI SRK RX 14 FI*Feronian Gloriosa Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x Nemi (EUR d 23)
361 EUR d 22 FI SK RX 14 FI*Pinkkitassun Harvey Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 BIV
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
362 EUR d 22 FI SK RX 15 FI*Tiikerililjan Lounatuuli Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX2
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x FI*Tiikerililjan Kiskis (EUR d 24)
363 EUR d 22 FI SK RX 14 FI*Pinkkitassun Hagar Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
364 EUR d 22 FIN SRK RX Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Minna Krogh KM NOM BIS
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
365 EUR d 24 FI SK RX 14 FI*Pinkkitassun Iris Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1
DK*Abimbola Bimbo Blondi (EUR e 22) x FI*Pinkkitassun Florence (EUR f 24)
366 EUR e 22 FI SRK LO 14 FI*Vinhaviiksen Hilipatipippan Naaras Avoin Marie Westerlund Abs
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Vinhaviiksen Tehotassu (EUR g 24)
367 EUR e 22 FI SK RX 15 FI*Tiikerililjan Lutukka Uros Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x FI*Tiikerililjan Kiskis (EUR d 24)
368 EUR e 24 FI SRK RX 13 FI*Pinkkitassun Edina Naaras Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CACIB
Maahinen (EUR d) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
369 EUR e 24 FI SRK RX 13 FI*Errun Hehkeä herttuatar Naaras Avoin Philippe de Guerny Ventura EX1 CAC
FI*Pinkkitassun Dionysos (EUR d 24) x Minttunen (EUR fs 24)
370 EUR f 22 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Quurankukka Naaras Grand International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CACS
FIN*Armain Snufkin (EUR d 22) x FIN*Pikku-Piun Inachis Io (EUR n 22)
371 EUR f 22 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Bette Naaras International Premior Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGPIB
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
372 EUR f 23 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Rosmariini Naaras International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGCIB
Silkkiturkin Jimi Hendrix (EUR d 23) x FIN*Pikku-Piun Nättityttö (EUR n 23)
373 EUR f 23 FI SRK RX 14 FI*Kontukatin Amanda Naaras Avoin Philippe de Guerny Ventura EX1 CAC
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FIN*Pikku-Piun Rosmariini (EUR f 23)
374 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
375 EUR f 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Anarchy Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
376 EUR f 24 FI SRK LO 14 Silkkiturkin Pihlajanmarja Naaras Avoin Minna Krogh Abs
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FIN*Kisurinteen Diana (EUR n 22)
377 EUR f 24 FIN SRK LO FIN*Feronian Uncinia Bella Naaras Kastraatti