SUROK 145. kansainvälinen kissanäyttely 25.07.2015
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 25.7.2015 Loppuu 25.7.2015
Ilmoittautuminen alkaa 19.3.2015 Ilmoittautuminen loppuu 21.6.2015
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 12.7.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 520   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Hämeenlinna
Toimihenkilöt Lisätietoja:
Näyttelysihteeri:Eeva Lindblom, Satupolku 1 C 17, 02400 KIRKKONUMMI. Puh: 050-346 6746, show@surok.fi.•

Anna Honkanen (yhdistyksen pj) puheenjohtaja@surok.fi, p. 050 966 5230 • Terttu Meriläinen (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi • Outi Vallenius (yhdistyksen sihteeri) p. 050 469 0960 • Kaisa Ylinenpää (näyttelypäällikkö) kaisa.ylinenpaa@surok.fi, p. 040 732 1748 • Kirsi Ovaskainen (pääassistentti) p. 050 535 1262
Lisätietoja NÄYTTELY TÄYNNÄ! (15.6.2015)
Kutsu

Näyttelymaksut:
FIFe-jäseniltä 38 € / kissa / pv  • FIFen ulkopuolisilta 50 € / kissa / pv  • SUROKilaisten kissat 36 € / kissa / pv • 55. juhlavuoden kunniaksi tarjous: • Kotikissat (SUROK jäsen) 25 € / kissa / pv  • Kotikissat (FIFe jäsen) 30 € / kissa / pv  • veteraaniluokka perusarvostelun ohella ilmainen, erikseen 36/38 € / kissa. • Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €. • Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. • Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 € (sis. häkkipaikan), kaverikissat ilmoitettava näyttelypäällikölle etukäteen!

Assistenttien ilmoittautuminen 5.7.2015 mennessä sähköpostitse osoitteeseen assistentit@surok.fi. ASSARIPAIKAT TÄYNNÄ!

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 118
2 131
3 173
4 142
Kotikissat 3
Yhteensä 567

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI*Elrikan Fantastic Feeling I Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
2 EXO n FI*Chevhill's Italian Gigolo I Uros 9 (Avoin) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAC
3 EXO n FI*Chosen-One Rockstar Riddick I Uros 8 (PR) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAPIB
4 EXO ns FI*Chevhill's Eloise I Naaras 12 (Pennut) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 NOM
5 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain I Uros 5 (IC) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAGCIB NOM
6 EXO n 22 FI*Chosen-One Rain of Roses I Naaras 5 (IC) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAGCIB BIV
7 EXO n 22 FI*Nipsu-Nappulan Urban Legend I Uros 11 (Nuoret) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 NOM
8 EXO n 22 S*Subwoofer Othello I Uros 11 (Nuoret) Sierra Bernal Miquel Angel EX2
9 EXO n 24 FI*Cherish's Nutmeg I Naaras 5 (IC) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAGCIB NOM
10 EXO n 24 FI*Aamukasteen Ester Estelar I Naaras 10 (KAS) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAP
11 EXO d 22 S*IxiDixi's Four Tops I Uros 1 (SC) Edström Michael KM
12 EXO f 22 FI*Chevhill's Italian Style I Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
13 EXO f 22 FI*Cherish's Pudding I Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
14 EXO n 03 22 FI*Chevhill's Melker I Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM BIS
15 EXO d 21 33 Ayser's Eros I Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
16 EXO g 21 33 Ayser's Elektra I Naaras 12 (Pennut) Sierra Bernal Miquel Angel EX1
17 PER w 62 FI*Elrikan Rolex I Uros 1 (SC) Sierra Bernal Miquel Angel KM
18 PER w 62 Miwian Rubic of Amabili I Uros 3 (GIC) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CACS
19 PER n FI*Chevhill's Svarte Petter I Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
20 PER a FI*Timanfaya Heartbeat I Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
21 PER f Sumava's Amanda I Naaras 4 (GIP) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAPS NOM
22 PER n 24 FIN*Jarbabin Tsimbavaati I Uros 2 (SP) Edström Michael KM NOM BIS
23 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go I Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 NOM BIS
24 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang I Uros 3 (GIC) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CACS
25 PER n 02 FIN*Mimosan Dreamer I Uros 8 (PR) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAPIB NOM
26 PER a 01 FIN*Buubu's Varliga Herlof I Uros 4 (GIP) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAPS
26 PER a 01 FIN*Buubu's Varliga Herlof I Uros 17 (Veteraani) Henry Stéphane 1 NOM BIS
27 PER e 01 62 Ma Griff Irresistible of Heinroos I Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
28 PER e 02 62 Ma Griff Ice-Cream of Heinroos, JW *** I Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS NOM BIS
29 PER f 03 FI*Dirlandan Naomi I Naaras 12 (Pennut) Sierra Bernal Miquel Angel Abs
30 PER a 03 22 Ma Griff Jolie Candy of Heinroos *** I Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
31 PER fs 03 23 D'Arnaud Esmeralda I Naaras 2 (SP) Edström Michael KM NOM BIS
32 PER n 33 IT*Almigry Seabiscuit I Uros 1 (SC) Edström Michael KM NOM BIS
33 PER n 33 FIN*Cherish's Hotcake I Naaras 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
34 ACS IV / ACS n 02 21 62 FI*Murmelin Daniela II Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
35 MCO I / MCO n FI*KingLeo's Blackadder II Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB NOM
36 MCO I / MCO n FI*Escape's Enya II Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
37 MCO I / MCO n FI*Tigerworld Nothing To Fear II Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
38 MCO II / MCO a 09 FI*Mainehaan Humphrey II Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
39 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Kisses Of Fire II Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
40 MCO II / MCO n 09 FI*TipTop Maine Cicero II Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
41 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Nature Boy II Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
42 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Miss Fortune II Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 BIV
43 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End II Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
44 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Sex&Cigarettes II Naaras 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
45 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Carlos Santana II Uros 9 (Avoin) Memedov Zvezdan Abs
46 MCO III / MCO n 22 Rigantona Estate PearlS*RU *** II Naaras 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan Abs
47 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox II Uros 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1
48 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth II Uros 2 (SP) Memedov Zvezdan KM
48 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth II Uros 17 (Veteraani) Sierra Bernal Miquel Angel 3
49 MCO IV / MCO n 09 24 FI*Stout-hearted Icaros II Uros 7 (CH) Henry Stéphane EX1 CACIB
50 MCO IV / MCO n 09 22 FI*TipTop Maine Caesar II Uros 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
51 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Yes I'm Ready II Uros 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1 NOM
52 MCO IV / MCO n 03 22 FI*TipTop Maine D Copy Cat II Uros 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX2
53 MCO IV / MCO n 09 22 Tom Sawyer Estate PearlS*RU *** II Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX2
54 MCO IV / MCO n 09 22 Wookiee Grey Claws*RU, JW *** II Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1 BIV
55 MCO V / MCO d 22 FI*Valier's Tiny Cute Cola II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 No Cert
56 MCO V / MCO d 22 Roy Estate Pearls*RU II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
57 MCO V / MCO f 22 FI*KingLeo's Champagne Supernova II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
58 MCO V / MCO f 22 FI*Valier's Medea II Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
59 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Chamberlain Gift Of Love II Naaras 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB
60 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Valier's Chanel II Naaras 9 (Avoin) Memedov Zvezdan EX1 CAC
61 MCO VI / MCO e 09 23 FI*Stout-hearted Rafael II Uros 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1 BIV
62 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Daybreak's Miss Red Jewel II Naaras 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX3
63 MCO VI / MCO f 09 FI*KingLeo's Cleopatra Philopator II Naaras 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1 BIV NOM
64 MCO VI / MCO f 09 FI*Tigerworld Nice `N` Easy II Naaras 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX2
65 MCO VII / MCO ns 22 Fireworks Estate Pearls*RU II Uros 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
66 MCO VII / MCO es 22 FI*Valier's Sophie II Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
67 MCO VII / MCO ns FI*NomenEst El Camino II Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
68 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Knight of Silver II Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX2
69 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar II Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM NOM
70 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Tigerworld Kha`Zix II Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
71 MCO VIII / MCO es 09 22 FI*Daybreak's Miss Moneypenny II Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 NOM
72 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Vuorensinen Milla Magia II Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
73 NEM I / NEM n Kaplya Neva's Mystery II Naaras 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
74 NEM I / NEM ns 21 Kuz`kin Dom Taisya II Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1
75 NEM II / NEM f 09 21 CH*Lukijn's Vicki II Naaras 6 (IP) Henry Stéphane EX1 CAGPIB
76 NFO I / NFO n FI*Karvanaaman Justiina II Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne Abs
77 NFO I / NFO n FI*Draconian Northern Lights II Uros 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
78 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes II Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM
79 NFO II / NFO a 09 FI*Sant'Ragona Iwana II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
80 NFO II / NFO n 09 FI*Vanir Fading Eclipse II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne Abs
81 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM BIS
82 NFO II / NFO a 09 FI*Laramillan Ivanhoe II Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
83 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter II Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB NOM BIS
84 NFO III / NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas II Uros 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS
85 NFO III / NFO n 22 FI*Karvanaaman Ihana Ilmatar II Naaras 7 (CH) Henry Stéphane EX1 CACIB
86 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Lucky Brown II Uros 6 (IP) Henry Stéphane EX1 CAGPIB NOM
87 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*FoxyPaw's Full Time Lover II Uros 1 (SC) Memedov Zvezdan KM NOM
87 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*FoxyPaw's Full Time Lover II Uros 17 (Veteraani) Sierra Bernal Miquel Angel 1 NOM
88 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Goofer Dust II Naaras 1 (SC) Memedov Zvezdan Abs
89 NFO IV / NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo II Naaras 1 (SC) Memedov Zvezdan KM BIV NOM
89 NFO IV / NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo II Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
90 NFO IV / NFO a 03 24 FI*FinnFeline's Envy Me II Uros 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX2
91 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Mototassun Viehkeä Veijari II Uros 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS
92 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Revontuli II Uros 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB
93 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Siniidan Serenade of Water II Naaras 9 (Avoin) Memedov Zvezdan EX1 CAC
94 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Debals Jonatan II Uros 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX3
95 NFO IV / NFO n 03 22 FI*FoxyPaw's Lazy Ike II Uros 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1 BIV NOM
96 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Pörkarvan QuentinTarantino II Uros 13c (Määrittely) Reijers Eric NFO n 09 24
96 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Pörkarvan QuentinTarantino II Uros 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX2
97 NFO IV / NFO n 09 22 FIN*Karvanaaman Brima II Uros 2 (SP) Memedov Zvezdan KM
98 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll II Naaras 2 (SP) Memedov Zvezdan KM BIV
99 NFO IV / NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina II Naaras 2 (SP) Memedov Zvezdan KM
99 NFO IV / NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina II Naaras 17 (Veteraani) Sierra Bernal Miquel Angel 1 NOM BIS
100 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Kehrääjän Siiri II Naaras 4 (GIP) Memedov Zvezdan EX1 CAPS
100 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Kehrääjän Siiri II Naaras 17 (Veteraani) Sierra Bernal Miquel Angel Arvosteltu
101 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment II Uros 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX1 CAP
102 NFO V / NFO f 22 Quarans Lady Sandwick II Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 No Cert
103 NFO V / NFO d 23 FI*Lolcat's Prince Philip II Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
104 NFO V / NFO f 23 FI*GoldenFurry's First Kiss II Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 BIV
105 NFO VI / NFO f 09 FI*GoldenFurry's First Steps II Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX2
106 NFO VI / NFO g 09 23 FI*Lolcat's Blossom II Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM
107 NFO VI / NFO f 09 FI*Draconian Ataegina II Naaras 4 (GIP) Edström Michael EX2
108 NFO VI / NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella II Naaras 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS BIV NOM
109 NFO VI / NFO d 09 24 FI*Katinkurun Tammenterho II Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP NOM
110 NFO VII / NFO es FI*Kujakeikarin Quentin II Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 NOM
111 NFO VII / NFO ds 24 FI*FoxyPaw's Dusty Miller II Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM NOM
112 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke II Naaras 1 (SC) Wikström Bjarne KM
113 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja II Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS BIV NOM BIS
114 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI*FinnFeline's Heart of Eternity II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM BIS
115 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel II Naaras 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
115 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel II Naaras 17 (Veteraani) Sierra Bernal Miquel Angel Arvosteltu
116 NFO VIII / NFO ns 09 23 FI*RockyHill's Mohawki II Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
117 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM
118 NFO IX / NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip II Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM
119 RAG n FI*Barfait's Nanette II Naaras 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS
120 RAG n FI*Erkatin Roosa Ramona II Naaras 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1
121 RAG n FI*Valkokullan Mamut II Uros 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX1 CAP
122 RAG a FI*MistyNight Dyna II Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS NOM
123 RAG a FI*Dollgarden's Anemone II Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS NOM
124 RAG a FI*Barfait's Sunshine II Naaras 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
125 RAG c FI*MistyNight Augustus II Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
126 RAG h FI*Tuulikellon Chocolate Cookie II Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC NOM
127 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star II Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1 NOM
128 RAG n 03 FI*Ragtail Ilona II Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
129 RAG n 03 FI*Barfait's Napoleon II Uros 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS BIV
130 RAG n 03 FI*Mulberry Mighty Navigator II Uros 4 (GIP) Henry Stéphane EX2
131 RAG n 03 FI*Barfait's Heartbreaker II Naaras 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
132 RAG n 04 FI*Lukanpuron Elias II Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
133 RAG n 04 FI*Rock'nRags Wave Dancer II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
134 RAG n 04 FI*Dollicious Domino Dancing II Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
135 RAG n 04 FIN*Riverknee Reiri o Whangarei II Naaras 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
135 RAG n 04 FIN*Riverknee Reiri o Whangarei II Naaras 17 (Veteraani) Sierra Bernal Miquel Angel 4
136 RAG a 03 FI*Rock'nRags Licence to Chill II Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
137 RAG a 03 FI*Dollyblues First Day Of My Life II Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
138 RAG a 03 FI*Dollyblues You Are The Sunshine II Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB NOM
139 RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose II Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 BIV
140 RAG a 03 FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly II Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
141 RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones II Uros 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS BIV
142 RAG a 04 FI*Lukanpuron Elna II Naaras 7 (CH) Henry Stéphane EX1 CACIB
143 RAG a 04 FI*Valkokullan Helinä II Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
144 RAG a 04 FI*Barfait's Joyful Justin II Uros 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS
145 RAG d 03 FI*Dollyblues Be The One II Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 No Cert
146 RAG f 04 FI*Hakalan Havina II Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
147 RAG n 04 21 FI*Dollyblues MusicOfMyHeart II Uros 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
148 RAG a 03 21 FI*Pehmis Reipas Ronja II Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
149 RAG a 03 21 FI*Rock'nRags Razzmatazz II Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
150 SBI n FI*Midianin Bianca II Naaras 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS
151 SBI n EST*Audrey Herencia II Naaras 2 (SP) Henry Stéphane KM NOM
152 SBI n FIN*Canth's Love is All I need II Naaras 2 (SP) Henry Stéphane KM
152 SBI n FIN*Canth's Love is All I need II Naaras 17 (Veteraani) Sierra Bernal Miquel Angel Arvosteltu
153 SBI a FI*Ziazan Izusa II Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 NOM
154 SBI a FI*Åbodas Tobias II Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
155 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! II Naaras 6 (IP) Reijers Eric Mitätöity Mitätöity
156 SBI b FI*Mithrandilin Elwing II Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
157 SBI b FI*JoJon Ribao Mei II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
158 SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour II Naaras 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS NOM
158 SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour II Naaras 17 (Veteraani) Sierra Bernal Miquel Angel 2
159 SBI d FI*Annmark Benji II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
160 SBI f FIN*Lirukallion Säkenöivä voima II Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
160 SBI f FIN*Lirukallion Säkenöivä voima II Naaras 17 (Veteraani) Sierra Bernal Miquel Angel Arvosteltu
161 SBI n 21 FI*Vongoivan Geo II Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
162 SBI n 21 FI*Magnificat Lumo II Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
163 SBI n 21 FIN*Mion Piona II Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
163 SBI n 21 FIN*Mion Piona II Naaras 17 (Veteraani) Sierra Bernal Miquel Angel 3
164 SBI a 21 S*Raus Höjden's Alana II Naaras 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB
165 SBI a 21 FI*Shonamei's Lady La Luna II Naaras 7 (CH) Memedov Zvezdan EX1 CACIB
166 SBI b 21 Shapur Angel II Naaras 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX1 CAP NOM BIS
167 SBI c 21 FI*HaoMao Bernhard II Uros 4 (GIP) Memedov Zvezdan EX1 CAPS NOM
168 SBI d 21 FI*JoJon Shan Liang II Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
169 SBI d 21 FI*Canth's Xavier II Uros 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS
170 SBI d 21 FI*Canth's Xander II Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
171 SBI f 21 FIN*JoJon Fangshou II Naaras 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB
172 SIB I / SIB n FI*Catillus Marco Polo II Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
173 SIB II / SIB n 09 FI*Catillus Magellan II Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
174 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye II Uros 1 (SC) Henry Stéphane KM BIV NOM BIS
175 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus II Uros 1 (SC) Henry Stéphane KM
176 SIB III / SIB a 24 FI*Villan Idoli II Uros 1 (SC) Henry Stéphane KM
177 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Zippora II Naaras 1 (SC) Henry Stéphane KM NOM
178 SIB III / SIB n 24 FI*Amurin Salome II Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
179 SIB III / SIB n 23 FI*Keijumetsän Kesän lapsi II Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane EX2 SIB n 24
180 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Tirsa II Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1
181 SIB III / SIB n 22 FI*Cherrytail's Valencia II Naaras 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
182 SIB IV / SIB n 02 21 FIN*Villan Don Marcello II Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM
183 SIB IV / SIB a 03 23 FIN*Villan Balladi II Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
184 SIB IV / SIB ny 09 24 FI*Amurin Rafael II II Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB BIV NOM
185 SIB V / SIB d 24 FI*Jatsitytön Blaziken II Uros 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB
186 SIB V / SIB f 22 FI*Amurin Ufara II Naaras 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1
187 SIB V / SIB f 24 FI*Irvikissan Ilmatar II Naaras 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan Abs
188 SIB V / SIB f 23 FI*Amurin Hanna II Naaras 6 (IP) Memedov Zvezdan EX1 CAGPIB BIV
189 SIB V / SIB f 23 FI*Amurin Cassia II Naaras 8 (PR) Memedov Zvezdan EX2
190 SIB V / SIB f 24 FI*Villan Näppärä Neito II Naaras 8 (PR) Memedov Zvezdan EX1 CAPIB
191 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Lumikissan SuperSankari II Uros 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
192 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Lumikissan Säihkysilmä II Naaras 13c (Määrittely) Reijers Eric SIB f 09 24
192 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Lumikissan Säihkysilmä II Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
193 SIB VI / SIB d 09 23 FIN*Magnificat Delizia II Naaras 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS
194 SIB VI / SIB d 02 21 64 FI*Villan Namu Nestori II Uros 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP BIV
195 SIB VI / SIB f 03 23 FI*Amurin Carmel II Naaras 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
196 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle II Uros 1 (SC) Reijers Eric KM NOM
197 SIB VII / SIB ns FI*Lumikissan Urban Cowboy II Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 NOM
198 SIB VII / SIB fs 23 FI*Abbas-Coons Celine Dion II Naaras 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
199 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*ArcticWilds Goofy II Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne Abs
200 SIB VIII / SIB ds 09 FI*Lumikissan Unna Unelmainen II Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
201 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Abbas-Coons Christian II Uros 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
202 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Los Angeles II Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
203 TUA V / TUA f 24 FI*Felesin DeaAmoris II Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
203 TUA V / TUA f 24 FI*Felesin DeaAmoris II Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
204 TUA V / TUA e 24 FI*Felesin Eicca Toppinen II Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 BIV
205 TUA V / TUA f 24 FI*Felesin Gratus II Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
206 TUA IX / TUA w 64 FI*Felesin Regina II Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
207 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Bailey's King II Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC BIV
208 TUA IX / TUA w 62 FI*Felesin Angeli II Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
209 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Kultaturkin Beyaz Biber II Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB BIV
209 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Kultaturkin Beyaz Biber II Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
210 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Valier's Gadiela II Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
211 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Valier's Hayalet II Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
212 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Verdian Erdehan II Uros 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS NOM
213 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Valier's Ella II Naaras 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB
214 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz II Uros 17 (Veteraani) Sierra Bernal Miquel Angel 2
214 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz II Uros 1 (SC) Edström Michael KM
215 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Kuukissan Asli Altan II Uros 5 (IC) Edström Michael Abs
216 TUV d 61-63 / TUV d 61 Avyonah Khaled Khalil II Uros 7 (CH) Edström Michael Abs
217 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Valier's Minos II Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
218 TUV d 61-63 / TUV d 21 62 FI*Ilveslinnan Edirneli Erdemir II Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1 BIV
219 TUV d 61-63 / TUV d 21 63 FI*Ilveslinnan Evcili Ercivan II Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX2
220 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI*Semiramisin Ak Talihli Taflan II Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
221 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir II Uros 17 (Veteraani) Sierra Bernal Miquel Angel 4
221 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir II Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
222 TUV e 61-63 / TUV e 62 Avyonah Aziz Herr vom See II Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
223 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI*Valier's Define II Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX2
223 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI*Valier's Define II Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
224 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Valier's Kianna II Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
225 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI*Semiramisin Ak Orkide II Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB BIV
226 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Valier's Nawal II Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
227 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay II Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 BIV
228 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay II Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX2
229 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI*Valier's Cilla II Naaras 6 (IP) Reijers Eric Abs
230 TUV g 61-63 / TUV g 61 Avyonah Blueberry II Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
231 ABY n Osiris(V) Total Surprise III Uros 1 (SC) Krogh Minna KM BIV NOM BIS
232 ABY n S*Aucuparia's Imperial Butterfly III Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
233 ABY n FI*Link Modunia Mgodi III Uros 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
234 ABY n FI*Link Monaimba Om III Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
235 ABY n FI*Vorax Apollo III Uros 9 (Avoin) Krogh Minna Abs
236 ABY n FI*Link Monabisha Om III Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
237 ABY n FI*Link Mwana Wa Baba Yake III Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 NOM
238 ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA III Uros 2 (SP) Krogh Minna KM
239 ABY a FI*Link Aurore Bleu de Ciel III Naaras 3 (GIC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CACS
240 ABY a FI*Kawaii Lily III Naaras 9 (Avoin) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAC NOM
241 ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu III Uros 6 (IP) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAGPIB NOM
242 ABY o FI*Laire Gelir Laer III Naaras 5 (IC) Westerlund Marie Abs
243 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu III Naaras 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
244 ABY p FI*Laire Melian Marilla III Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
245 BEN n 22 CattiCartano Wild River III Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
246 BEN n 22 CattiCartano Hemlock III Uros 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB
246 BEN n 22 CattiCartano Hemlock III Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
247 BEN n 22 FI*Leokatin Elovena III Naaras 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP NOM
248 BEN n 24 CattiCartano Carisma III Naaras 7 (CH) Vasilieva Vera EX1 CACIB NOM
249 BEN n 24 CattiCartano Master Blender III Uros 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
250 BEN n 24 FI*PurrGold Dolce Delia III Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1 NOM
251 BEN n 24 CattiCartano Hugo Boss III Uros 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1 BIV NOM
252 BEN n 22 32 CattiCartano's Snow Crystal Son III Uros 8 (PR) Vasilieva Vera EX1 CAPIB
252 BEN n 22 32 CattiCartano's Snow Crystal Son III Uros 17 (Veteraani) Lis Helene 3
253 BEN n 22 33 CattiCartano Crystal Heels III Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
254 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla III Naaras 2 (SP) Krogh Minna KM
254 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla III Naaras 17 (Veteraani) Lis Helene 4
255 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Onnen hetki III Uros 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS NOM
256 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei III Naaras 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS
257 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Suukko Poika III Uros 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
258 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo III Uros 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1 BIV NOM
259 BML I / BML ns 11 FI*Lumipuron Tulitanssi III Naaras 6 (IP) Westerlund Marie EX1 CAGPIB
260 BML II / BML fs 11 31 FI*Topisan Fanny III Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
261 BML II / BML fs 11 FI*Kissamummon Helmiaamun Lumikukka III Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
262 BRI n FI*Saranellan Eddie III Uros 9 (Avoin) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAC
263 BRI n FI*Treselle's Blackberry Jam III Uros 10 (KAS) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAP
264 BRI a FI*Coventry's Endymion III Uros 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
265 BRI a FI*Suvikasteen Crixus III Uros 5 (IC) Westerlund Marie Abs
266 BRI a FI*Ruusutarhan Ottilio III Uros 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
267 BRI a FIN*Ruusutarhan Ghisella III Naaras 6 (IP) Westerlund Marie Abs
267 BRI a FIN*Ruusutarhan Ghisella III Naaras 17 (Veteraani) Lis Helene Abs
268 BRI a FI*Feronian Heliotropium III Uros 8 (PR) Westerlund Marie EX1 CAPIB
269 BRI c FI*Coventry's Iowa III Uros 8 (PR) Westerlund Marie EX1 CAPIB
270 BRI f FI*Ruusutarhan Klara III Naaras 6 (IP) Westerlund Marie EX1 CAGPIB
271 BRI f FI*Ruusutarhan Matilde III Naaras 8 (PR) Westerlund Marie EX1 CAPIB NOM
272 BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta III Naaras 1 (SC) Vasilieva Vera KM
272 BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta III Naaras 17 (Veteraani) Lis Helene 1 NOM
273 BRI h FI*Coventry's Lily-Rose III Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna Abs
274 BUR n Bjelke's Givenchy III Uros 3 (GIC) Vasilieva Vera EX1 CACS
275 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger III Uros 7 (CH) Vasilieva Vera EX1 CACIB NOM
276 BUR n FIN*Niorun Billie Holiday III Naaras 2 (SP) Vasilieva Vera KM BIV NOM
276 BUR n FIN*Niorun Billie Holiday III Naaras 17 (Veteraani) Lis Helene 3
277 BUR n FI*Narinder Dances with wolwes III Naaras 6 (IP) Vasilieva Vera EX1 CAGPIB
278 BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen III Uros 8 (PR) Vasilieva Vera EX1 CAPIB
279 BUR a FI*Pikkukuun Blue Berry III Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
280 BUR a FI*Korennon Kassiopeia III Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
281 BUR a FIN*Hokkuspokkus Anarríma III Naaras 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB
281 BUR a FIN*Hokkuspokkus Anarríma III Naaras 17 (Veteraani) Lis Helene Arvosteltu
282 BUR a FI*Ilovuon Ehdoton Esko III Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
283 BUR b FI*Seirene Material Girl III Naaras 1 (SC) Sjöbom Glenn KM BIV NOM
284 BUR b FI*Shu-Shun Talven Prinsessa III Naaras 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
284 BUR b FI*Shu-Shun Talven Prinsessa III Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
285 BUR b Zaffiro Kratti III Uros 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB NOM
286 BUR b Dasher Magic Valley*RU, JW III Uros 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1 BIV NOM BIS
287 BUR b FI*Mama-Alcialon Father's Son III Uros 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX2
288 BUR b FI*Mama-Alcialon Fabulous Fluttershy III Naaras 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
289 BUR b FIN*Narinder Clueless III Naaras 2 (SP) Sjöbom Glenn KM BIV
290 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! III Uros 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB
290 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! III Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
291 BUR b FIN*Pikkukuun Nellymoser III Naaras 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP
292 BUR d FI*Tai-Hao K&W Rosenknopp III Naaras 3 (GIC) Landsnes Lars W. EX1 CACS
293 BUR d FI*Pikkukuun Darth Vader III Uros 11 (Nuoret) Landsnes Lars W. Abs
294 BUR d FIN*Seirene Gordias III Uros 4 (GIP) Landsnes Lars W. EX1 CAPS
294 BUR d FIN*Seirene Gordias III Uros 17 (Veteraani) Lis Helene Arvosteltu
295 BUR d FI*Ilovuon Brassia Rex III Uros 8 (PR) Landsnes Lars W. EX1 CAPIB BIV NOM
295 BUR d FI*Ilovuon Brassia Rex III Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
296 BUR d FI*Mama-Alcialon DOMINAtrix III Naaras 10 (KAS) Landsnes Lars W. EX1 CAP
297 BUR e FI*Oliivian Öyvind III Uros 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP NOM
298 BUR f FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria III Naaras 5 (IC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAGCIB
299 BUR f FI*Topisan Daisy-Onneli III Naaras 9 (Avoin) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAC
300 BUR f FI*Almond's Ella Fitzgerald III Naaras 11 (Nuoret) de Guerny Ventura Philippe EX1 BIV NOM
301 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth III Naaras 12 (Pennut) de Guerny Ventura Philippe EX1
302 BUR f FIN*Aficats Berenike III Naaras 2 (SP) de Guerny Ventura Philippe KM
303 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva III Naaras 6 (IP) de Guerny Ventura Philippe EX2
304 BUR f Zabava Magic Valley*RU, JW *** III Naaras 6 (IP) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAGPIB BIV NOM
305 BUR f FI*Ilovuon Dr. Feelgood III Naaras 10 (KAS) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAP
306 BUR g FIN*Seirene Justify My Love III Naaras 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP NOM BIS
307 BUR h FI*Tai-Hao Nene Moksuntytär III Naaras 7 (CH) Vasilieva Vera EX1 CACIB
308 BUR h FI*Ilovuon Erehtymätön Evita III Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
309 BUR h FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell III Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX3
310 BUR h FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel III Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX2
311 BUR h FI*Seirene Sugar Babe III Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1 BIV
312 BUR h FI*Ilovuon Doctor's Order III Naaras 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP
313 CHA Fric-Frac de Fer et Velours III Uros 3 (GIC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CACS
314 CHA FI*Sinimirrin Ruusunen III Naaras 3 (GIC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CACS
315 CHA FIN*Keijuhovin Boromir Ponteva III Uros 4 (GIP) de Guerny Ventura Philippe Abs
316 CRX I / CRX n S*Pontemonte's Nathhorst III Naaras 9 (Avoin) Landsnes Lars W. EX1 CAC
317 CRX I / CRX n Selena Light's Russian Lover III Uros 8 (PR) Landsnes Lars W. EX1 CAPIB
317 CRX I / CRX n Selena Light's Russian Lover III Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
318 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Bum Bum Bum III Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
319 CRX II / CRX n 01 64 S*Rexlicious Rotella III Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
320 CRX II / CRX ns 09 FI*Ballerina's King Florestan III Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
321 CRX II / CRX b 09 FI*Ballerina's Scheherazade III Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 NOM
322 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual III Uros 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS BIV
323 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Shane Walsh III Uros 4 (GIP) Krogh Minna EX2
324 CRX II / CRX ns 03 FI*Sweetpurr's Pandia III Naaras 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB
325 CRX III / CRX ds FI*Ballerina's Count Paris III Uros 12 (Pennut) de Guerny Ventura Philippe EX1
326 CRX III / CRX d FI*KittyLady's Wolverine III Uros 12 (Pennut) de Guerny Ventura Philippe EX2
327 CRX III / CRX f FI*KittyLady's Black Widow III Naaras 12 (Pennut) de Guerny Ventura Philippe EX1 BIV NOM
328 CRX IV / CRX f 03 FI*Sweetpurr's Maggie Greene III Naaras 5 (IC) Landsnes Lars W. EX1 CAGCIB
329 CRX IV / CRX f 03 FI*Ballerina's Princess Aurora III Naaras 9 (Avoin) Landsnes Lars W. EX1 CAC
330 CRX IV / CRX d 03 24 Vegas SoNata III Uros 8 (PR) Landsnes Lars W. Abs
331 CRX V / CRX n 24 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can III Uros 11 (Nuoret) de Guerny Ventura Philippe EX1
332 CRX VI / CRX n 03 22 FI*Metsäkansan Kaukorakkaus III Uros 8 (PR) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAPIB
333 CRX VI / CRX a 09 23 FI*Alchemist Argentum III Uros 10 (KAS) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAP
334 CRX VII / CRX f 21 33 FI*FunkyJam's Firemaker III Naaras 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1
335 CRX VII / CRX n 21 33 FI*Derekaz Cosmique III Uros 8 (PR) Sjöbom Glenn EX1 CAPIB
336 CYM 51-52 / CYM f 09 52 DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan III Naaras 1 (SC) Sjöbom Glenn KM
337 CYM 53 / CYM e 09 53 FI*KehRuun Aisha III Naaras 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
338 DRX I / DRX n S*Wicked Witch Saturnus III Uros 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
339 DRX I / DRX ns FI*Åbodas MustaMaija III Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
340 DRX III / DRX ds SE*Ternas Jussi Björling (NLYTULOKSET) III Uros 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1
341 DSP III / DSP e 21 FIN*DonAmen Minoque III Naaras 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB
342 DSP IV / DSP f 03 FI*DonAmen Baby Beyonce III Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
343 EUR n FI*Pikku-Piun Ytimekäs Ylkä III Uros 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
344 EUR n FI*Pikku-Piun Black is Back III Naaras 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB
345 EUR n FIN*Pikku-Piun Kultamuru III Naaras 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP
345 EUR n FIN*Pikku-Piun Kultamuru III Naaras 17 (Veteraani) Lis Helene Arvosteltu
346 EUR a FI*Kissakallion Nadianna III Naaras 3 (GIC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CACS
347 EUR g FI*Vinhaviiksen Hitsinpimpula III Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn Abs
348 EUR n 22 FIN*Pikku-Piun Jadesoturi III Uros 2 (SP) Sjöbom Glenn KM
348 EUR n 22 FIN*Pikku-Piun Jadesoturi III Uros 17 (Veteraani) Lis Helene 2
349 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia III Naaras 4 (GIP) Sjöbom Glenn EX1 CAPS
349 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia III Naaras 17 (Veteraani) Lis Helene Arvosteltu
350 EUR n 23 FIN*Katinhännän SuurSeikkailija III Naaras 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP
351 EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kurmeli III Uros 1 (SC) Sjöbom Glenn KM
352 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena III Naaras 1 (SC) Sjöbom Glenn KM BIV
353 EUR n 24 FI*Pinkkitassun Dorothy III Naaras 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
354 EUR n 24 FI*Pinkkitassun Ivan III Uros 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
355 EUR n 24 FI*Errun Mastermind III Naaras 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1
356 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso III Uros 2 (SP) Sjöbom Glenn KM
356 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso III Uros 17 (Veteraani) Lis Helene 4
357 EUR n 24 FI*Pinkkitassun Gilles III Uros 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP
358 EUR a 24 FIN*Mäkikatin Pointtilli III Naaras 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB
358 EUR a 24 FIN*Mäkikatin Pointtilli III Naaras 17 (Veteraani) Lis Helene 2
359 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Francine III Naaras 7 (CH) Krogh Minna Abs
360 EUR d 22 FI*Feronian Gloriosa III Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
361 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Harvey III Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 BIV
362 EUR d 22 FI*Tiikerililjan Lounatuuli III Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX2
363 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Hagar III Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
364 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho III Uros 2 (SP) Krogh Minna KM NOM BIS
365 EUR d 24 FI*Pinkkitassun Iris III Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
366 EUR e 22 FI*Vinhaviiksen Hilipatipippan III Naaras 9 (Avoin) Westerlund Marie Abs
367 EUR e 22 FI*Tiikerililjan Lutukka III Uros 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
368 EUR e 24 FI*Pinkkitassun Edina III Naaras 7 (CH) de Guerny Ventura Philippe EX1 CACIB
369 EUR e 24 FI*Errun Hehkeä herttuatar III Naaras 9 (Avoin) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAC
370 EUR f 22 FIN*Pikku-Piun Quurankukka III Naaras 3 (GIC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CACS
371 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette III Naaras 6 (IP) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAGPIB
372 EUR f 23 FIN*Pikku-Piun Rosmariini III Naaras 5 (IC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAGCIB
373 EUR f 23 FI*Kontukatin Amanda III Naaras 9 (Avoin) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAC
374 EUR f 24 FI*Feronian Felicia III Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
375 EUR f 24 FI*Sireenin Anarchy III Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
376 EUR f 24 Silkkiturkin Pihlajanmarja III Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna Abs
377 EUR f 24 FIN*Feronian Uncinia Bella III Naaras 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
377 EUR f 24 FIN*Feronian Uncinia Bella III Naaras 17 (Veteraani) Lis Helene Arvosteltu
378 EUR g 22 FI*Pinkkitassun Gertrude III Naaras 5 (IC) Landsnes Lars W. EX1 CAGCIB
379 EUR g 22 FI*Tiikerililjan Lumolyyli III Naaras 9 (Avoin) Landsnes Lars W. EX1 CAC
380 EUR g 24 FI*Sireenin Amity III Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
381 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Ulpukka III Naaras 4 (GIP) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAPS
382 EUR ns 22 FI*Alcarinqua Nya III Naaras 10 (KAS) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAP
383 EUR ns 23 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka III Naaras 10 (KAS) Landsnes Lars W. EX1 CAP
384 EUR as 23 FI*Kiipun Shadow of the Wind III Naaras 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
385 EUR fs 24 Minttunen III Naaras 10 (KAS) Landsnes Lars W. EX1 CAP
386 KOR FI*Melodian Tulaya III Naaras 1 (SC) Landsnes Lars W. KM BIV NOM
387 KOR FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo III Naaras 3 (GIC) Landsnes Lars W. EX1 CACS
388 KOR FI*Melodian Unakan III Uros 5 (IC) Landsnes Lars W. EX1 CAGCIB
389 KOR FI*Mythai Vanida Wai III Naaras 12 (Pennut) Landsnes Lars W. EX1
390 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao III Naaras 2 (SP) Landsnes Lars W. KM NOM
391 KOR FI*Melodian Thanit III Uros 6 (IP) Landsnes Lars W. EX1 CAGPIB
392 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus III Uros 1 (SC) Westerlund Marie KM BIV
393 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth III Uros 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
394 MAN 51-52 / MAN f 24 51 FI*Pikkeen Fariini III Naaras 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
395 MAN 53 / MAN e 23 53 FI*Maikain Valmu Väng III Naaras 9 (Avoin) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAC
396 MAN 53 / MAN f 03 53 FIN*Armain Domenica III Naaras 4 (GIP) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAPS
397 MAU ns 24 FI*Ausare Chandani III Naaras 12 (Pennut) Landsnes Lars W. EX1 NOM
398 MAU ns 24 FI*Ausare Burraburiash III Uros 6 (IP) Landsnes Lars W. EX1 CAGPIB
399 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 1 (SC) Landsnes Lars W. KM BIV
400 OCI n 24 FI*Moosegrove Hope III Naaras 7 (CH) Landsnes Lars W. EX1 CACIB
401 OCI n 24 FI*Uniikki Tuusannuuska III Naaras 12 (Pennut) Landsnes Lars W. EX1
402 OCI n 24 FI*WiliWilla Whangdoodle III Naaras 12 (Pennut) Landsnes Lars W. EX2
403 OCI n 24 DK*Sea Coon's Wendy III Naaras 4 (GIP) Landsnes Lars W. EX1 CAPS
404 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam III Naaras 1 (SC) Westerlund Marie KM BIV NOM
405 OCI b 24 FI*Moosegrove Tu Autem III Naaras 1 (SC) Westerlund Marie KM
405 OCI b 24 FI*Moosegrove Tu Autem III Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
406 OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle III Naaras 5 (IC) Westerlund Marie EX2
407 OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi III Naaras 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
408 OCI b 24 FI*WiliWilla Andromeda III Naaras 5 (IC) Westerlund Marie EX3
409 OCI b 24 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice III Uros 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
410 OCI b 24 FI*Topspot MysticMagic of Solstice III Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1 BIV NOM
411 OCI b 24 FI*Moosegrove Jett III Uros 12 (Pennut) Westerlund Marie EX2
412 OCI b 24 FI*Martinic Supreme Selection III Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
413 OCI b 24 FI*Uniikki Hellanlettas III Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX3
414 OCI b 24 FI*WiliWilla Spotty Powder III Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX2
415 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 2 (SP) Westerlund Marie KM BIV NOM
415 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 17 (Veteraani) Lis Helene Arvosteltu
416 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Discocactus III Uros 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP
417 OCI b 24 FI*WiliWilla Lady Kit Kat III Naaras 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP
418 OCI c 24 FI*Kukkatarhan Eremurus III Uros 11 (Nuoret) Landsnes Lars W. EX1
419 OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax III Uros 1 (SC) de Guerny Ventura Philippe KM
420 OCI o 24 Dragon Amagitsune*RU III Uros 9 (Avoin) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAC NOM
421 OCI b 24 FI*Moosegrove Jäger III Uros 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
421 OCI o 24 FI*Moosegrove Jäger III Uros 13c (Määrittely) Westerlund Marie OCI b 24
422 OCI bs 24 FI*Moosegrove Iron Tiger III Uros 11 (Nuoret) de Guerny Ventura Philippe EX1
423 RUS FI*Hana-Bi Timur III Uros 1 (SC) Sjöbom Glenn KM
424 RUS FI*Hana-Bi Biutiful III Naaras 1 (SC) Sjöbom Glenn KM
425 RUS FI*Hana-Bi Anna III Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
426 RUS FI*Zarin Onnenapila III Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX2
427 RUS FI*Shady-Lady's Summer Nights III Naaras 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn Abs
428 RUS Wow Hana-Bi Grey Sky*PL III Naaras 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
429 RUS FI*Zarin Fore! III Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1 BIV NOM BIS
430 RUS FI*Zarin Fiorella III Naaras 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB
431 RUS FI*Zarin Simply the Best III Uros 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP BIV NOM
432 RUS FI*Zarin Oh My God III Naaras 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP
433 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice III Uros 1 (SC) Landsnes Lars W. KM NOM
434 SOM n FI*Kharn-Ka Sinopa III Naaras 5 (IC) Landsnes Lars W. EX1 CAGCIB
435 SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues III Uros 2 (SP) Landsnes Lars W. KM
435 SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues III Uros 17 (Veteraani) Lis Helene 1 NOM BIS
436 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus III Naaras 6 (IP) Landsnes Lars W. EX1 CAGPIB
437 SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon III Uros 2 (SP) de Guerny Ventura Philippe KM
438 SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka III Naaras 2 (SP) de Guerny Ventura Philippe Abs
438 SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka III Naaras 17 (Veteraani) Lis Helene Abs
439 SPH I / SPH a FI*Tuiscalo's O'my Nude Tsu'Tey III Naaras 7 (CH) Landsnes Lars W. EX1 CACIB
440 SPH I / SPH a 21 FI*Tuiscalo's O'my Nude Eytukan III Uros 9 (Avoin) Landsnes Lars W. EX1 CAC
441 SPH III / SPH f FI*CiCi's Abby AB Normal III Naaras 10 (KAS) Landsnes Lars W. EX1 CAP
442 SPH V / SPH d 21 33 FI*Tutsi Chaumet III Uros 1 (SC) Landsnes Lars W. Abs
443 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. III Uros 3 (GIC) Landsnes Lars W. EX1 CACS
444 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Hobbitqueen's Grizabella III Naaras 5 (IC) Landsnes Lars W. EX1 CAGCIB
445 SPH V / SPH n 03 32 FI*Hobbitqueen's Volans III Uros 11 (Nuoret) Landsnes Lars W. EX1 BIV NOM
446 SPH V / SPH n 02 33 FI*Tutsi Hariton III Uros 11 (Nuoret) Landsnes Lars W. EX2
447 BAL w 67 FI*Fercatin Odipin William IV Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
448 BAL w 67 FI*Willicon Lavacristallo IV Uros 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP
449 BAL n FI*Ballawhane Eboneeza IV Naaras 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP
450 BAL b FI*Fercatin Minzay Pinocchio IV Uros 3 (GIC) Lis Helene EX1 No Cert
451 BAL b FI*BaliDancer's Flor Fandango IV Naaras 7 (CH) Lis Helene EX1 CACIB
452 BAL b FI*BaliDancer's Cool Mint IV Uros 6 (IP) Lis Helene EX1 CAGPIB NOM
453 BAL c FI*BaliDancer's Caya IV Naaras 1 (SC) Peltonen Martti KM NOM
454 BAL c FI*BaliDancer's Ellie IV Naaras 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB
455 OLH b FI*Willicon Vivien Leigh IV Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera Abs
456 OLH p FI*Fercatin Odenox Xina IV Naaras 9 (Avoin) Lis Helene EX1 CAC
457 OLH n 25 FI*Mummeli Qianinho Ukko IV Uros 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB
458 OLH b 24 FI*TaikaTomun Chili IV Uros 5 (IC) Vasilieva Vera EX1 CAGCIB NOM
459 OLH d 24 FI*Jalecat's QuasiModo IV Uros 3 (GIC) Lis Helene EX1 CACS NOM
460 OSH n FI*Mummeli Sofinha Viliina IV Naaras 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
461 OSH n FI*Birregin Victory Ford IV Naaras 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB
462 OSH n S*Qrowntwig Jemma to Häveröortens IV Naaras 8 (PR) Peltonen Martti EX1 CAPIB NOM
463 OSH a FI*LoudMeow Stargazer IV Naaras 8 (PR) Vasilieva Vera EX1 CAPIB
464 OSH a FI*LoudMeow Lady Starstruck IV Naaras 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP NOM
465 OSH b FI*Mummeli Sofinho Vili IV Uros 5 (IC) Vasilieva Vera EX1 CAGCIB
466 OSH b FI*Jalecat's TinyToons IV Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
467 OSH b FI*Keskimaan Karma Is.. IV Uros 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1 BIV
468 OSH b FI*Eirenen Magical Choco IV Uros 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP NOM
469 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby IV Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
470 OSH h FI*Skazki Sametti Tigrovna IV Naaras 4 (GIP) Lis Helene EX1 CAPS
471 OSH n 22 La Bell Urban Cowboy IV Uros 7 (CH) Vasilieva Vera Abs
472 OSH n 24 FI*Jalecat's X'tra XoXo IV Uros 11 (Nuoret) Lis Helene EX1 NOM BIS
473 OSH n 24 FI*Keskimaan She's an Einstein IV Naaras 12 (Pennut) Lis Helene EX1 NOM BIS
474 OSH n 24 Oralee Hidalgo IV Uros 4 (GIP) Lis Helene EX1 No Cert
475 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro IV Uros 1 (SC) Peltonen Martti Abs
476 OSH n 25 Phoenix Arakan, CZ IV Uros 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS NOM BIS
477 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet IV Naaras 3 (GIC) Vasilieva Vera EX1 CACS NOM BIS
478 OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ IV Uros 2 (SP) Vasilieva Vera KM
479 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah IV Naaras 4 (GIP) Lis Helene EX1 CAPS NOM BIS
479 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah IV Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
480 OSH a 25 FI*LoudMeow Stella by Starlight IV Naaras 10 (KAS) Lis Helene EX1 No Cert
481 OSH b 22 FI*Clamoris Fabricia IV Naaras 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 No Cert
482 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas IV Uros 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS
482 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas IV Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric 1 NOM BIS
483 OSH b 25 FI*Martinic Oriental Beat IV Naaras 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1 NOM
484 OSH d 24 HU*Imladris Indil Hapci IV Uros 4 (GIP) Vasilieva Vera EX1 CAPS
485 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out IV Naaras 1 (SC) Lis Helene KM
486 OSH bs 24 FI*Jalecat's LeeLoo IV Naaras 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB
487 OSH bs 25 FI*Nazarlik XTC IV Uros 3 (GIC) Lis Helene EX1 No Cert
488 OSH cs 25 FI*Martinic Next Is Now IV Naaras 13c (Määrittely) Vasilieva Vera OSH cs 25
488 OSH cs 25 FI*Martinic Next Is Now IV Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
489 OSH n 03 Schrödinger Hi Gustepa IV Uros 8 (PR) Lis Helene Abs
490 OSH f 03 FI*Mummeli Galoozinha Unica IV Naaras 12 (Pennut) Lis Helene Abs
491 OSH n 02 21 La Bell Tip Top Tigressa IV Naaras 7 (CH) Vasilieva Vera Abs
492 OSH n 03 24 FI*Keskimaan Kimmo Kivimies Jr. IV Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1 NOM
493 OSH n 03 24 FI*Keskimaan Elf Eruheran IV Uros 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP
493 OSH n 03 24 FI*Keskimaan Elf Eruheran IV Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
494 OSH f 03 24 FI*Jalecat's X'tra Special Princess IV Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1 NOM
495 PEB II / PEB b 03 64 Amazing Addjo East IV Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
496 PEB II / PEB n 03 64 Amity Addjo East IV Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX2
497 PEB V / PEB c 21 33 Kazimir Dolce Vita IV Uros 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
498 SIA w 67 FI*Albapanther Bobby James IV Uros 7 (CH) Lis Helene EX1 CACIB
499 SIA w 67 FI*Albapanther Blanc Pur IV Uros 10 (KAS) Lis Helene EX1 CAP
500 SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani IV Naaras 1 (SC) Peltonen Martti KM
500 SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani IV Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
501 SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah IV Naaras 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS
502 SIA n S*Jean Dark Xena IV Naaras 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
503 SIA n FI*Kelmikerhon Elli Karamelli IV Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC BIV
504 SIA n S*Nova Star Twix IV Uros 2 (SP) Peltonen Martti KM NOM BIS
504 SIA n S*Nova Star Twix IV Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric 2
505 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel IV Naaras 2 (SP) Peltonen Martti KM
506 SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star IV Uros 1 (SC) Peltonen Martti KM
507 SIA b FI*Amon Sethi IV Uros 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS
508 SIA c FI*Twist-Tiramisun New Look IV Naaras 1 (SC) Lis Helene KM NOM
509 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka IV Uros 11 (Nuoret) Lis Helene EX1
510 SIA d FI*Kelmikerhon Mikäkin Maharadja IV Uros 12 (Pennut) Lis Helene EX1
511 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor IV Naaras 2 (SP) Peltonen Martti KM
512 SYS n 03 FI*Ori-Katin Michiko Iki-Oma IV Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
513 SYS b 03 S*Qrowntwig Speak of the Devil IV Naaras 3 (GIC) Lis Helene EX1 CACS
514 SYS d 03 FI*Birregin Pierre Précieuse IV Uros 11 (Nuoret) Lis Helene EX1
515 SYS n 03 21 FI*Birregin Mon Trésor IV Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1 NOM
516 SYS n 03 21 FI*BaliDancer's DoDidDone IV Uros 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB
517 HCL Jaffa Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 1 NOM
518 HCS Mei Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 1 NOM BIS
519 HCS Zorro Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 1
567 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
de Guerny Ventura Philippe BSH n, BUR f, CHA, EUR a, EUR e 24, EUR f 22, EUR f 23, EUR ns 22, MAN 53, OCI bs 24, OCI o 24, ABY a, CRX III, CRX V, CRX VI, SOM a, SOM o 38
Edström Michael EXO d 21 33, EXO d 22, EXO f 22, EXO n 03 22, EXO w 62, PER a, PER a 03 22, PER d 23, PER e 01 62, PER e 02 62, PER fs 03 23, PER n, PER n 24, PER n 33, RAG a 03 21, RAG h, TUV d 61-63, TUV e 61-63, TUV g 61-63, MCO I, NFO VI 37
Henry Stéphane NFO IV (13c), SIB VI (13c), MCO IV, NEM I, NEM II, NFO III, RAG a 04, RAG n 03, SBI n, SIB III, SIB VI, VET I 38
Krogh Minna BEN n 22, BEN n 22 33, BEN n 24 33, BSH h, BUR a, EUR d 22, EUR f 24, ABY n, CRX II, DRX I, DSP III, DSP IV 39
Landsnes Lars W. BUR d, EUR fs 24, EUR g 22, EUR ns 23, KOR, MAU ns 24, OCI c 24, OCI n 24, CRX I, CRX IV, SOM n, SPH I, SPH III, SPH V 40
Lis Helene OSH cs 25 (13c), BAL b, OLH d 24, OLH n 25, OLH p, OSH a 25, OSH bs 25, OSH f 03, OSH f 24, OSH h, OSH n 03, OSH n 24, SIA c, SIA d, SIA w 67, SYS b 03, SYS d 03, VET III 39
Memedov Zvezdan RAG n, SBI a 21, SBI b 21, SBI c 21, MCO III, MCO VI, NFO IV, SIB V 38
Paloluoma Anne ACS IV, MCO VIII, NFO I, NFO V, NFO VII, RAG a, RAG c, RAG d 03, RAG n 04 21, SIB I, SIB II, SIB VIII, TUA IX, TUA V (Oppilas, Mrs. Anna Wilczek) 30
Peltonen Martti BAL c, BAL w 67, OSH b 22, OSH bs 24, OSH cs 25, OSH f, OSH n, OSH n 03 24, OSH n 25, PEB II, SIA a, SIA b, SIA n, SIA n 21, SYS n 03, SYS n 03 21 (Oppilas Mr. Juan José Martinez Vizcaino) 30
Reijers Eric NFO IV (13c), SIB VI (13c), RAG a 03, SBI a, SBI d, SBI d 21, SBI f 21, TUV f 61-63, TUV n 61-63, MCO II, MCO VII, SIB VII, VET 4 42
Sierra Bernal Miquel Angel EXO g 21 33, EXO n, EXO n 22, EXO n 24, EXO ns, PER a 01, PER f, PER f 03, PER n 01 62, PER n 02, PER w 62, VET 1, VET 2 29
Sjöbom Glenn BUR b, BUR g, CYM 51-52, CYM 53, EUR a 24, EUR g, EUR g 24, EUR n, EUR n 22, EUR n 24, CRX VII, RUS 39
Vasilieva Vera OSH cs 25 (13c), BEN n 22 32, BEN n 24, BSH g, BUR e, BUR h, BUR n, EUR n 23, BAL n, DRX III, OLH b, OLH b 24, OSH a, OSH a 24, OSH b, OSH b 25, OSH d 24, OSH f 03 24, OSH n 02 21, OSH n 22, PEB V 38
Westerlund Marie OCI b 24 (13c), BML I, BML II, BSH a, BSH c, BSH f, EUR as 23, EUR d 24, EUR e 22, MAN 51-52, OCI b 24, ABY o, ABY p 41
Wikström Bjarne RAG f 04, RAG n 04, SBI b, SBI d, SBI f, SBI n 21, MCO V, NFO II, NFO IX, NFO VIII, SIB IV, HCL, HCS 36
15 tuomaria