RUROK KIRKKONUMMI 29.12.2013
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 29.12.2013 Loppuu 29.12.2013
Ilmoittautuminen alkaa 29.12.2013 Ilmoittautuminen loppuu 29.12.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
Yhteensä 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Laire Gelir Narya III Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1 NOM
ABY a FI*Link Aurore Bleu de Ciel III Naaras 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB BIV
ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu III Uros 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
ABY a S*Hjortronstigens Alfred Nobel III Uros 2 (SP) Westerlund Marie KM
ABY n DK*Bifrost Which Wizardry is This III Uros 11 (Nuoret) Knýová Jana NOM
ABY n FI*Laire Meleth Aran III Uros 2 (SP) Knýová Jana KM NOM
ABY n FI*Nebuankhet The Doctor III Uros 12 (Pennut) Knýová Jana
ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT III Uros 1 (SC) Knýová Jana KM BIV
ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA III Uros 1 (SC) Knýová Jana KM
ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music III Uros 2 (SP) Knýová Jana KM
ABY o FI*Angelos Victor III Uros 11 (Nuoret) Knýová Linda (CSCH) Abs
ABY o FI*Laire Maiar Aiwendil III Uros 11 (Nuoret) Knýová Linda (CSCH) Abs
ABY o FI*Redcheetah's Aurora III Naaras 3 (GIC) Knýová Linda (CSCH) EX1 CACS NOM
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne III Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 2
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne III Uros 2 (SP) Knýová Linda (CSCH) KM
ABY p FI*Redcheetah's Wenla III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 3
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 2 (SP) Vinkel Marina KM NOM
ACL h 03 21 33 FI*DilYaar Falguni Firoza II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
ACL n 22 FI*Trollin Kille II Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
BAL c FI*Willicon Pulizon Git IV Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin Abs
BAL d FI*Willicon Arancio IV Uros 8 (PR) Sahlberg Carin Abs
BAL e FI*Cleverkitty Tuesday Hero IV Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
BAL w 67 FI*Willicon Lo Stregatto IV Uros 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
BEN n 22 Ilendri Surya III Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
BEN n 22 33 FI*SiruCats Ives Isidore III Uros 6 (IP) Westerlund Marie EX1 CAGPIB NOM
BEN n 24 CattiCartano Helmi III Naaras 4 (GIP) Knýová Linda (CSCH) EX1 CAPS
BEN n 24 FI*Leokatin IhquMan III Uros 12 (Pennut) Knýová Linda (CSCH) EX1
BEN n 24 FI*Leokatin Invisible Flower III Naaras 12 (Pennut) Knýová Linda (CSCH) EX1
BEN n 24 S*NorrGuld's Virginia Woolf III Naaras 10 (KAS) Knýová Linda (CSCH) EX1 CAP
BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla III Naaras 2 (SP) Knýová Jana KM NOM
BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth III Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 4
BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth III Naaras 4 (GIP) Westerlund Marie EX1 CAPS
BML ns 11 FIN*Kimuli's Chocolate Dream III Naaras 1 (SC) Westerlund Marie KM
BML ns 11 31 FI*Kimuli's Love Story III Naaras 7 (CH) Westerlund Marie Abs
BRI a FI*Feronian Heliopsis III Naaras 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
BRI a FI*Rhinestone's Angus Young III Uros 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
BRI a FI*Rhinestone's Cobalt Blue III Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
BRI a FI*Rhinestone's Gray Fox III Uros 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
BRI a FI*Rhinestone's Scooby III Uros 1 (SC) Westerlund Marie KM BIV NOM
BRI ay 11 Blue golden Inari de Maneki Neko III Uros 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
BRI d FIN*Ferme Tyson III Uros 6 (IP) Knýová Jana CAGPIB
BRI f 22 Windymeadow Master Design III Naaras 11 (Nuoret) Knýová Jana
BRI h 22 FI*Gimmie's Poesie III Naaras 11 (Nuoret) Knýová Jana
BRI n FI*Rhinestone's Black Widow II III Naaras 9 (Avoin) Knýová Jana CAC
BRI n FI*Rhinestone's Night Rider III Uros 11 (Nuoret) Knýová Jana
BRI n S*Applecat Spider III Uros 3 (GIC) Knýová Jana CACS BIV NOM
BRI ns 11 Pennydown Royalflush III Uros 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
BRI ny 11 FI*EmeraldCharm Duchess Dessa III Naaras 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
BRI ny 11 FI*EmeraldCharm Lovable Lucy III Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
BRI o FI*Gimmie's Majestic Ruler III Uros 12 (Pennut) Knýová Linda (CSCH) EX1
BRI p Big Panther's Bluna III Naaras 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
BRI p FI*Gimmie's Missus Bee III Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
BUR a FI*Aavan Send Me an Angel III Naaras 9 (Avoin) Knýová Jana CAC
BUR a FI*Lilac's Song for Love III Naaras 9 (Avoin) Knýová Jana EX2
BUR b FI*Arkhitekton Anastasia III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
BUR b Karelia Sovereigh Virtue *** III Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo Abs
BUR b Milena Lovely Dream *RU *** III Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1 BIV NOM
BUR b Thor Magic Valley*RU, JW *** III Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
BUR c Sacredspirit Francesca *** III Naaras 3 (GIC) Knýová Jana CACS NOM
BUR g FIN*Seirene Justify My Love III Naaras 1 (SC) Knýová Jana Abs
BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi III Naaras 4 (GIP) Westerlund Marie EX1 CAPS NOM BIS
BUR j FIN*Pardofelis Guinevere III Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 4
BUR j FIN*Pardofelis Guinevere III Naaras 2 (SP) Knýová Linda (CSCH) KM
BUR j Irma Lovely Dream *** III Naaras 7 (CH) Knýová Linda (CSCH) EX1 CACIB
BUR n Bjelke's Givenchy III Uros 12 (Pennut) Knýová Linda (CSCH) EX1
BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl III Naaras 5 (IC) Knýová Linda (CSCH) EX1 CAGCIB
CHA FI*Chanceux Double Trouble III Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
CHA NL*Poekie Mau Mau's Hercule III Uros 7 (CH) Räihä Jarmo EX1 CACIB BIV
CHA Poekie Mau Mau's Esmeralda III Naaras 1 (SC) Räihä Jarmo KM
CRX b 01 62 FI*Framillan Keep It Up III Naaras 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
CRX d 24 FI*Piupaws Robin III Uros 3 (GIC) Knýová Linda (CSCH) EX1 CACS
CRX e FI*Saca's Comtesse de la Crème III Naaras 12 (Pennut) Knýová Linda (CSCH) EX1 NOM BIS
CRX f 03 24 FI*Piupaws Nyan Cat III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
CRX g 03 FI*Piupaws Donna Elvira III Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB NOM
CRX n 03 FI*FunkyJam's Bum Bum Bum III Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
CRX n 03 24 FI*Piupaws Hjördis-Täti III Naaras 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 No Cert
CRX n 03 24 FIN*Piupaws Tecna III Naaras 8 (PR) Räihä Jarmo EX1 CAPIB
CRX n 24 FI*Piupaws Keyboard cat III Uros 9 (Avoin) Knýová Jana CAC
CRX n 33 FI*Framillan JKLM baby! III Uros 9 (Avoin) Knýová Linda (CSCH) EX1 CAC
CYM w 51 62 FI*Caaleigh Snowberry III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
DRX d 09 Elfe Feerique Ginger III Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
DRX e 02 Taikatuulen Tiuhti III Naaras 6 (IP) Räihä Jarmo EX1 CAGPIB
DRX es 22 Astralkat Monte Kristo III Uros 9 (Avoin) Westerlund Marie Abs
DRX g 09 FI*Bravefellow Amanda III Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1 NOM
DRX n Elfe Feerique Felicia III Naaras 9 (Avoin) Knýová Jana CAC
DRX n 09 FI*Riiviön Shalimar III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo Abs
DRX ns 09 FI*Riiviön Eeva III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo Abs
DSP d 21 RU.Dolf Shudan III Uros 7 (CH) Räihä Jarmo Abs
EUR a FI*Pikku-Piun Ånerva III Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
EUR a 23 FI*Pikku-Piun Älsa III Naaras 12 (Pennut) Knýová Jana
EUR d FI*Kassilan Suviyön Shamaani III Uros 12 (Pennut) Knýová Jana
EUR d 22 FI*Feronian Cajanus III Uros 5 (IC) Knýová Jana CAGCIB
EUR d 22 FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana III Uros 7 (CH) Knýová Jana CACIB
EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna III Naaras 9 (Avoin) Knýová Jana CAC
EUR e 24 FI*Pinkkitassun Edina III Naaras 12 (Pennut) Knýová Jana NOM
EUR f 24 FI*Feronian Felicia III Naaras 11 (Nuoret) Knýová Jana
EUR f 24 FI*Pinkkitassun Florence III Naaras 12 (Pennut) Knýová Jana
EUR fs FI*Kassilan Qkunen Qtamolla III Naaras 9 (Avoin) Knýová Jana CAC
EUR g 22 FI*Feronian Emilia III Naaras 11 (Nuoret) Knýová Jana
EUR n FI*Pikku-Piun Xenia III Naaras 7 (CH) Westerlund Marie Mitätöity Mitätöity
EUR n FI*Pikku-Piun Åprah III Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
EUR n 22 FI*Pikku-Piun Xerxes III Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
EUR n 22 FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä III Uros 7 (CH) Räihä Jarmo EX1 CACIB
EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia III Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 2
EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia III Naaras 6 (IP) Räihä Jarmo EX1 CAGPIB
EUR n 22 FIN*Casimirrin Florestan III Uros 1 (SC) Räihä Jarmo KM BIV
EUR n 22 FIN*Pikku-Piun Jadesoturi III Uros 6 (IP) Räihä Jarmo EX1 CAGPIB NOM
EUR n 24 FI*Casimirrin Henley III Uros 3 (GIC) Knýová Linda (CSCH) EX1 CACS
EUR n 24 FI*Pikku-Piun Xander III Uros 9 (Avoin) Knýová Linda (CSCH) EX1 CAC
EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso III Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 1
EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso III Uros 6 (IP) Knýová Linda (CSCH) EX1 CAGPIB
EUR ns 22 FI*Alcarinqua Nya III Naaras 11 (Nuoret) Knýová Jana
EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Ulpukka III Naaras 4 (GIP) Knýová Jana CAPS
EUR w 64 FI*Pikku-Piun Östen III Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
EUR w 64 FI*Pikku-Piun Öyfrid III Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
EXO a S*IxiDixi's Crazy for You I Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
EXO d FIN*Whispers Fly Me To The Moon I Uros 17 (Veteraani) Rautio Kristiina Abs
EXO d FIN*Whispers Fly Me To The Moon I Uros 2 (SP) Saarela Veikko Abs
EXO d 22 S*IxiDixi's Four Tops I Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS NOM BIS
EXO d 22 S*IxiDixi's Four Tops I Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB NOM BIS
EXO f 03 22 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo I Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny I Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 3
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny I Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM
EXO n D'Eden Lover Black Sapphire I Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
EXO w 62 LV*Nostri Vincent More Than a Feeling I Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Fonsén Mira Abs
HCL James Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Edström Michael Abs
HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Edström Michael Abs
HCL Jeremias Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Edström Michael Abs
HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Edström Michael Abs
HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 3
HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 2
HCL Peku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Edström Michael Abs
HCL Peku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Edström Michael Abs
HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 1 NOM BIS
HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 1 NOM BIS
HCL Traks Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Edström Michael Abs
HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Knýová Jana 1 NOM
HCS Elviira Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Nissen Aase 4
HCS Kerttuli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Nissen Aase Arvosteltu 6
HCS Luna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Nissen Aase 2
HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Nissen Aase Arvosteltu 7
HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Knýová Jana 3
HCS Rasmus Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Edström Michael 3
HCS Romeo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Knýová Jana 4
HCS Romeo Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Edström Michael 1
HCS Siiri Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Nissen Aase Arvosteltu 5
HCS Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Nissen Aase 1 NOM BIS
HCS Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 2
HCS Tara Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Nissen Aase Arvosteltu 8
HCS Timantti Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Nissen Aase Abs
HCS Trina Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Knýová Jana Abs
HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Knýová Jana 2
HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Edström Michael 2
HCS Veikko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Knýová Jana Arvosteltu 5
HCS Viivi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Nissen Aase 3
HCS Hopiatopias III Uros 13a (Noviisi) Fonsén Mira EUR ns 22
KBL ds 23 FI*Hassunhauska Pyörremyrsky III Uros 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
KBL n 24 FI*Kuriton Apricot III Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB NOM
KOR FIN*Dewdrop's Dee Gwah Chariya III Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 3
KOR FIN*Dewdrop's Dee Gwah Chariya III Naaras 2 (SP) Räihä Jarmo KM
KOR FIN*Hovikissan iat Jaao III Naaras 6 (IP) Räihä Jarmo EX1 CAGPIB NOM
MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus III Uros 1 (SC) Knýová Linda (CSCH) KM BIV
MAN f 09 52 Yamasee MX S Feliz III Naaras 7 (CH) Knýová Linda (CSCH) EX1 CACIB
MAN f 24 51 FI*Pikkeen Fariini III Naaras 9 (Avoin) Knýová Linda (CSCH) EX1 CAC
MAN f 24 53 FI*Stormin Suffeli III Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
MAN fs 11 53 Red Alert's Savanna of Conan III Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
MAN n 09 24 51 FI*Armain Snowy Mountain Bear III Uros 11 (Nuoret) Knýová Linda (CSCH) EX1 NOM
MAN n 51 FIN*D'manns Quick Quarterback III Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 4
MAN n 51 FIN*D'manns Quick Quarterback III Uros 2 (SP) Knýová Linda (CSCH) KM NOM BIS
MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan III Uros 2 (SP) Räihä Jarmo KM
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End II Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
MCO a 09 FI*HoneyCoon's That La,La,La II Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
MCO a 09 22 FI*Daybreak's Gabriella II Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet II Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC BIV
MCO d 09 22 FI*Laramillan Jimbo Jones II Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX2
MCO d 22 FI*Kasmasiinin Apassi II Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1 BIV
MCO ds 03 22 FI*MaineQueen Rock Me II Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar II Uros 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS BIV NOM
MCO e 09 22 FI*TipTop Maine Valentino II Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Xita II Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo Abs
MCO f 22 FI*Valier's Medea II Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX2
MCO fs 03 FI*Abbas-Coons Be My Love II Naaras 7 (CH) Nissen Aase Abs
MCO fs 03 22 FI*TipTop Maine Sasa II Naaras 3 (GIC) Nissen Aase Abs
MCO fs 22 FI*Abbas-Coons Beautiful II Naaras 8 (PR) Vinkel Marina EX1 CAPIB
MCO fs 22 FI*Unikuun Flame of Love II Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1 BIV
MCO fs 23 DK*Amistia's Yasmina II Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX2
MCO g 09 FI*Rotcat Imbri II Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
MCO g 22 FI*Valier's Juno II Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
MCO n 09 22 FI*Pikkumetsän Khal Drogo II Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
MCO n 09 22 N*Lilletun's Poker Face II Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
MCO n 22 FI*Unikuun Just Only One II Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth II Uros 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1
MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth II Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
MCO n 23 DK*Amistia's Samson II Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
MCO ns FI*Satinante's Tristan Fridolf II Uros 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB
MCO ns 03 22 FI*Abbas-Coons Businesman II Uros 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB
MCO ns 09 FI*Pikkumetsän Zaza II Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad II Naaras 7 (CH) Nissen Aase Abs
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando II Uros 7 (CH) Nissen Aase Abs
MCO ns 09 22 FI*TipTop Maine Rowtag II Uros 6 (IP) Nissen Aase EX1 CAGPIB
MCO ns 09 22 PT*Artsycats Lucy in the Sky II Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
MCO ns 22 FI*Kasmasiinin Zariel II Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
MCO ns 22 FIN*Satinante's Freyja Iniki II Naaras 3 (GIC) Vinkel Marina EX1 CACS
NEM a Ulyseés Ivy Nový vek, CZ II Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC NOM
NEM as 21 Evropa Formula Uspekha*RUS II Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
NEM f 09 21 CH*Lukijn's Vicki II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC BIV NOM
NEM n 09 21 Christopher Sariola II Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
NEM n 09 21 FI*FeliMau Chili II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM
NFO a 09 FI*Laramillan Ivanhoe II Uros 8 (PR) Nissen Aase EX1 CAPIB
NFO a 09 24 FI*Hirmuinen Aleksanteri Suuri II Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
NFO a 09 24 FI*Nalle-Puhin Girl On Fire II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX2
NFO d 02 62 FI*Louhelan Emma Frost II Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki II Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP BIV
NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella II Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
NFO d 22 Tyren Rubin Av Verden II Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo Abs
NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Bergthor II Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM
NFO d 24 FI*Tähtitassun Daniel II Uros 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB NOM
NFO f FI*JustSpecial Burberry Summer II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
NFO f FI*Lolcat's Rose II Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB BIV
NFO f 03 24 FIN*Deimos R U Lonesome 2Night II Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
NFO f 09 22 S*Capsicum's Elyss II Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX2
NFO f 09 22 S*Cederskogens Nellie Nefrit II Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
NFO f 09 24 FI*Felicis Enna II Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB NOM
NFO f 09 24 FI*Jarraun's Skog Brynhilda II Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV
NFO fs 03 22 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo Abs
NFO n FI*Heinuntuvan Konsta II Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM
NFO n FI*Tähtitassun Mustang II Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne Abs
NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine II Uros 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS
NFO n 03 FI*Vihurin Tyttö Nimeltä Rebel II Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS NOM
NFO n 03 24 FIN*Kirsikan Iines II Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
NFO n 09 FI*Draconian TwilightInnocence II Naaras 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS
NFO n 09 23 FI*Kuutamoyön Adranus II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
NFO n 09 23 S*NC's Lola II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC BIV
NFO n 09 24 FI*Jarraun's Skog Asgard II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
NFO n 22 FI*Wishmaster Pete Crenshaw II Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
NFO n 22 Orkan Uroczysko*PL II Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
NFO n 24 FI*Jarraun's Skog Anrid II Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
NFO ns 09 24 FI*Kultahippusten Klaara II Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
NFO ns 24 FI*Hopeahännän Urhea Urho II Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
NFO w FI*Hopeahännän Lumikuningatar II Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
NFO w 61 FI*Tähtitassun Juhannus II Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS NOM
NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip II Uros 6 (IP) Fonsén Mira Abs
NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM NOM BIS
OCI a 24 FI*DottedLine HideNseek III Uros 10 (KAS) Knýová Jana CAP
OCI a 24 FI*Onnikatin Bonus III Uros 5 (IC) Knýová Jana Abs
OCI a 24 FIN*Onnikatin Blueberry boy III Uros 10 (KAS) Knýová Jana Abs
OCI b 24 FI*Moosegrove Flynn Rider III Uros 11 (Nuoret) Knýová Linda (CSCH) EX1 BIV
OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi III Naaras 9 (Avoin) Knýová Linda (CSCH) EX2
OCI b 24 FI*WiliWilla Aslan III Uros 9 (Avoin) Knýová Linda (CSCH) EX1 CAC
OCI b 24 FI*WiliWilla Lady Kit Kat III Naaras 9 (Avoin) Knýová Linda (CSCH) EX1 CAC
OCI b 24 FIN*Martinic Queen of Diamonds III Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 1 NOM BIS
OCI b 24 FIN*Martinic Queen of Diamonds III Naaras 2 (SP) Knýová Linda (CSCH) KM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 3
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 2 (SP) Knýová Linda (CSCH) KM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Kókiri III Uros 1 (SC) Knýová Linda (CSCH) KM NOM BIS
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera III Naaras 1 (SC) Knýová Linda (CSCH) KM
OCI n 24 FI*DottedLine The One And Only III Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On III Naaras 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
OCI n 24 FI*Topspot Heikunkeikun III Naaras 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus III Uros 11 (Nuoret) Knýová Jana
OLH a FI*Jalecat's Jewel of Hearts IV Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
OLH a 25 FI*Noxx Eris IV Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila IV Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM BIS
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila IV Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 1 NOM BIS
OLH d 24 FI*Jalecat's QuasiModo IV Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
OLH n 03 25 FI*Noxx The World Is NotEnough IV Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1 NOM
OLH n 25 Topeng News Flash of Noxx IV Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM NOM BIS
OLH ns 24 FI*Noxx Midnight Sun IV Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
OSH b FI*Birregin Mr Hawaii IV Uros 8 (PR) Sahlberg Carin EX1 CAPIB
OSH b 22 Idream IV Uros 1 (SC) Sahlberg Carin KM
OSH b 24 Akita Ha Kuna*PL IV Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV NOM BIS
OSH b 24 FI*Jalecat's PoomPastic IV Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
OSH b 24 FI*Jalecat's Quickly Kiss IV Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
OSH b 24 FI*Jalecat's Quickly Kiss IV Naaras 13c (Määrittely) Sahlberg Carin OSH b 24
OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May IV Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS NOM BIS
OSH bs 25 FI*Nazarlik XTC IV Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe IV Uros 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB NOM
OSH f 03 24 FI*Keskimaan Turtle Tricolor IV Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
OSH f 22 FI*Clamoris Habika IV Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out IV Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
OSH fs 24 FI*Bigear Princess Juliet IV Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 NOM
OSH h 24 FI*GizemliKediler Coco IV Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
OSH n 03 FI*Keskimaan Ainion IV Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS NOM BIS
OSH n 03 FI*LoveOriental Jasmine IV Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex IV Uros 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS NOM
PEB n 33 Veni-Vidi-Vici Del Iris IV Naaras 6 (IP) Saarela Veikko Abs
PER a 02 62 Agaro Pers Fenix I Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
PER a 03 22 FIN*Sunrunner's Hadaan Hamid I Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM
PER d FI*BlueIce's Roma Uomo I Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM
PER d FI*Kultaviiksen Koh-I-Noor I Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
PER d FI*Moondreamer's Heart of Gold I Uros 2 (SP) Rautio Kristiina KM
PER d FIN*Kultaviiksen Axl Rose I Uros 2 (SP) Rautio Kristiina Abs
PER d 03 FI*Vanilla-Star Cherry Pie I Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko Abs
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory I Uros 2 (SP) Saarela Veikko Abs
PER d 24 FIN*BlueIce's Warwick I Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP NOM
PER ds FI*Kultaviiksen Honey B. I Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina Abs
PER e N*Carrex Crème Cayden I Uros 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
PER e 02 21 62 FI*Whispers Just Like Heaven I Naaras 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
PER e 02 62 FI*Whispers Iron Maiden I Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
PER f LV*Nostri Vincent Victorilicious I Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina Abs
PER f 02 21 62 FI*Mimosan If Only You I Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB NOM BIS
PER f 03 22 FI*Whispers High Hopes I Naaras 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
PER f 22 FIN*Kultaviiksen Annabella I Naaras 1 (SC) Rautio Kristiina KM
PER fs FIN*Kuutsa's Jing and Jang I Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
PER g 02 62 Filiamore's Amazing Grace *** I Naaras 1 (SC) Rautio Kristiina KM
PER g 02 62 Sweetmarale's Violet of Heinroos *** I Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose I Naaras 2 (SP) Rautio Kristiina KM NOM
PER n FI*Moondreamer's Night Sky I Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
PER n FIN*Nightmare's Magical Paws I Naaras 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang I Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
PER n 02 62 Toy Tricksy Zorro I Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom I Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina Abs
PER n 03 FIN*Mimosan All About Us I Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
PER n 03 FIN*Mimosan All About Us I Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 2
PER n 24 FIN*Jarbabin Tsimbavaati I Uros 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB NOM BIS
PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya I Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
PER ns FI*Kultaviiksen JohnLee Hooker I Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
PER ns 02 21 62 FI*Chevhill's Handsome I Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 NOM BIS
PER w 62 FI*Elrikan Rolex I Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM BIS
PER w 62 Validian Lucky Starz of Amabili I Naaras 1 (SC) Rautio Kristiina KM
PER w 62 Validian Lucky Starz of Amabili I Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 1 NOM BIS
RAG a FI*Dolldesire's Fizz II Uros 12 (Pennut) Nissen Aase EX1 BIV
RAG a FI*Dollgarden's Anemone II Naaras 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP
RAG a FI*Riverknee Ariels Tail II Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
RAG a FI*Stardoll's Blue Velvet II Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
RAG a FI*Tiridoll's Caramel Rainbow II Naaras 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB NOM
RAG a FI*Utuinen Querido for Pijan II Uros 6 (IP) Nissen Aase EX1 CAGPIB
RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton II Uros 1 (SC) Nissen Aase KM BIV
RAG a FIN*Utuinen O'River North II Uros 2 (SP) Nissen Aase KM BIV NOM
RAG a Willow Rags Pajunkissa II Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
RAG a 03 Angelicdolls Angel Star II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo Abs
RAG a 03 Angelicdolls Mr President II Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
RAG a 03 FI*Celestial's Desire Me II Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
RAG a 03 FI*Dolldesire's Elena II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo Abs
RAG a 03 FI*Sunrunner's Quinlan II Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko II Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX2
RAG a 03 FI*Tiridoll's 7th Heaven II Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 BIV NOM
RAG a 03 FI*Tiridoll's Rainbow Caramel II Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel II Naaras 2 (SP) Kass Tellervo KM
RAG a 03 FIN*Snowrag Pineapple Heart II Naaras 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
RAG a 03 FIN*Snowrag Pineapple Heart II Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko Arvosteltu 5
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust II Naaras 2 (SP) Kass Tellervo KM BIV NOM
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust II Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 2
RAG a 03 Illerdolls Curufin II Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
RAG a 03 Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer II Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 No Cert
RAG a 03 SweetFellow Tamaya-Magnolia II Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC BIV NOM
RAG a 03 21 FI*Celestial's Bury My Heart II Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
RAG a 04 FI*Rock'nRags Heart On Fire II Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX3
RAG a 04 FI*Satinante's Dom Perignon II Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX2
RAG a 04 FI*Satinante's Don Cesar II Uros 2 (SP) Vinkel Marina KM
RAG a 04 FI*Snowrag Jalousie II Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1
RAG a 04 FI*Snowrag Pompom II Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
RAG a 04 FI*Tiridoll's Dreamcatcher II Uros 8 (PR) Vinkel Marina EX1 CAPIB BIV NOM
RAG a 04 FI*Tiridoll's MeTooLoveYou II Uros 3 (GIC) Vinkel Marina EX1 CACS BIV NOM
RAG a 04 FI*Valkoapilan Aapeli II Uros 7 (CH) Vinkel Marina DISQ AGR.
RAG a 04 FIN*Riverknee Highest Hopes II Naaras 6 (IP) Vinkel Marina EX1 CAGPIB
RAG a 04 Methodius Passion for Utuinen II Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1 BIV
RAG d 03 FI*Dollyblues Be The One II Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
RAG d 03 FI*Snowrag Red Maserati II Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
RAG d 04 FI*Kivelän Arlan Tino II Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
RAG e Travis Supurrsonic*PL II Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
RAG e 04 FIN*Dollicious Cream Sensation II Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
RAG f 04 FI*Celestial's Heaven on Earth II Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM BIS
RAG f 04 FI*Dollyblues Wildflower II Naaras 7 (CH) Edström Michael Abs
RAG f 04 21 FI*Dollyblues Kookie Kutter II Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 No Cert
RAG g FI*Sunrunner's Tobren II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
RAG g FIN*Damuran Juliette II Naaras 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
RAG g FIN*Dollicious Chrystal Blue II Naaras 2 (SP) Kass Tellervo KM
RAG g 04 FI*Sunrunner's Tibalia II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
RAG n FI*Lukanpuron Brenda II Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
RAG n FI*Rock'nRags PrinceOfWolver II Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
RAG n FI*Snowrag Powder Puff II Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX3
RAG n FI*Tiridoll's Sugar Rush II Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
RAG n FI*Utuinen Zilence Zala II Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX2
RAG n S*Mariamores O'Lala of Adonis II Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 BIV
RAG n 03 FI*Celestial's DreamDoll II Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
RAG n 03 FI*Diosas Candy King II Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX2
RAG n 03 FI*Riverknee Amber Heart II Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
RAG n 03 FI*Riverknee Ocean Beach II Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira Abs
RAG n 03 FI*Snowrag Dazzling Danny II Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV NOM
RAG n 03 FI*Snowrag Prince of Tide II Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
RAG n 03 FI*Tuulikellon Prime Time II Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
RAG n 03 FI*Valkokullan Wolver II Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
RAG n 03 FIN*Dollicious Crush On U II Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
RAG n 03 M'Memories Ragdoll's Havana II Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC BIV NOM
RAG n 04 FI*Dolldesire's Destiny II Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael Abs
RAG n 04 FI*Riverknee Chili Con Carne II Uros 12 (Pennut) Edström Michael Abs
RAG n 04 FI*Riverknee Vin Diesel II Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
RAG n 04 FI*Snowrag Tangerine II Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
RAG n 04 FI*Stardoll's Wind Warrior II Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
RAG n 04 FI*Utuinen Once In A Lifetime II Uros 1 (SC) Edström Michael KM BIV NOM
RAG n 04 FI*Utuinen Zilence Ziba II Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
RAG n 21 FI*Kattiklaanin Hermione II Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
RUS FI*Bessemjanka's Qaramell III Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie Abs
RUS FI*Hana-Bi Biutiful III Naaras 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
RUS FI*Hana-Bi Timur III Uros 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
RUS FI*Hana-Bi Zahir III Naaras 8 (PR) Westerlund Marie EX1 CAPIB
RUS FI*Harmuan Belle Bärlein III Naaras 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
RUS FI*Shady-Lady's Demon III Uros 5 (IC) Westerlund Marie Abs
RUS FI*Zarin Illyria III Uros 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX2
RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila III Naaras 2 (SP) Westerlund Marie KM
RUS S*Romanenko's Basilio III Uros 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
RUS Winter-Blaze Mazoji Arka *LT III Uros 5 (IC) Westerlund Marie EX2
RUS Wynterwynd Moon River III Uros 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1 BIV NOM BIS
SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! II Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
SBI a FI*Tamus Vectra Pipro II Naaras 2 (SP) Wikström Bjarne KM NOM BIS
SBI a FI*Zhamanen MT Bobby Orr II Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM BIV NOM BIS
SBI a FIN*Recknagel Tairapänks II Naaras 8 (PR) Wikström Bjarne Abs
SBI a S*Bling Bling Fiona II Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
SBI a S*Nashville's Kenny Rogers II Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
SBI a 21 Demian TreKronor Sedina II Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX2
SBI a 21 Picolina v. Fuchswinkel II Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour II Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
SBI b 21 FI*Canth's Sweet Little S II Naaras 2 (SP) Wikström Bjarne KM
SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy II Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox II Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM
SBI c FI*Kermatassun Grace Kelly II Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
SBI c FI*Saca's Äxl Cloud II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
SBI d FI*Tamus Escort II Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
SBI d 21 FI*Harebell Gibson II Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
SBI d 21 FIN*JoJon Wanzheng II Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
SBI e FI*Mototassun Remu-Rudolf II Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
SBI f FI*Nalle-Puhin Madonna II Naaras 6 (IP) Nissen Aase EX1 CAGPIB
SBI f FI*Rais-Kis Aurora II Naaras 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB
SBI f FI*Tamus Insignia II Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
SBI f 21 FI*Goathill's Angelica II Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
SBI f 21 FI*Lofanna Aava II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
SBI g FI*Tamus Healey II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne Abs
SBI g FIN*Harebell Keshia II Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
SBI g FIN*Harebell Keshia II Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 4
SBI g FIN*Tamus Jetta Jubilee II Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko Abs
SBI g FIN*Tamus Jetta Jubilee II Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne Abs
SBI h FIN*Harebell Zelda II Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
SBI h 21 FI*Harebell Elviira II Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira Abs
SBI j FI*Rais-Kis Doris II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
SBI n EE*Ireen Herencia II Naaras 3 (GIC) Vinkel Marina EX1 No Cert
SBI n FI*Harebell Bosse Nova II Uros 4 (GIP) Vinkel Marina EX1 CAPS
SBI n FI*Midianin Bianca II Naaras 7 (CH) Vinkel Marina EX1 CACIB
SBI n FI*Mimitan Endor II Uros 8 (PR) Vinkel Marina EX1 CAPIB
SBI n FI*Touchant Troubadour d'amour II Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
SBI n S*Chimär's Irina II Naaras 2 (SP) Vinkel Marina KM BIV
SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown II Naaras 1 (SC) Vinkel Marina KM BIV
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star IV Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM
SIA a FI*Twist-Tiramisun Romeo IV Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
SIA b FI*Clamoris Humbert IV Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
SIA b FI*Willicon Helminougat IV Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko Abs
SIA b Mafdet Melody IV Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla IV Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
SIA c FI*Twist-Tiramisun New Look IV Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
SIA n FI*Kelmikerhon Nuorallatanssia IV Uros 2 (SP) Sahlberg Carin KM
SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel IV Naaras 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB
SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani IV Naaras 1 (SC) Sahlberg Carin KM
SIA n FI*Twist-Tiramisun Muusa IV Naaras 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS BIV NOM
SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah IV Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa IV Naaras 2 (SP) Sahlberg Carin KM BIV NOM
SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa IV Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 2
SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor IV Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
SIA w 67 FI*Willicon White Wookie IV Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
SIB a 24 FI*Villan Idoli II Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
SIB d 09 FI*Cherrytail's Marlon Brando II Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
SIB d 24 FI*Irvikissan Aether II Uros 7 (CH) Nissen Aase EX1 CACIB
SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle II Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
SIB f 03 23 FI*Abbas-Coons Aureelia II Naaras 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
SIB f 24 FI*Lumikissan ZäpinäSissi II Naaras 2 (SP) Nissen Aase KM NOM
SIB f 24 FI*TaigaMaan AiwanRinsessa II Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 NOM
SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa II Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1 NOM BIS
SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa II Naaras 2 (SP) Edström Michael KM NOM
SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas II Naaras 1 (SC) Vinkel Marina KM BIV NOM BIS
SIB fs 23 FI*Abbas-Coons Celine Dion II Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 BIV
SIB n 03 FI*Amurin Linus II Uros 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea II Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1 BIV NOM BIS
SIB n 09 22 FI*Balladin Melissa II Naaras 7 (CH) Vinkel Marina EX1 CACIB
SIB n 09 23 FI*Amurin Mikael-Massimo II Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1
SIB n 09 24 FI*Lumikissan Morsmaikku II Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
SIB n 22 FI*Amurin Andreas II Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
SIB n 22 FIN*Amurin Esra II Uros 10 (KAS) Edström Michael Abs
SIB n 23 Bulma Imildara*PL II Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB NOM
SIB n 23 FI*Amurin Miika-Maximus II Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
SIB n 23 FIN*Lumikissan Pata Ässä II Uros 2 (SP) Edström Michael KM NOM
SIB n 23 FIN*Zigwan's Gaigil Herguil II Uros 3 (GIC) Edström Michael EX2
SIB n 24 FI*Jäälinnan Barbi II Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
SIB n 24 FI*TaigaMaan AiwanTohoruksis II Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 BIV NOM
SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka II Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1 NOM
SIB ns 09 24 FI*Abbas-Coons Carlos II Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
SIB ns 09 24 FI*Abbas-Coons Christian II Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX2
SIB ns 23 FI*Abbas-Coons Calvin II Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
SIB w 61 GR*Snowy Paws Dali II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
SPH d 21 33 FI*Tutsi Chaumet III Uros 11 (Nuoret) Knýová Linda (CSCH) EX1 BIV
SPH e 09 21 32 FI*Tutsi Anni Queen III Naaras 3 (GIC) Knýová Linda (CSCH) EX1 CACS
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro III Uros 1 (SC) Knýová Linda (CSCH) KM BIV
SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati III Naaras 10 (KAS) Knýová Linda (CSCH) EX1 CAP NOM
SPH f 02 32 Tudor Rose Businka III Naaras 11 (Nuoret) Knýová Linda (CSCH) EX1
SPH f 03 21 FI*Chandara Grace Olivia III Naaras 8 (PR) Westerlund Marie EX1 CAPIB
SPH f 03 33 LV*Otomi Avrora III Naaras 1 (SC) Knýová Linda (CSCH) KM
SPH f 09 21 FI*Tutsi Birkin III Naaras 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
SPH n 02 21 64 LV*Otomi Danis III Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
SPH n 21 33 FI*Hobbitqueen's Emporio III Uros 12 (Pennut) Knýová Linda (CSCH) EX1
SYL f 03 21 FI*Mummeli Dinazinha Qiana IV Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Folco IV Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX2
SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Fosco IV Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
TUA e 22 FI*Elekatin Fiona Khur II Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
TUA f 09 24 FIN*Elekatin Manuela II Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
TUA f 24 FI*Felesin DeaAmoris II Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul II Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
TUA n 03 FI*Tangerine's Caspian II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
TUA n 09 23 FI*Tangerine's Carioca II Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
TUA ny 24 FI*Tangerine's Cheyenne II Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1 NOM
TUA w 61 FI*Josmarin Guniz II Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 NOM
TUV d 62 FI*GizemliKediler Adile Alaiye II Naaras 1 (SC) Vinkel Marina KM
TUV d 62 FI*GizemliKediler Bal Bilmece II Uros 7 (CH) Vinkel Marina Abs
TUV d 62 FI*Iltatähden Bahira Bianca II Naaras 7 (CH) Vinkel Marina EX1 CACIB
TUV d 62 FI*Kuukissan Asli Altan II Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
TUV d 62 FI*Valier's Bilgin II Uros 3 (GIC) Vinkel Marina EX1 CACS
TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin II Uros 5 (IC) Vinkel Marina Abs
TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin II Naaras 3 (GIC) Vinkel Marina EX1 CACS BIV
TUV f 62 FI*Valier's Kianna II Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
TUV n 62 FI*Kuukissan Atak Alp II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
522 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita