RUROK KIRKKONUMMI 28.12.2013
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 28.12.2013 Loppuu 28.12.2013
Ilmoittautuminen alkaa 28.12.2013 Ilmoittautuminen loppuu 28.12.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
Yhteensä 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Kharn-Ka Great Gatsby III Naaras 12 (Pennut) Knýová Jana Abs
ABY a FI*Laire Gelir Narya III Naaras 12 (Pennut) Knýová Jana
ABY a FI*Link Aurore Bleu de Ciel III Naaras 5 (IC) Knýová Jana CAGCIB BIV NOM
ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu III Uros 9 (Avoin) Knýová Jana CAC
ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water III Naaras 11 (Nuoret) Knýová Jana EX2
ABY a FI*Nebuankhet Violet Punch III Naaras 11 (Nuoret) Knýová Jana NOM
ABY a S*Hjortronstigens Alfred Nobel III Uros 2 (SP) Knýová Jana KM NOM
ABY n DK*Bifrost Which Wizardry is This III Uros 11 (Nuoret) Knýová Linda (CSCH) EX1 BIV NOM
ABY n FI*Laire Meleth Aran III Uros 2 (SP) Knýová Linda (CSCH) KM
ABY n FI*Laire Meleth Aranel III Naaras 6 (IP) Knýová Linda (CSCH) EX1 CAGPIB BIV NOM
ABY n FI*Nebuankhet VanVan III Uros 11 (Nuoret) Knýová Linda (CSCH) Abs
ABY n FI*Nebuankhet Veritaserum III Uros 11 (Nuoret) Knýová Linda (CSCH) EX2
ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT III Uros 3 (GIC) Knýová Linda (CSCH) EX1 CACS
ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA III Uros 1 (SC) Knýová Linda (CSCH) KM
ABY n S*Hjortronstigens Private Dancer III Uros 7 (CH) Knýová Linda (CSCH) EX1 CACIB
ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music III Uros 2 (SP) Knýová Linda (CSCH) KM NOM
ABY o FI*Laire Maiar Aiwendil III Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
ABY o FI*Redcheetah's Aurora III Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS NOM BIS
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne III Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne III Uros 17 (Veteraani) Westerlund Marie 1 NOM BIS
ACL d 09 24 FI*Trollin Karamelli II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
ACL d 24 FI*Trollin Otso II Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
ACL g 09 24 FIN*Trollin Pinky II Naaras 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB NOM
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 17 (Veteraani) Vinkel Marina 3
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 2 (SP) Edström Michael KM NOM
ACL n 24 FI*Trollin Fille II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
ACS d 09 21 33 FI*Trollin Pompeia II Naaras 5 (IC) Saarela Veikko Abs
ACS e 24 FIN*Trollin Hanno II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
BEN n 22 FI*PurrGold Amore Adora III Naaras 9 (Avoin) Knýová Linda (CSCH) EX1 CAC
BEN n 22 Ilendri Surya III Naaras 11 (Nuoret) Knýová Linda (CSCH) EX1
BEN n 22 33 FI*SiruCats Ives Isidore III Uros 6 (IP) Knýová Linda (CSCH) EX1 CAGPIB
BEN n 24 Africasia The Star Of The Season *** III Uros 10 (KAS) Knýová Jana CAP
BEN n 24 FI*Leokatin IhquMan III Uros 12 (Pennut) Knýová Jana
BEN n 24 MyArt The Briolette III Naaras 9 (Avoin) Knýová Jana CAC
BEN n 24 33 FI*Starglitters Snowstorm III Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla III Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth III Naaras 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS
BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth III Naaras 17 (Veteraani) Westerlund Marie 4
BML ns 11 FIN*Kimuli's Chocolate Dream III Naaras 1 (SC) Sahlberg Carin KM
BML ns 11 31 FI*Kimuli's Love Story III Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
BRI a FI*Rhinestone's Angus Young III Uros 11 (Nuoret) Knýová Linda (CSCH) EX1
BRI a FI*Rhinestone's Cobalt Blue III Naaras 11 (Nuoret) Knýová Linda (CSCH) EX1 BIV
BRI a FI*Rhinestone's Gray Fox III Uros 9 (Avoin) Knýová Linda (CSCH) EX1 CAC
BRI a FI*Rhinestone's Scooby III Uros 1 (SC) Knýová Linda (CSCH) KM
BRI a FIN*Ruusutarhan Ghisella III Naaras 1 (SC) Knýová Linda (CSCH) KM
BRI a FIN*Ruusutarhan Ghisella III Naaras 17 (Veteraani) Westerlund Marie Arvosteltu 8
BRI a Pennydown Chasinrainbows III Naaras 10 (KAS) Knýová Linda (CSCH) EX1 CAP
BRI a Pennydown Chasinrainbows III Naaras 17 (Veteraani) Westerlund Marie Arvosteltu 7
BRI b FI*Gimmie's Passionate Adonis III Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
BRI d Chieftain of Noblesse Oblige III Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
BRI d FIN*Ferme Tyson III Uros 8 (PR) Sahlberg Carin EX1 CAPIB
BRI d 24 FI*Ruusutarhan Kultapoika III Uros 8 (PR) Sahlberg Carin EX1 CAPIB
BRI f FI*Ruusutarhan Matilde III Naaras 9 (Avoin) Knýová Linda (CSCH) EX1 CAC
BRI f 22 Windymeadow Master Design III Naaras 11 (Nuoret) Knýová Linda (CSCH) EX1
BRI g FI*Ruusutarhan Mimi Miracolo III Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta III Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM
BRI h 22 FI*Gimmie's Poesie III Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
BRI n FI*Coventry's Fantasia III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX2
BRI n FI*Coventry's Gardenia III Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1 NOM
BRI n FI*Feronian Gaia III Uros 7 (CH) Räihä Jarmo EX1 No Cert
BRI n FI*Rhinestone's Black Widow II III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC BIV
BRI n FI*Rhinestone's Night Rider III Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1 BIV
BRI n FI*Ruusutarhan Notabene III Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX2
BRI n S*Applecat Spider III Uros 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 No Cert
BRI ns 22 64 Princeton de Noble*LV III Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
BRI p Big Panther's Bluna III Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
BRI p FI*Gimmie's Missus Bee III Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
BUR a FI*Karvanverran Esme Azul III Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
BUR a FI*Lilac's Song for Love III Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! III Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX2
BUR b FI*Cattish Olympos Afrodite III Naaras 8 (PR) Sahlberg Carin EX1 CAPIB
BUR b Karelia Sovereigh Virtue *** III Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin Abs
BUR b Milena Lovely Dream *RU *** III Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1 NOM
BUR b Thor Magic Valley*RU, JW *** III Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 BIV
BUR c Sacredspirit Francesca *** III Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
BUR g FIN*Seirene Justify My Love III Naaras 1 (SC) Sahlberg Carin Abs
BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi III Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
BUR j FIN*Pardofelis Guinevere III Naaras 2 (SP) Räihä Jarmo KM
BUR j FIN*Pardofelis Guinevere III Naaras 17 (Veteraani) Westerlund Marie Arvosteltu 6
BUR j Irma Lovely Dream *** III Naaras 7 (CH) Räihä Jarmo EX1 CACIB NOM
BUR n Bjelke's Givenchy III Uros 12 (Pennut) Knýová Jana
BUR n FI*Huimapään Huugo Hidalgo III Uros 9 (Avoin) Knýová Jana EX2
BUR n FI*Karvanverran JouluTaika III Naaras 5 (IC) Knýová Jana EX2
BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl III Naaras 5 (IC) Knýová Jana EX1 CAGCIB BIV
BUR n FIN*Seirene Hamlet II III Uros 2 (SP) Knýová Jana KM
BUR n FIN*Seirene Hamlet II III Uros 17 (Veteraani) Westerlund Marie 4
BUR n G-Point Bourimea*RU III Naaras 7 (CH) Knýová Jana CACIB
BUR n Isä-Brownin Ushuaia III Uros 9 (Avoin) Knýová Jana CAC
CHA FI*Chanceux Double Trouble III Uros 9 (Avoin) Knýová Jana Abs
CHA FI*Sinimirrin Bernard III Uros 12 (Pennut) Knýová Jana
CHA FI*Sinimirrin Ruusunen III Naaras 12 (Pennut) Knýová Jana BIV
CHA NL*Poekie Mau Mau's Hercule III Uros 9 (Avoin) Knýová Jana CAC
CHA Poekie Mau Mau's Esmeralda III Naaras 1 (SC) Knýová Jana KM
CRX a 03 FI*Alchemist Warlock III Uros 8 (PR) Räihä Jarmo EX1 CAPIB
CRX a 03 FIN*Sweetpurr's Selene III Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
CRX b 01 62 FI*Framillan Keep It Up III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
CRX b 03 33 RU*Sound Soul Quick Step Mr. Q III Uros 11 (Nuoret) Knýová Linda (CSCH) Abs
CRX b 03 33 RU*Sound Soul Quick Step Mr. Q III Uros 13c (Määrittely) Westerlund Marie Abs
CRX b 09 33 FI*Spectrolite La Paloma III Naaras 7 (CH) Knýová Linda (CSCH) EX1 CACIB
CRX d 03 24 Puraffection's Paras Punainen III Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
CRX d 09 24 FI*CuteChaos King of Hearts III Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
CRX d 24 FI*Piupaws Robin III Uros 3 (GIC) Knýová Jana CACS
CRX e FI*Saca's Comtesse de la Crème III Naaras 12 (Pennut) Knýová Jana NOM BIS
CRX f 03 22 FI*Piupaws Leena Hefner III Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
CRX f 03 24 FI*FunkyJam's All I Want III Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV
CRX f 03 33 FI*Piupaws Marynka III Naaras 11 (Nuoret) Knýová Linda (CSCH) EX1
CRX g 03 FI*Piupaws Donna Elvira III Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
CRX n 02 62 Yeoman Scooter Go for Valentine III Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo Abs
CRX n 03 FI*FunkyJam's Bum Bum Bum III Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1 BIV
CRX n 03 24 FIN*Piupaws Tecna III Naaras 8 (PR) Knýová Jana CAPIB
CRX n 24 FI*Piupaws Keyboard cat III Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
CRX n 33 FI*Framillan JKLM baby! III Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
CYM w 51 62 FI*Caaleigh Snowberry III Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
DRX a 24 FI*Riepujengin A Le.Cat III Uros 12 (Pennut) Knýová Linda (CSCH) EX1
DRX d 09 Elfe Feerique Ginger III Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 No Cert
DRX ds 21 32 FI*Riepujengin Blondi III Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
DRX e 02 Taikatuulen Tiuhti III Naaras 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB NOM
DRX es 22 Astralkat Monte Kristo III Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 No Cert
DRX h 09 32 FI*Riiviön Sulotar-Chaz III Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
DRX n Elfe Feerique Felicia III Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
DRX n 09 FI*Riiviön Shalimar III Naaras 9 (Avoin) Knýová Linda (CSCH) Abs
DRX n 24 FIN*Zhangaran Urkki Redbull III Uros 14 (Kotikissat) Knýová Linda (CSCH) Abs
DRX ns FI*Mirexin Pikku-Iiro III Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
DRX ns 09 FI*Riiviön Eeva III Naaras 9 (Avoin) Knýová Linda (CSCH) EX1 CAC
DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru III Naaras 2 (SP) Fonsén Mira Abs
DRX w 64 FI*Inkaliljan IhanainenIhme III Naaras 12 (Pennut) Knýová Linda (CSCH) Abs
EUR a FI*Kissakallion Nadianna III Naaras 9 (Avoin) Knýová Jana CAC
EUR d 22 FI*Feronian Cajanus III Uros 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho III Uros 2 (SP) Sahlberg Carin KM NOM BIS
EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
EUR d 24 FI*Tiikerililjan Kellikolli III Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
EUR d 24 FI*Tiikerililjan Kiskis III Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1 BIV
EUR e 24 FI*Errun Hehkeä herttuatar III Naaras 12 (Pennut) Knýová Linda (CSCH) EX1 NOM
EUR e 24 FI*Pinkkitassun Edina III Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
EUR f FI*Tiikerililjan Johtotähtikki III Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
EUR f 24 FI*Feronian Felicia III Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1 BIV
EUR f 24 FI*Pinkkitassun Florence III Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
EUR f 24 FIN*Feronian Uncinia Bella III Naaras 1 (SC) Räihä Jarmo KM
EUR g 22 FI*Feronian Emilia III Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
EUR n 22 FI*Bird-Cherry's Blackberry III Uros 7 (CH) Knýová Linda (CSCH) EX1 CACIB
EUR n 22 FIN*Casimirrin Florestan III Uros 1 (SC) Knýová Linda (CSCH) KM NOM
EUR n 24 FI*Casimirrin Henley III Uros 3 (GIC) Knýová Jana CACS BIV NOM
EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kasmirri III Uros 11 (Nuoret) Knýová Jana
EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso III Uros 6 (IP) Knýová Jana CAGPIB
EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso III Uros 17 (Veteraani) Westerlund Marie 3
EUR n 24 Venla-Valentiina III Naaras 7 (CH) Knýová Jana CACIB
EUR ns Alma III Naaras 6 (IP) Knýová Jana CAGPIB
EUR ns 22 FI*Alcarinqua Nya III Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Ulpukka III Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
EUR ns 24 FI*Errun Lupsakka lordi III Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
EXO a S*IxiDixi's Crazy for You I Uros 4 (GIP) Westerlund Marie EX1 CAPS NOM BIS
EXO d FIN*Whispers Fly Me To The Moon I Uros 2 (SP) Nissen Aase Abs
EXO d FIN*Whispers Fly Me To The Moon I Uros 17 (Veteraani) Westerlund Marie Abs
EXO d 22 S*IxiDixi's Four Tops I Uros 6 (IP) Westerlund Marie EX1 CAGPIB NOM BIS
EXO d 22 S*IxiDixi's Four Tops I Uros 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS NOM
EXO f FI*Shamirin Charming Cherie I Naaras 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny I Naaras 17 (Veteraani) Westerlund Marie 2
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny I Naaras 2 (SP) Kass Tellervo KM NOM
EXO g 24 FI*Mau-Miun C'est La Vie I Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
EXO n D'Eden Lover Black Sapphire I Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM
EXO n FIN*Buubu's Heavy Tuska I Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
EXO w 62 LV*Nostri Vincent More Than a Feeling I Uros 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Knýová Jana Abs
HCL James Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Knýová Jana Abs
HCL Jeremias Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Nissen Aase Abs
HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Knýová Jana Abs
HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Knýová Jana Abs
HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Nissen Aase 2
HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Knýová Jana 2
HCL Peku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Nissen Aase Abs
HCL Peku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Knýová Jana Abs
HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Nissen Aase 1 NOM BIS
HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Knýová Jana 1 NOM BIS
HCL Traks Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Knýová Jana Abs
HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nissen Aase Arvosteltu 6
HCS Elviira Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Knýová Linda (CSCH) 4
HCS Kerttuli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Knýová Linda (CSCH) 2
HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Knýová Linda (CSCH) Arvosteltu 5
HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nissen Aase Arvosteltu 7
HCS Rasmus Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Nissen Aase 3
HCS Romeo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nissen Aase 1 NOM
HCS Romeo Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Nissen Aase 2
HCS Santtu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nissen Aase Arvosteltu 5
HCS Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Nissen Aase 3
HCS Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Knýová Linda (CSCH) 1 NOM BIS
HCS Tara Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Knýová Linda (CSCH) Arvosteltu 6
HCS Tiiti (Tiiti von Tassendahl) Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nissen Aase 3
HCS Timantti Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Knýová Linda (CSCH) Abs
HCS Trina Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nissen Aase Abs
HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nissen Aase 2
HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Nissen Aase 1
HCS Veikko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nissen Aase 4
HCS Viivi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Knýová Linda (CSCH) 3
KBL f 24 FI*Hassunhauska Puolikuu III Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM BIS
KBL n 03 22 FI*Hassunhauska Poutapilvi III Naaras 11 (Nuoret) Knýová Linda (CSCH) EX1
KBL n 24 FI*Kuriton Apricot III Uros 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
KBL ns 22 FIN*Cherrytail's Coupe de Ville III Naaras 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS
KBL ns 22 FIN*Cherrytail's Coupe de Ville III Naaras 17 (Veteraani) Westerlund Marie 3
KOR FI*Mythai Fon Soh-Pon III Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
KOR FI*Mythai Hin Haa-Yaak III Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
KOR FIN*Dewdrop's Dee Gwah Chariya III Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
KOR FIN*Dewdrop's Dee Gwah Chariya III Naaras 17 (Veteraani) Westerlund Marie Arvosteltu 5
KOR FIN*Hovikissan iat Jaao III Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB NOM BIS
MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus III Uros 1 (SC) Räihä Jarmo KM
MAN f 24 51 FI*Pikkeen Fariini III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
MAN f 24 53 FI*Stormin Suffeli III Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
MAN fs 11 53 Red Alert's Savanna of Conan III Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
MAN n 51 FIN*D'manns Quick Quarterback III Uros 2 (SP) Räihä Jarmo KM NOM
MAN n 51 FIN*D'manns Quick Quarterback III Uros 17 (Veteraani) Westerlund Marie Arvosteltu 5
MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan III Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
MCO PL*Dark Age Zhilan Zir II Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina Abs
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Sex&Cigarettes II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
MCO a 09 22 FI*Daybreak's Gabriella II Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet II Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX2
MCO as 09 22 FI*Chatvallon Milady Anastasia II Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX2
MCO as 09 22 FI*Chatvallon Milady Anastasia II Naaras 13c (Määrittely) Westerlund Marie MCO VIII/ as 09 22
MCO d 09 22 FI*Laramillan Jimbo Jones II Uros 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP
MCO d 09 22 FI*Pikkumetsän Brandon Stark II Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
MCO d 22 FI*Kasmasiinin Apassi II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
MCO ds 03 22 FI*Taleak's MC Gritu II Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX3
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar II Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS BIV NOM
MCO ds 09 22 FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts II Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB NOM
MCO e 09 22 FI*TipTop Maine Valentino II Uros 10 (KAS) Vinkel Marina EX2
MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Xita II Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina Abs
MCO f 09 24 A'Eileen Nova Axis Star, CZ II Naaras 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB BIV NOM
MCO fs 03 FI*Abbas-Coons Be My Love II Naaras 7 (CH) Edström Michael Abs
MCO fs 03 22 FI*TipTop Maine Sasa II Naaras 3 (GIC) Edström Michael Abs
MCO fs 22 FI*Abbas-Coons Beautiful II Naaras 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
MCO fs 22 FI*Unikuun Flame of Love II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
MCO fs 23 DK*Amistia's Yasmina II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
MCO g 09 FI*Rotcat Imbri II Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Wunderweib II Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS NOM
MCO n 09 22 FI*Hemingway's Galilahi II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
MCO n 09 22 FI*Pikkumetsän Khal Drogo II Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM BIS
MCO n 09 22 N*Lilletun's Poker Face II Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC NOM
MCO n 22 FI*Hemingway's Kachina II Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth II Uros 2 (SP) Vinkel Marina KM NOM
MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth II Uros 17 (Veteraani) Vinkel Marina 1
MCO n 23 DK*Amistia's Samson II Uros 3 (GIC) Vinkel Marina EX1 CACS BIV
MCO ns FI*Satinante's Tristan Fridolf II Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
MCO ns 03 22 FI*Abbas-Coons Businesman II Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
MCO ns 09 FI*Pikkumetsän Zaza II Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad II Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando II Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
MCO ns 09 22 FI*TipTop Maine Rowtag II Uros 6 (IP) Edström Michael EX2
MCO ns 09 22 PT*Artsycats Lucy in the Sky II Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 BIV
MCO ns 22 FI*Chatvallon Prince Guillaume II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
MCO ns 22 FI*Kasmasiinin Zariel II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX2
MCO ns 22 FIN*Satinante's Freyja Iniki II Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
NEM a Ulyseés Ivy Nový vek, CZ II Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
NEM as 21 Evropa Formula Uspekha*RUS II Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC NOM
NEM f 09 21 CH*Lukijn's Vicki II Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
NEM n 09 21 Christopher Sariola II Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
NFO a 03 24 FI*FinnFeline's Envy Me II Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1 BIV NOM
NFO a 09 FI*Laramillan Ivanhoe II Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
NFO a 09 24 FI*Hirmuinen Aleksanteri Suuri II Uros 4 (GIP) Vinkel Marina EX1 CAPS
NFO a 09 24 FI*Nalle-Puhin Girl On Fire II Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX2
NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki II Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP BIV NOM
NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC BIV NOM
NFO d 22 Tyren Rubin Av Verden II Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina Abs
NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Bergthor II Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 NOM
NFO d 24 FI*Tähtitassun Daniel II Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
NFO f FI*JustSpecial Burberry Summer II Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 BIV
NFO f FI*Lolcat's Rose II Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
NFO f 01 S*Drakborgens Ata Hautamäki II Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX2
NFO f 03 24 FIN*Deimos R U Lonesome 2Night II Naaras 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
NFO f 09 FI*Jarraun's Skog Borghilda II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
NFO f 09 FI*Leoline Jokapojan Unelma II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
NFO f 09 22 S*Capsicum's Elyss II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX2
NFO f 09 22 S*Cederskogens Nellie Nefrit II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne Abs
NFO f 09 24 FI*Felicis Enna II Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
NFO f 09 24 FI*Nenukan Love's Gift II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne Abs
NFO f 23 Maja fra Jerriks Smykkeskrin*NL II Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX2
NFO f 24 FIN*Kattskogens Belkira II Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
NFO n FI*Heinuntuvan Konsta II Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM
NFO n FI*Tähtitassun Mustang II Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC NOM
NFO n 03 FI*Kultahuiskan Iivari II Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine II Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS BIV
NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery II Uros 3 (GIC) Vinkel Marina EX1 CACS BIV NOM
NFO n 03 24 FIN*Kirsikan Iines II Naaras 6 (IP) Vinkel Marina EX1 CAGPIB
NFO n 09 FI*Vihurin Myrskytuuli Jane II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
NFO n 09 23 FI*Kuutamoyön Adranus II Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX2
NFO n 09 23 S*NC's Lola II Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
NFO n 09 24 FI*Jarraun's Skog Asgard II Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1 NOM
NFO n 22 Orkan Uroczysko*PL II Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
NFO n 24 FI*Jarraun's Skog Anrid II Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
NFO ns 24 FI*Hopeahännän Urhea Urho II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
NFO w FI*Hopeahännän Lumikuningatar II Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
NFO w 61 FI*Tähtitassun Juhannus II Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS NOM
NFO w 62 FIN*Tähtitassun Väinämöinen II Uros 10 (KAS) Kass Tellervo Abs
NFO w 62 FIN*Tähtitassun Väinämöinen II Uros 17 (Veteraani) Vinkel Marina Abs
NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip II Uros 6 (IP) Kass Tellervo Abs
NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 1 (SC) Kass Tellervo KM NOM
OCI b 24 FI*Moosegrove Flynn Rider III Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi III Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
OCI b 24 FI*WiliWilla Aslan III Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira Abs
OCI b 24 FIN*Martinic Queen of Diamonds III Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
OCI b 24 FIN*Martinic Queen of Diamonds III Naaras 17 (Veteraani) Westerlund Marie 2
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 17 (Veteraani) Westerlund Marie 2
OCI b 24 FIN*Moosegrove Kókiri III Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM NOM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera III Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM BIV
OCI c 24 FI*Topspot First Frost III Uros 9 (Avoin) Knýová Linda (CSCH) EX1 CAC
OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On III Naaras 5 (IC) Knýová Jana CAGCIB
OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus III Uros 11 (Nuoret) Knýová Linda (CSCH) EX1
OLH a FI*Jalecat's Jewel of Hearts IV Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila IV Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1 NOM BIS
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila IV Naaras 2 (SP) Rautio Kristiina KM NOM BIS
OLH d 24 FI*Jalecat's QuasiModo IV Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM BIS
OLH f 25 FI*Skazki Kitty Pryde IV Naaras 9 (Avoin) Edström Michael Abs
OSH a FI*Vuorikatin Drifter IV Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
OSH b FI*Birregin Mr Hawaii IV Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
OSH b 22 Idream IV Uros 1 (SC) Edström Michael KM
OSH b 24 FI*Jalecat's PoomPastic IV Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May IV Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB NOM BIS
OSH bs 22 FI*Bigear Snow White IV Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
OSH bs 22 FI*Bigear Snow White IV Naaras 13c (Määrittely) Westerlund Marie OSH bs 22
OSH bs 25 FI*Nazarlik XTC IV Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB NOM
OSH c 22 FI*Moumouni Bianca IV Naaras 13c (Määrittely) Westerlund Marie Abs
OSH c 24 FI*Pinewoods Queen of Passion IV Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe IV Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC NOM BIS
OSH f FI*Santuzzan Miss Saigon IV Naaras 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
OSH f 03 24 FI*Keskimaan Turtle Tricolor IV Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
OSH f 22 FI*Clamoris Habika IV Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
OSH fs 24 FI*Bigear Princess Juliet IV Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM BIS
OSH h 24 FI*GizemliKediler Coco IV Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
OSH h 24 FI*Jalecat's Que Sera Sera IV Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
OSH h 24 FI*Jalecat's Que Sera Sera IV Naaras 13c (Määrittely) Westerlund Marie OSH b 24
OSH n 03 FI*Keskimaan Ainion IV Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS NOM
OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro IV Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina Abs
OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex IV Uros 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
PER a 02 62 Agaro Pers Fenix I Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
PER a 03 22 FIN*Sunrunner's Hadaan Hamid I Uros 1 (SC) Westerlund Marie KM
PER b 24 FI*Mogi's Polaris I Uros 9 (Avoin) Nissen Aase Abs
PER d FI*BlueIce's Roma Uomo I Uros 1 (SC) Nissen Aase KM
PER d FI*Kultaviiksen Ike Turner I Uros 9 (Avoin) Nissen Aase Abs
PER d FI*Kultaviiksen Koh-I-Noor I Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1 BIV NOM
PER d FIN*Kultaviiksen Axl Rose I Uros 2 (SP) Nissen Aase Abs
PER d 03 FI*Vanilla-Star Cherry Pie I Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie Abs
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory I Uros 2 (SP) Westerlund Marie Abs
PER d 24 FIN*BlueIce's Warwick I Uros 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP
PER ds FI*Kultaviiksen Honey B. I Naaras 10 (KAS) Westerlund Marie Abs
PER f LV*Nostri Vincent Victorilicious I Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase Abs
PER f 02 21 62 FI*Mimosan If Only You I Naaras 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB
PER f 03 22 FI*Whispers High Hopes I Naaras 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS NOM BIS
PER f 22 FIN*Kultaviiksen Annabella I Naaras 1 (SC) Westerlund Marie KM
PER f 33 Benua Margarett Minion I Naaras 8 (PR) Kass Tellervo Abs
PER g 02 62 Filiamore's Amazing Grace *** I Naaras 1 (SC) Westerlund Marie KM
PER g 02 62 Sweetmarale's Violet of Heinroos *** I Naaras 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose I Naaras 2 (SP) Nissen Aase KM NOM
PER n FIN*Nightmare's Magical Paws I Naaras 4 (GIP) Westerlund Marie EX1 CAPS
PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang I Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 NOM
PER n 02 62 Toy Tricksy Zorro I Uros 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS NOM BIS
PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom I Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
PER n 03 FIN*Mimosan All About Us I Naaras 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP
PER n 03 FIN*Mimosan All About Us I Naaras 17 (Veteraani) Westerlund Marie 1 NOM BIS
PER n 22 FI*Cherish's Knockout I Uros 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
PER n 23 Sinihuiskan Camilla I Naaras 17 (Veteraani) Westerlund Marie Abs
PER n 23 Sinihuiskan Camilla I Naaras 10 (KAS) Kass Tellervo Abs
PER n 24 FIN*Jarbabin Tsimbavaati I Uros 6 (IP) Nissen Aase EX1 CAGPIB NOM
PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya I Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC NOM
PER n 33 FIN*Cherish's Hotcake I Naaras 1 (SC) Nissen Aase KM
PER ns FI*Kultaviiksen JohnLee Hooker I Uros 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
PER ns 02 21 62 FI*Chevhill's Handsome I Uros 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1 NOM BIS
PER ns 11 Brettachtal's Duchesse de la Nuit Argent *** I Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase Abs
PER w 62 FI*Elrikan Rolex I Uros 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1 NOM BIS
PER w 62 Validian Lucky Starz of Amabili I Naaras 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS
PER w 62 Validian Lucky Starz of Amabili I Naaras 17 (Veteraani) Westerlund Marie 3
RAG a Dollyfella Big Big Man II Uros 8 (PR) Wikström Bjarne Abs
RAG a FI*Dolldesire's Fizz II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
RAG a FI*Dollgarden's Anemone II Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP BIV
RAG a FI*Tiridoll's Caramel Rainbow II Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
RAG a FI*Utuinen Querido for Pijan II Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
RAG a FI*Utuinen Wynaut II Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton II Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM
RAG a FIN*Utuinen O'River North II Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM
RAG a Willow Rags Pajunkissa II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
RAG a 03 Angelicdolls Angel Star II Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina Abs
RAG a 03 Angelicdolls Mr President II Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1
RAG a 03 FI*Celestial's Desire Me II Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1
RAG a 03 FI*Dolldesire's Elena II Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina Abs
RAG a 03 FI*Sunrunner's Rohan II Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
RAG a 03 FI*Tiridoll's 7th Heaven II Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1 BIV
RAG a 03 FI*Tiridoll's Rainbow Caramel II Naaras 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB
RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel II Naaras 2 (SP) Vinkel Marina KM
RAG a 03 FIN*Snowrag Pineapple Heart II Naaras 10 (KAS) Vinkel Marina Abs
RAG a 03 FIN*Snowrag Pineapple Heart II Naaras 17 (Veteraani) Vinkel Marina Abs
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust II Naaras 2 (SP) Vinkel Marina KM NOM
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust II Naaras 17 (Veteraani) Vinkel Marina 2
RAG a 03 Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer II Uros 5 (IC) Vinkel Marina EX1 No Cert
RAG a 03 SweetFellow Tamaya-Magnolia II Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC BIV
RAG a 03 21 FI*Celestial's Bury My Heart II Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM
RAG a 04 FI*Celestial's Wild Child II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta Abs
RAG a 04 FI*Rock'nRags Heart On Fire II Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX3
RAG a 04 FI*Satinante's Dom Perignon II Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
RAG a 04 FI*Satinante's Don Cesar II Uros 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM
RAG a 04 FI*Snowrag Pompom II Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
RAG a 04 FI*Tiridoll's Dreamcatcher II Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP NOM
RAG a 04 FI*Tiridoll's MeTooLoveYou II Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
RAG a 04 Methodius Passion for Utuinen II Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX2
RAG a 21 FI*Celestial's Adele II Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
RAG d 03 FI*Dollyblues Be The One II Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC NOM
RAG d 03 FI*Snowrag Red Maserati II Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
RAG d 04 FI*Kivelän Arlan Tino II Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
RAG e Travis Supurrsonic*PL II Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
RAG e 04 FIN*Dollicious Cream Sensation II Uros 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS
RAG f 03 FI*Sunrunner's Olwen II Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina Abs
RAG f 04 FI*Celestial's Heaven on Earth II Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1 BIV
RAG f 04 FI*Dollyblues Wildflower II Naaras 7 (CH) Vinkel Marina EX1 CACIB
RAG f 04 FI*Utuinen Wilma Flintstone II Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
RAG f 04 21 FI*Dollyblues Kookie Kutter II Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
RAG g FI*Sunrunner's Tobren II Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
RAG g FIN*Dollicious Chrystal Blue II Naaras 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS
RAG g 04 FI*Sunrunner's Tibalia II Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
RAG n FI*Lukanpuron Brenda II Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
RAG n FI*Maplehill's Sweet Pea II Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta Abs
RAG n FI*Rock'nRags PrinceOfWolver II Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
RAG n FI*Tiridoll's Sugar Rush II Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta Abs
RAG n S*Mariamores O'Lala of Adonis II Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
RAG n 03 FI*Barfait's Napoleon II Uros 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB
RAG n 03 FI*Celestial's DreamDoll II Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
RAG n 03 FI*Jollydolls GodBlessAmerica II Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
RAG n 03 FI*Ragtail Dominic II Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS BIV
RAG n 03 FI*Sunrunner's Pol II Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
RAG n 03 FI*Tuulikellon Prime Time II Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX2
RAG n 03 FI*Valkokullan Wolver II Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
RAG n 03 FIN*Dollicious Crush On U II Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
RAG n 03 FIN*Snowrag Miss Marple II Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB BIV
RAG n 04 FI*Dolldesire's Destiny II Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko Abs
RAG n 04 FI*Ragtail Figaro II Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
RAG n 04 FI*Snowrag Tangerine II Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko Abs
RAG n 04 FI*Sunrunner's Kabil II Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
RAG n 04 FI*Utuinen Once In A Lifetime II Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM BIV NOM
RAG n 04 FIN*Shyshaman's Voodoo Moon II Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
RAG n 04 21 FI*Utuinen DramaDancer II Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
RUS Asolan Blu Kristmas III Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX2
RUS Cheeky-rascal Popeye III Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX2
RUS FI*Bessemjanka's Qaramell III Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin Abs
RUS FI*Hana-Bi Biutiful III Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
RUS FI*Hana-Bi Timur III Uros 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB BIV
RUS FI*Hana-Bi Zahir III Naaras 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
RUS FI*Shady-Lady's Chayenne III Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin Abs
RUS FI*Shady-Lady's Demon III Uros 5 (IC) Sahlberg Carin Abs
RUS FI*Zarin C'est la vie III Naaras 8 (PR) Sahlberg Carin EX1 CAPIB
RUS FI*Zarin Illyria III Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 BIV NOM
RUS S*Romanenko's Basilio III Uros 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
RUS Wynterwynd Moon River III Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX3
SBI a FI*Diosas Miss Moneypenny II Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! II Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB BIV
SBI a FI*Tamus Vectra Pipro II Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM BIV NOM BIS
SBI a FI*Zhamanen MT Bobby Orr II Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM BIS
SBI a FIN*Recknagel Tairapänks II Naaras 8 (PR) Saarela Veikko Abs
SBI a S*Bling Bling Fiona II Naaras 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
SBI a S*Nashville's Kenny Rogers II Uros 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
SBI a 21 Demian TreKronor Sedina II Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
SBI b FI*Ziazan Geppetto II Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
SBI b 21 FI*Canth's Sweet Little S II Naaras 2 (SP) Edström Michael KM
SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy II Uros 1 (SC) Edström Michael KM
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox II Uros 1 (SC) Edström Michael KM
SBI c FI*Kermatassun Grace Kelly II Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
SBI c FI*Saca's Äxl Cloud II Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
SBI c 21 FI*Ziazan Horus II Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
SBI c 21 FIN*Tamus Urvan II Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
SBI d 21 FI*Canth's Xavier II Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX2
SBI d 21 FI*Harebell Gardfield II Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX3
SBI d 21 FI*Harebell Gibson II Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
SBI e FI*Mototassun Remu-Rudolf II Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
SBI f FI*Nalle-Puhin Madonna II Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB NOM
SBI f FI*Tamus Insignia II Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
SBI f 21 FI*Goathill's Angelica II Naaras 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB NOM
SBI g FI*Tamus Healey II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo Abs
SBI g FIN*Harebell Keshia II Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
SBI g FIN*Harebell Keshia II Naaras 17 (Veteraani) Vinkel Marina Arvosteltu 5
SBI g FIN*Tamus Jetta Jubilee II Naaras 6 (IP) Kass Tellervo Abs
SBI g FIN*Tamus Jetta Jubilee II Naaras 17 (Veteraani) Vinkel Marina Abs
SBI h FIN*Harebell Zelda II Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
SBI h 21 FI*Harebell Elviira II Naaras 10 (KAS) Edström Michael Abs
SBI n EE*Ireen Herencia II Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
SBI n FI*Harebell Bosse Nova II Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
SBI n FI*Midianin Bella II Naaras 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
SBI n FI*Midianin Bianca II Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
SBI n FI*Touchant Troubadour d'amour II Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM
SBI n S*Chimär's Irina II Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM BIV
SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown II Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM BIV
SIA a FI*Twist-Tiramisun Rocky IV Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
SIA b FI*Clamoris Humbert IV Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
SIA b FI*Vuorikatin AinutKertainen IV Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla IV Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
SIA c FI*Twist-Tiramisun New Look IV Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
SIA d 21 FI*Santuzzan On Your Toes IV Uros 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB NOM BIS
SIA n FI*Kelmikerhon Nuorallatanssia IV Uros 2 (SP) Rautio Kristiina KM
SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel IV Naaras 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB
SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani IV Naaras 1 (SC) Rautio Kristiina KM BIV NOM
SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah IV Naaras 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
SIA n FI*Twist-Tiramisun Rapunzel IV Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 NOM
SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor IV Naaras 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB NOM
SIB a 09 24 FI*Villan Mystic Man II Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX2
SIB a 24 FI*Villan Idoli II Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB BIV
SIB d 09 FI*Cherrytail's Marlon Brando II Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
SIB d 24 FI*Catillus Jonatan II Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
SIB d 24 FI*Irvikissan Aether II Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS BIV
SIB f 03 23 FI*Abbas-Coons Aureelia II Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
SIB f 23 FI*Amurin Ilana II Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX2
SIB f 24 FI*Lumikissan ZäpinäSissi II Naaras 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM NOM
SIB f 24 FI*Magnificat Quiana Siberian II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
SIB f 24 FI*TaigaMaan AiwanRinsessa II Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa II Naaras 2 (SP) Wikström Bjarne KM
SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa II Naaras 17 (Veteraani) Vinkel Marina 1 NOM BIS
SIB fs 09 23 Desire z Zimowego Lasu*PL II Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas II Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM NOM BIS
SIB fs 23 FI*Abbas-Coons Celine Dion II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
SIB n 03 FI*Amurin Linus II Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea II Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 BIV NOM
SIB n 03 23 FI*Amante's Virtuoso II Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
SIB n 03 24 FI*Goldenspot's Bernabela II Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
SIB n 09 22 FI*Balladin Melissa II Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB BIV NOM
SIB n 09 24 FI*Lumikissan Morsmaikku II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
SIB n 09 24 FI*ValkeanTaian Aleksanteri II Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan II Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX2
SIB n 22 FI*Amurin Andreas II Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX2
SIB n 22 FIN*Amurin Esra II Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina Abs
SIB n 23 Eocen av Holskogen(N) II Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina Abs
SIB n 23 FIN*Amante's Gloriosa II Naaras 2 (SP) Rautio Kristiina KM NOM
SIB n 23 FIN*Amante's Gloriosa II Naaras 17 (Veteraani) Vinkel Marina 4
SIB n 23 FIN*Lumikissan Pata Ässä II Uros 2 (SP) Rautio Kristiina KM NOM
SIB n 23 FIN*Zigwan's Gaigil Herguil II Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
SIB n 24 FI*Amante's Vivaldi II Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
SIB n 24 FI*Amante's Yaroslava II Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
SIB n 24 FI*TaigaMaan AiwanTohoruksis II Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 BIV NOM
SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka II Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 BIV NOM BIS
SIB ns 09 24 FI*Abbas-Coons Carlos II Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
SIB ns 09 24 FI*Abbas-Coons Christian II Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX2
SIB ns 23 FI*Abbas-Coons Calvin II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 NOM
SIB w 61 GR*Snowy Paws Dali II Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice III Uros 1 (SC) Sahlberg Carin KM
SOM n FI*SunnyPace Betonica III Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka III Naaras 2 (SP) Knýová Jana KM NOM
SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka III Naaras 17 (Veteraani) Westerlund Marie 1 NOM
SOM o FI*Kharn-Ka Weinfelderfox III Uros 3 (GIC) Knýová Jana CACS
SOM o FIN*Kharn-Ka Rainbreaker III Uros 6 (IP) Knýová Jana CAGPIB
SOM p FI*Kharn-Ka Worth Fines III Naaras 1 (SC) Knýová Linda (CSCH) KM NOM
SPH a 02 64 FI*CiCi's Wish me luck III Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
SPH b 01 33 FI*Tuiscalo's Lifestory III Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo Abs
SPH b 01 33 FI*Tuiscalo's Lifestory III Naaras 13c (Määrittely) Westerlund Marie Abs
SPH d 09 21 33 FI*Hobbitqueen's Emerald III Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
SPH d 09 32 FI*Hebblas Harlow III Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX2
SPH d 21 33 FI*Tutsi Chaumet III Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1 BIV NOM
SPH e 09 21 32 FI*Tutsi Anni Queen III Naaras 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro III Uros 1 (SC) Räihä Jarmo KM BIV NOM BIS
SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati III Naaras 10 (KAS) Räihä Jarmo EX1 CAP NOM
SPH f 02 32 Tudor Rose Businka III Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
SPH f 02 32 Tudor Rose Businka III Naaras 13c (Määrittely) Westerlund Marie SPH V/ f 02 33
SPH f 03 21 FI*Chandara Grace Olivia III Naaras 8 (PR) Knýová Linda (CSCH) EX1 CAPIB
SPH f 03 33 LV*Otomi Avrora III Naaras 1 (SC) Räihä Jarmo KM
SPH f 09 21 FI*Tutsi Birkin III Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB NOM
SPH n 02 21 64 LV*Otomi Danis III Uros 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB BIV NOM
SPH n 09 SE*Sphynx Olympen Admetos III Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. III Uros 7 (CH) Räihä Jarmo EX1 CACIB
SYL f 03 21 FI*Mummeli Dinazinha Qiana IV Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Folco IV Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX2
SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Fosco IV Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 NOM
TUA e 22 FI*Elekatin Fiona Khur II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
TUA f 09 24 FIN*Elekatin Manuela II Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
TUA ns 09 FI*Kralice Dionysos II Uros 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
TUA w 61 FI*Josmarin Guniz II Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija II Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 NOM
TUV d 62 FI*GizemliKediler Adile Alaiye II Naaras 1 (SC) Kass Tellervo KM BIV
TUV d 62 FI*Iltatähden Bahira Bianca II Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
TUV d 62 FI*Valier's Bilgin II Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
TUV d 62 FIN*Cesmes Adile Aysun II Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
TUV d 62 FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek II Uros 2 (SP) Kass Tellervo KM BIV
TUV d 62 FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek II Uros 17 (Veteraani) Vinkel Marina 2
TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin II Uros 5 (IC) Kass Tellervo Abs
TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin II Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir II Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
TUV n 62 FIN*Verdian Erdehan II Uros 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
577 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita