RUROK HELSINKI 28.4.2013
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 28.4.2013 Loppuu 28.4.2013
Ilmoittautuminen alkaa 28.4.2013 Ilmoittautuminen loppuu 28.4.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
Yhteensä 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Link Moshaba III Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM
ABY a FIN*Link Monifa Mosi III Uros 4 (GIP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPS
ABY a S*Hjortronstigens Alfred Nobel III Uros 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM NOM
ABY n FI*Laire Meleth Aran III Uros 4 (GIP) Westerlund Marie EX1 CAPS
ABY n FI*Laire Meleth Bein III Naaras 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
ABY n FI*Laire Oira Anor III Uros 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS BIV NOM
ABY n FI*Link Sanaa Raziya III Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX2
ABY n FI*Nebuankhet Ultraviolet III Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
ABY n FI*Nebuankhet Unisonic III Uros 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT III Uros 3 (GIC) Westerlund Marie Abs
ABY n Isatai's Namid of Bluestream III Uros 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1 BIV NOM BIS
ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA III Uros 1 (SC) Westerlund Marie KM
ABY n S*Hjortronstigens Private Dancer III Uros 9 (Avoin) Westerlund Marie Abs
ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music III Uros 2 (SP) Westerlund Marie KM NOM
ABY o FI*Angelos U*Maya III Naaras 12 (Pennut) Friškovec Thea EX1 NOM
ABY o FI*Nebuankhet Teachdaire III Uros 5 (IC) Friškovec Thea EX1 CAGCIB
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne III Uros 2 (SP) Friškovec Thea KM NOM BIS
ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl III Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
ABY p FI*Nebuankhet Taibhsear III Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
ACL ds 09 FI*Trollin Hopo II Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 2 (SP) Bydlinski Penelope KM
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 17 (Veteraani) Sneum Hanne Sofie 1 NOM BIS
ACL n 33 FI*Siriuksen EarthaKittCurl II Naaras 7 (CH) Bydlinski Penelope EX1 CACIB
ACS e 24 FIN*Trollin Hanno II Uros 3 (GIC) Bydlinski Penelope EX1 CACS
BAL a FI*Kalliolan Kultasydän IV Uros 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP
BAL b FI*Kalliolan Kaikkein rakkain IV Naaras 7 (CH) Wiéland Schilla Eva EX1 CACIB
BAL b FI*Kalliolan Vippe Jesper IV Uros 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP
BAL c FI*BaliDancer's Caya IV Naaras 7 (CH) Hornell Henry Abs
BAL d FI*Curnauskiss Road Runner IV Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
BAL d 21 FI*Cleverkitty BigBoss IV Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 NOM
BAL d 21 FIN*Mummeli Twixinho Jesse IV Uros 2 (SP) Hornell Henry KM NOM BIS
BAL e FI*Cleverkitty Tuesday Hero IV Uros 4 (GIP) Friškovec Thea EX1 CAPS NOM
BAL f FI*Curnauskiss I Will Stay IV Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
BAL f FIN*Kalliolan Sindi Jenina IV Naaras 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
BAL n FI*Willicon La Strega d'Aprile IV Naaras 10 (KAS) Friškovec Thea EX1 CAP
BAL w 67 FI*Willicon Liquirizia IV Naaras 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP
BAL w 67 FI*Willicon Lo Stregatto IV Uros 7 (CH) Wiéland Schilla Eva EX1 CACIB
BAL w 67 FIN*Fercatin Isaber Milo IV Uros 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP
BEN n 24 CattiCartano Helmi III Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
BEN n 24 MyArt Premier Rose Diamond III Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
BEN n 24 33 FI*Leokatin Lumiukko III Uros 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP
BEN n 24 33 FI*Starglitters Snowflake III Naaras 6 (IP) Westerlund Marie EX1 CAGPIB NOM
BML LV*Fairy Dream Rona III Naaras 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS BIV NOM
BML LV*Salana's Star Crystal Rose III Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1 NOM
BML bs 11 FI*Mi'cat Isabella III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
BML ns 11 FIN*Kimuli's Chocolate Dream III Naaras 3 (GIC) Räihä Jarmo Abs
BML ns 11 FIN*Mi'cat Beauty of Caruso III Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
BML ns 11 31 FI*Kimuli's Love Story III Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo Abs
BML ns 11 31 FI*Kissamummon Onnen hetki III Uros 7 (CH) Räihä Jarmo EX1 CACIB
BRI a DK*From's Don Juan III Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS NOM
BRI a DK*From's Don Juan III Uros 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 2
BRI a FI*Coventry's Endymion III Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
BRI a FI*Dame's Admiral Herberts III Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC NOM
BRI a FI*Tassulähteen Etta III Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
BRI a 22 FI*Rhinestone's Nikki Sixx III Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
BRI ay 11 FI*EmeraldCharm Empyreal Elea III Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
BRI d FI*Bumblebrits Snape III Uros 10 (KAS) Räihä Jarmo EX1 CAP NOM
BRI d Skellum Mystic-Meg III Naaras 7 (CH) Räihä Jarmo EX1 CACIB
BRI d 03 Hinderslyne Romeo III Uros 7 (CH) Roca Folch Yan Mitätöity Mitätöity
BRI e Milli Vanilli Empire of Cat *** III Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
BRI f 24 Lady Mary's Giselle III Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
BRI g FI*Ruusutarhan Mimi Miracolo III Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1 NOM
BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta III Naaras 1 (SC) Räihä Jarmo KM
BRI n FI*Chokotoe's ADM Blacktail III Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
BRI ns 11 Pennydown Elmira III Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
BRI ns 22 64 Princeton de Noble*LV III Uros 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP
BRI ns 22 64 Princeton de Noble*LV III Uros 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 3
BRI ns 24 64 Ice Cat Laureen Chérie, CZ III Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
BUR a FI*Burmahurman Pioni-Unikko III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
BUR a FI*Lilac's Song for Love III Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
BUR a FIN*Kaiuksen Caesar III Uros 2 (SP) Räihä Jarmo KM
BUR a FIN*Kotiwalo Moineau Piaf III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo Abs
BUR b FI*Cattish Olympos Afrodite III Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo Abs
BUR b FI*Kassaran Minnehaha III Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
BUR b FI*Kassaran Ursus III Uros 7 (CH) Räihä Jarmo EX1 CACIB
BUR b Sabokah Barbie Doll *** III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo Abs
BUR c NW, SC, Sabokah Pandora, DVM, DSM *** III Naaras 5 (IC) Saarela Veikko Abs
BUR c Sacredspirit Francesca *** III Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
BUR d FI*Enjoy Candy Cane III Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 NOM
BUR f Dana Lovely Dream *** III Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
BUR g FIN*Seirene Justify My Love III Naaras 1 (SC) Roca Folch Yan KM NOM BIS
BUR h FI*Cattish Olympos Zeus III Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi III Naaras 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB NOM BIS
BUR j FI*Kassaran Purnululu III Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB NOM
BUR j FIN*Pardofelis Guinevere III Naaras 4 (GIP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPS
BUR n FI*Burmahurman Selia Lohikoski III Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB BIV NOM
BUR n FI*Lilac's Ernest The Earnest III Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl III Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX2
BUR n FIN*Kotiwalo Yolanda III Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
BUR n Hesus Bourimea*RU, JW *** III Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko Abs
BUR n Lorenzo Burmassell,JW *** III Uros 2 (SP) Saarela Veikko Abs
CHA NL*Poekie Mau Mau's Hercule III Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
CRX a 33 FI*FunkyJam's My Melody III Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
CRX b 03 24 FI*Ronttilan Rayo de luna III Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
CRX d 02 62 FI*Ronttilan Kirmizi Yarasa III Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
CRX d 03 24 Puraffection's Paras Punainen III Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX2
CRX d 24 FI*Piupaws Robin III Uros 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
CRX g 03 FI*Piupaws Donna Elvira III Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC BIV
CRX g 03 33 FI*Tuiscalo's Joku III Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
CRX n FIN*Piupaws Chernabog III Uros 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 1 NOM BIS
CRX n 01 21 64 FI*Piupaws Song of Sekhmet III Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB BIV
CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace III Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB BIV
CRX n 03 FI*Piupaws Maverick III Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
CRX n 03 FI*Ronttilan Elsa The Lioness III Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX2
CRX n 03 24 FI*Piupaws Hjördis-Täti III Naaras 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
CRX n 09 FI*Sweetpurr's Love Is Blind III Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
CYM f 09 52 DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan III Naaras 7 (CH) Räihä Jarmo Abs
CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue III Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
CYM g 03 53 FIN*D'manns Uska Dara III Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
DRX a FI*Åbodas Kaya III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
DRX a FI*Åbodas Mai III Naaras 7 (CH) Räihä Jarmo EX1 CACIB BIV
DRX a 09 22 FI*Bravefellow Sampo-Ilari III Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
DRX a 09 22 FI*Bravefellow Sampo-Ilari III Uros 13c (Määrittely) Räihä Jarmo DRX VI / a 09 22
DRX a 33 FI*Åbodas Mojag III Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
DRX b FI*Åbodas Magena III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX2
DRX c FI*Åbodas Yana III Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
DRX d 09 21 33 FI*Bravefellow Severi-Ensio III Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie DRX d 09 33 / Gr. 8
DRX es 22 SE*Amor Regis Marius III Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
DRX f 09 FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi III Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
DRX gs 24 IL*Karavella Kaylee III Naaras 7 (CH) Saarela Veikko Mitätöity
DRX n 23 LV*Edemlen Starry III Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
DRX n 33 Sushi Rexclusive, SK III Uros 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP
DRX w FIN*Riiviön Tuhkimo III Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
DSP f 03 Yustina Bast III Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
DSP n 03 21 Ninja Perpetuum Mobile III Naaras 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
EUR a 24 FI*Bird-Cherry's Raspberry III Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho III Uros 2 (SP) Räihä Jarmo KM
EUR d 23 FI*Kassilan Kauhu Kakara III Naaras 4 (GIP) Friškovec Thea EX1 CAPS
EUR d 24 FI*Kissakallion Orlando III Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
EUR e 23 FIN*Kassilan Gentle Goblin III Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
EUR f FI*Pikku-Piun Zukulaku III Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
EUR f 23 FIN*Pikku-Piun Rosmariini III Naaras 5 (IC) Westerlund Marie Abs
EUR f 24 FI*Rufiinan Rubiini-Rosa III Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM
EUR n FI*Pikku-Piun Xenia III Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
EUR n FI*Pikku-Piun Ytimekäs Ylkä III Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
EUR n FIN*Casimirrin Esmeralda III Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
EUR n 22 FI*Bird-Cherry's Blackberry III Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV NOM
EUR n 22 FI*Pikku-Piun Wenla III Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
EUR n 22 FI*Pikku-Piun Xerxes III Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
EUR n 22 FIN*Pikku-Piun Jadesoturi III Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
EUR n 24 FI*Casimirrin Henley III Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
EUR ns 24 FI*Pikku-Piun Ullastiina III Naaras 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
EUR w 64 FI*Kissakallion Palladium III Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 NOM
EXO a S*IxiDixi's Crazy for You I Uros 6 (IP) Nissen Aase EX1 CAGPIB NOM BIS
EXO a 02 21 62 Teddy-Bear Mechta*RU I Uros 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva EX1 CACS
EXO a 03 22 FI*Whispers Iron Knight I Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
EXO d 22 S*IxiDixi's Four Tops I Uros 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva EX1 CACS NOM BIS
EXO f FI*Shamirin Charming Cherie I Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 No Cert
EXO f 03 22 FI*Leonidan Oasis Of Life I Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 NOM
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny I Naaras 2 (SP) Nissen Aase KM NOM
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny I Naaras 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 2
EXO g 03 22 FI*Amysantti MorningMystery I Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
EXO n 24 FI*Aamukasteen Finland Maiden I Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC NOM
HCL James Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Roca Folch Yan 2
HCL Jeremias Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Friškovec Thea 1
HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Roca Folch Yan 1 NOM
HCL Kenkku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Roca Folch Yan 3
HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 2
HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Friškovec Thea 2
HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 1 NOM BIS
HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Friškovec Thea 1 NOM BIS
HCL Vili Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Roca Folch Yan 4
HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nissen Aase Abs
HCS Julius Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nissen Aase 1 NOM BIS
HCS Lasse Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nissen Aase Arvosteltu 5
HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 1 NOM
HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nissen Aase 2
HCS Saara Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 3
HCS Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry Abs
HCS Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Friškovec Thea Abs
HCS Tara Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 4
HCS Timantti Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 2
HCS Trina Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nissen Aase 3
HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nissen Aase 4
HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Friškovec Thea 2
HCS Viivipumpanen Kotikissat Naaras 13a (Noviisi) Räihä Jarmo ei rek
JBT a 03 24 FI*Kassaran Aoi Obi III Uros 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
JBT a 03 24 FI*Kassaran Uchikake III Naaras 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
JBT d 01 21 FI*Kassaran Shiawase no Koguma III Uros 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
JBT n 01 21 FI*Kassaran Shiawase no Kazura III Naaras 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB BIV
KBL f 24 FI*Kuriton Algebra III Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
KOR FI*Cisseli's Gluay maai III Naaras 9 (Avoin) Friškovec Thea EX1 CAC
KOR FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo III Naaras 11 (Nuoret) Friškovec Thea EX1
KOR FI*Melodian Thanit III Uros 10 (KAS) Friškovec Thea EX1 CAP
KOR FI*Melodian Tulaya III Naaras 3 (GIC) Friškovec Thea EX1 CACS BIV NOM
KOR FI*Melodian Unakan III Uros 9 (Avoin) Friškovec Thea EX1 CAC NOM
KOR FI*Mythai Dao Waew Waao III Naaras 12 (Pennut) Friškovec Thea EX2
KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing III Naaras 7 (CH) Friškovec Thea EX1 CACIB
KOR FI*Steptoe's Lom-Phat III Uros 11 (Nuoret) Friškovec Thea EX1 BIV
KOR FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha III Naaras 5 (IC) Friškovec Thea EX1 CAGCIB
KOR FI*Tatsutan Rosalie Arkah-Anga III Naaras 12 (Pennut) Friškovec Thea EX1
KOR FI*Tatsutan Rue Devaki-Diptam III Naaras 12 (Pennut) Friškovec Thea EX3
KOR FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam III Naaras 6 (IP) Friškovec Thea EX1 CAGPIB NOM
MAN d 09 22 53 FIN*JoJon Huang Dec III Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 No Cert
MAN d 22 51 Pretty Girl de la Gambade *CH III Naaras 6 (IP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGPIB NOM
MAN ds 11 51 NL*Red Alert's Nix III Uros 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP
MAN ds 53 FI*Conan Paeluss III Uros 10 (KAS) Saarela Veikko Abs
MAN f 24 51 FI*Pikkeen Fariini III Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie Abs
MAN n 51 FIN*D'manns Quick Quarterback III Uros 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM BIV
MAU ns FI*Iltavilli Iseret Isis III Naaras 9 (Avoin) Friškovec Thea EX1 CAC
MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan III Uros 4 (GIP) Friškovec Thea EX1 CAPS
MCO Belmicoon's Valley Sweets *** II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
MCO Dotcom Yabba Dabba Do II Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
MCO L'Manolo Kotov Diamond *** II Uros 7 (CH) Bydlinski Penelope EX1 CACIB
MCO a 09 FI*NomenEst Angel In Blue II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
MCO a 09 FI*SatuMainen Wiennetta II Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
MCO a 22 FI*Stout-hearted Flowerbelle II Naaras 9 (Avoin) Bydlinski Penelope Abs
MCO d 09 22 A*Winerau's Coral II Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
MCO d 09 22 FI*Bonneamie Indianapolis II Uros 10 (KAS) Kass Tellervo Abs
MCO d 09 24 FI*Stout-hearted I Love You II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX2
MCO d 09 24 FI*Stout-hearted Louise II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
MCO d 22 FI*Vuorensinen Baloo II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar II Uros 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB BIV NOM BIS
MCO ds 22 DK*Amistia's Untold Truth II Uros 7 (CH) Bydlinski Penelope EX1 CACIB NOM
MCO e 09 22 FI*Escape's Xentrix II Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 BIV
MCO f 09 Blackbery Saltus Zahrabske, HR II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo Abs
MCO f 09 22 Freeclimber Elisabeth II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
MCO f 09 24 A'Eileen Nova Axis Star, CZ II Naaras 7 (CH) Kass Tellervo Mitätöity Mitätöity
MCO gs 09 22 FI*Chamberlain Morning Sun II Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo Abs
MCO n A*Winerau's Nadal II Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
MCO n FI*Escape's Young MC II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
MCO n FI*Mainehaan Barbra II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
MCO n 09 FI*Stout-hearted Kwadwo II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
MCO n 09 24 FI*Chamberlain Just Rock II Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
MCO n 09 24 FI*Stout-hearted Icaros II Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth II Uros 4 (GIP) Bydlinski Penelope EX1 CAPS
MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth II Uros 17 (Veteraani) Sneum Hanne Sofie 2
MCO n 23 DK*Amistia's Samson II Uros 3 (GIC) Bydlinski Penelope EX1 CACS
MCO ns Black Pirate of Beauty Wizards II Uros 11 (Nuoret) Bydlinski Penelope Abs
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad II Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando II Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
MCO ns 09 23 FIN*Godfather's Xilver Surfer II Uros 2 (SP) Kass Tellervo KM NOM
MCO ns 09 23 FIN*Godfather's Xilver Surfer II Uros 17 (Veteraani) Sneum Hanne Sofie 1
MCO ns 22 FI*Starmaker's The Callunan II Uros 10 (KAS) Bydlinski Penelope EX1 CAP
MCO w 62 FI*NomenEst Blonde Venus II Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX2
MCO w 62 J'Adore Estate Pearls*RU II Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1 NOM
MCO w 64 FI*Escape's Paloma Faith II Naaras 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP NOM
NEM g 09 21 CH*Lukijn's Vicki II Naaras 11 (Nuoret) Bydlinski Penelope Mitätöity
NFO a FI*Laramillan Indigo II Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas II Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
NFO d 09 22 FIN*Heinuntuvan Aapeli II Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
NFO ds 09 22 S*Cederskogens Max Magma II Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 BIV NOM BIS
NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Mr. Goodbar II Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
NFO f 03 22 FIN*FluffyTail's Love Of MyLife II Naaras 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
NFO fs FI*FoxyPaw's Cherry Mash II Naaras 7 (CH) Bydlinski Penelope EX1 CACIB
NFO fs 03 22 FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn II Naaras 1 (SC) Kass Tellervo KM
NFO fs 09 FI*Kujakeikarin Åshild II Naaras 7 (CH) Kass Tellervo Abs
NFO fs 09 FIN*Hopeahännän Harley Quinn II Naaras 2 (SP) Kass Tellervo KM NOM BIS
NFO fs 09 22 S*Vildhjärtas Nyxx Nightwish II Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB BIV NOM
NFO g 03 22 FI*Kujakeikarin Zizzi II Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
NFO n 03 FIN*Suvipäivän Oskari O II Uros 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP BIV NOM
NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor II Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 BIV
NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery II Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 BIV NOM
NFO n 03 22 S*NC's Killer Queen II Naaras 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS NOM
NFO n 03 24 FIN*Kirsikan Iines II Naaras 8 (PR) Hornell Henry EX1 CAPIB NOM
NFO n 09 FI*Draconian September Ashes II Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
NFO n 09 FI*Hopeahännän Tiinu II Naaras 8 (PR) Nissen Aase EX1 CAPIB
NFO n 09 FI*Kultahippusten Robert II Uros 10 (KAS) Nissen Aase EX2
NFO n 09 FI*Vihurin Myrskytuuli Jane II Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
NFO n 09 22 FI*Ballawhane AnarchyInTheUK II Uros 1 (SC) Hornell Henry KM BIV
NFO n 09 22 FI*Ballawhane GodSaveTheQueen II Naaras 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
NFO n 09 22 FI*Ballawhane Masai Boy II Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX3
NFO n 09 22 FI*Nalle-Puhin Samsonite Man II Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 NOM
NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo II Naaras 1 (SC) Hornell Henry KM
NFO n 09 22 FIN*Karvanaaman Brima II Uros 2 (SP) Hornell Henry KM
NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment II Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX2
NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen II Naaras 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
NFO n 24 FI*Heinuntuvan Eemeli II Uros 1 (SC) Kass Tellervo KM
NFO ns 03 FI*Cat'omatic Snöhetta II Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
NFO ns 09 22 FI*Ballawhane I Want ToBeFree II Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 NOM
NFO ns 09 22 FI*Ballawhane Rebel On The Run II Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
NFO ns 09 24 FI*Hopeahännän Paksu Pertta II Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
NFO ns 09 24 FI*Kultahippusten Klaara II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip II Uros 10 (KAS) Bydlinski Penelope EX1 CAP NOM
NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 1 (SC) Bydlinski Penelope KM
OCI a 24 FI*Kukkatarhan Borago III Uros 6 (IP) Friškovec Thea EX1 CAGPIB
OCI a 24 FI*Lirukallion Kermakalja III Naaras 9 (Avoin) Friškovec Thea EX1 CAC
OCI a 24 FI*Onnikatin Bea III Naaras 11 (Nuoret) Friškovec Thea EX1 BIV NOM
OCI a 24 FI*Onnikatin Bonus III Uros 11 (Nuoret) Friškovec Thea EX1
OCI a 24 FIN*Onnikatin Blueberry boy III Uros 1 (SC) Friškovec Thea KM
OCI b 24 FI*Amas Landau III Uros 8 (PR) Westerlund Marie Abs
OCI b 24 FI*Guttatus Princess Sophie III Naaras 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Bellium III Uros 6 (IP) Westerlund Marie EX1 CAGPIB
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Caleana III Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Cissus III Uros 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1 NOM
OCI b 24 FI*Moosegrove Cassiopeia III Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1 BIV
OCI b 24 FI*Moosegrove Tu Autem III Naaras 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS
OCI b 24 FI*WiliWilla Aslan III Uros 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
OCI b 24 FIN*Martinic Blazing III Naaras 8 (PR) Westerlund Marie EX1 CAPIB
OCI b 24 FIN*Moosegrove OrqideasDoiradas III Naaras 4 (GIP) Westerlund Marie EX1 CAPS BIV
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera III Naaras 1 (SC) Westerlund Marie KM BIV NOM
OCI b 24 S*Vargagården's Sisu Maxwell JR III Uros 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 3
OCI c 24 FI*Old-Indian Toruk Makto III Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
OCI n 24 FI*Catstrait's Sir Benny III Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
OCI n 24 FI*Kukkatarhan Bombax III Uros 6 (IP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGPIB
OCI n 24 FI*Lirukallion Kissoista Suurin III Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
OCI n 24 FI*Moosegrove Braxton III Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1 BIV
OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On III Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
OCI n 24 FI*Onnikatin BeeBee III Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
OCI n 24 FI*Onnikatin Berta III Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX2
OCI n 24 FI*Onnikatin Bosse III Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX2
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM BIV NOM BIS
OCI o 24 FI*Recknagel Harski China Rose III Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
OLH a FI*Jalecat's Jewel of Hearts IV Naaras 7 (CH) Wiéland Schilla Eva EX1 CACIB NOM
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila IV Naaras 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 1 NOM BIS
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila IV Naaras 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS NOM BIS
OLH f 25 FI*Skazki Kitty Pryde IV Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1 NOM
OLH n 25 Topeng News Flash of Noxx IV Uros 3 (GIC) Friškovec Thea EX1 CACS NOM BIS
OLH ns 24 FIN*Noxx Lizzie IV Naaras 7 (CH) Wiéland Schilla Eva EX1 CACIB
OSH a 03 FI*Benjin Boumerange IV Uros 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva Abs
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ IV Uros 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
OSH as 25 FI*Noxx Wilma IV Naaras 11 (Nuoret) Friškovec Thea EX1
OSH b FI*Skazki Vissarion IV Uros 7 (CH) Wiéland Schilla Eva EX1 CACIB
OSH b 03 Bestcats Electrify Exclusive IV Uros 2 (SP) Hornell Henry KM
OSH b 03 EE*Carradine D. Chi Chat Cat IV Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
OSH b 22 FI*Bigear Sleeping Beauty IV Naaras 11 (Nuoret) Friškovec Thea EX1
OSH b 22 Idream IV Uros 3 (GIC) Friškovec Thea EX1 CACS
OSH bs 25 FI*Nazarlik XTC IV Uros 7 (CH) Wiéland Schilla Eva EX1 CACIB NOM
OSH c 22 FI*Moumouni Aapeli Junior IV Uros 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM
OSH c 25 FI*Pinewoods Queen of Passion IV Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry Mitätöity
OSH d 22 HU*Shagio-Chen Papaya IV Uros 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
OSH d 24 EE*Mazor Beauty One IV Uros 9 (Avoin) Friškovec Thea EX1 CAC
OSH ds 24 ClassicOri's Deeply Deluxe IV Uros 7 (CH) Wiéland Schilla Eva Abs
OSH n FI*Mummeli Dinazinha Sofia IV Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva DISQ
OSH n FI*Santuzzan O Marry Me! IV Naaras 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM
OSH n FIN*Quan Kawaii Sakura IV Naaras 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM NOM
OSH n 03 FI*LoveOriental Jasmine IV Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
OSH n 03 FI*Riquitta's Green Gizmo IV Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
OSH n 03 HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino IV Naaras 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS BIV NOM BIS
OSH n 24 FI*LoveOriental Lakeisha IV Naaras 12 (Pennut) Friškovec Thea EX1 NOM BIS
OSH ns FI*Jalecat's Lovely Luna IV Naaras 9 (Avoin) Friškovec Thea EX1 CAC
OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex IV Uros 8 (PR) Hornell Henry EX1 CAPIB
PER d FI*BlueIce's Roma Uomo I Uros 1 (SC) Nissen Aase KM NOM
PER d 21 33 Catbery Tail Ditto I Uros 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva Abs
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory I Uros 8 (PR) Wiéland Schilla Eva Abs
PER ds FI*Kultaviiksen Honey B. I Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Captain Nemo I Uros 6 (IP) Wiéland Schilla Eva Abs
PER e FI*Talismanin Scream! I Uros 9 (Avoin) Nissen Aase Abs
PER e FI*Tuitui Heaven On Earth I Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
PER e 22 EE*Adelaide Arinnitti I Naaras 10 (KAS) Nissen Aase EX1 No Cert
PER f Sumava's Amanda I Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
PER f 02 21 62 FI*Mimosan If Only You I Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB NOM BIS
PER f 22 S*Marylands Ride to a kiss I Naaras 7 (CH) Wiéland Schilla Eva EX1 CACIB NOM
PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose I Naaras 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM NOM
PER g 23 FI*Precious Hello Darlin' I Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS NOM BIS
PER n FI*Moondreamer's Shooting Star I Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1 NOM BIS
PER n FIN*Nightmare's Magical Paws I Naaras 6 (IP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGPIB
PER n 01 21 62 FI*Dirlandan HanoiRocks I Naaras 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
PER n 01 21 62 FI*Sunrunner's Sabriam Sher I Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo Abs
PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom I Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 NOM BIS
PER n 21 33 Benoma Havanna Dreams I Naaras 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee I Naaras 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 1 NOM BIS
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee I Naaras 2 (SP) Kass Tellervo KM
PER ns FI*Moondreamer's Bright Star I Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
PER ns 03 24 62 FIN*Dirlandan Elvis I Uros 4 (GIP) Nissen Aase Abs
PER w 62 Fizgeralt Orquidea Blanca I Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1 BIV NOM
PER w 62 Sumava's Nikhar I Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX2
PER w 62 Validian Lucky Starz of Amabili I Naaras 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva EX1 CACS
RAG a Dollyfella Big Big Man II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
RAG a FI*Utuinen Querido for Pijan II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
RAG a USAPurrs Dreaming Wide Awake II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
RAG a 03 FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly II Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC BIV NOM
RAG a 03 FI*Snowrag Skymaster II Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
RAG a 03 FI*Sunrunner's Rohan II Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 NOM
RAG a 03 FI*Tiridoll's CatchDaDiamonds II Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan Abs
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust II Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan Abs
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust II Naaras 17 (Veteraani) Sneum Hanne Sofie Abs
RAG a 04 FI*AijaiCats Harmonious Hazel II Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan Mitätöity Mitätöity
RAG a 04 FI*Celestial's Wild Child II Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
RAG a 04 FI*Dollgarden's Coreopsis II Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX2
RAG a 04 FI*Tiridoll's MeTooLoveYou II Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB BIV NOM
RAG a 04 FI*Valkoapilan Aapeli II Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones II Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
RAG b FI*Rivimyllyn Gotta Be You II Uros 9 (Avoin) Bydlinski Penelope EX1 CAC
RAG c Rosevalleyrags Dutch Buster II Uros 4 (GIP) Bydlinski Penelope EX1 CAPS
RAG d 03 FI*Snowrag Red Ferrari II Uros 8 (PR) Bydlinski Penelope EX1 CAPIB
RAG d 03 FIN*Maplehill's Teddybear Rock II Uros 4 (GIP) Bydlinski Penelope EX1 CAPS
RAG d 04 FI*Dollyblues Goin' Bananas II Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
RAG f 04 FI*Utuinen Sweet Indeed II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
RAG g FIN*Dollicious Chrystal Blue II Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
RAG g 04 FI*Tiridoll's CatchDaStarshine II Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
RAG h FI*JewelDoll's Icedancer II Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
RAG n FI*Barfait's Nanette II Naaras 11 (Nuoret) Bydlinski Penelope EX1 BIV
RAG n FI*JewelDoll's Just Be Mine II Naaras 12 (Pennut) Bydlinski Penelope EX1
RAG n FI*Tiridoll's Sugar Overdose II Uros 12 (Pennut) Bydlinski Penelope EX1
RAG n 03 FI*Celestial's Rihanna II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne Abs
RAG n 03 FI*Kujakeikarin Ainotar II Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
RAG n 03 FI*Ragtail Dominic II Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
RAG n 03 FI*RiverkneeTommy Hilfiger II Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne Abs
RAG n 03 FI*Tiridoll's CatchDaSnowflake II Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM NOM
RAG n 03 FIN*Tiridoll's Caramel Storm II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
RAG n 03 M'Memories Ragdoll's Havana II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
RAG n 03 21 FI*Utuinen Paradise Dawn II Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB NOM
RAG n 04 FI*Dollyblues Beautiful Star II Naaras 6 (IP) Nissen Aase EX1 CAGPIB
RAG n 04 FI*Jollydolls Aaron II Uros 9 (Avoin) Nissen Aase Abs
RAG n 04 FI*Stardoll's Wind Warrior II Uros 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB
RAG n 04 FI*Tiridoll's CatchDaDream II Uros 12 (Pennut) Nissen Aase Abs
RAG n 04 FI*Tiridoll's Dreaming again.. II Uros 1 (SC) Nissen Aase KM NOM
RUS FI*Hana-Bi Lumen taju III Naaras 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP
RUS FI*Saraitshikin Candy Apple III Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
RUS FI*Saraitshikin Daydream III Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB BIV
RUS FI*Shady-Lady's Chayenne III Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
RUS FI*Shady-Lady's Runaway III Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX2
RUS FI*Tcarskii'dvorik My Saaga III Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1 BIV NOM BIS
RUS Katzenhof Cupcake of Kaizahre III Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX2
RUS S*Mistlurens Sonja III Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX2
SBI a Demian Valentina II Naaras 9 (Avoin) Bydlinski Penelope EX1 CAC NOM
SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! II Naaras 11 (Nuoret) Bydlinski Penelope EX1 BIV NOM
SBI a FI*Åbodas Tobias II Uros 12 (Pennut) Bydlinski Penelope EX1
SBI a FIN*Sic'an Mesa II Naaras 8 (PR) Bydlinski Penelope EX1 CAPIB NOM
SBI a FIN*Touchant Homme du Monde II Uros 1 (SC) Bydlinski Penelope KM
SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour II Naaras 6 (IP) Roca Folch Yan Abs
SBI b 21 FI*Canth's Sweet Little S II Naaras 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB
SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy II Uros 1 (SC) Hornell Henry KM NOM
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox II Uros 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
SBI b 21 FI*Tasmanian Huckleberry Finn II Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP NOM
SBI c 21 FI*Vongoivan Erik II Uros 3 (GIC) Bydlinski Penelope EX1 CACS
SBI d FI*Tamus Escort II Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
SBI d FI*Tamus Wartburg II Uros 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP
SBI d FI*Touchant Renault Unique II Uros 7 (CH) Nissen Aase EX1 CACIB
SBI d 21 FI*JoJon La Veta de Oro II Uros 9 (Avoin) Bydlinski Penelope EX1 CAC
SBI d 21 FI*JoJon Wan Jianjian II Uros 5 (IC) Bydlinski Penelope EX1 CAGCIB
SBI e FI*Nalle-Puhin Freddie Mercury II Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
SBI f EE*Gemma Klaudia II Naaras 11 (Nuoret) Bydlinski Penelope EX1
SBI n EE*Ireen Herencia II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
SBI n FI*Midianin Bianca II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
SBI n FI*Touchant Quelle Beauté II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne Abs
SBI n FIN*Canth's Love is All I need II Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB NOM
SBI n FIN*Tamus Skyline II Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne Abs
SBI n FIN*Touchant Fleur d'Amour II Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX2
SBI n 21 FI*Canth's Soldier of Love II Uros 3 (GIC) Bydlinski Penelope EX1 CACS
SBI n 21 FI*Sic'an Rispa II Naaras 12 (Pennut) Bydlinski Penelope EX2
SBI n 21 FI*Sic'an Ruut II Naaras 12 (Pennut) Bydlinski Penelope EX1 BIV NOM
SBI n 21 FI*Vongoivan Geo II Uros 7 (CH) Bydlinski Penelope EX1 CACIB
SIA a FI*Kelmikerhon Elegia IV Naaras 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
SIA a FI*Pinokin Kefeidi IV Uros 4 (GIP) Hornell Henry Abs
SIA a FI*Pinokin Kharon IV Uros 3 (GIC) Hornell Henry Abs
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star IV Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB BIV NOM
SIA a FI*Twist-Tiramisun Quimby IV Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
SIA b FI*Vuorikatin AinutKertainen IV Uros 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP
SIA c FI*Kelmikerhon Ainoa Aarteeni IV Naaras 5 (IC) Friškovec Thea EX1 CAGCIB NOM
SIA d FI*Keskimaan Elea Frodo IV Uros 11 (Nuoret) Friškovec Thea EX1 NOM
SIA n FI*Kelmikerhon Nuorallatanssia IV Uros 4 (GIP) Friškovec Thea EX1 CAPS
SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani IV Naaras 5 (IC) Friškovec Thea EX1 CAGCIB
SIA n FI*Twist-Tiramisun Muusa IV Naaras 3 (GIC) Friškovec Thea EX1 CACS
SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah IV Naaras 12 (Pennut) Friškovec Thea EX1
SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa IV Naaras 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 2
SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa IV Naaras 2 (SP) Friškovec Thea KM NOM
SIA n Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon IV Uros 3 (GIC) Friškovec Thea EX1 CACS BIV
SIA n 21 FI*LoveOriental Edmund IV Uros 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM NOM
SIB a 24 FI*Kestilinnan Ulla II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
SIB d 03 24 FI*Cherrytail's Odysseus II Uros 11 (Nuoret) Bydlinski Penelope EX1
SIB d 09 FI*Cherrytail's Marlon Brando II Uros 5 (IC) Bydlinski Penelope EX1 CAGCIB BIV
SIB d 09 24 FI*Tammikatin Onnetar II Naaras 9 (Avoin) Bydlinski Penelope Abs
SIB f FI*Jäälinnan Alisa II Naaras 7 (CH) Kass Tellervo Abs
SIB f 03 23 CH*Lukijn's Vera II Naaras 11 (Nuoret) Bydlinski Penelope Mitätöity
SIB f 09 FI*Cherrytail's Nina Simone II Naaras 9 (Avoin) Bydlinski Penelope EX1 CAC
SIB f 24 FI*Sippan's Golden Lady II Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas II Naaras 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB NOM BIS
SIB g 24 FI*Villan Keisarinna II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
SIB n 02 21 62 Kayo Rys od Królowych*PL II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM
SIB n 09 FI*Cherrytail's Nat King Cole II Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
SIB n 23 FIN*Lumikissan Pata Ässä II Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM NOM BIS
SIB n 24 FI*Cherrytail's Ofelia II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
SIB ns 24 FIN*Magnificat Igor II Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
SIB ny 09 24 Abrikos Onix Gloria II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne Abs
SIB ny 23 FI*Lumikissan Iso Tiikeri II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
SIB w 62 S*Lince's Siringa di Sessans II Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase DISQ AGR.
SIN FI*Angelos Tiara III Naaras 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP
SIN FI*Chai-lai Sweetheart Sally III Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX2
SIN FI*Chai-lai Victorious Vanessa III Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
SOM as Haiko Walimai de la Cornaline III Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
SOM n FI*Amajan Fadma Fiorina III Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
SOM n FI*SunnyPace Betonica III Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
SPH d 09 32 FI*Hebblas Caius III Uros 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro III Uros 1 (SC) Räihä Jarmo KM BIV NOM
SPH f 03 33 LV*Otomi Avrora III Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
SPH f 09 21 FI*Tutsi Birkin III Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
SPH f 09 32 FI*Hebblas Fairy Cottontail III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
SPH n 02 21 64 LV*Otomi Danis III Uros 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
SPH n 09 21 32 LV*Otomi Beautiful Butterfly III Naaras 7 (CH) Räihä Jarmo EX1 CACIB
SYS n 02 FI*Nalittna Bushido IV Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
SYS n 03 LV*La Lune d'Or Phoenix IV Uros 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1 NOM BIS
TUA g 24 FIN*Elekatin Oi Susanna II Naaras 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
TUA n Geraylar Hazar of Nazarlik II Uros 9 (Avoin) Bydlinski Penelope EX1 CAC
TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
TUA n 24 FI*Josmarin Galibe II Naaras 7 (CH) Bydlinski Penelope Abs
TUA w 62 FI*Josmarin Eldem II Naaras 4 (GIP) Bydlinski Penelope EX1 CAPS
TUA w 62 FI*Josmarin Helinä Keiju II Naaras 11 (Nuoret) Bydlinski Penelope EX1
TUV d 62 FI*GizemliKediler Adile Alaiye II Naaras 1 (SC) Nissen Aase KM
TUV d 62 FI*GizemliKediler Bal Bilmece II Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX2
TUV d 62 FI*Ilveslinnan Degerli Destan II Uros 9 (Avoin) Nissen Aase DISQ AGR.
TUV d 62 FIN*Cesmes Adile Aysun II Naaras 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS
TUV d 62 FIN*Cesmes Adile Aysun II Naaras 17 (Veteraani) Sneum Hanne Sofie Abs
TUV d 62 FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz II Uros 1 (SC) Nissen Aase KM
TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin II Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 BIV NOM BIS
TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin II Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
TUV f 61 FI*Valier's Define II Naaras 11 (Nuoret) Bydlinski Penelope EX1
XSH n 24 Venla-Valentiina III Naaras 13a (Noviisi) Räihä Jarmo EUR n 24
500 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita