RUROK HELSINKI 27.4.2013
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 27.4.2013 Loppuu 27.4.2013
Ilmoittautuminen alkaa 27.4.2013 Ilmoittautuminen loppuu 27.4.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
Yhteensä 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Link Moshaba III Uros 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
ABY a FIN*Link Monifa Mosi III Uros 4 (GIP) Westerlund Marie EX1 CAPS
ABY a S*Hjortronstigens Alfred Nobel III Uros 2 (SP) Westerlund Marie KM NOM
ABY n FI*Laire Meleth Aran III Uros 4 (GIP) Friškovec Thea EX1 CAPS
ABY n FI*Laire Meleth Bein III Naaras 5 (IC) Friškovec Thea EX1 CAGCIB
ABY n FI*Laire Oira Anor III Uros 3 (GIC) Friškovec Thea EX1 CACS NOM BIS
ABY n FI*Link Inanyesha III Naaras 9 (Avoin) Friškovec Thea EX1 CAC BIV
ABY n FI*Link Sanaa Raziya III Naaras 11 (Nuoret) Friškovec Thea EX1
ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT III Uros 5 (IC) Friškovec Thea EX1 CAGCIB
ABY n Isatai's Namid of Bluestream III Uros 12 (Pennut) Friškovec Thea EX1
ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA III Uros 1 (SC) Friškovec Thea KM
ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music III Uros 2 (SP) Friškovec Thea KM NOM
ABY o FI*Angelos U*Maya III Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1 NOM
ABY o FI*Nebuankhet Teachdaire III Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne III Uros 2 (SP) Räihä Jarmo KM NOM BIS
ACL f 03 24 FI*Trollin Hissu II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 2 (SP) Kass Tellervo KM NOM
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 1 NOM BIS
ACL n 09 22 FI*Operadoll's Magical Merlin II Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
ACL n 23 FI*Murmelin Bonzo II Uros 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB NOM
ACS f 09 24 FI*Diipadaapa Alice II Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
BAL c FI*BaliDancer's Caya IV Naaras 7 (CH) Sneum Hanne Sofie EX1 CACIB NOM
BAL c 21 SE*Qjou'z Bon A Petit IV Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
BAL d 21 FIN*Mummeli Twixinho Jesse IV Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM BIS
BAL n 21 FI*BaliDancer's Brownie Baker IV Uros 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
BAL w 67 FIN*Fercatin Lumtroi Evinrude IV Uros 2 (SP) Roca Folch Yan KM
BAL w 67 FIN*Fercatin Lumtroi Evinrude IV Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 1
BEN n 22 FI*Alcarinqua Aldaron III Uros 5 (IC) Bydlinski Penelope EX1 CAGCIB
BEN n 24 CattiCartano Helmi III Naaras 6 (IP) Friškovec Thea EX1 CAGPIB
BEN n 24 Glitterglam Gabriel III Uros 11 (Nuoret) Friškovec Thea DISQ
BEN n 24 Maya Gold Chocola Bonny *** III Naaras 9 (Avoin) Friškovec Thea EX1 CAC BIV NOM
BEN n 24 Maya Gold Izapa Arahis III Uros 11 (Nuoret) Friškovec Thea EX1
BEN n 24 33 FI*Leokatin Lumiukko III Uros 10 (KAS) Bydlinski Penelope EX1 CAP
BML LV*Fairy Dream Rona III Naaras 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva EX1 CACS NOM BIS
BML LV*Salana's Star Crystal Rose III Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1 NOM
BML ns 11 FI*Hämynhäivän Saimi III Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
BML ns 11 FIN*Kimuli's Chocolate Dream III Naaras 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva Abs
BML ns 11 FIN*Mi'cat Beauty of Caruso III Uros 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB
BML ns 11 31 FI*Kimuli's Love Story III Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva Abs
BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei III Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1 BIV NOM BIS
BML ns 11 31 S*CallaMej de Li Cat III Uros 7 (CH) Wiéland Schilla Eva EX1 CACIB
BRI a Britz Super Trooper *** III Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC BIV NOM
BRI a FI*Coventry's Endymion III Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
BRI a FI*Dame's Admiral Herberts III Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX2
BRI a FI*Suvikasteen Mikki III Uros 10 (KAS) Räihä Jarmo EX1 CAP
BRI a Laureen Porubský kvet, CZ III Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1 NOM
BRI a 22 FI*Rhinestone's Nikki Sixx III Uros 11 (Nuoret) Bydlinski Penelope EX1 NOM BIS
BRI ay 11 FI*EmeraldCharm Empyreal Elea III Naaras 9 (Avoin) Bydlinski Penelope EX1 CAC
BRI ay 11 FI*EmeraldCharm Finn Fonzie III Uros 9 (Avoin) Bydlinski Penelope EX1 CAC
BRI d 03 Hinderslyne Romeo III Uros 9 (Avoin) Westerlund Marie Mitätöity Mitätöity
BRI e Milli Vanilli Empire of Cat *** III Uros 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
BRI ns 11 Pennydown Elmira III Naaras 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
BRI ns 22 62 FI*Kipardi's Fangio III Naaras 12 (Pennut) Bydlinski Penelope EX1
BRI ns 24 62 FI*Kipardi's Fittibaldi III Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva Abs
BRI ns 24 64 Ice Cat Laureen Chérie, CZ III Naaras 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
BUR a FI*Feirefiz Gunslinger III Uros 9 (Avoin) Bydlinski Penelope EX1 CAC
BUR a FI*Karvanverran JouluValo III Uros 10 (KAS) Bydlinski Penelope EX1 CAP
BUR a FI*Lilac's Song for Love III Naaras 12 (Pennut) Bydlinski Penelope EX1
BUR a FIN*Kaiuksen Caesar III Uros 2 (SP) Bydlinski Penelope KM
BUR b FI*Kassaran Minnehaha III Naaras 5 (IC) Friškovec Thea EX2
BUR b FI*Kassaran Ursus III Uros 7 (CH) Friškovec Thea EX1 CACIB
BUR b FI*Seirene Material Girl III Naaras 5 (IC) Friškovec Thea EX1 CAGCIB BIV
BUR b Sabokah Barbie Doll *** III Naaras 9 (Avoin) Friškovec Thea Abs
BUR c NW, SC, Sabokah Pandora, DVM, DSM *** III Naaras 5 (IC) Westerlund Marie Abs
BUR c Sacredspirit Francesca *** III Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
BUR d FI*Enjoy Candy Cane III Uros 12 (Pennut) Bydlinski Penelope EX1 NOM
BUR e FI*Karvanverran K Kassinen III Uros 8 (PR) Bydlinski Penelope EX1 CAPIB
BUR f Dana Lovely Dream *** III Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
BUR f FI*Karvanverran Vuvuzela III Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
BUR g FIN*Seirene Justify My Love III Naaras 1 (SC) Bydlinski Penelope KM
BUR h FI*Cattish Olympos Zeus III Uros 11 (Nuoret) Friškovec Thea EX1
BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi III Naaras 8 (PR) Friškovec Thea EX1 CAPIB NOM BIS
BUR j FI*Kassaran Purnululu III Naaras 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
BUR j FIN*Pardofelis Guinevere III Naaras 4 (GIP) Westerlund Marie EX1 CAPS
BUR j Rumba Quintessential III Naaras 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS NOM
BUR n FI*Feirefiz Heartkiller III Uros 10 (KAS) Räihä Jarmo EX1 CAP
BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen III Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
BUR n FIN*Niorun Billie Holiday III Naaras 2 (SP) Räihä Jarmo KM NOM
BUR n Hesus Bourimea*RU, JW *** III Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo Abs
BUR n Lorenzo Burmassell,JW *** III Uros 2 (SP) Räihä Jarmo Abs
CHA FI*Souriant Musette III Naaras 5 (IC) Westerlund Marie Abs
CHA FIN*Sinimirrin Kuuraparta III Uros 6 (IP) Westerlund Marie Abs
CHA NL*Poekie Mau Mau's Hercule III Uros 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
CRX a 03 FI*Alchemist Warlock III Uros 10 (KAS) Bydlinski Penelope EX1 CAP NOM
CRX a 24 FI*Framillan Good&Plenty III Naaras 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
CRX a 33 FI*FunkyJam's My Melody III Naaras 7 (CH) Räihä Jarmo EX1 CACIB
CRX b 09 33 FI*Spectrolite La Paloma III Naaras 11 (Nuoret) Friškovec Thea EX1 NOM
CRX d FI*FunkyJam's Chandraprakash III Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1 BIV
CRX d FI*FunkyJam's Linus van Pelt III Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
CRX d 02 62 FI*Ronttilan Kirmizi Yarasa III Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX2
CRX d 03 FI*Framillan Daydream III Naaras 7 (CH) Räihä Jarmo Abs
CRX d 03 S*Rexture Wig Wam III Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
CRX d 24 FI*Piupaws Robin III Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
CRX e 02 62 FI*Alchemist Walt Disney III Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1 BIV
CRX e 33 FI*Ronttilan Mel Gibson III Uros 10 (KAS) Räihä Jarmo EX1 CAP
CRX g 03 FI*Piupaws Donna Elvira III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
CRX g 03 33 FI*Tuiscalo's Joku III Naaras 7 (CH) Friškovec Thea EX1 CACIB
CRX n FIN*Piupaws Chernabog III Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 2
CRX n FIN*Piupaws Hekla III Naaras 4 (GIP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAPS NOM
CRX n 01 21 64 FI*Piupaws Song of Sekhmet III Naaras 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC BIV
CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace III Uros 5 (IC) Bydlinski Penelope EX1 CAGCIB
CRX n 03 FI*FunkyJam's Fairy-Periwinkle III Naaras 11 (Nuoret) Bydlinski Penelope EX1
CRX n 03 FI*Piupaws Maverick III Uros 10 (KAS) Bydlinski Penelope EX2
CRX n 03 FI*Ronttilan Queen Of Shaba III Naaras 9 (Avoin) Bydlinski Penelope EX2
CRX n 03 24 FI*Derekaz Who Loves Diamonds III Naaras 9 (Avoin) Westerlund Marie EX2
CRX n 03 24 S*Spotless Janus III Uros 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
CRX n 09 FI*Sweetpurr's Love Is Blind III Naaras 9 (Avoin) Bydlinski Penelope EX1 CAC BIV
CRX n 33 FI*Sweetpurr's Jane Marple III Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
CYM f 09 52 DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan III Naaras 7 (CH) Wiéland Schilla Eva Abs
DRX e 32 FI*Mirexin Fiona III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
DRX f 09 FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi III Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
DRX gs 24 IL*Karavella Kaylee III Naaras 7 (CH) Räihä Jarmo Mitätöity Mitätöity
DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru III Naaras 2 (SP) Westerlund Marie KM NOM
DRX ns 22 FI*Gigglin's May Day III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC NOM
DRX w FIN*Riiviön Tuhkimo III Naaras 7 (CH) Räihä Jarmo EX1 CACIB
DSP f 03 Yustina Bast III Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
DSP n 03 Naomi My Toys III Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
EUR d 22 FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana III Uros 9 (Avoin) Bydlinski Penelope EX1 CAC
EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho III Uros 2 (SP) Bydlinski Penelope KM
EUR d 23 FI*Kassilan Kauhu Kakara III Naaras 6 (IP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGPIB
EUR d 23 FIN*Kassilan Guaranteed Gnome III Uros 1 (SC) Wiéland Schilla Eva KM
EUR d 24 FI*Kissakallion Orlando III Uros 9 (Avoin) Bydlinski Penelope EX1 CAC
EUR e 23 FIN*Kassilan Gentle Goblin III Uros 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 No Cert
EUR n FI*Katinhännän Morzine Laku III Naaras 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP
EUR n FIN*Casimirrin Esmeralda III Naaras 6 (IP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGPIB
EUR n 22 FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä III Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
EUR n 22 FIN*Casimirrin Florestan III Uros 1 (SC) Räihä Jarmo KM
EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina III Naaras 2 (SP) Bydlinski Penelope Abs
EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Ulpukka III Naaras 6 (IP) Bydlinski Penelope EX1 CAGPIB
EUR ns 24 FIN*Pikku-Piun Peppi Pitkätossu III Naaras 6 (IP) Räihä Jarmo EX1 CAGPIB
EUR w 64 FI*Kissakallion Palladium III Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
EXO a S*IxiDixi's Crazy for You I Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
EXO a 02 21 62 Teddy-Bear Mechta*RU I Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS NOM
EXO d My-Champagne Playboy of Ayser I Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
EXO d My-Champagne Playboy of Ayser I Uros 13c (Määrittely) Sneum Hanne Sofie EXO d
EXO d 22 S*IxiDixi's Four Tops I Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
EXO e 03 22 FI*Shamirin Fair Fiona I Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM BIS
EXO f 03 22 FI*Leonidan Oasis Of Life I Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 NOM
EXO f 24 FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus of Ayser I Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny I Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 3
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny I Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM
EXO n 03 23 FI*Kirsikis Fifi Joseph I Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
EXO n 03 24 FI*Shamirin Epic Emily I Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
EXO n 22 FI*Aamukasteen Generation-X of Ayser I Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC NOM
EXO n 22 FI*Mogi's Mother Love I Uros 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB NOM BIS
EXO w 62 Arcobaleno Bodyguard I Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
HCL James Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Friškovec Thea 2
HCL Jeremias Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 1
HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Friškovec Thea 1 NOM
HCL Kenkku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Friškovec Thea 3
HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 2
HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Roca Folch Yan 2
HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 1 BIS
HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Roca Folch Yan 1 NOM BIS
HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hornell Henry Abs
HCS Julius Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hornell Henry 1 NOM
HCS Lasse Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hornell Henry Arvosteltu 5
HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Nissen Aase 2
HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hornell Henry 4
HCS Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Nissen Aase Abs
HCS Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry Abs
HCS Tara Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Nissen Aase 3
HCS Timantti Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Nissen Aase 1 NOM BIS
HCS Trina Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hornell Henry 3
HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hornell Henry 2
HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 2
JBT a 03 24 FI*Kassaran Aoi Obi III Uros 7 (CH) Räihä Jarmo EX1 CACIB BIV
JBT a 03 24 FI*Kassaran Uchikake III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
JBT d 01 21 FI*Kassaran Shiawase no Koguma III Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
JBT n 01 21 FI*Kassaran Shiawase no Kazura III Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
KOR FI*Cisseli's Gluay maai III Naaras 9 (Avoin) Bydlinski Penelope EX1 CAC
KOR FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo III Naaras 11 (Nuoret) Bydlinski Penelope EX1
KOR FI*Melodian Tulaya III Naaras 3 (GIC) Bydlinski Penelope EX1 CACS BIV NOM
KOR FI*Melodian Vanida III Naaras 11 (Nuoret) Bydlinski Penelope EX2
KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing III Naaras 7 (CH) Bydlinski Penelope EX1 CACIB
KOR FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha III Naaras 5 (IC) Bydlinski Penelope EX1 CAGCIB
KOR FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam III Naaras 6 (IP) Bydlinski Penelope EX1 CAGPIB NOM
MAN d 09 22 53 FIN*JoJon Huang Dec III Uros 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 No Cert
MAN d 22 51 Pretty Girl de la Gambade *CH III Naaras 6 (IP) Räihä Jarmo EX1 CAGPIB
MAN ds 11 51 NL*Red Alert's Nix III Uros 10 (KAS) Räihä Jarmo EX1 CAP
MAN ds 53 FI*Conan Paeluss III Uros 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 No Cert
MAN f 24 51 FI*Pikkeen Fariini III Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo Abs
MAN n 51 FIN*D'manns Quick Quarterback III Uros 2 (SP) Räihä Jarmo KM BIV
MAU ns FI*Iltavilli Iseret Isis III Naaras 9 (Avoin) Bydlinski Penelope EX1 CAC
MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan III Uros 4 (GIP) Bydlinski Penelope EX1 CAPS
MCO Dotcom Yabba Dabba Do II Uros 7 (CH) Nissen Aase EX1 CACIB
MCO a FI*Escape's Young Divas II Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
MCO a 09 FI*NomenEst Angel In Blue II Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
MCO a 09 22 FI*TipTop Maine Tuscarora II Uros 10 (KAS) Nissen Aase EX2
MCO as 09 22 FI*Pikkumetsän Yön ritari II Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
MCO d 03 23 FI*Stout-hearted Lucky Boy II Uros 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
MCO d 09 22 FI*Bonneamie Indianapolis II Uros 10 (KAS) Nissen Aase Abs
MCO d 22 FI*Vuorensinen Baloo II Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
MCO ds 02 21 FI*Chamberlain Just A Star II Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
MCO ds 03 22 FI*MaineQueen Rock Me II Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX2
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar II Uros 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB BIV NOM BIS
MCO ds 09 22 FI*Pikkumetsän Xtra-Fantastico II Uros 10 (KAS) Hornell Henry Abs
MCO ds 22 DK*Amistia's Untold Truth II Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
MCO ds 22 FI*SolarWind's Min II Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne Abs
MCO e 09 22 FI*Escape's Xentrix II Uros 12 (Pennut) Nissen Aase EX2
MCO f 03 22 FI*Chamberlain Just A Dream II Naaras 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB BIV
MCO f 09 Blackbery Saltus Zahrabske, HR II Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX2
MCO f 09 22 Freeclimber Elisabeth II Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 BIV
MCO f 09 24 A'Eileen Nova Axis Star, CZ II Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase Mitätöity Mitätöity
MCO f 22 FI*Daybreak's Cinnamon Scent II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
MCO f 22 Lady Arina Perla Annaru*PL II Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 BIV
MCO g 09 22 FI*Chamberlain Make A Wish II Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX2
MCO gs 02 62 FI*Chamberlain Open Heart II Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
MCO gs 03 22 FI*TipTop Maine Ups I did It! II Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC NOM
MCO gs 09 22 FI*Chamberlain Morning Sun II Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry Abs
MCO gs 23 FIN*SolarWind's Evening Star II Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne Abs
MCO n A*Winerau's Nadal II Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC BIV
MCO n FI*Escape's Young MC II Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
MCO n FI*Unikuun Gothic Black II Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX2
MCO n 03 22 FI*Chamberlain Never Say Never II Uros 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP
MCO n 03 22 FI*Kasmasiinin Zinnia II Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Wunderweib II Naaras 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB BIV NOM
MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Zafirah II Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
MCO n 09 22 FI*Chamberlain Omen Of Love II Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
MCO n 09 22 FI*MaineQueen Head Over Heels II Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX2
MCO n 09 24 FI*Chamberlain Just Rock II Uros 6 (IP) Nissen Aase EX1 CAGPIB BIV NOM
MCO n 22 FI*Kasmasiinin Zhin II Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
MCO n 22 FI*Mostlycats Pinball Wizard II Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 BIV
MCO n 22 FI*Pikkumetsän Zippo II Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth II Uros 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB NOM
MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth II Uros 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 1
MCO n 23 DK*Amistia's Samson II Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
MCO ns Black Pirate of Beauty Wizards II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne Abs
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad II Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX2
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando II Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 BIV NOM
MCO ns 09 22 FI*Pikkumetsän Zarah II Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
MCO ns 09 23 FIN*Godfather's Xilver Surfer II Uros 2 (SP) Hornell Henry KM
MCO ns 09 23 FIN*Godfather's Xilver Surfer II Uros 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 2
MCO ns 22 FI*Starmaker's The Callunan II Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
MCO w 62 FI*NomenEst Blonde Venus II Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
MCO w 62 J'Adore Estate Pearls*RU II Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX2
MCO w 64 FI*Escape's Paloma Faith II Naaras 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP NOM
NEM f 09 21 CH*Lukijn's Vicki II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
NFO a 09 FI*Laramillan Ivanhoe II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas II Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX2
NFO d 09 22 FI*ArcticWilds Crossfire II Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase Abs
NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Mr. Goodbar II Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
NFO f FI*Felicis Emeliia II Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
NFO f 03 22 FIN*FluffyTail's Love Of MyLife II Naaras 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS NOM
NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan II Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 NOM
NFO f 22 Quarans Lady Sandwick II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
NFO fs 03 22 FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn II Naaras 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM BIV NOM BIS
NFO fs 09 FI*Catpros Fabric anemone II Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
NFO fs 09 FI*Kujakeikarin Åshild II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
NFO fs 09 22 S*Vildhjärtas Nyxx Nightwish II Naaras 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
NFO g 03 22 FI*Kujakeikarin Zizzi II Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
NFO g 24 FI*Niittykissan Antarctica II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
NFO n FI*Kalliopirtin Örn II Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
NFO n 03 22 S*NC's Killer Queen II Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
NFO n 03 24 FIN*Kirsikan Iines II Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane II Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
NFO n 09 FI*Draconian September Ashes II Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
NFO n 09 FI*Kujakeikarin Eevertti II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX3
NFO n 09 FI*Leoline Reea Riimunpiirtäjä II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne Abs
NFO n 09 FI*Vihurin Myrskytuuli Jane II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
NFO n 09 22 FI*Ballawhane AnarchyInTheUK II Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM BIV NOM
NFO n 09 22 FI*Ballawhane GodSaveTheQueen II Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
NFO n 09 22 FI*Ballawhane Masai Boy II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
NFO n 09 22 FI*Nalle-Puhin Samsonite Man II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM
NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo II Naaras 1 (SC) Wikström Bjarne KM
NFO n 09 22 FIN*Karvanaaman Brima II Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM NOM
NFO n 22 FI*Kujakeikarin Eemeli II Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
NFO n 24 FI*Heinuntuvan Eemeli II Uros 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM BIV NOM
NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria II Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
NFO ns 09 22 FI*Ballawhane I Want ToBeFree II Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
NFO ns 09 22 FIN*Kujakeikarin Hessu Hopo II Uros 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
NFO ns 09 23 FI*Slytiger's Faithfull Friend II Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX2
NFO ns 24 FI*Niittykissan Australia II Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
NFO nt 23 FI*Karvanaaman Goljat II Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip II Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 1 (SC) Hornell Henry KM
OCI a 24 FI*Kukkatarhan Borago III Uros 6 (IP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGPIB
OCI a 24 FI*Onnikatin Bea III Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
OCI a 24 FI*Onnikatin Bonus III Uros 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
OCI a 24 FIN*Onnikatin Blueberry boy III Uros 1 (SC) Wiéland Schilla Eva KM BIV
OCI b 24 FI*Amas Landau III Uros 10 (KAS) Friškovec Thea EX1 CAP
OCI b 24 FI*Guttatus Princess Sophie III Naaras 9 (Avoin) Friškovec Thea EX1 CAC BIV
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Bellium III Uros 6 (IP) Friškovec Thea EX1 CAGPIB
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Caleana III Naaras 11 (Nuoret) Friškovec Thea EX3
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Calypso III Naaras 11 (Nuoret) Friškovec Thea EX2
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Cissus III Uros 11 (Nuoret) Friškovec Thea EX1
OCI b 24 FI*Moosegrove Bella Dorotea III Naaras 11 (Nuoret) Friškovec Thea EX1 BIV
OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle III Naaras 12 (Pennut) Friškovec Thea EX1
OCI b 24 FI*Moosegrove Tu Autem III Naaras 3 (GIC) Friškovec Thea EX1 CACS
OCI b 24 FI*Topspot TorreArgentina III Uros 7 (CH) Friškovec Thea EX1 CACIB
OCI b 24 FI*WiliWilla Aslan III Uros 12 (Pennut) Friškovec Thea EX1
OCI b 24 FIN*Moosegrove OrqideasDoiradas III Naaras 4 (GIP) Friškovec Thea EX1 CAPS BIV
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera III Naaras 1 (SC) Friškovec Thea KM
OCI b 24 S*Vargagården's Sisu Maxwell JR III Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 1 NOM BIS
OCI c 24 FI*Old-Indian Toruk Makto III Uros 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
OCI c 24 FI*Topspot First Frost III Uros 11 (Nuoret) Bydlinski Penelope EX1
OCI n 24 FI*Kukkatarhan Bombax III Uros 6 (IP) Westerlund Marie EX1 CAGPIB
OCI n 24 FI*Moosegrove Braxton III Uros 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1 BIV NOM
OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On III Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1 NOM
OCI n 24 FI*Onnikatin BeeBee III Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX2
OCI n 24 FI*Onnikatin Berta III Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX3
OCI n 24 FI*Onnikatin Bosse III Uros 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX2
OCI n 24 FI*Topspot Jaguatirica III Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
OCI n 24 FI*Topspot LoneStar III Naaras 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
OCI n 24 FI*Topspot Tickle Toe III Naaras 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP DISQ AGR.
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 1 (SC) Westerlund Marie KM NOM
OCI o 24 FI*Recknagel Harski China Rose III Naaras 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
OLH a FI*Jalecat's Jewel of Hearts IV Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
OLH b FI*Jalecat's G-Force IV Uros 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP
OLH b FI*Willicon Suklaatryffeli IV Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila IV Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS NOM BIS
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila IV Naaras 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 1 NOM BIS
OLH d 25 FI*Jalecat's Jack in the Box IV Uros 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
OLH f 25 FI*Skazki Kitty Pryde IV Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
OLH n 23 FI*Fercatin Odedob Sarabi IV Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
OLH n 25 FI*Noxx Ulises de la Cruz IV Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 No Cert
OLH n 25 Topeng News Flash of Noxx IV Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS NOM
OLH ns 24 FIN*Noxx Lizzie IV Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ IV Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
OSH a 25 S*Sandvretens Syrah IV Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM BIS
OSH b FI*Jalecat's Lucky Luke IV Uros 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP
OSH b FI*Skazki Vissarion IV Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
OSH b 03 Bestcats Electrify Exclusive IV Uros 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM NOM
OSH b 22 FI*Bigear Sleeping Beauty IV Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
OSH b 22 FI*Bigear Timon IV Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM
OSH b 22 FI*Willicon Autunno Dolce IV Uros 8 (PR) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPIB
OSH b 22 Idream IV Uros 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB BIV NOM
OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May IV Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
OSH bs 22 FI*Bigear Snow White IV Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
OSH bs 22 FI*Bigear Snow White IV Naaras 13c (Määrittely) Sneum Hanne Sofie OSH bs 22
OSH c 22 FI*Moumouni Aapeli Junior IV Uros 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS
OSH c 25 FI*Pinewoods Queen of Passion IV Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie Mitätöity
OSH cs 22 FI*Bigear Cinderella IV Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
OSH cs 22 FI*Bigear Cinderella IV Naaras 13c (Määrittely) Sneum Hanne Sofie OSH c 22
OSH d 22 HU*Shagio-Chen Papaya IV Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC NOM BIS
OSH ds 24 ClassicOri's Deeply Deluxe IV Uros 7 (CH) Saarela Veikko Abs
OSH g 24 FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa IV Naaras 6 (IP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGPIB NOM
OSH n FI*Mummeli Dinazinha Sofia IV Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
OSH n FIN*Quan Kawaii Sakura IV Naaras 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM
OSH n 03 FI*LoveOriental Jasmine IV Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
OSH n 03 FI*Riquitta's Giss Me IV Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX2
OSH n 03 FI*Riquitta's Green Gizmo IV Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
OSH n 03 FI*Riquitta's Quasinoir IV Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
OSH n 03 HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino IV Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS BIV NOM BIS
OSH n 03 24 FI*Pinewoods Quest Of Love IV Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 NOM
OSH ns FI*Jalecat's Lovely Luna IV Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex IV Uros 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
OSH ns 24 FI*PikkuPirun Ukkosen Poika IV Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
OSH o 03 25 FI*DeLaSoul's Little Friend IV Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
PER a 22 FIN*Vanilla-Star Breathless I Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM
PER b 24 FI*Mogi's Polaris I Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan Abs
PER d FI*BlueIce's Roma Uomo I Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM
PER d FI*Kultaviiksen Ike Turner I Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
PER d FI*Moondreamer's Heart of Gold I Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
PER d 21 33 Catbery Tail Ditto I Uros 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie Abs
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory I Uros 8 (PR) Sneum Hanne Sofie Abs
PER ds FI*Kultaviiksen Honey B. I Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM
PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Captain Nemo I Uros 6 (IP) Sneum Hanne Sofie Abs
PER e FI*Talismanin Scream! I Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan Abs
PER e N*Carrex Crème Cayden I Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
PER f FI*Talismanin Smashing Pumpkin I Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
PER f Sumava's Amanda I Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
PER f 02 21 62 FI*Mimosan If Only You I Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
PER f 21 33 FIN*Cherish's Flowerfay I Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
PER f 22 FIN*Shamirin Sweet Shamira I Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 2
PER f 22 FIN*Shamirin Sweet Shamira I Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM
PER f 22 S*Marylands Ride to a kiss I Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC NOM
PER fs Kuutsas Summer Storm I Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
PER g 22 FI*Vanilla-Star Diorissimo I Naaras 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM NOM BIS
PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose I Naaras 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM NOM BIS
PER g 23 FI*Precious Hello Darlin' I Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS NOM
PER n FI*Kultaviiksen Don Juan I Uros 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB NOM
PER n FI*Moondreamer's Shooting Star I Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
PER n FIN*Nightmare's Magical Paws I Naaras 6 (IP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGPIB
PER n 01 21 62 FI*Sunrunner's Sabriam Sher I Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko Abs
PER n 03 FI*Kermaviiksen Giovanni I Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom I Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM BIS
PER n 03 22 FI*Shamirin Wild Wiggy I Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
PER n 21 33 Benoma Havanna Dreams I Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
PER n 22 EE*Mariell Pussen Cat I Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
PER n 24 FI*Shamirin Tiny Treasure I Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee I Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 1 NOM BIS
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee I Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM NOM
PER ns FI*Kultaviiksen Howlin Wolf I Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
PER ns FI*Moondreamer's Bright Star I Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM
PER w 62 Sumava's Nikhar I Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
PER w 62 Validian Lucky Starz of Amabili I Naaras 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie EX1 CACS
RAG a Dollyfella Big Big Man II Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
RAG a FI*Dollgarden's Anemone II Naaras 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS BIV
RAG a FI*Dollgarden's Buxus II Uros 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB
RAG a FI*Utuinen Querido for Pijan II Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX2
RAG a FIN*Starfire Satin Dove II Naaras 2 (SP) Hornell Henry KM
RAG a Gayaneh Gratia Illa II Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
RAG a USAPurrs Dreaming Wide Awake II Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
RAG a 03 FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
RAG a 03 FI*Ragita'n Chiliainesta II Naaras 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
RAG a 03 FI*Sunrunner's Rohan II Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM
RAG a 03 FI*Tiridoll's CatchDaDiamonds II Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX2
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust II Naaras 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust II Naaras 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta Abs
RAG a 04 FI*Celestial's Wild Child II Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM BIS
RAG a 04 FI*Tiridoll's MeTooLoveYou II Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB BIV NOM
RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones II Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
RAG c Rosevalleyrags Dutch Buster II Uros 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS
RAG d 03 FIN*Maplehill's Teddybear Rock II Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
RAG f 04 FI*Utuinen Sweet Indeed II Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 BIV
RAG f 04 FI*Wompatin Pepper Spice II Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX2
RAG f 04 FI*Wompatin Vanilla Spice II Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX3
RAG g FI*RoundTable's Lunete II Naaras 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
RAG g FIN*Dollicious Chrystal Blue II Naaras 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB
RAG g 04 FI*Tiridoll's CatchDaStarshine II Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
RAG h FI*JewelDoll's Icedancer II Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
RAG n FI*Barfait's Nanette II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 BIV NOM
RAG n FI*Erkatin Beeda Bianca II Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
RAG n FI*JewelDoll's Just Be Mine II Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX2
RAG n FI*Sunrunner's Riyan II Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
RAG n FI*Tiridoll's Sugar Overdose II Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX2
RAG n 03 FI*Celestial's Rihanna II Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta Abs
RAG n 03 FI*Kujakeikarin Ainotar II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
RAG n 03 FI*Ragtail Dominic II Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
RAG n 03 FI*RiverkneeTommy Hilfiger II Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta Abs
RAG n 03 FI*Tiridoll's CatchDaSnowflake II Uros 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM
RAG n 03 FIN*Tiridoll's Caramel Storm II Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS BIV
RAG n 03 21 FI*Utuinen Paradise Dawn II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
RAG n 04 FI*Dollyblues Beautiful Star II Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
RAG n 04 FI*Jollydolls Aaron II Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne Abs
RAG n 04 FI*Tiridoll's CatchDaDream II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
RAG n 04 FI*Tiridoll's Dreaming again.. II Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM BIV
RAG n 04 FI*Utuinen Once In A Lifetime II Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur II Uros 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
RUS FI*Hana-Bi Taikatalvi III Naaras 10 (KAS) Friškovec Thea EX1 CAP
RUS FI*Hana-Bi Timur III Uros 12 (Pennut) Friškovec Thea EX1
RUS FI*Harmuan Siri Sydänkäpynen III Naaras 12 (Pennut) Friškovec Thea EX1 BIV NOM
RUS FI*Saraitshikin Daydream III Naaras 5 (IC) Friškovec Thea EX1 CAGCIB
RUS FI*Zarin Fiorella III Naaras 12 (Pennut) Friškovec Thea Abs
RUS S*Mistlurens Sonja III Naaras 9 (Avoin) Friškovec Thea EX1 CAC
SBI a FI*ElfQuest Lyon II Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM BIS
SBI a FI*Tamus Vectra Pipro II Naaras 2 (SP) Wikström Bjarne KM NOM BIS
SBI a FI*Tamus Viper Venturer II Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
SBI a FIN*Touchant Homme du Monde II Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM
SBI a 21 FI*Jade-Garden's Dialena II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
SBI b FIN*Canth's Suklaapallo II Uros 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS
SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy II Uros 1 (SC) Nissen Aase KM BIV NOM
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox II Uros 7 (CH) Nissen Aase EX1 CACIB
SBI b 21 FI*Jade-Garden's Debbie II Naaras 7 (CH) Nissen Aase EX1 CACIB
SBI c FI*ElfQuest Lilith II Naaras 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP
SBI c 21 FI*Vongoivan Erik II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
SBI d FI*Touchant Renault Unique II Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka II Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
SBI d 21 FI*JoJon Wan Jianjian II Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
SBI e FI*ElfQuest Kaede II Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
SBI e FI*Nalle-Puhin Freddie Mercury II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
SBI f EE*Gemma Klaudia II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
SBI g FI*ElfQuest Leetah II Naaras 7 (CH) Nissen Aase EX1 CACIB
SBI g FIN*Harebell Keshia II Naaras 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP
SBI g FIN*Harebell Keshia II Naaras 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 4
SBI h FIN*Harebell Zelda II Naaras 1 (SC) Kass Tellervo KM NOM
SBI h 21 FI*Harebell Elviira II Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
SBI n EE*Ireen Herencia II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
SBI n FI*Harebell Bosse Nova II Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
SBI n FIN*Tamus Skyline II Uros 10 (KAS) Kass Tellervo Abs
SBI n FIN*Touchant Fleur d'Amour II Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
SBI n 21 FI*Sic'an Rispa II Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX2
SBI n 21 FI*Vongoivan Geo II Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
SBI n 21 FI*Zildan Lumililja II Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1 BIV
SIA a FI*Kelmikerhon Elegia IV Naaras 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB NOM
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star IV Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
SIA a FI*Twist-Tiramisun Pretzel IV Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan Abs
SIA c 21 FI*Bigear Bumba IV Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko Abs
SIA c 21 FI*Cat's-JM Shai-Na IV Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko Abs
SIA d FI*Keskimaan Elea Frodo IV Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM
SIA n FI*Kelmikerhon Nuorallatanssia IV Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
SIA n FI*Pinewoods Prince of Persia IV Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani IV Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
SIA n FI*Twist-Tiramisun Muusa IV Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
SIA n FI*Twist-Tiramisun Pumpernickel IV Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 BIV NOM
SIA n 21 FI*LoveOriental Edmund IV Uros 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS NOM
SIB a 24 FI*Kestilinnan Ulla II Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
SIB d 09 22 FI*Cherrytail's Maverick II Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB BIV
SIB d 09 24 FI*Tammikatin Onnetar II Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
SIB f FI*Jäälinnan Alisa II Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
SIB f 03 23 CH*Lukijn's Vera II Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry Mitätöity
SIB f 09 FI*Cherrytail's Kalamata II Naaras 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
SIB f 24 FI*Sippan's Golden Lady II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC NOM
SIB n 02 21 62 Kayo Rys od Królowych*PL II Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1 BIV NOM
SIB n 03 23 FI*Amante's Virtuoso II Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 No Cert
SIB n 23 FIN*Amante's Gloriosa II Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
SIB n 23 FIN*Amante's Gloriosa II Naaras 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 2
SIB n 23 FIN*Lumikissan Pata Ässä II Uros 2 (SP) Kass Tellervo KM NOM BIS
SIB n 24 FI*Amante's Vivaldi II Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
SIB n 24 FI*Cherrytail's Ofelia II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 BIV
SIB ny 09 24 Abrikos Onix Gloria II Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
SIB w 62 S*Lince's Siringa di Sessans II Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
SIN FI*Angelos Tiara III Naaras 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP
SIN FI*Chai-lai Sweetheart Sally III Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon III Uros 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP NOM
SOM as Haiko Walimai de la Cornaline III Uros 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
SOM n FI*Amajan Fadma Fiorina III Naaras 9 (Avoin) Bydlinski Penelope EX1 CAC
SOM n FI*Amajan Fede Favoloso III Uros 9 (Avoin) Bydlinski Penelope EX1 CAC BIV NOM
SOM n FI*Lamadegaan Darakshan III Naaras 7 (CH) Bydlinski Penelope Abs
SOM n FI*Lamadegaan El Dorado III Uros 12 (Pennut) Bydlinski Penelope EX1
SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin III Uros 2 (SP) Bydlinski Penelope Abs
SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin III Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan Abs
SOM ns FI*Kultakuusen Emerantia III Naaras 9 (Avoin) Bydlinski Penelope Abs
SOM o FI*Kharn-Ka Weinfelderfox III Uros 5 (IC) Bydlinski Penelope EX1 CAGCIB
SOM o FIN*Kharn-Ka Rainbreaker III Uros 6 (IP) Bydlinski Penelope EX1 CAGPIB
SOM p FI*Foxkiss Buteo lagopus III Uros 8 (PR) Westerlund Marie EX1 CAPIB
SPH d 09 32 FI*Hebblas Caius III Uros 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva EX1 CACS
SPH d 21 S*Bare Essentials XXII Suzie Shooter III Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo Abs
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro III Uros 1 (SC) Wiéland Schilla Eva KM BIV NOM
SPH f 03 21 FI*Chandara Grace Olivia III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
SPH f 03 33 LV*Otomi Avrora III Naaras 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB
SPH f 09 21 FI*Tutsi Birkin III Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
SPH f 09 32 FI*Hebblas Fairy Cottontail III Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
SPH n 02 21 64 LV*Otomi Danis III Uros 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
SPH n 03 32 FI*Evilurbastet Fiona III Naaras 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP
SPH n 09 21 32 LV*Otomi Beautiful Butterfly III Naaras 7 (CH) Wiéland Schilla Eva EX1 CACIB
SPH n 21 FI*Wanadoo Ecoenergy III Uros 6 (IP) Räihä Jarmo Abs
SYS n 03 LV*La Lune d'Or Phoenix IV Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 NOM BIS
TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul II Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
TUA w 62 FI*Josmarin Eldem II Naaras 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS NOM
TUA w 62 FI*Josmarin Helinä Keiju II Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
TUV d 62 FI*GizemliKediler Adile Alaiye II Naaras 1 (SC) Kass Tellervo KM BIV
TUV d 62 FI*GizemliKediler Bal Bilmece II Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX2
TUV d 62 FIN*Cesmes Adile Aysun II Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
TUV d 62 FIN*Cesmes Adile Aysun II Naaras 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 3
TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin II Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
532 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita