Omakissa
KES-KIS HANKASALMI 16.6.2013
Järjestävä yhdistys Keski-Suomen kissayhdistys ry
Alkaa 16.6.2013 Loppuu 16.6.2013
Ilmoittautuminen alkaa 16.6.2013 Ilmoittautuminen loppuu 16.6.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@keskis.net
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
Yhteensä 0 0 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Link Aurore Bleu de Ciel 3 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
ABY a FI*Link Moshaba 3 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM
ABY n FI*Bluestream's Giselle 3 Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
ABY n FIN*Silkkihienon Piae Cantiones 3 Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX2
ABY n Isatai's Namid of Bluestream 3 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV
ABY n RU*Greenville Oberon of Laire 3 Uros 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB NOM BIS
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Glem Lene KM NOM BIS
ACS n 22 FI*Siriuksen AristoCurl 2 Uros 1 (SC) Ziemianska Marta KM NOM
BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
BEN n 22 FI*Alcarinqua Aldaron 3 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
BEN n 22 FI*PurrGold Amore Adora 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
BEN n 22 FI*SiruCats Jolie Jelena 3 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS BIV
BEN n 24 Catharsis Diana 3 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna Abs
BEN n 24 CattiCartano Helmi 3 Naaras 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
BEN n 24 FI*Leokatin Cucu 3 Naaras 3 (GIC) Krogh Minna Abs
BEN n 24 FI*Leokatin HubbaBubba 3 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX2
BEN n 24 FI*Leokatin Hulabaloo 3 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 NOM BIS
BEN n 24 33 FI*Starglitters Snowflake 3 Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM
BRI n FI*SamBelle's Esper 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira Abs
BRI n 33 FI*SamBelle's Dolce Vita 3 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira Abs
BRI ns 11 EST*Harmony Devianti 3 Naaras 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB NOM
BUR a FI*Almond's Yoko Ono 3 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
BUR a FI*Bumpulina Xzita 3 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
BUR a FI*Feirefiz Gunslinger 3 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
BUR a FI*Karvanverran Kalevantuli 3 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko Abs
BUR b FI*AuroraAustralis Bronhill 3 Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
BUR b FI*Beneloben Cyranos 3 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX2
BUR b FI*Beneloben Dalissia 3 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 BIV
BUR b FI*Feirefiz One Last Time 3 Uros 5 (IC) Krogh Minna Abs
BUR b FI*Shu-Shun Sisukas Sinbad 3 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
BUR b FI*Wommincat Ninja Napis 3 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
BUR b FIN*Ravissant Alessaielle Nanda 3 Naaras 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
BUR b FIN*Ravissant Alessaielle Nanda 3 Naaras 17 (Veteraani) Krogh Minna 1 NOM
BUR c FI*Metsäkansan Louisa Lorien 3 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
BUR c FIN*Hokkuspokkus Jil Sander 3 Naaras 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
BUR c LV*Silky Majesty Ulysses 3 Uros 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB NOM
BUR d FI*Ninelli's Pink Pride 3 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
BUR d FIN*Lorienin Dreamy Diana 3 Naaras 17 (Veteraani) Krogh Minna 2
BUR d FIN*Lorienin Dreamy Diana 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
BUR e FI*Tassu-Tallin Freddie M 3 Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
BUR f FI*Seirene Polina 3 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
BUR g FI*Karvanverran Kirijawa K 3 Naaras 5 (IC) Krogh Minna Abs
BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 1 (SC) Krogh Minna KM NOM BIS
BUR h FI*Beneloben Dawiina 3 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
BUR j FI*Ninelli's Sylvi Suloinen 3 Naaras 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
BUR j FIN*Cattish Fort Charlotte 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP NOM BIS
BUR j S*Alchymist's Secret Love 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
BUR n FI*AuroraAustralis Kaiser Sosé 3 Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
BUR n FI*AuroraAustralis Sovereign 3 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna Abs
BUR n FI*Bumpulina Wilberforce 3 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
BUR n FI*Feirefiz Almost Easy 3 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
CHA NL*Poekie Mau Mau's Hercule 3 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 NOM
CRX a 01 FIN*Piupaws Thyra 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
CRX a 03 24 FI*Piupaws Duracell's Khafre 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
CRX a 09 FI*FunkyJam's Blue Dove 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
CRX a 24 FI*Framillan Good&Plenty 3 Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
CRX a 33 FI*FunkyJam's My Melody 3 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
CRX b 01 62 FI*Framillan Keep It Up 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX2
CRX d 03 Sunny Agnus*LT 3 Uros 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB NOM
CRX d 03 24 FI*Piupaws Duracell's Bastet 3 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
CRX d 24 FI*Piupaws Robin 3 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
CRX f 03 23 FI*SmileTail's Ain't She Sweet 3 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX2
CRX g 03 FI*Piupaws Donna Elvira 3 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB BIV NOM
CRX n Changes Ziggy Stardust 3 Uros 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
CRX n Pixie Agnus*LT 3 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
CRX n 01 21 64 FI*Piupaws Song of Sekhmet 3 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB BIV NOM
CRX n 02 62 Mr.Cowcat Night & Day*PL 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
CRX n 02 64 FI*Lubavan Beatrice 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace 3 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS BIV NOM BIS
CRX n 03 24 FI*Saca's Veda Verdant 3 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
CRX n 21 33 FI*SmileTail's Any Time At All 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
CRX n 23 FI*SmileTail's All My Loving 3 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
DRX n 09 FI*Fairy-Story's DemonDuke 3 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko Abs
DRX ns FI*Minimiun Pikku Tipi 3 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
EUR w 64 FI*Kissakallion Palladium 3 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
EXO d 03 24 FIN*Nicol-Cat's Safir and Steel 1 Uros 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB
EXO d 03 24 FIN*Nicol-Cat's Safir and Steel 1 Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo 1 NOM
EXO ds 23 62 FIN*Siriuksen Exotic Örzan 1 Uros 6 (IP) Ziemianska Marta EX1 CAGPIB
EXO fs FIN*Siriuksen Exotic Devi 1 Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
EXO fs FIN*Siriuksen Exotic Devi 1 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 4
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 2 (SP) Ziemianska Marta KM
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 1 NOM
EXO ns 22 62 FI*Siriuksen Exotic Delia 1 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
HCL Mauri-Antero Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Glem Lene Abs
HCL Rosie Rosemary Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Glem Lene 2
HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Glem Lene 1 NOM BIS
HCS Blackie Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Engvall Anette Abs
HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 1 NOM
HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Engvall Anette 1 NOM BIS
HCS Elvis Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Engvall Anette 1 NOM
HCS Luca Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Engvall Anette 2
KOR FI*Silvertip Sii faa phet 3 Uros 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB NOM
KOR FI*Tatsutan Ramona Anug-Raham 3 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna Abs
MAN d 22 51 Pretty Girl de la Gambade *CH 3 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS BIV
MAN ds 11 51 NL*Red Alert's Nix 3 Uros 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
MAN n 51 FIN*D'manns Quick Quarterback 3 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM
MCO a 03 FIN*Escape's Amorphis 2 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 3
MCO a 03 FIN*Escape's Amorphis 2 Uros 2 (SP) Engvall Anette KM NOM
MCO a 09 FI*Goldenstream's Soul on Fire 2 Uros 8 (PR) Engvall Anette EX1 CAPIB
MCO a 09 FI*NomenEst Angel In Blue 2 Naaras 11 (Nuoret) Engvall Anette EX3
MCO a 09 22 FIN*NomenEst Jupiter Jones 2 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 4
MCO a 09 22 FIN*NomenEst Jupiter Jones 2 Uros 10 (KAS) Engvall Anette EX2
MCO as 09 22 FI*Chamberlain Made Like This 2 Uros 8 (PR) Ziemianska Marta Abs
MCO d 03 22 FI*CheNiCoon's Gerry Cotton 2 Uros 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB
MCO d 09 24 FI*Stout-hearted I Love You 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC NOM
MCO d 22 FI*Enzahin Cyanid 2 Uros 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1
MCO d 22 FI*Enzahin Nocebo 2 Uros 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX2
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Shappa 2 Uros 4 (GIP) Ziemianska Marta EX2
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar 2 Uros 5 (IC) Ziemianska Marta Abs
MCO ds 22 FI*Enzahin Freedom Fighter 2 Naaras 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB
MCO es 02 21 62 FI*RoseLion's Bobbie James 2 Uros 8 (PR) Ziemianska Marta Abs
MCO es 03 24 FI*RoseLion's Bashful 2 Uros 10 (KAS) Ziemianska Marta EX1 CAP
MCO f Beartooth Mountain Lola 2 Naaras 11 (Nuoret) Ziemianska Marta EX1
MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Xita 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM
MCO f 09 24 A'Eileen Nova Axis Star, CZ 2 Naaras 7 (CH) Kass Tellervo Abs
MCO f 22 Lady Arina Perla Annaru*PL 2 Naaras 11 (Nuoret) Ziemianska Marta Abs
MCO f 22 Xandra Sky Beyrouth, CZ 2 Naaras 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB BIV NOM
MCO f 23 FIN*MiuMix ExceptionalCauseIam 2 Naaras 4 (GIP) Ziemianska Marta Abs
MCO fs 09 FI*Pikkumetsän Zakura 2 Naaras 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1
MCO fs 09 22 FI*NineTales Drama Queen 2 Naaras 11 (Nuoret) Ziemianska Marta EX1
MCO fs 23 DK*Amistia's Yasmina 2 Naaras 12 (Pennut) Glem Lene EX1
MCO gs 09 22 FI*Chamberlain Morning Sun 2 Naaras 9 (Avoin) Ziemianska Marta EX1 CAC
MCO n Big Giants Resort's El Scuro 2 Uros 11 (Nuoret) Engvall Anette EX1 NOM BIS
MCO n FI*Escape's Young MC 2 Uros 11 (Nuoret) Engvall Anette EX2
MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Wunderweib 2 Naaras 5 (IC) Engvall Anette EX1 CAGCIB BIV
MCO n 03 22 FI*TipTop Maine Xantophilo 2 Uros 12 (Pennut) Engvall Anette Abs
MCO n 09 FI*LovelyLife Everest Edith 2 Naaras 11 (Nuoret) Engvall Anette EX2
MCO n 09 FI*Satinante's Gretel Larentia 2 Naaras 11 (Nuoret) Engvall Anette EX1 BIV
MCO n 09 22 FI*Enzahin The Fallen Ones 2 Uros 12 (Pennut) Engvall Anette EX1
MCO n 09 22 FI*NineTales Bling Bling 2 Uros 10 (KAS) Engvall Anette EX1 CAP BIV
MCO n 09 22 FI*NineTales Coraline 2 Naaras 10 (KAS) Engvall Anette EX1 CAP
MCO n 09 22 FI*RoseLion's Carefree Delight 2 Naaras 9 (Avoin) Engvall Anette EX1 CAC
MCO n 09 22 PL*Dark Age Yilan Coon 2 Uros 6 (IP) Engvall Anette EX1 CAGPIB
MCO n 09 24 FI*Chamberlain Just Rock 2 Uros 6 (IP) Engvall Anette Abs
MCO n 22 FI*Chamberlain New Edition 2 Uros 10 (KAS) Glem Lene EX1 CAP
MCO n 22 FI*Escape's Union Rose 2 Naaras 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB
MCO n 22 FI*Fiarosa Maine Tao 2 Naaras 12 (Pennut) Glem Lene EX1
MCO n 22 FI*LovelyLife Biisi Banjo 2 Naaras 4 (GIP) Glem Lene Abs
MCO n 22 FI*Mostlycats Pinball Wizard 2 Uros 11 (Nuoret) Glem Lene Abs
MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM
MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 4 (GIP) Glem Lene EX1 CAPS BIV
MCO n 23 DK*Amistia's Samson 2 Uros 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS BIV
MCO n 23 FI*Luna-Purr Lord Love Machine 2 Uros 10 (KAS) Glem Lene EX2
MCO ns FI*Satinante's Bella Swan 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
MCO ns FI*Satinante's Tristan Fridolf 2 Uros 11 (Nuoret) Glem Lene EX1 BIV
MCO ns IT*Clabacoon's Quemu il Folletto 2 Uros 3 (GIC) Glem Lene DISQ AGR.
MCO ns IT*Victorycoon's Somebody to Love 2 Uros 5 (IC) Glem Lene Abs
MCO ns 09 22 FI*Ameliinan Gabriel 2 Uros 10 (KAS) Ziemianska Marta EX2
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad 2 Naaras 11 (Nuoret) Ziemianska Marta EX2
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando 2 Uros 11 (Nuoret) Ziemianska Marta EX1 BIV NOM
MCO ns 09 22 FI*Winnercoons Lucas Lionheart 2 Uros 4 (GIP) Ziemianska Marta EX1 CAPS BIV NOM BIS
MCO ns 22 FIN*Satinante's Freyja Iniki 2 Naaras 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
MCO ns 24 FI*Hemingway's Pallas Athene 2 Naaras 6 (IP) Glem Lene EX1 CAGPIB
MCO w 62 FI*Krysos Daniel 2 Uros 12 (Pennut) Engvall Anette Abs
MCO w 62 FI*NomenEst Blonde Venus 2 Naaras 12 (Pennut) Engvall Anette EX1 NOM BIS
MCO w 63 FI*Escape's Whitesnake 2 Uros 10 (KAS) Engvall Anette EX1 CAP
NFO d 03 22 FI*FoxyPaw's Gingerbread Boy 2 Uros 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1 NOM
NFO d 03 24 FI*FoxyPaw's Red Rover 2 Uros 1 (SC) Ziemianska Marta Abs
NFO d 09 24 FI*Kultamurun Aurinko 2 Uros 10 (KAS) Ziemianska Marta EX1 CAP
NFO ds 22 FI*Kultamurun Mon Amour 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX1
NFO e 03 FI*Nalle-Puhin Taj Mahal 2 Uros 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX2
NFO f FI*Lolcat's Rose 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
NFO fs 03 22 FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn 2 Naaras 1 (SC) Bruin Stephe KM BIV NOM BIS
NFO fs 09 FI*Dream-World's ThunderStorm 2 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
NFO fs 22 FI*Salokatin Oi! Aurora 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX2
NFO n 09 Smoesje fra Jerriks Smykkeskrin 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX1
NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Goofer Dust 2 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo 2 Naaras 1 (SC) Kass Tellervo KM
NFO n 09 24 FI*Nenukan Close to You 2 Uros 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB
NFO n 22 FI*Hilirimpsis Himskatti 2 Uros 10 (KAS) Glem Lene EX1 CAP
NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX1 NOM
NFO ns 09 24 FI*Hopeahännän Paksu Pertta 2 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Kass Tellervo Abs
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Cissus 3 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
OCI b 24 FI*Moosegrove Bella Dorotea 3 Naaras 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Krogh Minna Abs
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Krogh Minna Abs
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera 3 Naaras 1 (SC) Krogh Minna Abs
OCI n 24 Brenda Tigrillo, CZ 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
OCI n 24 FI*Moosegrove Braxton 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira Abs
OCI n 24 FI*Moosegrove Drake 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 BIV NOM
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Fonsén Mira Abs
OCI n 24 Hiutaleen Elias Elendil 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
OSH a LV*Alario S'ad 4 Uros 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB NOM
OSH a 24 FIN*CornFlakes Gimme Shelter 4 Naaras 17 (Veteraani) Krogh Minna 2
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1 NOM BIS
OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM
OSH b 22 Idream 4 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
OSH c 24 FIN*Meaow Little Pigglet 4 Naaras 17 (Veteraani) Krogh Minna 1 NOM
OSH c 24 FIN*Meaow Little Pigglet 4 Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM
OSH d 24 FIN*Yrttitarhan Etruskisahrami 4 Uros 6 (IP) Saarela Veikko Abs
OSH f 03 24 FI*Keskimaan Turtle Tricolor 4 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
OSH f 24 FI*Orifame Leikillään 4 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko Abs
OSH g 24 Yrttitarhan Pilvipouta 4 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
OSH n FI*Choose Zachat Noir 4 Uros 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
OSH n FIN*CornFlakes Fast and Loose 4 Uros 17 (Veteraani) Krogh Minna 1 NOM
OSH n FIN*Jatsikatin A-molli 4 Uros 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS NOM BIS
OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Bruin Stephe DISQ
OSH n RufurrReal van Crystaltina*NL 4 Uros 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS
OSH n 03 24 FI*Choose Xoo Cute To Be True 4 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
OSH n 22 FI*Noxx Xena 4 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
OSH n 24 FIN*Birregin Ashita ga Choose 4 Naaras 2 (SP) Bruin Stephe KM NOM BIS
OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM NOM BIS
OSH ns 22 Xanthe Bon Voyage, SK 4 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 1 (SC) Kass Tellervo Abs
PER d FI*Kultaviiksen Farasha 1 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 6 (IP) Ziemianska Marta EX1 CAGPIB NOM BIS
PER e 21 33 FI*Yashar's Åskari Ålematon 1 Uros 7 (CH) Ziemianska Marta EX1 CACIB
PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP NOM BIS
PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 2
PER g 21 33 FI*Siricat's Ofeliina 1 Naaras 6 (IP) Ziemianska Marta EX1 CAGPIB
PER g 21 33 Sinihuiskan Xanadu 1 Naaras 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1 NOM BIS
PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 11 (Nuoret) Ziemianska Marta EX1 NOM BIS
PER n 03 FI*Shamirin Ärliga Älex 1 Uros 9 (Avoin) Ziemianska Marta EX1 CAC
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee 1 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 3
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee 1 Naaras 2 (SP) Ziemianska Marta KM NOM
PER n 33 IT*Almigry Seabiscuit 1 Uros 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS NOM
PER ns 03 FIN*Kissankäpälän Arnold S. 1 Uros 2 (SP) Kass Tellervo KM NOM
PER ns 24 62 N*Con Brio's Silver Gaparelli 1 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC NOM BIS
RAG a Dollyfella Big Big Man 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo Abs
RAG a FI*Kehtolaulun Precious Pepper 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
RAG a 03 FI*Tiridoll's Dollholic 2 Naaras 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1
RAG a 03 FI*Tiridoll's Rainbow Caramel 2 Naaras 9 (Avoin) Ziemianska Marta EX1 CAC
RAG a 03 FIN*Fatdoll's Elysia 2 Naaras 10 (KAS) Ziemianska Marta EX1 CAP
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Tiger Heart 2 Uros 2 (SP) Ziemianska Marta KM
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Tiger Heart 2 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 2
RAG a 03 Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer 2 Uros 7 (CH) Ziemianska Marta EX1 CACIB BIV
RAG a 04 FI*Celestial's Trick or Treat 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
RAG a 04 FI*Celestial's Wild Child 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene Abs
RAG a 04 FI*Lounatuulen Dooris 2 Naaras 12 (Pennut) Glem Lene EX1
RAG a 04 FI*Satinante's Don Cesar 2 Uros 2 (SP) Glem Lene KM NOM
RAG a 04 FI*Tiridoll's MeTooLoveYou 2 Uros 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS BIV NOM
RAG b 03 FI*Mulberry Mighty Adventurer 2 Naaras 7 (CH) Ziemianska Marta EX1 CACIB
RAG b 04 FI*Ruuskatin Bashful Bachelor 2 Uros 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
RAG c 04 FI*Ruuskatin Grumpy Baron 2 Uros 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS
RAG c 21 Moonlit Masquerade á Chardani*DK 2 Uros 8 (PR) Bruin Stephe EX1 CAPIB NOM
RAG d 04 FI*Dollyblues Goin' Bananas 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
RAG e FIN*Cat's-JM Bon-Boni 2 Uros 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS
RAG f 04 21 FI*Dollyblues Kookie Kutter 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 NOM
RAG g FI*RoundTable's Lunete 2 Naaras 5 (IC) Engvall Anette EX1 No Cert
RAG g 03 21 FI*Calamarin Madonna 2 Naaras 8 (PR) Ziemianska Marta EX1 CAPIB NOM
RAG g 04 FI*Tiridoll's CatchDaStarshine 2 Naaras 12 (Pennut) Glem Lene EX1 NOM
RAG n FI*Lukanpuron Bambusa 2 Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
RAG n FI*Minipeikon Mooses 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
RAG n FI*Tiridoll's Sugar Rush 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
RAG n 03 FI*Mulberry Mighty Navigator 2 Uros 8 (PR) Bruin Stephe EX1 CAPIB
RAG n 03 FI*Riverknee Super Nova 2 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe Abs
RAG n 03 FI*Tiridoll's CatchDaSnowflake 2 Uros 1 (SC) Bruin Stephe KM NOM
RAG n 03 FI*Tuulikellon Just A Beauty 2 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1 BIV NOM
RAG n 03 M'Memories Ragdoll's Havana 2 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
RAG n 04 FI*Dollicious Domino Dancing 2 Uros 8 (PR) Engvall Anette EX1 CAPIB
RAG n 04 FIN*Riverknee Reiri o Whangarei 2 Naaras 8 (PR) Engvall Anette EX1 CAPIB
RAG n 04 21 FI*Dollicious SummerNightDream 2 Naaras 8 (PR) Engvall Anette Abs
RAG n 21 Tiffanie Tigergirl á Chardani*DK 2 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 2
RAG n 21 Tiffanie Tigergirl á Chardani*DK 2 Naaras 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS
RUS FI*Hana-Bi Liù 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX2
RUS FI*Lolcat's Meg 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
RUS FIN*Starstruck's Fortunata 3 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
RUS S*Romanenko's Basilio 3 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB BIV
SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 2 Naaras 9 (Avoin) Engvall Anette EX1 CAC NOM
SBI b FI*Humming Ummagumma 2 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
SBI c FI*Humming High Hopes 2 Naaras 12 (Pennut) Glem Lene EX1
SBI d FI*Tamus Escort 2 Uros 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
SBI d FI*Touchant Renault Unique 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 2 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS BIV
SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 2 Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB NOM
SBI d 21 FI*Aamentassu Aamor 2 Uros 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
SBI e 21 FI*Aamentassu Aniliini 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
SBI g FIN*Muurmauku Apollonia 2 Naaras 3 (GIC) Engvall Anette EX1 CACS
SBI h FIN*Harebell Zelda 2 Naaras 1 (SC) Glem Lene KM NOM
SBI h 21 FI*Harebell Elviira 2 Naaras 11 (Nuoret) Engvall Anette EX1
SBI n FI*Harebell Emilia 2 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
SBI n FI*Lila-Lillin Madonna 2 Naaras 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB
SIA b 21 FIN*DeLaSoul's Jingle Jangle 4 Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM
SIA d FI*Keskimaan Elea Frodo 4 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
SIA g FI*Feanorian Electrocute 4 Naaras 10 (KAS) Bruin Stephe Abs
SIA n FI*Choose Venus Patina 4 Naaras 7 (CH) Bruin Stephe EX2
SIA n FI*Choose Zone of SiaMagic 4 Uros 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
SIA n FI*Kelmikerhon Oolong T. 4 Naaras 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB NOM
SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS
SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah 4 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1 BIV
SIB a FIN*Kestilinnan Bipari 2 Uros 6 (IP) Bruin Stephe EX1 CAGPIB
SIB as 09 22 Fado Colour Foot*PL 2 Uros 7 (CH) Bruin Stephe Abs
SIB f FI*Jäälinnan Alisa 2 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
SIB f 09 24 CH*Lukijn's Vera 2 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1 NOM
SIB f 22 FI*Tuiskutassun Hempukka 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
SIB n 02 21 62 Kayo Rys od Królowych*PL 2 Naaras 11 (Nuoret) Engvall Anette EX1
SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 1 (SC) Engvall Anette KM BIV NOM BIS
SIB n 22 FI*Goldenspot's Chaya 2 Naaras 9 (Avoin) Engvall Anette EX1 CAC
SIB ns 09 24 FI*Lumikissan ÖhköMöhkö 2 Uros 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
SIB ny 11 Sibknyazhestvo Oscar 2 Uros 9 (Avoin) Engvall Anette EX1 CAC
SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 3 (GIC) Engvall Anette EX1 CACS
SIB ny 24 Yermolay Crown of Siberia 2 Uros 5 (IC) Engvall Anette EX1 CAGCIB
SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 17 (Veteraani) Krogh Minna 1 NOM
SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
SPH a 32 FI*Hobbitqueen's Topaz 3 Uros 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
SYS b 03 FIN*DeLaSoul's Lion In Winter 4 Uros 2 (SP) Bruin Stephe KM
SYS d 02 FI*Choose X's & O's 4 Uros 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC NOM
SYS f 02 21 FI*Birregin FairyTail Tales 4 Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS NOM BIS
303 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita.