Omakissa
KES-KIS JYVÄSKYLÄ 16.2.2013
Järjestävä yhdistys Keski-Suomen kissayhdistys ry
Alkaa 16.2.2013 Loppuu 16.2.2013
Ilmoittautuminen alkaa 16.2.2013 Ilmoittautuminen loppuu 16.2.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@keskis.net
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
Yhteensä 0 0 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Link Aurore Bleu de Ciel 3 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1 NOM
ABY n FI*Bluestream's Giselle 3 Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 No Cert
ABY n FI*Laire Oira Anor 3 Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS BIV NOM BIS
ABY n FI*Laire Valar Lorien 3 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
ABY n FI*Proxima John Carter of Mars 3 Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
ABY o FI*Redcheetah's Aarre 3 Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP NOM BIS
ACL d 22 CurlingLight Mangosteen 2 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
ACL f 03 FI*Dezzicat's Burlesca BeaCurl 2 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
ACL fs 09 22 FI*Dezzicat's Amabile AyaCurl 2 Naaras 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS
ACL ns 03 22 FIN*Siriuksen UmaCurl 2 Naaras 1 (SC) Zagorskaya Elena KM
ACL ns 03 24 FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1 BIV
ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Allegro AceCurl 2 Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
BEN n 22 FI*Alcarinqua Aryante 3 Naaras 13d (Siitostarkistus) Sidorova Natalia Abs
BEN n 22 FI*Alcarinqua Brionna 3 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
BEN n 22 FI*PurrGold Amore Adora 3 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia Abs
BEN n 22 FI*PurrGold Amore Amos 3 Uros 12 (Pennut) Sidorova Natalia Abs
BEN n 22 FI*SiruCats Jolie Jelena 3 Naaras 5 (IC) Sidorova Natalia Abs
BEN n 22 S*Leopardettes Qui Vivra Vera 3 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
BEN n 24 Catharsis Diana 3 Naaras 12 (Pennut) Scholten Laura EX1 NOM
BEN n 24 FI*Alcarinqua Bereth 3 Naaras 12 (Pennut) Scholten Laura Abs
BEN n 24 FI*PurrGold Amore Angelo 3 Uros 12 (Pennut) Scholten Laura Abs
BEN n 24 FI*PurrGold Amore Axara 3 Naaras 12 (Pennut) Scholten Laura Abs
BEN n 24 FIN*SiruCats Vilhelmi 3 Uros 2 (SP) Scholten Laura Abs
BEN n 24 FIN*SiruCats Vilhelmi 3 Uros 17 (Veteraani) Scholten Laura Abs
BEN n 24 Silverspirit's Strawberry Girl 3 Naaras 9 (Avoin) Scholten Laura Abs
BEN n 24 32 FI*Hiesun Shadow of Dragon 3 Uros 5 (IC) Scholten Laura EX1 CAGCIB
BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Scholten Laura Abs
BML fs 11 31 FI*Kissamummon Ihan oma 3 Naaras 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP
BML ns 11 31 FI*Kissamummon Onnen hetki 3 Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
BRI fs FI*Helmiinan Matleena 3 Naaras 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1
BRI ns 11 Bella Silkberry*LT 3 Naaras 7 (CH) Sidorova Natalia EX1 CACIB
BRI ns 11 EST*Harmony Devianti 3 Naaras 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB
BRI ns 11 FI*Gnome's Britannia Silver 3 Uros 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS
BRI ns 11 FIN*Gnome's Eta Cassiopeiae 3 Naaras 4 (GIP) Sidorova Natalia EX1 CAPS BIV NOM BIS
BRI ns 11 Petit Prince vum Rousegaard*CH 3 Uros 4 (GIP) Sidorova Natalia EX1 CAPS
BRI ns 11 S*Esteticas Xera 3 Naaras 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS BIV
BRI ns 11 S*Pymans Joe Cool 3 Uros 7 (CH) Sidorova Natalia EX1 CACIB
BRI ns 22 62 FI*Suvikasteen Tuutikki 3 Naaras 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1
BUR a FIN*Almond's Mrs. Bukée 3 Naaras 17 (Veteraani) Scholten Laura 1 NOM
BUR a FIN*Almond's Mrs. Bukée 3 Naaras 2 (SP) Sidorova Natalia KM
BUR b FI*Arkhitekton Fresco 3 Uros 6 (IP) Scholten Laura EX1 CAGPIB BIV NOM
BUR b FI*AuroraAustralis Bronhill 3 Naaras 9 (Avoin) Scholten Laura EX1 CAC
BUR b FI*Shu-Shun Jandia 3 Naaras 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1
BUR b FIN*Belacane Lempi Sisko 3 Naaras 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP NOM
BUR b FIN*Metsäkansan Antonio B 3 Uros 6 (IP) Scholten Laura EX2
BUR b FIN*Metsäkansan Antonio B 3 Uros 17 (Veteraani) Scholten Laura 2
BUR c FIN*Arkhitekton Senemut 3 Uros 4 (GIP) Sidorova Natalia EX1 CAPS
BUR d FIN*Lorienin Grinning George 3 Uros 4 (GIP) Sidorova Natalia EX1 CAPS
BUR h FI*Cattish Olympos Zeus 3 Uros 12 (Pennut) Scholten Laura EX1
BUR h FI*Shu-Shun Bahia Feliz 3 Naaras 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1 BIV NOM
BUR h FI*Shu-Shun Kaunis Minea 3 Naaras 7 (CH) Scholten Laura EX1 CACIB NOM
BUR h FIN*Ravissant Cean Laqué 3 Naaras 17 (Veteraani) Scholten Laura 2
BUR h FIN*Ravissant Cean Laqué 3 Naaras 6 (IP) Scholten Laura EX1 CAGPIB
BUR n FI*Arkhitekton Secco 3 Uros 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB
BUR n FI*AuroraAustralis Darwin 3 Uros 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP
BUR n FI*Feirefiz Almost Easy 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 2 (SP) Sidorova Natalia KM BIV
CRX a 09 33 FI*Spectrolite Sonnet 116 3 Uros 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
CRX a 09 33 FI*Spectrolite Sonnet 116 3 Uros 13d (Siitostarkistus) Sidorova Natalia appr for breeding
CRX b 01 64 FI*Angelfalls Good Omen 3 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX2
CRX b 03 FI*Spectrolite Tango Desiré 3 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 NOM BIS
CRX bs 24 FI*Saca's Chiara Candida 3 Naaras 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS
CRX d 24 FI*Piupaws Robin 3 Uros 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1
CRX e 03 FI*Tuiscalo's Jugu 3 Naaras 9 (Avoin) Scholten Laura EX2
CRX fs 03 24 FI*Spectrolite Dum Spiro Spero 3 Naaras 9 (Avoin) Scholten Laura EX1 CAC
CRX g 03 FI*VeeKasin Miss Nettles 3 Naaras 3 (GIC) Scholten Laura EX1 CACS BIV
CRX n FI*Piupaws Jarno Ahma 3 Uros 3 (GIC) Scholten Laura EX1 CACS
CRX n 01 FI*Piupaws Riffi Raffi 3 Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
CRX n 02 21 62 FI*Piupaws Twisted Sister 3 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
CRX n 02 62 FI*Saca's White Rebel 3 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 BIV NOM
CRX n 02 64 FI*Lubavan Beatrice 3 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
CRX n 02 64 FI*Spectrolite Colin Craven 3 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX2
CRX n 02 64 FI*Spectrolite Colin Craven 3 Uros 13d (Siitostarkistus) Sidorova Natalia appr for breeding
CRX n 03 FI*Spectrolite Ellen O'Hara 3 Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
CRX n 03 FIN*Piupaws Krafla 3 Uros 4 (GIP) Jyrkinen Jaana Abs
CRX n 03 24 FI*Piupaws Hjördis-Täti 3 Naaras 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS
EXO d 03 FI*Shamirin Epic Emilio 1 Uros 13c (Määrittely) Busse Britta EXO d 03 23
EXO d 03 23 FI*Shamirin Epic Emilio 1 Uros 12 (Pennut) Busse Britta EX1
EXO d 22 FI*Aamukasteen Zubr 1 Uros 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 17 (Veteraani) Jyrkinen Jaana 1 NOM
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 2 (SP) Busse Britta KM
EXO n IT*Serafino del Falco d'Oro 1 Uros 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
EXO n 03 24 FI*Shamirin Epic Emily 1 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1
EXO n 03 24 No Comment Haykiel Rani 1 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
EXO n 03 24 No Comment Haykiel Rani 1 Uros 13c (Määrittely) Busse Britta EXO n 03 24
EXO n 24 FI*Aamukasteen Ester Estelar 1 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
EXO ns S*Subwoofer Elektra 1 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
HCL Simba Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Scholten Laura 1 NOM BIS
HCS Eetu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Scholten Laura 2
HCS Erkki Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Scholten Laura 1 NOM BIS
HCS Erkki Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Busse Britta 1 NOM
HCS Kaarlo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Scholten Laura 2
HCS Luca Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Scholten Laura 3
HCS Simo-Samuli Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Scholten Laura 1 NOM
KBL d 24 Marmelad Island Julapp 3 Uros 3 (GIC) Scholten Laura EX1 CACS NOM
KBL fs 09 22 Bobby Tail's Slavena 3 Naaras 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1
MCO a Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues 2 Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS BIV NOM
MCO a FI*LovelyLife Everest Elias 2 Uros 12 (Pennut) Edström Michael Abs
MCO a 03 22 FI*Goldenstream's Ultra Bra 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1 BIV
MCO a 03 22 FI*Goldenstream's Uriah Heep 2 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
MCO a 09 FI*Goldenstream's Soul on Fire 2 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB BIV
MCO a 09 FI*NomenEst Angel In Blue 2 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
MCO as 22 FIN*SolarWind's Na'ir al Saif 2 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP NOM
MCO d 09 22 FI*Escape's Xeronimo 2 Uros 12 (Pennut) Edström Michael Abs
MCO d 09 23 FI*Marskin Axelian Micolet 2 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
MCO d 09 23 Tuscaloosa Crossfire 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
MCO d 22 FI*Vuorensinen Baloo 2 Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
MCO ds 03 22 FI*CheNiCoon's FelisaRosselini 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX2
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 NOM
MCO ds 22 Alwaro Gladiator 2 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB BIV
MCO ds 22 DK*Amistia's Untold Truth 2 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX2
MCO ds 22 FI*Enzahin Freedom Fighter 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX2
MCO ds 23 FI*LovelyLife ConLeche Candy 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
MCO es 02 21 62 FI*RoseLion's Bobbie James 2 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX3
MCO es 03 24 FI*RoseLion's Bashful 2 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX2
MCO f 02 21 62 S*Carpe Feline's Assidistra 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael Abs
MCO f 23 FI*Mainehaan Doris 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
MCO fs 09 22 FI*Krysos Rosanda 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC BIV
MCO fs 09 23 S*Sybo's Svea 2 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
MCO gs 09 22 FI*Escape's Xiu of Stortassens 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 BIV NOM
MCO gs 22 FI*Escape's Xandria 2 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 BIV NOM
MCO n Coonity Nokomis 2 Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
MCO n FI*HoneyCoon's 3AM Of Jellonan 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael Abs
MCO n FI*Krysos Shakira 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
MCO n FI*LovelyLife Everest Enzo 2 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
MCO n 03 22 FI*RoseLion's Carefree Marvel 2 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX2
MCO n 09 FI*HoneyCoon's Black Illusion 2 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
MCO n 09 FI*LovelyLife Everest Edith 2 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX2
MCO n 09 22 FI*NomenEst Americal Angel 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
MCO n 09 22 FI*RoseLion's Carefree Delight 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX2
MCO n 09 22 FIN*Luna-Purr CorleoneCoonzales 2 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX2
MCO n 09 22 FIN*Luna-Purr CorleoneCoonzales 2 Uros 17 (Veteraani) Busse Britta 2
MCO n 09 22 PL*Dark Age Yilan Coon 2 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP NOM
MCO n 22 FI*Escape's Union Rose 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC BIV
MCO n 22 FI*Escape's Xanni 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV NOM BIS
MCO n 22 FI*LovelyLife Biisi Banjo 2 Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB NOM
MCO n 22 FI*LovelyLife Everest Elaina 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
MCO n 22 FI*Marskin Benrinna Larabella 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
MCO n 22 FI*Merrymakers Adalmiina Aruba 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX2
MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 17 (Veteraani) Busse Britta 1 NOM
MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
MCO n 23 DK*Amistia's Samson 2 Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
MCO n 23 FI*LovelyLife Everest Ecco 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
MCO ns IT*Clabacoon's Quemu il Folletto 2 Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 No Cert
MCO ns LT*Lordcoon Grayse 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX3
MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath 2 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
MCO ns 09 22 FI*HoneyCoon's Ghost River 2 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP BIV NOM
MCO ns 09 22 FI*Winnercoons Lucas Lionheart 2 Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
MCO ns 22 FI*HoneyCoon's Starlight Lady 2 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX2
MCO w 62 FI*Hiesun Calypso 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia Abs
MCO w 62 FI*Hiesun Castor 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
NFO d 03 22 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
NFO d 03 24 FI*FoxyPaw's Red Rover 2 Uros 1 (SC) Nyman Pia KM
NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Butterfinger 2 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX2
NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Mr. Goodbar 2 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 BIV NOM
NFO f 09 23 FI*Kattskogens Alma 2 Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
NFO f 09 24 FI*Ann'sLions Wild Tiger 2 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
NFO fs FI*FoxyPaw's Cherry Mash 2 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
NFO g 09 22 FI*Godfather's Eliza Doolittle 2 Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB BIV NOM
NFO n FI*Catpros Blackberry 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
NFO n 02 21 62 FI*Ninatte's Voodoo 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine 2 Uros 3 (GIC) Zagorskaya Elena Abs
NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery 2 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
NFO n 03 24 FI*Hopeahännän Pohjantähti 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1 NOM
NFO n 09 DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet 2 Uros 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS
NFO n 09 22 FI*Ballawhane AnarchyInTheUK 2 Uros 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS BIV
NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Goofer Dust 2 Naaras 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB
NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll 2 Naaras 8 (PR) Zagorskaya Elena EX1 CAPIB
NFO n 09 22 FI*Meadowpaws Elegia 2 Naaras 4 (GIP) Zagorskaya Elena EX1 CAPS BIV NOM
NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo 2 Naaras 1 (SC) Zagorskaya Elena KM NOM
NFO n 09 24 FI*Nenukan Close to You 2 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1 BIV NOM BIS
NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB NOM BIS
NFO n 22 FI*Meadowpaws Nocturne 2 Naaras 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
NFO n 24 FI*Tähtitassun Bertil 2 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB NOM BIS
NFO ns 09 24 FI*FoxyPaw's Jock Scott 2 Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
NFO ns 09 24 FI*Hopeahännän Paksu Pertta 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
OCI b 24 FI*Guttatus Princess Sophie 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1 BIV NOM BIS
OCI b 24 FI*Moosegrove Bella Dorotea 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX2
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Scholten Laura 1 NOM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Sidorova Natalia KM NOM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Kókiri 3 Uros 1 (SC) Sidorova Natalia KM NOM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera 3 Naaras 1 (SC) Sidorova Natalia KM NOM BIS
OCI c 24 FI*Punakuun Afrodite 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 13c (Määrittely) Busse Britta OSH a 24
OSH b 22 Idream 4 Uros 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
OSH c 24 FIN*Meaow Little Pigglet 4 Naaras 17 (Veteraani) Busse Britta 1 NOM
OSH c 24 FIN*Meaow Little Pigglet 4 Naaras 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM
OSH d 24 FI*Feanorian Enterprise 4 Uros 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB NOM BIS
OSH f FI*Santuzzan Miss Saigon 4 Naaras 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB NOM BIS
OSH f 25 FI*Santuzzan Queen of Spades 4 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
OSH n FI*Birregin Haades 4 Uros 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS
OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
OSH n 03 24 FI*Choose Xoo Cute To Be True 4 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 NOM BIS
OSH n 24 FIN*Birregin Ashita ga Choose 4 Naaras 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM
OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM NOM BIS
PER a FI*Moondreamer's Secret Wish 1 Uros 12 (Pennut) Busse Britta EX1
PER b FI*Mogi's Aldebaran 1 Uros 12 (Pennut) Busse Britta EX1 NOM BIS
PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 1 (SC) Busse Britta KM
PER d FI*Kultaviiksen Ike Turner 1 Uros 12 (Pennut) Busse Britta EX1
PER d FI*Moondreamer's Heart of Gold 1 Uros 2 (SP) Busse Britta KM
PER d FIN*Kultaviiksen Axl Rose 1 Uros 4 (GIP) Busse Britta Abs
PER d 21 33 Catbery Tail Ditto 1 Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS NOM BIS
PER d 23 FIN*Shamirin Idol Illusion 1 Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 8 (PR) Busse Britta EX1 CAPIB NOM BIS
PER f FI*Kultaviiksen Ida Cox 1 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1
PER f 22 FIN*Kultaviiksen Annabella 1 Naaras 1 (SC) Busse Britta KM
PER f 22 My-Champagne Princess Estelle 1 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1 NOM BIS
PER f 24 FI*Moondreamer's Heart Queen 1 Naaras 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
PER g 21 33 FI*Siricat's Ofeliina 1 Naaras 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB
PER g 21 33 Sinihuiskan Zaranna 1 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1
PER g 22 FI*Vanilla-Star Diorissimo 1 Naaras 1 (SC) Busse Britta KM NOM BIS
PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose 1 Naaras 2 (SP) Busse Britta KM NOM BIS
PER g 24 Sinihuiskan Vivianna 1 Naaras 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
PER n 02 21 62 D'Arnaud Tiramisu 1 Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
PER n 21 33 Benoma Havanna Dreams 1 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
PER n 21 33 Sinihuiskan Fiorella 1 Naaras 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS
PER n 22 FI*Shamirin Sebastian 1 Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 No Cert
RAG a FI*DivaDoll Grand Amadeus 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
RAG a Taikatuulen Jane Eyre 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
RAG a 03 Bobkatin Just For Me 2 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
RAG a 03 FI*Celestial's GunBert 2 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC BIV NOM
RAG a 03 FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe 2 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX2
RAG a 03 FI*Tiridoll's Diamond Diva 2 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 2 Naaras 2 (SP) Paloluoma Anne KM
RAG a 03 FIN*Fatdoll's Elysia 2 Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust 2 Naaras 17 (Veteraani) Busse Britta 1 NOM
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust 2 Naaras 2 (SP) Paloluoma Anne KM BIV NOM BIS
RAG a 03 La Belleza Ragdolls Topaz 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 No Cert
RAG a 03 21 FI*Celestial's Vanilla Sky 2 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
RAG a 04 Bobkatin Can I Stay 2 Uros 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS BIV NOM
RAG a 04 FI*Celestial's Trick or Treat 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
RAG a 04 FI*Tiridoll's MeTooLoveYou 2 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
RAG a 04 FI*Valkoapilan Aapeli 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
RAG b FI*Celestial's Jaromir Jagr 2 Uros 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 No Cert
RAG b 04 FI*DivaDoll Grand Bradpitt 2 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
RAG c FI*Celestial's King of Finland 2 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
RAG c 04 Bobkatin ZZ Hip 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
RAG d FI*Lukanpuron Berharnd 2 Uros 5 (IC) Edström Michael Abs
RAG d 04 S*Gunbertus Gabriel 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
RAG g 03 FI*Tiridoll's KissingSnowflake 2 Naaras 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS
RAG n FI*Lumikuu BonBon 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
RAG n FI*Tiridoll's Sugar Overdose 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1 BIV
RAG n Taikatuulen India Song 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX2
RAG n 03 FI*Celestial's DreamDoll 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
RAG n 03 FI*Celestial's Louis Dieudonné 2 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
RAG n 03 FI*Celestial's Wicked Game 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 BIV
RAG n 03 FI*Tiridoll's CatchDaSnowflake 2 Uros 1 (SC) Edström Michael KM
RAG n 03 M'Memories Ragdoll's Havana 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX2
RAG n 03 21 Taikatuulen Morning Glory 2 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
RAG n 04 FI*Celestial's Vampire's Kiss 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
RAG n 04 FI*EnigmaDoll's Agostino 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
RAG n 04 FI*EnigmaDoll's Amaranth 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
RAG n 04 FI*Stardoll's Wind Warrior 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB BIV
RAG n 04 FI*Tiridoll's Dreaming again.. 2 Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
RUS FI*Habeeba's Adorable Ayoka 3 Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX2
RUS FI*Lolcat's Alexandra 3 Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB NOM
RUS FI*Lolcat's Meg 3 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX2
RUS FI*Meadowpaws Willow 3 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 BIV
RUS FIN*Andinan Celestina 3 Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP NOM
RUS Katzenhof Treasure 3 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
SBI a EE*Wahida Klaudia 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
SBI a FI*Felinessi Aphrodite 2 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX2
SBI a FI*Muurmauku Cedric M.B. 2 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 2 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 BIV
SBI a FI*Zhamanen MT Bobby Orr 2 Uros 2 (SP) Edström Michael KM
SBI a FIN*Recknagel Tairapänks 2 Naaras 1 (SC) Edström Michael KM
SBI a FIN*Touchant Homme du Monde 2 Uros 1 (SC) Edström Michael Abs
SBI b FI*Icebreaker's Embassador 2 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne Abs
SBI b FI*Mimitan Morning Glory 2 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
SBI b FIN*Pässinpään Lady After Eight 2 Naaras 1 (SC) Paloluoma Anne KM
SBI c FI*Mimitan Moonlight Shadow 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia Abs
SBI c FI*Saca's Ultimate Gambler 2 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
SBI d FI*Tamus Escort 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia Abs
SBI d FI*Touchant Quel Chat! 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia Abs
SBI d FI*Touchant Renault Unique 2 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia Abs
SBI d FI*Vintti-Katin Alice 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
SBI d 21 FI*Aamentassu Aamor 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
SBI e 21 FI*Aamentassu Aniliini 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
SBI f 21 FI*Goathill's Angelica 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
SBI n FI*Lila-Lillin Madonna 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
SBI n FI*Muurmauku Darwin M.B. 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1 BIV
SBI n FI*Vintti-Katin Brandon 2 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
SIA a FI*Kelmikerhon Elegia 4 Naaras 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
SIA a FI*Kelmikerhon Uskalikko 4 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
SIA b 21 FI*Arkhitekton White chocolate 4 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
SIA d FI*Keskimaan Elea Frodo 4 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 NOM BIS
SIA e DK*Skuld Domaldi 4 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
SIA e DK*Skuld Domaldi 4 Uros 13c (Määrittely) Busse Britta SIA e
SIA e DK*Skuld Domaldi 4 Uros 13d (Siitostarkistus) Busse Britta Appr for breeding
SIA e FI*Feanorian Farfalla 4 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 BIV
SIA e FI*Feanorian Fus Ro Dah 4 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX2
SIA e FI*Feanorian Fus Ro Dah 4 Uros 13d (Siitostarkistus) Busse Britta Appr for breeding
SIA j 21 FI*Feanorian Dabria 4 Naaras 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB
SIA n FI*Choose Venus Patina 4 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
SIA n FI*Kelmikerhon Oolong T. 4 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
SIB a 09 23 FI*Abbas-Coons Ayrton Senna 2 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX2
SIB f FI*Jäälinnan Amor 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne Abs
SIB f 09 FI*Igora Oksana 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
SIB f 23 FI*Amurin Betel 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
SIB fs FI*Lumikissan Fortuna 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC NOM
SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas 2 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB NOM BIS
SIB n 03 22 FI*Lumikissan Aikamoinen 2 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX2
SIB n 09 24 FI*Lumikissan Gigolo 2 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
SIB n 09 24 Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic 2 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB BIV
SIB ny 22 FI*Lumikissan Ihmemies 2 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
SYS b 03 FI*Choose Three Wishes Well 4 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC NOM BIS
SYS f 02 21 FI*Birregin FairyTail Tales 4 Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
TUA a 03 FI*Sada Q Uljas Unto 2 Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
TUA d 22 FI*Nazarlik Yaramaz Kisi 2 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX2
TUA d 24 FI*Elekatin Yolanda-Yasmin 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
TUA e FI*Elekatin Yellowstone 2 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
TUA f FI*Nazarlik Zeta Orionis 2 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 BIV NOM
TUA ns 09 FI*Kralice DayLate DollarShort 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena Abs
TUA w 61 FI*Josmarin Guniz 2 Naaras 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB
TUA w 62 FI*Josmarin Eldem 2 Naaras 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB
TUA w 62 FI*Josmarin Helinä Keiju 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
321 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita.