Omakissa
ISROK 13.4.2013
Järjestävä yhdistys Itä-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 13.4.2013 Loppuu 13.4.2013
Ilmoittautuminen alkaa 13.4.2013 Ilmoittautuminen loppuu 13.4.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti nayttely@isrok.net
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
Yhteensä 0 0 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Link Aurore Bleu de Ciel 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
ABY n Felix of Wonderlove 3 Uros 9 (Avoin) Lindberg Hans G. EX1 CAC
ABY n FI*Aurinkomäen Bettina 3 Naaras 9 (Avoin) Lindberg Hans G. Abs
ABY n FI*Bluestream's Giselle 3 Naaras 5 (IC) Lindberg Hans G. EX1 CAGCIB NOM BIS
ABY n FI*Bluestream's Hazel 3 Naaras 12 (Pennut) Lindberg Hans G. Abs
ABY n FI*Laire Oira Anor 3 Uros 3 (GIC) Lindberg Hans G. EX1 CACS BIV NOM
ABY n Isatai's Namid of Bluestream 3 Uros 12 (Pennut) Lindberg Hans G. EX1 NOM BIS
BEN n 22 CattiCartano's Shining Melody 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
BEN n 22 CattiCartano's Shining Melody 3 Naaras 17 (Veteraani) Scholten Laura 2
BEN n 22 FI*Alcarinqua Aldaron 3 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
BEN n 22 FI*Alcarinqua Brionna 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
BEN n 22 FI*Kattiklaanin Mercury 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
BEN n 22 S*Leopardettes Daimler Design 3 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM BIV
BEN n 22 32 FIN*Kattiklaanin Cross Fire Man 3 Uros 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP NOM BIS
BEN n 24 CattiCartano Helmi 3 Naaras 6 (IP) Vasilieva Vera EX1 CAGPIB
BEN n 24 MyArt The Briolette 3 Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC NOM
BRI b 22 FI*Gimmie's Whimsical 3 Uros 12 (Pennut) Scholten Laura EX1
BRI n FI*SamBelle's Esper 3 Uros 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC NOM
BRI ns 22 62 S*Snöpärlan's Aprilia 3 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 No Cert
BUR b Elle Magic Valley*RU, JW, DWM 3 Naaras 3 (GIC) Scholten Laura EX1 CACS BIV
BUR b FI*AuroraAustralis Bronhill 3 Naaras 9 (Avoin) Scholten Laura EX1 CAC
BUR b FI*Beneloben Cyranos 3 Uros 9 (Avoin) Scholten Laura EX1 CAC
BUR b FI*Beneloben Dalissia 3 Naaras 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1 BIV NOM
BUR b FI*Feirefiz José Carioca 3 Uros 7 (CH) Scholten Laura EX1 CACIB
BUR b FI*Shu-Shun Jandia 3 Naaras 11 (Nuoret) Scholten Laura EX2
BUR b FI*Shu-Shun La Palma 3 Naaras 11 (Nuoret) Scholten Laura EX3
BUR b FIN*Shu-Shun Misty Dawn 3 Naaras 5 (IC) Scholten Laura EX1 CAGCIB
BUR b Leps Magic Valley *** 3 Uros 12 (Pennut) Scholten Laura Abs
BUR c FIN*Hokkuspokkus Jil Sander 3 Naaras 4 (GIP) Scholten Laura EX1 CAPS
BUR c GB*Vervain Haruko 3 Uros 4 (GIP) Scholten Laura EX1 CAPS
BUR e FI*Cattish Puss in Boots 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM BIS
BUR e FI*Ninelli's Nenu-Nenu 3 Uros 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
BUR f FIN*Almond's Pikku Myy 3 Naaras 2 (SP) Vasilieva Vera KM
BUR f FIN*Almond's Pikku Myy 3 Naaras 17 (Veteraani) Scholten Laura 1 NOM BIS
BUR f Olivia Magic Valley*RU *** 3 Naaras 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1 NOM
BUR g FI*Arkhitekton Sari 3 Naaras 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP NOM
BUR h FI*Beneloben Dawiina 3 Naaras 11 (Nuoret) Lindberg Hans G. EX3
BUR h FI*Cattish Kitty Softpaws 3 Naaras 11 (Nuoret) Lindberg Hans G. EX1 BIV NOM
BUR h FI*Shu-Shun Bahia Feliz 3 Naaras 11 (Nuoret) Lindberg Hans G. EX2
BUR h FI*Shu-Shun Kaunis Minea 3 Naaras 7 (CH) Lindberg Hans G. EX1 CACIB
BUR j FI*Ninelli's Sylvi Suloinen 3 Naaras 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP
BUR j Rumba Quintessential 3 Naaras 3 (GIC) Scholten Laura EX1 CACS NOM
BUR j S*Alchymist's Secret Love 3 Naaras 12 (Pennut) Scholten Laura EX1
BUR n FI*AuroraAustralis Kaiser Sosé 3 Uros 10 (KAS) Lindberg Hans G. EX1 CAP
BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 2 (SP) Lindberg Hans G. KM NOM
CRX a 03 24 FI*Piupaws Ultramarine 3 Naaras 8 (PR) Fonsén Mira Abs
CRX b 03 Aladdin of Royal Fleece 3 Uros 9 (Avoin) Scholten Laura EX1 CAC
CRX n 02 62 FI*Telltail's Explorer 3 Uros 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP
CRX n 03 FI*Telltail's Engineer 3 Uros 9 (Avoin) Scholten Laura EX2
CRX n 03 S*Änglarna's Womanizer 3 Uros 9 (Avoin) Scholten Laura Abs
CYM a 51 FI*Pikkeen Rae 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
CYM f 09 52 DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan 3 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
DRX n 21 32 FI*Riepujengin HaliKatti 3 Uros 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1
EUR n 02 Tarina 3 Naaras 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP
EUR ns 22 Ilmaveivi-Mikke 3 Uros 7 (CH) Vasilieva Vera EX1 CACIB
EXO a S*IxiDixi's Crazy for You 1 Uros 6 (IP) Šanda Martin EX1 CAGPIB NOM BIS
EXO a 03 FIN*Mogi's Mighty Michael J. 1 Uros 3 (GIC) Šanda Martin EX1 CACS
EXO d 03 FI*Shamirin Epic Emilio 1 Uros 11 (Nuoret) Šanda Martin EX1 NOM
EXO d 03 FI*Shamirin Epic Emilio 1 Uros 13c (Määrittely) Jyrkinen Jaana EXO d 03
EXO e 03 22 FI*Shamirin Fair Fiona 1 Naaras 12 (Pennut) Šanda Martin EX1 NOM
EXO f FI*Shamirin Charming Cherie 1 Naaras 9 (Avoin) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAC
EXO f 03 22 FI*Leonidan Oasis Of Life 1 Naaras 11 (Nuoret) Šanda Martin EX1
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 2 (SP) Šanda Martin KM
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 17 (Veteraani) Vasilieva Vera 3
EXO n FIN*Buubu's Heavy Tuska 1 Naaras 4 (GIP) Šanda Martin EX1 CAPS
HCL Aslakki Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Lindberg Hans G. 1 NOM BIS
HCL Kisvilli Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Lindberg Hans G. Abs
HCL Rosie Rosemary Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lindberg Hans G. 1 NOM
HCL Tiliba Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Lindberg Hans G. Abs
HCS Emppu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Scholten Laura 1 NOM
HCS Emppu Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM BIS
HCS Luca Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Scholten Laura 3
HCS Poppi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Scholten Laura 1 NOM BIS
HCS Poppi Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM
HCS Vilma Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Scholten Laura 2
HCS Zven Landers Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Scholten Laura 2
KBL d 24 Marmelad Island Julapp 3 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
KBL fs 09 22 Bobby Tail's Slavena 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
KBL n 09 24 FI*Kuriton Ace Ventura 3 Uros 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP
KBL n 09 24 FI*Kuriton Ace Ventura 3 Uros 13c (Määrittely) Rižnar-Rešetic Vesna KBL II / KBL n 09 24
KOR FI*Silvertip Sii faa phet 3 Uros 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP
KOR FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No 3 Naaras 9 (Avoin) Scholten Laura EX1 CAC
MAN a 03 53 FIN*Conan Imelik 3 Naaras 4 (GIP) Scholten Laura EX1 CAPS
MAN a 09 51 FI*Pikkeen Rae 3 Naaras 13c (Määrittely) Rižnar-Rešetic Vesna CYM a 51
MAN a 09 52 FI*Pilkkumin Mister Richard 3 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
MAN d 22 51 Pretty Girl de la Gambade *CH 3 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
MAN d 24 52 FI*Conan Kirglik 3 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
MAN ds 11 51 NL*Red Alert's Nix 3 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX2
MAN n 51 FIN*D'manns Quick Quarterback 3 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
MCO a Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues 2 Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
MCO a 09 FI*Chamberlain Iron Man 2 Uros 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS
MCO a 09 22 FI*TipTop Maine Tuscarora 2 Uros 10 (KAS) Lukasik Daria EX2
MCO a 22 FI*Hemingway's Thunderheart 2 Uros 9 (Avoin) Crastucci Marc Abs
MCO a 22 FIN*Goldenstream's Freestyle 2 Uros 2 (SP) Crastucci Marc KM
MCO a 22 FIN*Goldenstream's Freestyle 2 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM BIS
MCO as 09 22 FI*Chamberlain Made Like This 2 Uros 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
MCO d 03 22 FI*CheNiCoon's Gerry Cotton 2 Uros 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX1 CAPIB
MCO d 09 22 FI*NineTales Big Show 2 Uros 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB BIV NOM
MCO d 09 23 Tuscaloosa Crossfire 2 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
MCO d 22 Shedoros Mephisto 2 Uros 5 (IC) Šanda Martin EX1 CAGCIB
MCO ds 02 21 FI*Chamberlain Just A Star 2 Uros 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB
MCO ds 22 FI*Enzahin Freedom Fighter 2 Naaras 9 (Avoin) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAC
MCO e 09 24 PL*Lavender Love Ozzie 2 Uros 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS NOM
MCO e 22 FI*NineTales Ariel 2 Naaras 10 (KAS) Šanda Martin EX1 CAP NOM
MCO es 02 21 62 FI*RoseLion's Bobbie James 2 Uros 8 (PR) Lukasik Daria EX1 CAPIB
MCO es 03 24 FI*RoseLion's Bashful 2 Uros 10 (KAS) Lukasik Daria VG4
MCO f Beartooth Mountain Lola 2 Naaras 11 (Nuoret) Šanda Martin EX1 BIV NOM
MCO f 02 21 62 S*Carpe Feline's Assidistra 2 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
MCO f 09 Blackbery Saltus Zahrabske, HR 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
MCO f 09 22 FI*Cherry's Maine Unita 2 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana Abs
MCO f 09 22 FI*Kasmasiinin Åkariina 2 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
MCO f 22 Josefine Pigra Caramellocoon, CZ 2 Naaras 11 (Nuoret) Šanda Martin EX2
MCO f 23 FI*Mainehaan Doris 2 Naaras 9 (Avoin) Šanda Martin EX1 CAC
MCO f 23 FIN*MiuMix ExceptionalCauseIam 2 Naaras 6 (IP) Šanda Martin EX1 CAGPIB
MCO fs 09 22 FI*NineTales Drama Queen 2 Naaras 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1 BIV NOM
MCO gs 03 22 FI*TipTop Maine Ups I did It! 2 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX2
MCO gs 09 22 FI*Chamberlain Morning Sun 2 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC NOM
MCO gs 22 FI*NineTales Afrodite 2 Naaras 5 (IC) Rižnar-Rešetic Vesna EX2
MCO n Big Giants Resort's El Scuro 2 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 BIV NOM
MCO n Coonity Nokomis 2 Naaras 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
MCO n FI*Chamberlain Hunter's Moon 2 Uros 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB
MCO n FI*Escape's Young MC 2 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX2
MCO n FI*Fiarosa Maine Xavier 2 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana Abs
MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Remy Martin 2 Uros 1 (SC) Lukasik Daria KM BIV
MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Shine on Me 2 Uros 6 (IP) Lukasik Daria EX1 CAGPIB
MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Utopia 2 Naaras 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
MCO n 09 FI*HoneyCoon's Black Illusion 2 Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
MCO n 09 FI*LovelyLife Everest Edith 2 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
MCO n 09 FI*Satinante's Gretel Larentia 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 NOM
MCO n 09 22 FI*Ameliinan Hyacinthe 2 Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
MCO n 09 22 FI*NineTales Bling Bling 2 Uros 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
MCO n 09 22 FI*NineTales Coraline 2 Naaras 10 (KAS) Lukasik Daria Abs
MCO n 09 22 PL*Dark Age Yilan Coon 2 Uros 8 (PR) Lukasik Daria EX1 CAPIB BIV NOM BIS
MCO n 09 23 FI*Ameliinan Fara 2 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
MCO n 22 FI*Ameliinan Kashmir 2 Naaras 12 (Pennut) Crastucci Marc EX1
MCO n 22 FI*Cavall's Nuuska Muikkunen 2 Uros 9 (Avoin) Crastucci Marc Abs
MCO n 22 FI*Chamberlain Natural Beauty 2 Naaras 7 (CH) Crastucci Marc EX1 CACIB NOM
MCO n 22 FI*Goldenstream's Top Gear 2 Uros 10 (KAS) Crastucci Marc EX3
MCO n 22 FI*Hemingway's Medicine Man 2 Uros 10 (KAS) Crastucci Marc EX1 CAP BIV NOM
MCO n 22 FI*LovelyLife Biisi Banjo 2 Naaras 6 (IP) Crastucci Marc EX1 CAGPIB
MCO n 22 PL*Dark Age Yaquimo Coon 2 Uros 10 (KAS) Crastucci Marc EX2
MCO ns Black Pirate of Beauty Wizards 2 Uros 12 (Pennut) Rižnar-Rešetic Vesna Abs
MCO ns FI*Hiesun Mistyheart 2 Uros 13c (Määrittely) Crastucci Marc MCO VII / MCO ns 22
MCO ns FI*Satinante's Tristan Fridolf 2 Uros 11 (Nuoret) Rižnar-Rešetic Vesna EX1
MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 9 (Avoin) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAC
MCO ns 03 FIN*Escape's Ying Yang 2 Uros 4 (GIP) Lukasik Daria EX2
MCO ns 03 FIN*Escape's Ying Yang 2 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 3
MCO ns 09 22 FI*Ameliinan El Tigre 2 Uros 10 (KAS) Lukasik Daria EX2
MCO ns 09 22 FI*Ameliinan Gabriel 2 Uros 10 (KAS) Lukasik Daria EX3
MCO ns 09 22 FI*Winnercoons Lucas Lionheart 2 Uros 4 (GIP) Lukasik Daria EX1 CAPS BIV
MCO ns 09 23 Nascat Coyote Mustang of Ameliinan 2 Uros 5 (IC) Lukasik Daria EX2
MCO ns 22 FI*Hiesun Mistyheart 2 Uros 12 (Pennut) Rižnar-Rešetic Vesna EX1
MCO ns 22 FI*Kasmasiinin Zariel 2 Naaras 12 (Pennut) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 BIV NOM
MCO ns 22 FI*Satinante's Edward Cullen 2 Uros 10 (KAS) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAP
MCO ns 22 FI*Winnercoons Lorenzo Legend 2 Uros 6 (IP) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAGPIB
MCO ns 22 FIN*Satinante's Freyja Iniki 2 Naaras 5 (IC) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
MCO ns 24 FI*Hemingway's Pallas Athene 2 Naaras 6 (IP) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAGPIB BIV NOM
MCO w FI*CheNiCoon's FeelixValentino 2 Uros 8 (PR) Šanda Martin EX1 CAPIB
MCO w 61 FI*LovelyLife ConLeche Carolus 2 Uros 10 (KAS) Šanda Martin EX2
MCO w 63 FI*Escape's Whitesnake 2 Uros 10 (KAS) Šanda Martin EX1 CAP BIV NOM
NFO a FI*FollowMe Matti Mustikka 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
NFO a FIN*Deeamore Kaamoksen Kajo 2 Uros 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM
NFO a 09 FI*Hopeahännän Isabella 2 Naaras 3 (GIC) Crastucci Marc EX1 CACS
NFO a 09 24 FI*Synkänvuoren Tiuhti 2 Naaras 7 (CH) Šanda Martin EX1 CACIB
NFO a 22 FI*Sunshire's Lucinda 2 Naaras 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB BIV NOM
NFO a 22 FIN*Spot-On Hyvälempi 2 Naaras 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX2
NFO a 23 FI*Hilirimpsis Pirskatti 2 Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
NFO d 03 22 FI*FoxyPaw's Gingerbread Boy 2 Uros 12 (Pennut) Lukasik Daria EX2
NFO ds 09 22 FI*FoxyPaw's Jingle Belle 2 Naaras 12 (Pennut) Crastucci Marc EX3
NFO ds 09 22 S*Cederskogens Max Magma 2 Uros 12 (Pennut) Crastucci Marc EX1
NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Mr. Goodbar 2 Uros 9 (Avoin) Crastucci Marc EX1 CAC
NFO e 03 FI*Nalle-Puhin Taj Mahal 2 Uros 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1 BIV
NFO f 09 24 FI*Ann'sLions Wild Tiger 2 Naaras 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
NFO f 09 24 FI*Felicis Enna 2 Naaras 3 (GIC) Lukasik Daria EX1 CACS
NFO f 23 FIN*Marmatin Elina 2 Naaras 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
NFO fs FI*FoxyPaw's Cherry Mash 2 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC NOM
NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 12 (Pennut) Crastucci Marc EX1 BIV NOM BIS
NFO fs 09 FIN*Hopeahännän Harley Quinn 2 Naaras 2 (SP) Crastucci Marc KM NOM BIS
NFO g FI*Laramillan Imaginaerum 2 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor 2 Uros 11 (Nuoret) Crastucci Marc EX1 BIV NOM BIS
NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery 2 Uros 11 (Nuoret) Šanda Martin EX1 BIV
NFO n 03 24 FI*Hopeahännän Pohjantähti 2 Uros 12 (Pennut) Šanda Martin EX2
NFO n 09 FI*Draconian Cry Of Silence 2 Uros 9 (Avoin) Crastucci Marc EX1 CAC
NFO n 09 FIN*Wishmaster Kid Brother 2 Uros 10 (KAS) Crastucci Marc EX1 CAP
NFO n 09 Smoesje fra Jerriks Smykkeskrin 2 Naaras 11 (Nuoret) Crastucci Marc EX1
NFO n 09 Smoesje fra Jerriks Smykkeskrin 2 Naaras 13c (Määrittely) Crastucci Marc NFO n 09
NFO n 09 22 FI*Ballawhane AnarchyInTheUK 2 Uros 1 (SC) Šanda Martin KM
NFO n 09 22 FI*Cat'omatic Emil 2 Uros 10 (KAS) Šanda Martin EX1 CAP
NFO n 09 22 FI*Meadowpaws Elegia 2 Naaras 4 (GIP) Šanda Martin EX1 CAPS BIV
NFO n 09 22 FI*Nalle-Puhin Samsonite Man 2 Uros 12 (Pennut) Šanda Martin EX1 NOM
NFO n 09 23 FIN*Sannilan Bonaparte 2 Uros 4 (GIP) Šanda Martin EX2
NFO n 09 23 FIN*Sannilan Bonaparte 2 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 2
NFO n 09 23 FIN*Spot-on Harald 2 Uros 4 (GIP) Šanda Martin EX1 CAPS
NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen 2 Naaras 9 (Avoin) Šanda Martin EX1 CAC BIV NOM
NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag 2 Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
NFO n 22 FI*Meadowpaws Nocturne 2 Naaras 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS
NFO ns 09 FIN*Hopeahännän Sylvesteri 2 Uros 8 (PR) Crastucci Marc EX1 CAPIB BIV
NFO ns 09 24 FI*Hopeahännän Paksu Pertta 2 Naaras 12 (Pennut) Crastucci Marc EX2
NFO ns 09 24 FIN*Katinkurun Korpiorvokki 2 Naaras 10 (KAS) Crastucci Marc EX1 CAP
NFO ns 22 FI*Hilirimpsis Heikunkeikun 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
NFO ns 24 FI*Niittykissan Australia 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 BIV
NFO w FIN*Hopeahännän WillemAlexander 2 Uros 6 (IP) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAGPIB NOM
OCI a 24 FI*Poseidonian Ocean Soul 3 Uros 9 (Avoin) Scholten Laura EX1 CAC NOM
OCI b 24 FI*Guttatus Princess Sophie 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira Abs
OCI b 24 FI*Moosegrove Bella Dorotea 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
OCI b 24 FI*Poseidonian Swanheart 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Scholten Laura 1 NOM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera 3 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM BIV NOM
OCI c 24 FI*Sunny's Lavender Lily 3 Naaras 5 (IC) Lindberg Hans G. EX1 CAGCIB
OCI n 24 FI*Moosegrove Braxton 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV
OCI n 24 FI*Poseidonian Islander 3 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM NOM BIS
OCI n 24 FIN*Recknagel Uunoturhapuro 3 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
OCI n 24 FIN*Recknagel Uunoturhapuro 3 Uros 17 (Veteraani) Scholten Laura 2
OCI n 24 Hiutaleen Elias Elendil 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
OCI o 24 FI*Recknagel Harski China Rose 3 Naaras 5 (IC) Vasilieva Vera EX1 CAGCIB
OLH f FI*Crimsonette's Cora Sun-Drop 4 Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 No Cert
OSH a LV*Alario S'ad 4 Uros 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP NOM
OSH a 24 FIN*CornFlakes Gimme Shelter 4 Naaras 2 (SP) Lindberg Hans G. KM
OSH a 24 FIN*CornFlakes Gimme Shelter 4 Naaras 17 (Veteraani) Jyrkinen Jaana 2
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 11 (Nuoret) Lindberg Hans G. EX1 NOM BIS
OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1
OSH b 24 FI*Vikiness Fanta 4 Naaras 9 (Avoin) Lindberg Hans G. EX1 CAC
OSH bs FI*Arkhitekton Truffle 4 Uros 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
OSH c 24 CatsmeifUcan van Crystaltina 4 Uros 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP
OSH c 24 FIN*Meaow Little Pigglet 4 Naaras 2 (SP) Vasilieva Vera KM NOM
OSH c 24 FIN*Meaow Little Pigglet 4 Naaras 17 (Veteraani) Jyrkinen Jaana 1 NOM BIS
OSH d 22 FI*Choose Year of the Tiger 4 Uros 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1 NOM BIS
OSH d 22 HU*Shagio-Chen Papaya 4 Uros 11 (Nuoret) Lindberg Hans G. EX1
OSH d 24 FI*Feanorian Enterprise 4 Uros 6 (IP) Lindberg Hans G. EX1 CAGPIB
OSH f FI*Choose Sims à la Bimba 4 Naaras 9 (Avoin) Lindberg Hans G. EX1 CAC
OSH f FI*Santuzzan Miss Saigon 4 Naaras 6 (IP) Lindberg Hans G. EX1 CAGPIB
OSH n FI*Choose Youzo 4 Uros 12 (Pennut) Lindberg Hans G. EX1 NOM
OSH n FI*Sultsinan Iltasatu 4 Naaras 3 (GIC) Lindberg Hans G. EX1 CACS BIV NOM
OSH n FIN*CornFlakes Fast and Loose 4 Uros 4 (GIP) Lindberg Hans G. EX1 CAPS NOM BIS
OSH n FIN*CornFlakes Fast and Loose 4 Uros 17 (Veteraani) Jyrkinen Jaana 1
OSH n FIN*Quan Kawaii Sakura 4 Naaras 2 (SP) Lindberg Hans G. KM NOM BIS
OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Lindberg Hans G. KM
OSH n RufurrReal van Crystaltina*NL 4 Uros 5 (IC) Lindberg Hans G. EX1 CAGCIB
OSH n 03 24 FI*Choose Xoo Cute To Be True 4 Uros 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1 NOM
OSH n 03 25 FI*DeLaSoul's Midnight Queen 4 Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
OSH n 22 FI*Noxx Xena 4 Naaras 12 (Pennut) Lindberg Hans G. EX1
OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Lindberg Hans G. KM NOM BIS
OSH ns 22 Xanthe Bon Voyage, SK 4 Naaras 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1
PER b 24 FI*Mogi's Polaris 1 Uros 12 (Pennut) Šanda Martin EX1
PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 1 (SC) Rižnar-Rešetic Vesna KM BIV NOM BIS
PER d FI*Kultaviiksen Farasha 1 Naaras 9 (Avoin) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAC NOM BIS
PER d FI*Kultaviiksen Ike Turner 1 Uros 12 (Pennut) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 NOM BIS
PER d 21 33 Catbery Tail Ditto 1 Uros 1 (SC) Šanda Martin KM NOM
PER d 23 FIN*Shamirin Idol Illusion 1 Uros 3 (GIC) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CACS
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 8 (PR) Rižnar-Rešetic Vesna Abs
PER ds FI*Kultaviiksen Honey B. 1 Naaras 11 (Nuoret) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 NOM BIS
PER e 33 Almigry OK Corral 1 Uros 4 (GIP) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAPS NOM
PER f FI*Kultaviiksen Ida Cox 1 Naaras 12 (Pennut) Rižnar-Rešetic Vesna EX1
PER f 22 FI*Aamukasteen Dancing Beauty 1 Naaras 9 (Avoin) Šanda Martin EX1 CAC
PER f 22 FIN*Shamirin Sweet Shamira 1 Naaras 2 (SP) Šanda Martin KM
PER f 22 FIN*Shamirin Sweet Shamira 1 Naaras 17 (Veteraani) Vasilieva Vera 1 NOM BIS
PER fs 03 23 D'Arnaud Esmeralda 1 Naaras 9 (Avoin) Šanda Martin EX1 CAC NOM
PER g 21 33 FI*Siricat's Ofeliina 1 Naaras 6 (IP) Rižnar-Rešetic Vesna Abs
PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose 1 Naaras 2 (SP) Rižnar-Rešetic Vesna KM NOM
PER g 23 FI*Precious Hello Darlin' 1 Naaras 4 (GIP) Šanda Martin EX1 CAPS NOM BIS
PER n FI*Kultaviiksen Don Juan 1 Uros 7 (CH) Šanda Martin EX1 CACIB
PER n 03 22 FI*Shamirin Wild Wiggy 1 Naaras 10 (KAS) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAP
PER n 21 33 Benoma Havanna Dreams 1 Naaras 9 (Avoin) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAC
PER n 21 33 Sinihuiskan Fiorella 1 Naaras 4 (GIP) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAPS
PER n 22 FI*Precious In The Spirit 1 Uros 5 (IC) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAGCIB
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee 1 Naaras 2 (SP) Šanda Martin KM
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee 1 Naaras 17 (Veteraani) Vasilieva Vera 2
RAG a Dollyfella Big Big Man 2 Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1 BIV
RAG a FI*Anasazi's Famolas Jetro 2 Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX3
RAG a FI*Cat's-JM Taca-Tá 2 Naaras 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
RAG a FI*DivaDoll Grand Amadeus 2 Uros 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
RAG a FI*Utuinen Querido for Pijan 2 Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX2
RAG a Gayaneh Gratia Illa 2 Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
RAG a 03 Bobkatin Just For Me 2 Uros 9 (Avoin) Crastucci Marc EX3
RAG a 03 FI*Cat's-JM Snow-Star 2 Naaras 7 (CH) Crastucci Marc Abs
RAG a 03 FI*Corres Otto 2 Uros 9 (Avoin) Crastucci Marc EX2
RAG a 03 FI*Lounatuulen Cassius 2 Uros 10 (KAS) Crastucci Marc EX1 CAP
RAG a 03 FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe 2 Uros 9 (Avoin) Crastucci Marc EX1 CAC BIV
RAG a 03 RO*Elian Rags Jelly Blue 2 Uros 5 (IC) Crastucci Marc EX1 CAGCIB
RAG a 03 21 Bobkatin Mister Car Wash 2 Uros 9 (Avoin) Lukasik Daria Abs
RAG a 04 Bobkatin Can I Stay 2 Uros 3 (GIC) Šanda Martin EX1 CACS BIV NOM
RAG a 04 FI*Celestial's Wild Child 2 Naaras 12 (Pennut) Šanda Martin EX1
RAG a 04 FI*Darkie's Evening Star 2 Naaras 11 (Nuoret) Šanda Martin EX1
RAG a 04 FI*Satinante's Don Cesar 2 Uros 2 (SP) Šanda Martin KM
RAG a 04 FI*Shyshaman's Bluest Rivers 2 Uros 9 (Avoin) Šanda Martin EX1 CAC
RAG b 04 FI*DivaDoll Grand Bradpitt 2 Uros 10 (KAS) Crastucci Marc DISQ AGR.
RAG c 04 Bobkatin ZZ Hip 2 Uros 5 (IC) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAGCIB
RAG c 04 FI*Ruuskatin Happy BeautyAngel 2 Naaras 9 (Avoin) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAC
RAG c 21 FI*DivaDoll Cute Babydoll 2 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
RAG e FIN*Cat's-JM Bon-Boni 2 Uros 5 (IC) Šanda Martin Abs
RAG e 21 FI*Minipeikon Kultapoju 2 Uros 11 (Nuoret) Rižnar-Rešetic Vesna Abs
RAG g FI*RoundTable's Lunete 2 Naaras 9 (Avoin) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAC
RAG n FI*Erkatin Aune Amanda 2 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
RAG n FI*Erkatin Don Carlos 2 Uros 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
RAG n FI*Lukanpuron Bambusa 2 Uros 6 (IP) Lukasik Daria EX1 CAGPIB
RAG n 03 FI*Cat's-JM Lana-Del 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX2
RAG n 03 FI*Riverknee Super Nova 2 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
RAG n 03 FI*Sirmar Frontside Fire 2 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana Abs
RAG n 03 FI*Utuinen YoursForever 2 Uros 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM
RAG n 03 M'Memories Ragdoll's Havana 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 BIV
RAG n 03 Starring Easy Rider 2 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
RAG n 03 21 FI*Utuinen Paradise Dawn 2 Naaras 9 (Avoin) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAC
RAG n 04 Bobkatin Perfect Baltic Princess *** 2 Uros 12 (Pennut) Rižnar-Rešetic Vesna EX1
RAG n 04 FI*Darkie's Akai Yuri 2 Uros 8 (PR) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAPIB
RAG n 04 FI*Mayapaw's Popol Vuh 2 Naaras 7 (CH) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CACIB
RAG n 04 FI*Stardoll's Wind Warrior 2 Uros 5 (IC) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAGCIB BIV NOM
RAG n 04 FI*Utuinen Once In A Lifetime 2 Uros 9 (Avoin) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAC
RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 2 Uros 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1 NOM
RUS FI*BlueLair's Zina 3 Naaras 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1
RUS FI*Janatuisen Blue Heaven 3 Uros 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX2
RUS FI*Janatuisen Daddy's Boy 3 Uros 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC BIV
RUS FI*Lolcat's Alexandra 3 Naaras 3 (GIC) Vasilieva Vera EX1 CACS
RUS FI*Lolcat's Amy 3 Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX3
RUS FI*Lolcat's Beth 3 Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1 BIV NOM
RUS FI*Lolcat's Meg 3 Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX2
RUS FI*Lolcat's Rasputin 3 Uros 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP NOM
RUS FI*Meadowpaws Willow 3 Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX4
RUS FIN*Andinan Celestina 3 Naaras 6 (IP) Vasilieva Vera EX1 CAGPIB NOM
RUS S*Romanenko's Basilio 3 Uros 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
RUS Zydroji feja*LT Faina 3 Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX
SBI a EE*Wahida Klaudia 2 Naaras 7 (CH) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CACIB
SBI a FIN*Hämynhäivän Kuurankukka 2 Naaras 6 (IP) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAGPIB
SBI a FIN*Hämynhäivän Kuurankukka 2 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM
SBI a FIN*Touchant Homme du Monde 2 Uros 1 (SC) Rižnar-Rešetic Vesna KM
SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Lukasik Daria KM NOM
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox 2 Uros 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
SBI d FI*Touchant Renault Unique 2 Uros 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
SBI g FI*Briljantin Fortunatus 2 Naaras 9 (Avoin) Šanda Martin EX1 CAC
SBI h FIN*Tamus Niva De Lux 2 Naaras 8 (PR) Lukasik Daria EX1 CAPIB NOM
SBI n EE*Ireen Herencia 2 Naaras 11 (Nuoret) Crastucci Marc Abs
SBI n FI*Mainio's Apollo Harald 2 Uros 9 (Avoin) Crastucci Marc EX1 CAC
SBI n S*Chimär's Umberto 2 Uros 4 (GIP) Crastucci Marc EX1 CAPS
SIA a FI*Kelmikerhon Unihiekkamyrsky 4 Uros 6 (IP) Vasilieva Vera EX1 CAGPIB
SIA b 21 FI*Arkhitekton White chocolate 4 Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
SIA d FI*Choose Yez Yez Yes! 4 Uros 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1
SIA d 21 FI*Santuzzan On Your Toes 4 Uros 5 (IC) Vasilieva Vera EX1 CAGCIB NOM
SIA d 21 N*Himmeltinden's Madcon 4 Uros 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
SIA n FI*Choose Venus Patina 4 Naaras 9 (Avoin) Lindberg Hans G. EX1 CAC BIV
SIA n FI*Choose Zone of SiaMagic 4 Uros 12 (Pennut) Lindberg Hans G. EX1
SIA n FI*Kelmikerhon Oolong T. 4 Naaras 11 (Nuoret) Lindberg Hans G. EX1
SIB a 22 FIN*Balladin Bialoipokku 2 Naaras 5 (IC) Crastucci Marc EX1 CAGCIB
SIB a 24 FI*Mäntylän Sampo 2 Uros 11 (Nuoret) Crastucci Marc EX1
SIB a 24 FI*Mäntylän Serena 2 Naaras 11 (Nuoret) Crastucci Marc EX2
SIB f 09 24 CH*Lukijn's Vera 2 Naaras 12 (Pennut) Crastucci Marc EX1
SIB n 02 21 62 Kayo Rys od Królowych*PL 2 Naaras 12 (Pennut) Crastucci Marc EX1
SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 1 (SC) Crastucci Marc KM BIV NOM BIS
SIB n 22 FI*Goldenspot's Chaya 2 Naaras 11 (Nuoret) Crastucci Marc EX1 BIV
SIB n 22 FI*Tuiskutassun Hökeltäjä 2 Uros 10 (KAS) Crastucci Marc EX1 CAP
SIB n 23 FI*Punakoivun Apila 2 Naaras 9 (Avoin) Crastucci Marc EX1 CAC
SIB ns FI*Tuiskutassun Garvakuono 2 Uros 10 (KAS) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAP
SIB ns 03 FI*Kesälän Unto Utelias 2 Uros 11 (Nuoret) Rižnar-Rešetic Vesna EX1
SOM a FI*Kharn-Ka Blue Moment 3 Naaras 12 (Pennut) Scholten Laura EX1 NOM
SOM n FI*Bluestream's Eddy 3 Uros 5 (IC) Vasilieva Vera Abs
SPH a 32 FI*Hobbitqueen's Topaz 3 Uros 5 (IC) Lindberg Hans G. EX1 CAGCIB
SPH n 33 FIN*Wanadoo Dirty Harry 3 Uros 4 (GIP) Lindberg Hans G. EX1 CAPS NOM
SYS b 03 FI*Choose Three Wishes Well 4 Naaras 7 (CH) Lindberg Hans G. EX1 CACIB
SYS d 02 FI*Choose X's & O's 4 Uros 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
SYS f 02 21 FI*Birregin FairyTail Tales 4 Naaras 3 (GIC) Vasilieva Vera EX1 CACS NOM BIS
SYS n 03 FI*Sultsinan Something Yammie 4 Uros 4 (GIP) Lindberg Hans G. EX1 CAPS
SYS n 03 21 FI*Birregin Non Solo Calcio 4 Uros 6 (IP) Lindberg Hans G. EX1 CAGPIB
SYS o 03 S*Zeldtrix Ironhide 4 Uros 9 (Avoin) Lindberg Hans G. EX1 CAC
TUV f 62 FI*Semiramisin Ak Melodi 2 Naaras 9 (Avoin) Crastucci Marc EX1 CAC
365 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita.