Omakissa
ERY-SYD KOUVOLA 10.11.2013
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 10.11.2013 Loppuu 10.11.2013
Ilmoittautuminen alkaa 10.11.2013 Ilmoittautuminen loppuu 10.11.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@ery-syd.net
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
Yhteensä 0 0 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY n FI*Laire Meleth Aranel 3 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB NOM
ABY n FI*Omanion al Ea 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 3 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
ABY o FI*Laire Maiar Melian 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
ABY o FI*Redcheetah's Aurora 3 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 17 (Veteraani) Martikainen Arja 2
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM NOM
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Fraga y Guzmán Gerardo 1 NOM BIS
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Wikström Bjarne KM
ACS e 24 FIN*Trollin Hanno 2 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
BAL c 21 SE*Qjou'z Bon A Petit 4 Uros 5 (IC) Shchukin Alexey Abs
BAL g 21 FI*Willicon Pajuncis Za 4 Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
BEN n 22 FIN*Bombay-Dreams Dharma 3 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
BEN n 22 Ilendri Surya 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM
BEN n 24 CattiCartano Helmi 3 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
BEN n 24 FI*Kissalehdon Kullat Nunu 3 Naaras 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB BIV
BEN n 24 FI*Leokatin Fireball 3 Uros 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
BEN n 24 MyArt Premier Rose Diamond 3 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
BEN n 24 S*Leopardettes Viktor 3 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB NOM
BEN n 24 33 FI*Starglitters Snowflake 3 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM
BML ns 11 FI*Kimuli's Made in Heaven 3 Uros 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
BML ns 11 FIN*Ancelaine Henrik 3 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
BML ns 11 FIN*Ancelaine Horatius 3 Uros 8 (PR) Wilczek Anna EX1 CAPIB
BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 17 (Veteraani) Martikainen Arja 2
BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS BIV NOM
BML ns 11 FIN*Kimuli's Chocolate Dream 3 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS BIV
BML ns 11 31 FI*Kimuli's Love Story 3 Naaras 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
BRI a FI*Chokotoe's Sailor Blue Rose 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
BRI a FI*Dame's Admiral Herberts 3 Uros 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB BIV NOM
BRI a FIN*Ruusutarhan Ghisella 3 Naaras 17 (Veteraani) Martikainen Arja 1
BRI a FIN*Ruusutarhan Ghisella 3 Naaras 1 (SC) Martikainen Arja KM
BRI ay 11 FI*EmeraldCharm Empyreal Elea 3 Naaras 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB BIV
BRI ay 11 FI*EmeraldCharm Finn Fonzie 3 Uros 7 (CH) Martikainen Arja EX1 No Cert
BRI ay 11 FI*EmeraldCharm Fleur Fortune 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 No Cert
BRI b 22 FI*Gimmie's Whimsical 3 Uros 7 (CH) Martikainen Arja DISQ AGR.
BRI f FI*Duketin Gabrielle 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
BRI f FI*Ullukan Aura Unelma 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
BRI ns 11 EST*Harmony Devianti 3 Naaras 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS
BRI ns 11 FIN*Gnome's Eta Cassiopeiae 3 Naaras 2 (SP) Martikainen Arja KM BIV NOM
BRI ns 11 Petit Prince vum Rousegaard*CH 3 Uros 2 (SP) Martikainen Arja KM NOM
BRI ns 11 S*Esteticas Xera 3 Naaras 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS
BRI ns 22 62 FI*Gimmie's Aristocracy 3 Uros 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
BRI ns 24 62 FI*Gimmie's Pirates Ransom 3 Uros 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS
BUR a FI*Korennon Pihlaja 3 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
BUR a FIN*Hokkuspokkus Anarríma 3 Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
BUR b Milena Lovely Dream *RU *** 3 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 NOM
BUR b Sacredspirit Virgin Flamingo *** 3 Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne Abs
BUR c FI*MunKisun Meukow for Cattish 3 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne Abs
BUR c FI*Tai-Hao Luke Skywalker 3 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
BUR e FI*Cattish Sweet Dreams 3 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne Abs
BUR h FI*Pikkukuun Biscuit 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
BUR j Irma Lovely Dream *** 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen 3 Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS NOM
BUR n FIN*Kuunloisteen Sylipoika 3 Uros 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
CHA FIN*Keijuhovin Boromir Ponteva 3 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir Abs
CHA NL*Poekie Mau Mau's Hercule 3 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
CHA Poekie Mau Mau's Esmeralda 3 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM
CRX a 24 FI*Framillan Good&Plenty 3 Naaras 1 (SC) Martikainen Arja KM NOM
CRX b 03 Aladdin of Royal Fleece 3 Uros 7 (CH) Martikainen Arja EX1 No Cert
CRX e 03 FI*Kolminniemen Beucaloinen 3 Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
CRX f 03 FI*MistyMau's Aishwarya Rai 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
CRX fs 24 FI*MistyMau's Heart Of Isis 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
CRX g 03 FI*MistyMau's Tiramisu 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
CRX n 02 62 FI*FunkyJam's BoomBoomPow 3 Naaras 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS
CRX n 03 Shal-Mar's Sailor of Windseeker 3 Uros 4 (GIP) Martikainen Arja Abs
CRX n 03 Shal-Mar's Sailor of Windseeker 3 Uros 17 (Veteraani) Martikainen Arja Abs
CYM f 09 52 DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan 3 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
DRX a 09 FI*Bravefellow Raul 3 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX2
DRX a 09 23 FI*Gigglin's King Of My Castle 3 Uros 17 (Veteraani) Shchukin Alexey 1
DRX a 09 23 FI*Gigglin's King Of My Castle 3 Uros 14 (Kotikissat) Fraga y Guzmán Gerardo 2
DRX f LV*Malsan Lysette Anthony 3 Naaras 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
DRX f 09 24 FI*Bravefellow Rakel 3 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
DRX n 09 FI*Pihlajan Oliver Taikatassu 3 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
DRX n 23 LV*Edemlen Starry 3 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
DRX n 33 Sushi Rexclusive, SK 3 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
DRX w FIN*Riiviön Tuhkimo 3 Naaras 5 (IC) Wilczek Anna Abs
DSP a Rein Korona Atefa 3 Uros 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
DSP d 09 33 FI*DonAmen El' Nino 3 Uros 13c (Määrittely) Paloluoma Anne DSP e 09 33 / Gr. V
DSP d 21 RU.Dolf Shudan 3 Uros 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
DSP e 09 33 FI*DonAmen El' Nino 3 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
DSP e 21 FIN*DonAmen Minoque 3 Naaras 1 (SC) Paloluoma Anne KM
DSP g FI*DonAmen Niqitha 3 Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS BIV
EUR as 22 FI*Feronian Excelsior 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1 NOM
EUR g 22 FI*Feronian Emilia 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1 NOM
EUR ns 22 FI*Alcarinqua Nya 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
EUR ns 22 FI*Casimirrin Gaston 3 Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
EXO a 03 22 FI*Whispers Iron Knight 1 Uros 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB NOM BIS
EXO n 23 FI*Sabrimin La Vie Est Belle 1 Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Shchukin Alexey 1 NOM BIS
HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Shchukin Alexey 2
HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Shchukin Alexey 1 NOM
HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fraga y Guzmán Gerardo 1 NOM
HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Fraga y Guzmán Gerardo 3
HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fraga y Guzmán Gerardo 3
HCS Romeo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fraga y Guzmán Gerardo Arvosteltu 5
HCS Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Shchukin Alexey 1 NOM BIS
HCS Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Fraga y Guzmán Gerardo 1 NOM BIS
HCS Ukkonen Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fraga y Guzmán Gerardo 4
HCS Viktoria Vilijonkka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Fraga y Guzmán Gerardo 2
HCS Viktoria Vilijonkka Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Shchukin Alexey 2
HCS Virve Vilijonkka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Fraga y Guzmán Gerardo 4
KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Wilczek Anna KM NOM
KOR FI*Mythai Ee Noo Duang Jai 3 Naaras 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
KOR FI*Mythai Tai Taan Chaai 3 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
MAN d 22 51 Pretty Girl de la Gambade *CH 3 Naaras 2 (SP) Martikainen Arja KM
MAN fs 11 53 Red Alert's Savanna of Conan 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Wilczek Anna KM
MCO Justcoons Marc Aurel *** 2 Uros 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
MCO Oldygoody Morning Star *** 2 Uros 3 (GIC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACS
MCO a FI*Escape's Young Divas 2 Naaras 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP
MCO a 22 FI*Escape's Ultimate Kaos 2 Uros 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
MCO as 22 FIN*SolarWind's Na'ir al Saif 2 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB NOM
MCO d 03 22 FI*Laramillan Homer Simpson 2 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
MCO d 09 22 FI*Rotcat In Flames 2 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
MCO e 09 22 FI*Escape's Xentrix 2 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir Abs
MCO f 03 22 FI*NineTales Edna Mode 2 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM
MCO f 09 22 FI*Ameliinan Micky 2 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX2
MCO f 09 22 FI*Laramillan Helmi-Lilja 2 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
MCO f 09 22 FI*Vuorensinen Lady 2 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
MCO f 09 24 A'Eileen Nova Axis Star, CZ 2 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB BIV NOM
MCO f 22 Lady Arina Perla Annaru*PL 2 Naaras 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB
MCO fs 09 22 FI*NineTales Drama Queen 2 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC BIV
MCO fs 22 FI*Abbas-Coons Beautiful 2 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP BIV NOM
MCO n A*Winerau's Nadal 2 Uros 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
MCO n 03 22 IT*Skysupernova Thunder Storm 2 Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC BIV NOM
MCO n 09 FI*Satinante's Gretel Larentia 2 Naaras 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB
MCO n 09 22 FI*Ameliinan Luna 2 Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
MCO n 09 22 FI*NineTales Coraline 2 Naaras 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
MCO n 09 22 FI*Vuorensinen Lilo 2 Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 NOM
MCO n 22 FI*Ameliinan Kashmir 2 Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
MCO n 22 FI*Fullmoon's EenyMeenyMinyMoe 2 Uros 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP
MCO n 22 FI*Hemingway's Kachina 2 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 BIV
MCO n 22 FI*Mainehaan Frida 2 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX2
MCO ns Black Pirate of Beauty Wizards 2 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX2
MCO ns FI*Satinante's Tristan Fridolf 2 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
MCO ns 03 22 FI*Abbas-Coons Businesman 2 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
MCO ns 09 22 FI*Vuorensinen Ian 2 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
MCO ns 09 23 Nascat Coyote Mustang of Ameliinan 2 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
MCO ns 22 FI*Chatvallon King Willem 2 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
MCO ns 22 FIN*Satinante's Faerie Isabel 2 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
MCO ns 22 FIN*Satinante's Freyja Iniki 2 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS BIV
MCO ns 22 Fireworks Estate Pearls*RU 2 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir Abs
MCO ns 22 Foggycoon Addis *** 2 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
MCO w FI*Escape's Titiyo 2 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
MCO w 62 J'Adore Estate Pearls*RU 2 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir Abs
NEM n Kaplya Neva's Mystery 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
NFO a 09 FI*Hopeahännän Isabella 2 Naaras 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS
NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki 2 Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
NFO ds FI*Catpros Altai anemone 2 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
NFO ds 09 22 S*Cederskogens Max Magma 2 Uros 7 (CH) Spijker Charles Abs
NFO f 09 22 FI*Felicis Edda 2 Naaras 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS
NFO f 09 22 S*Cederskogens Nellie Nefrit 2 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
NFO f 09 24 FI*Felicis Enna 2 Naaras 8 (PR) Spijker Charles EX1 CAPIB
NFO n FI*Tähtitassun Mustang 2 Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1 NOM BIS
NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery 2 Uros 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS BIV NOM BIS
NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 17 (Veteraani) Fraga y Guzmán Gerardo 2
NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS NOM
NFO n 09 22 FI*Nalle-Puhin Samsonite Man 2 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Revontuli 2 Uros 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
NFO n 22 FI*Tähtitassun Päivänsäde 2 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria 2 Naaras 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
NFO ns 09 24 FI*Kultahippusten Klaara 2 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
NFO w 61 FI*Tähtitassun Juhannus 2 Uros 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS NOM
NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Spijker Charles KM
OCI a 24 FI*Onnikatin Bea 3 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna Abs
OCI a 24 FI*Onnikatin Bonus 3 Uros 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
OCI b 24 FI*Amas Marie Curie 3 Naaras 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
OCI b 24 FI*Guttatus Princess Sophie 3 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle 3 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
OCI b 24 FI*Moosegrove Tu Autem 3 Naaras 1 (SC) Wilczek Anna KM
OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi 3 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
OCI b 24 FI*Topspot TorreArgentina 3 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS BIV
OCI b 24 FI*WiliWilla Lady Kit Kat 3 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX2
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Martikainen Arja 1 NOM BIS
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Wilczek Anna KM NOM BIS
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera 3 Naaras 1 (SC) Wilczek Anna KM
OCI n 24 FI*Onnikatin Berta 3 Naaras 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
OCI n 24 FI*Onnikatin Bosse 3 Uros 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Wilczek Anna KM BIV NOM BIS
OCI ns 24 FI*Northalla Blackbeard 3 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax 3 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
OCI p 24 FI*Old-Indian Toruk Makto 3 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
OLH b FI*Willicon Cara Melli 4 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
OLH bs FI*TaikaTomun Aava Ainoain 4 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles OLH b
OLH c FI*TaikaTomun Aapeli Akaton 4 Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB NOM BIS
OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May 4 Naaras 5 (IC) Shchukin Alexey Abs
OSH d 24 HU*Shagio-Chen Legolas for Keskimaan 4 Uros 11 (Nuoret) Shchukin Alexey Abs
OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1 NOM BIS
OSH n FI*Santuzzan O Marry Me! 4 Naaras 2 (SP) Shchukin Alexey KM NOM BIS
OSH n 03 FI*Keskimaan Ainion 4 Uros 4 (GIP) Shchukin Alexey Abs
OSH n 24 FI*LoveOriental Lakeisha 4 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex 4 Uros 4 (GIP) Shchukin Alexey Abs
PEB n 33 Veni-Vidi-Vici Del Iris 4 Naaras 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB
PER a 03 22 FIN*Kissankäpälän Blossom 1 Naaras 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB
PER d FI*Kultaviiksen Ike Turner 1 Uros 9 (Avoin) Shchukin Alexey Abs
PER d FI*Sabrimin Prince 1 Uros 3 (GIC) Shchukin Alexey Abs
PER d FIN*Kultaviiksen Axl Rose 1 Uros 2 (SP) Shchukin Alexey KM
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 2 (SP) Shchukin Alexey KM NOM BIS
PER f LV*Nostri Vincent Victorilicious 1 Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
PER f 22 FIN*Kultaviiksen Annabella 1 Naaras 1 (SC) Shchukin Alexey KM
PER n Quite By Chance 1 Naaras 3 (GIC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACS
PER n 03 22 FI*Chosen-One Feel Fancy Fly 1 Uros 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP
PER n 21 33 Benoma Havanna Dreams 1 Naaras 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
PER n 22 FI*Cherish's Knockout 1 Uros 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya 1 Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1 NOM BIS
PER n 33 FIN*Cherish's Hotcake 1 Naaras 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee 1 Naaras 17 (Veteraani) Shchukin Alexey 2
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee 1 Naaras 2 (SP) Shchukin Alexey KM NOM BIS
PER n 33 Lucky Haos Bao 1 Uros 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
PER ns FI*Kultaviiksen JohnLee Hooker 1 Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1 NOM BIS
PER w 62 Validian Lucky Starz of Amabili 1 Naaras 17 (Veteraani) Shchukin Alexey 1 NOM BIS
PER w 62 Validian Lucky Starz of Amabili 1 Naaras 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS NOM BIS
RAG a FI*Collicatin Mexican BigChili 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
RAG a FI*Riverknee Zoltán King 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
RAG a FIN*Mayapaw's Awesome Artemis 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB NOM
RAG a Gayaneh Gratia Illa 2 Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
RAG a 03 FI*Erkatin Tytti Tuulikki 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
RAG a 03 FI*Sentin Riepuli 2 Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne Abs
RAG a 03 FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne Abs
RAG a 04 FI*Satinante's Dom Perignon 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
RAG a 04 FI*Satinante's Don Cesar 2 Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM
RAG a 04 FI*Satinante's Donna Floretta 2 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS NOM
RAG a 04 FI*Shyshaman's Bluest Rivers 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
RAG a 04 FI*Valkoapilan Aapeli 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
RAG a 04 Nipinnapin Beauty Queen *** 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
RAG d FI*Lukanpuron Berharnd 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
RAG d 04 FI*Dollyblues Goin' Bananas 2 Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
RAG f 03 FI*Dollyblues Somebody To Love 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne Abs
RAG g FIN*Dollicious Chrystal Blue 2 Naaras 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS NOM
RAG n FI*Collicatin Mexican Beauty 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX2
RAG n FI*Erkatin Saara Sylvia 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
RAG n FI*Lukanpuron Bambusa 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 No Cert
RAG n FI*Lumikuu BonBon 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne Abs
RAG n S*Mariamores O'Lala of Adonis 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM BIS
RAG n 03 FI*Barfait's Gaston 2 Uros 8 (PR) Wikström Bjarne Abs
RAG n 04 Bobkatin Perfect Baltic Princess *** 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
RAG n 04 FI*Stardoll's Wind Warrior 2 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS BIV NOM
RAG n 04 FI*Stardoll's Yoda 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
RAG n 04 FI*Sunrunner's Kabil 2 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne Abs
RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
RUS Blue-Bogomil v. Salzbachtal 3 Uros 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
RUS FI*Bessemjanka's Nadenka 3 Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
RUS FI*Bessemjanka's Nesha 3 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
RUS FI*Bessemjanka's Prunus 3 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
RUS FI*Bessemjanka's Qaramell 3 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX2
RUS FI*Bessemjanka's Qookie 3 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
RUS FI*Hana-Bi Timur 3 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
RUS FI*Harmuan Belle Bärlein 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC BIV NOM BIS
RUS FI*Harmuan Hilma Hunajainen 3 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne Abs
RUS FI*Harmuan Mort Mussukka 3 Uros 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB NOM
RUS FI*Janatuisen La vie en rose 3 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX3
RUS FI*Saraitshikin Daydream 3 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX2
RUS FI*Saraitshikin Extraordinary 3 Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
RUS FI*Sini-ihmeen Marimin 3 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 BIV NOM
RUS FIN*Bessemjanka's Manteli 3 Naaras 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
RUS FIN*Harmuan Siiri Söpönen 3 Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX2
RUS FIN*Saraitshikin HaveANiceDay 3 Naaras 1 (SC) Paloluoma Anne KM
RUS FIN*Saraitshikin Illusion 3 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM
RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila 3 Naaras 2 (SP) Paloluoma Anne KM BIV NOM BIS
RUS S*Romanenko's Basilio 3 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne Abs
RUS Winter-Blaze Mazoji Arka *LT 3 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 2 Naaras 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
SBI a FI*Tamus Vectra Pipro 2 Naaras 2 (SP) Fraga y Guzmán Gerardo KM BIV NOM BIS
SBI a FI*Tamus Viper Venturer 2 Uros 6 (IP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGPIB
SBI a FI*Zhamanen MT Bobby Orr 2 Uros 2 (SP) Fraga y Guzmán Gerardo KM NOM BIS
SBI b FIN*Canth's Suklaapallo 2 Uros 4 (GIP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAPS
SBI b 21 FI*Canth's Sweet Little S 2 Naaras 4 (GIP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAPS
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox 2 Uros 1 (SC) Fraga y Guzmán Gerardo KM
SBI c FI*Kermatassun Grace Kelly 2 Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
SBI n EE*Ireen Herencia 2 Naaras 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
SBI n FI*Rais-Kis Epeliini 2 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 NOM
SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown 2 Naaras 1 (SC) Fraga y Guzmán Gerardo KM BIV NOM
SBI n S*Rawalpindi's Stephanie 2 Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
SIA a FI*Kelmikerhon Unihiekkamyrsky 4 Uros 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB NOM BIS
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 1 (SC) Spijker Charles KM NOM
SIA a FI*Twist-Tiramisun Pretzel 4 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
SIA a FI*Willicon Lady Lahore 4 Naaras 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
SIA b Ralph Sia Alicia, CZ 4 Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1 NOM
SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla 4 Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
SIA f FI*Keskimaan Elf Glanlotiel 4 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles Abs
SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 1 (SC) Spijker Charles KM
SIA n FI*Twist-Tiramisun Pumpernickel 4 Naaras 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah 4 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC BIV NOM BIS
SIA n FI*Willicon Sir Seraphim 4 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
SIA w 67 FI*Willicon White Wookie 4 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1 NOM BIS
SIB a 09 23 FI*Abbas-Coons Ayrton Senna 2 Uros 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
SIB d 03 24 FI*Cherrytail's Odysseus 2 Uros 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
SIB ds 03 FI*Cherrytail's Orpheus 2 Uros 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas 2 Naaras 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS BIV NOM BIS
SIB ns 09 24 FI*Abbas-Coons Carlos 2 Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
SIB ns 23 FI*Abbas-Coons Calvin 2 Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
SIB ns 24 FIN*Magnificat Igor 2 Uros 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS
SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir Abs
SPH f 03 33 LV*Otomi Avrora 3 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM NOM
SPH n 02 21 64 LV*Otomi Danis 3 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Fosco 4 Uros 11 (Nuoret) Shchukin Alexey Abs
TUV d 62 FI*Iltatähden Bahira Bianca 2 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
301 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita.