Omakissa
TURKU 24.3.2013
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 24.3.2013 Loppuu 24.3.2013
Ilmoittautuminen alkaa 24.3.2013 Ilmoittautuminen loppuu 24.3.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
Yhteensä 0 0 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY n FI*Laire Valar Yavanna 3 Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
ABY n FI*Link Mafurahi Mfalme Mo 3 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin Abs
ABY n FI*Link Sanaa Raziya 3 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin Abs
ABY n FI*Nebuankhet Unisonic 3 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
ABY n FIN*Nebuankhet Padmesh 3 Uros 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS
ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 3 Uros 2 (SP) Sahlberg Carin KM NOM
ABY ns Harley Silver d'Alyse Pagerie 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
ABY ns Hello Kitty Silver du Harem d'Eden 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne VG2
ABY o Abyrose Ginny 3 Naaras 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX2
ABY o FI*Nebuankhet Teachdaire 3 Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
ABY o FI*Redcheetah's Aurora 3 Naaras 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB BIV
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM NOM BIS
ABY os FI*Dweia's Blachder Ddedwydd 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl 3 Uros 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS
ABY p FI*Nebuankhet Taibhsear 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin Abs
ABY p FIN*Bastian's Crash Test Dummy 3 Uros 2 (SP) Sahlberg Carin KM
ABY p FIN*Bastian's Cruise Missile 3 Uros 8 (PR) Sahlberg Carin Abs
ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Allegro AceCurl 2 Uros 3 (GIC) Olsson Ulrika EX1 CACS
ACS ns 24 CharmingCurl Kimberli 2 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC NOM
BAL b FI*Kasumi Kurenai no buta 4 Uros 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1 NOM
BAL b Spartaco Felis Cou-Cou 4 Uros 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
BAL d 21 FI*Cleverkitty BigBoss 4 Uros 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1
BAL e FI*Cleverkitty Tuesday Hero 4 Uros 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS
BAL f S*A'Famosa Salali 4 Naaras 6 (IP) Vasilieva Vera EX1 CAGPIB
BAL n FI*Kasumi Mononoke hime 4 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
BAL n 21 FI*Cleverkitty Cinderella 4 Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
BAL w 67 FI*Willicon Lo Stregatto 4 Uros 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
BEN n 22 FI*Alcarinqua Aldaron 3 Uros 5 (IC) Chapman Lena EX1 CAGCIB
BEN n 22 FI*Alcarinqua Briallen 3 Naaras 12 (Pennut) Chapman Lena EX1
BEN n 22 31 FI*Kattiklaanin Luke Catwalker 3 Uros 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
BEN n 24 Africasia Tanzania 3 Naaras 6 (IP) Chapman Lena EX1 CAGPIB
BEN n 24 Raquel 3 Naaras 7 (CH) Chapman Lena EX1 CACIB
BEN n 24 S*Gold Glitter's A Season 3 Uros 4 (GIP) Chapman Lena EX1 CAPS NOM
BEN n 24 Tamleopardens Wild Rose *** 3 Naaras 11 (Nuoret) Chapman Lena DISQ
BEN n 24 32 FI*Hiesun Shadow of Dragon 3 Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa Abs
BML cs 12 31 GB*Gazzella Hedvig Silva Belle 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
BML ns 11 FI*Lumipuron Silence Symphony 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1 BIV NOM
BML ns 11 GB*Gem's Archduke Joseph 3 Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS NOM
BML ns 11 31 S*CallaMej de Li Cat 3 Uros 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
BRI a FI*Coventry's Endymion 3 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
BRI a 22 FI*Rhinestone's Nikki Sixx 3 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
BRI d 03 24 Hinderslyne Romeo 3 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
BRI d 24 FIN*Rhinestone's LaVieilleFerme 3 Naaras 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS NOM
BRI f FI*Suvikasteen Sandra 3 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
BRI g 03 FI*Rhinestone's Annie Oakley 3 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa Abs
BRI h FI*Coventry's Dolores Haze 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin Abs
BRI hs 22 62 FI*Ferme Darth Traya 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
BRI ns 22 64 FI*Aleksandra's Ilse Moonlight 3 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
BRI ns 22 64 Mighty Mo De Noble*LV 3 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
BUR a FI*KyeSuu Bora Blu 3 Naaras 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
BUR a FIN*Arbiter Constantine 3 Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
BUR b CH*Lucky Owl Ugly Bear 3 Uros 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
BUR b FI*Seirene Material Girl 3 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB NOM
BUR b FI*Tai-Hao Mocha Touch 3 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 BIV NOM BIS
BUR c FI*Feirefiz Face Of God 3 Naaras 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
BUR c FI*Feirefiz Panchito Pistolas 3 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
BUR c FI*KyeSuu Alexandra Nazu 3 Naaras 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB
BUR c LV*Silky Majesty Ulysses 3 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC NOM
BUR d FI*Cattish Rudolf The RedNosed 3 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
BUR d FI*Tai-Hao K&W Rosenknopp 3 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
BUR e FI*Oliivian Zina Aberina 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
BUR f FI*Ilovuon Dr. Feelgood 3 Naaras 11 (Nuoret) Chapman Lena EX1
BUR f FI*Seirene Polina 3 Naaras 12 (Pennut) Chapman Lena EX1 NOM
BUR f FIN*Katruskan Rocket Queen 3 Naaras 4 (GIP) Chapman Lena EX1 CAPS
BUR h FI*Bishamon Lovey Dovey Laylah 3 Naaras 12 (Pennut) Chapman Lena EX1
BUR h FI*Cattish Olympos Zeus 3 Uros 11 (Nuoret) Chapman Lena Abs
BUR n FI*Feirefiz Seize The Day 3 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
BUR n FI*Ilovuon Coelogyne dayana 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX3
BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC BIV
BUR n FI*Shu-Shun Vallaton Fazerina 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX2
BUR n FI*ZirCat's Grand Canyon 3 Uros 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
BUR n FIN*Katruskan Chelindrea 3 Naaras 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS NOM
CHA FI*Souriant Bourboulenc 3 Uros 11 (Nuoret) Chapman Lena EX1
CHA FI*Souriant Mistigri 3 Uros 9 (Avoin) Chapman Lena EX2
CHA FI*Souriant Musette 3 Naaras 5 (IC) Chapman Lena EX1 CAGCIB
CHA FIN*Keijuhovin Boromir Ponteva 3 Uros 6 (IP) Chapman Lena Abs
CHA FIN*Souriant Anisette Ma Petite 3 Naaras 8 (PR) Chapman Lena Abs
CHA FIN*Souriant Anisette Ma Petite 3 Naaras 17 (Veteraani) Hämäläinen Satu
CHA Guenady de L'Amour Bleu 3 Uros 5 (IC) Chapman Lena EX1 CAGCIB
CHA IT*Troubadour del Sogno Blu 3 Uros 9 (Avoin) Chapman Lena EX1 CAC BIV NOM
CRX a 24 FI*Framillan Good&Plenty 3 Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB NOM
CRX d 03 FI*Framillan Daydream 3 Naaras 7 (CH) Chapman Lena EX1 CACIB
CRX d 03 S*Rexture Wig Wam 3 Uros 9 (Avoin) Chapman Lena EX1 CAC
CRX f FI*KittyLady's Vickie Lynn 3 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1 NOM
CRX f 03 DK*Løveid Skies Of Arcadia 3 Naaras 4 (GIP) Chapman Lena EX1 CAPS NOM
CRX f 03 FI*Huissin Augusta Soldan 3 Naaras 11 (Nuoret) Chapman Lena EX1 NOM
CRX f 03 FI*Piupaws Ettan 3 Naaras 11 (Nuoret) Chapman Lena EX2
CRX f 09 FI*Parhelian Reine Aurore 3 Naaras 9 (Avoin) Chapman Lena EX2
CRX g FI*Piupaws Tvåan 3 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX2
CRX g 03 FI*Piupaws Donna Elvira 3 Naaras 9 (Avoin) Chapman Lena EX1 CAC BIV NOM BIS
CRX g 03 FI*VeeKasin Miss Nettles 3 Naaras 3 (GIC) Chapman Lena EX1 CACS
CRX n Changes Ziggy Stardust 3 Uros 7 (CH) Lindelöf Sirpa Abs
CRX n FI*Huissin Erik Rauthovi 3 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
CRX n 01 FI*Piupaws Riffi Raffi 3 Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
CRX n 01 21 64 FI*Piupaws Song of Sekhmet 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
CRX n 01 21 64 FI*Sweetpurr's Ersa 3 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
CRX n 03 FI*Piupaws Maverick 3 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
CRX n 03 33 FI*Huissin Hugo Simberg 3 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
CRX n 09 FI*Huissin Muhoksen Mimmi 3 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
CRX n 09 FI*Sweetpurr's Love Is Blind 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC BIV
CRX n 24 Pixie Fay Battle Under Stars 3 Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin EX2
CRX n 33 FI*Sweetpurr's Jane Marple 3 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
CRX w 61 S*Rex Dandy Espérance 3 Naaras 5 (IC) Chapman Lena EX1 CAGCIB
DRX b 09 21 32 FI*Riiviön Sulo-Chaz 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
DRX d 09 33 FI*Bravefellow Don Alfonso 3 Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
DRX gs FI*Riiviön Wiola 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX2
DRX gs IL*Karavella Kaylee 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
DRX h 09 22 Koro's Nadia for Mirlain 3 Naaras 7 (CH) Eriksson Ulrika Mitätöity Mitätöity
DRX h 09 32 FI*Riiviön Sulotar-Chaz 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 3 Naaras 2 (SP) Eriksson Ulrika KM NOM BIS
DRX w FIN*Riiviön Tuhkimo 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC NOM
DSP f 03 Yustina Bast 3 Naaras 9 (Avoin) Chapman Lena EX1 CAC
DSP g S*Krasa Mira Agrippina 3 Naaras 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB
DSP n 03 Naomi My Toys 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
EUR a FI*Kissakallion Lucinda 3 Naaras 8 (PR) Lindelöf Sirpa EX1 CAPIB
EUR a 24 FIN*Mäkikatin Pointtilli 3 Naaras 17 (Veteraani) Hämäläinen Satu 1
EUR a 24 FIN*Mäkikatin Pointtilli 3 Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
EUR as 23 FI*Kassilan Baby Jane 3 Naaras 8 (PR) Chapman Lena Abs
EUR as 23 FI*Kassilan Outshine Ofira 3 Naaras 11 (Nuoret) Chapman Lena EX1
EUR d Maahinen 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
EUR d 23 FI*Kassilan Kauhu Kakara 3 Naaras 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
EUR d 23 FIN*Kassilan Guaranteed Gnome 3 Uros 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM
EUR e 23 FIN*Kassilan Gentle Goblin 3 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
EUR n EST*Adonis Wildstar 3 Uros 8 (PR) Chapman Lena EX1 CAPIB
EUR n 22 FI*Bird-Cherry's Blackberry 3 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne Abs
EUR n 22 FI*Pikku-Piun Xerxes 3 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
EUR n 22 FI*Pinkkitassun Brunetto 3 Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS NOM
EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 1 (SC) Chapman Lena KM
EUR ns 22 Miukumiinan Diamante 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika Abs
EUR ns 23 FIN*Untuvan Isin Poika 3 Uros 17 (Veteraani) Hämäläinen Satu 2
EUR ns 23 FIN*Untuvan Isin Poika 3 Uros 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
EUR w 64 FI*Kissakallion Palladium 3 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
EUR w 64 FI*Kissakallion Pritidonna 3 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 BIV
EUR w 64 LumiOnni 3 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
EXO a S*IxiDixi's Crazy for You 1 Uros 6 (IP) Vinkel Marina EX1 CAGPIB NOM BIS
EXO a 03 22 FI*Whispers Iron Knight 1 Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
EXO f 03 FI*Elrikan Kleopatra 1 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina Abs
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 17 (Veteraani) Hämäläinen Satu 1 NOM BIS
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 2 (SP) Fraga y Guzmán Gerardo KM NOM
EXO n My-Champagne Prince Mariokko 1 Uros 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP
EXO n SE*Lötkärrskatten Cornelis 1 Uros 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
EXO n 03 24 No Comment Haykiel Rani 1 Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
EXO n 22 FI*Elrikan Oliver 1 Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
EXO ns 22 62 FI*Elrikan Elviira-Eveliina 1 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
HCS Erkki Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Björkander Lena 1
HCS Erkki Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hämäläinen Satu 1 NOM BIS
HCS Fedja-Setä Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Björkander Lena 1 NOM BIS
HCS Fedja-Setä Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hämäläinen Satu 2
HCS Teddy Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hämäläinen Satu 1 NOM
JBT f 02 SE*Katakiri's Kamiko 3 Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
JBT n 02 SE*Katakiri's Kanji 3 Uros 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB NOM
KBL n 24 FI*Kuriton Apricot 3 Uros 9 (Avoin) Chapman Lena EX1 CAC
KOR FI*Cisseli's Gluay maai 3 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX2
KOR FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo 3 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
KOR FI*Kattihovin Saishono Gin-no 3 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 BIV NOM
KOR FI*Melodian Rangsan 3 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX2
KOR FI*Melodian Thanit 3 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP BIV
KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS BIV NOM
KOR FI*Melodian Yindee 3 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX2
KOR FI*Melodian Yodmani 3 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX2
KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing 3 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
KOR FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha 3 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB
KOR FI*Tatsutan Prema Prasada-Jam 3 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa Abs
KOR FI*Tatsutan Qaiser Sirasa-Anga 3 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
KOR FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam 3 Naaras 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
MAN f 03 53 FIN*Armain Domenica 3 Naaras 8 (PR) Chapman Lena EX1 CAPIB
MCO Amistia's Quake Master *** 2 Uros 9 (Avoin) Edström Michael Abs
MCO a FI*Escape's Young Divas 2 Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1 BIV NOM
MCO a 09 FI*Chamberlain One For You 2 Uros 12 (Pennut) Olsson Ulrika EX1
MCO a 09 FI*NomenEst Angel In Blue 2 Naaras 12 (Pennut) Olsson Ulrika EX1 BIV
MCO a 09 FI*SatuMainen Wiennetta 2 Naaras 9 (Avoin) Olsson Ulrika EX1 CAC
MCO a 22 FI*Escape's Ultimate Kaos 2 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
MCO as FI*HoneyCoon's New Day Woman 2 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 BIV
MCO d 09 22 FI*Escape's Xeronimo 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV
MCO d 09 22 FI*Mainehaan Donald 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
MCO d 22 S*Stortassen's Usher 2 Uros 7 (CH) Björkander Lena EX1 CACIB BIV NOM
MCO d 22 S*Topzy Tail's Range Rover 2 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
MCO ds 22 DK*Amistia's Untold Truth 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael Abs
MCO ds 23 FI*SolarWind's Anubis 2 Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
MCO e 09 22 FI*Escape's Xentrix 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
MCO e 09 23 PL*CoonKitty Louis Vuitton 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
MCO e 23 FI*Mainehaan Armani 2 Uros 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS
MCO f 03 22 FI*Chamberlain Just A Dream 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
MCO f 03 22 FI*SolarWind's Hathor 2 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
MCO f 09 Blackbery Saltus Zahrabske, HR 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
MCO f 22 FI*Halden coon's Wilda 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
MCO f 23 FI*Mainehaan Doris 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena Abs
MCO fs FI*Halden coon's Xylia 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
MCO fs 09 22 FI*NineTales Drama Queen 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV NOM
MCO g 09 22 FI*Chamberlain Make A Wish 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC BIV
MCO gs 02 62 FI*Chamberlain Open Heart 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX4
MCO gs 09 22 FI*Escape's Xiu of Stortassens 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX2
MCO n FI*Halden coon's Uno 2 Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
MCO n FI*HoneyCoon's 3AM Of Jellonan 2 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
MCO n FI*Mainehaan Bruno 2 Uros 7 (CH) Vinkel Marina EX1 CACIB
MCO n S*Topzy Tail's Lexus 2 Uros 5 (IC) Vinkel Marina EX2
MCO n Sequaya's Harper 2 Uros 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB
MCO n 03 FIN*Chamberlain No Copyright 2 Naaras 4 (GIP) Olsson Ulrika EX1 CAPS NOM
MCO n 03 22 FI*Chamberlain Never Say Never 2 Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
MCO n 03 22 FI*Krysos WinWin 2 Uros 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
MCO n 03 22 FIN*HoneyCoon's Under The Rose 2 Naaras 7 (CH) Ghibaudo Alessandro Abs
MCO n 09 FI*HoneyCoon's Miss Impossible 2 Naaras 11 (Nuoret) Olsson Ulrika EX1
MCO n 09 HU*LoyalCoon Queenie 2 Naaras 11 (Nuoret) Olsson Ulrika EX2
MCO n 09 22 FI*Chamberlain Once In Time 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV
MCO n 09 22 FI*NomenEst Tiger Lily 2 Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
MCO n 09 22 FI*SatuMainen Dirlandaa 2 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
MCO n 09 22 N*Lilletun's Poker Face 2 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
MCO n 09 23 FI*Halden coon's Waltari 2 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1 BIV
MCO n 22 FI*Escape's Vanessa Paradise 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
MCO n 22 FI*Merrymakers Adalmiina Aruba 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael Abs
MCO n 22 FI*Tigerworld Viva Las Vegas 2 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
MCO n 22 GoingLight Emma 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX2
MCO n 22 S*Cicceorina's Danny 2 Uros 1 (SC) Edström Michael KM BIV NOM
MCO n 23 FI*RaReCoon's Don Juan 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
MCO ns Black Pirate of Beauty Wizards 2 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
MCO ns FI*Halden coon's Turbo Jr 2 Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS NOM
MCO ns LT*Lordcoon Grayse 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
MCO ns 09 FI*Winnercoons Jolliet Jake 2 Uros 4 (GIP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPS
MCO ns 09 S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll 2 Uros 1 (SC) Ghibaudo Alessandro KM
MCO ns 09 22 FI*Daybreak's DavidOff 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX2
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX3
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
MCO ns 09 22 FI*SatuMainen Desperado 2 Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
MCO ns 22 FI*SolarWind's Atlas 2 Uros 1 (SC) Edström Michael KM
MCO w FI*Escape's Titiyo 2 Naaras 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
MCO w 62 FI*Tigerworld I'm The Only One 2 Uros 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
NEM a FI*Blue-Image Baron 2 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
NEM a 03 FI*Blue-Image Brita 2 Naaras 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB
NEM a 09 21 Lady of Dreams Phantom Cats, CZ 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX2
NEM f 09 21 CH*Lukijn's Vicki 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1 BIV
NEM f 09 21 CH*Lukijn's Vicki 2 Naaras 13c (Määrittely) Ghibaudo Alessandro NEM II f 09 21
NFO a FI*Karvanaaman Frida 2 Naaras 5 (IC) Björkander Lena Abs
NFO a FI*Laramillan Indigo 2 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX1 BIV
NFO a 03 23 FI*Nalle-Puhin Nick Stokes 2 Uros 9 (Avoin) Olsson Ulrika EX2
NFO a 03 24 S*NC's Joyride 2 Uros 9 (Avoin) Olsson Ulrika EX1 CAC BIV
NFO a 09 FI*Laramillan Ivanhoe 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1
NFO a 09 23 S*Tigerögas Parnall Pixie 2 Naaras 5 (IC) Olsson Ulrika EX1 CAGCIB
NFO d 03 FI*Harmaaturkin Dumbo 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1
NFO f FI*Tupuliinin Josefiina 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
NFO f FIN*Kehrääjän Ääninen R 2 Naaras 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
NFO f 03 23 FIN*Pörkarvan LakshmiLunkentuzz 2 Naaras 8 (PR) Askett Mats EX1 CAPIB
NFO f 09 FI*Nenukan Dream Touch 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 BIV
NFO f 09 FI*Tupuliinin Wilhelmiina 2 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1
NFO fs FI*FoxyPaw's Cherry Mash 2 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC NOM
NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 12 (Pennut) Olsson Ulrika EX1 BIV NOM BIS
NFO g FI*Laramillan Imaginaerum 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
NFO n DonTomaso's Nemo 2 Uros 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
NFO n FI*Draconian HarmonyDivine 2 Uros 3 (GIC) Björkander Lena Abs
NFO n FI*Karvanaaman Iivana Julma 2 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX2
NFO n FIN*Laramillan Gaia 2 Naaras 5 (IC) Björkander Lena EX1 No Cert
NFO n S*Magoria's Mr.Lordi 2 Uros 4 (GIP) Björkander Lena EX1 No Cert
NFO n 02 21 62 FI*Ninatte's Voodoo 2 Naaras 7 (CH) Olsson Ulrika EX1 CACIB
NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine 2 Uros 3 (GIC) Askett Mats Abs
NFO n 03 FIN*Suvipäivän Oskari O 2 Uros 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP
NFO n 03 S*Magoria's X-Men 2 Uros 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB BIV NOM
NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor 2 Uros 13c (Määrittely) Ghibaudo Alessandro NFO II n 03
NFO n 03 23 FIN*Wishmaster Eowyn 2 Naaras 1 (SC) Olsson Ulrika KM NOM
NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane 2 Uros 11 (Nuoret) Olsson Ulrika EX2
NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX2
NFO n 09 FI*Draconian SerenadeOfSorrow 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 BIV NOM
NFO n 09 FI*Draconian TwilightInnocence 2 Naaras 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB
NFO n 09 FI*Leoline Reea Riimunpiirtäjä 2 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats Abs
NFO n 09 FIN*Hillevillan Rebekka 2 Naaras 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP
NFO n 09 FIN*Tupuliinin Musliini 2 Naaras 6 (IP) Askett Mats EX2
NFO n 09 FIN*Tupuliinin Musliini 2 Naaras 17 (Veteraani) Fraga y Guzmán Gerardo 3
NFO n 09 S*Tigerögas Ruskprick 2 Uros 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB NOM
NFO n 09 22 FI*Ballawhane Masai Boy 2 Uros 11 (Nuoret) Olsson Ulrika EX1 BIV NOM
NFO n 09 22 FI*Felimon Cry freedom 2 Naaras 11 (Nuoret) Olsson Ulrika EX1
NFO n 09 22 FI*Karvanaaman Ihana Ilmatar 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
NFO n 09 22 FI*Karvanaaman Ihana Ilmatar 2 Naaras 13c (Määrittely) Ghibaudo Alessandro NFO III n 22
NFO n 09 22 FI*Leoline Ragnar Rohkea IV 2 Uros 10 (KAS) Olsson Ulrika EX1 CAP
NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment 2 Uros 11 (Nuoret) Olsson Ulrika EX3
NFO n 09 23 Wenta z Krainy Asgardu 2 Uros 9 (Avoin) Olsson Ulrika Abs
NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen 2 Naaras 9 (Avoin) Olsson Ulrika EX1 CAC
NFO n 22 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
NFO n 22 SE*Fursterikets Bobby Brown 2 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena Abs
NFO n 23 Elza Dumny Kot*PL 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena Abs
NFO n 24 DonTomaso's Elvis 2 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena Abs
NFO n 24 S*NC's Just Dance 2 Uros 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB NOM BIS
NFO n 24 S*Räserråttan's Gulli 2 Naaras 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS BIV NOM BIS
NFO ns 03 FI*Cat'omatic Snöhetta 2 Uros 10 (KAS) Olsson Ulrika Abs
NFO ns 09 23 FIN*FoxyPaw's Britannia 2 Naaras 1 (SC) Olsson Ulrika KM
NFO ns 09 24 FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä 2 Naaras 5 (IC) Olsson Ulrika EX1 CAGCIB
NFO ns 09 24 FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel 2 Naaras 6 (IP) Olsson Ulrika EX1 CAGPIB
NFO nt 23 FI*Karvanaaman Goljat 2 Uros 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB
NFO w 61 FI*Tähtitassun Juhannus 2 Uros 6 (IP) Olsson Ulrika Abs
NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Olsson Ulrika KM NOM
OCI a 24 FI*Onnikatin Bea 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika Abs
OCI a 24 FI*Onnikatin Bonus 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
OCI a 24 FIN*Onnikatin Blue Moon Lady 3 Naaras 1 (SC) Eriksson Ulrika KM BIV
OCI a 24 FIN*Onnikatin Blueberry boy 3 Uros 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
OCI b 24 Abyrose New Dawn 3 Naaras 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Calypso 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum 3 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 BIV NOM
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Cissus 3 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX2
OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX2
OCI b 24 FI*Moosegrove Tu Autem 3 Naaras 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX2
OCI b 24 FI*Northalla Granite 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX2
OCI b 24 FI*Topspot Too Hot To Hold 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC BIV
OCI b 24 FIN*Martinic Blazing 3 Naaras 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Hämäläinen Satu 1 NOM BIS
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Eriksson Ulrika KM NOM
OCI b 24 FIN*Rollick A Tout Le Monde 3 Naaras 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
OCI c 24 FI*Embrace Good King Wenceslas 3 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
OCI c 24 FI*Kukkatarhan Brassavola 3 Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
OCI n 24 FI*Moosegrove Braxton 3 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 NOM BIS
OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX2
OCI n 24 FI*Onnikatin BeeBee 3 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
OCI n 24 FI*Topspot Jaguatirica 3 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1 NOM
OCI n 24 FI*Topspot Nightwish 3 Uros 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB
OCI n 24 FI*Topspot Tickle Toe 3 Naaras 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Sahlberg Carin KM BIV NOM BIS
OCI ns 24 FI*Riddle Straight Arrow 3 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
OCI ns 24 FIN*Nappatassun Sir Lancelot 3 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
OCI o 24 FI*Sunny's Cinnamon Dream 3 Uros 8 (PR) Eriksson Ulrika EX1 CAPIB
OLH a 25 FI*Skazki Waltari 4 Uros 11 (Nuoret) Vasilieva Vera Abs
OLH b FI*Willicon Cara Melli 4 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
OLH b FI*Willicon Rommirusina 4 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX2
OLH b FI*Willicon Suklaatryffeli 4 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 BIV
OLH n 22 FI*Willicon Ocean God Proteus 4 Uros 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1 NOM BIS
OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 NOM
OSH b FI*Skazki Vissarion 4 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
OSH b 03 24 FI*Galene's Autumn Girl 4 Naaras 12 (Pennut) Vasilieva Vera Abs
OSH b 24 FI*Sultsinan Päiväuni 4 Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
OSH bs 25 FI*Nazarlik XTC 4 Uros 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
OSH c FI*Ice-Olive's Hallucinate 4 Naaras 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
OSH c 24 FI*Ice-Olive's Velour Ambrosia 4 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
OSH c 24 S*Cross-Bow Crest Hang with me 4 Uros 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB NOM
OSH d 03 24 Honey des Touch Too Much 4 Uros 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
OSH d 22 HU*Shagio-Chen Papaya 4 Uros 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
OSH d 24 EE*Mazor Beauty One 4 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
OSH f FI*Santuzzan Miss Saigon 4 Naaras 6 (IP) Vasilieva Vera EX1 CAGPIB NOM BIS
OSH j 03 FIN*Desmodus Lilac Negrita 4 Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 2
OSH j 03 FIN*Desmodus Lilac Negrita 4 Naaras 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS
OSH n FI*Ancient Hades 4 Uros 7 (CH) Vasilieva Vera EX1 CACIB
OSH n FI*Sultsinan Iltasatu 4 Naaras 3 (GIC) Vasilieva Vera EX1 CACS
OSH n FIN*Quan Kawaii Sakura 4 Naaras 2 (SP) Vasilieva Vera KM
OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Vasilieva Vera KM BIV
OSH n 03 FI*LoveOriental Jasmine 4 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu Abs
OSH n 03 HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino 4 Naaras 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS NOM BIS
OSH n 03 24 FI*Choose Xoo Cute To Be True 4 Uros 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1 NOM BIS
OSH n 24 FI*Bajangin Perle de Culture 4 Naaras 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
OSH n 24 FIN*Birregin Ashita ga Choose 4 Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM NOM
OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Vasilieva Vera KM NOM BIS
PER a 03 24 FIN*Dirlandan EnvyMe 1 Uros 2 (SP) Vinkel Marina KM
PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 1 (SC) Vinkel Marina KM NOM
PER d FI*Moondreamer's Heart of Gold 1 Uros 2 (SP) Vinkel Marina KM
PER d FI*Moondreamer's Sweet Dreams 1 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
PER d 21 33 Catbery Tail Ditto 1 Uros 1 (SC) Fraga y Guzmán Gerardo KM
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 6 (IP) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
PER d 24 FI*Moondreamer's Teenage Dream 1 Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
PER d 24 FIN*Samettiturkin Lenni 1 Uros 3 (GIC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACS
PER d 33 FIN*Mariokko Rasmus 1 Uros 4 (GIP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAPS NOM
PER ds FI*Kultaviiksen Honey B. 1 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina Abs
PER e FI*Moondreamer's Dreamcatcher 1 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1 NOM
PER e N*Carrex Crème Cayden 1 Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
PER e 02 62 FI*Whispers Iron Maiden 1 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
PER f S*Lily chic Trulsa 1 Naaras 7 (CH) Vinkel Marina EX1 CACIB
PER f 02 21 62 FI*Mimosan If Only You 1 Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC NOM
PER f 03 FI*Honeydew Queen of the Roses 1 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
PER f 03 22 FI*Whispers High Hopes 1 Naaras 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB
PER f 24 FI*Moondreamer's Heart Queen 1 Naaras 3 (GIC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACS
PER fs 03 23 D'Arnaud Esmeralda 1 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
PER fs 24 62 S*Lily chic Lexington Babe 1 Naaras 3 (GIC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACS
PER g 03 22 FI*Kermaviiksen Dream of Yours 1 Naaras 8 (PR) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAPIB
PER g 22 FI*Vanilla-Star Diorissimo 1 Naaras 1 (SC) Vinkel Marina KM NOM BIS
PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose 1 Naaras 2 (SP) Vinkel Marina KM NOM BIS
PER gs 24 62 S*Lily chic Duchesse 1 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
PER n S*Böörs Ursa Minor 1 Naaras 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
PER n A*Heaven Sent Quicky Express 1 Uros 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB NOM BIS
PER n FI*Elrikan Vincent 1 Uros 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
PER n FI*Kermaviiksen Eragon 1 Uros 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB
PER n FI*Mimosan Just Two of Us 1 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 BIV NOM BIS
PER n My-Champagne's Matilda Mariokko 1 Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
PER n 01 21 62 FI*Dirlandan Geronimo 1 Uros 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB
PER n 02 21 62 D'Arnaud Tiramisu 1 Uros 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB
PER n 02 62 Toy Tricksy Zorro 1 Uros 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB
PER n 03 FI*Honeydew Prince Cashmere 1 Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
PER n 03 FI*Kermaviiksen Giovanni 1 Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
PER n 03 22 FI*Chosen-One Feel Fancy Fly 1 Uros 7 (CH) Vinkel Marina EX1 CACIB
PER n 22 EE*Mariell Pussen Cat 1 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina Abs
PER ns FI*Kultaviiksen Howlin Wolf 1 Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
PER w 62 Premiumcats Xollynon 1 Naaras 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
PER w 62 Premiumcats Xollynon 1 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
PER w 62 S*Scarlet's Marlene 1 Naaras 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB
PER w 63 FI*Elrikan Elvis 1 Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
RAG a Dollyfella Big Big Man 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV
RAG a FI*Collicatin Delicious Daim 2 Uros 8 (PR) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPIB
RAG a FI*Riverknee Ocean Storm 2 Uros 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB
RAG a FI*Safireyes Blue Hope 2 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
RAG a FI*Tiridoll's Lost Without You 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro Abs
RAG a FI*Utuinen Querido for Pijan 2 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
RAG a S*Ragmanstazz Lizzie 2 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro Abs
RAG a 03 FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly 2 Naaras 9 (Avoin) Olsson Ulrika EX2
RAG a 03 FI*Maplehill's Rely On Shaman 2 Uros 1 (SC) Olsson Ulrika Abs
RAG a 03 FI*Maplehill's Tahiyah 2 Naaras 9 (Avoin) Olsson Ulrika EX1 CAC
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust 2 Naaras 17 (Veteraani) Fraga y Guzmán Gerardo 4
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust 2 Naaras 2 (SP) Olsson Ulrika KM
RAG a 03 Kylador Abacus 2 Uros 9 (Avoin) Olsson Ulrika Abs
RAG a 03 Starring Amberly 2 Naaras 11 (Nuoret) Olsson Ulrika EX1 BIV
RAG a 04 FI*AijaiCats Harmonious Hazel 2 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX2
RAG a 04 FI*Celestial's Wild Child 2 Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1
RAG a 04 FI*Nevilla's AmazingFace 2 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina Abs
RAG a 04 FI*Tiridoll's MeTooLoveYou 2 Uros 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB BIV NOM
RAG a 04 FIN*Shyshaman's Moonlight 2 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina Abs
RAG a 04 Humdolls Cosmic Girl 2 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
RAG a 04 S*FunHouse's & Unni's United Collin 2 Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina Abs
RAG a 04 S*Sarakkas Siena in Toscana 2 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina Abs
RAG b FI*Rivimyllyn Gotta Be You 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
RAG f FI*Shyshaman's Lil' Shamanita 2 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1 NOM
RAG f 03 FI*Dollicious AutumnReflection 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
RAG f 03 FI*Sunrunner's Olwen 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael Abs
RAG f 03 FI*Utuinen Rebel Rosebud 2 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 NOM
RAG f 04 S*Sarakkas Catania in Sicilia 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia Abs
RAG g 03 FIN*Dollicious Suzy Snowflakes 2 Naaras 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS NOM
RAG n Dollyfella Beautiful Dream 2 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1 BIV NOM
RAG n FI*Safireyes Vanessa 2 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX2
RAG n FI*Tiridoll's Sugar Overdose 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1
RAG n 03 FI*Ragtail Dominic 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
RAG n 03 FI*Ragtail Domino 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
RAG n 03 FI*Tiridoll's CatchDaSnowflake 2 Uros 1 (SC) Nyman Pia KM
RAG n 03 FI*Tuulikellon Prime Time 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
RAG n 03 S*Shivali Darjeeling All The Way 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
RAG n 04 FI*Dollyblues Beautiful Star 2 Naaras 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB BIV
RAG n 04 FI*Tiridoll's Dreaming again.. 2 Uros 1 (SC) Edström Michael KM
RAG n 04 FI*Utuinen Once In A Lifetime 2 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
RAG n 04 FI*Utuinen Touch Of Harmony 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 BIV NOM
RAG n 04 FIN*Hassunhauska Gemma Gemara 2 Naaras 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
RAG n 04 S*Shivali Dancing Paphinia 2 Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
RAG n 04 21 FI*Dollyblues MusicOfMyHeart 2 Uros 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS
RUS FI*Hana-Bi Zahir 3 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX2
RUS FI*Harmuan Belle Bärlein 3 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
RUS FI*Lolcat's Alexandra 3 Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX2
RUS FI*Lolcat's Meg 3 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 BIV NOM
RUS FI*Saraitshikin Candy Apple 3 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX2
RUS FI*Saraitshikin Everest 3 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
RUS FI*Saraitshikin Extraordinary 3 Naaras 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
RUS FIN*Andinan Celestina 3 Naaras 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
RUS FIN*Blue-Image Bonni 3 Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
RUS FIN*Saraitshikin HaveANiceDay 3 Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS BIV
RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila 3 Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS BIV NOM
SBI a FI*Nalandan Venya 2 Naaras 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB
SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
SBI a FI*Tamus Vectra Pipro 2 Naaras 2 (SP) Zagorskaya Elena KM NOM BIS
SBI a FI*Zhamanen MT Bobby Orr 2 Uros 2 (SP) Zagorskaya Elena Abs
SBI a S*Chimär's Sharon 2 Naaras 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB
SBI a 21 FI*Canth's Ultra Bra 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
SBI a 21 FI*Honeykiss' Nikki Sixx 2 Uros 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB BIV
SBI a 21 FI*Kimono Aicha 2 Uros 8 (PR) Nyman Pia EX2
SBI a 21 FIN*Mion Quela 2 Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
SBI a 21 FIN*Nalandan Nilananda 2 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
SBI a 21 FIN*Zildan Sagwa 2 Naaras 1 (SC) Nyman Pia KM BIV NOM
SBI b FI*Mimitan Morning Glory 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX2
SBI b FI*Mithrandilin Elwing 2 Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
SBI b FI*Shonamei's Golden Sunset 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 BIV NOM
SBI b S*Kultberget's Bojan 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Nyman Pia KM
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC BIV
SBI b 21 FI*Kirakan Rising Sun 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 NOM
SBI b 21 FIN*Jadinell Lord of Sun 2 Uros 17 (Veteraani) Fraga y Guzmán Gerardo 2
SBI b 21 FIN*Jadinell Lord of Sun 2 Uros 2 (SP) Nyman Pia KM NOM
SBI b 21 Guéwenn du Solstice d'été 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia Abs
SBI c Bindura Hair Affair 2 Naaras 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB
SBI c 21 FI*Canth's Taika 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 2 Naaras 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB
SBI d FIN*Lirukallion Täpinäsä 2 Naaras 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
SBI d 21 S*SagaStar's Darling 2 Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
SBI e FI*Mototassun Remu-Rudolf 2 Uros 6 (IP) Björkander Lena Abs
SBI e FI*Nalle-Puhin Freddie Mercury 2 Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1
SBI f 21 Marleen Klaudia*EST 2 Naaras 17 (Veteraani) Fraga y Guzmán Gerardo 1 NOM BIS
SBI f 21 Marleen Klaudia*EST 2 Naaras 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS NOM
SBI g FIN*Harebell Keshia 2 Naaras 17 (Veteraani) Fraga y Guzmán Gerardo 2
SBI g FIN*Harebell Keshia 2 Naaras 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
SBI g 21 S*Francesca's Umbriel 2 Naaras 4 (GIP) Olsson Ulrika EX1 CAPS
SBI h FIN*Harebell Zelda 2 Naaras 1 (SC) Vinkel Marina KM
SBI h 21 FI*Zildan Elisabeth 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
SBI n EE*Ireen Herencia 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX2
SBI n FI*Canth's U.F.O. 2 Uros 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP
SBI n FI*Dosis Brad Pitt 2 Uros 8 (PR) Askett Mats EX1 CAPIB
SBI n FI*Harebell Bosse Nova 2 Uros 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB
SBI n FI*Piiperön Bohemia After Dark 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
SBI n FIN*Canth's Love is All I need 2 Naaras 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB BIV NOM
SBI n FIN*Chirybiry's Remulus 2 Uros 4 (GIP) Askett Mats Abs
SBI n 21 FI*Canth's Soldier of Love 2 Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS BIV
SBI n 21 FI*JoJon Oro de Ley 2 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
SBI n 21 FI*Kirakan Quiereme Mucho 2 Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 No Cert
SBI n 21 FI*Kirakan Restless Wind 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
SBI n 21 FI*Zildan Lumihelmi 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX2
SBI n 21 FIN*Mion Melej 2 Naaras 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
SIA a FI*Kelmikerhon Elegia 4 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB BIV
SIA a FI*Pinokin Kefeidi 4 Uros 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS
SIA a FI*Pinokin Kharon 4 Uros 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS
SIA a FI*Willicon Ste Pha Nie 4 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
SIA a FIN*Kelmikerhon Tarot 4 Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
SIA b FI*Amon Sethi 4 Uros 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP NOM
SIA c FI*Kelmikerhon Ainoa Aarteeni 4 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
SIA d FI*Keskimaan Elea Frodo 4 Uros 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu Abs
SIA d S*Mesmereyes Ippolito 4 Uros 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
SIA j S*Siaön's Isiga Isolde 4 Naaras 5 (IC) Vasilieva Vera EX1 CAGCIB
SIA n FI*Kelmikerhon Nuorallatanssia 4 Uros 4 (GIP) Vasilieva Vera EX1 CAPS
SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 5 (IC) Vasilieva Vera EX1 CAGCIB
SIA n FI*Twist-Tiramisun Muusa 4 Naaras 3 (GIC) Vasilieva Vera EX1 CACS
SIA n FI*Twist-Tiramisun Pumpernickel 4 Naaras 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1
SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa 4 Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 1 NOM BIS
SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa 4 Naaras 2 (SP) Vasilieva Vera KM
SIA n Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon 4 Uros 3 (GIC) Vasilieva Vera EX1 CACS BIV
SIA n 21 FI*Eirenen Humdinger 4 Uros 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP
SIA n 21 S*Yzing's Exzy 4 Uros 5 (IC) Vasilieva Vera EX1 CAGCIB
SIB a FIN*Kestilinnan Bipari 2 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
SIB a 01 21 64 FI*Villan Jahuu 2 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1
SIB d 02 21 61 FI*Tassutuvan Aino 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
SIB d 03 24 FI*Tassutuvan Aatu 2 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
SIB d 09 FI*Cherrytail's Marlon Brando 2 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB BIV NOM
SIB d 09 22 FI*Cherrytail's Maverick 2 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX2
SIB d 09 24 FI*Lumikissan Jukka Poika 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
SIB d 09 24 FI*Tammikatin Onnetar 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX2
SIB d 09 24 FI*Villan Ferrari 2 Uros 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS
SIB d 24 FI*Tassutuvan Aamu 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX2
SIB d 24 FI*Tassutuvan Aamu 2 Naaras 13c (Määrittely) Ghibaudo Alessandro SIB d 24
SIB ds 03 FI*Cherrytail's Orpheus 2 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
SIB e 24 FI*Tammikatin Onneli 2 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats Abs
SIB f FI*Jäälinnan Alisa 2 Naaras 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
SIB f 09 24 CH*Lukijn's Vera 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1 NOM
SIB f 09 24 FI*Sippan's Gipsy Queen 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX2
SIB f 09 24 FI*Villan Kreivitär 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1 BIV NOM
SIB f 23 FI*Amurin Betel 2 Naaras 13d (Siitostarkistus) Askett Mats Arv. / out of competition
SIB f 24 FI*Lumikissan ZäpinäSissi 2 Naaras 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS
SIB f 24 FI*Sippan's Golden Lady 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa 2 Naaras 2 (SP) Edström Michael KM NOM
SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas 2 Naaras 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB BIV
SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Los Angeles 2 Naaras 10 (KAS) Zagorskaya Elena Abs
SIB g FI*Cherrytail's Nancy Sinatra 2 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC BIV
SIB g 02 21 64 FI*Villan Lana Del Rey 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX3
SIB n 02 21 62 Kayo Rys od Królowych*PL 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1 NOM
SIB n 03 24 FI*Goldenspot's Bernabela 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena DISQ AGR.
SIB n 09 22 FI*Villan Electronic Mailbox 2 Uros 3 (GIC) Björkander Lena EX1 No Cert
SIB n 09 23 FIN*Alizarin Bomber Boy 2 Uros 1 (SC) Björkander Lena KM BIV
SIB n 09 23 S*Stimics Absolut Mango 2 Naaras 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
SIB n 09 24 FI*Balladin Pikku Karhu 2 Uros 9 (Avoin) Björkander Lena EX2
SIB n 09 24 FI*Lumikissan Ekspertti Jr 2 Uros 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
SIB n 09 24 Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic 2 Uros 5 (IC) Björkander Lena Abs
SIB n 22 FI*Goldenspot's Chaya 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV NOM BIS
SIB n 22 Galatea Volzskaya Krasa 2 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
SIB n 23 Bulma Imildara*PL 2 Naaras 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB
SIB n 23 FI*Jatsitytön Argut 2 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
SIB n 23 FIN*Lumikissan Pata Ässä 2 Uros 2 (SP) Ghibaudo Alessandro KM NOM
SIB n 24 FI*Cherrytail's Ofelia 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX2
SIB n 24 FI*Villan G-Mies Jerry Cotton 2 Uros 6 (IP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGPIB
SIB ns S*Stimics Brumma 2 Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS BIV NOM
SIB ns 24 Kristian Wild Taiga,CZ 2 Uros 7 (CH) Edström Michael EX2
SIB ny 23 FI*Lumikissan Iso Tiikeri 2 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX2
SIB ny 24 Biass Xan od Królowych*PL 2 Uros 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB BIV NOM
SIB ny 24 FI*Lumikissan Ilopilleri 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX3
SIB ny 24 Lucas Sibaris*RU 2 Uros 1 (SC) Ghibaudo Alessandro KM
SIN FI*Chai-lai Victorious Vanessa 3 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
SOM a FI*Foxkiss Athene noctua 3 Naaras 5 (IC) Chapman Lena EX1 CAGCIB
SOM n FI*Amajan Fadma Fiorina 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
SOM n FIN*Alfajiri Maridadi 3 Naaras 17 (Veteraani) Hämäläinen Satu 2
SOM n FIN*Alfajiri Maridadi 3 Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
SOM n FIN*Kisompa's Dianna 3 Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX2
SOM n FIN*Kisompa's Giancarlo 3 Uros 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 2 (SP) Eriksson Ulrika KM BIV
SOM n FIN*Lamadegaan Bellezza 3 Naaras 1 (SC) Eriksson Ulrika Abs
SOM n W'Moritz von Rankwald*CH 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika DISQ AGR.
SOM ns FIN*Walimain Dilara 3 Naaras 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
SOM p FI*Foxkiss Bombycilla garrulus 3 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
SOM p FI*Foxkiss Buteo lagopus 3 Uros 8 (PR) Lindelöf Sirpa EX1 CAPIB
SPH e 09 32 FI*Tutsi Absinthe 3 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro 3 Uros 1 (SC) Sahlberg Carin Abs
SPH f 09 FI*Shanimal Anastasia 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
SPH n 03 32 FI*Evilurbastet Fiona 3 Naaras 10 (KAS) Sahlberg Carin Abs
SYS b 03 FI*Choose Three Wishes Well 4 Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera Abs
SYS b 03 21 FI*Miado Baran House Of Bëor 4 Uros 12 (Pennut) Vasilieva Vera Abs
SYS c 03 FI*Eirenen Clicety Clack 4 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu Abs
SYS f 02 21 FI*Birregin FairyTail Tales 4 Naaras 3 (GIC) Vasilieva Vera EX1 CACS NOM
SYS n 03 21 FI*Birregin Non Solo Calcio 4 Uros 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB NOM BIS
TUA a 03 FI*Sada Q Uljas Unto 2 Uros 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS
TUA e FI*Elekatin Yellowstone 2 Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
TUA f 09 22 FIN*Elekatin Queen Aretha 2 Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
TUA n 02 62 FI*Kralice C'mon Baby Yeah 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
TUA ns 09 FI*Kralice Dionysos 2 Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1
TUA w 62 FI*Josmarin Eldem 2 Naaras 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
TUA w 62 FI*Josmarin Helinä Keiju 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
TUV d 62 FI*GizemliKediler Bal Bilmece 2 Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX2
TUV d 62 FI*Ilveslinnan Degerli Destan 2 Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1 BIV
TUV d 62 FI*Valier's Bilgin 2 Uros 5 (IC) Björkander Lena DISQ
TUV d 62 FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek 2 Uros 17 (Veteraani) Fraga y Guzmán Gerardo 1
TUV d 62 FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek 2 Uros 2 (SP) Björkander Lena KM NOM
TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 2 Uros 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB
TUV f 61 FI*Valier's Define 2 Naaras 12 (Pennut) Olsson Ulrika EX3
TUV f 62 FI*Suviyön Bayindir Belemir 2 Naaras 5 (IC) Olsson Ulrika DISQ AGR.
TUV f 62 FI*Valier's Kianna 2 Naaras 12 (Pennut) Olsson Ulrika EX2
TUV f 63 FI*Valier's Cilla 2 Naaras 12 (Pennut) Olsson Ulrika EX1 BIV
TUV n 21 62 FI*Verdian Gilad 2 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX2
TUV n 62 FI*Kultaturkin Beyaz Biber 2 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1 BIV NOM
TUV n 62 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin 2 Uros 1 (SC) Vinkel Marina KM
601 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita.