Omakissa
PIROK 118. kansainvälinen kissanäyttely 09.05.2015
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 9.5.2015 Loppuu 9.5.2015
Ilmoittautuminen alkaa 10.2.2015 Ilmoittautuminen loppuu 16.4.2015
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 27.4.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 900   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Tampere
Toimihenkilöt Näyttelypaikka: Tähtiareena Tampereen Messu- ja urheilukeskus, Ilmailunkatu 20, Tampere
Näyttelypäällikkö: Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org, p. 0405599924
Näyttelysihteerit: Kat I & II Kristiina Martikainen, Hirsimäentie 12, 37860 Kärjenniemi, p. 0405237764, Kat III, IV, KK Minna Raiski, Mikkolankatu 53, 33580 Tampere p. 0405688336 -
tavoitat parhaiten sähköpostitse show@pirok.org, töissä emme hoida näyttelyasioita
Rotu- ja myyntipöydät: Marika Nyström, marika.nystrom@pirok.org, p. 0407062191
Palkinnot ja ruusukkeet ovat tervetulleita: Annemari Rautavesi, annemari.rautavesi@pirok.org
Raha-asiat: Vuokko-Maarit Kähkipuro, vuokko-maarit.kahkipuro@pirok.org, p. 0445543590
Assistenttianomukset osoitteeseen: assistentit@pirok.org. Pääassistentti Marko Lahtinen
Lisätietoja Näyttelymaksut/pv 35 €/kissa, PIROK:in jäsenet 30 €/kissa, ei-FIFe -kissat 50 €/kissa.
Tarkistus- ja veteraaniluokka 10 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu.
Maksaessasi leimakortilla kirjoita siihen oma ja kissan nimi ja näyttelypäivämäärä sekä postita samantien näyttelysihteerille.
"Ruutua ja raitaa” kilpailuun voidaan ilmoittaa vain kissoja joiden kuvio 22, 23, 24 tai 25 ja joissa ei ole valkoista.
Muut kuin väri- ja luokkamuutokset maksullisia ilmoittautumisaikana; 5€/muutos.
Ilmoittautumisajan jälkeen mahdollisia vain väri- ja luokkamuutokset, sähköpostitse show@pirok.org tai kirjeitse.

Ilmoittautuminen on sitova, peruuttamattomat ilmoittautumiset laskutetaan. Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta.
Omat häkit merkittävä ilmoittautumiseen.

Näyttelyluettelo maksullinen (2€), tilattavissa täältä ja ostettavissa paikan päältä. Sähköinen luettelo maksuton.

Seuraa nettisivujamme www.pirok.org
NÄHRÄÄN TAMPEREELLA!

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 177 177 0 0 0
2 219 219 0 0 0
3 159 159 0 0 0
4 139 139 0 0 0
Kotikissat 10 10 0 0 0
Yhteensä 704 704 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n IT*Serafino del Falco d'Oro 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
1 EXO n IT*Serafino del Falco d'Oro 1 Uros 1 (SC) González-Redondo Jorge Fernández KM
2 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 11 (Nuoret) González-Redondo Jorge Fernández EX1 NOM BIS
3 EXO n FI*Chosen-One Rockstar Riddick 1 Uros 10 (KAS) González-Redondo Jorge Fernández EX2
4 EXO n FI*Mimosan Forbidden Love 1 Uros 10 (KAS) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAP
5 EXO a Tombrock's Amadeus 1 Uros 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
6 EXO f Alsace Exotic Jitka 1 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
7 EXO g FI*Moondreamer's Once in a Blue Moon 1 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC NOM
8 EXO n 22 IT*Best Wishes Samantha 1 Naaras 1 (SC) González-Redondo Jorge Fernández KM
9 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAC BIV NOM
10 EXO n 22 FI*Chosen-One Rain of Roses 1 Naaras 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAC NOM BIS
11 EXO n 22 FI*Nipsu-Nappulan Urban Legend 1 Uros 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1
12 EXO ns 24 62 Daoine Sidhe Emilianus of my HurVur 1 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
13 EXO fs 24 62 X-Treme Snowy Doll 1 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
14 EXO n 03 FI*AzuLejo's Bye Bye Beautiful 1 Naaras 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1
15 EXO a 03 24 FI*Mau-Miun First Love 1 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
16 EXO d 03 22 FI*AzuLejo's Stargazer 1 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC NOM
17 PER w 62 Miwian Rubic of Amabili 1 Uros 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
18 PER n FI*Kultaviiksen Don Juan 1 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
19 PER n Alsace Janus 1 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
20 PER n FI*Mimosan Little Bad Girl 1 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC BIV
21 PER n IT*Fashion Stars Wilma 1 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX2
22 PER n FI*Kultaviiksen Nightwish 1 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
23 PER n S*Athelstones Blackout 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
24 PER d FI*Sabrimin Prince 1 Uros 3 (GIC) Stoa Caroline Abs
25 PER d FI*Moondreamer's Sweet Dreams 1 Uros 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
26 PER d FI*Kultaviiksen Magic Slim 1 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX2
27 PER d FI*Mimosan Le Boy 1 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC BIV
28 PER d Vitas Little Desire of Venuksen 1 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1 NOM
29 PER e FI*Moondreamer's Angel's Touch 1 Uros 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP
30 PER f FI*Kultaviiksen Minnie Ripperton 1 Naaras 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAC
31 PER f FI*Mimosan Lying From You 1 Naaras 7 (CH) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CACIB BIV
32 PER f FI*Shamirin Queenie Qira 1 Naaras 11 (Nuoret) González-Redondo Jorge Fernández EX1
33 PER n 22 PT*Kiyoko Kats Secret Love 1 Uros 7 (CH) Funk Bobby Abs
34 PER n 22 FI*Shamirin Lazy Leonora 1 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
35 PER n 22 FIN*Sabrimin Jackpot 1 Uros 4 (GIP) Funk Bobby EX1 CAPS NOM
36 PER n 24 FIN*Jarbabin Tsimbavaati 1 Uros 2 (SP) Stoa Caroline KM
37 PER d FI*Elrikan Win-Win Ace 1 Uros 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
38 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go 1 Uros 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1 NOM BIS
39 PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 2 (SP) Stoa Caroline Abs
40 PER f 22 FI*Shamirin Excellent Elvira 1 Naaras 17 (Veteraani) Capra Flavia 1 NOM BIS
40 PER f 22 FI*Shamirin Excellent Elvira 1 Naaras 8 (PR) Stoa Caroline EX1 CAPIB NOM BIS
41 PER f 24 FI*Shamirin Lazy Liliana 1 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
42 PER g 22 FI*Vanilla-Star Diorissimo 1 Naaras 1 (SC) Stoa Caroline KM NOM
43 PER g 22 IT*Best Wishes Raya 1 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
44 PER ns 22 62 FI*Moondreamer's Happy Days 1 Uros 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAC
45 PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Etta James 1 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
46 PER fs 22 62 Changes Nina Hagen of Kultaviiksen 1 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1 NOM
47 PER n 02 FIN*Mimosan Dreamer 1 Uros 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP NOM BIS
48 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 6 (IP) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAGPIB NOM
49 PER e 01 62 Ma Griff Irresistible of Heinroos 1 Uros 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB NOM BIS
50 PER e 02 62 Ma Griff Ice-Cream of Heinroos, JW 1 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
51 PER f 03 Betty Soldeserto 1 Naaras 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
52 PER f 03 FI*AzuLejo's Astral Romance 1 Naaras 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1 NOM
53 PER f 03 22 FI*Whispers High Hopes 1 Naaras 10 (KAS) Funk Bobby Abs
54 PER f 03 24 FI*Whispers Little Queenie 1 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline Abs
55 PER a 33 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow 1 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
56 PER n 21 33 Benoma Havanna Dreams 1 Naaras 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
57 ACL I / ACL n FI*Siriuksen GipsyRoseCurl 2 Naaras 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS
58 ACL IV / ACL n 03 23 BR*Aruak Curl Barth 2 Uros 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
59 ACL V / ACL h 24 Paladija Yola 2 Naaras 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC NOM
60 ACL VI / ACL f 03 22 White Star Iskra of Siriuksen 2 Naaras 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
61 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek Abs
61 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Westerlund Marie Abs
62 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 7 (CH) Henry Stéphane EX1 CACIB NOM
63 ACS VI / ACS f 02 21 64 FI*DilYaar Harshita Hemkanta Hansini 2 Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1 NOM
64 ACS VII / ACS ns 24 CharmingCurl Kimberli 2 Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
65 ACS VIII / ACS ns 09 FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl 2 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1 NOM
66 ACS VIII / ACS ns 03 FI*Dezzicat's Brilante BixCurl 2 Uros 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
67 MCO I / MCO n FI*KingLeo's Blackadder 2 Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB BIV NOM
68 MCO I / MCO a FI*Kasmasiinin Blue Bagheera 2 Naaras 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
69 MCO I / MCO n FI*NomenEst Emmanuelle 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
70 MCO I / MCO a FI*Kasmasiinin Cool Kavaljeeri 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
71 MCO I / MCO n FI*Tigerworld King Of Dreams 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta MCO II, MCO n 09
72 MCO I / MCO n FI*Escape's Etta James 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX2
73 MCO I / MCO n FI*KingLeo's Counting Stars 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
74 MCO I / MCO n FI*Chamberlain Hunter's Moon 2 Uros 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS
75 MCO I / MCO n FI*Tigerworld Nothing To Fear 2 Uros 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX2
76 MCO II / MCO n 03 Ghost Rider Tiili*PL 2 Uros 3 (GIC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CACS BIV
77 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run 2 Naaras 5 (IC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAGCIB
78 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Kisses Of Fire 2 Naaras 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAC
79 MCO II / MCO n 09 FI*Unikuun Daybreak Dragon 2 Naaras 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández EX2
80 MCO II / MCO n 09 FI*Pikkumetsän Daryl Dixon 2 Naaras 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández Abs
81 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's I Want It More 2 Uros 4 (GIP) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAPS BIV
82 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Sex&Cigarettes 2 Naaras 6 (IP) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAGPIB NOM
83 MCO II / MCO n 09 FI*Daybreak's Gonzales 2 Uros 8 (PR) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAPIB
84 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky 2 Uros 8 (PR) González-Redondo Jorge Fernández EX2
85 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Minerva Garmiva 2 Naaras 10 (KAS) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAP
86 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica 2 Uros 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB BIV
87 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Carlos Santana 2 Uros 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
88 MCO III / MCO n 22 FI*TipTop Maine Beorn 2 Uros 9 (Avoin) Henry Stéphane EX2
89 MCO III / MCO n 22 FI*Laramillan Janey Powel 2 Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC NOM
90 MCO III / MCO n 22 FI*MaineQueen Brown Girl Ring 2 Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane EX2
91 MCO III / MCO a 22 Dion Tallin Perla Annaru*PL 2 Uros 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1
92 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Young Forever 2 Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
93 MCO III / MCO n 22 FI*Laramillan Kitty Cat 2 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1 BIV
94 MCO III / MCO a 23 FI*Mostlycats Kosmos Blue 2 Uros 4 (GIP) Henry Stéphane Abs
95 MCO III / MCO n 22 FIN*Starmaker's Heartbreaker 2 Uros 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS
96 MCO III / MCO n 22 FI*NomenEst Casanova Brown 2 Uros 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
97 MCO III / MCO n 24 Auchentoshan Sissi 2 Naaras 10 (KAS) Henry Stéphane EX2
98 MCO III / MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet 2 Naaras 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP BIV
99 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Krysos WinWin 2 Uros 1 (SC) Westerlund Marie KM BIV
100 MCO IV / MCO n 03 22 IT*Skysupernova Thunder Storm 2 Uros 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS
101 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Ameliinan Ringo 2 Uros 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
102 MCO IV / MCO n 09 23 FI*Ameliinan Fara 2 Naaras 9 (Avoin) Westerlund Marie EX2
103 MCO IV / MCO n 09 22 FI*HoneyCoon's Hey Jude 2 Naaras 9 (Avoin) Westerlund Marie Abs
104 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Kasmasiinin Zinnia 2 Naaras 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
105 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Yes I'm Ready 2 Uros 12 (Pennut) Westerlund Marie EX2
106 MCO IV / MCO n 03 22 FI*TipTop Maine D Copy Cat 2 Uros 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1 BIV
107 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Young@Heart 2 Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX2
108 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Tyrande Whisperwind 2 Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
109 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Remy Martin 2 Uros 8 (PR) Westerlund Marie EX1 CAPIB NOM
110 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Indiana Jones 2 Uros 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP
111 MCO V / MCO d 24 FI*Hellraisers Extreme Ferrari 2 Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
112 MCO V / MCO d S*Coppermines Thor 2 Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC BIV NOM
113 MCO V / MCO f PL*Ashabelle Tosca 2 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
114 MCO V / MCO d FI*MaineQueen Midnight Special 2 Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
115 MCO V / MCO f 22 FI*Blackcurrant Sophia Loren 2 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV
116 MCO V / MCO f 22 FI*KingLeo's Champagne Supernova 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
117 MCO V / MCO d 23 FI*SolarWind's Amon 2 Uros 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPS
118 MCO V / MCO d 22 FI*Mainehaan Gabriel 2 Uros 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
119 MCO V / MCO f FI*SwingPop Desafinado 2 Naaras 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP BIV
120 MCO V / MCO f 22 FI*Valier's Medea 2 Naaras 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
121 MCO V / MCO f 22 FIN*Fiarosa Cesilia 2 Naaras 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX3
121 MCO V / MCO f 22 FIN*Fiarosa Cesilia 2 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek 1 NOM
122 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Chamberlain Make A Wish 2 Naaras 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS
123 MCO VI / MCO e 09 FI*Mostlycats Juniper Speck 2 Uros 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB NOM
124 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Vuorensinen Lady 2 Naaras 7 (CH) Björkander Lena EX1 CACIB
125 MCO VI / MCO f 09 22 FI*MaineQueen Ma Baker 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX3
126 MCO VI / MCO f 03 FI*SolarWind's Mother-of-pearl 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX2
127 MCO VI / MCO f 09 FI*Stout-hearted Nadia 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC BIV
128 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Valier's Chanel 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX4
129 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*BellaAmare's Belladonna of Hope 2 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1 NOM
130 MCO VI / MCO f 03 22 FI*Marskin Greta Garbo 2 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX2
131 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Marskin Heartbreaker 2 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
132 MCO VI / MCO e 09 23 FI*Stout-hearted Rafael 2 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX2
133 MCO VI / MCO f 09 FI*KingLeo's Cleopatra Philopator 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX2
134 MCO VI / MCO f 09 FI*Tigerworld Nice `N` Easy 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1 BIV
135 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Laramillan Jimbo Jones 2 Uros 4 (GIP) Björkander Lena EX1 CAPS BIV
136 MCO VI / MCO f 03 22 FI*SolarWind's Hathor 2 Naaras 6 (IP) Björkander Lena EX1 No Cert
137 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Kasmasiinin X-mas Princess 2 Naaras 8 (PR) Björkander Lena EX1 No Cert
138 MCO VI / MCO e 09 22 FI*Chamberlain von Richthofen 2 Uros 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
139 MCO VII / MCO ns 22 FI*SolarWind's Atlas 2 Uros 1 (SC) van Grebst Leslie KM
140 MCO VII / MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 3 (GIC) van Grebst Leslie EX1 CACS BIV NOM
141 MCO VII / MCO ns FI*KingLeo's Big Bang 2 Uros 7 (CH) van Grebst Leslie EX1 CACIB
142 MCO VII / MCO es 22 FI*Valier's Sophie 2 Naaras 9 (Avoin) van Grebst Leslie EX1 CAC
143 MCO VII / MCO ns FI*NomenEst El Camino 2 Uros 11 (Nuoret) van Grebst Leslie EX1 BIV NOM
144 MCO VII / MCO ns FI*NomenEst El Gringo 2 Uros 11 (Nuoret) van Grebst Leslie EX2
145 MCO VII / MCO fs 23 FI*LovelyLife Lucky Leia 2 Naaras 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX2
146 MCO VII / MCO fs 22 FI*Vuorensinen Perdita 2 Naaras 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1
147 MCO VII / MCO as 22 FIN*SolarWind's Na'ir al Saif 2 Uros 2 (SP) van Grebst Leslie KM NOM
148 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chatvallon Prince Guillaume 2 Uros 6 (IP) van Grebst Leslie EX1 CAGPIB
149 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar 2 Uros 1 (SC) Westerlund Marie KM BIV NOM
150 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando 2 Uros 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS
151 MCO VIII / MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath 2 Uros 3 (GIC) Westerlund Marie EX2
152 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chatvallon Milady Anastasia 2 Naaras 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
153 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*CapitalCats Moonflower 2 Naaras 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
154 MCO VIII / MCO gs 03 FI*Krysos Parfait Amour 2 Naaras 9 (Avoin) Westerlund Marie EX2
155 MCO VIII / MCO es 03 FI*Krysos Mystery Merlin 2 Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
156 MCO VIII / MCO ds 03 22 Ziomal Dirigo*PL 2 Uros 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1 BIV NOM
156 MCO VIII / MCO ds 03 22 Ziomal Dirigo*PL 2 Uros 13c (Määrittely) Capra Flavia MCO VIII/ MCO ds 03 22
157 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Mostlycats Wellamo 2 Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
158 MCO VIII / MCO ns 09 S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll 2 Uros 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP
159 MCO IX / MCO w 62 FI*Krysos All my Life 2 Uros 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB
160 MCO IX / MCO w 62 FI*NomenEst Blonde Venus 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
160 MCO IX / MCO w 62 FI*NomenEst Blonde Venus 2 Naaras 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB BIV
161 MCO IX / MCO w 61 FI*Unikuun SnowWhiteDevil 2 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
162 MCO IX / MCO w 64 FI*Escape's Paloma Faith 2 Naaras 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPS NOM
163 MCO IX / MCO w 62 FI*SwingPop Edvard Frieg 2 Uros 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP
164 NEM I / NEM g 21 FI*Tammikatin Madame Sisu 2 Naaras 9 (Avoin) van Grebst Leslie EX1 CAC
165 NEM I / NEM ns 21 Kuz`kin Dom Taisya 2 Naaras 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1 NOM
165 NEM I / NEM ns 21 Kuz`kin Dom Taisya 2 Naaras 13c (Määrittely) Capra Flavia NEM I/ NEM ns 21
166 NFO I / NFO n FI*Heinuntuvan Eemelinpoika 2 Uros 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
167 NFO I / NFO n FI*Karvanaaman Justiina 2 Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
168 NFO II / NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
168 NFO II / NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor 2 Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS BIV
169 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian SerenadeOfSorrow 2 Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
170 NFO II / NFO a 03 FI*Tupuliinin Teuvo Maanteiden Kuningas 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
171 NFO II / NFO n 03 FI*Ninatte's Fast Surprise 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
172 NFO II / NFO n 09 FI*Vihurin Chivas Regal 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
173 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
174 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Shadegrown 2 Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX3
175 NFO II / NFO a 09 FI*Laramillan Ivanhoe 2 Uros 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS
176 NFO II / NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine 2 Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX2
177 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB NOM BIS
178 NFO II / NFO n 02 62 FI*Ninatte's Lovegame 2 Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX2
179 NFO II / NFO n 02 64 FI*Ninatte's Loveheart 2 Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP BIV NOM
180 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag 2 Uros 1 (SC) Capra Flavia KM BIV
181 NFO III / NFO n 24 FI*Jarraun's Skog Anrid 2 Naaras 3 (GIC) Capra Flavia EX1 CACS
182 NFO III / NFO n 22 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter 2 Naaras 5 (IC) Capra Flavia EX1 CAGCIB NOM
183 NFO III / NFO n 24 FI*Tupuliinin Frans I 2 Uros 11 (Nuoret) Capra Flavia EX1
183 NFO III / NFO n 24 FI*Tupuliinin Frans I 2 Uros 13c (Määrittely) Capra Flavia NFO III/ NFO n 24
184 NFO III / NFO n 22 FI*Tupuliinin Sissi 2 Naaras 11 (Nuoret) Capra Flavia EX1
185 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Lucky Brown 2 Uros 6 (IP) Capra Flavia EX1 CAGPIB
186 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*FoxyPaw's Full Time Lover 2 Uros 17 (Veteraani) Björkander Lena 1 NOM BIS
186 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*FoxyPaw's Full Time Lover 2 Uros 1 (SC) Capra Flavia KM BIV NOM
187 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI*Ninatte's Voodoo 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
187 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI*Ninatte's Voodoo 2 Naaras 5 (IC) Capra Flavia EX1 CAGCIB
188 NFO IV / NFO a 09 22 FI*Koivunpesän Tukki 2 Uros 9 (Avoin) Capra Flavia EX1 CAC
189 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Jarraun's Skog Cnute-Cortie 2 Naaras 10 (KAS) Capra Flavia EX1 CAP
190 NFO IV / NFO n 03 23 FI*Koivunpesän Klapi 2 Naaras 9 (Avoin) Capra Flavia EX2
191 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan Pantera 2 Naaras 7 (CH) Capra Flavia EX1 CACIB
192 NFO IV / NFO n 09 24 SE*For Keeps We Belong 2 Naaras 9 (Avoin) Capra Flavia EX1 CAC
193 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Debals Jonatan 2 Uros 12 (Pennut) Capra Flavia EX3
194 NFO IV / NFO n 03 22 FI*FoxyPaw's Lazy Ike 2 Uros 12 (Pennut) Capra Flavia EX1 BIV NOM
195 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Pörkarvan QuentinTarantino 2 Uros 12 (Pennut) Capra Flavia EX2
196 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll 2 Naaras 2 (SP) Capra Flavia KM NOM
197 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*Tähtitassun Lucky Star 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
197 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*Tähtitassun Lucky Star 2 Uros 4 (GIP) Capra Flavia EX1 CAPS BIV NOM
198 NFO IV / NFO a 09 22 FI*Koivunpesän Pölli 2 Uros 10 (KAS) Capra Flavia EX1 CAP
199 NFO V / NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
200 NFO V / NFO d 23 FI*Lolcat's Prince Philip 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta Abs
201 NFO V / NFO d 22 FI*ArcticWilds Dark Light 2 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
202 NFO VI / NFO f 02 63 FI*Ninatte's Apricot Lady 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
202 NFO VI / NFO f 02 63 FI*Ninatte's Apricot Lady 2 Naaras 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB
203 NFO VI / NFO f 02 62 Eluney LemuNarki*ES 2 Naaras 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACIB
204 NFO VI / NFO f 09 22 IT*Freya Oyne Witch Glinda 2 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC BIV NOM
205 NFO VI / NFO d 09 24 FI*Hirmuinen Bonaparte 2 Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV NOM
206 NFO VI / NFO d 09 22 FI*Debals Joakim Puninen 2 Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
207 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Debals Janette 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
208 NFO VI / NFO f 09 FI*Pörkarvan RisingStarOfXerxex 2 Naaras 13c (Määrittely) Capra Flavia NFO VIII/NFO fs 09
208 NFO VI / NFO f 09 FI*Pörkarvan RisingStarOfXerxex 2 Naaras 13c (Määrittely) Capra Flavia NFO VIII/NFO fs 09
208 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Pörkarvan RisingStarOfXerxex 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX2
209 NFO VI / NFO f 09 FI*Vihurin Four Roses 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
210 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Felicis Enna 2 Naaras 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPS
211 NFO VI / NFO d 09 FIN*Tupuliinin Susu 2 Naaras 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
212 NFO VI / NFO d 03 FI*Louhelan Emma Frost 2 Naaras 8 (PR) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPIB
213 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP
214 NFO VI / NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB BIV
215 NFO VI / NFO f 09 S*Restless Mrs Norris 2 Naaras 8 (PR) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
216 NFO VII / NFO as Adils av Isblomst (N) 2 Uros 12 (Pennut) Westerlund Marie Abs
217 NFO VIII / NFO fs 03 22 FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn 2 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek 2
217 NFO VIII / NFO fs 03 22 FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn 2 Naaras 1 (SC) Björkander Lena KM
218 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 1 (SC) Björkander Lena KM BIV NOM
219 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja 2 Naaras 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS
220 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Harmaaturkin Elli 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
220 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI*Harmaaturkin Elli 2 Naaras 13c (Määrittely) Capra Flavia NFO VI/ NFO f 09 24
221 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI*Harmaaturkin Eveliina 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
222 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel 2 Naaras 4 (GIP) Björkander Lena EX1 CAPS
223 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä 2 Naaras 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB
224 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*FoxyPaw's Jock Scott 2 Uros 8 (PR) Björkander Lena EX1 CAPIB BIV NOM
225 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Westerlund Marie KM
226 RAG n FI*Barfait's Nanette 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
226 RAG n FI*Barfait's Nanette 2 Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
227 RAG n FI*Rock'nRags PrinceOfWolver 2 Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 No Cert
228 RAG n FI*AijaiCats Amazing Ami 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 No Cert
229 RAG n FI*Lukanpuron Brenda 2 Naaras 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS
230 RAG n FI*Collicatin Mexican BigKiss 2 Uros 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
231 RAG n FI*Barfait's Sunkiss 2 Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX2
232 RAG n FI*Barfait's Sunrise 2 Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP BIV
233 RAG a FI*MistyNight Dyna 2 Naaras 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS
234 RAG a FI*AijaiCats Charming Carla 2 Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
235 RAG a FI*Barfait's Rivaldo 2 Uros 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
236 RAG a FI*Barfait's Sunshine 2 Naaras 8 (PR) Henry Stéphane EX1 CAPIB
237 RAG b FI*Mithrandilin Faramir 2 Uros 8 (PR) Capra Flavia EX1 CAPIB
238 RAG b FI*Calamarin YvesSaintLaurent 2 Uros 10 (KAS) Capra Flavia EX1 CAP
239 RAG c FI*MistyNight Augustus 2 Uros 3 (GIC) Capra Flavia EX1 CACS
240 RAG f FIN*Dollyblues Rainbow Doll 2 Naaras 4 (GIP) van Grebst Leslie EX1 CAPS NOM
241 RAG f FI*Pehmis Pirteä Pipsa 2 Naaras 10 (KAS) van Grebst Leslie EX1 CAP
242 RAG n 21 FI*Kivelän Baldassare Ludano 2 Uros 7 (CH) Björkander Lena EX1 CACIB
243 RAG n 21 FI*Collicatin Karibian Sun 2 Uros 8 (PR) Björkander Lena EX1 CAPIB
244 RAG a 21 FIN*Calamarin Eros 2 Uros 2 (SP) van Grebst Leslie KM
245 RAG c 21 Moonlit Masquerade á Chardani*DK 2 Uros 17 (Veteraani) Björkander Lena 2
245 RAG c 21 Moonlit Masquerade á Chardani*DK 2 Uros 6 (IP) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAGPIB
246 RAG n 03 FI*Tuulikellon Prime Time 2 Uros 1 (SC) Capra Flavia KM
247 RAG n 03 FI*Valkokullan Victoria 2 Naaras 9 (Avoin) Capra Flavia Abs
248 RAG n 03 FI*Collicatin Mexican Boyfriend 2 Uros 11 (Nuoret) Capra Flavia EX1 BIV NOM BIS
249 RAG n 03 FI*Neige-Cristal's Beau Richardo 2 Uros 12 (Pennut) Capra Flavia EX1
250 RAG n 03 FI*Barfait's Napoleon 2 Uros 4 (GIP) Capra Flavia EX1 CAPS BIV
251 RAG n 03 FI*Valkokullan Wolver 2 Uros 10 (KAS) Capra Flavia EX1 CAP
252 RAG n 03 FI*Barfait's Heartbreaker 2 Naaras 10 (KAS) Capra Flavia EX1 CAP
253 RAG n 03 FI*Maplehill's Wilhelmine 2 Naaras 10 (KAS) Capra Flavia EX2
254 RAG n 04 FI*AijaiCats Beautiful Bea 2 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
255 RAG n 04 FI*Collicatin MexMax Cat's-JM 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
256 RAG n 04 FI*Dollicious Domino Dancing 2 Uros 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPS
257 RAG n 04 FI*Barfait's Playful Paco 2 Uros 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB BIV NOM
258 RAG n 04 FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart 2 Naaras 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB
259 RAG n 04 FI*Collicatin Rita Hayworth 2 Naaras 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP
260 RAG a 03 Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer 2 Uros 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS BIV
261 RAG a 03 (N)Diadem's Vuzzy 2 Uros 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
262 RAG a 03 FI*Rock'nRags Licence to Chill 2 Uros 9 (Avoin) Henry Stéphane EX2
263 RAG a 03 FI*Dollyblues First Day Of My Life 2 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1
264 RAG a 03 FI*Dollyblues You Are The Sunshine 2 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX2
265 RAG a 03 FI*AijaiCats Fantastic Feo 2 Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
266 RAG a 03 FI*AijaiCats Fantastic Fia 2 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane Abs
267 RAG a 03 FI*Celestial's Poison Girl 2 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1 BIV
268 RAG a 03 Darlinlildols Melania 2 Naaras 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
269 RAG a 03 FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly 2 Naaras 10 (KAS) Henry Stéphane EX2
270 RAG a 04 FI*Erkatin Tupu Teodor 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
271 RAG a 04 Solenzara's Solomon Jack 2 Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB BIV
272 RAG a 04 FI*Lukanpuron Emma 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
273 RAG a 04 FI*Rock'nRags Diamond Dust 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX2
274 RAG a 04 FI*AijaiCats Glamoros Gaya 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
275 RAG a 04 FI*Colorstar's Merry Hope 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX2
276 RAG a 04 FI*Emija's Benito 2 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX2
277 RAG a 04 FI*Snowrag Chili Pepper 2 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
278 RAG d 03 FI*Dollyblues Be The One 2 Uros 3 (GIC) van Grebst Leslie EX1 CACS
279 RAG d 03 FI*Shyshaman's Shaman Hot Love 2 Uros 10 (KAS) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAP NOM
280 RAG e 04 FIN*Dollicious Cream Sensation 2 Uros 17 (Veteraani) Björkander Lena 4
280 RAG e 04 FIN*Dollicious Cream Sensation 2 Uros 4 (GIP) van Grebst Leslie EX1 CAPS
281 RAG f 04 FIN*Calamarin Gloria 2 Naaras 4 (GIP) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAPS
282 RAG g 04 FI*Sunrunner's Tibalia 2 Naaras 10 (KAS) Capra Flavia Abs
283 RAG n 04 21 FI*Dollicious SummerNightDream 2 Naaras 4 (GIP) Westerlund Marie Abs
284 RAG n 04 21 FI*Dollyblues MusicOfMyHeart 2 Uros 6 (IP) Westerlund Marie EX1 CAGPIB
285 RAG a 04 21 FI*Rock'nRags BrightestDiamond 2 Naaras 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
286 RAG a 04 21 FI*Rock'nRags Maxnificent! 2 Uros 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
287 RAG a 04 21 FI*Dollicious Maxterpiece! 2 Uros 6 (IP) Westerlund Marie EX1 CAGPIB
288 RAG c 04 21 FI*Calamarin Nemo 2 Uros 8 (PR) Henry Stéphane EX1 CAPIB
289 RAG f 04 21 FI*Dollyblues Kookie Kutter 2 Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
290 RAG g 03 21 FI*Calamarin Madonna 2 Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
291 SBI n FI*Touchant Troubadour d'amour 2 Uros 3 (GIC) Capra Flavia EX1 CACS
292 SBI n FI*Chirybiry's Hug me 2 Uros 9 (Avoin) Capra Flavia EX1 CAC BIV
293 SBI n FI*Mion Tamaj 2 Naaras 9 (Avoin) Capra Flavia EX1 CAC
294 SBI n FIN*Tassuliinin Braveheart 2 Uros 17 (Veteraani) Björkander Lena Abs
294 SBI n FIN*Tassuliinin Braveheart 2 Uros 2 (SP) Capra Flavia Abs
295 SBI a FI*MeToYou Hero 2 Uros 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS
296 SBI a FI*Halipalleron Adalmiina 2 Naaras 7 (CH) Henry Stéphane EX1 CACIB
297 SBI a EE*Greger Star St.Ifferini 2 Uros 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1
298 SBI a FI*Rais-Kis IceMan 2 Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1 BIV NOM
299 SBI a FI*Ziazan Interstellar 2 Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX2
300 SBI a FIN*Zhamanen Lugnaquilla 2 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek 4
300 SBI a FIN*Zhamanen Lugnaquilla 2 Naaras 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS
301 SBI a FI*Tamus Viper Venturer 2 Uros 6 (IP) Henry Stéphane EX1 CAGPIB NOM
302 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 2 Naaras 6 (IP) Henry Stéphane EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
303 SBI b FI*Mithrandilin Elwing 2 Naaras 3 (GIC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACS
304 SBI c FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris 2 Naaras 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1 NOM BIS
305 SBI d FI*Oreliinan Bonanza 2 Uros 5 (IC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAGCIB
306 SBI d FI*Annmark Benji 2 Uros 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1
307 SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 2 Uros 17 (Veteraani) Björkander Lena 3
307 SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 2 Uros 2 (SP) González-Redondo Jorge Fernández KM
308 SBI d FIN*Lirukallion Täpinäsä 2 Naaras 6 (IP) González-Redondo Jorge Fernández Abs
309 SBI e FI*Rais-Kis IceCream 2 Uros 12 (Pennut) Capra Flavia EX1
310 SBI f FI*Birmayan Fazerina 2 Naaras 3 (GIC) Capra Flavia EX1 CACS
311 SBI f FI*Pörrökerän Padmé Amidala 2 Naaras 12 (Pennut) Capra Flavia EX1
312 SBI f FI*Tamus Wildcat 2 Naaras 4 (GIP) Capra Flavia EX1 CAPS
313 SBI f FI*Nalle-Puhin Rita Haywood 2 Naaras 10 (KAS) Capra Flavia EX1 CAP
314 SBI g Demian Celesta 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
315 SBI g FI*Rais-Kis IceKiss 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
316 SBI h FI*Mimitan Thea 2 Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX2
317 SBI h FI*Tamus Zafira 2 Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
318 SBI j FI*Rais-Kis Doris 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
318 SBI j FI*Rais-Kis Doris 2 Naaras 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB
319 SBI j FI*Annmark Bedivere 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 NOM
320 SBI n 21 FI*Kirakan Quiereme Mucho 2 Uros 4 (GIP) Westerlund Marie EX1 CAPS
321 SBI n 21 FIN*Mion Piona 2 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek 3
321 SBI n 21 FIN*Mion Piona 2 Naaras 8 (PR) Westerlund Marie EX1 CAPIB NOM
322 SBI n 21 FI*Chirybiry's Immo-Mobile 2 Uros 10 (KAS) Westerlund Marie Abs
323 SBI a 21 FI*Shonamei's Lady La Luna 2 Naaras 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
324 SBI a 21 FI*Saca's Private 1918 2 Uros 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
325 SBI b 21 FI*Pikku-Miukun Albert 2 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
326 SBI c 21 FI*HaoMao Bernhard 2 Uros 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB
327 SBI d 21 FI*JoJon La Veta de Oro 2 Uros 3 (GIC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACS
328 SBI d 21 FI*ElfQuest Oliver 2 Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
329 SBI e 21 Peret Laty Mery, CZ 2 Uros 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
330 SBI e 21 FI*Tamus Mercury 2 Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
331 SBI e 21 FI*Tamus Duster 2 Uros 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP
332 SBI h 21 FI*Rais-Kis Cinnamon 2 Naaras 8 (PR) Björkander Lena EX1 CAPIB
333 SIB II / SIB a 09 Riverwind Caleb Jamesovic 2 Uros 7 (CH) van Grebst Leslie EX1 CACIB
334 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 1 (SC) González-Redondo Jorge Fernández KM
335 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 1 (SC) González-Redondo Jorge Fernández KM BIV NOM BIS
336 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Zippora 2 Naaras 1 (SC) González-Redondo Jorge Fernández KM NOM
337 SIB III / SIB ny 22 FI*Amurin Joona 2 Uros 7 (CH) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CACIB
338 SIB III / SIB n 23 FI*Keijumetsän Kesän lapsi 2 Naaras 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAC
339 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Tirsa 2 Naaras 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1
340 SIB III / SIB n 24 FIN*Tuiskutassun Eydis Rohkea 2 Naaras 4 (GIP) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAPS
341 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea 2 Uros 3 (GIC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CACS
342 SIB IV / SIB ny 09 24 FI*Amurin Rafael II 2 Uros 7 (CH) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CACIB
343 SIB V / SIB f FI*Jäälinnan Alisa 2 Naaras 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS
344 SIB V / SIB d 24 FI*Jatsitytön Blaziken 2 Uros 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
345 SIB V / SIB d 23 FI*Keijumetsän Kesäduuni blues 2 Uros 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
346 SIB V / SIB f 23 FI*Jäälinnan Esmeralda 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
347 SIB V / SIB f 22 FI*Amurin Ufara 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1 BIV NOM
348 SIB V / SIB f 23 FI*Amurin Cassia 2 Naaras 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
349 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Cherrytail's Maverick 2 Uros 3 (GIC) van Grebst Leslie EX1 CACS
350 SIB VI / SIB f 09 24 CH*Lukijn's Vera 2 Naaras 5 (IC) van Grebst Leslie EX1 CAGCIB BIV NOM
351 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Lumikissan Maestro 2 Uros 9 (Avoin) van Grebst Leslie EX1 CAC
352 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Lumikissan SuperSankari 2 Uros 11 (Nuoret) van Grebst Leslie EX1
353 SIB VI / SIB f 03 23 FI*Amurin Carmel 2 Naaras 10 (KAS) van Grebst Leslie EX1 CAP
354 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*ArcticWilds Goofy 2 Uros 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1
355 SIB VIII / SIB ns 03 FI*Kesälän Unto Utelias 2 Uros 6 (IP) van Grebst Leslie EX1 CAGPIB
356 TUA V / TUA f 24 FI*Felesin DeaAmoris 2 Naaras 3 (GIC) van Grebst Leslie Abs
357 TUA V / TUA e 22 FI*Elekatin Fiona Khur 2 Naaras 5 (IC) van Grebst Leslie Abs
358 TUA V / TUA f FI*Josmarin Jessenia 2 Naaras 9 (Avoin) van Grebst Leslie EX1 CAC
359 TUA V / TUA e 24 FI*Felesin Eicca Toppinen 2 Uros 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1
360 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Marco Hietala 2 Uros 12 (Pennut) van Grebst Leslie Abs
361 TUA VIII / TUA ds 03 22 FI*Felesin First Boy 2 Uros 10 (KAS) van Grebst Leslie Abs
362 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 3 (GIC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CACS
363 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Beauty Diva 2 Naaras 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAC
364 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Valier's Ella 2 Naaras 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
365 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Valier's Bilgin 2 Uros 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
366 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI*Valier's Cilla 2 Naaras 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB NOM
367 ABY n FI*Vorax Apollo 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
368 ABY n FI*Link Monaimba Om 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC BIV NOM BIS
369 ABY n FI*Lovedevotion Desirée 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX2
370 ABY n S*Prospero's Summer Beatrice 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX3
371 ABY n (N)Mayas Pride Maori 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1 NOM
372 ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 3 Uros 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
373 ABY a S*Skimmerdal's Unforgettable Utopia 3 Naaras 7 (CH) Sjödin Annette Abs
374 ABY a FI*Lovedevotion Daphne 3 Naaras 9 (Avoin) Sjödin Annette EX1 CAC
375 ABY o FI*Neaera's Genna Gingerella 3 Naaras 11 (Nuoret) Sjödin Annette EX1
376 BEN n 22 FI*Alcarinqua Catelyn 3 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1 NOM
377 BEN n 22 CattiCartano Hemlock 3 Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
378 BEN n 22 FI*Hiesun Ocean Legend 3 Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX2
379 BEN n 24 CattiCartano Master Blender 3 Uros 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1
380 BEN n 24 FI*Alcarinqua Demeter 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX3
381 BEN n 24 FI*Hiesun Diamonds in the Sky 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX4
382 BEN n 24 FI*PurrGold Dolce Delia 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX2
383 BEN n 24 FI*PurrGold Dolce Diamante 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1 BIV NOM
384 BEN n 24 FIN*SiruCats Quasim 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
384 BEN n 24 FIN*SiruCats Quasim 3 Uros 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP
385 BEN n 22 31 FI*Kattiklaanin Luke Catwalker 3 Uros 2 (SP) Sjödin Annette KM
386 BEN n 22 33 FI*PurrGold Caro Carissimo 3 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara Abs
387 BEN n 24 32 FI*Hiesun Shadow of Dragon 3 Uros 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM
388 BEN n 24 33 Piparmintun Ben 3 Uros 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1
389 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek Arvosteltu
389 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Funk Bobby KM
390 BML I / BML ns 11 GB*Gem's Archduke Joseph 3 Uros 1 (SC) Eriksson Ulrika KM BIV
391 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Onnen hetki 3 Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
392 BML I / BML ns 11 31 S*CallaMej de Li Cat 3 Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
393 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Suukko Poika 3 Uros 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
394 BML I / BML ns 11 FI*Lumipuron Tulitanssi 3 Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
395 BRI n FIN*Aleksandra's Dr. Pepper 3 Uros 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM
396 BRI n FI*Coventry's Lonely Wolf 3 Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
397 BRI n FI*Coventry's Fantasia 3 Naaras 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
398 BRI a FI*Coventry's Endymion 3 Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
399 BRI a FI*Feronian Jade 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
400 BRI a FIN*Ruusutarhan Ghisella 3 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek 2
400 BRI a FIN*Ruusutarhan Ghisella 3 Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
401 BRI a FI*Feronian Heliotropium 3 Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP NOM
402 BRI a FIN*Treselle's Artur Little 3 Uros 17 (Veteraani) Westerlund Marie Abs
402 BRI a FIN*Treselle's Artur Little 3 Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika Abs
403 BRI c FI*Coventry's Iowa 3 Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
404 BRI e FI*Feronian Ivory 3 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC NOM
405 BRI f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB NOM
406 BRI g FI*Coventry's Heather 3 Naaras 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
407 BRI h FI*Coventry's Lily-Rose 3 Naaras 11 (Nuoret) Sjödin Annette EX1
408 BRI o FI*Treselle's Cherry Cake 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
409 BRI ns 11 S*Pymans Joe Cool 3 Uros 3 (GIC) Sjödin Annette Abs
410 BRI ns 11 FI*Gnome's Hello, I Love You 3 Uros 9 (Avoin) Sjödin Annette EX1 CAC
411 BRI ns 11 FI*Helmiinan Kissanminttu 3 Naaras 9 (Avoin) Sjödin Annette EX1 CAC
412 BRI ns 11 FI*Gnome's Britannia Silver 3 Uros 8 (PR) Sjödin Annette EX1 CAPIB
413 BUR n Bjelke's Givenchy 3 Uros 3 (GIC) Knýová Linda EX1 CACS BIV
414 BUR n FI*Karvanverran Elis Ebony 3 Uros 9 (Avoin) Knýová Linda EX1 No Cert
415 BUR n FI*Seirene Rafiki 3 Uros 11 (Nuoret) Knýová Linda EX1
416 BUR n FI*Seirene Rapunzel 3 Naaras 11 (Nuoret) Knýová Linda EX1
417 BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek 3
417 BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 2 (SP) Knýová Linda KM BIV
418 BUR n FI*Karvanverran Usain Bolt 3 Uros 4 (GIP) Knýová Linda EX1 CAPS
419 BUR n FI*Narinder Dances with wolwes 3 Naaras 6 (IP) Knýová Linda EX1 CAGPIB
420 BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
420 BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 10 (KAS) Knýová Linda EX1 CAP
421 BUR b FI*Seirene Material Girl 3 Naaras 1 (SC) Sjödin Annette KM NOM
422 BUR b FI*Shu-Shun Talven Prinsessa 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
422 BUR b FI*Shu-Shun Talven Prinsessa 3 Naaras 5 (IC) Sjödin Annette EX1 CAGCIB
423 BUR b FI*Almond's Domino 3 Uros 9 (Avoin) Sjödin Annette EX2
424 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 9 (Avoin) Sjödin Annette EX1 CAC BIV NOM
425 BUR b FI*Pardofelis Romy Schneider 3 Naaras 9 (Avoin) Sjödin Annette EX1 CAC
426 BUR b FI*Mama-Alcialon Father's Son 3 Uros 12 (Pennut) Sjödin Annette EX1
427 BUR b FI*ZirCat's James Bond 3 Uros 12 (Pennut) Sjödin Annette EX2
428 BUR b FI*Mama-Alcialon Fabulous Fluttershy 3 Naaras 12 (Pennut) Sjödin Annette EX1 BIV
429 BUR b FIN*Narinder Clueless 3 Naaras 4 (GIP) Sjödin Annette EX1 CAPS NOM
430 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
430 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 10 (KAS) Sjödin Annette EX1 CAP
431 BUR c FI*Almond's Åsa Pumpulipilvi 3 Naaras 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
432 BUR d FIN*Seirene Gordias 3 Uros 17 (Veteraani) Westerlund Marie 2
432 BUR d FIN*Seirene Gordias 3 Uros 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 CAPS
433 BUR e FI*Elwood's Galaxy Caramel 3 Naaras 12 (Pennut) Sjödin Annette EX1 NOM
434 BUR e FI*Oliivian Öyvind 3 Uros 10 (KAS) Sjödin Annette EX1 CAP
435 BUR f FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC NOM
436 BUR f FI*Almond's Ella Fitzgerald 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX2
437 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1 BIV
438 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 6 (IP) Funk Bobby EX1 CAGPIB
439 BUR g FI*Arkhitekton Carrie 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
440 BUR h FI*Cattish Peppermint Patty 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
441 BUR h FI*Enjoy Queen of Puddings 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX2
442 BUR h FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1 BIV
443 BUR h FI*Beneloben Dawiina 3 Naaras 8 (PR) Funk Bobby EX1 CAPIB
444 BUR j FIN*Cattish Fort Charlotte 3 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek Arvosteltu
444 BUR j FIN*Cattish Fort Charlotte 3 Naaras 4 (GIP) Sjödin Annette EX1 CAPS
445 BUR j FI*Jigglypuff's Angelica Teach 3 Naaras 10 (KAS) Sjödin Annette EX1 CAP
446 CHA NL*Poekie Mau Mau's Helena Luna 3 Naaras 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 CAPS
447 CRX I / CRX ns Changes Liza Jane 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara Abs
448 CRX I / CRX as FI*Tajomer Blue Monday 3 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
449 CRX III / CRX ds 23 FI*Alchemist Aurum (wannabe silver) 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
450 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 3 Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
451 CRX IV / CRX f 02 62 FI*VeeKasin Hattivatti 3 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS NOM
452 CRX IV / CRX f 03 FIN*Spectrolite Vanda Teres 3 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX2
453 CRX V / CRX n 24 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can 3 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
454 CRX V / CRX a 23 FI*Alchemist Argentum 3 Uros 13c (Määrittely) Ojaniemi Sara CRX VI/CRX a 09 23
454 CRX VI / CRX a 09 23 FI*Alchemist Argentum 3 Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
455 CRX V / CRX a 23 FI*Tajomer Hello Kitty 3 Naaras 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
456 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Derekaz Mercury Fulminate 3 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
457 CRX VII / CRX f 33 FI*Piupaws Rise of the Autum Sun 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
458 CRX VIII / CRX f 09 33 FI*Alchemist Queen of Hearts 3 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
459 CRX VIII / CRX f 03 21 33 FI*Piupaws Rise of the Summer Sun 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
460 CRX IX / CRX w 63 Nika of Sakura-Hana*RU *** 3 Naaras 3 (GIC) Knýová Linda Abs
461 CYM 51-52 / CYM d 22 52 FI*Touchant Valentine Chalereuse 3 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
462 CYM 53 / CYM e 09 53 FI*KehRuun Aisha 3 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella CAC NOM
463 CYM 53 / CYM n 09 53 FI*Pikkeen Pippuri 3 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX2
464 DRX I / DRX n S*Kingfishers Never Give Up 3 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
465 DRX IV / DRX f 09 FI*Fairy-Story's ForgetMeNot 3 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
466 DRX VIII / DRX n 03 31 FI*Fairy-Story's HipHipHooray 3 Naaras 7 (CH) Sjödin Annette EX1 CACIB
467 EUR n FI*Pikku-Piun Ytimekäs Ylkä 3 Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB BIV
468 EUR n FI*Pikku-Piun Black is Back 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
469 EUR n Silkkiturkin Quukernuppi 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
470 EUR a FI*Kissakallion Nadianna 3 Naaras 5 (IC) Knýová Linda EX1 CAGCIB
471 EUR d Maahinen 3 Uros 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 No Cert
472 EUR d FI*Kissakallion Osvaldo 3 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
473 EUR ns Alma 3 Naaras 4 (GIP) Sjödin Annette EX1 No Cert
474 EUR fs FI*Kassilan Qkunen Qtamolla 3 Naaras 1 (SC) Funk Bobby KM
475 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Xerxes 3 Uros 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
476 EUR n 22 FI*Feronian Vincent Victoriano 3 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP NOM
477 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 1 (SC) Sjödin Annette KM
478 EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kurmeli 3 Uros 3 (GIC) Sjödin Annette EX1 No Cert
479 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 17 (Veteraani) Westerlund Marie 1 NOM
479 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 2 (SP) Sjödin Annette KM
480 EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina 3 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek 4
480 EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina 3 Naaras 2 (SP) Sjödin Annette KM BIV
481 EUR n 24 FI*Taikapeikon Bibliofiili 3 Uros 8 (PR) Sjödin Annette EX1 CAPIB
482 EUR a 23 FI*Pikku-Piun Älsa 3 Naaras 9 (Avoin) Sjödin Annette EX1 CAC
483 EUR a 24 FI*Sireenin Anthem 3 Uros 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1
484 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 8 (PR) Funk Bobby EX1 CAPIB
485 EUR d 23 FIN*Kassilan Guaranteed Gnome 3 Uros 1 (SC) Knýová Linda KM
486 EUR d 23 FI*Kassilan Kauhu Kakara 3 Naaras 4 (GIP) Knýová Linda DISQ
487 EUR d 24 FI*Tiikerililjan Ilveli 3 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
488 EUR e 22 FI*Tiikerililjan Lutukka 3 Uros 12 (Pennut) Knýová Linda EX1
489 EUR f 22 Silkkiturkin Qrumeluuri 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
490 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
491 EUR f 24 FI*Sireenin Anarchy 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
492 EUR g 23 FI*Kyöpelivuoren Hillen Helmikki 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX2
493 EUR g 23 FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
494 EUR ns 24 FI*Errun Lupsakka lordi 3 Uros 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
495 KOR FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile 3 Naaras 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
496 KOR FI*Mythai Palat Pai Jit 3 Uros 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
497 KOR FI*Tatsutan Vanda Naksa-Tranan 3 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 BIV
498 KOR FI*Tatsutan Vina Indra-Niharam 3 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX2
499 KOR FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha 3 Naaras 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB NOM
500 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus 3 Uros 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM BIV
501 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
502 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI*Meamoons MX A Be Yourself 3 Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
503 MAN 51-52 / MAN e 52 FI*Pikkeen Pectus 3 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella MAN e 53
504 MAN 51-52 / MAN n 51 FIN*D'manns Quick Quarterback 3 Uros 17 (Veteraani) Westerlund Marie Abs
504 MAN 51-52 / MAN n 51 FIN*D'manns Quick Quarterback 3 Uros 2 (SP) Mastrangelo Donatella KM NOM
505 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN*JoJon Hui Dec 3 Naaras 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB
506 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Funk Bobby KM
507 MAU n 24 FI*Chai-lai Panya Pebatma 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
508 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Knýová Linda KM NOM
509 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Knýová Linda KM
510 OCI n 24 FI*Northalla Basalt 3 Uros 8 (PR) Knýová Linda EX1 CAPIB
511 OCI n 24 FI*Northalla Wildfire 3 Uros 10 (KAS) Knýová Linda EX1 CAP
512 OCI b 24 DK*Hindkjær's Gaia 3 Naaras 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
513 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Eriksson Ulrika KM BIV
514 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum 3 Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
515 OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi 3 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 No Cert
516 OCI b 24 FI*WiliWilla Billie Bound 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
517 OCI b 24 FI*WiliWilla Merton Charm 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX2
518 OCI b 24 FI*WiliWilla Mollie's Delicious 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
519 OCI b 24 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice 3 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 BIV NOM BIS
520 OCI b 24 FI*Topspot MysticMagic of Solstice 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
521 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Westerlund Marie Abs
521 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Eriksson Ulrika KM
522 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Caleana 3 Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
524 OCI c 24 FI*WiliWilla Bollinger 3 Uros 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
525 OCI c 24 FI*Guttatus Polar Star 3 Naaras 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1 NOM
526 OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax 3 Uros 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM NOM
527 OCI o 24 Dragon Amagitsune*RU 3 Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
528 OCI ns 24 FI*Northalla Blackbeard 3 Uros 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
529 OCI ns 24 FI*Northalla Granuaile 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
530 OCI bs 24 SE*OzzySpot's Calippo Ize 3 Uros 11 (Nuoret) Sjödin Annette EX1 BIV NOM
531 OCI bs 24 FI*Moosegrove Iron Tiger 3 Uros 12 (Pennut) Sjödin Annette EX1
532 OCI bs 24 FI*Northalla Corvus Corone 3 Naaras 12 (Pennut) Sjödin Annette EX1
533 OCI os 24 FI*Northalla Moonlight 3 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 NOM
534 RUS FI*BlueKaramel Blue Diamond 3 Uros 3 (GIC) Knýová Linda EX1 CACS
535 RUS FI*Bessemjanka's Qaramell 3 Naaras 5 (IC) Knýová Linda Abs
536 RUS FI*BlueKaramel Blue Bell 3 Naaras 5 (IC) Knýová Linda EX1 CAGCIB
537 RUS FI*Hana-Bi Liù 3 Naaras 7 (CH) Knýová Linda EX1 CACIB
538 RUS FI*Zarin Simply the Best 3 Uros 10 (KAS) Knýová Linda EX1 CAP BIV NOM BIS
539 RUS FI*Inkilee Miss Suvisilmä 3 Naaras 9 (Avoin) Knýová Linda EX3
540 RUS FI*Zarin Sunday Rose 3 Naaras 9 (Avoin) Knýová Linda EX1 CAC BIV NOM
541 RUS Lirika Flor De Azur *ES 3 Naaras 9 (Avoin) Knýová Linda EX2
542 RUS Amore di Marchesi*CH 3 Uros 11 (Nuoret) Knýová Linda EX1 BIV NOM BIS
543 RUS FI*Hana-Bi Pimen 3 Uros 11 (Nuoret) Knýová Linda EX2
544 RUS Rhapsody in Blue Flash Arian 3 Uros 11 (Nuoret) Knýová Linda Abs
545 RUS S*Kyanos Dreamsister Diamond 3 Naaras 11 (Nuoret) Knýová Linda EX1
546 RUS FI*Lolcat's Leo Wyatt 3 Uros 12 (Pennut) Knýová Linda EX1 BIV NOM
547 RUS FI*NorthernBlue Lionheart 3 Uros 12 (Pennut) Knýová Linda EX2
548 RUS FI*Inkilee Gone with the wind 3 Naaras 12 (Pennut) Knýová Linda EX4
549 RUS FI*Inkilee Rakkausruno 3 Naaras 12 (Pennut) Knýová Linda EX
550 RUS FI*Shady-Lady's Summer Nights 3 Naaras 12 (Pennut) Knýová Linda EX1
551 RUS FI*Susanssin Faithful Shieldmaiden 3 Naaras 12 (Pennut) Knýová Linda EX3
552 RUS FI*Zarin Delphinium 3 Naaras 12 (Pennut) Knýová Linda EX2
553 RUS Ynahita Akvamarin, CZ 3 Naaras 12 (Pennut) Knýová Linda Abs
554 RUS FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever 3 Naaras 8 (PR) Knýová Linda EX1 CAPIB NOM
555 RUS FI*Inkilee Huvitus 3 Uros 10 (KAS) Knýová Linda EX
556 RUS FI*Susanssin Heartthrobs By Silver 3 Uros 10 (KAS) Knýová Linda EX4
557 RUS FI*Susanssin Secret Crush Of Silver 3 Uros 10 (KAS) Knýová Linda EX3
558 RUS S*Grrr Aston Martin One 3 Uros 10 (KAS) Knýová Linda EX2
559 RUS FI*Susanssin Mylady Blue 3 Naaras 10 (KAS) Knýová Linda EX1 CAP
560 SIN Lika-Hana Nikolaevs Pride*RU *** 3 Naaras 3 (GIC) Mastrangelo Donatella Abs
561 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 3 Uros 1 (SC) Funk Bobby KM NOM BIS
562 SOM n (N)Villkattens Wilmer 3 Uros 5 (IC) Funk Bobby Abs
563 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 17 (Veteraani) Westerlund Marie Abs
563 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 2 (SP) Funk Bobby Abs
564 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 3 Naaras 6 (IP) Funk Bobby EX1 CAGPIB NOM BIS
565 SOM n FI*Amajan Fede Favoloso 3 Uros 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP NOM
566 SOM a FI*Kharn-Ka Blue Moment 3 Naaras 9 (Avoin) Knýová Linda EX1 CAC
567 SOM a FI*Kharn-Ka Parisian Queen 3 Naaras 11 (Nuoret) Knýová Linda EX1
568 SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon 3 Uros 2 (SP) Knýová Linda KM
569 SOM o IT*X-Factor di Gens Rubra 3 Uros 11 (Nuoret) Sjödin Annette Abs
570 SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 3 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek 1 NOM BIS
570 SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 3 Naaras 2 (SP) Sjödin Annette KM
571 SOM o FIN*Kharn-Ka Rainbreaker 3 Uros 4 (GIP) Sjödin Annette EX1 CAPS NOM
572 SOM ns FIN*Walimain Darion 3 Uros 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
573 SPH I / SPH a FI*Tuiscalo's O'my Nude Tsu'Tey 3 Naaras 9 (Avoin) Sjödin Annette EX1 CAC
574 SPH III / SPH f FI*CiCi's Abby AB Normal 3 Naaras 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
575 SPH V / SPH d 21 33 FI*Tutsi Chaumet 3 Uros 1 (SC) Sjödin Annette KM
576 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 3 Uros 3 (GIC) Sjödin Annette EX2
577 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 3 Uros 3 (GIC) Sjödin Annette EX1 CACS BIV
578 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Hobbitqueen's Grizabella 3 Naaras 11 (Nuoret) Sjödin Annette EX1
579 SPH V / SPH n 02 33 FI*Tutsi Hariton 3 Uros 12 (Pennut) Sjödin Annette EX1
580 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 3 Naaras 2 (SP) Sjödin Annette KM
581 XSH ns 22 Hottentotti 3 Naaras 13a (Noviisi) Ojaniemi Sara EUR ns 22
582 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS BIV NOM BIS
583 BAL b FI*BaliDancer's Cool Mint 4 Uros 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB
584 BAL b FI*BaliDancer's Freija 4 Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
585 BAL c FI*BaliDancer's Caya 4 Naaras 1 (SC) Chadaj Marek Abs
586 BAL c FI*BaliDancer's Ellie 4 Naaras 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB NOM BIS
587 BAL h 21 FI*Mummeli Dinazinha Queena 4 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
588 OLH n FI*Laurinda Mario Baiser 4 Uros 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
589 OLH n 25 FI*Mummeli Qianinho Ukko 4 Uros 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
590 OLH b 24 FI*TaikaTomun Chili 4 Uros 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB NOM
591 OLH d 24 FI*Jalecat's QuasiModo 4 Uros 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
592 OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Stoa Caroline KM NOM BIS
593 OSH n FI*Curnauskiss Paint In Black 4 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
594 OSH n FI*Birregin Victory Ford 4 Naaras 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB NOM
595 OSH f FI*Choose Avec Moi & Bimba 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC NOM
596 OSH h FI*Skazki Sametti Tigrovna 4 Naaras 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB
597 OSH n 24 FI*Jalecat's X'tra XoXo 4 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 NOM BIS
598 OSH n 24 FIN*Birregin Ashita ga Choose 4 Naaras 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 1 NOM
598 OSH n 24 FIN*Birregin Ashita ga Choose 4 Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
599 OSH n 24 Oralee Hidalgo 4 Uros 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB NOM
600 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Ojaniemi Sara KM NOM
601 OSH n 25 Phoenix Arakan, CZ 4 Uros 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
602 OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 2 (SP) Chadaj Marek KM NOM BIS
603 OSH b 22 FI*Clamoris Fabricia 4 Naaras 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS NOM
604 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas 4 Uros 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 1 NOM BIS
604 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas 4 Uros 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS NOM
605 OSH b 24 FI*Galene's Cotton Eyed Joe 4 Uros 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
606 OSH d 22 FI*Choose An Aconda Man 4 Uros 13c (Määrittely) Ojaniemi Sara Abs
606 OSH d 22 FI*Choose An Aconda Man 4 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline Abs
607 OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
607 OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe 4 Uros 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS
608 OSH f 22 FI*Clamoris Habika 4 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
609 OSH ds 24 FI*DeLaSoul's King of Fools 4 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
610 OSH n 03 FI*Laurinda Othello Savarin 4 Uros 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB
611 OSH n 03 Schrödinger Hi Gustepa 4 Uros 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP
612 OSH b 02 FI*Pinewoods Sugar and Spice 4 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
613 OSH d 02 Jacadi De La Cour Divine 4 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
614 OSH j 03 FIN*Desmodus Lilac Negrita 4 Naaras 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika Abs
614 OSH j 03 FIN*Desmodus Lilac Negrita 4 Naaras 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS
615 OSH n 03 24 FI*Choose Xoo Cute To Be True 4 Uros 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS
616 OSH b 02 21 FI*Omenatarhan Part Time Lover 4 Uros 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
617 OSH q 02 21 FI*Galene's Daphne Mezereum Alba 4 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
618 SIA n Baccara Eastern Nymph 4 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
619 SIA n S*Nova Star Twix 4 Uros 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 2
619 SIA n S*Nova Star Twix 4 Uros 2 (SP) Stoa Caroline KM
620 SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 1 (SC) Stoa Caroline KM
621 SIA a Alexy Bluebell of Deraza 4 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
622 SIA b San-Toi North Star of Plan-A 4 Uros 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB
623 SIA b FI*Clamoris Humbert 4 Uros 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB
624 SIA b FI*Birregin Arabean Proud 4 Naaras 8 (PR) Chadaj Marek EX1 CAPIB
625 SIA c FI*Kelmikerhon Kukkiiko Magnolia 4 Naaras 7 (CH) Chadaj Marek Abs
626 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka 4 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
627 SIA c Alexy De Lilac of Deraza 4 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 NOM
628 SIA e FI*Cleverkitty A Dance with Dragons 4 Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1 NOM
629 SIA f FI*Baila-Bailan Aika-Suttura 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
630 SIA h Cammeleo Isis 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
631 SIA e 21 FI*Clamoris Isadora 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
632 SYS n 01 FI*Sultsinan WhatChaMaCallIt 4 Naaras 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB NOM
633 SYS b 03 FI*Choose Three Wishes Well 4 Naaras 1 (SC) Stoa Caroline KM
634 SYS d 03 FI*Birregin Pierre Précieuse 4 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 NOM BIS
635 SYS n 03 21 HU*Shagio-Chen Palatinus 4 Uros 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
636 SYS n 03 21 FI*BaliDancer's DoDidDone 4 Uros 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB
637 SYS b 02 21 FI*Pinewoods Tequila Sunrise 4 Uros 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB
638 HCL Roope Rommirusina Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Maillard Chiavuzzo Isabelle 2
639 HCL Simba Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Maillard Chiavuzzo Isabelle 1
640 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Henry Stéphane 1 NOM BIS
641 HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) van Grebst Leslie 1 NOM
641 HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Maillard Chiavuzzo Isabelle 2
642 HCS Ukkonen Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Maillard Chiavuzzo Isabelle 1 NOM
643 HCS Tinka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Henry Stéphane 3
644 HCS Lilli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Henry Stéphane 2
645 HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Henry Stéphane 1
645 HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) van Grebst Leslie 1 NOM BIS
646 OCI b 24 FIN*Moosegrove Kókiri 3 Uros 17 (Veteraani) Westerlund Marie Abs
646 OCI b 24 FIN*Moosegrove Kókiri 3 Uros 1 (SC) Eriksson Ulrika KM NOM
696 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Björkander Lena ACL I, ACL VI, MCO VI, NFO VIII, RAG n 21, SBI b 21, SBI c 21, SBI h 21, SIB V, TUV n 61-63, TUV d 61-63, TUV f 61-63, VET II urokset 46
Capra Flavia Tark. II, NFO III, NFO IV, RAG b, RAG c, RAG n 03, RAG g 04, SBI n, SBI e, SBI f, VET I 46
Chadaj Marek BAL c, OLH b 24, OSH a 24, OSH b 24, OSH d 25, OSH h, OSH n 03, OSH n 03 24, OSH q 02 21,SIA b, SIA c, SIA e, SYS b 02 21, SYS n 01, SYS n 03 21, VET II naaraat, VET III naaraat 33
Eriksson Ulrika ABY n, BML I, BRI a, BRI f, BRI g, BRI o, CRX III, CRX VI, CRX VII, CRX VIII, EUR n, EUR f 22, EUR f 24, OCI b 24, SOM ns, SPH III, VET IV naaraat 48
Funk Bobby EXO a, EXO g, EXO n 03, PER w 62, PER e, PER n 22, PER d 22, PER f 24, PER e 01 62, PER f 03, PER f 03 22, BEN n 24, BEN n 24 33, BUR f, BUR g, BUR h, EUR fs, EUR a 24, EUR ns 24, MAU ns, MAU n 24, OCI c 24, SOM n 43
González-Redondo Jorge Fernández EXO n, EXO n 22, PER f, PER d 23, PER ns 22 62, PER n 03, MCO II, RAG c 21, RAG d 03, RAG f 04, SBI c, SBI d, SIB III, SIB IV, TUA IX 43
Henry Stéphane Tark. II, ACL IV, ACS III, ACS VIII, MCO III, RAG a, RAG a 03, RAG c 04 21, RAG f 04 21, SBI a, HCL+HCS naaraat 45
Knýová Linda BUR n, EUR a, EUR d 23, EUR e 22, OCI n 24, CRX IX, RUS, SOM a 46
Koskenkangas Marjatta ACS VII, MCO I, NFO II, NFO V, RAG n, RAG a 04, RAG g 03 21, SBI g, SBI h 45
Maillard Chiavuzzo Isabelle MCO V, MCO IX, NFO VI, RAG n 04, SBI b, SBI j, SBI d 21, HCL+HCS urokset 45
Mastrangelo Donatella Tark. III, tark. IV, BEN n 22, BEN n 24 32, BRI n, BRI c, BUR c, BUR d, CHA, CRX V, CYM 51-52, CYM 53, KOR, MAN 51-52, OCI o 24, OCI os 24, SIN, VET IV urokset 33
Ojaniemi Sara Tark. III, tark. IV, BEN n 22 33, BRI e, CRX I, CRX IV, DRX I, DRX IV, EUR d, EUR n 22, EUR d 24, EUR g 23, OCI ns 24, BAL b, BAL h 21, OLH n 25, OLH d 24, OSH f, OSH n 24, OSH n 25, OSH f 22, OSH ds 24, OSH d 02, OSH b 02 21, SIA f, SIA h, SIA e 21, SYS d 03 40
Sjödin Annette BEN n 22 31, BSH h, BSH ns 11, BUR b, BUR e, BUR j, EUR a 23, EUR n 24, EUR ns, OCI bs 24, ABY a, ABY o, DRX VIII, SOM o, SPH I, SPH V 44
Stoa Caroline EXO f, EXO ns 24 62, EXO fs 24 62, EXO a 03 24, EXO d 03 22, PER n, PER d, PER n 24, PER d 24, PER f 22, PER g 22, PER ds 22 62, PER fs 22 62, PER n 02, PER e 02 62, PER f 03 24, PER a 33, PER n 21 33, OLH n, OSH n, OSH b 22, OSH d 22, OSH b 02, OSH j 03, SIA n, SIA a, SYS b 03 42
van Grebst Leslie MCO VII, NEM I, RAG f, RAG a 21, RAG d 03, RAG e 04, SIB II, SIB VI, SIB VIII, TUA V, TUA VIII, KK vet 33
Westerlund Marie ACL V, ACL X, ACS VI, MCO IV, MCO VIII, NFO I, NFO VII, NFO IX, RAG n 04 21, RAG a 04 21, SBI n 21, SBI a 21, SBI e 21, VET III urokset 49
16 tuomaria.