Omakissa
URK 8.3.2015 Kirkkonummi
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 8.3.2015 Loppuu 8.3.2015
Ilmoittautuminen alkaa 15.12.2014 Ilmoittautuminen loppuu 16.2.2015
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 21.2.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 450   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti terhi@urk.fi
Paikka Masala
Toimihenkilöt Infopuhelin  046 - 9020879
Marko Lahtinen, näyttelypäällikkö/pääassistentti, showmanager@urk.fi, p.041 584 1221
Terhi Rannaste, näyttelysihteeri, terhi@urk.fi 045 1200082 klo 16-21
Monika Lindgren, rahastonhoitaja, monika@urk.fi 050 3048889            
Mia Turunen, luettelon mainosmyynti, mia@urk.fi
Minna Rautiainen, Palkinnot/ruusukkeet , Sahatie 1 A 1, 47400 Kausala, puh. 044 324 9967 minna@urk.fi
Lisätietoja Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä. Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén sääntöjä. Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä.
Ilmoittautumiset: 15.12.2014-31.1.2015 välisenä aikana, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta!
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille osoitteella Terhi Rannaste, Nahkurinpolku 9 C 20, 04200 Kerava. Mikäli ilmoittautuminen tapahtuu paperilomakkeella, on täytettävä ilmoittautumislomake erikseen kummallekin päivälle, ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. Paperi- ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 30.1.2015.
Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 17. 
Veteraaniluokkaan ilmoittaudutaan kumpanakin päivänä erikseen, ei normaali-ilmoittautumisen kanssa samassa.
Leimakortit: Näytteilleasettaja voi ilmoittaa leimakortilla yhden kissan per päivä, uusia leimakortteja EI jaeta näyttelyssä, mutta vajaita leimakortteja täydennetään vanhaan tapaan
HUOM! Näyttelyluettelo on maksullinen ja sen todelliset kustannukset on huomioitu näyttelymaksussa. Luettelon hinta on ennakkoon, omakissan kautta, ostettaessa 2€ ja näyttelypaikalta ostettuna 4€. Yksi luettelo, joka sisältää molemmat päivät.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 59 52 2 1 4
2 80 79 1 0 0
3 82 82 0 0 0
4 116 112 0 0 4
Kotikissat 6 6 0 0 0
Yhteensä 343 331 3 1 8

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI*Elrikan Fantastic Feeling 1 Uros 9 (Avoin) Fanelli Loredana EX1 CAC NOM
2 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1 NOM BIS
3 EXO n 22 FI*Chosen-One Rain of Roses 1 Naaras 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1
4 EXO f 22 LT*Lelija Pupa 1 Naaras 9 (Avoin) Fanelli Loredana Abs
5 EXO n 03 FI*AzuLejo's Bye Bye Beautiful 1 Naaras 12 (Pennut) Fanelli Loredana EX1 NOM
6 EXO n 03 FI*Elrikan Prince 1 Uros 10 (KAS) Fanelli Loredana EX1 CAP NOM BIS
7 EXO a 02 21 62 Teddy-Bear Mechta*RU 1 Uros 1 (SC) Fanelli Loredana KM
8 EXO d 03 24 FI*Elrikan Fazer 1 Uros 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC
9 PER w 62 FI*Elrikan Rolex 1 Uros 3 (GIC) Percynská Rihová Marie EX1 CACS NOM BIS
10 PER f FI*Mimosan Lying From You 1 Naaras 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC NOM BIS
11 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go 1 Uros 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1 NOM BIS
12 PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose 1 Naaras 2 (SP) Fanelli Loredana KM NOM BIS
13 PER f 03 Betty Soldeserto 1 Naaras 5 (IC) Percynská Rihová Marie EX1 CAGCIB
14 PER f 03 FI*AzuLejo's Astral Romance 1 Naaras 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1
15 PER d 21 33 Colorolla Madlen 1 Naaras 7 (CH) Fanelli Loredana Abs
16 ACL III / ACL n 23 FI*Murmelin Bonzo 2 Uros 4 (GIP) Fanelli Loredana EX1 CAPS
17 ACL VI / ACL f 03 24 FI*DilYaar Fayyim Foolwati 2 Naaras 6 (IP) Percynská Rihová Marie Abs
18 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek 1 NOM BIS
18 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Landsnes Kasia KM NOM
19 ACS IV / ACS n 02 21 62 FI*Murmelin Daniela 2 Naaras 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC
20 ACS VI / ACS d 02 21 62 FI*Murmelin Dexter 2 Uros 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC
21 MCO II / MCO n 03 Ghost Rider Tiili*PL 2 Uros 3 (GIC) Fanelli Loredana EX1 CACS
22 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's I Want It More 2 Uros 6 (IP) Fanelli Loredana EX1 CAGPIB NOM
23 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Miracle Man 2 Uros 8 (PR) Fanelli Loredana EX1 CAPIB
24 MCO III / MCO n 24 Auchentoshan Sissi 2 Naaras 10 (KAS) Percynská Rihová Marie Abs
25 MCO IV / MCO n 09 22 FI*TipTop Maine Caesar 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
26 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Bonneamie Walker Canyon 2 Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
27 MCO V / MCO d 23 FI*Magnificat RED VELVET 2 Naaras 11 (Nuoret) Landsnes Kasia EX1
28 MCO V / MCO f 22 FI*Blackcurrant Sophia Loren 2 Naaras 12 (Pennut) Landsnes Kasia EX1 NOM BIS
29 MCO VI / MCO f 03 22 FI*SolarWind's Hathor 2 Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
30 MCO VII / MCO ds 23 FI*SolarWind's Anubis 2 Uros 4 (GIP) Landsnes Kasia EX1 CAPS
31 MCO VIII / MCO es 09 22 FI*Iidaroosan Snow angel 2 Naaras 5 (IC) Percynská Rihová Marie EX1 CAGCIB
32 MCO VIII / MCO ns 09 22 PT*Artsycats Lucy in the Sky 2 Naaras 7 (CH) Percynská Rihová Marie EX1 CACIB NOM
33 MCO VIII / MCO gs 09 22 FI*Chamberlain Morning Sun 2 Naaras 8 (PR) Percynská Rihová Marie Abs
34 MCO ns 02 21 FI*Chamberlain Hidden Thoughts 2 Uros 1 (SC) Percynská Rihová Marie Abs
35 NEM I / NEM a FI*NonServiam Ashen Cold 2 Naaras 12 (Pennut) Fanelli Loredana EX1
36 NEM II / NEM n 09 21 FI*Eswood DJ Kitty 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
37 NFO I / NFO n FI*Draconian Northern Lights 2 Uros 8 (PR) Percynská Rihová Marie EX1 CAPIB
38 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
38 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Percynská Rihová Marie KM BIV
39 NFO II / NFO n 03 FI*Siniidan Requiem of Spirit 2 Uros 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1
40 NFO II / NFO n 03 FI*Hirmuinen Bastet 2 Naaras 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1
41 NFO II / NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine 2 Uros 6 (IP) Percynská Rihová Marie EX2
42 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Shadegrown 2 Uros 6 (IP) Percynská Rihová Marie CAGPIB
43 NFO III / NFO n 22 Orkan Uroczysko*PL 2 Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB NOM
44 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment 2 Uros 1 (SC) Fanelli Loredana KM BIV NOM
45 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Mototassun Viehkeä Veijari 2 Uros 3 (GIC) Fanelli Loredana EX1 CACS
46 NFO IV / NFO a 09 23 FI*Nalle-Puhin Gil Grissom 2 Uros 3 (GIC) Fanelli Loredana EX2
47 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Suvi-illan Bella 2 Naaras 7 (CH) Fanelli Loredana EX1 CACIB
48 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Siniidan Nocturne of Shadow 2 Uros 12 (Pennut) Fanelli Loredana EX1
49 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Naaras 12 (Pennut) Fanelli Loredana EX1 NOM
50 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 7 (CH) Percynská Rihová Marie EX1 CACIB
51 NFO V / NFO e FI*Charmakato Vadim 2 Uros 10 (KAS) Percynská Rihová Marie EX1 CAP NOM BIS
52 NFO VI / NFO e 09 FI*Charmakato Viola 2 Naaras 9 (Avoin) Landsnes Kasia EX1 CAC
53 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 7 (CH) Landsnes Kasia EX1 CACIB
54 NFO VI / NFO f 09 FI*Jarraun's Skog Borghilda 2 Naaras 8 (PR) Landsnes Kasia EX1 CAPIB
55 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 10 (KAS) Landsnes Kasia Abs
56 NFO VI / NFO f 03 FI*Kultahuiskan Geisha 2 Naaras 8 (PR) Landsnes Kasia EX2
57 NFO VI / NFO d 03 FI*Louhelan Emma Frost 2 Naaras 10 (KAS) Landsnes Kasia EX1 CAP BIV
58 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM NOM
59 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin 2 Naaras 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
60 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Koskenkangas Marjatta Abs
61 NFO IX / NFO w 61 FI*Tähtitassun Juhannus 2 Uros 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM NOM
62 RAG n Gayaneh Ideo Iuxta 2 Uros 7 (CH) Fanelli Loredana EX1 CACIB
63 RAG n FI*Lukanpuron Brenda 2 Naaras 4 (GIP) Fanelli Loredana EX1 CAPS
64 RAG a FI*Maplehill's Kingfisher 2 Uros 11 (Nuoret) Landsnes Kasia EX1
65 RAG a FI*Dolldesire's Lucas 2 Uros 12 (Pennut) Landsnes Kasia EX1
66 RAG b Starring Ihana Isadora 2 Naaras 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM
67 RAG h FI*Tuulikellon Chocolate Cookie 2 Naaras 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1
68 RAG n 21 FI*Kivelän Baldassare Ludano 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
69 RAG n 03 Darlinlildols Valiant Warrior 2 Uros 11 (Nuoret) Fanelli Loredana Abs
70 RAG n 03 FI*Collicatin Mexican Boyfriend 2 Uros 11 (Nuoret) Fanelli Loredana EX1 NOM BIS
71 RAG n 03 (N)Diadem's Wilma Sollis 2 Naaras 11 (Nuoret) Fanelli Loredana EX1
72 RAG n 04 FI*Lukanpuron Elias 2 Uros 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1
73 RAG n 04 FI*Dolldesire's Lily 2 Naaras 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1
74 RAG a 03 FI*Satinante's Norma Natalie 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
75 RAG a 03 FI*Maplehill's Song of Ice and Fire 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
76 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 2 Naaras 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM NOM BIS
77 RAG a 04 FI*Lukanpuron Corona Borealis 2 Uros 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC
78 RAG a 04 FI*Lukanpuron Elna 2 Naaras 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1
79 RAG a 04 FI*Celestial's Never Höörd 2 Uros 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1
80 RAG a 04 FI*Dolldesire's Kismet 2 Naaras 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1 BIV NOM
81 RAG f 03 FI*Utuinen Rebel Rosebud 2 Naaras 3 (GIC) Fanelli Loredana EX1 CACS NOM
82 RAG f 04 FI*Fannidolls Sparkly Saphire 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta Abs
83 SBI n FI*Midianin Bella 2 Naaras 6 (IP) Fanelli Loredana EX1 CAGPIB
84 SBI a FIN*Sic'an Mesa 2 Naaras 4 (GIP) Fanelli Loredana EX1 CAPS
85 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 2 Naaras 10 (KAS) Fanelli Loredana EX1 CAP
86 SBI b S*Saphire Extreme Cleo De Nile 2 Naaras 11 (Nuoret) Fanelli Loredana EX1
87 SBI c FI*Saca's Kenzie the Knight 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
88 SBI e FI*Mototassun Remu-Rudolf 2 Uros 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM
89 SBI f FI*Belagian Xantippa 2 Naaras 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC
90 SBI f FI*Nalle-Puhin Madonna 2 Naaras 4 (GIP) Percynská Rihová Marie Abs
91 SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM BIV
92 SBI b 21 FI*Canth's UltraVox 2 Uros 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM
93 SBI b 21 FI*JoJon Pingheng Mei 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
94 SBI d 21 FI*Canth's Xavier 2 Uros 4 (GIP) Percynská Rihová Marie EX1 CAPS
95 SIB I / SIB a FI*Piperitan Inachius 2 Uros 9 (Avoin) Fanelli Loredana Abs
96 SIB I / SIB n FI*Catillus Marco Polo 2 Uros 12 (Pennut) Fanelli Loredana EX1
97 SIB II / SIB n 09 FI*Catillus Magellan 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
98 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 1 (SC) Landsnes Kasia KM BIV NOM BIS
99 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Zippora 2 Naaras 3 (GIC) Landsnes Kasia EX1 CACS NOM BIS
100 SIB III / SIB n 24 FI*Amurin Salome 2 Naaras 11 (Nuoret) Landsnes Kasia EX1 NOM
101 SIB III / SIB a 22 FI*Piperitan Ixion 2 Uros 10 (KAS) Landsnes Kasia Abs
102 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea 2 Uros 3 (GIC) Percynská Rihová Marie EX1 CACS NOM
103 SIB IV / SIB ny 09 24 FI*Amurin Rafael II 2 Uros 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1
104 SIB V / SIB f BG*Leila Sibirela 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC BIV
105 SIB V / SIB g 24 FI*Irvikissan Hemera 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX2
106 SIB V / SIB f 24 FI*Irvikissan Ilmatar 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
107 SIB V / SIB g 24 FI*Villan Keisarinna 2 Naaras 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS
108 SIB V / SIB f 24 FI*Villan Näppärä Neito 2 Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
109 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Lumikissan Säihkysilmä 2 Naaras 11 (Nuoret) Landsnes Kasia EX1
110 SIB VI / SIB f 09 24 FIN*Amurin Faiga 2 Naaras 2 (SP) Landsnes Kasia KM
111 SIB VI / SIB d 09 23 FIN*Magnificat Delizia 2 Naaras 4 (GIP) Landsnes Kasia EX1 CAPS
112 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 1 (SC) Fanelli Loredana KM
113 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas 2 Naaras 8 (PR) Fanelli Loredana EX1 CAPIB NOM
114 SRL d 22 FlodoCats Alejandro 2 Uros 10 (KAS) Percynská Rihová Marie EX1 CAP
115 SRL a 03 Katrin's Curly Onix Blue 2 Uros 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC
116 TUA I / TUA n FI*Josmarin Jazmenia 2 Naaras 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1 NOM
117 TUA V / TUA d 24 FI*Gildemin Brutus Boy 2 Uros 11 (Nuoret) Fanelli Loredana EX1
118 TUA VI / TUA f 03 22 FI*Elekatin Jalila Jessenia 2 Naaras 7 (CH) Percynská Rihová Marie EX1 CACIB
119 TUA VII / TUA ns 23 S*Djäknens Wesa of Savile Row 2 Uros 12 (Pennut) Fanelli Loredana Abs
120 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
120 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 3 (GIC) Fanelli Loredana EX1 CACS BIV
121 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Bailey's King 2 Uros 11 (Nuoret) Fanelli Loredana EX1
122 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Big Benjamin 2 Uros 11 (Nuoret) Fanelli Loredana Abs
123 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Jedrus 2 Uros 11 (Nuoret) Fanelli Loredana EX2
124 TUA IX / TUA w 62 FI*Felesin Angeli 2 Naaras 11 (Nuoret) Fanelli Loredana EX1
125 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Verdian Erdehan 2 Uros 6 (IP) Landsnes Kasia EX1 CAGPIB NOM
126 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*GizemliKediler Bal Bilmece 2 Uros 3 (GIC) Landsnes Kasia Abs
127 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Kipinättären Atomic Aydin 2 Uros 12 (Pennut) Landsnes Kasia EX1
128 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Kipinättären Ayda Andromeda 2 Naaras 12 (Pennut) Landsnes Kasia EX1
129 ABY n Osiris(V) Total Surprise 3 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS BIV
130 ABY n S*Aucuparia's Byzantion 3 Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
131 ABY n FI*Link Sanaa Raziya 3 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
132 ABY n S*Aloysius Velvet tigerlily delight 3 Naaras 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB NOM
133 ABY n (N)Mayas Pride Maori 3 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1 NOM
134 ABY n FI*Laire Valar Lorien 3 Uros 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS
135 ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 3 Uros 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB NOM
136 ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu 3 Uros 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP
137 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 3 Naaras 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB BIV NOM
138 ABY o S*Aucuparia's Topkapi 3 Uros 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB
139 ABY o FI*Neaera's Genna Gingerella 3 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
140 ABY o FI*Link Rosa Mau 3 Naaras 4 (GIP) Sidorova Natalia EX1 CAPS BIV NOM
141 ABY o FI*Link Tenagne Mau 3 Naaras 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB
142 ABY o FI*Nebuankhet Captain John Carter 3 Uros 8 (PR) Sidorova Natalia EX1 CAPIB
143 ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl 3 Uros 2 (SP) Sidorova Natalia KM
144 BEN n 24 Myart Jungle Rock N Spots 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
145 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
146 BEN n 24 FI*Leokatin Lystikäs 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX2
147 BEN n 24 FI*PurrGold Dolce Delia 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1 BIV NOM
148 BEN n 22 33 FI*Leokatin Jamboree 3 Uros 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP
149 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 17 (Veteraani) Peltonen Martti 1 NOM BIS
149 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM NOM
150 BML I / BML ns 11 31 S*CallaMej de Li Cat 3 Uros 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
151 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Hopia Poika 3 Uros 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
152 BRI a FI*Rhinestone's Angus Young 3 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
153 BRI a FI*Rhinestone's Runaway 3 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
154 BRI a FIN*Ruusutarhan Ghisella 3 Naaras 17 (Veteraani) Peltonen Martti Abs
154 BRI a FIN*Ruusutarhan Ghisella 3 Naaras 6 (IP) Lindelöf Sirpa Abs
155 BRI a 22 FI*Rhinestone's Dr. Feelgood 3 Uros 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1 NOM
156 BRI ns 22 62 Britz Buster Jaxx 3 Uros 7 (CH) Sidorova Natalia EX1 CACIB
157 BRI a 03 FI*Rhinestone's Wild Edric 3 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
158 BUR n FI*Korennon Da Capo 3 Uros 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX2
159 BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen 3 Uros 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP
160 BUR h FI*Cattish Ada Rising 3 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC NOM
161 BUR h FI*Enjoy Queen of Puddings 3 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. Abs
162 BUR h FI*Genuina Oranda Onassis 3 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX2
163 BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 2 (SP) Jones Steven L. KM NOM
164 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 2 (SP) Martikainen Arja KM
165 CHA FI*Sinimirrin Ruusunen 3 Naaras 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB NOM BIS
166 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 3 Uros 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS BIV NOM
167 CRX II / CRX b 01 62 FI*Framillan Keep It Up 3 Naaras 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB
168 CRX II / CRX b 03 FI*Framillan Oh, I'm Your superstar 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
169 CRX II / CRX ns 09 FI*Ballerina's King Florestan 3 Uros 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
170 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual 3 Uros 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB
171 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Shane Walsh 3 Uros 4 (GIP) Sidorova Natalia EX1 CAPS
172 CRX III / CRX fs FI*Ballerina's Odile 3 Naaras 7 (CH) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACIB
173 CRX III / CRX h FI*Piupaws Prinsessa Celestia 3 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
174 CRX IV / CRX f 02 62 FI*VeeKasin Hattivatti 3 Naaras 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
175 CRX IV / CRX d 03 FI*Ballerina's Prince Florimund 3 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
176 CRX V / CRX n 24 FI*Piupaws Huey 3 Uros 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB
177 CRX VI / CRX n 03 24 FI*FunkyJam's Bon-Bon Candy 3 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
178 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Spectrolite Ritariperhonen 3 Uros 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
179 CRX VI / CRX a 01 21 62 FI*Framillan Rolling PickaBoo 3 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1 BIV
180 CRX VII / CRX f 33 FI*Piupaws Rise of the Autum Sun 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
181 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI*Framillan Quixotic Clown 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
182 CRX VIII / CRX f 03 21 33 FI*Piupaws Rise of the Summer Sun 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1 BIV
183 CRX VIII / CRX g 09 33 FI*Ronttilan Emily The Strange 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX2
184 CRX VIII / CRX n 02 33 FI*VippeCat Beautiful Rose 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
185 CYM 51-52 / CYM f 09 52 DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan 3 Naaras 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José Abs
186 CYM 53 / CYM e 09 53 FI*KehRuun Aisha 3 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1 NOM
187 EUR a FI*Kissakallion Nadianna 3 Naaras 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
188 EUR d Maahinen 3 Uros 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS
189 EUR d Tuiretuinen 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 No Cert
190 EUR f FI*Tiikerililjan Lempiki 3 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
191 EUR fs FI*Kassilan Qkunen Qtamolla 3 Naaras 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
192 EUR fs Lumihelmi 3 Naaras 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
193 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 1 (SC) Sidorova Natalia KM
194 EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kurmeli 3 Uros 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS
195 EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina 3 Naaras 17 (Veteraani) Peltonen Martti 2
195 EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina 3 Naaras 2 (SP) Sidorova Natalia KM
196 EUR a 24 FI*Sireenin Anthem 3 Uros 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
197 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP NOM
198 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 2
198 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Martikainen Arja KM NOM
199 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 5 (IC) Martikainen Arja Abs
200 EUR f 24 Silkkiturkin Pihlajanmarja 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
201 EUR f 24 FI*Sireenin Anarchy 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
202 EUR g 22 FI*Tiikerililjan Lumolyyli 3 Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
203 EUR g 23 FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli 3 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
204 EUR g 24 FI*Vinhaviiksen Tehotassu 3 Naaras 7 (CH) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACIB
205 KOR FI*Mythai Ornanong Sa-Mon 3 Naaras 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
206 KOR FI*Hovikissan Q-T 3 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
207 MAN 53 / MAN e 23 53 FI*Maikain Valmu Väng 3 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM
208 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Sidorova Natalia KM
209 MAU ns 24 FI*Ausare Burraburiash 3 Uros 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP
210 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Martikainen Arja KM BIV NOM
211 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Martikainen Arja KM NOM
212 OCI n 24 FI*Punakuun Cocoa 3 Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
213 OCI n 24 FI*Moosegrove Hope 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1 NOM
214 OCI n 24 FI*Northalla Corvus Corax 3 Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
215 OCI n 24 DK*Sea Coon's Wendy 3 Naaras 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS NOM
216 OCI b 24 DK*Hindkjær's Gaia 3 Naaras 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José KM
217 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José KM BIV
218 OCI b 24 FI*WiliWilla Merton Charm 3 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José Abs
219 OCI b 24 FI*WiliWilla Mollie's Delicious 3 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
220 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 1 NOM
220 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM NOM BIS
221 OCI b 24 FI*WiliWilla Lady Kit Kat 3 Naaras 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José Abs
222 OCI b 24 FI*Moosegrove Laranga Doce 3 Naaras 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José Abs
222 OCI b 24 FI*Moosegrove Laranga Doce 3 Naaras 17 (Veteraani) Peltonen Martti Abs
223 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
224 OCI c 24 FI*WiliWilla Bollinger 3 Uros 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
225 OCI c 24 FI*Guttatus Polar Star 3 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1 BIV NOM
226 OCI c 24 FI*Sunny's Lavender Lily 3 Naaras 8 (PR) Jones Steven L. Abs
227 OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax 3 Uros 1 (SC) Martikainen Arja KM
228 OCI o 24 Dragon Amagitsune*RU 3 Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
229 OCI o 24 FI*Uniikki Fantasos 3 Uros 8 (PR) Martikainen Arja EX1 CAPIB
230 OCI ns 24 FI*Northalla Blackbeard 3 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS BIV NOM BIS
231 OCI ns 24 Mitha Goobita Yangatin 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
231 OCI ns 24 Mitha Goobita Yangatin 3 Naaras 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
232 OCI ns 24 Pikespeak Estrella of Woodcocks 3 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
233 OCI ns 24 FI*Northalla Sunlight 3 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 NOM
234 OCI bs 24 FI*Northalla Corvus Corone 3 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX2
235 OCI bs 24 FI*Northalla Corvus Monedula 3 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
236 RUS FI*Hana-Bi Timur 3 Uros 1 (SC) Jones Steven L. KM BIV NOM
237 RUS FI*BlueKaramel Blue Diamond 3 Uros 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
238 RUS S*Romanenko's Basilio 3 Uros 5 (IC) Jones Steven L. Abs
239 RUS FI*BlueKaramel Blue Bell 3 Naaras 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
240 RUS FI*Hana-Bi Bieggagállis Sámi 3 Uros 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
241 RUS FI*Hana-Bi Pimen 3 Uros 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
242 RUS Katzenhof Hope 3 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
243 RUS Wow Hana-Bi Grey Sky*PL 3 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1 BIV
244 SNO n 05 Vanessa Snowshoe-Pearls*PL 3 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
245 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 3 Uros 1 (SC) Jones Steven L. KM
246 SOM n FI*Kharn-Ka Sinopa 3 Naaras 5 (IC) Jones Steven L. Abs
247 SOM n FI*Amajan Jomini Jazaria 3 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
248 SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues 3 Uros 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 3
248 SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues 3 Uros 2 (SP) Jones Steven L. KM BIV NOM
249 SOM n FI*Amajan Fede Favoloso 3 Uros 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
250 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 3 Naaras 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
251 SOM a FI*Kharn-Ka Parisian Queen 3 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
252 SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon 3 Uros 2 (SP) Sidorova Natalia KM
253 SOM a FI*Foxkiss Charina trivirgata 3 Naaras 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP
254 SOM o FI*Amajan eAmbra Eminente 3 Naaras 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 No Cert
255 SOM o King von Gulda 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
256 SOM o FIN*Kharn-Ka Rainbreaker 3 Uros 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS
257 SOM p FI*Foxkiss Buteo lagopus 3 Uros 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José Abs
258 SPH I / SPH a FI*Tuiscalo's O'my Nude Tsu'Tey 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1 NOM BIS
259 SPH II / SPH n 03 21 FI*Hebblas Julius 3 Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
260 SPH III / SPH d FI*Evilurbastet Napoleon 3 Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
261 SPH IV / SPH f 09 21 FI*Tutsi Birkin 3 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa Abs
262 SPH IV / SPH f 03 Kaylee's Padme' 3 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB BIV
263 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Izzy 3 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
264 SPH IV / SPH g 03 FI*Tuiscalo's Naked Pea 3 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX2
265 SPH V / SPH d 21 33 FI*Tutsi Chaumet 3 Uros 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José KM
266 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 3 Uros 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS BIV NOM
267 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 3 Uros 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB
268 SPH V / SPH n 09 32 FI*Evilurbastet Olivia Valere 3 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José SPH n 09 31
269 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Hobbitqueen's Grizabella 3 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
270 SPH V / SPH n 03 32 FI*Hobbitqueen's Volans 3 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1 BIV NOM BIS
271 SPH V / SPH n 02 33 FI*Tutsi Hariton 3 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX2
272 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 3 Naaras 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM NOM BIS
273 BAL w 67 FI*Willicon Lo Stregatto 4 Uros 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS
274 OLH b FI*Willicon Vivien Leigh 4 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek Abs
275 OLH d 24 FI*Jalecat's QuasiModo 4 Uros 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
276 OSH n FI*Mummeli Sofinha Viliina 4 Naaras 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB
277 OSH n FI*Santuzzan O Marry Me! 4 Naaras 2 (SP) Chadaj Marek KM NOM BIS
278 OSH b FI*Mummeli Sofinho Vili 4 Uros 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB NOM
279 OSH b FI*Willicon Olivia de Havilland 4 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek Abs
280 OSH b LV*Oriamore Solomon 4 Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek Abs
281 OSH f FI*Clamoris Ingria 4 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 NOM BIS
282 OSH h FI*Skazki Sametti Tigrovna 4 Naaras 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB
283 OSH n 24 Oralee Hidalgo 4 Uros 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB
284 OSH n 25 Phoenix Arakan, CZ 4 Uros 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB NOM BIS
285 OSH b 22 FI*Bigear Prince Edward 4 Uros 6 (IP) Chadaj Marek EX2
286 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas 4 Uros 17 (Veteraani) Sidorova Natalia 1 NOM BIS
286 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas 4 Uros 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB NOM BIS
287 OSH d 24 FI*Clamoris Inessa 4 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
288 OSH d 24 HU*Imladris Indil Hapci 4 Uros 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB
289 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Chadaj Marek KM NOM
290 OSH n 03 Schrödinger Hi Gustepa 4 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti Abs
291 OSH j 03 FIN*Desmodus Lilac Negrita 4 Naaras 17 (Veteraani) Sidorova Natalia 1
291 OSH j 03 FIN*Desmodus Lilac Negrita 4 Naaras 4 (GIP) Chadaj Marek EX1 CAPS
292 OSH n 03 22 FI*Keskimaan Purrrfect Mao 4 Me 4 Naaras 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB NOM BIS
293 SIA n FI*Kelmikerhon Elli Karamelli 4 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
294 SIA n S*Nova Star Twix 4 Uros 17 (Veteraani) Sidorova Natalia 2
294 SIA n S*Nova Star Twix 4 Uros 2 (SP) Peltonen Martti KM BIV NOM
295 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel 4 Naaras 2 (SP) Peltonen Martti KM
296 SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa 4 Naaras 17 (Veteraani) Sidorova Natalia 2
296 SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa 4 Naaras 2 (SP) Peltonen Martti KM NOM
297 SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 1 (SC) Chadaj Marek KM BIV
298 SIA a FI*Kelmikerhon Elegia 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
298 SIA a FI*Kelmikerhon Elegia 4 Naaras 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS
299 SIA a FI*Kelmikerhon Edustava Eegon 4 Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1 NOM
300 SIA b Ralph Sia Alicia, CZ 4 Uros 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS
301 SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
301 SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla 4 Uros 1 (SC) Peltonen Martti KM
302 SIA c FI*Kelmikerhon Kukkiiko Magnolia 4 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
303 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka 4 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1 BIV NOM BIS
304 SIA c FI*Plan-A Aika Kelmi 4 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
305 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 2 (SP) Chadaj Marek KM
306 SYS n 02 21 FI*Pinewoods Tainted Love 4 Uros 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
307 SYS b 02 21 FI*Pinewoods Tequila Sunrise 4 Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
308 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Peltonen Martti 2
309 HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Chadaj Marek 1 NOM BIS
310 HCL Peku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Peltonen Martti 1 NOM
310 HCL Peku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Chadaj Marek 1 NOM BIS
311 HCS Ninja Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Chadaj Marek 1 NOM BIS
312 HCS Vesku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Peltonen Martti 1 NOM
330 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Chadaj Marek OLH b, OSH b, OSH b 22, OSH f, OSH f 24, OSH j 03, OSH n, OSH n 24, SIA a, SIA b, SIA n 21, SYS n 02 21, HCL, HCS, VET 2, VET Kotikissat 22
Fanelli Loredana EXO a 02 21 62, EXO f 22, EXO n 03, EXO w 62, PER d 21 33, PER g 22, RAG f 03, RAG n, RAG n 03, SBI a, SBI b, SBI n, ACL III, MCO II, NEM I, NFO IV, SIB I, SIB VII, SIB VIII, TUA IX, TUA V, TUA VII 39
Jones Steven L. BUR h, CYM 53, EUR a, EUR f, KOR, OCI c 24, CRX VI, RUS, SOM n 30
Koskenkangas Marjatta RAG a 03, RAG b, RAG f 04, RAG n 21, SBI b 21, SBI c, SBI e, MCO IV, MCO VI, NEM II, NFO III, NFO IX, NFO VIII, SIB II, SIB V 26
Landsnes Kasia RAG a, TUV d 61-63, TUV n 61-63, ACL X, MCO V, MCO VII, NFO VI, SIB III, SIB VI 23
Lindelöf Sirpa BEN n 24 33, BSH a, EUR fs, OCI ns 24, SNO n 05, ABY n, CRX IV, CRX V, SPH IV, VET 3, VET 4 28
Martikainen Arja BEN n 24, BML I, BUR j, EUR d, EUR d 22, EUR f 24, OCI n 24, OCI o 24, CRX VIII, SOM o, SPH II 30
Martinez Vizcaino Juan José BSH a 03, BUR n, CHA, CYM 51-52, EUR g 22, EUR g 23, EUR g 24, MAN 53, MAU ns 24, OCI b 24, OCI bs 24, ABY a, CRX III, SOM p, SPH V 31
Peltonen Martti BAL w 67, OLH d 24, OSH d 24, OSH h, OSH n 03, OSH n 03 22, OSH n 25, SIA b 02 21, SIA c, SIA n, HCL, HCS, VET 3 24
Percynská Rihová Marie EXO d 03 24, EXO n 22, PER d 23, PER f, PER f 03, PER w 62, RAG a 04, RAG h, RAG n 04, SBI d 21, SBI f, ACL VI, ACS IV, ACS VI, MCO III, MCO ns 02 21, MCO VIII, NFO I, NFO II, NFO V, SIB IV, SRL a 03, SRL d 22, TUA I, TUA VI 40
Sidorova Natalia BEN n 22 33, BSH a 22, BSH ns 22 62, EUR a 24, EUR n 24, MAU ns, ABY o, ABY p, CRX II, CRX VII, SOM a, SPH I, SPH III, VET 4 32
11 tuomaria.