Omakissa
SUROK Helsinki 27.7.2013
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 27.7.2013 Loppuu 27.7.2013
Ilmoittautuminen alkaa 27.7.2013 Ilmoittautuminen loppuu 27.7.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
Yhteensä 0 0 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Link Moshaba 3 Uros 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX2
ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu 3 Uros 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX1 NOM
ABY n FI*Laire Oira Anor 3 Uros 1 (SC) Martikainen Arja KM BIV
ABY n FI*Nebuankhet Ultraviolet 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
ABY n FI*Nebuankhet Unisonic 3 Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
ABY n FI*Redcheetah's Inka 3 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1
ABY n Isatai's Namid of Bluestream 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja Abs
ABY n S*Divina Silvestris Ros 3 Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP NOM
ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 3 Uros 2 (SP) Martikainen Arja KM
ABY o FI*Link Rosa Mau 3 Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
ABY o FI*Link Tenagne Mau 3 Naaras 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
ABY o FI*Nebuankhet Teachdaire 3 Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 2 (SP) Eriksson Ulrika KM BIV NOM BIS
ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl 3 Uros 2 (SP) Billing Jørgen KM NOM
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Saetre Raymond Alessandro 2
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Johnson Sarah KM
ACL n 21 33 FI*Murmelin Cecelia 2 Naaras 11 (Nuoret) Johnson Sarah EX1
ACS n 22 FI*Siriuksen AristoCurl 2 Uros 1 (SC) Johnson Sarah KM NOM
BAL b FI*Fercatin Minzay Pinocchio 4 Uros 5 (IC) Milcent Dubois Françoise Abs
BAL b FI*Fercatin Nozay Rinoa 4 Naaras 10 (KAS) Milcent Dubois Françoise EX1 CAP
BAL c FI*BaliDancer's Caya 4 Naaras 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB NOM
BAL c 21 SE*Qjou'z Bon A Petit 4 Uros 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
BAL d 21 FI*Cleverkitty BigBoss 4 Uros 11 (Nuoret) Milcent Dubois Françoise EX1
BAL d 21 FIN*Mummeli Twixinho Jesse 4 Uros 2 (SP) Milcent Dubois Françoise KM
BAL g S*Merlions Legend Lilith 4 Naaras 6 (IP) Milcent Dubois Françoise Abs
BAL g S*Merlions Legend Lilith 4 Naaras 17 (Veteraani) Gustaitiene Jurgita Abs
BAL n FI*Fercatin Lilzay Quistine 4 Naaras 5 (IC) Mastrangelo Donatella Abs
BAL w 67 FIN*Fercatin Lumtroi Evinrude 4 Uros 2 (SP) Mastrangelo Donatella Abs
BAL w 67 FIN*Fercatin Lumtroi Evinrude 4 Uros 17 (Veteraani) Gustaitiene Jurgita Abs
BEN n 22 FI*Alcarinqua Aldaron 3 Uros 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS
BEN n 22 31 FI*Kattiklaanin Luke Catwalker 3 Uros 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS
BEN n 24 FI*Leokatin Hulabaloo 3 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
BEN n 24 FIN*Leokatin Arya 3 Naaras 12 (Pennut) Ivanková Sona EX1 BIV NOM
BEN n 24 Nordicwild Arne Findusson 3 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
BEN n 24 33 FIN*CattiCartanon Snowstorm 3 Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
BEN n 24 33 FIN*SiruCats Afrodite 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika Abs
BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Brambilla Fabio KM
BML as 11 FI*Hämynhäivän Katajanmarja 3 Uros 12 (Pennut) Di Chio Alessandro EX1 BIV NOM
BML fs 11 31 FI*Kissamummon Ihan oma 3 Naaras 6 (IP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGPIB NOM
BML ns 11 FI*Hämynhäivän Heikunkeikun 3 Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
BML ns 11 FI*Lumipuron Tunturituuli 3 Naaras 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP
BML ns 11 GB*Gem's Archduke Joseph 3 Uros 3 (GIC) Gustaitiene Jurgita EX1 CACS
BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei 3 Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
BRI a Regina di Triangolo*CH 3 Naaras 3 (GIC) Eriksson Ulrika Abs
BRI as 22 62 Ozas Kates Akis *** 3 Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja Abs
BRI b FI*Gimmie's Passionate Adonis 3 Uros 12 (Pennut) Billing Jørgen EX1
BRI b 24 FI*Gimmie's Turandot's Tiara 3 Naaras 9 (Avoin) Billing Jørgen EX1 CAC
BRI c FIN*Ferme Snowflake 3 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
BRI d FI*Bumblebrits Snape 3 Uros 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB
BRI d 03 24 Hinderslyne Romeo 3 Uros 13c (Määrittely) Martikainen Arja
BRI d 03 24 Hinderslyne Romeo 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
BRI e FIN*Hossantassun Demon 3 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC BIV NOM
BRI fs Hinderslyne Beyond-Pretty 3 Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
BRI ns FIN*Snow-Star's Eternal flame 3 Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1 BIV
BRI ns 11 FI*Gnome's Britannia Silver 3 Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio Abs
BRI ns 11 FIN*Gnome's Eta Cassiopeiae 3 Naaras 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
BRI ns 11 S*Esteticas Xera 3 Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
BRI ns 11 S*Pymans Joe Cool 3 Uros 5 (IC) Brambilla Fabio Abs
BRI ns 22 62 Olga Kates Akis *** 3 Naaras 12 (Pennut) Billing Jørgen Abs
BUR a FI*Aavan Semi Nice 3 Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita Abs
BUR a FI*Birginella's Donna Elvira 3 Naaras 5 (IC) Malevitch Maria EX1 CAGCIB
BUR a FI*Feirefiz Illuminated 3 Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX2
BUR a FI*Lilac's Song for Love 3 Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
BUR a FI*Ninelli's Myrtillus Major 3 Naaras 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB BIV
BUR a FI*Ninelli's Proudly Presents 3 Uros 8 (PR) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPIB NOM
BUR a FI*Ninelli's TomTomTom 3 Uros 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
BUR a FI*Ninelli's Wild Whirlwind 3 Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX2
BUR a FI*Pranser Make a Wish 3 Uros 5 (IC) Reiter Helene EX1 CAGCIB
BUR a Rango Magic Valley *** 3 Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 12 (Pennut) Malevitch Maria EX1
BUR b FI*Beneloben Cyranos 3 Uros 9 (Avoin) Malevitch Maria EX1 CAC
BUR b FI*Beneloben Dalissia 3 Naaras 9 (Avoin) Malevitch Maria EX1 CAC BIV NOM
BUR b FI*Cattish Olympos Afrodite 3 Naaras 10 (KAS) Malevitch Maria EX1 CAP
BUR b FI*Seirene Material Girl 3 Naaras 3 (GIC) Malevitch Maria EX1 CACS
BUR b FI*Shu-Shun Talven Prinsessa 3 Naaras 9 (Avoin) Malevitch Maria EX2
BUR b Sacredspirit Virgin Flamingo *** 3 Uros 5 (IC) Malevitch Maria Abs
BUR c FI*Ninelli's Villi Vadelma 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
BUR c FIN*Pikkukuun Miss Marple 3 Naaras 6 (IP) Ivanková Sona EX1 CAGPIB
BUR c Sacredspirit Francesca *** 3 Naaras 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
BUR e FI*Cattish Sweet Dreams 3 Naaras 9 (Avoin) Elian Beverly EX1 CAC
BUR e FI*Seirene Lucky Star 3 Uros 1 (SC) Busse Britta KM BIV NOM
BUR f FI*Niscayah's Miss Saigon 3 Naaras 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 CAPS
BUR f FIN*Aficats Berenike 3 Naaras 2 (SP) Martikainen Arja KM
BUR g FI*Oliivian Zarleenah 3 Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 1 (SC) Martikainen Arja KM NOM BIS
BUR h FI*Beneloben Dawiina 3 Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
BUR h FI*Cattish Kitty Softpaws 3 Naaras 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB
BUR h FI*Oliivian Xena 3 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 6 (IP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGPIB
BUR j Irma Lovely Dream *** 3 Naaras 11 (Nuoret) Malevitch Maria EX1 BIV
BUR n FI*Feirefiz Almost Easy 3 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC NOM
BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen 3 Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
BUR n FI*Millamarin Jöns Bjelke 3 Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP NOM
BUR n FI*Oliivian Xerxes 3 Uros 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB
BUR n FIN*Indiana Venla 3 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
BUR n FIN*Narinder Bianca 3 Naaras 9 (Avoin) Johnson Sarah EX1 CAC
BUR n FIN*Narinder Braveheart 3 Uros 4 (GIP) Johnson Sarah EX1 CAPS BIV NOM
BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 BIV NOM
BUR n Laurin von Tali 3 Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio Abs
BUR n Mau-Mau Bonus 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
BUR n NW Goody Magic Valley*RU, JW 3 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX2
CHA FI*Sinimirrin Aino 3 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
CHA FIN*BleudeBess Brisé volé 3 Naaras 17 (Veteraani) Billing Jørgen 1 NOM BIS
CHA FIN*BleudeBess Brisé volé 3 Naaras 3 (GIC) Billing Jørgen EX1 CACS
CHA FIN*Keijuhovin Boromir Ponteva 3 Uros 6 (IP) Billing Jørgen EX1 CAGPIB
CHA FIN*Souriant Anisette Ma Petite 3 Naaras 8 (PR) Billing Jørgen EX1 CAPIB
CHA Fric-Frac de Fer et Velours 3 Uros 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB BIV NOM
CRX a 03 24 FI*Piupaws Duracell's Khafre 3 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
CRX c 01 FIN*Piupaws Leeloo 3 Naaras 9 (Avoin) Milcent Dubois Françoise EX1 CAC
CRX d 02 62 FI*Ronttilan Kirmizi Yarasa 3 Uros 9 (Avoin) Malevitch Maria EX1 CAC
CRX f FI*KittyLady's Vickie Lynn 3 Naaras 9 (Avoin) Malevitch Maria EX1 CAC
CRX g 03 33 FI*Ronttilan TGIF 3 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
CRX n FIN*Raitakatin Kyle Katarn 3 Uros 9 (Avoin) Di Chio Alessandro EX1 CAC
CRX n 01 21 64 FI*Piupaws Song of Sekhmet 3 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace 3 Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS BIV NOM
CRX n 03 FI*FunkyJam's Fairy-Periwinkle 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC NOM
CRX n 24 FI*Piupaws Keyboard cat 3 Uros 12 (Pennut) Malevitch Maria EX1
CRX n 24 FIN*Darling-Isis' Sunday 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
CRX ns 03 FI*Sweetpurr's Pandia 3 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
CYM d 23 52 FI*Caaleigh Baby Pumpkin 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
CYM w 51 62 FI*Caaleigh Snowberry 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1 BIV NOM
CYM w 52 61 FI*Caaleigh Pale Bandit 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX2
DRX ds S*British Dream's Matador Mix 3 Uros 9 (Avoin) Billing Jørgen EX1 CAC
DRX e 02 Taikatuulen Tiuhti 3 Naaras 6 (IP) Billing Jørgen EX1 CAGPIB NOM
DRX f 09 FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi 3 Naaras 9 (Avoin) Billing Jørgen Abs
DRX n 03 32 FI*Fairy-Story's HandsomeHero 3 Uros 11 (Nuoret) Billing Jørgen Abs
DRX n 24 FI*Inkaliljan Black Beauty 3 Naaras 7 (CH) Malevitch Maria EX1 CACIB
DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 3 Naaras 2 (SP) Malevitch Maria KM
DSP n 03 Naomi My Toys 3 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
DSP n 21 FI*Vauhtikatin Adele 3 Naaras 7 (CH) Di Chio Alessandro EX1 CACIB
EUR d 22 FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Eriksson Ulrika KM
EUR d 23 FI*Kassilan Kauhu Kakara 3 Naaras 4 (GIP) Billing Jørgen EX1 CAPS
EUR d 24 FI*Tiikerililjan Iikingi 3 Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
EUR d 24 FI*Tiikerililjan Jätikkä 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
EUR d 24 Niilo 3 Uros 13c (Määrittely) Martikainen Arja
EUR e FI*Pikku-Piun Vastakarva 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
EUR f 22 FIN*Pikku-Piun Quurankukka 3 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
EUR f 22 FIN*Pikku-Piun Quutar 3 Naaras 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
EUR g 24 FI*Vinhaviiksen Tehotassu 3 Naaras 12 (Pennut) Billing Jørgen EX1
EUR n FI*Pikku-Piun Ytimekäs Ylkä 3 Uros 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB
EUR n 22 FI*Bird-Cherry's Blackberry 3 Uros 9 (Avoin) Billing Jørgen EX2
EUR n 22 FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä 3 Uros 9 (Avoin) Billing Jørgen EX1 CAC BIV
EUR n 22 FI*Pinkkitassun Brunetto 3 Uros 1 (SC) Billing Jørgen KM
EUR n 22 FIN*Pikku-Piun Jadesoturi 3 Uros 6 (IP) Billing Jørgen EX1 CAGPIB
EUR n 24 FI*Bird-Cherry's Ariston 3 Uros 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB
EUR n 24 FI*Kassilan Peräkammarin Poika 3 Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
EUR n 24 FI*Tiikerililjan Ilomieli 3 Uros 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP BIV NOM
EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina 3 Naaras 2 (SP) Martikainen Arja KM
EUR n 24 Venla-Valentiina 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX2
EUR ns FI*Katinhännän Diftor-he Susma 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
EUR ns 22 FI*Alcarinqua Nya 3 Naaras 12 (Pennut) Billing Jørgen EX1 NOM
EUR ns 23 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka 3 Naaras 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB
EUR ns 23 FI*Katinhännän Lätkä-MMestari 3 Naaras 9 (Avoin) Billing Jørgen EX1 CAC
EUR ns 24 FI*Pikku-Piun Ullastiina 3 Naaras 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB NOM
EXO a 03 22 FI*Whispers Iron Knight 1 Uros 7 (CH) Elian Beverly EX1 CACIB NOM
EXO e 03 22 FI*Shamirin Fair Fiona 1 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
EXO f FI*Shamirin Charming Cherie 1 Naaras 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
EXO fs FIN*Siriuksen Exotic Devi 1 Naaras 17 (Veteraani) Di Chio Alessandro 2
EXO fs FIN*Siriuksen Exotic Devi 1 Naaras 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB
EXO g 24 LV*Nostri Vincent The Return of Love 1 Naaras 9 (Avoin) Elian Beverly EX1 CAC NOM
EXO n 22 FI*Aamukasteen Zumba 1 Uros 2 (SP) Saetre Raymond Alessandro KM
HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Eriksson Ulrika 1
HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Askett Mats 1 NOM BIS
HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Eriksson Ulrika 1 NOM
HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Elian Beverly 4
HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Askett Mats 3
HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Elian Beverly 3
HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Elian Beverly 1 NOM BIS
HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Elian Beverly 1
HCS Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Elian Beverly 2
HCS Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Askett Mats 2
HCS Trina Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Elian Beverly 2
HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Askett Mats 1 NOM
HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Elian Beverly 3
KBL ds 23 FI*Hassunhauska Pyörremyrsky 3 Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1 NOM
KBL n 24 FI*Kuriton Apricot 3 Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC NOM
KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS
MAN d 22 51 Pretty Girl de la Gambade *CH 3 Naaras 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS NOM BIS
MAN d 22 51 Sun-Manx Abby of Conan 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus 3 Uros 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
MAN f 24 51 FI*Pikkeen Fariini 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
MAN n 09 24 51 FI*Armain Snowy Mountain Bear 3 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 BIV NOM BIS
MAU ns FI*Ausare Ayishah 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS
MCO Dotcom Yabba Dabba Do 2 Uros 5 (IC) Hornell Henry Abs
MCO Highlander Dante-of-EstatePearls 2 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 BIV
MCO a Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues 2 Uros 1 (SC) Hornell Henry KM BIV
MCO a 02 FI*Chamberlain Heart Of Mine 2 Naaras 3 (GIC) Johnson Sarah EX1 CACS BIV NOM
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run 2 Naaras 12 (Pennut) Johnson Sarah EX1 NOM BIS
MCO a 09 FI*SolarWind's Eridanus 2 Uros 5 (IC) Johnson Sarah EX1 No Cert
MCO a 09 22 FI*NineTales Double Trouble 2 Naaras 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX1
MCO a 22 FIN*Goldenstream's Freestyle 2 Uros 2 (SP) Reiter Helene Abs
MCO a 22 FIN*Goldenstream's Freestyle 2 Uros 17 (Veteraani) Saetre Raymond Alessandro Abs
MCO a 22 FIN*Rotcat Dodo 2 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
MCO a 22 S*Dunderklumpen's Smurfan 2 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1 BIV
MCO a 23 FIN*KorpiCoon's Bonanza 2 Uros 12 (Pennut) Reiter Helene Abs
MCO d 09 22 FI*Laramillan Jimbo Jones 2 Uros 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
MCO d 09 22 FI*NineTales Big Show 2 Uros 5 (IC) Reiter Helene EX1 CAGCIB
MCO d 09 22 S*Stortassen's United 2 Uros 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB BIV
MCO d 22 FI*Marskin Bedril Lucasta 2 Uros 10 (KAS) Di Chio Alessandro EX1 CAP
MCO d 23 Jean-Marais Ermak 2 Uros 13c (Määrittely) Busse Britta
MCO d 23 Jean-Marais Ermak 2 Uros 9 (Avoin) Di Chio Alessandro EX1 CAC
MCO ds 03 22 FI*MaineQueen Rock Me 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX2
MCO ds 09 22 FIN*Wishmaster Guinevere 2 Naaras 4 (GIP) Malevitch Maria EX1 CAPS NOM
MCO ds 22 Freeclimber Hamdi Damdi 2 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
MCO e 03 22 FI*Chamberlain Sky Breaker 2 Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX2
MCO e 09 FI*Alohacoons Baloo 2 Uros 3 (GIC) Di Chio Alessandro EX1 CACS BIV
MCO e 09 22 FI*NineTales Didier Drogba 2 Uros 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
MCO f Beartooth Mountain Lola 2 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
MCO f 09 22 FI*KorpiCoon's Mimosa 2 Naaras 12 (Pennut) Ivanková Sona EX1
MCO f 09 23 FI*Mainehaan Dorothy 2 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC BIV
MCO f 22 FI*Koivikon Adalmiina 2 Naaras 11 (Nuoret) Johnson Sarah EX1 NOM
MCO f 22 S*Stortassen's Xozo 2 Naaras 7 (CH) Di Chio Alessandro EX2
MCO f 22 Xandra Sky Beyrouth, CZ 2 Naaras 5 (IC) Di Chio Alessandro EX1 CAGCIB
MCO fs 09 22 FI*NineTales Drama Queen 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 BIV NOM
MCO g 09 FI*Rotcat Imbri 2 Uros 12 (Pennut) Reiter Helene VG
MCO g 09 22 FI*Krysos Rough Diamond 2 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX2
MCO gs 22 Pediro Sweet Lions Toscana 2 Naaras 5 (IC) Busse Britta Abs
MCO n Big Giants Resort's El Scuro 2 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 NOM
MCO n FI*Mainehaan Barbra 2 Naaras 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
MCO n FIN*Chamberlain Sgt Blackpepper 2 Uros 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS NOM
MCO n 03 FI*Halden coon's Zorro 2 Uros 12 (Pennut) Johnson Sarah EX1
MCO n 03 FI*Halden coon's Zorro 2 Uros 13c (Määrittely) Busse Britta
MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Remy Martin 2 Uros 1 (SC) Hornell Henry KM BIV NOM
MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Wunderweib 2 Naaras 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
MCO n 03 22 FI*TipTop Maine Xantophilo 2 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
MCO n 09 FI*HoneyCoon's Miss Impossible 2 Naaras 9 (Avoin) Johnson Sarah Abs
MCO n 09 FI*NomenEst Angel Witch 2 Naaras 11 (Nuoret) Johnson Sarah EX1
MCO n 09 22 FI*Hemingway's Galilahi 2 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
MCO n 09 22 FI*NineTales Combattente 2 Naaras 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
MCO n 09 22 FI*Satyricoons Figaro 2 Uros 7 (CH) Di Chio Alessandro Abs
MCO n 22 FI*BigDaddy's Jesse James 2 Uros 12 (Pennut) Elian Beverly Abs
MCO n 22 FI*BigDaddy's Jesse James 2 Uros 13c (Määrittely) Elian Beverly Abs
MCO n 22 FI*CapitalCats Iisakki 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1 NOM
MCO n 22 FI*Godfather's Francine 2 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX3
MCO n 22 FI*HoneyCoon's C'est La Vie 2 Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP BIV NOM
MCO ns Black Pirate of Beauty Wizards 2 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX2
MCO ns FI*Halden coon's Turbo Jr 2 Uros 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS NOM
MCO ns 02 21 FI*Chamberlain Heart Of Gold 2 Naaras 2 (SP) Elian Beverly KM NOM BIS
MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath 2 Uros 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
MCO ns 09 23 FIN*Godfather's Xilver Surfer 2 Uros 17 (Veteraani) Saetre Raymond Alessandro 1 NOM
MCO ns 09 23 FIN*Godfather's Xilver Surfer 2 Uros 2 (SP) Askett Mats KM
MCO ns 22 FI*HoneyCoon's Starlight Lady 2 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
MCO ns 22 FI*Winnercoons Johnny Jaguar 2 Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS BIV
MCO ns 22 Foggycoon Addis *** 2 Uros 9 (Avoin) Busse Britta Abs
MCO ns 22 S*Rosklon Ivanhoe 2 Uros 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1 NOM
MCO w 61 FI*Vuorensinen Cinderella 2 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella Abs
MCO w 62 FI*NomenEst Blonde Venus 2 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
MCO w 62 J'Adore Estate Pearls*RU 2 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX2
NEM a Ulyseés Ivy Nový vek, CZ 2 Uros 12 (Pennut) Ivanková Sona EX1
NFO a FI*Hopeahännän LeonardodaVinci 2 Uros 4 (GIP) Johnson Sarah EX1 CAPS
NFO a 03 23 S*Aborgatos Belizza 2 Naaras 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
NFO a 09 22 FI*Katzenhof Dazzling 2 Naaras 9 (Avoin) Malevitch Maria EX2
NFO a 09 22 FIN*Nordcat's Xenia 2 Naaras 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB
NFO as 09 22 SE*Gryttjens Indigo 2 Uros 11 (Nuoret) Di Chio Alessandro EX2
NFO d 09 22 FI*NordicTigers Andreas 2 Uros 7 (CH) Ivanková Sona EX1 CACIB
NFO d 09 22 S*Eärfalas Dante 2 Uros 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS NOM
NFO d 09 23 FIN*Leoline Aapeli Aamurusko 2 Uros 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS
NFO d 09 24 FIN*Heinähatun BeeBee 2 Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX2
NFO d 22 FIN*Kalicalanin Caro Miu 2 Uros 10 (KAS) Ivanková Sona EX1 CAP NOM
NFO ds 09 22 FI*FoxyPaw's Jingle Belle 2 Naaras 11 (Nuoret) Di Chio Alessandro EX2
NFO ds 09 22 S*Cederskogens Max Magma 2 Uros 11 (Nuoret) Di Chio Alessandro EX1 BIV NOM BIS
NFO ds 24 FI*FoxyPaw's Dusty Miller 2 Uros 6 (IP) Di Chio Alessandro EX1 CAGPIB NOM BIS
NFO f 02 21 62 SE*Gryttjens Skogsälva 2 Naaras 7 (CH) Askett Mats EX3
NFO f 03 FI*Felicis Esme 2 Naaras 7 (CH) Askett Mats EX4
NFO f 03 S*Kaup home cat's Soul 2 Naaras 7 (CH) Askett Mats EX2
NFO f 03 22 S*Aborgatos Can-Can 2 Naaras 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
NFO f 09 S*Eärfalas Debbie 2 Naaras 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS BIV NOM
NFO fs 03 22 FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn 2 Naaras 1 (SC) Di Chio Alessandro KM NOM BIS
NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 11 (Nuoret) Di Chio Alessandro EX1
NFO fs 09 FIN*FélineBeauty Berta 2 Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
NFO n DonTomaso's Septimus 2 Uros 12 (Pennut) Johnson Sarah EX1
NFO n FI*Taaborinvuoren Pamela 2 Naaras 12 (Pennut) Johnson Sarah EX1
NFO n FIN*Kattikivalon Hissu 2 Naaras 11 (Nuoret) Johnson Sarah EX1
NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor 2 Uros 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB
NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery 2 Uros 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 17 (Veteraani) Saetre Raymond Alessandro 1 NOM BIS
NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB BIV NOM
NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane 2 Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
NFO n 09 FI*Ninatte's Mindbender 2 Uros 10 (KAS) Reiter Helene EX1 CAP
NFO n 09 FIN*Wishmaster Kid Brother 2 Uros 6 (IP) Reiter Helene EX1 CAGPIB
NFO n 09 S*Eärfalas Dogge 2 Uros 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS BIV NOM BIS
NFO n 09 22 FI*Ballawhane AnarchyInTheUK 2 Uros 1 (SC) Busse Britta KM
NFO n 09 22 FI*Nalle-Puhin Samsonite Man 2 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX1 BIV NOM
NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Revontuli 2 Uros 5 (IC) Busse Britta EX2
NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo 2 Naaras 1 (SC) Busse Britta KM NOM
NFO n 09 22 FIN*Karvanaaman Brima 2 Uros 2 (SP) Busse Britta KM
NFO n 09 23 Excelsior de Laïloken 2 Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
NFO n 09 23 FI*Kuutamoyön Adranus 2 Uros 12 (Pennut) Busse Britta EX1
NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment 2 Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX2
NFO n 09 23 SE*Gryttjens Zorro 2 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX2
NFO n 09 24 FI*Hopeahännän Pohjannoita 2 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX2
NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Joiku 2 Uros 8 (PR) Busse Britta EX1 CAPIB
NFO n 22 Ikar Dumny Kot*PL 2 Uros 12 (Pennut) Ivanková Sona EX1
NFO n 24 FI*Loki's Lara Fabian 2 Naaras 12 (Pennut) Ivanková Sona EX2
NFO ns 09 FIN*Louhelan Ares 2 Uros 17 (Veteraani) Billing Jørgen 1 NOM
NFO ns 09 FIN*Louhelan Ares 2 Uros 2 (SP) Malevitch Maria KM
NFO ns 23 S*Kaup home cat's Tiger 2 Uros 10 (KAS) Di Chio Alessandro EX1 CAP
NFO w FI*Hopeahännän Lumikuningatar 2 Naaras 6 (IP) Ivanková Sona EX1 CAGPIB
NFO w 61 FI*Tähtitassun Juhannus 2 Uros 6 (IP) Ivanková Sona EX2
NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Ivanková Sona KM
NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip 2 Uros 6 (IP) Ivanková Sona EX1 CAGPIB BIV
OCI a 24 FI*Onnikatin Bea 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
OCI a 24 SE*Hot Thundereans Jaga 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1 BIV NOM
OCI b 24 FI*Amas Marie Curie 3 Naaras 9 (Avoin) Malevitch Maria EX3
OCI b 24 FI*Guttatus Ami Super 3 Uros 12 (Pennut) Malevitch Maria EX1 BIV
OCI b 24 FI*Guttatus Princess Sophie 3 Naaras 5 (IC) Malevitch Maria EX1 CAGCIB
OCI b 24 FI*Moosegrove Smooth Operator 3 Uros 17 (Veteraani) Saetre Raymond Alessandro Abs
OCI b 24 FI*Moosegrove Smooth Operator 3 Uros 5 (IC) Di Chio Alessandro EX1 CAGCIB
OCI b 24 FI*Moosegrove Tu Autem 3 Naaras 1 (SC) Malevitch Maria KM
OCI b 24 FI*Northalla Peridodite 3 Naaras 9 (Avoin) Malevitch Maria EX1 CAC
OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi 3 Naaras 12 (Pennut) Malevitch Maria EX1
OCI b 24 FI*Topspot TorreArgentina 3 Uros 5 (IC) Malevitch Maria EX1 CAGCIB BIV NOM
OCI b 24 FI*Uniikki Kuu-Ukko 3 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX2
OCI b 24 FI*WiliWilla Don Da Capo 3 Uros 12 (Pennut) Malevitch Maria Abs
OCI b 24 FI*WiliWilla Lady Kit Kat 3 Naaras 12 (Pennut) Malevitch Maria EX2
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Billing Jørgen 2
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Malevitch Maria KM NOM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera 3 Naaras 1 (SC) Malevitch Maria KM
OCI b 24 FIN*Rollick A Tout Le Monde 3 Naaras 3 (GIC) Malevitch Maria EX1 CACS
OCI b 24 FIN*Silvercomet Ayrton Senna 3 Uros 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
OCI bs 24 FIN*Topspot Don Arlecchino 3 Uros 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
OCI c 24 FIN*Guttatus Sao Jorge 3 Uros 17 (Veteraani) Billing Jørgen 3
OCI c 24 FIN*Guttatus Sao Jorge 3 Uros 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
OCI c 24 FIN*Lirukallion Kuuraparta 3 Uros 4 (GIP) Billing Jørgen Abs
OCI n 24 FI*Moosegrove Drake 3 Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
OCI n 24 FI*Topspot Jaguatirica 3 Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX2
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM BIV NOM BIS
OCI n 24 FIN*Onnikatin Mountain Music 3 Uros 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM
OCI o 24 FIN*Topspot Mysterious Solembum 3 Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax 3 Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
OLH b FI*Jalecat's G-Force 4 Uros 10 (KAS) Milcent Dubois Françoise Abs
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila 4 Naaras 17 (Veteraani) Gustaitiene Jurgita 1 NOM BIS
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila 4 Naaras 2 (SP) Mastrangelo Donatella KM NOM
OLH d 25 FI*Jalecat's Jack in the Box 4 Uros 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 No Cert
OLH f 25 FI*Skazki Kitty Pryde 4 Naaras 11 (Nuoret) Milcent Dubois Françoise EX1 NOM
OLH ns 22 FI*Noxx Zlatan Ibrahimovic 4 Uros 12 (Pennut) Milcent Dubois Françoise EX1
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1 NOM BIS
OSH b FI*Birregin Mr Hawaii 4 Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella Abs
OSH b FIN*Kattilan Sundancer 4 Naaras 17 (Veteraani) Di Chio Alessandro 1 NOM
OSH b 22 FI*Clamoris Fabricia 4 Naaras 5 (IC) Milcent Dubois Françoise EX1 CAGCIB
OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May 4 Naaras 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
OSH c 24 FI*Ice-Olive's Velour Ambrosia 4 Naaras 9 (Avoin) Milcent Dubois Françoise EX1 CAC
OSH d 22 HU*Shagio-Chen Papaya 4 Uros 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 No Cert
OSH f FI*Skazki Shadowcat 4 Naaras 5 (IC) Busse Britta EX2
OSH f 03 24 FI*Purrfektin D'ippedidyy 4 Naaras 11 (Nuoret) Milcent Dubois Françoise EX1
OSH f 22 FI*Clamoris Habika 4 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
OSH h 24 FI*GizemliKediler Coco 4 Naaras 13c (Määrittely) Mastrangelo Donatella
OSH n FI*Birregin Haades 4 Uros 4 (GIP) Milcent Dubois Françoise EX1 CAPS
OSH n FI*Mummeli Dinazinha Sofia 4 Naaras 11 (Nuoret) Milcent Dubois Françoise EX1
OSH n FIN*Quan Kawaii Sakura 4 Naaras 2 (SP) Milcent Dubois Françoise KM NOM BIS
OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Milcent Dubois Françoise Abs
OSH n 03 FI*Keskimaan Ainion 4 Uros 10 (KAS) Milcent Dubois Françoise EX1 CAP NOM BIS
OSH n 03 FI*Riquitta's Giss Me 4 Uros 11 (Nuoret) Milcent Dubois Françoise EX1
OSH n 03 HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino 4 Naaras 3 (GIC) Milcent Dubois Françoise EX1 CACS NOM BIS
OSH n 03 24 FI*Choose Xoo Cute To Be True 4 Uros 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
OSH n 24 FI*LoveOriental Lakeisha 4 Naaras 11 (Nuoret) Milcent Dubois Françoise EX1
OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM NOM
OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex 4 Uros 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB
OSH ns 24 FIN*Major Bling Bling 4 Naaras 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP BIV
OSH w 63 FI*Arhantin Iceman 4 Uros 12 (Pennut) Elian Beverly EX1
PER a 03 22 FIN*Sunrunner's Hadaan Hamid 1 Uros 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro KM
PER a 03 24 FI*Dirlandan Fernando 1 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
PER a 03 24 FIN*Dirlandan EnvyMe 1 Uros 2 (SP) Elian Beverly Abs
PER a 21 33 FI*Onon Coco 1 Naaras 12 (Pennut) Milcent Dubois Françoise EX1 NOM
PER d FI*Kultaviiksen Ike Turner 1 Uros 11 (Nuoret) Elian Beverly Abs
PER d FIN*Kultaviiksen Axl Rose 1 Uros 4 (GIP) Elian Beverly EX1 CAPS
PER d Pörhönen Vilhelm 1 Uros 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
PER d 02 (N)Stargate's Helix 1 Uros 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB NOM BIS
PER d 21 33 Sinihuiskan Aryanna 1 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
PER d 22 FI*Nicol-Cat's Doris Lovemaker 1 Naaras 9 (Avoin) Elian Beverly EX1 CAC
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPS NOM
PER ds FI*Kultaviiksen Honey B. 1 Naaras 9 (Avoin) Elian Beverly EX1 CAC
PER ds 22 62 Fairy 4 U Jumanji 1 Uros 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Captain Nemo 1 Uros 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB
PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Etta James 1 Naaras 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
PER e 02 21 62 FI*Whispers Just Like Heaven 1 Naaras 11 (Nuoret) Elian Beverly EX1 NOM BIS
PER e 03 24 FI*Vanilla-Star Banana Split 1 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro PER e 03 24
PER e 24 LV*Nostri Vincent Vanilla Dream 1 Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
PER e 33 FIN*Kimarin Zahir 1 Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX3
PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 17 (Veteraani) Di Chio Alessandro 1 NOM BIS
PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 8 (PR) Elian Beverly EX1 CAPIB
PER f 03 22 S*Marylands Unique Glow 1 Naaras 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro KM NOM BIS
PER f 22 My-Champagne Princess Estelle 1 Naaras 11 (Nuoret) Malevitch Maria EX1
PER g 02 S*Loveline's AmorAmor 1 Naaras 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
PER gs EE*Sandrine Farfalla Arinnitti 1 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM
PER n FIN*Nightmare's Magical Paws 1 Naaras 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPS NOM
PER n FIN*Shamirin Amazing Angelina 1 Naaras 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX2
PER n 01 62 EE*Alex Asterix Timmu 1 Uros 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP
PER n 03 FI*Dirlandan IndieLove 1 Naaras 12 (Pennut) Elian Beverly EX1
PER n 03 22 FI*Leonidan Priceless Paws 1 Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
PER n 21 33 Sinihuiskan Fiorella 1 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
PER n 22 FI*Precious In The Spirit 1 Uros 5 (IC) Elian Beverly Abs
PER n 23 FI*Shamirin Janet Jackson 1 Naaras 12 (Pennut) Elian Beverly EX1 NOM BIS
PER n 23 FI*Shamirin Janet Jackson 1 Naaras 13c (Määrittely) Elian Beverly
PER n 24 FI*Ayanna Before the Dawn 1 Uros 9 (Avoin) Elian Beverly EX1 CAC
PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya 1 Naaras 12 (Pennut) Elian Beverly Abs
PER n 33 FIN*Nuuskakairan Samantha 1 Naaras 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
PER n 33 IT*Almigry Seabiscuit 1 Uros 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS
PER ns 03 FIN*Kissankäpälän Arnold S. 1 Uros 2 (SP) Elian Beverly KM
PER ns 24 62 FIN*Siriuksen Wendy 1 Naaras 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP
PER ns 24 62 N*Con Brio's Silver Gaparelli 1 Uros 9 (Avoin) Elian Beverly EX1 CAC
RAG a FI*Dollgarden's Anemone 2 Naaras 3 (GIC) Di Chio Alessandro EX1 CACS
RAG a FIN*Tiridoll's Dream On 2 Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1 BIV NOM
RAG a FIN*Tiridoll's Secret Love 2 Uros 11 (Nuoret) Malevitch Maria EX2
RAG a 03 FI*Maplehill's Charlotta 2 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
RAG a 03 FI*Maplehill's Rely On Shaman 2 Uros 1 (SC) Askett Mats KM
RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Royal Axel 2 Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX2
RAG a 03 FI*Sunrunner's Quinlan 2 Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
RAG a 03 FI*Sunrunner's Rohan 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 BIV
RAG a 03 FIN*JewelDoll's Peter Pan 2 Uros 10 (KAS) Billing Jørgen EX1 CAP
RAG a 03 FIN*Mirandos Silver Lining 2 Naaras 12 (Pennut) Malevitch Maria EX1 BIV NOM
RAG a 03 Kylador Abacus 2 Uros 9 (Avoin) Askett Mats Abs
RAG a 03 RO*Elian Rags Lace Cookie 2 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1
RAG a 03 Solenzara's Nino de Angelo 2 Uros 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB BIV
RAG a 04 FI*AijaiCats Harmonious Hazel 2 Naaras 7 (CH) Ivanková Sona EX1 CACIB
RAG a 04 FI*Celestial's Twilight 2 Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX2
RAG a 04 FI*Celestial's Wild Cherry 2 Naaras 11 (Nuoret) Ivanková Sona EX1
RAG a 04 FIN*Tammikatin Rinsessa 2 Naaras 10 (KAS) Hornell Henry EX2
RAG a 04 21 FI*Nieninque Tuhkimo 2 Naaras 5 (IC) Malevitch Maria EX1 CAGCIB
RAG a 04 21 FI*Rock'nRags BrightestDiamond 2 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
RAG b Starring Ihana Isadora 2 Naaras 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS NOM
RAG d 03 FI*Snowrag Red Ferrari 2 Uros 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB
RAG e 03 FI*Dollyblues Sky's The Limit 2 Uros 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
RAG f 03 FI*Snowrag Balenciaga 2 Naaras 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP
RAG f 04 FI*Shyshaman's Shamanita Love 2 Naaras 9 (Avoin) Di Chio Alessandro EX1 CAC
RAG g FIN*Dollicious Chrystal Blue 2 Naaras 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS NOM
RAG g 04 FI*Sunrunner's Tibalia 2 Naaras 12 (Pennut) Di Chio Alessandro EX1
RAG n FI*Dollyblues Saint Veronika 2 Naaras 12 (Pennut) Di Chio Alessandro EX1
RAG n 03 FI*Jättiläisen Eeva 2 Naaras 9 (Avoin) Di Chio Alessandro EX1 CAC
RAG n 03 FI*Ruuskatin Kaunotar 2 Naaras 17 (Veteraani) Billing Jørgen 2
RAG n 03 FI*Sirmar Frontside Fire 2 Uros 9 (Avoin) Ivanková Sona EX1 CAC
RAG n 03 FI*Tuulikellon Just A Beauty 2 Naaras 11 (Nuoret) Ivanková Sona Abs
RAG n 03 FIN*Calamarin Fiesta 2 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM
RAG n 03 FIN*Tammikatin Hepsan Keikka 2 Naaras 17 (Veteraani) Saetre Raymond Alessandro 4
RAG n 03 FIN*Tammikatin Hepsan Keikka 2 Naaras 10 (KAS) Ivanková Sona EX1 CAP NOM
RAG n 03 21 FIN*Riepujengin Indiana Jones 2 Uros 12 (Pennut) Elian Beverly Abs
RAG n 03 21 FIN*Riepujengin Indiana Jones 2 Uros 5 (IC) Ivanková Sona EX1 CAGCIB BIV
RAG n 04 FI*AijaiCats Glorios Gisela 2 Naaras 9 (Avoin) Johnson Sarah Abs
RAG n 04 FI*Celestial's Ultra Bra 2 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
RAG n 04 FI*Dollicious Harlequin 2 Uros 9 (Avoin) Johnson Sarah EX1 CAC
RAG n 04 FI*Kujakeikarin Brenda 2 Naaras 6 (IP) Di Chio Alessandro EX1 CAGPIB
RAG n 04 FI*Maplehill's Yolanda 2 Naaras 17 (Veteraani) Saetre Raymond Alessandro 3
RAG n 04 FI*Maplehill's Yolanda 2 Naaras 2 (SP) Reiter Helene KM NOM
RAG n 04 FIN*Tiridoll's InsideInMySoul 2 Naaras 8 (PR) Johnson Sarah EX1 CAPIB NOM
RAG n 04 FIN*Yönsvengin Timjami 2 Naaras 12 (Pennut) Di Chio Alessandro EX1
RAG n 04 21 FI*Collicatin Russell 2 Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
RAG n 04 21 FI*Dollyblues MusicOfMyHeart 2 Uros 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
RAG n 21 FI*Kattiklaanin Hermione 2 Naaras 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP
RUS BluEudemonia's Viking Warrior 3 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 BIV NOM BIS
RUS FI*Hana-Bi Biutiful 3 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX2
RUS FI*Hana-Bi Liù 3 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX3
RUS FI*Hana-Bi Taikatalvi 3 Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX2
RUS FI*Hana-Bi Timur 3 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX3
RUS FI*Zarin Enchanting Emil 3 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX2
RUS FI*Zarin Illyria 3 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
RUS FIN*Andinan Celestina 3 Naaras 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB
RUS FIN*Hofnarrens Avrora 3 Naaras 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB NOM
RUS FIN*Zarin 4ever Primalux 3 Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
RUS FIN*Zarin Querido Mio 3 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM
RUS Katzenhof Cupcake of Kaizahre 3 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX2
RUS Katzenhof Selestia 3 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
RUS Rose Velvet's Alexandria 3 Uros 9 (Avoin) Ivanková Sona EX1 CAC
SBI a FI*Kattimäen Iivari 2 Uros 12 (Pennut) Reiter Helene EX1 NOM
SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 2 Naaras 7 (CH) Johnson Sarah EX1 CACIB
SBI a FI*Tamus Viper Venturer 2 Uros 8 (PR) Johnson Sarah EX1 CAPIB
SBI a FIN*Shamran Quiromantica 2 Naaras 10 (KAS) Johnson Sarah EX1 CAP
SBI a 21 FIN*Ann-Elisabeth's Jasmine 2 Naaras 7 (CH) Milcent Dubois Françoise Abs
SBI a 21 FIN*Mion Quela 2 Naaras 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS
SBI a 21 FIN*Sueco Virtuoso 2 Uros 9 (Avoin) Hornell Henry Abs
SBI a 21 FIN*Zildan Sagwa 2 Naaras 1 (SC) Reiter Helene KM
SBI b FI*Shonamei's Golden Sunset 2 Naaras 9 (Avoin) Ivanková Sona EX1 CAC
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox 2 Uros 3 (GIC) Ivanková Sona EX1 CACS
SBI b 21 FI*Jade-Garden's Debbie 1 Naaras 7 (CH) Ivanková Sona EX1 CACIB
SBI c FI*Tupuliinin Rose 2 Naaras 12 (Pennut) Ivanková Sona EX1
SBI c 21 FIN*Tamus Urvan 2 Naaras 10 (KAS) Ivanková Sona EX1 CAP
SBI d FI*MeToYou Flisan 2 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 2 Uros 4 (GIP) Reiter Helene EX1 CAPS NOM
SBI e FI*Mototassun Remu-Rudolf 2 Uros 6 (IP) Ivanková Sona EX1 CAGPIB
SBI e 21 Peret Laty Mery, CZ 2 Uros 7 (CH) Ivanková Sona EX1 CACIB
SBI h 21 FI*Harebell Elviira 2 Naaras 11 (Nuoret) Ivanková Sona EX1
SBI j 21 FI*Tupuliinin Daisy 2 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1 BIV NOM
SBI n EE*Ireen Herencia 2 Naaras 9 (Avoin) Johnson Sarah EX2
SBI n FI*Clavinova Frida 2 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX2
SBI n FI*Kattimäen Eemeli 2 Uros 1 (SC) Ivanková Sona KM BIV NOM
SBI n FIN*Chirybiry's Remulus 2 Uros 4 (GIP) Johnson Sarah EX3
SBI n FIN*Mion Pitou 2 Uros 4 (GIP) Johnson Sarah EX2
SBI n 21 FI*Globel's Glory Miss Natalie 2 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
SBI n 21 FI*Kirakan Quiereme Mucho 2 Uros 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS NOM
SBI n 21 FI*Zildan Lumililja 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
SBI n 21 FIN*Kipparin Dunham 2 Uros 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 3 (GIC) Milcent Dubois Françoise EX1 CACS NOM BIS
SIA a FIN*Baila-Bailan Päivänsäde 4 Naaras 12 (Pennut) Ivanková Sona EX3
SIA a FIN*Cha-Amin Helena 4 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX2
SIA c S*Yzing's Özaya 4 Naaras 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
SIA d FIN*Mandalein Vivian 4 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
SIA d 21 FI*Santuzzan On Your Toes 4 Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP NOM
SIA e DK*Skuld Domaldi 4 Uros 9 (Avoin) Milcent Dubois Françoise EX1 CAC
SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah 4 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
SIA n Indiran Bosse 4 Uros 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita Abs
SIA n Montage Musette 4 Naaras 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB
SIA n Samsara Basil 4 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX2
SIA n Tyttelin Idoli 4 Uros 5 (IC) Di Chio Alessandro EX1 CAGCIB
SIB a 09 22 FI*Allikatin Antero 2 Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
SIB as 23 FI*Kestilinnan Pumpuli 2 Uros 9 (Avoin) Johnson Sarah EX1 CAC
SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
SIB f 09 24 FIN*Amurin Faiga 2 Naaras 2 (SP) Hornell Henry KM
SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas 2 Naaras 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
SIB fs 09 24 FI*Metsälinnan Bella Swan 2 Naaras 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
SIB fs 24 S*Maollich's Sazhenka Boyanova 2 Naaras 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
SIB g 24 FI*Villan Keisarinna 2 Naaras 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea 2 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 BIV NOM
SIB n 09 22 FI*Balladin Melissa 2 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC NOM
SIB n 22 Elvis z Lasowiska*PL 2 Uros 11 (Nuoret) Di Chio Alessandro EX1
SIB n 23 FI*Jatsitytön Argut 2 Uros 9 (Avoin) Di Chio Alessandro EX1 CAC
SIB n 23 FIN*Amante's Gloriosa 2 Naaras 2 (SP) Di Chio Alessandro KM NOM BIS
SIB ns 23 FI*Abbas-Coons Calvin 2 Uros 12 (Pennut) Milcent Dubois Françoise EX1
SIB ns 24 FI*Benmar's Bella 2 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX2
SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 3 (GIC) Di Chio Alessandro EX1 CACS BIV NOM
SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon 3 Uros 6 (IP) Malevitch Maria EX1 CAGPIB
SOM n FI*Kharn-Ka W.Turner 3 Uros 11 (Nuoret) Malevitch Maria EX1 NOM
SOM p FI*Foxkiss Buteo lagopus 3 Uros 6 (IP) Malevitch Maria EX1 CAGPIB
SPH a FI*Tuiscalo's Lifeguard 3 Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM
SPH d 21 RU*Talialida Oh My Darling Erast 3 Uros 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
SPH e 09 21 32 FI*Tutsi Anni Queen 3 Naaras 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro 3 Uros 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM BIV
SPH e 32 FI*Hebblas Dubois 3 Uros 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita Abs
SPH f 09 21 FI*Tutsi Birkin 3 Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
SPH f 09 32 FI*Hebblas Fairy Cottontail 3 Naaras 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX2
SPH f 09 32 FI*Hebblas Feya 3 Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
SPH n Fenix *** 3 Uros 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB
SPH n 09 21 33 FI*SphynxGarden Raspberry 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
SYS b 03 FIN*Ginie's Robin 4 Uros 5 (IC) Malevitch Maria EX1 CAGCIB
SYS f 02 21 FI*Birregin FairyTail Tales 4 Naaras 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Fosco 4 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 NOM BIS
TUA f 24 FI*Felesin DeaAmoris 2 Naaras 12 (Pennut) Di Chio Alessandro EX1
TUA n FIN*Josmarin Cyrill Roy 2 Uros 6 (IP) Di Chio Alessandro EX1 CAGPIB
TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul 2 Uros 11 (Nuoret) Di Chio Alessandro EX1
TUV d 62 FI*Iltatähden Bahira Bianca 2 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
TUV d 62 FI*Valier's Bilgin 2 Uros 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS
TUV d 62 FIN*Cesmes Adile Aysun 2 Naaras 4 (GIP) Reiter Helene EX1 CAPS
TUV d 62 FIN*Cesmes Cadi 2 Naaras 10 (KAS) Reiter Helene EX1 CAP
TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin 2 Uros 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 2 Naaras 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB BIV NOM
TUV f 61 FI*Valier's Define 2 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
TUV f 63 FI*Semiramisin Ak Orkide 2 Naaras 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
TUV n 62 FI*Kultaturkin Beyaz Biber 2 Uros 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
TUV n 62 FIN*Verdian Erdehan 2 Uros 10 (KAS) Reiter Helene EX1 CAP
551 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ivanková Sona 0
Martikainen Arja 0
2 tuomaria.