Omakissa
SUROK, Lahti 24.01.2015
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 24.1.2015 Loppuu 24.1.2015
Ilmoittautuminen alkaa 1.11.2014 Ilmoittautuminen loppuu 5.1.2015
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 11.1.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Lahti
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Eeva Lindblom p. 050 346 6746
Näyttelypäällikkö: Kaisa Ylinenpää  p. 040 732 1748
Tuomarit: Tuija Peura judges@surok.fi
Raha-asiat: Saara Heikkinen rahastonhoitaja@surok.fi
Yhdistyksen sihteeri: Outi Vallenius p. 050 469 0960

Assistentit:  assistentit@surok.fi
Lisätietoja Näyttelykutsu

Huomaathan, että näyttelymaksu sisältää ruusukkeet.  Myös leimakortit edelleen käytössä.

Assistentiksi ilmoittautuminen osoitteeseen   assistentit@surok.fi


Kasvattaja- ja siitosluokat:

Kasvattajaluokka tulee automaattisesti, JOS kasvattaja on ilmoittanut omissa nimissään näyttelyyn kissan ja tarvittava kissamäärä luokkaan täyttyy. Jos Kasvattaja itse ei ole näyttelyyn ilmoittautunut, mutta haluaa kasvattajaluokan, se tulee ilmoittaa erikseen ja maksaa normaalin näyttelymaksun/päivä.

Siitosluokat samaan tapaan, eli jos siitoskissa on ilmoitettuna näyttelyyn ja tarvittava määrä jälkeläisiä on paikalla, niin luokka tulee automaattisesti. 

Viimeinen mahdollinen rokotuspäivä näyttelyyn on 9.1.2015

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 113 113 0 0 0
2 184 184 0 0 0
3 135 135 0 0 0
4 163 163 0 0 0
Kotikissat 6 6 0 0 0
Yhteensä 601 601 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI*Elrikan Fantastic Feeling 1 Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
2 EXO f Alsace Exotic Jitka 1 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC NOM
3 EXO n 22 FI*AzuLejo's Swanheart 1 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 NOM
4 EXO f 22 LT*Lelija Pupa 1 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
5 EXO n 03 FI*AzuLejo's Bye Bye Beautiful 1 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 NOM BIS
6 PER w 62 FI*Elrikan Rolex 1 Uros 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS
7 PER n S*Athelstones Blackout 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
7 PER n S*Athelstones Blackout 1 Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
8 PER n Alsace Janus 1 Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC BIV
9 PER a FI*Moondreamer's Skyfall 1 Uros 9 (Avoin) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
10 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 1 (SC) Edvardsen Geir Johan KM
11 PER d FI*Sabrimin Prince 1 Uros 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS NOM BIS
12 PER f FI*Mimosan Lying From You 1 Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX1
13 PER n 22 IT*Diciotto Carati Virginia 1 Naaras 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
14 PER n 22 FIN*Sabrimin Jackpot 1 Uros 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 No Cert
15 PER d 22 FI*Elrikan Win-Win Ace 1 Uros 13c (Määrittely) Edvardsen Geir Johan PER d 22
15 PER d 22 FI*Elrikan Win-Win Ace 1 Uros 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX1
16 PER f 24 FI*Moondreamer's Heart Queen 1 Naaras 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 No Cert
17 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
18 PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS NOM BIS
19 PER n 03 FIN*Mimosan Candy Cane 1 Uros 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB
20 PER a 02 62 Agaro Pers Fenix 1 Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS NOM
21 PER f 03 Betty Soldeserto 1 Naaras 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
22 PER f 03 FI*Dirlandan Moulin Rouge 1 Naaras 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV NOM
23 PER f 03 PL*Agaro Pers Polly Pocket 1 Naaras 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX2
24 PER a 03 24 FIN*Dirlandan EnvyMe 1 Uros 2 (SP) Roca Folch Yan KM NOM
25 PER f 02 21 62 FI*Mimosan If Only You 1 Naaras 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS NOM BIS
26 PER f 02 21 62 FI*Sabrimin Deluxe 1 Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM BIS
27 PER a 33 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow 1 Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
28 PER a 33 FIN*Jasmirin Danny-Boy 1 Uros 17 (Veteraani) Kaae Dorte 1 NOM BIS
28 PER a 33 FIN*Jasmirin Danny-Boy 1 Uros 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
29 PER f 33 FIN*Cherish's Firefly 1 Naaras 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP NOM BIS
30 ACL II / ACL n 03 FI*Metusalahin Cloud 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta Abs
31 ACL III / ACL n 23 FI*Murmelin Bonzo 2 Uros 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS
32 ACL V / ACL f FI*Minnikatin Olympia 2 Naaras 9 (Avoin) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
33 ACL V / ACL d 24 FI*Trollin Otso 2 Uros 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS
34 ACL VI / ACL d 09 FI*Myllykissa Rölli 2 Uros 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
35 ACL VI / ACL f 03 22 White Star Iskra of Siriuksen 2 Naaras 9 (Avoin) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC NOM
36 ACL VIII / ACL ds 09 22 FI*Metusalahin Bowie 2 Uros 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB
37 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
38 ACS X / ACS a 21 33 FI*Zormain Ashakes Romeo 2 Uros 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS
39 MCO I / MCO n Coonity Nokomis 2 Naaras 1 (SC) Reiter Helene Abs
40 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Bruno 2 Uros 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS BIV NOM
41 MCO I / MCO n FIN*NomenEst Priscilla Black 2 Naaras 3 (GIC) Reiter Helene Abs
42 MCO I / MCO a FI*Mainehaan Hanson 2 Uros 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB
43 MCO I / MCO a FI*Kasmasiinin Blue Bagheera 2 Naaras 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
44 MCO I / MCO n FI*Stout-hearted Oprah 2 Naaras 9 (Avoin) Reiter Helene EX2
45 MCO I / MCO n FI*Tigerworld Nothing To Fear 2 Uros 4 (GIP) Reiter Helene EX1 CAPS
46 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Barbra 2 Naaras 10 (KAS) Reiter Helene EX1 CAP
47 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Hidden Treasure 2 Uros 3 (GIC) Tarabini Darina Abs
48 MCO II / MCO n 03 Ghost Rider Tiili*PL 2 Uros 5 (IC) Tarabini Darina EX1 CAGCIB
49 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky 2 Uros 10 (KAS) Tarabini Darina EX1 CAP
50 MCO II / MCO a 09 FI*Mainehaan Humphrey 2 Uros 9 (Avoin) Tarabini Darina EX1 CAC
51 MCO II / MCO n 09 FI*Unikuun Daybreak Dragon 2 Naaras 11 (Nuoret) Tarabini Darina EX1
52 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Kisses Of Fire 2 Naaras 12 (Pennut) Tarabini Darina EX1 BIV
53 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's I Want It More 2 Uros 6 (IP) Tarabini Darina EX1 CAGPIB BIV NOM
54 MCO II / MCO n 09 FIN*Pinewoods Jewel of the Nile 2 Naaras 17 (Veteraani) Lukasik Daria 4
54 MCO II / MCO n 09 FIN*Pinewoods Jewel of the Nile 2 Naaras 8 (PR) Tarabini Darina EX1 CAPIB
55 MCO II / MCO n 09 FI*LovelyLife Famous Fernando 2 Uros 10 (KAS) Tarabini Darina EX2
56 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica 2 Uros 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC BIV
57 MCO III / MCO n 22 FI*Fiarosa Maine Tero 2 Uros 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX2
58 MCO III / MCO n 22 FI*Unikuun Dream of Love 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
59 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Carlos Santana 2 Uros 11 (Nuoret) Kudra Magdalena Abs
60 MCO III / MCO a 22 FI*TipTop Maine Belain 2 Uros 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1 NOM
61 MCO III / MCO n 22 FI*LovelyLife Image of Kismet Ilona 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
62 MCO III / MCO n 22 Queen of Charm Erosha Honeycat*RU 2 Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1 BIV NOM
63 MCO III / MCO n 22 FI*Mainehaan Frida 2 Naaras 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
64 MCO III / MCO n 22 FI*LovelyLife Heartbeat Hermanni 2 Uros 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP
65 MCO IV / MCO n 03 22 IT*Skysupernova Thunder Storm 2 Uros 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
66 MCO IV / MCO a 03 22 FI*Goldenstream's Ultra Bra 2 Naaras 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB BIV
67 MCO IV / MCO n 09 23 FI*Stout-hearted Lucky Number 2 Uros 10 (KAS) Kudra Magdalena EX2
68 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Ghost of Cheyenne 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX2
69 MCO IV / MCO n 03 24 FI*Moggi Carpe Dajm 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX3
70 MCO IV / MCO n 03 22 FI*NomenEst Doris Day 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
71 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales If I Were a Boy 2 Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
72 MCO IV / MCO a 03 23 FI*Goldenstream's Waterloo 2 Uros 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP BIV
73 MCO IV / MCO n 09 23 FI*Moggi Cog Nakki 2 Uros 10 (KAS) Kudra Magdalena EX3
74 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Leotie Sun 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC BIV
75 MCO V / MCO f PL*Ashabelle Tosca 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX2
76 MCO V / MCO d 22 FI*Valier's Tiny Cute Cola 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
77 MCO V / MCO f 22 FI*Blackcurrant Sophia Loren 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
77 MCO V / MCO f 22 FI*Blackcurrant Sophia Loren 2 Naaras 13c (Määrittely) Reiter Helene MCO V / MCO f 22
77 MCO V / MCO f 22 FI*Blackcurrant Sophia Loren 2 Naaras 13c (Määrittely) Reiter Helene MCO V / MCO f 22
78 MCO V / MCO d 23 FI*Magnificat RED VELVET 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX2
79 MCO V / MCO d 22 FI*Mainehaan Gabriel 2 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
80 MCO V / MCO f 22 FI*LovelyLife Heartbeat Helinä 2 Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX2
81 MCO V / MCO f 22 FI*Valier's Medea 2 Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX3
82 MCO V / MCO f 22 Xandra Sky Beyrouth, CZ 2 Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP BIV NOM
83 MCO VI / MCO e 09 FI*Mostlycats Juniper Speck 2 Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
84 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Goldenstream's Wild Flower 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX3
85 MCO VI / MCO f 09 FI*Stout-hearted Naomi 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
86 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Vuorensinen Lady 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX2
87 MCO VI / MCO g 09 FI*Satinante's Olga Carlotta 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta Abs
88 MCO VI / MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Brethil 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
89 MCO VI / MCO e 09 22 A*Winerau's Louis 2 Uros 13c (Määrittely) Reiter Helene MCO ds 09 22
89 MCO VI / MCO e 09 22 A*Winerau's Louis 2 Uros 13c (Määrittely) Reiter Helene MCO ds 09 22
90 MCO VII / MCO ns FI*Satinante's Tristan Fridolf 2 Uros 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS BIV
91 MCO VII / MCO ns 22 Fireworks Estate Pearls*RU 2 Uros 3 (GIC) Reiter Helene EX2
92 MCO VII / MCO fs 22 FI*Unikuun Flame of Love 2 Naaras 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB
93 MCO VII / MCO ns 22 Dynamicats Mr Bojangles 2 Uros 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
94 MCO VII / MCO ns FI*NomenEst El Camino 2 Uros 12 (Pennut) Reiter Helene EX1 NOM
95 MCO VII / MCO as 22 FIN*SolarWind's Na'ir al Saif 2 Uros 4 (GIP) Reiter Helene EX1 CAPS BIV
96 MCO VII / MCO ns 22 FI*Satinante's Edward Cullen 2 Uros 6 (IP) Reiter Helene EX1 CAGPIB
97 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chatvallon King Willem 2 Uros 10 (KAS) Reiter Helene EX1 CAP
98 MCO VII / MCO ns 22 FI*LovelyLife Dreamteam Diego 2 Uros 10 (KAS) Reiter Helene EX3
99 MCO VII / MCO ns 23 FI*Moggi Chöört Silli 2 Uros 10 (KAS) Reiter Helene EX2
100 MCO VII / MCO ns 22 FIN*Satinante's Freyja Iniki 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
100 MCO VII / MCO ns 22 FIN*Satinante's Freyja Iniki 2 Naaras 10 (KAS) Reiter Helene Abs
101 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Vuorensinen Ian 2 Uros 7 (CH) Lukasik Daria EX1 CACIB
102 MCO VIII / MCO ns 03 24 FI*Moggi Cate Pilleri 2 Naaras 7 (CH) Lukasik Daria EX1 CACIB
103 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Satinante's Raoul Olivier 2 Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
104 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI*NineTales Incredible Hulk 2 Uros 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1 BIV NOM
105 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts 2 Uros 4 (GIP) Lukasik Daria EX1 CAPS NOM
106 MCO VIII / MCO ns 09 DK*Timita's Formel 1 2 Uros 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
107 MCO IX / MCO w 64 FI*Escape's Paloma Faith 2 Naaras 4 (GIP) Kudra Magdalena EX1 CAPS NOM
108 MCO IX / MCO w 62 FI*LovelyLife ConLeche Catman 2 Uros 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
109 NEM I / NEM g FI*Tammikatin Madame Sisu 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
110 NEM II / NEM n 09 21 FI*Eswood DJ Kitty 2 Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
111 NFO I / NFO a 9 Levens Trick or Treat 2 Uros 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
112 NFO I / NFO n FI*Draconian Northern Lights 2 Uros 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
113 NFO II / NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor 2 Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
114 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian SerenadeOfSorrow 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
114 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian SerenadeOfSorrow 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
115 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Shadegrown 2 Uros 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
116 NFO II / NFO a 03 FI*Tupuliinin Teuvo Maanteiden Kuningas 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
117 NFO II / NFO n 09 FI*Hopeahännän Matilda 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC BIV NOM
118 NFO II / NFO n 02 62 FI*Ninatte's Lovegame 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
119 NFO II / NFO n 03 FI*Ninatte's Fast Surprise 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia Abs
120 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP NOM BIS
121 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag 2 Uros 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM
122 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Lucky Brown 2 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
123 NFO III / NFO n 22 FI*Kujakeikarin Eemeli 2 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX2
124 NFO IV / NFO a 09 23 FI*Nalle-Puhin Gil Grissom 2 Uros 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS
125 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Draconian Nepenthe 2 Naaras 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
126 NFO IV / NFO a 09 23 FI*Koivunpesän Halko 2 Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX3
127 NFO IV / NFO n 03 23 FI*Koivunpesän Klapi 2 Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX
128 NFO IV / NFO n 03 23 FI*Koivunpesän Tuohi 2 Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX4
129 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI*RockyHill's Cherokee 2 Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX
130 NFO IV / NFO n 09 24 SE*For Keeps Love Is A Battlefield 2 Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX2
131 NFO IV / NFO n 09 24 SE*For Keeps We Belong 2 Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV NOM
132 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Hirmuinen Berzerk 2 Uros 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV NOM
133 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Naaras 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX1
134 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll 2 Naaras 2 (SP) Edvardsen Geir Johan KM NOM
135 NFO IV / NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 17 (Veteraani) Lukasik Daria 2
135 NFO IV / NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 2 (SP) Edvardsen Geir Johan KM
136 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 9 (Avoin) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
137 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
138 NFO VI / NFO f 03 22 FI*Hopeahännän SerafinaPekkala 2 Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta Abs
139 NFO VI / NFO f 02 63 FI*Ninatte's Apricot Lady 2 Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
140 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM
141 NFO VI / NFO d 09 24 FI*Hirmuinen Bonaparte 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
142 NFO VI / NFO f 09 22 IT*Freya Oyne Witch Glinda 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
143 NFO VI / NFO f 09 FI*Draconian Ataegina 2 Naaras 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta Abs
144 NFO VI / NFO f 09 22 S*Capsicum's Elyss 2 Naaras 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
145 NFO VI / NFO f 03 FI*Kultahuiskan Geisha 2 Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
146 NFO VII / NFO ns 24 FI*Debals HuraaHuraa 2 Uros 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC BIV
147 NFO VII / NFO fs FI*Hopeahännän Vanessa 2 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
148 NFO VII / NFO ns FI*Hennina's Jim Morrison 2 Uros 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
149 NFO VII / NFO ns 24 FI*Kujakeikarin Norbert 2 Uros 12 (Pennut) Reiter Helene Abs
150 NFO VII / NFO fs FI*Hennina's Janis Joplin 2 Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
151 NFO VIII / NFO ds 09 22 S*Cederskogens Max Magma 2 Uros 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS BIV
152 NFO VIII / NFO es 03 24 FI*Hopeahännän Iorek Byrnison 2 Uros 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB
153 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin 2 Naaras 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
154 NFO VIII / NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Butterfinger 2 Uros 2 (SP) Reiter Helene KM NOM
155 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Edvardsen Geir Johan KM NOM BIS
156 NFO IX / NFO w 61 FI*Hopeahännän Talvililja 2 Naaras 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX1
157 NFO IX / NFO w 61 FI*Tähtitassun Juhannus 2 Uros 2 (SP) Edvardsen Geir Johan KM NOM
158 RAG n FI*Barfait's Nanette 2 Naaras 7 (CH) Lukasik Daria EX1 CACIB BIV NOM
159 RAG n Gayaneh Ideo Iuxta 2 Uros 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
160 RAG n FI*AijaiCats Amazing Ami 2 Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
161 RAG n FI*Barfait's Sunrise 2 Naaras 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
162 RAG n FI*Erkatin Söpö-Nöpöstiina 2 Naaras 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX2
163 RAG n FI*Wompatin Scottish Leader 2 Uros 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
164 RAG n FI*AijaiCats Adalmina 2 Naaras 10 (KAS) Lukasik Daria EX2
165 RAG n FIN*Yönsvengin Minttu 2 Naaras 17 (Veteraani) Lukasik Daria 3
165 RAG n FIN*Yönsvengin Minttu 2 Naaras 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP BIV
166 RAG a Gayaneh Gratia Illa 2 Naaras 3 (GIC) Tarabini Darina EX1 CACS BIV NOM
167 RAG a FI*Barfait's Sunshine 2 Naaras 11 (Nuoret) Tarabini Darina EX1
168 RAG a FI*Erkatin Hupu Hildig 2 Uros 12 (Pennut) Tarabini Darina EX1
169 RAG a FIN*Mayapaw's Awesome Artemis 2 Uros 17 (Veteraani) Lukasik Daria Abs
169 RAG a FIN*Mayapaw's Awesome Artemis 2 Uros 6 (IP) Tarabini Darina Abs
170 RAG a FI*Dollgarden's Anemone 2 Naaras 6 (IP) Tarabini Darina EX1 CAGPIB NOM
171 RAG a FI*Barfait's Ronaldo 2 Uros 10 (KAS) Tarabini Darina EX1 CAP
172 RAG h FI*Tuulikellon Chocolate Cookie 2 Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
172 RAG h FI*Tuulikellon Chocolate Cookie 2 Naaras 13c (Määrittely) Reiter Helene RAG h
173 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
173 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 2 Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS BIV
174 RAG n 21 Gayaneh Igitur Imago 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
175 RAG n 21 Gayaneh Igitur Iris 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
176 RAG e 21 Kin edler von den Lichtalben 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
177 RAG n 03 FI*AijaiCats Victorious Vivian 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
178 RAG n 03 FI*Wompatin Sweet Chili 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX2
180 RAG n 03 (N)Diadem's Wilma Sollis 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 BIV NOM
181 RAG n 03 FI*Barfait's Napoleon 2 Uros 6 (IP) Nyman Pia Abs
183 RAG n 04 FI*AijaiCats Beautiful Bea 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
184 RAG n 04 FI*Celestial's Most Wanted 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM
185 RAG n 04 FI*Barfait's Playful Paco 2 Uros 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB NOM
186 RAG a 03 FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe 2 Uros 5 (IC) Reiter Helene Abs
187 RAG a 03 (N)Diadem's Vuzzy 2 Uros 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1 BIV NOM
188 RAG a 03 FI*Satinante's Norma Natalie 2 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
189 RAG a 03 FI*Dollgarden's Erica Cinerea 2 Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
190 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 2 Naaras 2 (SP) Reiter Helene KM NOM BIS
191 RAG a 04 FI*Lukanpuron Corona Borealis 2 Uros 9 (Avoin) Tarabini Darina EX1 CAC
192 RAG a 04 FI*Lukanpuron Emma 2 Naaras 12 (Pennut) Tarabini Darina EX2
193 RAG a 04 FI*Utuinen Hot'n'Sweet 2 Naaras 12 (Pennut) Tarabini Darina Abs
194 RAG a 04 FI*Satinante's Don Cesar 2 Uros 2 (SP) Tarabini Darina KM
195 RAG a 04 FIN*Shyshaman's Moonlight 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
195 RAG a 04 FIN*Shyshaman's Moonlight 2 Naaras 10 (KAS) Tarabini Darina EX1 CAP
196 RAG d 04 FI*Utuinen Hot'n'Spicy 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia Abs
197 RAG f 03 FI*Dollyblues Beautiful Vibes 2 Naaras 7 (CH) Tarabini Darina EX1 CACIB
198 RAG g 03 FI*Dollyblues Lady Snowflake 2 Naaras 10 (KAS) Tarabini Darina Abs
199 RAG n 03 21 FIN*Calamarin Indiana Jones 2 Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
200 RAG a 04 21 FI*Rock'nRags Maxine! 2 Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
201 SBI n FI*Sic'an Topia 2 Uros 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB
202 SBI n EST*Audrey Herencia 2 Naaras 4 (GIP) Reiter Helene EX1 CAPS
203 SBI n FI*Mimitan Endor 2 Uros 8 (PR) Reiter Helene EX1 CAPIB
204 SBI a FI*Felinessi Aphrodite 2 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
205 SBI a FI*Lofanna Bravuria 2 Uros 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
206 SBI a FI*Zhamanen MT Bobby Orr 2 Uros 2 (SP) Lukasik Daria Abs
207 SBI a FIN*Sic'an Midian 2 Naaras 4 (GIP) Lukasik Daria EX1 CAPS NOM
208 SBI c FI*Saca's Kenzie the Knight 2 Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
209 SBI c FIN*Touchant Jaunet d'eau 2 Naaras 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
210 SBI e FI*Mototassun Remu-Rudolf 2 Uros 2 (SP) Lukasik Daria KM
211 SBI f FI*Birmayan Fazerina 2 Naaras 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS NOM
212 SBI n 21 FI*Canth's Xenia 2 Naaras 9 (Avoin) Tarabini Darina Abs
213 SBI n 21 FI*Magnificat Lumo 2 Uros 11 (Nuoret) Tarabini Darina EX1
214 SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Tarabini Darina KM NOM
215 SBI b 21 FI*Canth's UltraVox 2 Uros 1 (SC) Tarabini Darina KM
216 SBI d 21 FI*Canth's Xavier 2 Uros 6 (IP) Tarabini Darina EX1 CAGPIB
217 SBI d 21 FI*Canth's Xander 2 Uros 8 (PR) Tarabini Darina Abs
218 SBI d 21 FIN*JoJon Wanzheng 2 Naaras 8 (PR) Tarabini Darina EX1 CAPIB
219 SBI e 21 FI*Lofanna Bravissimo 2 Uros 12 (Pennut) Tarabini Darina EX1
220 SIB I / SIB n FI*Catillus Marco Polo 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 NOM
221 SIB II / SIB n 09 FI*Catillus Magellan 2 Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
222 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM
223 SIB III / SIB ny 11 Sibknyazhestvo Oscar 2 Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
224 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Zippora 2 Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS NOM BIS
225 SIB III / SIB n 22 Favour Siber Felis*PL 2 Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX2
226 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan 2 Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB BIV NOM
227 SIB III / SIB n 24 Feofan Sibaris*RU 2 Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
228 SIB III / SIB ny 24 FI*Amante's Artemis 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
229 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea 2 Uros 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB NOM
230 SIB IV / SIB n 03 23 FI*Amante's Zorba 2 Uros 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
231 SIB IV / SIB n 09 22 FI*Allikatin Berta 2 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
232 SIB IV / SIB ny 09 24 FI*Amurin Rafael II 2 Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1 BIV NOM BIS
233 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan RalliRaita 2 Uros 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
234 SIB IV / SIB a 09 24 FI*Villan Mystic Man 2 Uros 10 (KAS) Lukasik Daria Abs
235 SIB V / SIB g 24 FI*Benmar's Diana 2 Naaras 7 (CH) Tarabini Darina EX1 CACIB
236 SIB V / SIB d 24 FI*Catillus Jonatan 2 Uros 9 (Avoin) Tarabini Darina Abs
237 SIB V / SIB f BG*Leila Sibirela 2 Naaras 11 (Nuoret) Tarabini Darina EX1 BIV NOM
238 SIB V / SIB d 23 FI*Keijumetsän Kesäduuni blues 2 Uros 12 (Pennut) Tarabini Darina EX1
239 SIB V / SIB f 24 FI*Lumikissan ZäpinäSissi 2 Naaras 2 (SP) Tarabini Darina KM
240 SIB V / SIB g 24 FI*Villan Keisarinna 2 Naaras 4 (GIP) Tarabini Darina EX1 CAPS
241 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Villan Ferrari 2 Uros 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS NOM
242 SIB VI / SIB f 09 22 FI*Cherrytail's Rhonda Mae 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC BIV NOM
243 SIB VI / SIB g 09 FI*Cherrytail's Umika 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
244 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Lumikissan SuperSankari 2 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
245 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Lumikissan Säihkysilmä 2 Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
246 SIB VI / SIB d 03 24 FI*Cherrytail's Odysseus 2 Uros 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB NOM
247 SIB VI / SIB d 09 23 FIN*Magnificat Delizia 2 Naaras 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
248 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 1 (SC) Nyman Pia KM
249 SIB VII / SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa 2 Naaras 17 (Veteraani) Lukasik Daria 1 NOM BIS
249 SIB VII / SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa 2 Naaras 2 (SP) Nyman Pia KM BIV
250 SIB VII / SIB ns 24 FIN*Magnificat Igor 2 Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
251 SIB VII / SIB fs 23 FI*Abbas-Coons Celine Dion 2 Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
252 SIB VII / SIB ns Yandex Sibirskoe Chudo 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
253 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB BIV NOM
254 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Lumikissan Diiva 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
255 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Sipsun Aurora Borealis 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
256 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Abbas-Coons Christian 2 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
257 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas 2 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP NOM
258 TUA I / TUA n FI*Josmarin Innusha 2 Naaras 3 (GIC) Lukasik Daria EX1 CACS
259 TUA I / TUA n FI*Josmarin Jazmenia 2 Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria Abs
260 TUA II / TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul 2 Uros 3 (GIC) Lukasik Daria EX1 CACS
261 TUA V / TUA e FI*Lumiris Benjameow 2 Uros 9 (Avoin) Tarabini Darina EX1 CAC
262 TUA VI / TUA f 03 22 FI*Elekatin Jalila Jessenia 2 Naaras 7 (CH) Tarabini Darina Abs
263 TUA VI / TUA f 03 22 FI*Felesin April Fool 2 Naaras 11 (Nuoret) Tarabini Darina EX1
264 TUA IX / TUA w 61 FI*Elekatin Super Nova 2 Uros 7 (CH) Lukasik Daria EX1 CACIB
265 TUA IX / TUA w 63 FI*Lumiris Anastasia 2 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria Abs
266 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Bailey's King 2 Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
267 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Valier's Gadiela 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
268 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Verdian Erdehan 2 Uros 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
269 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Valier's Ella 2 Naaras 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP
270 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz 2 Uros 17 (Veteraani) Lukasik Daria 1 NOM
270 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz 2 Uros 1 (SC) Kudra Magdalena KM
271 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 2 Naaras 1 (SC) Kudra Magdalena KM BIV
272 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Kuukissan Asli Altan 2 Uros 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
273 TUV d 61-63 / TUV d 61 Avyonah Khaled Khalil 2 Uros 7 (CH) Kudra Magdalena Abs
274 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI*Semiramisin Ak Reshid 2 Uros 9 (Avoin) Kudra Magdalena Abs
275 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 2 Uros 17 (Veteraani) Lukasik Daria 2
275 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 2 Uros 4 (GIP) Kudra Magdalena EX1 CAPS
276 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Valier's Kianna 2 Naaras 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
277 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI*Semiramisin Ak Rashida 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena Abs
278 ABY n Osiris(V) Total Surprise 3 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB BIV NOM
279 ABY n FI*Link Modunia Mgodi 3 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
280 ABY n FI*SunnyPace Emilia javanica 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
281 ABY n (N)Mayas Pride Maori 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
282 ABY n FI*Link Monabisha Om 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX2
283 ABY n FI*Laire Valar Lorien 3 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
284 ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 3 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
285 ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu 3 Uros 1 (SC) Kaae Dorte KM BIV
286 ABY a FI*SunnyPace Erica herbacea 3 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
287 ABY a FI*Kawaii Lily 3 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1 NOM
288 ABY o FI*Redcheetah's Aurora 3 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM BIV
289 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 3 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
290 ABY o FI*Redcheetah's Rufus 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
291 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
292 ABY o FI*Redcheetah's Aarre 3 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir Abs
293 ABY o FI*Redcheetah's Linnea 3 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
294 ABY p FI*Redcheetah's Wenla 3 Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC NOM
295 ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl 3 Uros 2 (SP) Kaae Dorte KM NOM
296 ABY p FI*Kawaii Junko 3 Naaras 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
297 BEN n 22 FIN*Bombay-Dreams Dharma 3 Uros 4 (GIP) Kabina Martin EX1 CAPS NOM
298 BEN n 24 Maya Gold Labna Cindy *** 3 Naaras 11 (Nuoret) Kabina Martin EX1
299 BEN n 24 Mountrose Ursula 3 Naaras 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP NOM
300 BML I / BML ns 11 31 S*CallaMej de Li Cat 3 Uros 5 (IC) Percynská Rihová Marie EX1 CAGCIB
301 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Suukko Poika 3 Uros 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC
302 BRI n FIN*Aleksandra's Dr. Pepper 3 Uros 1 (SC) Kabina Martin KM
303 BRI n FI*Rhinestone's Kiss Me Quick 3 Naaras 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB NOM
304 BRI n FI*Coventry's Fantasia 3 Naaras 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP
305 BRI a FI*Rhinestone's Angus Young 3 Uros 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
306 BRI a FI*Rhinestone's Aramis 3 Uros 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC BIV
307 BRI a FI*Rhinestone's Cobalt Blue 3 Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
308 BRI a FI*Feronian Heliotropium 3 Uros 10 (KAS) Kaae Dorte EX2
309 BRI a FI*Rhinestone's Tobias Tomcat 3 Uros 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
310 BRI b FI*Gimmie's Passionate Adonis 3 Uros 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP
311 BRI c FI*Coventry's Iowa 3 Uros 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP
312 BRI d Chieftain of Noblesse Oblige 3 Uros 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB
313 BRI d FI*Bumblebrits Snape 3 Uros 6 (IP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGPIB
314 BRI e FI*Feronian Ivory 3 Uros 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
315 BRI f FI*Coventry's Daybreak 3 Naaras 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB
316 BRI f FI*Ruusutarhan Oodi 3 Naaras 11 (Nuoret) Kabina Martin EX1
317 BRI g FI*Coventry's Heather 3 Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
318 BRI g FI*Rivington Billie 3 Naaras 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP NOM
319 BRI o FI*Treselle's Cherry Cake 3 Naaras 12 (Pennut) Kabina Martin EX1
320 BRI a 22 FI*Rhinestone's Nikki Sixx 3 Uros 3 (GIC) Kabina Martin EX1 CACS NOM
321 BRI a 22 FI*Rhinestone's Dr. Feelgood 3 Uros 12 (Pennut) Kabina Martin EX1 NOM
322 BRI f 22 FI*Coventry's Joy 3 Naaras 11 (Nuoret) Kabina Martin EX1
323 BRI ns 11 FI*EmeraldCharm Knockout 3 Uros 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB
324 BRI ns 11 FI*EmeraldCharm Oma Kulta 3 Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
325 BRI ay 11 Blue golden Inari de Maneki Neko 3 Uros 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
326 BRI a 03 FI*Rhinestone's Wild Edric 3 Uros 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
327 BRI f 03 FI*Rhinestone's Dream Come True 3 Naaras 9 (Avoin) Kabina Martin EX1 CAC
328 BRI o 33 FI*SamBelle's OMG 3 Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
329 BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen 3 Uros 1 (SC) Percynská Rihová Marie KM
330 BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
330 BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 3 (GIC) Percynská Rihová Marie EX1 CACS
331 BUR n FI*Karvanverran JouluTaika 3 Naaras 3 (GIC) Percynská Rihová Marie EX1 CACS BIV NOM
332 BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl 3 Naaras 3 (GIC) Percynská Rihová Marie EX2
333 BUR n Bjelke's Givenchy 3 Uros 5 (IC) Percynská Rihová Marie EX1 CAGCIB
334 BUR n FI*Feirefiz Black Rain 3 Naaras 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX2
335 BUR n FI*Seirene Rapunzel 3 Naaras 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1 NOM
336 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB BIV
337 BUR a FI*Karvanverran Esme Azul 3 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
338 BUR a FI*Pikkukuun Blue Berry 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
339 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1
340 BUR b FIN*Genuina Hebe Jeebies 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM BIS
340 BUR b FIN*Genuina Hebe Jeebies 3 Naaras 8 (PR) Percynská Rihová Marie EX1 CAPIB NOM
341 BUR b FIN*Pikkukuun Nellymoser 3 Naaras 10 (KAS) Percynská Rihová Marie EX1 CAP
342 BUR f FI*Cattish Lucy van Pelt 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
343 BUR h FI*Cattish Peppermint Patty 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX2
344 BUR h FI*Genuina Oranda Onassis 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
345 BUR j FIN*Cattish Fort Charlotte 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 2
345 BUR j FIN*Cattish Fort Charlotte 3 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM
346 CHA NL*Poekie Mau Mau's Hercule 3 Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
347 CHA FI*Chanceux Femme fatale 3 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
348 CHA FI*Souriant Bourboulenc 3 Uros 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB NOM
349 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 3 Uros 5 (IC) Kaae Dorte Abs
350 CRX II / CRX n 03 Velvet Queen Elvis 3 Uros 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
351 CRX II / CRX ns 09 FI*Ballerina's King Florestan 3 Uros 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
352 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Shane Walsh 3 Uros 6 (IP) Kaae Dorte EX1 CAGPIB
353 CRX III / CRX fs FI*Ballerina's Odile 3 Naaras 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC
354 CRX IV / CRX f 02 62 FI*VeeKasin Hattivatti 3 Naaras 3 (GIC) Kabina Martin EX1 CACS BIV
355 CRX IV / CRX f 03 FI*Sweetpurr's Maggie Greene 3 Naaras 5 (IC) Kabina Martin EX1 No Cert
356 CRX IV / CRX f 03 EE*Solaris Planet Bjork *** 3 Naaras 9 (Avoin) Kabina Martin EX1 CAC
357 CRX IV / CRX f 09 FI*Parhelian Reine Aurore 3 Naaras 9 (Avoin) Kabina Martin CRX III / CRX f
358 CRX IV / CRX h 03 FI*FunkyJam's Just Kidding 3 Naaras 11 (Nuoret) Kabina Martin EX1
359 CRX IV / CRX d 03 FI*Ballerina's Prince Florimund 3 Uros 12 (Pennut) Kabina Martin EX1
360 CRX IV / CRX f 03 24 FI*FunkyJam's All I Want 3 Naaras 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP
361 CRX V / CRX n 24 FI*Seer's Melchior 3 Uros 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
362 CRX VI / CRX b 03 24 FI*Saca's High Note 3 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
363 CRX VI / CRX n 03 22 FI*Metsäkansan Kaukorakkaus 3 Uros 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB
364 CRX VI / CRX b 03 24 FI*Derekaz Who Is A LittleDiva 3 Naaras 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB
365 CRX VII / CRX b 32 Hugo Boss Flower Garden 3 Uros 9 (Avoin) Kabina Martin EX1 CAC
366 CRX VII / CRX n 21 33 FI*Derekaz Cosmique 3 Uros 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP
367 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI*Framillan Quixotic Clown 3 Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
368 CRX IX / CRX w 62 FI*KittyLady's Tom Collins 3 Uros 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
369 CRX IX / CRX w 62 EE*Solaris Planet Cassandra *** 3 Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
370 CYM 51-52 / CYM f 09 52 DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan 3 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
371 DRX I / DRX n FI*Ketaleen Ellun Kana 3 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte Abs
372 DRX II / DRX a 09 FI*Bravefellow Flora 3 Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
373 DRX II / DRX n 03 FI*Bravefellow Julieth 3 Naaras 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
374 DRX III / DRX gs Cherek Hipperty Skipperty 3 Naaras 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB
375 DRX III / DRX gs FI*Åbodas Taiga 3 Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
376 DRX IV / DRX f 09 Imagine Rexclusive, SK 3 Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
377 DRX IV / DRX f 09 S*Fiddlestix Marta Marmellata 3 Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita Abs
377 DRX IV / DRX f 09 S*Fiddlestix Marta Marmellata 3 Naaras 13c (Määrittely) Isakov Vladimir Abs
378 DRX IV / DRX e 02 Taikatuulen Tiuhti 3 Naaras 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM
379 DRX VII / DRX f 33 FI*Åbodas Sihu 3 Naaras 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB BIV
380 DRX VII / DRX n 32 Bindy Applause 3 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
381 DRX VII / DRX n 32 FI*Mirexin Joyful Juliet 3 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX2
382 DSP I / DSP a Rein Korona Atefa 3 Uros 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB
383 DSP I / DSP a FI*Indigo's Voldemorth 3 Uros 8 (PR) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPIB
384 DSP III / DSP d 21 RU.Dolf Shudan 3 Uros 3 (GIC) Gustaitiene Jurgita EX1 CACS
385 DSP III / DSP g 21 Darca Sweet of Ozland 3 Naaras 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB
386 EUR w 64 FI*Kissakallion Palladium 3 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
387 EUR n FI*Pikku-Piun Black is Back 3 Naaras 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1
388 EUR a FI*Pikku-Piun Blue Babe 3 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
389 EUR fs FI*Kassilan Qkunen Qtamolla 3 Naaras 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
390 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä 3 Uros 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB NOM
391 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM NOM
392 EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kurmeli 3 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
393 EUR n 24 FI*Pinkkitassun Gilles 3 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir Abs
394 EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira Arvosteltu
394 EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina 3 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM
395 EUR n 24 FI*Taikapeikon Bibliofiili 3 Uros 13c (Määrittely) Isakov Vladimir EUR n 24
395 EUR n 24 FI*Taikapeikon Bibliofiili 3 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM
396 EUR a 23 FI*Pikku-Piun Älsa 3 Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
397 EUR a 23 FI*Katinhännän Bauerin Zäk 3 Uros 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
398 EUR a 24 FI*Sireenin Anthem 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
399 EUR a 24 FIN*Mäkikatin Pointtilli 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 3
399 EUR a 24 FIN*Mäkikatin Pointtilli 3 Naaras 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
400 EUR d 22 FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana 3 Uros 5 (IC) Percynská Rihová Marie EX1 CAGCIB
401 EUR d 22 FI*Feronian Gloriosa 3 Naaras 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie Abs
402 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 2
402 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Percynská Rihová Marie KM
403 EUR d 24 FI*Taikapeikon Brassailija 3 Uros 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
404 EUR f 22 FI*Feronian Hibiscus 3 Naaras 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1
405 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
406 EUR f 24 Silkkiturkin Pihlajanmarja 3 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 BIV
407 EUR f 24 FI*Sireenin Anarchy 3 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
408 EUR g 22 FI*Pinkkitassun Gertrude 3 Naaras 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC
409 EUR g 24 FI*Sireenin Amity 3 Naaras 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1
410 EUR ns 23 FI*Kassilan Taattu Tonttu 3 Uros 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie Abs
411 EUR ns 23 FIN*Katinhännän Survivor Amber 3 Naaras 4 (GIP) Percynská Rihová Marie EX1 CAPS
412 EUR ns 23 FI*Katinhännän Leonard Nimoy 3 Uros 10 (KAS) Percynská Rihová Marie EX1 CAP NOM
413 EUR ns 24 FI*Errun Lupsakka lordi 3 Uros 3 (GIC) Percynská Rihová Marie EX1 CACS
414 EUR as 23 FI*Kiipun Shadow of the Wind 3 Naaras 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1
415 KBL I / KBL ns 22 FIN*Cherrytail's Coupe de Ville 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 4
415 KBL I / KBL ns 22 FIN*Cherrytail's Coupe de Ville 3 Naaras 2 (SP) Kaae Dorte KM NOM BIS
416 KBL IV / KBL fs 09 24 FI*Miunmaan Anastasia 3 Naaras 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
417 KBL IV / KBL d 09 24 FI*Kuriton Baby Coco 3 Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
418 KOR FI*Mythai Ornanong Sa-Mon 3 Naaras 5 (IC) Percynská Rihová Marie EX1 CAGCIB
419 KOR FI*Melodian Yubamrung 3 Uros 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC
420 KOR FI*Hovikissan Q-T 3 Naaras 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC BIV
421 KOR FI*Melodian arisaraa 3 Naaras 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX2
422 KOR FI*Tatsutan Urho Brava-Saman 3 Uros 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1 NOM
423 KOR Electra Emerald Beauty 3 Naaras 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1
424 KOR FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam 3 Naaras 4 (GIP) Percynská Rihová Marie EX1 CAPS
425 KOR FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha 3 Naaras 6 (IP) Percynská Rihová Marie EX1 CAGPIB
426 KOR FI*Tatsutan Prema Prasada-Jam 3 Naaras 10 (KAS) Percynská Rihová Marie EX1 CAP BIV
427 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus 3 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM
428 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI*Pilkkumin Mister Richard 3 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS BIV
429 MAN 51-52 / MAN a 09 51 FI*Pikkeen Rae 3 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
430 MAN 53 / MAN e 23 53 FI*Maikain Valmu Väng 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
431 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Kabina Martin KM
432 OCI n 24 FI*Punakuun Cocoa 3 Uros 9 (Avoin) Kabina Martin EX1 CAC
433 OCI n 24 FI*WiliWilla Cassiopeia 3 Naaras 9 (Avoin) Kabina Martin EX1 CAC
434 OCI n 24 FI*Moosegrove Honour 3 Uros 11 (Nuoret) Kabina Martin EX1
435 OCI n 24 FI*Moosegrove Hope 3 Naaras 11 (Nuoret) Kabina Martin EX1 BIV NOM
436 OCI n 24 FI*Kukkatarhan Bombax 3 Uros 4 (GIP) Kabina Martin EX1 CAPS
437 OCI n 24 DK*Sea Coon's Wendy 3 Naaras 4 (GIP) Kabina Martin EX1 CAPS
438 OCI b 24 FI*Topspot TorreArgentina 3 Uros 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM BIV NOM
439 OCI b 24 DK*Hindkjær's Gaia 3 Naaras 1 (SC) Gustaitiene Jurgita Abs
440 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM NOM BIS
441 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum 3 Uros 3 (GIC) Gustaitiene Jurgita EX1 CACS
442 OCI b 24 FI*WiliWilla Andromeda 3 Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
443 OCI b 24 FI*Guttatus Uncle Sam 3 Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita Abs
444 OCI b 24 FI*WiliWilla Merton Charm 3 Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM
445 OCI b 24 FI*Guttatus Queen Wilhelmina 3 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita Abs
446 OCI b 24 FI*WiliWilla Mollie's Delicious 3 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
447 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM
447 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM NOM BIS
448 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Bellium 3 Uros 6 (IP) Gustaitiene Jurgita Mitätöity Mitätöity
449 OCI c 24 FI*Embrace Good King Wenceslas 3 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
450 OCI c 24 FI*Punakuun Bakht 3 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB BIV
451 OCI c 24 FI*WiliWilla Bollinger 3 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
452 OCI c 24 FI*Guttatus Pink Star 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir Abs
453 OCI c 24 FI*Guttatus Polar Star 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir Abs
454 OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax 3 Uros 1 (SC) Percynská Rihová Marie KM NOM BIS
455 OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus 3 Uros 5 (IC) Percynská Rihová Marie EX1 CAGCIB
456 OCI o 24 Dragon Amagitsune*RU 3 Uros 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie Abs
457 OCI o 24 FI*Uniikki Fantasos 3 Uros 10 (KAS) Percynská Rihová Marie EX1 CAP
458 OCI ns 24 FI*Northalla Blackbeard 3 Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
459 RUS Wynterwynd Moon River 3 Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS BIV NOM
460 RUS FI*Hana-Bi Bieggagállis Sámi 3 Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX2
461 RUS Nikita von Malyschka 3 Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
462 RUS FI*BlueKaramel Blue Bell 3 Naaras 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
463 RUS FI*Zarin Onneli 3 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC NOM
464 RUS FI*Harmuan Niki Nallukka 3 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan Abs
465 RUS FI*Zarin Simply the Best 3 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 NOM
466 RUS FI*Zarin Tianna 3 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
467 RUS Lirika Flor De Azur *ES 3 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX2
468 RUS Amore di Marchesi*CH 3 Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 BIV NOM BIS
469 RUS FIN*Zarin Querido Mio 3 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 3
469 RUS FIN*Zarin Querido Mio 3 Uros 2 (SP) Roca Folch Yan KM
470 RUS FI*Zarin C'est la vie 3 Naaras 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB NOM
471 SOM n S*All Inclusive Hale-Bopp of Kisompa 3 Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita Abs
472 SOM n (N)Villkattens Wilmer 3 Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM
473 SOM n Foxgarden's Baron Barnsby (*D) 3 Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita Abs
474 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 2 (SP) Gustaitiene Jurgita Abs
474 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira Abs
475 SOM n FIN*Kisompa's Dianna 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira Arvosteltu
475 SOM n FIN*Kisompa's Dianna 3 Naaras 4 (GIP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPS
476 SOM n FI*SunnyPace Betonica 3 Uros 8 (PR) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPIB BIV
477 SOM n FI*Amajan Fede Favoloso 3 Uros 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP
478 SOM a FI*Foxkiss Athene noctua 3 Naaras 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB
479 SOM a FI*SunnyPace Dianthus 3 Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
480 SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon 3 Uros 4 (GIP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPS
481 SOM p FI*SunnyPace Consolida 3 Naaras 7 (CH) Percynská Rihová Marie Abs
482 SOM p FI*SunnyPace Cosmos 3 Uros 10 (KAS) Percynská Rihová Marie EX1 CAP
483 SOM ns FIN*Walimain Malaika 3 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
484 SOM as Haiko Walimai de la Cornaline 3 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
485 SOM as FI*Walimain Herttainen Kerttu 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
486 SPH I / SPH n FI*CiCi's Hildegard Hot 3 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
487 SPH I / SPH a FI*Tuiscalo's O'my Nude Tsu'Tey 3 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX2
488 SPH II / SPH a 03 Ilus-Armus Crowquill's 3 Uros 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
489 SPH III / SPH d FI*Evilurbastet Napoleon 3 Uros 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1 NOM
490 SPH III / SPH f Niobe Pyramid's Gold *ES 3 Naaras 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
491 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 3 Uros 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB BIV
492 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 3 Uros 9 (Avoin) Kabina Martin EX1 CAC
493 SPH V / SPH n 09 32 Vigo of Bucked Naked 3 Uros 11 (Nuoret) Kabina Martin EX1
494 SPH V / SPH n 32 FI*Hobbitqueen's Flirtini 3 Uros 12 (Pennut) Kabina Martin EX1
495 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Hobbitqueen's Grizabella 3 Naaras 12 (Pennut) Kabina Martin EX1
496 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 3 Naaras 2 (SP) Kabina Martin KM
497 SPH V / SPH n 21 33 FI*Hobbitqueen's Emporio 3 Uros 4 (GIP) Kabina Martin EX1 CAPS
498 SRL d 22 FlodoCats Alejandro 3 Uros 10 (KAS) Tarabini Darina EX1 CAP
499 SRL a 03 Katrin's Curly Onix Blue 3 Uros 9 (Avoin) Tarabini Darina EX1 CAC
500 BAL w 67 FI*Fercatin Odipin William 4 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
501 BAL w 67 FI*Willicon Liquirizia 4 Naaras 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
502 BAL w 67 FI*Willicon Lavacristallo 4 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP BIV
503 BAL w 67 FI*Nicator My Fair Lady 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
503 BAL w 67 FI*Nicator My Fair Lady 4 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
504 BAL n FI*Willicon La Strega d'Aprile 4 Naaras 8 (PR) Ojaniemi Sara EX1 CAPIB
505 BAL b FI*Fercatin Minzay Pinocchio 4 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
506 BAL b FI*BaliDancer's Flor Fandango 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
507 BAL b FI*BaliDancer's Cool Mint 4 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 No Cert
508 BAL c FI*BaliDancer's Caya 4 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS NOM
509 BAL c FI*BaliDancer's Ellie 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
510 BAL n 21 FI*Willicon Loves Feathers 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
511 BAL c 21 FI*BaliDancer's Belle Epoque 4 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
512 OLH b FI*Willicon Cara Melli 4 Naaras 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
513 OLH p FI*Fercatin Odenox Xina 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
514 OLH b 25 FI*Jalecat's Fairytale 4 Naaras 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS
515 OLH e 24 FI*TaikaTomun Boris Boheemi 4 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
516 OSH n FI*Mummeli Sofinha Viliina 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara Mitätöity Mitätöity
517 OSH n FI*Curnauskiss Paint In Black 4 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 BIV
518 OSH n Sasha Hi Gustepa 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
519 OSH n FI*Santuzzan O Marry Me! 4 Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara KM NOM
520 OSH b FI*Mummeli Sofinho Vili 4 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara Mitätöity Mitätöity
521 OSH f FI*Ori-Katin Pussy Katnip 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
522 OSH f FI*Clamoris Ingria 4 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM BIS
523 OSH q FI*Willicon Freixenet Elyssia 4 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
524 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM
525 OSH n 25 Phoenix Arakan, CZ 4 Uros 5 (IC) Fonsén Mira Abs
526 OSH n 25 FIN*Silvanest Halima 4 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
527 OSH a 24 FI*LoudMeow Rockstar 4 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
528 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
529 OSH a 25 FIN*Sini-Diivan Lars 4 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
530 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira Abs
531 OSH b 22 FI*Clamoris Fabricia 4 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
532 OSH b 22 FI*Bigear Prince Edward 4 Uros 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB
533 OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May 4 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
534 OSH d 24 FI*Clamoris Inessa 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
535 OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe 4 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS NOM
536 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS NOM BIS
537 OSH n 03 Schrödinger Hi Gustepa 4 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
538 OSH b 03 24 FI*Eirenen Kokomo 4 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
539 PEB III / PEB e Ideallisa El Gato De Luna 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
540 SIA n FI*Twist-Tiramisun Vespa 4 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
541 SIA n FI*Twist-Tiramisun Vamppi 4 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
542 SIA n S*Nova Star Twix 4 Uros 17 (Veteraani) Kabina Martin 1 NOM BIS
542 SIA n S*Nova Star Twix 4 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM BIS
543 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel 4 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM BIS
544 SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 1 (SC) Ojaniemi Sara KM BIV NOM BIS
545 SIA a FI*Kelmikerhon Elegia 4 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
546 SIA a Alexy Bluebell of Deraza 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
547 SIA a FI*Kelmikerhon Edustava Eegon 4 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 NOM
548 SIA b Ralph Sia Alicia, CZ 4 Uros 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
549 SIA b FI*Willicon Helminougat 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara Abs
550 SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla 4 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
551 SIA c FI*Twist-Tiramisun New Look 4 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS BIV
552 SIA c FI*Kelmikerhon Kevätkaihonkukka 4 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
553 SIA c Alexy De Lilac of Deraza 4 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
554 SIA n 21 FI*LoveOriental Patricia 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
555 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS
556 SIA a 21 FI*Keskimaan Leavings Leevi 4 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
557 SIA d 21 FI*Clamoris Ibrahim 4 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
558 SIA d 21 FI*Santuzzan On Your Toes 4 Uros 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS NOM
559 SIA h 21 FI*Willicon Anna de Codorníu 4 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
560 SYS n 03 FI*Ori-Katin Michiko Iki-Oma 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
561 SYS n 03 21 FI*BaliDancer's DoDidDone 4 Uros 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB
562 HCS Hani Karkkitassu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Ojaniemi Sara Abs
563 HCS Ukkonen Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Ojaniemi Sara 1
564 HCS Peppi Pitkätassu Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Ojaniemi Sara 1 NOM BIS
565 HCS Viktoria Vilijonkka Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM BIS
565 HCS Viktoria Vilijonkka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Ojaniemi Sara 2
566 PER n FI*Mimosan Little Bad Girl 1 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
567 RAG a 04 FI*Lukanpuron Elna 2 Naaras 12 (Pennut) Tarabini Darina EX1 BIV NOM BIS
568 RAG n 04 FI*Lukanpuron Elias 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
569 HCL Kipinä Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Ojaniemi Sara 1
570 OSH d 24 Pepper Madagaskar 4 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 NOM BIS
602 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Edvardsen Geir Johan PER a, PER d, PER d 22, PER f, PER f 02 21 62, PER f 03, PER n 01 62, PER n 03, PER n 22, PER w 62, ACL III, ACL V, ACL VI, NFO IV, NFO V, NFO IX 38
Fonsén Mira BAL b, BAL c 21, BAL n 21, BAL w 67, OSH a 24, OSH a 25, OSH d 25, OSH f, OSH f 24, OSH n 03, OSH n 25, OSH q, SIA a 21, SIA c, SIA h 21, SIA n, III-vet, HCS-vet 43
Gustaitiene Jurgita BRI b, BRI d, BRI g, BRI ns 11, BRI o 33, CRX IX, CRX VIII, DRX III, DRX IV, DSP I, DSP III, OCI b 24, SOM a, SOM n 41
Isakov Vladimir III-tark., ABY n, ABY o, BUR a, BUR f, BUR h, BUR j, CYM 51-52, EUR a 24, EUR n 24, EUR w 64, MAN 51-52, MAN 53, OCI c 24, SOM as, SOM ns 43
Kaae Dorte ABY a, ABY p, BRI a, BRI a 03, BRI ay 11, BRI e, CRX II, CRX V, DRX I, DRX II, DRX VII, EUR a, EUR a 23, EUR d 24, EUR fs, EUR n 22, KBL I, KBL IV, SPH I, SPH II, SPH III, I-vet 40
Kabina Martin BEN n 22, BEN n 24, BRI a 22, BRI c, BRI f, BRI f 03, BRI f 22, BRI n, BRI o, CRX IV, CRX VII, OCI n 24, SPH V, IV-vet 38
Koskenkangas Marjatta II-tark., ACL II, ACS III, MCO V, MCO VI, NFO III, NFO VI, RAG n 04, SIB III 40
Kudra Magdalena MCO III, MCO IV, MCO IX, NEM I, NEM II, SIB VI, TUV d 61-63, TUV f 61-63, TUV n 61-63 40
Lukasik Daria MCO VIII, NFO I,RAG h, RAG n, SBI a, SBI c, SBI e, SIB IV, TUA I, TUA II, TUA IX, II-vet 43
Nyman Pia NFO II, RAG a 04 21, RAG d 04, RAG e 21, RAG n 03, RAG n 03 21, RAG n 21, SIB I, SIB VII, SIB VIII 30
Ojaniemi Sara BAL c, BAL n, OLH b, OLH b 25, OLH e 24, OLH p, OSH b, OSH b 03 24, OSH b 22, OSH b 25, OSH d 24, OSH n, PEB III, SIA a, SIA b, SIA d 21, SIA n 21, SYS n 03, SYS n 03 21, HCS 36
Percynská Rihová Marie III-tark., BML I, BUR b, BUR n, CRX III, EUR as 23, EUR d 22, EUR f 22, EUR g 22, EUR g 24, EUR n, EUR ns 23, EUR ns 24, KOR , OCI o 24, SOM p 40
Reiter Helene II-tark.,ACL VIII, ACS X, MCO I, MCO VII, NFO VII, NFO VIII, RAG a 03, SBI f, SBI n, SIB II 43
Roca Folch Yan EXO f, EXO f 22, EXO n 03, EXO n 22, EXO w 62, PER a 02 62, PER a 03 24, PER a 33, PER f 24, PER f 33, PER n, CHA, CRX VI, EUR f 24, OCI ns 24, RUS 36
Tarabini Darina MCO II, RAG a, RAG a 04, RAG f 03, RAG g 03, SBI b 21, SBI d 21, SBI e 21, SBI n 21, SIB V, SRL a 03, SRL d 22, TUA V, TUA VI 42
15 tuomaria.