Omakissa
URK HELSINKI 10.8.2013 A
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 10.8.2013 Loppuu 10.8.2013
Ilmoittautuminen alkaa 10.8.2013 Ilmoittautuminen loppuu 10.8.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti showmanager@urk.fi
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
Yhteensä 0 0 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Link Aurore Bleu de Ciel 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
ABY a FI*Link Moshaba 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 BIV
ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX2
ABY a FIN*Kawaii Eiko 3 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira Abs
ABY a FIN*Link Monifa Mosi 3 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
ABY a S*Hjortronstigens Alfred Nobel 3 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
ABY n Felix of Wonderlove 3 Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
ABY n FI*Aurinkomäen Bertta 3 Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX2
ABY n FI*Kharn-Ka Your Luck 3 Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX2
ABY n FI*Laire Meleth Aranel 3 Naaras 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB NOM
ABY n FI*Laire Oira Anor 3 Uros 1 (SC) Reijers Eric KM BIV NOM
ABY n FI*Laire Valar Lorien 3 Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
ABY n FI*Link Inanyesha 3 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric Abs
ABY n FI*Link Sanaa Raziya 3 Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
ABY n FI*Lovedevotion Benjamin 3 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
ABY n FI*Lovedevotion Bethoven 3 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX2
ABY n FI*Nebuankhet Unisonic 3 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 3 Uros 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
ABY n Isatai's Namid of Bluestream 3 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 BIV NOM
ABY n RU*Greenville Oberon of Laire 3 Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
ABY n S*Divina Silvestris Ros 3 Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 3 Uros 2 (SP) Reijers Eric KM BIV NOM BIS
ABY o Abyrose Ginny 3 Naaras 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
ABY o FI*Angelos U*Maya 3 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 BIV NOM BIS
ABY o FI*Link Rosa Mau 3 Naaras 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB NOM
ABY o FI*Link Tenagne Mau 3 Naaras 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX1 CAPIB
ABY o FI*Link Zaki Habit Rouge 3 Uros 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM
ABY o FI*Nebuankhet Teachdaire 3 Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
ABY o FI*Redcheetah's Aarre 3 Uros 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB BIV NOM
ABY o FI*Redcheetah's Aurora 3 Naaras 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS NOM BIS
ABY o FI*Redcheetah's Linnea 3 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
ABY o S*Foxglove's Bastet 3 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX2
ABY p FI*Kawaii Junko 3 Naaras 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX3
ABY p FI*Link Inameremeta 3 Naaras 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1 BIV
ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl 3 Uros 2 (SP) Calmès Fabrice KM
ABY p FI*Redcheetah's Wenla 3 Naaras 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX2
OCI a 24 FI*Kukkatarhan Borago 3 Uros 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS
OCI a 24 FI*Onnikatin Bea 3 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric Abs
OCI a 24 FI*Onnikatin Bonus 3 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
OCI a 24 FIN*Recknagel Cässiusklei 3 Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
OCI a 24 SE*Hot Thundereans Jaga 3 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
OCI a 24 SE*Hot Thundereans Jaga 3 Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
OCI b 24 Barbastella von Kronenfeld *** 3 Naaras 3 (GIC) Calmès Fabrice EX2
OCI b 24 DK*Hindkjær's Gaia 3 Naaras 1 (SC) Calmès Fabrice KM
OCI b 24 FI*Amas Marie Curie 3 Naaras 9 (Avoin) Calmès Fabrice EX1 CAC
OCI b 24 FI*Guttatus Ami Super 3 Uros 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX1 BIV NOM BIS
OCI b 24 FI*Guttatus Princess Sophie 3 Naaras 5 (IC) Calmès Fabrice EX1 CAGCIB
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Bellium 3 Uros 6 (IP) Calmès Fabrice EX2
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Calypso 3 Naaras 9 (Avoin) Calmès Fabrice EX2
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Cissus 3 Uros 9 (Avoin) Calmès Fabrice EX1 CAC
OCI b 24 FI*Moosegrove Cassiopeia 3 Naaras 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1 NOM
OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle 3 Naaras 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX3
OCI b 24 FI*Moosegrove Tu Autem 3 Naaras 1 (SC) Calmès Fabrice KM
OCI b 24 FI*Northalla Peridodite 3 Naaras 7 (CH) Calmès Fabrice EX2
OCI b 24 FI*Onnikatin Sir Humbug 3 Uros 10 (KAS) Calmès Fabrice EX1 CAP
OCI b 24 FI*Rollick Octavarium 3 Uros 6 (IP) Calmès Fabrice EX1 CAGPIB
OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi 3 Naaras 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX2
OCI b 24 FI*Topspot TorreArgentina 3 Uros 5 (IC) Calmès Fabrice EX1 CAGCIB
OCI b 24 FI*Topspot Windjammer 3 Naaras 7 (CH) Calmès Fabrice EX1 CACIB
OCI b 24 FI*WiliWilla Aslan 3 Uros 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1
OCI b 24 FI*WiliWilla Lady Kit Kat 3 Naaras 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX1
OCI b 24 FIN*BlueNote Wilde the Wild 3 Uros 4 (GIP) Calmès Fabrice EX1 CAPS
OCI b 24 FIN*Embrace Golden Barley 3 Uros 17 (Veteraani) Jyrkinen Jaana 3
OCI b 24 FIN*Embrace Golden Barley 3 Uros 2 (SP) Calmès Fabrice KM
OCI b 24 FIN*Guttatus Basia Mille 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 3
OCI b 24 FIN*Guttatus Basia Mille 3 Naaras 8 (PR) Calmès Fabrice EX1 CAPIB
OCI b 24 FIN*Martinic Blazing 3 Naaras 6 (IP) Calmès Fabrice EX1 CAGPIB
OCI b 24 FIN*Martinic Queen of Diamonds 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM BIS
OCI b 24 FIN*Martinic Queen of Diamonds 3 Naaras 2 (SP) Calmès Fabrice KM NOM BIS
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Jyrkinen Jaana 1 NOM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Calmès Fabrice KM BIV NOM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Geraldo Gentil 3 Uros 17 (Veteraani) Jyrkinen Jaana Arvosteltu
OCI b 24 FIN*Moosegrove Geraldo Gentil 3 Uros 1 (SC) Calmès Fabrice KM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Kókiri 3 Uros 1 (SC) Calmès Fabrice KM
OCI b 24 FIN*Moosegrove OrqideasDoiradas 3 Naaras 4 (GIP) Calmès Fabrice EX1 CAPS
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera 3 Naaras 1 (SC) Calmès Fabrice KM
OCI b 24 FIN*Northalla Juniper 3 Uros 3 (GIC) Calmès Fabrice EX1 CACS
OCI b 24 FIN*Silvercomet Audrey Hepburn 3 Naaras 3 (GIC) Calmès Fabrice EX1 CACS
OCI b 24 FIN*Silvercomet Victory's Lady 3 Naaras 5 (IC) Calmès Fabrice EX2
OCI b 24 FIN*Topspot Inamorata Fiorella 3 Naaras 1 (SC) Calmès Fabrice KM
OCI b 24 FIN*Woodcocks Hard As A Rock 3 Uros 17 (Veteraani) Jyrkinen Jaana 4
OCI b 24 FIN*Woodcocks Hard As A Rock 3 Uros 1 (SC) Calmès Fabrice KM BIV NOM
OCI b 24 S*Vargagården's Sisu Maxwell JR 3 Uros 17 (Veteraani) Jyrkinen Jaana Abs
OCI bs 24 FI*Silvercomet Midnight's King 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
OCI bs 24 FI*Silvercomet Midnight's Lady 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
OCI bs 24 FIN*Silvercomet John Wayne 3 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB NOM
OCI c 24 FI*Embrace Good King Wenceslas 3 Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 No Cert
OCI c 24 FI*Ermintrude Mr. Jones 3 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC BIV
OCI c 24 FI*Kukkatarhan Brassavola 3 Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
OCI c 24 FI*Old-Indian Toruk Makto 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
OCI c 24 FI*Sunny's Lavender Lily 3 Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
OCI c 24 FI*Topspot First Frost 3 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 NOM
OCI n 24 Brenda Tigrillo, CZ 3 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX2
OCI n 24 DK*Sea Coon's Wendy 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP BIV NOM
OCI n 24 FI*Catstrait's Sir Benny 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX3
OCI n 24 FI*Kukkatarhan Bombax 3 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
OCI n 24 FI*Lirukallion Kissoista Suurin 3 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB NOM
OCI n 24 FI*Moosegrove Braxton 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
OCI n 24 FI*Moosegrove Drake 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 BIV NOM
OCI n 24 FI*Moosegrove Mr. Einstein 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX2
OCI n 24 FI*Northalla Basalt 3 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
OCI n 24 FI*Onnikatin BeeBee 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
OCI n 24 FI*Onnikatin Bosse 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX2
OCI n 24 FI*Silvercomet Midnight's Lord 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
OCI n 24 FI*Topspot Heikunkeikun 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX2
OCI n 24 FI*Topspot Jaguatirica 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX2
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM BIV NOM BIS
OCI n 24 FIN*Onnikatin Mountain Music 3 Uros 2 (SP) Fonsén Mira Abs
OCI ns 24 FI*Northalla Blackbeard 3 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 BIV NOM
OCI ns 24 FI*Northalla Granuaile 3 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
OCI ns 24 FIN*Nappatassun Sir Lancelot 3 Uros 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
OCI ns 24 FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead 3 Uros 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM
OCI ns 24 FIN*Silvercomet Break My Heart 3 Uros 17 (Veteraani) Jyrkinen Jaana Arvosteltu
OCI ns 24 FIN*Silvercomet Break My Heart 3 Uros 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM
OCI ns 24 Mitha Goobita Yangatin 3 Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
OCI ns 24 Ozspots Sheelberight 3 Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
OCI o 22 Boliviliki Kocoum *** 3 Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX1 No Cert
OCI o 24 FI*Recknagel Harski China Rose 3 Naaras 3 (GIC) Calmès Fabrice EX1 CACS BIV NOM
OCI o 24 FIN*Topspot Mysterious Solembum 3 Uros 10 (KAS) Calmès Fabrice EX1 CAP
OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax 3 Uros 5 (IC) Calmès Fabrice EX1 CAGCIB
OCI o 24 SE*Enbacka gårds Herkules 3 Uros 1 (SC) Calmès Fabrice KM
SBI f FI*Touchant Onirique 2 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
SOM a FI*Kharn-Ka Blue Moment 3 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon 3 Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
SOM a FIN*Kisompa's Heliodoro 3 Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
SOM a S*Fauve Havalina 3 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
SOM n Bèlèvè's Dragonfly *** 3 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX3
SOM n FI*Amajan Fede Favoloso 3 Uros 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
SOM n FI*Kharn-Ka Panil Z Cesarini 3 Uros 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX1 CAPIB
SOM n FI*Kharn-Ka W.Turner 3 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 3 Uros 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM BIV NOM
SOM n FI*Lamadegaan El Dorado 3 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX4
SOM n FI*SunnyPace Balsamita 3 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
SOM n FI*SunnyPace Betonica 3 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX2
SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues 3 Uros 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM BIV
SOM n FIN*Kisompa's Dianna 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira Arvosteltu 5
SOM n FIN*Kisompa's Dianna 3 Naaras 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB
SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 17 (Veteraani) Jyrkinen Jaana Arvosteltu
SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM
SOM n FIN*Misobel's Abigail 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 4
SOM n FIN*Misobel's Abigail 3 Naaras 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM
SOM ns (N)Tingerling's Pernille 3 Naaras 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS BIV
SOM ns FI*Kultakuusen Kasimir 3 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
SOM ns FI*Kultakuusen Katrilli 3 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 2
SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 3 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM BIV
SOM o FI*Kharn-Ka Weinfelderfox 3 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
SOM o FI*Kharn-Ka Voltaire 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
SOM o FIN*Kharn-Ka Heartbreaker 3 Uros 17 (Veteraani) Jyrkinen Jaana 2
SOM o FIN*Kisompa's Bastiaan 3 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
SOM o FIN*Kisompa's Enrichetta 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
SOM o FIN*SunnyPace Aconitum 3 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira Abs
SOM p FI*Foxkiss Buteo lagopus 3 Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
SOM p FI*Kharn-Ka Frosty Snow 3 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
SOM p FI*Kharn-Ka Worth Fines 3 Naaras 1 (SC) Reijers Eric KM BIV NOM
SOM p FI*Kharn-Ka Wylove Frost 3 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
SOM p FIN*Kharn-Ka Incisa Igor 3 Uros 2 (SP) Reijers Eric KM
159 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita.