Omakissa
URK HELSINKI 2.3.2013
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 2.3.2013 Loppuu 2.3.2013
Ilmoittautuminen alkaa 2.3.2013 Ilmoittautuminen loppuu 2.3.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti showmanager@urk.fi
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
Yhteensä 0 0 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Link Aurore Bleu de Ciel 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM BIS
ABY a FIN*Kharn-Ka Only Ofelia 3 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM
ABY a FIN*Link Monifa Mosi 3 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
ABY n Felix of Wonderlove 3 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
ABY n FI*Kharn-Ka Your Luck 3 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara Abs
ABY n FI*Laire Meleth Aran 3 Uros 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB
ABY n FI*Laire Meleth Bein 3 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB NOM
ABY n FI*Laire Valar Lorien 3 Uros 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
ABY n FI*Link Sanaa Raziya 3 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
ABY n FI*Proxima John Carter of Mars 3 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
ABY n FIN*Amhara's Kezia 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 3 Uros 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
ABY n RU*Greenville Oberon of Laire 3 Uros 1 (SC) Ojaniemi Sara KM BIV NOM
ABY n S*Aucuparia's Sinope 3 Naaras 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
ABY o FI*Redcheetah's Aarre 3 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP NOM BIS
ABY p FIN*Link Hlelile 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
ACL d 02 21 33 FI*Metusalahin Adrian 2 Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC NOM
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 2
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM NOM BIS
BAL c 21 SE*Qjou'z Bon A Petit 4 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
BAL g S*Merlions Legend Lilith 4 Naaras 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
BAL n FI*Fercatin Lilzay Quistine 4 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
BAL n 21 FI*Noxx Reckless Rebecca 4 Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM
BAL w 67 FI*Willicon Lavacristallo 4 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
BAL w 67 FIN*Fercatin Lumtroi Evinrude 4 Uros 17 (Veteraani) Edström Michael 1 NOM
BAL w 67 FIN*Fercatin Lumtroi Evinrude 4 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
BEN n 22 FI*Alcarinqua Aldaron 3 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
BEN n 22 31 FI*Kattiklaanin Luke Catwalker 3 Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
BEN n 24 S*Gold Glitter's A Season 3 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
BEN n 24 33 FI*Starglitters Snowflake 3 Naaras 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB NOM
BRI a DK*From's Don Juan 3 Uros 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 2
BRI a DK*From's Don Juan 3 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS NOM
BRI a FI*Tassulähteen Fenna 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM
BRI j FI*Suvikasteen Pikku suorasuu 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
BUR a FI*Almond's Yoko Ono 3 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
BUR a FIN*Almond's Mrs. Bukée 3 Naaras 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 1 NOM
BUR a FIN*Almond's Mrs. Bukée 3 Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM
BUR b Sacredspirit Virgin Flamingo *** 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
BUR c Sacredspirit Francesca *** 3 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 NOM
BUR d FI*Ninelli's Pink Pride 3 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP NOM BIS
BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS
BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
CRX a 24 FI*Framillan Good&Plenty 3 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC NOM
CRX a 33 FI*FunkyJam's My Melody 3 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
CRX d FI*FunkyJam's Linus van Pelt 3 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
CRX g 03 FI*VeeKasin Miss Nettles 3 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
CRX g 03 33 FI*Tuiscalo's Joku 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
CRX n 02 62 FI*FunkyJam's BoomBoomPow 3 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS BIV
CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace 3 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
CRX n 03 FI*FunkyJam's Fairy-Periwinkle 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
DRX h 09 22 Koro's Nadia for Mirlain 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Ojaniemi Sara KM NOM
EUR d 24 FI*Feronian Basil 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira Abs
EUR f 24 FI*Tiikerililjan Jääprinsessa 3 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
EUR n FIN*Casimirrin Esmeralda 3 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
EUR n 22 FIN*Casimirrin Florestan 3 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM
EUR n 24 FI*Casimirrin Henley 3 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS NOM BIS
EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina 3 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
EXO n IT*Serafino del Falco d'Oro 1 Uros 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1
HCS Pikku-Lilla Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Edström Michael 1 NOM BIS
KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
MAN d 22 53 FI*Ballawhane Hurley-Burley 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
MAU ns FI*Iltavilli Iah Ikhnaton 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
MCO d 22 FI*Vuorensinen Baloo 2 Uros 3 (GIC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACS
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar 2 Uros 9 (Avoin) Jensen Hannah EX1 CAC BIV NOM BIS
MCO ds 22 NL*Friends of Beau Achava-Aliza 2 Naaras 13c (Määrittely) Jensen Hannah MCO ds 22 /Gr.7
MCO ds 22 NL*Friends of Beau Achava-Aliza 2 Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC
MCO f Beartooth Mountain Lola 2 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
MCO fs 09 22 FI*NineTales Dim The Lights 2 Naaras 12 (Pennut) Jensen Hannah EX2
MCO n FIN*Chamberlain Sgt Blackpepper 2 Uros 4 (GIP) Jensen Hannah EX1 CAPS
MCO n 22 FI*Godfather's Francine 2 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
MCO ns FI*Satinante's Tristan Fridolf 2 Uros 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX1
MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1 BIV
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad 2 Naaras 12 (Pennut) Jensen Hannah EX1
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando 2 Uros 12 (Pennut) Jensen Hannah EX1
NFO a FI*Karvanaaman Frida 2 Naaras 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
NFO a 03 24 S*NC's Joyride 2 Uros 9 (Avoin) Jensen Hannah Abs
NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas 2 Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
NFO a 23 FIN*Nalle-Puhin LionKing Simba 2 Uros 2 (SP) Fraga y Guzmán Gerardo KM
NFO d 09 22 FIN*Heinuntuvan Aapeli 2 Uros 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB NOM
NFO f 09 23 FI*Kattskogens Alma 2 Naaras 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
NFO f 09 24 S*Miss Mikkus' Jingle Kizz 2 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB NOM BIS
NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1
NFO fs FI*FoxyPaw's Cherry Mash 2 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
NFO fs 09 22 S*Vildhjärtas Nyxx Nightwish 2 Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC NOM
NFO n 01 S*Vildhjärtas Cobra Starship 2 Uros 8 (PR) Sagurski Dietmar EX1 CAPIB BIV NOM BIS
NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery 2 Uros 11 (Nuoret) Jensen Hannah EX1 BIV NOM BIS
NFO n 03 22 S*NC's Killer Queen 2 Naaras 3 (GIC) Jensen Hannah EX1 CACS NOM
NFO n 03 22 S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor 2 Uros 1 (SC) Jensen Hannah KM
NFO n 09 FI*Draconian TwilightInnocence 2 Naaras 6 (IP) Sagurski Dietmar EX1 CAGPIB
NFO n 09 FI*Leoline Reea Riimunpiirtäjä 2 Naaras 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar Abs
NFO n 09 FIN*Wishmaster Kid Brother 2 Uros 10 (KAS) Sagurski Dietmar EX1 CAP
NFO n 09 22 FI*Ballawhane AnarchyInTheUK 2 Uros 1 (SC) Jensen Hannah KM
NFO n 09 23 Wenta z Krainy Asgardu 2 Uros 9 (Avoin) Jensen Hannah EX1 CAC
NFO n 09 24 FI*Ninatte's Kingda Ka 2 Naaras 9 (Avoin) Jensen Hannah EX1 CAC
NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen 2 Naaras 11 (Nuoret) Jensen Hannah EX1
NFO n 23 Elza Dumny Kot*PL 2 Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
NFO n 24 FI*Heinuntuvan Eemeli 2 Uros 1 (SC) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
NFO ns 09 22 FI*Ballawhane I Want ToBeFree 2 Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
NFO ns 09 22 FIN*Kujakeikarin Hessu Hopo 2 Uros 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP
NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM NOM
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Calypso 3 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 NOM
OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB BIV
OCI b 24 FI*Topspot Gato-Do-Mato 3 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
OCI b 24 FI*Topspot TorreArgentina 3 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 1 NOM BIS
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera 3 Naaras 1 (SC) Ojaniemi Sara KM
OCI c 24 FI*Topspot First Frost 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
OCI n 24 FI*Moosegrove Braxton 3 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
OCI n 24 FI*Topspot Gato-Maracajá 3 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
OCI n 24 FI*Topspot Jaguatirica 3 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
OCI n 24 FI*Topspot Miracolo 3 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM BIV NOM BIS
OLH a 25 FI*Skazki Waltari 4 Uros 13c (Määrittely) Ojaniemi Sara App. for breading
OLH a 25 FI*Skazki Waltari 4 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
OLH b FI*Jalecat's G-Force 4 Uros 5 (IC) Saarela Veikko Abs
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila 4 Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 1 NOM BIS
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila 4 Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
OLH d 24 FI*Jalecat's Inorder 4 Uros 5 (IC) Edström Michael Abs
OLH d 25 FI*Jalecat's Jack in the Box 4 Uros 6 (IP) Edström Michael Abs
OLH f FI*Crimsonette's Cora Sun-Drop 4 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
OLH n 25 FI*Crimsonette's Beau Saucy 4 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
OLH n 25 Topeng News Flash of Noxx 4 Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS NOM BIS
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko Abs
OSH as 24 FI*Noxx Tricky Tania 4 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael Abs
OSH b 03 Bestcats Electrify Exclusive 4 Uros 2 (SP) Edström Michael Abs
OSH b 03 24 FI*Galene's Autumn Girl 4 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
OSH b 22 FI*Bigear Timon 4 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1 BIV
OSH b 22 Idream 4 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May 4 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
OSH bs 22 FI*Bigear Snow White 4 Naaras 13c (Määrittely) Ojaniemi Sara OSH b 22
OSH bs 22 FI*Bigear Snow White 4 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
OSH c 22 FI*Moumouni Bianca 4 Naaras 13c (Määrittely) Ojaniemi Sara OSH c 22
OSH c 22 FI*Moumouni Bianca 4 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
OSH c 24 FI*Ice-Olive's YouGotMeRunnin' 4 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP NOM
OSH d 22 HU*Shagio-Chen Papaya 4 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 NOM BIS
OSH ds 24 ClassicOri's Deeply Deluxe 4 Uros 9 (Avoin) Edström Michael Abs
OSH g 24 FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa 4 Naaras 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB NOM
OSH h FI*Skazki Sametti Tigrovna 4 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
OSH j 03 FI*Skazki Valentina 4 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
OSH j 03 FIN*Desmodus Lilac Negrita 4 Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 2
OSH j 03 FIN*Desmodus Lilac Negrita 4 Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS NOM BIS
OSH n FI*Birregin Haades 4 Uros 4 (GIP) Edström Michael Abs
OSH n FIN*Quan Kawaii Sakura 4 Naaras 2 (SP) Edström Michael KM
OSH n 03 FI*Riquitta's Giss Me 4 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX2
OSH n 03 FI*Riquitta's Green Gizmo 4 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM
OSH n 03 FI*Riquitta's Quasinoir 4 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
OSH n 03 FIN*Quan Tamashii 4 Uros 1 (SC) Edström Michael KM BIV
OSH n 03 HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino 4 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB NOM BIS
OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex 4 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
PER a 03 24 FIN*Dirlandan EnvyMe 1 Uros 2 (SP) Fraga y Guzmán Gerardo KM NOM BIS
PER d FI*Kultaviiksen Ike Turner 1 Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 NOM BIS
PER d FIN*Kultaviiksen Axl Rose 1 Uros 4 (GIP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAPS
PER ds FI*Kultaviiksen Honey B. 1 Naaras 11 (Nuoret) Jensen Hannah EX1 NOM BIS
PER f FI*Kultaviiksen Ida Cox 1 Naaras 12 (Pennut) Jensen Hannah EX1 NOM
PER f 03 FI*Honeydew Queen of the Roses 1 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
PER f 21 33 FIN*Cherish's Flowerfay 1 Naaras 5 (IC) Jensen Hannah EX1 CAGCIB
PER f 22 FIN*Kultaviiksen Annabella 1 Naaras 1 (SC) Jensen Hannah KM
PER fs Kuutsas Summer Storm 1 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 NOM
PER g 21 33 Sinihuiskan Zaranna 1 Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
PER n 02 FIN*Mimosan Dreamer 1 Uros 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP
PER n 02 62 Toy Tricksy Zorro 1 Uros 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB NOM BIS
PER n 03 22 FI*Chosen-One Feel Fancy Fly 1 Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
PER n 21 33 Benoma Havanna Dreams 1 Naaras 11 (Nuoret) Jensen Hannah EX1
PER n 22 FIN*Cherish's Delight 1 Naaras 6 (IP) Jensen Hannah EX1 CAGPIB
PER n 24 FI*Chosen-One Impressive Indy 1 Uros 12 (Pennut) Jensen Hannah EX1
PER n 33 Lucky Haos Bao 1 Uros 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
PER w 62 Validian Lucky Starz of Amabili 1 Naaras 3 (GIC) Jensen Hannah EX1 CACS NOM BIS
RAG a FI*Utuinen Querido for Pijan 2 Uros 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1
RAG a Gayaneh Gratia Illa 2 Naaras 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX1 BIV NOM
RAG a Taikatuulen Jane Eyre 2 Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC NOM
RAG a 03 Bobkatin Just For Me 2 Uros 9 (Avoin) Jensen Hannah EX1 CAC
RAG a 03 FI*Tiridoll's Diamond Diva 2 Naaras 12 (Pennut) Jensen Hannah EX1 NOM
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust 2 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM BIS
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust 2 Naaras 2 (SP) Jensen Hannah KM NOM
RAG a 04 FI*Collicatin White Diamond 2 Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 NOM BIS
RAG a 04 FI*Satinante's Don Cesar 2 Uros 2 (SP) Fraga y Guzmán Gerardo KM NOM
RAG a 04 FI*Tiridoll's MeTooLoveYou 2 Uros 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB
RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones 2 Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 BIV NOM
RAG a 04 21 FI*Rock'nRags BrightestDiamond 2 Naaras 11 (Nuoret) Jensen Hannah Abs
RAG c 04 Bobkatin ZZ Hip 2 Uros 5 (IC) Sagurski Dietmar EX1 CAGCIB
RAG d 03 FI*Snowrag Red Ferrari 2 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
RAG d 03 FI*Snowrag Red Maserati 2 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
RAG f 03 FI*Utuinen Rebel Rosebud 2 Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
RAG f 03 21 FI*Dollyblues Tightrope Walker 2 Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
RAG g 03 FI*Tiridoll's Sunflower Girl 2 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
RAG n FI*Barfait's Nanette 2 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
RAG n FI*Lukanpuron Brenda 2 Naaras 8 (PR) Lindelöf Sirpa EX1 CAPIB
RAG n FI*Lukanpuron Brenda 2 Naaras 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
RAG n FI*Tiridoll's Sugar Overdose 2 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 NOM
RAG n 03 FI*Barfait's Napoleon 2 Uros 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX1
RAG n 03 FI*Tiridoll's CatchDaSnowflake 2 Uros 1 (SC) Sagurski Dietmar KM BIV
RAG n 03 FI*Tuulikellon Prime Time 2 Uros 7 (CH) Sagurski Dietmar EX1 CACIB
RAG n 03 FI*Valkokullan Narnia 2 Naaras 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX1
RAG n 03 M'Memories Ragdoll's Havana 2 Naaras 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1 BIV NOM
RAG n 03 S*Harmony BlueEye Jaxon 2 Uros 5 (IC) Sagurski Dietmar EX1 CAGCIB
RAG n 03 21 Taikatuulen Morning Glory 2 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
RAG n 04 FI*Stardoll's Wind Warrior 2 Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
RAG n 04 FI*Sunrunner's Kabil 2 Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX2
RAG n 04 FI*Tiridoll's Dreaming again.. 2 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS BIV
RAG n 04 FI*Utuinen Once In A Lifetime 2 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
RAG n 04 FI*Valkokullan Avatar 2 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 2 Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
RUS FI*Shady-Lady's Chayenne 3 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
RUS FI*Zarin C'est la vie 3 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV
RUS FI*Zarin Fiorella 3 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM
RUS FI*Zarin Fountain 3 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko Abs
SBI a Blue Heaven Sunny Queen *ES 2 Uros 1 (SC) Jensen Hannah KM
SBI a FI*MeToYou Hero 2 Uros 7 (CH) Jensen Hannah EX1 CACIB
SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 2 Naaras 11 (Nuoret) Jensen Hannah EX1 BIV
SBI a FI*Zhamanen MT Bobby Orr 2 Uros 2 (SP) Jensen Hannah KM NOM
SBI a FIN*Recknagel Tairapänks 2 Naaras 1 (SC) Jensen Hannah KM
SBI a FIN*Sic'an Mesa 2 Naaras 10 (KAS) Jensen Hannah EX1 CAP
SBI a FIN*Touchant Homme du Monde 2 Uros 1 (SC) Jensen Hannah Abs
SBI a 21 FI*Jade-Garden's Dialena 2 Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC
SBI b Demian Olympsche Bronzen 2 Uros 1 (SC) Sagurski Dietmar Abs
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox 2 Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 BIV
SBI b 21 FI*Jade-Garden's Debbie 2 Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
SBI b 21 Guéwenn du Solstice d'été 2 Naaras 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
SBI c 21 FI*Vongoivan Erik 2 Uros 3 (GIC) Sagurski Dietmar EX1 CACS
SBI d FI*Tamus Escort 2 Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
SBI d 21 FI*Goathill's Amour 2 Uros 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC
SBI d 21 FIN*JoJon Wanzheng 2 Naaras 3 (GIC) Sagurski Dietmar EX1 CACS
SBI f 21 FI*Goathill's Angelica 2 Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar Abs
SBI n EE*Ireen Herencia 2 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX2
SBI n FI*Midianin Bianca 2 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
SBI n 21 EE*Arista L'Amour St.Ifferini 2 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
SBI n 21 FI*Vongoivan Geo 2 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
SIA b FI*Amon Sethi 4 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
SIA b FI*Vuorikatin AinutKertainen 4 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM
SIA c FI*Kelmikerhon Ainoa Aarteeni 4 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
SIA n FI*Twist-Tiramisun Muusa 4 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB NOM
SIA n FI*Twist-Tiramisun Pumpernickel 4 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
SIA n Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon 4 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS BIV NOM
SIA n 21 FI*LoveOriental Edmund 4 Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS NOM BIS
SIB d 03 23 FIN*Amurin Hiskia 2 Uros 1 (SC) Sagurski Dietmar KM NOM
SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
SIB e 24 FI*Tammikatin Onneli 2 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa Abs
SIB f 09 23 FI*Amurin Batseba 2 Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC
SIB f 23 FI*Amurin Betel 2 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
SIB n 22 FI*Amurin Andreas 2 Uros 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
SIB ny 24 Lucas Sibaris*RU 2 Uros 1 (SC) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
SIN FI*Angelos Santa Anna 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues 3 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
SOM o FI*Kharn-Ka Weinfelderfox 3 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
SPH a FI*BelleNoire Esperanto 3 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
SPH d 09 32 FI*Hebblas Caius 3 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro 3 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM NOM
SPH f 03 33 LV*Otomi Avrora 3 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB BIV
SPH f 09 32 FI*Hebblas Feya 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX2
SPH g FI*BelleNoire Fleur 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
SPH g 33 FI*Hobbitqueen's Tanzanite 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX3
SPH n FI*BelleNoire Étoile Polaire 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
SPH n Joker Smiles of Fortune 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 No Cert
SPH n 09 FIN*Hobbitqueen's Ace Of Spades 3 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
SPH n 09 21 32 LV*Otomi Beautiful Butterfly 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Missy E. 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
SYS n 03 LV*La Lune d'Or Phoenix 4 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
SYS n 03 21 FI*Birregin Non Solo Calcio 4 Uros 6 (IP) Edström Michael Abs
TUA d 22 FI*Nazarlik Yaramaz Kisi 2 Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC BIV
TUA d 24 FI*Elekatin Yolanda-Yasmin 2 Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
TUA f FI*Nazarlik Zeta Orionis 2 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
TUA w 62 FI*Josmarin Eldem 2 Naaras 4 (GIP) Sagurski Dietmar EX1 CAPS NOM
TUA w 62 FI*Josmarin Helinä Keiju 2 Naaras 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1
TUV d 62 FI*GizemliKediler Adile Alaiye 2 Naaras 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin 2 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 2 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1 BIV NOM
271 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita.