Omakissa
PIROK TAMPERE 8.9.2013
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 8.9.2013 Loppuu 8.9.2013
Ilmoittautuminen alkaa 8.9.2013 Ilmoittautuminen loppuu 8.9.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
Yhteensä 0 0 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY n Felix of Wonderlove 3 Uros 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
ABY n FIN*Silkkihienon Piae Cantiones 3 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX2
ABY n Hotchocolate Cleopatra 3 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX3
ABY n Isatai's Namid of Bluestream 3 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara Abs
ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 3 Uros 1 (SC) Ojaniemi Sara KM
ABY n S*Aucuparia's Sinope 3 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS BIV NOM BIS
ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 3 Uros 2 (SP) Ojaniemi Sara KM NOM
ABY o FI*Redcheetah's Woitto 3 Uros 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1
ABY o S*Aucuparia's Padam Padam 3 Naaras 6 (IP) Funk Bobby EX1 CAGPIB NOM
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Anciau Lili 3
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Björkander Lena KM
ACL n FI*Siriuksen GipsyRoseCurl 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1 NOM
BAL c 21 SE*Qjou'z Bon A Petit 4 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
BAL d 21 FIN*Mummeli Twixinho Jesse 4 Uros 2 (SP) Mösch Sabine KM
BEN n 22 FI*Alcarinqua Aldaron 3 Uros 1 (SC) Mösch Sabine KM
BEN n 22 S*Leopardettes A Piece of Puzzle 3 Naaras 7 (CH) Mösch Sabine EX1 CACIB NOM
BEN n 22 S*Leopardettes Daimler Design 3 Uros 1 (SC) Mösch Sabine KM BIV
BEN n 22 31 FI*Kattiklaanin Luke Catwalker 3 Uros 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS
BEN n 22 33 FI*SiruCats Ives Isidore 3 Uros 6 (IP) Mösch Sabine EX1 CAGPIB
BEN n 24 FI*Starglitters Don Diego 3 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
BEN n 24 S*KungsgardenCats Queen Nubia 3 Naaras 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
BEN n 24 S*Leopardettes Viktor 3 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
BEN n 24 S*Nordic Glow Ibiza Hippie 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
BEN n 24 32 FI*Hiesun Shadow of Dragon 3 Uros 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS
BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Funk Bobby KM
BML fs 11 31 FI*Kissamummon Ihan oma 3 Naaras 6 (IP) Mösch Sabine EX1 CAGPIB
BML ns 11 FI*Lumipuron Tulitanssi 3 Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP BIV NOM
BML ns 11 FIN*Ancelaine Henrik 3 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX2
BML ns 11 FIN*Ancelaine Horatius 3 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1 NOM
BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB
BML ns 11 GB*Gem's Archduke Joseph 3 Uros 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei 3 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
BRI a FI*Coventry's Endymion 3 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
BRI a FI*Coventry's Europa 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC BIV
BRI a FI*Rhinestone's Angus Young 3 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
BRI a FI*Rhinestone's Scooby 3 Uros 1 (SC) Ojaniemi Sara KM
BRI a 22 FI*Rhinestone's Nikki Sixx 3 Uros 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB
BRI b FI*Coventry's Chocolate Dream 3 Naaras 10 (KAS) Mösch Sabine EX1 CAP
BRI fs Hinderslyne Beyond-Pretty 3 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
BRI g 24 FI*Rhinestone's All I Have 3 Naaras 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
BRI j FI*Coventry's Eowyn 3 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
BRI n FI*Coventry's Fantasia 3 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
BRI n FI*Rhinestone's Black Widow II 3 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX2
BRI n FI*Rhinestone's Night Rider 3 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
BRI n FIN*Ferme KipArdis 3 Uros 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP
BRI n S*Applecat Spider 3 Uros 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS BIV NOM
BRI ns 22 64 Bob Marley de Broeckloni 3 Uros 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB
BRI ns 22 64 BuzBuz de Broeckloni 3 Naaras 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB BIV NOM
BRI ns 22 64 Daphne Sirvall,CZ 3 Naaras 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1 NOM
BUR a FI*ZirCat's Inner Circle 3 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
BUR a FIN*Genuina Inspiraatio 3 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 4
BUR a FIN*Genuina Inspiraatio 3 Uros 6 (IP) Bruin Stephe EX1 CAGPIB
BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 BIV
BUR b FI*Feirefiz One Last Time 3 Uros 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
BUR b FI*KyeSuu Desiree 3 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
BUR b FI*Tai-Hao Mocha Touch 3 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
BUR c FI*ZirCat's Hidden Fantasy 3 Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine Abs
BUR c FI*ZirCat's Iggy Pop 3 Uros 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1 NOM
BUR c FI*ZirCat's Imagine Dragons 3 Naaras 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1
BUR c FIN*Cattish Unique Zircon 3 Uros 6 (IP) Mösch Sabine EX1 CAGPIB
BUR d FI*Cattish Rudolf The RedNosed 3 Uros 6 (IP) Funk Bobby EX1 CAGPIB
BUR f FI*Feirefiz Sunday 3 Naaras 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1
BUR j FIN*Cattish Unique Sapphire 3 Naaras 6 (IP) Mösch Sabine EX1 CAGPIB NOM
BUR n FI*Feirefiz Seize The Day 3 Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
BUR n FI*ZirCat's Isaac Hayes 3 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
BUR n G-Point Bourimea*RU 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
BUR n Laurin von Tali 3 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
CHA FI*Chanceux Double Trouble 3 Uros 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
CHA IT*Troubadour del Sogno Blu 3 Uros 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB
CHA NL*Poekie Mau Mau's Hercule 3 Uros 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC BIV
CHA Poekie Mau Mau's Esmeralda 3 Naaras 1 (SC) Bruin Stephe KM
CRX a 24 FI*Framillan Good&Plenty 3 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
CRX b 01 62 FI*Framillan Keep It Up 3 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX2
CRX b 03 FI*Alchemist Dreams & Reality 3 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1 BIV
CRX d 01 21 62 FI*Piupaws Spiderman 3 Uros 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB
CRX d 09 33 FI*Piupaws Fuggle 3 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
CRX d 24 FI*Piupaws Robin 3 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
CRX f 03 24 FI*Piupaws Sanna-Raipe 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1 BIV NOM
CRX f 09 FI*MistyMau's Salwar Kameez 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX2
CRX n Changes Ziggy Stardust 3 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir Abs
CRX n FI*Huissin Albert Edelfelt 3 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
CRX n Selena Light's Russian Lover 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
CRX n 01 21 64 FI*Piupaws Song of Sekhmet 3 Naaras 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
CRX n 24 FI*Piupaws Keyboard cat 3 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
CRX n 33 Yosephine Satysfakcja*PL 3 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
CRX ns 03 FI*Sweetpurr's Pandia 3 Naaras 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS NOM
CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1 NOM
CYM g 03 53 FIN*D'manns Uska Dara 3 Naaras 7 (CH) Funk Bobby Abs
DRX b 32 FI*Fairy-Story's BlingBling 3 Naaras 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP
DRX n 03 31 FI*Fairy-Story's HipHipHooray 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
DRX n 21 32 FI*Fairy-Story's BeautyBeast 3 Naaras 6 (IP) Funk Bobby EX1 CAGPIB
DRX ns 21 32 FI*Mirexin Cassius 3 Uros 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
DSP n 03 33 Estelle My Toys 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
EUR a FI*Kissakallion Lucinda 3 Naaras 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB
EUR as 22 FI*Feronian Excelsior 3 Uros 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Mösch Sabine KM NOM
EUR fs FI*Kassilan Qkunen Qtamolla 3 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
EUR n 22 FI*Pinkkitassun Brunetto 3 Uros 1 (SC) Bruin Stephe KM
EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 3
EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB NOM
EUR n 24 Venla-Valentiina 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC NOM
EUR ns Alma 3 Naaras 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
EUR ns 22 FI*Alcarinqua Nya 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
EXO n 23 FI*Sabrimin La Vie Est Belle 1 Naaras 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1
EXO ns 22 62 FI*Elrikan Elviira-Eveliina 1 Naaras 7 (CH) van Grebst Leslie Abs
HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoa Caroline 2
HCL Laku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoa Caroline 3
HCL Myrsky Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoa Caroline 4
HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Stoa Caroline 2
HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Stoa Caroline 3
HCL Simba Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoa Caroline 1 NOM
HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Stoa Caroline 1 NOM BIS
HCS Emppu Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Bruin Stephe 1 NOM
HCS Emppu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Björkander Lena Arvosteltu
HCS Leijona Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Björkander Lena 3
HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Björkander Lena Arvosteltu
HCS Poppi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Björkander Lena 1 NOM BIS
HCS Poppi Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Stoa Caroline 1 NOM BIS
HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Björkander Lena 2
HCS Santtu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Björkander Lena 4
HCS Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Stoa Caroline 2
HCS Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Björkander Lena Arvosteltu
HCS Tinka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Björkander Lena 4
HCS Trina Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Björkander Lena 3
HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Björkander Lena 1 NOM
HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Bruin Stephe 2
HCS Viima Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Björkander Lena 2
KOR FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
KOR FI*Kattihovin Saishono Gin-no 3 Uros 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC NOM
KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Funk Bobby KM BIV
KOR FI*Mythai Fai Fan Naam Jai 3 Naaras 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB
KOR FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha 3 Naaras 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP
KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
KOR FI*Tatsutan Rosalie Arkah-Anga 3 Naaras 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1
KOR FI*Tatsutan Rue Devaki-Diptam 3 Naaras 11 (Nuoret) Funk Bobby EX2
KOR FIN*Chai-lai Wí-lai 3 Naaras 6 (IP) Funk Bobby EX1 CAGPIB
KOR FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah 3 Uros 1 (SC) Funk Bobby Abs
MAN d 22 51 Pretty Girl de la Gambade *CH 3 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM BIS
MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus 3 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM NOM
MAN f 03 53 FIN*Armain Domenica 3 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
MAN f 24 51 FI*Pikkeen Fariini 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
MAN g 22 53 FI*Ballawhane Inney-Baddal 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
MAN n 51 FIN*D'manns Quick Quarterback 3 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Funk Bobby KM
MCO a Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues 2 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM NOM
MCO a Battle Creek's Z'Thaiti 2 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC BIV NOM
MCO a 03 22 FI*TipTop Maine Yéta 2 Uros 12 (Pennut) Johnson Sarah EX2
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run 2 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX2
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Sweet Symphony 2 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV NOM
MCO a 09 FI*HoneyCoon's That La,La,La 2 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX3
MCO a 09 FI*SolarWind's Eridanus 2 Uros 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS
MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet 2 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1 BIV NOM BIS
MCO d 09 22 FI*Escape's Xeronimo 2 Uros 9 (Avoin) Johnson Sarah EX1 CAC
MCO d 09 22 FI*Laramillan Jimbo Jones 2 Uros 11 (Nuoret) Johnson Sarah EX1 BIV NOM
MCO d 22 FI*Kasmasiinin Apassi 2 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV
MCO d 22 Shedoros Mephisto 2 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Shappa 2 Uros 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS BIV
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar 2 Uros 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS BIV NOM BIS
MCO ds 09 22 FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts 2 Uros 8 (PR) Henry Stéphane EX1 CAPIB
MCO ds 22 Freeclimber Hamdi Damdi 2 Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro Abs
MCO ds 23 FI*SolarWind's Anubis 2 Uros 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB
MCO e 23 FI*Mainehaan Armani 2 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira Abs
MCO f 03 22 FI*NineTales Edna Mode 2 Naaras 12 (Pennut) Johnson Sarah Abs
MCO f 03 22 FI*SolarWind's Hathor 2 Naaras 8 (PR) Johnson Sarah EX1 CAPIB
MCO f 09 22 FI*Jicarilla's Fox 2 Naaras 9 (Avoin) Johnson Sarah EX1 CAC
MCO f 09 22 FI*Laramillan Helmi-Lilja 2 Naaras 9 (Avoin) Johnson Sarah Abs
MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Xita 2 Naaras 11 (Nuoret) Johnson Sarah EX1
MCO f 22 FIN*Kasmasiinin Viikinkitaru 2 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
MCO fs 03 FI*Abbas-Coons Be My Love 2 Naaras 7 (CH) Henry Stéphane EX1 CACIB
MCO g 03 22 FI*Kasmasiinin X-mas Princess 2 Naaras 10 (KAS) Johnson Sarah Abs
MCO gs 03 22 FI*TipTop Maine Ups I did It! 2 Naaras 7 (CH) Henry Stéphane EX2
MCO n FI*Chamberlain Hunter's Moon 2 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB BIV NOM
MCO n FI*HoneyCoon's 3AM Of Jellonan 2 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
MCO n FI*Tigerworld Nothing To Fear 2 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX2
MCO n FIN*NomenEst Priscilla Black 2 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
MCO n Freeclimber's B'Queeny 2 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP NOM
MCO n 03 22 FI*Laramillan Julius Hibbert 2 Uros 11 (Nuoret) Johnson Sarah EX2
MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Wunderweib 2 Naaras 3 (GIC) Johnson Sarah EX1 CACS BIV NOM
MCO n 03 23 FI*Krysos WinWin 2 Uros 3 (GIC) Johnson Sarah EX1 No Cert
MCO n 09 FI*HoneyCoon's Miss Impossible 2 Naaras 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC BIV
MCO n 09 FI*Kasmasiinin Yancus 2 Uros 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
MCO n 09 FI*Pikkumetsän Khaleesi 2 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
MCO n 09 22 FI*Bonneamie Walker Canyon 2 Uros 10 (KAS) Johnson Sarah EX2
MCO n 09 22 FI*CapitalCats Pomo 2 Uros 10 (KAS) Johnson Sarah EX1 CAP
MCO n 09 22 FI*Laramillan Jessica Lovejoy 2 Naaras 11 (Nuoret) Johnson Sarah EX1
MCO n 09 22 FI*Merrymakers Amazing Adonis 2 Uros 9 (Avoin) Johnson Sarah EX1 CAC
MCO n 09 22 FI*NineTales Coraline 2 Naaras 10 (KAS) Johnson Sarah Abs
MCO n 09 22 FI*Pikkumetsän Khal Drogo 2 Uros 12 (Pennut) Johnson Sarah EX1 BIV NOM
MCO n 09 23 FI*Halden coon's Waltari 2 Uros 11 (Nuoret) Johnson Sarah EX1
MCO n 09 23 FI*Halden coon's Waltari 2 Uros 13c (Määrittely) Anciau Lili MCO n 23 09 Gr 4
MCO n 22 FI*Godfather's Francine 2 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX
MCO n 22 FI*Halden coon's Vanda 2 Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
MCO n 22 FI*Kasmasiinin Aamurusko 2 Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX2
MCO n 22 FI*Kasmasiinin Avery 2 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
MCO n 22 FI*Laramillan Janey Powel 2 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX2
MCO n 22 FI*Mainehaan Frida 2 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX4
MCO n 22 FI*Pikkumetsän Robb Stark 2 Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1 NOM BIS
MCO n 22 FI*Pikkumetsän Zippo 2 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX3
MCO n 22 FIN*Starmaker's Heartbreaker 2 Uros 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS
MCO ns FI*Halden coon's Turbo Jr 2 Uros 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro Abs
MCO ns FI*Satinante's Tristan Fridolf 2 Uros 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
MCO ns 03 22 FI*Abbas-Coons Businesman 2 Uros 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath 2 Uros 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
MCO ns 09 FI*Pikkumetsän Zaza 2 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX2
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad 2 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando 2 Uros 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1 BIV
MCO ns 09 22 FIN*Godfather's Yoko Ono 2 Naaras 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
MCO ns 22 FI*HoneyCoon's Starlight Lady 2 Naaras 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX2
MCO ns 22 FI*Winnercoons Johnny Jaguar 2 Uros 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS BIV NOM
MCO ns 23 FI*RaReCoon's Phedca 2 Naaras 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB NOM
MCO w Dynamicats Backstreet Boy 2 Uros 9 (Avoin) van Grebst Leslie EX1 CAC
MCO w 62 FI*NomenEst Blonde Venus 2 Naaras 11 (Nuoret) van Grebst Leslie EX1
NEM a Ulyseés Ivy Nový vek, CZ 2 Uros 11 (Nuoret) Johnson Sarah Abs
NEM a 03 21 FI*Eswood A Smooth Criminal 2 Uros 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1
NEM a 03 21 FI*Eswood A Smooth Criminal 2 Uros 13c (Määrittely) Anciau Lili NEM as 03 21 gr 2
NFO a FI*Laramillan Indigo 2 Uros 9 (Avoin) van Grebst Leslie EX1 CAC
NFO a 02 S*Utblicken's Lill Ammuu 2 Naaras 5 (IC) Johnson Sarah EX1 CAGCIB
NFO a 03 23 FI*Nalle-Puhin Nick Stokes 2 Uros 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
NFO a 03 24 FI*FinnFeline's Envy Me 2 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
NFO a 09 24 FI*Hirmuinen Aleksanteri Suuri 2 Uros 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB
NFO a 09 24 FI*Nalle-Puhin Girl On Fire 2 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1 BIV NOM
NFO as 03 22 FI*Mototassun Pikku-Tuutti 2 Naaras 8 (PR) Anciau Lili EX1 CAPIB
NFO d FI*Kissafarin Luzon 2 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX2
NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 BIV NOM
NFO d 03 22 FI*FoxyPaw's Gingerbread Boy 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX2
NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX2
NFO d 22 FI*ArcticWilds Dark Light 2 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
NFO d 22 S*Isgården's Emmett 2 Uros 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Butterfinger 2 Uros 6 (IP) Anciau Lili EX1 CAGPIB BIV NOM
NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Mr. Goodbar 2 Uros 3 (GIC) Anciau Lili EX2
NFO ds 24 FI*FoxyPaw's Dusty Miller 2 Uros 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB
NFO e FI*Kissafarin Madrid 2 Uros 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP NOM
NFO e FIN*Kissafarin Canberra 2 Naaras 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB BIV NOM
NFO e 03 FI*Nalle-Puhin Taj Mahal 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo Abs
NFO f 09 22 S*Cederskogens Nellie Nefrit 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
NFO f 09 23 FIN*Nalle-Puhin Matami Mimmi 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
NFO f 24 FI*JustSpecial In Love Again 2 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1 BIV NOM
NFO fs 03 22 FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn 2 Naaras 1 (SC) Anciau Lili KM NOM BIS
NFO fs 09 22 S*Vildhjärtas Nyxx Nightwish 2 Naaras 5 (IC) Anciau Lili Abs
NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja 2 Naaras 11 (Nuoret) Anciau Lili EX1 NOM
NFO g FI*Laramillan Imaginaerum 2 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
NFO n DonTomaso's Septimus 2 Uros 11 (Nuoret) van Grebst Leslie EX2
NFO n FI*Tähtitassun Mustang 2 Uros 11 (Nuoret) van Grebst Leslie EX1 BIV NOM
NFO n 02 21 62 FI*Ninatte's Voodoo 2 Naaras 5 (IC) Björkander Lena Abs
NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine 2 Uros 3 (GIC) Johnson Sarah EX1 CACS BIV NOM
NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery 2 Uros 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS BIV NOM
NFO n 03 22 FI*Kuutamoyön Fontus 2 Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX2
NFO n 03 24 FIN*Kirsikan Iines 2 Naaras 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB
NFO n 03 24 S*Nenya's Shadowcat 2 Naaras 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
NFO n 09 FI*Draconian AutumnReflection 2 Uros 2 (SP) Johnson Sarah KM NOM
NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 5 (IC) Johnson Sarah EX1 CAGCIB
NFO n 09 FI*Draconian SerenadeOfSorrow 2 Naaras 7 (CH) Johnson Sarah EX1 CACIB
NFO n 09 FI*Slytiger's Forces of Nature 2 Uros 11 (Nuoret) Johnson Sarah Abs
NFO n 09 FI*Vihurin Myrskytuuli Jane 2 Naaras 11 (Nuoret) Johnson Sarah EX1
NFO n 09 FIN*Hillevillan Rebekka 2 Naaras 6 (IP) Johnson Sarah EX1 CAGPIB NOM
NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Goofer Dust 2 Naaras 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS
NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll 2 Naaras 4 (GIP) Björkander Lena EX1 CAPS BIV NOM BIS
NFO n 09 22 FI*Nalle-Puhin Samsonite Man 2 Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1
NFO n 09 22 FI*Nenukan Charming Lady 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena Abs
NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Revontuli 2 Uros 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo 2 Naaras 1 (SC) Björkander Lena KM NOM
NFO n 09 22 S*Vildhjärtas Katniss Everdeen 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena Abs
NFO n 09 23 FI*Kuutamoyön Minerva 2 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX2
NFO n 09 23 FI*Kuutamoyön Vertumus 2 Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX3
NFO n 09 24 FI*Huiskulan Rubina 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
NFO n 09 24 FI*Mototassun Super-Bläkkäri 2 Naaras 8 (PR) Björkander Lena EX1 CAPIB
NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag 2 Uros 3 (GIC) Anciau Lili EX1 CACS
NFO ns 09 24 FI*FoxyPaw's Jock Scott 2 Uros 3 (GIC) Anciau Lili EX1 CACS BIV NOM
NFO ns 09 24 FI*Mototassun Owe-Oskari 2 Uros 10 (KAS) Anciau Lili EX1 CAP
NFO ns 09 24 FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä 2 Naaras 3 (GIC) Anciau Lili EX1 CACS
NFO w 61 FI*Tähtitassun Juhannus 2 Uros 6 (IP) Ziemianska Marta EX1 CAGPIB NOM
NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Ziemianska Marta KM NOM
OCI a 24 FI*Onnikatin Bonus 3 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
OCI a 24 SE*Hot Thundereans Jaga 3 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM
OCI b 24 FI*Guttatus Princess Sophie 3 Naaras 5 (IC) Funk Bobby Abs
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum 3 Uros 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
OCI b 24 FI*Moosegrove Cassiopeia 3 Naaras 11 (Nuoret) Funk Bobby EX2
OCI b 24 FI*Onnikatin Sir Humbug 3 Uros 8 (PR) Funk Bobby Abs
OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi 3 Naaras 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1
OCI b 24 FIN*Martinic Blazing 3 Naaras 6 (IP) Funk Bobby EX1 CAGPIB
OCI b 24 FIN*Martinic Dazzling 3 Naaras 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 2
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Funk Bobby KM NOM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera 3 Naaras 1 (SC) Funk Bobby KM BIV
OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 NOM BIS
OCI n 24 FI*Onnikatin BeeBee 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara DISQ AGR.
OCI n 24 FI*Onnikatin Berta 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara Mitätöity Mitätöity
OCI n 24 FI*Onnikatin Bosse 3 Uros 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Ojaniemi Sara KM BIV NOM BIS
OCI ns 24 FI*Northalla Blackbeard 3 Uros 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
OCI ns 24 FI*Northalla Granuaile 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
OCI o 24 FI*Uniikki Afrodite 3 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX2
OCI o 24 FI*Uniikki Fantasos 3 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX2
OCI o 24 FI*Uniikki Hypnos 3 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX3
OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus 3 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1 BIV NOM
OCI o 24 FI*Uniikki Selene 3 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
OCI p 24 FI*Uniikki Fantasos 3 Uros 13c (Määrittely) Bruin Stephe OCI o 24
OLH b FI*Jalecat's G-Force 4 Uros 6 (IP) Mösch Sabine EX1 CAGPIB NOM
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila 4 Naaras 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara 1 NOM BIS
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila 4 Naaras 2 (SP) Mösch Sabine KM NOM BIS
OLH d 25 FI*Jalecat's Jack in the Box 4 Uros 4 (GIP) Mösch Sabine EX1 CAPS
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB NOM BIS
OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1 NOM BIS
OSH b 22 FI*Clamoris Fabricia 4 Naaras 5 (IC) Mösch Sabine EX1 CAGCIB NOM
OSH bs 25 FI*Nazarlik XTC 4 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe 4 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
OSH f FIN*Yoyon Enchanting Ezra 4 Naaras 6 (IP) Stoa Caroline Abs
OSH f 03 24 FI*Keskimaan Turtle Tricolor 4 Naaras 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1
OSH f 03 24 FI*Purrfektin D'ippedidyy 4 Naaras 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX2
OSH f 22 FI*Clamoris Habika 4 Naaras 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1
OSH f 24 FI*Keskimaan Elf Gwestiel 4 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
OSH h 24 FI*Cat's-JM Shana-Shu 4 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
OSH h 24 FI*GizemliKediler Coco 4 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
OSH n FIN*Quan Kawaii Sakura 4 Naaras 2 (SP) Stoa Caroline KM NOM
OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Stoa Caroline KM
OSH n 02 FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC 4 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
OSH n 03 FI*Keskimaan Ainion 4 Uros 6 (IP) Mösch Sabine EX1 CAGPIB
OSH n 22 FI*Noxx Xena 4 Naaras 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1
OSH n 24 FIN*Birregin Ashita ga Choose 4 Naaras 2 (SP) Mösch Sabine KM
OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Mösch Sabine KM NOM
PER a FI*Moondreamer's Skyfall 1 Uros 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX2
PER a FI*Moondreamer's Starry Sky 1 Uros 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1
PER a 03 22 FIN*Sunrunner's Hadaan Hamid 1 Uros 1 (SC) van Grebst Leslie KM
PER d FI*Moondreamer's Heart of Gold 1 Uros 2 (SP) van Grebst Leslie KM
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 4 (GIP) van Grebst Leslie EX1 CAPS NOM BIS
PER d 24 FI*Moondreamer's Teenage Dream 1 Uros 9 (Avoin) van Grebst Leslie EX1 CAC
PER ds 22 62 FI*Siriuksen Franklin 1 Uros 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1
PER e FI*Moondreamer's Dreamcatcher 1 Uros 9 (Avoin) van Grebst Leslie Abs
PER e 02 21 62 FI*Whispers Just Like Heaven 1 Naaras 11 (Nuoret) van Grebst Leslie EX1 NOM BIS
PER e 24 LV*Nostri Vincent Vanilla Dream 1 Uros 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1
PER e 33 Almigry OK Corral 1 Uros 4 (GIP) van Grebst Leslie EX1 CAPS
PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 17 (Veteraani) Anciau Lili 1 NOM BIS
PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 6 (IP) van Grebst Leslie EX1 CAGPIB NOM BIS
PER f 03 22 FI*Whispers High Hopes 1 Naaras 5 (IC) van Grebst Leslie EX1 CAGCIB NOM BIS
PER f 33 Benua Margarett Minion 1 Naaras 10 (KAS) van Grebst Leslie EX1 CAP
PER n 21 33 Sinihuiskan Baldo Bandito 1 Uros 12 (Pennut) van Grebst Leslie Abs
PER n 24 FI*Ayanna Before the Dawn 1 Uros 7 (CH) van Grebst Leslie EX1 CACIB
PER n 33 IT*Almigry Seabiscuit 1 Uros 1 (SC) van Grebst Leslie KM NOM BIS
PER ns 03 FIN*Kissankäpälän Arnold S. 1 Uros 2 (SP) van Grebst Leslie KM
PER w 62 FI*Elrikan Amorella 1 Naaras 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1
PER w 62 FI*Elrikan Rolex 1 Uros 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1 NOM BIS
RAG a FI*Riverknee Ariels Tail 2 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
RAG a FI*Riverknee Ariels Tail 2 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1 BIV NOM
RAG a FI*Utuinen Wynaut 2 Uros 6 (IP) Jones Steven L. EX1 CAGPIB
RAG a FIN*Starfire Satin Dove 2 Naaras 2 (SP) Jones Steven L. KM
RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton 2 Uros 1 (SC) Jones Steven L. KM NOM
RAG a FIN*Utuinen O'River North 2 Uros 2 (SP) Jones Steven L. Abs
RAG a Gayaneh Gratia Illa 2 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
RAG a 03 FI*Cat's-JM Ri-Ki 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo Abs
RAG a 03 FI*Dolldesire's Benita 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
RAG a 03 FI*Dolldesire's Elena 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 BIV NOM
RAG a 03 FI*Dolldesire's Emmett 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
RAG a 03 FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly 2 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB NOM
RAG a 03 FI*Rock'nRags KidOfWolver 2 Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
RAG a 03 FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe 2 Uros 7 (CH) Kass Tellervo Abs
RAG a 03 FIN*Utuinen Icarus 2 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
RAG a 03 Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
RAG a 03 Relyonshaman Beruthiel*PL 2 Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB BIV NOM
RAG a 03 RO*Elian Rags Lace Cookie 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX2
RAG a 04 FI*AijaiCats Harmonious Hazel 2 Naaras 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB NOM
RAG a 04 FI*Barfait's Joyful Justin 2 Uros 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP
RAG a 04 FI*Lounatuulen Dooris 2 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
RAG a 04 FI*Minipeikon Mini Mollis 2 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX2
RAG a 04 FI*Nevilla's AmazingFace 2 Naaras 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
RAG a 04 FI*RoundTable's King Arthur 2 Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM
RAG a 04 FI*Satinante's Don Cesar 2 Uros 2 (SP) Saetre Raymond Alessandro KM BIV NOM
RAG a 04 FI*Valkoapilan Aapeli 2 Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV NOM
RAG a 04 FIN*Riverknee Highest Hopes 2 Naaras 17 (Veteraani) Anciau Lili 1 NOM BIS
RAG a 04 FIN*Riverknee Highest Hopes 2 Naaras 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB
RAG a 04 FIN*Utuinen Juanita's Japheth 2 Uros 2 (SP) Saetre Raymond Alessandro KM
RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones 2 Uros 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro Abs
RAG a 04 Methodius Passion for Utuinen 2 Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX2
RAG a 04 S*FunHouse's & Unni's United Collin 2 Uros 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC BIV NOM
RAG a 04 21 FI*Rock'nRags BrightestDiamond 2 Naaras 7 (CH) Ziemianska Marta EX1 CACIB
RAG b 03 FI*Mulberry Mighty Adventurer 2 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB NOM
RAG b 04 FI*Rivimyllyn Hopeful Hans 2 Uros 11 (Nuoret) Ziemianska Marta EX1
RAG c FI*Calamarin Queen Elisabeth 2 Naaras 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP NOM
RAG c 03 21 FI*Calamarin Åttå 2 Uros 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP
RAG c 04 FI*Riverknee Honey Bee 2 Uros 8 (PR) Kass Tellervo Abs
RAG d FI*Kivelän Aslan Mico 2 Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX3
RAG d 03 FI*Shyshaman's Shaman Hot Love 2 Uros 10 (KAS) Ziemianska Marta EX1 CAP NOM
RAG d 04 FI*Dollyblues Goin' Bananas 2 Naaras 11 (Nuoret) Ziemianska Marta EX1 NOM BIS
RAG d 04 FI*Kivelän Arlan Tino 2 Uros 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1
RAG e FI*Maplehill's Lord Milori 2 Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX2
RAG e Travis Supurrsonic*PL 2 Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV
RAG e 04 FIN*Dollicious Cream Sensation 2 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS NOM
RAG e 21 FI*Minipeikon Kultapoju 2 Uros 9 (Avoin) Ziemianska Marta EX1 CAC
RAG e 21 FI*Minipeikon Neppari 2 Naaras 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1
RAG f FI*Kivelän Achal Pia 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo Abs
RAG f FI*RoundTable's Viviana 2 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
RAG f FI*Shyshaman's Lil' Shamanita 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
RAG f FI*Snowrag Princess Madeleine 2 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo Abs
RAG f FIN*Dollyblues Rainbow Doll 2 Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
RAG f 04 FI*Shyshaman's Shamanita Love 2 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira Abs
RAG f 04 FI*Utuinen Wilma Flintstone 2 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
RAG f 04 FIN*Calamarin Donna 2 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
RAG f 04 21 FI*Dollyblues Kookie Kutter 2 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
RAG g FI*Calamarin Åjsan 2 Naaras 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
RAG g FI*Calamarin Åjsan 2 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
RAG g FIN*Dollicious Chrystal Blue 2 Naaras 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPS NOM
RAG g 04 FI*Sunrunner's Tibalia 2 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
RAG n Darlinlildols Mighty Treasure 2 Uros 9 (Avoin) Ziemianska Marta EX1 CAC NOM
RAG n FI*Barfait's Nanette 2 Naaras 9 (Avoin) Ziemianska Marta EX1 CAC BIV NOM BIS
RAG n FI*Calamarin WorldWinner 2 Naaras 8 (PR) Ziemianska Marta EX1 CAPIB NOM
RAG n FI*Collicatin Casper 2 Uros 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX2
RAG n FI*Emija's Cacharel 2 Naaras 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX2
RAG n FI*Emija's Cacharel 2 Naaras 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX3
RAG n FI*Lukanpuron Bambusa 2 Uros 6 (IP) Ziemianska Marta Abs
RAG n FI*Lukanpuron Brenda 2 Naaras 6 (IP) Ziemianska Marta EX1 CAGPIB
RAG n FI*Maplehill's Queen of Hearts 2 Naaras 11 (Nuoret) Ziemianska Marta Abs
RAG n FI*Maplehill's Sweet Pea 2 Uros 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1
RAG n FI*Minipeikon Mooses 2 Uros 11 (Nuoret) Ziemianska Marta EX1
RAG n FI*Minipeikon Oma Olga 2 Naaras 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX
RAG n FI*Safireyes Rose 2 Naaras 7 (CH) Ziemianska Marta EX1 CACIB
RAG n FI*Snowrag Powder Puff 2 Naaras 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1 BIV NOM BIS
RAG n FI*Utuinen XoXo Prima Vera 2 Naaras 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX4
RAG n S*Sollefteåkatten Sussie Doll 2 Naaras 9 (Avoin) Ziemianska Marta EX2
RAG n 03 FI*Barfait's Napoleon 2 Uros 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP BIV NOM BIS
RAG n 03 FI*Dolldesire's Bumblebee 2 Uros 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
RAG n 03 FI*Dollyblues Wannabe 2 Uros 2 (SP) Jones Steven L. KM
RAG n 03 FI*MistyMau's Chocolate Chip 2 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1 BIV
RAG n 03 FI*Mulberry Mighty Navigator 2 Uros 8 (PR) Jones Steven L. EX1 CAPIB
RAG n 03 FI*Riverknee Skywalker 2 Naaras 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP NOM
RAG n 03 FI*Tuulikellon Prime Time 2 Uros 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB BIV
RAG n 03 FI*Utuinen XoXo Prime Jewel 2 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
RAG n 03 FI*Valkokullan Narnia 2 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
RAG n 03 S*Norrtassen's Jonas 2 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX2
RAG n 03 21 FIN*Calamarin Indiana Jones 2 Uros 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB
RAG n 04 FI*Barfait's Joyful Jimi 2 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
RAG n 04 FI*Barfait's Playful Paco 2 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV NOM
RAG n 04 FI*Dolldesire's Destiny 2 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira DISQ AGR.
RAG n 04 FI*Dollicious Harlequin 2 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
RAG n 04 FI*Kehtolaulun Magnum Morello 2 Uros 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
RAG n 04 FI*Maplehill's Kitty Blues 2 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX2
RAG n 04 FI*Minipeikon Mutrun 2 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX2
RAG n 04 FI*Riverknee Starship Trooper 2 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX2
RAG n 04 FI*Riverknee Vin Diesel 2 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX3
RAG n 04 FI*Utuinen Once In A Lifetime 2 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS BIV NOM
RAG n 04 FI*Utuinen XoXo Primo's Pride 2 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX3
RAG n 04 FI*Valkokullan Avatar 2 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 BIV NOM
RAG n 04 FIN*Barfait's Belle 2 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
RAG n 04 FIN*Riverknee Reiri o Whangarei 2 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX2
RAG n 04 21 FI*Dollyblues MusicOfMyHeart 2 Uros 1 (SC) Kass Tellervo Abs
RAG n 04 21 Gayaneh Helius Hilaris 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 2 Uros 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1 NOM
RUS FI*Andinan Gretchen 3 Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine Abs
RUS FI*Shady-Lady's Demon 3 Uros 7 (CH) Mösch Sabine EX1 CACIB NOM
RUS FI*Tcarskii'dvorik My Saaga 3 Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine EX1 CAC
RUS FI*Zarin C'est la vie 3 Naaras 10 (KAS) Mösch Sabine EX1 CAP
SBI a FI*Halipalleron Adalmiina 2 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1
SBI a FI*Tamus Vectra Pipro 2 Naaras 2 (SP) Björkander Lena KM
SBI a FI*Tamus Viper Venturer 2 Uros 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB NOM
SBI a 21 Demian TreKronor Sedina 2 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
SBI a 21 FI*Sic'an Rode 2 Naaras 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP NOM
SBI b FI*Chirybiry's U-la-laa 2 Naaras 12 (Pennut) Anciau Lili EX1
SBI b FI*Mimitan Morning Glory 2 Naaras 7 (CH) Anciau Lili EX2
SBI b FI*Shonamei's Golden Sunset 2 Naaras 7 (CH) Anciau Lili EX1 CACIB BIV
SBI b Ikks du Hameau de la Reine 2 Uros 12 (Pennut) Anciau Lili EX1
SBI b S*Kultberget's Bojan 2 Uros 5 (IC) Anciau Lili EX1 CAGCIB
SBI b 21 FI*Canth's Sweet Little S 2 Naaras 4 (GIP) Johnson Sarah EX1 CAPS
SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Johnson Sarah KM
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox 2 Uros 3 (GIC) Johnson Sarah EX1 CACS
SBI c Demian Fiona 2 Naaras 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX2
SBI c FI*Humming Banshee Beat 2 Uros 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1
SBI c FI*Humming Birdy 2 Naaras 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1 BIV
SBI c 21 S*Super Classic's My Lilac Lily 2 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira Abs
SBI d FI*Oreliinan Bonanza 2 Uros 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1
SBI d FI*Tamus Belvedere for A-K 2 Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 2 Uros 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS NOM
SBI d 21 FI*JoJon La Veta de Oro 2 Uros 7 (CH) Ziemianska Marta EX1 CACIB
SBI e FI*Mototassun Remu-Rudolf 2 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
SBI e FI*Mototassun René-Romeo 2 Uros 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
SBI e FI*Oreliinan Bonfire 2 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
SBI e FI*Tamus Hummer 2 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
SBI f FI*Nalle-Puhin Madonna 2 Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB NOM
SBI f FI*Nalle-Puhin Rita Haywood 2 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB NOM
SBI f FI*Oreliinan Blossom 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
SBI f FIN*Recknagel Kelliklaarkson 2 Naaras 10 (KAS) Kass Tellervo Abs
SBI f 21 FI*Mototassun Roseepippuri 2 Naaras 11 (Nuoret) Johnson Sarah EX1
SBI g FI*Tamus Healey 2 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
SBI g FIN*Tamus Jetta Jubilee 2 Naaras 17 (Veteraani) Anciau Lili 1 NOM BIS
SBI g FIN*Tamus Jetta Jubilee 2 Naaras 8 (PR) Henry Stéphane EX1 CAPIB NOM
SBI j FI*Rais-Kis Doris 2 Naaras 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1 NOM
SBI n EE*Ireen Herencia 2 Naaras 5 (IC) Anciau Lili EX1 CAGCIB
SBI n FI*Touchant Troubadour d'amour 2 Uros 12 (Pennut) Anciau Lili EX1 NOM
SBI n FIN*Tassuliinin Braveheart 2 Uros 2 (SP) Anciau Lili KM
SBI n FIN*Zhamanen Hurricane 2 Naaras 17 (Veteraani) Anciau Lili 2
SBI n FIN*Zhamanen Hurricane 2 Naaras 10 (KAS) Anciau Lili EX1 CAP NOM
SBI n 21 FI*Canth's Soldier of Love 2 Uros 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS
SBI n 21 FI*Sic'an Ruut 2 Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC NOM
SBI n 21 FIN*Rotcat Blici 2 Uros 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
SIA a FI*Pinokin Kefeidi 4 Uros 4 (GIP) Mösch Sabine EX1 CAPS
SIA a FI*Pinokin Kharon 4 Uros 1 (SC) Mösch Sabine KM BIV
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 3 (GIC) Mösch Sabine EX1 CACS
SIA a FI*Twist-Tiramisun Pretzel 4 Uros 9 (Avoin) Mösch Sabine EX1 CAC
SIA b Ralph Sia Alicia, CZ 4 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1 NOM
SIA c FI*Kelmikerhon Ainoa Aarteeni 4 Naaras 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla 4 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1 NOM
SIA d FI*Choose Yez Yez Yes! 4 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
SIA d 21 FI*Santuzzan On Your Toes 4 Uros 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP NOM BIS
SIA d 21 N*Himmeltinden's Madcon 4 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
SIA n FI*Kelmikerhon Nuorallatanssia 4 Uros 2 (SP) Stoa Caroline KM
SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 1 (SC) Stoa Caroline KM NOM BIS
SIA n FI*Twist-Tiramisun Pumpernickel 4 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah 4 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1 BIV
SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa 4 Naaras 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara 2
SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa 4 Naaras 2 (SP) Stoa Caroline KM
SIB a FI*Kestilinnan Anni 2 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
SIB a FIN*Kestilinnan Bipari 2 Uros 8 (PR) Jones Steven L. EX1 CAPIB
SIB d 09 FI*Cherrytail's Marlon Brando 2 Uros 5 (IC) Ziemianska Marta Abs
SIB d 09 22 FI*Cherrytail's Maverick 2 Uros 5 (IC) Ziemianska Marta Abs
SIB d 09 24 FI*Kestilinnan Väinö 2 Uros 13c (Määrittely) Anciau Lili SIB d 09 24 / Gr 6
SIB d 09 24 FI*Kestilinnan Väinö 2 Uros 9 (Avoin) Ziemianska Marta EX1 CAC
SIB d 09 24 FI*Lumikissan Maestro 2 Uros 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1 NOM
SIB ds 03 FI*Cherrytail's Orpheus 2 Uros 9 (Avoin) Ziemianska Marta EX1 CAC
SIB f 24 FI*Sippan's Elisabeth 2 Naaras 3 (GIC) Anciau Lili Abs
SIB f 24 FI*TaigaMaan AiwanRinsessa 2 Naaras 12 (Pennut) Anciau Lili EX1
SIB g FI*Kestilinnan Rinsessa 2 Naaras 10 (KAS) Anciau Lili EX1 CAP
SIB n 02 21 62 Kayo Rys od Królowych*PL 2 Naaras 11 (Nuoret) Anciau Lili EX1
SIB n 09 23 FIN*Alizarin Bomber Boy 2 Uros 1 (SC) Anciau Lili KM BIV
SIB n 09 24 FI*Lumikissan Morsmaikku 2 Naaras 12 (Pennut) Anciau Lili EX1
SIB n 09 24 S*Klockarbackens Luna Lovegood 2 Naaras 7 (CH) Anciau Lili EX1 CACIB
SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 1 (SC) Jones Steven L. KM NOM
SIB n 23 FIN*Lumikissan Pata Ässä 2 Uros 2 (SP) Jones Steven L. KM NOM BIS
SIB n 24 FI*Cherrytail's Ofelia 2 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
SIB n 24 FI*Lumikissan MissiKissi 2 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1 BIV NOM
SIB n 24 FI*Magnificat Leonardo 2 Uros 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
SIB n 24 FI*TaigaMaan AiwanTohoruksis 2 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
SIB n 24 FIN*Tuiskutassun Eydis Rohkea 2 Naaras 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS
SIB ny 09 24 Abrikos Onix Gloria 2 Uros 9 (Avoin) Anciau Lili EX1 CAC
SOM n FI*Lamadegaan Darakshan 3 Naaras 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB
SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1 NOM BIS
SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 2 (SP) Bruin Stephe KM NOM BIS
SPH d 02 21 62 LV*Otomi Damir 3 Uros 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1 NOM
SPH d 21 33 FI*Tutsi Chaumet 3 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 NOM BIS
SPH e 09 32 FI*Tutsi Absinthe 3 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro 3 Uros 1 (SC) Ojaniemi Sara KM
SPH f 09 21 LV*Otomi Xaviera 3 Naaras 3 (GIC) Mösch Sabine EX1 CACS
SPH f 21 FI*Tutsi Amaritta 3 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
SYS b 03 FI*Choose Three Wishes Well 4 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
SYS f 02 21 FI*Birregin FairyTail Tales 4 Naaras 1 (SC) Mösch Sabine Abs
SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Fosco 4 Uros 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1 NOM BIS
TUA f FI*Nazarlik Zeta Orionis 2 Naaras 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
TUA f 23 FI*Sada Suhmuran Sandra 2 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
TUA n Geraylar Hazar of Nazarlik 2 Uros 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
TUA ns 22 FI*Nazarlik Civcivli 2 Uros 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
TUA w 62 FI*Josmarin Eldem 2 Naaras 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS
TUA w 62 FIN*Elekatin Oriana 2 Naaras 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS
TUV d 62 FI*GizemliKediler Bal Bilmece 2 Uros 7 (CH) van Grebst Leslie EX1 CACIB NOM
552 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita.