Omakissa
ERY-SYD 125. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 2.10.2022 Loppuu 2.10.2022
Ilmoittautuminen alkaa 8.8.2022 Ilmoittautuminen loppuu 2.9.2022
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 9:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 14:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 23.9.2022
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 340   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@ery-syd.net
Paikka Vermon Ravirata, Helsinki. Käyntiosoite Valjakkotie 1, 02600 Espoo
Toimihenkilöt
Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, p. 040 338 0107, viivi.viuha@gmail.com 
Näyttelysihteerit show@ery-syd.net
Marika Landen p. 040 504 2592 (iltaisin 18-21)
Anu Hyvönen p. 040 561 7901 (iltaisin 18-21)
Pääassistentti Havu Kontinen, havukontinen@gmail.com

Lisätietoja
Tervetuloa Drive in -näyttelyyn Helsinkiin! 
 
Sennut Special Show - lisätiedot löydät näyttelytkutsusta.
 
Ilmoittautuminen avautuu Omakissassa 8.8.2022 kello 18.
 
Näyttely on Drive-In näyttely. Näyttelyn virallinen kutsu ja ohjeet löytyvät ERY-SYDin kotisivuilta: http://ery-syd.net/nayttelyt-tulossa/
 
Näyttelymaksut 40 €/kissa/pvä, ERY-SYDin alennukseen oikeutetuille jäsenille 30 €/kissa/päivä. Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten normaali näyttelymaksu. Tarkistusluokka ja veteraaniluokka muun luokan yhteydessä 20 €, muuten normaali näyttelymaksu 40€/30€.
 
Näyttelymaksun voi maksaa leimakortilla 16.8.2022 asti. Leimakortti on lähetettävä välittömästi ilmoittautumisen jälkeen ja korttiin on kirjoitettava näyttelyn päivämäärä ja ilmoitetun kissan nimi.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 89 88 0 0 1
2 86 83 0 0 3
3 54 54 0 0 0
4 97 95 0 0 1
Kotikissat 17 17 0 0 0
Yhteensä 343 337 0 0 5

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM
1 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo Arvosteltu
2 EXO g FI*Ayser's Play Paranoid 1 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
3 EXO n 22 D'Eden Lover Supernova of Siriuksen 1 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
4 EXO n 22 FI*Ayser's Charlie Brown 1 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
5 EXO n 24 FI*Nipsu-Nappulan Finland Maiden 1 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM
6 EXO n 24 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger 1 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
7 EXO e 22 FI*Ayser's Creamy Dreame 1 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS NOM BIS
8 EXO f 33 FI*Ayser's Aretha Franklin 1 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
9 PER n FI*Timanfaya Diamond Rose 1 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM
10 PER n FI*Ayser's Black Flash 1 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
11 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM
11 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo 1 NOM BIS
11 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 15 (Siitos) Isakov Vladimir
12 PER a FI*Ocean-Minded Maradonna 1 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
13 PER a FI*Ocean-Minded Mercury 1 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM NOM BIS
14 PER f FI*Cherish's Strössel 1 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
15 PER f FI*Timanfaya Crazy In Love 1 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
16 PER ds FI*Kultaviiksen Johnny Winter 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
17 PER ds FI*Kultaviiksen Robert Plant 1 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
18 PER f 24 Sumava's Zazie 1 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC NOM
19 PER f 24 FI*Kultaviiksen Amy Winehouse 1 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
20 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo Abs
20 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir Abs
21 PER a 03 24 FI*Jewelstory Thunder Knight 1 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir Abs
22 PER f 03 22 FI*Jewelstory Temptation 1 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
23 RAG n FI*Snowrag Frisco Kid 1 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
23 RAG n FI*Snowrag Frisco Kid 1 Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo 3
24 RAG a FI*Colorstar's Merlin Hennessy 1 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
25 RAG g FI*Rookatin Adolfiina 1 Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
26 RAG n 21 Gayaneh Igitur Iris 1 Naaras 10 (KAS) Dorgiakis George EX1 CAP
27 RAG n 21 Gayaneh Ziphius Igitur Spirit 1 Uros 11 (Nuoret) Dorgiakis George EX1
28 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 1 Uros 4 (GIP) Dorgiakis George EX1 CAPS BIV
28 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 1 Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo 2
29 RAG n 21 Gayaneh Mallomonas missio 1 Uros 10 (KAS) Dorgiakis George EX1 CAP
30 RAG a 21 Gayaneh Wabasso cyano 1 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
31 RAG n 03 FI*Midnightdolls Little Queenie 1 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
32 RAG n 04 Gayaneh Rhodomela rosa 1 Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
33 RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Royal Glorious Sapphire 1 Uros 2 (SP) Dorgiakis George KM
34 RAG a 04 FI*Ragtail Åskguden Tors son Magni 1 Uros 3 (GIC) Dorgiakis George EX1 CACS BIV
35 RAG a 04 Gayaneh Uberella arrabiata 1 Naaras 5 (IC) Dorgiakis George EX1 CAGCIB
36 RAG a 04 FI*Birrimirrin Macy Malakite 1 Naaras 9 (Avoin) Dorgiakis George EX1 CAC
37 RAG a 04 FI*Rookatin Dolly 1 Naaras 12 (Pennut) Dorgiakis George EX1
38 RAG a 04 PL*Ragissa Winnetou 1 Uros 6 (IP) Dorgiakis George EX1 CAGPIB
38 RAG a 04 PL*Ragissa Winnetou 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
39 RAG n 03 21 Gayaneh Wildia iris 1 Naaras 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB
40 RAG n 04 21 Gayaneh Willea igitur 1 Uros 10 (KAS) Kass Tellervo Abs
41 RAG d 04 21 FI*Collicatin Vaahteramäen Eemeli 1 Uros 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB
42 SBI n Ramazotti King of Icefire 1 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB BIV NOM
43 SBI n FI*Suvirannan Elmeri 1 Uros 7 (CH) Kass Tellervo Abs
44 SBI n Sarapou Laty Mery, CZ 1 Uros 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
45 SBI n FI*Hopeahipun Endless Echo 1 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM
46 SBI n IT*Treated With Gloves Giza 1 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
47 SBI a FI*Ziazan Michi 1 Naaras 3 (GIC) Dorgiakis George EX1 CACS
48 SBI a FI*Felinessi Kuurankukka 1 Naaras 9 (Avoin) Dorgiakis George Abs
49 SBI a FI*Hopeahipun Mezzanotte 1 Uros 12 (Pennut) Dorgiakis George EX1 NOM
50 SBI b FI*Nalle-Puhin Keep The Faith 1 Naaras 1 (SC) Dorgiakis George KM BIV NOM BIS
51 SBI b FI*Åbodas Leopold 1 Uros 5 (IC) Dorgiakis George EX1 CAGCIB NOM
52 SBI b FI*Njaalan Nuárjučivgâ 1 Uros 5 (IC) Dorgiakis George Abs
53 SBI b FI*Bluemanor Lady Baghera 1 Naaras 9 (Avoin) Dorgiakis George EX1 CAC
54 SBI b FI*Bluemanor Lady Beata 1 Naaras 9 (Avoin) Dorgiakis George EX3
55 SBI b FI*Bluemanor Lady Bianca 1 Naaras 9 (Avoin) Dorgiakis George EX2
56 SBI b FI*Njaalan Utkáás Utteli 1 Uros 11 (Nuoret) Dorgiakis George EX1
57 SBI b Demi JohnNatarie -E 1 Naaras 11 (Nuoret) Dorgiakis George EX1 NOM BIS
58 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 4 (GIP) Dorgiakis George EX1 CAPS NOM BIS
59 SBI b FI*LeeviL Thor - God of Thunder 1 Uros 10 (KAS) Dorgiakis George EX1 CAP NOM
60 SBI d FI*Pantterillo Starbuck 1 Uros 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB NOM
61 SBI f FI*BlueFairies Pink Sugar Lady Chibi Chibi 1 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS NOM
62 SBI f FI*Jennydream's Cinderella 1 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
63 SBI f FI*Canth's Wonder Woman 1 Naaras 2 (SP) Kass Tellervo KM
64 SBI h FI*Canth's Precious Darling 1 Naaras 2 (SP) Kass Tellervo KM NOM
65 SBI j FI*Fioliinan Ebba 1 Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
66 SBI n 21 FI*Canth's Xenia 1 Naaras 2 (SP) Dorgiakis George KM
66 SBI n 21 FI*Canth's Xenia 1 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 3
67 SBI n 21 FIN*Mion Piona 1 Naaras 2 (SP) Dorgiakis George KM
67 SBI n 21 FIN*Mion Piona 1 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 1
68 SBI a 21 FI*Shonamei's Lady La Luna 1 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM
68 SBI a 21 FI*Shonamei's Lady La Luna 1 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo Arvosteltu
69 SBI b 21 FI*Downy-Flower's Geranium 1 Uros 12 (Pennut) Dorgiakis George EX1
70 SBI b 21 S*Snow Road Esse Lady Eri'danus 1 Naaras 10 (KAS) Dorgiakis George EX1 CAP
70 SBI b 21 S*Snow Road Esse Lady Eri'danus 1 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 4
70 SBI b 21 S*Snow Road Esse Lady Eri'danus 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
71 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 2
72 SBI d 21 FI*Samsonez Edwin 1 Uros 7 (CH) Dorgiakis George EX1 CACIB
73 SBI d 21 FI*BlueFairies King Oscar wild and free 1 Uros 12 (Pennut) Dorgiakis George EX1
74 SBI e 21 FI*Samsonez Edward 1 Uros 5 (IC) Dorgiakis George EX1 CAGCIB
75 SBI e 21 FI*Samsonez Edean 1 Uros 8 (PR) Dorgiakis George EX1 CAPIB
76 SBI h 21 FI*Samsonez Cherie Rosalie 1 Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
77 ACL IV / ACL n 02 21 62 FI*Siriuksen PerdroCurl 2 Uros 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
78 ACL VI / ACL d 03 22 FI*Siriuksen DingoCurl 2 Uros 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS
79 ACL XI / ACL a 03 21 33 FI*Siriuksen CharonCurl 2 Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM
80 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 2 (SP) Moroni Sara KM NOM
80 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 2
81 MCO I / MCO a Rosenhills Lilith 2 Naaras 9 (Avoin) Moroni Sara Abs
82 MCO I / MCO a FI*LovelyLife La Boheme Cesira 2 Naaras 4 (GIP) Moroni Sara EX1 CAPS
83 MCO I / MCO n PL*Ashabelle Niger 2 Uros 6 (IP) Moroni Sara EX1 CAGPIB
84 MCO II / MCO n 09 FI*Rotcat Tilia 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
85 MCO III / MCO a 25 Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo 2 Naaras 3 (GIC) Sahlberg Carin Abs
86 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Xonya 2 Naaras 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS
87 MCO III / MCO a 25 FI*Stout-hearted Blue Diamond 2 Uros 8 (PR) Sahlberg Carin EX1 CAPIB NOM
88 MCO IV / MCO n 03 22 LT*Salta Nosis Yogi 2 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 NOM
89 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Stout-hearted Supernatural 2 Uros 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB
90 MCO IV / MCO a 09 24 FI*Stout-hearted A dream with in a dream 2 Uros 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
91 MCO V / MCO e 25 Abenzio's Lost Thunder 2 Uros 3 (GIC) Moroni Sara EX1 CACS BIV
92 MCO V / MCO f 22 FI*A'Dreams MC Glamour 2 Naaras 7 (CH) Moroni Sara EX1 CACIB
93 MCO V / MCO d 22 Yulian Punto Valentino, CZ 2 Uros 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
94 MCO VI / MCO d 09 25 FI*Stout-hearted Cosmic Ruby 2 Uros 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
95 MCO VI / MCO d 09 FI*MötleyCats' Braveheart Barka 2 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin Abs
96 MCO VI / MCO f 09 24 FI*Stout-hearted Your royal highness 2 Naaras 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP NOM
97 MCO VII / MCO ns 25 FI*Blackcurrant O- Ren Ishii 2 Naaras 3 (GIC) Moroni Sara Abs
98 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Vertico 2 Uros 3 (GIC) Moroni Sara EX1 CACS BIV
99 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Verna 2 Naaras 5 (IC) Moroni Sara EX1 CAGCIB
100 MCO VII / MCO ds 22 FI*A'Dreams MC Delilah 2 Naaras 7 (CH) Moroni Sara Abs
101 MCO VII / MCO ns 22 FI*Fullmoon's Visions in Winter 2 Uros 9 (Avoin) Moroni Sara Abs
102 MCO VII / MCO as FI*Stout-hearted Hoor Sagasson 2 Uros 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
103 MCO VII / MCO ns 12 Knut of Dragon Darkness *** 2 Uros 12 (Pennut) Moroni Sara EX2
104 MCO VII / MCO as FI*A'Dreams Blue Iboni 2 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
105 MCO VII / MCO ns 25 FI*Stout-hearted Victor 2 Uros 4 (GIP) Moroni Sara EX1 CAPS
106 MCO VII / MCO ns PL*Amibial Ethan II 2 Uros 8 (PR) Moroni Sara EX1 CAPIB
107 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Rotcat Yade 2 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
108 MCO VIII / MCO ns 09 25 FI*Rotcat Sirekan 2 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
109 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*LovelyLife Heartlight Leonardo 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
110 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI*Stout-hearted Fantastic Palmyra 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 BIV
111 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Meeco 2 Uros 2 (SP) Rautio Kristiina KM
111 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Meeco 2 Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 1 NOM BIS
112 MCO VIII / MCO ns 03 25 FI*Stout-hearted Vulcan 2 Uros 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
113 MCO VIII / MCO ds 09 22 Orange Triumph Olimpian*RU 2 Uros 8 (PR) Rautio Kristiina Abs
114 MCO IX / MCO w 62 FI*Rotcat Zabi 2 Naaras 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
115 MCO IX / MCO w 63 FI*Rotcat Betula 2 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
116 MCO IX / MCO w 61 FI*Rotcat Waina 2 Naaras 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB BIV
117 NEM I / NEM a 21 Neon Kocia Osada*PL 2 Uros 5 (IC) Moroni Sara EX1 CAGCIB
118 NEM I / NEM ns 21 FI*Giramir's Intenso Cappuccino 2 Uros 7 (CH) Moroni Sara EX1 CACIB NOM
119 NEM I / NEM fs 21 FI*Giramir's Iza Vanilla Mocca 2 Naaras 7 (CH) Moroni Sara Abs
120 NEM I / NEM a 21 FI*Pikku-Priin Priella-Sylvia 2 Naaras 9 (Avoin) Moroni Sara Abs
121 NEM I / NEM a 21 FI*Deeamore Neva Ever Let You Go 2 Uros 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
122 NEM I / NEM a 21 Dana Lilianka*PL 2 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1 BIV NOM BIS
123 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Finlandia 2 Uros 2 (SP) Moroni Sara KM
124 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Karakallion Keisarinna 2 Naaras 2 (SP) Moroni Sara KM
125 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Great Polka 2 Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM NOM
126 NEM II / NEM a 09 Ovechkin Snejnaya Zima 2 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
127 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Elite Queen 2 Naaras 2 (SP) Rautio Kristiina KM NOM BIS
128 NFO II / NFO n 09 FI*Ratakatin Kaunis ja rohkea 2 Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB NOM
129 NFO III / NFO a 22 FI*Raudaskosken My God Is the Sun 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
130 NFO III / NFO n 22 Rebel Heart 4ever Blue Spirit*PT 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
131 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Kirsikan Jekku 2 Uros 4 (GIP) Moroni Sara EX1 CAPS BIV
132 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Kissanpolkan Poppikone 2 Uros 6 (IP) Moroni Sara EX1 CAGPIB
133 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Mototassun Viehkeä Veijari 2 Uros 10 (KAS) Moroni Sara EX1 CAP
133 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Mototassun Viehkeä Veijari 2 Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 3
134 NFO V / NFO f FI*InukChuck's Eclipse 2 Naaras 3 (GIC) Moroni Sara EX1 CACS NOM
135 NFO V / NFO f FI*Haaveeni Tähdistä Kaunein 2 Naaras 5 (IC) Moroni Sara EX1 CAGCIB
136 NFO VI / NFO d 03 24 FI*Kissanpolkan Poppari 2 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
137 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Carwalions Geisli 2 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
138 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Carwalions Gimmstein 2 Uros 7 (CH) Rautio Kristiina Abs
139 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Miritza 2 Naaras 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
140 NFO VI / NFO f 03 22 FI*SmileTail's Edda Gullfuks 2 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 BIV
141 NFO VI / NFO f 02 64 FI*RockyHill's Chief WilmaMankiller 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
142 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 2 (SP) Rautio Kristiina KM
142 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 1
143 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Tähtitassun JaakkoKulta 2 Uros 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS BIV NOM BIS
144 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella 2 Naaras 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
145 NFO VII / NFO ds 22 IT* Eryn Galen Gwindor 2 Uros 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS NOM BIS
146 NFO IX / NFO w 64 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja 2 Uros 1 (SC) Sahlberg Carin KM
147 SIB I / SIB n FI*Catillus Chanel in Black 2 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
148 SIB I / SIB n FI*Ajatuksen EnsiKaamos 2 Naaras 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
149 SIB II / SIB n 09 FI*Catillus Magellan 2 Naaras 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
150 SIB III / SIB n 23 FI*Metsäpirtin Armi 2 Naaras 8 (PR) Sahlberg Carin EX1 CAPIB
151 SIB V / SIB f 24 FI*Beluhan Angelina 2 Naaras 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS NOM BIS
152 SIB V / SIB d 24 FI*Cherrytail's TroubleMaker 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM BIS
153 SIB VI / SIB d 03 24 FI*Ajatuksen EnsiTalvi 2 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
154 SIB VII / SIB fs 24 FI*Ajatuksen Hilma Hurmaava 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 NOM
155 SIB IX / SIB w 61 FI*Cherrytail's Lady WhiteDream 2 Naaras 10 (KAS) Moroni Sara EX1 CAP NOM
156 BEN n 24 SE*Agona Limoncello 3 Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 NOM BIS
157 BEN n 24 FI*Piparmintun Leo Minor 3 Uros 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
158 BLH d FI*MellowBear's HottiKatti 3 Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
159 BLH ns 11 FI*Menzoberanzan's Cliffjumper 3 Uros 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB NOM
160 BLH e 03 FI*MellowBear's Talented Berlioz 3 Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS NOM
161 BLH f 03 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda 3 Naaras 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS NOM
162 BML I / BML ns 11 Baheras Wb Bamse 3 Uros 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB NOM BIS
163 BML I / BML as 11 31 ES*Bellabonny Touchstone 3 Uros 8 (PR) Ojaniemi Sara EX1 CAPIB NOM BIS
163 BML I / BML as 11 31 ES*Bellabonny Touchstone 3 Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 1
164 BSH a FI*Ruusutarhan Viviana 3 Naaras 1 (SC) Sahlberg Carin KM BIV NOM
165 BSH a FI*Hyrinän Elwood 3 Uros 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB NOM
166 BSH a FI*Feronian Pearl 3 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
167 BSH a FI*Ruusutarhan Carissimo 3 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
168 BSH a FI*Ruusutarhan Cordelia 3 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1 NOM
169 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Sahlberg Carin KM NOM BIS
169 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 1 NOM BIS
170 BUR c FI*Oliivian Nonparelli 3 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 NOM
171 EUR w 62 FI*Katinhännän Viimeinen Kylähullu 3 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
172 EUR g FI*Kissakallion Sandra 3 Naaras 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS
173 EUR n 22 FI*Lumihelmen Lempeä Leipuri 3 Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
174 EUR n 23 FI*Katinhännän Kielo Kanteletar 3 Naaras 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB
175 EUR a 23 FI*Pinkkitassun Yannick 3 Uros 1 (SC) Sahlberg Carin Abs
176 EUR d 22 FI*Aurinkokiven Dallas 3 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
177 EUR e 22 FI*Aurinkokiven Denver 3 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 NOM
178 EUR f 22 FI*Kissakallion Thilde 3 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
179 EUR f 22 FI*Feronian Neilikka 3 Naaras 6 (IP) Ojaniemi Sara Abs
180 EUR f 23 FI*Kontukatin Adalmiina 3 Naaras 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS
180 EUR f 23 FI*Kontukatin Adalmiina 3 Naaras 17 (Veteraani) Roca Folch Yan Abs
181 EUR f 23 FI*Pinkkitassun Ofelia 3 Naaras 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB
182 EUR f 24 FI*Kissakallion Thilda 3 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
183 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
183 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 3
184 EUR g 24 FI*Kissakallion Selinda 3 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
185 EUR ns 23 Kissankellon Hilja Onnentyttö 3 Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
186 EUR ns 23 FI*Katinhännän Puuterilumi 3 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
187 EUR a 23 FI*Pinkkitassun Zofia 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
188 EUR as 23 FI*Katinhännän Triple Gold Valeria 3 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
189 EUR as 23 FI*Katinhännän Nasta Pimu 3 Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara Abs
190 KBL I / KBL n 22 SE*Kot-à-Kuril Kassanova 3 Uros 2 (SP) Roca Folch Yan KM
191 KBS II / KBS n 03 24 Moreman Tosia 3 Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
192 KOR FI*Mythai Opale Devi 3 Naaras 1 (SC) Ojaniemi Sara KM BIV NOM BIS
193 KOR FI*Tatsutan Coco Atma-Aramah 3 Naaras 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
194 KOR FI*Ojosverdes Bellis Argenteus 3 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 NOM
195 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara KM NOM
195 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 2
196 OCI n 24 FI*Vinkeä Ralli-Raisa 3 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
197 OCI b 24 FI*Vinkeä Säpinä-Sussu 3 Naaras 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS NOM
198 OCI b 24 FI*Moosegrove Ebba from Lapland 3 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 NOM BIS
199 OCI o 24 S*John-Johns Helge 3 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
200 SIN FI*Anjupia's Ozzy Oasis Ohto 3 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
201 SRL I / SRL n FI*Be-Curly The World is Not Enough 3 Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
202 SRL II / SRL a 03 FI*Be-Curly Can't' Resist Me 3 Uros 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
203 SRS I / SRS c FI*Gekkolacats Dorothe Star 3 Naaras 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
204 SRS I / SRS c FI*Gekkolacats Dina The Diva 3 Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
205 ABY n GIC Qabalan's Damian 4 Uros 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS BIV NOM
206 ABY n Almaros Makkabi of Vuolas 4 Uros 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
207 ABY n DK Bifrost Little Miss Vega 4 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
208 ABY n FI*Miragerie Elphyne 4 Naaras 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
209 ABY n FI*Redcheetah's Fidelia 4 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
210 ABY n FI*Neirin Brandólfr 4 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP NOM
211 ABY n FI*Neirin Álfhildr 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
212 ABY n FI*Redcheetah's Bambi 4 Naaras 7 (CH) Ojaniemi Sara EX2
213 ABY n FI*Redcheetah's Beatrix 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara Abs
214 ABY n FI*Woodcocks Miss Moneypenny 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 BIV NOM
215 ABY n FI*Redcheetah's Xeveri 4 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX2
216 ABY n FI*Woodcocks My Name Is Prince 4 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 NOM
217 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif 4 Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna Abs
217 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif 4 Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara Abs
218 ABY a Thamos Viktor 4 Uros 1 (SC) Wilczek Anna Abs
219 ABY a Phoebe Blue Housetiger*PL 4 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
220 ABY a FI*Kharn-Ka All Star 4 Uros 8 (PR) Wilczek Anna EX1 CAPIB NOM
221 ABY o FI*Nebuankhet Siraxta 4 Naaras 1 (SC) Roca Folch Yan KM
222 ABY o FI*Redcheetah's Yolanda 4 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 NOM
223 ABY o FI*Kermakupin Muailman napa 4 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 BIV NOM BIS
224 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM
224 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 3
225 ABY p Semerchets Tomin 4 Uros 5 (IC) Wilczek Anna Abs
226 ABY p FI*Kermakupin Silimänsoma morsmaekki 4 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna Abs
227 ABY os S*Saivokattens Sampo 4 Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
228 BAL b 21 FI*Mummeli Gretazinho Angelo 4 Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
229 CRX IV / CRX ds 09 FI*Piupaws Bixbite 4 Uros 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
230 CRX IV / CRX g 03 FI*KittyLady's Scriptina 4 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
231 CRX V / CRX n 24 FI*FunkyJam's Leo 4 Uros 12 (Pennut) Urban Martin EX1
232 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ansa Ikonen 4 Naaras 4 (GIP) Urban Martin EX1 CAPS
233 CRX VI / CRX ns 03 22 FI*Piupaws Duracell's Cebus capucinus 4 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS NOM
234 CRX VII / CRX f 33 FI*FunkyJam's Double Trouble 4 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
235 CRX VII / CRX n 33 FI*FunkyJam's Candy Pop 4 Naaras 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
236 DRX I / DRX a FI*Åbodas Kaya 4 Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM
237 DRX I / DRX n EE*Serengeti Masterpiece 4 Uros 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
238 DRX II / DRX b 03 FI*Åbodas Baldur 4 Uros 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
239 DRX III / DRX d FI*Åbodas Lenni Karvinen 4 Uros 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
240 DRX III / DRX f FI*Avariel Saffron 4 Naaras 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
241 DRX IV / DRX g 02 61 FI*Teekexsin Belene Bellavita 4 Naaras 11 (Nuoret) Urban Martin EX1
242 DRX V / DRX n 25 FI*Clavinova Rasmus 4 Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
243 DRX V / DRX n 24 SE*Recce Pod Sherian Grace Cadoria 4 Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM
244 DRX VII / DRX n 21 33 FI*Avariel Rockruff 4 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 No Cert
245 DRX VII / DRX o 33 FI*Gustavian Arthur af Sjundeå 4 Uros 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
246 DRX VII / DRX f 33 FI*Åbodas Namu 4 Naaras 13c (Määrittely) Wilczek Anna DRX f 09 33
246 DRX VIII / DRX f 09 33 FI*Åbodas Namu 4 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
247 DRX VIII / DRX d 09 21 32 Sweet fire's Gustav 4 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
248 OSH b FI*Harmuan Cacao Caramel 4 Uros 8 (PR) Urban Martin EX1 CAPIB
249 OSH a 24 FI*LoudMeow Stormwind 4 Uros 4 (GIP) Urban Martin EX1 CAPS NOM
250 OSH c 24 FI*LoudMeow Moonshine 4 Uros 2 (SP) Urban Martin KM
251 OSH d 24 FI*Millamarin Norman Gucci 4 Uros 9 (Avoin) Urban Martin Mitätöity Mitätöity
252 OSH ns 24 FI*PikkuNaun Auringon Kehrä 4 Uros 4 (GIP) Urban Martin EX1 CAPS
253 RUS FI*Harmuan Inna Iloinen 4 Naaras 7 (CH) Urban Martin EX1 CACIB BIV
254 RUS S*Sirius Moonlight and Roses 4 Naaras 7 (CH) Urban Martin EX2
255 RUS FI*Harmuan Ervo Erityinen 4 Uros 10 (KAS) Urban Martin EX1 CAP BIV
256 RUS FI*Harmuan Sigrid Sötnosen 4 Naaras 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
257 RUS FI*Albergan Kuunsilta 4 Naaras 11 (Nuoret) Urban Martin EX1 NOM
258 RUS FI*Saraitshikin Asteria 4 Naaras 12 (Pennut) Urban Martin EX1
259 RUS FI*Harmuan Kaunis Kardemumma 4 Naaras 6 (IP) Urban Martin EX1 CAGPIB NOM BIS
260 RUS FI*Harmuan Belle Bärlein 4 Naaras 6 (IP) Urban Martin EX2
260 RUS FI*Harmuan Belle Bärlein 4 Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 2
261 RUS FI*Harmuan Rakas Raparperi 4 Uros 10 (KAS) Urban Martin EX2
262 RUS FI*Rusalka Margarita 4 Naaras 8 (PR) Urban Martin EX1 CAPIB
263 SIA n Whalleybush Most Wanted 4 Uros 1 (SC) Urban Martin KM BIV
264 SIA n FI*Kelmikerhon Seela S. 4 Naaras 5 (IC) Urban Martin EX1 CAGCIB
265 SIA n FI*Twist-Tiramisun Upea Uma 4 Naaras 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
266 SIA b FI*Harmuan Myrsky Tuho 4 Uros 10 (KAS) Urban Martin EX1 CAP
267 SIA d FI*TaikaTomun Yrjänä Yritteliäs 4 Uros 6 (IP) Urban Martin EX1 CAGPIB
268 SIA n 21 FI*Mummeli Sinizinho Julian 4 Uros 7 (CH) Urban Martin EX1 CACIB NOM BIS
269 SIA a 21 FI*Vintterin Mailis Irmelintytär 4 Naaras 5 (IC) Urban Martin EX1 CAGCIB NOM
270 SIA a 21 Aiko Amorphy Thiarry, CZ 4 Uros 12 (Pennut) Urban Martin EX1
271 SOM n FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave 4 Uros 1 (SC) Roca Folch Yan KM NOM
272 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 2 (SP) Roca Folch Yan KM NOM BIS
272 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 17 (Veteraani) Wilczek Anna 1
273 SOM n FI*Lamadegaan Fine By Me 4 Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM NOM
274 SOM a FI*Nemiena's Extended Play 4 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS NOM
275 SOM a FI*Nemiena's Love Me In Black 4 Naaras 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
276 SOM o FI*SunnyPace Juglans 4 Uros 2 (SP) Wilczek Anna KM
277 SOM o FI*SunnyPace Galega 4 Uros 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
277 SOM o FI*SunnyPace Galega 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
278 SOM os S*Saivokattens Saiva-Neida 4 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 No Cert
279 SPH II / SPH b 03 FI*Hebblas Eenie Meenie Chocolate Mo 4 Naaras 1 (SC) Ojaniemi Sara KM NOM BIS
280 SPH II / SPH n 02 21 62 SE*Pink Catillac Hugo 4 Uros 5 (IC) Ojaniemi Sara Abs
281 SPH II / SPH a 09 FI*Hebblas Indigo Blue 4 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
282 SPH III / SPH g FI*Hobbitqueen's Xena 4 Naaras 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB NOM
283 SPH IV / SPH f 09 FI*Hebblas Flaming June 4 Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB NOM
284 SPH V / SPH f 03 32 Murashoff Aurora Borealis 4 Naaras 1 (SC) Urban Martin KM BIV
285 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Jackomon's Bernita 4 Naaras 3 (GIC) Urban Martin EX1 No Cert
286 SPH V / SPH b 02 32 FI*Hebblas Jack Skellington 4 Uros 12 (Pennut) Urban Martin EX1 NOM
287 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Urban Martin KM
287 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 1 NOM BIS
288 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful 4 Naaras 2 (SP) Urban Martin KM
288 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful 4 Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 4
289 THA n FI*FreeSandi Felix 4 Uros 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
290 THA n 21 Io of Indigo Dreams 4 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 NOM
291 HCL Justus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wilczek Anna 2
292 HCL Sepe Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wilczek Anna 3
292 HCL Sepe Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo 3
293 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wilczek Anna 1
293 HCL Kelmi Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo 2
294 HCL Maisa Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wilczek Anna Abs
294 HCL Maisa Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 2
295 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wilczek Anna 1 NOM BIS
295 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 1
296 HCL Turbo Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wilczek Anna 2
297 HCS Diamantia Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Dorgiakis George 4
298 HCS Vencedor Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Dorgiakis George 3
299 HCS Ninja Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Dorgiakis George 1 NOM
299 HCS Ninja Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 3
300 HCS Kalle Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Dorgiakis George 1
301 HCS Vesku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Dorgiakis George 2
301 HCS Vesku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo 1 NOM BIS
336 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Dorgiakis George RAG a 03, RAG a 04, RAG n 21, SBI a, SBI b, SBI b 21, SBI d 21, SBI e 21, SBI n 21, HCS 36
Isakov Vladimir EXO e 22, EXO f 33, EXO g, EXO n, EXO n 22, EXO n 24, PER a, PER a 03 24, PER ds, PER f, PER f 03 22, PER f 24, PER n, PER n 03, RAG n, RAG n 03, SBI a 21 26
Kass Tellervo RAG a, RAG a 21, RAG d 04 21, RAG g, RAG n 03 21, RAG n 04, RAG n 04 21, SBI d, SBI f, SBI h, SBI h 21, SBI j, SBI n, VET 1, VET Kotikissat 35
Moroni Sara ACL IV, ACS III, MCO I, MCO V, MCO VII, NEM I, NFO IV, NFO V, SIB IX 32
Ojaniemi Sara BML I, EUR as 23, EUR e 22, EUR f 22, EUR f 24, EUR g, EUR g 24, EUR w 62, KOR, SIN, ABY n, SPH II, SPH III 34
Rautio Kristiina ACL XI, MCO II, MCO IX, MCO VIII, NEM II, NFO III, NFO VI, SIB I, SIB II, SIB V, SIB VI, SIB VII 33
Roca Folch Yan BEN n 24, BLH d, BLH e 03, BLH f 03, BLH ns 11, KBL I, KBS II, OCI b 24, OCI n 24, SRL I, SRL II, SRS I, ABY o, ABY os, BAL b 21, DRX I, DRX II, DRX V, SOM n, SPH IV, VET 3 35
Sahlberg Carin ACL VI, MCO III, MCO IV, MCO VI, NFO II, NFO IX, NFO VII, SIB III, BSH a, BSH f, BUR c, EUR a 23, EUR d 22, EUR f 23, EUR n 22, EUR n 23, EUR ns 23, OCI o 24, VET 2 35
Urban Martin CRX V, DRX IV, OSH a 24, OSH b, OSH c 24, OSH d 24, OSH ns 24, RUS, SIA a 21, SIA b, SIA d, SIA n, SIA n 21, SPH V 31
Wilczek Anna DRX VII (13c), ABY a, ABY p, CRX IV, CRX VI, CRX VII, DRX III, DRX VII, DRX VIII, SOM a, SOM o, SOM os, THA n, THA n 21, HCL, VET 4 36
10 tuomaria.