Omakissa
ERY-SYD 124. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 1.10.2022 Loppuu 1.10.2022
Ilmoittautuminen alkaa 8.8.2022 Ilmoittautuminen loppuu 28.8.2022
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 9:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 14:00
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 23.9.2022
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 340  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@ery-syd.net
Paikka Vermon Ravirata, Helsinki. Käyntiosoite Valjakkotie 1, 02600 Espoo
Toimihenkilöt
Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, p. 040 338 0107, viivi.viuha@gmail.com 
Näyttelysihteerit show@ery-syd.net
Marika Landen p. 040 504 2592 (iltaisin 18-21)
Anu Hyvönen p. 040 561 7901 (iltaisin 18-21)
Pääassistentti Havu Kontinen, havukontinen@gmail.com

Lisätietoja
Tervetuloa Drive in -näyttelyyn Helsinkiin! 
 
Junnut Special Show - lisätiedot löydät näyttelytkutsusta.
 
Ilmoittautuminen avautuu Omakissassa 8.8.2022 kello 18.
 
Näyttely on Drive-In näyttely. Näyttelyn virallinen kutsu ja ohjeet löytyvät ERY-SYDin kotisivuilta: http://ery-syd.net/nayttelyt-tulossa/
 
Näyttelymaksut 40 €/kissa/pvä, ERY-SYDin alennukseen oikeutetuille jäsenille 30 €/kissa/päivä. Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten normaali näyttelymaksu. Tarkistusluokka ja veteraaniluokka muun luokan yhteydessä 20 €, muuten normaali näyttelymaksu 40€/30€.
 
Näyttelymaksun voi maksaa leimakortilla 16.8.2022 asti. Leimakortti on lähetettävä välittömästi ilmoittautumisen jälkeen ja korttiin on kirjoitettava näyttelyn päivämäärä ja ilmoitetun kissan nimi.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 90 89 0 0 1
2 103 101 0 0 2
3 68 67 0 1 0
4 102 100 0 0 2
Kotikissat 11 11 0 0 0
Yhteensä 374 368 0 1 5

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO g FI*Ayser's Play Paranoid 1 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
2 EXO n 22 D'Eden Lover Supernova of Siriuksen 1 Naaras 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC NOM
3 EXO n 22 FI*Ayser's Charlie Brown 1 Uros 11 (Nuoret) Moroni Sara EX1 NOM
4 EXO n 24 FI*Nipsu-Nappulan Finland Maiden 1 Naaras 11 (Nuoret) Dorgiakis George EX1
5 EXO n 24 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger 1 Uros 6 (IP) Dorgiakis George EX1 CAGPIB
6 EXO e 22 FI*Ayser's Creamy Dreame 1 Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS NOM
7 EXO f 33 FI*Ayser's Aretha Franklin 1 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
8 PER n FI*Timanfaya Diamond Rose 1 Naaras 1 (SC) Dorgiakis George KM
9 PER n FI*Ayser's Black Flash 1 Naaras 12 (Pennut) Dorgiakis George EX1
10 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 1 (SC) Kass Tellervo KM
10 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 17 (Veteraani) Dorgiakis George 2
10 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
11 PER a FI*Ocean-Minded Maradonna 1 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
12 PER a FI*Ocean-Minded Mercury 1 Uros 2 (SP) Kass Tellervo KM
13 PER f FI*Cherish's Strössel 1 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 NOM
14 PER f FI*Timanfaya Crazy In Love 1 Naaras 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS
15 PER ds FI*Kultaviiksen Johnny Winter 1 Uros 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
16 PER ds FI*Kultaviiksen Robert Plant 1 Uros 2 (SP) Moroni Sara KM
17 PER f 24 FI*Kultaviiksen Amy Winehouse 1 Naaras 12 (Pennut) Dorgiakis George EX1 NOM
18 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 2 (SP) Kass Tellervo KM
18 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 17 (Veteraani) Dorgiakis George 1
19 PER e 01 62 FI*Kermaviiksen Pauliina 1 Naaras 11 (Nuoret) Dorgiakis George EX1
20 PER f 03 FI*Shamirin Unnukka 1 Naaras 10 (KAS) Dorgiakis George EX1 CAP
21 PER a 03 22 Diapason Bluesky of Dirlandan 1 Uros 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
22 PER a 03 24 FI*Jewelstory Thunder Knight 1 Uros 11 (Nuoret) Dorgiakis George EX1 NOM BIS
23 PER f 03 22 FI*Jewelstory Temptation 1 Naaras 3 (GIC) Dorgiakis George EX1 CACS NOM
24 RAG n FI*Snowrag Frisco Kid 1 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
24 RAG n FI*Snowrag Frisco Kid 1 Uros 17 (Veteraani) Dorgiakis George 3
25 RAG a FI*Colorstar's Merlin Hennessy 1 Uros 4 (GIP) Dorgiakis George EX1 CAPS
26 RAG g FI*Rookatin Adolfiina 1 Naaras 6 (IP) Dorgiakis George EX1 CAGPIB NOM
27 RAG n 21 Gayaneh Igitur Iris 1 Naaras 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
28 RAG n 21 Gayaneh Ziphius Igitur Spirit 1 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
29 RAG n 21 FI*Tekatti Beloved Belle 1 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
30 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 1 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS BIV
31 RAG n 21 Gayaneh Mallomonas missio 1 Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
32 RAG a 21 Gayaneh Wabasso cyano 1 Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
33 RAG n 03 FI*Midnightdolls Keep The Faith 1 Naaras 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC
34 RAG n 03 FI*Collicatin Curtis Stone 1 Uros 12 (Pennut) Moroni Sara EX1 NOM BIS
35 RAG n 03 FI*Midnightdolls Someone's Singing 1 Uros 6 (IP) Moroni Sara EX1 CAGPIB
36 RAG n 03 FI*Midnightdolls Cinnamon Girl 1 Naaras 8 (PR) Moroni Sara EX1 CAPIB
36 RAG n 03 FI*Midnightdolls Cinnamon Girl 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
37 RAG n 03 FI*Midnightdolls Little Queenie 1 Naaras 10 (KAS) Moroni Sara EX1 CAP BIV NOM
38 RAG n 04 Gayaneh Rhodomela rosa 1 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC NOM
39 RAG n 04 FI*Midnightdolls She Still Loves You 1 Uros 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
40 RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Royal Glorious Sapphire 1 Uros 2 (SP) Moroni Sara KM NOM BIS
41 RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko 1 Uros 17 (Veteraani) Dorgiakis George 4
42 RAG a 04 FI*Ragtail Åskguden Tors son Magni 1 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB NOM
43 RAG a 04 FI*Rookatin Dolly 1 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM
44 RAG a 04 FI*Colorstar's Expecto Patronum 1 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
45 RAG a 04 FI*Tiridoll's Deeamore Kisses 1 Naaras 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
46 RAG e 04 FI*Midnightdolls Sky Full of Stars 1 Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
47 RAG n 03 21 FI*Tekatti Bob the Builder 1 Uros 12 (Pennut) Dorgiakis George Abs
48 RAG n 04 21 Gayaneh Zeus nasum 1 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
49 RAG d 04 21 FI*Collicatin Vaahteramäen Eemeli 1 Uros 8 (PR) Dorgiakis George EX1 CAPIB NOM
50 SBI n Ramazotti King of Icefire 1 Uros 5 (IC) Moroni Sara EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
51 SBI n Sarapou Laty Mery, CZ 1 Uros 7 (CH) Moroni Sara EX1 CACIB
52 SBI n FI*Hopeahipun Endless Echo 1 Uros 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
53 SBI n IT*Treated With Gloves Giza 1 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
54 SBI a FI*Felinessi Kuurankukka 1 Naaras 9 (Avoin) Moroni Sara Abs
55 SBI b FI*Nalle-Puhin Keep The Faith 1 Naaras 1 (SC) Kass Tellervo KM NOM BIS
56 SBI b FI*Njaalan Nuárjučivgâ 1 Uros 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
57 SBI b FI*Njaalan Utkáás Utteli 1 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
58 SBI b FI*Samsonez Fino Favorito 1 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX2
59 SBI b Demi JohnNatarie -E 1 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 BIV NOM
60 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS NOM BIS
61 SBI b FI*LeeviL Thor - God of Thunder 1 Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP NOM
62 SBI d FI*Samsonez Chic Rosette 1 Naaras 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS
63 SBI d FI*Mototassun Rocket III 1 Uros 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
64 SBI d FI*Pantterillo Starbuck 1 Uros 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB BIV NOM
65 SBI f FI*BlueFairies Pink Sugar Lady Chibi Chibi 1 Naaras 3 (GIC) Moroni Sara EX1 CACS
66 SBI f FI*Jennydream's Cinderella 1 Naaras 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC
66 SBI f FI*Jennydream's Cinderella 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
67 SBI f FI*Canth's Wonder Woman 1 Naaras 2 (SP) Moroni Sara KM
68 SBI h FI*Annmark Tarina 1 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 NOM
69 SBI h FI*Canth's Precious Darling 1 Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM NOM
70 SBI j FI*Fioliinan Ebba 1 Naaras 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC
71 SBI n 21 FI*Samsonez Fernando Fortuna 1 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
72 SBI f 21 FI*Samsonez Gabriella 1 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
72 SBI n 21 FI*Samsonez Gabriella 1 Naaras 13c (Määrittely) Isakov Vladimir SBI f 21
73 SBI n 21 FI*Canth's Xenia 1 Naaras 17 (Veteraani) Dorgiakis George 2
73 SBI n 21 FI*Canth's Xenia 1 Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM
74 SBI a 21 FI*Kirakan You Are My Sunshine 1 Naaras 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB
75 SBI b 21 FI*Downy-Flower's Geranium 1 Uros 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
76 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 17 (Veteraani) Dorgiakis George 1 NOM BIS
77 SBI d 21 FI*Samsonez Flora Florenzia 1 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
78 SBI d 21 FI*BlueFairies King Oscar wild and free 1 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
79 SBI e 21 FI*Samsonez Edward 1 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 No Cert
80 SBI h 21 FI*Samsonez Cherie Rosalie 1 Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
80 SBI h 21 FI*Samsonez Cherie Rosalie 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
81 ACL IV / ACL n 02 21 62 FI*Siriuksen PerdroCurl 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 NOM
82 ACL VI / ACL d 03 22 FI*Siriuksen DingoCurl 2 Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
83 ACL XI / ACL a 03 21 33 FI*Siriuksen CharonCurl 2 Uros 1 (SC) Moroni Sara KM NOM
84 MCO I / MCO a Rosenhills Lilith 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia Abs
85 MCO I / MCO a SE*KobbaCat's Jack 2 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
86 MCO I / MCO a FI*LovelyLife La Boheme Cesira 2 Naaras 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS NOM
87 MCO I / MCO n PL*Ashabelle Niger 2 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
88 MCO I / MCO a PL*Ashabelle Pamir 2 Uros 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB BIV
89 MCO II / MCO n 09 FI*Rotcat Tilia 2 Naaras 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC
90 MCO III / MCO a 25 Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo 2 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo Abs
91 MCO III / MCO n 23 Hamon Gross Team 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
92 MCO III / MCO a 22 Chocolatebears Amadeus Mozart 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM
93 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Xonya 2 Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
94 MCO III / MCO a 25 FI*Stout-hearted Blue Diamond 2 Uros 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB NOM
95 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Stout-hearted Womanizer 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
96 MCO IV / MCO n 03 22 LT*Salta Nosis Yogi 2 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
97 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Stout-hearted Flower of Skowhegan 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia Abs
98 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Stout-hearted Supernatural 2 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
99 MCO IV / MCO a 09 24 FI*Stout-hearted A dream with in a dream 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP NOM
100 MCO V / MCO e 25 Abenzio's Lost Thunder 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB NOM
101 MCO V / MCO d Goodwin Fiery Friend 2 Uros 7 (CH) Kass Tellervo Abs
102 MCO V / MCO f 22 FI*A'Dreams MC Glamour 2 Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
103 MCO V / MCO d 22 Yulian Punto Valentino, CZ 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 BIV
104 MCO V / MCO d FI*Rotcat Taranis 2 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
105 MCO VI / MCO d 09 25 FI*Stout-hearted Cosmic Ruby 2 Uros 7 (CH) Moroni Sara EX1 CACIB
106 MCO VI / MCO d 09 FI*MötleyCats' Braveheart Barka 2 Uros 11 (Nuoret) Moroni Sara Abs
107 MCO VII / MCO ns 25 FI*Blackcurrant O- Ren Ishii 2 Naaras 3 (GIC) Nyman Pia Abs
108 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Vertico 2 Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS NOM
109 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Verna 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
110 MCO VII / MCO ds 22 FI*A'Dreams MC Delilah 2 Naaras 7 (CH) Nyman Pia Abs
111 MCO VII / MCO ns Ekellin* FI Bently 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 BIV
112 MCO VII / MCO gs 22 FI*A'Dreams MC Harmonie 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX2
113 MCO VII / MCO as FI*Stout-hearted Hoor Sagasson 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
114 MCO VII / MCO ns 12 Knut of Dragon Darkness *** 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
115 MCO VII / MCO as FI*A'Dreams Blue Iboni 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
116 MCO VII / MCO ns 25 FI*Stout-hearted Victor 2 Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
117 MCO VII / MCO as 22 FI*A'Dreams MC Gino 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX2
118 MCO VII / MCO ns PL*Amibial Ethan II 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP BIV
119 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Rotcat Yade 2 Naaras 5 (IC) Moroni Sara EX1 CAGCIB
120 MCO VIII / MCO ns 09 25 FI*Rotcat Sirekan 2 Uros 5 (IC) Moroni Sara EX1 CAGCIB
121 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*LovelyLife Heartlight Leonardo 2 Uros 11 (Nuoret) Moroni Sara EX1 NOM
122 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI*Stout-hearted Fantastic Palmyra 2 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1 BIV NOM
123 MCO VIII / MCO fs 03 Stohags Carat 2 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX2
124 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Meeco 2 Uros 2 (SP) Moroni Sara KM NOM
124 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Meeco 2 Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo 1 NOM BIS
125 MCO VIII / MCO ns 03 25 FI*Stout-hearted Vulcan 2 Uros 4 (GIP) Moroni Sara EX1 CAPS
126 MCO VIII / MCO ds 09 22 Orange Triumph Olimpian*RU 2 Uros 8 (PR) Moroni Sara Abs
127 MCO IX / MCO w 63 FI*Rotcat Betula 2 Uros 10 (KAS) Dorgiakis George EX1 CAP
128 MCO IX / MCO w 61 FI*Rotcat Waina 2 Naaras 10 (KAS) Dorgiakis George EX1 CAP
129 NEM I / NEM n 21 Falco z Kociego Domu*PL 2 Uros 1 (SC) Wilczek Anna KM
129 NEM I / NEM n 21 Falco z Kociego Domu*PL 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
130 NEM I / NEM a 21 Neon Kocia Osada*PL 2 Uros 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
131 NEM I / NEM ns 21 FI*Giramir's Intenso Cappuccino 2 Uros 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB BIV NOM BIS
132 NEM I / NEM fs 21 FI*Giramir's Iza Vanilla Mocca 2 Naaras 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB NOM
133 NEM I / NEM a 21 FI*Pikku-Priin Priella-Sylvia 2 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna Abs
134 NEM I / NEM a 21 FI*Deeamore Neva Ever Let You Go 2 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
135 NEM I / NEM a 21 Dana Lilianka*PL 2 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 BIV NOM BIS
136 NEM I / NEM a 21 FI*Deeamore Nevaending Dream 2 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX2
137 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Finlandia 2 Uros 2 (SP) Wilczek Anna KM NOM BIS
138 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Karakallion Keisarinna 2 Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM NOM
139 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Great Polka 2 Uros 1 (SC) Dorgiakis George KM BIV NOM
140 NEM II / NEM a 09 Ovechkin Snejnaya Zima 2 Uros 9 (Avoin) Dorgiakis George EX1 CAC
141 NEM II / NEM a 09 FI*Itäruusun Cosmic Cha-cha-cha 2 Naaras 12 (Pennut) Dorgiakis George EX1
142 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Elite Queen 2 Naaras 2 (SP) Dorgiakis George KM
143 NEM g 21 33 Bacardi Blue Ingrid 2 Naaras 13c (Määrittely) Isakov Vladimir NEM g s 21
143 NEM I / NEM gs 21 Bacardi Blue Ingrid 2 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 NOM
144 NFO I / NFO n FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen 2 Naaras 10 (KAS) Dorgiakis George EX1 CAP
145 NFO II / NFO n 09 FI*Ratakatin Kaunis ja rohkea 2 Naaras 9 (Avoin) Dorgiakis George EX1 CAC
146 NFO III / NFO a 22 FI*Raudaskosken My God Is the Sun 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX2
147 NFO III / NFO n 22 FI*RockyHill's Skiriki 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 NOM
148 NFO III / NFO n 22 Rebel Heart 4ever Blue Spirit*PT 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 BIV
149 NFO IV / NFO n 09 24 FI*RockyHill's Shilah 2 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
150 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Kirsikan Jekku 2 Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
151 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Kissanpolkan Poppikone 2 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
151 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Kissanpolkan Poppikone 2 Uros 13c (Määrittely) Isakov Vladimir NFO n 03 22
152 NFO V / NFO f FI*InukChuck's Eclipse 2 Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS BIV
153 NFO V / NFO f FI*Haaveeni Tähdistä Kaunein 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
154 NFO V / NFO d FI*InukChuck's Philosopher's Stone 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
155 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Carwalions Geisli 2 Naaras 5 (IC) Dorgiakis George EX1 CAGCIB NOM BIS
156 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Miritza 2 Naaras 7 (CH) Dorgiakis George EX1 CACIB
157 NFO VI / NFO f 03 22 FI*SmileTail's Edda Gullfuks 2 Naaras 11 (Nuoret) Dorgiakis George EX1 BIV NOM BIS
158 NFO VI / NFO f 02 64 FI*RockyHill's Chief WilmaMankiller 2 Naaras 12 (Pennut) Dorgiakis George EX1 NOM
159 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 2 (SP) Dorgiakis George KM
159 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 1
160 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Tähtitassun JaakkoKulta 2 Uros 4 (GIP) Dorgiakis George EX1 CAPS NOM
161 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella 2 Naaras 4 (GIP) Dorgiakis George EX1 CAPS BIV NOM BIS
162 NFO VII / NFO ds 22 IT* Eryn Galen Gwindor 2 Uros 3 (GIC) Moroni Sara EX1 CACS
163 NFO IX / NFO w 64 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja 2 Uros 1 (SC) Kass Tellervo KM
164 SIB I / SIB n FI*Catillus Chanel in Black 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB NOM
165 SIB I / SIB n FI*Ajatuksen EnsiKaamos 2 Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
166 SIB III / SIB n 22 FI*Ziazan Annapurna 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
167 SIB III / SIB n 23 FI*Metsäpirtin Armi 2 Naaras 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
168 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Catillus Mittumaari 2 Naaras 7 (CH) Moroni Sara EX1 CACIB NOM
169 SIB IV / SIB n 09 23 FI*Amurin Onesimus 2 Uros 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
170 SIB IV / SIB n 09 22 FI*Taigatassun Valmartti 2 Uros 10 (KAS) Moroni Sara EX1 CAP
171 SIB V / SIB d 24 FI*Cherrytail's TroubleMaker 2 Uros 11 (Nuoret) Dorgiakis George EX1
172 SIB VI / SIB dy 09 22 FI*Amurin Qiava 2 Naaras 12 (Pennut) Dorgiakis George EX1 BIV
173 SIB VI / SIB d 03 24 FI*Ajatuksen EnsiTalvi 2 Uros 3 (GIC) Dorgiakis George EX1 CACS
174 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Amurin Zila 2 Naaras 7 (CH) Dorgiakis George EX1 CACIB
175 SIB VII / SIB fs 24 FI*Loistava Hopeasointu 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 NOM
176 SIB VII / SIB fs 24 FI*Ajatuksen Hilma Hurmaava 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
177 BEN n 24 Predator Calcifer 3 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna Abs
178 BEN n 24 SE*Agona Limoncello 3 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
179 BEN n 24 Predator Dinky Dots 3 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
180 BEN n 24 FI*Piparmintun Leo Minor 3 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
181 BEN ns 24 FI*Ter-LuckyRoyals Simo 3 Uros 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
182 BEN n 24 33 FI*Novameeran Nefertiti Nigha Nalanda 3 Naaras 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
183 BLH d FI*MellowBear's HottiKatti 3 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
184 BLH ns 11 FI*Huntercat Prince Benjamin 3 Uros 8 (PR) Wilczek Anna EX1 CAPIB NOM BIS
185 BLH e 03 FI*MellowBear's Talented Berlioz 3 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS NOM
186 BLH f 03 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda 3 Naaras 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
187 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Uuno Laakso 3 Uros 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
188 BSH a FI*Ruusutarhan Viviana 3 Naaras 1 (SC) Urban Martin KM NOM BIS
189 BSH a FI*Hyrinän Elwood 3 Uros 7 (CH) Urban Martin EX1 CACIB
190 BSH a FI*Feronian Pearl 3 Naaras 11 (Nuoret) Urban Martin EX1
191 BSH a FI*Ruusutarhan Carissimo 3 Uros 12 (Pennut) Urban Martin EX1
192 BSH a FI*Ruusutarhan Cordelia 3 Naaras 12 (Pennut) Urban Martin EX1 BIV NOM
193 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM
193 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Urban Martin 1 NOM BIS
194 BSH ny 11 FI*EmeraldCharm MaestroMeow 3 Uros 12 (Pennut) Urban Martin EX1
195 BSH ny 11 FI*EmeraldCharm Garfield 3 Uros 6 (IP) Urban Martin EX1 CAGPIB
196 BUR d FI*Aficats GG's Serena van der Woodsen 3 Naaras 10 (KAS) Urban Martin EX1 CAP
197 EUR d FI*RuusuLinnan Kontio 3 Uros 11 (Nuoret) Urban Martin EX1
198 EUR g FI*Kissakallion Sandra 3 Naaras 4 (GIP) Urban Martin EX1 CAPS
199 EUR ns FI*Pikku-Piun Aava Merituuli 3 Naaras 7 (CH) Urban Martin EX1 CACIB
200 EUR n 22 FI*Lumihelmen Lempeä Leipuri 3 Naaras 7 (CH) Urban Martin EX1 CACIB
201 EUR n 24 FI*Pikku-Piun Hera 3 Naaras 7 (CH) Urban Martin EX1 CACIB
202 EUR a 23 FI*Pinkkitassun Yannick 3 Uros 1 (SC) Urban Martin Abs
203 EUR a 23 FI*Katinhännän Wham Rap 3 Uros 13c (Määrittely) Urban Martin EUR a 24
203 EUR a 24 FI*Katinhännän Wham Rap 3 Uros 12 (Pennut) Urban Martin EX1
204 EUR f 22 FI*Kissakallion Thilde 3 Naaras 11 (Nuoret) Urban Martin EX1
205 EUR f 22 FI*Feronian Neilikka 3 Naaras 6 (IP) Urban Martin EX1 CAGPIB
206 EUR f 23 FI*Kontukatin Adalmiina 3 Naaras 4 (GIP) Urban Martin EX1 CAPS NOM
207 EUR f 24 FI*Kissakallion Thilda 3 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
208 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM
208 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 17 (Veteraani) Urban Martin 3
209 EUR g 24 FI*Kissakallion Selinda 3 Naaras 5 (IC) Urban Martin EX1 CAGCIB
210 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Nya 3 Naaras 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
211 KOR FI*Mythai Busaya Bao 3 Naaras 1 (SC) Wilczek Anna KM
212 KOR FI*Mythai Tydah Thong 3 Naaras 1 (SC) Wilczek Anna KM BIV NOM
213 KOR FI*Zhangaran Adalmina 3 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
214 KOR FI*Mythai Khomsan Khao 3 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 NOM
215 KOR FI*Ojosverdes Bellis Argenteus 3 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
216 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM NOM BIS
216 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 17 (Veteraani) Urban Martin 2
217 KOR FI*Mythai Erawan Eka 3 Uros 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
218 MAN 51-52 / MAN f 52 FI*Maikain Bebe 3 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
219 MAN 51-52 / MAN a 03 51 FI*Touchant Fureur de Vivre 3 Uros 8 (PR) Wilczek Anna EX1 CAPIB
220 MAU ns FI*Walidah Fuchsia 3 Naaras 10 (KAS) Urban Martin EX1 CAP
221 MAU ns 24 FI*Chai-lai Zira Zamila 3 Naaras 6 (IP) Urban Martin EX1 CAGPIB
222 OCI n 24 FI*Northalla Smaug of Erebor 3 Uros 7 (CH) Urban Martin Abs
223 OCI n 24 FI*Vinkeä Ralli-Raisa 3 Naaras 11 (Nuoret) Urban Martin EX1
224 OCI b 24 FI*Moosegrove Romeo JR 3 Uros 1 (SC) Urban Martin KM BIV NOM BIS
225 OCI b 24 FI*Vinkeä Säpinä-Sussu 3 Naaras 3 (GIC) Urban Martin EX1 CACS
226 OCI b 24 FI*Moosegrove Ebba from Lapland 3 Naaras 11 (Nuoret) Urban Martin EX1 NOM BIS
227 OCI b 24 FI*WiliWilla Berenices 3 Naaras 6 (IP) Urban Martin EX1 CAGPIB
228 OCI b 24 FI*Moosegrove Åminnen Lari 3 Uros 8 (PR) Urban Martin EX1 CAPIB NOM
229 OCI o 24 S*John-Johns Helge 3 Uros 11 (Nuoret) Urban Martin EX1
230 OCI p 24 FI*Somalinnan Shiny Scilla 3 Naaras 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
231 OCI ns 24 FI*Vinkeä Hurina-Hessu 3 Uros 8 (PR) Urban Martin EX1 CAPIB
232 OCI os 24 FI*Northalla Runemaster 3 Uros 4 (GIP) Urban Martin Abs
233 SIN FI*Anjupia's Ozzy Oasis Ohto 3 Uros 11 (Nuoret) Urban Martin EX1
234 SRL I / SRL n FI*Be-Curly The World is Not Enough 3 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC BIV
235 SRL I / SRL a FI*Be-Curly Against all Odds 3 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
236 SRL I / SRL cs FI*Be-Curly Born To Be Yours 3 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
237 SRL IV / SRL d 03 FI*Be-Curly You Know My Name 3 Uros 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
238 SRS I / SRS c FI*Gekkolacats Dorothe Star 3 Naaras 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
239 SRS I / SRS c FI*Gekkolacats Dina The Diva 3 Naaras 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
240 ABY n GIC Qabalan's Damian 4 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS NOM
241 ABY n Almaros Makkabi of Vuolas 4 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
242 ABY n DK Bifrost Little Miss Vega 4 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB BIV NOM
243 ABY n FI*Miragerie Elphyne 4 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
244 ABY n FI*Redcheetah's Bambi 4 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX2
245 ABY n FI*Woodcocks Miss Moneypenny 4 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
246 ABY n FI*Woodcocks My Name Is Prince 4 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX2
247 ABY n FI*Vuolas Rakasta minua, kuiskaan hiljaa 4 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 BIV
248 ABY n FI*Redcheetah's Xelma 4 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
249 ABY n Katniss Everdeen Housetiger*PL 4 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM NOM
250 ABY a Phoebe Blue Housetiger*PL 4 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
251 ABY o FI*Redcheetah's Ysabel 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
252 ABY o FI*Kermakupin Muailman napa 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
253 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
253 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 3
254 BAL w 67 FI*Mummeli Freesiazinho Diego 4 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
255 BAL w 67 FI*Hämynhäivän Kultahelkkä 4 Uros 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB
256 BAL b FI*Hämynhäivän Kupias Kurnuttaja 4 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
257 BAL b Kishkinda Yuki 4 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
258 BAL b 21 FI*Mummeli Gretazinho Angelo 4 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
259 BAL d 21 Kishkinda Bikaku 4 Uros 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
260 CRX IV / CRX ds 09 FI*Piupaws Bixbite 4 Uros 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB NOM
261 CRX V / CRX n 24 FI*FunkyJam's Leo 4 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
262 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ansa Ikonen 4 Naaras 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS
263 CRX VI / CRX ns 03 22 FI*Piupaws Duracell's Cebus capucinus 4 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
264 CRX VII / CRX f 33 FI*FunkyJam's Double Trouble 4 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
265 CRX VII / CRX n 33 FI*FunkyJam's Candy Pop 4 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
266 DRX I / DRX a FI*Varjoliljan Flareon 4 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
267 DRX I / DRX n EE*Serengeti Masterpiece 4 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
268 DRX I / DRX n FI*Åbodas Mimi 4 Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
269 DRX II / DRX n 02 62 S*Tösa's Mot alla Odds 4 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
270 DRX III / DRX d FI*Åbodas Lenni Karvinen 4 Uros 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
271 DRX IV / DRX g 02 61 FI*Teekexsin Belene Bellavita 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 NOM
272 DRX IV / DRX f 09 FI*Varjoliljan Flaaffy 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX2
273 DRX IV / DRX f 02 62 FI*Mirexin Carmen 4 Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
274 DRX V / DRX as 24 FI*Varjoliljan Cesilia Celina 4 Naaras 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
275 DRX VII / DRX n 33 FI*Varjoliljan Giovanni Gusto 4 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
276 DRX VIII / DRX d 09 21 32 Sweet fire's Gustav 4 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
277 DRX VIII / DRX f 02 21 33 FI*Gustavian Camellia japonica 4 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
277 DRX VIII / DRX f 02 33 FI*Gustavian Camellia japonica 4 Naaras 13c (Määrittely) Isakov Vladimir DRX f 02 21 33
278 OLH b 24 FI*Purrfektin Quite fabulous 4 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
279 OLH h 25 FI*Batlandia's Eadith 4 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM
280 OSH n FI*Purrfektin Playboy 4 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
281 OSH a Joysa Cats Knoxx 4 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
282 OSH b FI*Harmuan Cacao Caramel 4 Uros 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB
283 OSH c FI*Purrfektin Quisquis 4 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
284 OSH a 24 FI*LoudMeow Stormwind 4 Uros 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS NOM
285 OSH c 24 FI*LoudMeow Moonshine 4 Uros 2 (SP) Ojaniemi Sara KM NOM
286 OSH ns 24 FI*PikkuNaun Auringon Kehrä 4 Uros 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS
287 RUS FI*Harmuan Inna Iloinen 4 Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB BIV NOM BIS
288 RUS S*Sirius Moonlight and Roses 4 Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX2
289 RUS FI*Harmuan Ervo Erityinen 4 Uros 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP BIV NOM BIS
290 RUS FI*Albergan Kuunsilta 4 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 NOM
291 RUS Malevitch Beautiful Mind Sunny Sigurd 4 Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 NOM BIS
292 RUS FI*Saraitshikin Asteria 4 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
293 RUS FI*Harmuan Arturo Allegro 4 Uros 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
294 RUS FI*Harmuan Belle Bärlein 4 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1 NOM BIS
294 RUS FI*Harmuan Belle Bärlein 4 Naaras 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB
295 RUS FI*Harmuan Rakas Raparperi 4 Uros 10 (KAS) Roca Folch Yan EX2
296 RUS FI*Rusalka Margarita 4 Naaras 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP NOM
297 SIA n Whalleybush Most Wanted 4 Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM BIV NOM
297 SIA n Whalleybush Most Wanted 4 Uros 15 (Siitos) Rautio Kristiina
298 SIA n FI*Kelmikerhon Seela S. 4 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB NOM
299 SIA n FI*Twist-Tiramisun Viisas Vinotinto 4 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX2
300 SIA n FI*Twist-Tiramisun Voitokas Volfango 4 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 BIV NOM
301 SIA n FI*Twist-Tiramisun Viehkeä Vixen 4 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
302 SIA n FI*Kaspektin Kanttarilla kantarelli 4 Uros 8 (PR) Rautio Kristiina EX2
303 SIA n FI*Twist-Tiramisun Oscar 4 Uros 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB
304 SIA a FI*Kelmikerhon Sinistä Sifonkia 4 Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara Abs
305 SIA n FI*Twist-Tiramisun Uniikki Ulrika 4 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
306 SIA b FI*Harmuan Myrsky Tuho 4 Uros 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
307 SIA c FI*Kurosawa Khaleesi Sagemeadow 4 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
308 SIA d FI*TaikaTomun Yrjänä Yritteliäs 4 Uros 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB
309 SIA e FI*Plan-A KaspektinKauhuKakara 4 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
310 SIA f FI*Purrfektin Penelope Pussycat 4 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan Abs
311 SIA g FI*Vintterin Anni Mailiksentytär 4 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX2
312 SIA g FI*Vintterin Peppi Mailiksentytär 4 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
313 SIA h FI*Kaspektin Persepolis 4 Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
314 SIA j FI*Kaspektin Tähteinvälinen 4 Naaras 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
315 SIA n 21 FI*Mummeli Sinizinho Julian 4 Uros 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB NOM BIS
316 SIA a 21 FI*Vintterin Mailis Irmelintytär 4 Naaras 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
316 SIA a 21 FI*Vintterin Mailis Irmelintytär 4 Naaras 15 (Siitos) Roca Folch Yan
317 SIA b 21 FI*Vintterin Vilppu Irmelinpoika 4 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
318 SIA f 21 FI*Mummeli Gretazinha Janete 4 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
319 SIA g 21 FI*Vintterin Iisa Mailiksentytär 4 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
320 SOM n FI*Lamadegaan Fine By Me 4 Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
321 SOM a FI*Nemiena's Love Me In Black 4 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
322 SOM o FI*SunnyPace Juglans 4 Uros 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
323 SOM o FI*SunnyPace Galega 4 Uros 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS
324 SPH II / SPH b 03 FI*Hebblas Eenie Meenie Chocolate Mo 4 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS BIV
325 SPH II / SPH a 09 FI*BritneyStar's Irwin Goodman 4 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
326 SPH II / SPH a 09 FI*Hebblas Indigo Blue 4 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
327 SPH III / SPH g FI*Hobbitqueen's Xena 4 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
328 SPH IV / SPH f 09 FI*Hebblas Flaming June 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
329 SPH V / SPH f 03 32 Murashoff Aurora Borealis 4 Naaras 1 (SC) Ojaniemi Sara KM NOM
330 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Jackomon's Bernita 4 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
331 SPH V / SPH b 02 32 FI*Hebblas Jack Skellington 4 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 BIV NOM
332 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful 4 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 2
332 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful 4 Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara KM NOM BIS
333 SPH V / SPH n 09 32 FI*Jackomon's Brunella 4 Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
334 HCL Justus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Isakov Vladimir Abs
335 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Isakov Vladimir 1
335 HCL Kelmi Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 2
336 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Isakov Vladimir 1 NOM
336 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 1
337 HCL Turbo Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Isakov Vladimir 2
338 HCS Diamantia Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Ojaniemi Sara 3
339 HCS Vencedor Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Ojaniemi Sara 1 NOM BIS
340 HCS Kalle Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Ojaniemi Sara Abs
341 HCS Vesku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Ojaniemi Sara 2
341 HCS Vesku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 1 NOM BIS
368 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Dorgiakis George EXO n 24, PER a 03 24, PER e 01 62, PER f 03, PER f 03 22, PER f 24, PER n, RAG a, RAG d 04 21, RAG g, RAG n 03 21, MCO IX, NEM II, NFO I, NFO II, NFO VI, SIB V, SIB VI, VET 1 38
Isakov Vladimir SBI n 21 (13c), NFO IV (13c), NEM g 21 33 (13c), DRX VIII (13c), ABY a, ABY n, CRX VII, DRX II, DRX VIII, SPH II, SPH III, HCL, VET 4 30
Kass Tellervo PER a, PER n 03, RAG a 04, RAG n, RAG n 21, SBI b, SBI d 21, SBI e 21, MCO III, MCO V, NFO III, NFO IX, VET 2 40
Moroni Sara EXO f 33, EXO n 22, PER ds, RAG a 03, RAG n 03, SBI a, SBI b 21, SBI f, SBI j, SBI n, ACL XI, MCO II, MCO VI, MCO VIII, NFO VII, SIB IV 37
Nyman Pia ACL IV, ACL VI, MCO I, MCO IV, MCO VII, NFO IV, NFO V, SIB I, SIB III, SIB VII 36
Ojaniemi Sara ABY o, CRX IV, CRX V, CRX VI, DRX I, DRX III, DRX IV, DRX V, DRX VII, DRX VIII, OSH c 24, OSH ns 24, SIA a, SOM a, SOM n, SOM o, SPH IV, SPH V, HCS 34
Rautio Kristiina BAL b, BAL b 21, BAL d 21, BAL w 67, OLH b 24, OLH h 25, OSH a, OSH a 24, OSH b, OSH c, OSH n, SIA b 21, SIA c, SIA e, SIA f 21, SIA g 21, SIA n, VET Kotikissat 30
Roca Folch Yan EXO e 22, EXO g, PER a 03 22, PER f, RAG a 21, RAG e 04, RAG n 04, RAG n 04 21, SBI a 21, SBI d, SBI f 21, SBI h, SBI h 21, SBI n 21, RUS, SIA a 21, SIA b, SIA d, SIA f, SIA g, SIA h, SIA j, SIA n 21 40
Urban Martin EUR a 23 (13c), BEN n 24 33, BEN ns 24, BML I, BSH a, BSH ny 11, BUR d, EUR a 23, EUR a 24, EUR d, EUR f 22, EUR f 23, EUR g, EUR g 24, EUR n 22, EUR n 24, EUR ns, EUR ns 22, MAU ns, MAU ns 24, OCI b 24, OCI n 24, OCI ns 24, OCI o 24, OCI os 24, OCI p 24, SIN, SRL IV, VET 3 42
Wilczek Anna NEM I, BEN n 24, BLH d, BLH e 03, BLH f 03, BLH ns 11, BSH f, EUR f 24, KOR, MAN 51-52, SRL I, SRS I 36
10 tuomaria.