Omakissa
YK 24. kansainvälinen kissanäyttely "A" kat. 2, 3
Järjestävä yhdistys YkkösKissat ry
Alkaa 18.9.2022 Loppuu 18.9.2022
Ilmoittautuminen alkaa 25.7.2022 Ilmoittautuminen loppuu 22.8.2022
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 14:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:15 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:00
Arvostelut alkavat 8:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 9.9.2022
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 160   Kategoriat 2, 3
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show.ykkoskissat@gmail.com
Paikka Hartola, Tainiovirran koulu, Keskustie 24
Toimihenkilöt Kutsun kokonaisuudessaan löydät tästä

Lisätietoja: 
Jaana Jyrkinen, peejii.yk@gmail.com
Raha-asiat:  Rahastonhoitaja Merja Lindgren, sinihuiskan@gmail.com
Näyttelysihteeri: Eeva Lindblom, show.ykkoskissat@gmail.com
Näyttelypäällikö: Jaana Jyrkinen, peejii.yk@gmail.com
                              
Ensikertalainen näyttelyssä:  Näyttelymentori Marja Heiskanen, ykkoskissat@gmail.com
Pääassistentti:  
Pertti Tykki, perttitykki@gmail.com 
Lisätietoja

Yhden päivän kahden sertifikaatin näyttely.
Näyttelyluokat 1-14 (EI veteraani-, tarkistus-, siitos- tai kasvattajaluokkia)


Tee ilmoittautuminen molempiin näyttelyihin A ja B.
Maksu tulee A -näyttelystä. 

Ilmoittautumisaika 25.7.-8.8., jolloin edullisempi maksu. Maksu pitää olla maksettu 8.8. muuten kalliimpi maksu. 

KATEGORIA 2 ALEMMALLA ILMOITTAUTUMISMAKSULLA ON TÄYNNÄ !!!

Ilmoittautumiset: VAIN Omakissan kautta.
Karsinta: 25.7.-8.8. n. 80 kissaa / kategoria. 9.8. alkaen vapaille paikoille voi ilmottautua kategoriasta riippumatta. 

22.8.22 JÄLKEEN HYVÄKSYTÄÄN VAIN VÄRI- JA LUOKKAMUUTOKSET,
EI MUITA MUUTOKSIA !

Viimeinen uusintarokotus päivä on 2.9.2022.
Rabiesrokotuksessa ottakaa huomioon erilaiset varoajat (voi olla enemmän kuin 2 viikkoa).

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
2 97 97 0 0 0
3 60 60 0 0 0
Yhteensä 157 157 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 MCO I / MCO n FI*Moggi SamppaAnja 2 Naaras 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB NOM
2 MCO I / MCO a FI*LovelyLife La Boheme Cesira 2 Naaras 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS NOM
3 MCO II / MCO n 09 FI*Chamberlain Golden Heart 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
4 MCO III / MCO n 22 FI*BlackPepper's Puma Thurman 2 Naaras 9 (Avoin) Šanda Martin Abs
5 MCO III / MCO n 22 FI*KingLeo's Makepeace 2 Naaras 11 (Nuoret) Šanda Martin EX1 NOM
6 MCO III / MCO n 22 FI*Mahtitassun GuumaGimma 2 Naaras 4 (GIP) Šanda Martin EX1 CAPS
7 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Xonya 2 Naaras 4 (GIP) Šanda Martin EX2
8 MCO III / MCO a 25 FI*Stout-hearted Blue Diamond 2 Uros 8 (PR) Šanda Martin EX1 CAPIB BIV NOM
9 MCO IV / MCO n 09 25 LV*BBMC Nitro 2 Uros 1 (SC) Askett Mats KM
10 MCO IV / MCO a 02 21 62 FI*Stout-hearted Amazing Aurora Borealis 2 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
11 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Rotcat Salix 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX2
12 MCO IV / MCO n 03 22 LT*Salta Nosis Yogi 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 BIV
13 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Goldenstream's Cowboy 2 Uros 2 (SP) Askett Mats Abs
14 MCO IV / MCO n 09 25 FI*Stout-hearted Quantico 2 Uros 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB
15 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Stout-hearted Supernatural 2 Uros 6 (IP) Askett Mats EX2
16 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Oh My Goddess 2 Naaras 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
17 MCO IV / MCO a 09 24 FI*Stout-hearted A dream with in a dream 2 Uros 10 (KAS) Askett Mats EX2
18 MCO IV / MCO n 09 24 FI*Stout-hearted Zestful Lover 2 Uros 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP
19 MCO V / MCO e 25 Abenzio's Lost Thunder 2 Uros 5 (IC) Šanda Martin EX1 CAGCIB NOM
20 MCO V / MCO d 22 FI*Rotcat Dagda 2 Uros 5 (IC) Šanda Martin EX2
21 MCO V / MCO d 23 FI*BellaAmare's Nomen Est Afrodite 2 Naaras 9 (Avoin) Šanda Martin EX1 CAC
22 MCO V / MCO d 22 Yulian Punto Valentino, CZ 2 Uros 12 (Pennut) Šanda Martin Abs
23 MCO V / MCO d FI*Rotcat Taranis 2 Uros 4 (GIP) Šanda Martin EX1 CAPS
24 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Escape's O'Miziaki 2 Uros 1 (SC) Šanda Martin KM
25 MCO VI / MCO f 09 22 FI*KingLeo's Kiss Me Karma 2 Naaras 1 (SC) Šanda Martin KM
26 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Moggi OrWokki 2 Naaras 3 (GIC) Šanda Martin EX1 CACS
27 MCO VI / MCO d 09 25 FI*Stout-hearted Cosmic Ruby 2 Uros 7 (CH) Šanda Martin EX1 CACIB
28 MCO V / MCO f 22 FI*A'Dreams MC Glamour 2 Naaras 7 (CH) Šanda Martin EX1 CACIB BIV
29 MCO VI / MCO f 09 22 FI*KingLeo's Neferneferuaten-Nefertiti 2 Naaras 12 (Pennut) Šanda Martin EX1 BIV NOM
30 MCO VI / MCO e 09 24 FI*Moggi Nekku the Numa 2 Uros 8 (PR) Šanda Martin EX1 CAPIB BIV
31 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Stout-hearted Ximena 2 Naaras 8 (PR) Šanda Martin EX1 CAPIB
32 MCO VI / MCO d 03 24 FI*Stout-hearted Comfort Zone 2 Uros 10 (KAS) Šanda Martin EX1 CAP
33 MCO VI / MCO f 09 24 FI*Stout-hearted Your royal highness 2 Naaras 10 (KAS) Šanda Martin EX1 CAP NOM
34 MCO VII / MCO fs 22 Genewa Real Love*RU 2 Naaras 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS
35 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Vertico 2 Uros 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB BIV
36 MCO VII / MCO ds 22 FI*A'Dreams MC Delilah 2 Naaras 7 (CH) Askett Mats Abs
37 MCO VII / MCO ns PL*Amibial Ethan II 2 Uros 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP
38 MCO VII / MCO as FI*Stout-hearted Hoor Sagasson 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1
39 MCO VII / MCO ns 12 Knut of Dragon Darkness *** 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX2
40 MCO VII / MCO ns 25 FI*Stout-hearted Victor 2 Uros 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS
41 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Rotcat Yade 2 Naaras 5 (IC) Šanda Martin EX1 CAGCIB
42 MCO VIII / MCO ns 09 25 FI*Rotcat Sirekan 2 Uros 5 (IC) Šanda Martin EX1 CAGCIB
43 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*KhalDrogo's Northern Lights 2 Naaras 9 (Avoin) Šanda Martin EX1 CAC BIV
44 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Azelia 2 Naaras 9 (Avoin) Šanda Martin EX2
45 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*LovelyLife Heartlight Leonardo 2 Uros 11 (Nuoret) Šanda Martin EX1
46 MCO VIII / MCO fs 03 Stohags Carat 2 Naaras 12 (Pennut) Šanda Martin EX1
47 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*NomenEst Ivanhoe 2 Uros 2 (SP) Šanda Martin KM
48 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Meeco 2 Uros 2 (SP) Šanda Martin KM BIV
49 MCO VIII / MCO ns 03 25 FI*Stout-hearted Vulcan 2 Uros 4 (GIP) Šanda Martin EX1 CAPS
50 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI*CheNiCoon's FelisaRosselini 2 Naaras 6 (IP) Šanda Martin EX1 CAGPIB
51 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI*BellaAmare's Eternal Living Flame 2 Uros 8 (PR) Šanda Martin EX1 CAPIB
52 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI*NomenEst Naomi Campbell 2 Naaras 8 (PR) Šanda Martin EX1 CAPIB
53 MCO VIII / MCO ds 09 22 Orange Triumph Olimpian*RU 2 Uros 10 (KAS) Šanda Martin EX1 CAP
54 MCO IX / MCO w 63 FI*Rotcat Betula 2 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX2
55 MCO IX / MCO w 64 FI*Rotcat Padus 2 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
56 MCO IX / MCO w 62 FI*Rotcat Zabi 2 Naaras 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS
57 MCO IX / MCO w 61 FI*Rotcat Waina 2 Naaras 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
58 NEM I / NEM a 21 Neon Kocia Osada*PL 2 Uros 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
59 NEM I / NEM d 21 FI*NonServiam Evael 10:00 2 Naaras 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
60 NEM I / NEM ns 21 FI*Giramir's Frozen Rose 2 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC NOM
61 NEM I / NEM f 21 FI*Pikku-Priin Quite a Lady 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
62 NEM I / NEM a 21 FI*Deeamore Neva Ever Let You Go 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1 BIV
63 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Finlandia 2 Uros 2 (SP) Askett Mats KM
64 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Karakallion Keisarinna 2 Naaras 2 (SP) Askett Mats KM
65 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Great Polka 2 Uros 1 (SC) Busse Britta KM NOM
66 NEM II / NEM as 09 21 FI*Giramir's Felicito Glacial Maravillioso 2 Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
67 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Elite Queen 2 Naaras 2 (SP) Busse Britta KM
68 NFO II / NFO n 09 FI*Ratakatin Kaunis ja rohkea 2 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
69 NFO II / NFO n 09 S*Just Catnap's Julian 2 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
70 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 2 (SP) Busse Britta KM
71 NFO III / NFO n 22 FI*RockyHill's Skiriki 2 Uros 11 (Nuoret) Šanda Martin EX1
72 NFO III / NFO n 22 FI*Siniidan Madam Mim 2 Naaras 12 (Pennut) Šanda Martin EX2
73 NFO III / NFO n 22 Rebel Heart 4ever Blue Spirit*PT 2 Naaras 12 (Pennut) Šanda Martin EX1 BIV
74 NFO IV / NFO n 03 22 IT*Norr Venn's Ecstasy 2 Uros 1 (SC) Askett Mats KM
75 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Kirsikan Jytky 2 Uros 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS BIV NOM BIS
76 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Diablo the Raven 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1
77 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Taika-Tiikerin Aallotar 2 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats Abs
78 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Kirsikan Jekku 2 Uros 4 (GIP) Askett Mats EX2
79 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Tenho 2 Uros 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS NOM BIS
80 NFO V / NFO f FI*InukChuck's Eclipse 2 Naaras 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
81 NFO V / NFO f FI*Haaveeni Tähdistä Kaunein 2 Naaras 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
82 NFO V / NFO f 24 FI*RockyHill's Savannah 2 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1 BIV NOM
83 NFO VI / NFO d 03 24 FI*Kissanpolkan Poppari 2 Uros 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS
84 NFO VI / NFO d 09 24 FI*Nipsu-Nappulan Calling Elvis 2 Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
85 NFO VI / NFO f 03 22 FI*SmileTail's Edda Gullfuks 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 BIV NOM BIS
86 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Tähtitassun JaakkoKulta 2 Uros 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS
87 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella 2 Naaras 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB BIV
88 NFO VI / NFO e 09 22 FI*RockyHill's NootawLye 2 Uros 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP
89 NFO VII / NFO ds 22 IT* Eryn Galen Gwindor 2 Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
90 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI*Nipsu-Nappulan Glitter Queen 2 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats Abs
91 NFO IX / NFO w 64 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja 2 Uros 1 (SC) Šanda Martin KM
92 SIB IV / SIB n 09 22 FI*Lumikissan Oodi ilolle 2 Naaras 11 (Nuoret) Šanda Martin EX1
93 SIB V / SIB fy 24 FI*Igora Celeste 2 Naaras 3 (GIC) Šanda Martin EX1 CACS NOM BIS
94 SIB V / SIB f 24 FI*Beluhan Angelina 2 Naaras 5 (IC) Šanda Martin EX1 CAGCIB
95 SIB VI / SIB d 03 24 FI*Ajatuksen EnsiTalvi 2 Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
96 SIB VII / SIB fs 24 FI*Ajatuksen Hilma Hurmaava 2 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1 NOM BIS
97 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Taigatupsun Heat Burns 2 Uros 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP
98 BEN n 24 S*Leopardettes Leonardo 3 Uros 1 (SC) Centamore Manuela KM
99 BEN n 24 S*Leopardettes Herra Hermanni 3 Uros 4 (GIP) Centamore Manuela EX1 CAPS
100 BLH d FI*MellowBear's HottiKatti 3 Uros 3 (GIC) Centamore Manuela EX1 CACS
101 BLH ns 11 FI*Menzoberanzan's Octane 3 Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
102 BLH ns 11 Enrico Magiya Serebra 3 Uros 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB
103 BLH ny 11 Ivo von Burg Weißensee*D 3 Uros 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
104 BLH n 03 FI*Ullukan Iann Leprechaun 3 Uros 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
105 BLH f 03 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda 3 Naaras 4 (GIP) Centamore Manuela EX1 CAPS
106 BML I / BML ns 12 31 FI*Kimuli's Vanilla Sky 3 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1 NOM
107 BML II / BML gs 11 FI*Kimuli's Lips Don't Lie 3 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
108 BSH a FI*Ruusutarhan Viviana 3 Naaras 1 (SC) Centamore Manuela KM
109 BSH a FI*Feronian Pearl 3 Naaras 11 (Nuoret) Centamore Manuela Abs
110 BSH a FI*Feronian Pulsatilla Patens 3 Naaras 11 (Nuoret) Centamore Manuela EX1
111 BSH a FI*Ruusutarhan Cordelia 3 Naaras 12 (Pennut) Centamore Manuela EX1 BIV NOM
112 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Centamore Manuela KM
113 BSH ns 11 FI*Vermeil's Obelix Otto 3 Uros 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
114 BUR n FI*Seirene Viva La Vida 3 Uros 5 (IC) Centamore Manuela EX1 CAGCIB
115 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 2 (SP) Centamore Manuela KM
116 BUR b Bjelke's Niilo 3 Uros 4 (GIP) Centamore Manuela DISQ
117 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 2 (SP) Busse Britta KM NOM
118 BUR f FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika 3 Naaras 8 (PR) Busse Britta EX1 CAPIB
119 BUR h FI*ZirCat's Killer Queen 3 Naaras 1 (SC) Centamore Manuela KM NOM BIS
120 CYM 53 / CYM as 03 53 FI*Touchant Mate Diamant 3 Naaras 5 (IC) Centamore Manuela EX1 CAGCIB
121 EUR e FI*Lionstyle Onnenoikku 3 Naaras 5 (IC) Busse Britta Abs
122 EUR g FI*Kissakallion Sandra 3 Naaras 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS
123 EUR n 22 FI*Pinkkitassun William 3 Uros 10 (KAS) Centamore Manuela EX1 CAP
124 EUR n 23 FI*Katinhännän Kielo Kanteletar 3 Naaras 8 (PR) Centamore Manuela EX1 CAPIB
125 EUR a 22 FI*Pikku-Piun Gregory Peck 3 Uros 3 (GIC) Centamore Manuela EX1 CACS
126 EUR a 23 FI*Pinkkitassun Yannick 3 Uros 1 (SC) Centamore Manuela KM NOM BIS
127 EUR d 22 FI*Aurinkokiven Dallas 3 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
128 EUR e 22 FI*Aurinkokiven Denver 3 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
129 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Centamore Manuela KM
130 EUR g 24 FI*Kissakallion Selinda 3 Naaras 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
131 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun UB40 3 Naaras 6 (IP) Centamore Manuela EX1 CAGPIB
132 EUR n 03 FI*Waputtaren Emeljan 3 Uros 8 (PR) Busse Britta EX1 CAPIB
133 EUR a 03 FI*Waputtaren Unisieppari Irene 3 Naaras 8 (PR) Busse Britta Abs
134 KBL I / KBL n 22 SE*Kot-à-Kuril Kassanova 3 Uros 2 (SP) Centamore Manuela KM NOM BIS
135 KBS II / KBS n 03 24 Moreman Tosia 3 Naaras 7 (CH) Centamore Manuela EX1 CACIB
136 KOR FI*Mythai Opale Devi 3 Naaras 1 (SC) Centamore Manuela KM
137 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 2 (SP) Centamore Manuela KM NOM
138 MAN 51-52 / MAN a 23 52 FI*Pilkkumin Little Richard 3 Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS NOM
139 MAN 51-52 / MAN fs 22 52 Auragold Heureka 3 Naaras 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS BIV NOM
140 MAN 51-52 / MAN d 24 52 FI*Maikain Briochi 3 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
141 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI*Maikain Sirpaliina Sempai 3 Naaras 8 (PR) Busse Britta EX1 CAPIB NOM BIS
142 OCI n 24 FI*Moosegrove Viking 3 Uros 3 (GIC) Centamore Manuela EX1 CACS
143 OCI n 24 FI*Northalla Smaug of Erebor 3 Uros 7 (CH) Centamore Manuela EX1 CACIB
144 OCI n 24 DutchSpots' Ayesha 3 Naaras 9 (Avoin) Centamore Manuela EX1 CAC
145 OCI n 24 FI*Moosegrove Ezra 3 Uros 11 (Nuoret) Centamore Manuela EX1 BIV
146 OCI n 24 FI*Vinkeä Ralli-Raisa 3 Naaras 11 (Nuoret) Centamore Manuela EX1
147 OCI b 24 FI*Moosegrove Saphire 3 Naaras 3 (GIC) Centamore Manuela EX1 CACS
148 OCI b 24 FI*Vinkeä Säpinä-Sussu 3 Naaras 3 (GIC) Centamore Manuela EX2
149 OCI b 24 Ophelia Lunar Spell 3 Naaras 9 (Avoin) Centamore Manuela EX1 CAC
150 OCI b 24 FI*Guttatus Mea Fortuna 3 Naaras 11 (Nuoret) Centamore Manuela Abs
151 OCI b 24 FI*Moosegrove Ebba from Lapland 3 Naaras 11 (Nuoret) Centamore Manuela EX1 BIV NOM BIS
152 OCI c 24 FI*Punakuun Fiina Justiina 3 Naaras 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
153 OCI o 24 FI*Moosegrove Faith 3 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1 NOM BIS
154 OCI os 24 FI*Northalla Runemaster 3 Uros 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS
155 SIN FI*Anjupia's Irving Imagine Iakkhos 3 Uros 6 (IP) Centamore Manuela EX1 CAGPIB
156 SRL VII / SRL g 33 Gekkola Cats Carla Carolina 3 Naaras 5 (IC) Centamore Manuela EX1 CAGCIB
157 SRS IX / SRS w 62 FI*Hämynhäivän Kallekolli 3 Uros 4 (GIP) Centamore Manuela EX1 CAPS
157 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Askett Mats MCO II, MCO IV, MCO VII, NEM I, NFO IV, NFO VI, NFO VIII, SIB VII, SIB VIII 40
Busse Britta MCO I, MCO IX, NEM II, NFO II, NFO V, NFO VII, SIB VI, BLH n 03, BLH ns 11, BLH ny 11, BML I, BML II, BSH ns 11, BUR d, BUR f, EUR a 03, EUR d 22, EUR e, EUR e 22, EUR g, EUR g 24, EUR n 03, MAN 51-52, OCI c 24, OCI o 24, OCI os 24 40
Centamore Manuela BEN n 24, BLH d, BLH f 03, BSH a, BSH f, BUR b, BUR h, BUR n, CYM 53, EUR a 22, EUR a 23, EUR f 24, EUR n 22, EUR n 23, EUR ns 22, KBL I, KBS II, KOR, OCI b 24, OCI n 24, SIN, SRL VII, SRS IX 37
Šanda Martin MCO III, MCO V, MCO VI, MCO VIII, NFO III, NFO IX, SIB IV, SIB V 40
4 tuomaria.