Omakissa
SUROK 171. Kansainvälinen näyttely
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 23.7.2022 Loppuu 23.7.2022
Ilmoittautuminen alkaa 15.5.2022 Ilmoittautuminen loppuu 15.6.2022
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 15.7.2022
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut MCO BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Lahden Messukeskus, Salpausselänkatu, 15110 Lahti
Toimihenkilöt Puheenjohtaja: Pia Nyman, puheenjohtaja@surok.fi, puh: 0505432987
Näyttelypäällikö: Paula Puotiniemi, nayttelypaallikko@surok.fi, puh: 0400431655
Näyttelysihteeri: Eeva Lindblom, Kantohaka 4 H 31, 02410 Kirkkonummi 0503466746. show@surok.fi
Rotu- ja myyntipöydät: Varaukset kauppiaat@surok.fi
Raha-asiat: Sari Sinkko/Kirsi Ovaskainen, rahastonhoitaja@surok.fi
Pääassistentti: Sari Kulha, assistentti ilmoittautumiset osoitteeseen: assistentit@surok.fi


Lisätietoja SUROKin kesänäyttelyn kutsu --- Invitation to SUROK Summer Show

Tee jokaiseen arvosteluun erillinen ilmoittautuminen (veteraanit, määrittelyt jne.) myös molemmille päiville ja valitse oikea tuote jokaiseen ilmoittautumiseen.
Jos ilmoitat kissasi kahdeksi päiväksi, tee ilmoittautuminen myös sunnuntaille. Maksu molemmille päiville tulee lauantain ilmoittautumiseen.

 
Näyttelymaksut:
SUROKin jäsenet 37€/kissa/pv tai 70€/kissa/2pv (sama kissa kahtena päivänä)
muut FIFe-yhdistysten jäsenet 40€/kissa/pv tai 75€/kissa/2pv (sama kissa kahtena päivänä)
ei FIFen ulkopuoliset kissat 50€/kissa/pv.
Leimakortit käytössä.
Veteraaniluokka 10€/pv normaaliarvostelun lisäksi, pelkkä veteraaniluokka normaali näyttelymaksu. Tarkistusluokka 15 € arvostelun yhteydessä, Ilman arvostelua 25€.
Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia muun luokan yhteydessä.
Näyttelyluettelo Omakissan kautta tilattuna 5€.
Maksa käyttäen Omakissan viitenumeroa, eräpäivä on ilmoittautumispäivä! Maksamattomat ja kesken-tilassa olevat ilmoittautumiset hylätään. Leimakortilla maksettaessa kirjoita ilmoitetun kissan ja ilmoittajan nimet ja lähetä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen.  Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Ilmoittautuminen on sitova. Jos näyttelyilmoittautumista ei peruta eikä makseta, pidätämme oikeuden olla hyväksymättä jatkossa ilmoittajan kissoja SUROK:n järjestämiin näyttelyihin.
Muut kuin väri- ja luokkamuutokset tehtävä 1.7.2022 mennessä, muutokset sähköpostilla show@surok.fi.

 
Viimeinen mahdollinen rokotuspäivä näyttelyyn on perjantai 8.7.2022!




Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 89 87 0 0 2
2 246 243 0 0 3
3 120 118 0 0 2
4 153 152 0 0 1
Kotikissat 7 7 0 0 0
Yhteensä 615 607 0 0 8

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*AzuLejo's Mombasa 1 Naaras 3 (GIC) Dorgiakis George EX1 CACS
2 EXO n 22 D'Eden Lover Supernova of Siriuksen 1 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
3 EXO n 22 FI*Ayser's Charlie Brown 1 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric Abs
4 EXO f 24 FI*Snowcatcher Kiara 1 Naaras 12 (Pennut) Dorgiakis George EX1
5 EXO a 03 FI*AzuLejo's Magic Touch of angels 1 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
6 EXO g 03 23 FI*Whispers Oxana 1 Naaras 8 (PR) Dorgiakis George EX1 CAPIB NOM
7 PER n FI*Timanfaya Diamond Rose 1 Naaras 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
8 PER n IT*Giufrans Everest 1 Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB NOM BIS
9 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
9 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 17 (Veteraani) Wikström Bjarne 2
9 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 1 (SC) Dorgiakis George KM
10 PER a FI*Ocean-Minded Maradonna 1 Naaras 5 (IC) Dorgiakis George EX1 CAGCIB
11 PER a FI*Ocean-Minded Mercury 1 Uros 2 (SP) Dorgiakis George KM NOM BIS
12 PER f FI*Cherish's Strössel 1 Uros 11 (Nuoret) Dorgiakis George EX1
13 PER f FI*Timanfaya Crazy In Love 1 Naaras 4 (GIP) Dorgiakis George Abs
14 PER ds FI*Kultaviiksen Robert Plant 1 Uros 4 (GIP) Dorgiakis George Abs
15 PER f 24 FI*Kultaviiksen Amy Winehouse 1 Naaras 12 (Pennut) Dorgiakis George Abs
16 PER g 24 FI*Ocean-Minded Miss Creamy 1 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
16 PER g 24 FI*Ocean-Minded Miss Creamy 1 Naaras 13c (Määrittely) Reijers Eric PER g 24
17 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 17 (Veteraani) Wikström Bjarne Abs
17 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 2 (SP) Reijers Eric Abs
18 PER d 03 Bafini Sweet Dancer 1 Uros 17 (Veteraani) Wikström Bjarne Abs
18 PER d 03 Bafini Sweet Dancer 1 Uros 4 (GIP) Dorgiakis George Abs
19 PER e 01 62 FI*Kermaviiksen Pauliina 1 Naaras 11 (Nuoret) Dorgiakis George EX1
20 PER f 03 FI*Shamirin Unnukka 1 Naaras 10 (KAS) Dorgiakis George EX1 CAP
21 PER g 03 FI*Jewelstory Heartbreaker 1 Naaras 1 (SC) Reijers Eric KM NOM BIS
22 PER n 03 24 FI*Dirlandan Cecilia 1 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
23 PER a 03 24 FI*Jewelstory Thunder Knight 1 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 NOM BIS
24 PER d 03 24 FI*Dirlandan BumtsiBum 1 Uros 11 (Nuoret) Dorgiakis George EX1 NOM
25 RAG n Gayaneh Tipula tam-quam 1 Naaras 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
26 RAG n Gayaneh Pandorina puella 1 Naaras 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB
27 RAG a FI*Colorstar's Merlin Hennessy 1 Uros 4 (GIP) Dorgiakis George EX1 CAPS
28 RAG f FI*Pilvituuli Lumo 1 Naaras 12 (Pennut) Dorgiakis George EX1 NOM
29 RAG g FI*Rookatin Beastiina 1 Naaras 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
30 RAG n 21 Gayaneh Ziphius Igitur Spirit 1 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
31 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 1 Uros 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS
32 RAG n 21 Gayaneh Oscarella omen 1 Uros 8 (PR) Reijers Eric Abs
33 RAG n 21 Gayaneh Mallomonas missio 1 Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
34 RAG a 21 Gayaneh Wabasso cyano 1 Uros 7 (CH) Dorgiakis George EX1 CACIB
35 RAG n 03 FI*Barfait's Leon 1 Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
36 RAG n 03 FI*Midnightdolls Little Queenie 1 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 NOM BIS
37 RAG n 04 Gayaneh Xiphias 1 Uros 9 (Avoin) Dorgiakis George Abs
38 RAG n 04 FI*Maplehill's Spongebob 1 Uros 11 (Nuoret) Dorgiakis George EX2
39 RAG n 04 FI*Midnightdolls She Still Loves You 1 Uros 11 (Nuoret) Dorgiakis George EX1 BIV
40 RAG n 04 Dollicious Chiaro diLuna 1 Uros 12 (Pennut) Dorgiakis George EX1
41 RAG a 03 S*Asterion's Bodil 1 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
42 RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Royal Glorious Sapphire 1 Uros 2 (SP) Reijers Eric KM NOM
43 RAG a 03 FI*Collicatin Golden Glimmer 1 Uros 6 (IP) Reijers Eric Abs
44 RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko 1 Uros 17 (Veteraani) Wikström Bjarne 1 NOM
45 RAG a 04 Dollicious Romanzo Segreto 1 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
46 RAG a 04 FI*Colorstar's Expecto Patronum 1 Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
47 RAG n 04 21 Gayaneh Vertigo vicinus 1 Uros 15 (Siitos) Brambilla Fabio
47 RAG n 04 21 Gayaneh Vertigo vicinus 1 Uros 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB BIV
48 RAG n 04 21 Gayaneh Zeus nasum 1 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX2
49 RAG n 04 21 Gayaneh Zingel decorus 1 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
50 RAG n 04 21 Gayaneh Helius Hilaris 1 Uros 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS
51 SBI n FI*JoJon Jijin Stef 1 Naaras 9 (Avoin) Dorgiakis George EX1 CAC NOM
52 SBI a FI*Felinessi Kuurankukka 1 Naaras 9 (Avoin) Dorgiakis George Abs
53 SBI a FI*BlueFairies Shine Moon Prince Helios 1 Uros 10 (KAS) Dorgiakis George EX1 No Cert
54 SBI b FI*Åbodas Leopold 1 Uros 5 (IC) Dorgiakis George EX1 CAGCIB NOM
55 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 4 (GIP) Dorgiakis George Abs
56 SBI b FI*Clavinova Veronika 1 Naaras 8 (PR) Dorgiakis George EX1 CAPIB
57 SBI b FI*JoJon Ribao Mei 1 Naaras 17 (Veteraani) Wikström Bjarne Abs
57 SBI b FI*JoJon Ribao Mei 1 Naaras 10 (KAS) Dorgiakis George Abs
58 SBI d FI*Samsonez Chic Rosette 1 Naaras 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
59 SBI f FI*Pumpulivuoren Kaunis Kaarina 1 Naaras 12 (Pennut) Dorgiakis George EX1
60 SBI g FI*Pumpulivuoren Golden Glory 1 Naaras 9 (Avoin) Dorgiakis George EX1 CAC
61 SBI n 21 FI*ElfQuest Zelda 1 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
62 SBI n 21 FIN*Mion Piona 1 Naaras 17 (Veteraani) Wikström Bjarne 3
62 SBI n 21 FIN*Mion Piona 1 Naaras 2 (SP) Reijers Eric KM NOM BIS
63 SBI a 21 FI*Shonamei's Lady La Luna 1 Naaras 2 (SP) Dorgiakis George KM
64 SBI a 21 FI*Harebell Nipsu 1 Uros 8 (PR) Dorgiakis George EX1 CAPIB
65 SBI b 21 FI*Kirakan Zen Garden 1 Naaras 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
66 SBI b 21 FI*Ziazan Qeshira 1 Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
67 SBI b 21 FI*Ann-Elisabeth's Öda 1 Naaras 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB
68 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 17 (Veteraani) Wikström Bjarne 1 NOM BIS
69 SBI c 21 FI*Ziazan Inessa 1 Naaras 17 (Veteraani) Wikström Bjarne 2
69 SBI c 21 FI*Ziazan Inessa 1 Naaras 10 (KAS) Dorgiakis George EX1 CAP
70 SBI d 21 FI*ElfQuest Usman 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
70 SBI d 21 FI*ElfQuest Usman 1 Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB BIV
71 SBI d 21 FI*Samsonez Edwin 1 Uros 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
72 SBI d 21 FI*Samsonez Flora Florenzia 1 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
73 SBI e 21 FI*Samsonez Edward 1 Uros 7 (CH) Dorgiakis George EX1 CACIB
74 SBI e 21 FI*Samsonez Edean 1 Uros 10 (KAS) Dorgiakis George EX1 CAP
75 SBI h 21 FI*Samsonez Cherie Rosalie 1 Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
76 TUV a 61-63 / TUV a 62 SE*Equivalence's Captain Marvel 1 Naaras 12 (Pennut) Dorgiakis George EX1
77 TUV e 61-63 / TUV e 61 SE*Equivalence's Doctor Strange 1 Uros 12 (Pennut) Dorgiakis George EX1
78 ACL III / ACL n 22 FI*Siriuksen MaiaCurl 2 Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS NOM BIS
79 ACL III / ACL n 24 FI*Murmelin Jane Jasmina 2 Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio Abs
80 ACL IV / ACL n 03 22 FI*Siriuksen AlfaCurl 2 Uros 2 (SP) Selassa F. A. (Lee) KM NOM BIS
81 ACL XI / ACL j 03 21 33 Luxury Velvet Aristocrats 2 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
82 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 17 (Veteraani) Shchukin Alexey 1 NOM
82 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM
83 ACS V / ACS f 22 FI*Riemukatin Joy 2 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
84 ACS VI / ACS f 09 FI*Riemukatin Funnyface 2 Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
85 MCO I / MCO n FI*Moggi SamppaAnja 2 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
86 MCO I / MCO a SE*KobbaCat's Jack 2 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM
87 MCO I / MCO n PL*Amibial Otto 2 Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
88 MCO I / MCO a FI*Easylife's Blue Moon 2 Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB BIV NOM
89 MCO I / MCO a FI*LovelyLife La Boheme Cesira 2 Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS NOM
90 MCO II / MCO a 09 FI*Easylife's King of Thunder 2 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM NOM
91 MCO II / MCO n 02 62 FI*Chamberlain Every Breaking Heart 2 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB BIV
92 MCO II / MCO n 09 FI*Easylife's Rock for you 2 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
93 MCO II / MCO n 09 FI*Moggi Wonton Wolfie 2 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
94 MCO II / MCO n 09 FI*Chamberlain Golden Heart 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX2
95 MCO II / MCO n 09 FI*Moggi Wanna Bee Honey 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
96 MCO II / MCO n 09 FI*Rotcat Tilia 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX3
97 MCO II / MCO a 02 62 FI*Chamberlain Heart of Fire 2 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 BIV
98 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 1 NOM BIS
98 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
99 MCO II / MCO n 09 FI*KingLeo's Kobe Bryant 2 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
100 MCO III / MCO n 22 FI*Kasmasiinin Daffy 2 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
101 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Sisy 2 Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
102 MCO III / MCO a 22 FI*Easylife's Blue Velvet 2 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB BIV
103 MCO III / MCO n 23 Hamon Gross Team 2 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
104 MCO III / MCO a 25 FI*Stout-hearted Antarctica's Dream 2 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
105 MCO III / MCO a 25 FI*Stout-hearted Blue Diamond 2 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX2
106 MCO III / MCO n 22 FI*KingLeo's Makepeace 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV NOM
107 MCO III / MCO n 25 FI*Stout-hearted Dazzling Diwa 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX2
108 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Incredible Me 2 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
109 MCO III / MCO a 22 LV* Family Value Irelee 2 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
110 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry Abs
110 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 4 (GIP) Saarela Veikko Abs
110 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
111 MCO III / MCO n 22 FI*Mahtitassun GuumaGimma 2 Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
112 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Xonya 2 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
113 MCO III / MCO n 25 FI*NineTales Prince Charming 2 Uros 8 (PR) Saarela Veikko Abs
114 MCO III / MCO n 22 FI*Stout-hearted You are mine 2 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP BIV
115 MCO IV / MCO n 09 25 LV*BBMC Nitro 2 Uros 1 (SC) Khaled Youssef KM BIV NOM BIS
116 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Akachi 2 Uros 3 (GIC) Khaled Youssef EX1 CACS
117 MCO IV / MCO n 09 22 FI*HoneyCoon's Flip Flop And Fly 2 Naaras 3 (GIC) Khaled Youssef EX1 CACS
118 MCO IV / MCO n 09 25 FI*Stout-hearted Zuzu Petals 2 Naaras 5 (IC) Khaled Youssef EX1 CAGCIB
119 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Stout-hearted Womanizer 2 Uros 7 (CH) Khaled Youssef EX1 CACIB
120 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Stout-hearted Overture for Norma Jean 2 Naaras 7 (CH) Khaled Youssef EX1 CACIB
121 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Rotcat XoXo 2 Naaras 9 (Avoin) Khaled Youssef Abs
121 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Rotcat XoXo 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
122 MCO IV / MCO n 09 23 FI*Stout-hearted Lovely Lollipop 2 Naaras 9 (Avoin) Khaled Youssef EX1 CAC NOM
123 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Rotcat Salix 2 Uros 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX3
124 MCO IV / MCO a 09 24 FI*Stout-hearted A dream with in a dream 2 Uros 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX1 BIV NOM BIS
125 MCO IV / MCO n 09 25 FI*Stout-hearted Claim To Faim 2 Uros 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX2
126 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Kitchi's Beppina 2 Naaras 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX2
127 MCO IV / MCO n 02 21 62 FI*Stout-hearted Dazzling Dominica 2 Naaras 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX1
128 MCO IV / MCO n 03 22 LT*Salta Nosis Yogi 2 Uros 12 (Pennut) Khaled Youssef EX1 NOM
129 MCO IV / MCO n 09 23 Purrfectness A Knight's Tale 2 Uros 12 (Pennut) Khaled Youssef EX2
130 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Ghost Of Wind 2 Uros 2 (SP) Khaled Youssef KM BIV NOM BIS
131 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Goldenstream's Cowboy 2 Uros 2 (SP) Khaled Youssef KM
132 MCO IV / MCO n 09 25 FI*Easylife's King of Star 2 Uros 4 (GIP) Khaled Youssef EX1 CAPS
133 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Lionstyle Sunshine Reggae 2 Uros 4 (GIP) Khaled Youssef EX2
134 MCO IV / MCO n 09 24 FI*Moggi Nakke Naan 2 Uros 8 (PR) Khaled Youssef Abs
135 MCO IV / MCO n 09 25 FI*Stout-hearted Quantico 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
135 MCO IV / MCO n 09 25 FI*Stout-hearted Quantico 2 Uros 8 (PR) Khaled Youssef EX1 CAPIB
136 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Stout-hearted Supernatural 2 Uros 8 (PR) Khaled Youssef EX2
137 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Moggi Vilja 2 Naaras 8 (PR) Khaled Youssef Abs
138 MCO IV / MCO n 03 24 FI*Stout-hearted You are my sunshine 2 Uros 10 (KAS) Khaled Youssef EX1 CAP
139 MCO V / MCO e 25 Abenzio's Lost Thunder 2 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB BIV NOM
140 MCO V / MCO d 22 FI*Rotcat Dagda 2 Uros 5 (IC) Edström Michael EX2
141 MCO V / MCO e 24 FI*Stout-hearted The Seven Brothers Eero 2 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
142 MCO V / MCO d 23 FI*BellaAmare's Nomen Est Afrodite 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX2
143 MCO V / MCO f 22 FI*TeiskonVanttera Camilla Coon 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
144 MCO V / MCO d FI*Rotcat Taranis 2 Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
145 MCO V / MCO f Zmatrixu Ultra Star 2 Naaras 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
146 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Escape's O'Miziaki 2 Uros 1 (SC) Edström Michael KM
147 MCO VI / MCO f 03 24 FI*Moggi Jam Balaya 2 Naaras 1 (SC) Edström Michael KM
148 MCO VI / MCO f 09 S'Ally BJ Axis Star, CZ 2 Naaras 1 (SC) Edström Michael Abs
148 MCO VI / MCO f 09 S'Ally BJ Axis Star, CZ 2 Naaras 15 (Siitos) Edström Michael
149 MCO VI / MCO f 09 22 FI*KingLeo's Kiss Me Karma 2 Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
150 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Moggi OrWokki 2 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
151 MCO VI / MCO f 03 24 FI*Stout-hearted Kat von Teese 2 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX2
152 MCO VI / MCO d 09 FI*Chamberlain Even Better 2 Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
153 MCO VI / MCO f 09 24 FI*Moggi Nonparelli Elli 2 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
154 MCO V / MCO f 22 FI*A'Dreams MC Glamour 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
154 MCO VI / MCO f 09 22 FI*A'Dreams MC Glamour 2 Naaras 13c (Määrittely) Saarela Veikko MCO f 22
155 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Easylife's Snow Butterfly 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael Abs
155 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Easylife's Snow Butterfly 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
156 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Vuorensinen Raspberry 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
157 MCO V / MCO d 22 FI*Easylife's Wild child 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
157 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Easylife's Wild child 2 Uros 13c (Määrittely) Saarela Veikko MCO d 22
158 MCO VI / MCO d 09 25 FI*Stout-hearted Cosmic Ruby 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 BIV NOM
159 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Moggi Xenja Loora 2 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX2
160 MCO VI / MCO f 03 22 Theresa Leo Axis Star, CZ 2 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
161 MCO VI / MCO f 09 25 Becky Thatcher Dreambigcats 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
162 MCO VI / MCO f 09 24 FI*Stout-hearted Her Royal Highness Meghan 2 Naaras 2 (SP) Edström Michael KM
163 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Stout-hearted Ximena 2 Naaras 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB BIV NOM BIS
164 MCO VI / MCO e 09 24 FI*Moggi Nekku the Numa 2 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP NOM
165 MCO VII / MCO fs 22 Genewa Real Love*RU 2 Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
166 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Vertico 2 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
167 MCO VII / MCO ds 22 FI*A'Dreams MC Delilah 2 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB BIV
168 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Double Love Diamond 2 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX2
169 MCO VII / MCO ns FI*Pinewoods Funky Elegant Fabio 2 Uros 9 (Avoin) Edström Michael Abs
170 MCO VII / MCO ds 23 Kupinikcoons Houdini 2 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
171 MCO VII / MCO fs 22 FI*A'Dreams MC Fendi 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
172 MCO VII / MCO ns PL*Amibial Ethan II 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
173 MCO VII / MCO ns Ekellin* FI Bently 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 BIV NOM BIS
174 MCO VII / MCO gs 22 FI*A'Dreams MC Harmonie 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX2
175 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Montana Sky 2 Uros 2 (SP) Edström Michael KM
176 MCO VII / MCO ns 25 FI*Stout-hearted Victor 2 Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
177 MCO VII / MCO fs FI*FireFox Aurora Borealis 2 Naaras 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB BIV
178 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Aurora Magic 2 Uros 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
179 MCO VIII / MCO ns 09 FI*HeavyMeows King in the North 2 Uros 3 (GIC) Khaled Youssef EX1 CACS BIV
180 MCO VIII / MCO ns 02 21 64 FI*Chamberlain Zillion Stars 2 Uros 5 (IC) Khaled Youssef EX1 CAGCIB
181 MCO VIII / MCO ns 09 25 FI*Rotcat Sirekan 2 Uros 5 (IC) Khaled Youssef EX2
182 MCO VIII / MCO ns 03 FI*HoneyCoon's Kiss & Tell 2 Naaras 7 (CH) Khaled Youssef EX1 CACIB
183 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Rotcat Yade 2 Naaras 7 (CH) Khaled Youssef EX2
184 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*Mostlycats Mademoiselle Mirella 2 Naaras 9 (Avoin) Khaled Youssef Abs
185 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*LovelyLife Heartlight Leonardo 2 Uros 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX1
186 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Moggi Xania Namia 2 Naaras 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX2
187 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Azelia 2 Naaras 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX3
188 MCO VIII / MCO fs 09 25 Planetcoon Gentle With Love 2 Naaras 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX1 BIV
189 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*NomenEst Oklahoma Rose 2 Naaras 12 (Pennut) Khaled Youssef EX1
190 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Meeco 2 Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 2
190 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Meeco 2 Uros 2 (SP) Khaled Youssef KM BIV
191 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Hiawatha Ablative 2 Uros 4 (GIP) Khaled Youssef EX1 CAPS
192 MCO VIII / MCO ns 03 25 FI*Stout-hearted Vulcan 2 Uros 6 (IP) Khaled Youssef EX1 CAGPIB
193 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI*CheNiCoon's FelisaRosselini 2 Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 1 NOM
193 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI*CheNiCoon's FelisaRosselini 2 Naaras 6 (IP) Khaled Youssef EX1 CAGPIB NOM
194 MCO VIII / MCO ns 09 Fayola Happy Joe 2 Uros 8 (PR) Khaled Youssef EX1 CAPIB
195 MCO VIII / MCO ns 03 Fayola Xenon 2 Uros 10 (KAS) Khaled Youssef EX1 CAP
196 MCO VIII / MCO es 02 21 62 FI*Mostlycats Twinkie 2 Uros 10 (KAS) Khaled Youssef Abs
197 MCO IX / MCO w 62 Wackymoon Reinhardt 2 Uros 5 (IC) Saarela Veikko Abs
197 MCO IX / MCO w 62 Wackymoon Reinhardt 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
198 MCO IX / MCO w 62 Patricia Punto Valentino, CZ 2 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC BIV NOM
199 MCO IX / MCO w 63 FI*Rotcat Betula 2 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
200 MCO IX / MCO w 64 FI*Rotcat Padus 2 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX2
201 MCO IX / MCO w 63 FI*Rotcat Ariaga 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
202 MCO IX / MCO w 61 FI*Rotcat Waina 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko Abs
203 MCO IX / MCO w 62 FI*Rotcat Zabi 2 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
204 NEM I / NEM n 21 FI*Giramir's Artico Luxus 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
205 NEM I / NEM g 21 Astoria Snejnaya Zima 2 Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne Abs
205 NEM I / NEM g 21 Astoria Snejnaya Zima 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
206 NEM I / NEM a 21 FI*Pikku-Priin Perfecto 2 Uros 13c (Määrittely) Reijers Eric NEM as 21
206 NEM I / NEM a 21 FI*Pikku-Priin Perfecto 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
207 NEM I / NEM fs 21 FI*Giramir's Keira Karelia 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX2
208 NEM I / NEM n 21 FI*Itäruusun Anastasia the Cosmos Flower 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX3
209 NEM I / NEM a 21 FI*Pikku-Priin Priella-Sylvia 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
210 NEM I / NEM f 21 FI*Pikku-Priin Quite a Lady 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
211 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Karakallion Keisarinna 2 Naaras 2 (SP) Wikström Bjarne KM BIV NOM BIS
212 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Finlandia 2 Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS NOM
213 NEM I / NEM d FI*Cherrytail's Pancake Boy 2 Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
214 NEM I / NEM a 21 FI*Itäruusun Bellina Sever 2 Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX2
215 NEM I / NEM ns 21 FI*Helaketun Born To Be Wild 2 Naaras 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
216 NEM I / NEM n FI*BluemoonPearl's Radiato Fatidica 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
217 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Great Polka 2 Uros 1 (SC) Brambilla Fabio KM BIV
218 NEM II / NEM d 09 21 FI*Pikku-Priin Nemo's Nocturne 2 Uros 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
219 NEM II / NEM a 09 21 Charinitha Perelka*PL 2 Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio Abs
219 NEM II / NEM a 09 21 Charinitha Perelka*PL 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
220 NEM II / NEM as 09 21 FI*Giramir's Felicito Glacial Maravillioso 2 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
221 NEM II / NEM a 09 21 FI*Pikku-Priin Lyyti Lumimarja 2 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
222 NEM II / NEM a 09 FI*Itäruusun Cosmic Cha-cha-cha 2 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 NOM
223 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Charizard 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
223 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Charizard 2 Uros 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB BIV
224 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Noelle Kisses Deeamore 2 Naaras 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB
225 NEM II / NEM a 03 FI*Pikku-Priin Unelma Unikko 2 Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
226 NFO II / NFO n 09 S*Just Catnap's Julian 2 Uros 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1
227 NFO II / NFO n 09 FI*Ratakatin Kaunis ja rohkea 2 Naaras 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX2
228 NFO II / NFO n 03 FI*Siniidan Valkmusa 2 Naaras 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1 BIV
229 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 17 (Veteraani) Shchukin Alexey 1 NOM BIS
229 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 2 (SP) Selassa F. A. (Lee) KM NOM
230 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Black Halo 2 Naaras 6 (IP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGPIB
231 NFO III / NFO a 22 FI*Raudaskosken My God Is the Sun 2 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX2
232 NFO III / NFO n 22 FI*RockyHill's Skiriki 2 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
233 NFO III / NFO n 22 FI*Siniidan Cardcaptor Sakura 2 Naaras 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
234 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Hellä Lempi 2 Naaras 1 (SC) Wikström Bjarne KM BIV NOM
235 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Tupuliinin Blue Sky 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
236 NFO IV / NFO n 09 22 Elvenstar's Zorbas 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
237 NFO IV / NFO n 03 23 FI*Tupuliinin OonVoimissain 2 Naaras 13c (Määrittely) Reijers Eric NFO n 03 24
237 NFO IV / NFO n 03 23 FI*Tupuliinin OonVoimissain 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
238 NFO IV / NFO n 09 24 FI*RockyHill's Shilah 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
239 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Haaveeni Talven Tuike 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX2
240 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Honey Crunch 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
241 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Tenho 2 Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
242 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Kirsikan Jekku 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB BIV
243 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Vie mut minne vaan 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
244 NFO V / NFO f FI*InukChuck's Eclipse 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
245 NFO V / NFO f FI*Haaveeni Tähdistä Kaunein 2 Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
246 NFO V / NFO f 24 FI*RockyHill's Savannah 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM BIS
247 NFO VI / NFO e 09 22 FI*Tähtitassun Aleksanteri 2 Uros 1 (SC) Brambilla Fabio KM NOM
248 NFO VI / NFO d 09 24 FI*Siniidan Battle Beast 2 Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
249 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Miritza 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
249 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Miritza 2 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
250 NFO VI / NFO g 09 24 FI*Kissanpolkan Oodi Rakkaudelle 2 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX2
251 NFO VI / NFO f 03 22 FI*SmileTail's Elskede Else 2 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 BIV NOM BIS
252 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 17 (Veteraani) Shchukin Alexey 2
252 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 2 (SP) Brambilla Fabio KM NOM
253 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Tähtitassun JaakkoKulta 2 Uros 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB BIV NOM
254 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella 2 Naaras 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB
255 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ratakatin Björn 2 Uros 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB
256 NFO VI / NFO d 09 22 FI*InukChuck's Riia 2 Naaras 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB
257 NFO VI / NFO f 09 FI*Kultahuiskan Inka 2 Naaras 8 (PR) Brambilla Fabio Abs
258 NFO VI / NFO f 01 21 62 FI*Ratakatin Agnetha 2 Naaras 8 (PR) Brambilla Fabio Abs
259 NFO VI / NFO e 09 22 FI*RockyHill's NootawLye 2 Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
260 NFO VI / NFO f 01 21 62 S*Myselisia's Satsuma 2 Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
261 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*Tupuliinin SataSalamaa 2 Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC
262 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI*Siniidan Golden Delicious 2 Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
263 NFO VIII / NFO ds 09 22 FI*Siniidan Red Delicious 2 Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX2
264 NFO VIII / NFO fs 03 24 FI*Carwalions Helga Hufflepuff 2 Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX2
265 NFO VIII / NFO ns 09 FI*Siniidan Piste jolta ei ollut paluuta 2 Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1 BIV NOM
266 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI*FoxyPaw's Rollin' Stone 2 Uros 2 (SP) Selassa F. A. (Lee) KM BIV
267 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI*Siniidan Electric India 2 Uros 4 (GIP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAPS
268 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*Siniidan Chicken Little 2 Naaras 6 (IP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGPIB
269 NFO VIII / NFO ns 09 (N) Tingoskattens Gino 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
269 NFO VIII / NFO ns 09 (N) Tingoskattens Gino 2 Uros 8 (PR) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAPIB
270 NFO IX / NFO w 64 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja 2 Uros 1 (SC) Selassa F. A. (Lee) KM
271 NFO IX / NFO w 62 FI*GoldenFurry's Silver Snowman 2 Uros 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGCIB
272 NFO IX / NFO w 63 FI*Neige-Cristal's Tiffanie 2 Naaras 4 (GIP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAPS
273 SIB I / SIB n FI*Ajatuksen EnsiKaamos 2 Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
274 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Umppa-Lumppa 2 Uros 1 (SC) Selassa F. A. (Lee) KM NOM BIS
275 SIB III / SIB n 24 FI*Pikku-Priin LeMans 2 Uros 10 (KAS) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAP
276 SIB IV / SIB ny 09 22 PL*Vistula Janosik 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne Abs
277 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Pikku-Priin Lusitano 2 Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
278 SIB IV / SIB n 03 24 FI*Taigatupsun Akulina 2 Naaras 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
279 SIB V / SIB fy 24 FI*Igora Celeste 2 Naaras 3 (GIC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACS NOM
280 SIB V / SIB f 24 FI*Beluhan Angelina 2 Naaras 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGCIB
281 SIB V / SIB f 24 FI*Jylhäkallion Juliet 2 Naaras 7 (CH) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACIB
282 SIB V / SIB g 22 FI*Amurin Leanna 2 Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) Abs
283 SIB V / SIB f FI*Anjupia's Kalina Katrya Katanyna 2 Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC
284 SIB V / SIB d 24 FI*Cherrytail's TroubleMaker 2 Uros 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1 BIV NOM
285 SIB V / SIB f 24 FI*Jylhäkallion Kiara 2 Naaras 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) Abs
286 SIB VI / SIB d 03 24 FI*Ajatuksen EnsiTalvi 2 Uros 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGCIB
287 SIB VII / SIB ds 24 FI*Cherrytail's RockingRace 2 Uros 7 (CH) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACIB
288 SIB VII / SIB ns FI*Cherrytail's Continental 2 Uros 4 (GIP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAPS
289 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Taigatupsun Heat Burns 2 Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
290 SIB IX / SIB w 64 FI*Cherrytail's Poor Boy 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB NOM
291 SIB IX / SIB w 64 FI*Lumikissan Ökkis Mönkiäinen 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
292 SIB IX / SIB w 61 FI*Cherrytail's Lady WhiteDream 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne Abs
292 SIB IX / SIB w 61 FI*Cherrytail's Lady WhiteDream 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
293 TUA IV / TUA ny 03 24 FI*Tangerine's Interstellar 2 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
294 TUA VII / TUA ds 24 FI*Nietosten Velho 2 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
295 BEN n 24 CattiCartano Cloudberry Thief 3 Uros 6 (IP) Urban Martin EX1 CAGPIB
296 BEN n 24 Glamkitty Giorgio Armani 3 Uros 10 (KAS) Urban Martin EX1 CAP
297 BLH d FI*MellowBear's HottiKatti 3 Uros 5 (IC) de Bruijn Ad EX1 CAGCIB
298 BLH ns 11 FI*Menzoberanzan's Bumblebee 3 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
299 BLH ns 11 FI*Menzoberanzan's Skywarp 3 Naaras 4 (GIP) de Bruijn Ad EX1 CAPS
300 BLH ns 11 FI*Huntercat Prince Benjamin 3 Uros 8 (PR) de Bruijn Ad EX1 CAPIB
301 BLH ns 11 FI*Menzoberanzan's Cliffjumper 3 Uros 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP BIV NOM
302 BLH ny 11 Silver Bastet Jasmine 3 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
303 BLH as 11 SE*Isa Dolls Eliza 3 Naaras 7 (CH) Urban Martin EX1 CACIB
304 BLH f 03 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda 3 Naaras 6 (IP) de Bruijn Ad EX1 CAGPIB
305 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Hopeajään Kimallus 3 Uros 3 (GIC) de Bruijn Ad Abs
306 BML I / BML ns 12 31 FI*Kissamummon Emmi Villeeni 3 Naaras 5 (IC) de Bruijn Ad Abs
307 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Uuno Laakso 3 Uros 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
308 BML I / BML as 11 31 FI*Kissamummon Juhlatuuli 3 Naaras 11 (Nuoret) de Bruijn Ad Abs
309 BSH a FI*Hyrinän Elwood 3 Uros 7 (CH) de Bruijn Ad EX1 CACIB
310 BSH a FI*Feronian Pearl 3 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX2
311 BSH a FI*Feronian Pulsatilla Patens 3 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1 BIV NOM BIS
312 BSH b FI*Feronian Peach 3 Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad Abs
313 BSH e FI*Rhinestone's Josera 3 Uros 4 (GIP) de Bruijn Ad EX1 CAPS
314 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Vanrusselt Joeri 1 NOM BIS
314 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) de Bruijn Ad KM NOM BIS
315 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile 3 Naaras 1 (SC) de Bruijn Ad KM NOM
316 BSH f 24 FI*Bumblebrits Love-a-lot 3 Naaras 7 (CH) Urban Martin EX1 CACIB
317 BSH ny 11 FI*EmeraldCharm Garfield 3 Uros 6 (IP) de Bruijn Ad Abs
318 BUR n FI*Seirene Viva La Vida 3 Uros 5 (IC) Urban Martin Abs
319 BUR n FI*Aavan Mánnu 3 Naaras 11 (Nuoret) Urban Martin EX1
320 BUR n FI*Feirefiz Phantom Divine 3 Uros 10 (KAS) Urban Martin EX1 CAP
321 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 17 (Veteraani) Vanrusselt Joeri 2
321 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS
322 BUR a FI*Feirefiz Another Brick In The Wall 3 Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
323 BUR b FI*Seirene Ipanema 3 Naaras 1 (SC) Urban Martin KM BIV NOM BIS
324 BUR b FI*Mama-Alcialon Never Say Never, Maui 3 Uros 7 (CH) Urban Martin EX1 CACIB
325 BUR b FI*Aavan Háldi 3 Uros 11 (Nuoret) Urban Martin EX1
326 BUR b Bjelke's Niilo 3 Uros 4 (GIP) Urban Martin EX1 CAPS
327 BUR c FI*ZirCat's Imagine Dragons 3 Naaras 17 (Veteraani) Vanrusselt Joeri Arvosteltu
327 BUR c FI*ZirCat's Imagine Dragons 3 Naaras 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS
328 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 2 (SP) Urban Martin KM
329 BUR f FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika 3 Naaras 10 (KAS) Urban Martin EX1 CAP
330 CYM 53 / CYM as 03 53 FI*Touchant Mate Diamant 3 Naaras 5 (IC) de Bruijn Ad EX1 CAGCIB
331 EUR w 64 FI*Laventelin Demonstraatio 3 Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
332 EUR n FI*Pikku-Piun Salcedo 3 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
333 EUR a Jondalar 3 Uros 8 (PR) de Bruijn Ad EX1 CAPIB
334 EUR d FI*Aurinkokiven Dallas 3 Uros 12 (Pennut) Urban Martin EX1
334 EUR d FI*Aurinkokiven Dallas 3 Uros 13c (Määrittely) Urban Martin EUR d 22
335 EUR d FI*RuusuLinnan Kontio 3 Uros 12 (Pennut) Urban Martin EX1
336 EUR e FI*Lionstyle Onnenoikku 3 Naaras 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
337 EUR g FI*RuusuLinnan Jäätähti 3 Naaras 11 (Nuoret) de Bruijn Ad Abs
338 EUR g FI*Kissakallion Sandra 3 Naaras 4 (GIP) de Bruijn Ad EX1 CAPS
339 EUR n 22 FI*Pinkkitassun William 3 Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
340 EUR n 23 FI*Pikku-Piun Baby Brown 3 Naaras 17 (Veteraani) Vanrusselt Joeri 4
340 EUR n 23 FI*Pikku-Piun Baby Brown 3 Naaras 2 (SP) Hornell Henry KM
341 EUR n 23 FIN*Katinhännän SuurSeikkailija 3 Naaras 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS
342 EUR n 24 FI*Pikku-Piun Fiona 3 Naaras 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
343 EUR n 24 FI*Pikku-Piun Shrek 3 Uros 12 (Pennut) Urban Martin EX1
344 EUR a 23 FI*Pinkkitassun Yannick 3 Uros 3 (GIC) de Bruijn Ad EX1 CACS
345 EUR a 23 FI*Pinkkitassun Yvonne 3 Naaras 5 (IC) de Bruijn Ad EX1 CAGCIB
346 EUR a 23 FI*Pikku-Piun Älsa 3 Naaras 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP
347 EUR e 22 FI*Aurinkokiven Denver 3 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 NOM
348 EUR e 22 FI*Kissakallion Theodor 3 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX2
349 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Paula 3 Naaras 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
350 EUR f 22 FI*Kissakallion Thilde 3 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
351 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Jóhanna 3 Naaras 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS
352 EUR f 23 FI*Katinhännän Olympiatuli Naomi 3 Naaras 9 (Avoin) Urban Martin Abs
353 EUR f 23 FI*Kontukatin Adalmiina 3 Naaras 6 (IP) Urban Martin EX2
353 EUR f 23 FI*Kontukatin Adalmiina 3 Naaras 17 (Veteraani) Vanrusselt Joeri Arvosteltu
354 EUR f 23 FI*Pinkkitassun Ofelia 3 Naaras 6 (IP) Urban Martin EX1 CAGPIB
355 EUR f 24 FI*Kissakallion Thilda 3 Naaras 12 (Pennut) Urban Martin EX1
356 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 17 (Veteraani) Vanrusselt Joeri 3
356 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Urban Martin KM NOM
357 EUR g 24 FI*Kissakallion Selinda 3 Naaras 15 (Siitos) de Bruijn Ad
357 EUR g 24 FI*Kissakallion Selinda 3 Naaras 5 (IC) de Bruijn Ad EX1 CAGCIB
358 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Neo 3 Uros 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB NOM
359 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun UB40 3 Naaras 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB
360 EUR es 24 FI*Pinkkitassun Zoltán 3 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
361 EUR a 03 FI*Waputtaren Unisieppari Irene 3 Naaras 8 (PR) Urban Martin EX1 CAPIB
362 KBL I / KBL n 22 SE*Kot-à-Kuril Kassanova 3 Uros 2 (SP) Urban Martin KM NOM BIS
363 KBS II / KBS n 03 24 Moreman Tosia 3 Naaras 7 (CH) Urban Martin Abs
364 KOR FI*Mythai Tydah Thong 3 Naaras 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS BIV NOM
365 KOR FI*Mythai Hathai Tui 3 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
366 KOR FI*Mythai Khomsan Khao 3 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
367 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 17 (Veteraani) Vanrusselt Joeri 2
367 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 2 (SP) Hornell Henry KM NOM
368 KOR FI*Mythai Erawan Eka 3 Uros 8 (PR) Hornell Henry EX1 CAPIB
369 MAN 51-52 / MAN a 23 52 FI*Pilkkumin Little Richard 3 Uros 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
370 MAN 51-52 / MAN f 52 FI*Maikain Bebe 3 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
371 MAN 51-52 / MAN a 03 51 FI*Touchant Fureur de Vivre 3 Uros 8 (PR) Hornell Henry EX1 CAPIB
372 MAU ns FI*Walidah Fuchsia 3 Naaras 5 (IC) de Bruijn Ad EX1 CAGCIB
373 MAU ns FI*CatNmaus Kaspian 3 Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
374 MAU ns 24 FI*Qurokon Seaside Rendezvous 3 Uros 7 (CH) de Bruijn Ad EX1 CACIB
375 MAU ns 24 FI*CatNmaus Jax 3 Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
376 MAU ns 24 FI*Chai-lai Zira Zamila 3 Naaras 6 (IP) de Bruijn Ad EX1 CAGPIB
377 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Vanrusselt Joeri 1 NOM
377 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Urban Martin KM NOM
378 OCI n 24 FI*Moosegrove Kiara 3 Naaras 1 (SC) Urban Martin KM
379 OCI n 24 S*Högaforsen's Kirito 3 Uros 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
380 OCI n 24 FI*Moosegrove Ezra 3 Uros 11 (Nuoret) Urban Martin EX1
381 OCI n 24 FI*Vinkeä Ralli-Raisa 3 Naaras 12 (Pennut) Urban Martin EX1 BIV NOM
382 OCI b 24 FI*Moosegrove Romeo JR 3 Uros 1 (SC) de Bruijn Ad KM BIV NOM BIS
383 OCI b 24 FI*Vinkeä Säpinä-Sussu 3 Naaras 3 (GIC) de Bruijn Ad EX1 CACS
384 OCI b 24 FI*Somalinnan Gwen 3 Naaras 7 (CH) de Bruijn Ad EX1 CACIB
385 OCI b 24 FI*Moosegrove Ebba from Lapland 3 Naaras 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1 NOM
386 OCI b 24 FI*Guttatus Mea Fortuna 3 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
387 OCI b 24 FI*Silvercomet Lord Tyrion 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
387 OCI b 24 FI*Silvercomet Lord Tyrion 3 Uros 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP
388 OCI c 24 FI*Punakuun Fiina Justiina 3 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
389 OCI o 24 FI*Moosegrove Destiny 3 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 NOM BIS
390 OCI o 24 S*John-Johns Helge 3 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
391 OCI ns 24 FI*ImperatasLegacy Afrodite´s Kiss 3 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry Abs
392 OCI bs 24 FI*Guttatus Delta Leonis 3 Uros 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
393 SIN FI*Anjupia's Ozzy Oasis Ohto 3 Uros 11 (Nuoret) Urban Martin EX1 NOM
394 SRL I / SRL n FI*Be-Curly The World is Not Enough 3 Uros 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
395 SRL I / SRL a FI*Be-Curly Against all Odds 3 Naaras 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
396 SRL I / SRL a FI*Be-Curly All You Need Is Love 3 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad Abs
397 SRL II / SRL a 03 FI*Be-Curly Can't' Resist Me 3 Uros 8 (PR) Hornell Henry EX1 CAPIB NOM
398 SRL III / SRL es FI*Be-Curly Hear Me Roar 3 Uros 11 (Nuoret) Urban Martin EX1
399 SRL III / SRL g FI*Be-Curly Across The Universe 3 Naaras 12 (Pennut) Urban Martin Abs
400 SRL IV / SRL d 03 FI*Be-Curly You Know My Name 3 Uros 11 (Nuoret) Urban Martin EX1
401 SRS IV / SRS h 03 Psipsina Bubulina 3 Naaras 7 (CH) Hornell Henry Abs
402 ABY n FI*Nebuankhet Midnight Sunrise 4 Naaras 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
403 ABY n Velvet d’Amour Quentin Junior 4 Uros 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS BIV NOM
404 ABY n FI*Redcheetah's Bambi 4 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
405 ABY n DK Bifrost Little Miss Vega 4 Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1 BIV NOM
406 ABY n FI*Neirin Álfhildr 4 Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey Abs
407 ABY n FI*Kermakupin Fever-Tree Indian 4 Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX2
408 ABY n FI*Redcheetah's Xeveri 4 Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey Abs
409 ABY n FI*Woodcocks My Name Is Prince 4 Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
410 ABY n Katniss Everdeen Housetiger*PL 4 Naaras 2 (SP) Shchukin Alexey KM
411 ABY n FI*Redcheetah's Jade 4 Naaras 8 (PR) Shchukin Alexey EX1 CAPIB
412 ABY a Phoebe Blue Housetiger*PL 4 Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
413 ABY a FI*Nebuankhet Nae Quin! 4 Naaras 2 (SP) Fraga y Guzmán Gerardo KM
414 ABY o FI*Nebuankhet Siraxta 4 Naaras 1 (SC) Cinque Francesco KM BIV NOM
415 ABY o FI*Chosen-One Shesepankh Mekerin 4 Uros 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
416 ABY o FI*Redcheetah's Yanna 4 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
417 BAL w 67 FI*Mummeli Freesiazinho Diego 4 Uros 7 (CH) Vanrusselt Joeri EX1 CACIB
418 BAL w 67 FI*Hämynhäivän Kultahelkkä 4 Uros 8 (PR) Vanrusselt Joeri EX1 CAPIB
419 BAL b FI*Hämynhäivän Kupias Kurnuttaja 4 Uros 7 (CH) Cinque Francesco EX1 CACIB
420 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 2
420 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 2 (SP) Cinque Francesco KM NOM
421 BAL d FI*TaikaTomun Wagner 4 Uros 8 (PR) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAPIB
422 BAL h 21 FI*Batlandia's Stiorra 4 Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
423 CRX I / CRX n PL*Conqueror MIDNIGHT LIMA 4 Naaras 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
424 CRX I / CRX o FI*Claypond's Farceur 4 Uros 2 (SP) Shchukin Alexey KM NOM
425 CRX II / CRX b 02 64 FI*Merivirran Excellent Mischa 4 Naaras 5 (IC) Cinque Francesco EX1 CAGCIB
426 CRX II / CRX b 09 PL*Conqueror MIDNIGHT TOKYO 4 Uros 7 (CH) Cinque Francesco EX1 CACIB
427 CRX II / CRX n 09 De Prada Twisted Dream 4 Naaras 7 (CH) Cinque Francesco EX1 CACIB
428 CRX II / CRX b 02 64 FI*Merivirran Pertti 4 Uros 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
429 CRX II / CRX n 09 FI*Sommelier's Sugar Daddy 4 Uros 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1 BIV
430 CRX IV / CRX f 03 FI*Clamoris Nicolina 4 Naaras 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX2
431 CRX IV / CRX h 03 FI*Sommelier's PinUp Colada 4 Naaras 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC NOM
432 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ansa Ikonen 4 Naaras 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS
433 CRX VI / CRX ns 03 22 FI*Piupaws Duracell's Cebus capucinus 4 Naaras 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
434 CRX VI / CRX o 03 24 SE*Rex Perspective Nougat Fudge 4 Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
435 CRX VI / CRX ns 09 24 FI*Piupaws Duracell's Galago senegalensis 4 Uros 4 (GIP) Shchukin Alexey Abs
436 CRX VII / CRX f 33 FI*FunkyJam's Double Trouble 4 Uros 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1
437 CRX VII / CRX n 33 FI*FunkyJam's Candy Pop 4 Naaras 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1 NOM
438 CRX VII / CRX n 32 FI*Claypond's Taneli 4 Uros 10 (KAS) Cinque Francesco EX1 CAP
439 CRX VIII / CRX f 03 33 FI*FunkyJam's Fire of Unknown Origin 4 Naaras 7 (CH) Cinque Francesco EX1 CACIB
440 CRX IX / CRX w 63 FI*Clamoris Macarena 4 Naaras 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC
441 DRX II / DRX n 02 62 S*Tösa's Mot alla Odds 4 Uros 7 (CH) Vanrusselt Joeri EX1 CACIB
442 DRX II / DRX b 03 FI*Åbodas Baldur 4 Uros 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC
443 DRX III / DRX d FI*Åbodas Dumbo 4 Uros 1 (SC) Fraga y Guzmán Gerardo KM BIV
444 DRX III / DRX d FI*Åbodas Lenni Karvinen 4 Uros 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB
445 DRX III / DRX h 24 Roxana Mondodevon-Rex*PL 4 Naaras 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB
446 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga 4 Naaras 4 (GIP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAPS
447 DRX IV / DRX d 09 Karmell Eliar*PL 4 Uros 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB BIV
448 DRX IV / DRX d 02 62 FI*Mirexin Chili Pepper 4 Uros 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
449 DRX IV / DRX f 03 FI*Mirexin CupCake 4 Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
450 DRX V / DRX n 25 FI*Clavinova Rasmus 4 Uros 5 (IC) Cinque Francesco EX1 CAGCIB
451 DRX V / DRX as 24 FI*Varjoliljan Cesilia Celina 4 Naaras 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
452 DRX VI / DRX n 09 24 FI*Åbodas Orvokki 4 Naaras 7 (CH) Vanrusselt Joeri EX1 CACIB
453 DRX VII / DRX n 21 33 FI*Avariel Rockruff 4 Uros 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS BIV
454 DRX VII / DRX a 33 FI*Tomorrowland Delighted Diora 4 Naaras 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
455 DRX VII / DRX f 21 32 FI*Åbodas Elisabeth 4 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX2
456 DRX VII / DRX f 33 FI*Åbodas Namitassu 4 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
457 OLH h 25 FI*Batlandia's Eadith 4 Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 NOM BIS
458 OLH n 03 24 FI*PikkuNaun Bakkanaalien Jekku 4 Uros 6 (IP) Vanrusselt Joeri EX1 CAGPIB
459 OSH w 63 FI*Cleverkitty ValentinoDario 4 Uros 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1 NOM
460 OSH n FI*Curnauskiss Paint In Black 4 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 2
460 OSH n FI*Curnauskiss Paint In Black 4 Uros 2 (SP) Cinque Francesco KM NOM
461 OSH a Joysa Cats Knoxx 4 Uros 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1 NOM
462 OSH b ES*Thanarat Teddy 4 Naaras 8 (PR) Vanrusselt Joeri EX1 CAPIB NOM
463 OSH d FI*Eirenen Flying Flash 4 Uros 2 (SP) Fraga y Guzmán Gerardo KM
464 OSH n 24 FI*LoudMeow Colors of the Wind 4 Naaras 3 (GIC) Vanrusselt Joeri EX1 CACS
465 OSH n 24 FI*LoudMeow Earth Rocker 4 Uros 5 (IC) Vanrusselt Joeri EX1 CAGCIB NOM
466 OSH n 24 FI*Vintterin Uolevi Vapunpoika 4 Uros 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS
467 OSH n 24 FI*TinyAlien I want to believe 4 Naaras 10 (KAS) Vanrusselt Joeri Abs
468 OSH a 24 FI*LoudMeow Blue Wind 4 Naaras 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
469 OSH a 24 FI*LoudMeow Spellbound 4 Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
470 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
470 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 2 (SP) Fraga y Guzmán Gerardo KM
471 OSH a 24 FI*LoudMeow Stormwind 4 Uros 6 (IP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGPIB NOM
472 OSH a 25 FI*LoudMeow Here Comes The Sun 4 Uros 1 (SC) Fraga y Guzmán Gerardo KM
473 OSH b 23 FI*Sylimykkyrän Cool Carlos 4 Uros 8 (PR) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAPIB
474 OSH c 24 FI*LoudMeow Magica 4 Naaras 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
475 OSH c 24 FI*LoudMeow Moonshine 4 Uros 2 (SP) Shchukin Alexey KM
476 OSH c 24 FI*LoudMeow Magic Moon 4 Naaras 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS NOM
477 OSH d 24 FI*Millamarin OmenaKaneli 4 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 NOM BIS
478 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 1 NOM
478 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Cinque Francesco KM
479 OSH p 25 FI*LoudMeow Sunset Superman 4 Uros 2 (SP) Vanrusselt Joeri KM NOM BIS
480 OSH ns 24 FI*Millamarin Koodinimi Hidas 4 Uros 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS
481 OSH ns 24 FI*PikkuNaun Auringon Kehrä 4 Uros 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB
482 OSH h 03 FI*LoveOriental Yakira 4 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
483 OSH n 03 24 FI*TinyAlien Hope clouds observation 4 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1 NOM
484 RUS Katzenhof Christina Regina 4 Naaras 1 (SC) Cinque Francesco KM
485 RUS FI*Zarin Hallelujah 4 Uros 7 (CH) Cinque Francesco EX1 CACIB BIV NOM BIS
486 RUS LV* FANTASY RUSSIA AMADEUS MOZART 4 Uros 7 (CH) Cinque Francesco EX2
487 RUS FI*Hana-Bi Campanelle 4 Naaras 9 (Avoin) Cinque Francesco Abs
488 RUS FI*Rusalka Renata 4 Naaras 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1
489 RUS FI*Cloudsdale's Blue Lagoon 4 Uros 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
490 RUS FI*Cloudsdale's Blue Sky 4 Uros 12 (Pennut) Cinque Francesco Abs
491 RUS FI*Albergan Kuunsilta 4 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX2
492 RUS FI*Hana-Bi Nena laulaa ilmapalloistaan 4 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco Abs
493 RUS FI*Hana-Bi Toteutuva toive 4 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco Abs
494 RUS FI*Saraitshikin Asteria 4 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1 BIV
495 RUS FI*Janatuisen Sandrino Il Vivace 4 Uros 4 (GIP) Cinque Francesco EX1 CAPS
496 RUS FI*BlueLair's White Heart Hickory 4 Uros 8 (PR) Cinque Francesco Abs
497 RUS FI*Rusalka Margarita 4 Naaras 10 (KAS) Cinque Francesco EX1 CAP
498 SIA w 67 FI*Vintterin Irmeli Vapuntytär 4 Naaras 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS NOM
499 SIA n Whalleybush Most Wanted 4 Uros 3 (GIC) Vanrusselt Joeri EX1 CACS
500 SIA n FI*Kelmikerhon Seela S. 4 Naaras 7 (CH) Vanrusselt Joeri EX1 CACIB
501 SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen of F... Everything 4 Naaras 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri Abs
502 SIA n FI*Kaspektin Kanttarilla kantarelli 4 Uros 8 (PR) Vanrusselt Joeri EX1 CAPIB
503 SIA n FI*Twist-Tiramisun Juniper Deux Arnold 4 Uros 10 (KAS) Vanrusselt Joeri EX1 CAP
504 SIA a FI*Kelmikerhon Elegia 4 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio Arvosteltu
504 SIA a FI*Kelmikerhon Elegia 4 Naaras 2 (SP) Cinque Francesco KM
505 SIA c FI*Kurosawa Khaleesi Sagemeadow 4 Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
506 SIA d FI*TaikaTomun Yrjänä Yritteliäs 4 Uros 8 (PR) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
507 SIA g FI*Vintterin Anni Mailiksentytär 4 Naaras 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX2
508 SIA g FI*Vintterin Peppi Mailiksentytär 4 Naaras 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
509 SIA h FI*Kaspektin Persepolis 4 Naaras 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB
510 SIA n 21 Solo v.d. Gruenstiege 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
510 SIA n 21 Solo v.d. Gruenstiege 4 Uros 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
511 SIA n 21 FI*Triangle Kismet for Ballawhane 4 Naaras 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB BIV
512 SIA n 21 FI*Mummeli Sinizinho Julian 4 Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC NOM
513 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 4
513 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 2 (SP) Fraga y Guzmán Gerardo KM
514 SIA a 21 FI*Vintterin Mailis Irmelintytär 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
514 SIA a 21 FI*Vintterin Mailis Irmelintytär 4 Naaras 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
515 SIA g 21 FI*Vintterin Iisa Mailiksentytär 4 Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
516 SIA n 03 FI*Ori-Katin Big John Duncan 4 Uros 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP
517 SIA b 03 FI*Vintterin Juri Boriksenpoika 4 Uros 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP
518 SOM n FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave 4 Uros 1 (SC) Vanrusselt Joeri KM
519 SOM n S*All Inclusive Ruby 4 Naaras 3 (GIC) Vanrusselt Joeri Abs
520 SOM n FI*Kharn-Ka RealSwiftFox 4 Naaras 5 (IC) Vanrusselt Joeri EX1 CAGCIB
521 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 1 NOM BIS
521 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 2 (SP) Vanrusselt Joeri KM
522 SOM n FI*SunnyPace Fritillaria 4 Naaras 6 (IP) Vanrusselt Joeri Abs
523 SOM a FI*Nemiena's Extended Play 4 Uros 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
524 SOM a FI*Nemiena's Love Me In Black 4 Naaras 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
525 SOM o FI*SunnyPace Knautia 4 Naaras 3 (GIC) Cinque Francesco Abs
526 SOM o FI*Kharn-Ka Phoenix 4 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
527 SOM o FI*SunnyPace Juglans 4 Uros 2 (SP) Cinque Francesco KM
528 SOM o FI*SunnyPace Galega 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
528 SOM o FI*SunnyPace Galega 4 Uros 6 (IP) Cinque Francesco EX1 CAGPIB
529 SOM p S*Catnip's Gutsy Gusten 4 Uros 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
530 SPH II / SPH b 03 FI*Hebblas Eenie Meenie Chocolate Mo 4 Naaras 3 (GIC) Vanrusselt Joeri EX1 CACS
531 SPH II / SPH n 02 21 62 SE*Pink Catillac Hugo 4 Uros 7 (CH) Vanrusselt Joeri EX1 CACIB
532 SPH II / SPH n 09 21 FI*Hebblas Hot Chocolate 4 Naaras 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1 BIV NOM
533 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Ambermoon 4 Naaras 2 (SP) Shchukin Alexey KM
534 SPH IV / SPH d 03 FI*Hebblas Edgar Nutmeg 4 Uros 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS
535 SPH V / SPH f 03 32 Murashoff Aurora Borealis 4 Naaras 1 (SC) Fraga y Guzmán Gerardo KM BIV NOM BIS
536 SPH V / SPH n 32 FI*Fairygold's Amos Alonso 4 Uros 3 (GIC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACS
537 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Jackomon's Bernita 4 Naaras 3 (GIC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACS
538 SPH V / SPH n 32 FI*CiCi's Galahad Dagahal 4 Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
539 SPH V / SPH n 32 Amore Anny of Bucked Naked 4 Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC BIV
540 SPH V / SPH n 33 FI*CiCi's Freddy Krueger The Dream master 4 Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
541 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 3
541 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Fraga y Guzmán Gerardo KM NOM BIS
542 THA a FI*FreeSandi Abigail 4 Naaras 3 (GIC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACS
543 HCL Justus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Selassa F. A. (Lee) 2
544 HCL OSKU Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Selassa F. A. (Lee) 3
545 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Selassa F. A. (Lee) 1 NOM
545 HCL Kelmi Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Cinque Francesco 1 NOM BIS
546 HCS Kalle Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Urban Martin 2
547 HCS Vesku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Urban Martin 1 NOM BIS
547 HCS Vesku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Cinque Francesco 1 NOM
604 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Brambilla Fabio ACL III, ACL XI, ACS V, NEM II, NFO III, NFO VI, SIB I, SIB VIII, TUA IV, TUA VII, VET 4 41
Cinque Francesco ABY o, BAL b, CRX II, CRX VII, CRX VIII, DRX V, OSH a, OSH f 24, OSH n, RUS, SIA a, SOM o, VET Kotikissat 40
de Bruijn Ad BLH d, BLH f 03, BLH ns 11, BML I, BSH a, BSH b, BSH e, BSH f, BSH g, BSH ny 11, CYM 53, EUR a, EUR a 23, EUR g, EUR g 24, MAU ns, MAU ns 24, OCI b 24, SRL I 41
Dorgiakis George EXO f 24, EXO g 03 23, EXO n, PER a, PER d 03, PER d 03 24, PER ds, PER e 01 62, PER f, PER f 03, PER f 24, RAG a, RAG a 21, RAG f, RAG n 04, SBI a, SBI a 21, SBI b, SBI c 21, SBI e 21, SBI f, SBI g, SBI n, TUV a 61-63, TUV e 61-63 37
Edström Michael MCO V, MCO VI, MCO VII 41
Fraga y Guzmán Gerardo ABY a, BAL d, BAL h 21, DRX III, OLH h 25, OSH a 24, OSH a 25, OSH b 23, OSH d, OSH d 24, SIA a 21, SIA b 03, SIA c, SIA d, SIA g 21, SIA h, SIA n 21, SPH V, THA a 35
Hornell Henry BLH ny 11, BUR a, BUR c, EUR e, EUR e 22, EUR es 24, EUR f 22, EUR n, EUR n 22, EUR n 23, EUR ns 22, EUR w 64, KOR, MAN 51-52, OCI bs 24, OCI c 24, OCI ns 24, OCI o 24, SRL II, SRS IV, VET 2 37
Khaled Youssef MCO IV, MCO VIII 42
Reijers Eric PER g 24 (13c), NEM I (13c), NFO IV (13c), EXO a 03, EXO n 22, PER a 03 24, PER g 03, PER g 24, PER n, PER n 03, PER n 03 24, RAG a 03, RAG a 04, RAG g, RAG n, RAG n 03, RAG n 04 21, RAG n 21, SBI b 21, SBI d, SBI d 21, SBI h 21, SBI n 21 41
Saarela Veikko MCO V (13c), MCO VI (13c), MCO I, MCO II, MCO III, MCO IX 39
Selassa F. A. (Lee) ACL IV, ACS VI, NFO II, NFO IX, NFO VIII, SIB III, SIB V, SIB VI, SIB VII, HCL 34
Shchukin Alexey ABY n, CRX I, CRX VI, DRX IV, DRX VII, OSH c 24, OSH h 03, OSH n 03 24, OSH ns 24, SIA n 03, SIA w 67, SOM a, SPH IV, VET 2 38
Urban Martin EUR d (13c), BEN n 24, BLH as 11, BSH f 24, BUR b, BUR d, BUR f, BUR n, EUR a 03, EUR d, EUR f 23, EUR f 24, EUR n 24, KBL I, KBS II, OCI n 24, SIN, SRL III, SRL IV, HCS 37
Vanrusselt Joeri BAL w 67, CRX IV, CRX IX, CRX V, DRX II, DRX VI, OLH n 03 24, OSH b, OSH n 24, OSH n 25, OSH p 25, OSH w 63, SIA g, SIA n, SOM n, SOM p, SPH II, VET 3 41
Wikström Bjarne ACS III, NEM I, NFO IV, NFO V, SIB IV, SIB IX, VET 1 41
15 tuomaria.