Omakissa
URK 11.10.2014
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 11.10.2014 Loppuu 11.10.2014
Ilmoittautuminen alkaa 1.8.2014 Ilmoittautuminen loppuu 8.9.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 27.9.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 450   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti terhi@urk.fi
Paikka Masala
Toimihenkilöt Infopuhelin  046 - 9020879
Marko Lahtinen, näyttelypäällikkö/pääassistentti, showmanager@urk.fi, p.041 584 1221
Terhi Rannaste, näyttelysihteeri, terhi@urk.fi 045 1200082 klo 16-21
Monika Lindgren, rahastonhoitaja, monika@urk.fi 050 3048889            
Mia Turunen, luettelon mainosmyynti, mia@urk.fi
Minna Rautiainen, Palkinnot/ruusukkeet , Sahatie 1 A 1, 47400 Kausala, puh. 044 324 9967 minna@urk.fi

Lisätietoja Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä. Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén sääntöjä. Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä.
-Näyttelyssä juhlitaan URK:n 30-vuotista taivalta, sen kunniaksi näyttelyssä valitaan
 Best of Best, sekä lauantaina että sunnuntaina-

Ilmoittautumiset: 1.8-31.8.2014 välisenä aikana, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta!
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille osoitteella Terhi Rannaste, Nahkurinpolku 9 C 20, 04200 Kerava. Mikäli ilmoittautuminen tapahtuu paperilomakkeella, on täytettävä ilmoittautumislomake erikseen kummallekin päivälle, ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. Paperi- ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 29.8.2014.
Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 17.
Leimakortit: Lokakuun näyttelyssä EI käy maksuna leimakortit, uusia leimakortteja EI jaeta näyttelyssä, mutta vanhoja leimakortteja täydennetään vanhaan tapaan. Ruusukkeet ovat näyttelyssämme maksuttomia.
HUOM! Näyttelyluettelo on maksullinen ja sen todelliset kustannukset on huomioitu näyttelymaksussa. Luettelon hinta on ennakkoon, omakissan kautta, ostettaessa 2€ ja näyttelypaikalta ostettuna 4€.

Näyttelyn kutsu http://urk.fi/masalalokakuu2014.pdf

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 95 95 0 0 0
2 112 112 0 0 0
3 102 102 0 0 0
4 138 138 0 0 0
Kotikissat 8 8 0 0 0
Yhteensä 455 455 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*Mogi's Baby Be Mine 1 Naaras 7 (CH) Stoa Caroline Abs
2 EXO n 22 FI*AzuLejo's Swanheart 1 Naaras 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana EX1 NOM BIS
3 EXO n 24 FI*Cherish's Nutmeg 1 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC NOM BIS
4 EXO n 02 62 FI*Chevhill's Spanish Eyes 1 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
5 EXO n 03 24 FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan 1 Naaras 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana Abs
6 EXO a 02 21 62 Teddy-Bear Mechta*RU 1 Uros 1 (SC) Stoa Caroline KM
7 PER w 62 FI*Elrikan Rolex 1 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB NOM
8 PER w 62 Miwian Rubic of Amabili 1 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX2
9 PER w 63 FI*Elrikan Mirage of Love 1 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1 NOM
10 PER n Miro' Love Supreme 1 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline Abs
11 PER n FI*Mimosan Little Bad Girl 1 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1 NOM
12 PER a Haendel's Titanium of Chosen One 1 Uros 9 (Avoin) Klein Gasbarri Hana EX1 CAC
13 PER d FI*Kultaviiksen Janis Joplin 1 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline Abs
14 PER d FI*Kultaviiksen Lizzie Miles 1 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline Abs
15 PER d FIN*Kultaviiksen Axl Rose 1 Uros 2 (SP) Stoa Caroline Abs
16 PER f FI*Kultaviiksen Minnie Ripperton 1 Naaras 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana Abs
17 PER f FI*Mimosan Lying From You 1 Naaras 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana EX1
18 PER f Sumava's Amanda 1 Naaras 6 (IP) Klein Gasbarri Hana EX1 CAGPIB
19 PER as My Fantasy's Ray 1 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
20 PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya 1 Naaras 5 (IC) Klein Gasbarri Hana EX1 CAGCIB NOM
21 PER n 24 FIN*Jarbabin Tsimbavaati 1 Uros 2 (SP) Klein Gasbarri Hana KM
22 PER b 24 FI*Mogi's Polaris 1 Uros 7 (CH) Klein Gasbarri Hana Abs
23 PER d 24 FI*BlueIce's Warwick 1 Uros 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB NOM
24 PER f 22 FIN*Kultaviiksen Annabella 1 Naaras 1 (SC) Stoa Caroline Abs
25 PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Etta James 1 Naaras 5 (IC) Klein Gasbarri Hana Abs
26 PER n 03 FI*Kermaviiksen Giovanni 1 Uros 7 (CH) Klein Gasbarri Hana EX1 CACIB
27 PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 8 (PR) Klein Gasbarri Hana EX1 CAPIB NOM BIS
28 PER f 03 Betty Soldeserto 1 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
29 PER f 03 FI*KiSui All or Nothing 1 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
30 PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 17 (Veteraani) Kaae Dorte 1 NOM BIS
30 PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 2 (SP) Stoa Caroline KM
31 PER a 03 22 FIN*Kissankäpälän Blossom 1 Naaras 4 (GIP) Klein Gasbarri Hana EX1 CAPS NOM
32 PER f 03 22 S*Marylands Unique Glow 1 Naaras 1 (SC) Klein Gasbarri Hana KM
33 PER fs 03 23 D'Arnaud Esmeralda 1 Naaras 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS NOM BIS
34 PER n 33 IT*Almigry Seabiscuit 1 Uros 1 (SC) Klein Gasbarri Hana KM NOM BIS
35 PER n 33 FIN*Cherish's Hotcake 1 Naaras 1 (SC) Klein Gasbarri Hana KM
36 PER d 33 Sinihuiskan DingDong 1 Uros 11 (Nuoret) Klein Gasbarri Hana EX1 NOM BIS
37 ACL III / ACL n 23 FI*Murmelin Bonzo 2 Uros 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS
38 ACL V / ACL f FI*Minnikatin Olympia 2 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
39 ACL VIII / ACL ds 09 22 FI*Metusalahin Bowie 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
39 ACL VIII / ACL ds 09 22 FI*Metusalahin Bowie 2 Uros 13c (Määrittely) Kaae Dorte ACL VIII/ ACL ds 09 22
40 ACL VI / ACL f 03 24 FI*Trollin Hissu 2 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
41 ACL X / ACL n 33 FI*DilYaar Gunwanti Gauhar Gnanachelvi 2 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
42 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Kaae Dorte 2
42 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Preiss Karl KM NOM
43 ACL XI / ACL n 09 21 33 FI*DilYaar Gunayukth Gurudutt Gandhi 2 Uros 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP
44 ACS IV / ACS n 02 21 62 FI*Murmelin Daniela 2 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1 NOM BIS
44 ACS IV / ACS n 02 21 62 FI*Murmelin Daniela 2 Naaras 13c (Määrittely) Kaae Dorte ACS II/ ACS n 02 21 62
45 ACS X / ACS a 21 33 FI*Zormain Ashakes Romeo 2 Uros 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
46 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Barbra 2 Naaras 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB NOM
47 MCO I / MCO n FI*Stout-hearted Oprah 2 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne Abs
48 MCO II / MCO n 09 FI*Satinante's Gretel Larentia 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne Abs
49 MCO II / MCO a 09 FI*Daybreak's GentleMan 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
50 MCO II / MCO n 09 FI*HoneyCoon's Miss Impossible 2 Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
51 MCO II / MCO n 09 FI*TipTop Maine Cicero 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
52 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Unicorn Brave 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne Abs
53 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Sex&Cigarettes 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
54 MCO III / MCO a 22 FI*TipTop Maine Belain 2 Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1
55 MCO III / MCO a 23 FI*Mostlycats Kosmos Blue 2 Uros 6 (IP) Lund Lone EX1 CAGPIB NOM
56 MCO IV / MCO n 09 22 FI*TipTop Maine Caesar 2 Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX1
57 MCO V / MCO d 22 FI*DiamondTails' Alessandro Botticelli 2 Uros 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
58 MCO V / MCO d 22 Atrox Icestorm*PL 2 Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1 BIV NOM BIS
59 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Chipara Sun 2 Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl Abs
60 MCO V / MCO f PL*Ashabelle Tosca 2 Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
61 MCO V / MCO d 22 FI*TipTop Maine Balin 2 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
62 MCO VI / MCO e 09 FI*Mostlycats Juniper Speck 2 Uros 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
63 MCO VI / MCO g 09 FI*DraCoon Love Me Helmina 2 Naaras 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
64 MCO VI / MCO f 09 FI*Stout-hearted Naomi 2 Naaras 9 (Avoin) Lund Lone Abs
65 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Vuorensinen Lady 2 Naaras 9 (Avoin) Lund Lone Abs
66 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Goldenstream's Wild Flower 2 Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone Abs
67 MCO VI / MCO g 09 FI*Satinante's Olga Carlotta 2 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX2
68 MCO VI / MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Brethil 2 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1 BIV
69 MCO VI / MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Xita 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
70 MCO VII / MCO ns 22 Dynamicats Mr Bojangles 2 Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
70 MCO VII / MCO ns 22 Dynamicats Mr Bojangles 2 Uros 13c (Määrittely) Kaae Dorte MCO VII/ MCO ns 22
71 MCO VII / MCO ds 22 FI*DiamondTails' Michael Monroe 2 Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX1
71 MCO VII / MCO ds 22 FI*DiamondTails' Michael Monroe 2 Uros 13c (Määrittely) Kaae Dorte MCO VII/ MCO ds 22
72 MCO VII / MCO ns 22 FI*Satinante's Edward Cullen 2 Uros 6 (IP) Veland Anne EX1 CAGPIB
73 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar 2 Uros 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS NOM BIS
74 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando 2 Uros 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
75 NEM I / NEM g FI*Tammikatin Madame Sisu 2 Naaras 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana EX1
76 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Lund Lone KM BIV NOM
77 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Shadegrown 2 Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX1 NOM
78 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX2
79 NFO II / NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine 2 Uros 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB
80 NFO III / NFO n 22 FI*Tähtitassun Päivänsäde 2 Naaras 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS NOM
81 NFO III / NFO a 24 FI*Fluffypaw's Snow Crystal 2 Naaras 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
82 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment 2 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
83 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Kuutamoyön Adranus 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX2
84 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC BIV
85 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan Pantera 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
86 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Draconian Nepenthe 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
87 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Lucky Lucille 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 NOM
88 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI*RockyHill's Cherokee 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
89 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll 2 Naaras 2 (SP) Wikström Bjarne KM NOM BIS
90 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Ninatte's Kingda Ka 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne Abs
91 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1 NOM
92 NFO V / NFO f 24 FI*Louhelan Karamel Sutra 2 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1
93 NFO V / NFO d 24 FI*Tähtitassun Daniel 2 Uros 6 (IP) Veland Anne EX1 CAGPIB
94 NFO V / NFO g 23 FI*Lolcat's Aino 2 Naaras 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP
95 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS
96 NFO VI / NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS
97 NFO VI / NFO g 09 22 FI*Heinuntuvan Helena 2 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
98 NFO VI / NFO d 02 62 FI*Louhelan Emma Frost 2 Naaras 13c (Määrittely) Kaae Dorte Abs
98 NFO VI / NFO d 02 62 FI*Louhelan Emma Frost 2 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl Abs
99 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1 BIV NOM
100 NFO VI / NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki 2 Uros 4 (GIP) Preiss Karl EX1 CAPS NOM
101 NFO VI / NFO f 01 S*Drakborgens Ata Hautamäki 2 Naaras 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB
102 NFO VI / NFO f 09 FI*Jarraun's Skog Borghilda 2 Naaras 10 (KAS) Preiss Karl EX2
103 NFO VI / NFO e 03 FIN*Nalle-Puhin Heluna 2 Naaras 17 (Veteraani) Kaae Dorte 4
103 NFO VI / NFO e 03 FIN*Nalle-Puhin Heluna 2 Naaras 10 (KAS) Preiss Karl EX4
104 NFO VI / NFO f 09 22 S*Capsicum's Elyss 2 Naaras 10 (KAS) Preiss Karl EX3
105 NFO VII / NFO fs FI*Hopeahännän Vanessa 2 Naaras 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana EX1
106 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 3 (GIC) Klein Gasbarri Hana EX1 CACS
107 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja 2 Naaras 5 (IC) Klein Gasbarri Hana EX1 CAGCIB BIV
108 NFO VIII / NFO fs 03 22 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH 2 Naaras 9 (Avoin) Klein Gasbarri Hana EX1 CAC
109 NFO VIII / NFO ns 09 23 FI*RockyHill's Mohawki 2 Uros 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana EX1
109 NFO VIII / NFO ns 09 23 FI*RockyHill's Mohawki 2 Uros 13c (Määrittely) Kaae Dorte NFO VIII/ NFO ns 09 23
109 NFO VIII / NFO ns 09 23 FI*RockyHill's Mohawki 2 Uros 13c (Määrittely) Kaae Dorte NFO VIII/ NFO ns 09 23
110 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
110 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Veland Anne KM
111 NFO IX / NFO w 64 FI*Windsor Kili 2 Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX1
112 NFO IX / NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip 2 Uros 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS NOM BIS
113 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Frostbite 2 Naaras 8 (PR) Veland Anne EX1 CAPIB
114 NFO VI / NFO f 02 21 FIN*FoxyPaw's Indian Woman 2 Naaras 17 (Veteraani) Kaae Dorte 1 NOM BIS
114 NFO VI / NFO f 02 21 FIN*FoxyPaw's Indian Woman 2 Naaras 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP BIV
115 RAG n Gayaneh Ideo Iuxta 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
116 RAG n FI*Ragtail Caspar 2 Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
117 RAG a Gayaneh Gratia Illa 2 Naaras 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS
118 RAG a FI*Debals Blue Ayrton 2 Uros 9 (Avoin) Preiss Karl Abs
119 RAG a FI*Dolldesire's Fizz 2 Uros 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
120 RAG a FIN*Starfire Satin Dove 2 Naaras 17 (Veteraani) Kaae Dorte 3
120 RAG a FIN*Starfire Satin Dove 2 Naaras 2 (SP) Preiss Karl KM
121 RAG f FI*Dollicious Sparkling Kisses 2 Naaras 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP NOM
122 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
122 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 2 Uros 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS
123 RAG n 21 Gayaneh Igitur Iris 2 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1 BIV
124 RAG n 21 FI*Kivelän Baldassare Ludano 2 Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX1
125 RAG n 03 FI*Hakalan Irwin 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
126 RAG n 03 Of Moonlight Dolls Silver Shadow 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
127 RAG n 04 FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian 2 Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1 BIV
128 RAG n 04 Gayaneh Io Improvisus 2 Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl EX2
129 RAG n 04 FI*Darkie's Kireina Koutei 2 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
130 RAG n 04 FI*Ragtail Hermes 2 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX2
131 RAG a 03 Solenzara's Nino de Angelo 2 Uros 5 (IC) Klein Gasbarri Hana EX1 CAGCIB NOM
132 RAG a 03 SweetFellow Tamaya-Magnolia 2 Naaras 7 (CH) Klein Gasbarri Hana EX1 CACIB
133 RAG a 03 (N)Dixie Dolls Smooth Smurf 2 Uros 11 (Nuoret) Klein Gasbarri Hana EX1 BIV NOM
134 RAG a 03 FI*Rock'nRags Licence to Chill 2 Uros 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana EX1
135 RAG a 03 FI*Satinante's Norma Natalie 2 Naaras 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana EX1
136 RAG a 03 FIN*Utuinen Icarus 2 Uros 4 (GIP) Klein Gasbarri Hana Abs
137 RAG a 04 FI*Rock'nRags Heart On Fire 2 Uros 9 (Avoin) Klein Gasbarri Hana EX1 CAC
138 RAG a 04 FI*Dolldesire's Hope 2 Naaras 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana EX1
139 RAG c 04 FI*Snowrag Forget-me-not 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne Abs
140 RAG d 03 FI*Dollyblues Be The One 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
141 RAG d 04 FI*Kivelän Arlan Tino 2 Uros 8 (PR) Veland Anne EX1 CAPIB
142 RAG e 03 FI*Fannidolls Keen Knapweed 2 Uros 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana EX1
143 RAG h 03 FI*Snowrag Clara 2 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1
144 RAG n 04 21 FI*Dollicious SummerNightDream 2 Naaras 6 (IP) Klein Gasbarri Hana EX1 CAGPIB
145 RAG a 03 21 FI*Rock'nRags Razzmatazz 2 Uros 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana EX1
146 RAG a 04 21 FI*Rock'nRags Maxterwork! 2 Uros 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
147 RAG a 04 21 FI*Dollicious Maxterpiece! 2 Uros 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP
148 SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown 2 Naaras 1 (SC) Wikström Bjarne KM
149 SBI n FI*Tiamint Elene 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
150 SBI n FI*Midianin Bella 2 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
151 SBI a FI*MeToYou Hero 2 Uros 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS
152 SBI a FI*Adalgisa's Cassiel 2 Uros 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
153 SBI a FI*Zhamanen MT Bobby Orr 2 Uros 2 (SP) Veland Anne KM
154 SBI a FIN*Nalandan Padmini 2 Naaras 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP
155 SBI b EE*Kayzer Herencia 2 Uros 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS
156 SBI c FI*Saca's Kenzie the Knight 2 Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1 NOM
157 SBI f FI*Nalle-Puhin Mustang Sally 2 Naaras 9 (Avoin) Klein Gasbarri Hana EX1 CAC
158 SBI a 21 FIN*Zildan Sagwa 2 Naaras 1 (SC) Wikström Bjarne KM
159 SBI a 21 FI*Adalgisa's Dies 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
160 SBI a 21 FIN*Pumpulivuoren Erasmus 2 Uros 17 (Veteraani) Kaae Dorte 1
160 SBI a 21 FIN*Pumpulivuoren Erasmus 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP NOM
161 SBI a 21 FI*Jade-Garden's Dialena 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
162 SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Preiss Karl KM NOM
163 SBI b 21 S*Lavender Fields Felicia 2 Naaras 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS
164 SBI c 21 FIN*Tamus Urvan 2 Naaras 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS NOM
165 SBI d 21 FI*Canth's Xavier 2 Uros 6 (IP) Veland Anne EX1 CAGPIB
166 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Zippora 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
167 SIB III / SIB ny 22 FI*Amurin Joona 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
168 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea 2 Uros 5 (IC) Klein Gasbarri Hana EX1 CAGCIB
169 SIB IV / SIB ny 09 24 FI*Amurin Rafael II 2 Uros 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana EX1 NOM
170 SIB V / SIB d 24 FI*Irvikissan Aether 2 Uros 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
171 SIB V / SIB d 24 FI*Cherrytail's Texas Ranger 2 Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1 BIV
172 SIB V / SIB d 23 FI*Sasulkan Clavicus Vile 2 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
173 SIB V / SIB f BG*Leila Sibirela 2 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX2
174 SIB V / SIB f 24 FI*Tammikatin Magical Queen 2 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
175 SIB VI / SIB f 09 22 FI*Sasulkan Czarina 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM
176 SIB VI / SIB d 09 23 FIN*Magnificat Delizia 2 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
177 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 1 (SC) Veland Anne KM
178 SIB VII / SIB fs 23 FI*Benmar's Pohjantuuli 2 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1
178 SIB VII / SIB fs 23 FI*Benmar's Pohjantuuli 2 Naaras 13c (Määrittely) Kaae Dorte SIB VII/ SIB gs 23
179 SIB VII / SIB gs FIN*Tammikatin Helmisimpukka 2 Naaras 8 (PR) Veland Anne EX1 CAPIB
180 SIB VIII / SIB ns 09 FI*Cherrytail's SpecialBoy 2 Uros 11 (Nuoret) Klein Gasbarri Hana EX1
181 SIB IX / SIB w 62 FI*Valjallan Kuura 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
182 TUA I / TUA n FI*Felesin Fictor 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
183 TUA II / TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul 2 Uros 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
184 TUA V / TUA e 22 FI*Elekatin Fiona Khur 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
185 TUA VI / TUA f 03 22 FI*Elekatin Jalila Jessenia 2 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne Abs
186 TUA IX / TUA w 61 FI*Elekatin Super Nova 2 Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1 BIV
187 TUA IX / TUA w 63 FI*Felesin Magna 2 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
188 TUA IX / TUA w 62 FI*Felesin Regina 2 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
189 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Valier's Gadiela 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
190 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*GizemliKediler Bal Bilmece 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB NOM
191 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 2 Naaras 1 (SC) Wikström Bjarne KM NOM BIS
192 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI*Valier's Define 2 Naaras 5 (IC) Klein Gasbarri Hana EX1 CAGCIB NOM
193 XSH Lilja 3 Naaras 13a (Noviisi) Preiss Karl XSH (EUR xg 09)
193 XSH Lilja 3 Naaras 13a (Noviisi) Preiss Karl XSH (EUR xg 09)
194 ABY n FI*Nebuankhet Unisonic 3 Uros 5 (IC) Mastrangelo Donatella Abs
195 ABY n Osiris(V) Total Surprise 3 Uros 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC NOM
196 ABY n FI*Laire Valar Lorien 3 Uros 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB BIV NOM
197 ABY n FI*Lovedevotion Bethoven 3 Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella Abs
198 ABY n FI*Nebuankhet The Doctor 3 Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX2
199 ABY n FI*Nebuankhet Veritaserum 3 Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
200 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 3 Naaras 7 (CH) Sagurski Dietmar EX1 CACIB NOM
201 ABY a FI*Kawaii Kiki 3 Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar Abs
202 ABY a FI*Kharn-Ka Great Gatsby 3 Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC
203 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 3 Naaras 7 (CH) Räihä Jarmo Abs
204 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 17 (Veteraani) Räihä Jarmo 3
204 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 2 (SP) Räihä Jarmo KM
205 ABY o FI*Nebuankhet Captain John Carter 3 Uros 10 (KAS) Räihä Jarmo EX1 CAP
206 ABY o FI*Nebuankhet Teachdaire 3 Uros 10 (KAS) Räihä Jarmo Abs
207 BEN n 24 Maya Gold Copam Bismark *** 3 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella Abs
208 BEN n 24 Maya Gold Labna Cindy *** 3 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella Abs
209 BEN n 24 Myart Jungle Rock N Spots 3 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella DISQ
209 BEN n 24 Myart Jungle Rock N Spots 3 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella DISQ
209 BEN n 24 Myart Jungle Rock N Spots 3 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella DISQ 6.1 DISQ
209 BEN n 24 Myart Jungle Rock N Spots 3 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella DISQ 6.1 DISQ
210 BEN n 24 32 Oceanerix Vulcan 3 Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
211 BRI a FIN*Tassulähteen Ähäkutti 3 Uros 1 (SC) Räihä Jarmo Abs
212 BRI a FI*Feronian Indigo 3 Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1 NOM
213 BRI a FI*Ruusutarhan Ottilio 3 Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX2
214 BRI a FI*Tassulähteen Fenna 3 Naaras 6 (IP) Räihä Jarmo EX1 CAGPIB NOM
215 BRI a FIN*Ruusutarhan Ghisella 3 Naaras 17 (Veteraani) Räihä Jarmo Abs
215 BRI a FIN*Ruusutarhan Ghisella 3 Naaras 8 (PR) Räihä Jarmo Abs
216 BRI d Chieftain of Noblesse Oblige 3 Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
217 BRI e FI*Feronian Ivory 3 Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1
218 BRI f FI*Ruusutarhan Oodi 3 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene EX1
219 BRI f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 10 (KAS) Lis Helene EX1 CAP
220 BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 1 (SC) Lund Lone KM NOM BIS
221 BRI ns 11 FI*Gnome's Britannia Silver 3 Uros 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
222 BRI ns 11 S*Esteticas Xera 3 Naaras 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
223 BRI ns 11 FI*Gnome's My Wild Love 3 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1 BIV
224 BRI ns 11 EST*Harmony Devianti 3 Naaras 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS NOM
225 BRI ns 24 62 FI*Kipardi's Fittibaldi 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
226 BRI ns 24 62 FIN*Ferme Bono 3 Uros 10 (KAS) Räihä Jarmo EX1 CAP
227 BRI ns 24 64 FI*Kipardi's Jane Austen 3 Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
228 BUR n FI*Karvanverran JouluTaika 3 Naaras 3 (GIC) Lis Helene Abs
229 BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB
230 BUR n Bjelke's Givenchy 3 Uros 7 (CH) Lis Helene EX1 CACIB
231 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger 3 Uros 9 (Avoin) Lis Helene EX1 CAC BIV
232 BUR b FI*Seirene Material Girl 3 Naaras 1 (SC) Lund Lone KM BIV
233 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
234 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1
235 BUR e FI*Karvanverran Ofelia 3 Naaras 11 (Nuoret) Lis Helene Abs
236 BUR f FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria 3 Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
237 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 6 (IP) Lund Lone EX1 CAGPIB
238 BUR h FI*Cattish Peppermint Patty 3 Naaras 11 (Nuoret) Lis Helene Abs
239 CRX I / CRX n Selena Light's Russian Lover 3 Uros 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS
240 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Salmiak 3 Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
241 CRX I / CRX c FI*Saca's Easy Melody 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
242 CRX I / CRX n FI*Huissin Mister Black Bean 3 Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX2
243 CRX I / CRX n FI*Saca's Nullah 3 Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1 BIV
244 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Bum Bum Bum 3 Naaras 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
245 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 3 Uros 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC NOM
246 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Smooth Operator 3 Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1
247 CRX II / CRX b 09 FI*Framillan Oh, I'm Your superstar 3 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1 BIV NOM BIS
248 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual 3 Uros 6 (IP) Lund Lone EX1 CAGPIB NOM
249 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Shane Walsh 3 Uros 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
250 CRX III / CRX f FI*Weigela's Paju Pieni 3 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
251 CRX III / CRX f 22 FI*Piupaws Princess Leia 3 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
252 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 3 Naaras 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 No Cert
253 CRX IV / CRX f 02 62 FI*VeeKasin Hattivatti 3 Naaras 5 (IC) Sagurski Dietmar EX1 CAGCIB BIV
254 CRX IV / CRX d 03 FI*Angelfalls Spider From Mars 3 Uros 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC
255 CRX IV / CRX f 03 FI*Sweetpurr's Maggie Greene 3 Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC
256 CRX V / CRX n 24 FI*Seer's Mara Jade 3 Naaras 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
257 CRX V / CRX n 24 FI*Seer's Melchior 3 Uros 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
258 CRX V / CRX n 24 FI*Piupaws Antsku 3 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu Abs
259 CRX VI / CRX n 03 24 FI*FunkyJam's Bon-Bon Candy 3 Naaras 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1 NOM
260 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Piupaws Tecna 3 Naaras 6 (IP) Sagurski Dietmar EX1 CAGPIB
261 CRX VII / CRX a 33 FI*FunkyJam's My Melody 3 Naaras 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
262 CRX VIII / CRX f 09 33 FI*Alchemist Queen of Hearts 3 Naaras 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB
263 CRX VIII / CRX f 03 33 FI*Piupaws Marynka 3 Naaras 5 (IC) Lis Helene EX2
264 CRX IX / CRX w 63 Nika of Sakura-Hana*RU *** 3 Naaras 7 (CH) Räihä Jarmo EX1 CACIB
265 CYM 53 / CYM n 09 53 FI*Pikkeen Pippuri 3 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella Abs
266 DRX III / DRX g 24 FI*Riepujengin Xeena 3 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella Abs
267 DSP III / DSP d 21 RU.Dolf Shudan 3 Uros 3 (GIC) Lund Lone Abs
268 DSP III / DSP f Molly Rixos Kitty 3 Naaras 3 (GIC) Lund Lone Abs
269 EUR a FI*Vinhaviiksen Höpsistöpsis 3 Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
270 EUR f FI*Tiikerililjan Lempiki 3 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene EX1 NOM
271 EUR f FIN*Millamarin Ellinoora 3 Naaras 17 (Veteraani) Räihä Jarmo Abs
271 EUR f FIN*Millamarin Ellinoora 3 Naaras 2 (SP) Lis Helene Abs
272 EUR f FI*Tiikerililjan Johtotähtikki 3 Naaras 8 (PR) Lis Helene EX1 CAPIB
273 EUR fs FI*Kassilan Qkunen Qtamolla 3 Naaras 5 (IC) Lis Helene EX1 No Cert
274 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä 3 Uros 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB NOM
275 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 17 (Veteraani) Räihä Jarmo 1
275 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS NOM
276 EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kurmeli 3 Uros 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
277 EUR n 24 FI*Pinkkitassun Gilles 3 Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX1 NOM
278 EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina 3 Naaras 2 (SP) Lund Lone KM
279 EUR n 24 FI*Bird-Cherry's Ariston 3 Uros 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS
280 EUR a 22 FI*Feronian Emerald 3 Uros 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
281 EUR d 22 FI*Feronian Cajanus 3 Uros 5 (IC) Räihä Jarmo Abs
282 EUR d 22 FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana 3 Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
283 EUR d 22 FI*Feronian Gladiolus 3 Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo Abs
284 EUR d 22 FI*Feronian Gloriosa 3 Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo Abs
285 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Räihä Jarmo KM NOM
286 EUR d 24 FI*Feronian Basil 3 Uros 10 (KAS) Sagurski Dietmar EX1 CAP
287 EUR e FI*Pikku-Piun Vastakarva 3 Naaras 7 (CH) Räihä Jarmo EUR e
288 EUR e 24 FI*Pinkkitassun Edina 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo Abs
289 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette 3 Naaras 8 (PR) Lis Helene EX1 CAPIB
290 EUR f 23 FI*Pinkkitassun Ellen 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC NOM
291 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo Abs
292 EUR f 24 FI*Pinkkitassun Florence 3 Naaras 9 (Avoin) Lis Helene Abs
293 EUR g 22 FI*Pinkkitassun Gertrude 3 Naaras 11 (Nuoret) Lis Helene EX1
294 EUR g 22 FI*Tiikerililjan Lumolyyli 3 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene EX1
295 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Ulpukka 3 Naaras 4 (GIP) Sagurski Dietmar Abs
296 EUR ns 23 FI*Katinhännän Julkkis-BB Jori 3 Uros 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1
297 EUR ns 23 FIN*Katinhännän Survivor Amber 3 Naaras 4 (GIP) Sagurski Dietmar EX1 CAPS
298 EUR ns 23 FI*Katinhännän Leonard Nimoy 3 Uros 10 (KAS) Sagurski Dietmar EX1 CAP
299 EUR ns 24 FI*Errun Lupsakka lordi 3 Uros 5 (IC) Sagurski Dietmar EX1 CAGCIB
300 EUR ns 24 FI*Katinhännän Kapteeni Koivu 3 Uros 7 (CH) Sagurski Dietmar Abs
301 EUR ns 24 FI*Katinhännän Neutronitähti 3 Uros 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC
302 EUR as 23 FI*Katinhännän BigBrother Zale 3 Uros 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1
303 JBT f 01 62 DK-Timian Tsubaki 3 Naaras 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB BIV
304 JBT n 01 21 FI*Kassaran Shiawase no Kazura 3 Naaras 3 (GIC) Lis Helene EX1 CACS
305 JBT n 01 21 FI*Kassaran Shiawase no Kanpai 3 Uros 5 (IC) Lis Helene Abs
306 JBT a 03 24 FI*Kassaran Aoi Obi 3 Uros 3 (GIC) Lis Helene EX1 No Cert
307 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM BIV NOM
308 KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing 3 Naaras 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
309 KOR FI*Hovikissan Rhe-Mu 3 Uros 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
310 KOR FI*Hovikissan Q-T 3 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX2
311 KOR FI*Mythai Ornanong Sa-Mon 3 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
312 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 2 (SP) Mastrangelo Donatella KM NOM BIS
313 CYM 51-52 / CYM ns 09 24 51 FI*Caaleigh April Mist 3 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu Abs
314 MAU ns Mauland Gerizah 3 Naaras 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB
315 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Mastrangelo Donatella KM
316 MAU ns 24 FI*Ausare Burraburiash 3 Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
317 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Sagurski Dietmar KM
318 OCI n 24 DK*Sea Coon's Wendy 3 Naaras 6 (IP) Sagurski Dietmar EX1 CAGPIB NOM
319 OCI a 24 FI*Onnikatin Bonus 3 Uros 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
320 OCI a 24 FI*Punakuun Chili 3 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1 NOM
321 OCI a 24 FIN*Onnikatin Blueberry boy 3 Uros 8 (PR) Mastrangelo Donatella Abs
322 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Hämäläinen Satu KM BIV NOM
323 OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi 3 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
324 OCI b 24 Wild'n Sweet Only One 3 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
325 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Räihä Jarmo 2
325 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Hämäläinen Satu KM NOM
326 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
327 OCI c 24 FI*Punakuun Bakht 3 Uros 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
328 OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax 3 Uros 1 (SC) Lis Helene KM
329 OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus 3 Uros 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB
330 OCI o 24 FI*Uniikki Selene 3 Naaras 9 (Avoin) Lis Helene Abs
331 OCI o 24 FI*Topspot Doc The Sixth 3 Naaras 11 (Nuoret) Lis Helene Abs
332 OCI o 24 FIN*Topspot Mysterious Solembum 3 Uros 6 (IP) Lis Helene EX1 No Cert
333 OCI o 24 FI*Uniikki Fantasos 3 Uros 10 (KAS) Lis Helene EX1 CAP
333 OCI p 24 FI*Uniikki Fantasos 3 Uros 13c (Määrittely) Preiss Karl OCI o 24
334 OCI ns 24 FI*Northalla Blackbeard 3 Uros 7 (CH) Sagurski Dietmar EX1 CACIB
335 RUS FI*Hana-Bi Timur 3 Uros 1 (SC) Sagurski Dietmar KM BIV NOM
336 RUS FI*Hana-Bi Biutiful 3 Naaras 3 (GIC) Sagurski Dietmar EX1 CACS
337 RUS FI*Shady-Lady's Demon 3 Uros 3 (GIC) Sagurski Dietmar EX1 CACS
338 RUS FI*BlueKaramel Blue Diamond 3 Uros 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC
339 RUS FI*BlueKaramel Blue Bell 3 Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC
340 RUS FI*Hana-Bi Bieggagállis Sámi 3 Uros 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1 BIV
341 RUS FI*Shady-Lady's Amazing Grace 3 Naaras 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX2
342 RUS FI*Zarin Onnenapila 3 Naaras 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1
343 RUS FI*Zarin Simply the Best 3 Uros 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX1 BIV NOM
344 RUS FI*Shady-Lady's Cleopatra 3 Naaras 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX1
345 RUS FI*Zarin Tianna 3 Naaras 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX2
346 RUS FIN*Zarin Querido Mio 3 Uros 17 (Veteraani) Räihä Jarmo 4
346 RUS FIN*Zarin Querido Mio 3 Uros 2 (SP) Sagurski Dietmar KM NOM
347 RUS FI*Hana-Bi Taikatalvi 3 Naaras 2 (SP) Sagurski Dietmar KM BIV
348 RUS FI*Shady-Lady's Fairlane 3 Naaras 10 (KAS) Sagurski Dietmar EX1 CAP
349 RUS FI*Zarin Fiorella 3 Naaras 8 (PR) Sagurski Dietmar EX1 CAPIB
350 SIN Lika-Hana Nikolaevs Pride*RU *** 3 Naaras 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
351 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 3 Uros 1 (SC) Lis Helene KM BIV NOM BIS
352 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 3 Naaras 3 (GIC) Lis Helene EX1 CACS
353 SOM n FI*Amajan Hafta Hilaria 3 Naaras 9 (Avoin) Lis Helene EX2
354 SOM n FI*Kharn-Ka Sinopa 3 Naaras 9 (Avoin) Lis Helene EX1 CAC NOM
355 SOM n S*All Inclusive Hale-Bopp of Kisompa 3 Naaras 11 (Nuoret) Lis Helene EX1 NOM
356 SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues 3 Uros 17 (Veteraani) Räihä Jarmo 1 NOM BIS
356 SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues 3 Uros 2 (SP) Lis Helene KM BIV NOM BIS
357 SOM n FI*Kharn-Ka Panil Z Cesarini 3 Uros 6 (IP) Lis Helene EX1 CAGPIB
358 SOM n FIN*Kisompa's Dianna 3 Naaras 17 (Veteraani) Räihä Jarmo 2
358 SOM n FIN*Kisompa's Dianna 3 Naaras 6 (IP) Lis Helene EX1 CAGPIB NOM
359 SOM n W'Moritz von Rankwald*CH 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
360 SOM a FI*SunnyPace Dianthus 3 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
361 SOM a FI*Foxkiss Canis lupus 3 Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1 BIV
362 SOM a FI*Foxkiss Charina trivirgata 3 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
363 SOM a FI*Foxkiss Daphnia mirabilis 3 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX2
364 SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 3 Naaras 17 (Veteraani) Räihä Jarmo Abs
364 SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 3 Naaras 2 (SP) Mastrangelo Donatella Abs
365 SOM p FI*SunnyPace Consolida 3 Naaras 9 (Avoin) Lis Helene EX1 CAC
366 SOM ns N*Tingerling's Nanda Walimai 3 Uros 8 (PR) Lis Helene EX1 CAPIB
367 SOM as Haiko Walimai de la Cornaline 3 Uros 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB
368 SPH II / SPH n 03 21 FI*Hebblas Julius 3 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 NOM
369 SPH IV / SPH f 03 21 FI*Hebblas Karmelle 3 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene EX1
370 SPH IV / SPH d 03 21 FI*Hebblas Kiara 3 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene EX1
371 SPH V / SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro 3 Uros 1 (SC) Räihä Jarmo KM BIV NOM
372 SPH V / SPH n 09 21 32 LV*Otomi Beautiful Butterfly 3 Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
373 SPH V / SPH g 09 32 FI*Hebblas Hedia 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
374 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 3 Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1 NOM BIS
375 SPH V / SPH g 09 33 FI*Evilurbastet Niagara-Nesmejana 3 Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo Abs
376 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 3 Naaras 4 (GIP) Räihä Jarmo EX1 CAPS
377 BAL w 67 FI*Fercatin Odipin William 4 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
378 BAL b FI*Fercatin Minzay Pinocchio 4 Uros 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
379 BAL b FI*BaliDancer's Flor Fandango 4 Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
380 BAL b FI*BaliDancer's Cool Mint 4 Uros 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
381 BAL c FI*BaliDancer's Caya 4 Naaras 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS NOM
382 BAL h FI*Mummeli Dinazinha Queena 4 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
383 OLH p FI*Fercatin Odenox Xina 4 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
384 OLH n 25 Topeng News Flash of Noxx 4 Uros 1 (SC) Stoa Caroline KM NOM BIS
385 OLH f 24 FI*Noxx Cassiopeia 4 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
386 OSH n FI*Mummeli Sofinha Viliina 4 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
387 OSH c FI*BaliDancer's Eleeza 4 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC NOM
388 OSH f FI*Ori-Katin Pussy Katnip 4 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1 NOM
389 OSH h FI*Skazki Sametti Tigrovna 4 Naaras 8 (PR) Stoa Caroline EX1 CAPIB
390 OSH n 24 FI*LoveOriental Peggy 4 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1 NOM BIS
391 OSH n 25 Phoenix Arakan, CZ 4 Uros 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
392 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1 NOM
393 OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS
394 OSH b 22 FI*Bigear Prince Edward 4 Uros 8 (PR) Hämäläinen Satu EX1 CAPIB
395 OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe 4 Uros 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
396 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
397 OSH g 24 FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa 4 Naaras 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS NOM
398 OSH bs 24 FI*Jalecat's LeeLoo 4 Naaras 8 (PR) Hämäläinen Satu EX1 CAPIB
399 OSH b 02 FI*Pinewoods Sugar and Spice 4 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1 NOM
400 OSH f 02 21 FI*Pinewoods Truly Madly Deeply 4 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte Abs
401 OSH bs 03 24 FI*Jalecat's SinCityGirl 4 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu OSH b 24 03
402 PEB III / PEB e Ideallisa El Gato De Luna 4 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu Abs
403 PEB V / PEB n 33 Veni-Vidi-Vici Del Iris 4 Naaras 4 (GIP) Kaae Dorte Abs
404 SIA n S*Nova Star Twix 4 Uros 17 (Veteraani) Stoa Caroline 1 NOM BIS
404 SIA n S*Nova Star Twix 4 Uros 2 (SP) Kaae Dorte KM NOM BIS
405 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel 4 Naaras 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS
406 SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 1 (SC) Hämäläinen Satu KM NOM
407 SIA a FIN*Arhantin Osborne 4 Uros 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB
408 SIA b Ralph Sia Alicia, CZ 4 Uros 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
409 SIA b San-Toi North Star of Plan-A 4 Uros 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
410 SIA b FI*Vuorikatin AinutKertainen 4 Uros 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB NOM
411 SIA c FI*Twist-Tiramisun New Look 4 Naaras 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS BIV NOM BIS
412 SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla 4 Uros 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS NOM
413 SIA c FI*Kelmikerhon Kevätkaihonkukka 4 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1 NOM BIS
414 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS NOM BIS
415 SIA a 21 FI*Keskimaan Leavings Leevi 4 Uros 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
416 SIA g 21 FIN*Sini-Diivan Linda 4 Naaras 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP NOM
417 SYL n 03 21 FI*Mummeli Qianinho Uula 4 Uros 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
418 SYS n 03 FI*Ori-Katin Michiko Iki-Oma 4 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 NOM
419 SYS b 01 21 FI*Pinewoods Tequila Sunrise 4 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
419 SYS b 01 21 FI*Pinewoods Tequila Sunrise 4 Uros 13c (Määrittely) Stoa Caroline SYS b 02 21
420 SYS f 01 21 FI*Pinewoods Thrills In the Night 4 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
421 HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Kaae Dorte 1 NOM
422 HCL Viivi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Kaae Dorte 2
423 HCL Peku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Stoa Caroline 1 NOM BIS
423 HCL Peku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Kaae Dorte 1 NOM BIS
424 HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Stoa Caroline 2
424 HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoa Caroline 2
425 HCS Ninja Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Stoa Caroline 1 NOM BIS
426 HCS Vesku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoa Caroline 1 NOM
460 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Hämäläinen Satu CYM 51-52, EUR n 22, OCI b 24, BAL c, CRX III, CRX V, OLH f 24, OSH a 24, OSH b 03 24, OSH b 22, OSH bs 24, OSH f 24, PEB III, SIA a, SIA b, SIA b 02 21, SIA n 03, SIA n 21, SPH II 31
Kaae Dorte NFO VI (13c), ACL VIII (13c), MCO VII (13c), NFO VIII (13c), SIB VII (13c), ACS IV (13c), BAL b, BAL n 03 21, OSH f, OSH f 02 21, OSH g 24, OSH n, PEB V, SIA a 21, SIA c, SIA f 01 21, SIA n, HCL, VET 1, VET 2 32
Klein Gasbarri Hana EXO n 03 24, EXO n 22, PER a, PER a 03 22, PER b 24, PER d 33, PER ds 22 62, PER f, PER f 03 22, PER n 03, PER n 24, PER n 33, RAG a 03, RAG a 03 21, RAG a 04, RAG e 03, RAG n 04 21, SBI f, TUV f 61-63, NEM I, NFO VII, NFO VIII, SIB IV, SIB VIII 39
Lis Helene BSH f, BUR e, BUR h, BUR n, EUR f, EUR f 22, EUR f 24, EUR fs, EUR g 22, OCI o 24, CRX VIII, JBT a 03 24, JBT f 01 62, JBT n 01 21, JBT n 01 21 62, SOM as, SOM n, SOM ns, SOM p, SPH IV 42
Lund Lone RAG f, SBI c, MCO III, MCO VI, NFO II, TUA II, BSH e, BSH g, BSH ns 11, BUR b, BUR f, EUR a 22, EUR n 24, OCI c 24, CRX II, DSP III 42
Mastrangelo Donatella BEN n 24, CYM 53, KOR, MAU ns, MAU ns 24, OCI a 24, SIN, ABY n, CRX VII, DRX III, SOM a, SOM o 30
Preiss Karl EUR (13a), OCI o 24 (13c), RAG a, RAG n 04, SBI b 21, ACL X, MCO V, NFO III, NFO VI, SIB V, TUA IX 40
Räihä Jarmo BEN n 24 32, BSH a, BSH d, BSH ns 24 62, BSH ns 24 64, EUR a, EUR d 22, EUR e, EUR e 24, EUR f 23, ABY o, CRX I, CRX IX, SPH V, VET 3, VET 4 44
Sagurski Dietmar EUR as 23, EUR d 24, EUR ns 22, EUR ns 23, EUR ns 24, OCI n 24, OCI ns 24, ABY a, CRX IV, CRX VI, RUS 35
Stoa Caroline SIA b 02 21 (13c), EXO a 02 21 62, EXO n, EXO n 02 62, EXO n 24, PER as, PER d, PER d 24, PER f 03, PER f 22, PER fs 03 23, PER n, PER w 62, PER w 63, BAL h 21, BAL w 67, OLH n 25, OLH p, OSH b 02, OSH c, OSH d 25, OSH h, OSH n 24, OSH n 25, SIA g 21, HCS, VET 4, VET Kotikissat 37
Veland Anne RAG a 04 21, RAG d 04, RAG h 03, RAG n 21, SBI a, SBI b, SBI c 21, SBI d 21, ACL III, ACL V, ACL VI, ACL XI, ACS IV, ACS X, MCO I, MCO IV, MCO VII, MCO VIII, NFO IX, NFO V, SIB VII, TUA VI 40
Wikström Bjarne RAG c 04, RAG d 03, RAG n, RAG n 03, SBI a 21, SBI n, TUV d 61-63, TUV n 61-63, ACL VIII, MCO II, NFO IV, SIB III, SIB IX, SIB VI, TUA I, TUA V 39
12 tuomaria.