Omakissa
SUROK 170. Kansainvälinen näyttely
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 13.3.2022 Loppuu 13.3.2022
Ilmoittautuminen alkaa 24.1.2022 Ilmoittautuminen loppuu 14.2.2022
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 3.3.2022
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 500   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Aino Areena, Maamiehenkatu 14, 04400 Järvenpää
Toimihenkilöt Puheenjohtaja: Pia Nyman, puheenjohtaja@surok.fi, puh: 0505432987
Näyttelypäällikö: Paula Puotiniemi, nayttelypaallikko@surok.fi, puh: 0400431655
Näyttelysihteeri: Eeva Lindblom, Kantohaka 4 H 31, 02410 Kirkkonummi 0503466746. show@surok.fi
Rotu- ja myyntipöydät: Varaukset kauppiaat@surok.fi
Raha-asiat: Sari Sinkko, rahastonhoitaja@surok.fi
Pääassistentti: Kirsi Ovaskainen, assistentti ilmoittautumiset osoitteeseen: assistentit@surok.fi


Lisätietoja -- KUTSU --
Ilmoittautuminen avautuu maanantaina 24.1.2022 Klo 18:00
 
Näyttelymaksut:
SUROKin jäsenet 37€,
muut FIFe-yhdistysten jäsenet 40€,
ei FIFe-kissat 50€.
Leimakortit käytössä.
Veteraaniluokka 15€ normaaliarvostelun lisäksi, pelkkä veteraaniluokka normaali näyttelymaksu. Tarkistusluokka 15 € arvostelun yhteydessä, Ilman arvostelua 25€.
Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia muun luokan yhteydessä.
Näyttelyluettelo Omakissan kautta tilattuna 5€.
Maksa käyttäen Omakissan viitenumeroa, eräpäivä on ilmoittautumispäivä! Maksamattomat ja kesken-tilassa olevat ilmoittautumiset hylätään. Leimakortilla maksettaessa kirjoita ilmoitetun kissan ja ilmoittajan nimet ja lähetä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen.  Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Ilmoittautuminen on sitova. Jos näyttelyilmoittautumista ei peruta eikä makseta, pidätämme oikeuden olla hyväksymättä jatkossa ilmoittajan kissoja SUROK:n järjestämiin näyttelyihin.
Muut kuin väri- ja luokkamuutokset tehtävä 2.3.2022 mennessä, muutokset sähköpostilla show@surok.fi.

Vallitsevan koronapandemiatilanteen vuoksi seuraamme rajoituksia ja toivomme, että emme joudu perumaan tätäkin näyttelyä.
 
Viimeinen mahdollinen rokotuspäivä näyttelyyn on perjantai 25.2.2022!




Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 74 73 0 0 1
2 108 106 0 0 2
3 63 60 0 1 2
4 81 81 0 0 0
Kotikissat 6 6 0 0 0
Yhteensä 332 326 0 1 5

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 17 (Veteraani) Turpeinen Riikka 2
1 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS
2 EXO n 24 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger 1 Uros 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP NOM BIS
3 EXO e 22 FI*Ayser's Creamy Dreame 1 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB NOM
4 PER n IT*Giufrans Everest 1 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC BIV NOM BIS
5 PER n Preciousice Beyonce of Kultaviiksen 1 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
6 PER n FI*Mimosan Åh I Wanna Go 1 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1 NOM
7 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
7 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 17 (Veteraani) Turpeinen Riikka 1 NOM
7 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM
8 PER a FI*Ocean-Minded Maradonna 1 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
9 PER a FI*Ocean-Minded Mercury 1 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
10 PER d FI*Kultaviiksen Odessa 1 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
11 PER f FI*Timanfaya Just Another Dream 1 Naaras 1 (SC) Kaae Dorte KM
12 PER f FI*Mimosan Åll I Wanted 1 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1 NOM BIS
13 PER f FI*Timanfaya Magic Of Love 1 Naaras 8 (PR) Kaae Dorte EX1 CAPIB
14 PER ns FI*Kultaviiksen Smokey Wilson 1 Uros 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
15 PER f 24 FI*Timanfaya She Will Be Loved 1 Naaras 2 (SP) Stoa Caroline KM
16 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
17 PER a 03 22 Diapason Bluesky of Dirlandan 1 Uros 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1 NOM
18 PER f 03 22 Whitney Diamond Flawless*BY 1 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
19 PER n 33 Sinihuiskan Fenix 1 Uros 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
20 PER e 33 Endless Tale Be a Dream 1 Naaras 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB NOM BIS
21 RAG n FI*Snowrag Frisco Kid 1 Uros 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS
22 RAG a FI*Satinante's Bluebird Xara Florinna 1 Naaras 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
23 RAG e FI*Utuinen Dewey McDuck 1 Uros 12 (Pennut) Kaae Dorte Abs
24 RAG g FI*Rookatin Adolfiina 1 Naaras 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP NOM
25 RAG n 03 FI*Midnightdolls Little Queenie 1 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
26 RAG n 03 FI*Valkokullan Tornero 1 Uros 8 (PR) Stoa Caroline EX1 CAPIB
27 RAG n 03 Starring Hero 1 Uros 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
28 RAG n 04 FI*Jylhärinteen Milla Magia 1 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
29 RAG n 04 Ryoko edle von den Lichtalben 1 Naaras 17 (Veteraani) Turpeinen Riikka 4
29 RAG n 04 Ryoko edle von den Lichtalben 1 Naaras 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS
30 RAG n 04 FI*Collicatin Adalmina 1 Naaras 6 (IP) Kaae Dorte EX1 CAGPIB
31 RAG a 03 FI*Midnightdolls There Must Be An Angel 1 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
32 RAG a 03 FI*Collicatin Jailhouse Rock 1 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
33 RAG a 03 S*Asterion's Bodil 1 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV NOM
34 RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Royal Glorious Sapphire 1 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM BIV NOM
35 RAG a 03 FI*Dollyblues You Are The Sunshine 1 Naaras 17 (Veteraani) Turpeinen Riikka 3
35 RAG a 03 FI*Dollyblues You Are The Sunshine 1 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM
36 RAG a 03 FI*Colorstar's Veuve Clicquot 1 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
37 RAG a 04 FI*Snowrag Rose Maylie 1 Naaras 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
38 RAG a 04 FI*Ragtail Åskguden Tors son Magni 1 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
39 RAG a 04 FI*Colorstar's Expecto Patronum 1 Uros 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB NOM
40 RAG d 03 FI*Dollyblues Higher Power 1 Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
41 RAG e 04 FI*Talvililjan Cheese Cake 1 Uros 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB NOM
42 RAG g 03 FI*Jylhärinteen Arielle 1 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
43 RAG d 04 21 FI*Collicatin Vaahteramäen Eemeli 1 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1 NOM BIS
44 SBI n Galileo vom Perlenmeer*D 1 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 No Cert
45 SBI n FI*JoJon Lixiang Pic 1 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
46 SBI n Sarapou Laty Mery, CZ 1 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 BIV
47 SBI a Lyrene Wonder Waverley 1 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
48 SBI b FI*JoJon Duixiang Mei 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
48 SBI b FI*JoJon Duixiang Mei 1 Uros 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB BIV
49 SBI b FI*Bluemanor Lady Baghera 1 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
50 SBI b FI*Bluemanor Lady Beata 1 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX2
51 SBI b FI*Bluemanor Lady Bianca 1 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX3
52 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP NOM BIS
53 SBI e FI*Fioliinan Alvaro 1 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
54 SBI g FI*Harebell Unni Othelia 1 Naaras 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB NOM
55 SBI n 21 FI*Mimitan Levi 1 Uros 6 (IP) Kaae Dorte EX1 CAGPIB
56 SBI b 21 Salo-Cat Andi Alexandro 1 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
57 SBI b 21 S*Snow Road Esse Lady Eri'danus 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
57 SBI b 21 S*Snow Road Esse Lady Eri'danus 1 Naaras 17 (Veteraani) Turpeinen Riikka Arvosteltu
57 SBI b 21 S*Snow Road Esse Lady Eri'danus 1 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
58 SBI b 21 FI*Ziazan Qeshira 1 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC BIV NOM
59 SBI b 21 FI*Ziazan King Sargon 1 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
60 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 17 (Veteraani) Turpeinen Riikka 1 NOM BIS
61 SBI d 21 FI*Samsonez Edwin 1 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
62 SBI d 21 FI*Njaalan TygerTyger 1 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
63 SBI e 21 FI*Samsonez Edward 1 Uros 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
64 SBI g 21 FI*Njaalan NorpsNorps 1 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
65 SBI g 21 FI*Annmark Mirine 1 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
66 ACL II / ACL n 03 FI*Siriuksen AstiCurl 2 Uros 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS
67 ACL III / ACL n 24 FI*Murmelin Jane Jasmina 2 Naaras 9 (Avoin) Báliková Katarina EX1 CAC
68 ACL III / ACL n 22 FI*Siriuksen MaiaCurl 2 Naaras 7 (CH) Báliková Katarina EX1 CACIB NOM
69 ACL III / ACL n 22 FI*Siriuksen ManzoniCurl 2 Uros 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 3
69 ACL III / ACL n 22 FI*Siriuksen ManzoniCurl 2 Uros 6 (IP) Báliková Katarina EX1 CAGPIB
70 ACL IV / ACL n 03 22 FI*Siriuksen AlfaCurl 2 Uros 4 (GIP) Turpeinen Riikka EX1 CAPS
71 ACL XI / ACL e 03 21 33 Sugar Curl Souffle' of Siriuksen 2 Uros 5 (IC) Báliková Katarina EX1 CAGCIB
72 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 1 NOM BIS
72 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 2 (SP) Björkander Lena KM NOM
73 ACS V / ACS g 24 FI*Murmelin Luna Larissa 2 Naaras 9 (Avoin) Turpeinen Riikka EX1 CAC
74 ACS VI / ACS d 09 22 FI*Murmelin Kastehelmi 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
75 MCO I / MCO n PL*Amibial Otto 2 Uros 6 (IP) Báliková Katarina EX1 CAGPIB
76 MCO I / MCO a FI*LovelyLife La Boheme Cesira 2 Naaras 8 (PR) Báliková Katarina EX1 CAPIB
77 MCO III / MCO n 22 S*Stortassen's Yrsa 2 Naaras 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1 NOM BIS
78 MCO III / MCO n 22 FI*Mahtitassun GuumaGimma 2 Naaras 4 (GIP) Turpeinen Riikka EX1 CAPS
79 MCO IV / MCO a 03 22 FI*CapePoint Naledi 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX2
80 MCO IV / MCO n 03 22 FI*CapePoint Themba 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
81 MCO IV / MCO n 09 22 Karamel Estate Pearls*RU 2 Naaras 2 (SP) Björkander Lena KM BIV
82 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Goldenstream's Cowboy 2 Uros 4 (GIP) Björkander Lena EX1 CAPS
83 MCO IV / MCO n 09 22 Sandstorm Estate Pearls*RU 2 Uros 8 (PR) Björkander Lena EX1 CAPIB
84 MCO V / MCO f 22 FI*A'Dreams MC Artemiy 2 Uros 3 (GIC) Björkander Lena EX1 No Cert
85 MCO V / MCO e 22 FI*Mostlycats Journey with Happiness 2 Uros 13c (Määrittely) Turpeinen Riikka MCO es 22
85 MCO VII / MCO es 22 FI*Mostlycats Journey with Happiness 2 Uros 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
86 MCO V / MCO d Goodwin Fiery Friend 2 Uros 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
87 MCO V / MCO d 22 FI*AmurrIlves Donna 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena Abs
88 MCO V / MCO f 24 Mostly Martha Estate Pearl's*RU 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX2
89 MCO V / MCO d FI*HoneyCoon's Into The Fire 2 Uros 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB
90 MCO V / MCO d FI*Rotcat Taranis 2 Uros 6 (IP) Björkander Lena EX2
91 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Escape's O'Miziaki 2 Uros 3 (GIC) Báliková Katarina EX1 CACS
92 MCO VI / MCO f 03 24 FI*Stout-hearted Kat von Teese 2 Naaras 9 (Avoin) Báliková Katarina EX1 CAC
93 MCO VI / MCO f 09 22 Qoqetta Punto Valentino, CZ 2 Naaras 11 (Nuoret) Báliková Katarina EX1 BIV
94 MCO VI / MCO d 09 25 FI*Stout-hearted Cosmic Ruby 2 Uros 12 (Pennut) Báliková Katarina EX1
95 MCO V / MCO f 22 Evonne Fleur Gold Oskar 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1 BIV
96 MCO VI / MCO f 09 24 FI*Stout-hearted Her Royal Highness Meghan 2 Naaras 4 (GIP) Báliková Katarina EX1 CAPS NOM
97 MCO VII / MCO es FI*Mahtitassun Sabotaasi 2 Uros 7 (CH) Björkander Lena EX1 CACIB BIV
98 MCO VII / MCO ns PL*Amibial Ethan II 2 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
99 MCO VIII / MCO ds 09 22 Orange Triumph Olimpian*RU 2 Uros 3 (GIC) Turpeinen Riikka EX1 CACS
100 MCO VIII / MCO ns 09 25 FI*Rotcat Sirekan 2 Uros 7 (CH) Turpeinen Riikka EX1 CACIB
101 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI*NomenEst Naomi Campbell 2 Naaras 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1 BIV
102 MCO IV / MCO a 09 24 FI*Stout-hearted A dream with in a dream 2 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX1 BIV
103 MCO VIII / MCO fs 09 23 PL*Nextstar Gin Gin 2 Naaras 8 (PR) Turpeinen Riikka EX1 CAPIB
104 MCO VIII / MCO ns 03 25 FI*Stout-hearted Vulcan 2 Uros 10 (KAS) Turpeinen Riikka EX1 CAP
105 MCO IX / MCO w 62 Patricia Punto Valentino, CZ 2 Naaras 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1
106 MCO IX / MCO w 63 FI*Pinewoods Janis Joplin 2 Naaras 12 (Pennut) Turpeinen Riikka Abs
107 MCO IX / MCO w 61 FI*Rotcat Waina 2 Naaras 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX1
108 MCO IX / MCO w 63 FI*Rotcat Tomboy Of Finland 2 Naaras 4 (GIP) Turpeinen Riikka EX1 CAPS
109 NEM I / NEM ns 21 FI*Itäruusun Artem the Real Sputnik 2 Uros 9 (Avoin) Björkander Lena EX2
110 NEM I / NEM f 21 FI*BluemoonPearl's Margaritifera Fortis 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC BIV
111 NEM I / NEM a 21 FI*Pikku-Priin Princess Neymarinda 2 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1
112 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Karakallion Keisarinna 2 Naaras 2 (SP) Björkander Lena KM NOM BIS
113 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Great Polka 2 Uros 3 (GIC) Báliková Katarina EX1 CACS
114 NEM II / NEM a 03 21 Virgil Z Chřibských hor, CZ 2 Uros 11 (Nuoret) Báliková Katarina EX1 BIV NOM
115 NEM II / NEM a 09 21 FI*Pikku-Priin Lyyti Lumimarja 2 Naaras 12 (Pennut) Báliková Katarina EX1
116 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Elite Queen 2 Naaras 2 (SP) Báliková Katarina KM
117 NFO II / NFO n 09 NO*Havstrilens Robyn 2 Naaras 3 (GIC) Turpeinen Riikka EX1 CACS
118 NFO II / NFO n 03 FI*Siniidan Valkmusa 2 Naaras 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX1 NOM
119 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 1 NOM
119 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 2 (SP) Turpeinen Riikka KM NOM
120 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Hellä Lempi 2 Naaras 1 (SC) Báliková Katarina KM
121 NFO IV / NFO n 03 22 IT*Norr Venn's Ecstasy 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
121 NFO IV / NFO n 03 22 IT*Norr Venn's Ecstasy 2 Uros 1 (SC) Báliková Katarina KM
122 NFO IV / NFO n 09 24 SE*Lisselbacks Mars 2 Uros 5 (IC) Báliková Katarina EX1 CAGCIB
123 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Megaflare 2 Uros 7 (CH) Báliková Katarina EX2
124 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Kirsikan Jytky 2 Uros 7 (CH) Báliková Katarina EX1 CACIB BIV NOM BIS
125 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Vader 2 Uros 12 (Pennut) Báliková Katarina EX1 NOM BIS
126 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Tenho 2 Uros 6 (IP) Báliková Katarina EX1 CAGPIB
127 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Kirsikan Jekku 2 Uros 8 (PR) Báliková Katarina EX1 CAPIB BIV
128 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Cupid Crystal 2 Naaras 10 (KAS) Báliková Katarina EX1 CAP
129 NFO V / NFO f FI*Haaveeni Tähdistä Kaunein 2 Naaras 9 (Avoin) Báliková Katarina EX1 CAC
130 NFO V / NFO f 22 FI*Marjametsän Aslakin uni 2 Naaras 7 (CH) Báliková Katarina EX1 CACIB
131 NFO VI / NFO d 03 24 FI*Kissanpolkan Poppari 2 Uros 5 (IC) Turpeinen Riikka EX1 CAGCIB
132 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Siniidan Treasure Planet 2 Naaras 5 (IC) Turpeinen Riikka EX1 CAGCIB
133 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Carwalions Geisli 2 Naaras 9 (Avoin) Turpeinen Riikka EX1 CAC BIV NOM
134 NFO VI / NFO g 03 22 FI*Tähtitassun MarjaTerttu 2 Naaras 9 (Avoin) Turpeinen Riikka EX2
135 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 4 (GIP) Turpeinen Riikka EX1 CAPS
136 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Carwalions Chinook 2 Uros 10 (KAS) Turpeinen Riikka EX1 CAP
137 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Tähtitassun JaakkoKulta 2 Uros 8 (PR) Turpeinen Riikka EX1 CAPIB BIV NOM BIS
138 NFO VI / NFO f 09 22 IT*Freya Oyne Witch Glinda 2 Naaras 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 2
138 NFO VI / NFO f 09 22 IT*Freya Oyne Witch Glinda 2 Naaras 10 (KAS) Turpeinen Riikka EX1 CAP
139 NFO VII / NFO gs 22 FI*RockyHill's ChimalisLye 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena NFO fs 22
140 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*Siniidan Chicken Little 2 Naaras 8 (PR) Báliková Katarina EX1 CAPIB
141 NFO IX / NFO w 62 FI*GoldenFurry's Silver Snowman 2 Uros 7 (CH) Turpeinen Riikka EX1 CACIB NOM
142 NFO IX / NFO w 63 FI*Neige-Cristal's Tiffanie 2 Naaras 4 (GIP) Turpeinen Riikka EX1 CAPS
143 SIB II / SIB n 03 FI*SoulSibster's DeLorean 2 Uros 7 (CH) Björkander Lena Abs
144 SIB II / SIB a 09 FI*Pikku-Priin Esko Jokapoika 2 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX1 NOM
145 SIB III / SIB n 24 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
145 SIB III / SIB n 24 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville 2 Naaras 1 (SC) Björkander Lena KM BIV NOM BIS
146 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Umppa-Lumppa 2 Uros 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS NOM
147 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Kaneli 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
148 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan James Bond 2 Uros 5 (IC) Báliková Katarina EX1 CAGCIB
149 SIB IV / SIB n 03 24 FI*Lumikissan Äkästiina Hirmuinen 2 Naaras 11 (Nuoret) Báliková Katarina EX1
150 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Pikku-Priin Lusitano 2 Uros 6 (IP) Báliková Katarina EX1 CAGPIB NOM
151 SIB V / SIB f 24 FI*Jylhäkallion Kiara 2 Naaras 12 (Pennut) Báliková Katarina EX1
152 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Ajatuksen Gaala 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
153 SIB VII / SIB es 24 FI*Taigatupsun Fouette 2 Uros 7 (CH) Turpeinen Riikka EX1 No Cert
154 SIB VII / SIB ns FI*Cherrytail's Continental 2 Uros 6 (IP) Turpeinen Riikka EX1 CAGPIB
155 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 2
155 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Báliková Katarina KM
156 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Bmy-Moumou Miss Flower Power 2 Naaras 9 (Avoin) Báliková Katarina Abs
157 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan Bandiitti 2 Uros 6 (IP) Báliková Katarina EX1 CAGPIB
158 SIB IX / SIB w 64 FI*Lumikissan Ökkis Mönkiäinen 2 Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1 NOM
159 TUA VI / TUA g 09 FI*Kuutamovaaran Adalminan helmi 2 Naaras 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka TUA g
160 TUA IX / TUA w 61 FI*Felesin Stevie Nicks 2 Naaras 7 (CH) Turpeinen Riikka EX1 CACIB
161 BEN n 22 FI*Hopeahännän India Glitter 3 Naaras 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB
162 BEN n 22 FI*Hopeahännän Jasmin Glitter 3 Naaras 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX1
163 BEN n 24 CattiCartano Cloudberry Thief 3 Uros 8 (PR) Billing Jørgen EX1 CAPIB
164 BEN n 22 31 FI*Cajado Botaurus Stellaris 3 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn Abs
165 BLH n 03 FI*Ullukan Iann Leprechaun 3 Uros 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX1 NOM
166 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Uuno Laakso 3 Uros 12 (Pennut) Billing Jørgen EX1 NOM BIS
167 BML I / BML ns 11 31 Jewels Choice Silver Ice 3 Uros 2 (SP) Billing Jørgen KM
168 BSH a FI*Ruusutarhan Viviana 3 Naaras 1 (SC) Tausen Marteinn KM
169 BSH a FI*Feronian Lilja 3 Naaras 2 (SP) Tausen Marteinn Abs
170 BSH e FI*Rhinestone's Josera 3 Uros 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB
171 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 3
171 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Billing Jørgen KM
172 BSH f 24 FI*Bumblebrits Love-a-lot 3 Naaras 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB
173 BSH n 21 33 FI*Duketin Kaunokki 3 Naaras 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB
174 BUR g FI*Hovikissan Nemesis 3 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
175 EUR a 23 FI*Pinkkitassun Yvonne 3 Naaras 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB
176 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Saara 3 Naaras 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
177 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Jóhanna 3 Naaras 4 (GIP) Billing Jørgen EX1 CAPS
178 EUR f 22 FI*Feronian Neilikka 3 Naaras 10 (KAS) Billing Jørgen EX1 CAP
179 EUR f 23 FI*Kontukatin Adalmiina 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 4
179 EUR f 23 FI*Kontukatin Adalmiina 3 Naaras 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB
180 EUR f 23 FI*Pinkkitassun Ofelia 3 Naaras 8 (PR) Tausen Marteinn EX1 CAPIB
181 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 2
181 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Billing Jørgen KM NOM
182 EUR g 23 FI*Pinkkitassun Tove 3 Naaras 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB
183 EUR gs 22 FI*Pinkkitassun Xena 3 Naaras 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB NOM
184 KBL I / KBL n 22 SE*Kot-à-Kuril Kassanova 3 Uros 2 (SP) Billing Jørgen KM NOM
185 KBS II / KBS n 03 24 Moreman Tosia 3 Naaras 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX1
186 KOR FI*Mythai Opale Devi 3 Naaras 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS NOM BIS
187 KOR FI*Vekkuliverstaan Bratwurst 3 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
188 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM
188 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 2 (SP) Tausen Marteinn KM BIV NOM BIS
189 KOR FI*Vekkuliverstaan Barabbas 3 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
190 KOR FI*Vekkuliverstaan Pontius Pilatus 3 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX2
191 MAN 51-52 / MAN a 23 52 FI*Pilkkumin Little Richard 3 Uros 3 (GIC) Billing Jørgen EX1 CACS NOM
192 MAN 51-52 / MAN a 03 51 FI*Touchant Fureur de Vivre 3 Uros 8 (PR) Billing Jørgen EX1 CAPIB
193 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 2
193 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Billing Jørgen KM
194 MAU ns 24 FI*Qurokon Seaside Rendezvous 3 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
195 MAU ns 24 FI*Chai-lai Amal Ayda 3 Naaras 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
196 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM BIS
196 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Tausen Marteinn KM
197 OCI n 24 FI*Moosegrove Kiara 3 Naaras 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS BIV
198 OCI n 24 FI*Northalla Smaug of Erebor 3 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
199 OCI n 24 FI*Moosegrove Angelica Sterling 3 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1 NOM BIS
200 OCI n 24 FI*Moosegrove Casia 3 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
201 OCI b 24 FI*Moosegrove Vincent 3 Uros 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
202 OCI b 24 FI*Vinkeä Säpinä-Sussu 3 Naaras 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
203 OCI b 24 FI*Somalinnan Gwen 3 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
204 OCI b 24 FI*WiliWilla Berenices 3 Naaras 8 (PR) Tausen Marteinn EX1 CAPIB
205 OCI c 24 FI*WiliWilla Dragonfly 3 Uros 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB
206 OCI p 24 FI*Somalinnan Shiny Scilla 3 Naaras 12 (Pennut) Billing Jørgen EX1
207 OCI ns 24 FI*ImperatasLegacy Afrodite´s Kiss 3 Naaras 9 (Avoin) Billing Jørgen Abs
208 OCI bs 24 FI*WiliWilla Ocean Explorer 3 Uros 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB
209 OCI os 24 FI*Northalla Runemaster 3 Uros 8 (PR) Billing Jørgen EX1 CAPIB
210 SIN Michael Mikesh von Seidenpelz 3 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
211 SIN FI*Anjupia's Changa Cantik Cauman 3 Uros 8 (PR) Tausen Marteinn EX1 CAPIB NOM BIS
212 SRL II / SRL a 03 FI*Be-Curly Can't' Resist Me 3 Uros 7 (CH) Tausen Marteinn Abs
213 SRL IV / SRL e 03 FI*Be-Curly Unicorns R Real 3 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1 NOM
214 SRS IV / SRS h 03 Psipsina Bubulina 3 Naaras 9 (Avoin) Billing Jørgen EX1 CAC
215 ABY n Velvet d’Amour Quentin Junior 4 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC NOM BIS
216 ABY n FI*Pajuja Accept 4 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX2
217 ABY n FI*Woodcocks Private Joy 4 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
218 ABY n FI*Redcheetah's Bambi 4 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
219 ABY n DK Bifrost Little Miss Vega 4 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 BIV NOM BIS
220 ABY a Thamos Viktor 4 Uros 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS
221 ABY a FI*Woodcocks Purple Rain 4 Uros 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC BIV
222 ABY a FI*Kharn-Ka All Star 4 Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
223 ABY a FI*Nebuankhet Nae Quin! 4 Naaras 4 (GIP) Van Roy Kristof EX1 CAPS
224 ABY o FI*Nebuankhet Siraxta 4 Naaras 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM
225 ABY o FI*Chosen-One Shesepankh Mekerin 4 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
226 ABY p Semerchets Tomin 4 Uros 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB
227 ABY p FI*Kermakupin Ina Bauer 4 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
228 CRX I / CRX o FI*Claypond's Farceur 4 Uros 2 (SP) Van Roy Kristof KM
229 CRX II / CRX a 01 62 FI*FunkyJam's Jue 4 Naaras 7 (CH) Van Roy Kristof EX1 CACIB
230 CRX II / CRX b 03 FI*KittyLady's Ballet Dancer 4 Uros 7 (CH) Van Roy Kristof EX1 CACIB BIV
231 CRX II / CRX n 03 FI*Clamoris Narina 4 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
232 CRX III / CRX fs FI*Piupaws Teija Sopanen 4 Naaras 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
233 CRX IV / CRX f 03 FI*Sommelier's Vixen Spritz 4 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1 NOM BIS
234 CRX IV / CRX ds 03 FI*Piupaws Bixbite 4 Uros 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1
235 CRX V / CRX b 24 FI*Derekaz Bad Attitude Dude 4 Uros 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1 NOM
236 CRX VII / CRX f 32 Demian Walpuri 4 Naaras 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS BIV NOM
237 CRX VII / CRX n 32 FI*Claypond's Taneli 4 Uros 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
238 CRX VII / CRX f 33 FI*FunkyJam's Double Trouble 4 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
239 CRX VII / CRX n 33 FI*FunkyJam's Candy Pop 4 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
240 CRX IX / CRX w 62 FI*Mimic Cassiopeia 4 Naaras 7 (CH) Lindelöf Sirpa Abs
241 DRX I / DRX n FI*Åbodas Amira 4 Naaras 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB
242 DRX II / DRX n 02 62 S*Tösa's Mot alla Odds 4 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
243 DRX II / DRX n 03 FI*Åbodas Baldur 4 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1 NOM
244 DRX III / DRX d FI*Åbodas Dumbo 4 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
245 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga 4 Naaras 4 (GIP) Lindelöf Sirpa Abs
246 DRX V / DRX n 22 FI*Bravefellow KatriHelena 4 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
247 DRX VII / DRX n 21 33 FI*Avariel Rockruff 4 Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
248 OSH b ES*Thanarat Teddy 4 Naaras 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
249 OSH d FI*Eirenen Flying Flash 4 Uros 2 (SP) Eriksson Ulrika KM
250 OSH n 24 FI*TinyAlien Believe to understand 4 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
251 OSH n 24 FI*Vintterin Uolevi Vapunpoika 4 Uros 4 (GIP) Van Roy Kristof Abs
252 OSH a 24 FI*LoudMeow Stormwind 4 Uros 8 (PR) Van Roy Kristof EX1 CAPIB
253 OSH b 23 FI*Sylimykkyrän Cool Carlos 4 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa Abs
254 OSH c 22 Sylvanas Via Nocturna*PL 4 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
255 OSH c 24 FI*LoudMeow Moonshine 4 Uros 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM
256 OSH d 24 FI*Millamarin OmenaKaneli 4 Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1
257 OSH d 24 Gucci Abla-Gato*PL 4 Uros 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 No Cert
258 OSH e 24 Saurfang Via Nocturna*PL 4 Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
259 OSH ns 24 FI*Millamarin Koodinimi Hidas 4 Uros 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS NOM
260 OSH n 03 FI*LoveOriental Ximenes 4 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa Abs
261 RUS Katzenhof Christina Regina 4 Naaras 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS BIV
262 RUS FI*BlueLair's Wig Wam Bam 4 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX2
263 RUS FI*Zarin Sointu 4 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
264 RUS FI*Zarin Hallelujah 4 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1 BIV NOM
265 RUS FI*Albergan Kala-Maija 4 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 NOM
266 RUS FI*Rusalka Renata 4 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX2
267 RUS FI*Janatuisen Sandrino Il Vivace 4 Uros 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS
268 RUS FI*BlueLair's White Heart Hickory 4 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
269 SIA n Blagodar Trel 4 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
270 SIA n FI*Kaspektin Kanttarilla kantarelli 4 Uros 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP
271 SIA d FI*TaikaTomun Yrjänä Yritteliäs 4 Uros 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP NOM
272 SIA e FI*Plan-A KaspektinKauhuKakara 4 Uros 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
273 SIA h FI*Kaspektin Persepolis 4 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
274 SIA n 21 Solo v.d. Gruenstiege 4 Uros 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB NOM
275 SIA n 21 FI*Triangle Kismet for Ballawhane 4 Naaras 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB NOM BIS
276 SOM n FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave 4 Uros 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM NOM
277 SOM n S*All Inclusive Ruby 4 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
278 SOM n FI*Kharn-Ka RealSwiftFox 4 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC BIV NOM
279 SOM n FI*Kharn-Ka Unique Creation 4 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
280 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 17 (Veteraani) Billing Jørgen 1 NOM BIS
280 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM NOM BIS
281 SOM n FI*Vulpes Aletheia 4 Naaras 4 (GIP) Lindelöf Sirpa Abs
282 SOM a FI*Foxkiss Falco alopex 4 Uros 1 (SC) Van Roy Kristof KM
283 SPH I / SPH n 21 FI*Hebblas Forever Totoro 4 Uros 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB
284 SPH II / SPH n 02 21 62 SE*Pink Catillac Hugo 4 Uros 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
285 SPH III / SPH f FI*Hebblas Viona 4 Naaras 2 (SP) Eriksson Ulrika KM NOM
286 SPH IV / SPH h 02 62 FI*Hebblas Chocolate Chip 4 Naaras 3 (GIC) Van Roy Kristof Abs
287 SPH IV / SPH f 09 FI*Hebblas Gemma 4 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
288 SPH V / SPH f 03 32 Murashoff Aurora Borealis 4 Naaras 1 (SC) Van Roy Kristof KM
289 SPH V / SPH n 32 FI*Fairygold's Amos Alonso 4 Uros 7 (CH) Van Roy Kristof EX1 CACIB
290 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Jackomon's Bernita 4 Naaras 7 (CH) Van Roy Kristof EX1 CACIB
291 SPH V / SPH d 32 Nudelook Little Warrior 4 Uros 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC BIV
292 SPH V / SPH n 33 FI*Åbodas Jokinen 4 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
293 SPH V / SPH f 03 33 FI*Hebblas Ximena 4 Naaras 2 (SP) Van Roy Kristof KM NOM BIS
294 SPH V / SPH d 03 32 Av Ljusalfheim Zephyr 4 Uros 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP
295 HCL Kelmi Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Kaae Dorte 1 NOM BIS
295 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Björkander Lena 1 NOM BIS
296 HCL Muppe Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Björkander Lena Abs
297 HCL Turbo Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Björkander Lena 1
298 HCS Diamantia Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Eriksson Ulrika 1 NOM
299 HCS Kalle Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Eriksson Ulrika Abs
300 NEM I / NEM n 21 FI*Maccabee Heez Purrfect 2 Uros 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
301 NEM I / NEM a 21 FI*Maccabee Russian Lullaby 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena Abs
325 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Báliková Katarina ACL III, ACL XI, MCO I, MCO VI, NEM II, NFO IV, NFO V, NFO VIII, SIB IV, SIB V, SIB VIII 34
Billing Jørgen BEN n 22, BEN n 24, BLH n 03, BML I, BSH f, BSH f 24, BSH n 21 33, EUR f 22, EUR f 24, EUR g 23, EUR gs 22, KBL I, KBS II, MAN 51-52, MAU ns, OCI c 24, OCI ns 24, OCI os 24, OCI p 24, SRS IV, VET 4 25
Björkander Lena Tark. kat. 2, ACL II, ACS III, ACS VI, MCO IV, MCO V, MCO VII, NEM I, NFO VII, SIB II, SIB III, SIB IX, SIB VI, HCL 36
Eriksson Ulrika ABY n, CRX III, CRX VII, DRX II, DRX V, OSH b, OSH d, OSH ns 24, SIA e, SPH III, HCS 20
Fonsén Mira EXO e 22, PER a, PER f 03 22, PER n 01 62, RAG a 03, SBI b 21, SBI e, SBI g 21, SBI n, VET 3 28
Kaae Dorte EXO n 24, PER a 03 22, PER e 33, PER f, PER n 33, PER ns, RAG a, RAG d 03, RAG e, RAG e 04, RAG n 04, SBI b, SBI e 21, SBI n 21, VET Kotikissat 23
Lindelöf Sirpa ABY o, ABY p, CRX IX, DRX III, DRX VII, OSH b 23, OSH c 22, OSH c 24, OSH n 03, RUS, SOM n, SPH I, VET 2 32
Stoa Caroline EXO n, PER d, PER f 24, PER n, RAG a 04, RAG d 04 21, RAG g, RAG g 03, RAG n, RAG n 03, SBI a, SBI d 21, SBI g 20
Tausen Marteinn +oppilas, BEN n 22 31, BSH a, BSH e, BUR g, EUR a 23, EUR d 22, EUR f 23, KOR, MAU ns 24, OCI b 24, OCI bs 24, OCI n 24, SIN, SRL II, SRL IV 30
Turpeinen Riikka Tark. kat.2, ACL IV, ACS V, MCO III, MCO IX, MCO VIII, NFO II, NFO IX, NFO VI, SIB VII, TUA IX, TUA VI, VET 1 37
Van Roy Kristof ABY a, CRX I, CRX II, CRX IV, CRX V, DRX I, OSH a 24, OSH d 24, OSH e 24, OSH n 24, SIA d, SIA h, SIA n, SIA n 21, SOM a, SPH II, SPH IV, SPH V 35
11 tuomaria.