Omakissa
SUROK 169. Kansainvälinen näyttely
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 12.3.2022 Loppuu 12.3.2022
Ilmoittautuminen alkaa 24.1.2022 Ilmoittautuminen loppuu 14.2.2022
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 3.3.2022
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 500   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Aino Areena, Maamiehenkatu 14, 04400 Järvenpää
Toimihenkilöt Puheenjohtaja: Pia Nyman, puheenjohtaja@surok.fi, puh: 0505432987
Näyttelypäällikö: Paula Puotiniemi, nayttelypaallikko@surok.fi, puh: 0400431655
Näyttelysihteeri: Eeva Lindblom, Kantohaka 4 H 31, 02410 Kirkkonummi 0503466746. show@surok.fi
Rotu- ja myyntipöydät: Varaukset kauppiaat@surok.fi
Raha-asiat: Sari Sinkko, rahastonhoitaja@surok.fi
Pääassistentti: Kirsi Ovaskainen, assistentti ilmoittautumiset osoitteeseen: assistentit@surok.fi


Lisätietoja -- KUTSU --
Ilmoittautuminen avautuu maanantaina 24.1.2022 Klo 18:00
 
Näyttelymaksut:
SUROKin jäsenet 37€,
muut FIFe-yhdistysten jäsenet 40€,
ei FIFe-kissat 50€.
Leimakortit käytössä.
Veteraaniluokka 15€ normaaliarvostelun lisäksi, pelkkä veteraaniluokka normaali näyttelymaksu. Tarkistusluokka 15 € arvostelun yhteydessä, Ilman arvostelua 25€.
Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia muun luokan yhteydessä.
Näyttelyluettelo Omakissan kautta tilattuna 5€.
Maksa käyttäen Omakissan viitenumeroa, eräpäivä on ilmoittautumispäivä! Maksamattomat ja kesken-tilassa olevat ilmoittautumiset hylätään. Leimakortilla maksettaessa kirjoita ilmoitetun kissan ja ilmoittajan nimet ja lähetä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen.  Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Ilmoittautuminen on sitova. Jos näyttelyilmoittautumista ei peruta eikä makseta, pidätämme oikeuden olla hyväksymättä jatkossa ilmoittajan kissoja SUROK:n järjestämiin näyttelyihin.
Muut kuin väri- ja luokkamuutokset tehtävä 2.3.2022 mennessä, muutokset sähköpostilla show@surok.fi.
Vallitsevan koronapandemiatilanteen vuoksi seuraamme rajoituksia ja toivomme, että emme joudu perumaan tätäkin näyttelyä.
 
Viimeinen mahdollinen rokotuspäivä näyttelyyn on perjantai 25.2.2022!




Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 111 111 0 0 0
2 127 126 0 0 1
3 89 88 0 0 1
4 93 91 0 0 2
Kotikissat 9 9 0 0 0
Yhteensä 429 425 0 0 4

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*AzuLejo's Mombasa 1 Naaras 5 (IC) Turpeinen Riikka EX1 CAGCIB
2 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM BIS
2 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 4 (GIP) Turpeinen Riikka EX1 CAPS
3 EXO n 24 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger 1 Uros 10 (KAS) Billing Jørgen EX1 CAP
4 EXO e 22 FI*Ayser's Creamy Dreame 1 Uros 7 (CH) Turpeinen Riikka EX1 CACIB
5 EXO g 03 23 FI*Whispers Oxana 1 Naaras 10 (KAS) Báliková Katarina EX1 CAP
6 EXO g 03 24 FI*Kermaviiksen Orvokki 1 Naaras 12 (Pennut) Báliková Katarina Abs
7 EXO d 21 33 Ayser's Genius 1 Uros 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB
8 PER n IT*Giufrans Everest 1 Uros 9 (Avoin) Báliková Katarina EX1 CAC NOM BIS
9 PER n Preciousice Beyonce of Kultaviiksen 1 Naaras 11 (Nuoret) Báliková Katarina EX1
10 PER n FI*Mimosan Åh I Wanna Go 1 Naaras 12 (Pennut) Báliková Katarina EX1 BIV NOM
11 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
11 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM
11 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 1 (SC) Báliková Katarina KM
12 PER a FI*Ocean-Minded Maradonna 1 Naaras 11 (Nuoret) Báliková Katarina EX1
13 PER a FI*Ocean-Minded Mercury 1 Uros 4 (GIP) Báliková Katarina EX1 CAPS
14 PER d FI*Kultaviiksen Odessa 1 Naaras 5 (IC) Báliková Katarina EX1 CAGCIB
15 PER f FI*Timanfaya Just Another Dream 1 Naaras 3 (GIC) Turpeinen Riikka EX1 CACS
16 PER f FI*Mimosan Åll I Wanted 1 Naaras 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX1 NOM BIS
17 PER f FI*Timanfaya Magic Of Love 1 Naaras 8 (PR) Turpeinen Riikka EX1 CAPIB
18 PER ns FI*Kultaviiksen Smokey Wilson 1 Uros 5 (IC) Báliková Katarina EX1 CAGCIB
19 PER f 24 FI*Timanfaya She Will Be Loved 1 Naaras 2 (SP) Báliková Katarina KM NOM
20 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 4 (GIP) Billing Jørgen EX1 CAPS
21 PER a 03 22 Diapason Bluesky of Dirlandan 1 Uros 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1 NOM BIS
22 PER d 03 24 FI*Dirlandan BumtsiBum 1 Uros 12 (Pennut) Billing Jørgen EX1
23 PER f 03 22 Whitney Diamond Flawless*BY 1 Naaras 5 (IC) Báliková Katarina EX1 CAGCIB
24 PER f 03 22 FI*Jewelstory Temptation 1 Naaras 7 (CH) Báliková Katarina EX1 CACIB NOM BIS
25 RAG n FI*Jylhärinteen Chili 1 Naaras 2 (SP) Báliková Katarina KM BIV
26 RAG n FI*Snowrag Frisco Kid 1 Uros 6 (IP) Báliková Katarina EX1 CAGPIB
27 RAG n Gayaneh Tipula tam-quam 1 Naaras 6 (IP) Báliková Katarina EX1 CAGPIB
28 RAG n Gayaneh Tintinnopsis tango 1 Uros 8 (PR) Báliková Katarina EX1 CAPIB
29 RAG a FI*Satinante's Bluebird Xara Florinna 1 Naaras 3 (GIC) Billing Jørgen EX1 CACS BIV
30 RAG a SE*Nitunas Loch Lomond 1 Uros 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB
31 RAG a FI*BlackRain's Death Becomes Them 1 Naaras 12 (Pennut) Billing Jørgen EX1
32 RAG e FI*Utuinen Dewey McDuck 1 Uros 12 (Pennut) Báliková Katarina Abs
33 RAG g FI*Rookatin Beastiina 1 Naaras 10 (KAS) Turpeinen Riikka EX1 CAP
34 RAG a 21 Gayaneh Wabasso cyano 1 Uros 9 (Avoin) Billing Jørgen EX1 CAC NOM
35 RAG n 03 FI*Barfait's Leon 1 Uros 7 (CH) Turpeinen Riikka EX1 CACIB BIV NOM
36 RAG n 03 NO*Whimsical's Dís 1 Naaras 9 (Avoin) Turpeinen Riikka EX1 CAC
37 RAG n 03 FI*Celestial's Nothing compares 2U 1 Naaras 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1
38 RAG n 03 FI*Midnightdolls Keep The Faith 1 Naaras 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX2
39 RAG n 03 FI*Midnightdolls Little Queenie 1 Naaras 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX1
40 RAG n 03 FI*Cat's-JM Snow-King 1 Uros 6 (IP) Turpeinen Riikka EX1 CAGPIB
41 RAG n 03 FI*Midnightdolls Someone's Singing 1 Uros 8 (PR) Turpeinen Riikka EX1 CAPIB
42 RAG n 03 FI*DollyCats The Pride 1 Uros 10 (KAS) Turpeinen Riikka EX1 CAP BIV NOM
43 RAG n 04 FI*Midnightdolls She Still Loves You 1 Uros 12 (Pennut) Báliková Katarina EX1
44 RAG n 04 FI*Stardoll's Rapunzel 1 Naaras 4 (GIP) Báliková Katarina EX1 CAPS
45 RAG n 04 FI*Collicatin Adalmina 1 Naaras 6 (IP) Báliková Katarina EX1 CAGPIB
46 RAG a 03 FI*Barfait's Grace 1 Naaras 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB
47 RAG a 03 FI*Midnightdolls There Must Be An Angel 1 Naaras 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB NOM
48 RAG a 03 FI*Collicatin Jailhouse Rock 1 Uros 12 (Pennut) Billing Jørgen EX1
49 RAG a 03 S*Asterion's Bodil 1 Naaras 12 (Pennut) Billing Jørgen EX1 BIV NOM
50 RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Royal Glorious Sapphire 1 Uros 2 (SP) Billing Jørgen KM
51 RAG a 03 FI*Dollyblues You Are The Sunshine 1 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 4
51 RAG a 03 FI*Dollyblues You Are The Sunshine 1 Naaras 2 (SP) Billing Jørgen KM
52 RAG a 03 FI*Colorstar's Veuve Clicquot 1 Naaras 4 (GIP) Billing Jørgen EX1 CAPS
53 RAG a 03 FI*Satinante's Norma Natalie 1 Naaras 8 (PR) Billing Jørgen EX1 CAPIB
54 RAG a 03 FI*Valkokullan Washi 1 Uros 10 (KAS) Billing Jørgen EX1 CAP BIV NOM BIS
55 RAG a 04 FI*Satinante's Twinings Catherine 1 Naaras 7 (CH) Turpeinen Riikka EX1 CACIB
56 RAG a 04 FI*Ragtail Åskguden Tors son Magni 1 Uros 9 (Avoin) Turpeinen Riikka EX1 CAC
57 RAG a 04 FI*Midnightdolls Jamaica Moon 1 Uros 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX1 BIV
58 RAG a 04 FI*Birrimirrin Macy Malakite 1 Naaras 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX1
59 RAG a 04 FI*Colorstar's Expecto Patronum 1 Uros 6 (IP) Turpeinen Riikka EX1 CAGPIB
60 RAG a 04 PL*Ragissa Winnetou 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
60 RAG a 04 PL*Ragissa Winnetou 1 Uros 8 (PR) Turpeinen Riikka EX1 CAPIB
61 RAG c 04 FI*Dollgarden's Lunaria 1 Naaras 9 (Avoin) Báliková Katarina EX1 CAC
62 RAG d 03 FI*Dollyblues Higher Power 1 Naaras 9 (Avoin) Billing Jørgen EX1 CAC
63 RAG e 04 FI*Talvililjan Cheese Cake 1 Uros 9 (Avoin) Turpeinen Riikka EX1 CAC
64 RAG n 03 21 Gayaneh Wildia iris 1 Naaras 10 (KAS) Báliková Katarina EX1 CAP
65 RAG n 04 21 Gayaneh Vertigo vicinus 1 Uros 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB
66 RAG n 04 21 Gayaneh Helius Hilaris 1 Uros 4 (GIP) Billing Jørgen EX1 CAPS
67 RAG a 04 21 Gayaneh Winteria era 1 Naaras 7 (CH) Turpeinen Riikka EX1 CACIB
68 RAG a 04 21 Gayaneh Scenedesmus sade 1 Naaras 6 (IP) Turpeinen Riikka EX1 CAGPIB
69 RAG a 04 21 Gayaneh Wawu alpha 1 Uros 10 (KAS) Turpeinen Riikka EX1 CAP
70 RAG d 04 21 FI*Collicatin Vaahteramäen Eemeli 1 Uros 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX1 NOM
71 RAG g 04 21 FI*Dollyblues Brighter Than A Thousand Suns 1 Naaras 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB
72 SBI n FI*Kattimäen Niila Onni 1 Uros 1 (SC) Báliková Katarina KM BIV
73 SBI n Galileo vom Perlenmeer*D 1 Uros 9 (Avoin) Báliková Katarina EX1 CAC
74 SBI n FI*JoJon Lixiang Pic 1 Naaras 9 (Avoin) Báliková Katarina EX1 CAC
75 SBI n FI*ValkoinenRuusu Eevert 1 Uros 11 (Nuoret) Báliková Katarina EX2
76 SBI n Sarapou Laty Mery, CZ 1 Uros 11 (Nuoret) Báliková Katarina EX1 NOM
77 SBI n EE*Mercurius Alsiade's Fleur 1 Uros 6 (IP) Báliková Katarina EX1 CAGPIB NOM
78 SBI a FI*ChiryNan's Darling Adele 1 Naaras 9 (Avoin) Turpeinen Riikka EX1 CAC
79 SBI a Lyrene Wonder Waverley 1 Naaras 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1
80 SBI a FI*Lofanna Etna 1 Naaras 10 (KAS) Turpeinen Riikka EX1 CAP
81 SBI b FI*JoJon Duixiang Mei 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
81 SBI b FI*JoJon Duixiang Mei 1 Uros 7 (CH) Billing Jørgen EX1 No Cert
82 SBI b FI*Bluemanor Lady Baghera 1 Naaras 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX2
83 SBI b FI*Bluemanor Lady Beata 1 Naaras 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX1 BIV
84 SBI b FI*Bluemanor Lady Bianca 1 Naaras 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX3
85 SBI b FI*Downy-Flower's Begonia 1 Naaras 8 (PR) Billing Jørgen EX1 CAPIB
86 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 10 (KAS) Billing Jørgen EX1 CAP NOM BIS
87 SBI c FI*Downy-Flower's Alchemilla 1 Naaras 8 (PR) Turpeinen Riikka EX1 CAPIB
88 SBI e FI*Fioliinan Alvaro 1 Uros 4 (GIP) Báliková Katarina EX1 CAPS
89 SBI g FI*Harebell Unni Othelia 1 Naaras 7 (CH) Báliková Katarina EX1 CACIB
90 SBI j Demian Lillukka 1 Naaras 9 (Avoin) Báliková Katarina EX1 CAC
91 SBI n 21 FI*Mimitan Levi 1 Uros 6 (IP) Báliková Katarina Abs
92 SBI a 21 FI*Downy-Flower's Dicentra 1 Naaras 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB
93 SBI a 21 FI*Kirakan You Are My Sunshine 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
93 SBI a 21 FI*Kirakan You Are My Sunshine 1 Naaras 8 (PR) Billing Jørgen EX1 CAPIB
94 SBI b 21 Salo-Cat Andi Alexandro 1 Uros 3 (GIC) Turpeinen Riikka Abs
95 SBI b 21 S*Snow Road Esse Lady Eri'danus 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
95 SBI b 21 S*Snow Road Esse Lady Eri'danus 1 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 3
95 SBI b 21 S*Snow Road Esse Lady Eri'danus 1 Naaras 7 (CH) Turpeinen Riikka EX1 CACIB
96 SBI b 21 FI*Ziazan Qeshira 1 Naaras 9 (Avoin) Turpeinen Riikka EX1 CAC BIV NOM
97 SBI b 21 FI*Ziazan King Sargon 1 Uros 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX1
98 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 2
98 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 2 (SP) Turpeinen Riikka KM NOM
99 SBI d 21 FI*Njaalan TygerTyger 1 Naaras 9 (Avoin) Báliková Katarina EX1 CAC
100 SBI g 21 FI*Njaalan NorpsNorps 1 Naaras 9 (Avoin) Billing Jørgen EX1 CAC
101 SBI g 21 FI*Annmark Mirine 1 Naaras 10 (KAS) Billing Jørgen EX1 CAP
102 ACL II / ACL n 03 FI*Siriuksen AstiCurl 2 Uros 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
103 ACL III / ACL n 24 FI*Murmelin Jane Jasmina 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX2
104 ACL III / ACL n 22 FI*Siriuksen MaiaCurl 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC NOM
105 ACL IV / ACL n 03 22 FI*Siriuksen AlfaCurl 2 Uros 4 (GIP) Björkander Lena EX1 CAPS
106 ACL XI / ACL e 03 21 33 Sugar Curl Souffle' of Siriuksen 2 Uros 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
107 ACS V / ACS g 24 FI*Murmelin Luna Larissa 2 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
108 ACS VI / ACS d 09 22 FI*Murmelin Kastehelmi 2 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
109 LPL V / LPL d 22 S*Ägirs Hus BC Ppreben 2 Uros 2 (SP) Stoa Caroline KM
110 LPL VIII / LPL ns 09 S*Ägirs Hus BC Qaffe 2 Uros 17 (Veteraani) Turpeinen Riikka 2
110 LPL VIII / LPL ns 09 S*Ägirs Hus BC Qaffe 2 Uros 2 (SP) Kaae Dorte KM
111 MCO I / MCO n EE*Luna EstBigCat 2 Naaras 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
112 MCO I / MCO a FI*Chamberlain Fear of Dark 2 Uros 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
113 MCO I / MCO n PL*Amibial Otto 2 Uros 6 (IP) Kaae Dorte EX1 CAGPIB
114 MCO I / MCO a FI*LovelyLife La Boheme Cesira 2 Naaras 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
115 MCO II / MCO n 02 62 FI*Chamberlain Every Breaking Heart 2 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
116 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Velvet Diamond 2 Naaras 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
117 MCO III / MCO n 22 S*Stortassen's Yrsa 2 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1
118 MCO III / MCO a 25 FI*Stout-hearted Blue Diamond 2 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX1 BIV NOM
119 MCO III / MCO n 22 FI*Stout-hearted You are mine 2 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX2
120 MCO III / MCO n 22 FI*Mahtitassun GuumaGimma 2 Naaras 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB
121 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Forever Diamond 2 Naaras 8 (PR) Björkander Lena EX1 CAPIB
122 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Stout-hearted Overture for Norma Jean 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
122 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Stout-hearted Overture for Norma Jean 2 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
123 MCO IV / MCO n 03 24 FI*Stout-hearted You are my sunshine 2 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX2
124 MCO IV / MCO a 03 22 FI*CapePoint Naledi 2 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
125 MCO IV / MCO n 03 22 FI*CapePoint Themba 2 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX2
126 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Goldenstream's Cowboy 2 Uros 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS BIV
127 MCO IV / MCO n 09 22 Sandstorm Estate Pearls*RU 2 Uros 8 (PR) Stoa Caroline EX1 CAPIB
128 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Stout-hearted Supernatural 2 Uros 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
129 MCO V / MCO f 22 FI*A'Dreams MC Artemiy 2 Uros 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
130 MCO V / MCO d Goodwin Fiery Friend 2 Uros 9 (Avoin) Kaae Dorte Abs
131 MCO V / MCO d 22 FI*AmurrIlves Donna 2 Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte Abs
132 MCO VI / MCO f 09 FI*LittleLuna's Adele 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX2
133 MCO V / MCO f 24 Mostly Martha Estate Pearl's*RU 2 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1 NOM
134 MCO V / MCO d FI*HoneyCoon's Into The Fire 2 Uros 6 (IP) Kaae Dorte EX1 CAGPIB
135 MCO V / MCO d FI*Rotcat Taranis 2 Uros 6 (IP) Kaae Dorte EX2
136 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Escape's O'Miziaki 2 Uros 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS BIV
137 MCO VI / MCO f 03 24 FI*Stout-hearted Kat von Teese 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
138 MCO VI / MCO d 09 FI*Chamberlain Even Better 2 Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1 BIV
139 MCO VI / MCO f 09 22 Qoqetta Punto Valentino, CZ 2 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1
140 MCO VI / MCO d 09 25 FI*Stout-hearted Cosmic Ruby 2 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
141 MCO VI / MCO f 09 22 Evonne Fleur Gold Oskar 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena MCO V / MCO f 22
142 MCO VI / MCO f 09 24 FI*Stout-hearted Your royal highness 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
143 MCO VI / MCO f 09 24 FI*Stout-hearted Her Royal Highness Meghan 2 Naaras 4 (GIP) Björkander Lena EX1 CAPS NOM
144 MCO VII / MCO ns Midnight N'Bugatti Venom 2 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline Abs
145 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Double Love Diamond 2 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
146 MCO VII / MCO ns PL*Amibial Ethan II 2 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
147 MCO VII / MCO ns FI*Chamberlain Flame of Passion 2 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline Abs
148 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Montana Sky 2 Uros 2 (SP) Stoa Caroline KM
149 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Aurora Magic 2 Uros 8 (PR) Stoa Caroline Abs
150 MCO VIII / MCO ds 09 22 Orange Triumph Olimpian*RU 2 Uros 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS
151 MCO VIII / MCO ns 09 25 FI*Rotcat Sirekan 2 Uros 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
152 MCO VIII / MCO ns 09 Bigrivercoon Exclamation 2 Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1
153 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*Mostlycats Mademoiselle Mirella 2 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX2
154 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI*NomenEst Naomi Campbell 2 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1 BIV NOM BIS
155 MCO IV / MCO a 09 24 FI*Stout-hearted A dream with in a dream 2 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1 BIV
156 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Mostlycats Lucy Heartfilia 2 Naaras 8 (PR) Björkander Lena EX1 CAPIB
157 MCO VIII / MCO es 02 21 62 FI*Mostlycats Twinkie 2 Uros 10 (KAS) Björkander Lena EX2
158 MCO VIII / MCO ns 03 25 FI*Stout-hearted Vulcan 2 Uros 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP BIV
159 MCO IX / MCO w 62 Patricia Punto Valentino, CZ 2 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
160 MCO IX / MCO w 61 FI*Pinewoods Jennifer Lopez 2 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte Abs
161 MCO IX / MCO w 61 FI*Rotcat Waina 2 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
162 MCO IX / MCO w 63 FI*Rotcat Tomboy Of Finland 2 Naaras 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS
163 NEM I / NEM ns 21 FI*Itäruusun Artem the Real Sputnik 2 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
164 NEM I / NEM a 21 FI*Stonebridge's Bright Crystal 2 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
165 NEM I / NEM a 21 FI*Pikku-Priin Princess Neymarinda 2 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1 BIV NOM
166 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Karakallion Keisarinna 2 Naaras 2 (SP) Stoa Caroline KM
167 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Great Polka 2 Uros 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS BIV NOM
168 NEM II / NEM a 03 21 Virgil Z Chřibských hor, CZ 2 Uros 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
169 NEM II / NEM a 09 21 FI*Pikku-Priin Lyyti Lumimarja 2 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
170 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Elite Queen 2 Naaras 2 (SP) Kaae Dorte KM
171 NFO II / NFO n 09 NO*Havstrilens Robyn 2 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB BIV
172 NFO II / NFO n 09 FI*ArcticWilds Pessi-Mystic 2 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
173 NFO II / NFO n 03 FI*Siniidan Valkmusa 2 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
174 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 17 (Veteraani) Turpeinen Riikka 1 NOM
174 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 2 (SP) Stoa Caroline KM
175 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Hellä Lempi 2 Naaras 1 (SC) Stoa Caroline KM NOM BIS
176 NFO IV / NFO n 03 22 IT*Norr Venn's Ecstasy 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
176 NFO IV / NFO n 03 22 IT*Norr Venn's Ecstasy 2 Uros 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
177 NFO IV / NFO n 09 24 SE*Lisselbacks Mars 2 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
178 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Megaflare 2 Uros 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
179 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Kirsikan Jytky 2 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC BIV NOM BIS
180 NFO IV / NFO n 09 22 FI*ArcticWilds Prince Of The Darkness 2 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
181 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Vader 2 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
181 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Vader 2 Uros 13c (Määrittely) Kaae Dorte NFO n 09 22
182 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Tenho 2 Uros 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
183 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Kirsikan Jekku 2 Uros 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP NOM
184 NFO V / NFO f FI*Haaveeni Tähdistä Kaunein 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX2
185 NFO V / NFO f 22 FI*Marjametsän Aslakin uni 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
186 NFO VI / NFO f 09 23 S*Myselisia's Campari 2 Naaras 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB BIV
187 NFO VI / NFO d 03 24 FI*Kissanpolkan Poppari 2 Uros 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
188 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Siniidan Treasure Planet 2 Naaras 5 (IC) Kaae Dorte EX2
189 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Carwalions Geisli 2 Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
190 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Siriuksen Kalani 2 Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX3
191 NFO VI / NFO g 03 22 FI*Tähtitassun MarjaTerttu 2 Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX2
192 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS NOM BIS
193 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Carwalions Chinook 2 Uros 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
194 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Tähtitassun JaakkoKulta 2 Uros 8 (PR) Kaae Dorte EX1 CAPIB BIV NOM
195 NFO VI / NFO f 09 22 IT*Freya Oyne Witch Glinda 2 Naaras 17 (Veteraani) Turpeinen Riikka 2
195 NFO VI / NFO f 09 22 IT*Freya Oyne Witch Glinda 2 Naaras 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
196 NFO VI / NFO g 09 22 FI*RockyHill's Niantic 2 Naaras 13c (Määrittely) Kaae Dorte NFO gs 09 22
196 NFO VI / NFO g 09 22 FI*RockyHill's Niantic 2 Naaras 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
197 NFO VII / NFO ds 22 IT* Eryn Galen Gwindor 2 Uros 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
198 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI*RockyHill's Menominee 2 Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
199 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*Siniidan Chicken Little 2 Naaras 8 (PR) Kaae Dorte EX1 CAPIB
200 NFO IX / NFO w 62 FI*GoldenFurry's Silver Snowman 2 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
201 NFO IX / NFO w 63 FI*Neige-Cristal's Tiffanie 2 Naaras 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS NOM
202 SIB II / SIB a 09 FI*Pikku-Priin Esko Jokapoika 2 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1 NOM BIS
203 SIB III / SIB n 24 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
203 SIB III / SIB n 24 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville 2 Naaras 1 (SC) Kaae Dorte KM NOM
204 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Umppa-Lumppa 2 Uros 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
205 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan James Bond 2 Uros 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
206 SIB IV / SIB n 03 24 FI*Lumikissan Äkästiina Hirmuinen 2 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1
207 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Pikku-Priin Lusitano 2 Uros 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB NOM BIS
208 SIB V / SIB f 24 FI*Jylhäkallion Kiara 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
209 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Ajatuksen Gaala 2 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
209 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Ajatuksen Gaala 2 Naaras 13c (Määrittely) Kaae Dorte SIB d 09 24
210 SIB VII / SIB es 24 FI*Taigatupsun Fouette 2 Uros 7 (CH) Björkander Lena EX1 CACIB
211 SIB VII / SIB ns FI*Cherrytail's Continental 2 Uros 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB
212 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 17 (Veteraani) Turpeinen Riikka 1 NOM BIS
212 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Björkander Lena KM NOM
213 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Mokomakin Sadepäivän Ilo 2 Uros 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
214 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan Bandiitti 2 Uros 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB
215 SIB IX / SIB w 64 FI*Lumikissan Ökkis Mönkiäinen 2 Uros 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1 NOM
216 TUA VI / TUA g 09 FI*Kuutamovaaran Adalminan helmi 2 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
217 TUA IX / TUA w 61 FI*Felesin Stevie Nicks 2 Naaras 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
218 BEN n 22 FI*Hopeahännän India Glitter 3 Naaras 7 (CH) Van Roy Kristof EX1 CACIB
219 BEN n 22 FI*Hopeahännän Jasmin Glitter 3 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
220 BEN n 24 CattiCartano Cloudberry Thief 3 Uros 8 (PR) Van Roy Kristof EX1 CAPIB
221 BEN n 24 Myart Sweet Mistress 3 Naaras 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP
222 BEN n 24 Predator Calcifer 3 Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1 NOM BIS
223 BLH n 03 FI*Ullukan Iann Leprechaun 3 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1 NOM
224 BLH f 03 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda 3 Naaras 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP NOM
225 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Severi 3 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa Abs
226 BML I / BML ns 12 31 FI*Kissamummon Emmi Villeeni 3 Naaras 7 (CH) Lindelöf Sirpa Abs
227 BML I / BML ns 11 Julian Momoiro, CZ 3 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa Abs
228 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Uuno Laakso 3 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
229 BML I / BML as 11 31 FI*Kissamummon Rakel Laakso 3 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa Abs
230 BML I / BML ns 11 31 Jewels Choice Silver Ice 3 Uros 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS
231 BSH a FI*Ruusutarhan Viviana 3 Naaras 1 (SC) Van Roy Kristof KM BIV NOM
232 BSH a FI*Hyrinän Alva 3 Naaras 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS
233 BSH a FI*Hyrinän Elwood 3 Uros 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
234 BSH a FI*Feronian Lilja 3 Naaras 2 (SP) Van Roy Kristof KM
235 BSH d FI*Coventry's Vernon 3 Uros 8 (PR) Van Roy Kristof EX1 CAPIB
236 BSH e FI*Rhinestone's Josera 3 Uros 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
237 BSH f FI*Ruusutarhan Amelia 3 Naaras 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB
238 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Billing Jørgen 4
238 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM
239 BSH f 24 FI*Bumblebrits Love-a-lot 3 Naaras 7 (CH) Van Roy Kristof EX1 CACIB
240 BSH ny 11 FI*EmeraldCharm Garfield 3 Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
241 BSH n 21 33 FI*Duketin Kaunokki 3 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
242 BUR n FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta 3 Naaras 4 (GIP) Van Roy Kristof EX1 CAPS
243 BUR b FI*Seirene Ipanema 3 Naaras 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS NOM BIS
244 BUR b FI*Mama-Alcialon Never Say Never, Maui 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
245 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 2 (SP) Eriksson Ulrika KM NOM
246 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM NOM BIS
247 BUR f FI*Oliivian Kismet Remix 3 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
248 BUR h FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel 3 Naaras 4 (GIP) Eriksson Ulrika Abs
248 BUR h FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel 3 Naaras 17 (Veteraani) Billing Jørgen Abs
249 EUR e Silkkiturkin Winston 3 Uros 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
250 EUR f Silkkiturkin Wictoria 3 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
251 EUR a 23 FI*Pinkkitassun Yannick 3 Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB NOM BIS
252 EUR a 23 FI*Pinkkitassun Yvonne 3 Naaras 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
253 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Saara 3 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
254 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Jóhanna 3 Naaras 4 (GIP) Van Roy Kristof EX1 CAPS
255 EUR f 22 FI*Feronian Neilikka 3 Naaras 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP
256 EUR f 23 FI*Kontukatin Adalmiina 3 Naaras 17 (Veteraani) Billing Jørgen 2
256 EUR f 23 FI*Kontukatin Adalmiina 3 Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB NOM
257 EUR f 23 FI*Pinkkitassun Ofelia 3 Naaras 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
258 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 17 (Veteraani) Billing Jørgen 3
258 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM
259 EUR g 23 FI*Pinkkitassun Tove 3 Naaras 7 (CH) Van Roy Kristof EX1 CACIB
260 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Nya 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1 NOM DISQ AGR.
261 EUR gs 22 FI*Pinkkitassun Xena 3 Naaras 7 (CH) Van Roy Kristof EX1 CACIB
262 KBL I / KBL n 22 SE*Kot-à-Kuril Kassanova 3 Uros 2 (SP) Van Roy Kristof KM NOM
263 KBS II / KBS n 03 24 Moreman Tosia 3 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
264 KOR FI*Mythai Opale Devi 3 Naaras 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
265 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 17 (Veteraani) Billing Jørgen 1 NOM BIS
265 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM NOM BIS
266 MAN 51-52 / MAN a 23 52 FI*Pilkkumin Little Richard 3 Uros 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB NOM
267 MAN 51-52 / MAN a 03 51 FI*Touchant Fureur de Vivre 3 Uros 8 (PR) Van Roy Kristof EX1 CAPIB
268 MAN 53 / MAN e 53 FI*Maikain Lager Kisskiss 3 Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
269 MAU ns FI*Walidah Fuchsia 3 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
270 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 17 (Veteraani) Billing Jørgen 2
270 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM
271 MAU n 24 FI*Anjupia's Abertawe Angawdd Awstin 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
272 MAU n 24 AstartesMau Elu Luta 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika Abs
273 MAU n 24 FI*Maukumai Astartesmau Abertawe ceasar 3 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
274 MAU ns 24 FI*Qurokon Seaside Rendezvous 3 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC NOM
275 MAU ns 24 FI*Moasmau's Dio Deidara 3 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
276 MAU ns 24 FI*Chai-lai Amal Ayda 3 Naaras 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
277 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Billing Jørgen 1 NOM
277 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM
278 OCI n 24 FI*Moosegrove Kiara 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
278 OCI n 24 FI*Moosegrove Kiara 3 Naaras 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS BIV NOM
279 OCI n 24 FI*Northalla Smaug of Erebor 3 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
280 OCI n 24 FI*Moosegrove Angelica Sterling 3 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
281 OCI n 24 FI*Moosegrove Charlie Brown 3 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 NOM
282 OCI b 24 FI*Moosegrove Romeo JR 3 Uros 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM BIV
283 OCI b 24 FI*Moosegrove Vincent 3 Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
284 OCI b 24 FI*Vinkeä Säpinä-Sussu 3 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
285 OCI b 24 FI*WiliWilla Berenices 3 Naaras 8 (PR) Lindelöf Sirpa EX1 CAPIB
286 OCI c 24 FI*WiliWilla Dragonfly 3 Uros 7 (CH) Van Roy Kristof EX1 CACIB
287 OCI ns 24 FI*ImperatasLegacy Afrodite´s Kiss 3 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof Abs
288 OCI bs 24 FI*WiliWilla Ocean Explorer 3 Uros 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB
289 OCI bs 24 FI*Vinkeä Pusu-Petteri 3 Uros 8 (PR) Van Roy Kristof EX1 CAPIB
290 OCI os 24 FI*Northalla Runemaster 3 Uros 8 (PR) Van Roy Kristof EX1 CAPIB
291 SIN Michael Mikesh von Seidenpelz 3 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
292 SIN FI*Anjupia's Changa Cantik Cauman 3 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
293 SRL II / SRL a 03 FI*Be-Curly Can't' Resist Me 3 Uros 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB
294 SRL III / SRL d 22 FlodoCats Alejandro 3 Uros 17 (Veteraani) Billing Jørgen 3
294 SRL III / SRL d 22 FlodoCats Alejandro 3 Uros 2 (SP) Van Roy Kristof KM
295 SRL IV / SRL e 03 FI*Be-Curly Unicorns R Real 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 NOM BIS
296 SRS IV / SRS h 03 Psipsina Bubulina 3 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
297 ABY n Velvet d’Amour Quentin Junior 4 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC BIV NOM BIS
298 ABY n FI*Pajuja Accept 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX2
299 ABY n FI*Woodcocks Private Joy 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
300 ABY n DK Bifrost Little Miss Vega 4 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM BIS
301 ABY n Katniss Everdeen Housetiger*PL 4 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM BIS
302 ABY a Thamos Viktor 4 Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS BIV
303 ABY a FI*Vuolas Ja maailma sininen 4 Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
304 ABY a FI*Vuolas Kaikkeus on kaunis 4 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika Abs
305 ABY a FI*Woodcocks Purple Rain 4 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
306 ABY a FI*Nebuankhet Nae Quin! 4 Naaras 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS NOM
307 ABY o FI*Nebuankhet Siraxta 4 Naaras 1 (SC) Tausen Marteinn KM BIV
308 ABY o FI*Herzlichkeits Mein Herz Brennt 4 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
309 ABY o FI*Chosen-One Shesepankh Mekerin 4 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
311 ABY p FI*Kermakupin Ina Bauer 4 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
312 BAL c FI*Frostnight's Bring Out The Sun 4 Uros 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
313 BAL c 21 FI*Frostnight's Disciple Of The Sun 4 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
314 CRX I / CRX o FI*Claypond's Farceur 4 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM BIS
315 CRX I / CRX n FI*Piupaws Jarno Ahma 4 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
316 CRX II / CRX n 01 62 FI*Merivirran Luottomies Into 4 Uros 7 (CH) Eriksson Ulrika EX2
317 CRX II / CRX a 01 62 FI*FunkyJam's Jue 4 Naaras 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB BIV
318 CRX II / CRX b 03 FI*KittyLady's Ballet Dancer 4 Uros 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
319 CRX III / CRX fs FI*Piupaws Teija Sopanen 4 Naaras 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB
320 CRX IV / CRX f 03 FI*Clamoris Nicolina 4 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX2
321 CRX IV / CRX f 03 FI*Sommelier's Vixen Spritz 4 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM BIS
322 CRX V / CRX n 24 FI*FunkyJam's Fooling around 4 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
323 CRX V / CRX b 24 FI*Derekaz Bad Attitude Dude 4 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 NOM
324 CRX VII / CRX f 32 Demian Walpuri 4 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
325 CRX VII / CRX n 32 FI*Claypond's Taneli 4 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
326 CRX VII / CRX f 33 FI*FunkyJam's Double Trouble 4 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
327 CRX VII / CRX n 33 FI*FunkyJam's Candy Pop 4 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV
328 CRX VIII / CRX f 03 33 FI*FunkyJam's Fire of Unknown Origin 4 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
329 CRX IX / CRX w 63 FI*Clamoris Macarena 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX2
330 CRX IX / CRX w 62 FI*Mimic Cassiopeia 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
331 DRX I / DRX n FI*Åbodas Amira 4 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
332 DRX I / DRX n FI*Åbodas Mimi 4 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
333 DRX II / DRX n 03 FI*Åbodas Baldur 4 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
334 DRX III / DRX d FI*Åbodas Dumbo 4 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
335 DRX III / DRX d 23 FI*Åbodas Albert 4 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
336 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga 4 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira Abs
337 DRX V / DRX n 22 FI*Bravefellow KatriHelena 4 Naaras 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
338 GRX II / GRX n 03 SE*OneWorld Papageno 4 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
339 OSH d FI*Eirenen Flying Flash 4 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
340 OSH n 24 FI*TinyAlien Believe to understand 4 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
341 OSH n 24 FI*Vintterin Uolevi Vapunpoika 4 Uros 4 (GIP) Tausen Marteinn Abs
342 OSH a 24 FI*LoudMeow Stormwind 4 Uros 8 (PR) Tausen Marteinn EX1 CAPIB NOM
343 OSH b 23 FI*Sylimykkyrän Cool Carlos 4 Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika Abs
344 OSH c 22 Sylvanas Via Nocturna*PL 4 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
345 OSH c 24 FI*LoudMeow Moonshine 4 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
346 OSH d 24 FI*Millamarin OmenaKaneli 4 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
347 OSH d 24 FI*Nazarlik Masaru 4 Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 No Cert
348 OSH e 24 Saurfang Via Nocturna*PL 4 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1 NOM
349 OSH ns 24 FI*Millamarin Koodinimi Hidas 4 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
350 RUS Katzenhof Christina Regina 4 Naaras 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS BIV
351 RUS FI*BlueLair's Wig Wam Bam 4 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
352 RUS FI*Hana-Bi Palaka 4 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX2
353 RUS FI*Zarin Hallelujah 4 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1 BIV NOM
354 RUS FI*Hana-Bi Tatjana Ethanovna 4 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
355 RUS FI*Albergan Kala-Maija 4 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
356 RUS FI*Janatuisen Sandrino Il Vivace 4 Uros 4 (GIP) Tausen Marteinn EX1 CAPS
357 RUS FI*Hana-Bi Hansa 4 Naaras 4 (GIP) Tausen Marteinn EX1 CAPS BIV
358 RUS FI*BlueLair's White Heart Hickory 4 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
359 SIA n Whalleybush Most Wanted 4 Uros 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
360 SIA n Blagodar Trel 4 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
361 SIA n FI*Kaspektin Kanttarilla kantarelli 4 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
362 SIA a FI*Kelmikerhon Sinistä Sifonkia 4 Naaras 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
363 SIA d FI*TaikaTomun Yrjänä Yritteliäs 4 Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP NOM
364 SIA e FI*Plan-A KaspektinKauhuKakara 4 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
365 SIA h FI*Kaspektin Persepolis 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
366 SIA n 21 Solo v.d. Gruenstiege 4 Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB NOM
367 SIA n 21 FI*Triangle Kismet for Ballawhane 4 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB NOM BIS
368 SIA d 21 FI*Purrfektin Marzipan 4 Uros 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB
369 SOM n FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave 4 Uros 1 (SC) Tausen Marteinn KM NOM
370 SOM n S*All Inclusive Ruby 4 Naaras 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
371 SOM n FI*Kharn-Ka RealSwiftFox 4 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
372 SOM n FI*Kharn-Ka Unique Creation 4 Uros 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1 BIV NOM
373 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 17 (Veteraani) Stoa Caroline 1 NOM BIS
373 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 2 (SP) Tausen Marteinn KM
374 SOM n FI*Vulpes Aletheia 4 Naaras 4 (GIP) Tausen Marteinn Abs
375 SOM a FI*Foxkiss Falco alopex 4 Uros 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
376 SOM a FI*Nemiena's Calling The Wild 4 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
377 SPH I / SPH n 21 FI*Hebblas Forever Totoro 4 Uros 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB
378 SPH II / SPH n 02 21 62 SE*Pink Catillac Hugo 4 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
379 SPH IV / SPH h 02 62 FI*Hebblas Chocolate Chip 4 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS NOM DISQ AGR
380 SPH IV / SPH f 09 FI*Hebblas Gemma 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
381 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Ambermoon 4 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
382 SPH V / SPH f 03 32 Murashoff Aurora Borealis 4 Naaras 1 (SC) Tausen Marteinn KM NOM
383 SPH V / SPH n 32 FI*Fairygold's Amos Alonso 4 Uros 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB
384 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Jackomon's Bernita 4 Naaras 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB
385 SPH V / SPH d 32 Nudelook Little Warrior 4 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC BIV
386 SPH V / SPH f 03 33 FI*Hebblas Ximena 4 Naaras 2 (SP) Tausen Marteinn KM NOM
387 SPH V / SPH d 03 32 Av Ljusalfheim Zephyr 4 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
388 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Lindelöf Sirpa 1
388 HCL Kelmi Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Tausen Marteinn 2
389 HCL Muppe Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Lindelöf Sirpa Abs
390 HCL Maisa Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Tausen Marteinn 1 NOM BIS
390 HCL Maisa Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lindelöf Sirpa 1 NOM
391 HCL Turbo Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lindelöf Sirpa 2
392 HCS Diamantia Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Báliková Katarina 1
393 HCS Kalle Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Báliková Katarina Abs
394 HCS Ariana Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Báliková Katarina 1 NOM BIS
425 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Báliková Katarina EXO g 03 23, EXO g 03 24, PER a, PER d, PER f 03 22, PER f 24, PER n, PER ns, RAG c 04, RAG e, RAG n, RAG n 03 21, RAG n 04, SBI d 21, SBI e, SBI g, SBI j, SBI n, SBI n 21, HCS 37
Billing Jørgen EXO d 21 33, EXO n 24, PER d 03 24, PER n 01 62, RAG a, RAG a 03, RAG a 21, RAG d 03, RAG d 04 21, RAG g 04 21, RAG n 04 21, SBI a 21, SBI b, SBI g 21, VET 3 40
Björkander Lena ACL III, ACL IV, ACL XI, MCO III, MCO VI, MCO VIII, NFO V, SIB IV, SIB V, SIB VII, SIB VIII 38
Eriksson Ulrika BSH e, BSH n 21 33, BSH ny 11, BUR b, BUR h, EUR a 23, EUR f 23, EUR ns 22, MAN 53, MAU n 24, SRL IV, ABY a, CRX II, CRX V, OSH b 23, OSH d 24, OSH e 24, SIA a, SIA d, SIA n 21, SOM a 37
Fonsén Mira ABY n, BAL c, BAL c 21, CRX I, CRX IV, CRX IX, CRX VII, CRX VIII, DRX I, DRX II, DRX III, GRX II, OSH c 22, OSH c 24, OSH d, OSH ns 24, SIA e, SIA h, SPH II, SPH IV, VET 1 40
Kaae Dorte Tark Kat. 2, ACL II, LPL VIII, MCO I, MCO II, MCO IX, MCO V, NEM II, NFO VI, NFO VII, NFO VIII, SIB III, SIB IX, SIB VI 42
Lindelöf Sirpa BLH n 03, BML I, BSH f, BUR d, BUR f, EUR d 22, EUR f 24, KOR, MAU ns, MAU ns 24, OCI b 24, OCI n 24, SIN, SRL II, HCL 36
Stoa Caroline Tark. Kat. 2, ACS V, ACS VI, LPL V, MCO IV, MCO VII, NEM I, NFO II, NFO IV, NFO IX, SIB II, TUA IX, TUA VI, VET 4 40
Tausen Marteinn ABY o, ABY p, CRX III, DRX V, OSH a 24, OSH n 24, RUS, SIA d 21, SIA n, SOM n, SPH I, SPH V, VET Kotikissat 37
Turpeinen Riikka EXO e 22, EXO n, PER a 03 22, PER f, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG e 04, RAG g, RAG n 03, SBI a, SBI b 21, SBI c, VET 2 39
Van Roy Kristof + oppilas, BEN n 22, BEN n 24, BLH f 03, BSH a, BSH d, BSH f 24, BUR n, EUR e, EUR f, EUR f 22, EUR g 23, EUR gs 22, KBL I, KBS II, MAN 51-52, OCI bs 24, OCI c 24, OCI ns 24, OCI os 24, SRL III, SRS IV 30
11 tuomaria.