Omakissa
POROK 65. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Pohjoinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 12.12.2021 Loppuu 12.12.2021
Ilmoittautuminen alkaa 1.11.2021 Ilmoittautuminen loppuu 12.11.2021
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:45
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 26.11.2021
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 380   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti porok.nayttely@gmail.com
Paikka Zemppi Areena, Pekurintie 2, Kempele
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö: Riikka Turpeinen: pj.porok@gmail.com, 050 4868851
Näyttelysihteeri: Anna Korhonen porok.nayttely@gmail.com, 050 410 9010
Raha-asiat: Anna Korhonen, talous.porok@gmail.com
Pääassistentti: Milla Kuusisto millakuusisto.porok@gmail.com

Lisätietoja Näyttelykutsu

Invitation



Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFen näyttelysääntöjä. Rokotukset/todistukset tarkistetaan kaikilta näyttelytilaan tulevilta kissoilta. Rokotussäännöt sekä näyttelyssä tarvittavat pakolliset todistukset Suomen Kissaliiton kotisivuilta (www.kissaliitto.fi). Häkkien koot 65x65x55 cm. Omat häkit ilmoitettava. Oman häkin minimikoko 50x50x50 cm.

Näyttely järjestetään viranomaisohjeet huomioiden, minkä vuoksi myös oikeus kutsussa olevien tietojen muutoksiin pidätetään. Tarkemmat ohjeet myöhemmin julkaistavassa infokirjeessä. 

Näyttelymaksut
• 40€/kissa/pv
• POROK-jäsenet 35€/kissa/pv
• FIFen ulkopuolisilta 55€/kissa/pv
• tarkistusluokka arvostelun yhteydessä 15€
• veteraaniluokka perusarvostelun yhteydessä 20€, erikseen 40/35€
• kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia jos kissa osallistuu muuhun luokkaan.
• pelkkä kasvattaja- tai siitosluokka 40€/35€
• kaverikissoja ei rajatun kissamäärän lisäksi voida näyttelyyn ottaa
• Näyttelymaksut maksetaan Omakissa-järjestelmän antamien ohjeiden mukaisesti ilmoittautumisen yhteydessä. Leimakortilla maksettaessa se tulee toimittaa näyttelysihteerille postitse viipymättä. 

HUOM! Veteraani- ja tarkistusluokkiin tulee tehdä Omakissassa erilliset ilmoittautumiset, myös kasvattajaluokkaan mikäli kasvattajalla ei ole näyttelyyn ilmoitettuna nimissään olevaa kissaa.
Vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia 12.11.2021 jälkeen. Muutokset ja tiedustelut sähköpostitse porok.nayttely@gmail.com



Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 79 76 0 0 3
2 121 118 0 0 3
3 76 73 1 0 2
4 62 61 0 0 1
Kotikissat 13 13 0 0 0
Yhteensä 351 341 1 0 9

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO g 03 23 FI*Whispers Oxana 1 Naaras 1 (SC) di Natale Diana KM
2 PER n FI*Mimosan Vamp 1 Naaras 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
3 PER b FI*Mogi's Aldebaran 1 Uros 4 (GIP) di Natale Diana EX1 CAPS NOM BIS
3 PER b FI*Mogi's Aldebaran 1 Uros 17 (Veteraani) Ghibaudo Alessandro 1 NOM BIS
4 PER f S*Optimal Prime's Ziri 1 Naaras 3 (GIC) di Natale Diana EX1 No Cert
5 PER e 24 S*Cindievita's Go Bananas 1 Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
6 PER ns 12 SE*KlaraJohannas Juni 1 Naaras 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS
7 PER ns 12 SE*Rainbow's Drops Bobby 1 Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
8 PER f 33 FI*Yashar's Cicciolina 1 Naaras 8 (PR) di Natale Diana EX1 CAPIB
9 PER g 33 FI*Yashar's Incredible Inez 1 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX1
10 PER e 21 33 FI*Yashar's Åskari Ålematon 1 Uros 4 (GIP) di Natale Diana EX1 CAPS
11 RAG n FI*Collicatin Vision Of Dreams 1 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
12 RAG n FI*Turkinpippurin Mufasa 1 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
13 RAG a FI*Helmikeijun Pink Panther Pearl 1 Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
14 RAG a FI*Helmikeijun Stormy Pearl 1 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
15 RAG a FI*Helmikeijun Hurricane Pearl 1 Uros 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX1 CAPIB
16 RAG f FI*Uniklubin Taivaantulet 1 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
17 RAG f FI*Misukatin Medina 1 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 NOM
18 RAG f FI*Turkinpippurin Kiara 1 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
19 RAG g FI*Misukatin Cayanne 1 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
20 RAG a 21 FI*Helmikeijun Lily Pearl 1 Naaras 5 (IC) di Natale Diana EX1 CAGCIB
21 RAG a 21 FI*Turkinpippurin Touko 1 Uros 10 (KAS) di Natale Diana EX1 CAP
22 RAG d 21 FI*Helmikeijun Black Pearl 1 Uros 2 (SP) di Natale Diana KM
22 RAG d 21 FI*Helmikeijun Black Pearl 1 Uros 17 (Veteraani) Ghibaudo Alessandro 2
23 RAG f 21 FI*Helmikeijun Aloya Pearl 1 Naaras 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
23 RAG f 21 FI*Helmikeijun Aloya Pearl 1 Naaras 17 (Veteraani) Ghibaudo Alessandro 3
24 RAG n 03 FI*Collicatin Shiny Cresselia 1 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC NOM BIS
25 RAG n 03 FI*Ruusukullan Clara 1 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana Abs
26 RAG n 03 FI*Collicatin Shiny Mr.Mime 1 Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP NOM
27 RAG n 03 FI*Helmikeijun Hot Pink Pearl 1 Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX2
28 RAG n 04 FI*Turkinpippurin Simba 1 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
29 RAG n 04 FI*Collicatin Adalmina 1 Naaras 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX1 CAPIB NOM
30 RAG n 04 FI*Celestial's Stairway 2 Heaven 1 Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
31 RAG a 03 FI*Celestial's El Chapo Son of CG 1 Uros 3 (GIC) di Natale Diana EX1 CACS BIV NOM
32 RAG a 03 FI*Celestial's Within Temptation 1 Naaras 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC
33 RAG a 03 FI*Collicatin Geisha Caramel 1 Naaras 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1 NOM BIS
34 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 1 Naaras 2 (SP) di Natale Diana KM BIV NOM BIS
35 RAG a 03 La Belleza Ragdolls Topaz 1 Naaras 2 (SP) di Natale Diana KM
35 RAG a 03 La Belleza Ragdolls Topaz 1 Naaras 17 (Veteraani) Ghibaudo Alessandro 1 NOM
36 RAG a 03 FI*Ragtail Rihanna 1 Naaras 10 (KAS) di Natale Diana EX1 CAP
37 RAG a 04 FI*Helmikeijun Tiny Pearl 1 Uros 1 (SC) di Natale Diana KM
38 RAG a 04 FI*RoyalRose's Chic Céline 1 Naaras 7 (CH) di Natale Diana EX1 CACIB
39 RAG a 04 FI*Ragtail Åskguden Tors son Magni 1 Uros 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1 BIV
40 RAG a 04 FI*Helmikeijun Lady Pearl 1 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX1
41 RAG b 04 Talvenkukan Nuuk *** 1 Uros 11 (Nuoret) di Natale Diana Abs
42 RAG f 03 FI*Celestial's Satavarma 1 Naaras 1 (SC) di Natale Diana KM NOM
43 RAG f 04 FI*Tättähäärän Tiuhti 1 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX1
44 RAG g 04 FI*Collicatin Hempeä Helmi 1 Naaras 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
45 RAG g 04 FI*Uniklubin Tirlittan 1 Naaras 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX1 CAPIB
46 RAG n 03 21 NO*Arctic Sapphire Ada Lovelace 1 Naaras 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC
47 RAG a 04 21 FI*Celestial's Rodrigo de Argentina 1 Uros 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM NOM BIS
48 SBI n FI*Ziazan Noriko 1 Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
49 SBI n FI*Cindysnow Estelle 1 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
50 SBI n FI*Helin's Justiina 1 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana Abs
51 SBI n FI*Whitefeather's Cool Your Heels! 1 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 BIV NOM BIS
52 SBI n FI*Chirybiry's Sweet Angelica 1 Naaras 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX1 CAPIB BIV
53 SBI n FI*Helin's Esteri 1 Naaras 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX2
54 SBI n FI*Birmayan Hepsankeikka 1 Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
55 SBI a S*Chimär's Kornelia 1 Naaras 5 (IC) di Natale Diana EX1 CAGCIB
56 SBI a IT*Kaly's Emily 1 Naaras 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC
56 SBI a IT*Kaly's Emily 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
57 SBI a FI*Helin's Gabriella 1 Naaras 8 (PR) di Natale Diana EX1 CAPIB
58 SBI b Shapur Lilja 1 Naaras 3 (GIC) di Natale Diana EX1 CACS BIV
59 SBI b S*Kilenskogens Önni 1 Naaras 7 (CH) di Natale Diana EX1 CACIB
60 SBI b FI*Helin's Jack 1 Uros 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC
61 SBI b FI*Tamus Yulon 1 Uros 9 (Avoin) di Natale Diana EX2
61 SBI b FI*Tamus Yulon 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
62 SBI b FI*Whitefeather's Against all Odds 1 Uros 12 (Pennut) di Natale Diana EX2
63 SBI b FI*Whitefeather's Clam Up! 1 Uros 12 (Pennut) di Natale Diana EX1
64 SBI b FI*Whitefeather's Cheers Beauty! 1 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX1 BIV
65 SBI c Broadview's Sunny Jared 1 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
66 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 1 Naaras 2 (SP) di Natale Diana KM
66 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 1 Naaras 17 (Veteraani) Ghibaudo Alessandro 2
67 SBI h FI*Whitefeather's Age before Beauty 1 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX1 NOM
68 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Valier's Elvis 1 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
69 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Valier's Layla 1 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
70 MCO I / MCO n FI*Hashtag The Phantom of The Opera 2 Uros 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
71 MCO I / MCO n FI*KingLeo's Blackadder 2 Uros 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB
71 MCO I / MCO n FI*KingLeo's Blackadder 2 Uros 17 (Veteraani) Glem Lene 1 NOM BIS
72 MCO I / MCO n HR*Felis Admiranda Grinch 2 Uros 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB
73 MCO I / MCO a FI*LovelyLife La Boheme Cesira 2 Naaras 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP BIV NOM
74 MCO II / MCO n 09 FI*Kaakaokäpälä Lempeä Leopardi 2 Uros 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
75 MCO II / MCO n 03 FI*Keenukollin Isoo-Antti 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
76 MCO II / MCO a 09 FI*KingLeo's I am Electra 2 Naaras 8 (PR) Komissarova Olga Abs
77 MCO III / MCO n 22 FI*Blackcurrant Broomhilda Von Shaft 2 Naaras 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB
78 MCO III / MCO n 25 FI*Blackcurrant Sofie Fatale 2 Naaras 4 (GIP) Glem Lene EX1 CAPS
79 MCO III / MCO n 22 FI*Lionstyle Hot Stuff 2 Uros 6 (IP) Glem Lene EX1 CAGPIB
80 MCO IV / MCO n 09 22 FI*HoneyCoon's Flip Flop And Fly 2 Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
81 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Montague Keen 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro Abs
82 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Lionstyle Geronimos Cadillac 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
83 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Lynxwood's Night Prowler 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro Abs
84 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Moggi Vilja 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
85 MCO IV / MCO n 09 24 FI*Hiawatha Black Wolf 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
86 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hashtag Dream On 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV
87 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Ghost Of Wind 2 Uros 2 (SP) Ghibaudo Alessandro KM
88 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Goldenstream's Cowboy 2 Uros 4 (GIP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPS
89 MCO IV / MCO n 09 22 FI*KingLeo's Angels in My Hair 2 Naaras 6 (IP) Ghibaudo Alessandro Abs
90 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Lionstyle Sunshine Reggae 2 Uros 6 (IP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGPIB
91 MCO IV / MCO n 03 24 FI*Moggi Kimi Räiskäle 2 Uros 8 (PR) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPIB
91 MCO IV / MCO n 03 24 FI*Moggi Kimi Räiskäle 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
92 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Goldenstream's Freestyler 2 Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX2
93 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Lionstyle Super Trouper 2 Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
94 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Lionstyle This Is Your Life 2 Naaras 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
95 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Oh My Goddess 2 Naaras 8 (PR) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPIB BIV NOM BIS
96 MCO V / MCO g 22 FI*Wiiselin Ilahduttava Irene 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
97 MCO V / MCO e 25 Abenzio's Lost Thunder 2 Uros 11 (Nuoret) Glem Lene EX1 BIV
98 MCO V / MCO f FI*Keenukollin Sanni 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX1
99 MCO V / MCO d Patricia Licacun 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX2
100 MCO V / MCO d 23 S*Acoonitum's Susie Q 2 Naaras 12 (Pennut) Glem Lene EX1
101 MCO V / MCO g 22 FI*NineTales Kiss Can Change Everything 2 Naaras 2 (SP) Glem Lene KM
102 MCO VI / MCO f 03 24 FI*Moggi Jam Balaya 2 Naaras 1 (SC) Ghibaudo Alessandro KM
103 MCO VI / MCO f 09 22 FI*KingLeo's Kiss Me Karma 2 Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
104 MCO VI / MCO d 09 22 FI*BlackPepper's Brad Kitt 2 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV
105 MCO VI / MCO d 09 FI*Hashtag Over The Hills and Far Away 2 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX2
106 MCO VI / MCO f 09 FI*Hashtag Shudder Before The Beautiful 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
107 MCO VI / MCO f 09 24 FI*Moggi Vadelma Veera 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX2
108 MCO VI / MCO d 09 FI*HeavyMeows The Trooper 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1 NOM
109 MCO VI / MCO f 03 22 FI*Goldenstream's Woman in Red 2 Naaras 6 (IP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGPIB
110 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Lionstyle Suffeli 2 Naaras 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
111 MCO VII / MCO ds 22 FI*Easylife's Mr.Bad Guy 2 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC BIV
112 MCO VII / MCO ns 22 FI*Wiiselin Innokas Ilkka 2 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX2
113 MCO VII / MCO ns FI*Kaakaokäpälä Susan Kay Quatro 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX2
114 MCO VII / MCO fs FI*Wiiselin Suloinen Seela 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX3
115 MCO VII / MCO ns S*Acoonitum's Cirilla Fiona Riannon 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
116 MCO VII / MCO as 22 S*Acoonitum's Fiona 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX4
117 MCO VII / MCO ns FI*HeavyMeows The Number of the Beast 2 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
118 MCO VII / MCO ns FI*KingLeo's Geir-Arne 2 Uros 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS
119 MCO VII / MCO ns FI*Escape's Yankee Rose 2 Naaras 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB
119 MCO VII / MCO ns FI*Escape's Yankee Rose 2 Naaras 17 (Veteraani) Glem Lene 2
120 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI*Moggi Kizz-Kizz 2 Uros 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
121 MCO VIII / MCO ns 09 FI*HeavyMeows King in the North 2 Uros 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
122 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Moggi Lolli Pop 2 Naaras 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
123 MCO VIII / MCO ds 09 11 Magyl's Stitch 2 Uros 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
123 MCO VIII / MCO ds 09 11 Magyl's Stitch 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
124 MCO VIII / MCO ns 03 FI*HoneyCoon's Kiss & Tell 2 Naaras 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB
125 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*KhalDrogo's Northern Lights 2 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin Abs
126 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Moggi Unelma Torttu 2 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
127 MCO VIII / MCO ns 09 25 FI*Stout-hearted Victor 2 Uros 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
128 MCO VIII / MCO ns 09 FI*HeavyMeows Can I Play with Madness 2 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin Abs
129 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*NomenEst Nicola King 2 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1 BIV
130 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*HoneyCoon's Ghosts In My Guitar 2 Uros 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB NOM
131 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Moggi Kamo Milla 2 Naaras 10 (KAS) Biernaczyk Marcin Abs
132 MCO IX / MCO w 62 FI*Lionstyle Hubbabubba 2 Uros 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
133 MCO IX / MCO w 62 FI*Lynxwood's Riff Raff 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX1
134 NEM I / NEM f 21 FI*SiniTaigan Gemma 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene Abs
135 NEM I / NEM a 21 S*Odenkatten's Quilladin 2 Uros 12 (Pennut) Glem Lene Abs
136 NEM I / NEM a 21 Maya Lilianka*PL 2 Naaras 2 (SP) Glem Lene KM NOM
137 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Finlandia 2 Uros 6 (IP) Glem Lene EX1 CAGPIB
138 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Great Polka 2 Uros 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
139 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Charizard 2 Uros 8 (PR) Komissarova Olga Abs
140 NFO III / NFO n 22 FI*Marjametsän Kivikkopuron isomus 2 Uros 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
141 NFO III / NFO n 22 FI*WitSarin Henry 2 Uros 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC NOM BIS
142 NFO III / NFO n 23 S"Curly line Findus 2 Uros 12 (Pennut) Glem Lene EX1
143 NFO III / NFO n 24 S*Curly line Prillan 2 Naaras 12 (Pennut) Glem Lene EX1 BIV NOM
144 NFO III / NFO n 22 FI*WitSarin Alvi 2 Uros 8 (PR) Glem Lene EX1 CAPIB NOM
145 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Mertsi 2 Uros 1 (SC) Komissarova Olga KM NOM
146 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Hellä Lempi 2 Naaras 1 (SC) Komissarova Olga KM BIV NOM BIS
147 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Marjametsän Toivon kipinä 2 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
148 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Kirsikan Jytky 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 NOM
149 NFO IV / NFO n 03 22 FI*WitSarin Vakosamettihousuinen mies 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga Abs
150 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Vie mut minne vaan 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX2
151 NFO IV / NFO n 09 24 FI*WitSarin Pobeda 2 Uros 2 (SP) Komissarova Olga KM BIV NOM
152 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Miranda 2 Naaras 2 (SP) Komissarova Olga KM
153 NFO IV / NFO n 03 22 S"Gunsmokes Cornelis 2 Uros 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
154 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Raineri 2 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga Abs
156 NFO V / NFO f 22 FI*Marjametsän Aslakin uni 2 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
157 NFO VI / NFO e 09 22 FI*Tähtitassun Aleksanteri 2 Uros 1 (SC) Ghibaudo Alessandro KM BIV NOM
157 NFO VI / NFO e 09 22 FI*Tähtitassun Aleksanteri 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
158 NFO VI / NFO f 02 21 62 S*Hemligheten's Blaze 2 Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
159 NFO VI / NFO f 03 22 FI*Marjametsän Lemmentähti 2 Naaras 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB
160 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Tähtitassun Sweet Adeline 2 Naaras 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
161 NFO VI / NFO d 09 22 FI*Tähtitassun TimAntti 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
162 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Marjametsän Hermannin onnetar 2 Naaras 8 (PR) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPIB
163 NFO VIII / NFO fs 09 22 SE*Klint skogens Dahlia 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
164 SIB II / SIB n 03 FI*SoulSibster's DeLorean 2 Uros 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB
165 SIB III / SIB n 24 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville 2 Naaras 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM NOM
166 SIB IV / SIB n 03 23 Felis Felicis Hammer to Fall 2 Uros 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM NOM
166 SIB IV / SIB n 03 23 Felis Felicis Hammer to Fall 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
167 SIB IV / SIB n 03 24 FI*Punakoivun Floki 2 Uros 7 (CH) Biernaczyk Marcin Abs
168 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan Åj, El Macho Fantastico! 2 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1 BIV NOM BIS
169 SIB IV / SIB n 03 24 FI*Lumikissan Äkästiina Hirmuinen 2 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
170 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Vilukissan Aikataika 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC NOM
171 SIB VI / SIB d 09 FI*Vilukissan Balettimaani 2 Uros 11 (Nuoret) Glem Lene EX1 NOM
172 SIB VII / SIB ns FI*Pikku-Priin Mimosa 2 Naaras 7 (CH) Komissarova Olga Abs
173 SIB VII / SIB ns 24 FI*Vilukissan Celica 2 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
174 SIB VII / SIB ns 24 FIN*Tuiskutassun Black Maria 2 Naaras 2 (SP) Komissarova Olga KM NOM
174 SIB VII / SIB ns 24 FIN*Tuiskutassun Black Maria 2 Naaras 17 (Veteraani) Glem Lene 1 NOM
175 SIB VIII / SIB ds 09 11 FI*Lumikissan BlingBling 2 Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB NOM
176 SIB VIII / SIB ns 02 21 64 FI*Lumikissan Sheriffi 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
177 SIB VIII / SIB gs 02 21 64 FI*Lumikissan Zeta Jones 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV NOM BIS
178 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan Bandiitti 2 Uros 8 (PR) Ghibaudo Alessandro Mitätöity Mitätöity
179 SIB IX / SIB w 64 FI*Cherrytail's Peggy Sue 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
180 SIB IX / SIB w 64 FI*Lumikissan Ökkis Mönkiäinen 2 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 NOM
181 BEN n 22 FI*Hopeahännän India Glitter 3 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena Abs
182 BEN n 22 FI*Hopeahännän Jasmin Glitter 3 Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena Abs
183 BEN n 24 S*Leopardettes Leonardo 3 Uros 1 (SC) Hämäläinen Satu KM NOM
184 BEN n 24 S*Leopardettes Herra Hermanni 3 Uros 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB
185 BLH n Kant of Baltic Breeze 3 Uros 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
186 BLH n FI*Ullukan Fifty Shades Darker 3 Uros 8 (PR) Kudra Magdalena EX1 CAPIB
187 BLH n FI*Ullukan Femme Fatale 3 Naaras 10 (KAS) Kudra Magdalena Abs
188 BLH a S*Saddharma Blonde 3 Naaras 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
189 BLH a FI*Duketin Justiina 3 Naaras 8 (PR) Hämäläinen Satu EX1 CAPIB
189 BLH a FI*Duketin Justiina 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
190 BLH c FI*Ullukan Friends With Benefits 3 Uros 2 (SP) Cinque Francesco KM
191 BLH e SE*OneWish Sir Lancelot 3 Uros 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
192 BLH ns 11 FI*Menzoberanzan's Skywarp 3 Naaras 8 (PR) Cinque Francesco EX1 CAPIB
193 BLH ny 11 Your Majesty Golden Ironhide 3 Uros 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
194 BLH ny 11 Ivo von Burg Weißensee*D 3 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
195 BLH n 02 62 Suncat's Light Me Up 3 Uros 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS
196 BLH n 03 FI*Ullukan Lady Gwendoloena 3 Naaras 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB
197 BLH n 03 FI*Ullukan Iann Leprechaun 3 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
198 BLH n 03 FI*Ullukan Mighty Mega Flip 3 Uros 8 (PR) Kudra Magdalena Abs
199 BLH a 02 62 FI*Ullukan Sir Galahad 3 Uros 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB
200 BLH a 03 FI*Ullukan Iron Gancanagh 3 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
201 BLH a 03 FI*Ullukan Cruelty of Cotton Candy 3 Naaras 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
202 BLH a 03 FI*Ullukan Enviable Enterprise 3 Naaras 8 (PR) Kudra Magdalena Abs
203 BLH e 03 FI*Ullukan Ines Dullahan 3 Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1 NOM
204 BLH g 03 SE*Mivili Ada Hegerberg 3 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
205 BML I / BML ns 11 31 Jewels Choice Silver Ice 3 Uros 4 (GIP) Cinque Francesco EX1 CAPS
206 BSH a FI*Ruusutarhan Viviana 3 Naaras 1 (SC) Cinque Francesco Abs
207 BSH a Henrik Malvern Hills*PL 3 Uros 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
208 BSH a FI*Noor's Ludvig 3 Uros 2 (SP) Cinque Francesco KM
209 BSH b FI*Aurantia's Lightning 3 Naaras 2 (SP) Cinque Francesco KM NOM
210 BSH d FI*Aurantia's Aldebaran 3 Uros 2 (SP) Kudra Magdalena KM
211 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
211 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Kudra Magdalena 2
212 BSH b 22 SE*BaraBus Knutsford 3 Uros 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
213 BSH c 24 FI*Ullukan Pyrypoika 3 Uros 6 (IP) Cinque Francesco EX1 CAGPIB NOM
214 BSH ns 11 FI*Vermeil's Obelix Otto 3 Uros 7 (CH) Cinque Francesco EX1 CACIB
215 BSH ns 11 FI*Vermeil's Piano Ballerina 3 Naaras 9 (Avoin) Cinque Francesco Abs
216 BSH n 03 Tegheon UnderleyHall*PL 3 Uros 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS
216 BSH n 03 Tegheon UnderleyHall*PL 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
217 BSH d 03 Shenela UnderleyHall*PL 3 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC NOM BIS
218 BSH d 03 FI*Ruusutarhan Amos 3 Uros 8 (PR) Kudra Magdalena EX1 CAPIB
219 BSH h 03 FI*Aurantia's Underneath the Stars 3 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB NOM
220 BUR n FI*Seirene Copacabana 3 Naaras 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP NOM BIS
221 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB NOM
221 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 17 (Veteraani) Kudra Magdalena 2
222 BUR b FI*Arkhitekton Viktor 3 Uros 10 (KAS) Hämäläinen Satu Abs
223 BUR c FI*ZirCat's Imagine Dragons 3 Naaras 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB
223 BUR c FI*ZirCat's Imagine Dragons 3 Naaras 17 (Veteraani) Kudra Magdalena 3
224 EUR Wilina 3 Naaras 13a (Noviisi) Jyrkinen Jaana EUR x e 02 21 62
225 EUR ns FI*Pikku-Piun Superhessu 3 Uros 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS
226 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Naomi 3 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
227 EUR a 22 FI*Pikku-Piun Gregory Peck 3 Uros 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB NOM
228 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM NOM
228 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 17 (Veteraani) Kudra Magdalena 1 NOM BIS
229 EUR a 03 FI*Waputtaren Unelmien Charlotta 3 Naaras 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC NOM
230 EUR e 02 64 FI*Waputtaren Rasseli Hopsansaanpoika 3 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
231 EUR g 01 21 64 FI*Waputtaren Tupuna Wilinantytär 3 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
232 MAN 51-52 / MAN fs 22 52 Auragold Heureka 3 Naaras 3 (GIC) Kudra Magdalena Abs
233 MAN 51-52 / MAN g 23 52 FI*Maikain Yoko Lennon 3 Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena Abs
234 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 2 (SP) Kudra Magdalena KM NOM BIS
235 MAU ns 24 FI*Walidah Glorfindel 3 Uros 11 (Nuoret) Cinque Francesco Abs
236 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Cinque Francesco KM NOM BIS
236 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Kudra Magdalena 1 NOM
237 OCI n 24 FI*Moosegrove Angelica Sterling 3 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1 NOM BIS
238 OCI ns 24 Ozspots Sheelberight 3 Uros 6 (IP) Hämäläinen Satu Abs
238 OCI ns 24 Ozspots Sheelberight 3 Uros 17 (Veteraani) Kudra Magdalena Abs
239 OCI os 24 FI*Silvercomet Queen Daenerys 3 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena Abs
240 SIN FI*Anjupia's Fennella Felia Felicity 3 Naaras 8 (PR) Cinque Francesco EX1 CAPIB
241 SRL I / SRL c FI*MyMiuCats Faith 3 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
242 SRL IV / SRL h 03 FI*Cisciscats Isadora 3 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu Abs
243 SRL VI / SRL ns 09 24 FI*Cisciscats Harry Potter 3 Uros 12 (Pennut) Cinque Francesco Abs
244 ABY n Farris of the Anvil von Kalimdor*CH 4 Uros 3 (GIC) Cinque Francesco EX1 CACS NOM BIS
245 ABY n FI*Miragerie Ambrosia 4 Naaras 1 (SC) Cinque Francesco KM NOM
246 ABY n FI*Miragerie Daryn 4 Uros 7 (CH) Cinque Francesco EX1 CACIB
247 ABY n Almaros Makkabi of Vuolas 4 Uros 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1 BIV NOM
248 ABY n FI*Miragerie Éanne 4 Uros 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX2
249 ABY n Katniss Everdeen Housetiger*PL 4 Naaras 2 (SP) Cinque Francesco KM NOM BIS
250 ABY n FI*Herzlichkeits Fullmetal Alchemist 4 Naaras 10 (KAS) Cinque Francesco EX1 CAP
251 ABY a Thamos Viktor 4 Uros 3 (GIC) Hämäläinen Satu Abs
252 ABY a FI*Herzlichkeits Devilman Crybaby 4 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
253 ABY a FI*Herzlichkeits JoJo's Bizarre Adventure 4 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
254 ABY a FI*Nebuankhet Jace Beleren 4 Uros 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
255 ABY o FI*Chosen-One Shesepankh Mekerin 4 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
256 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM NOM
256 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 17 (Veteraani) Kudra Magdalena 1 NOM BIS
257 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 4 Naaras 8 (PR) Hämäläinen Satu EX1 CAPIB
257 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 4 Naaras 17 (Veteraani) Kudra Magdalena 2
258 BAL a FI*Mummeli Anemoninha Gilda 4 Naaras 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
259 BAL o 03 FI*Jalecat's Fear of Fear 4 Uros 10 (KAS) Cinque Francesco EX1 CAP
260 CRX I / CRX n FI*Saca's The Only Why 4 Uros 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
261 CRX II / CRX n 03 FI*Telltail's Zannalee 4 Naaras 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB NOM
262 CRX II / CRX n 03 FI*Telltail's Donna Elena 4 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
263 CRX II / CRX n 03 FI*Telltail's Forever Yours 4 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1 BIV
264 CRX IV / CRX f 01 62 FI*Sommelier's Blended With Love 4 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB NOM BIS
265 CRX IV / CRX h 03 FI*Sommelier's PinUp Colada 4 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 NOM BIS
266 CRX VI / CRX c 03 24 FI*Telltail's Sail Away Sweet Sister 4 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1 NOM
267 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Taikametsän Divina Galica 4 Naaras 8 (PR) Hämäläinen Satu Abs
268 OLH as 24 FI*Aurinkorinteen Jasmiini 4 Naaras 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB
269 OSH n 24 FI*LoudMeow Earth Rocker 4 Uros 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
270 OSH n 24 FI*TinyAlien Believe to understand 4 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1 BIV NOM BIS
271 OSH n 24 FI*TinyAlien Trust no one 4 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX2
272 OSH a 24 FI*LoudMeow Firestorm 4 Uros 10 (KAS) Cinque Francesco EX1 CAP
273 OSH a 25 FI*LoudMeow Born on the Sun 4 Uros 4 (GIP) Cinque Francesco EX1 CAPS
274 OSH b 24 Hermes v. Imporio A 4 Uros 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS NOM BIS
275 OSH c 24 FI*LoudMeow Full Moon 4 Uros 2 (SP) Hämäläinen Satu Abs
276 OSH j 24 FI*Batlandia's Unicorn Zonartic Diva 4 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu Abs
277 OSH p 25 FI*LoudMeow Sunset Superman 4 Uros 2 (SP) Cinque Francesco KM NOM
278 OSH n 03 Apocalyptica Zorro 4 Uros 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM NOM
279 RUS FI*Lolcat's Alex Munday 4 Naaras 5 (IC) Cinque Francesco EX1 CAGCIB
280 RUS FI*Lolcat's Phoebe Buffay 4 Naaras 9 (Avoin) Cinque Francesco Abs
281 RUS FI*Sini-Hilkan Eva Livia 4 Naaras 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
282 RUS FI*BlueLair's White Heart Hickory 4 Uros 11 (Nuoret) Cinque Francesco Abs
283 RUS FI*BlueLair's Wig Wam Bam 4 Naaras 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1 BIV
284 RUS FI*Sini-Hilkan Folktale of Light 4 Uros 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1 NOM
285 RUS FI*BlueLair's Pastel 4 Uros 6 (IP) Cinque Francesco EX1 CAGPIB
286 RUS FI*Lolcat's Lina 4 Naaras 10 (KAS) Cinque Francesco EX1 CAP
287 SOM n (N)Villkattens Wilmer 4 Uros 17 (Veteraani) Kudra Magdalena 2
287 SOM n (N)Villkattens Wilmer 4 Uros 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM
288 SOM n FI*Lamadegaan Feel The Magic 4 Naaras 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM
289 SOM n FI*Kisompa's Oriana 4 Naaras 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
290 SOM n S*All Inclusive Ruby 4 Naaras 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB BIV
291 SOM n FI*Vulpes Aither 4 Uros 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM NOM
292 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 17 (Veteraani) Kudra Magdalena 1 NOM
292 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM
293 SOM n FI*Lamadegaan Festival Star 4 Uros 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS
294 SOM n FI*Vulpes Aletheia 4 Naaras 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS BIV NOM
295 SOM n FI*Kisompa's Orlando 4 Uros 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB
296 SOM o FI*Amajan Norton Norberto 4 Uros 1 (SC) Hämäläinen Satu KM BIV NOM
297 SOM o FI*Amajan Serenissima Serafina 4 Naaras 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS
298 SOM o FI*Amajan Viola Viviana 4 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
299 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Ambermoon 4 Naaras 4 (GIP) Cinque Francesco Abs
300 SPH V / SPH f 03 33 FI*Hebblas Ximena 4 Naaras 2 (SP) Biernaczyk Marcin Abs
301 HCL Molly Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) di Natale Diana Abs
301 HCL Molly Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Hämäläinen Satu Abs
302 HCL Viivi-neiti, Röppö Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) di Natale Diana 2
302 HCL Viivi-neiti, Röppö Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Hämäläinen Satu 1 NOM
303 HCL Hulina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) di Natale Diana 1 NOM
304 HCS Oswald Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Glem Lene Abs
305 HCS Safira Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Glem Lene 1
306 HCS Luna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Glem Lene 2
307 HCS Hopeanuoli aka Hopsu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Glem Lene 1 NOM BIS
308 HCS Poju Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Glem Lene 3
308 HCS Poju Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Hämäläinen Satu 2
309 HCS Elis Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Glem Lene 2
309 HCS Elis Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Hämäläinen Satu 1 NOM BIS
338 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Biernaczyk Marcin MCO I, MCO VIII, SIB III, SIB IV, CRX II, OLH as 24, OSH n 03, OSH n 24, SOM n, SPH V 39
Cinque Francesco BLH c, BLH e, BLH ns 11, BML I, BSH a, BSH b, BSH c 24, BSH ns 11, EUR a 03, EUR n 22, MAU ns 24, OCI n 24, SIN, SRL I, SRL VI, ABY n, BAL a, BAL o 03, CRX I, OSH a 24, OSH a 25, OSH p 25, RUS, SPH IV 41
di Natale Diana EXO g 03 23, PER b, PER e 21 33, PER f, PER f 33, PER g 33, RAG a 03, RAG a 04, RAG a 21, RAG b 04, RAG d 21, RAG f 03, RAG f 04, RAG n 03 21, SBI a, SBI b, SBI d, SBI h, HCL 38
Ghibaudo Alessandro MCO IV, MCO VI, NFO VI, SIB VIII, VET 1 40
Glem Lene MCO III, MCO IX, MCO V, NEM I, NFO III, NFO VIII, SIB II, SIB VI, HCS, VET 2 33
Hämäläinen Satu BEN n 24, BLH a, BLH g 03, BLH n 02 62, BLH ny 11, BSH b 22, BSH f, BSH h 03, BUR a, BUR b, BUR c, EUR e 02 64, EUR f 24, EUR g 01 21 64, OCI ns 24, SRL IV, ABY a, ABY o, CRX IV, CRX VI, OSH b 24, OSH c 24, OSH j 24, SOM o, VET Kotikissat 40
Jyrkinen Jaana EUR e 02 21 62 (13a), PER e 24, PER n, PER ns 12, RAG a, RAG a 04 21, RAG f, RAG f 21, RAG g, RAG g 04, RAG n, RAG n 03, RAG n 04, SBI c, SBI n, TUV d 61-63, TUV f 61-63 35
Komissarova Olga MCO II, MCO VII, NEM II, NFO IV, NFO V, SIB IX, SIB VII 30
Kudra Magdalena BEN n 22, BLH a 02 62, BLH a 03, BLH e 03, BLH n, BLH n 03, BSH d, BSH d 03, BSH n 03, BUR n, EUR a 22, EUR ns, MAN 51-52, OCI os 24, VET 3, VET 4 34
9 tuomaria.