Omakissa
POROK 64. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Pohjoinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 11.12.2021 Loppuu 11.12.2021
Ilmoittautuminen alkaa 1.11.2021 Ilmoittautuminen loppuu 12.11.2021
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:45
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 26.11.2021
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 380   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti porok.nayttely@gmail.com
Paikka Zemppi Areena, Pekurintie 2, Kempele
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö: Riikka Turpeinen: pj.porok@gmail.com, 050 4868851
Näyttelysihteeri: Anna Korhonen porok.nayttely@gmail.com, 050 410 9010
Raha-asiat: Anna Korhonen, talous.porok@gmail.com
Pääassistentti: Milla Kuusisto millakuusisto.porok@gmail.com

Lisätietoja Näyttelykutsu

Invitation



Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFen näyttelysääntöjä. Rokotukset/todistukset tarkistetaan kaikilta näyttelytilaan tulevilta kissoilta. Rokotussäännöt sekä näyttelyssä tarvittavat pakolliset todistukset Suomen Kissaliiton kotisivuilta (www.kissaliitto.fi). Häkkien koot 65x65x55 cm. Omat häkit ilmoitettava. Oman häkin minimikoko 50x50x50 cm.

Näyttely järjestetään viranomaisohjeet huomioiden, minkä vuoksi myös oikeus kutsussa olevien tietojen muutoksiin pidätetään. Tarkemmat ohjeet myöhemmin julkaistavassa infokirjeessä. 

Näyttelymaksut
• 40€/kissa/pv
• POROK-jäsenet 35€/kissa/pv
• FIFen ulkopuolisilta 55€/kissa/pv
• tarkistusluokka arvostelun yhteydessä 15€
• veteraaniluokka perusarvostelun yhteydessä 20€, erikseen 40/35€
• kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia jos kissa osallistuu muuhun luokkaan.
• pelkkä kasvattaja- tai siitosluokka 40€/35€
• kaverikissoja ei rajatun kissamäärän lisäksi voida näyttelyyn ottaa
• Näyttelymaksut maksetaan Omakissa-järjestelmän antamien ohjeiden mukaisesti ilmoittautumisen yhteydessä. Leimakortilla maksettaessa se tulee toimittaa näyttelysihteerille postitse viipymättä. 

HUOM! Veteraani- ja tarkistusluokkiin tulee tehdä Omakissassa erilliset ilmoittautumiset, myös kasvattajaluokkaan mikäli kasvattajalla ei ole näyttelyyn ilmoitettuna nimissään olevaa kissaa.
Vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia 12.11.2021 jälkeen. Muutokset ja tiedustelut sähköpostitse porok.nayttely@gmail.com



Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 95 93 0 0 2
2 142 138 1 0 3
3 81 77 0 0 4
4 61 60 0 0 1
Kotikissat 12 12 0 0 0
Yhteensä 391 380 1 0 10

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*Shamirin Rosanna 1 Naaras 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC
2 EXO e 03 22 FI*Shamirin Fair Fiona 1 Naaras 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP
2 EXO e 03 22 FI*Shamirin Fair Fiona 1 Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 4
3 EXO g 03 23 FI*Whispers Oxana 1 Naaras 1 (SC) Ghibaudo Alessandro KM
4 PER n FI*Mimosan Vamp 1 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
5 PER b FI*Mogi's Aldebaran 1 Uros 4 (GIP) Kudra Magdalena EX1 CAPS NOM
5 PER b FI*Mogi's Aldebaran 1 Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1 NOM
6 PER f S*Optimal Prime's Ziri 1 Naaras 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
7 PER a 22 FI*Shamirin Tiziano 1 Uros 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1
8 PER e 24 S*Cindievita's Go Bananas 1 Uros 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
9 PER ns 12 SE*KlaraJohannas Juni 1 Naaras 6 (IP) di Natale Diana EX1 CAGPIB
10 PER ns 12 SE*Rainbow's Drops Bobby 1 Uros 10 (KAS) di Natale Diana EX1 CAP
11 PER n 33 FI*Shamirin Superstar 1 Uros 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
12 PER f 33 FI*Yashar's Cicciolina 1 Naaras 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP
13 PER g 33 FI*Yashar's Incredible Inez 1 Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
14 PER e 21 33 FI*Yashar's Åskari Ålematon 1 Uros 4 (GIP) Kudra Magdalena EX1 CAPS
15 RAG n FI*Collicatin Vision Of Dreams 1 Naaras 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC
16 RAG n FI*Tättähäärän Teppo 1 Uros 12 (Pennut) di Natale Diana Abs
17 RAG n FI*Misukatin Rubiini 1 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX1
18 RAG a FI*Helmikeijun Pink Panther Pearl 1 Naaras 10 (KAS) di Natale Diana EX1 CAP NOM
19 RAG a FI*Helmikeijun Hurricane Pearl 1 Uros 10 (KAS) di Natale Diana EX1 CAP
20 RAG f FI*Misukatin Medina 1 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
21 RAG f FI*Turkinpippurin Kiara 1 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV
22 RAG g FI*Misukatin Cayanne 1 Naaras 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1 NOM
23 RAG a 21 FI*Helmikeijun Lily Pearl 1 Naaras 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
24 RAG a 21 FI*Misukatin Tokyo 1 Naaras 13c (Määrittely) Ghibaudo Alessandro RAG a 21
24 RAG a 21 FI*Misukatin Tokyo 1 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
25 RAG a 21 FI*Sanillasdoll Oscar de la Renta 1 Uros 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP
26 RAG a 21 FI*Turkinpippurin Touko 1 Uros 10 (KAS) Kudra Magdalena EX2
27 RAG d 21 FI*Helmikeijun Black Pearl 1 Uros 2 (SP) Ghibaudo Alessandro KM
27 RAG d 21 FI*Helmikeijun Black Pearl 1 Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga 2
28 RAG f 21 FI*Helmikeijun Aloya Pearl 1 Naaras 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS
28 RAG f 21 FI*Helmikeijun Aloya Pearl 1 Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 3
29 RAG n 03 FI*Collicatin Shiny Cresselia 1 Naaras 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC NOM BIS
30 RAG n 03 FI*Ruusukullan Clara 1 Naaras 9 (Avoin) di Natale Diana Abs
31 RAG n 03 FI*Sanillasdoll Neilikka 1 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX1 NOM
32 RAG n 03 FI*Collicatin Shiny Mr.Mime 1 Uros 10 (KAS) di Natale Diana EX1 CAP NOM BIS
33 RAG n 03 FI*Helmikeijun Hot Pink Pearl 1 Uros 10 (KAS) di Natale Diana EX2
34 RAG n 03 FI*Nenatnak Good Luck Fairy 1 Naaras 13c (Määrittely) Ghibaudo Alessandro RAG a 03
35 RAG n 04 FI*Tättähäärän Armas 1 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro Abs
36 RAG n 04 FI*Collicatin Adalmina 1 Naaras 8 (PR) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPIB BIV NOM BIS
37 RAG n 04 FI*Celestial's Stairway 2 Heaven 1 Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
38 RAG n 04 FI*Talvililjan Let It Be Me 1 Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX2
39 RAG a 03 FI*Celestial's El Chapo Son of CG 1 Uros 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS NOM
40 RAG a 03 FI*Sanillasdoll Luminietos 1 Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP NOM
41 RAG a 03 FI*Celestial's Within Temptation 1 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
42 RAG a 03 FI*Misukatin Thor 1 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
43 RAG a 03 FI*Collicatin Geisha Caramel 1 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV NOM BIS
44 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 1 Naaras 2 (SP) Ghibaudo Alessandro KM BIV
45 RAG a 03 La Belleza Ragdolls Topaz 1 Naaras 2 (SP) Ghibaudo Alessandro KM
45 RAG a 03 La Belleza Ragdolls Topaz 1 Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1 NOM BIS
46 RAG a 03 FI*RoyalRose's Cool Carlos 1 Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX2
47 RAG a 03 FI*Ragtail Rihanna 1 Naaras 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
48 RAG a 04 FI*Helmikeijun Tiny Pearl 1 Uros 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS NOM
49 RAG a 04 FI*RoyalRose's Chic Céline 1 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
50 RAG a 04 FI*Ragtail Åskguden Tors son Magni 1 Uros 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1 BIV NOM
51 RAG a 04 FI*Helmikeijun Lady Pearl 1 Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
52 RAG a 04 FI*Uniklubin Savanni 1 Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX2
53 RAG a 04 FI*Sanillasdoll Lumituisku 1 Uros 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP
54 RAG b 04 Talvenkukan Nuuk *** 1 Uros 11 (Nuoret) Kudra Magdalena Abs
55 RAG f 03 FI*Celestial's Satavarma 1 Naaras 1 (SC) Ghibaudo Alessandro KM NOM
56 RAG f 03 FI*Misukatin Suloinen Samba 1 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
57 RAG f FI*Misukatin Veikeä Valssi 1 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
57 RAG f 04 FI*Misukatin Veikeä Valssi 1 Naaras 13c (Määrittely) Ghibaudo Alessandro RAG f
58 RAG f 04 FI*Tättähäärän Tiuhti 1 Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
59 RAG g 04 FI*Collicatin Hempeä Helmi 1 Naaras 3 (GIC) di Natale Diana EX1 CACS
60 RAG g 04 FI*Uniklubin Tirlittan 1 Naaras 10 (KAS) di Natale Diana EX1 CAP
61 RAG n 03 21 NO*Arctic Sapphire Ada Lovelace 1 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
62 RAG a 04 21 FI*Celestial's Rodrigo de Argentina 1 Uros 1 (SC) di Natale Diana KM NOM BIS
63 SBI n FI*Ziazan Noriko 1 Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB BIV
64 SBI n FI*Cindysnow Estelle 1 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
65 SBI n FI*Whitefeather's Cool Your Heels! 1 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
66 SBI n FI*Chirybiry's Sweet Angelica 1 Naaras 8 (PR) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPIB BIV
67 SBI n FI*Helin's Esteri 1 Naaras 8 (PR) Ghibaudo Alessandro EX2
68 SBI n FI*Birmayan Hepsankeikka 1 Naaras 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
69 SBI a S*Chimär's Kornelia 1 Naaras 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB NOM
70 SBI a IT*Kaly's Emily 1 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
70 SBI a IT*Kaly's Emily 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
71 SBI a FI*Helin's Gabriella 1 Naaras 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP
72 SBI b Shapur Lilja 1 Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB BIV
73 SBI b S*Kilenskogens Önni 1 Naaras 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB
74 SBI b FI*Helin's Jack 1 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX2
75 SBI b FI*Tamus Yulon 1 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
75 SBI b FI*Tamus Yulon 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
76 SBI b FI*Whitefeather's Against all Odds 1 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX2
77 SBI b FI*Whitefeather's Clam Up! 1 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
78 SBI b FI*Whitefeather's Cheers Beauty! 1 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV NOM
79 SBI c Broadview's Sunny Jared 1 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
80 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 1 Naaras 2 (SP) Kudra Magdalena KM NOM
80 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 1 Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 2
81 SBI h FI*Whitefeather's Age before Beauty 1 Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1 NOM BIS
82 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Valier's Elvis 1 Uros 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC
83 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Valier's Layla 1 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
84 MCO I / MCO n FI*Hashtag The Phantom of The Opera 2 Uros 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1
85 MCO I / MCO n FI*KingLeo's Blackadder 2 Uros 6 (IP) di Natale Diana EX1 CAGPIB
85 MCO I / MCO n FI*KingLeo's Blackadder 2 Uros 17 (Veteraani) Kudra Magdalena 1 NOM
86 MCO I / MCO n HR*Felis Admiranda Grinch 2 Uros 10 (KAS) di Natale Diana EX1 CAP BIV
87 MCO I / MCO a FI*LovelyLife La Boheme Cesira 2 Naaras 10 (KAS) di Natale Diana EX1 CAP
88 MCO II / MCO n 09 FI*Kaakaokäpälä Lempeä Leopardi 2 Uros 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
89 MCO II / MCO n 03 FI*Keenukollin Isoo-Antti 2 Uros 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
90 MCO II / MCO a 09 FI*KingLeo's I am Electra 2 Naaras 8 (PR) Hämäläinen Satu Abs
91 MCO III / MCO n 22 FI*Blackcurrant Broomhilda Von Shaft 2 Naaras 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
92 MCO III / MCO n 25 FI*Blackcurrant Sofie Fatale 2 Naaras 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS
93 MCO III / MCO n 22 FI*Lionstyle Hot Stuff 2 Uros 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB
94 MCO IV / MCO n 09 22 FI*HoneyCoon's Flip Flop And Fly 2 Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 No Cert
95 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Montague Keen 2 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana Abs
96 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Lionstyle Geronimos Cadillac 2 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
97 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Lynxwood's Night Prowler 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana DISQ
98 MCO IV / MCO n 09 24 FI*Hiawatha Black Wolf 2 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
99 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hashtag Dream On 2 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 BIV NOM
100 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Moggi Vilja 2 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX2
101 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Ghost Of Wind 2 Uros 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM NOM
102 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Goldenstream's Cowboy 2 Uros 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB
103 MCO IV / MCO n 09 22 FI*KingLeo's Angels in My Hair 2 Naaras 6 (IP) Jyrkinen Jaana Abs
104 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Lionstyle Sunshine Reggae 2 Uros 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX1 CAPIB
105 MCO IV / MCO n 03 24 FI*Moggi Kimi Räiskäle 2 Uros 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX2
105 MCO IV / MCO n 03 24 FI*Moggi Kimi Räiskäle 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
106 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Goldenstream's Freestyler 2 Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
107 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Lionstyle Super Trouper 2 Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX2
108 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Lionstyle This Is Your Life 2 Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX2
109 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Oh My Goddess 2 Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP BIV NOM BIS
110 MCO V / MCO g 22 FI*Wiiselin Ilahduttava Irene 2 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
111 MCO V / MCO e 25 Abenzio's Lost Thunder 2 Uros 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1 BIV NOM
112 MCO V / MCO f FI*Keenukollin Sanni 2 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
113 MCO V / MCO d Patricia Licacun 2 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX2
114 MCO V / MCO d 23 S*Acoonitum's Susie Q 2 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
115 MCO V / MCO g 22 FI*NineTales Kiss Can Change Everything 2 Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
116 MCO VI / MCO f 03 24 FI*Moggi Jam Balaya 2 Naaras 1 (SC) di Natale Diana KM
117 MCO VI / MCO f 09 22 FI*KingLeo's Kiss Me Karma 2 Naaras 5 (IC) di Natale Diana EX1 CAGCIB
118 MCO VI / MCO d 09 22 FI*BlackPepper's Brad Kitt 2 Uros 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1 BIV NOM
119 MCO VI / MCO d 09 FI*Hashtag Over The Hills and Far Away 2 Uros 11 (Nuoret) di Natale Diana EX2
120 MCO VI / MCO f 09 FI*Hashtag Shudder Before The Beautiful 2 Naaras 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1
121 MCO VI / MCO d 09 FI*HeavyMeows The Trooper 2 Uros 13c (Määrittely) Jyrkinen Jaana MCO d 09
121 MCO VI / MCO d 09 FI*HeavyMeows The Trooper 2 Uros 12 (Pennut) di Natale Diana EX1
122 MCO VI / MCO f 09 24 FI*Moggi Vadelma Veera 2 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX1
123 MCO VI / MCO f 03 22 FI*Goldenstream's Woman in Red 2 Naaras 6 (IP) di Natale Diana EX1 CAGPIB NOM
124 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Lionstyle Suffeli 2 Naaras 10 (KAS) di Natale Diana EX1 CAP
125 MCO VII / MCO ds 22 FI*Easylife's Mr.Bad Guy 2 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
126 MCO VII / MCO ns 22 FI*Wiiselin Innokas Ilkka 2 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX2
127 MCO VII / MCO ns FI*Kaakaokäpälä Susan Kay Quatro 2 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX3
128 MCO VII / MCO fs FI*Wiiselin Suloinen Seela 2 Naaras 13c (Määrittely) Jyrkinen Jaana MCO fs
128 MCO VII / MCO fs FI*Wiiselin Suloinen Seela 2 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX2
129 MCO VII / MCO ns S*Acoonitum's Cirilla Fiona Riannon 2 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
130 MCO VII / MCO as 22 S*Acoonitum's Fiona 2 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX4
131 MCO VII / MCO ns FI*HeavyMeows The Number of the Beast 2 Uros 13c (Määrittely) Jyrkinen Jaana MCO ns
131 MCO VII / MCO ns FI*HeavyMeows The Number of the Beast 2 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 BIV
132 MCO VII / MCO ns FI*KingLeo's Geir-Arne 2 Uros 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS BIV
133 MCO VII / MCO ns FI*Escape's Yankee Rose 2 Naaras 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB
133 MCO VII / MCO ns FI*Escape's Yankee Rose 2 Naaras 17 (Veteraani) Kudra Magdalena 2
134 MCO VII / MCO as 22 FI*Wiiselin Super Sebastian 2 Uros 13c (Määrittely) Jyrkinen Jaana MCO as 22
134 MCO VII / MCO as 22 FI*Wiiselin Super Sebastian 2 Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
135 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI*Moggi Kizz-Kizz 2 Uros 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS
136 MCO VIII / MCO ns 09 FI*HeavyMeows King in the North 2 Uros 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
137 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Moggi Lolli Pop 2 Naaras 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
138 MCO VIII / MCO ds 09 11 Magyl's Stitch 2 Uros 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
138 MCO VIII / MCO ds 09 11 Magyl's Stitch 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
139 MCO VIII / MCO ns 03 FI*HoneyCoon's Kiss & Tell 2 Naaras 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB
140 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*KhalDrogo's Northern Lights 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene Abs
141 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Moggi Unelma Torttu 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
142 MCO VIII / MCO ns 03 25 FI*Stout-hearted Vulcan 2 Uros 11 (Nuoret) Glem Lene EX1
143 MCO VIII / MCO ns 09 FI*HeavyMeows Can I Play with Madness 2 Naaras 12 (Pennut) Glem Lene Abs
143 MCO VIII / MCO ns 09 FI*HeavyMeows Can I Play with Madness 2 Naaras 13c (Määrittely) Jyrkinen Jaana Abs
144 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*NomenEst Nicola King 2 Naaras 12 (Pennut) Glem Lene EX1 BIV
145 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*HoneyCoon's Ghosts In My Guitar 2 Uros 8 (PR) Glem Lene EX1 CAPIB
146 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Moggi Kamo Milla 2 Naaras 10 (KAS) Glem Lene Abs
147 MCO VIII / MCO gs 09 23 FI*Wiiselin Ihmeellinen Idelle 2 Naaras 10 (KAS) Glem Lene Abs
148 MCO IX / MCO w 62 FI*Lionstyle Hubbabubba 2 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
149 MCO IX / MCO w 62 FI*Lynxwood's Riff Raff 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
150 NEM I / NEM as 21 FI*Helaketun Born To Be Wild 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
150 NEM I / NEM ns 21 FI*Helaketun Born To Be Wild 2 Naaras 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB BIV NOM
151 NEM I / NEM ns 21 FI*Itäruusun Artem the Real Sputnik 2 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
152 NEM I / NEM n 21 FI*Itäruusun Anastasia the Cosmos Flower 2 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 No Cert
153 NEM I / NEM f 21 FI*SiniTaigan Gemma 2 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu Abs
154 NEM I / NEM a 21 FI*Itäruusun Bellina Sever 2 Uros 13c (Määrittely) Jyrkinen Jaana NEM a 21
154 NEM I / NEM a 21 FI*Itäruusun Bellina Sever 2 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 NOM
155 NEM I / NEM a 21 S*Odenkatten's Quilladin 2 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu Abs
156 NEM I / NEM n 21 FI*Itäruusun Bellina Ravnina 2 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
157 NEM I / NEM a 21 Maya Lilianka*PL 2 Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
158 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Finlandia 2 Uros 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB NOM
159 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Great Polka 2 Uros 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS
160 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Charizard 2 Uros 8 (PR) Glem Lene Abs
161 NFO III / NFO n 22 FI*Marjametsän Kivikkopuron isomus 2 Uros 5 (IC) di Natale Diana EX1 CAGCIB
162 NFO III / NFO n 23 FI*Thindra's Mirkulan Halfdan the Black 2 Uros 9 (Avoin) di Natale Diana EX2
163 NFO III / NFO n 22 FI*WitSarin Henry 2 Uros 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC NOM BIS
164 NFO III / NFO n 24 IT*Mellon Bliss Forsythia 2 Naaras 9 (Avoin) di Natale Diana Abs
165 NFO III / NFO n 23 S"Curly line Findus 2 Uros 12 (Pennut) di Natale Diana EX1
166 NFO III / NFO n 24 S*Curly line Prillan 2 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX1 BIV NOM
167 NFO III / NFO n 22 FI*WitSarin Alvi 2 Uros 8 (PR) di Natale Diana EX1 CAPIB NOM
168 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Marjametsän Poika saunoo 2 Uros 1 (SC) Glem Lene Abs
169 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Mertsi 2 Uros 1 (SC) Glem Lene KM
170 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Hellä Lempi 2 Naaras 1 (SC) Glem Lene KM BIV NOM BIS
171 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Marjametsän Toivon kipinä 2 Uros 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
172 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Kirsikan Jytky 2 Uros 11 (Nuoret) Glem Lene EX2
173 NFO IV / NFO n 03 22 FI*WitSarin Vakosamettihousuinen mies 2 Uros 11 (Nuoret) Glem Lene EX3
174 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Vie mut minne vaan 2 Uros 11 (Nuoret) Glem Lene EX1 BIV NOM
175 NFO IV / NFO n 09 24 FI*WitSarin Pobeda 2 Uros 2 (SP) Glem Lene KM
176 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Miranda 2 Naaras 2 (SP) Glem Lene KM BIV NOM
177 NFO IV / NFO n 03 22 S"Gunsmokes Cornelis 2 Uros 8 (PR) Glem Lene EX1 CAPIB
178 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Raineri 2 Uros 10 (KAS) Glem Lene Abs
180 NFO V / NFO f 22 FI*Marjametsän Aslakin uni 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX1
181 NFO VI / NFO e 09 22 FI*Tähtitassun Aleksanteri 2 Uros 1 (SC) Hämäläinen Satu KM NOM
181 NFO VI / NFO e 09 22 FI*Tähtitassun Aleksanteri 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
182 NFO VI / NFO f 02 21 62 S*Hemligheten's Blaze 2 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB BIV
183 NFO VI / NFO f 03 22 FI*Marjametsän Lemmentähti 2 Naaras 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
184 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Tähtitassun Sweet Adeline 2 Naaras 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP NOM
185 NFO VI / NFO d 09 22 FI*Tähtitassun TimAntti 2 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
186 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Marjametsän Hermannin onnetar 2 Naaras 8 (PR) Hämäläinen Satu EX1 CAPIB
187 NFO VIII / NFO fs 09 22 SE*Klint skogens Dahlia 2 Naaras 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC NOM
188 SIB II / SIB n 03 FI*SoulSibster's DeLorean 2 Uros 7 (CH) di Natale Diana EX1 CACIB
189 SIB III / SIB n 24 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville 2 Naaras 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM NOM
190 SIB IV / SIB n 03 23 Felis Felicis Hammer to Fall 2 Uros 1 (SC) Glem Lene KM BIV NOM
190 SIB IV / SIB n 03 23 Felis Felicis Hammer to Fall 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
191 SIB IV / SIB n 03 24 FI*Punakoivun Floki 2 Uros 7 (CH) Glem Lene Abs
192 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Amurin Chesil 2 Naaras 13c (Määrittely) Jyrkinen Jaana SIB n 09 24
192 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Amurin Chesil 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
193 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan Åj, El Macho Fantastico! 2 Uros 12 (Pennut) Glem Lene EX1 NOM BIS
194 SIB IV / SIB n 03 24 FI*Lumikissan Äkästiina Hirmuinen 2 Naaras 12 (Pennut) Glem Lene EX1
195 SIB V / SIB g 22 FI*Amurin Leanna 2 Naaras 12 (Pennut) Glem Lene EX1
196 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Vilukissan Aikataika 2 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
197 SIB VI / SIB d 09 FI*Vilukissan Balettimaani 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 NOM BIS
198 SIB VII / SIB ns FI*Pikku-Priin Mimosa 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
199 SIB VII / SIB ns 24 FI*Vilukissan Celica 2 Naaras 12 (Pennut) Glem Lene EX1
200 SIB VII / SIB ns 24 FIN*Tuiskutassun Black Maria 2 Naaras 17 (Veteraani) Kudra Magdalena 1 NOM BIS
200 SIB VII / SIB ns 24 FIN*Tuiskutassun Black Maria 2 Naaras 2 (SP) Glem Lene KM
201 SIB VIII / SIB ds 09 11 FI*Lumikissan BlingBling 2 Naaras 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
202 SIB VIII / SIB ns 02 21 64 FI*Lumikissan Sheriffi 2 Uros 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
203 SIB VIII / SIB gs 02 21 64 FI*Lumikissan Zeta Jones 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX1 BIV
204 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan Bandiitti 2 Uros 8 (PR) Glem Lene Mitätöity Mitätöity
205 SIB IX / SIB w 64 FI*Cherrytail's Peggy Sue 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
206 SIB IX / SIB w 64 FI*Lumikissan Ökkis Mönkiäinen 2 Uros 12 (Pennut) Glem Lene EX1
207 BEN n 22 FI*Hopeahännän India Glitter 3 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara Abs
208 BEN n 22 FI*Hopeahännän Jasmin Glitter 3 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara Abs
209 BEN n 24 S*Leopardettes Leonardo 3 Uros 1 (SC) Ojaniemi Sara KM
210 BEN n 24 S*Leopardettes Herra Hermanni 3 Uros 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB
211 BLH n Kant of Baltic Breeze 3 Uros 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB BIV
211 BLH n Kant of Baltic Breeze 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
212 BLH n FI*Ullukan Fifty Shades Darker 3 Uros 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
213 BLH n FI*Ullukan Femme Fatale 3 Naaras 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 No Cert
214 BLH a S*Saddharma Blonde 3 Naaras 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
215 BLH a FI*Duketin Justiina 3 Naaras 8 (PR) Ojaniemi Sara EX1 CAPIB
215 BLH a FI*Duketin Justiina 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
216 BLH c FI*Ullukan Friends With Benefits 3 Uros 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
217 BLH e SE*OneWish Sir Lancelot 3 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 NOM
218 BLH ns 11 FI*Menzoberanzan's Skywarp 3 Naaras 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
219 BLH ny 11 Your Majesty Golden Ironhide 3 Uros 5 (IC) Cinque Francesco EX1 CAGCIB NOM
220 BLH ny 11 Ivo von Burg Weißensee*D 3 Uros 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1 NOM
221 BLH n 02 62 Suncat's Light Me Up 3 Uros 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
222 BLH n 03 FI*Ullukan Lady Gwendoloena 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC NOM
223 BLH n 03 FI*Ullukan Iann Leprechaun 3 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
224 BLH n 03 FI*Ullukan Mighty Mega Flip 3 Uros 8 (PR) Ojaniemi Sara Abs
225 BLH a 02 62 FI*Ullukan Sir Galahad 3 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
226 BLH a 03 FI*Ullukan Iron Gancanagh 3 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
227 BLH a 03 FI*Ullukan Cruelty of Cotton Candy 3 Naaras 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB NOM
228 BLH a 03 FI*Ullukan Enviable Enterprise 3 Naaras 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
229 BLH e 03 FI*Ullukan Ines Dullahan 3 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
230 BLH g 03 SE*Mivili Ada Hegerberg 3 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC NOM
231 BML I / BML ns 11 31 Jewels Choice Silver Ice 3 Uros 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS NOM
232 BSH a Henrik Malvern Hills*PL 3 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
233 BSH a FI*Noor's Ludvig 3 Uros 2 (SP) Ojaniemi Sara KM NOM
234 BSH b FI*Aurantia's Lightning 3 Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
235 BSH d FI*Aurantia's Aldebaran 3 Uros 2 (SP) Cinque Francesco KM
236 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Cinque Francesco KM
236 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Biernaczyk Marcin 2
237 BSH g FI*Harmaatassun Stella 3 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 NOM
238 BSH b 22 SE*BaraBus Knutsford 3 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
239 BSH c 24 FI*Ullukan Pyrypoika 3 Uros 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB
240 BSH ns 11 FI*Vermeil's Obelix Otto 3 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC NOM
241 BSH ns 11 FI*Vermeil's Piano Ballerina 3 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga Abs
242 BSH n 03 Tegheon UnderleyHall*PL 3 Uros 3 (GIC) Cinque Francesco EX1 CACS
242 BSH n 03 Tegheon UnderleyHall*PL 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
243 BSH d 03 Shenela UnderleyHall*PL 3 Naaras 13c (Määrittely) Ojaniemi Sara BSH d 03
243 BSH d 03 Shenela UnderleyHall*PL 3 Naaras 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
244 BSH d 03 FI*Ruusutarhan Amos 3 Uros 10 (KAS) Cinque Francesco EX1 CAP
245 BSH h 03 FI*Aurantia's Underneath the Stars 3 Naaras 5 (IC) Cinque Francesco EX1 CAGCIB NOM BIS
246 BUR n FI*Seirene Copacabana 3 Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP NOM BIS
247 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 6 (IP) Cinque Francesco EX1 CAGPIB
247 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 17 (Veteraani) Biernaczyk Marcin 2
248 BUR b FI*Arkhitekton Viktor 3 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara DISQ AGR.
249 BUR c FI*ZirCat's Imagine Dragons 3 Naaras 6 (IP) Cinque Francesco EX1 CAGPIB
249 BUR c FI*ZirCat's Imagine Dragons 3 Naaras 17 (Veteraani) Biernaczyk Marcin 3
250 EUR Mustikka 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara Abs
250 EUR Mustikka 3 Naaras 13a (Noviisi) Jyrkinen Jaana Abs
251 EUR e FI*RuusuLinnan Eleanor 3 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga Abs
252 EUR ns FI*Pikku-Piun Superhessu 3 Uros 3 (GIC) Cinque Francesco EX1 CACS
253 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Naomi 3 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
254 EUR a 22 FI*Pikku-Piun Gregory Peck 3 Uros 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
255 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Cinque Francesco KM NOM
255 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 17 (Veteraani) Biernaczyk Marcin 1 NOM
256 MAN 51-52 / MAN fs 22 52 Auragold Heureka 3 Naaras 3 (GIC) Cinque Francesco Abs
257 MAN 51-52 / MAN g 23 52 FI*Maikain Yoko Lennon 3 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco Abs
258 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 2 (SP) Cinque Francesco KM NOM BIS
259 MAU ns 24 FI*Walidah Glorfindel 3 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga Abs
260 MAU ns 24 FI*Chai-lai Amal Ayda 3 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 NOM BIS
261 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Ojaniemi Sara KM NOM BIS
261 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Biernaczyk Marcin 1 NOM BIS
262 OCI n 24 FI*Moosegrove Angelica Sterling 3 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 NOM BIS
263 OCI ns 24 Ozspots Sheelberight 3 Uros 6 (IP) Cinque Francesco Abs
263 OCI ns 24 Ozspots Sheelberight 3 Uros 17 (Veteraani) Biernaczyk Marcin Abs
264 OCI os 24 FI*Silvercomet Queen Daenerys 3 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga Abs
265 SIN FI*Anjupia's Fennella Felia Felicity 3 Naaras 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
266 SRL I / SRL c FI*MyMiuCats Faith 3 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
267 SRL IV / SRL h 03 FI*Cisciscats Isadora 3 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco Abs
268 SRL VII / SRL a 33 Gekkola Cats Catalina Celia 3 Naaras 13c (Määrittely) Ojaniemi Sara SRL g 33
268 SRL VII / SRL a 33 Gekkola Cats Catalina Celia 3 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
269 SRL VII / SRL a 33 FI*AleVuollan Acute Amanda 3 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
270 SRL VI / SRL ns 09 24 FI*Cisciscats Harry Potter 3 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga Abs
271 ABY n Farris of the Anvil von Kalimdor*CH 4 Uros 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS NOM BIS
272 ABY n FI*Miragerie Ambrosia 4 Naaras 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS NOM
273 ABY n FI*Vuolas Piste jolta ei ollut paluuta 4 Uros 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB
274 ABY n FI*Miragerie Daryn 4 Uros 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
275 ABY n Almaros Makkabi of Vuolas 4 Uros 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1 BIV NOM
276 ABY n FI*Miragerie Éanne 4 Uros 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX2
277 ABY n Katniss Everdeen Housetiger*PL 4 Naaras 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM NOM BIS
278 ABY n FI*Herzlichkeits Fullmetal Alchemist 4 Naaras 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
279 ABY a Thamos Viktor 4 Uros 3 (GIC) Cinque Francesco Abs
280 ABY a FI*Herzlichkeits Devilman Crybaby 4 Uros 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
281 ABY a FI*Herzlichkeits JoJo's Bizarre Adventure 4 Naaras 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
282 ABY a FI*Nebuankhet Jace Beleren 4 Uros 2 (SP) Cinque Francesco KM
283 ABY o FI*Chosen-One Shesepankh Mekerin 4 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
284 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM
284 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 17 (Veteraani) Cinque Francesco 2
285 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 4 Naaras 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB
285 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 4 Naaras 17 (Veteraani) Cinque Francesco 1 NOM BIS
286 BAL a FI*Mummeli Anemoninha Gilda 4 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
287 CRX I / CRX n FI*Saca's The Only Why 4 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
288 CRX II / CRX n 03 FI*Telltail's Zannalee 4 Naaras 7 (CH) Cinque Francesco EX1 CACIB
289 CRX II / CRX n 03 FI*Telltail's Donna Elena 4 Naaras 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
290 CRX II / CRX n 03 FI*Telltail's Forever Yours 4 Naaras 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1 BIV NOM
291 CRX IV / CRX f 01 62 FI*Sommelier's Blended With Love 4 Naaras 5 (IC) Cinque Francesco EX1 CAGCIB NOM BIS
292 CRX IV / CRX h 03 FI*Sommelier's PinUp Colada 4 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1 NOM
293 CRX VI / CRX c 03 24 FI*Telltail's Sail Away Sweet Sister 4 Naaras 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1
294 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Taikametsän Divina Galica 4 Naaras 8 (PR) Cinque Francesco Abs
295 OLH d 24 FI*Batlandia's Billy the Kitty 4 Uros 13c (Määrittely) Ojaniemi Sara OLH d 24
295 OLH d 24 FI*Batlandia's Billy the Kitty 4 Uros 10 (KAS) Cinque Francesco EX1 CAP
296 OLH as 24 FI*Aurinkorinteen Jasmiini 4 Naaras 6 (IP) Cinque Francesco EX1 CAGPIB NOM
297 OSH n 24 FI*LoudMeow Earth Rocker 4 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 BIV NOM BIS
298 OSH n 24 FI*TinyAlien Believe to understand 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
299 OSH n 24 FI*TinyAlien Trust no one 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX2
300 OSH a 25 FI*LoudMeow Born on the Sun 4 Uros 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS NOM
301 OSH b 24 Hermes v. Imporio A 4 Uros 4 (GIP) Cinque Francesco EX1 CAPS NOM BIS
302 OSH c 24 FI*LoudMeow Full Moon 4 Uros 2 (SP) Biernaczyk Marcin Abs
303 OSH j 24 FI*Batlandia's Unicorn Zonartic Diva 4 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco Abs
304 OSH p 25 FI*LoudMeow Sunset Superman 4 Uros 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
305 OSH n 03 Apocalyptica Zorro 4 Uros 1 (SC) Cinque Francesco KM NOM
306 RUS FI*BlueLair's Mirabella 4 Naaras 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
307 RUS FI*Lolcat's Alex Munday 4 Naaras 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX2
308 RUS FI*Lolcat's Phoebe Buffay 4 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin Abs
309 RUS FI*BlueLair's White Heart Hickory 4 Uros 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin Abs
310 RUS FI*BlueLair's Xio 4 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1 BIV NOM BIS
311 RUS FI*BlueLair's Pastel 4 Uros 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB
312 SOM n (N)Villkattens Wilmer 4 Uros 17 (Veteraani) Cinque Francesco 2
312 SOM n (N)Villkattens Wilmer 4 Uros 1 (SC) Ojaniemi Sara KM
313 SOM n FI*Lamadegaan Feel The Magic 4 Naaras 1 (SC) Ojaniemi Sara KM
314 SOM n FI*Kisompa's Oriana 4 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
315 SOM n S*All Inclusive Ruby 4 Naaras 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB BIV NOM
316 SOM n FI*Vulpes Aither 4 Uros 2 (SP) Ojaniemi Sara KM NOM
317 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 17 (Veteraani) Cinque Francesco 1 NOM
317 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
318 SOM n FI*Lamadegaan Festival Star 4 Uros 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS
319 SOM n FI*Vulpes Aletheia 4 Naaras 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS BIV NOM
320 SOM n FI*Kisompa's Orlando 4 Uros 8 (PR) Ojaniemi Sara EX1 CAPIB
321 SOM o FI*Amajan Norton Norberto 4 Uros 1 (SC) Ojaniemi Sara KM BIV NOM
322 SOM o FI*Amajan Serenissima Serafina 4 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
323 SOM o FI*Amajan Viola Viviana 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
324 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Ambermoon 4 Naaras 4 (GIP) Ojaniemi Sara Abs
325 SPH V / SPH f 03 33 FI*Hebblas Ximena 4 Naaras 2 (SP) Cinque Francesco Abs
326 HCL Molly Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Kudra Magdalena Abs
326 HCL Molly Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Biernaczyk Marcin Abs
327 HCL Viivi-neiti, Röppö Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Biernaczyk Marcin 1 NOM
327 HCL Viivi-neiti, Röppö Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Kudra Magdalena 2
328 HCL Hulina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Kudra Magdalena 1 NOM
329 HCS Oswald Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Ghibaudo Alessandro Abs
330 HCS Safira Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Ghibaudo Alessandro 1 NOM
331 HCS Hopeanuoli aka Hopsu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Ghibaudo Alessandro 2
332 HCS Poju Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Biernaczyk Marcin 2
332 HCS Poju Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Ghibaudo Alessandro 3
333 HCS Elis Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Biernaczyk Marcin 1 NOM BIS
333 HCS Elis Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Ghibaudo Alessandro 1 NOM BIS
378 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Biernaczyk Marcin ABY n, ABY o, BAL a, CRX I, OSH a 25, OSH c 24, RUS, VET 3, VET Kotikissat 31
Cinque Francesco BLH ny 11, BSH d, BSH d 03, BSH f, BSH h 03, BSH n 03, BUR a, BUR c, EUR f 24, EUR ns, MAN 51-52, OCI ns 24, SRL IV, ABY a, CRX II, CRX IV, CRX VI, OLH as 24, OLH d 24, OSH b 24, OSH j 24, OSH n 03, SPH V, VET 4 38
di Natale Diana EXO n, PER a 22, PER ns 12, RAG a, RAG a 04 21, RAG g, RAG g 04, RAG n, RAG n 03, TUV d 61-63, MCO I, MCO VI, NFO III, NFO VIII, SIB II 41
Ghibaudo Alessandro RAG a 21 (13c), RAG a 03 (13c), RAG f 04 (13c), EXO g 03 23, PER n, RAG a 03, RAG d 21, RAG f, RAG f 03, RAG n 04, SBI b, SBI n, TUV f 61-63, HCS 43
Glem Lene MCO VIII, NEM II, NFO IV, NFO V, SIB IV, SIB IX, SIB V, SIB VII, SIB VIII 42
Hämäläinen Satu MCO II, MCO III, MCO V, NEM I, NFO VI 27
Jyrkinen Jaana SIB IV (13c), MCO VII (13c), MCO VIII (13c), NEM I (13c), MCO VI (13c), EUR (13a), MCO IV, MCO IX, MCO VII, SIB III, SIB VI 39
Komissarova Olga BLH a 02 62, BLH a 03, BLH e, BLH g 03, BLH n, BLH n 02 62, BLH ns 11, BML I, BSH b 22, BSH c 24, BSH ns 11, EUR a 22, EUR e, EUR n 22, MAU ns 24, OCI os 24, SIN, SRL VI, SRL VII, VET 1 32
Kudra Magdalena EXO e 03 22, PER b, PER e 21 33, PER e 24, PER f, PER f 33, PER g 33, PER n 33, RAG a 04, RAG a 21, RAG b 04, RAG f 04, RAG f 21, RAG n 03 21, SBI a, SBI c, SBI d, SBI h, HCL, VET 2 34
Ojaniemi Sara BSH d 03 (13c), SRL VII (13c), OLH d 24 (13c), BEN n 22, BEN n 24, BLH a, BLH c, BLH e 03, BLH n 03, BSH a, BSH b, BSH g, BUR b, BUR n, EUR, OCI n 24, SRL I, OSH n 24, OSH p 25, SOM n, SOM o, SPH IV 41
10 tuomaria.