Omakissa
SUROK 168. Kansainvälinen näyttely
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 7.11.2021 Loppuu 7.11.2021
Ilmoittautuminen alkaa 13.9.2021 Ilmoittautuminen loppuu 8.10.2021
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 29.10.2021
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 500   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Aviasport Areena, Ottelukatu 9, 55420 Imatra
Toimihenkilöt Puheenjohtaja: Pia Nyman, puheenjohtaja@surok.fi, puh: 0505432987
Näyttelypäällikö: Paula Puotiniemi, nayttelypaallikko@surok.fi, puh: 0400431655
Näyttelysihteeri: Eeva Lindblom, Kantohaka 4 H 31, 02410 Kirkkonummi 0503466746. show@surok.fi
Rotu- ja myyntipöydät: Varaukset kauppiaat@surok.fi
Raha-asiat: Sari Sinkko, rahastonhoitaja@surok.fi
Pääassistentti: Kirsi Ovaskainen, assistentti ilmoittautumiset osoitteeseen: assistentit@surok.fi


Lisätietoja -- KUTSU --
Ilmoittautuminen avautuu maanantaina 13.9. Klo 19:00
 
Näyttelymaksut: SUROKin jäsenet 38€,
muut FIFe-yhdistysten jäsenet 40€,
ei FIFe-kissat 50€.
Leimakortit käytössä.
Veteraaniluokka 15€ normaaliarvostelun lisäksi, pelkkä veteraaniluokka normaali näyttelymaksu. Tarkistusluokka 15 € arvostelun yhteydessä, Ilman arvostelua 25€.
Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia muun luokan yhteydessä.
Näyttelyluettelo Omakissan kautta tilattuna 5€.
Maksa käyttäen Omakissan viitenumeroa, eräpäivä on ilmoittautumispäivä! Maksamattomat ja kesken-tilassa olevat ilmoittautumiset hylätään. Leimakortilla maksettaessa kirjoita ilmoitetun kissan ja ilmoittajan nimet ja lähetä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen.  Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Ilmoittautuminen on sitova. Jos näyttelyilmoittautumista ei peruta eikä makseta, pidätämme oikeuden olla hyväksymättä jatkossa ilmoittajan kissoja SUROK:n järjestämiin näyttelyihin.
Muut kuin väri- ja luokkamuutokset tehtävä 22.10.2021 mennessä, muutokset sähköpostilla show@surok.fi.
Vallitsevan koronapandemiatilanteen vuoksi halliin voi tulla yksi näytteilleasettaja / kissa. Näyttelyyn ei oteta kaverikissoja eikä ulkomaisia näytteilleasettajia.
 
Viimeinen mahdollinen rokotuspäivä näyttelyyn on perjantai 22.10.2021!




Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 58 55 0 0 3
2 110 104 1 0 5
3 74 70 0 0 4
4 103 101 0 0 2
Kotikissat 6 6 0 0 0
Yhteensä 351 336 1 0 14

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*AzuLejo's Mombasa 1 Naaras 5 (IC) Reiter Helene EX1 CAGCIB NOM
2 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 6 (IP) Reiter Helene EX1 CAGPIB
2 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 17 (Veteraani) DelaBar Pam 2
3 EXO f FI*Ayser's Tina Turner 1 Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
4 EXO g FI*AzuLejo's Tempest tossed 1 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
5 EXO n 22 FI*AzuLejo's Masterpiece of mix-and-match 1 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 NOM BIS
6 EXO e 22 FI*Ayser's Creamy Dreame 1 Uros 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
7 EXO n 03 24 FI*Jewelstory You Look Good 1 Uros 2 (SP) Reiter Helene Abs
8 EXO a 01 21 62 FI*Jewelstory Frosty Knight 1 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta Abs
9 PER n FI*Timanfaya Diamond Rose 1 Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
10 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 1 (SC) Reiter Helene KM BIV NOM BIS
10 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
11 PER a FI*Ocean-Minded Mercury 1 Uros 6 (IP) Reiter Helene EX1 CAGPIB
12 PER d FI*Kultaviiksen Ramona 1 Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
13 PER f FI*Timanfaya Just Another Dream 1 Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
14 PER f FI*Timanfaya Crazy In Love 1 Naaras 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS
15 PER ds FI*Kultaviiksen Robert Plant 1 Uros 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
16 PER fs FI*Timanfaya Filled With Love 1 Naaras 1 (SC) Reiter Helene KM
16 PER fs FI*Timanfaya Filled With Love 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
17 PER g 24 FI*Whispers Querida 1 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1 NOM
18 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 2 (SP) Reiter Helene KM
18 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 17 (Veteraani) DelaBar Pam 1 NOM
19 EXO a 03 24 FI*Jewelstory Diamond Cloud 1 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene Abs
20 PER a 03 23 FI*Whispers Ofelia 1 Naaras 2 (SP) Krogh Minna KM NOM BIS
21 RAG n FI*Wompatin Scottish Leader 1 Uros 4 (GIP) Krogh Minna Abs
22 RAG a 21 FI*Helmikeijun FullMoon Pearl 1 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
23 RAG n 04 FI*Dollgarden's Kerria 1 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC NOM
24 RAG n 04 FI*AijaiCats Promising Pele 1 Uros 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
25 RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Royal Glorious Sapphire 1 Uros 4 (GIP) Reiter Helene EX1 CAPS NOM BIS
26 RAG g 04 FI*Dollyblues Dream Baby Dream 1 Naaras 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
27 RAG g 04 21 FI*Dollyblues Brighter Than A Thousand Suns 1 Naaras 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
28 SBI n EE*Mercurius Alsiade's Fleur 1 Uros 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB NOM
29 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM NOM BIS
30 SBI b FI*Harebell Uddi Urban 1 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
31 SBI b FI*Downy-Flower's Begonia 1 Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
32 SBI c FI*Downy-Flower's Eranthis 1 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
33 SBI c MD*Mira Shanti Harry Potter 1 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 NOM BIS
34 SBI c FI*Downy-Flower's Alchemilla 1 Naaras 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
35 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 1 Naaras 2 (SP) Reiter Helene KM NOM
35 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 1 Naaras 17 (Veteraani) DelaBar Pam 3
36 SBI e FI*Fioliinan Alvaro 1 Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB NOM
37 SBI n 21 FI*ElfQuest Vanessa 1 Naaras 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
38 SBI c FI*Downy-Flower's Alisma 1 Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 No Cert
39 SBI a 21 FI*Downy-Flower's Dicentra 1 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
40 SBI a 21 FI*Kirakan You Are My Sunshine 1 Naaras 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
40 SBI a 21 FI*Kirakan You Are My Sunshine 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
41 SBI b 21 S*Saphire Extreme Last Airbender 1 Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB NOM
42 SBI b 21 FI*ElfQuest Yemina 1 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
43 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM NOM
43 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 17 (Veteraani) DelaBar Pam 1 NOM BIS
44 SBI b 21 FI*Suvirannan Blue Eyes 1 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta Abs
45 SBI d 21 FI*ElfQuest Usman 1 Uros 7 (CH) Krogh Minna EX1 No Cert
46 SBI g 21 FI*Suvirannan Adalmiina 1 Naaras 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB
47 ACL III / ACL n 22 FI*Siriuksen VictorCurl 2 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP NOM
48 ACS IV / ACS a 03 24 FI*Siriuksen TianaCurl 2 Naaras 1 (SC) Koskenkangas Marjatta Abs
49 ACS X / ACS a 21 33 FI*Siriuksen NapoleonCurl 2 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
50 MCO I / MCO n PL*Amibial Otto 2 Uros 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB NOM
51 MCO II / MCO a 09 FI*MaineQueen Heavens On Fire 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
52 MCO II / MCO n 03 FI*Keenukollin Isoo-Antti 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
53 MCO III / MCO n 22 FI*Blackcurrant Broomhilda Von Shaft 2 Naaras 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
54 MCO III / MCO n 22 FI*BellaAmare's Maine Sweet Carolina 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
55 MCO III / MCO n 22 FI*BellaAmare's Flying Swallowtail 2 Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB NOM
56 MCO III / MCO n 22 FI*Mahtitassun GuumaGimma 2 Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
57 MCO IV / MCO n 09 25 LV*BBMC Nitro 2 Uros 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM BIV NOM BIS
58 MCO IV / MCO n 03 24 FI*BellaAmare's Hello Dolly 2 Naaras 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB
59 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Goldenstream's Forever Young 2 Naaras 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX2
60 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Stout-hearted Womanizer 2 Uros 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
61 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Ghost Of Wind 2 Uros 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM BIV
62 MCO IV / MCO n 09 22 Karamel Estate Pearls*RU 2 Naaras 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS
63 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Goldenstream's Cowboy 2 Uros 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB
64 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Lionstyle Sunshine Reggae 2 Uros 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB
65 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Stout-hearted Supernatural 2 Uros 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
66 MCO V / MCO d 22 Katie Forest Pearl 2 Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS BIV
67 MCO V / MCO d 22 FI*Rotcat Dagda 2 Uros 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
68 MCO V / MCO d 22 FI*AmurrIlves Donna 2 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
69 MCO V / MCO e Abenzio's Lost Thunder 2 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV
70 MCO V / MCO f FI*Keenukollin Sanni 2 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
71 MCO V / MCO d Patricia Licacun 2 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX2
72 MCO V / MCO f Zmatrixu Ultra Star 2 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
73 MCO V / MCO d FI*Rotcat Taranis 2 Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
74 MCO V / MCO d 22 FI*Rotcat Donn 2 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko Abs
74 MCO V / MCO d 22 FI*Rotcat Donn 2 Uros 13c (Määrittely) Krogh Minna Abs
75 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Escape's O'Miziaki 2 Uros 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS BIV NOM
76 MCO VI / MCO f 03 24 FI*Moggi Jam Balaya 2 Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
77 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Moggi OrWokki 2 Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
78 MCO VI / MCO f 09 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well 2 Naaras 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
79 MCO VI / MCO f 03 FI*Goldenstream's Woman in Red 2 Naaras 13c (Määrittely) Krogh Minna MCO f 03 22
79 MCO VI / MCO f 03 22 FI*Goldenstream's Woman in Red 2 Naaras 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB BIV
80 MCO VI / MCO f 09 24 FI*Stout-hearted Her Royal Highness Meghan 2 Naaras 6 (IP) Krogh Minna EX2
81 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*BellaAmare's Eternal Elettra Rossellini 2 Naaras 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
82 MCO VII / MCO fs 22 Genewa Real Love*RU 2 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB BIV NOM
83 MCO VII / MCO ns 25 Yankee Cats Great Roxann 2 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX2
84 MCO VII / MCO ns 24 Honda Gross Team 2 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
85 MCO VII / MCO gs 22 FI*A'Dreams MC Fulda 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
86 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Knight of Silver 2 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
87 MCO VIII / MCO ns 09 25 FI*Rotcat Sirekan 2 Uros 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
88 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*BellaAmare's Golden Don Carlos 2 Uros 6 (IP) Reiter Helene EX1 CAGPIB
89 MCO IX / MCO w 62 Wackymoon Reinhardt 2 Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
89 MCO IX / MCO w 62 Wackymoon Reinhardt 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
90 MCO IX / MCO w 64 FI*Rotcat Zira 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta Abs
91 MCO IX / MCO w 63 FI*Rotcat Tomboy Of Finland 2 Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB NOM
92 NEM I / NEM a 21 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella 2 Naaras 1 (SC) Krogh Minna Abs
93 NEM I / NEM d 21 Coffeescript Balalajka*PL 2 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
94 NEM I / NEM d 21 FI*NonServiam Evael 10:00 2 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
95 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Mischief Managed 2 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 BIV NOM
96 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Karakallion Keisarinna 2 Naaras 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS NOM BIS
97 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Finlandia 2 Uros 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB
98 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Great Polka 2 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
99 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Elite Queen 2 Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM
100 NFO II / NFO n 09 FI*RockyHill's Apalachee 2 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
101 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Black Halo 2 Naaras 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB NOM
102 NFO III / NFO n 24 FI*RockyHill's ZuberiSimba 2 Uros 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS
103 NFO IV / NFO n 03 22 IT*Norr Venn's Ecstasy 2 Uros 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS
104 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Hellä Lempi 2 Naaras 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS NOM
105 NFO IV / NFO n 09 24 SE*Lisselbacks Mars 2 Uros 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB BIV NOM
106 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Nipsu-Nappulan Bohemian Rhapsody 2 Uros 7 (CH) Reiter Helene EX2
107 NFO IV / NFO at 09 22 PL*Forest Eyes Giya 2 Uros 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
108 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Kirsikan Jekku 2 Uros 12 (Pennut) Reiter Helene EX1 NOM BIS
109 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Koivunpesän Parketti 2 Uros 6 (IP) Reiter Helene Mitätöity Mitätöity
110 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Black Rose 2 Naaras 1 (SC) Krogh Minna KM BIV NOM BIS
111 NFO V / NFO d 24 FI*Mourulan Angels Fall First 2 Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
112 NFO V / NFO f 24 FI*Mourulan Slytherin 2 Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 No Cert
113 NFO V / NFO f FI*Felicis Greta 2 Naaras 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
114 NFO V / NFO d 24 FI*Lolcat's Mr. Churchill 2 Uros 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB
115 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella 2 Naaras 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM BIV NOM
116 NFO VI / NFO g 02 21 64 FI*Nietosten Unelias 2 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX2
116 NFO VI / NFO g 02 62 FI*Nietosten Unelias 2 Naaras 13c (Määrittely) Krogh Minna NFO g 02 21 64
117 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Miritza 2 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
118 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Tähtitassun JaakkoKulta 2 Uros 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1 NOM BIS
119 NFO VI / NFO f 09 Pandora Nordic Shadow*SK 2 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
120 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB NOM
120 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
120 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 1 NOM BIS
121 NFO VI / NFO d 09 22 FI*InukChuck's Riia 2 Naaras 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
122 NFO VII / NFO nts Temeria Forest Gate*PL 2 Naaras 5 (IC) Reiter Helene EX1 No Cert
123 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI*Koivunpesän Parru 2 Uros 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM
124 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI*Siniidan Electric India 2 Uros 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS NOM
125 NFO IX / NFO w 64 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja 2 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM BIV NOM
126 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco 2 Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM
127 NFO IX / NFO w 62 FI*GoldenFurry's Silver Snowman 2 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
128 NFO IX / NFO w 61 FI*Tähtitassun Adalmiina 2 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
129 SIB III / SIB n 24 Glaucos White Witch, CZ 2 Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB NOM
130 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Ajatuksen Faisa Fasupala 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM
131 SIB V / SIB fy 24 FI*Igora Celeste 2 Naaras 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX2
132 SIB V / SIB f 24 FI*Lumikissan MammaMia 2 Naaras 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS BIV
133 SIB V / SIB f 24 FI*Beluhan Angelina 2 Naaras 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB
134 SIB V / SIB f 24 FI*Jylhäkallion Juliet 2 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
135 SIB VI / SIB f 09 24 Victoria Dido Nový vek, CZ 2 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko Abs
136 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Vilukissan Balettimaani 2 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM
137 SIB VII / SIB ns FI*Pikku-Priin Mimosa 2 Naaras 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
138 SIB VII / SIB fs 24 FI*Jylhäkallion Heluna 2 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1 BIV NOM
139 SIB VII / SIB ns 24 FI*Vilukissan Celica 2 Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
140 SIB VII / SIB ns FI*Cherrytail's Continental 2 Uros 6 (IP) Reiter Helene EX1 CAGPIB NOM BIS
141 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan Zumppendeeros 2 Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
143 SIB IX / SIB w 64 (N) CarilloCat HabaHaba ZootZoot 2 Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX2
144 SIB IX / SIB w 64 FI*Cherrytail's Poor Boy 2 Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
145 TUA V / TUA f FI*Adenium Little Miss Emperor 2 Naaras 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
146 BEN n 22 FI*Hopeahännän India Glitter 3 Naaras 11 (Nuoret) DelaBar Pam EX1
147 BEN n 22 FI*Hopeahännän Jasmin Glitter 3 Naaras 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1 NOM
148 BEN n 22 Like a Prayer des Griffes de Feu 3 Naaras 8 (PR) DelaBar Pam EX1 CAPIB
149 BEN n 24 S*Leopardettes Leonardo 3 Uros 1 (SC) Hämäläinen Satu KM
150 BEN n 24 FI*Hopeahännän Isla Glitter 3 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
151 BEN n 24 S*Leopardettes Herra Hermanni 3 Uros 8 (PR) Hämäläinen Satu EX1 CAPIB
152 BEN n 22 31 FI*Cajado Botaurus Stellaris 3 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
153 BEN n 22 32 FI*Leokatin Touho Tankero 3 Uros 9 (Avoin) DelaBar Pam Abs
154 BEN n 22 32 FI*Leokatin Unelias Uuno 3 Uros 6 (IP) DelaBar Pam EX1 CAGPIB
155 BEN n 22 32 FI*Leokatin Nietos 3 Uros 10 (KAS) DelaBar Pam EX1 CAP
156 BLH c 21 33 BG*Fluffy Friend of Royal Bubbles 3 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
157 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Sulo Villeeni 3 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna Abs
158 BML I / BML ns 11 31 Jewels Choice Silver Ice 3 Uros 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
159 BSH a FI*Ruusutarhan Viviana 3 Naaras 1 (SC) DelaBar Pam KM NOM BIS
160 BSH b FI*Aurantia's Lightning 3 Naaras 4 (GIP) DelaBar Pam EX1 CAPS
161 BSH d FI*Aurantia's Aldebaran 3 Uros 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
162 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM NOM
162 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Reiter Helene 3
163 BSH g FI*Giramir's Amelia 3 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
164 BSH d 03 Shenela UnderleyHall*PL 3 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu Abs
165 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Prinsessa Pirpana 3 Naaras 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
166 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Prinsessa Lumikki 3 Naaras 8 (PR) Hämäläinen Satu EX1 CAPIB NOM
167 BSH n 03 Tegheon UnderleyHall*PL 3 Uros 3 (GIC) DelaBar Pam EX1 CACS NOM
168 BSH h 03 FI*Aurantia's Underneath the Stars 3 Naaras 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
169 BUR n FI*Seirene Viva La Vida 3 Uros 7 (CH) DelaBar Pam EX1 CACIB
170 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
170 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 17 (Veteraani) Reiter Helene 3
171 BUR b FI*Pardofelis Älskling Immacolata 3 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
172 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 2 (SP) Wilczek Anna KM NOM
172 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 17 (Veteraani) Reiter Helene 2
173 BUR c FI*ZirCat's Imagine Dragons 3 Naaras 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
173 BUR c FI*ZirCat's Imagine Dragons 3 Naaras 17 (Veteraani) Reiter Helene 4
174 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 2 (SP) DelaBar Pam KM NOM
175 EUR a FI*Kissakallion Sheldon 3 Uros 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
176 EUR n 24 FI*Kissakallion Sheridan 3 Uros 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
177 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM
177 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 17 (Veteraani) Reiter Helene 2
178 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun UB40 3 Naaras 8 (PR) Hämäläinen Satu EX1 CAPIB
179 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon 3 Uros 1 (SC) Hämäläinen Satu KM
180 KBL I / KBL n 22 SE*Kot-à-Kuril Kassanova 3 Uros 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS NOM BIS
181 KOR FI*Mythai Tydah Thong 3 Naaras 3 (GIC) DelaBar Pam EX1 CACS
182 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 2 (SP) DelaBar Pam KM NOM BIS
182 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 17 (Veteraani) Reiter Helene 1 NOM BIS
183 MAN 51-52 / MAN n 09 52 FI*Touchant Gris Souris 3 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS NOM
184 MAN 51-52 / MAN fs 22 52 Auragold Heureka 3 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna Mitätöity Mitätöity
185 MAN 51-52 / MAN a 23 52 FI*Pilkkumin Little Richard 3 Uros 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
186 MAN 51-52 / MAN g 23 52 FI*Maikain Yoko Lennon 3 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
187 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) DelaBar Pam KM
187 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Reiter Helene 1 NOM
188 OCI n 24 FI*Moosegrove Viking 3 Uros 5 (IC) DelaBar Pam EX1 CAGCIB
189 OCI n 24 S*Högaforsen's Kirito 3 Uros 11 (Nuoret) DelaBar Pam EX1 BIV NOM BIS
190 OCI n 24 FI*Arrowhill Lucky Star 3 Uros 8 (PR) DelaBar Pam EX1 CAPIB
191 OCI b 24 FI*Moosegrove Saphire 3 Naaras 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS NOM
192 OCI b 24 FI*Moosegrove Åminnen Lari 3 Uros 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
193 OCI c 24 FI*Punakuun Fiina Justiina 3 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 NOM
194 OCI ns 24 FI*Guttatus Silver Mimosa 3 Naaras 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
195 OCI ns 24 FI*Vinkeä Hurina-Hessu 3 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
196 OCI bs 24 FI*Guttatus Delta Leonis 3 Uros 9 (Avoin) DelaBar Pam EX1 CAC
197 SRL I / SRL a FI*Be-Curly Sky Is Mine 3 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
198 SRL II / SRL FI*Cisciscats Harry Potter 3 Uros 13b (Tarkistus) Hämäläinen Satu SRL ns 09 24 EXC
198 SRL VI / SRL ns 09 24 FI*Cisciscats Harry Potter 3 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 NOM
199 SRL II / SRL FI*Cisciscats Harmaa Leidi 3 Naaras 13b (Tarkistus) Hämäläinen Satu SRL ns 11 09 EXC
200 SRL II / SRL FI*Cisciscats Hedwig 3 Naaras 13b (Tarkistus) Hämäläinen Satu SRL ns 09 11 EXC
200 SRL ns 09 11 FI*Cisciscats Hedwig 3 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
201 SRL II / SRL FI*Cisciscats Hermione 3 Naaras 13b (Tarkistus) Hämäläinen Satu SRL ns 11
201 SRL V / SRL ns 11 FI*Cisciscats Hermione 3 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
202 SRL III / SRL e FI*Be-Curly Phantom 3 Uros 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB NOM BIS
203 SRS I / SRS c FI*Gekkolacats Dina The Diva 3 Naaras 9 (Avoin) DelaBar Pam EX1 CAC
204 SRS I / SRS c FI*Gekkolacats Dorothe Star 3 Naaras 7 (CH) DelaBar Pam EX1 CACIB
205 ABY n Farris of the Anvil von Kalimdor*CH 4 Uros 5 (IC) DelaBar Pam EX1 CAGCIB NOM
206 ABY n FI*Link Majira 4 Naaras 9 (Avoin) DelaBar Pam Abs
207 ABY n Almaros Makkabi of Vuolas 4 Uros 11 (Nuoret) DelaBar Pam EX1 BIV NOM BIS
208 ABY n Detrevande's Fireproof 4 Uros 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1
209 ABY n FI*Lovedevotion Nefertiti 4 Naaras 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1 NOM
210 ABY n FI*Woodcocks Private Joy 4 Naaras 12 (Pennut) DelaBar Pam EX2
211 ABY n FI*Kharn-Ka WeekendWarrior 4 Uros 10 (KAS) DelaBar Pam EX1 CAP
212 ABY a Thamos Viktor 4 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna Abs
213 ABY a FI*Vuolas Ja maailma sininen 4 Uros 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
214 ABY a FI*Herzlichkeits JoJo's Bizarre Adventure 4 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 NOM
215 ABY a FI*Woodcocks Purple Rain 4 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 BIV NOM
216 ABY a FI*Nebuankhet Jace Beleren 4 Uros 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
217 ABY o FI*Woodcocks Salazar Slytherin 4 Uros 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin Abs
218 ABY o FI*Chosen-One Shesepankh Mekerin 4 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
219 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM
219 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 2
220 BAL w 67 FI*Jalecat's WTBW SnowBlizzard 4 Uros 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
221 CRX I / CRX n FI*Saca's The Only Why 4 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
222 CRX II / CRX n 03 FI*Telltail's Zannalee 4 Naaras 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
223 CRX II / CRX n 03 FI*Telltail's Fairytale Gone Bad 4 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
224 CRX II / CRX n 03 FI*Telltail's Fire and Rain 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara Abs
225 CRX II / CRX n 03 FI*Telltail's Forever Yours 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 BIV NOM
226 CRX II / CRX b 03 FI*Telltail's Heathcliff 4 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara Abs
227 CRX III / CRX f FI*Clamoris Lalika 4 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
228 CRX IV / CRX h 03 FI*Sommelier's PinUp Colada 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
229 CRX VI / CRX a 03 24 FI*Windseeker Loulou Blue Nonsuch 4 Naaras 1 (SC) Wilczek Anna KM
230 CRX VI / CRX ns 09 24 FI*Piupaws Duracell's Galago senegalensis 4 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
231 CRX VI / CRX ns 03 22 FI*Piupaws Duracell's Cebus capucinus 4 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX2
232 CRX VI / CRX c 03 24 FI*Telltail's Sail Away Sweet Sister 4 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 BIV
233 CRX VI / CRX a 03 22 FI*Windseeker Della Bluenose 4 Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM NOM
233 CRX VI / CRX a 03 22 FI*Windseeker Della Bluenose 4 Naaras 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 3
234 CRX VII / CRX f 32 Demian Walpuri 4 Naaras 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB NOM
235 CRX IX / CRX w 63 FI*Clamoris Macarena 4 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
236 OSH n FI*Curnauskiss Paint In Black 4 Uros 2 (SP) DelaBar Pam KM
236 OSH n FI*Curnauskiss Paint In Black 4 Uros 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 2
237 OSH n 24 FI*TinyAlien Believe to understand 4 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
238 OSH n 24 FI*TinyAlien Trust no one 4 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX2
239 OSH n 24 FI*LoudMeow Earth Rocker 4 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 BIV NOM BIS
240 OSH a 24 FI*LoudMeow Stormwind 4 Uros 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM
241 OSH a 25 FI*LoudMeow Here Comes The Sun 4 Uros 1 (SC) Wilczek Anna KM NOM
242 OSH b 24 Hermes v. Imporio A 4 Uros 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS NOM BIS
243 OSH c 24 FI*LoudMeow Moonshine 4 Uros 2 (SP) Wilczek Anna KM NOM
244 OSH d 24 Gucci Abla-Gato*PL 4 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara Abs
245 OSH f 24 FI*Naavanutun Tarina Keijukaisista 4 Naaras 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1
246 OSH p 25 FI*LoudMeow Sunset Superman 4 Uros 2 (SP) DelaBar Pam KM NOM
247 OSH ns 24 FI*Millamarin Koodinimi Hidas 4 Uros 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS
248 OSH n 03 FI*LoveOriental Ximenes 4 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
249 RUS Silverine Hyperion of Hana-Bi 4 Uros 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS BIV NOM
250 RUS GR* Silverine Mizuki 4 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
251 RUS S*Flax Oh Susie 4 Naaras 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
252 RUS Niklaus Divine Divinity*RU 4 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
253 RUS FI*Sinnelli Diana Goddes 4 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
254 RUS FI*Sini-Hilkan Aapo 4 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
255 RUS FI*Sinnelli Symon 4 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX2
256 RUS FI*Hana-Bi Hansa 4 Naaras 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB NOM
257 SIA n FI*Twist-Tiramisun Poe 4 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
258 SIA c FI*Orifame Ultravioletti 4 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
259 SIA n 21 Solo v.d. Gruenstiege 4 Uros 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB NOM
260 SIA n 21 FI*Triangle Kismet for Ballawhane 4 Naaras 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
261 SIA n 21 FI*SunSarin Peut-être toi 4 Uros 8 (PR) Ojaniemi Sara EX1 CAPIB
262 SOM n FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave 4 Uros 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM BIV NOM BIS
263 SOM n FI*Amajan Svilda Sperandea 4 Naaras 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
264 SOM n S*All Inclusive Ruby 4 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC NOM
265 SOM n FI*Kharn-Ka Quantum of Solace 4 Uros 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1 BIV NOM
266 SOM n FI*Kharn-Ka RealSwiftFox 4 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
267 SOM n FI*Nemiena's Force Majeure 4 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX2
268 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS NOM
268 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 1 NOM BIS
269 SOM n FI*Vulpes Aletheia 4 Naaras 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB BIV NOM
270 SOM n FI*Nemiena's Long Play 4 Uros 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
271 SOM a FI*Foxkiss Falco alopex 4 Uros 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS BIV
272 SOM a VeterPustini Barbara 4 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 No Cert
272 SOM a VeterPustini Barbara 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
273 SOM a FI*Nemiena's Extended Play 4 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
274 SOM a FI*Nemiena's Warrior Soul 4 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 BIV
275 SOM a FI*Nemiena's Calling The Wild 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX3
276 SOM a FI*Nemiena's Fear No Evil 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
277 SOM a FI*Nemiena's Love Me In Black 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX2
278 SOM a FI*Nemiena's B-Side 4 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
279 SOM o FI*SunnyPace Juglans 4 Uros 2 (SP) Hämäläinen Satu KM BIV NOM
280 SOM o FI*Amajan Thurrrmur Thorium 4 Uros 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS
281 SOM o FI*SunnyPace Galega 4 Uros 8 (PR) Hämäläinen Satu EX1 CAPIB
281 SOM o FI*SunnyPace Galega 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
282 SPH I / SPH n Dani Danati Bonaparte 4 Uros 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB
283 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Wibby 4 Naaras 1 (SC) DelaBar Pam KM
284 SPH II / SPH n 03 FI*BritneyStar's Alfred J. Kwak 4 Uros 3 (GIC) DelaBar Pam EX1 CACS
285 SPH II / SPH b 03 FI*Hebblas Eenie Meenie Chocolate Mo 4 Naaras 5 (IC) DelaBar Pam EX1 CAGCIB NOM
286 SPH II / SPH a 09 FI*BritneyStar's Irwin Goodman 4 Uros 9 (Avoin) DelaBar Pam EX1 CAC BIV
287 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Gizmo 4 Uros 11 (Nuoret) DelaBar Pam EX1
288 SPH IV / SPH h 02 62 FI*Hebblas Chocolate Chip 4 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB NOM BIS
289 SPH IV / SPH f 09 FI*Hebblas Gemma 4 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1 NOM
290 SPH IV / SPH d 03 FI*Hebblas Edgar Nutmeg 4 Uros 6 (IP) Hämäläinen Satu Abs
291 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Ambermoon 4 Naaras 6 (IP) Hämäläinen Satu Abs
292 SPH V / SPH f 02 33 FI*Hobbitqueen's 1st Lady 4 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS NOM
293 SPH V / SPH g 02 32 FI*BritneyStar's Inna 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
294 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Jackomon's Bernita 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX2
295 SPH V / SPH d 32 Nudelook Little Warrior 4 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 BIV NOM
296 SPH V / SPH f 03 33 FI*Hebblas Ximena 4 Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara Abs
297 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful 4 Naaras 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB NOM BIS
297 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful 4 Naaras 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 1 NOM
298 HCL Santtu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Saarela Veikko 1
299 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Saarela Veikko 1 NOM BIS
299 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Biernaczyk Marcin 1 NOM BIS
300 HCS Tiitus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Ojaniemi Sara 3
301 HCS Devil Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Ojaniemi Sara 2
302 HCS Kalle Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Ojaniemi Sara 1 NOM
303 BEN n 24 FI*Hopeahännän Ferrari Glitter 3 Uros 10 (KAS) DelaBar Pam EX1 CAP
304 PER a FI*Ocean-Minded Madonna 1 Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX2
305 PER a FI*Ocean-Minded Maradonna 1 Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1 NOM
335 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Biernaczyk Marcin MCO IV, NFO VI, NFO VIII, SIB V, ABY o, OSH a 24, OSH ns 24, SIA c, SOM n, SPH I, VET Kotikissat 39
DelaBar Pam BEN n 22, BEN n 22 32, BEN n 24, BSH a, BSH b, BSH n 03, BUR d, BUR n, KOR, OCI bs 24, OCI n 24, SRS I, ABY n, OSH f 24, OSH n, OSH p 25, SPH II, VET 1 40
Hämäläinen Satu SRL II (13b), BEN n 24, BLH c 21 33, BSH d, BSH d 03, BSH ns 11, EUR ns 22, KBL I, OCI b 24, SRL I, SRL III, SRL ns 09 11, SRL V, SRL VI, BAL w 67, OSH n 24, RUS, SOM o, SPH IV 41
Koskenkangas Marjatta EXO a 01 21 62, PER d, PER f, RAG a 21, SBI b, SBI b 21, SBI c 21, SBI e, SBI n 21, ACS IV, MCO II, MCO III, MCO IX, SIB III, SIB IX, SIB VIII, VET 4 33
Krogh Minna MCO VI (13c), MCO V (13c), NFO VI (13c), EXO f, EXO g, EXO n 22, PER a 03 23, PER ds, PER n, RAG n, RAG n 04, SBI a 21, SBI c, SBI d 21, SBI n, ACS X, MCO I, MCO VI, NEM I, NFO V 40
Ojaniemi Sara CRX II, CRX IV, OSH b 24, OSH d 24, SIA n, SIA n 21, SOM a, SPH V, HCS 29
Reiter Helene EXO a 03 24, EXO e 22, EXO n, EXO n 03 24, PER a, PER fs, PER g 24, PER n 03, RAG a 03, RAG g 04, RAG g 04 21, SBI d, SBI g 21, MCO VIII, NFO III, NFO IV, NFO VII, SIB VII, TUA V, VET 3 40
Saarela Veikko ACL III, MCO V, MCO VII, NEM II, NFO II, NFO IX, SIB IV, SIB VI, HCL 28
Wilczek Anna BEN n 22 31, BML I, BSH f, BSH g, BSH h 03, BUR a, BUR b, BUR c, EUR a, EUR f 24, EUR n 24, MAN 51-52, OCI c 24, OCI ns 24, ABY a, CRX I, CRX III, CRX IX, CRX VI, CRX VII, OSH a 25, OSH c 24, OSH n 03, VET 2 38
9 tuomaria.