Omakissa
URK 62. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 7.3.2020 Loppuu 7.3.2020
Ilmoittautuminen alkaa 16.12.2019 Ilmoittautuminen loppuu 8.2.2020
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 25.2.2020
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 320  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti johanna.abgottspon@gmail.com
Paikka Fennia Arena, Siuntio
Toimihenkilöt

Näyttelyn toimihenkilöt: 

Näyttelysihteeri: Johanna Abgottspon, johanna.abgottspon(at)gmail.com, 

Näyttelypäällikkö: Katerina Leino, katerina(at)urk.fi 

Pääassistentti: Anne-Mari Kangas, assistentteja pyydetään ilmoittautumaan sähköpostilla annemari.kangas (at) gmail.com mahdollisimman pian, kuitenkin viimeistään 1.2.2020.

Raha-asiat: Mia Tuomivirta mia(at)urk.fi 

Näyttelykummi: Sanna-Leena Santapakka, sanna(at)urk.fi 

Hyvinvointivastaava: Anne Kontula, anne(at)urk.fi 

Rotupöydät ja kauppiaat: Katerina Leino, 050 466 0370

Yhdistyksen infopuhelin 046 - 9696 590

Lisätietoja

Näyttelymaksut 

  • URK:n jäsenten kissat 35€ / kissa / pv 
  • FIFe-jäseniltä 37€ / kissa / pv 
  • FIFen ulkopuolisilta 50 €/ kissa / pv 
  • Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 35 / 37 € / kissa. 
  • Tarkistusluokka erikseen 35 / 37 €, arvostelun yhteydessä 10 €. 
  • Tähän näyttelyyn emme valitettavasti voi hyväksyä leimakortteja maksuksi.  
  • Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. Jos kissa ei osallistu arvosteluun, siitos- ja kasvattajaluokan hinta on normaalimaksu. 

Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 € (sis. ellmaksun, ei häkkipaikkaa), kaverikissat on ilmoitettava näyttelypäällikölle etukäteen.

Näyttelymaksujen eräpäivä on heti. Maksamattomat ilmoittautumiset poistetaan. URK varaa oikeuden evätä maksamatta jättäneiltä näytteilleasettajilta osallistumisoikeuden yhdistyksen näyttelyihin tulevaisuudessa.   

Kissoja hyväksytään näyttelyyn enintään 320 per päivä. Karsinta tehdään näyttelyilmoittautumisen maksuhetken perusteella. Kaikki näyttelyn palkinnot, mukaan luettuna serti- ja valmistumisruusukkeet, ovat maksuttomia.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 80 76 0 0 4
2 101 98 0 0 3
3 75 73 0 0 2
4 114 102 0 0 12
Kotikissat 6 6 0 0 0
Yhteensä 376 355 0 0 21

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 1 (SC) Stoa Caroline KM NOM BIS
2 EXO n Kis' Herbas Paco of Ayser 1 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
3 EXO f FI*Cherish's Raspberry 1 Naaras 5 (IC) Turpeinen Riikka EX1 CAGCIB NOM
4 EXO n 22 Ayser's ZZ Top 1 Uros 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
5 EXO n 03 24 FI*Jewelstory Diamond 1 Naaras 9 (Avoin) Turpeinen Riikka EX1 CAC
6 EXO n 03 24 FI*Jewelstory You Look Good 1 Uros 6 (IP) Turpeinen Riikka EX1 CAGPIB
7 PER w 62 Sumava's Sumava's Nikhar 1 Naaras 17 (Veteraani) Reijers Eric 2
7 PER w 62 Sumava's Sumava's Nikhar 1 Naaras 3 (GIC) Turpeinen Riikka EX1 CACS
8 PER d FI*Kultaviiksen Odessa 1 Naaras 7 (CH) Turpeinen Riikka EX1 CACIB
9 PER f FI*Timanfaya Just Another Dream 1 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
10 PER n 22 FI*Ayser's Arctic Beauty 1 Naaras 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX1
11 PER ds 11 FI*Kultaviiksen Poseidon 1 Uros 3 (GIC) Turpeinen Riikka EX1 CACS
12 PER f 03 22 FI*Jewelstory Temptation 1 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
13 PER fs 02 62 EE*Esmeralda Heinroos 1 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
14 RAG n FI*Birrimirrin Soft Socks 1 Uros 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1
15 RAG n FI*Jylhärinteen Chili 1 Naaras 4 (GIP) Turpeinen Riikka EX1 CAPS
16 RAG a FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira 1 Naaras 3 (GIC) Turpeinen Riikka Abs
17 RAG a FI*Satinante's Bluebird Xara Florinna 1 Naaras 9 (Avoin) Turpeinen Riikka EX1 CAC
18 RAG a FI*Barfait's Jon 1 Uros 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX1
19 RAG a 21 FI*Darkie's Dokujibara no tsubomi 1 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
20 RAG d 21 FI*Darkie's Nijibara no tsubomi 1 Uros 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1
21 RAG e 21 Kin edler von den Lichtalben 1 Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric 2
21 RAG e 21 Kin edler von den Lichtalben 1 Uros 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
22 RAG n 03 FI*DollyCats The Pride 1 Uros 5 (IC) Turpeinen Riikka EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
23 RAG n 03 FI*Cat's-JM Snow-King 1 Uros 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1
24 RAG n 03 FI*Purppuralinnan Prinsessa Catherine 1 Naaras 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX1
25 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star 1 Uros 6 (IP) Turpeinen Riikka EX1 CAGPIB
26 RAG n 04 FI*Stardoll's Rapunzel 1 Naaras 1 (SC) Stoa Caroline KM BIV
27 RAG n 04 George Azure Eyes*PL 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
27 RAG n 04 George Azure Eyes*PL 1 Uros 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 No Cert
28 RAG n 04 FI*Maplehill's Madame Myself 1 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
29 RAG n 04 FI*Pehmis Yönsilmä 1 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1 BIV
30 RAG n 04 FI*Barfait's Jimmy 1 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
31 RAG n 04 FI*Purppuralinnan Prinsessa Charlotte 1 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1 NOM
32 RAG n 04 FIN*Ragtail Baron 1 Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric 3
32 RAG n 04 FIN*Ragtail Baron 1 Uros 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP NOM
33 RAG n 04 FI*Purppuralinnan Prinsessa Viviane 1 Naaras 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
34 RAG a 03 FI*Barfait's Grace 1 Naaras 7 (CH) Turpeinen Riikka EX1 CACIB BIV
35 RAG a 03 FI*Ragtail Rihanna 1 Naaras 7 (CH) Turpeinen Riikka EX2
36 RAG a 03 FI*Valkokullan Euphoria 1 Naaras 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1
37 RAG a 03 FI*Stardoll's Raindrop 1 Naaras 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX1 NOM BIS
38 RAG a 03 FI*Dollyblues You Are The Sunshine 1 Naaras 6 (IP) Turpeinen Riikka EX1 CAGPIB
39 RAG a 03 FI*Barfait's Gilda 1 Naaras 8 (PR) Turpeinen Riikka Abs
40 RAG a 04 FI*Stardoll's Blue Galaxy 1 Uros 1 (SC) Stoa Caroline KM
41 RAG a 04 FI*Colorstar's Expecto Patronum 1 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
42 RAG a 04 Gayaneh Uberella arrabiata 1 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1 BIV
43 RAG a 04 FI*Colorstar's Merry Hope 1 Naaras 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS
44 RAG a 04 FI*Valkokullan Daim 1 Uros 6 (IP) Stoa Caroline Abs
45 RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones 1 Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric 4
45 RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones 1 Uros 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
46 RAG a 04 FI*Wildemar Lily 1 Naaras 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB BIV
47 RAG e 04 FI*Tammikatin Hunajanassu 1 Uros 4 (GIP) Turpeinen Riikka EX1 CAPS NOM BIS
48 RAG f 04 FI*Riihikatin Taimi Takiainen 1 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline Abs
49 RAG a 03 21 S*Gunbertus Tellus 1 Uros 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1
50 RAG g 04 21 FI*Darkie's Mikotobara no tsubomi 1 Naaras 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1
51 SBI n Achtung Baby The Bitch is Back 1 Naaras 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX1
52 SBI a Family's Miss Måneskin 1 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1 NOM BIS
53 SBI b S*Kilenskogens Önni 1 Naaras 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1 NOM
54 SBI c FI*Nalle-Puhin Skyfall 1 Uros 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1
55 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 1 Naaras 17 (Veteraani) Reijers Eric 1 NOM BIS
55 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 1 Naaras 2 (SP) Turpeinen Riikka KM NOM
56 SBI e FI*Fioliinan Alvaro 1 Uros 8 (PR) Turpeinen Riikka EX1 CAPIB
57 SBI h FI*Canth's Precious Darling 1 Naaras 2 (SP) Stoa Caroline KM NOM BIS
58 SBI n 21 FI*Canth's Xenia 1 Naaras 2 (SP) Turpeinen Riikka KM
59 SBI b 21 Cinnabon Tarnis*RU 1 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC NOM
60 SBI b 21 FI*Ann-Elisabeth's Öda 1 Naaras 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
61 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin I Will Survive 1 Naaras 1 (SC) Stoa Caroline Abs
62 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin Rolling In The Deep 1 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
63 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin Set Fire To The Rain 1 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline Abs
64 SBI d 21 FI*Jennydream's Zoloto 1 Uros 10 (KAS) Turpeinen Riikka EX1 CAP
65 SBI g 21 FI*Annmark Mirine 1 Naaras 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1
66 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 1 Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric 1 NOM
66 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 1 Uros 2 (SP) Stoa Caroline KM
67 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI*Bastetin Alaattin 1 Uros 8 (PR) Stoa Caroline EX1 CAPIB
68 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay 1 Naaras 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
69 ACL II / ACL n 03 FI*Siriuksen AstiCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
70 ACL IV / ACL a 03 24 Sugar Curl Cappuccino of Siriuksen 2 Uros 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
71 ACS I / ACS n FI*Siriuksen ZaneCurl 2 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP NOM
72 MCO I / MCO n FI*HoneyCoon's What A Feeling 2 Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
73 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1 NOM BIS
73 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM
74 MCO III / MCO n 22 FI*Pinewoods Early in the Morning 2 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
75 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Little Sky 2 Uros 2 (SP) Jones Steven L. KM
76 MCO III / MCO n 23 FI*Chamberlain Orionis Alnitak 2 Uros 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS NOM BIS
77 MCO IV / MCO n 09 25 LV*BBMC Nitro 2 Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
78 MCO IV / MCO n 03 22 FI*LovelyLife Hello World I'm Harald 2 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
79 MCO IV / MCO n 09 22 Jungfraujoch Olimpian*RU 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta Abs
80 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Keenukollin Joonatan 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
81 MCO IV / MCO n 03 22 FIN*HoneyCoon's Under The Rose 2 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1 NOM
81 MCO IV / MCO n 03 22 FIN*HoneyCoon's Under The Rose 2 Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB NOM
82 MCO V / MCO d 22 Katie Forest Pearl 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
82 MCO V / MCO d 22 Katie Forest Pearl 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
83 MCO V / MCO f 22 FI*Pinewoods Echoes Round the Sun 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
84 MCO V / MCO d FI*HoneyCoon's Into The Fire 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
85 MCO VI / MCO f 03 22 FI*LovelyLife Hello World I´m Tara 2 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX2
86 MCO VI / MCO g 02 62 FI*Stout-hearted Just a Daydream 2 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC BIV
87 MCO VI / MCO f 03 24 FI*Stout-hearted Kat von Teese 2 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
88 MCO VI / MCO f 09 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well 2 Naaras 6 (IP) Jones Steven L. EX1 CAGPIB
89 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Chamberlain Quite the Best 2 Uros 6 (IP) Jones Steven L. EX1 CAGPIB
90 MCO VII / MCO ds 22 FI*A'Dreams MC Red Bachelor 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
91 MCO VII / MCO ns 22 FI*CapitalCats Xavier 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne Abs
92 MCO VII / MCO gs 25 BG*Everlasting Love Story Oxymoron 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne Abs
93 MCO VII / MCO ds 22 FI*A'Dreams MC Dynamo 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
94 MCO VII / MCO ds 22 FI*A'Dreams MC Delilah 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX2
95 MCO VII / MCO ns FI*Chamberlain Untill My Heart 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
96 MCO VII / MCO ns 22 FI*Pinewoods Cannonball 2 Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne Abs
97 MCO VIII / MCO ns 02 21 64 Curzon Dax of Fibee's Crew 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
98 MCO VIII / MCO ns 03 22 BG*Umka Oxymoron 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
99 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*LovelyLife Hello World I'm Renata 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC NOM
100 MCO VIII / MCO ds 03 FI*HoneyCoon's Give Me Your Best Shot 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
100 MCO VIII / MCO ds 09 FI*HoneyCoon's Give Me Your Best Shot 2 Uros 13c (Määrittely) Turpeinen Riikka MCO VIII/MCO ds 03
101 MCO IX / MCO w 61 Marengo Estate Pearls*RU 2 Uros 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
102 NEM I / NEM a 21 FI*Bmy-Moumou Vappu Valentine 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP NOM
103 NEM II / NEM a 09 21 FI*SiniTaigan Entäs Toivo Oiva 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
104 NEM II / NEM n 09 21 NO*CreamPuff's Hocus Pocus 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
105 NFO I / NFO n FI*Siniidan Syrah 2 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
106 NFO II / NFO n 09 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
106 NFO II / NFO n 09 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry 2 Uros 1 (SC) Jones Steven L. KM
107 NFO II / NFO n 09 NO*Havstrilens Robyn 2 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1 NOM
108 NFO II / NFO n 02 64 FI*Siniidan Boomerang 2 Uros 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS
109 NFO II / NFO a 09 S*Capsicum's Shock 2 Naaras 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
110 NFO III / NFO n 24 FI*RockyHill's ZuberiSimba 2 Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta Mitätöity Mitätöity
111 NFO III / NFO n 22 FI*Siniidan Woman from Tokyo 2 Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
112 NFO III / NFO n 24 FI*Poutapäivän Kickstart My Heart 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC BIV NOM
113 NFO III / NFO n 22 FI*Siniidan Cardcaptor Sakura 2 Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
114 NFO IV / NFO n 09 22 FI*GoldenFurry's Maroon Maize 2 Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS BIV
115 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Sysiässä 2 Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX2
116 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä 2 Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
117 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI*Siniidan Glacier Express 2 Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
118 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Megaflare 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX2
119 NFO IV / NFO n 03 22 IT*Norr Venn's Ecstasy 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM
120 NFO IV / NFO a 09 22 FI*Siniidan Vatruska 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
121 NFO IV / NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
121 NFO IV / NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny 2 Naaras 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS
122 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 1 (SC) Jones Steven L. KM
123 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella 2 Naaras 1 (SC) Jones Steven L. KM
124 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Carwalions Chinook 2 Uros 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS
125 NFO VI / NFO f 09 23 S*Myselisia's Campari 2 Naaras 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB BIV NOM
126 NFO VI / NFO f 01 21 64 FI*Siniidan Rebirth Flame 2 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
127 NFO VI / NFO e 09 22 FI*Siniidan Sipaniekka 2 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
128 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Siniidan Sultsina 2 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX2
129 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Siniidan Treasure Planet 2 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1 BIV NOM BIS
130 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Ramona 2 Naaras 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS
131 NFO VII / NFO ns 24 FI*Siniidan Great Mouse Detective 2 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
132 NFO VIII / NFO gs 03 22 Rainbow Brite La Peyre*ES 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
132 NFO VIII / NFO gs 03 22 Rainbow Brite La Peyre*ES 2 Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 No Cert
133 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*Siniidan Chicken Little 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
134 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI*Siniidan Electric India 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB NOM
135 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI*Siniidan Final Fantasy 2 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
136 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco 2 Naaras 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM NOM BIS
137 NFO IX / NFO w 64 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
138 NFO IX / NFO w 63 NO*Havstrilens Prince 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
139 NFO IX / NFO w 64 Feng-Shui Forest Myths 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
140 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Nicolas 2 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta Abs
141 SIB I / SIB n FI*Catillus Chanel in Black 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
142 SIB II / SIB n 09 FI*Catillus Nightfall Quiche 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
143 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 17 (Veteraani) Saarela Veikko 2
143 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM BIV NOM BIS
144 SIB III / SIB n 24 Glaucos White Witch, CZ 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne Mitätöity Mitätöity
145 SIB III / SIB n 22 SE*Amfiliki's Angel Rafael 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX2
146 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Berachiah 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM
147 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Raitamäen Benjamin 2 Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
148 SIB IV / SIB n 09 22 Yanick Rico Nový vek, CZ 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
149 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Ziazan Caramel Mocha 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM
150 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Amurin Zacarías 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 NOM BIS
151 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Amurin Zila 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
152 SIB VI / SIB f 09 22 SE*Amfiliki's Angel Muriel 2 Naaras 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
153 SIB VII / SIB ns 24 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum 2 Naaras 2 (SP) Jones Steven L. KM NOM BIS
154 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Jones Steven L. KM
155 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan Zumppendeeros 2 Uros 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS NOM
156 SIB VIII / SIB ds 03 FI*Ninatte's Alejandro 2 Uros 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS
157 BEN n 22 S*KungsgardenCats Manta Ray 3 Naaras 5 (IC) Karpinska Ksenia EX1 CAGCIB
158 BLH a 03 FI*MellowBear's Tarrant Hightopp 3 Uros 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
159 BLH a 03 FI*MellowBear's Alice in Wonderland 3 Naaras 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
160 BLH f 03 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda 3 Naaras 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
161 BML I / BML ns 11 31 Jewels Choice Silver Ice 3 Uros 1 (SC) Sjöbom Glenn KM
162 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Severi 3 Uros 5 (IC) Sjöbom Glenn Abs
163 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Hopeajään Kimallus 3 Uros 7 (CH) Sjöbom Glenn Abs
164 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo 3 Uros 6 (IP) Sjöbom Glenn Abs
165 BSH n FI*Feronian Naava 3 Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1
166 BSH n FI*Feronian Nectarine 3 Naaras 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1
167 BSH a Tazzamore's Lotus 3 Uros 9 (Avoin) Karpinska Ksenia EX1 CAC
168 BSH a FI*Hyrinän Bruce 3 Uros 11 (Nuoret) Karpinska Ksenia EX1
169 BSH a FI*Ikkalan Aurora 3 Naaras 10 (KAS) Karpinska Ksenia EX1 CAP
170 BSH c Belten`s Kosmos 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
170 BSH c Belten`s Kosmos 3 Uros 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
171 BSH e FI*Feronian Nut 3 Uros 12 (Pennut) Karpinska Ksenia EX1
172 BSH e FI*Ruusutarhan Ulrico Cremoso 3 Uros 6 (IP) Karpinska Ksenia EX1 CAGPIB
173 BSH e FI*Ruusutarhan Tesoro 3 Uros 6 (IP) Karpinska Ksenia EX2
174 BSH f FI*Ruusutarhan Amelia 3 Naaras 9 (Avoin) Karpinska Ksenia EX1 CAC
175 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Jones Steven L. 2
175 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Karpinska Ksenia KM
176 BSH f FI*Feronian Madonna 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
176 BSH f FI*Feronian Madonna 3 Naaras 10 (KAS) Karpinska Ksenia EX1 CAP
177 BSH g FI*Hyrinän Bianca 3 Naaras 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
178 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi 3 Uros 4 (GIP) Sjöbom Glenn EX1 CAPS
179 BSH ny 11 FI*EmeraldCharm Royal Orange 3 Uros 8 (PR) Karpinska Ksenia EX1 CAPIB
180 BSH ny 25 FI*EmeraldCharm Fandorin 3 Uros 1 (SC) Karpinska Ksenia KM
181 BSH ay 11 FI*EmeraldCharm Romanov 3 Uros 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
182 BSH f 03 FI*Ruusutarhan Aurelia 3 Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
183 BUR n FI*Oliivian Charlie Brown 3 Uros 4 (GIP) Sjöbom Glenn EX1 CAPS
184 BUR n FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me 3 Naaras 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB
185 BUR a FI*Feirefiz Another Brick In The Wall 3 Uros 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC NOM
186 BUR b LV*Silkymajesty Winston 3 Uros 7 (CH) Karpinska Ksenia EX1 CACIB
187 BUR b FI*Feirefiz Shine On You Crazy Diamond 3 Naaras 9 (Avoin) Karpinska Ksenia EX1 CAC NOM BIS
188 BUR b HU*Alba Regia Kug-Lee 3 Naaras 11 (Nuoret) Karpinska Ksenia Abs
189 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 2 (SP) Karpinska Ksenia KM
190 BUR d FI*Celsiana Iiris Ruusu 3 Naaras 9 (Avoin) Karpinska Ksenia EX1 CAC
191 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 2 (SP) Karpinska Ksenia KM NOM BIS
192 BUR e FI*Feirefiz Tiger In The Night 3 Uros 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
193 EUR a FI*Pinkkitassun Siegfried 3 Uros 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
194 EUR n 23 FI*Katinhännän Phil Defer 3 Uros 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1 NOM
195 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 17 (Veteraani) Jones Steven L. 1 NOM
195 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 2 (SP) Karpinska Ksenia KM NOM
196 EUR a 24 FI*Pikku-Piun Quintus 3 Uros 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP NOM
197 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Harvey 3 Uros 3 (GIC) Karpinska Ksenia EX1 CACS
198 EUR d 22 FI*Feronian Redpepper 3 Uros 12 (Pennut) Karpinska Ksenia EX1 NOM
199 EUR f 22 FI*Feronian Rosemary 3 Naaras 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1 NOM BIS
200 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Psipsina 3 Naaras 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP
201 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Sjöbom Glenn KM
202 EUR as 23 FI*Katinhännän Sameen Shaw Program 3 Naaras 9 (Avoin) Karpinska Ksenia EX1 CAC
203 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon 3 Uros 1 (SC) Karpinska Ksenia KM
204 KBL I / KBL n 22 SE*Kot-à-Kuril Kassanova 3 Uros 10 (KAS) Karpinska Ksenia EX1 CAP
205 KOR FI*Mythai Opale Devi 3 Naaras 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB
206 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 17 (Veteraani) Jones Steven L. 3
206 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB NOM BIS
207 MAN 51-52 / MAN e 51 FI*Maikain Pulla Won Vung 3 Uros 1 (SC) Karpinska Ksenia KM
208 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 17 (Veteraani) Jones Steven L. 2
208 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Sjöbom Glenn KM
209 MAU n 24 FI*Anjupia's Abertawe Angawdd Awstin 3 Uros 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
210 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Jones Steven L. 1 NOM BIS
210 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Sjöbom Glenn KM
211 OCI n 24 FI*Guttatus Miss Liberty 3 Naaras 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
212 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 2 (SP) Sjöbom Glenn Abs
213 OCI b 24 FI*Moosegrove Romeo JR 3 Uros 3 (GIC) Karpinska Ksenia EX1 CACS NOM BIS
214 OCI b 24 FI*Moosegrove Tom Sawyer 3 Uros 11 (Nuoret) Karpinska Ksenia EX1 NOM BIS
215 OCI o 24 FI*Northalla Red Explorer 3 Uros 3 (GIC) Karpinska Ksenia EX1 CACS
216 OCI o 24 Dragon Amagitsune*RU 3 Uros 10 (KAS) Karpinska Ksenia EX1 CAP
217 OCI as 24 DutchSpots' Yatho 3 Uros 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
218 OCI bs 24 FI*Guttatus Bellatrix 3 Naaras 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB NOM
219 OCI bs 24 FI*Guttatus Mister Happiness 3 Uros 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP
220 SIN FI*Anjupia's Chinga Cincam Ciuman 3 Naaras 11 (Nuoret) Karpinska Ksenia EX1
221 SRL I / SRL c Psipsina Tinos 3 Uros 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
222 SRL III / SRL e FI*Be-Curly Topaz 3 Uros 11 (Nuoret) Karpinska Ksenia EX1
223 ABY n FI*Lovedevotion Leticia 4 Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB BIV
224 ABY n FI*Nebuankhet Gloryhammer 4 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 NOM
225 ABY n FI*Neaera's Rose Anonyme 4 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX2
226 ABY n FI*Nebuankhet Midnight Sunrise 4 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
227 ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 4 Uros 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 4
227 ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 4 Uros 2 (SP) Reijers Eric KM BIV
228 ABY n FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc 4 Naaras 2 (SP) Reijers Eric KM
229 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 6 (IP) Reijers Eric Abs
230 ABY n FI*Amajan Miura Mainarda 4 Naaras 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB
231 ABY n FI*Laire Meleth Aran 4 Uros 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 3
232 ABY a FI*Nebuankhet Pastel Goth 4 Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM NOM BIS
233 ABY a FI*Nebuankhet Slania 4 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
234 ABY a FI*Vuolas Kaikkeus on kaunis 4 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV NOM
235 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM
236 ABY a FI*Nebuankhet Nae Laird! 4 Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
237 ABY o FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue 4 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir Abs
238 ABY o FI*Nebuankhet Siraxta 4 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
239 ABY o FI*Neaera's Genna Gingerella 4 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
240 ABY o FI*Nebuankhet Crosis, the Purger 4 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
241 BAL c 21 FI*Frostnight's Disciple Of The Sun 4 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
242 CRX II / CRX b 03 Golden Guh Marcella-Gold 4 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC NOM
243 CRX II / CRX n 01 64 FI*Sweetpurr's Where's My Sash And Crown 4 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM
244 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM BIS
245 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds 4 Naaras 2 (SP) Saarela Veikko Abs
246 CRX III / CRX fs FI*Piupaws Teija Sopanen 4 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC BIV NOM
247 CRX III / CRX f 24 FI*Saivohenki Shyvana 4 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX2
248 CRX III / CRX f FI*Clamoris Lalika 4 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
249 CRX IV / CRX f 09 FI*Saivohenki Eris 4 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
250 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ansa Ikonen 4 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
251 CRX V / CRX a 24 FI*Framillan Good&Plenty 4 Naaras 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 3
251 CRX V / CRX a 24 FI*Framillan Good&Plenty 4 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
252 CRX V / CRX n 24 FI*Claypond's Bon Nuit 4 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
253 CRX VI / CRX a 03 24 FI*Windseeker Loulou Blue Nonsuch 4 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
254 CRX VI / CRX n 03 24 FI*FunkyJam's Lots-o-Huggin Bear 4 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
255 CRX VI / CRX a 03 24 FI*Piupaws Duracell's Khafre 4 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 No Cert
256 CRX VI / CRX a 03 22 FI*Windseeker Della Bluenose 4 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
257 CRX VII / CRX n 21 33 FIN*Windseeker U C Missouri 4 Uros 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 2
257 CRX VII / CRX n 21 33 FIN*Windseeker U C Missouri 4 Uros 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS
258 DRX I / DRX n FI*Åbodas Mimi 4 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB BIV
259 DRX I / DRX n FI*Avariel Riolu 4 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
260 DRX I / DRX n FI*Åbodas Amira 4 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
261 DRX I / DRX a FI*Åbodas Mai 4 Naaras 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 4
262 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga 4 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM
263 DRX III / DRX e FI*Åbodas Dumbo 4 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
264 DRX V / DRX ns 25 FI*Mirexin Patrik 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
264 DRX V / DRX ns 25 FI*Mirexin Patrik 4 Uros 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
265 DRX V / DRX n 25 FI*Clavinova Rasmus 4 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
266 DRX V / DRX n 24 SE*Recce Pod Sherian Grace Cadoria 4 Naaras 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS
267 DRX VIII / DRX d 03 32 EE*Caesar Masterpiece 4 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
268 OSH n FI*Ori-Katin Modesty Blaise 4 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
269 OSH n FI*Mummeli Sinizinha Charming Panthera 4 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
270 OSH n FI*Chellamanis Pandora 4 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 BIV
271 OSH f Venetta-Holly Rahat-Lukum 4 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir Abs
272 OSH n 24 FI*Triangle Dark Diamond 4 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 No Cert
273 OSH n 24 EE*Lego Golden Oriental 4 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 BIV NOM
274 OSH n 24 FI*Triangle Funtik 4 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX2
275 OSH b 24 Hermes v. Imporio A 4 Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
276 OSH c 24 FI*LoudMeow Moonshine 4 Uros 2 (SP) Reijers Eric KM NOM
277 OSH d 24 FI*Chellamanis Giovanni 4 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric Abs
278 OSH d 24 FI*Chellamanis Roberta 4 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
279 OSH b 03 FI*Chellamanis Salvador 4 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric Abs
280 RUS Katzenhof Urho 4 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
281 RUS FI*IvanaKallio's Gothamin Mahti Miäs 4 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX2
282 RUS FI*Zarin Minion 4 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC BIV
283 RUS Dacats Vivian 4 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
284 RUS FI*Janatuisen Sandrino Il Vivace 4 Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
285 SIA n FI*Selcouth Cat of Kindness 4 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
286 SIA n FI*Twist-Tiramisun Jenny La Purrrist 4 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
287 SIA n FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy 4 Uros 2 (SP) Saarela Veikko Abs
288 SIA b FI*Selcouth Cat of Stories 4 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
289 SIA c FI*Mummeli Violetinha Anemone 4 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
290 SIA c FI*Selcouth Flower of Scotland 4 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko Abs
291 SIA n 21 EE*Lilu Golden Oriental 4 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
292 SIA c 21 Grazia v. Imporio A 4 Naaras 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
293 SIA g 03 FI*Naavanutun Neitoneilikka 4 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
294 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 1 NOM BIS
294 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM BIV NOM BIS
295 SOM n FI*Kharn-Ka Io 4 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM NOM
296 SOM n FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave 4 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir Abs
297 SOM n FI*Kisompa's Orlando 4 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
298 SOM n FI*Kisompa's Oriana 4 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir Abs
299 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 2
299 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM BIV NOM
300 SOM n FI*Lamadegaan Fine By Me 4 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM
301 SOM n FI*Amajan Prozio Prospero 4 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX2
302 SOM n FI*SunnyPace Betonica 4 Uros 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta Arvosteltu
302 SOM n FI*SunnyPace Betonica 4 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
303 SOM n FI*Vulpes Aither 4 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM
304 SOM o FI*Amajan Norton Norberto 4 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM BIV
305 SOM o FI*Amajan Pon Preziosa 4 Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
306 SOM o FI*Amajan Serenissima Serafina 4 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
307 SOM o FI*Amajan Thurrrmur Thorium 4 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko Abs
308 SOM o FI*SunnyPace Juglans 4 Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
309 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Xanthus 4 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM
310 SPH II / SPH n 09 Kuorii Kapo Di Kapi 4 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir Abs
311 SPH IV / SPH d 09 FI*Wanadoo Osvaldo 4 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric Abs
312 SPH V / SPH d 03 32 Av Ljusalfheim Zephyr 4 Uros 1 (SC) Reijers Eric KM NOM
313 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Jackomon's Adagia 4 Naaras 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
314 SPH V / SPH f 09 32 FI*Wanadoo Rogette 4 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric Abs
315 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 1 NOM
315 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Reijers Eric KM NOM BIS
316 HCL Santtu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Isakov Vladimir Abs
317 HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Karpinska Ksenia 1 NOM
317 HCL Hertta Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Turpeinen Riikka 1 NOM BIS
318 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Isakov Vladimir 1 NOM BIS
319 HCS Sissi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Karpinska Ksenia Abs
320 HCS Sirkku Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Karpinska Ksenia Abs
351 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Isakov Vladimir ABY o, BAL c 21, CRX IV, CRX V, DRX III, OSH f, OSH n, SIA n 21, SOM n, SPH II, HCL 30
Jones Steven L. ACL IV, MCO III, MCO IX, MCO VI, NFO I, NFO II, NFO VI, NFO VII, SIB VII, SIB VIII, VET 3 34
Karpinska Ksenia BEN n 22, BSH a, BSH e, BSH f, BSH ny 11, BSH ny 25, BUR b, BUR d, EUR as 23, EUR d 22, EUR n 24, KBL I, MAN 51-52, OCI b 24, OCI o 24, SIN, SRL III, HCL, HCS 34
Koskenkangas Marjatta ACL II, ACS I, MCO I, MCO IV, NFO III, NFO IV, NFO IX, SIB IV, VET 4 37
Reijers Eric ABY n, CRX III, CRX VII, DRX V, OSH b 03, OSH b 24, OSH c 24, OSH d 24, OSH n 24, SIA c 21, SIA g 03, SPH IV, SPH V, VET 1 36
Saarela Veikko ABY a, CRX II, CRX VI, DRX I, DRX VIII, RUS, SIA b, SIA c, SIA n, SOM o, VET 2 36
Sjöbom Glenn BLH a 03, BLH f 03, BML I, BSH ay 11, BSH c, BSH f 03, BSH g, BSH n, BSH ns 11, BUR a, BUR e, BUR n, EUR a, EUR a 24, EUR f 22, EUR f 24, EUR n 23, KOR, MAU n 24, MAU ns, OCI as 24, OCI bs 24, OCI n 24, SRL I 35
Stoa Caroline EXO n, EXO n 22, PER f, PER f 03 22, PER fs 02 62, RAG a 04, RAG a 21, RAG e 21, RAG f 04, RAG n 04, SBI a, SBI b 21, SBI c 21, SBI h, TUV d 61-63, TUV f 61-63 34
Turpeinen Riikka MCO VIII (13c), EXO f, EXO n 03 24, PER d, PER ds 11, PER n 22, PER w 62, RAG a, RAG a 03, RAG a 03 21, RAG d 21, RAG e 04, RAG g 04 21, RAG n, RAG n 03, SBI b, SBI c, SBI d, SBI d 21, SBI e, SBI g 21, SBI n, SBI n 21, VET Kotikissat 36
Wikström Bjarne MCO II, MCO V, MCO VII, MCO VIII, NEM I, NEM II, NFO VIII, SIB I, SIB II, SIB III, SIB VI 31
10 tuomaria.