Omakissa
ERY-SYD 114. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 3.10.2020 Loppuu 3.10.2020
Ilmoittautuminen alkaa 4.8.2020 Ilmoittautuminen loppuu 4.9.2020
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 9:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 14:00
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 22.9.2020
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Kyllä
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 350  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut RUS BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@ery-syd.net
Paikka Espoo
Toimihenkilöt
Näyttelypäällikkö / Show Manager Viivi Viuha, p. 040 338 0107, puheenjohtaja@ery-syd.net 
Näyttelysihteeri / Show Secretary Tarja Kudjoi, p. 040 741 4003, show@ery-syd.net 
Pääassistentti / Head Steward Marika Landen, p. 040 504 2592, mlanden@gmail.com 
Lisätietoja

Tervetuloa Drive in -näyttelyyn Vermoon! 
Lauantaina näyttelyssä venäjänsinisten erikoisnäyttely ja Breed BIS

Näyttelymaksut: 40 e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 38 e/kissa/päivä. Suomen Venäjänsiniset ry:n jäsenille 2 euron alennus näyttelymaksusta. 
 
Näyttelymaksun voi maksaa leimakortilla 15.8.2020 asti. Korkeintaan 2 leimakorttia/omistaja/päivä. Myös vajaat leimakortit käyvät osasuorituksena. Leimakortti postitettava välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille Tarja Kudjoi, Kummihovi D 31, 02460 Kantvik.
 
Painettu näyttelyluettelo on maksullinen (5 euroa). Luettelo sisältää molempien päivien näyttelyt. Sähköinen luettelo julkaistaan näyttelypäivänä internetissä. 
 
Näyttelyn virallinen kutsu: http://ery-syd.net/nayttelyt-tulossa-2/
Huomioithan, että ilmoittautumalla näyttelyyn hyväksyt näyttelyn poikkeukselliset toimintaohjeet, jotka löydät kutsusta.
 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 81 73 2 0 6
2 118 112 2 0 4
3 82 77 1 0 4
4 140 123 0 0 17
Kotikissat 7 7 0 0 0
Yhteensä 428 392 5 0 31

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*Cherish's Rocket 1 Uros 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS NOM
2 EXO f FI*Cherish's Raspberry 1 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
3 EXO f FI*Ayser's Tina Turner 1 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
4 EXO n 22 FI*Ayser's Child In Time 1 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
5 EXO n 24 FI*Cherish's Nutmeg 1 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
6 EXO f 24 FI*Aamukasteen Cosmic Girl 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
6 EXO f 24 FI*Aamukasteen Cosmic Girl 1 Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 3
6 EXO f 24 FI*Aamukasteen Cosmic Girl 1 Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM
7 EXO n 03 24 FI*Jewelstory You Look Good 1 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB NOM BIS
8 EXO g 21 33 FI*Ayser's Colors Of Space 1 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
9 PER n FI*Timanfaya Diamond Rose 1 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM
10 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS NOM
11 PER d FI*Sabrimin Prince 1 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne Abs
11 PER d FI*Sabrimin Prince 1 Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga Abs
12 PER ds FI*Kultaviiksen Robert Plant 1 Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
13 PER d 22 FI*Ayser's Burn 1 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
14 PER ns 24 62 FI*Timanfaya More Than Words 1 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS NOM BIS
15 PER ds 11 FI*Kultaviiksen Poseidon 1 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
16 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM
17 PER d 03 Bafini Sweet Dancer 1 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
18 PER f 03 22 FI*Jewelstory Temptation 1 Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB NOM
19 RAG n Gayaneh Oscillatoria oblivia 1 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX2
20 RAG n FI*Maplehill's Millenium Girl 1 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
21 RAG n FI*Birrimirrin Sweet Pepper 1 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX2
22 RAG n Gayaneh Tintinnopsis tango 1 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
23 RAG n Gayaneh Tipula tam-quam 1 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP BIV
24 RAG a FI*Maplehill's Almond Kiss 1 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
25 RAG a FI*Satinante's Bluebird Xara Florinna 1 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
26 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 1 Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga Abs
26 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 1 Uros 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
27 RAG n 03 Gayaneh Unio una 1 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna Abs
28 RAG n 03 Rosalie Fiorente, CZ 1 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
29 RAG n 04 George Azure Eyes*PL 1 Uros 1 (SC) Wilczek Anna KM
30 RAG n 04 FI*Maplehill's Madame Myself 1 Naaras 5 (IC) Wilczek Anna Abs
31 RAG n 04 Gayaneh Thea tilia 1 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna Abs
32 RAG n 04 FI*Stardoll's Guardian of the Galaxy 1 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
33 RAG n 04 Gayaneh Riparia regalis 1 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
34 RAG a 03 FI*Colorstar's Veuve Clicquot 1 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
35 RAG a 03 FI*Midnightdolls I Believe In You 1 Naaras 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
36 RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Royal Glorious Sapphire 1 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
37 RAG a 04 PL*Ragissa Winnetou 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
37 RAG a 04 PL*Ragissa Winnetou 1 Uros 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB BIV
38 RAG a 04 Apple Blossom Milkyland*PL 1 Naaras 7 (CH) Wilczek Anna EX2
39 RAG a 04 Gayaneh Uberella arrabiata 1 Naaras 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
40 RAG e 04 FI*Tammikatin Hunajanassu 1 Uros 2 (SP) Wilczek Anna KM
41 RAG n 03 21 FI*Midnightdolls Catch The Wind 1 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
42 RAG n 03 21 Gayaneh Mimulus macula 1 Naaras 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
43 RAG n 04 21 Gayaneh Vertigo vicinus 1 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 NOM BIS
44 RAG n 04 21 Gayaneh Kellicottia igitur 1 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne Abs
45 RAG a 03 21 S*Gunbertus Tellus 1 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
46 RAG a 04 21 Gayaneh Scenedesmus sade 1 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
47 SBI n FI*Kattimäen Niila Onni 1 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
48 SBI n FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses 1 Naaras 10 (KAS) Wilczek Anna Abs
49 SBI a FI*ChiryNan's Darling Adele 1 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
50 SBI a FI*ChiryNan's Darling Aurelia 1 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX2
51 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 1 (SC) Wilczek Anna KM NOM BIS
52 SBI b FI*Chirybiry's U-la-laa 1 Naaras 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
53 SBI b FI*Clavinova Veronika 1 Naaras 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
54 SBI c FI*Nalle-Puhin Skyfall 1 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna Abs
55 SBI f FI*BlueFairies Pink Sugar Lady Chibi Chibi 1 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne Abs
56 SBI h FI*Canth's Precious Darling 1 Naaras 2 (SP) Wikström Bjarne KM
57 SBI n 21 S*Walk on Top Zid Zan Zarzio 1 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
58 SBI n 21 FI*Canth's Xenia 1 Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 4
58 SBI n 21 FI*Canth's Xenia 1 Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM
59 SBI n 21 FIN*Mion Piona 1 Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 2
59 SBI n 21 FIN*Mion Piona 1 Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM NOM
60 SBI a 21 FI*Shonamei's Lady La Luna 1 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
61 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1 NOM BIS
61 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 2 (SP) Wikström Bjarne KM NOM BIS
62 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin Set Fire To The Rain 1 Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne Abs
63 SBI g 21 FI*Annmark Mirine 1 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
64 SBI g 21 FI*Suvirannan Adalmiina 1 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
65 ACL XI / ACL e 03 21 33 Sugar Curl Souffle' of Siriuksen 2 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
66 ACL XI / ACL a 03 21 33 FI*Siriuksen CharonCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
67 ACS III / ACS n 24 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl 2 Uros 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS NOM BIS
68 ACS IV / ACS n 09 24 FI*Siriuksen IdaCurl 2 Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 1 NOM BIS
68 ACS IV / ACS n 09 24 FI*Siriuksen IdaCurl 2 Naaras 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
69 ACS V / ACS e 24 FIN*Trollin Hanno 2 Uros 17 (Veteraani) Wilczek Anna 2
69 ACS V / ACS e 24 FIN*Trollin Hanno 2 Uros 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB
70 ACS VII / ACS as 24 FI*Trollin Kilu 2 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina ACS a 24
71 LPL X / LPL b 32 FI*Aamuruskon Bamboo 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
72 MCO I / MCO n FI*Rotcat Odessa 2 Naaras 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
73 MCO I / MCO n EE*Luna EstBigCat 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
74 MCO I / MCO n PL*Ashabelle Niger 2 Uros 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB
75 MCO II / MCO n 03 FI*A'Dreams MC Caesar 2 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
76 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Sisy 2 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
77 MCO III / MCO n 22 DK Red Line's Arizona 2 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 BIV
78 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Zene 2 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX2
79 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Little Sky 2 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
80 MCO III / MCO n 23 FI*Chamberlain Orionis Alnitak 2 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM BIV
81 MCO III / MCO n 22 FI*Mahtitassun GuumaGimma 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
81 MCO III / MCO n 22 FI*Mahtitassun GuumaGimma 2 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
82 MCO III / MCO a 22 FI*Rotcat Wiweca 2 Naaras 13c (Määrittely) Komissarova Olga MCO as 22
82 MCO VII / MCO as 22 FI*Rotcat Wiweca 2 Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
83 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Xonya 2 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX2
84 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Escape's Little Cedric 2 Uros 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM NOM
85 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull 2 Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
86 MCO IV / MCO n 09 25 LV*BBMC Nitro 2 Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
87 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Akachi 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
88 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Rotcat XoXo 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX2
89 MCO IV / MCO n 09 23 FI*Stout-hearted Lovely Lollipop 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
90 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Stout-hearted Overture for Norma Jean 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
91 MCO IV / MCO n 09 22 Karamel Estate Pearls*RU 2 Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB BIV
92 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Goldenstream's Cowboy 2 Uros 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
93 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Khari 2 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta Abs
94 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Rotcat Yaccy 2 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
95 MCO V / MCO d 22 Katie Forest Pearl 2 Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
96 MCO V / MCO d Che Guevara Leonilacoon*RU 2 Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
97 MCO V / MCO d 22 FI*Rotcat Dagda 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
97 MCO V / MCO d 22 FI*Rotcat Dagda 2 Uros 13c (Määrittely) Komissarova Olga MCO d 22
98 MCO V / MCO g 22 FI*Hemingway's Leona Dreamcatcher 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
99 MCO VI / MCO f 09 24 FI*Stout-hearted Her Royal Highness Meghan 2 Naaras 7 (CH) Rautio Kristiina Abs
100 MCO VI / MCO d 09 25 FI*Stout-hearted O'Boy Dynamite 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
101 MCO VI / MCO f 09 24 FI*Stout-hearted Nigella Colorata 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
102 MCO VI / MCO f 03 24 Rio Rita Estate Pearls*RU 2 Naaras 2 (SP) Rautio Kristiina KM BIV
103 MCO VI / MCO g 09 FI*Rotcat Imbri 2 Uros 17 (Veteraani) Wilczek Anna 3
103 MCO VI / MCO g 09 FI*Rotcat Imbri 2 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
104 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Hemingway's Macanay 2 Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
105 MCO VII / MCO ns 25 Yankee Cats Great Roxann 2 Naaras 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
106 MCO VII / MCO ds 22 FI*A'Dreams MC Dynamo 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX2
107 MCO VII / MCO ns 22 FI*CapitalCats Xavier 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta Abs
108 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Vertico 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC BIV
109 MCO VII / MCO ds 22 FI*A'Dreams MC Delilah 2 Naaras 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX2
110 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Verna 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
111 MCO VII / MCO ns FI*Hemingway's Agathodaemon 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
112 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Knight of Silver 2 Uros 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM BIV NOM
113 MCO VII / MCO as 22 FI*Rotcat Quick Silver 2 Uros 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM
114 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Nùria 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
114 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Nùria 2 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM
115 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Escape's Phoebe 2 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
116 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*MaineQueen Centuries 2 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira Abs
117 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Rotcat Yade 2 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX2
118 MCO VIII / MCO ns 09 22 Spessarttigers Jule 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
118 MCO VIII / MCO ns 09 22 Spessarttigers Jule 2 Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 2
118 MCO VIII / MCO ns 09 22 Spessarttigers Jule 2 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC BIV NOM
119 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Hemingway's Ying Yang 2 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
120 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Meeco 2 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM
121 MCO VIII / MCO ns 09 Wackymoon Chaos 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
121 MCO VIII / MCO ns 09 Wackymoon Chaos 2 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
122 MCO IX / MCO w 62 Wackymoon Reinhardt 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
122 MCO IX / MCO w 62 Wackymoon Reinhardt 2 Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta Abs
123 MCO IX / MCO w 64 FI*Rotcat Zira 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
124 MCO IX / MCO w 63 FI*Rotcat Tomboy Of Finland 2 Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
125 NEM I / NEM f FI*NonServiam Butterfly Effect 2 Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB BIV
126 NEM I / NEM a 21 FI*Bmy-Moumou Lulu La Bamba 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
127 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Karakallion Keisarinna 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
128 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Great Polka 2 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
129 NEM II / NEM n 09 21 NO*CreamPuff's Hocus Pocus 2 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
130 NEM II / NEM n 09 21 FI*Carnin Ambrosian Astatine 2 Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
131 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Elite Queen 2 Naaras 2 (SP) Rautio Kristiina KM
132 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Black Plum 2 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
133 NFO II / NFO n 09 NO*Havstrilens Robyn 2 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
134 NFO III / NFO n 22 FI*WitSarin Alvi 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM
135 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Miranda 2 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM BIS
136 NFO V / NFO d 24 FI*Mourulan Angels Fall First 2 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
137 NFO V / NFO f FI*InukChuck's Eclipse 2 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina Abs
138 NFO V / NFO f 24 FI*Mourulan Slytherin 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina Abs
139 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 1 (SC) Koskenkangas Marjatta Abs
140 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella 2 Naaras 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM NOM
141 NFO VI / NFO f 03 24 FI*Haaveeni Sahrami 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta Abs
142 NFO VI / NFO f 03 22 FI*WitSarin Carmen 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM BIS
143 NFO VI / NFO d 09 22 Yoshi z Krainy Asgardu*PL 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
144 NFO VI / NFO d 03 24 FI*WitSarin Zastava 2 Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB NOM
145 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*Siniidan Chicken Little 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina Abs
146 NFO VIII / NFO ns 09 SE*Avivaz Mimer 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
147 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI*Hopeahännän Villanelle 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
148 NFO VIII / NFO fs 09 FI*RockyHill's Peacepipe Of Flash 2 Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
149 NFO IX / NFO w 64 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja 2 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB NOM
150 SIB I / SIB a FI*Keijumetsän Blue (Da Ba Dee) 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina Abs
151 SIB II / SIB n 03 FI*SoulSibster's DeLorean 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
152 SIB II / SIB n 09 FI*Catillus Nightfall Quiche 2 Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
153 SIB II / SIB n 09 FI*Catillus Magellan 2 Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
154 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 17 (Veteraani) Wilczek Anna 1
154 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM
155 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Berachiah 2 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC BIV NOM BIS
156 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Darling 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
157 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Amurin Benhanan 2 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira Abs
158 SIB V / SIB d 24 FI*Amurin Barak 2 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina Abs
159 SIB V / SIB f 22 FI*Amurin Ephratah 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 NOM BIS
160 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Amurin Zila 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC NOM BIS
161 SIB VII / SIB ns 24 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum 2 Naaras 2 (SP) Rautio Kristiina KM NOM
162 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Bmy-Moumou Indian Summer 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
163 TUA VI / TUA g 09 FI*Lumiris B'day Musipusi 2 Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina Abs
164 TUA IX / TUA w 61 FI*Felesin Stevie Nicks 2 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
165 BEN n 24 S*Nordic Glow Twilight 3 Naaras 12 (Pennut) Patrikainen Katja EX1
166 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure 3 Uros 2 (SP) Patrikainen Katja KM
167 BEN n 22 32 FI*Leokatin Nietos 3 Uros 1 (SC) Moraru-Puranen Tatyana Abs
168 BEN n 22 32 FI*Leokatin Touho Tankero 3 Uros 9 (Avoin) Moraru-Puranen Tatyana Abs
169 BEN n 24 32 S*Nordic Glow StormTrooper 3 Naaras 11 (Nuoret) Patrikainen Katja EX1 NOM
170 BEN n 24 32 FI*RashelRose Diego 3 Uros 10 (KAS) Patrikainen Katja Abs
171 BLH b FI*Ullukan Fame Isn´t Everything 3 Naaras 7 (CH) Moraru-Puranen Tatyana Abs
172 BSH n FI*Feronian Naava 3 Uros 10 (KAS) Patrikainen Katja EX1 CAP
173 BSH n FI*Feronian Nectarine 3 Naaras 7 (CH) Patrikainen Katja EX1 CACIB
174 BSH a FI*Ruusutarhan Viviana 3 Naaras 3 (GIC) Patrikainen Katja EX1 CACS NOM
175 BSH a FI*Hyrinän Alva 3 Naaras 5 (IC) Patrikainen Katja EX1 CAGCIB
176 BSH a FI*Hyrinän Bruce 3 Uros 10 (KAS) Patrikainen Katja EX1 CAP
177 BSH b Mauricijus Kates Akis*LT 3 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
178 BSH b FI*Hyrinän Desire 3 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
179 BSH e FI*Feronian Nut 3 Uros 7 (CH) Patrikainen Katja EX1 CACIB
180 BSH e FI*Feronian Nightshade 3 Uros 10 (KAS) Patrikainen Katja EX1 CAP
181 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara 1 NOM BIS
181 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Sahlberg Carin KM
182 BSH f FI*Feronian Madonna 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
182 BSH f FI*Feronian Madonna 3 Naaras 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
183 BSH p FI*Gimmie's Magnanimous 3 Uros 2 (SP) Patrikainen Katja Abs
183 BSH p FI*Gimmie's Magnanimous 3 Uros 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara Abs
184 BSH b 22 FI*Sarellin Piper Elizabeth 3 Naaras 9 (Avoin) Moraru-Puranen Tatyana Abs
185 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi 3 Uros 4 (GIP) Moraru-Puranen Tatyana EX1 CAPS
186 BSH ny 11 FI*EmeraldCharm Big Ben 3 Uros 12 (Pennut) Patrikainen Katja EX1
186 BSH ny 11 FI*EmeraldCharm Big Ben 3 Uros 13c (Määrittely) Ojaniemi Sara BSH ny 11
187 BUR b Dushess Magic Valley*RU 3 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin Abs
188 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 2 (SP) Sahlberg Carin KM
189 BUR b FI*Pardofelis Ro Väl 3 Uros 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
190 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 2 (SP) Moraru-Puranen Tatyana KM NOM BIS
191 BUR d FI*Pardofelis Zanzibar 3 Uros 10 (KAS) Moraru-Puranen Tatyana EX1 CAP
192 BUR f FI*Pardofelis Zsa Zsa Gabor 3 Naaras 9 (Avoin) Moraru-Puranen Tatyana EX1 CAC NOM BIS
193 BUR g FI*Pardofelis Ålipa Kerran 3 Naaras 11 (Nuoret) Moraru-Puranen Tatyana EX1 NOM BIS
194 EUR n FI*RuusuLinnan Cool G. 3 Uros 3 (GIC) Patrikainen Katja EX1 CACS
195 EUR es FI*RuusuLinnan Esmeralda 3 Naaras 9 (Avoin) Moraru-Puranen Tatyana EX1 CAC
196 EUR f FI*RuusuLinnan Hempukka 3 Naaras 12 (Pennut) Patrikainen Katja EX1
197 EUR n 23 FIN*Katinhännän SuurSeikkailija 3 Naaras 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB
198 EUR n 23 FI*Katinhännän Kielo Kanteletar 3 Naaras 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
199 EUR n 24 FI*Kissakallion Sheridan 3 Uros 7 (CH) Patrikainen Katja EX1 CACIB
200 EUR n 24 FI*Pikku-Piun Ålga Jonnentyttö 3 Naaras 9 (Avoin) Patrikainen Katja Abs
201 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara 3
201 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 2 (SP) Patrikainen Katja KM
202 EUR a 24 FI*Katinhännän Bratislavan Jääihme 3 Naaras 9 (Avoin) Patrikainen Katja EX1 No Cert
203 EUR a 24 FI*Pikku-Piun Quintus 3 Uros 10 (KAS) Patrikainen Katja EX1 CAP
204 EUR f 22 FI*Feronian Rosemary 3 Naaras 9 (Avoin) Patrikainen Katja EX1 CAC
205 EUR f 22 Silkkiturkin Värikäs Veeruska 3 Naaras 10 (KAS) Patrikainen Katja EX1 CAP
206 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara 4
206 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Sahlberg Carin KM NOM
207 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Arska Merihyrsky 3 Uros 9 (Avoin) Moraru-Puranen Tatyana EX1 CAC
208 EUR es 23 FI*Katinhännän Huippukiekkoilija Sakari 3 Uros 9 (Avoin) Moraru-Puranen Tatyana EX1 CAC
209 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon 3 Uros 1 (SC) Sahlberg Carin KM NOM
210 KBL I / KBL w 62 FI*Lilldale's Jon Snow 3 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
211 KBL I / KBL n 22 SE*Kot-à-Kuril Kassanova 3 Uros 8 (PR) Sahlberg Carin EX1 CAPIB NOM
212 KBL III / KBL fs FI*SavoTimantti Ariel Bellatrix 3 Naaras 9 (Avoin) Moraru-Puranen Tatyana Abs
213 KOR FI*Mythai Yada Ying 3 Naaras 11 (Nuoret) Patrikainen Katja EX1
214 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara 2
214 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 4 (GIP) Patrikainen Katja EX1 CAPS NOM BIS
215 MAN 51-52 / MAN a 24 52 FI*Pilkkumin Little Richard 3 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
216 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 2 (SP) Sahlberg Carin KM
217 MAU ns 24 FI*Chai-lai Yakov Yakbim 3 Uros 9 (Avoin) Patrikainen Katja EX1 CAC
218 MAU ns 24 FI*Chai-lai Waiola Yasmine 3 Naaras 9 (Avoin) Patrikainen Katja EX1 CAC
219 MAU ns 24 FI*CatNmaus Glitter 3 Naaras 10 (KAS) Patrikainen Katja EX1 CAP
220 MAU ns 24 FI*Chai-lai Zira Zamila 3 Naaras 10 (KAS) Patrikainen Katja EX2
221 OCI b 24 FI*Moosegrove Romeo JR 3 Uros 1 (SC) Patrikainen Katja KM NOM BIS
222 OCI b 24 FI*Vinkeä Säpinä-Sussu 3 Naaras 11 (Nuoret) Patrikainen Katja EX1
223 OCI b 24 FI*WiliWilla Berenices 3 Naaras 10 (KAS) Patrikainen Katja EX1 CAP
224 OCI o 24 FI*Northalla Red Explorer 3 Uros 3 (GIC) Patrikainen Katja EX1 CACS
225 OCI o 24 FI*Uniikki Korvenkuiske 3 Uros 9 (Avoin) Patrikainen Katja EX1 CAC BIV
226 OCI o 24 FI*Uniikki Päivänsäde 3 Naaras 9 (Avoin) Patrikainen Katja EX1 CAC
227 OCI o 24 FI*Topspot Before Midnight 3 Naaras 4 (GIP) Patrikainen Katja EX1 CAPS
228 OCI o 24 Dragon Amagitsune*RU 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
228 OCI o 24 Dragon Amagitsune*RU 3 Uros 8 (PR) Patrikainen Katja EX1 CAPIB NOM
229 OCI ns 24 FI*Vinkeä Muru-Murmeli 3 Naaras 11 (Nuoret) Moraru-Puranen Tatyana EX1
230 OCI as 24 DutchSpots' Yatho 3 Uros 7 (CH) Moraru-Puranen Tatyana EX1 CACIB NOM
231 OCI bs 24 FI*WiliWilla Ocean Explorer 3 Uros 8 (PR) Moraru-Puranen Tatyana EX1 CAPIB
232 SRL II / SRL b 09 FI*Be-Curly Grizabella 3 Naaras 12 (Pennut) Patrikainen Katja EX1 NOM BIS
233 SRL IV / SRL h 03 FI*Be-Curly Bombalurina 3 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1 NOM
234 ABY n FI*Redcheetah's Eemeli 4 Uros 5 (IC) Moraru-Puranen Tatyana EX1 CAGCIB NOM
235 ABY n FI*Kermakupin Feel The Thunder 4 Naaras 5 (IC) Moraru-Puranen Tatyana EX1 CAGCIB
236 ABY n (N) Tejas Kito 4 Uros 9 (Avoin) Moraru-Puranen Tatyana EX1 CAC
237 ABY n FI*Kermakupin Sadepäivä Paratiisissa 4 Naaras 9 (Avoin) Moraru-Puranen Tatyana EX1 CAC
238 ABY n FI*Mauahtawa Carlos 4 Uros 11 (Nuoret) Moraru-Puranen Tatyana EX2
239 ABY n FI*Miragerie Cú Chulainn 4 Uros 11 (Nuoret) Moraru-Puranen Tatyana EX1 BIV NOM
240 ABY a FI*Lovedevotion Karmen 4 Naaras 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS NOM BIS
241 ABY a FI*Redcheetah's Erin 4 Naaras 3 (GIC) Sahlberg Carin EX2
242 ABY a Thamos Viktor 4 Uros 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB BIV NOM BIS
243 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 2 (SP) Sahlberg Carin KM
244 ABY p FI*Kawaii Junko 4 Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 2
244 ABY p FI*Kawaii Junko 4 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
245 BAL c FI*Frostnight's Bring Out The Sun 4 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira Abs
246 CRX I / CRX b FI*Framillan Sugar Sprinkles 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC NOM
247 CRX I / CRX o FI*Claypond's Farceur 4 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS NOM
248 CRX II / CRX n 03 Landrin CorBri 4 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 NOM BIS
249 CRX III / CRX e FI*Sirpaleen Ninetto Davoli 4 Uros 9 (Avoin) Moraru-Puranen Tatyana Abs
250 CRX III / CRX g FI*Sirpaleen Marlene Dietrich 4 Naaras 9 (Avoin) Moraru-Puranen Tatyana Abs
251 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ansa Ikonen 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira Mitätöity Mitätöity
252 CRX V / CRX a 24 FI*Framillan Good&Plenty 4 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS NOM
253 CRX VI / CRX n 03 24 FI*FunkyJam's Lots-o-Huggin Bear 4 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC NOM
254 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI*Framillan Born This Way 4 Uros 8 (PR) Moraru-Puranen Tatyana EX1 CAPIB
255 CRX VIII / CRX a 09 33 FI*FunkyJam's Legends of Camille 4 Naaras 10 (KAS) Moraru-Puranen Tatyana EX1 CAP
256 DRX I / DRX n FI*Avariel Riolu 4 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
257 DRX I / DRX n FI*Åbodas Amira 4 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
258 DRX I / DRX n FI*Åbodas Grace 4 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin Abs
259 DRX IV / DRX f 03 24 EE*Thekla Bona Rex 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira Abs
260 DRX V / DRX n 22 FI*Bravefellow KatriHelena 4 Naaras 12 (Pennut) Moraru-Puranen Tatyana EX1 NOM
261 DRX V / DRX n 24 SE*Recce Pod Sherian Grace Cadoria 4 Naaras 4 (GIP) Moraru-Puranen Tatyana EX1 CAPS
262 DRX V / DRX a 24 SE*Recce Pod Super Zajtjik 4 Uros 4 (GIP) Moraru-Puranen Tatyana EX1 CAPS NOM BIS
263 DRX VII / DRX n 21 33 FI*Avariel Rockruff 4 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
264 OSH n FI*BlackDevil's The Sound Of Silence 4 Uros 1 (SC) Sahlberg Carin Abs
265 OSH n FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy 4 Uros 3 (GIC) Sahlberg Carin Abs
266 OSH n FI*BlackDevil's Only God Can Judge Me 4 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin Abs
267 OSH a FI*JellonCats Carmen 4 Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin Abs
268 OSH a FI*BlackDevil's Extreme Ruthless Lucifer 4 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin Abs
269 OSH a FI*BlackDevil's HardCore TroubleMaker 4 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin Abs
270 OSH f Venetta-Holly Rahat-Lukum 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira Abs
271 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever 4 Naaras 1 (SC) Moraru-Puranen Tatyana Abs
272 OSH n 22 FI*Chellamanis Pip 4 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira Abs
273 OSH n 24 FI*Vintterin Uolevi Vapunpoika 4 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
274 OSH n 24 Oralee Hidalgo 4 Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1 NOM
275 OSH b 22 FI*Sylimykkyrän Cool Carlos 4 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
276 OSH o 24 FI*Sylimykkyrän Cute Caitlin 4 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM BIS
277 OSH n 03 Matylda Perly Orientu*PL 4 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin Abs
278 OSH b 03 FI*Chellamanis Salvador 4 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira Abs
279 RUS N'Tauriel White ALWinBest 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
279 RUS N'Tauriel White ALWinBest 4 Uros 3 (GIC) Komissarova Olga EX2
280 RUS Silverine Hyperion of Hana-Bi 4 Uros 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
281 RUS FI*Harmuan Aloisia Allegra 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
281 RUS FI*Harmuan Aloisia Allegra 4 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
282 RUS Katzenhof Urho 4 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga EX3
283 RUS Wynterwynd Logan 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
283 RUS Wynterwynd Logan 4 Uros 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB NOM
284 RUS FI*Lolcat's Alex Munday 4 Naaras 7 (CH) Komissarova Olga Abs
285 RUS GR* Silverine Mizuki 4 Naaras 7 (CH) Komissarova Olga Abs
286 RUS FI*Novameeran Figaro - Forget Me Not 4 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga Abs
287 RUS IT*Ethan Delle Ombre Blu 4 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC BIV NOM BIS
288 RUS S*Wildtbergs Julithan 4 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga Abs
289 RUS Yuki Gilraen * PL 4 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX2
290 RUS FI*Hana-Bi Ilo 4 Naaras 10 (KAS) Komissarova Olga EX3
291 RUS FI*Harmuan Mirjami Mansikkasuu 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara Abs
292 RUS FI*Harmuan Sigrid Sötnosen 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara Abs
293 RUS FI*Lolcat's Lady Mary Crawley 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX4
294 RUS FI*Muskatz's Cosette 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara Abs
295 RUS FI*Novameeran Felicia - Fairy's Whisper 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara Abs
296 RUS FI*Novameeran Flora - Follow Me 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara Abs
297 RUS FI*Novameeran Frida - Forever Yours 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara Abs
298 RUS FI*Rusalka Margarita 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX2
299 RUS FI*Sini-ihmeen Marj-Lovviisa 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX
300 RUS FI*Tähtisafiiri Buttercup 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX3
301 RUS Katzenhof Lumi 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC NOM BIS
302 RUS FI*Albergan Illansuu 4 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 BIV NOM BIS
303 RUS FI*Hana-Bi Esmeralda, ihmetyttö 4 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX3
304 RUS FI*Hana-Bi Palaka 4 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
305 RUS FI*Lolcat's Phoebe Buffay 4 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX2
306 RUS FI*Harmuan Kaunis Kumina 4 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX2
307 RUS Katzenhof Damon Salvatore 4 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX3
308 RUS S*Koroleva Bugatti BlueFinn 4 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 BIV NOM BIS
309 RUS FI*Harmuan Kaunis Kaneli 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 NOM
310 RUS FI*Shady-Lady's Cheryl Blossom 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX3
311 RUS Katzenhof Elena Gilbert 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX2
312 RUS Wynterwynd Moon River 4 Uros 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
313 RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila 4 Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara Abs
313 RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila 4 Naaras 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara 1 NOM BIS
314 RUS FI*Harmuan Arturo Allegro 4 Uros 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB NOM
315 RUS FI*Janatuisen Sandrino Il Vivace 4 Uros 6 (IP) Ojaniemi Sara EX2
316 RUS FI*Lolcat's Prince Carl-Philip 4 Uros 6 (IP) Ojaniemi Sara Abs
317 RUS FIN*Saraitshikin HaveANiceDay 4 Naaras 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB NOM BIS
318 RUS FI*Harmuan Martti Mansikkasuu 4 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga EX
319 RUS FI*Harmuan Tauno Tomera 4 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP BIV NOM BIS
320 RUS FI*Lolcat's Bart Simpson 4 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga Abs
321 RUS FI*Lolcat's Fox Mulder 4 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga EX4
322 RUS FI*Starstruck's What's Up Wawanosh 4 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga EX
323 RUS FI*Zarin Leonard 4 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga EX
324 RUS Katzenhof Wind O Change 4 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga Abs
325 RUS Vayun Ufne Koty*PL 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
325 RUS Vayun Ufne Koty*PL 4 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga EX2
326 RUS Asolan Roksana Amuletovna 4 Naaras 10 (KAS) Komissarova Olga EX
327 RUS FI*Harmuan Belle Bärlein 4 Naaras 10 (KAS) Komissarova Olga EX2
328 RUS FI*Harmuan Luna Lellukka 4 Naaras 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP NOM
329 RUS FI*Harmuan Villi Vanilja 4 Naaras 10 (KAS) Komissarova Olga EX4
330 SIA n FI*Selcouth Cat of Kindness 4 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
331 SIA n FI*Twist-Tiramisun Jenny La Purrrist 4 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira Abs
333 SIA n FI*Kelmikerhon Sointu A. 4 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira Abs
334 SIA a 21 FI*BlackDevil's Shadows Of The Past 4 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin Abs
335 SIA f 21 FI*Chellamanis Carmela 4 Naaras 12 (Pennut) Moraru-Puranen Tatyana Abs
336 SOM n FI*Lamadegaan Fine By Me 4 Naaras 2 (SP) Sahlberg Carin KM
337 SOM o FI*SunnyPace Juglans 4 Uros 4 (GIP) Moraru-Puranen Tatyana EX1 CAPS
338 SPH IV / SPH f 09 21 FI*Wanadoo Selinda 4 Naaras 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP NOM
339 SPH IV / SPH h 02 62 FI*Hebblas Chocolate Chip 4 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
340 SPH V / SPH n 03 32 FI*Hobbitqueen's Lexi 4 Naaras 3 (GIC) Moraru-Puranen Tatyana EX1 CACS NOM
341 SPH V / SPH f 03 32 Murashoff Aurora Borealis 4 Naaras 3 (GIC) Moraru-Puranen Tatyana EX2
342 SPH V / SPH n 32 FI*Åbodas Tilli 4 Naaras 9 (Avoin) Moraru-Puranen Tatyana EX1 CAC
343 SPH V / SPH f 02 33 FI*Hobbitqueen's 1st Lady 4 Naaras 11 (Nuoret) Moraru-Puranen Tatyana EX1 BIV
344 SPH V / SPH n 32 FI*Fairygold's Amos Alonso 4 Uros 12 (Pennut) Moraru-Puranen Tatyana EX1
345 SPH V / SPH f 03 33 FI*Hebblas Ximena 4 Naaras 2 (SP) Moraru-Puranen Tatyana KM NOM BIS
346 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1 NOM BIS
346 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Moraru-Puranen Tatyana KM
347 HCL Sulo Pekunpoika Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 2
348 HCL Kelmi Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara 1 NOM BIS
348 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 1 NOM
349 HCL Turbo Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 1 NOM
350 HCS Diamantia Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 1 NOM
351 HCS Mei Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara 1 NOM
351 HCS Mei Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 1 NOM BIS
387 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Fonsén Mira MCO III, MCO VIII, NFO II, NFO IV, NFO IX, SIB IV, ABY p, BAL c, CRX I, CRX V, CRX VI, DRX IV, DRX VII, OSH b 03, OSH b 23, OSH f, OSH n 22, OSH n 24, OSH o 24, SIA n 38
Komissarova Olga MCO III (13c), MCO V (13c), RUS, VET 1, VET 4 40
Koskenkangas Marjatta LPL X, MCO IV, MCO IX, MCO V, MCO VII, NEM I, NFO VI, SIB II 41
Moraru-Puranen Tatyana BEN n 22 32, BLH b, BSH b 22, BSH ns 11, BUR d, BUR f, BUR g, EUR es, EUR es 23, EUR ns 22, KBL III, OCI as 24, OCI bs 24, OCI ns 24, ABY n, CRX III, CRX VIII, DRX V, OSH h, SIA f 21, SOM o, SPH V 39
Ojaniemi Sara BSH ny 11 (13c), RUS, VET 3, VET 4, VET Kotikissat 31
Patrikainen Katja BEN n 24, BEN n 24 32, BSH a, BSH e, BSH n, BSH ny 11, BSH p, EUR a 24, EUR f, EUR f 22, EUR n, EUR n 24, KOR, MAU ns 24, OCI b 24, OCI o 24, SRL II 37
Rautio Kristiina ACL XI, ACS III, ACS IV, ACS V, ACS VII, MCO I, MCO II, MCO VI, NEM II, NFO III, NFO V, NFO VIII, SIB I, SIB III, SIB V, SIB VI, SIB VII, SIB VIII, TUA IX, TUA VI 39
Sahlberg Carin BSH b, BSH f, BUR b, EUR f 24, EUR n 23, KBL I, MAN 51-52, SRL IV, ABY a, ABY o, CRX II, DRX I, OSH a, OSH n, OSH n 03, SIA a 21, SOM n, SPH IV 35
Wikström Bjarne EXO f, EXO n 03 24, EXO n 22, EXO n 24, PER a, PER d, PER d 03, PER ds, PER ds 11, PER f 03 22, PER n, PER n 03, RAG a, RAG a 03 21, RAG a 04 21, RAG n, RAG n 03 21, RAG n 04 21, SBI a, SBI a 21, SBI b 21, SBI c 21, SBI f, SBI h, HCL, HCS 38
Wilczek Anna EXO f 24, EXO g 21 33, EXO n, PER d 22, PER ns 24 62, RAG a 03, RAG a 04, RAG e 04, RAG n 03, RAG n 04, RAG n 21, SBI b, SBI c, SBI g 21, SBI n, SBI n 21, VET 2 36
10 tuomaria.