Omakissa
SUROK 166. international catshow 26.1.2020
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 26.1.2020 Loppuu 26.1.2020
Ilmoittautuminen alkaa 1.10.2019 Ilmoittautuminen loppuu 21.12.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 15.1.2020
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 550   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Hämeenlinna
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 95 94 0 0 0
2 145 142 0 1 2
3 99 98 0 0 0
4 134 131 1 0 2
Kotikissat 8 8 0 0 0
Yhteensä 481 473 1 1 4

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n Kis' Herbas Paco of Ayser 1 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
2 EXO n FI*Cherish's Rocket 1 Uros 4 (GIP) Komissarova Olga Abs
3 EXO a FI*AzuLejo's Coco 1 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
4 EXO f FI*Cherish's Raspberry 1 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline Abs
5 EXO n 22 Ayser's ZZ Top 1 Uros 3 (GIC) Komissarova Olga Abs
6 EXO n 22 FI*Ayser's Northern Light 1 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga Abs
7 EXO n 22 Ayser's Wild Tabby 1 Uros 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS
8 EXO n 24 FI*Dirlandan Xena 1 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
9 EXO a 24 FI*AzuLejo's Indigo HeartSpedition 1 Uros 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB NOM
10 EXO g 22 Ayser's Midnight Kiss 1 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
11 EXO n 03 22 FI*Kermaviiksen Katariina 1 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan Abs
12 EXO e 03 24 PL*Jantar Oberon 1 Uros 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
13 EXO f 03 22 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo 1 Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM
14 PER w 62 Sumava's Sumava's Nikhar 1 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 2
14 PER w 62 Sumava's Sumava's Nikhar 1 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
15 PER n Ayser's Last Word 1 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB NOM BIS
16 PER d FI*Mimosan Viper 1 Uros 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS NOM
17 PER d FI*Kultaviiksen Odessa 1 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC NOM
18 PER d FI*Sabrimin Prince 1 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1 NOM BIS
18 PER d FI*Sabrimin Prince 1 Uros 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB NOM BIS
19 PER f FI*Timanfaya Just Another Dream 1 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
20 PER ns FI*Kultaviiksen Smokey Wilson 1 Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
21 PER fs Kuutsas Summer Storm 1 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga Abs
21 PER fs Kuutsas Summer Storm 1 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir Abs
22 PER n 22 FI*Ayser's Arctic Beauty 1 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1 NOM
23 PER n 24 FI*Ayser's Nightless Night 1 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga Abs
24 PER n 24 FI*Ayser's North Star 1 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 NOM
25 PER d 22 FI*Sabrimin Helios 1 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
26 PER f 24 FI*Timanfaya She Will Be Loved 1 Naaras 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS
27 PER ds 11 FI*Kultaviiksen Poseidon 1 Uros 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
28 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB
29 PER es 02 62 EE*Elisabeth Heinroos Gerbera 1 Naaras 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
30 RAG n FI*Jylhärinteen Chili 1 Naaras 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
31 RAG a FI*Riverknee Power of Love 1 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 3
31 RAG a FI*Riverknee Power of Love 1 Naaras 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB
32 RAG d 21 FI*Darkie's Nijibara no tsubomi 1 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
33 RAG n 03 FI*DollyCats The Pride 1 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB NOM BIS
34 RAG n 03 FI*Cat's-JM Snow-King 1 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline Abs
35 RAG n 03 FI*Valkokullan Tornero 1 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
36 RAG n 03 FI*Mulberry Mighty Navigator 1 Uros 2 (SP) Stoa Caroline KM
37 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star 1 Uros 6 (IP) Stoa Caroline EX2
38 RAG n 03 FI*Stardoll's Dark Matter 1 Uros 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB BIV NOM
39 RAG n 03 FI*Riverknee Ocean Beach 1 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1 NOM
39 RAG n 03 FI*Riverknee Ocean Beach 1 Naaras 8 (PR) Stoa Caroline EX1 CAPIB NOM
40 RAG n 04 FI*Stardoll's Rapunzel 1 Naaras 1 (SC) Roca Folch Yan KM
41 RAG n 04 FI*Maplehill's Madame Myself 1 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC BIV NOM
42 RAG n 04 FI*Pehmis Yönsilmä 1 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 NOM BIS
43 RAG n 04 FI*AijaiCats Promising Pele 1 Uros 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB NOM
44 RAG a 03 FI*Valkokullan Pennilotta 1 Naaras 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB BIV
45 RAG a 03 FI*Stardoll's Raindrop 1 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX2
46 RAG a 03 FI*Valkokullan Euphoria 1 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
47 RAG a 03 FI*Dollyblues You Are The Sunshine 1 Naaras 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB
48 RAG a 04 FI*Stardoll's Blue Galaxy 1 Uros 1 (SC) Stoa Caroline KM
49 RAG a 04 FI*AijaiCats Noble Nico 1 Uros 8 (PR) Stoa Caroline EX1 CAPIB
50 RAG b 03 FI*Mulberry Mighty Adventurer 1 Naaras 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
51 RAG b 04 FI*Mulberry Mighty Fazerina 1 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
52 RAG b 04 FI*Mulberry Mighty Kitkat 1 Uros 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
53 RAG c 04 FI*Riverknee Honey Bee 1 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 3
54 RAG d 04 FI*BlackRain's Quaint Kid 1 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
55 RAG n 04 21 FI*Darkie's Shizukubara no tsubomi 1 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
56 RAG a 03 21 S*Gunbertus Tellus 1 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
57 SBI n FI*Chirybiry's Sweet Angelica 1 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
58 SBI n FI*Samsonez Andante 1 Uros 7 (CH) Stoa Caroline EX1 No Cert
59 SBI a FI*Kittenhill Cuddly Chili 1 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX2
60 SBI a Kasimir v. Blütengarten A 1 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
61 SBI b FI*JoJon Duixiang Mei 1 Uros 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
62 SBI b S*Kilenskogens Önni 1 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1 NOM BIS
63 SBI b FI*Clavinova Veronika 1 Naaras 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
64 SBI c FI*Nalle-Puhin Skyfall 1 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 NOM
65 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 1 Naaras 2 (SP) Komissarova Olga KM NOM
66 SBI f FI*Harebell Taikatalvi 1 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
67 SBI h FI*Canth's Precious Darling 1 Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM
68 SBI n 21 FI*Lofanna Lufsen 1 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
69 SBI n 21 FI*Touchant Illuminé 1 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
70 SBI n 21 FI*Canth's Xenia 1 Naaras 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS
71 SBI n 21 FIN*Tärn Trulle 1 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 4
71 SBI n 21 FIN*Tärn Trulle 1 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
72 SBI a 21 FI*JoJon Chengwei Pic 1 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
73 SBI b 21 S*Golden Beauty's Viggo 1 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan Abs
74 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM NOM BIS
75 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin I Will Survive 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
75 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin I Will Survive 1 Naaras 1 (SC) Roca Folch Yan KM
76 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin Rolling In The Deep 1 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 BIV NOM
77 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin Set Fire To The Rain 1 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX2
78 SBI d 21 FI*ElfQuest Usman 1 Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
79 SBI e 21 Deben Laty Mery, CZ 1 Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
80 SBI e 21 FI*Annmark Ellen 1 Naaras 10 (KAS) Roca Folch Yan Abs
81 SBI f 21 FIN*JoJon Fangshou 1 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 4
81 SBI f 21 FIN*JoJon Fangshou 1 Naaras 2 (SP) Komissarova Olga KM
82 SBI f 21 FI*ElfQuest Quanna 1 Naaras 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB
83 SBI j 21 FI*ElfQuest Ullrika 1 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
84 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 1 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 2
84 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 1 Uros 2 (SP) Stoa Caroline KM
85 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Valier's Nairobi 1 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline Abs
86 ACS VIII / ACS ns 09 24 FI*Murmelin Kasimir 2 Uros 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1
87 LPL X / LPL c 32 FI*Aamuruskon Amale Aallokko 2 Naaras 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1
88 MCO I / MCO n PL*Ashabelle Niger 2 Uros 10 (KAS) Reiter Helene EX1 CAP
89 MCO II / MCO n 09 Aluf LeonilaCoon*RU 2 Uros 3 (GIC) Turpeinen Riikka EX1 CACS
90 MCO II / MCO n 09 Nightmare PL*Tanuki 2 Uros 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX1 NOM
91 MCO II / MCO a 03 FI*Chamberlain Keep On Rocking 2 Uros 10 (KAS) Turpeinen Riikka EX1 CAP NOM
92 MCO III / MCO n 24 NW,IC,BBMC Kirikou Mon Amour,JW 2 Uros 5 (IC) Sundqvist Malin EX1 CAGCIB BIV
93 MCO III / MCO n 22 Oliver Golden Mile 2 Uros 7 (CH) Sundqvist Malin EX1 CACIB
94 MCO III / MCO n 22 FI*KingCaprise Farro 2 Uros 9 (Avoin) Sundqvist Malin EX1 CAC
95 MCO VII / MCO as 22 FI*Rotcat Wiweca 2 Naaras 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1
96 MCO III / MCO n 22 FI*Pinewoods Early in the Morning 2 Naaras 12 (Pennut) Sundqvist Malin Abs
97 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Little Sky 2 Uros 2 (SP) Sundqvist Malin KM BIV NOM
98 MCO III / MCO a 22 LV*Family Value Dr. House 2 Uros 2 (SP) Sundqvist Malin KM
99 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 3
99 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 2 (SP) Sundqvist Malin KM
100 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Escape's Little Cedric 2 Uros 1 (SC) Sundqvist Malin KM BIV
101 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Rare Diamond 2 Naaras 9 (Avoin) Sundqvist Malin EX1 CAC
102 MCO IV / MCO n 02 21 62 FI*FunkyTails Alias Jim Carrey 2 Uros 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX1
103 MCO IV / MCO n 03 22 FI*LovelyLife Hello World I'm Harald 2 Uros 11 (Nuoret) Sundqvist Malin Abs
104 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Mahtitassun Jumaleissön 2 Uros 10 (KAS) Sundqvist Malin Abs
105 MCO V / MCO f 22 FI*A'Dreams MC Artemiy 2 Uros 5 (IC) Reiter Helene EX1 CAGCIB
106 MCO V / MCO d 22 Katie Forest Pearl 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
106 MCO V / MCO d 22 Katie Forest Pearl 2 Naaras 5 (IC) Reiter Helene EX1 CAGCIB
107 MCO V / MCO d Che Guevara Leonilacoon*RU 2 Uros 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB
108 MCO V / MCO d 22 FI*NineTales Popeye The Sailor 2 Uros 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
109 MCO V / MCO f Goodwin D'Lettice 2 Naaras 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
110 MCO V / MCO f 22 FI*Pinewoods Echoes Round the Sun 2 Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1 BIV NOM
111 MCO VI / MCO d 09 22 LV*Family Value Romeo 2 Uros 5 (IC) Romero Aliosha EX1 CAGCIB BIV
112 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Escape's O'Miziaki 2 Uros 7 (CH) Romero Aliosha Abs
113 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Unikuun My Heart's Mimosa 2 Naaras 9 (Avoin) Romero Aliosha Abs
114 MCO VI / MCO f 03 22 FI*LovelyLife Hello World I´m Tara 2 Naaras 11 (Nuoret) Romero Aliosha Abs
115 MCO VI / MCO d 09 22 FI*KhalDrogo's For Those About To Rock 2 Uros 12 (Pennut) Romero Aliosha EX1
116 MCO VI / MCO f 09 24 FI*Moggi Nonparelli Elli 2 Naaras 12 (Pennut) Romero Aliosha EX1 NOM
117 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Chamberlain Orionis Alnilam 2 Uros 6 (IP) Romero Aliosha EX1 CAGPIB
118 MCO VII / MCO ns 22 FI*Mahtitassun GäryGävi 2 Uros 3 (GIC) Turpeinen Riikka EX1 CACS BIV
119 MCO VII / MCO ds 22 FI*A'Dreams MC Red Bachelor 2 Uros 7 (CH) Turpeinen Riikka EX1 CACIB
120 MCO VII / MCO as 25 FI*Mostlycats Hilarious Woolly Smurf 2 Uros 9 (Avoin) Turpeinen Riikka EX1 CAC
121 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Vertico 2 Uros 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1
122 MCO VII / MCO ns 22 FI*KingCaprise Greg 2 Uros 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX1 BIV
123 MCO VII / MCO ds 22 FI*A'Dreams MC Delilah 2 Naaras 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX1
124 MCO VII / MCO as 22 FI*Rotcat Quick Silver 2 Uros 2 (SP) Turpeinen Riikka KM
125 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Montana Sky 2 Uros 4 (GIP) Turpeinen Riikka EX1 CAPS
126 MCO V / MCO d FI*Tigerworld Let's Dance 2 Uros 8 (PR) Reiter Helene EX1 CAPIB
127 MCO VIII / MCO es 02 21 62 FI*Mostlycats Twinkie 2 Uros 5 (IC) Sundqvist Malin EX1 CAGCIB
128 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Escape's Phoebe 2 Naaras 7 (CH) Sundqvist Malin EX1 CACIB
129 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*LovelyLife Hello World I'm Renata 2 Naaras 11 (Nuoret) Sundqvist Malin Abs
130 MCO VIII / MCO es 02 21 62 FI*Mostlycats Cotton Candy 2 Uros 8 (PR) Sundqvist Malin EX1 CAPIB
131 MCO IX / MCO w 61 Marengo Estate Pearls*RU 2 Uros 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
132 NEM I / NEM n 21 Falco z Kociego Domu*PL 2 Uros 1 (SC) Turpeinen Riikka KM BIV
133 NEM I / NEM n FI*NonServiam Belus 2 Uros 5 (IC) Turpeinen Riikka EX1 CAGCIB
134 NEM I / NEM f FI*NonServiam Butterfly Effect 2 Naaras 5 (IC) Turpeinen Riikka EX1 CAGCIB NOM
135 NEM I / NEM d 21 FI*SoulSibster's BobbyBandit 2 Uros 9 (Avoin) Turpeinen Riikka EX1 CAC
136 NEM I / NEM n FI*Pikku-Priin Glamorous Senga Sengana 2 Naaras 9 (Avoin) Turpeinen Riikka EX1 CAC
137 NEM I / NEM a 21 FI*Bmy-Moumou Lulu La Bamba 2 Naaras 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1
138 NEM I / NEM n FI*NonServiam Adimiron Black 2 Naaras 4 (GIP) Turpeinen Riikka EX1 CAPS
139 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Glossy Bounty 2 Naaras 10 (KAS) Turpeinen Riikka EX1 CAP
140 NEM II / NEM n 09 21 Imageblaze Eminem 2 Uros 3 (GIC) Sundqvist Malin EX1 CACS BIV NOM
141 NEM II / NEM a 09 21 FI*NonServiam Charge of Total Affect 2 Uros 7 (CH) Sundqvist Malin Abs
142 NEM II / NEM fs 09 21 FI*SoulSibster's BeLoved 2 Naaras 9 (Avoin) Sundqvist Malin EX1 CAC
143 NEM II / NEM n 09 21 FI*Bmy-Moumou Bird Man Peippo 2 Uros 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX2
144 NEM II / NEM e 09 21 FI*NonServiam Destiny of Det Som Engang Var 2 Uros 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX3
145 NEM II / NEM n 09 21 NO*CreamPuff's Hocus Pocus 2 Uros 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX1
146 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Elite Queen 2 Naaras 4 (GIP) Sundqvist Malin EX1 CAPS
147 NFO II / NFO n 09 NO*Havstrilens Robyn 2 Naaras 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX1
148 NFO II / NFO n 09 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry 2 Uros 1 (SC) Turpeinen Riikka KM NOM
149 NFO II / NFO n 02 64 FI*Siniidan Boomerang 2 Uros 4 (GIP) Turpeinen Riikka EX1 CAPS
150 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 4 (GIP) Turpeinen Riikka EX1 CAPS NOM
151 NFO III / NFO n 22 FI*Siniidan Cardcaptor Sakura 2 Naaras 10 (KAS) Sundqvist Malin EX1 CAP NOM
152 NFO III / NFO n 22 SE*Pawsome Pi 2 Naaras 10 (KAS) Sundqvist Malin EX2
152 NFO III / NFO n 22 SE*Pawsome Pi 2 Naaras 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 2
153 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Tenho 2 Uros 1 (SC) Romero Aliosha KM
154 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Hellä Lempi 2 Naaras 3 (GIC) Romero Aliosha EX1 CACS
155 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Hopeahännän Mahtava Mörkö 2 Uros 11 (Nuoret) Romero Aliosha EX2
156 NFO IV / NFO n 03 22 IT*Norr Venn's Ecstasy 2 Uros 11 (Nuoret) Romero Aliosha EX1 BIV NOM
157 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI*Carwalions Baxter Black 2 Uros 6 (IP) Romero Aliosha EX1 CAGPIB
158 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Oregon Spring 2 Uros 8 (PR) Romero Aliosha Abs
159 NFO IV / NFO n 09 22 (N)Migoto's Conrad 2 Uros 10 (KAS) Romero Aliosha EX1 CAP BIV
160 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Debals TottaKai 2 Uros 10 (KAS) Romero Aliosha EX2
161 NFO V / NFO f Tordal's Elsa 2 Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
162 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 1 (SC) Reiter Helene KM NOM
163 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Carwalions Chinook 2 Uros 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS BIV
164 NFO VI / NFO d 03 FI*Haaveeni Balder 2 Uros 3 (GIC) Reiter Helene EX2
165 NFO VI / NFO d 03 24 FI*Ivanhoe's Too Funky 2 Uros 5 (IC) Reiter Helene EX1 CAGCIB
166 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Hopeahännän Satuprinsessa 2 Naaras 5 (IC) Reiter Helene EX1 CAGCIB
167 NFO VI / NFO f 09 23 S*Myselisia's Campari 2 Naaras 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB
168 NFO VI / NFO e 09 24 FI*RockyHill's Peacepipe Of Bright 2 Uros 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
169 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ratakatin Björn 2 Uros 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
170 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI*Haaveeni Pieniä Taikoja 2 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX4
171 NFO VI / NFO f 01 21 62 FI*Ratakatin Agnetha 2 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX2
172 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI*Siniidan Diamond Dust 2 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX3
173 NFO VI / NFO f 01 21 64 FI*Siniidan Rebirth Flame 2 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1 BIV NOM
174 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Siniidan Treasure Planet 2 Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
175 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Ramona 2 Naaras 4 (GIP) Reiter Helene EX1 CAPS
176 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Volga 2 Naaras 6 (IP) Reiter Helene EX1 CAGPIB BIV
177 NFO VI / NFO d 03 24 FI*WitSarin Zastava 2 Naaras 6 (IP) Reiter Helene EX2
178 NFO VII / NFO ns 24 FI*Siniidan Great Mouse Detective 2 Naaras 12 (Pennut) Romero Aliosha EX1
179 NFO VIII / NFO fs 09 22 Ephelia Tierra Media*ES 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
179 NFO VIII / NFO fs 09 22 Ephelia Tierra Media*ES 2 Naaras 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS
180 NFO VIII / NFO fs 09 FI*RockyHill's Peacepipe Of Flash 2 Naaras 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
181 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI*Debals ArvaaCuinca 2 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX3
182 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI*Kultahippusten Justina 2 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX2
182 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI*Kultahippusten Justina 2 Naaras 13c (Määrittely) Reiter Helene NFO ns 03 24
183 NFO VIII / NFO fs 09 22 Muffin's Featherweight 2 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1 BIV
184 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*Siniidan Chicken Little 2 Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1 BIV
185 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 2 (SP) Reiter Helene KM NOM BIS
186 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI*Siniidan Electric India 2 Uros 6 (IP) Reiter Helene EX1 CAGPIB NOM
187 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco 2 Naaras 1 (SC) Sundqvist Malin KM BIV NOM BIS
188 NFO IX / NFO w 61 FI*Tähtitassun Adalmiina 2 Naaras 3 (GIC) Sundqvist Malin EX1 CACS
189 NFO IX / NFO w 64 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja 2 Uros 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX2
190 NFO IX / NFO w 63 NO*Havstrilens Prince 2 Uros 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX1 NOM BIS
191 NFO IX / NFO w 64 Feng-Shui Forest Myths 2 Naaras 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1 NOM BIS
192 SIB I / SIB a FI*Keijumetsän Blue (Da Ba Dee) 2 Naaras 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1
193 SIB III / SIB n 24 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville 2 Naaras 1 (SC) Romero Aliosha KM BIV NOM
194 SIB III / SIB ny 24 FI*Pikkeen Lion 2 Uros 11 (Nuoret) Romero Aliosha EX1
195 SIB III / SIB ny 24 FI*Taigatupsun Toralei Stripe 2 Naaras 11 (Nuoret) Romero Aliosha EX1
196 SIB III / SIB n 24 FI*Amurin Xackery 2 Uros 12 (Pennut) Romero Aliosha Abs
197 SIB III / SIB n 24 FI*Jylhäkallion Emma 2 Naaras 12 (Pennut) Romero Aliosha EX1
198 SIB III / SIB n 22 FI*Allikatin Kukka 2 Naaras 6 (IP) Romero Aliosha EX1 CAGPIB
199 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan 2 Uros 10 (KAS) Romero Aliosha EX1 CAP NOM BIS
200 SIB IV / SIB n 03 23 Felis Felicis Hammer to Fall 2 Uros 7 (CH) Romero Aliosha EX1 CACIB BIV NOM BIS
201 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Amurin Ximon 2 Uros 12 (Pennut) Romero Aliosha EX1
202 SIB IV / SIB n 09 22 Yanick Rico Nový vek, CZ 2 Uros 12 (Pennut) Romero Aliosha EX2
203 SIB IV / SIB n 09 22 FIN*Amurin Esra 2 Uros 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 1 NOM BIS
203 SIB IV / SIB n 09 22 FIN*Amurin Esra 2 Uros 2 (SP) Romero Aliosha KM
204 SIB V / SIB d 24 Nikodim Simba Valenika 2 Uros 3 (GIC) Romero Aliosha EX1 CACS
205 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Lumikissan Grand Slam 2 Uros 3 (GIC) Turpeinen Riikka EX1 CACS
206 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Amurin Zacarías 2 Uros 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1
207 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Amurin Zila 2 Naaras 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1 BIV NOM
208 SIB VI / SIB f 09 22 FI*SoulSibster's CinnaMona 2 Naaras 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX2
209 SIB VI / SIB f 03 FI*Ajatuksen Balleriina 2 Naaras 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX1
210 SIB VI / SIB f 09 22 FI*Balladin Buffy 2 Naaras 8 (PR) Turpeinen Riikka EX1 CAPIB
211 SIB VII / SIB fs FI*Lumikissan Fortuna 2 Naaras 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 1 NOM
211 SIB VII / SIB fs FI*Lumikissan Fortuna 2 Naaras 3 (GIC) Romero Aliosha EX1 CACS
212 SIB VII / SIB ds FI*Lumikissan Nallekarkki 2 Uros 11 (Nuoret) Romero Aliosha EX1
213 SIB VII / SIB ns 24 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum 2 Naaras 2 (SP) Romero Aliosha KM NOM
214 SIB VII / SIB ns 22 FI*Allikatin Miina 2 Naaras 8 (PR) Romero Aliosha EX1 CAPIB
215 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Reiter Helene KM NOM
216 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Bmy-Moumou Indian Summer 2 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
217 SIB IX / SIB w 61 FI*Cherrytail's Lord WhiteMaster 2 Uros 7 (CH) Turpeinen Riikka EX1 CACIB
218 SIB IX / SIB w 61 FI*Cherrytail's Lady WhiteDream 2 Naaras 9 (Avoin) Turpeinen Riikka Abs
219 BEN n 22 FI*Leokatin Silvano Dude 3 Uros 6 (IP) Roth Marianne EX1 CAGPIB NOM
220 BEN n 24 33 FI*Hopeahännän Elsa Glitter 3 Naaras 5 (IC) Scaglia Marco EX1 CAGCIB
221 BEN n 24 33 FI*PurrGold Luminous Lux 3 Uros 9 (Avoin) Scaglia Marco EX1 CAC
222 BEN n 24 33 FI*Hopeahännän Demi Glitter 3 Naaras 12 (Pennut) Scaglia Marco Abs
223 BLH n Dusado's Marc-Marie 3 Uros 4 (GIP) Roth Marianne EX1 CAPS
224 BLH b Dusado's O'Malley 3 Uros 4 (GIP) Scaglia Marco EX1 CAPS
225 BLH a 03 FI*MellowBear's Alice in Wonderland 3 Naaras 11 (Nuoret) Roth Marianne EX1 NOM
226 BLH f 03 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda 3 Naaras 3 (GIC) Roth Marianne EX1 CACS
227 BML I / BML ns 11 31 Jewels Choice Silver Ice 3 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM BIV
228 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Suukon Muisto Pekulle 3 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
229 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Hopeajään Kimallus 3 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
230 BML I / BML ns 11 FI*Kermaviiksen Allegro 3 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
231 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo 3 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
232 BSH n FI*Feronian Nectarine 3 Naaras 12 (Pennut) Scaglia Marco EX1 NOM
233 BSH a FI*Ruusutarhan Viviana 3 Naaras 5 (IC) Roth Marianne EX1 CAGCIB NOM
234 BSH e FI*Ruusutarhan Anselmo 3 Uros 11 (Nuoret) Scaglia Marco EX1
235 BSH e FI*Ruusutarhan Tähtisilmä 3 Uros 6 (IP) Scaglia Marco EX1 CAGPIB
236 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Biernaczyk Marcin 2
236 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM
237 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile 3 Naaras 1 (SC) Scaglia Marco Abs
238 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi 3 Uros 4 (GIP) Roth Marianne EX2
239 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi 3 Uros 4 (GIP) Roth Marianne EX1 CAPS
240 BSH b 33 SE*Camapokas Mårten 3 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
241 BSH bs 33 FI*Brit-tail's Snowdrop 3 Naaras 9 (Avoin) Scaglia Marco EX1 CAC
242 BSH o 21 33 FI*Gimmie's Home Town Hero 3 Uros 2 (SP) Roth Marianne KM
243 BUR n FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta 3 Naaras 4 (GIP) Roth Marianne EX1 CAPS NOM
244 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 1 (SC) Roth Marianne KM
245 BUR a FI*Feirefiz Another Brick In The Wall 3 Uros 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC NOM
246 BUR a FI*Rockalley's Amazing Adele 3 Naaras 8 (PR) Roth Marianne EX1 CAPIB
247 BUR b FI*Seirene Ipanema 3 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS NOM BIS
248 BUR b FI*Mama-Alcialon Impossible Ivanka 3 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
249 BUR b Cosmic Magic Valley*RU 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir Abs
250 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
251 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 2 (SP) Scaglia Marco KM NOM BIS
252 CYM 51-52 / CYM a 03 52 FI*Touchant Excellent Chance 3 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
253 CYM 51-52 / CYM g 02 52 62 FI*Touchant Goutte d'Espérance 3 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
254 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
254 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 17 (Veteraani) Biernaczyk Marcin 4
254 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB NOM BIS
255 EUR a FI*Kissakallion Sheldon 3 Uros 11 (Nuoret) Roth Marianne EX1
256 EUR ns FI*Pikku-Piun Superhessu 3 Uros 5 (IC) Roth Marianne EX1 CAGCIB
257 EUR ns FI*Pikku-Piun Aatos Merityrsky 3 Uros 12 (Pennut) Roth Marianne EX1
258 EUR ns FI*Pikku-Piun Aava Merituuli 3 Naaras 12 (Pennut) Roth Marianne EX1 BIV
259 EUR ds FI*RuusuLinnan Björn 3 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
260 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Selma Taateli 3 Naaras 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC
261 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Sihteeri Neiti Näpsä 3 Naaras 10 (KAS) Roth Marianne EX1 CAP
262 EUR n 23 FI*Pikku-Piun Baby Brown 3 Naaras 2 (SP) Scaglia Marco KM
263 EUR n 24 FI*Pikku-Piun Ålga Jonnentyttö 3 Naaras 9 (Avoin) Scaglia Marco EX1 CAC
264 EUR n 24 FI*Kissakallion Sheridan 3 Uros 11 (Nuoret) Scaglia Marco EX1
265 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 17 (Veteraani) Biernaczyk Marcin 1 NOM
265 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 2 (SP) Scaglia Marco KM
266 EUR a 24 FI*Pikku-Piun Quintus 3 Uros 10 (KAS) Scaglia Marco EX1 CAP
267 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Saara 3 Naaras 9 (Avoin) Scaglia Marco EX1 CAC
268 EUR d 22 FI*Feronian Redpepper 3 Uros 12 (Pennut) Scaglia Marco EX1
269 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 1 (SC) Roth Marianne Abs
270 EUR f 22 FI*Feronian Rosemary 3 Naaras 12 (Pennut) Roth Marianne EX1 NOM BIS
271 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Jóhanna 3 Naaras 10 (KAS) Roth Marianne EX1 CAP
272 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Scaglia Marco KM NOM
273 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Ultra Bra 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
273 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Ultra Bra 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
274 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Aimo Merimyrsky 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX2
275 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Arska Merihyrsky 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
276 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Aamu Meriusva 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 BIV
277 EUR ns 23 FI*Lumihelmen Giulio Gatti 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
277 EUR ns 23 FI*Lumihelmen Giulio Gatti 3 Uros 3 (GIC) Scaglia Marco EX1 CACS
278 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon 3 Uros 1 (SC) Scaglia Marco KM
279 KBL I / KBL n 22 SE*Kot-à-Kuril Kassanova 3 Uros 10 (KAS) Scaglia Marco EX1 CAP
280 KOR FI*Mythai Tydah Thong 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM
281 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 17 (Veteraani) Biernaczyk Marcin 3
281 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
282 KOR FI*Vekkuliverstaan Khal Drogo 3 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
283 MAN 51-52 / MAN n 24 51 Auragold Oort Cloud 3 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB NOM
284 MAN 51-52 / MAN n 09 52 FI*Touchant Gris Souris 3 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX2
285 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM
286 MAN 53 / MAN e 53 FI*Maikain Lager Kisskiss 3 Uros 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC
287 MAU ns 24 FI*Walidah Capella 3 Naaras 7 (CH) Scaglia Marco EX1 CACIB
288 MAU ns 24 FI*Felesin Nefertum 3 Uros 8 (PR) Scaglia Marco EX1 CAPIB
289 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Biernaczyk Marcin 1 NOM BIS
289 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Roth Marianne KM
290 OCI n 24 Cuperis Anapus Slenio*LT 3 Uros 9 (Avoin) Roth Marianne Abs
291 OCI n 24 FI*Uniikki Pellonpekko 3 Uros 9 (Avoin) Roth Marianne Abs
292 OCI b 24 FIN*Moosegrove Geraldo Gentil 3 Uros 1 (SC) Scaglia Marco Abs
293 OCI b 24 FI*Moosegrove Romeo JR 3 Uros 3 (GIC) Scaglia Marco EX1 CACS BIV NOM BIS
294 OCI b 24 FI*Moosegrove Saphire 3 Naaras 7 (CH) Scaglia Marco EX1 CACIB NOM
295 OCI b 24 FI*Moosegrove Tom Sawyer 3 Uros 11 (Nuoret) Scaglia Marco EX1 NOM BIS
296 OCI b 24 FI*Moosegrove Quinn 3 Naaras 10 (KAS) Scaglia Marco EX1 CAP
297 OCI o 24 FI*Topspot Before Midnight 3 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir Abs
298 OCI o 24 FI*Moosegrove Odessa 3 Naaras 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
299 OCI ns 24 SE*Singers Star Girl 3 Naaras 5 (IC) Roth Marianne EX1 CAGCIB
300 OCI bs 24 S*Vargagården's Kitty Miriam 3 Naaras 3 (GIC) Roth Marianne EX1 CACS
301 OCI bs 24 FI*WiliWilla Ocean Explorer 3 Uros 10 (KAS) Roth Marianne EX1 CAP
302 OCI os 24 FI*Northalla Runemaster 3 Uros 8 (PR) Roth Marianne Abs
303 SIN FI*Chai-lai Romantic Rosie 3 Naaras 3 (GIC) Roth Marianne EX1 CACS
304 SIN FI*Anjupia's Chinga Cincam Ciuman 3 Naaras 12 (Pennut) Roth Marianne EX1
305 SRL I / SRL a Onyx Marcmiaow 3 Uros 9 (Avoin) Scaglia Marco EX1 CAC
306 SRL III / SRL e FI*Be-Curly Topaz 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
307 SRL III / SRL d 22 FlodoCats Alejandro 3 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
308 ABY n Cellani Sieno UkassaKinté 4 Uros 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM
309 ABY n FI*Lovedevotion Leticia 4 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
310 ABY n FI*Redcheetah's Eemeli 4 Uros 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB
311 ABY n IT*Dakar di Habashat 4 Naaras 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB
312 ABY n FI*Woodcocks Quiet Revolution 4 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1 NOM
313 ABY n FI*Kermakupin Parantava Sade 4 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa Abs
314 ABY n FI*Nebuankhet My Basileus, My Emperor 4 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
315 ABY n FI*Kermakupin Tulppaani Ja Sadepisara 4 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa Abs
316 ABY n FI*Nebuankhet Hypatia Vex 4 Naaras 8 (PR) Lindelöf Sirpa Abs
317 ABY n Katniss Everdeen Housetiger*PL 4 Naaras 8 (PR) Lindelöf Sirpa EX1 CAPIB
318 ABY a FI*Redcheetah's Erin 4 Naaras 5 (IC) DelaBar Pam EX1 CAGCIB
319 ABY a FI*Vuolas Unelmaamme puhdistaa 4 Uros 11 (Nuoret) DelaBar Pam EX1
320 ABY a Thamos Viktor 4 Uros 11 (Nuoret) DelaBar Pam Abs
321 ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu 4 Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 3
321 ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu 4 Uros 2 (SP) DelaBar Pam KM NOM
322 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 4 (GIP) DelaBar Pam EX1 CAPS NOM
323 ABY o FI*Nebuankhet Siraxta 4 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
324 ABY o Dakar von Schelemant 4 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC NOM BIS
325 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
326 ABY p FI*Kawaii Junko 4 Naaras 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM
327 BAL b 21 FI*Frostnight's Hibernating Heart 4 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
328 CRX I / CRX ns FI*Piupaws Donkey Kong 4 Uros 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS
329 CRX I / CRX n Changes Ziggy Stardust 4 Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 1 NOM
329 CRX I / CRX n Changes Ziggy Stardust 4 Uros 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
330 CRX I / CRX o FI*Claypond's Farceur 4 Uros 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB
331 CRX I / CRX b FI*Claypond's Justus 4 Uros 8 (PR) Hämäläinen Satu EX1 CAPIB BIV
332 CRX II / CRX n 03 FI*Windseeker Linlee and 100 Sails 4 Uros 5 (IC) DelaBar Pam Abs
333 CRX II / CRX n 09 LV*Kotinuca Double Coffee 4 Uros 11 (Nuoret) DelaBar Pam EX1
334 CRX II / CRX b 02 64 FI*Merivirran Excellent Mischa 4 Naaras 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1
335 CRX III / CRX h FI*Derekaz Some Like It Hot 4 Naaras 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB NOM
336 CRX III / CRX f FI*Clamoris Lalika 4 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX2
337 CRX III / CRX fs FI*Piupaws Teija Sopanen 4 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1 BIV
338 CRX III / CRX e FI*Saivohenki Jafar 4 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
339 CRX III / CRX d 24 FI*Derekaz The Rose of the Wild Bunch 4 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
340 CRX IV / CRX f 02 62 Vesper Mon Sasti*PL 4 Naaras 5 (IC) DelaBar Pam EX1 CAGCIB
341 CRX IV / CRX f 03 FI*Merivirran Donna Desiré 4 Naaras 11 (Nuoret) DelaBar Pam EX1 BIV
342 CRX IV / CRX f 09 FI*Saivohenki Eris 4 Naaras 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1
343 CRX V / CRX n 24 FI*Derekaz Scandalous Scarlet 4 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
344 CRX V / CRX b 24 FI*Derekaz Hellbilly Storm 4 Uros 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
345 CRX VI / CRX a 03 24 FI*Windseeker Loulou Blue Nonsuch 4 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
346 CRX VI / CRX n 03 24 FI*FunkyJam's Lots-o-Huggin Bear 4 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
347 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Derekaz Who Loves Diamonds 4 Naaras 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 2
347 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Derekaz Who Loves Diamonds 4 Naaras 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
348 CRX VII / CRX n 33 FI*Framillan Lando Calrissian 4 Uros 3 (GIC) DelaBar Pam EX1 CACS BIV NOM
349 CRX VII / CRX n 32 FI*Claypond's Manta 4 Naaras 7 (CH) DelaBar Pam EX2
350 CRX VII / CRX n 33 X-mas Delicado Belieza 4 Uros 9 (Avoin) DelaBar Pam EX1 CAC
351 CRX VII / CRX n 33 FI*Seer's Emuu Laus 4 Naaras 7 (CH) DelaBar Pam EX1 CACIB
352 CRX VII / CRX n 21 32 FI*VeeKasin Ilari Vaara 4 Uros 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1
353 CRX VII / CRX n 21 32 FI*VeeKasin Ilona Vaara 4 Naaras 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1
354 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*Alchemist Abracadabra 4 Uros 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB
355 DRX I / DRX n FI*Åbodas Amira 4 Naaras 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1
356 DRX I / DRX n EE*X-Paroni Masterpiece 4 Uros 4 (GIP) DelaBar Pam EX1 CAPS
357 DRX III / DRX f Iskra's Ilona 4 Naaras 7 (CH) Biernaczyk Marcin Abs
358 DRX III / DRX f FI*Mirexin Unelma 4 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin Abs
359 DRX IV / DRX g 09 23 FI*CatCave's Girl in Amber 4 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
360 DRX V / DRX ns 25 FI*Mirexin Patrik 4 Uros 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
361 DRX V / DRX n 24 FI*Avariel Qinisa 4 Naaras 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB BIV
362 DRX V / DRX n 25 FI*Clavinova Rasmus 4 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
363 DRX V / DRX n 24 SE*Recce Pod Sherian Grace Cadoria 4 Naaras 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB NOM
364 DRX VII / DRX n 21 33 FI*Avariel Rockruff 4 Uros 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
365 DRX VII / DRX b 33 FI*Gustavian Arthur af Sjundeå 4 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 BIV
365 DRX VII / DRX b 33 FI*Gustavian Arthur af Sjundeå 4 Uros 13c (Määrittely) Hämäläinen Satu DRX o 33
366 DRX VII / DRX j 32 FI*Fairy-Story's Tears of Joy 4 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
367 DRX VIII / DRX f 03 33 FI*Sodetan Baunti 4 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin Abs
368 OLH c 25 FI*BaliDancer's Gaius 4 Uros 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM NOM BIS
369 OLH ns 24 FI*Frostnight's Shadegrown 4 Uros 3 (GIC) DelaBar Pam EX1 CACS
370 OLH h 03 24 FI*Jalecat's TeitMeistäKauniin 4 Naaras 6 (IP) DelaBar Pam EX1 CAGPIB
371 OSH n FI*Ori-Katin Modesty Blaise 4 Naaras 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS NOM
372 OSH n Caleb Eastern Grace 4 Uros 7 (CH) Hämäläinen Satu Abs
373 OSH n FI*Mummeli Sinizinha Charming Panthera 4 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1 NOM
374 OSH n 24 Oralee Hidalgo 4 Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 2
375 OSH a 24 Egill of Monoceros 4 Uros 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM
376 OSH a 24 FI*LoudMeow Stormwind 4 Uros 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB
377 OSH b 24 FI*Bitterblues Chili Cheyenne 4 Uros 9 (Avoin) DelaBar Pam EX1 CAC
378 OSH c 24 FI*LoudMeow Moonshine 4 Uros 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM
379 OSH d 24 Helios v. Imporio A 4 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
380 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) DelaBar Pam KM
381 OSH h 22 FI*Frostnight's Candy Clouds of Lullaby 4 Naaras 9 (Avoin) DelaBar Pam EX1 CAC
382 OSH ns 24 FI*PikkuNaun Auringon Kehrä 4 Uros 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
383 OSH ns 24 FI*Millamarin Koodinimi Hidas 4 Uros 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS
384 OSH bs 25 FI*Martinic Village Girl 4 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu Abs
385 OSH n 03 Apocalyptica Zorro 4 Uros 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS NOM
386 OSH b 03 FI*Vintterin Boris Jr. Boriksenpoika 4 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
387 RUS Katzenhof Urho 4 Uros 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB
388 RUS FI*IvanaKallio's Hula-Hula 4 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
389 RUS FI*IvanaKallio's Gothamin Mahti Miäs 4 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa Abs
390 RUS FI*Harmuan Villi Vadelma 4 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
391 RUS FI*Harmuan Sigrid Sötnosen 4 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 BIV NOM
392 RUS FI*Zarin Armand de Brignac 4 Uros 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB NOM
393 RUS FI*Janatuisen Sandrino Il Vivace 4 Uros 8 (PR) Lindelöf Sirpa Abs
395 SIA w 67 FI*Vintterin Irmeli Vapuntytär 4 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 NOM BIS
396 SIA n FI*Deraza Royal Rock-A-Berry 4 Uros 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
397 SIA n FI*Kelmikerhon Seela S. 4 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
398 SIA c FI*Mummeli Violetinha Anemone 4 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
399 SIA n 21 FI*Vintterin Simo Vapunpoika 4 Uros 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1 NOM
400 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 3
400 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 2 (SP) DelaBar Pam KM
401 SIA c 21 Grazia v. Imporio A 4 Naaras 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
402 SIA n 03 FI*Ori-Katin Big John Duncan 4 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
403 SOM n FI*Foxkiss Egretta garzetta 4 Naaras 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX2
404 SOM n FI*Vulpes Aletheia 4 Naaras 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS BIV
405 SOM n FI*Amajan Svilda Sperandea 4 Naaras 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB
406 SOM n FI*Lamadegaan Fine By Me 4 Naaras 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM BIV NOM
407 SOM n FI*Amajan Maffeo Macario 4 Uros 4 (GIP) Lindelöf Sirpa Abs
408 SOM n FI*Amajan Prozio Prospero 4 Uros 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
409 SOM n FI*Amajan Spes Speranza 4 Naaras 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
410 SOM a FI*Foxkiss Falco alopex 4 Uros 11 (Nuoret) DelaBar Pam EX1
411 SOM a FI*Foxkiss Daphnia mirabilis 4 Naaras 10 (KAS) DelaBar Pam EX1 CAP
412 SOM o FI*Amajan Norton Norberto 4 Uros 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM BIV
413 SOM o FI*Amajan Neffi Nerea 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
413 SOM o FI*Amajan Neffi Nerea 4 Naaras 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
414 SOM o FI*Amajan Serenissima Serafina 4 Naaras 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB
415 SOM o FI*SunnyPace Juglans 4 Uros 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS
416 SOM o FI*Amajan Remo Remberto 4 Uros 6 (IP) Biernaczyk Marcin Abs
417 SOM o FI*SunnyPace Kalanchoë 4 Uros 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
418 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Xanthus 4 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS NOM
419 SPH II / SPH n 09 Miki Sanuki's Scarface 4 Uros 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB
420 SPH IV / SPH f 03 FI*Hobbitqueen's Diancie 4 Naaras 5 (IC) DelaBar Pam EX1 CAGCIB NOM
421 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Ambermoon 4 Naaras 11 (Nuoret) DelaBar Pam EX1 NOM BIS
422 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Izzy 4 Naaras 8 (PR) DelaBar Pam EX1 CAPIB
423 SPH V / SPH d 03 32 Av Ljusalfheim Zephyr 4 Uros 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS BIV
424 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hobbitqueen's Northern Starburst 4 Uros 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
425 SPH V / SPH f 33 S*Shangri-La Felin Sylphrena 4 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
426 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Vincent 4 Uros 2 (SP) Hämäläinen Satu KM NOM
427 SPH V / SPH f 03 33 FI*Hebblas Ximena 4 Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM BIV NOM BIS
428 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 1 NOM BIS
428 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
429 SPH V / SPH n 09 33 Vigo of Bucked Naked 4 Uros 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
430 HCL Santtu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Roth Marianne 1
431 HCL Miisa Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Roth Marianne Abs
432 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Roth Marianne 2
433 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Roth Marianne 1 NOM BIS
433 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Turpeinen Riikka 1 NOM BIS
434 HCS Kissa Pesonen Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Sundqvist Malin 2
435 HCS Sissi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Sundqvist Malin 1 NOM
436 HCS Sirkku Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Sundqvist Malin 3
437 OSH d 24 Gucci Abla-Gato*PL 4 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
438 DRX V / DRX a 24 SE*Recce Pod Super Zajtjik 4 Uros 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
439 EUR f 22 FI*Pikku-Piun Rock and Roll 3 Naaras 9 (Avoin) Roth Marianne Abs
440 MCO VI / MCO d 09 Garfield Leonilacoon*RU 2 Uros 11 (Nuoret) Romero Aliosha EX1
471 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Biernaczyk Marcin ABY p, CRX III, CRX VIII, DRX III, DRX V, DRX VIII, OLH c 25, OSH a 24, OSH n 03, SIA c 21, SIA n, SOM o, VET 3 33
DelaBar Pam ABY a, CRX II, CRX IV, CRX VII, DRX I, OLH h 03 24, OLH ns 24, OSH b 24, OSH f 24, OSH h 22, SIA n 21, SOM a, SPH IV 31
Hämäläinen Satu DRX VII (13c), ABY o, CRX I, CRX V, CRX VI, DRX IV, DRX VII, OSH b 03, OSH bs 25, OSH n, OSH ns 24, SIA w 67, SPH V 32
Isakov Vladimir BML I, BSH b 33, BSH f, BUR b, CYM 51-52, EUR ds, EUR ns 22, KOR, MAN 51-52, OCI o 24, SRL III, VET 1 38
Komissarova Olga EXO g 22, EXO n, EXO n 22, PER d, PER ds 11, PER fs, PER n 24, PER w 62, RAG a 03, RAG d 21, SBI c, SBI d, SBI f 21, SBI n 21 27
Lindelöf Sirpa ABY n, BAL b 21, OSH c 24, OSH d 24, RUS, SIA c, SIA n 03, SOM n, SPH II, VET 2 36
Reiter Helene NFO VIII (13c), MCO I, MCO IX, MCO V, NFO V, NFO VI, NFO VIII, SIB VIII 37
Roca Folch Yan EXO a, EXO a 24, EXO e 03 24, EXO f 03 22, EXO n 03 22, PER d 22, PER f, PER n 01 62, PER ns, RAG a, RAG n 04, RAG n 04 21, SBI a, SBI b 21, SBI c 21, SBI d 21, SBI e 21, SBI f, SBI h, VET 4 33
Romero Aliosha MCO VI, NFO IV, NFO VII, SIB III, SIB IV, SIB V, SIB VII 33
Roth Marianne BEN n 22, BLH a 03, BLH f 03, BLH n, BSH a, BSH ns 11, BSH o 21 33, BUR a, BUR n, EUR a, EUR d 24, EUR f 22, EUR n 22, EUR ns, MAN 53, OCI bs 24, OCI n 24, OCI ns 24, OCI os 24, SIN, HCL 36
Scaglia Marco BEN n 24 33, BLH b, BSH bs 33, BSH e, BSH g, BSH n, BUR d, EUR a 24, EUR d 22, EUR f 24, EUR n 23, EUR n 24, EUR ns 23, KBL I, MAU ns 24, OCI b 24, SRL I 29
Stoa Caroline EXO f, EXO n 24, PER es 02 62, PER f 24, PER n, PER n 22, RAG a 03 21, RAG a 04, RAG b 03, RAG b 04, RAG d 04, RAG n, RAG n 03, SBI a 21, SBI b, SBI j 21, SBI n, TUV d 61-63, TUV f 61-63 30
Sundqvist Malin ACS VIII, LPL X, MCO III, MCO IV, MCO VIII, NEM II, NFO III, NFO IX, HCS 35
Turpeinen Riikka MCO II, MCO VII, NEM I, NFO II, SIB I, SIB IX, SIB VI, VET Kotikissat 34
14 tuomaria.