Omakissa
URK 60. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 9.11.2019 Loppuu 9.11.2019
Ilmoittautuminen alkaa 1.8.2019 Ilmoittautuminen loppuu 18.10.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 23.10.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 300  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti johanna.abgottspon@gmail.com
Paikka Askola-Areena, Askola
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Johanna Abgottspon, johanna.abgottspon(at)gmail.com 
Näyttelypäällikkö: Katerina Leino, katerina(at)urk.fi 
Pääassistentti: Jonna Varhama. Ilmoittautumiset mieluiten Facebook-yksityisviestillä: https://www.facebook.com/jonna.varhama tai sähköpostitse: varhama(at)iki.fi. Assistenttianomukset 31.9.2019 mennessä. 
Raha-asiat: Mia Tuomivirta mia(at)urk.fi 
Näyttelykummi: Sanna-Leena Santapakka, sanna(at)urk.fi 
Hyvinvointivastaava: Anne Kontula, anne(at)urk.fi 
Rotupöydät ja kauppiaat: Katerina Leino, 050 466 0370 
Yhdistyksen infopuhelin: 046 969 6590 


Lisätietoja

Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. Jos kissa ei osallistu arvosteluun, siitos- ja kasvattajaluokan hinta on normaalimaksu.

Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 € (sis. ellmaksun, ei häkkipaikkaa), kaverikissat ilmoitettava näyttelypäällikölle etukäteen! 

Näyttelymaksut maksetaan Omakissa-järjestelmästä saatavien tietojen mukaisesti ilmoittautumisen yhteydessä. 
 

Näyttelyluettelo: Omakissan kautta tilattuna ja maksettuna 3 €, paikan päällä 5 €. Luettelo on yhdistetty ja kattaa molemmat näyttelypäivät. Ilmainen sähköinen luettelo julkaistaan kotisivuilla. 

Leimakortit: Tähän näyttelyyn hyväksymme 1 leimakortin per näytteilleasettaja per näyttelypäivä. Leimakortit postitetaan ilmoittautumispäivänä näyttelysihteerille.

Paperilomakkeella ilmoittautuessa näyttelymaksu maksetaan URK:n tilille: (Danske Bank) IBAN FI83 8001 8710 0409 86, BIC: DABAFIHH viite 1300, URK jäsenet 2600. Ilmoittautumislomake ja kopio maksukuitista toimitetaan näyttelysihteerille osoitteeseen: Johanna Abgottspon, Puijonsarventie 21 A 3, 70260 Kuopio.


Kaikki näyttelyn palkinnot, mukaan luettuna serti- ja valmistumisruusukkeet, ovat maksuttomia. 

Kissoja hyväksytään näyttelyyn enintään 300 per päivä. Karsinta tehdään näyttelyilmoittautumisen maksuhetken perusteella. 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 55 53 0 0 2
2 92 82 0 0 10
3 92 82 0 0 10
4 125 117 0 0 8
Kotikissat 10 10 0 0 0
Yhteensä 374 344 0 0 30

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n Kisuicat's Part-Of-Me 1 Uros 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS NOM BIS
2 EXO n FI*AzuLejo's Coston Caunis 1 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1
3 EXO n FI*Cherish's Rocket 1 Uros 6 (IP) Henry Stéphane EX1 CAGPIB
4 EXO n 24 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger 1 Uros 1 (SC) Edström Michael KM
5 EXO n 24 FI*Dirlandan Xena 1 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
6 EXO f 03 22 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo 1 Naaras 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS NOM
7 EXO g 03 23 FI*Whispers Oxana 1 Naaras 1 (SC) Edström Michael Abs
8 PER w 62 Sumava's Sumava's Nikhar 1 Naaras 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
9 PER n Ayser's Last Word 1 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB NOM BIS
10 PER a FI*Dirlandan Xtra cute 1 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
11 PER f FI*Timanfaya Endless Love 1 Naaras 7 (CH) Edström Michael Abs
12 PER f FI*Timanfaya Just Another Dream 1 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
13 PER f Sumava's Amanda 1 Naaras 2 (SP) Edström Michael Abs
14 PER f 24 FI*Timanfaya She Will Be Loved 1 Naaras 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS
15 PER es 02 62 EE*Elisabeth Heinroos Gerbera 1 Naaras 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS NOM
16 PER fs 02 21 62 EE*Esmeralda Heinroos 1 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
17 RAG n FI*Birrimirrin Doppio Passo 1 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX2
18 RAG n FI*Birrimirrin Rhomnium Regalis 1 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
19 RAG a FI*Maplehill's Almond Kiss 1 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
20 RAG a FI*Satinante's Bluebird Xara Florinna 1 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 NOM
21 RAG n 04 FI*Stardoll's Rapunzel 1 Naaras 1 (SC) Henry Stéphane KM
21 RAG n 04 FI*Stardoll's Rapunzel 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
22 RAG n 04 FI*Birrimirrin Cupidos Kiss 1 Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX2
23 RAG n 04 FI*BlackRain's Return To Sender 1 Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
24 RAG n 04 FI*Celestial's Sexy WoW 1 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1 BIV NOM
25 RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko 1 Uros 2 (SP) Henry Stéphane KM
25 RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko 1 Uros 17 (Veteraani) Skotarczyk Miroslaw 1 NOM BIS
26 RAG a 03 FI*Celestial's Poison Girl 1 Naaras 2 (SP) Henry Stéphane KM NOM BIS
27 RAG a 04 FI*Celestial's La Primo de Pancho 1 Uros 1 (SC) Edström Michael KM BIV NOM
28 RAG a 04 FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer 1 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
29 RAG a 04 FI*Colorstar's Incendio 1 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
30 RAG a 04 FI*Riverknee Milord Waldemar 1 Uros 2 (SP) Edström Michael KM
31 RAG a 04 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart 1 Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS NOM BIS
32 RAG d 04 FI*BlackRain's Quaint Kid 1 Uros 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1 NOM BIS
33 RAG e 03 FI*DollyCats Would I lie To You 1 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM BIS
34 RAG e 04 FI*Tammikatin Hunajanassu 1 Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
35 RAG a 03 21 FI*Celestial's Guillermo de Argentina 1 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
36 SBI n FI*Kattimäen Niila Onni 1 Uros 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS
37 SBI n FI*Chirybiry's Hug me 1 Uros 6 (IP) Henry Stéphane EX1 CAGPIB NOM
38 SBI a FI*Kattimäen Lempi 1 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
39 SBI b FI*Chirybiry's My Dream Sirje 1 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
40 SBI c FI*Nalle-Puhin Skyfall 1 Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1 BIV
41 SBI c FI*Chirybiry's My Dream Liia 1 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
42 SBI c FI*Downy-Flower's Alchemilla 1 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX2
43 SBI e NO*Stalderkattens Oskar 1 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
44 SBI f EE*Qween Stefani Klaudia 1 Naaras 1 (SC) Henry Stéphane KM
45 SBI a 21 FI*Kirakan You Are My Sunshine 1 Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
46 SBI b 21 FI*Kattimäen Herpertti 1 Uros 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
47 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin I Will Survive 1 Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
47 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin I Will Survive 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
48 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin Rolling In The Deep 1 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 BIV
49 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin Set Fire To The Rain 1 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX2
50 SBI h 21 FI*Pirimirrin Kaoliniitti 1 Naaras 3 (GIC) Edström Michael Abs
51 ACL VI / ACL f 03 24 FI*Murmelin Isabelle 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
52 ACL VI / ACL d 09 22 FI*Murmelin Kastehelmi 2 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
53 MCO II / MCO n 09 FI*A'Dreams MC Caesar 2 Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
54 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 1 (SC) Skotarczyk Miroslaw Abs
55 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Quick Dreamer 2 Naaras 9 (Avoin) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAC
56 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox 2 Uros 2 (SP) Skotarczyk Miroslaw KM NOM
57 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Let There Be Rock 2 Uros 6 (IP) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAGPIB
58 MCO IV / MCO n 09 25 LV*BBMC Nitro 2 Uros 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
59 MCO IV / MCO n 03 22 FI*LovelyLife Hello World I'm Harald 2 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 BIV NOM
60 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Rare Diamond 2 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
61 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Ghost Of Wind 2 Uros 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
62 MCO V / MCO f FI*Rotcat Unia 2 Naaras 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
63 MCO V / MCO g FI*Satinante's Vanessa Gaia Selene 2 Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane Abs
64 MCO V / MCO d FI*Hashtag November Rain 2 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane Abs
65 MCO VI / MCO f 09 24 FI*Stout-hearted Her Royal Highness Meghan 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
66 MCO VI / MCO f 03 22 FI*LovelyLife Hello World I´m Tara 2 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 BIV
67 MCO VI / MCO d 09 22 FI*KhalDrogo's For Those About To Rock 2 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
68 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Chamberlain Quite the Best 2 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne Abs
69 MCO VII / MCO fs 22 Genewa Real Love*RU 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC NOM
70 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Vertico 2 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
71 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Chamberlain Pearls Of Moonlight 2 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
72 MCO VIII / MCO ns 09 25 FI*Mostlycats Hilarious Harry Houdini 2 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX2
73 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*LovelyLife Hello World I'm Renata 2 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 BIV
74 MCO VIII / MCO es 02 21 62 FI*Mostlycats Cotton Candy 2 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP NOM
75 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Mostlycats Lucy Heartfilia 2 Naaras 13c (Määrittely) Skotarczyk Miroslaw MCO fs 03 22/MCO VIII
75 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Mostlycats Lucy Heartfilia 2 Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
76 MCO IX / MCO w 63 FI*Rotcat Tomboy Of Finland 2 Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
77 NEM I / NEM a 21 FI*Bmy-Moumou Lulu La Bamba 2 Naaras 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX1
78 NFO I / NFO a FI*RockyHill's ZuriNia 2 Naaras 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB NOM
79 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 2 (SP) Skotarczyk Miroslaw KM BIV
79 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 3
79 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
80 NFO II / NFO n 03 FI*Siniidan Requiem of Spirit 2 Uros 2 (SP) Skotarczyk Miroslaw KM
81 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Running Free 2 Uros 6 (IP) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAGPIB
82 NFO III / NFO n 22 FI*Siniidan Cardcaptor Sakura 2 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1
83 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Sysiässä 2 Uros 3 (GIC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CACS
84 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI*Siniidan Glacier Express 2 Uros 5 (IC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAGCIB
84 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI*Siniidan Glacier Express 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
85 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Megaflare 2 Uros 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX1 BIV
86 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Naaras 4 (GIP) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAPS
87 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Siniidan Trinity 2 Naaras 6 (IP) Skotarczyk Miroslaw EX2
88 NFO IV / NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny 2 Naaras 6 (IP) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAGPIB BIV NOM
88 NFO IV / NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
89 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 1 (SC) Skotarczyk Miroslaw KM BIV NOM
89 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
90 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella 2 Naaras 1 (SC) Skotarczyk Miroslaw KM
91 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Carwalions Chinook 2 Uros 3 (GIC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CACS
92 NFO VI / NFO d 03 FI*Haaveeni Balder 2 Uros 3 (GIC) Skotarczyk Miroslaw EX2
93 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Siniidan Chocolate Stripes 2 Naaras 5 (IC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAGCIB
94 NFO VI / NFO e 09 24 FI*RockyHill's Peacepipe Of Bright 2 Uros 11 (Nuoret) Skotarczyk Miroslaw EX1
95 NFO VI / NFO f 09 24 IT*Norr Venn's Edith Piaf 2 Naaras 11 (Nuoret) Skotarczyk Miroslaw Abs
96 NFO VI / NFO f 09 23 S*Myselisia's Campari 2 Naaras 11 (Nuoret) Skotarczyk Miroslaw EX1 BIV NOM
97 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI*Haaveeni Pieniä Taikoja 2 Naaras 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX3
98 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI*Siniidan Diamond Dust 2 Naaras 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX4
99 NFO VI / NFO f 01 21 64 FI*Siniidan Rebirth Flame 2 Naaras 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX1
100 NFO VI / NFO f 01 21 64 FI*Siniidan Ruby Light 2 Naaras 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX2
101 NFO VIII / NFO fs 09 FI*RockyHill's Peacepipe Of Flash 2 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1
102 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 2 (SP) Henry Stéphane KM
102 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 1 NOM
103 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco 2 Naaras 1 (SC) Henry Stéphane KM BIV
104 NFO IX / NFO w 64 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja 2 Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1 NOM
105 NFO IX / NFO w 63 NO*Havstrilens Prince 2 Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX2
106 SIB I / SIB n FI*Catillus Chanel in Black 2 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1
107 SIB I / SIB a FI*Keijumetsän Blue (Da Ba Dee) 2 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
108 SIB II / SIB n 09 FI*Catillus Nightfall Quiche 2 Uros 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
109 SIB III / SIB n 24 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville 2 Naaras 1 (SC) Henry Stéphane KM NOM BIS
110 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 1 NOM BIS
110 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 2 (SP) Henry Stéphane KM NOM BIS
111 SIB IV / SIB n 03 23 Felis Felicis Hammer to Fall 2 Uros 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1 NOM BIS
112 SIB IV / SIB n 09 22 FIN*Amurin Esra 2 Uros 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 2
112 SIB IV / SIB n 09 22 FIN*Amurin Esra 2 Uros 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS
113 SIB V / SIB fy 24 FI*Igora Celeste 2 Naaras 9 (Avoin) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAC
114 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Lumikissan Grand Slam 2 Uros 5 (IC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAGCIB BIV NOM
115 SIB VI / SIB f 09 24 Victoria Dido Nový vek, CZ 2 Naaras 11 (Nuoret) Skotarczyk Miroslaw EX1
116 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Amurin Zacarías 2 Uros 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX1 NOM
117 SIB VI / SIB f 09 23 FI*Amurin Zila 2 Naaras 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX2
118 SIB VI / SIB f 09 24 FI*SoulSibster's CinnaMona 2 Naaras 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX1
119 SIB VII / SIB ns 24 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum 2 Naaras 2 (SP) Henry Stéphane KM NOM BIS
120 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM NOM BIS
121 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Bmy-Moumou Indian Summer 2 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 NOM BIS
122 BEN n 22 FI*Kissalehdon Nefertiti 3 Naaras 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGPIB
123 BEN n 24 FI*Kissalehdon Tausret 3 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
124 BEN n 24 FI*Alcarinqua Galahad 3 Uros 8 (PR) Martinez Vizcaino Juan José Abs
125 BEN n 24 33 FI*PurrGold Luminous Lux 3 Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
126 BLH a 03 FI*MellowBear's Alice in Wonderland 3 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José Abs
127 BSH a FI*Hyrinän Alva 3 Naaras 7 (CH) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACIB BIV
128 BSH a Tazzamore's Lotus 3 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
129 BSH a FI*Hyrinän Bruce 3 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
130 BSH a FI*Feronian Lilja 3 Naaras 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGPIB NOM
131 BSH a EE*Lja Mur Ken Kingdom 3 Uros 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José Abs
132 BSH a FI*Ikkalan Aurora 3 Naaras 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP
132 BSH a FI*Ikkalan Aurora 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
133 BSH c FI*Hyrinän Bruno 3 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM
134 BSH e FI*Ruusutarhan Tesoro 3 Uros 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP
135 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
135 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 1 NOM
136 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile 3 Naaras 1 (SC) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM NOM
137 BSH g FI*Hyrinän Bianca 3 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
138 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Knockout 3 Uros 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPS
139 BSH f 03 FI*Ruusutarhan Aurelia 3 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
140 BUR n FI*Enjoy Buzzer beater 3 Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
141 BUR n FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta 3 Naaras 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPS
142 BUR n FI*Mama-Alcialon Great Gameboy 3 Uros 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP
143 BUR a FI*Pikkukuun Blue Berry 3 Naaras 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP
144 BUR b FI*Seirene Ipanema 3 Naaras 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB NOM BIS
145 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM
145 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
146 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM BIV NOM BIS
147 BUR b FI*Mama-Alcialon Father's Son 3 Uros 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGPIB
147 BUR b FI*Mama-Alcialon Father's Son 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
148 BUR d FI*Celsiana Iiris Ruusu 3 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 NOM BIS
149 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
150 BUR d FI*Crossroads Casillas 3 Uros 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP
151 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
151 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 17 (Veteraani) Paloluoma Anne Arvosteltu
152 BUR h FI*Cattish Ada Rising 3 Naaras 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM BIV
153 BUR h FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel 3 Naaras 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPS
154 BUR h FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell 3 Naaras 8 (PR) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPIB
155 CHA FI*Kattskogens Mathilda 3 Naaras 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS
156 EUR a Jondalar 3 Uros 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
157 EUR f Silkkiturkin Uniikki Unna 3 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
158 EUR ns FI*Katinhännän Time Detective Steel 3 Uros 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB
159 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Sihteeri Neiti Näpsä 3 Naaras 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP
160 EUR n 23 FI*RuusuLinnan Candy Cane 3 Naaras 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 No Cert
161 EUR n 23 FI*Pikku-Piun Ändy McCoy 3 Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
162 EUR n 23 FI*Pikku-Piun Baby Brown 3 Naaras 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPS
163 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPS
163 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 4
164 EUR a 22 FI*Feronian Opium 3 Uros 7 (CH) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACIB NOM
165 EUR a 23 FI*Pikku-Piun Ihana Ilona 3 Naaras 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB
166 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM NOM
166 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 1 NOM BIS
167 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Saara 3 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
168 EUR d 22 FI*Lustily Cosmonova 3 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
169 EUR f 22 FI*Feronian Neilikka 3 Naaras 3 (GIC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACS
170 EUR f 22 FI*Pikku-Piun Rock and Roll 3 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC BIV
171 EUR f 22 Silkkiturkin Värikäs Veeruska 3 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
172 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM
173 EUR g 22 FI*Katinhännän Adelante 3 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
174 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Jääkukka 3 Naaras 7 (CH) Martinez Vizcaino Juan José Abs
175 KOR FI*Mythai Tydah Thong 3 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
176 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 8 (PR) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPIB NOM BIS
176 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 2
177 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide 3 Uros 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José KM
178 MAN 53 / MAN e 53 FI*Maikain Lager Kisskiss 3 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM
179 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM
179 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 3
180 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José KM
180 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 2
181 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPS
182 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB
182 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 3
183 OCI b 24 FI*Moosegrove Romeo JR 3 Uros 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
184 OCI b 24 FI*Amare-Cattus Giulia of Guinea 3 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
185 OCI b 24 FI*Moosegrove Saphire 3 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
186 OCI b 24 FI*Moosegrove Trevor 3 Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
187 SIN FI*Chai-lai Darling Daisy 3 Naaras 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGPIB
188 SRL III / SRL e FI*Be-Curly Topaz 3 Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 NOM BIS
189 SRS I / SRS b FI*Gekkolacats Bruno Bastian 3 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
190 SRS I / SRS o FI*Gekkolacats Belinda Bruna 3 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
191 SRS IX / SRS w 62 FI*Hämynhäivän Kallekolli 3 Uros 3 (GIC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACS
192 SRS IX / SRS w 62 FI*Gekkolacats Blanco Snowball 3 Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
193 ABY n Cellani Sieno UkassaKinté 4 Uros 3 (GIC) Cinque Francesco EX1 CACS BIV NOM BIS
194 ABY n FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! 4 Naaras 3 (GIC) Cinque Francesco EX1 CACS NOM
195 ABY n FI*Vuolas Maalla, merellä, ilmassa 4 Uros 5 (IC) Cinque Francesco EX1 CAGCIB
196 ABY n Chardryn von Kalimdor*CH 4 Naaras 5 (IC) Cinque Francesco EX1 CAGCIB
196 ABY n Chardryn von Kalimdor*CH 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
197 ABY n FI*Miragerie Ambrosia 4 Naaras 7 (CH) Cinque Francesco Abs
198 ABY n FI*Redcheetah's Eemeli 4 Uros 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
199 ABY n FI*Woodcocks Too-Ticky 4 Naaras 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
200 ABY n Cosima Kaldorei*PL 4 Naaras 11 (Nuoret) Cinque Francesco Abs
201 ABY n FI*Kharn-Ka Pinball Wizard 4 Naaras 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1 NOM BIS
202 ABY n (N) Tejas Kito 4 Uros 12 (Pennut) Cinque Francesco EX2
203 ABY n Farris of the Anvil von Kalimdor*CH 4 Uros 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1 BIV NOM
204 ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 4 Uros 2 (SP) Cinque Francesco KM
204 ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 4 Uros 17 (Veteraani) Maillard Chiavuzzo Isabelle 1 NOM BIS
205 ABY n FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc 4 Naaras 2 (SP) Cinque Francesco KM
206 ABY n FI*Vuolas Viestintuoja 4 Uros 8 (PR) Cinque Francesco EX1 CAPIB
207 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 6 (IP) Cinque Francesco EX1 CAGPIB BIV
208 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 4 Uros 17 (Veteraani) Maillard Chiavuzzo Isabelle 2
209 ABY a FI*Nebuankhet Pastel Goth 4 Naaras 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
209 ABY a FI*Nebuankhet Pastel Goth 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
210 ABY a FI*Miragerie Beaudrie 4 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
211 ABY a FI*Vuolas Lumena siipesi silppuaa 4 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX2
212 ABY a FI*Vuolas Unelmaamme puhdistaa 4 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1 BIV NOM BIS
213 ABY a FI*Vuolas Kaikkeus on kaunis 4 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
214 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS
215 ABY a FI*Nebuankhet Jace Beleren 4 Uros 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB
216 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 4 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM
216 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
217 ABY o FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue 4 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS BIV NOM
218 ABY o FI*Nebuankhet Siraxta 4 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
219 ABY o FI*Nebuankhet Crosis, the Purger 4 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
220 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
221 ABY p FI*Miragerie Béatrice 4 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
222 BAL b FI*Frostnight's Paint Your Sky With Rainbow 4 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira Abs
223 BAL c FI*BaliDancer's Caya 4 Naaras 6 (IP) Cinque Francesco EX1 CAGPIB NOM
223 BAL c FI*BaliDancer's Caya 4 Naaras 17 (Veteraani) Maillard Chiavuzzo Isabelle 3
224 CRX I / CRX c FI*Claypond's Lyydia 4 Naaras 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB BIV
225 CRX I / CRX ns FI*Ballerina's Roquefort 4 Uros 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
226 CRX I / CRX n FI*Ballerina's Beausoleil 4 Uros 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
227 CRX II / CRX n 03 FI*Windseeker Linlee and 100 Sails 4 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
228 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds 4 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
229 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 4 Naaras 2 (SP) Cinque Francesco KM
229 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 4 Naaras 17 (Veteraani) Maillard Chiavuzzo Isabelle 2
230 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun 4 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS NOM BIS
231 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ansa Ikonen 4 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
232 CRX VI / CRX a 03 24 FI*Windseeker Loulou Blue Nonsuch 4 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
233 CRX VI / CRX n 03 24 FI*FunkyJam's Lots-o-Huggin Bear 4 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
234 CRX VII / CRX n 33 FI*Framillan Lando Calrissian 4 Uros 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
235 CRX VII / CRX n 21 32 FI*Mimic Adidas 4 Uros 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
236 CRX IX / CRX w 62 FI*Mimic Arctic 4 Uros 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
237 CRX IX / CRX w 64 FI*Mimic Alaska 4 Naaras 9 (Avoin) Cinque Francesco Abs
238 DRX I / DRX n FI*Åbodas Mimi 4 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
239 DRX I / DRX n EE*X-Paroni Masterpiece 4 Uros 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS
240 DRX I / DRX n FI*Åbodas Noa 4 Uros 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
241 DRX II / DRX n 02 64 FI*Kattimäen Perdita 4 Naaras 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1
242 DRX IV / DRX h 09 FI*Mirexin Taika-Tyttö 4 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
243 DRX V / DRX ns 25 FI*Mirexin Patrik 4 Uros 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
244 DRX V / DRX n 25 FI*Åbodas Tonttu 4 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
245 DRX IX / DRX w 64 FI*Åbodas Sulotar 4 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
246 OSH n FI*BlackDevil's The Sound Of Silence 4 Uros 1 (SC) Fonsén Mira Abs
247 OSH n FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy 4 Uros 7 (CH) Fonsén Mira Abs
248 OSH n FI*BlackDevil's Only God Can Judge Me 4 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira Abs
249 OSH a FI*JellonCats Carmen 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira Abs
250 OSH a FI*BlackDevil's HardCore TroubleMaker 4 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira Abs
251 OSH c FI*BlackDevil's Ultimate Trick Or Treat 4 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira Abs
252 OSH n 24 Oralee Hidalgo 4 Uros 17 (Veteraani) Maillard Chiavuzzo Isabelle 3
253 OSH a 24 FI*LoudMeow Stormwind 4 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
254 OSH b 24 Hermes v. Imporio A 4 Uros 3 (GIC) Cinque Francesco EX1 CACS
255 OSH c 24 FI*LoudMeow Moonshine 4 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM
256 OSH e 24 FI*Kaspektin Takasi Kuuhun 4 Uros 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
257 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Cinque Francesco KM
258 OSH ns 25 FI*Millamarin Kultaa ja Hopeaa 4 Uros 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
259 RUS Silberfeder's Krabat 4 Uros 7 (CH) Cinque Francesco EX1 CACIB BIV
260 RUS Katzenhof Urho 4 Uros 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
261 RUS FI*Zarin Minion 4 Uros 11 (Nuoret) Cinque Francesco Abs
262 RUS FI*Zarin May 4 Naaras 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1
263 RUS FI*Harmuan Mirjami Mansikkasuu 4 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX3
264 RUS FI*Harmuan Sigrid Sötnosen 4 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX2
265 RUS FI*Zarin Sweet pea 4 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1 BIV
266 RUS FI*Zarin Armand de Brignac 4 Uros 6 (IP) Cinque Francesco EX1 CAGPIB NOM BIS
267 RUS FI*Janatuisen Sandrino Il Vivace 4 Uros 10 (KAS) Cinque Francesco EX1 CAP
268 SIA n Whalleybush Most Wanted 4 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
269 SIA n FI*Selcouth Cat of Kindness 4 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
270 SIA n FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy 4 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
271 SIA n FI*Twist-Tiramisun Bella-Donna 4 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira Abs
272 SIA a FI*Plan-A Fifty Sixty 4 Naaras 4 (GIP) Cinque Francesco EX1 CAPS
273 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
273 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 17 (Veteraani) Maillard Chiavuzzo Isabelle 1 NOM
274 SIA b 21 SE*Pilgatans Leopold to BaliDancer's 4 Uros 5 (IC) Cinque Francesco EX1 CAGCIB
275 SIA n 03 FI*Ori-Katin Big John Duncan 4 Uros 3 (GIC) Cinque Francesco EX1 CACS
276 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM NOM
277 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Biernaczyk Marcin Abs
277 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 17 (Veteraani) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
278 SOM n FI*Lamadegaan Fine By Me 4 Naaras 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM NOM
279 SOM o FI*Amajan Norton Norberto 4 Uros 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM BIV
280 SOM o FI*Amajan Neffi Nerea 4 Naaras 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
281 SOM o FI*Amajan Serenissima Serafina 4 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
282 SOM o FI*SunnyPace Juglans 4 Uros 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB NOM
283 SPH II / SPH n 09 FI*Eipril Rosalie 4 Naaras 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM BIV
284 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Xanthus 4 Uros 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
285 SPH II / SPH a 09 FI*CiCi's Aramina Minaran 4 Naaras 5 (IC) Biernaczyk Marcin Abs
286 SPH II / SPH n 09 FI*Eipril Trixie 4 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
287 SPH II / SPH n 02 64 FI*Hebblas Xiander 4 Uros 4 (GIP) Biernaczyk Marcin Abs
288 SPH IV / SPH f 01 62 Newans Melissa 4 Naaras 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM NOM
288 SPH IV / SPH f 01 62 Newans Melissa 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
289 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Ambermoon 4 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
290 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful 4 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM BIV
291 SPH V / SPH f 03 32 Murashoff Aurora Borealis 4 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
292 SPH V / SPH c 33 SE*Marshals Cecilia 4 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
293 SPH V / SPH n 32 FI*Åbodas Tilli 4 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
294 SPH V / SPH g 21 33 SE*Baby Belle's Princess Aurora 4 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
295 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Vincent 4 Uros 2 (SP) Fonsén Mira Abs
296 SPH V / SPH f 03 33 FI*Hebblas Ximena 4 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM BIS
297 THA n Jasmine Tajska Chata*PL 4 Naaras 5 (IC) Cinque Francesco Abs
298 THA a FI*FreeSandi Abigail 4 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira Abs
299 HCL Santtu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 1 NOM
300 HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Paloluoma Anne 3
300 HCL Hertta Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Skotarczyk Miroslaw 2
301 HCL Miisa Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Paloluoma Anne 2
302 HCL Sulo Pekunpoika Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 3
303 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 2
304 HCL Olavi Pekunpoika Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 4
305 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Paloluoma Anne 1 NOM BIS
305 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Skotarczyk Miroslaw 1 NOM BIS
306 HCS Sissi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Paloluoma Anne 1 NOM
307 MCO VI / MCO e 02 21 62 FI*Mostlycats Twinkie 2 Uros 13c (Määrittely) Skotarczyk Miroslaw MCO es 02 21 62/MCO VIII
341 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Biernaczyk Marcin ABY a, CRX I, CRX VII, DRX I, DRX IV, DRX V, SOM n, SOM o, SPH II, SPH IV 32
Cinque Francesco ABY n, BAL c, CRX III, CRX IX, DRX II, OSH b 24, OSH e 24, OSH f 24, RUS, SIA a, SIA b 21, SIA n 03, THA n 36
Edström Michael EXO f 03 22, EXO g 03 23, EXO n 24, PER f, PER fs 02 21 62, PER n, RAG a, RAG a 03 21, RAG a 04, RAG e 03, RAG e 04, RAG n, SBI a, SBI b, SBI b 21, SBI c 21, SBI e, SBI h 21 29
Fonsén Mira ABY o, ABY p, BAL b, CRX II, CRX IV, CRX V, CRX VI, DRX IX, OSH a, OSH a 24, OSH c, OSH c 24, OSH n, OSH ns 25, SIA n, SIA n 21, SPH V, THA a, HCL 40
Henry Stéphane EXO n, PER a, PER es 02 62, PER f 24, PER w 62, RAG a 03, RAG d 04, RAG n 04, SBI a 21, SBI c, SBI f, SBI n, MCO II, MCO V, NFO III, NFO IX, NFO VIII, SIB I, SIB III, SIB IV, SIB VII 38
Maillard Chiavuzzo Isabelle BEN n 24 33, BSH e, BSH f, BSH g, BSH ns 11, BUR a, BUR d, BUR f, BUR n, EUR a 24, EUR f 22, EUR n 23, EUR n 24, EUR ns, KOR, OCI b 24, SRL III, SRS IX, VET 4 40
Martinez Vizcaino Juan José BEN n 22, BEN n 24, BLH a 03, BSH a, BSH c, BSH f 03, BUR b, BUR h, CHA, EUR a, EUR a 22, EUR a 23, EUR d 22, EUR f, EUR f 24, EUR g 22, EUR n 22, EUR ns 22, MAN 51-52, MAN 53, MAU ns, OCI n 24, SIN, SRS I 38
Paloluoma Anne ACL VI, ACS VI, MCO IV, MCO IX, MCO VI, MCO VII, MCO VIII, NFO I, SIB II, SIB VIII, HCL, HCS, VET 2, VET 3 38
Skotarczyk Miroslaw MCO VI (13c), MCO VIII (13c), MCO III, NEM I, NFO II, NFO IV, NFO VI, SIB V, SIB VI, VET 1, VET Kotikissat 37
9 tuomaria.