Omakissa
PIROK 137. kansainvälinen näyttely 8.9.2019
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 8.9.2019 Loppuu 8.9.2019
Ilmoittautuminen alkaa 25.5.2019 Ilmoittautuminen loppuu 11.8.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 30.8.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Lemmikki Tampere 19,
Toimihenkilöt Näyttelypäälliköt Elise Rämö (p. 040-559 9924 elise.ramo@pirok.org) ja Mika Akonniemi (p. 0400-516 270 mika.akonniemi@pirok.org)

Näyttelysihteerit show@pirok.org : kategoria 1, 2 ja kotikissat: Kristiina Martikainen, Hirsimäentie 12, 37860 Kärjenniemi (p. 040-523 7764) ja kategoria 3 ja 4: Minna Raiski, Mikkolankatu 53, 33580 Tampere (p. 040-568 8336)

Palkinnot ja ruusukkeet: Katja Laakkonen, katja.laakkonen@pirok.org

Raha-asiat: Anna Rämö, anna.ramo@pirok.org

Rotu- ja myyntipöydät: Tampereen messu- ja urheilukeskus
Lisätietoja HUOM! Näyttely on osa Lemmikki Tampere 2019 -tapahtumaa.

Paikka: 
Tampereen messu- ja urheilukeskus, Ilmailunkatu 20, Tampere
Näyttelymaksut 25.5.-23.6.2019: PIROKin jäsenet 30€, muut FIFe-yhdistysten jäsenet 35€, ei FIFe-kissat 50€ (ei leimakorttia).
Näyttelymaksut 24.6.-11.8.2019: PIROKin jäsenet 33€, muut FIFe-yhdistysten jäsenet 37€, ei FIFe-kissat 50€ (ei leimakorttia). Leimakortit käytössä 31.7.2019 asti.
Tarkistusluokka 15 €, veteraaniluokka 10 arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia muun luokan yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Jos kasvattajalla ei ole omistamaansa kissaa ilmoitettuna näyttelyyn, tulee kasvattajaluokkaan ilmoittautua erikseen.
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on ilmoittautumispäivä! Leimakortilla maksettaessa kirjoita ilmoitetun kissan ja ilmoittajan nimet ja lähetä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen.
Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Ilmoittautuminen on sitova. Jos näyttelyilmoittautumista ei peruta eikä makseta, pidämme oikeuden olla hyväksymättä jatkossa ilmoittajan kissoja PIROK:n järjestämiin näyttelyihin. Myöhästyneet, puutteelliset ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä. Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan.
Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset mahdollisia, muutokset sähköpostilla show@pirok.org.
Varmista luettelon saanti ja maksa (2 €/pv) Omakissassa ilmoittautumisen yhteydessä.
Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun ja leimakortit ovat käytössä.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 76 73 0 0 3
2 118 112 4 0 2
3 87 87 0 0 0
4 95 90 3 0 2
Kotikissat 6 6 0 0 0
Yhteensä 382 368 7 0 7

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*AzuLejo's Coston Caunis 1 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1
2 EXO n 22 FI*AzuLejo's BraveHeart 1 Uros 1 (SC) Dorgiakis George KM
3 EXO n 22 Ayser's ZZ Top 1 Uros 5 (IC) Dorgiakis George EX1 CAGCIB
4 EXO n 22 FI*Ayser's Hottis Choko 1 Uros 12 (Pennut) Dorgiakis George Abs
5 EXO n 22 Ayser's Wild Tabby 1 Uros 4 (GIP) Dorgiakis George EX1 CAPS
6 EXO n 24 Ayser's Magic-of-Shadows 1 Uros 3 (GIC) Lund Lone Abs
7 EXO n 03 22 FI*Kermaviiksen Katariina 1 Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX1 NOM BIS
8 EXO f 03 22 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo 1 Naaras 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS
9 PER d FI*Mimosan Viper 1 Uros 3 (GIC) Dorgiakis George EX1 CACS NOM BIS
10 PER n 22 FI*AzuLejo's Heartbreaker 1 Uros 2 (SP) Dorgiakis George KM NOM
11 PER e 02 62 Parti Wai Honey Bear 1 Uros 17 (Veteraani) Chadaj Marek 1 NOM BIS
11 PER e 02 62 Parti Wai Honey Bear 1 Uros 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS NOM BIS
12 PER n 03 24 FI*Jewelstory Dream 1 Naaras 12 (Pennut) Dorgiakis George EX1
13 PER a 03 23 FI*Whispers Ofelia 1 Naaras 10 (KAS) Dorgiakis George EX1 CAP NOM
14 PER f 33 Sinihuiskan Elisha 1 Naaras 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS
15 RAG n FI*Snowrag Frisco Kid 1 Uros 6 (IP) Lund Lone EX1 CAGPIB
16 RAG a FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira 1 Naaras 5 (IC) Dorgiakis George EX1 CAGCIB
17 RAG a FI*Svanillan Chilling Jerome 1 Uros 12 (Pennut) Dorgiakis George EX1
18 RAG a FI*Riverknee Ariels Tail 1 Naaras 8 (PR) Dorgiakis George EX1 CAPIB
19 RAG h FI*Tuulikellon Chocolate Cookie 1 Naaras 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
20 RAG a 21 FI*Jylhärinteen Tuisku 1 Uros 3 (GIC) Dorgiakis George EX1 CACS
21 RAG n 03 FI*Valkokullan Magnum 1 Uros 1 (SC) Lund Lone KM BIV NOM
22 RAG n 03 FI*Cat's-JM Hot-Kiss 1 Naaras 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
23 RAG n 03 FI*Ragtail Saku Sebastian 1 Uros 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
24 RAG n 03 FI*Collicatin Hersyvä Hertta 1 Naaras 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB NOM BIS
25 RAG n 03 FI*Collicatin Lovely Leonora 1 Naaras 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
26 RAG n 03 FI*Riverknee Ocean Beach 1 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek 1 NOM
26 RAG n 03 FI*Riverknee Ocean Beach 1 Naaras 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
27 RAG n 04 FI*Darkie's Yume 1 Uros 5 (IC) Dorgiakis George EX1 CAGCIB
28 RAG n 04 FI*Maplehill's Madame Myself 1 Naaras 11 (Nuoret) Dorgiakis George EX1 BIV NOM
29 RAG n 04 PL*My Butterfly Shira 1 Naaras 11 (Nuoret) Dorgiakis George EX2
30 RAG n 04 FI*Maplehill's Captain Morgan 1 Uros 12 (Pennut) Dorgiakis George EX1
31 RAG n 04 FI*AijaiCats Promising Pele 1 Uros 6 (IP) Dorgiakis George EX1 CAGPIB
32 RAG a 03 La Belleza Ragdolls Topaz 1 Naaras 2 (SP) Dorgiakis George KM
33 RAG a 04 FI*Celestial's Pheobe Gu 1 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX2
34 RAG a 04 FI*Ragtail Topaz of Thor 1 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1 BIV NOM
35 RAG a 04 FI*Ragtail Unelma Thorin tytär 1 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX3
36 RAG a 04 Solenzara's Solomon Jack 1 Uros 6 (IP) Lund Lone EX1 CAGPIB
37 RAG a 04 FI*Valkokullan Bubble Bell 1 Naaras 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
38 RAG c 04 FI*Riverknee Honey Bee 1 Uros 17 (Veteraani) Chadaj Marek 2
38 RAG c 04 FI*Riverknee Honey Bee 1 Uros 8 (PR) Dorgiakis George EX1 CAPIB
39 RAG d 04 FI*BlackRain's Quaint Kid 1 Uros 12 (Pennut) Dorgiakis George EX1 NOM BIS
40 RAG g 04 FI*Darkie's Benzaiten 1 Naaras 10 (KAS) Dorgiakis George EX1 CAP
41 RAG n 04 21 FI*Darkie's Bishamonten 1 Uros 10 (KAS) Dorgiakis George EX1 CAP
42 RAG a 03 21 FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 1 Naaras 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
43 RAG a 04 21 FI*Celestial's Rodrigo de Argentina 1 Uros 9 (Avoin) Dorgiakis George EX1 CAC
44 RAG a 04 21 FI*Rock'nRags BrightestDiamond 1 Naaras 4 (GIP) Dorgiakis George EX1 CAPS
45 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 1 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek 3
45 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 1 Naaras 1 (SC) Dorgiakis George KM
46 SBI n FI*Birmayan Hepsankeikka 1 Naaras 3 (GIC) Dorgiakis George EX1 CACS NOM
47 SBI a S*Chimär's Kornelia 1 Naaras 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
48 SBI a SE*Altona Kitten's Diza Dior 1 Naaras 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS
49 SBI d FI*Mototassun Rocket III 1 Uros 3 (GIC) Dorgiakis George EX1 CACS
50 SBI e FI*Annmark Diana 1 Naaras 5 (IC) Dorgiakis George EX1 CAGCIB
51 SBI f FI*Harebell Taikatalvi 1 Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
52 SBI f FIN*Tassuliinin Dream 1 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek 4
52 SBI f FIN*Tassuliinin Dream 1 Naaras 6 (IP) Lund Lone EX1 CAGPIB
53 SBI h FI*Helin's Elviira 1 Naaras 9 (Avoin) Dorgiakis George EX1 CAC
54 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek 2
54 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Dorgiakis George KM BIV
55 SBI h FI*Canth's Precious Darling 1 Naaras 4 (GIP) Dorgiakis George EX1 CAPS
56 SBI h FI*Mototassun Ruusu-Roosa 1 Naaras 2 (SP) Dorgiakis George KM
57 SBI n 21 FI*Mimitan Isabel 1 Naaras 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
58 SBI n 21 FI*Canth's Xenia 1 Naaras 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS
59 SBI a 21 FI*Lofanna Ifigeneia 1 Naaras 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
60 SBI a 21 SE*Borgvikens Flowy Bowie 1 Uros 6 (IP) Lund Lone EX1 CAGPIB
61 SBI a 21 FI*Kipparin Jarlath 1 Uros 10 (KAS) Lund Lone Abs
62 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 2 (SP) Lund Lone KM NOM BIS
63 SBI e 21 Deben Laty Mery, CZ 1 Uros 5 (IC) Dorgiakis George EX1 CAGCIB
64 SBI e 21 FI*Annmark Ellen 1 Naaras 10 (KAS) Dorgiakis George Abs
65 SBI e 21 Peret Laty Mery, CZ 1 Uros 17 (Veteraani) Chadaj Marek Abs
65 SBI e 21 Peret Laty Mery, CZ 1 Uros 4 (GIP) Dorgiakis George EX1 CAPS
66 SBI as 21 Xio von Oldima 1 Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1
67 ACL III / ACL b 22 Curland Unique 2 Uros 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB NOM
68 ACL IV / ACL a 03 24 Sugar Curl Cappuccino of Siriuksen 2 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
69 ACL XI / ACL f 03 21 33 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen 2 Naaras 1 (SC) Billing Jørgen KM NOM BIS
70 ACS III / ACS n 22 FI*Siriuksen TritonCurl 2 Uros 1 (SC) Chadaj Marek KM NOM BIS
71 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 2 (SP) Chadaj Marek KM
72 ACS IV / ACS c 03 24 IT*Titans Dynasty Dorothy Star 2 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC NOM
73 ACS VII / ACS ns 24 CharmingCurl Kimberli 2 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek 1 NOM
73 ACS VII / ACS ns 24 CharmingCurl Kimberli 2 Naaras 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
74 ACS VIII / ACS as 03 24 FI*Dezzicat's Nontroppo NestorCurl 2 Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
75 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl 2 Naaras 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP
76 ACS X / ACS ds 21 33 FI*Trollin Scar 2 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
77 ACS XI / ACS n 02 21 33 FI*Dezzicat's Narrante NixonCurl 2 Uros 12 (Pennut) Billing Jørgen EX1
78 MCO I / MCO n PL*Ashabelle Niger 2 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
79 MCO II / MCO a 03 FI*Chamberlain Keep On Rocking 2 Uros 5 (IC) Chadaj Marek EX2
80 MCO II / MCO a 09 IT*Skysupernova Cosmos 2 Uros 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB
81 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 2 (SP) Chadaj Marek KM
82 MCO III / MCO n 22 FI*Kasmasiinin Daffy 2 Uros 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB
83 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Little Sky 2 Uros 2 (SP) Billing Jørgen KM
84 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox 2 Uros 2 (SP) Billing Jørgen KM BIV NOM
85 MCO III / MCO a 23 FI*Moggi Herkules Rinkeli 2 Uros 6 (IP) Billing Jørgen EX1 CAGPIB
86 MCO IV / MCO n 09 23 LV*Su Meile Baskerville 2 Uros 3 (GIC) Billing Jørgen Abs
87 MCO IV / MCO n 09 22 Whatatrill Wildest Dream 2 Naaras 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB
88 MCO IV / MCO n 09 22 FI*HoneyCoon's Flip Flop And Fly 2 Naaras 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB
89 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Escape's Powell 2 Uros 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX1 BIV
90 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Ghost Of Wind 2 Uros 4 (GIP) Billing Jørgen EX1 CAPS BIV
91 MCO IV / MCO n 03 22 FIN*HoneyCoon's Under The Rose 2 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek 2
91 MCO IV / MCO n 03 22 FIN*HoneyCoon's Under The Rose 2 Naaras 6 (IP) Billing Jørgen EX1 CAGPIB
92 MCO IV / MCO a 09 25 FI*Blackcurrant Beatrix Kiddo 2 Naaras 8 (PR) Billing Jørgen EX1 CAPIB
93 MCO IV / MCO n 09 22 Karamel Estate Pearls*RU 2 Naaras 10 (KAS) Billing Jørgen EX1 CAP
94 MCO V / MCO f 22 FI*A'Dreams MC Artemiy 2 Uros 5 (IC) Padovano Nico EX1 CAGCIB
95 MCO V / MCO d 22 LV*BBMC Gabriel My Angel 2 Uros 5 (IC) Padovano Nico EX2
96 MCO V / MCO d Che Guevara Leonilacoon*RU 2 Uros 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC
97 MCO V / MCO f 22 FI*Blackcurrant The Flower of Carnage 2 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico EX2
98 MCO V / MCO f 22 FI*Laramillan Olympe Maxime 2 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC BIV NOM
99 MCO V / MCO d 22 FI*Escape's Portos Lion 2 Uros 11 (Nuoret) Padovano Nico EX2
100 MCO V / MCO d 25 FI*NineTales Quake 2 Uros 11 (Nuoret) Padovano Nico EX1 BIV NOM
101 MCO V / MCO g 25 Aland Island Here I Come Felix Theory 2 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
102 MCO V / MCO f 22 FI*Vuorensinen Jacaranda 2 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX2
103 MCO V / MCO f 22 FI*HoneyCoon's Kiss Me Quick 2 Naaras 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP
104 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Vuorensinen Lady 2 Naaras 1 (SC) Stoa Caroline KM
105 MCO VI / MCO f 02 21 62 S*Island Coon's Gloria 2 Naaras 1 (SC) Stoa Caroline KM BIV NOM
106 MCO VI / MCO g 03 FI*Chamberlain Key to My Heart 2 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
107 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Escape's O'Miziaki 2 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1 NOM
108 MCO VI / MCO d 01 21 62 SE*Box Buster'z Krickidoll Of U.Mystic 2 Uros 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS NOM
109 MCO VI / MCO d 09 EE*Bloom Our Admiration 2 Naaras 6 (IP) Stoa Caroline EX2
110 MCO VI / MCO f 09 FI*Tigerworld Selene 2 Naaras 6 (IP) Stoa Caroline EX3
111 MCO VI / MCO f 09 22 SE*Box Buster'z Golden Eye 2 Naaras 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
112 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Rotcat Urwic 2 Uros 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
113 MCO VII / MCO ns 22 Macawi Mosi Double E's Xahir 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
113 MCO VII / MCO ns 22 Macawi Mosi Double E's Xahir 2 Uros 1 (SC) Padovano Nico KM
114 MCO VII / MCO ns 22 FI*Mahtitassun GäryGävi 2 Uros 3 (GIC) Padovano Nico EX1 No Cert
115 MCO VII / MCO ns 25 FI*Blackcurrant O- Ren Ishii 2 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC
116 MCO VII / MCO ns Guerlain Real Love*RU 2 Uros 11 (Nuoret) Padovano Nico EX1 BIV
117 MCO VII / MCO as 22 FI*NomenEst Klondike Kate 2 Naaras 11 (Nuoret) Padovano Nico EX1
118 MCO VII / MCO ds 24 FI*Krysos Powell 2 Uros 12 (Pennut) Padovano Nico Abs
119 MCO VII / MCO ns 22 FI*Pinewoods Cannonball 2 Uros 4 (GIP) Padovano Nico EX1 CAPS
120 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Montana Sky 2 Uros 6 (IP) Padovano Nico EX1 CAGPIB BIV
121 MCO VII / MCO ds 22 FI*Haapamäen Bernard Elmeri 2 Uros 8 (PR) Padovano Nico EX1 CAPIB
122 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Empire Of Moon 2 Uros 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS
123 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Chamberlain Pearls Of Moonlight 2 Uros 9 (Avoin) Chadaj Marek Abs
124 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Chatvallon Michael Gabriel 2 Uros 9 (Avoin) Chadaj Marek EX2
125 MCO VIII / MCO ns 03 24 FI*Krysos Zi´Aire 2 Uros 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
126 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Moggi Lolli Pop 2 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
127 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Escape's Phoebe 2 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 BIV NOM BIS
128 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*NomenEst Ivanhoe 2 Uros 2 (SP) Chadaj Marek KM NOM
129 MCO VIII / MCO ns 03 FI*Escape's Kid Bailey 2 Uros 8 (PR) Chadaj Marek EX1 CAPIB
130 NEM I / NEM d Samoel Erra Cherubino*PL 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
130 NEM I / NEM d Samoel Erra Cherubino*PL 2 Uros 1 (SC) Padovano Nico KM
131 NEM I / NEM n FI*NonServiam Belus 2 Uros 5 (IC) Padovano Nico EX1 CAGCIB
132 NEM I / NEM as 21 FI*Helaketun Born To Be Wild 2 Naaras 7 (CH) Padovano Nico EX1 CACIB
133 NEM I / NEM a 21 FI*Bmy-Moumou Lulu La Bamba 2 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX2
134 NEM I / NEM fs 21 FI*Lumikissan MaDonna 2 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX1 BIV NOM BIS
135 NEM I / NEM n FI*NonServiam Adimiron Black 2 Naaras 4 (GIP) Padovano Nico EX1 CAPS
136 NEM I / NEM n FI*NonServiam Blashyrkh 2 Uros 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP
137 NEM I / NEM n Kaplya Neva's Mystery 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
137 NEM I / NEM n Kaplya Neva's Mystery 2 Naaras 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP BIV NOM
138 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Charizard 2 Uros 1 (SC) Chadaj Marek KM BIV
139 NEM II / NEM n 09 FI*NonServiam Covetous Glance 2 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
140 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Great Polka 2 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX2
141 NEM II / NEM a 09 21 FI*NonServiam Chi Xi Sigma 2 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
142 NEM II / NEM f 09 21 FI*SoulSibster's BeLoved 2 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
143 NFO I / NFO n IT*Norr Venn's Eleanor Roosevelt 2 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
144 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 4 (GIP) Chadaj Marek EX1 CAPS NOM
145 NFO II / NFO n 09 FI*WitSarin Kyösti 2 Uros 8 (PR) Chadaj Marek EX1 CAPIB
146 NFO III / NFO a 24 FI*Tupuliinin Blue Moon 2 Uros 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
147 NFO III / NFO n 24 FI*Poutapäivän Kickstart My Heart 2 Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek Abs
148 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Mertsi 2 Uros 1 (SC) Stoa Caroline KM BIV NOM
149 NFO IV / NFO n 09 22 FI*GoldenFurry's Champion Charolais 2 Naaras 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
150 NFO IV / NFO n 09 22 FI*GoldenFurry's Maroon Maize 2 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
151 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Tupuliinin Blue Sky 2 Naaras 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
152 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Koivunpesän Parketti 2 Uros 8 (PR) Stoa Caroline EX1 CAPIB
153 NFO V / NFO f 24 FI*Poutapäivän Home Sweet Home 2 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
154 NFO V / NFO f FI*Tupuliinin Josefiina 2 Naaras 6 (IP) Padovano Nico EX1 CAGPIB
155 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella 2 Naaras 1 (SC) Padovano Nico KM
156 NFO VI / NFO e 09 22 FI*Tähtitassun Aleksanteri 2 Uros 3 (GIC) Padovano Nico EX1 CACS BIV
157 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Harmaaturkin Essi 2 Naaras 5 (IC) Padovano Nico EX1 CAGCIB
158 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Siniidan Chocolate Stripes 2 Naaras 7 (CH) Padovano Nico EX1 CACIB
159 NFO VI / NFO f 09 24 IT*Norr Venn's Edith Piaf 2 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
160 NFO IX / NFO w 64 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja 2 Uros 12 (Pennut) Billing Jørgen EX1 NOM
161 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 17 (Veteraani) Chadaj Marek 1 NOM BIS
161 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 4 (GIP) Padovano Nico EX1 CAPS NOM BIS
162 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan James Bond 2 Uros 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB
163 SIB IV / SIB n 03 23 Felis Felicis Hammer to Fall 2 Uros 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX1 NOM
164 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Tunturikissan Saga 2 Naaras 6 (IP) Billing Jørgen EX1 CAGPIB NOM
165 SIB V / SIB d 24 Nikodim Simba Valenika 2 Uros 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS
166 SIB V / SIB f 24 FI*Lumikissan MammaMia 2 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1 NOM
167 SIB V / SIB f 23 FI*Talvivaaran Delenn 2 Naaras 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB
168 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Lumikissan Grand Slam 2 Uros 5 (IC) Padovano Nico EX1 CAGCIB
169 SIB VI / SIB fy 09 22 S*Milashka's Yulia 2 Naaras 11 (Nuoret) Padovano Nico Abs
170 SIB VII / SIB ns 24 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum 2 Naaras 4 (GIP) Chadaj Marek EX1 CAPS
171 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Padovano Nico KM NOM
172 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Bmy-Moumou Midnight Melba 2 Naaras 8 (PR) Padovano Nico EX1 CAPIB
173 BEN n 22 S*KungsgardenCats Wilmer 3 Uros 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS
174 BEN n 24 FI*PurrGold Independent Ilia 3 Naaras 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC NOM
175 BEN n 24 KungsgardenCats Drop Of Rain 3 Uros 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1 NOM
176 BEN n 24 33 FI*PurrGold Luminous Lux 3 Uros 12 (Pennut) Wijbrands Anna EX1
177 BLH n FI*Duketin Lumikki 3 Naaras 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
178 BML I / BML ns 11 31 Jewels Choice Silver Ice 3 Uros 1 (SC) Van Roy Kristof KM
179 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Hopeajään Kimallus 3 Uros 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
180 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo 3 Uros 8 (PR) Van Roy Kristof EX1 CAPIB
181 BSH a SE*Lindhouse Pen y Fan 3 Uros 7 (CH) Wijbrands Anna EX1 CACIB
182 BSH a SE Lindhouse Alice in wonderland 3 Naaras 5 (IC) Wijbrands Anna EX1 CAGCIB NOM
183 BSH a FI*Coventry's Endymion 3 Uros 4 (GIP) Wijbrands Anna EX1 CAPS
184 BSH a FI*Feronian Lilja 3 Naaras 6 (IP) Wijbrands Anna EX1 CAGPIB BIV
185 BSH a FI*Hyrinän Alma 3 Naaras 10 (KAS) Wijbrands Anna EX1 CAP
186 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Vanrusselt Joeri 1 NOM BIS
186 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Van Roy Kristof KM NOM BIS
187 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile 3 Naaras 1 (SC) Van Roy Kristof KM
188 BSH h FI*Duketin Jasmiini 3 Naaras 7 (CH) Vanrusselt Joeri Abs
189 BSH f 22 FI*Coventry's Joy 3 Naaras 3 (GIC) Wijbrands Anna EX1 CACS
190 BSH f 03 FI*Ruusutarhan Aurelia 3 Naaras 12 (Pennut) Wijbrands Anna EX1
191 BSH b 21 33 FI*Duketin Kaunokki 3 Naaras 7 (CH) Wijbrands Anna BSH n 21 33
192 BUR n FI*Feirefiz Ravenlight 3 Uros 5 (IC) Wijbrands Anna EX1 CAGCIB
193 BUR n FI*Feirefiz Phantom Divine 3 Uros 9 (Avoin) Wijbrands Anna EX1 CAC
194 BUR n Xsansa Magic Valley*RU 3 Naaras 11 (Nuoret) Wijbrands Anna EX1 BIV NOM BIS
195 BUR n FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta 3 Naaras 4 (GIP) Wijbrands Anna EX1 CAPS
196 BUR n FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me 3 Naaras 6 (IP) Wijbrands Anna EX1 CAGPIB
197 BUR n WW19 Hany Brown Magic Valley, JW 3 Naaras 8 (PR) Wijbrands Anna EX1 CAPIB BIV NOM
198 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 1 (SC) Van Roy Kristof KM
199 BUR a FI*Feirefiz Another Brick In The Wall 3 Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
200 BUR b FI*Seirene Ipanema 3 Naaras 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
201 BUR b FI*Feirefiz Shine On You Crazy Diamond 3 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX2
202 BUR b Willie Winkie Magic Valley*RU 3 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
203 BUR b FI*Ninelli's Goodness Gracious 3 Uros 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1
204 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
204 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 2 (SP) Van Roy Kristof KM
205 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 2 (SP) Van Roy Kristof KM BIV NOM
206 BUR b FI*Mama-Alcialon Father's Son 3 Uros 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB
207 BUR c FI*Cattish Anne Bonny 3 Naaras 4 (GIP) Vanrusselt Joeri Abs
208 BUR d FI*Crossroads Casillas 3 Uros 9 (Avoin) Wijbrands Anna EX1 CAC
209 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 2 (SP) Wijbrands Anna KM NOM BIS
210 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 17 (Veteraani) Vanrusselt Joeri 3
210 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 2 (SP) Wijbrands Anna KM
211 BUR g FI*Hovikissan Nemesis 3 Naaras 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
212 BUR h FI*Pikkukuun Daisy Doo 3 Naaras 2 (SP) Van Roy Kristof KM
213 BUR h FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel 3 Naaras 4 (GIP) Van Roy Kristof EX1 CAPS
214 CYM 51-52 / CYM a 03 52 FI*Touchant Excellent Chance 3 Uros 5 (IC) Vanrusselt Joeri EX1 CAGCIB NOM
215 CYM 51-52 / CYM n 09 51 FI*Touchant Flirt de la Vie 3 Uros 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC
216 CYM 51-52 / CYM g 02 52 62 FI*Touchant Goutte d'Espérance 3 Naaras 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1 BIV NOM
217 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
217 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 6 (IP) Vanrusselt Joeri EX1 CAGPIB NOM
218 EUR ns FI*Pikku-Piun Superhessu 3 Uros 5 (IC) Wijbrands Anna EX1 CAGCIB
219 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 17 (Veteraani) Vanrusselt Joeri 1 NOM
219 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 2 (SP) Van Roy Kristof KM
220 EUR f 22 FI*Pikku-Piun Lempeä 3 Naaras 9 (Avoin) Wijbrands Anna EX1 CAC
221 EUR f 23 FI*Kontukatin Adalmiina 3 Naaras 10 (KAS) Wijbrands Anna EX1 CAP
222 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Van Roy Kristof KM
223 KOR FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin 3 Naaras 1 (SC) Van Roy Kristof KM BIV
224 KOR FI*Kattihovin Chiisai Kisu 3 Naaras 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS
225 KOR FI*Vekkuliverstaan Amorin Enkeli Samudaya 3 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
226 KOR FI*Duangchai Lily Malee 3 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1 BIV
227 KOR FI*Mythai Tydah Thong 3 Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1
228 KOR FI*Vekkuliverstaan Arya Stark 3 Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX2
229 KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 4 (GIP) Van Roy Kristof Abs
229 KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 17 (Veteraani) Vanrusselt Joeri Abs
230 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 17 (Veteraani) Vanrusselt Joeri 2
230 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP
231 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide 3 Uros 1 (SC) Wijbrands Anna KM BIV
232 MAN 51-52 / MAN fs 22 52 Auragold Heureka 3 Naaras 5 (IC) Wijbrands Anna EX1 CAGCIB
233 MAN 51-52 / MAN ns 09 52 FI*Touchant Gris Souris 3 Uros 11 (Nuoret) Wijbrands Anna EX1
234 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 6 (IP) Wijbrands Anna EX1 CAGPIB
235 MAN 53 / MAN e 53 FI*Maikain Lager Kisskiss 3 Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1 NOM
236 MAU n 24 FI*Anjupia's Aberystwyth Anwell Awst 3 Uros 11 (Nuoret) Wijbrands Anna EX1
237 MAU ns 24 FI*Walidah Capella 3 Naaras 11 (Nuoret) Wijbrands Anna EX1 BIV
238 MAU ns 24 FI*Chai-lai Lily Lysandra 3 Naaras 12 (Pennut) Wijbrands Anna EX2
239 MAU ns 24 FI*Chai-lai Maia Mingan 3 Naaras 12 (Pennut) Wijbrands Anna EX1
240 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Vanrusselt Joeri 2
240 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Van Roy Kristof KM NOM
241 OCI b 24 FI*Moosegrove Romeo JR 3 Uros 5 (IC) Wijbrands Anna EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
242 OCI b 24 FI*Vinkeä Eliitti-Elli 3 Naaras 5 (IC) Wijbrands Anna EX1 CAGCIB
243 OCI b 24 FI*Moosegrove Saphire 3 Naaras 12 (Pennut) Wijbrands Anna EX1 NOM
244 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Wijbrands Anna KM
245 OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle 3 Naaras 10 (KAS) Wijbrands Anna EX1 CAP
246 OCI o 24 FI*Vinkeä Kaneli-Taneli 3 Uros 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1 NOM BIS
247 OCI o 24 FI*Topspot Before Midnight 3 Naaras 4 (GIP) Van Roy Kristof EX1 CAPS
248 SRS I / SRS c Psipsina Batu 3 Uros 9 (Avoin) Wijbrands Anna EX1 CAC
249 SRS III / SRS d Psipsina Kipinä 3 Uros 8 (PR) Vanrusselt Joeri EX1 CAPIB NOM
250 SRS IV / SRS f 09 FI*Hämynhäivän Minnamanna 3 Naaras 10 (KAS) Wijbrands Anna EX1 CAP
251 SRS IX / SRS w 62 FI*Hämynhäivän Kallekolli 3 Uros 3 (GIC) Vanrusselt Joeri EX1 CACS
252 ABY n FI*Miragerie Ambrosia 4 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
253 ABY n FI*Woodcocks Moomintroll 4 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
254 ABY n FI*Lovedevotion Leticia 4 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM BIS
255 ABY n FI*Woodcocks Little My 4 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX2
256 ABY n FI*Kharn-Ka Pinball Wizard 4 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
257 ABY n FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc 4 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM
258 ABY a FI*Miragerie Beaudrie 4 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
259 ABY o S*Primuz-Zezam Rozetta 4 Naaras 3 (GIC) Billing Jørgen EX1 CACS
260 ABY p FI*Miragerie Béatrice 4 Naaras 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
261 BAL a 21 FI*Willicon Dorian Gray 4 Uros 10 (KAS) Vanrusselt Joeri EX1 CAP
262 BAL o 21 FI*Willicon Dracarys! 4 Uros 7 (CH) Vanrusselt Joeri Abs
263 CRX I / CRX o FI*Claypond's Katheline 4 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
264 CRX I / CRX n FI*Villains Naughty Naughty 4 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
265 CRX I / CRX n Changes Ziggy Stardust 4 Uros 17 (Veteraani) Stoa Caroline 1 NOM
265 CRX I / CRX n Changes Ziggy Stardust 4 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM BIV
266 CRX I / CRX o FI*Claypond's Farceur 4 Uros 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
267 CRX I / CRX b FI*Claypond's Justus 4 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
268 CRX II / CRX b 09 FI*VeeKasin Emolga 4 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
269 CRX III / CRX h FI*Derekaz Some Like It Hot 4 Naaras 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX1 NOM
270 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 4 Naaras 17 (Veteraani) Stoa Caroline 3
270 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 4 Naaras 2 (SP) Billing Jørgen KM
271 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun 4 Naaras 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS NOM BIS
272 CRX V / CRX n 24 FI*Claypond's Bon Nuit 4 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
273 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ansa Ikonen 4 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
274 DRX I / DRX c Gucci Artemidarex*PL 4 Uros 7 (CH) Vanrusselt Joeri EX1 CACIB
275 DRX I / DRX b FI*Fairy-Story's Ällösöpö 4 Naaras 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC BIV NOM
276 DRX I / DRX b FI*WildWilderness Donna 4 Naaras 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX2
277 DRX VI / DRX n 09 24 FI*WildWilderness Hazel 4 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
278 DRX VII / DRX b 33 LV*Dea Dia Kasharelia 4 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
279 OLH c 25 FI*BaliDancer's Gaius 4 Uros 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS NOM
280 OLH ns 24 FI*Frostnight's Shadegrown 4 Uros 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
281 OSH b S*Häveröortens* Gingerbread 4 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1 NOM
282 OSH n 24 FI*LoudMeow Colors of the Wind 4 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1 NOM
283 OSH n 24 S*Häveröortens* Tyra Trollpacka 4 Naaras 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS NOM
284 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
284 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 1 (SC) Billing Jørgen KM NOM
285 OSH a 24 Egill of Monoceros 4 Uros 3 (GIC) Billing Jørgen EX1 CACS
286 OSH a 24 FI*LoudMeow Stormwind 4 Uros 12 (Pennut) Billing Jørgen EX1 BIV NOM BIS
287 OSH a 24 FI*LoudMeow Blue Wind 4 Naaras 12 (Pennut) Billing Jørgen EX1
288 OSH a 25 FI*LoudMeow Born on the Sun 4 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB NOM BIS
289 OSH b 24 FI*Vintterin Tenho Sulonpoika 4 Uros 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
290 OSH b 24 Hermes v. Imporio A 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
290 OSH b 24 Hermes v. Imporio A 4 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB BIV
291 OSH b 24 FI*Bitterblues Chili Cheyenne 4 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
292 OSH c 24 FI*LoudMeow Moonshine 4 Uros 2 (SP) Billing Jørgen KM
293 OSH c 24 FI*LoudMeow Full Moon 4 Uros 4 (GIP) Billing Jørgen EX1 CAPS
294 OSH d 22 FI*Nazarlik Jon-Woo 4 Uros 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1 NOM
295 OSH d 24 Helios v. Imporio A 4 Uros 5 (IC) Vanrusselt Joeri EX1 CAGCIB NOM
296 OSH d 24 FI*Choose DareDeVill 4 Uros 10 (KAS) Vanrusselt Joeri EX1 CAP NOM
297 OSH f 22 Ophra Tabby Cat 4 Naaras 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
298 OSH f 24 FI*Millamarin Kermakaramelli 4 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
299 OSH ns 24 FI*Millamarin Koodinimi Hidas 4 Uros 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS
300 OSH n 03 Apocalyptica Zorro 4 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB NOM BIS
301 RUS FI*Hana-Bi Virvatuli 4 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
302 RUS Katzenhof Urho 4 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1 BIV
303 RUS Katzenhof Christina Regina 4 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
304 RUS FI*Janatuisen Sandrino Il Vivace 4 Uros 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
305 SIA n FI*Deraza Royal Rock-A-Berry 4 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
306 SIA n FI*Selcouth Cat of Kindness 4 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir Abs
307 SIA n FI*Vintterin Pauli Miinanpoika 4 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
308 SIA a FIN*Kelmikerhon Tarot 4 Naaras 17 (Veteraani) Stoa Caroline 2
308 SIA a FIN*Kelmikerhon Tarot 4 Naaras 2 (SP) Billing Jørgen KM
309 SIA c FI*Kelmikerhon Ilakoiva Oiva 4 Uros 12 (Pennut) Billing Jørgen EX1
310 SIA j FI*Kelmikerhon Ilomielin Mimmi 4 Naaras 12 (Pennut) Billing Jørgen EX1
311 SIA n 21 Alyaska Bersia 4 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
312 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Billing Jørgen KM NOM
313 SOM n FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave 4 Uros 3 (GIC) Billing Jørgen Abs
314 SOM n FI*Lamadegaan Feel The Magic 4 Naaras 3 (GIC) Billing Jørgen EX1 CACS
315 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 17 (Veteraani) Stoa Caroline 2
315 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 2 (SP) Billing Jørgen KM NOM
316 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 17 (Veteraani) Stoa Caroline 1 NOM BIS
316 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Billing Jørgen KM NOM BIS
317 SPH I / SPH n FI*Wanadoo Peter Parker 4 Uros 11 (Nuoret) Billing Jørgen Abs
318 SPH II / SPH n 02 64 FI*Hebblas Xiander 4 Uros 4 (GIP) Billing Jørgen EX1 CAPS
319 SPH III / SPH d FI*Hobbitqueen's Unsullied Joy 4 Uros 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC
320 SPH IV / SPH f 01 62 Newans Melissa 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
320 SPH IV / SPH f 01 62 Newans Melissa 4 Naaras 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
321 SPH IV / SPH f 03 FI*Hobbitqueen's Untamed Sky 4 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
322 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Ambermoon 4 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1 BIV
323 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful 4 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM NOM
324 SPH V / SPH d 03 32 FI*Hobbitqueen's Sirius 4 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir Abs
325 SPH V / SPH f 03 32 Murashoff Aurora Borealis 4 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
326 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Vincent 4 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
327 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 4 Uros 17 (Veteraani) Stoa Caroline 3
327 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 4 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
328 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM BIV NOM
329 SPH V / SPH f 03 33 FI*Hebblas Ximena 4 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM
330 THA n Tekila Sanchitos 4 Naaras 5 (IC) Billing Jørgen EX2
331 THA n Magic Thai Goblin's Toto 4 Uros 9 (Avoin) Billing Jørgen EX1 CAC BIV
332 THA n Jasmine Tajska Chata*PL 4 Naaras 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB
333 HCS Pantteri Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wijbrands Anna 3
334 HCS Toffee Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wijbrands Anna 4
335 HCS Kiusa Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wijbrands Anna 2
336 HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Padovano Nico 1 NOM
336 HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Dorgiakis George 1 NOM BIS
337 HCS Elis Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wijbrands Anna 1 NOM BIS
368 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Billing Jørgen ACL III, ACL XI, ACS XI, MCO III, MCO IV, NFO IX, SIB IV, ABY o, CRX III, OSH a 24, OSH c 24, SIA a, SIA c, SIA j, SOM n, SPH I, SPH II, THA n 41
Chadaj Marek ACS III, ACS IV, ACS VIII, MCO I, MCO II, MCO VIII, NEM II, NFO I, NFO II, NFO III, SIB V, SIB VII, VET 1, VET 2 41
Dorgiakis George EXO n 22, PER d, PER n 22, PER n 03 24, PER a 03 23, RAG a, RAG a 21, RAG n 04, RAG a 03, RAG c 04, RAG d 04, RAG g 04, RAG n 04 21, RAG a 04 21, SBI n, SBI d, SBI e, SBI h, SBI e 21, VET Kotikissat 36
Isakov Vladimir ABY n, CRX I, CRX II, CRX V, DRX VI, OSH a 25, OSH f 24, SIA n, SIA n 21, SPH V 28
Lund Lone EXO n, EXO n 24, EXO n 03 22, EXO f 03 22, PER e 02 62, PER f 33, RAG n, RAG h, RAG n 03, RAG a 04, RAG a 03 21, SBI a, SBI f, SBI a 21, SBI b 21, SBI n 21, SBI as 21 31
Padovano Nico MCO V, MCO VII, NEM I, NFO V, NFO VI, SIB III, SIB VI, SIB VIII, HCS 40
Stoa Caroline ACL IV, ACS VII, ACS X, MCO VI, NFO IV, ABY a, CRX IV, DRX VII, OLH c 25, OLH ns 24, OSH b, OSH n 24, OSH b 24, OSH ns 24, OSH n 03, RUS, SPH IV, VET 4 43
Van Roy Kristof BML I, BSH f, BSH g, BUR a, BUR b, BUR h, EUR a 24, EUR f 24, KOR, MAN 53, OCI n 24, OCI o 24 30
Vanrusselt Joeri BEN n 22, BEN n 24, BLH n, BSH h, BUR c, BUR g, CYM 51-52, SRS III, SRS IX, ABY p, BAL a 21, BAL o 21, DRX I, OSH d 22, OSH d 24, OSH n 22, SPH III, VET 3 30
Wijbrands Anna BEN n 24 33, BSH a, BSH f 22, BSH f 03, BSH b 21 33, BUR n, BUR d, BUR f, EUR ns, EUR f 22, EUR f 23, MAN 51-52, MAU n 24, MAU ns 24, OCI b 24, SRS I, SRS IV, HCS 40
10 tuomaria.