Omakissa
SUROK ry 162. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 21.7.2019 Loppuu 21.7.2019
Ilmoittautuminen alkaa 10.3.2019 Ilmoittautuminen loppuu 14.6.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 9.7.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 550   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut RAG BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Hämeenlinna
Toimihenkilöt Eeva Lindblom (näyttelysihteeri) p. 050-346 6746, show@surok.fi
Kantohaka 4 H 31, 02410 KIRKKONUMMI

Paula Puotiniemi (näyttelypäällikkö) p. 0400 431655, nayttelypaallikko@surok.fi
Sari Kulha (pääassistentti)  assistentit@surok.fi
Outi Vallenius (yhdistyksen pj, hyvinvointivastaava) p. 045 1382336
Anne Nevala (sihteeri) p. 050 469 0960
Sari Sinkko (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi
Lisätietoja SUROK jäsen 35 € / kissa / pv
• FIFe-jäsen 39 € / kissa / pv
• FIFen ulkopuolinen 50 €/ kissa / pv
• Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 35 € / 39 € / kissa.
• Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €
• Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan
• Leimakortit käytössä (Emme vaihda BIS-ruusukkeita leimoihin)
• Tähän näyttelyyn emme ota ollenkaan kaverikissoja.
 
Viimeinen rokotuspäivä 5.7.2019

Kissanhiekat näyttelyhäkkiin tarjoaa PrimaCat

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 144 139 2 0 3
2 153 152 0 0 1
3 112 106 2 0 4
4 178 174 3 0 1
Kotikissat 14 14 0 0 0
Yhteensä 601 585 7 0 9

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI*Elrikan Fantastic Feeling 1 Uros 10 (KAS) Carnbrand Åsa EX1 CAP
2 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 1 (SC) Memedov Zvezdan KM
3 EXO n FI*AzuLejo's Coston Caunis 1 Naaras 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1 NOM
4 EXO f FI*Shamirin Charming Cherie 1 Naaras 4 (GIP) Carnbrand Åsa EX1 No Cert
4 EXO f FI*Shamirin Charming Cherie 1 Naaras 17 (Veteraani) Kaae Dorte 4
5 EXO n 22 FI*AzuLejo's BraveHeart 1 Uros 1 (SC) Memedov Zvezdan KM NOM
6 EXO n 22 Ayser's ZZ Top 1 Uros 7 (CH) Memedov Zvezdan EX1 CACIB
7 EXO n 22 Ayser's Wild Tabby 1 Uros 4 (GIP) Memedov Zvezdan EX1 No Cert
8 EXO n 22 FI*AzuLejo's Swanheart 1 Naaras 6 (IP) Memedov Zvezdan Abs
9 EXO n 24 Ayser's Magic-of-Shadows 1 Uros 3 (GIC) Carnbrand Åsa EX1 CACS
10 EXO n 24 FI*Jarbabin Yonne Byron 1 Uros 9 (Avoin) Carnbrand Åsa EX1 CAC
11 EXO f 24 FI*Aamukasteen Cosmic Girl 1 Naaras 17 (Veteraani) Kaae Dorte 1 NOM BIS
11 EXO f 24 FI*Aamukasteen Cosmic Girl 1 Naaras 4 (GIP) Carnbrand Åsa EX1 CAPS
12 EXO n 03 24 FI*Jewelstory You Look Good 1 Uros 10 (KAS) Carnbrand Åsa EX1 CAP NOM BIS
13 PER w 62 Sumava's Sumava's Nikhar 1 Naaras 5 (IC) Carnbrand Åsa EX1 CAGCIB
14 PER n FI*AzuLejo's Caameen Comee 1 Uros 12 (Pennut) Carnbrand Åsa EX1 NOM BIS
15 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 5 (IC) Carnbrand Åsa EX1 CAGCIB
16 PER d FI*Mimosan Viper 1 Uros 5 (IC) Carnbrand Åsa EX1 CAGCIB NOM BIS
17 PER d FI*Kultaviiksen Ramona 1 Naaras 9 (Avoin) Carnbrand Åsa EX1 CAC
18 PER f Sumava's Amanda 1 Naaras 2 (SP) Memedov Zvezdan KM
19 PER n 22 FI*AzuLejo's Heartbreaker 1 Uros 2 (SP) Carnbrand Åsa KM
20 PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
20 PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya 1 Naaras 1 (SC) Carnbrand Åsa Abs
21 PER f 24 FI*Timanfaya She Will Be Loved 1 Naaras 4 (GIP) Carnbrand Åsa EX1 CAPS
22 PER ns 22 62 Kisuicat's Love Me Better 1 Naaras 11 (Nuoret) Carnbrand Åsa Abs
23 PER ns 24 62 FI*Timanfaya More Than Words 1 Uros 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB
24 PER ds 11 FI*Kultaviiksen Poseidon 1 Uros 5 (IC) Carnbrand Åsa EX1 CAGCIB
25 PER n 03 24 FI*Whispers Neville 1 Uros 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB
26 PER f 33 Ayser's You Really Got Me 1 Naaras 9 (Avoin) Memedov Zvezdan EX1 CAC
27 RAG n FI*Maplehill's Captain Sparrow 1 Uros 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1
28 RAG n FI*Jylhärinteen Hilja 1 Naaras 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1
29 RAG n S*Mariamores O'Lala of Adonis 1 Naaras 4 (GIP) Memedov Zvezdan EX1 CAPS NOM
30 RAG n FI*Snowrag Frisco Kid 1 Uros 6 (IP) Memedov Zvezdan EX1 CAGPIB BIV
31 RAG n FI*Barfait's Aisha 1 Naaras 6 (IP) Memedov Zvezdan EX1 CAGPIB
32 RAG n Gayaneh Ideo Iuxta 1 Uros 8 (PR) Memedov Zvezdan EX1 CAPIB
33 RAG n FI*Jylhärinteen Chili 1 Naaras 8 (PR) Memedov Zvezdan EX1 CAPIB
34 RAG n FI*Jylhärinteen Neilikka 1 Naaras 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX2
35 RAG n FI*Maplehill's Marshmallow 1 Naaras 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX1 CAP
36 RAG a FI*Helmikeijun Pink Panther Pearl 1 Naaras 5 (IC) Memedov Zvezdan EX2
37 RAG a FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira 1 Naaras 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
38 RAG a FI*Satinante's Bluebird Xara Florinna 1 Naaras 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX2
39 RAG a FI*Satinante's Bluebird Xenia Forella 1 Naaras 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1 NOM
40 RAG a FI*Barfait's Alfie 1 Uros 2 (SP) Memedov Zvezdan KM NOM BIS
41 RAG a FI*Barfait's Sunshine 1 Naaras 2 (SP) Memedov Zvezdan KM
42 RAG c Mokotuvan Nutukka Utuinen 1 Uros 3 (GIC) Carnbrand Åsa EX1 CACS
43 RAG d FI*Pehmis Punainen Pikkutiikeri 1 Uros 7 (CH) Berner Annika EX1 CACIB
44 RAG n 21 FI*Jylhärinteen Toivo 1 Uros 12 (Pennut) Moroni Sara EX2
45 RAG n 21 FI*Jylhärinteen Usko 1 Uros 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
46 RAG n 21 FI*Collicatin Karibian Sun 1 Uros 2 (SP) Moroni Sara KM
47 RAG a 21 FI*Jylhärinteen Tuisku 1 Uros 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS NOM
48 RAG e 21 Kin edler von den Lichtalben 1 Uros 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX1 CAP
49 RAG f 21 FI*Helmikeijun Aloya Pearl 1 Naaras 3 (GIC) Moroni Sara EX1 CACS
50 RAG n 03 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn 1 Uros 1 (SC) Moroni Sara KM BIV NOM BIS
51 RAG n 03 FI*Valkokullan Magnum 1 Uros 3 (GIC) Moroni Sara EX1 CACS
52 RAG n 03 S*Krickelins Vivian 1 Naaras 7 (CH) Moroni Sara Abs
53 RAG n 03 FI*DollyCats The Pride 1 Uros 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC
54 RAG n 03 Starring Hero 1 Uros 9 (Avoin) Moroni Sara EX2
55 RAG n 03 FI*Celestial's Punkero-Patti 1 Naaras 7 (CH) Moroni Sara EX1 CACIB
56 RAG n 03 FI*Collicatin Hersyvä Hertta 1 Naaras 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC NOM
57 RAG n 03 FI*Midnightdolls Cinnamon Girl 1 Naaras 11 (Nuoret) Moroni Sara EX1
58 RAG n 03 FI*Riihikatin Sofie Girl Gone Wild 1 Naaras 11 (Nuoret) Moroni Sara Abs
59 RAG n 03 FI*Barfait's Ines 1 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1 NOM BIS
60 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star 1 Uros 6 (IP) Moroni Sara EX1 CAGPIB NOM
61 RAG n 04 George Azure Eyes*PL 1 Uros 3 (GIC) Carnbrand Åsa EX1 CACS BIV NOM
62 RAG n 04 FI*Darkie's Yume 1 Uros 5 (IC) Carnbrand Åsa EX1 CAGCIB
63 RAG n 04 FI*Purppuralinnan Prinssi Wilhard 1 Uros 7 (CH) Carnbrand Åsa EX1 No Cert
64 RAG n 04 FI*Dollyblues Radio Girl 1 Naaras 9 (Avoin) Carnbrand Åsa Abs
65 RAG n 04 FI*Barfait's Gizmo 1 Uros 11 (Nuoret) Carnbrand Åsa EX1 NOM
66 RAG n 04 Gayaneh Rhodomela rosa 1 Naaras 11 (Nuoret) Carnbrand Åsa EX1
67 RAG n 04 FI*Maplehill's Captain Morgan 1 Uros 12 (Pennut) Carnbrand Åsa EX2
68 RAG n 04 SE*Mollydoll's Bernard Of Tofslan 1 Uros 12 (Pennut) Carnbrand Åsa EX1 BIV NOM
69 RAG n 04 FI*Maplehill's Madame Myself 1 Naaras 12 (Pennut) Carnbrand Åsa EX1
70 RAG n 04 PL*My Butterfly Shira 1 Naaras 12 (Pennut) Carnbrand Åsa EX2
71 RAG n 04 FI*AijaiCats Promising Pele 1 Uros 6 (IP) Carnbrand Åsa EX2
72 RAG n 04 FI*Valkokullan Voima 1 Uros 6 (IP) Carnbrand Åsa EX1 CAGPIB NOM
73 RAG n 04 Ryoko edle von den Lichtalben 1 Naaras 6 (IP) Carnbrand Åsa Abs
74 RAG n 04 FI*Mayapaw's Popol Vuh 1 Naaras 17 (Veteraani) Edvardsen Geir Johan 1 NOM BIS
74 RAG n 04 FI*Mayapaw's Popol Vuh 1 Naaras 8 (PR) Carnbrand Åsa EX1 CAPIB BIV NOM
75 RAG n 04 FI*Barfait's Cosmo 1 Uros 8 (PR) Carnbrand Åsa Abs
76 RAG a 03 FI*Ragtail Rihanna 1 Naaras 9 (Avoin) Moroni Sara Abs
77 RAG a 03 FI*Barfait's Gilda 1 Naaras 11 (Nuoret) Moroni Sara EX2
78 RAG a 03 FI*Barfait's Grace 1 Naaras 11 (Nuoret) Moroni Sara EX1 NOM BIS
79 RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko 1 Uros 2 (SP) Moroni Sara KM
80 RAG a 03 La Belleza Ragdolls Topaz 1 Naaras 2 (SP) Moroni Sara KM BIV NOM BIS
81 RAG a 03 FI*Satinante's Norma Natalie 1 Naaras 8 (PR) Moroni Sara Abs
82 RAG a 03 FI*Snowrag Jungle Love 1 Naaras 8 (PR) Moroni Sara EX1 CAPIB
83 RAG a 03 FI*Dolldesire's Abu 1 Uros 10 (KAS) Moroni Sara EX1 CAP
84 RAG a 03 FI*Dollyblues You Are The Sunshine 1 Naaras 10 (KAS) Moroni Sara EX1 CAP
85 RAG a 04 FI*Celestial's La Primo de Pancho 1 Uros 1 (SC) Berner Annika KM BIV NOM
86 RAG a 04 FI*Helmikeijun Tiny Pearl 1 Uros 5 (IC) Berner Annika EX1 CAGCIB
87 RAG a 04 FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer 1 Naaras 5 (IC) Berner Annika EX1 CAGCIB NOM
88 RAG a 04 FI*Maplehill's Lady Pink 1 Naaras 7 (CH) Berner Annika EX1 CACIB
89 RAG a 04 FI*Satinante's Twinings Catherine 1 Naaras 9 (Avoin) Berner Annika EX1 CAC
90 RAG a 04 FI*Snowrag Jungle Fever 1 Naaras 9 (Avoin) Berner Annika EX2
91 RAG a 04 FI*Ragtail Tiffany of Thor 1 Naaras 12 (Pennut) Berner Annika EX1
92 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom 1 Naaras 2 (SP) Berner Annika KM BIV NOM
93 RAG a 04 FI*Lukanpuron Corona Borealis 1 Uros 6 (IP) Berner Annika EX1 CAGPIB NOM
94 RAG a 04 FI*Valkokullan Daim 1 Uros 6 (IP) Berner Annika EX2
95 RAG a 04 Solenzara's Solomon Jack 1 Uros 6 (IP) Berner Annika EX3
96 RAG a 04 FI*Colorstar's Merry Hope 1 Naaras 6 (IP) Berner Annika EX1 CAGPIB
97 RAG a 04 FI*Wildemar Lily 1 Naaras 8 (PR) Berner Annika EX1 CAPIB
98 RAG a 04 FI*Helmikeijun Granite Pearl 1 Uros 8 (PR) Berner Annika EX1 No Cert
99 RAG c 04 FI*Utuinen Taste of Plum 1 Uros 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS
100 RAG e 04 FI*Tammikatin Hunajanassu 1 Uros 4 (GIP) Berner Annika EX1 CAPS
101 RAG f 03 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd 1 Naaras 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS
102 RAG f 03 FI*Celestial's Kaunehin Oot 1 Naaras 7 (CH) Memedov Zvezdan EX1 CACIB
103 RAG f 04 FI*Celestial's Aitoo Asiaa 1 Naaras 7 (CH) Moroni Sara EX1 CACIB
104 RAG g 04 FI*Uniklubin Tirlittan 1 Naaras 3 (GIC) Berner Annika EX1 No Cert
105 RAG g 04 FI*Darkie's Benzaiten 1 Naaras 10 (KAS) Berner Annika EX1 CAP
106 RAG n 03 21 Gayaneh Quadrata 1 Naaras 9 (Avoin) Berner Annika EX1 CAC
107 RAG n 04 21 Gayaneh Macoma merlin 1 Uros 10 (KAS) Berner Annika EX1 CAP BIV
108 RAG n 04 21 FI*Jylhärinteen Aarre 1 Uros 12 (Pennut) Berner Annika EX1 NOM
109 RAG n 04 21 Gayaneh Helius Hilaris 1 Uros 6 (IP) Berner Annika EX1 CAGPIB
110 RAG n 04 21 FI*Darkie's Bishamonten 1 Uros 10 (KAS) Berner Annika EX2
111 RAG a 04 21 Gayaneh Littorella igitur 1 Naaras 6 (IP) Carnbrand Åsa EX1 CAGPIB
112 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 1 Naaras 17 (Veteraani) Kaae Dorte 3
112 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 1 Naaras 1 (SC) Carnbrand Åsa KM BIV
113 SBI n FI*Lofanna Guernica 1 Naaras 3 (GIC) Carnbrand Åsa EX1 CACS
114 SBI n FI*Kattimäen Niila Onni 1 Uros 5 (IC) Carnbrand Åsa EX1 CAGCIB
115 SBI n FI*Chirybiry's Sweet Angelica 1 Naaras 7 (CH) Carnbrand Åsa EX1 CACIB
116 SBI n FI*Birmayan Galadriel 1 Naaras 4 (GIP) Carnbrand Åsa Abs
117 SBI a FI*Ziazan Michi 1 Naaras 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB NOM BIS
118 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 1 (SC) Carnbrand Åsa KM NOM
119 SBI b FI*JoJon Duixiang Mei 1 Uros 11 (Nuoret) Carnbrand Åsa EX1
120 SBI f EE*Qween Stefani Klaudia 1 Naaras 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS
121 SBI h FI*Mototassun Ruusu-Roosa 1 Naaras 4 (GIP) Carnbrand Åsa EX1 CAPS NOM
122 SBI n 21 FI*Mimitan Levi 1 Uros 7 (CH) Memedov Zvezdan EX1 CACIB
123 SBI n 21 FI*Pirimirrin Neckar 1 Uros 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1
124 SBI n 21 FIN*JoJon Usambara 1 Naaras 17 (Veteraani) Kaae Dorte 2
124 SBI n 21 FIN*JoJon Usambara 1 Naaras 4 (GIP) Memedov Zvezdan EX1 CAPS
125 SBI n 21 FI*Saca's Azzurro Daimler 1 Uros 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX1 CAP
126 SBI a 21 Picolina v. Fuchswinkel 1 Naaras 1 (SC) Memedov Zvezdan KM
127 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 2 (SP) Memedov Zvezdan KM NOM BIS
128 SBI c 21 FI*Ziazan Inessa 1 Naaras 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB
129 SBI f 21 FI*ElfQuest Quanna 1 Naaras 6 (IP) Memedov Zvezdan EX1 CAGPIB
130 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 1 Uros 17 (Veteraani) Kaae Dorte 1 NOM
130 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 1 Uros 2 (SP) Memedov Zvezdan KM
131 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI*Bastetin Alaattin 1 Uros 8 (PR) Memedov Zvezdan EX1 CAPIB NOM
132 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Unikuun Rokki Rinsessa 1 Naaras 9 (Avoin) Memedov Zvezdan EX1 CAC
133 ACL III / ACL b 22 Curland Unique 2 Uros 5 (IC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAGCIB NOM BIS
134 ACL IV / ACL n 01 21 63 FI*Siriuksen XianCurl 2 Naaras 7 (CH) Moroni Sara EX1 CACIB
135 ACL XI / ACL f 03 21 33 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen 2 Naaras 1 (SC) Skotarczyk Miroslaw KM NOM
136 ACL XI / ACL ns 09 21 33 FI*Debals Michigan 2 Uros 3 (GIC) Skotarczyk Miroslaw Abs
137 ACS III / ACS n 22 FI*Siriuksen TritonCurl 2 Uros 1 (SC) Björkander Lena KM NOM
138 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 2 (SP) Björkander Lena KM
139 MCO I / MCO n Corleone Melluandia*PL 2 Uros 7 (CH) Skotarczyk Miroslaw EX1 CACIB
140 MCO I / MCO n PL*Dark Age Magic 2 Uros 9 (Avoin) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAC
141 MCO II / MCO a 03 FI*Chamberlain Keep On Rocking 2 Uros 5 (IC) Moroni Sara EX1 CAGCIB
142 MCO II / MCO a 09 FI*KingLeo's Jacquesson So High 2 Uros 8 (PR) Moroni Sara Abs
143 MCO II / MCO n 09 FI*LovelyLife Stand By Me Sylvester 2 Uros 8 (PR) Moroni Sara EX1 CAPIB
144 MCO III / MCO n 22 FI*KingLeo's Here's to Freedom 2 Uros 1 (SC) Björkander Lena KM
145 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS
146 MCO III / MCO n 22 FI*Kasmasiinin Daffy 2 Uros 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
147 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Forever Diamond 2 Naaras 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS NOM
148 MCO III / MCO a 22 PL*Dark Age Milana 2 Naaras 7 (CH) Björkander Lena EX1 CACIB
149 MCO III / MCO n 25 FI*NineTales Prince Charming 2 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
150 MCO III / MCO n 22 FI*LovelyLife Starry Sky Kuutar 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1 BIV
151 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox 2 Uros 2 (SP) Björkander Lena KM
152 MCO III / MCO n 23 FI*Chamberlain Orionis Alnitak 2 Uros 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB
153 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Escape's Little Cedric 2 Uros 1 (SC) Skotarczyk Miroslaw Abs
154 MCO IV / MCO n 09 22 DK Red Line's Zorba 2 Uros 3 (GIC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CACS
155 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull 2 Uros 5 (IC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAGCIB BIV
156 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Libbie Slow Bear 2 Naaras 5 (IC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAGCIB
157 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Escape's Powell 2 Uros 11 (Nuoret) Skotarczyk Miroslaw EX2
158 MCO IV / MCO n 09 25 LV*BBMC Nitro 2 Uros 11 (Nuoret) Skotarczyk Miroslaw EX1 BIV NOM BIS
159 MCO VII / MCO gs FI*ArcticaWarriors Mary Lou 2 Naaras 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX1
160 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Rare Diamond 2 Naaras 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX1
161 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Goldenstream's Chanel 2 Naaras 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX3
162 MCO IV / MCO n 09 22 FI*LovelyLife Starry Sky Aurora 2 Naaras 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX2
163 MCO IV / MCO a 03 22 FI*Goldenstream's Ultra Bra 2 Naaras 17 (Veteraani) Krogh Minna 2
163 MCO IV / MCO a 03 22 FI*Goldenstream's Ultra Bra 2 Naaras 10 (KAS) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAP
164 MCO V / MCO g 22 FI*SolarWind's Epione 2 Naaras 7 (CH) Edvardsen Geir Johan Abs
165 MCO VII / MCO ds 22 FI*A'Dreams MC Red Bachelor 2 Uros 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX1
166 MCO V / MCO d 22 FI*Escape's Portos Lion 2 Uros 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV
167 MCO V / MCO f 22 FI*Blackcurrant The Flower of Carnage 2 Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX2
168 MCO V / MCO d FI*Hemingway's Dana Scully 2 Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX1
169 MCO V / MCO d 25 FI*NineTales Quake 2 Uros 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX1
170 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*Stout-hearted Victorious Love 2 Naaras 3 (GIC) Berner Annika EX1 CACS
171 MCO VI / MCO d 09 23 Gryfin Lillycubs*PL 2 Uros 5 (IC) Berner Annika EX1 CAGCIB
172 MCO VI / MCO f 09 LV*BBMC Galaxy Star 2 Naaras 5 (IC) Berner Annika Abs
173 MCO VI / MCO f 03 22 Galaxy Maryel Eva 2 Naaras 9 (Avoin) Berner Annika Abs
174 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Chamberlain Quite the Best 2 Uros 11 (Nuoret) Berner Annika EX1 BIV NOM
175 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Escape's O'Miziaki 2 Uros 11 (Nuoret) Berner Annika EX2
176 MCO VI / MCO f 09 22 FI*LovelyLife You Raise Me Up Ylvie 2 Naaras 11 (Nuoret) Berner Annika Abs
177 MCO VI / MCO g 02 62 FI*Stout-hearted Just a Daydream 2 Naaras 12 (Pennut) Berner Annika EX1 NOM
178 MCO VI / MCO f 09 23 FI*Stout-hearted Tazmin 2 Naaras 4 (GIP) Berner Annika EX1 CAPS
179 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Chamberlain Orionis Alnilam 2 Uros 8 (PR) Berner Annika EX1 CAPIB
180 MCO VI / MCO f 03 FI*Goldenstream's Woman in Red 2 Naaras 10 (KAS) Berner Annika EX1 CAP BIV NOM
181 MCO VII / MCO ds ES*Gattacamoon Rob Roy 2 Uros 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan Abs
182 MCO VII / MCO ds 22 FI*Pinewoods Child of Vision 2 Naaras 7 (CH) Edvardsen Geir Johan Abs
183 MCO VII / MCO as 22 Othello de la Fierte du Maine 2 Uros 9 (Avoin) Edvardsen Geir Johan EX1 No Cert
184 MCO VII / MCO ns Guerlain Real Love*RU 2 Uros 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX1
185 MCO VII / MCO ns 25 FI*Blackcurrant O- Ren Ishii 2 Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV
186 MCO VII / MCO fs 22 Genewa Real Love*RU 2 Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX2
187 MCO VII / MCO as 22 FI*Rotcat Quick Silver 2 Uros 2 (SP) Edvardsen Geir Johan KM
188 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Montana Sky 2 Uros 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB BIV NOM
189 MCO VII / MCO as FI*LovelyLife X-Box Xiumin 2 Uros 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan EX1 CAP
190 MCO VIII / MCO ns 09 Caesar Gai Yuli LeonilaCoon*RU 2 Uros 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
191 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Escape's Phoebe 2 Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV NOM
192 MCO VIII / MCO es 09 22 Flamenco Estate Pearls*RU 2 Naaras 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX1
193 MCO VIII / MCO ns 03 FI*Escape's Kid Bailey 2 Uros 8 (PR) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPIB
194 NEM I / NEM n FI*Pikku-Priin Glamorous Senga Sengana 2 Naaras 11 (Nuoret) Skotarczyk Miroslaw EX2
195 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Glossy Bounty 2 Naaras 11 (Nuoret) Skotarczyk Miroslaw EX1 BIV
196 NEM I / NEM fs 21 FI*Lumikissan MaDonna 2 Naaras 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX1 NOM
197 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Charizard 2 Uros 15 (Siitos) Björkander Lena
197 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Charizard 2 Uros 1 (SC) Björkander Lena KM
198 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Great Polka 2 Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1 BIV
199 NEM II / NEM fs 09 21 FI*SoulSibster's BeLoved 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
200 NFO I / NFO n FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen 2 Naaras 3 (GIC) Björkander Lena EX1 No Cert
201 NFO II / NFO n 09 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry 2 Uros 1 (SC) Skotarczyk Miroslaw KM BIV
202 NFO II / NFO n 09 S*Tigerögas Woodallite 2 Naaras 5 (IC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAGCIB
203 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Black Plum 2 Naaras 9 (Avoin) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAC
204 NFO II / NFO a 09 S*Drakborgens Ingela Pingela 2 Naaras 9 (Avoin) Skotarczyk Miroslaw Abs
205 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
205 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 17 (Veteraani) Krogh Minna 4
205 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 2 (SP) Skotarczyk Miroslaw KM
206 NFO II / NFO n 02 64 FI*Siniidan Boomerang 2 Uros 6 (IP) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAGPIB BIV
207 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 6 (IP) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAGPIB
208 NFO III / NFO n 22 FI*GoldenFurry's Lively Limousin 2 Naaras 9 (Avoin) Berner Annika EX1 CAC
209 NFO III / NFO a 24 FI*Hopeahännän Metsänneito 2 Naaras 4 (GIP) Berner Annika EX1 CAPS
210 NFO III / NFO n 22 S*Milda ma Tildes Jet-Seth 2 Uros 8 (PR) Berner Annika EX1 CAPIB
211 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Mertsi 2 Uros 1 (SC) Moroni Sara KM
212 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Keijo 2 Uros 3 (GIC) Moroni Sara EX1 CACS NOM
213 NFO IV / NFO n 03 24 FI*FoxyPaw's Spin Doctor 2 Uros 5 (IC) Moroni Sara EX1 CAGCIB
214 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Sysiässä 2 Uros 5 (IC) Moroni Sara EX2
215 NFO IV / NFO n 09 22 FI*GoldenFurry's Champion Charolais 2 Naaras 5 (IC) Moroni Sara EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
216 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Jarraun's Skog Harold 2 Uros 7 (CH) Moroni Sara EX1 CACIB
217 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Hellä Lempi 2 Naaras 7 (CH) Moroni Sara Abs
218 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI*Carwalions Baxter Black 2 Uros 6 (IP) Moroni Sara EX1 CAGPIB
219 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Miranda 2 Naaras 6 (IP) Moroni Sara Abs
220 NFO IV / NFO n 03 22 S*NC's Killer Queen 2 Naaras 17 (Veteraani) Krogh Minna 1 NOM
220 NFO IV / NFO n 03 22 S*NC's Killer Queen 2 Naaras 6 (IP) Moroni Sara EX1 CAGPIB NOM
221 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Debals Jonatan 2 Uros 10 (KAS) Moroni Sara EX1 CAP BIV NOM
222 NFO IV / NFO n 09 22 FI*GoldenFurry's Racy Rye 2 Uros 13c (Määrittely) Björkander Lena NFO 09 24
222 NFO IV / NFO n 09 24 FI*GoldenFurry's Racy Rye 2 Uros 10 (KAS) Moroni Sara EX2
223 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Oregon Spring 2 Uros 10 (KAS) Moroni Sara EX3
224 NFO V / NFO f FI*Hirmuinen Coco Chanel 2 Naaras 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS
225 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 2 (SP) Björkander Lena KM
226 NFO V / NFO f FI*Tupuliinin Josefiina 2 Naaras 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB
227 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Serafiina 2 Naaras 8 (PR) Björkander Lena EX1 CAPIB BIV NOM
228 NFO V / NFO d 22 FI*Hirmuinen Entti Puuparta 2 Uros 8 (PR) Björkander Lena Abs
229 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella 2 Naaras 1 (SC) Edvardsen Geir Johan KM
230 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 1 (SC) Edvardsen Geir Johan KM BIV NOM
231 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
231 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 1 (SC) Edvardsen Geir Johan KM
232 NFO VI / NFO e 09 22 FI*Tähtitassun Aleksanteri 2 Uros 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS
233 NFO VI / NFO d 03 FI*Haaveeni Balder 2 Uros 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX2
234 NFO VI / NFO d 09 24 S*Miss Mikkus' Popeye 2 Uros 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
235 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Haaveeni Freija 2 Naaras 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX2
236 NFO VI / NFO f 03 24 S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun 2 Naaras 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
237 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI*Jarraun's Skog Helja 2 Naaras 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
238 NFO VI / NFO f 03 23 FI*Carwalions Bandit Queen 2 Naaras 9 (Avoin) Edvardsen Geir Johan EX2
239 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Siniidan Chocolate Stripes 2 Naaras 9 (Avoin) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
240 NFO VI / NFO f 09 22 Beija-Flor Forest Myths 2 Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX2
241 NFO VI / NFO f 03 FI*Nalle-Puhin Fat Lady Sings 2 Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX1
242 NFO VI / NFO f 09 23 S*Myselisia's Campari 2 Naaras 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV NOM
243 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Ramona 2 Naaras 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS NOM
244 NFO VI / NFO d 09 FI*FinnFeline's Dream Catcher 2 Uros 8 (PR) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPIB
245 NFO VII / NFO ds SE*Prana's Goldfinger 2 Uros 7 (CH) Berner Annika EX1 CACIB
246 NFO VIII / NFO fs 09 24 S*Drakborgens Godiva Snödriva 2 Naaras 3 (GIC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CACS
247 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI*Hopeahännän Neiti Kesäheinä 2 Naaras 9 (Avoin) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAC
248 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI*Siniidan Electric India 2 Uros 11 (Nuoret) Skotarczyk Miroslaw EX1 BIV
249 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI*FoxyPaw's Rollin' Stone 2 Uros 2 (SP) Skotarczyk Miroslaw KM NOM
250 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 2 (SP) Skotarczyk Miroslaw KM NOM BIS
251 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco 2 Naaras 1 (SC) Berner Annika KM NOM
252 NFO IX / NFO w 61 FI*Tähtitassun Adalmiina 2 Naaras 3 (GIC) Berner Annika EX1 CACS
253 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
253 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 17 (Veteraani) Krogh Minna 2
253 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 6 (IP) Berner Annika EX1 CAGPIB NOM
254 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 17 (Veteraani) Krogh Minna 1 NOM BIS
254 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 4 (GIP) Björkander Lena EX1 CAPS BIV NOM BIS
255 SIB III / SIB n 22 FI*Allikatin Kukka 2 Naaras 6 (IP) Björkander Lena EX2
256 SIB III / SIB n 24 FI*Amurin Bernice 2 Naaras 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB
257 SIB III / SIB n 22 FI*Goldenspot's Chaya 2 Naaras 8 (PR) Björkander Lena EX1 CAPIB
258 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan James Bond 2 Uros 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
259 SIB IV / SIB n 03 23 Felis Felicis Hammer to Fall 2 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX1 BIV NOM BIS
260 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Pikku-Priin Hurja Hidalgo 2 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX2
261 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Amurin Jose 2 Uros 8 (PR) Björkander Lena EX1 CAPIB
262 SIB IV / SIB n 09 23 FIN*Alizarin Bomber Boy 2 Uros 17 (Veteraani) Krogh Minna 3
262 SIB IV / SIB n 09 23 FIN*Alizarin Bomber Boy 2 Uros 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
263 SIB V / SIB d 24 FI*Lumikissan Leijonakuningas 2 Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1 NOM
264 SIB V / SIB f 24 FI*Lumikissan MammaMia 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
265 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Lumikissan Wanda 2 Naaras 3 (GIC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CACS
266 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Taigatupsun Bellatrix 2 Naaras 9 (Avoin) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAC
267 SIB VII / SIB ns FI*Cherrytail's Continental 2 Uros 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB NOM
268 SIB VII / SIB ns 22 FI*Allikatin Miina 2 Naaras 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan EX1 CAP
269 SIB VIII / SIB fs 09 FI*Cherrytail's Xalvadora 2 Naaras 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS
270 SIB IX / SIB w 61 FI*Cherrytail's Lady WhiteDream 2 Naaras 11 (Nuoret) Berner Annika EX1
271 TUA VII / TUA as 24 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop 2 Naaras 3 (GIC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CACS
272 TUA VII / TUA ns 24 FI*Tangerine's Felicity 2 Naaras 7 (CH) Skotarczyk Miroslaw EX1 CACIB
273 TUA IX / TUA w 61 Mountain Trolls Dylan 2 Uros 11 (Nuoret) Skotarczyk Miroslaw Abs
274 BEN n 22 Like a Prayer des Griffes de Feu 3 Naaras 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
275 BEN n 22 SE*Out n About Jaxs 3 Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
276 BEN n 22 FI*Leokatin Socorro Dude 3 Uros 9 (Avoin) Busse Britta Abs
277 BEN n 22 FI*Leokatin Silvano Dude 3 Uros 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB
279 BEN n 24 FI*Kissalehdon Tausret 3 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
280 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure 3 Uros 2 (SP) Peltonen Martti KM
281 BLH ns 11 FI*Huntercat Prince Benjamin 3 Uros 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB
282 BML I / BML ns 11 31 Jewels Choice Silver Ice 3 Uros 1 (SC) Van Roy Kristof KM BIV NOM
283 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Severi 3 Uros 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB
284 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Hopeajään Kimallus 3 Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
285 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto 3 Uros 4 (GIP) Van Roy Kristof EX1 CAPS
286 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo 3 Uros 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP NOM
287 BSH n FI*Ruusutarhan Primo 3 Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
288 BSH a FI*Hyrinän Alva 3 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
289 BSH a FI*Hyrinän Alma 3 Naaras 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP
290 BSH b S*Glen Mores Yojo 3 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
291 BSH e FI*Ruusutarhan Ulrico Cremoso 3 Uros 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB
292 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 1 NOM
292 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Van Roy Kristof KM NOM BIS
293 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile 3 Naaras 1 (SC) Peltonen Martti KM
294 BSH ns 11 FI*Huntercat Princess Bianca 3 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta Abs
295 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi 3 Uros 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS BIV
296 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi 3 Uros 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB
297 BSH ns 11 FI*Huntercat Princess Ada 3 Naaras 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB
298 BSH b 33 SE*Camapokas Mårten 3 Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
299 BSH o 21 33 FI*Gimmie's Home Town Hero 3 Uros 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS
300 BUR n FI*Lilac's Iron Maiden 3 Naaras 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS
301 BUR n FI*Feirefiz Ravenlight 3 Uros 5 (IC) Van Roy Kristof Abs
302 BUR n SE*Caribacka*s Irina 3 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
303 BUR n FI*Hovikissan Herakles 3 Uros 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1 BIV
304 BUR n FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta 3 Naaras 4 (GIP) Van Roy Kristof EX1 CAPS
305 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger 3 Uros 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB
306 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 1 (SC) Peltonen Martti KM
307 BUR a FI*Feirefiz Another Brick In The Wall 3 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1 NOM
308 BUR b FI*Lilac's Kitaro Caravan 3 Uros 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
309 BUR b FI*Seirene Ipanema 3 Naaras 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
310 BUR b FI*Cattish Smurfette 3 Naaras 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
311 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 2 (SP) Busse Britta KM NOM
312 BUR c EE*Fernando Vielerto 3 Uros 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
313 BUR d FI*Lilac's Queen Nala´s Shani 3 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
314 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS NOM BIS
315 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth 3 Naaras 1 (SC) Peltonen Martti KM BIV NOM
316 BUR f FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika 3 Naaras 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
317 BUR f FI*Lilac's Tullamore Dew 3 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
318 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 3
318 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 2 (SP) Peltonen Martti KM
319 BUR h FI*Enjoy Merigold 3 Naaras 5 (IC) Van Roy Kristof Abs
320 CHA FI*Souriant Sans Souci 3 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1 NOM
321 CYM 51-52 / CYM d 03 22 51 FI*Finaku's Edremony 3 Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
322 CYM 51-52 / CYM a 03 52 FI*Touchant Excellent Chance 3 Uros 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
323 CYM 51-52 / CYM n 09 51 FI*Touchant Flirt de la Vie 3 Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
324 CYM 51-52 / CYM g 02 52 62 FI*Touchant Goutte d'Espérance 3 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1 BIV
325 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 15 (Siitos) Busse Britta
325 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 8 (PR) Busse Britta EX1 CAPIB
326 EUR n 22 FI*Feronian Passion 3 Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
327 EUR n 23 FI*Pikku-Piun Baby Brown 3 Naaras 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS
328 EUR n 24 FI*Kissakallion Ronaldo 3 Uros 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
329 EUR n 24 FI*Kissakallion Hudson 3 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 3
329 EUR n 24 FI*Kissakallion Hudson 3 Uros 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB
330 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 2
331 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 2
331 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 2 (SP) Busse Britta KM
332 EUR d 22 Silkkiturkin Samettikukka 3 Naaras 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
333 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Saara 3 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1
334 EUR f 22 FI*Feronian Neilikka 3 Naaras 3 (GIC) Busse Britta Abs
335 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Paula 3 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
336 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Busse Britta KM NOM
337 EUR n 03 FI*Waputtaren Ilona Amélie Emeljanintytär 3 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
338 EUR a 02 62 FI*Waputtaren Unisieppari Irene 3 Naaras 13c (Määrittely) Peltonen Martti EUR a 03 62
338 EUR a 03 62 FI*Waputtaren Unisieppari Irene 3 Naaras 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP
339 EUR g 03 FI*Waputtaren Peppilotta Paronintytär 3 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
340 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon 3 Uros 1 (SC) Van Roy Kristof KM
341 KBL I / KBL n 22 SE*Kot-à-Kuril Kassanova 3 Uros 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS BIV
342 KBL I / KBL w 62 FI*Lilldale's Jon Snow 3 Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
343 KBL III / KBL fs FI*SavoTimantti Ariel Bellatrix 3 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
344 KOR FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin 3 Naaras 1 (SC) Peltonen Martti KM
345 KOR FI*Kattihovin Chiisai Kisu 3 Naaras 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS BIV
346 KOR FI*Mythai Busaya Bao 3 Naaras 3 (GIC) Peltonen Martti EX2
347 KOR FI*Mythai Opale Devi 3 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1 NOM
348 KOR FI*Qurokon Sitkeä Sissi 3 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX2
349 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide 3 Uros 1 (SC) Busse Britta KM BIV NOM BIS
350 MAN 51-52 / MAN fs 22 52 Auragold Heureka 3 Naaras 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
351 MAN 51-52 / MAN n 09 52 FI*Touchant Gris Souris 3 Uros 12 (Pennut) Busse Britta EX1
351 MAN 51-52 / MAN ns 09 52 FI*Touchant Gris Souris 3 Uros 13c (Määrittely) Peltonen Martti MAN n 09 52
352 MAN e 53 FI*Maikain Lager Kisskiss 3 Uros 12 (Pennut) Busse Britta EX1 NOM
353 MAU n 24 FI*Anjupia's Abertawe Angawdd Awstin 3 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta Abs
354 MAU ns 24 SE*Hayawani's Ammon 3 Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
355 MAU ns 24 FI*Walidah Capella 3 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1 NOM BIS
356 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 1 NOM BIS
356 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Van Roy Kristof KM BIV
357 OCI n 24 FI*Uniikki Kuuterneito 3 Naaras 7 (CH) Van Roy Kristof EX1 CACIB NOM
358 OCI n 24 SE*Alsmarks Gandara 3 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
359 OCI b 24 FI*Moosegrove Romeo JR 3 Uros 7 (CH) Van Roy Kristof EX1 CACIB BIV
360 OCI b 24 FI*Vinkeä Valio-Valtteri 3 Uros 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
361 OCI b 24 FI*Vinkeä Eliitti-Elli 3 Naaras 7 (CH) Van Roy Kristof EX1 CACIB
362 OCI b 24 FI*Moosegrove Saphire 3 Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1 NOM BIS
363 OCI b 24 FI*Moosegrove Quinn 3 Naaras 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP
364 OCI o 24 Dragon Amagitsune*RU 3 Uros 1 (SC) Peltonen Martti KM
365 OCI o 24 FI*Northalla Red Explorer 3 Uros 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
366 OCI o 24 FI*Topspot Before Midnight 3 Naaras 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB
367 OCI o 24 FI*WiliWilla Tweedlee Dee 3 Naaras 6 (IP) Peltonen Martti EX2
368 OCI o 24 FI*Moosegrove Odessa 3 Naaras 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP BIV NOM
369 OCI ns 24 FI*Somalinnan Iris 3 Naaras 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS
370 OCI bs 24 FI*Somalinnan Lady of the Lake 3 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
371 SIN FI*Chai-lai Brave Benjamin 3 Uros 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS
372 SRS IX / SRS w 62 FI*Hämynhäivän Kallekolli 3 Uros 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB NOM
373 ABY n FI*Lovedevotion Josefine 4 Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
374 ABY n FI*Redcheetah's Diana 4 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB BIV
375 ABY n FI*Silkkihienon Rustica 4 Uros 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
376 ABY n FI*SaltNPepper Bahama Mama 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
377 ABY n FI*SaltNPepper Toffifee 4 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio Abs
378 ABY n FI*Lovedevotion Leticia 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 BIV NOM BIS
379 ABY n FI*Woodcocks Moomintroll 4 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
380 ABY n Cosima Kaldorei*PL 4 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX2
381 ABY n FI*Woodcocks Little My 4 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 NOM
382 ABY n FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc 4 Naaras 2 (SP) Brambilla Fabio KM
383 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif 4 Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 4
383 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif 4 Naaras 2 (SP) Brambilla Fabio KM
384 ABY n FI*Link Mwana Wa Baba Yake 4 Uros 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB
385 ABY n (N)Mayas Pride Maori 4 Naaras 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB BIV
386 ABY n FI*Amajan Miura Mainarda 4 Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
387 ABY a FI*Nebuankhet Nae Quin! 4 Naaras 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
388 ABY a FI*Miragerie Beaudrie 4 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
389 ABY o GIC Petrovna Red Sonja 4 Naaras 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
390 ABY o Dakar von Schelemant 4 Uros 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
391 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 2 (SP) Kaae Dorte KM NOM
392 ABY o FI*Redcheetah's Aurora 4 Naaras 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
393 ABY p FI*Neaera's Keala Orida 4 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
394 ABY p FI*Miragerie Béatrice 4 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
395 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 2
395 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 2 (SP) Brambilla Fabio KM NOM
396 BAL d FI*Jalecat's WTBW SnowStorm 4 Uros 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
397 CRX I / CRX n FI*Claypond's Justiina V 4 Naaras 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
398 CRX I / CRX b FI*Framillan Sugar Sprinkles 4 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte Abs
399 CRX I / CRX n FI*Villains Naughty Naughty 4 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
400 CRX I / CRX n Changes Ziggy Stardust 4 Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 1 NOM
400 CRX I / CRX n Changes Ziggy Stardust 4 Uros 2 (SP) Kaae Dorte KM
401 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets 4 Naaras 2 (SP) Kaae Dorte KM
402 CRX I / CRX o FI*Claypond's Farceur 4 Uros 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP BIV
403 CRX I / CRX b FI*Claypond's Justus 4 Uros 10 (KAS) Kaae Dorte EX2
404 CRX I / CRX n FI*Piupaws Morellia 4 Uros 10 (KAS) Kaae Dorte EX3
405 CRX II / CRX n 02 62 Believer Magic Rivendell 4 Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB BIV
406 CRX II / CRX n 01 63 FI*Riverside-eye's Bogey Boy 4 Uros 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
407 CRX II / CRX n 03 FI*Windseeker Linlee and 100 Sails 4 Uros 7 (CH) Hornell Henry Abs
408 CRX II / CRX b 09 FI*Claypond's Kaspar 4 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
409 CRX II / CRX n 01 62 FI*FunkyJam's Lotsa Heart 4 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
410 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 2 (SP) Hornell Henry KM
411 CRX III / CRX h FI*Derekaz Some Like It Hot 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
412 CRX III / CRX f 24 FI*Saivohenki Shyvana 4 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
413 CRX V / CRX n 24 FI*FunkyJam's Princess Bubblegum 4 Naaras 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
414 CRX V / CRX n 23 FI*Saivohenki Hecarim 4 Uros 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
415 CRX VI / CRX a 03 24 FI*Windseeker Loulou Blue Nonsuch 4 Naaras 7 (CH) Kaae Dorte Abs
416 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Derekaz Razor Brougham 4 Uros 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
417 CRX VII / CRX n 33 FI*Framillan Lando Calrissian 4 Uros 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
418 DRX I / DRX n FI*Avariel Riolu 4 Uros 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
419 DRX I / DRX b FI*Fairy-Story's Ällösöpö 4 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte Abs
420 DRX I / DRX n EE*X-Paroni Masterpiece 4 Uros 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS
421 DRX II / DRX n 09 FI*Berry's Handsome Hunk 4 Uros 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
422 DRX V / DRX ns 25 FI*Mirexin Patrik 4 Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB NOM
423 DRX V / DRX n 24 FI*Avariel Qinisa 4 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
424 DRX V / DRX ns 23 FI*Mirexin Sisu 4 Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
425 DRX V / DRX n 24 SE*Recce Pod Sherian Grace Cadoria 4 Naaras 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP NOM BIS
426 DRX VII / DRX n 21 33 FI*Avariel Rockruff 4 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
427 DSP V / DSP e 03 21 33 Vaho-Raj Chili Peppers*RU 4 Uros 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
428 DSP V / DSP a 21 33 Kris'Talina Princess Shudan 4 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 NOM
429 OLH b FI*Jalecat's ÄhäKutti 4 Uros 5 (IC) Vanrusselt Joeri EX1 CAGCIB
430 OLH b FI*TaikaTomun Minea Mietteliäs 4 Naaras 8 (PR) Vanrusselt Joeri EX1 CAPIB
431 OLH c FI*TaikaTomun Muusa Mutkaton 4 Naaras 8 (PR) Kaae Dorte EX1 CAPIB
432 OLH n 22 FI*TaikaTomun Nanna Nauravainen 4 Naaras 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB
433 OLH c 25 FI*BaliDancer's Gaius 4 Uros 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS
434 OLH d 24 FI*Jalecat's QuasiModo 4 Uros 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS
435 OLH o 24 FI*TaikaTomun Queenie 4 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
436 OLH ns 25 FI*Mummeli Sofinho Yaron 4 Uros 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB
437 OLH h 03 24 FI*Jalecat's TeitMeistäKauniin 4 Naaras 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB
438 OSH n FI*Curnauskiss Paint In Black 4 Uros 6 (IP) Vanrusselt Joeri EX1 CAGPIB NOM
439 OSH n FI*Ori-Katin Fräulein Max 4 Naaras 10 (KAS) Vanrusselt Joeri EX1 CAP
440 OSH b FI*Vintterin Lenita Miinantytär 4 Naaras 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
441 OSH b FI*Harmuan Cacao Praliné 4 Naaras 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
442 OSH d FI*Eirenen Flying Flash 4 Uros 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB NOM
443 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 1 (SC) Brambilla Fabio KM
444 OSH n 24 FI*LoudMeow Colors of the Wind 4 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 NOM
445 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
445 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 1 (SC) Kaae Dorte KM NOM BIS
446 OSH a 24 Egill of Monoceros 4 Uros 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS NOM BIS
447 OSH a 24 FI*LoudMeow Stormwind 4 Uros 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
448 OSH a 24 FI*LoudMeow Blue Wind 4 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX2
449 OSH a 24 FI*LoudMeow Song of the Wind 4 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1 BIV NOM BIS
450 OSH a 25 FI*LoudMeow Here Comes The Sun 4 Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
451 OSH b 24 FI*Vintterin Tenho Sulonpoika 4 Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
452 OSH b 24 Hermes v. Imporio A 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
452 OSH b 24 Hermes v. Imporio A 4 Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB BIV NOM
453 OSH b 24 HU*Shagio-Chen Satra 4 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB NOM
454 OSH b 24 FI*Vintterin Aleksi Samponpoika 4 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
455 OSH c 24 FI*LoudMeow Lady of the Wind 4 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
456 OSH c 24 FI*LoudMeow Moonshine 4 Uros 2 (SP) Hornell Henry KM NOM
457 OSH d 22 FI*Nazarlik Jon-Woo 4 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
458 OSH d 24 Helios v. Imporio A 4 Uros 5 (IC) Vanrusselt Joeri EX1 CAGCIB NOM
459 OSH d 24 FI*Crystal-Sun Yellow Freesia 4 Naaras 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1 NOM
460 OSH d 24 HU*Imladris Indil Hapci 4 Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 2
460 OSH d 24 HU*Imladris Indil Hapci 4 Uros 2 (SP) Vanrusselt Joeri KM
461 OSH d 24 FI*Rantahietikon Räppäävä Risto 4 Uros 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS
462 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Hornell Henry KM NOM
463 OSH f 24 FI*Crystal-Sun Black Orchidea 4 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 NOM
464 OSH ns 24 FI*Millamarin Koodinimi Hidas 4 Uros 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS
465 OSH bs 25 FI*Martinic Village Girl 4 Naaras 5 (IC) Vanrusselt Joeri EX1 CAGCIB
466 PEB I / PEB b 21 FI*Indigo's Every Party Needs A Pretty Girl 4 Naaras 10 (KAS) Vanrusselt Joeri EX1 CAP
467 PEB II / PEB b 03 64 83 FI*Indigo's Hard Luck Ava 4 Naaras 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
468 PEB V / PEB b 33 FI*Indigo's Name of the Game 4 Uros 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
470 RUS FI*Lolcat's Willow Rosenberg 4 Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS NOM
471 RUS Umberto Tibery Nicol Ross 4 Uros 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
472 RUS LV*Fantasy Russia Marselina 4 Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
473 RUS N'Tauriel White ALWinBest 4 Uros 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB BIV NOM
474 RUS Asolan Roksana Amuletovna 4 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX3
475 RUS FI*Hana-Bi Virvatuli 4 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX2
476 RUS FI*Harmuan Wellamo Walborga 4 Naaras 10 (KAS) Krogh Minna EX2
477 RUS FI*Zarin Halla 4 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
478 RUS GR*Silverine Leonidas of IvanaKallio's 4 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX2
479 RUS Silberfeder's Krabat 4 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 BIV NOM
480 RUS Blue Fantasy Utushka 4 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
481 RUS Katzenhof Christina Regina 4 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna Abs
482 RUS Ursulita Chiquitita Perfectat 4 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
483 RUS FI*Albergan Aarnivalkea 4 Naaras 2 (SP) Krogh Minna KM
484 RUS Wynterwynd Moon River 4 Uros 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
485 RUS Dacats Vivian 4 Naaras 6 (IP) Krogh Minna Abs
486 RUS FI*Harmuan Arturo Allegro 4 Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX2
487 RUS FI*Sini-Hilkan CocoaBloom 4 Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX3
488 RUS FI*Zarin Armand de Brignac 4 Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP BIV
489 RUS FI*Sini-Hilkan Damsel of Bunch 4 Naaras 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP NOM
490 SIA n FI*Deraza Royal Rock-A-Berry 4 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
491 SIA n FI*Selcouth Cat of Kindness 4 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
492 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel 4 Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry Arvosteltu
492 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel 4 Naaras 2 (SP) Krogh Minna KM
493 SIA n FI*Vintterin Pauli Miinanpoika 4 Uros 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
494 SIA a FI*Selcouth Cat of Spirits 4 Uros 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
495 SIA a FI*Jalecat's Incredibles Ilona Vaara 4 Naaras 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
496 SIA a FI*Kelmikerhon Elegia 4 Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry Arvosteltu
496 SIA a FI*Kelmikerhon Elegia 4 Naaras 2 (SP) Vanrusselt Joeri KM BIV
497 SIA a FIN*Kelmikerhon Tarot 4 Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 3
497 SIA a FIN*Kelmikerhon Tarot 4 Naaras 2 (SP) Vanrusselt Joeri KM
498 SIA a FI*Plan-A Fifty Sixty 4 Naaras 6 (IP) Vanrusselt Joeri EX1 CAGPIB
499 SIA b FI*Vintterin Inkeri Sampontytär 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
500 SIA b FI*VippeCat Onnenpoika 4 Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
501 SIA c FI*Selcouth Cat of Madness 4 Uros 11 (Nuoret) Kaae Dorte Abs
502 SIA e FI*Kaspektin Meowth 4 Naaras 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
503 SIA f Azorez Varda Tintalle of Kaspektin 4 Naaras 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
504 SIA n 21 Solo v.d. Gruenstiege 4 Uros 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1 NOM
505 SIA d 21 FI*Ori-Katin Johnny Rotten 4 Uros 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB NOM BIS
506 SIA n 03 FI*Ori-Katin Big John Duncan 4 Uros 5 (IC) Vanrusselt Joeri EX1 CAGCIB
507 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Vanrusselt Joeri KM BIV
508 SOM n FI*Vulpes Aletheia 4 Naaras 3 (GIC) Vanrusselt Joeri EX1 CACS NOM
509 SOM n FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave 4 Uros 3 (GIC) Vanrusselt Joeri EX1 CACS
510 SOM n FI*Vulpes Black No. 1 4 Uros 7 (CH) Vanrusselt Joeri EX1 CACIB
511 SOM n FI*Vulpes Be My Druidess 4 Naaras 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri Abs
512 SOM n FI*Amajan Svilda Sperandea 4 Naaras 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
513 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 1 NOM BIS
513 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Vanrusselt Joeri KM BIV NOM
514 SOM n FI*Foxkiss Esox lucius 4 Uros 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS
515 SOM n FI*Lamadegaan Fine By Me 4 Naaras 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS
516 SOM n FI*Amajan Prozio Prospero 4 Uros 6 (IP) Vanrusselt Joeri EX1 CAGPIB
517 SOM o FI*Amajan Neffi Nerea 4 Naaras 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
518 SOM o FI*Amajan Pon Preziosa 4 Naaras 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
519 SOM o FI*SunnyPace Knautia 4 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1 BIV NOM
520 SOM o FI*Amajan Remo Remberto 4 Uros 6 (IP) Kaae Dorte EX1 CAGPIB
521 SOM o FI*SunnyPace Juglans 4 Uros 8 (PR) Kaae Dorte EX1 CAPIB NOM
522 SOM p FI*SunnyPace Consolida 4 Naaras 8 (PR) Hornell Henry Abs
523 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Wibby 4 Naaras 1 (SC) Vanrusselt Joeri KM BIV
524 SPH II / SPH n 09 FI*Eipril Rosalie 4 Naaras 3 (GIC) Vanrusselt Joeri EX1 CACS
525 SPH II / SPH a 09 FI*CiCi's Aramina Minaran 4 Naaras 7 (CH) Vanrusselt Joeri EX1 CACIB
526 SPH II / SPH n 02 64 FI*Hebblas Xiander 4 Uros 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS
527 SPH IV / SPH f 01 62 Newans Melissa 4 Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
528 SPH IV / SPH f 03 FI*Hobbitqueen's Untamed Sky 4 Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
529 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful 4 Naaras 1 (SC) Hornell Henry KM BIV
530 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hobbitqueen's Northern Starburst 4 Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
531 SPH V / SPH f 03 32 Murashoff Aurora Borealis 4 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
532 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Vincent 4 Uros 2 (SP) Hornell Henry KM
533 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Hornell Henry KM BIV
534 SPH V / SPH f 03 33 FI*Hebblas Ximena 4 Naaras 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS
535 SPH V / SPH d 33 Onni Tutsi's 4 Uros 10 (KAS) Hornell Henry Abs
536 THA n Jasmine Tajska Chata*PL 4 Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio Mitätöity Mitätöity
537 HCS Elviira Kotikissat Naaras 13a (Noviisi) Peltonen Martti EUR n 24
538 HCL Mökö Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Busse Britta 3
539 HCL Santtu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Busse Britta Abs
540 HCL Traks Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Skotarczyk Miroslaw 1 NOM
540 HCL Traks Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Busse Britta 1
541 HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Busse Britta 4
542 HCL Miisa Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Busse Britta Abs
543 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Busse Britta 2
544 HCL Olavi Pekunpoika Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Busse Britta 3
545 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Skotarczyk Miroslaw 1 NOM BIS
545 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Busse Britta 1 NOM
546 HCL Turbo Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Busse Britta 2
547 HCS Penni Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Van Roy Kristof 1 NOM BIS
548 HCS Sissi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Van Roy Kristof Abs
549 RUS Oliyanka Razdolie*RU 4 Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX2
585 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Berner Annika RAG a 04, RAG d, RAG e 04, RAG g 04, RAG n 03 21, RAG n 04 21, MCO VI, NFO III, NFO IX, NFO VII, SIB IX 42
Björkander Lena ACS III, MCO III, NEM II, NFO I, NFO V, SIB III, SIB IV, SIB V, SIB VIII Student judge: Audra Navikiene 34
Brambilla Fabio ABY n, BAL b, CRX III, OLH h 03 24, OSH a 25, OSH b 24, OSH f, SIA b, SIA d 21, SIA f, SPH IV, THA n, VET 3 37
Busse Britta Kat 3 tarkistus, BEN n 22, BSH n, BSH ns 11, BUR b, CYM 51-52, EUR a 24, EUR f 22, EUR f 24, MAN 51-52, MAN e 53, MAU n 24, MAU ns 24, OCI bs 24, HCL 42
Carnbrand Åsa EXO f, EXO f 24, EXO n 03 24, EXO n 24, EXO w 62, PER a, PER d, PER ds 11, PER f 24, PER n, PER n 22, PER n 24, PER ns 22 62, PER w 62, RAG a 04 21, RAG c, RAG n 04, SBI b, SBI h, SBI n 41
Edvardsen Geir Johan MCO V, MCO VII, MCO VIII, NFO VI, SIB VII, VET Breed BIS 39
Hornell Henry ABY a, CRX II, DRX V, DSP V, OLH c 25, OSH b, OSH c 24, OSH f 24, PEB II, SIA e, SOM p, SPH V, VET 4 39
Kaae Dorte ABY o, CRX I, CRX VI, DRX I, OLH c, OLH o 24, OSH a 24, PEB V, SIA c, SOM o, VET 1 36
Krogh Minna ABY p, CRX VII, DRX VII, OLH n 22, OLH ns 25, OSH d, OSH d 22, OSH n 24, RUS, SIA n, VET 2 40
Memedov Zvezdan EXO n, EXO n 22, PER f, PER f 33, PER n 03 24, PER ns 24 62, RAG a, RAG a 21, RAG c 04, RAG e 21, RAG f 03, RAG n, SBI a, SBI a 21, SBI b 21, SBI c 21, SBI f, SBI f 21, SBI n 21, TUV d 61-63, TUV f 61-63 43
Moroni Sara RAG a 03, RAG f 04, RAG f 21, RAG n 03, RAG n 21, ACL IV, MCO II, NFO IV 42
Peltonen Martti Kat 3. tarkistus, BEN n 24, BLH ns 11, BSH b 33, BSH g, BSH o 21 33, BUR a, BUR d, BUR f, EUR g 03, EUR n 03, EUR n 23, EUR n 24, KOR, OCI ns 24, OCI o 24, SRS IX Student Judge: Michael Edström 34
Skotarczyk Miroslaw ACL III, ACL XI, MCO I, MCO IV, NEM I, NFO II, NFO VIII, SIB VI, TUA IX, TUA VII, VET HC 37
Van Roy Kristof BML I, BSH a, BSH b, BSH e, BSH f, BUR c, BUR h, BUR n, CHA, EUR a 03 62, EUR n 22, KBL I, KBL III, OCI b 24, OCI n 24, SIN, HCS 36
Vanrusselt Joeri BAL d, CRX V, DRX II, OLH b, OLH d 24, OSH bs 25, OSH d 24, OSH n, OSH ns 24, PEB I, SIA a, SIA n 03, SIA n 21, SOM n, SPH II 37
15 tuomaria.