Omakissa
SUROK ry 161. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 20.7.2019 Loppuu 20.7.2019
Ilmoittautuminen alkaa 10.3.2019 Ilmoittautuminen loppuu 14.6.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:15 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:45
Arvostelut alkavat 9:15 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 9.7.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 550  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut NFO BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Hämeenlinna
Toimihenkilöt Eeva Lindblom (näyttelysihteeri) p. 050-346 6746, show@surok.fi
Kantohaka 4 H 31, 02410 KIRKKONUMMI

Paula Puotiniemi (näyttelypäällikkö) p. 0400 431655, nayttelypaallikko@surok.fi
Sari Kulha (pääassistentti)  assistentit@surok.fi
Outi Vallenius (yhdistyksen pj, hyvinvointivastaava) p. 045 1382336
Anne Nevala (sihteeri) p. 050 469 0960
Sari Sinkko (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi
Lisätietoja SUROK jäsen 35 € / kissa / pv
• FIFe-jäsen 39 € / kissa / pv
• FIFen ulkopuolinen 50 €/ kissa / pv
• Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 35 € / 39 € / kissa.
• Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €
• Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan
• Leimakortit käytössä (Emme vaihda BIS-ruusukkeita leimoihin)
Tähän näyttelyyn emme ota ollenkaan kaverikissoja.
 
Viimeinen rokotuspäivä 5.7.2019

Kissanhiekat näyttelyhäkkiin tarjoaa PrimaCat


Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 88 85 1 0 2
2 196 196 0 0 0
3 164 162 1 0 1
4 151 147 1 0 3
Kotikissat 13 13 0 0 0
Yhteensä 612 603 3 0 6

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI*Elrikan Fantastic Feeling 1 Uros 10 (KAS) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAP
2 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 1 (SC) Skotarczyk Miroslaw KM
3 EXO n 22 Ayser's Wild Tabby 1 Uros 4 (GIP) Moroni Sara EX1 CAPS
4 EXO n 24 Ayser's Magic-of-Shadows 1 Uros 3 (GIC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CACS
5 EXO f 24 FI*Nipsu-Nappulan Uptown Girl 1 Naaras 7 (CH) Moroni Sara EX1 CACIB
6 EXO n 03 24 FI*Jewelstory You Look Good 1 Uros 10 (KAS) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAP
7 EXO g 03 23 FI*Whispers Oxana 1 Naaras 3 (GIC) Moroni Sara EX1 CACS
8 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 5 (IC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAGCIB
9 PER d FI*Mimosan Viper 1 Uros 5 (IC) Moroni Sara EX1 CAGCIB NOM BIS
10 PER ns 22 62 Kisuicat's Love Me Better 1 Naaras 11 (Nuoret) Skotarczyk Miroslaw EX1
11 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 2 (SP) Moroni Sara KM NOM BIS
12 PER d 03 Bafini Sweet Dancer 1 Uros 10 (KAS) Skotarczyk Miroslaw Abs
13 PER n 03 24 FI*Whispers Neville 1 Uros 5 (IC) Moroni Sara EX1 CAGCIB
14 RAG n S*Mariamores O'Lala of Adonis 1 Naaras 4 (GIP) Moroni Sara EX1 CAPS
15 RAG a FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira 1 Naaras 5 (IC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAGCIB
16 RAG a FI*Barfait's Sunshine 1 Naaras 4 (GIP) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAPS
17 RAG c Mokotuvan Nutukka Utuinen 1 Uros 3 (GIC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CACS
18 RAG d FI*Pehmis Punainen Pikkutiikeri 1 Uros 7 (CH) Moroni Sara EX1 CACIB
19 RAG a 21 FI*Jylhärinteen Tuisku 1 Uros 3 (GIC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CACS
20 RAG n 03 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn 1 Uros 1 (SC) Skotarczyk Miroslaw KM NOM
21 RAG n 03 FI*Valkokullan Magnum 1 Uros 3 (GIC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CACS
22 RAG n 03 FI*DollyCats The Pride 1 Uros 9 (Avoin) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAC
23 RAG n 03 FI*Collicatin Hersyvä Hertta 1 Naaras 9 (Avoin) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAC
24 RAG n 03 FI*Midnightdolls Cinnamon Girl 1 Naaras 11 (Nuoret) Skotarczyk Miroslaw EX1 BIV
25 RAG n 03 FI*Barfait's Ines 1 Naaras 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX1 NOM BIS
26 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star 1 Uros 8 (PR) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAPIB
27 RAG n 04 FI*Purppuralinnan Prinssi Wilhard 1 Uros 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC BIV
28 RAG n 04 FI*Barfait's Gizmo 1 Uros 11 (Nuoret) Moroni Sara EX1 NOM
29 RAG n 04 SE*Mollydoll's Bernard Of Tofslan 1 Uros 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
30 RAG n 04 FI*Maplehill's Madame Myself 1 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX2
31 RAG n 04 PL*My Butterfly Shira 1 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
32 RAG n 04 FI*AijaiCats Promising Pele 1 Uros 6 (IP) Moroni Sara EX1 CAGPIB
33 RAG n 04 FI*Barfait's Cosmo 1 Uros 10 (KAS) Moroni Sara EX1 CAP
34 RAG a 03 FI*Ragtail Rihanna 1 Naaras 9 (Avoin) Skotarczyk Miroslaw Abs
35 RAG a 03 FI*Barfait's Grace 1 Naaras 11 (Nuoret) Skotarczyk Miroslaw EX1 NOM BIS
36 RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko 1 Uros 2 (SP) Skotarczyk Miroslaw KM
37 RAG a 03 La Belleza Ragdolls Topaz 1 Naaras 2 (SP) Skotarczyk Miroslaw KM BIV
38 RAG a 03 FI*Satinante's Norma Natalie 1 Naaras 8 (PR) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAPIB
39 RAG a 04 FI*Celestial's La Primo de Pancho 1 Uros 1 (SC) Moroni Sara KM BIV
40 RAG a 04 FI*Helmikeijun Tiny Pearl 1 Uros 5 (IC) Moroni Sara EX1 CAGCIB
41 RAG a 04 FI*Maplehill's Lady Pink 1 Naaras 7 (CH) Moroni Sara EX1 CACIB
42 RAG a 04 FI*Satinante's Twinings Catherine 1 Naaras 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC
43 RAG a 04 FI*Ragtail Tiffany of Thor 1 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
44 RAG a 04 FI*Riverknee Milord Waldemar 1 Uros 2 (SP) Moroni Sara KM
45 RAG a 04 FI*Lukanpuron Corona Borealis 1 Uros 6 (IP) Moroni Sara EX1 CAGPIB
46 RAG a 04 FI*Valkokullan Daim 1 Uros 6 (IP) Moroni Sara EX2
47 RAG a 04 Solenzara's Solomon Jack 1 Uros 6 (IP) Moroni Sara EX3
48 RAG a 04 FI*Wildemar Lily 1 Naaras 8 (PR) Moroni Sara EX1 CAPIB BIV
49 RAG a 04 FI*Helmikeijun Granite Pearl 1 Uros 10 (KAS) Moroni Sara EX1 CAP
50 RAG a 04 FI*Valkokullan Bubble Bell 1 Naaras 10 (KAS) Moroni Sara EX1 CAP
51 RAG b 04 FI*Mulberry Mighty Kitkat 1 Uros 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX1
52 RAG b 04 FI*Mulberry Mighty Fazerina 1 Naaras 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX1
53 RAG c 04 FI*Utuinen Taste of Plum 1 Uros 3 (GIC) Moroni Sara EX1 CACS
54 RAG e 04 FI*Tammikatin Hunajanassu 1 Uros 4 (GIP) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAPS NOM
55 RAG f 03 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd 1 Naaras 3 (GIC) Moroni Sara EX1 CACS
56 RAG f 03 FI*Celestial's Kaunehin Oot 1 Naaras 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC
57 RAG f 04 FI*Celestial's Aitoo Asiaa 1 Naaras 9 (Avoin) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAC
58 RAG n 03 21 Gayaneh Quadrata 1 Naaras 9 (Avoin) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAC
59 RAG n 04 21 Gayaneh Synura saimi 1 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1 NOM
60 RAG n 04 21 Gayaneh Helius Hilaris 1 Uros 6 (IP) Moroni Sara EX1 CAGPIB
61 RAG a 04 21 Gayaneh Littorella igitur 1 Naaras 6 (IP) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAGPIB
62 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 1 Naaras 17 (Veteraani) Edvardsen Geir Johan 3
62 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 1 Naaras 1 (SC) Skotarczyk Miroslaw KM
63 SBI n FI*Kattimäen Niila Onni 1 Uros 5 (IC) Skotarczyk Miroslaw EX1 No Cert
64 SBI a FI*Kattimäen Lempi 1 Naaras 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC
65 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 1 (SC) Moroni Sara KM BIV NOM BIS
66 SBI b FI*Kattimäen Toivo Albert 1 Uros 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC
67 SBI b FI*JoJon Duixiang Mei 1 Uros 11 (Nuoret) Moroni Sara EX1
68 SBI b FI*Mithrandilin Elwing 1 Naaras 2 (SP) Moroni Sara KM
69 SBI b FI*Chirybiry's U-la-laa 1 Naaras 8 (PR) Moroni Sara EX1 CAPIB
70 SBI d FI*Pirimirrin Lanarkiitti 1 Uros 3 (GIC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CACS
71 SBI f EE*Qween Stefani Klaudia 1 Naaras 3 (GIC) Moroni Sara EX1 CACS
72 SBI g FI*Annmark Deeva 1 Naaras 5 (IC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAGCIB
73 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 17 (Veteraani) Edvardsen Geir Johan 1 NOM BIS
73 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Skotarczyk Miroslaw KM NOM BIS
74 SBI h FI*Mototassun Ruusu-Roosa 1 Naaras 4 (GIP) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAPS
75 SBI n 21 FIN*Mion Piona 1 Naaras 17 (Veteraani) Edvardsen Geir Johan 2
75 SBI n 21 FIN*Mion Piona 1 Naaras 2 (SP) Skotarczyk Miroslaw KM
76 SBI a 21 Picolina v. Fuchswinkel 1 Naaras 1 (SC) Skotarczyk Miroslaw KM NOM
77 SBI b 21 FI*Kirakan Zen Garden 1 Naaras 7 (CH) Moroni Sara EX1 CACIB
78 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 2 (SP) Moroni Sara KM NOM
79 SBI b 21 FI*Kattimäen Herpertti 1 Uros 10 (KAS) Moroni Sara EX1 CAP
80 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 1 Uros 17 (Veteraani) Edvardsen Geir Johan 1 NOM
80 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 1 Uros 2 (SP) Skotarczyk Miroslaw KM
81 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI*Bastetin Alaattin 1 Uros 10 (KAS) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAP
82 ACL III / ACL b 22 Curland Unique 2 Uros 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB NOM
83 ACL IV / ACL n 01 21 63 FI*Siriuksen XianCurl 2 Naaras 7 (CH) Memedov Zvezdan EX1 CACIB
84 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl 2 Naaras 1 (SC) Carnbrand Åsa KM
85 ACL XI / ACL f 03 21 33 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen 2 Naaras 1 (SC) Berner Annika KM NOM BIS
86 ACS III / ACS n 22 FI*Siriuksen TritonCurl 2 Uros 1 (SC) Carnbrand Åsa KM NOM
87 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 2 (SP) Carnbrand Åsa KM NOM
88 ACS VIII / ACS ns 03 FI*Dezzicat's Nocturne NortonCurl 2 Uros 12 (Pennut) Memedov Zvezdan Abs
89 ACS VIII / ACS as 03 24 FI*Dezzicat's Nontroppo NestorCurl 2 Uros 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1
90 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl 2 Naaras 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX1 CAP
92 ACS XI / ACS n 02 33 FI*Dezzicat's Narrante NixonCurl 2 Uros 12 (Pennut) Carnbrand Åsa Abs
92 ACS XI / ACS n 02 33 FI*Dezzicat's Narrante NixonCurl 2 Uros 13c (Määrittely) Memedov Zvezdan Abs
93 LPL V / LPL d 22 S*Ägirs Hus BC Ppreben 2 Uros 8 (PR) Carnbrand Åsa Abs
94 MCO I / MCO n Corleone Melluandia*PL 2 Uros 7 (CH) Berner Annika EX1 CACIB
95 MCO I / MCO n PL*Dark Age Magic 2 Uros 9 (Avoin) Berner Annika EX1 CAC
96 MCO II / MCO a 03 FI*Chamberlain Keep On Rocking 2 Uros 5 (IC) Carnbrand Åsa EX1 CAGCIB
97 MCO II / MCO a 09 FI*KingLeo's Jacquesson So High 2 Uros 8 (PR) Carnbrand Åsa Abs
98 MCO II / MCO n 09 FI*LovelyLife Stand By Me Sylvester 2 Uros 10 (KAS) Carnbrand Åsa EX1 CAP
99 MCO III / MCO n 22 FI*KingLeo's Here's to Freedom 2 Uros 1 (SC) Memedov Zvezdan KM
100 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
100 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS BIV
101 MCO III / MCO n 22 FI*Kasmasiinin Daffy 2 Uros 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB
102 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Forever Diamond 2 Naaras 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB NOM
103 MCO III / MCO a 22 PL*Dark Age Milana 2 Naaras 7 (CH) Memedov Zvezdan EX1 CACIB
104 MCO III / MCO n 22 FI*LovelyLife Starry Sky Kuutar 2 Naaras 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1
105 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox 2 Uros 2 (SP) Memedov Zvezdan KM NOM
106 MCO III / MCO n 23 FI*Chamberlain Orionis Alnitak 2 Uros 8 (PR) Memedov Zvezdan EX1 CAPIB
107 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Yes I'm Ready 2 Uros 1 (SC) Berner Annika KM
108 MCO IV / MCO n 09 22 DK Red Line's Zorba 2 Uros 3 (GIC) Berner Annika EX1 CACS BIV
109 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Mahtitassun Jumaleissön 2 Uros 7 (CH) Berner Annika EX1 CACIB
110 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Escape's Powell 2 Uros 11 (Nuoret) Berner Annika EX1 NOM
111 MCO IV / MCO a 09 22 FI*ArcticaWarriors Mary Lou 2 Naaras 12 (Pennut) Berner Annika MCO gs
112 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Rare Diamond 2 Naaras 12 (Pennut) Berner Annika EX1 BIV NOM
113 MCO IV / MCO n 09 23 FI*Easylife's Winter Diamond 2 Naaras 12 (Pennut) Berner Annika EX2
113 MCO IV / MCO n 09 23 FI*Easylife's Winter Diamond 2 Naaras 13c (Määrittely) Memedov Zvezdan MCO n 23
114 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Goldenstream's Chanel 2 Naaras 12 (Pennut) Berner Annika EX3
115 MCO IV / MCO n 09 22 FI*LovelyLife Starry Sky Aurora 2 Naaras 12 (Pennut) Berner Annika EX2
116 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Ghost Of Wind 2 Uros 6 (IP) Berner Annika EX1 CAGPIB
117 MCO IV / MCO a 03 22 FI*Goldenstream's Ultra Bra 2 Naaras 17 (Veteraani) Björkander Lena 1 NOM
117 MCO IV / MCO a 03 22 FI*Goldenstream's Ultra Bra 2 Naaras 10 (KAS) Berner Annika EX1 CAP
118 MCO V / MCO g 22 FI*SolarWind's Epione 2 Naaras 7 (CH) Carnbrand Åsa EX1 CACIB
119 MCO VII / MCO ds 22 FI*A'Dreams MC Red Bachelor 2 Uros 12 (Pennut) Carnbrand Åsa EX1 BIV
120 MCO V / MCO d 22 FI*Escape's Portos Lion 2 Uros 11 (Nuoret) Carnbrand Åsa EX1 BIV
121 MCO V / MCO d 25 FI*NineTales Quake 2 Uros 12 (Pennut) Carnbrand Åsa EX2
122 MCO V / MCO d 22 SE*KobbaCat's Dingel 2 Naaras 8 (PR) Carnbrand Åsa Abs
123 MCO VI / MCO f 09 S'Ally BJ Axis Star, CZ 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
123 MCO VI / MCO f 09 S'Ally BJ Axis Star, CZ 2 Naaras 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS
124 MCO VI / MCO e 02 21 62 FI*Mostlycats Twinkie 2 Uros 5 (IC) Memedov Zvezdan MCO es 02 21 62
125 MCO VI / MCO d 09 23 Gryfin Lillycubs*PL 2 Uros 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB BIV
126 MCO VI / MCO f 09 FI*LovelyLife Stand By Me Selina 2 Naaras 7 (CH) Memedov Zvezdan EX1 CACIB
127 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Marskin Patricia Kaas 2 Naaras 9 (Avoin) Memedov Zvezdan EX1 CAC
128 MCO VI / MCO f 03 22 Galaxy Maryel Eva 2 Naaras 9 (Avoin) Memedov Zvezdan Abs
129 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Chamberlain Quite the Best 2 Uros 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX2
130 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Escape's O'Miziaki 2 Uros 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1 BIV NOM
131 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Easylife's Wintertime Kiss 2 Uros 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1
132 MCO V / MCO d 24 FI*Easylife's Wintertime Love 2 Uros 12 (Pennut) Carnbrand Åsa EX1 NOM
133 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Easylife's Snow Butterfly 2 Naaras 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1
134 MCO VI / MCO f 09 23 FI*Stout-hearted Tazmin 2 Naaras 4 (GIP) Memedov Zvezdan EX1 CAPS
135 MCO VI / MCO d 09 24 FI*Easylife's King of Moon 2 Uros 6 (IP) Memedov Zvezdan EX1 CAGPIB
136 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Chamberlain Orionis Alnilam 2 Uros 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX1 CAP
137 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Chamberlain No Connection 2 Naaras 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX2
138 MCO VI / MCO f 03 FI*Goldenstream's Woman in Red 2 Naaras 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX1 CAP BIV NOM
139 MCO VII / MCO ds 22 FI*Mostlycats You Are My Life 2 Uros 1 (SC) Carnbrand Åsa Abs
140 MCO VII / MCO es 24 FI*Chamberlain Arctic Love 2 Naaras 1 (SC) Carnbrand Åsa Abs
141 MCO VII / MCO ds ES*Gattacamoon Rob Roy 2 Uros 3 (GIC) Carnbrand Åsa Abs
142 MCO VII / MCO ds 22 FI*Pinewoods Child of Vision 2 Naaras 7 (CH) Carnbrand Åsa Abs
143 MCO VII / MCO as 22 Othello de la Fierte du Maine 2 Uros 9 (Avoin) Carnbrand Åsa EX1 CAC
144 MCO VII / MCO as 25 FI*Mostlycats Hilarious Woolly Smurf 2 Uros 11 (Nuoret) Carnbrand Åsa EX2
145 MCO VII / MCO as 22 FI*Unikuun My Heart's Morris 2 Uros 11 (Nuoret) Carnbrand Åsa EX3
146 MCO VII / MCO ns Guerlain Real Love*RU 2 Uros 11 (Nuoret) Carnbrand Åsa EX1
147 MCO VII / MCO fs 22 Genewa Real Love*RU 2 Naaras 11 (Nuoret) Carnbrand Åsa EX1 BIV
148 MCO VII / MCO ns FI*KhalDrogo's Wild Side 2 Uros 12 (Pennut) Carnbrand Åsa EX2
149 MCO VII / MCO as 22 FI*Rotcat Quick Silver 2 Uros 2 (SP) Carnbrand Åsa KM
150 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Montana Sky 2 Uros 6 (IP) Carnbrand Åsa EX1 CAGPIB
151 MCO VIII / MCO ns 09 Caesar Gai Yuli LeonilaCoon*RU 2 Uros 7 (CH) Berner Annika EX1 CACIB
152 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Chatvallon Michael Gabriel 2 Uros 11 (Nuoret) Berner Annika EX1
153 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Escape's Phoebe 2 Naaras 11 (Nuoret) Berner Annika EX1
154 MCO VIII / MCO fs 09 FI*KhalDrogo's Kickstart My Heart 2 Naaras 12 (Pennut) Berner Annika EX1 BIV
155 MCO VIII / MCO es 09 22 Flamenco Estate Pearls*RU 2 Naaras 12 (Pennut) Berner Annika EX2
156 MCO VIII / MCO ns 03 FI*Escape's Kid Bailey 2 Uros 10 (KAS) Berner Annika EX1 CAP
157 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Mostlycats Lucy Heartfilia 2 Naaras 10 (KAS) Berner Annika EX1 CAP
158 NEM I / NEM n FI*Pikku-Priin Glamorous Senga Sengana 2 Naaras 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX2
159 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Glossy Bounty 2 Naaras 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1
160 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Charizard 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
160 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Charizard 2 Uros 1 (SC) Berner Annika KM BIV NOM BIS
161 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Great Polka 2 Uros 11 (Nuoret) Berner Annika EX1
162 NEM II / NEM fs 09 21 FI*SoulSibster's BeLoved 2 Naaras 12 (Pennut) Berner Annika EX1
163 NFO I / NFO n FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen 2 Naaras 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS
164 NFO II / NFO n 09 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry 2 Uros 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS BIV NOM
165 NFO II / NFO n 09 S*Tigerögas Woodallite 2 Naaras 7 (CH) Björkander Lena EX1 CACIB
166 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Black Plum 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
167 NFO II / NFO a 09 S*Drakborgens Ingela Pingela 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena Abs
168 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 2 (SP) Björkander Lena KM
169 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
169 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 17 (Veteraani) Berner Annika 2
169 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 4 (GIP) Björkander Lena EX1 CAPS BIV
170 NFO II / NFO n 02 64 FI*Siniidan Boomerang 2 Uros 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB
171 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB
172 NFO III / NFO n 22 DK Kitura's Eliana 2 Naaras 9 (Avoin) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
173 NFO III / NFO a 24 FI*Tupuliinin Blue Moon 2 Uros 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV NOM
174 NFO III / NFO n 22 FI*Siniidan Cardcaptor Sakura 2 Naaras 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM
175 NFO III / NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas 2 Uros 17 (Veteraani) Berner Annika Arvosteltu
175 NFO III / NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas 2 Uros 2 (SP) Edvardsen Geir Johan KM
176 NFO III / NFO n 24 FI*Heinuntuvan Eemeli 2 Uros 17 (Veteraani) Berner Annika 4
176 NFO III / NFO n 24 FI*Heinuntuvan Eemeli 2 Uros 2 (SP) Edvardsen Geir Johan KM
177 NFO III / NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria 2 Naaras 2 (SP) Edvardsen Geir Johan KM BIV
178 NFO III / NFO a 24 FI*Hopeahännän Metsänneito 2 Naaras 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS
179 NFO III / NFO n 22 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter 2 Naaras 17 (Veteraani) Berner Annika 2
179 NFO III / NFO n 22 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter 2 Naaras 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB
180 NFO III / NFO n 22 S*Milda ma Tildes Jet-Seth 2 Uros 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan EX1 CAP
181 NFO IV / NFO a 03 24 FI*FinnFeline's Envy Me 2 Uros 1 (SC) Edvardsen Geir Johan Abs
182 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI*RockyHill's FloYahto 2 Uros 1 (SC) Edvardsen Geir Johan KM
183 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Mertsi 2 Uros 1 (SC) Edvardsen Geir Johan KM
184 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Tenho 2 Uros 1 (SC) Edvardsen Geir Johan KM
185 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Keijo 2 Uros 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS NOM BIS
186 NFO IV / NFO n 03 24 FI*FoxyPaw's Spin Doctor 2 Uros 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
187 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Sysiässä 2 Uros 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX2
188 NFO IV / NFO n 09 22 FI*GoldenFurry's Champion Charolais 2 Naaras 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
189 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Jarraun's Skog Harold 2 Uros 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
190 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Hellä Lempi 2 Naaras 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
191 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI*Carwalions Baxter Black 2 Uros 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB
192 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Miranda 2 Naaras 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
193 NFO IV / NFO n 03 22 S*NC's Killer Queen 2 Naaras 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX2
193 NFO IV / NFO n 03 22 S*NC's Killer Queen 2 Naaras 17 (Veteraani) Berner Annika 1 NOM
194 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Oregon Spring 2 Uros 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan EX1 CAP
195 NFO V / NFO f FI*Hirmuinen Coco Chanel 2 Naaras 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS
196 NFO V / NFO f 22 SE*Kvitterdalens Zephyr 2 Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan Abs
197 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS
198 NFO V / NFO f FI*Felicis Gemma 2 Naaras 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB
199 NFO V / NFO f FI*Tupuliinin Josefiina 2 Naaras 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX2
200 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Serafiina 2 Naaras 8 (PR) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPIB BIV
201 NFO V / NFO d 22 FI*Hirmuinen Entti Puuparta 2 Uros 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan EX1 CAP
202 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella 2 Naaras 1 (SC) Björkander Lena KM
203 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 1 (SC) Björkander Lena KM
204 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
204 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 1 (SC) Björkander Lena KM
205 NFO VI / NFO e 09 22 FI*Tähtitassun Aleksanteri 2 Uros 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS
206 NFO VI / NFO d 09 22 (N)Fodnaheia's Maffeo 2 Uros 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
207 NFO VI / NFO d 03 FI*Haaveeni Balder 2 Uros 5 (IC) Björkander Lena EX3
208 NFO VI / NFO d 09 24 S*Miss Mikkus' Popeye 2 Uros 5 (IC) Björkander Lena EX2
209 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Haaveeni Freija 2 Naaras 5 (IC) Björkander Lena EX2
210 NFO VI / NFO f 03 24 S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun 2 Naaras 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
211 NFO VI / NFO g 03 FI*Felimon Kinuski 2 Naaras 7 (CH) Björkander Lena EX2
212 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI*Jarraun's Skog Helja 2 Naaras 7 (CH) Björkander Lena EX1 CACIB
213 NFO VI / NFO f 02 21 62 FI*Carwalions Embla Solöga 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC BIV NOM
214 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Siniidan Chocolate Stripes 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX2
215 NFO VI / NFO f 09 22 Beija-Flor Forest Myths 2 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1
216 NFO VI / NFO f 03 FI*Nalle-Puhin Fat Lady Sings 2 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX2
217 NFO VI / NFO f 09 23 S*Myselisia's Campari 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1 BIV NOM BIS
218 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Debals Janette 2 Naaras 4 (GIP) Björkander Lena EX1 No Cert
219 NFO VI / NFO d 03 FI*Hopeahännän Pablo Picasso 2 Uros 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB
220 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Ramona 2 Naaras 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB BIV
221 NFO VI / NFO d 03 24 FI*WitSarin Zastava 2 Naaras 8 (PR) Björkander Lena EX1 CAPIB
222 NFO VI / NFO f 02 62 Eluney LemuNarki*ES 2 Naaras 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
223 NFO VII / NFO ds SE*Prana's Goldfinger 2 Uros 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
224 NFO VII / NFO ns 22 FI*Keijumetsän Tequila Sunrise 2 Naaras 9 (Avoin) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
225 NFO VII / NFO ds 24 FI*FoxyPaw's Dusty Miller 2 Uros 17 (Veteraani) Berner Annika 3
225 NFO VII / NFO ds 24 FI*FoxyPaw's Dusty Miller 2 Uros 2 (SP) Edvardsen Geir Johan KM
226 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 15 (Siitos) Björkander Lena
226 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 1 (SC) Björkander Lena KM
227 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI*Koivunpesän Parru 2 Uros 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS
228 NFO VIII / NFO fs 09 24 S*Drakborgens Godiva Snödriva 2 Naaras 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS
229 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI*Hopeahännän Neiti Kesäheinä 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
230 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI*Siniidan Electric India 2 Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1 BIV NOM BIS
231 NFO VIII / NFO fs 09 FI*RockyHill's Peacepipe Of Flash 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
232 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI*FoxyPaw's Rollin' Stone 2 Uros 2 (SP) Björkander Lena KM NOM
233 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 2 (SP) Björkander Lena KM BIV NOM
234 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI*Koivunpesän Lankku 2 Naaras 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB
235 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco 2 Naaras 1 (SC) Edvardsen Geir Johan KM
236 NFO IX / NFO w 61 FI*Tähtitassun Adalmiina 2 Naaras 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS
237 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
237 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 17 (Veteraani) Berner Annika 1 NOM BIS
237 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB NOM BIS
238 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 17 (Veteraani) Björkander Lena 1 NOM BIS
238 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 4 (GIP) Berner Annika EX1 CAPS BIV NOM BIS
239 SIB III / SIB n 22 FI*Allikatin Kukka 2 Naaras 6 (IP) Berner Annika EX2
240 SIB III / SIB n 24 FI*Amurin Bernice 2 Naaras 6 (IP) Berner Annika EX1 CAGPIB NOM BIS
241 SIB III / SIB n 23 FIN*Zigwan's Gaigil Herguil 2 Uros 17 (Veteraani) Björkander Lena 3
241 SIB III / SIB n 23 FIN*Zigwan's Gaigil Herguil 2 Uros 10 (KAS) Berner Annika EX1 CAP
242 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan James Bond 2 Uros 9 (Avoin) Memedov Zvezdan EX1 CAC
243 SIB IV / SIB n 03 23 Felis Felicis Hammer to Fall 2 Uros 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1 BIV NOM BIS
244 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Pikku-Priin Hurja Hidalgo 2 Uros 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX2
245 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Amurin Jose 2 Uros 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX1 CAP
246 SIB IV / SIB n 09 23 FIN*Alizarin Bomber Boy 2 Uros 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX2
246 SIB IV / SIB n 09 23 FIN*Alizarin Bomber Boy 2 Uros 17 (Veteraani) Björkander Lena 2
247 SIB V / SIB d 24 FI*Lumikissan Leijonakuningas 2 Uros 11 (Nuoret) Berner Annika EX1
248 SIB V / SIB d 24 FI*Keijumetsän Fennekin 2 Naaras 11 (Nuoret) Berner Annika EX1
249 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Taigatupsun Bellatrix 2 Naaras 9 (Avoin) Berner Annika Abs
250 SIB VII / SIB ns FI*Cherrytail's Continental 2 Uros 5 (IC) Carnbrand Åsa EX1 CAGCIB
251 SIB VII / SIB ns 22 FI*Allikatin Miina 2 Naaras 10 (KAS) Carnbrand Åsa EX1 CAP
252 SIB VIII / SIB fs 09 FI*Cherrytail's Xalvadora 2 Naaras 3 (GIC) Berner Annika EX1 CACS
253 SIB IX / SIB w 61 FI*Cherrytail's Lady WhiteDream 2 Naaras 11 (Nuoret) Carnbrand Åsa EX1 NOM BIS
254 TUA VII / TUA as 24 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop 2 Naaras 3 (GIC) Carnbrand Åsa EX1 CACS NOM
255 TUA VII / TUA ns 24 FI*Tangerine's Felicity 2 Naaras 9 (Avoin) Carnbrand Åsa EX1 CAC
256 TUA IX / TUA w 61 Mountain Trolls Dylan 2 Uros 11 (Nuoret) Carnbrand Åsa Abs
257 BEN n 22 Like a Prayer des Griffes de Feu 3 Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
258 BEN n 22 SE*Out n About Jaxs 3 Uros 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB NOM
259 BEN n 22 FI*Leokatin Socorro Dude 3 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna Abs
260 BEN n 22 S*KungsgardenCats Tigger 3 Uros 2 (SP) Krogh Minna KM BIV NOM
261 BEN n 22 FI*Leokatin Silvano Dude 3 Uros 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB
262 BEN n 22 FI*Kissalehdon Nefertiti 3 Naaras 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB
263 BEN n 24 CattiCartano Catwalk Dance 3 Naaras 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC BIV
264 BEN n 24 FI*PurrGold Independent Ilia 3 Naaras 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX2
265 BEN n 24 FI*Kissalehdon Tausret 3 Naaras 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
266 BEN ns 24 FI*Polarheim's Rossville 3 Uros 10 (KAS) Vanrusselt Joeri EX1 No Cert
267 BEN n 24 33 FI*PurrGold Luminous Lux 3 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
268 BLH n Dusado's Marc-Marie 3 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio Abs
269 BLH b Dusado's O'Malley 3 Uros 4 (GIP) Van Roy Kristof Abs
270 BML I / BML ns 11 31 Jewels Choice Silver Ice 3 Uros 1 (SC) Krogh Minna KM BIV
271 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Severi 3 Uros 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
272 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Hopeajään Kimallus 3 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
273 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Suukon Muisto Pekulle 3 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX2
274 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto 3 Uros 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
275 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo 3 Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
276 BML II / BML ds 11 31 FI*Kissamummon Hopeajään Säihke 3 Uros 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
277 BSH a FI*Ruusutarhan Viviana 3 Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB NOM
278 BSH a FI*Safra's Iso Kuulas Astrakan 3 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
279 BSH a FI*Ruusutarhan Tilde 3 Naaras 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB NOM
280 BSH c Belten`s Kosmos 3 Uros 5 (IC) Vanrusselt Joeri Abs
281 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Kaae Dorte 2
281 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Vanrusselt Joeri KM NOM BIS
282 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile 3 Naaras 1 (SC) Krogh Minna KM
283 BSH d 24 FI*Coventry's Vernon 3 Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
284 BSH f 22 FI*Coventry's Joy 3 Naaras 3 (GIC) Vanrusselt Joeri EX1 CACS NOM
285 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Silver Varvara 3 Naaras 3 (GIC) Van Roy Kristof Abs
286 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi 3 Uros 4 (GIP) Van Roy Kristof EX1 CAPS
287 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi 3 Uros 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB
288 BSH ny 11 FI*EmeraldCharm Royal Orange 3 Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
288 BSH ny 11 FI*EmeraldCharm Royal Orange 3 Uros 13c (Määrittely) Krogh Minna BSH ny 11
289 BSH ny 11 FI*EmeraldCharm Raspberry Rose 3 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
290 BSH ny 25 FI*EmeraldCharm Fandorin 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
290 BSH ny 25 FI*EmeraldCharm Fandorin 3 Uros 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS
291 BSH ay 11 FI*EmeraldCharm Romanov 3 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
292 BSH ay 11 FI*EmeraldCharm Empyreal Elea 3 Naaras 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB
293 BSH b 33 SE*Camapokas Mårten 3 Uros 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
294 BSH b 21 33 FI*Duketin Kaunokki 3 Naaras 7 (CH) Van Roy Kristof EX1 CACIB
295 BSH o 21 33 FI*Gimmie's Home Town Hero 3 Uros 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
296 BUR n FI*Lilac's Iron Maiden 3 Naaras 3 (GIC) Vanrusselt Joeri EX1 CACS BIV
297 BUR n FI*Feirefiz Ravenlight 3 Uros 5 (IC) Vanrusselt Joeri Abs
298 BUR n FI*Lilac's Prince Valiant 3 Uros 10 (KAS) Vanrusselt Joeri EX2
299 BUR n SE*Caribacka*s Irina 3 Naaras 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
300 BUR n FI*Hovikissan Herakles 3 Uros 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX2
301 BUR n HU*Alba Regia Pocok 3 Uros 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
302 BUR n FI*Oliivian Charlie Brown 3 Uros 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS
303 BUR n FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta 3 Naaras 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS BIV
304 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger 3 Uros 6 (IP) Vanrusselt Joeri EX1 CAGPIB
305 BUR n FI*Mama-Alcialon Great Gameboy 3 Uros 10 (KAS) Vanrusselt Joeri EX1 CAP
306 BUR n FI*Oliivian Giselle 3 Naaras 10 (KAS) Vanrusselt Joeri EX1 CAP
307 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 1 (SC) Krogh Minna KM
308 BUR a FI*Feirefiz Another Brick In The Wall 3 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
309 BUR a FI*Pikkukuun Blue Berry 3 Naaras 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
310 BUR b FI*Lilac's Kitaro Caravan 3 Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB NOM
311 BUR b FI*Seirene Ipanema 3 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB NOM
312 BUR b FI*Pardofelis XoXo 3 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio Abs
313 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
313 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM
314 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM BIV NOM
315 BUR b FI*Mama-Alcialon Father's Son 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
315 BUR b FI*Mama-Alcialon Father's Son 3 Uros 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB
316 BUR c FI*Oliivian Gardenia 3 Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
317 BUR d FI*Crossroads Casillas 3 Uros 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX2
318 BUR d FI*Pardofelis Your Red Monster 3 Uros 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC BIV
319 BUR d FI*Lilac's Queen Nala´s Shani 3 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
320 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 4 (GIP) Van Roy Kristof EX1 CAPS
321 BUR e FI*Aavan Muscat 3 Uros 7 (CH) Van Roy Kristof Abs
322 BUR e FI*Aavan Pohjoista Viljaa 3 Naaras 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB
323 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth 3 Naaras 1 (SC) Van Roy Kristof KM BIV NOM BIS
324 BUR f FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika 3 Naaras 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB
325 BUR f FI*Lilac's Tullamore Dew 3 Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX2
326 BUR f FI*Pardofelis Zsa Zsa Gabor 3 Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1
327 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 17 (Veteraani) Kaae Dorte 3
327 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 2 (SP) Van Roy Kristof KM NOM
328 BUR f FI*Oliivian Frida Kahlo 3 Naaras 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB
329 BUR h FI*Enjoy Merigold 3 Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
330 BUR h FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel 3 Naaras 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
331 BUR h FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell 3 Naaras 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
332 BUR j FI*Crossroads All About Love 3 Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
333 BUR j FI*Pikkukuun Arovuokko 3 Naaras 10 (KAS) Krogh Minna Abs
334 CHA FI*Souriant Sans Souci 3 Naaras 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
335 CYM 51-52 / CYM a 03 52 FI*Touchant Excellent Chance 3 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
336 CYM 51-52 / CYM g 02 52 62 FI*Touchant Goutte d'Espérance 3 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 NOM BIS
337 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
337 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB NOM
338 EUR a FI*Pinkkitassun Siegfried 3 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
339 EUR f Silkkiturkin Uniikki Unna 3 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
340 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Pauliina 3 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
341 EUR n 22 FI*Feronian Passion 3 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 BIV NOM BIS
342 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Werneri 3 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX2
343 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Xmas Special 3 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX3
344 EUR n 24 FI*Aurinkokiven Bohemia 3 Naaras 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1 NOM
345 EUR n 24 FI*Kissakallion Hudson 3 Uros 17 (Veteraani) Kaae Dorte 3
345 EUR n 24 FI*Kissakallion Hudson 3 Uros 6 (IP) Vanrusselt Joeri EX1 CAGPIB NOM
346 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 17 (Veteraani) Kaae Dorte 1 NOM
346 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 6 (IP) Vanrusselt Joeri EX1 CAGPIB
347 EUR a 24 FI*Vinhaviiksen Karvakaveri 3 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1 NOM
348 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 17 (Veteraani) Kaae Dorte 2
348 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 2 (SP) Van Roy Kristof KM NOM BIS
349 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Harvey 3 Uros 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS BIV
350 EUR d 22 Silkkiturkin Samettikukka 3 Naaras 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB
351 EUR d 22 Silkkiturkin Utelias Ukkeli 3 Uros 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX2
352 EUR d 22 Silkkiturkin Vaalea Valentino 3 Uros 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1 NOM
353 EUR f 22 FI*Feronian Neilikka 3 Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio Abs
354 EUR f 22 FI*Pikku-Piun Hulda Hirmuinen 3 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
355 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Paula 3 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX2
356 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Psipsina 3 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC BIV
357 EUR f 22 Silkkiturkin Värikäs Veeruska 3 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
358 EUR f 23 FI*Pikku-Piun Yksisarvinen 3 Naaras 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
359 EUR f 23 FI*Kontukatin Adalmiina 3 Naaras 10 (KAS) Vanrusselt Joeri EX1 CAP
360 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Brambilla Fabio KM
361 EUR as 23 FI*Katinhännän Hacker Root Groves 3 Naaras 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
362 EUR gs 23 FI*Katinhännän Harleen Frances Quinzel 3 Naaras 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
363 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon 3 Uros 1 (SC) Brambilla Fabio KM
364 KBL I / KBL n 22 SE*Kot-à-Kuril Kassanova 3 Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
365 KBL I / KBL w 62 FI*Lilldale's Jon Snow 3 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 BIV
366 KBL III / KBL fs FI*SavoTimantti Ariel Bellatrix 3 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
367 KBL IV / KBL fs 03 22 Brioche Free Hunter *RU 3 Naaras 13c (Määrittely) Krogh Minna KBL fs 03
367 KBL IV / KBL fs 03 22 Brioche Free Hunter *RU 3 Naaras 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC
368 KOR FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin 3 Naaras 1 (SC) Van Roy Kristof KM
369 KOR FI*Kattihovin Chiisai Kisu 3 Naaras 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS BIV
370 KOR FI*Duangchai Lily Malee 3 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX2
371 KOR FI*Mythai Opale Devi 3 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
372 KOR FI*Melodian Hulda 3 Naaras 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP
373 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide 3 Uros 1 (SC) Krogh Minna KM BIV
374 MAN 51-52 / MAN fs 22 52 Auragold Heureka 3 Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
375 MAN 51-52 / MAN ns 09 52 FI*Touchant Gris Souris 3 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
376 MAN e 53 FI*Maikain Lager Kisskiss 3 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 NOM
377 MAU n 24 FI*Anjupia's Abertawe Angawdd Awstin 3 Uros 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri Abs
378 MAU ns 24 SE*Hayawani's Ammon 3 Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
379 MAU ns 24 FI*Chai-lai Zira Zamila 3 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
380 MAU ns 24 FI*Walidah Capella 3 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 BIV
381 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Kaae Dorte 1 NOM BIS
381 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Krogh Minna KM BIV
382 OCI n 24 FI*Somalinnan Uther Pendragon 3 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
383 OCI n 24 SE*Alsmarks Gandara 3 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
384 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
385 OCI n 24 FI*WiliWilla Lonely Rider 3 Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
386 OCI b 24 FI*WiliWilla Orange Tip 3 Naaras 3 (GIC) Vanrusselt Joeri EX1 CACS
387 OCI b 24 FI*Moosegrove Romeo JR 3 Uros 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC BIV NOM BIS
388 OCI b 24 FI*Vinkeä Eliitti-Elli 3 Naaras 7 (CH) Vanrusselt Joeri EX1 CACIB
389 OCI b 24 FI*WiliWilla Jonatan of Kardemumma 3 Uros 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
390 OCI b 24 FI*Moosegrove Saphire 3 Naaras 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1 NOM
391 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Vanrusselt Joeri KM
392 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 8 (PR) Vanrusselt Joeri Abs
392 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 17 (Veteraani) Kaae Dorte Abs
393 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS
394 OCI o 24 FI*Northalla Red Explorer 3 Uros 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB NOM
395 OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus 3 Uros 4 (GIP) Van Roy Kristof EX1 CAPS
396 OCI o 24 FI*Topspot Before Midnight 3 Naaras 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB
397 OCI ns 24 FI*Somalinnan Iris 3 Naaras 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS
398 OCI ns 24 FI*WiliWilla King of the Hill 3 Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
399 OCI bs 24 FI*Northalla Seventh Day 3 Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
400 OCI bs 24 FI*WiliWilla Ocean Explorer 3 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 BIV NOM
401 OCI bs 24 FI*Somalinnan Lady of the Lake 3 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
402 SIN FI*Chai-lai Brave Benjamin 3 Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
403 SRL II / SRL a 03 Katrin's Curly Onix Blue 3 Uros 3 (GIC) Van Roy Kristof Abs
404 SRL III / SRL d 22 FlodoCats Alejandro 3 Uros 4 (GIP) Van Roy Kristof Abs
405 SRS IX / SRS w 62 FI*Hämynhäivän Kallekolli 3 Uros 5 (IC) Vanrusselt Joeri EX1 CAGCIB
406 ABY n Cellani Sieno UkassaKinté 4 Uros 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
407 ABY n FI*Lovedevotion Josefine 4 Naaras 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
408 ABY n FI*Silkkihienon Rustica 4 Uros 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
409 ABY n Heru's Alchimie 4 Uros 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
410 ABY n FI*Lovedevotion Leticia 4 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1 BIV NOM BIS
411 ABY n FI*Woodcocks Little My 4 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1 NOM BIS
412 ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 4 Uros 17 (Veteraani) Peltonen Martti 2
412 ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 4 Uros 2 (SP) Kaae Dorte KM
413 ABY n FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc 4 Naaras 2 (SP) Kaae Dorte KM
414 ABY a FI*Miragerie Beaudrie 4 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1
415 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS BIV
416 ABY a FI*Nebuankhet Nae Laird! 4 Uros 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB
417 ABY a FI*Nebuankhet Jace Beleren 4 Uros 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
418 ABY o GIC Petrovna Red Sonja 4 Naaras 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS
419 ABY o FI*Nebuankhet Siraxta 4 Naaras 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB BIV NOM
420 ABY o Dakar von Schelemant 4 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
421 ABY p FI*Neaera's Keala Orida 4 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
422 ABY p FI*Miragerie Béatrice 4 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 NOM
423 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 17 (Veteraani) Peltonen Martti 2
423 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 2 (SP) Hornell Henry KM NOM
424 BAL d FI*Jalecat's WTBW SnowStorm 4 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
425 CRX I / CRX n FI*Claypond's Justiina V 4 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC BIV NOM
426 CRX I / CRX c FI*Claypond's Lyydia 4 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
427 CRX I / CRX n FI*Claypond's Matleena 4 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX2
428 CRX I / CRX n FI*Villains Naughty Naughty 4 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1
429 CRX I / CRX n Changes Ziggy Stardust 4 Uros 17 (Veteraani) Peltonen Martti 1 NOM
429 CRX I / CRX n Changes Ziggy Stardust 4 Uros 2 (SP) Busse Britta KM
430 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets 4 Naaras 2 (SP) Busse Britta KM
431 CRX I / CRX o FI*Claypond's Farceur 4 Uros 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP BIV NOM
432 CRX I / CRX b FI*Claypond's Justus 4 Uros 10 (KAS) Busse Britta EX2
433 CRX I / CRX n FI*Piupaws Morellia 4 Uros 10 (KAS) Busse Britta EX3
434 CRX II / CRX n 03 FI*Windseeker Linlee and 100 Sails 4 Uros 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB BIV NOM
435 CRX II / CRX b 09 FI*VeeKasin Emolga 4 Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
436 CRX II / CRX b 09 FI*Claypond's Kaspar 4 Uros 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
437 CRX V / CRX n 24 FI*Claypond's Bon Nuit 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
437 CRX V / CRX n 24 FI*Claypond's Bon Nuit 4 Uros 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
438 CRX VI / CRX a 03 24 FI*Windseeker Loulou Blue Nonsuch 4 Naaras 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB
439 CRX VII / CRX n 21 32 FI*Mimic Adidas 4 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
440 CRX IX / CRX w 62 FI*Mimic Arctic 4 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
441 CRX IX / CRX w 64 FI*Mimic Alaska 4 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
442 DRX I / DRX n FI*Avariel Riolu 4 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
443 DRX I / DRX a FI*Avariel Rattata 4 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX3
444 DRX I / DRX b FI*Fairy-Story's Ällösöpö 4 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 BIV
445 DRX I / DRX n FI*Åbodas Mimi 4 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX2
446 DRX I / DRX n EE*X-Paroni Masterpiece 4 Uros 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS
447 DRX III / DRX f FI*Kattimäen Ruska 4 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
448 DRX V / DRX ns 25 FI*Mirexin Patrik 4 Uros 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
449 DRX V / DRX n 25 FI*Åbodas Jönsse 4 Uros 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
450 DRX V / DRX n 25 FI*Åbodas Tonttu 4 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1 BIV
451 DRX V / DRX n 24 SE*Recce Pod Sherian Grace Cadoria 4 Naaras 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP NOM BIS
452 DRX VII / DRX d 21 32 FI*Bravefellow Pilvi 4 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
453 DRX VII / DRX n 21 33 FI*Avariel Rockruff 4 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
454 DRX IX / DRX w 62 FI*Tomorrowland Jurassic Jose 4 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
455 DSP V / DSP e 03 21 33 Vaho-Raj Chili Peppers*RU 4 Uros 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
456 DSP V / DSP a 21 33 Kris'Talina Princess Shudan 4 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
457 GRX II / GRX n 03 SE*OneWorld Papageno 4 Uros 8 (PR) Kaae Dorte Abs
458 OLH b FI*TaikaTomun Minea Mietteliäs 4 Naaras 8 (PR) Kaae Dorte EX1 CAPIB
459 OLH c FI*TaikaTomun Muusa Mutkaton 4 Naaras 8 (PR) Peltonen Martti EX1 CAPIB
460 OLH n 22 FI*TaikaTomun Nanna Nauravainen 4 Naaras 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
461 OLH a 25 FI*Aurinkorinteen Veronica 4 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
462 OLH c 25 FI*BaliDancer's Gaius 4 Uros 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS
463 OLH ns 25 FI*Mummeli Sofinho Yaron 4 Uros 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB
464 OSH n FI*Curnauskiss Paint In Black 4 Uros 6 (IP) Kaae Dorte EX1 CAGPIB NOM
465 OSH b FI*Vintterin Lenita Miinantytär 4 Naaras 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
466 OSH d FI*Eirenen Flying Flash 4 Uros 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP
467 OSH n 24 FI*LoudMeow Colors of the Wind 4 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1 NOM
468 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
468 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 1 (SC) Hornell Henry KM NOM BIS
469 OSH a 24 Egill of Monoceros 4 Uros 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
470 OSH a 24 FI*LoudMeow Stormwind 4 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 BIV
471 OSH a 24 FI*LoudMeow Blue Wind 4 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
472 OSH a 25 FI*LoudMeow Here Comes The Sun 4 Uros 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
473 OSH b 24 FI*Vintterin Tenho Sulonpoika 4 Uros 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS
474 OSH b 24 Hermes v. Imporio A 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
474 OSH b 24 Hermes v. Imporio A 4 Uros 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB BIV
475 OSH b 24 HU*Shagio-Chen Satra 4 Naaras 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
476 OSH b 24 FI*Vintterin Aleksi Samponpoika 4 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
477 OSH c 24 FI*LoudMeow Moonshine 4 Uros 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS
478 OSH d 24 Helios v. Imporio A 4 Uros 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
479 OSH d 24 FI*Crystal-Sun Yellow Freesia 4 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1 NOM
480 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Kaae Dorte KM NOM
481 OSH f 24 FI*Crystal-Sun Black Orchidea 4 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
482 OSH h 22 FI*Frostnight's Gilded Trail of Stars 4 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte Abs
483 OSH ns 25 FI*Millamarin Kultaa ja Hopeaa 4 Uros 8 (PR) Kaae Dorte EX1 CAPIB
484 OSH n 03 Apocalyptica Zorro 4 Uros 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB NOM
485 OSH b 03 22 FI*Miado Barahir House Of Bëor 4 Uros 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS
486 PEB I / PEB b 21 FI*Indigo's Every Party Needs A Pretty Girl 4 Naaras 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP NOM
487 PEB II / PEB b 03 64 83 FI*Indigo's Hard Luck Ava 4 Naaras 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
488 PEB V / PEB b 33 FI*Indigo's Name of the Game 4 Uros 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
490 RUS N'Tauriel White ALWinBest 4 Uros 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB BIV
491 RUS FI*IvanaKallio's FollowMe 4 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX3
492 RUS FI*IvanaKallio's Gothamin Mahti Miäs 4 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX4
493 RUS Katzenhof Urho 4 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX2
494 RUS Silberfeder's Krabat 4 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1 BIV NOM
495 RUS FI*IvanaKallio's Fanny 4 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
496 RUS Katzenhof Christina Regina 4 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti Abs
497 RUS Ursulita Chiquitita Perfectat 4 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
498 RUS Dacats Vivian 4 Naaras 17 (Veteraani) Peltonen Martti Arvosteltu
498 RUS Dacats Vivian 4 Naaras 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB
499 RUS FI*Janatuisen Sandrino Il Vivace 4 Uros 10 (KAS) Peltonen Martti EX2
500 RUS FI*Zarin Armand de Brignac 4 Uros 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP BIV NOM BIS
501 SIA n FI*Deraza Royal Rock-A-Berry 4 Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX2
502 SIA n Whalleybush Most Wanted 4 Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC BIV NOM
503 SIA n FI*Kurosawa Gilded Age 4 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
504 SIA n FI*Selcouth Cat of Kindness 4 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
505 SIA n FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy 4 Uros 2 (SP) Hornell Henry KM BIV NOM
506 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel 4 Naaras 17 (Veteraani) Peltonen Martti 4
506 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel 4 Naaras 2 (SP) Hornell Henry KM
507 SIA n FI*Vintterin Pauli Miinanpoika 4 Uros 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS
508 SIA a FI*Selcouth Cat of Spirits 4 Uros 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
509 SIA a FI*Twist-Tiramisun Foxy Lady 4 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
510 SIA a FI*Kelmikerhon Elegia 4 Naaras 17 (Veteraani) Peltonen Martti 3
510 SIA a FI*Kelmikerhon Elegia 4 Naaras 2 (SP) Kaae Dorte KM
511 SIA a FI*Plan-A Fifty Sixty 4 Naaras 6 (IP) Kaae Dorte EX1 CAGPIB
512 SIA b FI*Selcouth Cat of Stories 4 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
513 SIA b FI*Vintterin Inkeri Sampontytär 4 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
514 SIA c FI*Selcouth Cat of Madness 4 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti Abs
515 SIA e FI*Kaspektin Meowth 4 Naaras 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP
516 SIA f Azorez Varda Tintalle of Kaspektin 4 Naaras 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB
517 SIA n 21 Solo v.d. Gruenstiege 4 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 NOM
518 SIA c 21 Grazia v. Imporio A 4 Naaras 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
519 SIA n 03 FI*Ori-Katin Big John Duncan 4 Uros 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
520 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Busse Britta KM BIV NOM BIS
521 SOM n FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave 4 Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
522 SOM n FI*Amajan Svilda Sperandea 4 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1
523 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 17 (Veteraani) Peltonen Martti 1 NOM BIS
523 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Busse Britta KM NOM
524 SOM n FI*Lamadegaan Fine By Me 4 Naaras 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS
525 SOM o FI*Kharn-Ka Weinfelderfox 4 Uros 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS
526 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Wibby 4 Naaras 1 (SC) Hornell Henry KM BIV
527 SPH II / SPH n 09 FI*Eipril Rosalie 4 Naaras 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
528 SPH II / SPH a 09 FI*CiCi's Aramina Minaran 4 Naaras 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
529 SPH II / SPH n 09 Miki Sanuki's Scarface 4 Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
530 SPH II / SPH n 02 64 FI*Hebblas Xiander 4 Uros 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS
531 SPH IV / SPH f 01 62 Newans Melissa 4 Naaras 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
532 SPH IV / SPH f 03 FI*Hobbitqueen's Untamed Sky 4 Naaras 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
533 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful 4 Naaras 1 (SC) Busse Britta KM BIV
534 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hobbitqueen's Northern Starburst 4 Uros 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
535 SPH V / SPH n 32 FI*CiCi's Galahad Dagahal 4 Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
536 SPH V / SPH f 03 32 Murashoff Aurora Borealis 4 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1 NOM
537 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Busse Britta KM BIV
538 SPH V / SPH f 03 33 FI*Hebblas Ximena 4 Naaras 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS
539 SPH V / SPH d 33 Onni Tutsi's 4 Uros 10 (KAS) Busse Britta Abs
540 SPH V / SPH n 09 33 Vigo of Bucked Naked 4 Uros 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
541 THA n Jasmine Tajska Chata*PL 4 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
542 HCL Mökö Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 4
543 HCL Santtu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hornell Henry 3
544 HCL Traks Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Memedov Zvezdan 1 NOM
544 HCL Traks Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hornell Henry 2
545 HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 3
546 HCL Miisa Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry Arvosteltu
547 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hornell Henry 1
548 HCL Olavi Pekunpoika Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hornell Henry 4
549 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Memedov Zvezdan 1 NOM BIS
549 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 1 NOM BIS
550 HCL Turbo Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 2
551 HCS Penni Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Busse Britta 1 NOM
552 HCS Sissi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Busse Britta 1
553 RUS Oliyanka Razdolie*RU 4 Naaras 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB
600 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Berner Annika Kat 2 tarkistus, ACL XI, MCO I, MCO IV, MCO VIII, NEM II, SIB III, SIB V, SIB VI, SIB VIII, VET Breed BIS 39
Björkander Lena NFO II, NFO VI, NFO VIII, VET 2 43
Brambilla Fabio Kat 3 tarkistus, BLH n, BSH ay 11, BSH d 24, BUR b, BUR c, CYM 51-52, EUR a, EUR f 22, EUR f 24, KBL I, KBL III, MAU ns 24, OCI bs 24, SIN, Student judge: Michael Edström 32
Busse Britta ABY a, CRX I, DRX IX, DRX VII, OSH a 25, OSH d 24, PEB II, PEB V, SIA b, SIA c 21, SOM n, SPH V, HCS 39
Carnbrand Åsa ACL VIII, ACS III, ACS XI, LPL V, MCO II, MCO V, MCO VII, SIB IX, SIB VII, TUA IX, TUA VII, Student judge: Audra Navikiene 32
Edvardsen Geir Johan NFO I, NFO III, NFO IV, NFO IX, NFO V, NFO VII, VET 1 41
Hornell Henry ABY p, BAL b, BAL d, CRX IX, DRX I, OLH n 22, OLH ns 25, OSH a 24, OSH b 03 22, SIA f, SIA n, SIA n 21, SPH II, HCL 41
Kaae Dorte ABY n, CRX II, DRX III, DRX V, DSP V, GRX II, OLH b, OSH b, OSH c 24, OSH f 24, OSH h 22, OSH n, OSH ns 25, SIA a, SIA n 03, SPH IV, VET 3 42
Krogh Minna Kat 3 tarkistus, BEN n 22, BEN n 24 33, BML I, BSH a, BSH g, BSH o 21 33, BUR a, BUR h, BUR j, EUR f, EUR n 22, MAN 51-52, MAN e 53, OCI n 24 42
Memedov Zvezdan Kat 2 tarkistus, ACL III, ACL IV, ACS VIII, MCO III, MCO VI, NEM I, SIB IV, VET HC 39
Moroni Sara EXO f 24, EXO g 03 23, EXO n 22, PER d, PER n 03, PER n 03 24, RAG a 04, RAG c 04, RAG d, RAG f 03, RAG n, RAG n 04, RAG n 04 21, SBI a, SBI b, SBI b 21, SBI f 42
Peltonen Martti ABY o, CRX V, CRX VI, CRX VII, OLH a 25, OLH c, OLH c 25, OSH b 24, OSH d, OSH n 03, OSH n 24, PEB I, RUS, SIA c, SIA e, SOM o, THA n, VET 4 40
Skotarczyk Miroslaw EXO n, EXO n 03 24, EXO n 24, EXO w 62, PER a, PER d 03, PER ns 22 62, RAG a, RAG a 03, RAG a 04 21, RAG a 21, RAG b 04, RAG c, RAG e 04, RAG f 04, RAG n 03, RAG n 03 21, SBI a 21, SBI d, SBI g, SBI h, SBI n, SBI n 21, TUV d 61-63 39
Van Roy Kristof BLH b, BSH b 33, BSH n 21 33, BSH ns 11, BSH ny 11, BSH ny 25, BUR d, BUR e, BUR f, EUR a 24, EUR d 22, KOR, OCI ns 24, OCI o 24, SRL II, SRL III 39
Vanrusselt Joeri BEN n 24, BEN ns 24, BML II, BSH c, BSH f, BSH f 22, BUR n, CHA, EUR as 23, EUR f 23, EUR gs 23, EUR n 24, KBL IV, MAU n 24, OCI b 24, OCI c 24, SRS IX 38
15 tuomaria.