Omakissa
PIROK 135. kansainvälinen näyttely 26.5.2019 *BLACK*
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 26.5.2019 Loppuu 26.5.2019
Ilmoittautuminen alkaa 12.2.2019 Ilmoittautuminen loppuu 12.2.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 17.5.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat 2, 4
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Ylöjärvi ***BLACK***
Toimihenkilöt Näyttelypaikka: Ylöjärven liikuntakeskus, Elotie 14, Ylöjärvi
Näyttelypäälliköt: Mika Akonniemi, mika.akonniemi@pirok.org, puh: 0400516270 & Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org, p. 0405599924
Näyttelysihteerit: Kristiina Martikainen (kaikki leimakortit ja paperi-ilmoittautumiset), Hirsimäentie 12, 37860 Kärjenniemi puh. 0405237764 & Marika Landen, puh. 0405042592.Tavoitat näyttelysihteerit parhaiten sähköpostitse show@pirok.org
Rotu- ja myyntipöydät: Marika Nyström, marika.nystrom@pirok.org, p. 0407062191
Palkinnot ja ruusukkeet ovat tervetulleita: Katja Laakkonen, katja.laakkonen@pirok.org
Raha-asiat: Anna Rämö, anna.ramo@pirok.org
Assistenttianomukset osoitteeseen: assistentit@pirok.org
Lisätietoja Double Trouble - kissoilla mahdollisuus osallistua kahteen arvosteluun yhden päivän aikana.
Kumpaankin 26.5. pidettävään näyttelyyn ilmoittaudutaan *RED*-näyttelyn kautta.

Näyttelymaksut ajalle 12.2.-21.4.19 (1näyttely/ 2 näyttelyä): PIROKin jäsenet 38€/62€, muut FIFe-yhdistysten jäsenet 38€/72€, ei FIFe-kissat 50€/ näyttely (ei leimakorttia).
Näyttelymaksut ajalle 22.4.-28.4.19 (1näyttely/ 2näyttelyä): PIROKin jäsenet 40€/70€, muut FIFe-yhdistysten jäsenet 40€/80€, ei FIFe-kissat 50€/näyttely. Leimakortit ei käytössä 22.-28.4.19.
Kun kissa ilmoitetaan vain yhteen arvosteluun, voi ilmoittaja valita kumpaan näyttelyyn kissa osallistuu. Tarkistusluokka 20 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia muun luokan yhteydessä, yksistään 20 €. Jos kasvattajalla ei ole omistamaansa kissaa ilmoitettuna näyttelyyn, tulee kasvattajaluokkaan ilmoittautua erikseen.
Näissä näyttelyissä ei ole veteraaniluokkia!
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on ilmoittautumispäivä! Leimakortilla maksettaessa kirjoita ilmoitetun kissan ja ilmoittajan nimet ja lähetä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen.
Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Ilmoittautuminen on sitova. Jos näyttelyilmoittautumista ei peruta eikä makseta, pidämme oikeuden olla hyväksymättä jatkossa ilmoittajan kissoja PIROK:n järjestämiin näyttelyihin. Myöhästyneet, puutteelliset ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä. Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan.
Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia, muutokset mieluiten sähköpostilla show@pirok.org.
Varmista luettelon saanti ja maksa (2 €/pv) Omakissassa ilmoittautumisen yhteydessä.
Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun ja leimakortit ovat käytössä.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
2 197 177 10 0 10
4 209 195 1 0 13
Yhteensä 406 372 11 0 23

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 ACL III / ACL b 22 Curland Unique 2 Uros 9 (Avoin) Khaled Youssef EX1 CAC
2 ACL III / ACL n 22 FI*Siriuksen ManzoniCurl 2 Uros 6 (IP) Khaled Youssef EX1 CAGPIB
3 ACL III / ACL n 22 FI*Siriuksen ViggoCurl 2 Uros 8 (PR) Khaled Youssef EX1 CAPIB
4 ACL IV / ACL n 01 21 63 FI*Siriuksen XianCurl 2 Naaras 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX1 CAC
5 ACL V / ACL e 22 FI*Yola's Amaranthe 2 Uros 9 (Avoin) Simeonov Hristo EX1 CAC
6 ACL VI / ACL f 03 22 White Star Iskra of Siriuksen 2 Naaras 5 (IC) Khaled Youssef EX1 CAGCIB NOM
7 ACL XI / ACL f 03 21 33 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen 2 Naaras 1 (SC) Pereira Gerson Alves KM NOM
8 ACS I / ACS n FI*Siriuksen ZaneCurl 2 Uros 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC NOM
9 ACS III / ACS n 22 FI*Siriuksen TritonCurl 2 Uros 1 (SC) Pereira Gerson Alves KM NOM BIS
10 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 2 (SP) Pereira Gerson Alves KM
11 ACS V / ACS g 24 FI*Trollin Kuura 2 Naaras 4 (GIP) Turpeinen Riikka EX1 CAPS
12 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl 2 Naaras 10 (KAS) Turpeinen Riikka Abs
13 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl 2 Naaras 10 (KAS) Turpeinen Riikka EX1 CAP
14 ACS X / ACS ds 21 33 FI*Trollin Scar 2 Uros 5 (IC) Turpeinen Riikka EX1 CAGCIB
15 ACS X / ACS ns 21 33 FI*Dezzicat's Lusingando LouisCurl 2 Uros 7 (CH) Turpeinen Riikka EX1 No Cert
16 LPL V / LPL d 22 S*Ägirs Hus BC Ppreben 2 Uros 10 (KAS) Turpeinen Riikka EX1 CAP
17 LPL VIII / LPL ns 09 S*Ägirs Hus BC Qaffe 2 Uros 2 (SP) Khaled Youssef KM
18 MCO I / MCO n Cesar Eva-Markiza 2 Uros 5 (IC) Turpeinen Riikka EX1 CAGCIB
19 MCO I / MCO n Black Faraon Lakritsa 2 Naaras 9 (Avoin) Turpeinen Riikka EX1 CAC
20 MCO I / MCO n FI*Hemingway's Fox Mulder 2 Uros 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX1 BIV
22 MCO II / MCO a 03 FI*Chamberlain Keep On Rocking 2 Uros 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB
23 MCO II / MCO n 09 FI*HoneyCoon's Debra Kadabra 2 Naaras 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS
24 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Lock, Shock & Barrel 2 Naaras 7 (CH) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACIB BIV
25 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM
26 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky 2 Uros 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPS
27 MCO III / MCO n 24 NW,IC,BBMC Kirikou Mon Amour,JW 2 Uros 5 (IC) Simeonov Hristo Abs
28 MCO III / MCO n 22 FI*Kasmasiinin Daffy 2 Uros 5 (IC) Simeonov Hristo EX1 CAGCIB
29 MCO III / MCO n 24 FI*HoneyCoon's Sweet Jannie 2 Naaras 3 (GIC) Simeonov Hristo EX1 CACS
30 MCO III / MCO n 25 FI*Blackcurrant Sofie Fatale 2 Naaras 11 (Nuoret) Simeonov Hristo EX1 BIV
31 MCO III / MCO n 25 FI*NineTales Prince Charming 2 Uros 12 (Pennut) Simeonov Hristo EX2
32 MCO III / MCO n 22 Oliver Golden Mile 2 Uros 12 (Pennut) Simeonov Hristo EX1 BIV
33 MCO III / MCO n 25 FI*NineTales Queen Is Born 2 Naaras 12 (Pennut) Simeonov Hristo EX1
34 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Little Sky 2 Uros 2 (SP) Simeonov Hristo KM
35 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox 2 Uros 2 (SP) Simeonov Hristo KM BIV NOM
36 MCO III / MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet 2 Naaras 2 (SP) Simeonov Hristo KM
37 MCO III / MCO n 22 FI*Hemingway's Chief Wise Owl 2 Uros 6 (IP) Simeonov Hristo EX1 CAGPIB
38 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Let There Be Rock 2 Uros 8 (PR) Simeonov Hristo EX1 CAPIB
39 MCO III / MCO n 25 Atlantic Acadia's Quest For Fire 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
39 MCO III / MCO n 25 Atlantic Acadia's Quest For Fire 2 Uros 10 (KAS) Simeonov Hristo EX1 CAP
40 MCO III / MCO n 22 FI*BellaAmare's Flying Swallowtail 2 Uros 10 (KAS) Simeonov Hristo EX2
41 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull 2 Uros 5 (IC) Turpeinen Riikka EX1 CAGCIB BIV
43 MCO IV / MCO n 09 22 FI*HoneyCoon's Flip Flop And Fly 2 Naaras 9 (Avoin) Turpeinen Riikka EX1 CAC
44 MCO IV / MCO n 09 22 Whatatrill Wildest Dream 2 Naaras 7 (CH) Turpeinen Riikka EX1 CACIB NOM
45 MCO IV / MCO a 09 25 FI*Blackcurrant Beatrix Kiddo 2 Naaras 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1 NOM
46 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Escape's Powell 2 Uros 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX1 BIV NOM
47 MCO IV / MCO a 09 22 FI*Hemingway's Yukon White Wolf 2 Uros 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX4
48 MCO IV / MCO n 09 22 FI*LovelyLife You Raise Me Up Ykä 2 Uros 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX3
49 MCO IV / MCO n 09 25 LV*BBMC Nitro 2 Uros 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX2
50 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Ghost Of Wind 2 Uros 6 (IP) Turpeinen Riikka EX1 CAGPIB NOM
51 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Lady Leonita 2 Naaras 10 (KAS) Turpeinen Riikka EX1 CAP
52 MCO V / MCO g 23 FI*Chamberlain Born To Be A Star 2 Naaras 5 (IC) Simeonov Hristo EX1 CAGCIB
53 MCO V / MCO e 22 Modesto's Mi Unico Sol 2 Uros 9 (Avoin) Simeonov Hristo EX1 CAC NOM
54 MCO V / MCO f Rascoon Grammy 2 Naaras 7 (CH) Simeonov Hristo EX1 CACIB
55 MCO V / MCO f 22 FI*Blackcurrant The Flower of Carnage 2 Naaras 11 (Nuoret) Simeonov Hristo EX1 BIV
56 MCO V / MCO d 22 FI*Escape's Portos Lion 2 Uros 12 (Pennut) Simeonov Hristo EX1 BIV NOM
57 MCO V / MCO d 22 FI*NineTales Popeye The Sailor 2 Uros 12 (Pennut) Simeonov Hristo EX3
58 MCO V / MCO d 25 FI*NineTales Quake 2 Uros 12 (Pennut) Simeonov Hristo EX2
60 MCO V / MCO d FI*Hemingway's Dana Scully 2 Naaras 12 (Pennut) Simeonov Hristo EX1
61 MCO V / MCO d 22 FI*SolarWind's Eros 2 Uros 8 (PR) Simeonov Hristo EX1 CAPIB
62 MCO V / MCO f FI*HoneyCoon's Heart On Fire 2 Naaras 8 (PR) Simeonov Hristo EX1 CAPIB BIV
63 MCO V / MCO d 22 FI*BellaAmare's Flying Red Admiral 2 Uros 10 (KAS) Simeonov Hristo EX1 CAP
64 MCO VI / MCO e 03 22 FI*Chamberlain Bright Charm 2 Uros 3 (GIC) Pereira Gerson Alves EX1 CACS BIV
65 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*Stout-hearted Victorious Love 2 Naaras 3 (GIC) Pereira Gerson Alves EX1 CACS
67 MCO VI / MCO g 09 FI*Chamberlain Captain Amelia 2 Naaras 5 (IC) Pereira Gerson Alves Abs
68 MCO VI / MCO f 09 LV*BBMC Galaxy Star 2 Naaras 5 (IC) Pereira Gerson Alves EX1 CAGCIB
69 MCO VI / MCO d 09 UA*Mazurka Surprise 2 Uros 7 (CH) Pereira Gerson Alves EX1 CACIB
71 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Chamberlain Quite the Best 2 Uros 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1 BIV NOM
72 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Escape's O'Miziaki 2 Uros 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX2
73 MCO VI / MCO d 09 22 FI*LovelyLife You Raise Me Up Yemma 2 Uros 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX3
74 MCO VI / MCO d 03 FI*Chamberlain Keep It Real 2 Uros 8 (PR) Pereira Gerson Alves EX1 CAPIB BIV
75 MCO VI / MCO f 09 FI*Tigerworld Selene 2 Naaras 8 (PR) Pereira Gerson Alves EX1 CAPIB
76 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Chamberlain Orionis Alnilam 2 Uros 10 (KAS) Pereira Gerson Alves EX1 CAP
78 MCO VII / MCO ns 22 Macawi Mosi Double E's Xahir 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
78 MCO VII / MCO ns 22 Macawi Mosi Double E's Xahir 2 Uros 1 (SC) Pereira Gerson Alves KM
79 MCO VII / MCO ns Heart Stealer Forever&Ever 2 Uros 7 (CH) Pereira Gerson Alves EX1 CACIB
80 MCO VII / MCO ns 25 FI*Blackcurrant O- Ren Ishii 2 Naaras 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX1 BIV NOM BIS
81 MCO VII / MCO as 25 FI*Mostlycats Hilarious Woolly Smurf 2 Uros 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1
82 MCO VII / MCO as 22 FI*NomenEst Klondike Kate 2 Naaras 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1
83 MCO VII / MCO ns 22 FI*Pinewoods Cannonball 2 Uros 4 (GIP) Pereira Gerson Alves EX1 CAPS
84 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Montana Sky 2 Uros 8 (PR) Pereira Gerson Alves EX1 CAPIB BIV NOM
85 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Morning Shadow 2 Uros 10 (KAS) Pereira Gerson Alves EX2
86 MCO VII / MCO ds 22 FI*Haapamäen Bernard Elmeri 2 Uros 10 (KAS) Pereira Gerson Alves EX1 CAP
87 MCO VII / MCO ns 22 FI*Laramillan Optimus Prime 2 Uros 10 (KAS) Pereira Gerson Alves EX3
88 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Empire Of Moon 2 Uros 3 (GIC) Khaled Youssef EX1 CACS
89 MCO VIII / MCO ns 09 Caesar Gai Yuli LeonilaCoon*RU 2 Uros 9 (Avoin) Khaled Youssef EX2
90 MCO VIII / MCO ns 02 21 64 Curzon Dax of Fibee's Crew 2 Uros 9 (Avoin) Khaled Youssef EX1 CAC BIV
92 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Chamberlain Pearls Of Moonlight 2 Uros 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX1
93 MCO VIII / MCO fs 09 FI*Marskin Pricilla Presley 2 Naaras 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX2
94 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Moggi Lolli Pop 2 Naaras 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX1 BIV
95 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Chatvallon Michael Gabriel 2 Uros 12 (Pennut) Khaled Youssef EX1
97 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Escape's Phoebe 2 Naaras 12 (Pennut) Khaled Youssef EX1 BIV NOM
98 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*NomenEst Kissy Suzuki 2 Naaras 12 (Pennut) Khaled Youssef EX2
99 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*NomenEst Ivanhoe 2 Uros 4 (GIP) Khaled Youssef EX1 CAPS BIV NOM
100 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*HoneyCoon's SharpShooter 2 Uros 6 (IP) Khaled Youssef EX1 CAGPIB
102 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI*CheNiCoon's FelisaRosselini 2 Naaras 10 (KAS) Khaled Youssef EX1 CAP
103 MCO IX / MCO w 62 FI*Mahtitassun KainoVieno 2 Naaras 7 (CH) Turpeinen Riikka EX1 CACIB
104 NFO I / NFO a FI*RockyHill's ZuriNia 2 Naaras 6 (IP) Simeonov Hristo EX1 CAGPIB NOM
105 NFO II / NFO n 09 FI*WitSarin Kyösti 2 Uros 1 (SC) Simeonov Hristo KM
106 NFO II / NFO n 09 FI*Jarraun's Skog Heimdall 2 Uros 9 (Avoin) Simeonov Hristo EX1 CAC
107 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Black Plum 2 Naaras 11 (Nuoret) Simeonov Hristo EX1 BIV
108 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
108 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 4 (GIP) Simeonov Hristo EX1 CAPS
109 NFO II / NFO n 09 FI*Vihurin Myrskytuuli Jane 2 Naaras 8 (PR) Simeonov Hristo EX1 CAPIB
110 NFO III / NFO a 24 FI*Tupuliinin Blue Moon 2 Uros 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX1
111 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Mertsi 2 Uros 1 (SC) Turpeinen Riikka KM BIV NOM
112 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Tenho 2 Uros 1 (SC) Turpeinen Riikka KM
113 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Keijo 2 Uros 3 (GIC) Turpeinen Riikka EX1 CACS
114 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Sysiässä 2 Uros 5 (IC) Turpeinen Riikka EX1 CAGCIB
115 NFO IV / NFO n 09 22 FI*GoldenFurry's Champion Charolais 2 Naaras 5 (IC) Turpeinen Riikka EX1 CAGCIB
116 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Vihurin Peppi Pitkätossu 2 Naaras 7 (CH) Turpeinen Riikka EX2
117 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Jarraun's Skog Harold 2 Uros 9 (Avoin) Turpeinen Riikka EX1 CAC
118 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI*RockyHill's Haiwee 2 Naaras 9 (Avoin) Turpeinen Riikka EX1 CAC
119 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Hellä Lempi 2 Naaras 7 (CH) Turpeinen Riikka EX1 CACIB
120 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Tupuliinin Blue Sky 2 Naaras 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1
121 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Naaras 6 (IP) Turpeinen Riikka EX2
122 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Miranda 2 Naaras 6 (IP) Turpeinen Riikka EX1 CAGPIB BIV NOM
123 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Debals Jonatan 2 Uros 10 (KAS) Turpeinen Riikka EX1 CAP
124 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Siniidan Trinity 2 Naaras 10 (KAS) Turpeinen Riikka EX1 CAP
125 NFO V / NFO f 22 SE*Kvitterdalens Zephyr 2 Naaras 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1
126 NFO V / NFO f FI*Tupuliinin Josefiina 2 Naaras 6 (IP) Pereira Gerson Alves EX1 CAGPIB
127 NFO V / NFO e 24 FI*RockyHill's Eluwilussit 2 Uros 8 (PR) Pereira Gerson Alves EX1 CAPIB
128 NFO V / NFO d 22 FI*Hirmuinen Entti Puuparta 2 Uros 10 (KAS) Pereira Gerson Alves EX1 CAP
129 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Serafiina 2 Naaras 10 (KAS) Pereira Gerson Alves EX1 CAP BIV
130 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella 2 Naaras 1 (SC) Khaled Youssef Abs
131 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
131 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 1 (SC) Khaled Youssef KM
132 NFO VI / NFO e 09 22 FI*Tähtitassun Aleksanteri 2 Uros 3 (GIC) Khaled Youssef EX1 CACS BIV NOM
133 NFO VI / NFO d 03 FI*Haaveeni Balder 2 Uros 5 (IC) Khaled Youssef EX1 CAGCIB
134 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Haaveeni Freija 2 Naaras 5 (IC) Khaled Youssef EX2
135 NFO VI / NFO f 03 24 S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun 2 Naaras 5 (IC) Khaled Youssef EX1 CAGCIB
136 NFO VI / NFO d 03 24 FI*Ivanhoe's Too Funky 2 Uros 18 (Out of Competition) Khaled Youssef Arvosteltu
137 NFO VI / NFO g 03 FI*Felimon Kinuski 2 Naaras 9 (Avoin) Khaled Youssef EX1 CAC
138 NFO VI / NFO f 03 24 S*Youngun's Icona Pop 2 Naaras 9 (Avoin) Khaled Youssef EX2
139 NFO VI / NFO f 09 22 Beija-Flor Forest Myths 2 Naaras 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX1
140 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Siniidan Chocolate Stripes 2 Naaras 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX2
141 NFO VI / NFO f 03 FI*Nalle-Puhin Fat Lady Sings 2 Naaras 12 (Pennut) Khaled Youssef Abs
142 NFO VI / NFO f 09 23 S*Myselisia's Campari 2 Naaras 12 (Pennut) Khaled Youssef Abs
143 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Ramona 2 Naaras 6 (IP) Khaled Youssef EX1 CAGPIB
144 NFO VI / NFO d 03 24 FI*WitSarin Zastava 2 Naaras 8 (PR) Khaled Youssef EX1 CAPIB
145 NFO VII / NFO ns 22 FI*Keijumetsän Tequila Sunrise 2 Naaras 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX1 CAC
146 NFO VII / NFO ns 23 Ihanas Capoeira 2 Naaras 2 (SP) Pereira Gerson Alves KM
147 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
147 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 1 (SC) Pereira Gerson Alves KM BIV
148 NFO VIII / NFO ns 02 21 64 FI*Koivunpesän Vaneri 2 Uros 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX1 CAC
149 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI*Siniidan Electric India 2 Uros 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX1
150 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI*Koivunpesän Lankku 2 Naaras 8 (PR) Pereira Gerson Alves EX1 CAPIB NOM BIS
151 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco 2 Naaras 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José KM
152 NFO IX / NFO w 61 FI*Tähtitassun Adalmiina 2 Naaras 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS NOM
153 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
153 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 8 (PR) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPIB NOM BIS
154 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Nicolas 2 Uros 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José Abs
155 SIB II / SIB n 09 FI*Cherrytail's Faramir 2 Uros 7 (CH) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACIB
156 SIB III / SIB n 24 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville 2 Naaras 1 (SC) Simeonov Hristo KM NOM BIS
157 SIB III / SIB ay 24 FI*Sasulkan Inigo 2 Uros 9 (Avoin) Simeonov Hristo Abs
158 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Kaneli 2 Naaras 11 (Nuoret) Simeonov Hristo EX1 NOM
159 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 6 (IP) Simeonov Hristo EX1 CAGPIB
160 SIB III / SIB n 24 FI*Amurin Bernice 2 Naaras 6 (IP) Simeonov Hristo EX1 CAGPIB
161 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Cherrytail's DareDevil 2 Uros 6 (IP) Khaled Youssef EX1 CAGPIB
162 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Tunturikissan Saga 2 Naaras 8 (PR) Khaled Youssef EX1 CAPIB
163 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Amurin Jose 2 Uros 10 (KAS) Khaled Youssef EX1 CAP
164 SIB IV / SIB n 03 24 FI*Taigatupsun Akulina 2 Naaras 10 (KAS) Khaled Youssef EX1 CAP BIV NOM
165 SIB V / SIB d 24 Nikodim Simba Valenika 2 Uros 5 (IC) Turpeinen Riikka EX1 CAGCIB
166 SIB V / SIB d 24 FI*Lumikissan Leijonakuningas 2 Uros 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1 BIV
167 SIB V / SIB d 24 FI*Keijumetsän Fennekin 2 Naaras 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX1
168 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Taigatupsun Bellatrix 2 Naaras 9 (Avoin) Khaled Youssef EX1 CAC
169 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Mintsuliinin Felicia 2 Naaras 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX1 NOM
170 SIB IX / SIB w 61 FI*Cherrytail's Lady WhiteDream 2 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM BIS
171 TUA I / TUA n FI*Adenium Legend of the Black Shawarma 2 Uros 12 (Pennut) Khaled Youssef EX1
172 TUA II / TUA n 09 FI*Felesin Seda 2 Naaras 3 (GIC) Simeonov Hristo EX1 CACS
174 TUA V / TUA f FI*Felesin Etta James 2 Naaras 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX1 CAC
175 TUA V / TUA f FI*Felesin Aija Puurtinen 2 Naaras 8 (PR) Pereira Gerson Alves EX1 CAPIB
176 TUA VI / TUA f 09 FI*Felesin Nitte Valo 2 Naaras 7 (CH) Turpeinen Riikka EX1 CACIB
177 TUA VII / TUA ns FI*Felesin Toni Wirtanen 2 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1 BIV
178 TUA VII / TUA as 24 FI*Felesin Alicia Keys 2 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX2
179 TUA VII / TUA as FI*Felesin Mira Luoti 2 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
180 TUA IX / TUA w 61 FI*Felesin Polli 2 Naaras 9 (Avoin) Turpeinen Riikka Mitätöity Mitätöity
182 TUA IX / TUA w 63 FI*Felesin David Bowie 2 Uros 10 (KAS) Turpeinen Riikka EX1 CAP
183 ABY n Cellani Sieno UkassaKinté 4 Uros 3 (GIC) Nowak Robert EX1 CACS BIV NOM
184 ABY n FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! 4 Naaras 3 (GIC) Nowak Robert EX1 CACS NOM
185 ABY n FI*Nebuankhet I found Serenity 4 Naaras 5 (IC) Nowak Robert EX1 CAGCIB
186 ABY n FI*SaltNPepper Chunky Monkey 4 Uros 7 (CH) Nowak Robert EX3
187 ABY n FI*Vuolas Maalla, merellä, ilmassa 4 Uros 7 (CH) Nowak Robert EX1 CACIB
188 ABY n FI*Silkkihienon Rustica 4 Uros 7 (CH) Nowak Robert EX2
189 ABY n IT*Dakar di Habashat 4 Naaras 9 (Avoin) Nowak Robert EX1 CAC
190 ABY n FI*SaltNPepper Toffifee 4 Uros 12 (Pennut) Nowak Robert EX2
191 ABY n FI*Woodcocks Moomintroll 4 Uros 12 (Pennut) Nowak Robert EX1
192 ABY n FI*Woodcocks Little My 4 Naaras 12 (Pennut) Nowak Robert EX2
193 ABY n Katniss Everdeen Housetiger*PL 4 Naaras 12 (Pennut) Nowak Robert EX1 BIV
194 ABY n FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc 4 Naaras 2 (SP) Nowak Robert KM BIV NOM BIS
195 ABY n FI*Silkkihienon Wigilia Rickey 4 Uros 4 (GIP) Nowak Robert EX1 CAPS
196 ABY n FI*Vuolas Viestintuoja 4 Uros 8 (PR) Nowak Robert EX1 CAPIB
197 ABY n FI*Link Mwana Wa Baba Yake 4 Uros 10 (KAS) Nowak Robert EX1 CAP
198 ABY n (N)Mayas Pride Maori 4 Naaras 10 (KAS) Nowak Robert EX1 CAP
199 ABY a FI*Link Mochweo Blou 4 Uros 1 (SC) Lubrano Robert Abs
200 ABY a FI*Nebuankhet Nae Quin! 4 Naaras 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS BIV
201 ABY a FI*SunnyPace Erica herbacea 4 Naaras 3 (GIC) Lubrano Robert EX2
202 ABY a FI*Neaera's Celeste Velato 4 Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
203 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS
204 ABY a FI*Nebuankhet Nae Laird! 4 Uros 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
205 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
205 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 4 Naaras 1 (SC) Hornell Henry KM
206 ABY p FI*Mauahtawa Bertha 4 Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
207 ABY p FI*Neaera's Keala Orida 4 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM
208 ABY ns FI*Taiga-Kissat Lilli Arwen 4 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 No Cert
209 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 2 (SP) Nowak Robert KM
210 BAL a 21 FI*Aurinkorinteen Erynigum 4 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 NOM BIS
212 BAL b 03 FI*Jalecat's Fear of Fear 4 Uros 7 (CH) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACIB
213 CRX I / CRX o FI*Claypond's Farceur 4 Uros 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS
214 CRX I / CRX ns FI*Piupaws Donkey Kong 4 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB BIV
215 CRX I / CRX n FI*Claypond's Justiina V 4 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
216 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets 4 Naaras 2 (SP) Lubrano Robert KM
217 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Anne Bonny 4 Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
218 CRX II / CRX b 03 FI*Framillan Vain like Marie Antoinette 4 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
219 CRX II / CRX n 01 63 FI*Riverside-eye's Bogey Boy 4 Uros 7 (CH) Nyman Pia EX2
220 CRX II / CRX n 02 62 Believer Magic Rivendell 4 Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB BIV NOM
221 CRX II / CRX b 09 FI*Claypond's Kaspar 4 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX2
222 CRX II / CRX n 03 FI*Windseeker Linlee and 100 Sails 4 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 BIV NOM
223 CRX II / CRX n 01 62 FI*FunkyJam's Lotsa Heart 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
224 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 2 (SP) Nyman Pia KM NOM BIS
225 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds 4 Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB NOM
226 CRX III / CRX d FI*Nibel's Sol 4 Naaras 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
227 CRX III / CRX d 24 FI*KattiKaisan Pasanen 4 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry Abs
228 CRX III / CRX h FI*Derekaz Some Like It Hot 4 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
230 CRX IV / CRX f 03 24 FI*Alchemist Iron Maiden 4 Naaras 1 (SC) Nowak Robert KM
231 CRX IV / CRX d 02 62 FI*Merivirran Bono For U2 4 Uros 7 (CH) Nowak Robert EX1 CACIB
232 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun 4 Naaras 5 (IC) Nowak Robert EX1 CAGCIB BIV
233 CRX V / CRX n 24 FI*Claypond's Bon Nuit 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
233 CRX V / CRX n 24 FI*Claypond's Bon Nuit 4 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB BIV
234 CRX V / CRX n 24 FI*Derekaz Danger DeVille 4 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
235 CRX V / CRX n 24 FI*FunkyJam's Princess Bubblegum 4 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
236 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Derekaz Razor Brougham 4 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 NOM
237 CRX VI / CRX a 03 24 FI*Windseeker Loulou Blue Nonsuch 4 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
238 CRX VII / CRX n 33 FI*Framillan Lando Calrissian 4 Uros 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB BIV NOM
239 CRX VII / CRX b 21 33 FI*Claypond's Hilla V 4 Naaras 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB
241 CRX VII / CRX n 21 32 FI*LifetimeOfLove Lilli 4 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
242 CRX VII / CRX n 21 32 FI*Mimic Adidas 4 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
243 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*Alchemist Abracadabra 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
243 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*Alchemist Abracadabra 4 Uros 1 (SC) Nowak Robert KM
244 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*FunkyJam's Not like The other girls 4 Naaras 7 (CH) Nowak Robert EX1 CACIB
246 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI*Saca's Dynamic Spark 4 Uros 10 (KAS) Nowak Robert EX1 CAP
247 CRX IX / CRX w 62 FI*Mimic Arctic 4 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
248 CRX IX / CRX w 64 FI*Mimic Alaska 4 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
250 CRX IX / CRX w 63 Cecil Amusant*RU 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
251 DRX I / DRX c FI*Avariel Obi Banoffi 4 Naaras 7 (CH) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACIB
252 DRX I / DRX c Gucci Artemidarex*PL 4 Uros 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
253 DRX I / DRX a FI*Åbodas Tito 4 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
254 DRX I / DRX n FI*Åbodas Mimi 4 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1 BIV
255 DRX I / DRX a FI*Avariel Rattata 4 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX2
256 DRX I / DRX b FI*Fairy-Story's Ällösöpö 4 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
257 DRX I / DRX n EE*X-Paroni Masterpiece 4 Uros 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGPIB
258 DRX III / DRX f FI*Åbodas Seedling 4 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
259 DRX V / DRX n 25 FI*Åbodas Jönsse 4 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
260 DRX V / DRX n 24 FI*Åbodas Miss Ellie 4 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX2
261 DRX V / DRX n 25 FI*Åbodas Tonttu 4 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX3
262 DRX V / DRX n 24 SE*Recce Pod Sherian Grace Cadoria 4 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 BIV
263 DRX V / DRX n 24 FI*Avariel Qinisa 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
264 DRX V / DRX b 24 FI*Avariel Quebradita 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
265 DRX V / DRX ns 25 FI*Mirexin Patrik 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
266 DRX VII / DRX b 33 LV*Dea Dia Kasharelia 4 Naaras 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
267 DRX VII / DRX n 32 FI*Åbodas Rölli 4 Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
268 DRX VII / DRX e 32 Florans Maya Sodetan 4 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry Abs
269 DRX VII / DRX n 21 33 FI*Avariel Rockruff 4 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 BIV
270 DSP I / DSP n FI*Kimsun Amazing Fighter 4 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
271 DSP II / DSP n 03 Sean Sdyron, SK 4 Uros 7 (CH) Hornell Henry DISQ AGR.
272 DSP V / DSP e 03 21 33 Vaho-Raj Chili Peppers*RU 4 Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 Mitätöity
273 DSP V / DSP n 33 FI*Kimsun Adorable Alien Kid 4 Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB NOM
274 DSP V / DSP a 21 33 Kris'Talina Princess Shudan 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia Abs
275 GRX II / GRX n 03 SE*OneWorld Papageno 4 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
276 OLH b FI*Jalecat's ÄhäKutti 4 Uros 5 (IC) Nowak Robert EX1 CAGCIB
277 OLH b FI*TaikaTomun Minea Mietteliäs 4 Naaras 10 (KAS) Nowak Robert EX1 CAP
278 OLH c FI*TaikaTomun Muusa Mutkaton 4 Naaras 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
279 OLH n 22 FI*TaikaTomun Nanna Nauravainen 4 Naaras 10 (KAS) Nowak Robert EX1 CAP
280 OLH a 25 FI*Aurinkorinteen Veronica 4 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM
281 OLH c 25 FI*BaliDancer's Gaius 4 Uros 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPS NOM
282 OLH ns 25 FI*Jalecat's GD Minority 4 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
283 OLH h 03 24 FI*Jalecat's TeitMeistäKauniin 4 Naaras 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB NOM
284 OSH w 61 FI*Vintterin Aarre Loviisanpoika 4 Uros 10 (KAS) Nowak Robert EX1 CAP
285 OSH n Caleb Eastern Grace 4 Uros 9 (Avoin) Nowak Robert EX1 CAC
286 OSH n FI*Ori-Katin Fräulein Max 4 Naaras 11 (Nuoret) Nowak Robert EX1 NOM
287 OSH n FI*JellonCats Kiara 4 Naaras 12 (Pennut) Nowak Robert EX1 BIV NOM
288 OSH b FI*Vintterin Lenita Miinantytär 4 Naaras 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
289 OSH d FI*BlackDevil's Burns Like Hell 4 Naaras 5 (IC) Hornell Henry Abs
290 OSH e FI*BlackDevil's Drift Of The SunRice 4 Uros 1 (SC) Hornell Henry KM NOM
291 OSH e FI*BlackDevil's Whistle Of The FireCracker 4 Uros 2 (SP) Hornell Henry KM
292 OSH f FI*BlackDevil's Dark Schakaliina 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
292 OSH f FI*BlackDevil's Dark Schakaliina 4 Naaras 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José KM
293 OSH f FI*BlackDevil's Frosty Northern Lights 4 Naaras 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José KM BIV NOM BIS
294 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José KM
295 OSH f FI*BlackDevil's Beauty and The Beast 4 Naaras 7 (CH) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACIB
296 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever 4 Naaras 1 (SC) Hornell Henry KM
297 OSH n 24 FI*Jalecat's X'tra XoXo 4 Uros 8 (PR) Lubrano Robert EX1 CAPIB
298 OSH a 24 Egill of Monoceros 4 Uros 3 (GIC) Nowak Robert EX1 CACS
299 OSH a 25 FI*LoudMeow Here Comes The Sun 4 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
300 OSH a 25 FI*LoudMeow Born on the Sun 4 Uros 8 (PR) Lubrano Robert EX1 CAPIB
301 OSH b 22 FI*Noxx Emberkit 4 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
302 OSH b 24 FI*Vintterin Tenho Sulonpoika 4 Uros 3 (GIC) Nowak Robert EX1 CACS
303 OSH b 24 HU*Shagio-Chen Satra 4 Naaras 5 (IC) Nowak Robert EX1 CAGCIB BIV
304 OSH b 24 FI*Bitterblues Chili Cheyenne 4 Uros 9 (Avoin) Nowak Robert Abs
305 OSH b 24 FI*Vintterin Aleksi Samponpoika 4 Uros 12 (Pennut) Nowak Robert EX1
306 OSH c 24 FI*LoudMeow Magic Moon 4 Naaras 1 (SC) Hornell Henry KM NOM
307 OSH c 24 FI*LoudMeow Moonshine 4 Uros 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS
308 OSH d 24 Helios v. Imporio A 4 Uros 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB
309 OSH d 24 HU*Okonor Rozsdás 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
310 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Lubrano Robert KM NOM
311 OSH h 22 FI*Frostnight's Gilded Trail of Stars 4 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 NOM
312 OSH p 25 FI*LoudMeow Sunset Superman 4 Uros 6 (IP) Nowak Robert EX1 CAGPIB NOM
313 OSH n 03 Apocalyptica Zorro 4 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
314 OSH b 03 Ardales Elois Agraciado 4 Uros 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
315 OSH b 03 22 FI*Miado Barahir House Of Bëor 4 Uros 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPS
316 OSH c 03 22 FI*Jalecat's Incredibles Herra Ihme 4 Uros 12 (Pennut) Nowak Robert EX1
317 PEB V / PEB c 33 FI*Indigo's Name of the Game 4 Uros 7 (CH) Nowak Robert EX1 CACIB
318 RUS FI*Zarin Lycaena Helle 4 Naaras 1 (SC) Nyman Pia KM BIV
319 RUS Umberto Tibery Nicol Ross 4 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
320 RUS N'Tauriel White ALWinBest 4 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia Abs
321 RUS FI*Rusalka Margarita 4 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX3
322 RUS LV*Fantasy Russia Marselina 4 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
323 RUS S*Kyanos Helene 4 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX2
326 RUS GR*Silverine Leonidas of IvanaKallio's 4 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
327 RUS Katzenhof Urho 4 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX3
328 RUS Silberfeder's Krabat 4 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV NOM
329 RUS FI*IvanaKallio's Fanny 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX3
330 RUS FI*Janatuisen Tellus Mater 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
331 RUS FI*Lolcat's Alex Munday 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
332 RUS Wynterwynd Moon River 4 Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
333 RUS FI*Albergan Aarnivalkea 4 Naaras 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
334 RUS FI*Hana-Bi Liù 4 Naaras 4 (GIP) Nyman Pia EX2
335 RUS FI*Hana-Bi Tivoli 4 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
336 RUS Diamond Neytiri*PL 4 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP BIV
337 RUS FI*Janatuisen Sandrino Il Vivace 4 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX2
338 SIA n FI*Selcouth Cat of Kindness 4 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX2
339 SIA n FI*Selcouth Cat of Wisdom 4 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
340 SIA n FI*Vintterin Pauli Miinanpoika 4 Uros 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGPIB
341 SIA a FI*Selcouth Cat of Spirits 4 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
343 SIA b FI*Selcouth Cat of Stories 4 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
344 SIA b FI*Vintterin Inkeri Sampontytär 4 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
345 SIA c FI*Selcouth Cat of Madness 4 Uros 11 (Nuoret) Nowak Robert EX1
346 SIA f FI*Baila-Bailan Oh No Let´s Go 4 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
347 SIA c 21 Grazia v. Imporio A 4 Naaras 5 (IC) Nowak Robert EX1 CAGCIB
348 SIA d 21 FI*Ori-Katin Johnny Rotten 4 Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
349 SIA n 03 FI*Ori-Katin Big John Duncan 4 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
350 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM BIV NOM BIS
351 SOM n FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave 4 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
352 SOM n FI*Vulpes Black No. 1 4 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
353 SOM n FI*Amajan Svilda Sperandea 4 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
354 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 2 (SP) Lubrano Robert KM
355 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Lubrano Robert KM BIV NOM
357 SOM n FI*Foxkiss Esox lucius 4 Uros 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS
358 SOM n FI*Lamadegaan Fine By Me 4 Naaras 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
359 SOM n FI*Amajan Prozio Prospero 4 Uros 8 (PR) Lubrano Robert EX1 CAPIB
360 SOM n FI*Lamadegaan Festival Star 4 Uros 8 (PR) Lubrano Robert EX2
361 SOM a FI*Vulpes Bloody Kisses 4 Uros 7 (CH) Nowak Robert EX1 CACIB
362 SOM o FI*Amajan Norton Norberto 4 Uros 1 (SC) Nyman Pia KM
363 SOM o FI*Amajan Serenissima Serafina 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
364 SOM o FI*SunnyPace Knautia 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV
365 SOM o FI*Amajan Remo Remberto 4 Uros 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
366 SOM ns S*Saivokattens Hopea Pörris-Man 4 Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
367 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Wibby 4 Naaras 1 (SC) Hornell Henry KM
368 SPH II / SPH a 09 FI*CiCi's Aramina Minaran 4 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
369 SPH II / SPH n 02 64 FI*Hebblas Xiander 4 Uros 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB NOM
370 SPH III / SPH d FI*Hobbitqueen's Unsullied Joy 4 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
371 SPH IV / SPH f 03 FI*Hobbitqueen's Untamed Sky 4 Naaras 9 (Avoin) Nowak Robert EX1 CAC
372 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful 4 Naaras 1 (SC) Lubrano Robert KM
373 SPH V / SPH f 03 32 Murashoff Aurora Borealis 4 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 NOM BIS
374 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Vincent 4 Uros 2 (SP) Lubrano Robert KM NOM
375 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 4 Uros 2 (SP) Lubrano Robert KM
376 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Lubrano Robert KM BIV
377 SPH V / SPH f 03 33 FI*Hebblas Ximena 4 Naaras 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
378 SPH V / SPH n 32 FI*Hobbitqueen's WilliamRSmith 4 Uros 8 (PR) Lubrano Robert EX1 CAPIB
379 THA n Magic Thai Goblin's Yinella 4 Naaras 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
380 THA n Tekila Sanchitos 4 Naaras 5 (IC) Hornell Henry EX2
382 THA n Magic Hopfe Cat's Schneewittchen 4 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC BIV
383 THA n Magic Thai Goblin's Toto 4 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
372 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Hornell Henry OLH c, OLH h 03 24, OSH e, OSH c 24, SPH II, DRX VII, DSP II, CRX VI, THA n, OSH b, SIA b, SIA f, OSH d, OSH h, OSH b 03, CRX III, DRX III, OLH ns 25, ABY o, BAL a 21 34
Khaled Youssef SIB IV, SIB VI, TUA I, ACL III, ACL VI, LPL VIII, MCO VIII, NFO VI 39
Lubrano Robert ABY a, CRX I, OSH n 24, OSH a 25, SIA d 21, SOM n, SOM ns, SPH V, ABY ns, CRX V, DSP I, OSH f 24, OSH h 22, OSH n 03, SIA n 03, SPH III 42
Martinez Vizcaino Juan José NFO IX, SIB II, SIB IX, TUA VII, ACS I, MCO II, DRX I, OLH c 25, OSH b 03 22, SIA n, ABY p, BAL b 03, CRX VII, CRX IX, OLH a 25, OSH f, OSH d 24 42
Nowak Robert ABY n, BAL b, CRX VIII, OLH b, OLH n 22, OSH w 61, OSH p 25, CRX IV, OSH n, OSH a 24, OSH b 24, OSH c 03 22, PEB V, SIA c, SIA c 21, SOM a, SPH IV 42
Nyman Pia RUS, CRX II, GRX II, SOM o, DRX V, DSP V, OSH b 22, SIA a 43
Pereira Gerson Alves NFO III, NFO V, NFO VII, NFO VIII, TUA V, ACL IV, ACL XI, ACS III, MCO VI, MCO VII 39
Simeonov Hristo NFO I, NFO II, SIB III, TUA II, ACL V, MCO III, MCO V 38
Turpeinen Riikka SIB V, TUA VI, TUA IX, ACS V, ACS VIII, ACS X, LPL V, MCO I, MCO IV, MCO IX, NFO IV 40
9 tuomaria.