Omakissa
URK 59. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 3.3.2019 Loppuu 3.3.2019
Ilmoittautuminen alkaa 1.12.2018 Ilmoittautuminen loppuu 1.2.2019
Yleisöaika alkaa 9:30 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:15 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 22.2.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 300  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero FI8380018710040986
Sähköposti show@urk.fi
Paikka Fennia Arena, Siuntio
Toimihenkilöt
  • Näyttelysihteeri: Kati Nieminen, kati.nieminen(at)pp3.inet.fi
  • Näyttelypäällikkö: Katerina Leino, katerina(at)urk.fi
  • Pääassistentti: Jonna Varhama ilmoittautumiset mieluiten Facebook-yksityisviestillä  https://www.facebook.com/jonna.varhama tai sähköpostitse: varhama(at)iki.fi. Assistenttianomukset 31.1.2019 mennessä, assistenteille maksetaan palkkio ja tarjotaan lounas.
  • Raha-asiat: Mia Tuomivirta mia(at)urk.fi
  • Näyttelykummi: Sanna-Leena Santapakka, sanna(at)urk.fi
  • Hyvinvointivastaava: Anne Kontula, anne(at)urk.fi
  • Rotupöydät ja kauppiaat: Katerina Leino, 050 466 0370
  • Yhdistyksen infopuhelin 046 - 9696 590
Lisätietoja

 Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. Jos kissa ei osallistu arvosteluun, siitos- ja kasvattajaluokan hinta on normaalimaksu.

Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 € (sis. ellmaksun, ei häkkipaikkaa), kaverikissat ilmoitettava näyttelypäällikölle etukäteen!

Näyttelyluettelo: Omakissan kautta tilattuna ja maksettuna 3 €, paikan päällä 5 €. Luettelo on yhdistetty ja kattaa molemmat näyttelypäivät. Ilmainen sähköinen luettelo julkaistaan kotisivuilla.

Näyttelymaksut maksetaan Omakissa-järjestelmästä saatavien tietojen mukaisesti ilmoittautumisen yhteydessä.

Paperilomakkeella ilmoittautuessa näyttelymaksu maksetaan URK:n tilille: (Danske Bank) IBAN FI83 8001 8710 0409 86, BIC: DABAFIHH viite 1300, URK jäsenet 2600. Kopio maksukuitista on liitettävä paperiseen ilmoittautumiseen. Tähän näyttelyyn emme valitettavasti hyväksy leimakortteja!

Kissoja hyväksytään näyttelyyn enintään 300 per päivä. Karsinta tehdään näyttelyilmoittautumisen maksuhetken perusteella.

 

 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 77 74 0 0 3
2 87 80 0 0 7
3 75 68 0 0 7
4 106 99 0 0 7
Kotikissat 9 9 0 0 0
Yhteensä 354 330 0 0 24

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI*Elrikan Immanuel 1 Uros 3 (GIC) Lis Helene EX1 No Cert
2 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 1 (SC) Sagurski Dietmar KM
3 EXO n Kisuicat's Part-Of-Me 1 Uros 5 (IC) Sagurski Dietmar EX1 CAGCIB
4 EXO f FI*Nipsu-Nappulan XtraPrecious 1 Naaras 8 (PR) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPIB
5 EXO n 22 Ayser's ZZ Top 1 Uros 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC
6 EXO n 24 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger 1 Uros 1 (SC) Lis Helene KM NOM
7 EXO n 24 FI*Aamukasteen Finland Maiden 1 Naaras 10 (KAS) Lis Helene EX1 CAP
8 EXO f 24 FI*Nipsu-Nappulan Uptown Girl 1 Naaras 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
9 EXO g 22 Ayser's Midnight Kiss 1 Naaras 11 (Nuoret) Lis Helene EX1 NOM
10 EXO ns 22 62 FI*Siriuksen Exotic Delia 1 Naaras 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB
11 EXO f 03 22 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo 1 Naaras 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB
12 EXO f 03 24 FI*Elrikan Ilona 1 Naaras 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB NOM
13 EXO a 21 33 Ayser's Twilight 1 Naaras 5 (IC) Sagurski Dietmar EX1 CAGCIB
14 PER n FI*Mimosan Quarterback 1 Uros 3 (GIC) Sagurski Dietmar EX1 CACS BIV NOM BIS
15 PER n Almathea Boogie Night 1 Uros 5 (IC) Sagurski Dietmar EX1 CAGCIB
16 PER n FI*Mimosan Vamp 1 Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar Abs
17 PER n FI*Mimosan Worst Part Is Over 1 Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar Abs
18 PER n Ayser's Last Word 1 Naaras 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1 NOM
19 PER d FI*Mimosan Viper 1 Uros 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACIB NOM
20 PER f FI*Mimosan Until The World Ends 1 Naaras 5 (IC) Sagurski Dietmar EX1 CAGCIB NOM BIS
21 PER f FI*Timanfaya Endless Love 1 Naaras 7 (CH) Sagurski Dietmar Abs
22 PER f Sumava's Amanda 1 Naaras 2 (SP) Sagurski Dietmar KM NOM
23 PER f 24 FI*Timanfaya She Will Be Loved 1 Naaras 6 (IP) Lis Helene EX1 CAGPIB NOM BIS
24 PER n 02 62 Toy Tricksy Zorro 1 Uros 1 (SC) Sagurski Dietmar KM
25 PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 2 (SP) Sagurski Dietmar KM
26 PER a 21 33 Ayser's Rocky Balboa 1 Uros 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB
27 RAG n FI*Snowrag Frisco Kid 1 Uros 8 (PR) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPIB
28 RAG a FI*Maplehill's Almond Kiss 1 Naaras 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1
29 RAG a FI*Barfait's Alfie 1 Uros 2 (SP) Sagurski Dietmar KM BIV NOM
30 RAG a FI*Maplehill's Kingfisher 1 Uros 2 (SP) Sagurski Dietmar KM
31 RAG a Gayaneh Gratia Illa 1 Naaras 10 (KAS) Sagurski Dietmar EX1 CAP
32 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 1 Uros 10 (KAS) Sagurski Dietmar EX1 CAP
33 RAG n 03 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn 1 Uros 1 (SC) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
34 RAG n 03 FI*Valkokullan Magnum 1 Uros 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB
35 RAG n 03 FI*DollyCats The Pride 1 Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV NOM BIS
36 RAG n 03 FI*Ragtail Saku Sebastian 1 Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
37 RAG n 03 FI*Celestial's Aston Martin Valkyrie 1 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV NOM
38 RAG n 03 FI*Midnightdolls Cinnamon Girl 1 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
39 RAG n 03 FI*Maplehill's Tahoma 1 Uros 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
40 RAG n 04 FI*Stardoll's Rapunzel 1 Naaras 1 (SC) Sagurski Dietmar Abs
41 RAG n 04 FI*Birrimirrin Ragit Romneya 1 Naaras 3 (GIC) Sagurski Dietmar Abs
42 RAG n 04 George Azure Eyes*PL 1 Uros 5 (IC) Sagurski Dietmar EX1 CAGCIB
43 RAG n 04 FI*Dollyblues Radio Girl 1 Naaras 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1
44 RAG n 04 FI*Celestial's The Wicked and The Devine 1 Naaras 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX1 BIV NOM
45 RAG a 03 FI*Celestial's Sano Mua Rehtoriks 1 Uros 11 (Nuoret) Lis Helene EX1
46 RAG a 03 FI*Ragtail Rihanna 1 Naaras 11 (Nuoret) Lis Helene EX1 BIV
47 RAG a 03 FI*Stardoll's Poptart 1 Naaras 11 (Nuoret) Lis Helene EX2
48 RAG a 03 FI*Celestial's Poison Girl 1 Naaras 2 (SP) Lis Helene KM
49 RAG a 04 FI*Stardoll's Blue Galaxy 1 Uros 1 (SC) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
50 RAG a 04 FI*Celestial's La Primo de Pancho 1 Uros 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB
51 RAG a 04 FI*RoyalRose's Bertha 1 Naaras 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB
52 RAG a 04 FI*Snowrag Rose Maylie 1 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
53 RAG a 04 FI*Maplehill's Lady Pink 1 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV
54 RAG a 04 FI*Stardoll's Twilight Princess 1 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
55 RAG a 04 FI*Riverknee Milord Waldemar 1 Uros 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
56 RAG a 04 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
56 RAG a 04 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart 1 Uros 8 (PR) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPIB BIV NOM BIS
57 RAG a 04 FI*Wildemar Lily 1 Naaras 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP NOM
58 RAG e 04 FI*Tammikatin Hunajanassu 1 Uros 6 (IP) Sagurski Dietmar EX1 CAGPIB
59 RAG f 03 FI*Celestial's Satavarma 1 Naaras 1 (SC) Lis Helene KM NOM
60 RAG f 03 FI*Celestial's Kaunehin Oot 1 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene EX1 NOM BIS
61 RAG f 03 FI*Dollyblues You're Beautiful 1 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene Abs
62 RAG n 04 21 FI*Dollyblues A New Day 1 Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
63 RAG n 04 21 Gayaneh Helius Hilaris 1 Uros 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB
64 SBI n FI*Kattimäen Niila Onni 1 Uros 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1
65 SBI n EST*Audrey Herencia 1 Naaras 2 (SP) Sagurski Dietmar KM
66 SBI n FI*Midianin Bianca 1 Naaras 6 (IP) Sagurski Dietmar EX1 CAGPIB
67 SBI a FI*Kattimäen Lempi 1 Naaras 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX1
68 SBI b FI*Kattimäen Toivo Albert 1 Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
69 SBI d FI*Mototassun Rocket III 1 Uros 3 (GIC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACS
70 SBI h FI*Mototassun Ruusu-Roosa 1 Naaras 4 (GIP) Lis Helene EX1 CAPS
71 SBI h FI*Canth's Precious Darling 1 Naaras 6 (IP) Lis Helene EX1 CAGPIB
72 SBI n 21 FI*Mimitan Levi 1 Uros 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC
73 SBI a 21 FI*Touchant Chance au Jeu 1 Uros 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB
74 ACL IV / ACL n 03 24 FI*Siriuksen OpalCurl 2 Naaras 1 (SC) Brambilla Fabio KM NOM BIS
75 ACS I / ACS n FI*Siriuksen ZaneCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 NOM
76 LPL V / LPL d 22 S*Ägirs Hus BC Ppreben 2 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
77 MCO I / MCO n Cesar Eva-Markiza 2 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
78 MCO I / MCO n Corleone Melluandia*PL 2 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira Abs
79 MCO II / MCO a 09 FI*Mahtitassun MikäEttei? 2 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
80 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky 2 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
81 MCO III / MCO a 25 Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo 2 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio Abs
82 MCO III / MCO n 25 S*Moon Kewa's Willy Wonka 2 Uros 18 (Out of Competition) Brambilla Fabio Arv
83 MCO III / MCO n 24 FI*Hemingway's Molly Spotted Elk 2 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
84 MCO III / MCO a 25 FI*Blackcurrant Beatrix Kiddo 2 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio MCO a 09 25
85 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Little Sky 2 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS NOM BIS
86 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Escape's Little Cedric 2 Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
87 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull 2 Uros 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
88 MCO IV / MCO ns 09 22 FI*Chamberlain Pearls Of Moonlight 2 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio Abs
89 MCO V / MCO d S*Moon Kewa's Little John 2 Uros 3 (GIC) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CACS
90 MCO V / MCO d 22 FI*A'Dreams MC Alexandr 2 Uros 7 (CH) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
91 MCO V / MCO d 24 FI*Hemingway's Chief Red Eagle 2 Uros 9 (Avoin) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
92 MCO V / MCO f 22 FI*A'Dreams MC Anastasija 2 Naaras 9 (Avoin) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC
93 MCO V / MCO d 22 HoneyDevil Wild Wild West 2 Uros 11 (Nuoret) Laskowska-Malaga Grazyna EX2
94 MCO V / MCO e 22 Modesto's Mi Unico Sol 2 Uros 11 (Nuoret) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 BIV
95 MCO V / MCO f 22 FI*Blackcurrant The Flower of Carnage 2 Naaras 12 (Pennut) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
96 MCO VI / MCO d 09 UA*Mazurka Surprise 2 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC NOM
97 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Hemingway's Martha Redbone 2 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC NOM
98 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Chamberlain Quite the Best 2 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira Abs
99 MCO VI / MCO f 03 24 Rio Rita Estate Pearls*RU 2 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS BIV NOM
100 MCO VI / MCO f 09 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well 2 Naaras 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
101 MCO VI / MCO f 09 FI*Tigerworld Selene 2 Naaras 8 (PR) Fonsén Mira EX2
102 MCO VII / MCO fs 22 FI*Daybreak's Pinewoods Princess 2 Naaras 9 (Avoin) Laskowska-Malaga Grazyna EX2
103 MCO VII / MCO ds 22 FI*Pinewoods Child of Vision 2 Naaras 9 (Avoin) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC
104 MCO VII / MCO ns 22 FI*Blackcurrant Goodnight Moon 2 Uros 12 (Pennut) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
105 MCO VII / MCO ns 25 FI*Blackcurrant O- Ren Ishii 2 Naaras 12 (Pennut) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 BIV
106 MCO VII / MCO ns 22 FI*Pinewoods Cannonball 2 Uros 6 (IP) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAGPIB NOM
107 MCO VIII / MCO ns 09 Belushies Xulio 2 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
108 MCO VIII / MCO ns 09 Caesar Gai Yuli LeonilaCoon*RU 2 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
109 NEM I / NEM n 21 Falco z Kociego Domu*PL 2 Uros 1 (SC) Brambilla Fabio KM BIV NOM
110 NEM I / NEM f FI*NonServiam Butterfly Effect 2 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
111 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Fiona 2 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
112 NEM I / NEM g 21 Astoria Snejnaya Zima 2 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
113 NEM I / NEM f FI*NonServiam Burn The Remembrance 2 Naaras 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB
114 NEM II / NEM a 09 21 FI*Carnin Aerial Alkaline 2 Naaras 9 (Avoin) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC NOM
115 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Elite Queen 2 Naaras 6 (IP) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAGPIB NOM
116 NFO II / NFO n 09 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry 2 Uros 3 (GIC) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CACS NOM BIS
117 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Black Plum 2 Naaras 12 (Pennut) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
118 NFO II / NFO n 03 FI*Siniidan Requiem of Spirit 2 Uros 2 (SP) Laskowska-Malaga Grazyna KM
119 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 4 (GIP) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
120 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Running Free 2 Uros 10 (KAS) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
121 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Mototassun Viehkeä Veijari 2 Uros 1 (SC) Laskowska-Malaga Grazyna KM
122 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Jarraun's Skog Harold 2 Uros 11 (Nuoret) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
123 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Oregon Spring 2 Uros 12 (Pennut) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
124 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Tupuliinin Blue Sky 2 Naaras 12 (Pennut) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 BIV NOM
125 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Naaras 6 (IP) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAGPIB
126 NFO IV / NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny 2 Naaras 6 (IP) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
126 NFO IV / NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
127 NFO V / NFO d 22 FI*Hirmuinen Entti Puuparta 2 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
128 NFO V / NFO f 22 S*Cederskogens Öydis Önskedröm 2 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 NOM BIS
129 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 1 (SC) Brambilla Fabio KM
130 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
130 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
131 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI*Jarraun's Skog Helja 2 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 BIV NOM BIS
132 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Siniidan Chocolate Stripes 2 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
133 NFO VI / NFO d 03 24 FI*WitSarin Zastava 2 Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
134 NFO VII / NFO ns 22 FI*Keijumetsän Tequila Sunrise 2 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
135 NFO VII / NFO ns 23 Ihanas Capoeira 2 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
136 NFO VIII / NFO gs 03 22 Rainbow Brite La Peyre*ES 2 Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
137 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI*Siniidan Electric India 2 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 BIV
138 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*Siniidan Paradox 2 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX2
139 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 2 (SP) Brambilla Fabio KM NOM BIS
140 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI*Siniidan Final Fantasy 2 Naaras 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB
141 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco 2 Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
142 SIB III / SIB ny 22 FI*Cherrytail's Araminta 2 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
143 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Jesse James 2 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
144 SIB III / SIB ny 24 FI*Catillus Osmotar 2 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 BIV
145 SIB III / SIB n 22 FI*Cenouri's Antti Holma 2 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
146 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Kaneli 2 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
147 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Amurin Lea 2 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
148 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan James Bond 2 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 BIV NOM
149 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Catillus Mittumaari 2 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
150 SIB V / SIB d 24 FI*Lumikissan Leijonakuningas 2 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
151 SIB VIII / SIB ds 03 FI*Ninatte's Alejandro 2 Uros 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB
152 BEN n 22 S*KungsgardenCats Manta Ray 3 Naaras 5 (IC) Lis Helene VG1
153 BEN n 24 FI*Bengabling Bandito 3 Uros 6 (IP) Fonsén Mira Abs
154 BLH n FI*Treselle's Espresso 3 Uros 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPS
155 BLH b FI*Ullukan Fame Isn´t Everything 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
156 BLH b Dusado's O'Malley 3 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
157 BLH f 03 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda 3 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
158 BML I / BML ns 11 SE*Miss World's Nevskij 3 Uros 11 (Nuoret) Lis Helene EX1
159 BSH n FI*Ruusutarhan Primo 3 Uros 3 (GIC) Lis Helene EX1 CACS
160 BSH a FI*Ruusutarhan Tilde 3 Naaras 10 (KAS) Lis Helene EX1 CAP
161 BSH c Belten`s Kosmos 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
162 BSH e FI*Ruusutarhan Tesoro 3 Uros 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX2
163 BSH e FI*Ruusutarhan Ulrico Cremoso 3 Uros 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP
164 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Maillard Chiavuzzo Isabelle 1
164 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
165 BSH p FI*Gimmie's Magnanimous 3 Uros 4 (GIP) Lis Helene EX1 CAPS
166 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi 3 Uros 6 (IP) Lis Helene EX1 CAGPIB
167 BSH b 33 SE*Camapokas Mårten 3 Uros 11 (Nuoret) Lis Helene EX1
168 BSH bs 33 FI*Brit-tail's Icequeen 3 Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José Abs
169 BSH o 21 33 FI*Gimmie's Home Town Hero 3 Uros 4 (GIP) Lis Helene EX1 CAPS
170 BUR n LV FORSLAND CORA 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM BIS
171 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan 3 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
172 BUR a FI*Purrmagic's Lady Evenstar 3 Naaras 7 (CH) Lis Helene EX1 CACIB
173 BUR d FI*Aavan Delacroix 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
174 BUR d FI*Celsiana Suopursu 3 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM BIS
175 BUR e FI*Aavan Muscat 3 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
176 BUR e FI*Aavan Pohjoista Viljaa 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
176 BUR e FI*Aavan Pohjoista Viljaa 3 Naaras 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB NOM BIS
177 BUR h FI*Enjoy Queen of Puddings 3 Naaras 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS
178 BUR h HU*Alba Regia Matzah 3 Naaras 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB NOM
179 BUR j FI*Aavan Jaipur 3 Naaras 9 (Avoin) Lis Helene EX1 CAC
180 CHA FI*Sinimirrin Bernard 3 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
181 CHA FI*Kattskogens Mathilda 3 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
182 CHA FI*Kattskogens Willhelm 3 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
183 CYM 51-52 / CYM n 09 51 FI*Touchant Flirt de la Vie 3 Uros 12 (Pennut) Lis Helene EX1 NOM
184 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI*KehRuun Bianca 3 Naaras 4 (GIP) Lis Helene EX1 CAPS NOM
185 EUR n 24 FI*Kissakallion Ronaldo 3 Uros 7 (CH) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACIB
186 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 17 (Veteraani) Maillard Chiavuzzo Isabelle 2
187 EUR a 22 FI*Feronian Opium 3 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
188 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 17 (Veteraani) Maillard Chiavuzzo Isabelle 1 NOM BIS
188 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 2 (SP) Lis Helene KM NOM
189 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Harvey 3 Uros 3 (GIC) Lis Helene Abs
190 EUR d 22 FI*Vinhaviiksen Soittakaa Paranoid! 3 Naaras 7 (CH) Lis Helene EX1 No Cert
191 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM
192 EUR d 24 FI*Taikapeikon Brassailija 3 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
193 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Paula 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
194 EUR f 23 FI*Pinkkitassun Ofelia 3 Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
195 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Lis Helene KM
196 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon 3 Uros 1 (SC) Lis Helene KM NOM
197 KBL I / KBL n 22 SE*Kot-à-Kuril Kassanova 3 Uros 3 (GIC) Lis Helene EX1 CACS
198 KBL IV / KBL fs 03 22 Brioche Free Hunter *RU 3 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM BIS
199 KOR FI*Mythai Busaya Bao 3 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS NOM BIS
200 MAN 51-52 / MAN n 24 51 Auragold Oort Cloud 3 Uros 11 (Nuoret) Lis Helene Abs
201 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 17 (Veteraani) Maillard Chiavuzzo Isabelle 2
201 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
202 MAU ns 24 FI*Walidah Atiqtalaaq 3 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
203 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Maillard Chiavuzzo Isabelle 3
203 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM NOM BIS
204 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
205 OCI b 24 FI*Northalla Seventh Son 3 Uros 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB NOM
206 OCI b 24 FI*Moosegrove Romeo JR 3 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1 BIV NOM
207 OCI b 24 FI*Vinkeä Loisto-Lassi 3 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX2
208 OCI b 24 FI*WiliWilla Merton Charm 3 Uros 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGPIB NOM
209 OCI o 24 FI*Moosegrove Odessa 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
210 OCI bs 24 FIN*Topspot Don Arlecchino 3 Uros 2 (SP) Lis Helene KM
211 SRL I / SRL c S*Tiddlywinks Bip Bippadotta 3 Uros 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
212 SRL II / SRL a 03 Katrin's Curly Onix Blue 3 Uros 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS
213 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) Chadaj Marek KM BIV NOM
214 ABY n FI*Omanion Galanthus nivalis 4 Uros 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB
215 ABY n FI*Amajan Miura Mainarda 4 Naaras 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB
216 ABY n FI*Kermakupin Feel The Thunder 4 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 NOM
217 ABY n FI*Laire Meleth Aran 4 Uros 17 (Veteraani) Stoa Caroline Arvosteltu
217 ABY n FI*Laire Meleth Aran 4 Uros 2 (SP) Chadaj Marek KM BIV
218 ABY n FI*Laire Valar Lorien 4 Uros 17 (Veteraani) Stoa Caroline 3
218 ABY n FI*Laire Valar Lorien 4 Uros 2 (SP) Chadaj Marek KM
219 ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 4 Uros 17 (Veteraani) Stoa Caroline 2
219 ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 4 Uros 2 (SP) Chadaj Marek KM
220 ABY n FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc 4 Naaras 2 (SP) Chadaj Marek KM
221 ABY n FI*Amajan Odessa Oronza 4 Naaras 6 (IP) Chadaj Marek Abs
222 ABY a FI*Nebuankhet Nae Quin! 4 Naaras 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
223 ABY a FI*Neaera's Celeste Velato 4 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
224 ABY a FI*Redcheetah's Erin 4 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1 BIV NOM
225 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB NOM
226 ABY a FI*Nebuankhet Nae Laird! 4 Uros 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP NOM
227 ABY o FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue 4 Uros 3 (GIC) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CACS NOM
228 ABY o FI*Nebuankhet Siraxta 4 Naaras 9 (Avoin) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC
229 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 2 (SP) Laskowska-Malaga Grazyna KM
230 ABY o FI*Neaera's Genna Gingerella 4 Naaras 10 (KAS) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAP
231 ABY p FI*Neaera's Keala Orida 4 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
232 ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl 4 Uros 17 (Veteraani) Stoa Caroline 4
232 ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl 4 Uros 2 (SP) Chadaj Marek KM
233 ABY p FI*Kawaii Junko 4 Naaras 2 (SP) Chadaj Marek KM
234 BAL c FI*Mummeli Queeninho Emilio 4 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX1 Mitätöity
235 CRX I / CRX ns FI*Piupaws Donkey Kong 4 Uros 9 (Avoin) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC
236 CRX I / CRX b FI*Villains Wicked Winifred 4 Naaras 7 (CH) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CACIB NOM
237 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets 4 Naaras 2 (SP) Laskowska-Malaga Grazyna KM NOM
238 CRX II / CRX n 01 62 FI*Merivirran Bambiina 4 Naaras 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB
239 CRX II / CRX n 02 64 Bounty Magic Rivendell 4 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC BIV
240 CRX II / CRX o 09 FI*Claypond's Kristof 4 Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX2
241 CRX II / CRX n 03 FI*Windseeker Linlee and 100 Sails 4 Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
242 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 4 Naaras 17 (Veteraani) Stoa Caroline 3
242 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 4 Naaras 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM
243 CRX V / CRX n 23 FI*Piupaws Lara Croft 4 Naaras 9 (Avoin) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC
244 CRX V / CRX b 22 FI*Villains Ezio Dark Darling of Mine 4 Uros 12 (Pennut) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 NOM
245 CRX VI / CRX a 03 24 FI*Windseeker Loulou Blue Nonsuch 4 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
246 CRX VII / CRX b 21 33 FI*Claypond's Hilla V 4 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
247 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI*Framillan Born This Way 4 Uros 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José Abs
248 DRX I / DRX a FI*Åbodas Kaya 4 Naaras 4 (GIP) Chadaj Marek EX1 CAPS
249 DRX I / DRX n EE*X-Paroni Masterpiece 4 Uros 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB
250 DRX II / DRX a 03 Zeus Best Show*RU 4 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
251 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga 4 Naaras 1 (SC) Stoa Caroline KM
252 DRX III / DRX d 24 EE*Selina Bona Rex 4 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
253 DRX V / DRX n 24 SE*Recce Pod Sherian Grace Cadoria 4 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM BIS
254 DSP V / DSP e 03 21 33 Vaho-Raj Chili Peppers*RU 4 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline DISQ
255 GRX II / GRX n 03 SE*OneWorld Papageno 4 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
256 OLH o 24 FI*TaikaTomun Queenie 4 Naaras 12 (Pennut) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
257 OSH n FI*BlackDevil's The Sound Of Silence 4 Uros 1 (SC) Chadaj Marek Abs
258 OSH n Apocalyptica Cavallino Rampante 4 Uros 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
259 OSH n FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy 4 Uros 9 (Avoin) Chadaj Marek Abs
260 OSH n FI*BlackDevil's Twisted True Love 4 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek Abs
261 OSH f FI*BlackDevil's Speak Of The Devil 4 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek Abs
262 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever 4 Naaras 1 (SC) Chadaj Marek Abs
263 OSH h HU*Okonor Ilonka 4 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
264 OSH j FI*Chellamanis Nayeli 4 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM
265 OSH n 24 Apocalyptica Fairytale 4 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC NOM
266 OSH b 24 Hermes v. Imporio A 4 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC NOM
267 OSH b 24 HU*Shagio-Chen Satra 4 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
268 OSH b 24 FI*Triangle Afrodite 4 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1 BIV NOM BIS
269 OSH c 24 FI*LoudMeow Moonshine 4 Uros 4 (GIP) Chadaj Marek EX1 CAPS NOM
270 OSH c 25 FI*Mummeli Viliininho Urho 4 Uros 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
271 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José KM NOM BIS
272 OSH bs 25 FI*Nazarlik XTC 4 Uros 17 (Veteraani) Stoa Caroline 1
272 OSH bs 25 FI*Nazarlik XTC 4 Uros 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB
273 PEB II / PEB b 03 64 83 FI*Indigo's Hard Luck Ava 4 Naaras 5 (IC) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAGCIB
274 PEB V / PEB c 33 FI*Indigo's Name of the Game 4 Uros 9 (Avoin) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC
275 RUS FI*Zarin Lycaena Helle 4 Naaras 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS NOM
276 RUS FI*Zarin Armand de Brignac 4 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
277 RUS Ruskis Veroschka of Katzenhof 4 Naaras 17 (Veteraani) Stoa Caroline 2
277 RUS Ruskis Veroschka of Katzenhof 4 Naaras 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB NOM
278 SIA n FI*Selcouth Cat of Kindness 4 Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1 NOM
280 SIA a FI*Selcouth Cat of Spirits 4 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
281 SIA b FI*Selcouth Cat of Stories 4 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José Abs
282 SIA b 21 FI*Triangle Ace of Hearts 4 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
283 SIA d 21 FI*EdaM's Dicaprio 4 Uros 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
284 SIA f 03 21 FI*EdaM's Beyonce 4 Naaras 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
285 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José KM BIV NOM BIS
286 SOM n FI*Vulpes Aletheia 4 Naaras 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS
287 SOM n FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave 4 Uros 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
288 SOM n FI*Vulpes Black No. 1 4 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
289 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 17 (Veteraani) Stoa Caroline 1 NOM BIS
289 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM
290 SOM n FI*Amajan Maffeo Macario 4 Uros 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPS
291 SOM n FI*Foxkiss Esox lucius 4 Uros 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGPIB
292 SOM n FI*Amajan Hafta Hilaria 4 Naaras 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
293 SOM n FI*Lamadegaan Fine By Me 4 Naaras 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José Abs
294 SOM n FI*Amajan Prozio Prospero 4 Uros 8 (PR) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPIB NOM BIS
295 SOM n FI*Amajan Queran Quercina 4 Naaras 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP
296 SOM o FI*Amajan Norton Norberto 4 Uros 1 (SC) Stoa Caroline KM
297 SOM o FI*Amajan Pon Preziosa 4 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline Abs
298 SOM o FI*SunnyPace Juglans 4 Uros 6 (IP) Stoa Caroline Abs
299 SOM o FI*Amajan Remo Remberto 4 Uros 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
300 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Wibby 4 Naaras 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS
301 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Xanthus 4 Uros 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB
302 SPH III / SPH f FI*Hobbitqueen's Nicoletta 4 Naaras 7 (CH) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACIB
303 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful 4 Naaras 1 (SC) Chadaj Marek KM
304 HCL Santtu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Sagurski Dietmar 3
305 HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Martinez Vizcaino Juan José 2
306 HCL Miisa Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Martinez Vizcaino Juan José 1 NOM
307 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Sagurski Dietmar 1 NOM BIS
308 HCL Olavi Pekunpoika Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Sagurski Dietmar 2
309 HCS Mosse Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Stoa Caroline 2
310 HCS Sissi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Stoa Caroline 1 NOM BIS
311 HCS Tellu Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Stoa Caroline Abs
312 HCS Vesku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Maillard Chiavuzzo Isabelle 1 NOM
313 MAN 51-52 / MAN fs 22 52 Auragold Heureka 3 Naaras 11 (Nuoret) Lis Helene EX1 NOM
314 OCI b 24 FI*Moosegrove Oliver 3 Uros 8 (PR) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPIB
329 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Brambilla Fabio ACL IV, LPL V, MCO II, MCO III, MCO IV, MCO VIII, NEM I, NFO IX, NFO V, NFO VI, NFO VIII, SIB III, SIB VIII 38
Chadaj Marek ABY n, ABY p, CRX II, DRX I, OSH bs 25, OSH c 24, OSH f, OSH h, OSH n, RUS, SIA n, SPH II, SPH V 34
Fonsén Mira MCO I, MCO VI, NFO VII, SIB IV, SIB V, BEN n 24, BLH b, BLH f 03, BSH c, BSH f, BUR d, BUR e, BUR n, CHA, EUR d 24, EUR f 22, KOR, MAU ns, MAU ns 24, OCI n 24, OCI o 24 38
Laskowska-Malaga Grazyna ACS I, MCO V, MCO VII, NEM II, NFO II, NFO IV, ABY o, CRX I, CRX V, OLH o 24, PEB II, PEB V 38
Lis Helene EXO g 22, EXO n 24, EXO w 62, PER f 24, RAG a 03, RAG f 03, SBI h, BEN n 22, BML I, BSH a, BSH b 33, BSH n, BSH ns 11, BSH o 21 33, BSH p, BUR a, BUR j, CYM 51-52, EUR a 24, EUR d 22, EUR f 24, KBL I, MAN 51-52, OCI bs 24 35
Maillard Chiavuzzo Isabelle EXO f, EXO f 03 22, EXO f 03 24, EXO f 24, EXO ns 22 62, PER a 21 33, PER d, RAG a 04, RAG n, RAG n 03, RAG n 04 21, SBI a 21, SBI b, SBI d, HCS, VET 3 35
Martinez Vizcaino Juan José BLH n, BSH bs 33, BSH e, BUR h, EUR a 22, EUR f 23, EUR n 24, KBL IV, OCI b 24, SRL I, SRL II, CRX III, CRX VIII, DRX II, DRX V, OSH f 24, OSH j, SIA b, SIA d 21, SOM n, SPH III, HCL 39
Sagurski Dietmar EXO a 21 33, EXO n, EXO n 22, PER f, PER n, PER n 02 62, PER n 03, RAG a, RAG e 04, RAG n 04, RAG n 21, SBI a, SBI n, SBI n 21, HCL 33
Stoa Caroline ABY a, BAL c, CRX VI, CRX VII, DRX III, DSP V, GRX II, OSH b 24, OSH c 25, OSH n 24, SIA a, SIA b 21, SIA f 03 21, SOM o, HCS, VET 4 35
9 tuomaria.