Omakissa
URK 58. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 2.3.2019 Loppuu 2.3.2019
Ilmoittautuminen alkaa 1.12.2018 Ilmoittautuminen loppuu 25.1.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 22.2.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 300  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero FI8380018710040986
Sähköposti show@urk.fi
Paikka Fennia Arena, Siuntio
Toimihenkilöt
  • Näyttelysihteeri: Kati Nieminen, kati.nieminen(at)pp3.inet.fi
  • Näyttelypäällikkö: Katerina Leino, katerina(at)urk.fi
  • Pääassistentti: Jonna Varhama ilmoittautumiset mieluiten Facebook-yksityisviestillä  https://www.facebook.com/jonna.varhama tai sähköpostitse: varhama(at)iki.fi. Assistenttianomukset 31.1.2019 mennessä, assistenteille maksetaan palkkio ja tarjotaan lounas.
  • Raha-asiat: Mia Tuomivirta mia(at)urk.fi
  • Näyttelykummi: Sanna-Leena Santapakka, sanna(at)urk.fi
  • Hyvinvointivastaava: Anne Kontula, anne(at)urk.fi
  • Rotupöydät ja kauppiaat: Katerina Leino, 050 466 0370
  • Yhdistyksen infopuhelin 046 - 9696 590
Lisätietoja

Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. Jos kissa ei osallistu arvosteluun, siitos- ja kasvattajaluokan hinta on normaalimaksu.

Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 € (sis. ellmaksun, ei häkkipaikkaa), kaverikissat ilmoitettava näyttelypäällikölle etukäteen!

Näyttelyluettelo: Omakissan kautta tilattuna ja maksettuna 3 €, paikan päällä 5 €. Luettelo on yhdistetty ja kattaa molemmat näyttelypäivät. Ilmainen sähköinen luettelo julkaistaan kotisivuilla.

Näyttelymaksut maksetaan Omakissa-järjestelmästä saatavien tietojen mukaisesti ilmoittautumisen yhteydessä.

Paperilomakkeella ilmoittautuessa näyttelymaksu maksetaan URK:n tilille: (Danske Bank) IBAN FI83 8001 8710 0409 86, BIC: DABAFIHH viite 1300, URK jäsenet 2600. Kopio maksukuitista on liitettävä paperiseen ilmoittautumiseen. 

Tähän näyttelyyn emme valitettavasti hyväksy leimakortteja!

Kissoja hyväksytään näyttelyyn enintään 300 per päivä. Karsinta tehdään näyttelyilmoittautumisen maksuhetken perusteella.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 73 70 0 0 3
2 81 76 0 0 5
3 72 67 0 0 5
4 119 111 0 0 8
Kotikissat 9 9 0 0 0
Yhteensä 354 333 0 0 21

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI*Elrikan Immanuel 1 Uros 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB
2 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 1 (SC) Stoa Caroline KM
3 EXO f FI*Cherish's Raspberry 1 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
4 EXO f FI*Nipsu-Nappulan XtraPrecious 1 Naaras 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
5 EXO n 24 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger 1 Uros 1 (SC) Stoa Caroline KM
6 EXO n 24 FI*Aamukasteen Finland Maiden 1 Naaras 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
7 EXO f 24 FI*Nipsu-Nappulan Uptown Girl 1 Naaras 7 (CH) Stoa Caroline EX1 No Cert
8 EXO g 22 Ayser's Midnight Kiss 1 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
9 EXO ns 22 62 FI*Siriuksen Exotic Delia 1 Naaras 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
10 EXO f 03 22 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo 1 Naaras 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB NOM
11 EXO f 03 24 FI*Elrikan Ilona 1 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
12 EXO a 21 33 Ayser's Twilight 1 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
13 PER w 62 Sumava's Sumava's Nikhar 1 Naaras 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
14 PER n FI*Mimosan Quarterback 1 Uros 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS NOM
15 PER n Almathea Boogie Night 1 Uros 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB
16 PER n FI*Mimosan Vamp 1 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek Abs
17 PER n FI*Mimosan Worst Part Is Over 1 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek Abs
18 PER n Ayser's Last Word 1 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 BIV NOM
19 PER f FI*Mimosan Until The World Ends 1 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB NOM BIS
20 PER f FI*Timanfaya Endless Love 1 Naaras 7 (CH) Stoa Caroline Abs
21 PER f Sumava's Amanda 1 Naaras 2 (SP) Stoa Caroline KM
22 PER fs Kuutsas Summer Storm 1 Naaras 5 (IC) Chadaj Marek Abs
23 PER f 24 FI*Timanfaya She Will Be Loved 1 Naaras 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
24 PER ds 11 FI*Kultaviiksen Poseidon 1 Uros 7 (CH) Stoa Caroline Abs
25 PER n 02 62 Toy Tricksy Zorro 1 Uros 1 (SC) Stoa Caroline KM
26 PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 2 (SP) Stoa Caroline KM NOM BIS
27 PER a 21 33 Ayser's Rocky Balboa 1 Uros 8 (PR) Chadaj Marek EX1 CAPIB NOM
28 RAG n Gayaneh Ideo Iuxta 1 Uros 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
29 RAG a FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira 1 Naaras 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB
30 RAG a FI*Maplehill's Almond Kiss 1 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
31 RAG a FI*MistyNight Edward 1 Uros 4 (GIP) Chadaj Marek Abs
32 RAG a Gayaneh Gratia Illa 1 Naaras 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP
33 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 1 Uros 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP
34 RAG n 03 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn 1 Uros 1 (SC) Stoa Caroline KM NOM BIS
35 RAG n 03 FI*Valkokullan Magnum 1 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
36 RAG n 03 FI*DollyCats The Pride 1 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1 BIV NOM BIS
37 RAG n 03 FI*Celestial's Aston Martin Valkyrie 1 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1 NOM
38 RAG n 03 FI*Midnightdolls Cinnamon Girl 1 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX2
39 RAG n 04 FI*Stardoll's Rapunzel 1 Naaras 1 (SC) Chadaj Marek Abs
40 RAG n 04 George Azure Eyes*PL 1 Uros 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB
41 RAG n 04 FI*Purppuralinnan Prinssi Wilhard 1 Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1 BIV NOM BIS
42 RAG n 04 FI*Celestial's The Wicked and The Devine 1 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
43 RAG n 04 Ryoko edle von den Lichtalben 1 Naaras 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB
44 RAG a 03 FI*Celestial's Sano Mua Rehtoriks 1 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
45 RAG a 03 FI*Ragtail Rihanna 1 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1 BIV
46 RAG a 03 FI*Stardoll's Poptart 1 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX2
47 RAG a 03 FI*Celestial's Poison Girl 1 Naaras 2 (SP) Stoa Caroline KM NOM BIS
48 RAG a 04 FI*Stardoll's Blue Galaxy 1 Uros 1 (SC) Stoa Caroline KM
49 RAG a 04 FI*Celestial's La Primo de Pancho 1 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
50 RAG a 04 FI*RoyalRose's Bertha 1 Naaras 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB BIV
51 RAG a 04 FI*Stardoll's Twilight Princess 1 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
52 RAG a 04 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
52 RAG a 04 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart 1 Uros 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
53 RAG e 04 FI*Tammikatin Hunajanassu 1 Uros 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB
54 RAG f 03 FI*Celestial's Satavarma 1 Naaras 1 (SC) Chadaj Marek KM NOM
55 RAG f 03 FI*Celestial's Kaunehin Oot 1 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
56 RAG n 03 21 Gayaneh Quadrata 1 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
57 RAG n 04 21 FI*Dollyblues A New Day 1 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
58 RAG n 04 21 Gayaneh Helius Hilaris 1 Uros 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
59 SBI n FI*Kattimäen Niila Onni 1 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
60 SBI n EST*Audrey Herencia 1 Naaras 2 (SP) Chadaj Marek KM
61 SBI n FI*Midianin Bianca 1 Naaras 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB
62 SBI a FI*Ziazan Michi 1 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
63 SBI a FI*Kattimäen Lempi 1 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
64 SBI b FI*Kattimäen Toivo Albert 1 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
65 SBI c FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love 1 Naaras 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS
66 SBI h FI*Canth's Precious Darling 1 Naaras 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
67 SBI n 21 FI*Mimitan Levi 1 Uros 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
68 SBI a 21 FI*Shonamei's Lady La Luna 1 Naaras 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
69 SBI b 21 FI*Kirakan Zen Garden 1 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
70 ACL IV / ACL n 03 24 FI*Siriuksen OpalCurl 2 Naaras 1 (SC) Chadaj Marek KM
71 ACL VI / ACL f 09 23 FI*Murmelin Isabelle 2 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek Abs
72 ACS I / ACS n FI*Siriuksen ZaneCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1 NOM BIS
73 LPL V / LPL d 22 S*Ägirs Hus BC Ppreben 2 Uros 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1
74 MCO I / MCO n Cesar Eva-Markiza 2 Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
75 MCO I / MCO n Corleone Melluandia*PL 2 Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
76 MCO I / MCO n David Punto Valentino, CZ 2 Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
77 MCO III / MCO a 25 Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo 2 Naaras 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
78 MCO III / MCO n 25 S*Moon Kewa's Willy Wonka 2 Uros 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACIB
79 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Little Sky 2 Uros 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPS NOM BIS
80 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Escape's Little Cedric 2 Uros 3 (GIC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACS
81 MCO IV / MCO ns 09 22 FI*Chamberlain Pearls Of Moonlight 2 Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
82 MCO V / MCO d S*Moon Kewa's Little John 2 Uros 5 (IC) Sagurski Dietmar EX1 CAGCIB BIV
83 MCO V / MCO d 22 HoneyDevil Wild Wild West 2 Uros 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1
84 MCO V / MCO f 22 FI*Blackcurrant The Flower of Carnage 2 Naaras 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX1 NOM
85 MCO VI / MCO d 09 UA*Mazurka Surprise 2 Uros 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC
86 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Chamberlain Quite the Best 2 Uros 12 (Pennut) Sagurski Dietmar Abs
87 MCO VI / MCO f 03 24 Rio Rita Estate Pearls*RU 2 Naaras 4 (GIP) Sagurski Dietmar EX1 CAPS
88 MCO VI / MCO d 09 24 FI*Easylife's King of Moon 2 Uros 8 (PR) Sagurski Dietmar Abs
89 MCO VI / MCO f 09 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well 2 Naaras 10 (KAS) Sagurski Dietmar EX1 CAP
90 MCO VII / MCO fs 22 FI*Daybreak's Pinewoods Princess 2 Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC BIV NOM BIS
91 MCO VII / MCO ds 22 FI*Pinewoods Child of Vision 2 Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX2
92 MCO VII / MCO ns 22 FI*Blackcurrant Goodnight Moon 2 Uros 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX1
93 MCO VII / MCO ns 25 FI*Blackcurrant O- Ren Ishii 2 Naaras 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX1
94 MCO VII / MCO ns 22 FI*Pinewoods Cannonball 2 Uros 6 (IP) Sagurski Dietmar EX1 CAGPIB NOM
95 MCO VIII / MCO ns 09 Caesar Gai Yuli LeonilaCoon*RU 2 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 NOM
96 NEM I / NEM n 21 Falco z Kociego Domu*PL 2 Uros 1 (SC) Sagurski Dietmar KM BIV NOM
97 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Fiona 2 Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC
98 NEM I / NEM g 21 Astoria Snejnaya Zima 2 Naaras 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1
99 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Elite Queen 2 Naaras 6 (IP) Sagurski Dietmar EX1 CAGPIB NOM
100 NFO II / NFO n 09 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry 2 Uros 3 (GIC) Sagurski Dietmar EX1 CACS
101 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Black Plum 2 Naaras 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX1
102 NFO II / NFO n 03 FI*Siniidan Requiem of Spirit 2 Uros 2 (SP) Sagurski Dietmar KM
103 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 4 (GIP) Sagurski Dietmar Abs
104 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Running Free 2 Uros 10 (KAS) Sagurski Dietmar Abs
105 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Mototassun Viehkeä Veijari 2 Uros 1 (SC) Sagurski Dietmar KM BIV
106 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Ivanhoe's Flawless 2 Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC
107 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Jarraun's Skog Harold 2 Uros 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar Abs
108 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Oregon Spring 2 Uros 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX1
109 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Naaras 6 (IP) Sagurski Dietmar EX1 CAGPIB
110 NFO IV / NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny 2 Naaras 6 (IP) Sagurski Dietmar Abs
110 NFO IV / NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
111 NFO V / NFO d 22 FI*Hirmuinen Entti Puuparta 2 Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
112 NFO V / NFO f 22 S*Cederskogens Öydis Önskedröm 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 NOM BIS
113 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPS
114 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 1 (SC) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
115 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
115 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 3 (GIC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACS NOM
116 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI*Jarraun's Skog Helja 2 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV NOM
117 NFO VI / NFO f 02 21 62 FI*Carwalions Embla Solöga 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
118 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Siniidan Chocolate Stripes 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
119 NFO VI / NFO d 09 24 FI*WitSarin Wartburg 2 Naaras 8 (PR) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPIB
120 NFO VII / NFO ns 22 FI*Keijumetsän Tequila Sunrise 2 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
121 NFO VII / NFO ns 23 Ihanas Capoeira 2 Naaras 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPS
122 NFO VIII / NFO gs 03 22 Rainbow Brite La Peyre*ES 2 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
123 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI*Siniidan Electric India 2 Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV
124 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*Siniidan Paradox 2 Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
125 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPS NOM BIS
126 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI*Siniidan Final Fantasy 2 Naaras 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB
127 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco 2 Naaras 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS
128 SIB III / SIB ny 22 FI*Cherrytail's Araminta 2 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC NOM
129 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Jesse James 2 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 BIV
130 SIB III / SIB n 22 FI*Cenouri's Antti Holma 2 Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
130 SIB III / SIB ny 22 FI*Cenouri's Antti Holma 2 Uros 13c (Määrittely) Fonsén Mira SIB III / SIB n 22
131 SIB III / SIB n 24 Dayana Foresthunter 2 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX2
131 SIB III / SIB n 24 Dayana Foresthunter 2 Naaras 13c (Määrittely) Fonsén Mira SIB III / SIB n 24
132 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Kaneli 2 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1 NOM
133 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Raitamäen Benjamin 2 Uros 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
134 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Amurin Lea 2 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
135 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan James Bond 2 Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
136 SIB IV / SIB ny 09 24 FI*Ziazan Goldilocks 2 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
137 SIB IV / SIB n 09 22 FIN*Amurin Esra 2 Uros 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPS
138 SIB IV / SIB n 03 24 FI*Taigatupsun Akulina 2 Naaras 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP
139 SIB V / SIB d 24 FI*Lumikissan Leijonakuningas 2 Uros 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX1
139 SIB V / SIB d 24 FI*Lumikissan Leijonakuningas 2 Uros 13c (Määrittely) Fonsén Mira SIB V / SIB d 24
140 SIB VIII / SIB ds 03 FI*Ninatte's Alejandro 2 Uros 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB
141 BEN n 22 S*KungsgardenCats Manta Ray 3 Naaras 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB
142 BEN n 24 CattiCartano Catwalk Dance 3 Naaras 12 (Pennut) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
143 BEN n 24 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT 3 Uros 2 (SP) Laskowska-Malaga Grazyna KM
144 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure 3 Uros 2 (SP) Laskowska-Malaga Grazyna KM
145 BEN n 24 FI*Bengabling Bandito 3 Uros 6 (IP) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
146 BLH n FI*Treselle's Espresso 3 Uros 4 (GIP) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAPS NOM BIS
147 BLH b FI*Ullukan Fame Isn´t Everything 3 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
148 BLH b Cizeta BritFavorite 3 Naaras 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP
149 BLH f 03 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda 3 Naaras 5 (IC) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAGCIB
150 BML I / BML ns 11 SE*Miss World's Nevskij 3 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
151 BSH n FI*Ruusutarhan Primo 3 Uros 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS
152 BSH a FI*Hyrinän Alva 3 Naaras 11 (Nuoret) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
153 BSH a FI*Ruusutarhan Viviana 3 Naaras 11 (Nuoret) Laskowska-Malaga Grazyna EX2
154 BSH a FI*Feronian Lilja 3 Naaras 10 (KAS) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAP
155 BSH c FI*Ruusutarhan Spumante 3 Uros 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP
156 BSH e FI*Ruusutarhan Tesoro 3 Uros 10 (KAS) Laskowska-Malaga Grazyna EX2
157 BSH e FI*Ruusutarhan Ulrico Cremoso 3 Uros 10 (KAS) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAP
158 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Laskowska-Malaga Grazyna 1 NOM BIS
158 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Laskowska-Malaga Grazyna KM NOM BIS
159 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile 3 Naaras 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José Abs
160 BSH p FI*Gimmie's Magnanimous 3 Uros 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPS
161 BUR n LV FORSLAND CORA 3 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM
162 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan 3 Uros 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPS
163 BUR a FI*Oliivian Hyrde 3 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
164 BUR b FI*Oliivian Hazlenut 3 Naaras 12 (Pennut) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 NOM BIS
165 BUR c FI*Oliivian Gardenia 3 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM
166 BUR d FI*Celsiana Suopursu 3 Uros 4 (GIP) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAPS
167 BUR f FI*Oliivian Frida Kahlo 3 Naaras 10 (KAS) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAP
168 BUR j FI*Crossroads All About Love 3 Naaras 9 (Avoin) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC
169 CHA FI*Sinimirrin Bernard 3 Uros 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS
170 CHA FI*Kattskogens Mathilda 3 Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC NOM BIS
171 CHA FI*Kattskogens Willhelm 3 Uros 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPS
172 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 17 (Veteraani) Laskowska-Malaga Grazyna 2
172 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 8 (PR) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPIB NOM
173 EUR a 22 FI*Feronian Oregano 3 Uros 11 (Nuoret) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
174 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 17 (Veteraani) Laskowska-Malaga Grazyna 1 NOM
174 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM NOM
175 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 1 (SC) Laskowska-Malaga Grazyna KM
176 EUR e 23 FI*Himmelintähden Elastinen 3 Uros 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP
177 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Laskowska-Malaga Grazyna KM
178 EUR ns 23 FIN*Katinhännän Survivor Amber 3 Naaras 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM BIV
179 EUR ns 23 FI*Katinhännän Leonard Nimoy 3 Uros 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPS
180 EUR ns 23 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka 3 Naaras 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPS
181 EUR as 23 EE*Blueberry Wildstar 3 Uros 6 (IP) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAGPIB
182 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon 3 Uros 1 (SC) Laskowska-Malaga Grazyna KM NOM
183 KBL I / KBL n 22 SE*Kot-à-Kuril Kassanova 3 Uros 3 (GIC) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CACS
184 KBL IV / KBL fs 03 22 Brioche Free Hunter *RU 3 Naaras 12 (Pennut) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
185 MAN 51-52 / MAN n 24 51 Auragold Oort Cloud 3 Uros 11 (Nuoret) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
186 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 17 (Veteraani) Laskowska-Malaga Grazyna 3
186 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM
187 MAU ns 24 FI*Walidah Atiqtalaaq 3 Uros 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGPIB
188 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Laskowska-Malaga Grazyna 2
188 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José KM NOM BIS
189 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGPIB
190 OCI b 24 FI*Northalla Seventh Son 3 Uros 5 (IC) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAGCIB
191 OCI b 24 FI*Moosegrove Romeo JR 3 Uros 11 (Nuoret) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
192 OCI o 24 FI*Moosegrove Odessa 3 Naaras 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP
193 OCI bs 24 FI*Guttatus Joy of Life 3 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
194 OCI bs 24 FIN*Topspot Don Arlecchino 3 Uros 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM
195 SRL I / SRL c S*Tiddlywinks Bip Bippadotta 3 Uros 9 (Avoin) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC
196 SRL II / SRL a 03 Katrin's Curly Onix Blue 3 Uros 3 (GIC) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CACS
197 SRL III / SRL f IT*Silverdust Desdemona 3 Naaras 9 (Avoin) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC NOM
198 SRL III / SRL d 22 FlodoCats Alejandro 3 Uros 4 (GIP) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAPS
199 SRS I / SRS c Psipsina Batu 3 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
200 SRS III / SRS d Psipsina Kipinä 3 Uros 8 (PR) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAPIB
201 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM
202 ABY n Cellani Sieno UkassaKinté 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
202 ABY n Cellani Sieno UkassaKinté 4 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS BIV
203 ABY n FI*Omanion Galanthus nivalis 4 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
204 ABY n FI*Amajan Miura Mainarda 4 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
205 ABY n FI*Vuolas Maalla, merellä, ilmassa 4 Uros 7 (CH) Fonsén Mira Abs
206 ABY n FI*Kermakupin Feel The Thunder 4 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
207 ABY n FI*Laire Meleth Aran 4 Uros 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 1 NOM
207 ABY n FI*Laire Meleth Aran 4 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
208 ABY n FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc 4 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM BIV
209 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif 4 Naaras 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 2
209 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif 4 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
210 ABY a FI*Nebuankhet Pastel Goth 4 Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
211 ABY a FI*Nebuankhet Jace Beleren 4 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
212 ABY a FI*Nebuankhet Slania 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
213 ABY a FI*Redcheetah's Erin 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 BIV NOM BIS
214 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB NOM
215 ABY a FI*Nebuankhet Nae Laird! 4 Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
216 ABY o FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue 4 Uros 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB
217 ABY o FI*Nebuankhet Siraxta 4 Naaras 9 (Avoin) Lis Helene EX1 CAC
218 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 2 (SP) Lis Helene KM
219 ABY o FI*Neaera's Genna Gingerella 4 Naaras 10 (KAS) Lis Helene EX1 CAP
220 ABY p FI*Neaera's Keala Orida 4 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
221 ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl 4 Uros 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 2
221 ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl 4 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM
222 BAL c FI*Mummeli Queeninho Emilio 4 Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB NOM
223 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Mary Read 4 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
224 CRX I / CRX b FI*Villains Wicked Winifred 4 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX2
225 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets 4 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM BIS
226 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Anne Bonny 4 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
227 CRX II / CRX n 03 FI*Windseeker Linlee and 100 Sails 4 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
228 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM BIS
229 CRX III / CRX d FI*Nibel's Sol 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
230 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 4 Naaras 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 3
230 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 4 Naaras 2 (SP) Brambilla Fabio KM
231 CRX IV / CRX f 03 24 FI*FunkyJam's Ame no Uzumi 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
232 CRX V / CRX n 23 FI*Piupaws Lara Croft 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
233 CRX V / CRX b 22 FI*Villains Ezio Dark Darling of Mine 4 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
234 CRX V / CRX n 24 FI*FunkyJam's Princess Bubblegum 4 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 BIV
235 CRX VI / CRX a 03 24 FI*Windseeker Loulou Blue Nonsuch 4 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
236 CRX VII / CRX b 21 33 FI*Claypond's Hilla V 4 Naaras 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB
237 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*FunkyJam's Not like The other girls 4 Naaras 9 (Avoin) Lis Helene EX1 CAC
238 CRX IX / CRX w 62 FI*Sweetpurr's Winter Is Coming 4 Naaras 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB
239 DRX I / DRX n FI*Åbodas Mochi 4 Uros 7 (CH) Lis Helene EX1 CACIB BIV
240 DRX I / DRX n FI*Åbodas Tacoda 4 Uros 9 (Avoin) Lis Helene EX1 CAC
241 DRX I / DRX b FI*Fairy-Story's Ällösöpö 4 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene Abs
242 DRX I / DRX n FI*Åbodas Mimi 4 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene EX1
243 DRX I / DRX a FI*Åbodas Kaya 4 Naaras 4 (GIP) Lis Helene EX1 No Cert
244 DRX I / DRX n EE*X-Paroni Masterpiece 4 Uros 6 (IP) Lis Helene EX1 CAGPIB
245 DRX II / DRX a 03 Zeus Best Show*RU 4 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
245 DRX II / DRX a 03 Zeus Best Show*RU 4 Uros 13c (Määrittely) Fonsén Mira DRX II / DRX a 03
246 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga 4 Naaras 1 (SC) Lis Helene KM
247 DRX III / DRX d 24 EE*Selina Bona Rex 4 Naaras 11 (Nuoret) Lis Helene EX1
248 DRX V / DRX n 24 SE*Recce Pod Sherian Grace Cadoria 4 Naaras 11 (Nuoret) Lis Helene EX1 NOM
249 DRX V / DRX n 25 FI*Åbodas Tonttu 4 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene EX1
250 DSP V / DSP e 03 21 33 Vaho-Raj Chili Peppers*RU 4 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 Mitätöity
251 GRX II / GRX n 03 SE*OneWorld Papageno 4 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
252 OLH ns 24 FI*Frostnight's Shadegrown 4 Uros 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB NOM
253 OSH w 64 FI*Vintterin Vappu Loviisantytär 4 Naaras 9 (Avoin) Lis Helene DISQ AGR.
254 OSH n FI*BlackDevil's The Sound Of Silence 4 Uros 1 (SC) Lis Helene Abs
255 OSH n Apocalyptica Cavallino Rampante 4 Uros 9 (Avoin) Lis Helene EX1 CAC
256 OSH n FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy 4 Uros 9 (Avoin) Lis Helene Abs
257 OSH n FI*BlackDevil's Twisted True Love 4 Naaras 11 (Nuoret) Lis Helene Abs
258 OSH n FI*Ori-Katin Fräulein Max 4 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene EX1 NOM
259 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 1 (SC) Lis Helene KM
260 OSH f FI*BlackDevil's Speak Of The Devil 4 Naaras 9 (Avoin) Lis Helene Abs
261 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever 4 Naaras 1 (SC) Brambilla Fabio Abs
262 OSH h HU*Okonor Ilonka 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
263 OSH j FI*Chellamanis Nayeli 4 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
264 OSH n 24 Apocalyptica Fairytale 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC NOM
265 OSH b 24 Hermes v. Imporio A 4 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
266 OSH b 24 HU*Shagio-Chen Satra 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
267 OSH b 24 FI*Triangle Afrodite 4 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 BIV NOM BIS
268 OSH c 24 FI*LoudMeow Moonshine 4 Uros 4 (GIP) Lis Helene EX1 CAPS NOM
269 OSH bs 24 FI*Noxx Silverkit 4 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
270 OSH bs 25 FI*Nazarlik XTC 4 Uros 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 3
270 OSH bs 25 FI*Nazarlik XTC 4 Uros 6 (IP) Lis Helene EX1 CAGPIB
271 PEB II / PEB b 03 64 83 FI*Indigo's Hard Luck Ava 4 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
272 PEB V / PEB c 33 FI*Indigo's Name of the Game 4 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
273 RUS FI*Zarin Lycaena Helle 4 Naaras 3 (GIC) Lis Helene EX1 CACS
274 RUS FI*Zarin Armand de Brignac 4 Uros 12 (Pennut) Lis Helene EX1
275 RUS Ruskis Veroschka of Katzenhof 4 Naaras 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 4
275 RUS Ruskis Veroschka of Katzenhof 4 Naaras 6 (IP) Lis Helene EX1 CAGPIB NOM
276 SIA n FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy 4 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM
278 SIA c FI*Mummeli Veerazinha Violet 4 Naaras 7 (CH) Lis Helene EX1 CACIB
279 SIA b 21 FI*Triangle Ace of Hearts 4 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
280 SIA d 21 FI*EdaM's Dicaprio 4 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
281 SIA d 21 FI*Ori-Katin Johnny Rotten 4 Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP NOM
282 SIA f 03 21 FI*EdaM's Beyonce 4 Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
283 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM
284 SOM n FI*Vulpes Aither 4 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
285 SOM n FI*Kharn-Ka H.Nelson 4 Uros 5 (IC) Fonsén Mira Abs
286 SOM n FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave 4 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC BIV NOM BIS
287 SOM n FI*Vulpes Black No. 1 4 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
288 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 1 NOM BIS
288 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM BIV
289 SOM n FI*Foxkiss Esox lucius 4 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
290 SOM n FI*Lamadegaan Fine By Me 4 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
291 SOM n FI*Amajan Prozio Prospero 4 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
292 SOM o FI*Amajan Norton Norberto 4 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM
293 SOM o FI*Amajan Pon Preziosa 4 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
294 SOM o FI*SunnyPace Juglans 4 Uros 8 (PR) Fonsén Mira Abs
295 SOM o FI*Amajan Remo Remberto 4 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
296 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Wibby 4 Naaras 3 (GIC) Lis Helene EX1 CACS NOM
297 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Xanthus 4 Uros 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB
298 SPH IV / SPH f 02 64 FI*Evilurbastet Miranda 4 Naaras 2 (SP) Lis Helene Abs
299 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful 4 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM BIV NOM BIS
300 SPH V / SPH g 21 31 FI*Tuiscalo's Magica De Spell 4 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
301 SPH FI*Wanadoo Nefertiti 4 Naaras 13b (Tarkistus) Fonsén Mira Ex (SPH n 21 33)
301 SPH V / SPH n 21 33 FI*Wanadoo Nefertiti 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
302 HCL Santtu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Brambilla Fabio 2
303 HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Chadaj Marek 1 NOM
304 HCL Miisa Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Chadaj Marek 2
305 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Brambilla Fabio 1 NOM BIS
306 HCL Olavi Pekunpoika Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Brambilla Fabio 3
307 HCS Mosse Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Laskowska-Malaga Grazyna 2
308 HCS Sissi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Laskowska-Malaga Grazyna 1 NOM BIS
309 HCS Ove Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Lis Helene Abs
310 HCS Vesku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Lis Helene 1 NOM
311 MAN 51-52 / MAN fs 22 52 Auragold Heureka 3 Naaras 11 (Nuoret) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 NOM BIS
312 OCI b 24 FI*Moosegrove Oliver 3 Uros 10 (KAS) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAP
332 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Brambilla Fabio ABY a, ABY p, BAL c, CRX III, CRX IX, CRX V, DSP V, GRX II, OSH b 24, OSH h, OSH n 24, PEB II, PEB V, SIA d 21, SIA f 03 21, SIA n, HCL 32
Chadaj Marek EXO f 03 22, EXO w 62, PER a 21 33, PER fs, PER n, RAG a, RAG e 04, RAG f 03, RAG n 04, RAG n 21, SBI c, SBI n, SBI n 21, ACL IV, ACL VI, MCO VIII, NFO IX, SIB III, HCL 38
Fonsén Mira SIB III (13c), SIB V (13c), SPH n 21 33 (13b), DRX II (13c), ABY n, CRX I, CRX II, CRX IV, CRX VI, DRX II, OSH bs 24, OSH j, SIA b 21, SOM n, SOM o, SPH V 42
Laskowska-Malaga Grazyna BEN n 24, BLH f 03, BLH n, BSH a, BSH e, BSH f, BUR b, BUR d, BUR f, BUR j, EUR a 22, EUR as 23, EUR d 24, EUR f 24, KBL I, KBL IV, MAN 51-52, OCI b 24, SRL I, SRL II, SRL III, SRS III, HCS, VET 3 40
Lis Helene ABY o, CRX VII, CRX VIII, DRX I, DRX III, DRX V, OLH ns 24, OSH bs 25, OSH c 24, OSH f, OSH n, OSH w 64, RUS, SIA c, SPH II, SPH IV, HCS 36
Maillard Chiavuzzo Isabelle MCO I, MCO III, MCO IV, NFO V, NFO VI, NFO VII, NFO VIII, SIB IV, SIB VIII 31
Martinez Vizcaino Juan José BEN n 22, BLH b, BML I, BSH c, BSH g, BSH n, BSH p, BUR a, BUR c, BUR n, CHA, EUR a 24, EUR e 23, EUR n 24, EUR ns 23, MAU ns, MAU ns 24, OCI bs 24, OCI n 24, OCI o 24, SRS I, VET 4 36
Sagurski Dietmar ACS I, LPL V, MCO V, MCO VI, MCO VII, NEM I, NEM II, NFO II, NFO IV, SIB V 31
Stoa Caroline EXO a 21 33, EXO f, EXO f 03 24, EXO f 24, EXO g 22, EXO n, EXO n 24, EXO ns 22 62, PER ds 11, PER f, PER f 24, PER n 02 62, PER n 03, PER w 62, RAG a 03, RAG a 04, RAG n, RAG n 03, RAG n 03 21, RAG n 04 21, SBI a, SBI a 21, SBI b, SBI b 21, SBI h 42
9 tuomaria.