Omakissa
TUROK 24.11.2018 108. Kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 24.11.2018 Loppuu 24.11.2018
Ilmoittautuminen alkaa 7.8.2018 Ilmoittautuminen loppuu 31.10.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 16.11.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 700   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka Turun Messukeskus
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Johanna Vuoltee, show@turok.fi, Kuunsäde 2 C 35 02210 Espoo, 040-7304341
Näyttelypäällikkö: Samuli Mustonen, np@turok.fi, 045- 8846992
Pääassistentti: Jarno Mustonen, assistentit@turok.fi, 050- 9667168
Ruusukesihteeri: Elena Korpela, ruusuke@turok.fi, 040- 5672659
Lisätietoja

Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä. Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén sääntöjä. Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä.

Ilmoittautumiset: 7.8-31.10.2018 klo 16 saakka! välisenä aikana, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta! Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille. Ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. Ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 28.10.2018. Maksa ilmoittautumisesi jälkeen OmaKissasta saamallasi viitenumerolla. Eräpäivä laskussa on HETI!

Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 17. Jos kissa osallistuu kahteen tai useampaan luokkaa, ilmoita kissa erikseen jokaiseen luokkaan.

Leimakortit: Leimakortit on käytössä. Maksettaessa näyttelymaksu leimakortilla on leimakortti välittömästi lähetettävä näyttelysihteerille Johanna Vuoltee, Kuunsäde 2 c 35, 02210 Espoo. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi ja kissan nimi joka leimakortilla maksetaan näyttelyyn ja näyttelypäivä!

Ruusukkeet: Maksulliset 

Näyttelyluettelo: Luettelon hinta ennakkoon 3€ ja näyttelypaikalta ostettuna 5€. Sis la & su. Sähköinen luettelo maksuton.

Pysäköinti: 6 € viikonloppu

 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 98 96 0 0 2
2 185 171 0 0 14
3 147 143 0 0 4
4 168 161 0 0 6
Kotikissat 11 11 0 0 0
Yhteensä 609 582 0 0 26

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n Kisuicat's Part-Of-Me 1 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
2 EXO n My-Champagne Iron Maiden 1 Naaras 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
3 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 1 (SC) Brambilla Fabio KM
4 EXO n 22 FI*AzuLejo's BraveHeart 1 Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS BIV NOM BIS
5 EXO n 22 FI*Chosen-One Oceania Flame 1 Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
6 EXO n 22 Ayser's ZZ Top 1 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
7 EXO n 22 Ayser's Wild Tabby 1 Uros 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB
8 EXO n 24 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger 1 Uros 1 (SC) Pruchniak Sebastian KM
9 EXO n 24 FI*Chosen-One Ocean Pearl 1 Naaras 7 (CH) Pruchniak Sebastian EX1 CACIB
10 EXO a 22 BW CH SE*Yffranes Stagger Lee JW 1 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB NOM
11 EXO g 22 Ayser's Midnight Kiss 1 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
12 EXO g 24 Ayser's Cosmopolitan Diva 1 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM
13 EXO ns 03 S*Sweet Gangster's Goldberry 1 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
14 EXO f 03 22 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo 1 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
15 EXO g 33 Ayser's Daenerys Stormborn 1 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
16 EXO f 21 33 Ayser's You Against You 1 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
17 PER w 62 S*Scarlet's Legacy of an Angel 1 Naaras 3 (GIC) Pruchniak Sebastian EX1 CACS
18 PER w 62 Mirage Blanc Inchala 1 Naaras 7 (CH) Pruchniak Sebastian EX1 CACIB
19 PER n Sumava's Coccolino Deep 1 Uros 7 (CH) Pruchniak Sebastian EX1 CACIB
20 PER n Ayser's Last Word 1 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1 NOM BIS
21 PER n SC S*Lily Chic Holly Dolly DSM 1 Naaras 4 (GIP) Pruchniak Sebastian EX1 CAPS
22 PER a S*Scarlet's Midnight Miracle 1 Naaras 7 (CH) Pruchniak Sebastian EX1 CACIB
23 PER a FI*Mogi's Summer Maple 1 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian Abs
24 PER d S*Mi'Ma's Lova 1 Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
25 PER d FI*Mimosan Viper 1 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 NOM
26 PER a 22 FI*Mogi's Meadow Buttercup 1 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian Abs
27 PER a 22 S*Ladyhawk's Sir Lancelot 1 Uros 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
28 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM
29 PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM NOM BIS
30 PER d 02 CH (N) Lord Butes Super Trouper 1 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
31 PER e 01 62 S*Coolgrime's #Trilla 1 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB NOM
32 PER f 02 62 S Papooses Baby Louzetta 1 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
33 PER n 03 24 FI*Whispers Neville 1 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
34 PER a 03 22 S*Ladyhawk´s D´Angelo 1 Uros 8 (PR) Pruchniak Sebastian EX1 CAPIB
35 PER f 02 21 62 FI*Mimosan If Only You 1 Naaras 8 (PR) Pruchniak Sebastian EX1 CAPIB
36 RAG n FI*Dollyblues Fill Your Heart 1 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
37 RAG a Wendisangels Blue Willie 1 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
38 RAG a FI*Riverknee Trainer´s Pokémon Vulpix 1 Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian Abs
39 RAG a FI*Barfait's Alfie 1 Uros 2 (SP) Pruchniak Sebastian KM NOM
40 RAG a FI*Maplehill's Kingfisher 1 Uros 4 (GIP) Pruchniak Sebastian EX1 CAPS
41 RAG f FI*Purppuralinnan Prinsessa Rosanne 1 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
42 RAG n 03 FI*Maplehill's Tahoma 1 Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
43 RAG n 04 George Azure Eyes*PL 1 Uros 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB
44 RAG n 04 Nagawika de l'Ulyssiade 1 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
45 RAG n 04 FI*Maplehill's Tap The Paws 1 Uros 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP
46 RAG a 03 FI*Ragtail Kimi Konstantino 1 Uros 3 (GIC) Pruchniak Sebastian EX1 CACS NOM
47 RAG a 04 FI*Celestial's La Primo de Pancho 1 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
48 RAG a 04 (N) Amasing Star's Thunder Thor of Milo 1 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
49 RAG a 04 FI*RoyalRose's Bertha 1 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
50 RAG a 04 FI*Maplehill's Lady Pink 1 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
51 RAG a 04 FI*Riverknee Milord Waldemar 1 Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM BIV
52 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom 1 Naaras 2 (SP) Wikström Bjarne KM
53 RAG a 04 FI*Colorstar's Merry Hope 1 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
54 RAG f 03 FI*Celestial's Satavarma 1 Naaras 1 (SC) Brambilla Fabio KM
55 SBI n FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses 1 Naaras 1 (SC) Pruchniak Sebastian KM BIV NOM
56 SBI n FI*Mimitan Vellamo 1 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
57 SBI n FI*ElfQuest Sherlock 1 Uros 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
58 SBI n EST*Audrey Herencia 1 Naaras 2 (SP) Pruchniak Sebastian Abs
59 SBI n FI*Mion Tamaj 1 Naaras 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP
60 SBI a FI*Kattimäen Milo Leopold 1 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
61 SBI a FI*Kirakan Za Belle 1 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
62 SBI a FI*Nalle-Puhin Brother Louie 1 Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM
63 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 1 Naaras 2 (SP) Wikström Bjarne KM NOM
64 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS BIV NOM BIS
65 SBI b IT*Achtung Baby Material Girl 1 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 NOM BIS
66 SBI b EE*Iriana Alsiade's Fleur 1 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX2
67 SBI b FI*Saca's Mahg-nahr 1 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 NOM
68 SBI b FI*Chirybiry's U-la-laa 1 Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
69 SBI c FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love 1 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
70 SBI c FI*Canth's Jour 1 Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
71 SBI d FI*Mototassun Rocket III 1 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
72 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 1 Naaras 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
73 SBI f IT*Shin Miyar Clèa 1 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
74 SBI f FI*JoJon Aiqing Shan 1 Naaras 8 (PR) Pruchniak Sebastian EX1 CAPIB
75 SBI g FI*ElfQuest Leetah 1 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
76 SBI g FI*Rais-Kis Piparminttu-Pipsa 1 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
77 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Pruchniak Sebastian KM BIV
77 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 1 NOM BIS
78 SBI h FI*Mototassun Ruusu-Roosa 1 Naaras 4 (GIP) Pruchniak Sebastian EX1 CAPS
79 SBI h FI*Canth's Precious Darling 1 Naaras 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP
80 SBI n 21 FI*Mimitan Levi 1 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1
81 SBI n 21 FI*Mimitan Isabel 1 Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1
82 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 2 (SP) Pruchniak Sebastian Abs
82 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta Abs
83 SBI a 21 FI*ElfQuest Rosmerta 1 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC BIV
84 SBI a 21 FI*Kipparin Meriel 1 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX3
85 SBI a 21 FI*Kirakan You Are My Sunshine 1 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX2
86 SBI a 21 FI*Shonamei's Lady La Luna 1 Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP NOM
87 SBI b 21 FI*Kirakan Zen Garden 1 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
88 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 2 (SP) Pruchniak Sebastian KM NOM BIS
89 SBI c 21 FI*Kirakan U Got The Look 1 Naaras 7 (CH) Pruchniak Sebastian EX1 CACIB
90 SBI e 21 Deben Laty Mery, CZ 1 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1 NOM
91 SBI e 21 Peret Laty Mery, CZ 1 Uros 6 (IP) Pruchniak Sebastian EX1 CAGPIB
92 SBI f 21 FIN*JoJon Fangshou 1 Naaras 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
92 SBI f 21 FIN*JoJon Fangshou 1 Naaras 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 2
93 SBI bs 21 O'Lune Argentée des Clayes d'Eden 1 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
94 ACL IV / ACL n 03 24 FI*Siriuksen OpalCurl 2 Naaras 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
95 ACL V / ACL f CharmingCurl Ada Lavelace 2 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
96 ACL XI / ACL ns 09 21 33 FI*Debals Michigan 2 Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
97 ACS I / ACS n FI*Siriuksen ZaneCurl 2 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1 NOM
98 ACS III / ACS n 22 FI*Siriuksen TritonCurl 2 Uros 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS NOM
99 ACS III / ACS a 23 FI*Siriuksen ÅsakaCurl 2 Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1
100 ACS VII / ACS ns 24 CharmingCurl Kimberli 2 Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
101 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl 2 Naaras 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
102 ACS X / ACS ns 21 33 FI*Dezzicat's Lusingando LouisCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
103 MCO I / MCO n Corleone Melluandia*PL 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 NOM
104 MCO I / MCO n FI*KingLeo's I am Celaeno 2 Naaras 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB
105 MCO I / MCO a FI*KingLeo's I am Alcyone 2 Naaras 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX1 CAPIB
106 MCO I / MCO n FI*Tigerworld God Of Rock `N` Roll 2 Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP BIV
107 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Kisses Of Fire 2 Naaras 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
108 MCO II / MCO n 09 FI*HoneyCoon's Debra Kadabra 2 Naaras 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
109 MCO II / MCO a 03 FI*Chamberlain Keep On Rocking 2 Uros 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB BIV
110 MCO II / MCO a 09 FI*KingLeo's Jacquesson So High 2 Uros 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP
111 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Lock, Shock & Barrel 2 Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
112 MCO II / MCO n 09 Milky Way Vsevmurs*RU 2 Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1
113 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 2 (SP) Sjöbom Glenn KM
114 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Hidden Treasure 2 Uros 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB BIV NOM
114 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Hidden Treasure 2 Uros 17 (Veteraani) Krogh Minna 2
115 MCO III / MCO n 25 Atlantic Acadia's Quest For Fire 2 Uros 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM BIV
116 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
117 MCO III / MCO n 23 Mystery boy Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
117 MCO III / MCO n 23 Mystery boy Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
118 MCO III / MCO n 25 S*Moon Kewa's Willy Wonka 2 Uros 13c (Määrittely) Rautio Kristiina MCO n 25
118 MCO III / MCO n 25 S*Moon Kewa's Willy Wonka 2 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
119 MCO III / MCO n 22 FI*HoneyCoon's Flip Flop And Fly 2 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana MCO n 09 22
120 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox 2 Uros 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM BIV
121 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM NOM
121 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 17 (Veteraani) Krogh Minna 2
122 MCO III / MCO a 23 FI*Moggi Herkules Rinkeli 2 Uros 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB
123 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Lady Leonita 2 Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB BIV
124 MCO IV / MCO a 09 22 FI*HoneyCoon's HitchHiker 2 Uros 13c (Määrittely) Rautio Kristiina MCO a 09 22
124 MCO IV / MCO a 09 22 FI*HoneyCoon's HitchHiker 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
125 MCO IV / MCO n 02 21 64 FI*CapitalCats Odessa 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
126 MCO IV / MCO n 09 22 Whatatrill Wildest Dream 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
127 MCO IV / MCO n 03 22 FIN*HoneyCoon's Under The Rose 2 Naaras 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
127 MCO IV / MCO n 03 22 FIN*HoneyCoon's Under The Rose 2 Naaras 17 (Veteraani) Krogh Minna 3
128 MCO IV / MCO n 09 22 FI*KingLeo's Happy Feet 2 Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta Mitätöity Mitätöity
129 MCO V / MCO d S*Moon Kewa's Little John 2 Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 No Cert
130 MCO V / MCO e 22 OlymPia BillAndCoo, CZ 2 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
131 MCO V / MCO d 22 FI*HoneyCoon's Do You Know Who I Am 2 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 BIV
132 MCO V / MCO f 22 FI*HoneyCoon's Kiss Me Quick 2 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
133 MCO V / MCO f FI*HoneyCoon's Heart On Fire 2 Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX2
134 MCO V / MCO d 24 FI*Easylife's King of Sun 2 Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
135 MCO V / MCO f 22 SE*KobbaCat's Fancy face 2 Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP BIV
136 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Chamberlain Double Trouble 2 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS NOM
137 MCO VI / MCO g 09 FI*Chamberlain Captain Amelia 2 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
138 MCO VI / MCO f 09 22 FI*MeriCoon's Holly Dolly 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
139 MCO VI / MCO f 03 24 FI*Moggi Jam Balaya 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina Abs
140 MCO VI / MCO d 09 Nelson White Luxury*BY 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
141 MCO VI / MCO f 09 FI*HoneyCoon's Wheenie Beenie 2 Naaras 13c (Määrittely) Rautio Kristiina MCO VIII/MCO fs 09
141 MCO VIII / MCO fs 09 FI*HoneyCoon's Wheenie Beenie 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
142 MCO VI / MCO f 09 22 Spice Girl Amber Sun *LT 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 BIV
143 MCO VI / MCO f 09 23 FI*Stout-hearted Tazmin 2 Naaras 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS BIV
144 MCO VI / MCO d 09 24 FI*Easylife's King of Moon 2 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
145 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Chamberlain No Connection 2 Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX2
146 MCO VI / MCO f 09 FI*Tigerworld Selene 2 Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
147 MCO VII / MCO ns 22 Macawi Mosi Double E's Xahir 2 Uros 1 (SC) Sjöbom Glenn KM
148 MCO VII / MCO es 24 FI*Chamberlain Arctic Love 2 Naaras 1 (SC) Sjöbom Glenn KM BIV
149 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Montana Sky 2 Uros 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
150 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Black Hole Sun 2 Naaras 2 (SP) Sjöbom Glenn KM BIV NOM
151 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful 2 Uros 4 (GIP) Sjöbom Glenn EX1 CAPS
152 MCO VII / MCO ds FI*Haapamäen Bernard Elmeri 2 Uros 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP
153 MCO VIII / MCO ns 02 21 64 Curzon Dax of Fibee's Crew 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM
154 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*MeriCoon's Passepartout 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX3
155 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*NomenEst Jon Bon Jovi 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX2
156 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Finlandia 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
157 NEM I / NEM e 21 Willy Blue Chelsea*PL 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
158 NEM II / NEM n 09 21 Imageblaze Eminem 2 Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB NOM
159 NEM II / NEM ns 09 21 Yurgana IZ Lunnoy Serenady*BFC-BY 2 Naaras 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
160 NFO I / NFO n CH SE*Caiporas Camaro 2 Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
161 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM NOM
162 NFO II / NFO n 09 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry 2 Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
163 NFO II / NFO a 09 S*Isgården’s QuickSilver 2 Uros 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
164 NFO II / NFO a 02 64 SE*Björksund´s Daquino 2 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 BIV
165 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Cry Of Silence 2 Uros 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM
166 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM NOM
167 NFO II / NFO n 02 64 FI*Siniidan Boomerang 2 Uros 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB
168 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana Abs
169 NFO II / NFO n 09 S*Eärfalas Freja 2 Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP BIV
170 NFO III / NFO n 24 FI*RockyHill's ZuberiSimba 2 Uros 7 (CH) Preiss Karl Abs
171 NFO III / NFO n 22 S*Capsicum's Holley 2 Naaras 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB
172 NFO III / NFO n 22 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter 2 Naaras 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
173 NFO IV / NFO n 09 22 SE*Björksund's Adrian 2 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
174 NFO IV / NFO a 09 22 SE*Björksund's Bizzarrini 2 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
175 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Nalle-Puhin Ahti 2 Uros 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB BIV
176 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Vihurin Peppi Pitkätossu 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
177 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Ivanhoe's Flawless 2 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX2
178 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Hellä Lempi 2 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM BIS
179 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Jarraun's Skog Harold 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 BIV NOM BIS
180 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan QuentinTarantino 2 Uros 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
181 NFO IV / NFO n 09 22 S*Långängens Krokant 2 Uros 4 (GIP) Rautio Kristiina EX2
182 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Jarraun's Skog Eldgrim 2 Uros 6 (IP) Rautio Kristiina DISQ AGR.
183 NFO IV / NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane 2 Uros 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB BIV NOM
184 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Kuutamoyön Adranus 2 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
185 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
186 NFO V / NFO e 24 FI*RockyHill's Eluwilussit 2 Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS BIV
187 NFO V / NFO f FI*Hirmuinen Coco Chanel 2 Naaras 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
188 NFO V / NFO f SE*Pawsome Milonia Caesonia 2 Naaras 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX2
189 NFO V / NFO f 22 S*Eärfalas Greta 2 Naaras 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
190 NFO V / NFO f FI*Tupuliinin Josefiina 2 Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
191 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella 2 Naaras 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS NOM
192 NFO VI / NFO f 03 22 FI*Carwalions Adeliza Lunkentuzz 2 Naaras 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB
193 NFO VI / NFO f 03 24 FI*Tortietones Égalité 2 Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn Abs
194 NFO VI / NFO d 03 24 FI*Ivanhoe's Too Funky 2 Uros 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
195 NFO VI / NFO f 09 23 FI*Felimon Karpalo 2 Naaras 13c (Määrittely) Rautio Kristiina NFO VIII/NFO fs 03 22
195 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI*Felimon Karpalo 2 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
196 NFO VI / NFO g 03 FI*Felimon Kinuski 2 Naaras 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX2
196 NFO VI / NFO g 09 23 FI*Felimon Kinuski 2 Naaras 13c (Määrittely) Rautio Kristiina NFI VI/ NFO g 03
197 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI*Jarraun's Skog Helja 2 Naaras 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1 BIV NOM
198 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Debals Janette 2 Naaras 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB
199 NFO VI / NFO f 03 S*Capsicum's Triss Merigold 2 Naaras 8 (PR) Sjöbom Glenn EX1 CAPIB
200 NFO VII / NFO ns 22 FI*Keijumetsän Tequila Sunrise 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
201 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 1 (SC) Preiss Karl KM
201 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
202 NFO VIII / NFO ns 09 22 SE*Björksund's Astoria 2 Naaras 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS NOM
203 NFO VIII / NFO ds 09 23 SE*Gryttjens Cochise 2 Uros 5 (IC) Preiss Karl EX2
204 NFO VIII / NFO ns 09 22 SE*Gryttjens Zacapa 2 Uros 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
205 NFO VIII / NFO es 09 CH S* Segersjös Tyke Mörbult 2 Uros 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB BIV
206 NFO VIII / NFO ns 09 24 S*Lofvens Lucifer Light of Love 2 Uros 9 (Avoin) Preiss Karl Abs
207 NFO VIII / NFO ns 02 62 FI*Vihurin Se Pikkuinen Lotta 2 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
208 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin 2 Naaras 4 (GIP) Preiss Karl EX1 CAPS NOM
209 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI*Koivunpesän Lankku 2 Naaras 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
210 SIB II / SIB n 09 FI*Cherrytail's Faramir 2 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
211 SIB II / SIB n 09 FI*Cherrytail's Kronos 2 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 NOM
212 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan 2 Uros 1 (SC) Preiss Karl KM BIV NOM BIS
213 SIB III / SIB a 24 FI*Mäntylän Sarmi 2 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
214 SIB III / SIB n 22 FI*Allikatin Miina 2 Naaras 13c (Määrittely) Rautio Kristiina SIB VII/ SIB ns 22
214 SIB VII / SIB ns 22 FI*Allikatin Miina 2 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX3
215 SIB III / SIB n 24 FI*Bmy-Moumou Molly Brown 2 Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1 NOM
216 SIB III / SIB n 24 FI*Cherrytail's Jeronimo 2 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX3
217 SIB III / SIB n 24 FI*Jylhäkallion Blacky 2 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX2
218 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Jesse James 2 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1 BIV
219 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
219 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 17 (Veteraani) Krogh Minna 1 NOM BIS
220 SIB III / SIB n 23 FIN*Zigwan's Gaigil Herguil 2 Uros 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
221 SIB III / SIB n 22 FI*Allikatin Kukka 2 Naaras 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
222 SIB IV / SIB n 09 23 FI*Tassutuvan Jesper 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
223 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Amurin Lea 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta Abs
224 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Jylhäkallion Bernard 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX2
225 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan James Bond 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM
226 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Cherrytail's DareDevil 2 Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
227 SIB V / SIB d 24 FI*Apachiris Harry 2 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
228 SIB V / SIB d 24 Nikodim Simba Valenika 2 Uros 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
229 SIB V / SIB d 24 PR S*Maollichs Rock'n Roll Singer 2 Uros 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX1 CAPIB
230 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Lumikissan Grand Slam 2 Uros 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB BIV
231 SIB VI / SIB f 09 FI*Taigatassun Pocahontas 2 Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
232 SIB VI / SIB f 09 FI*SoulSibster's AmuseMe 2 Naaras 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1 NOM
233 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Taigatupsun Astrilli 2 Naaras 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX2
234 SIB VI / SIB f 09 22 FI*Cherrytail's Rhonda Mae 2 Naaras 4 (GIP) Sjöbom Glenn Abs
235 SIB VII / SIB es 11 VinniMur Zlatogor 2 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
236 SIB VIII / SIB ns 09 24 S*Maollichs N.N Notetur Nomen 2 Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
237 SIB VII / SIB as FI*Ajatuksen Aikataika 2 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 BIV
238 SIB VII / SIB ns 24 FI*Cherrytail's Isperia 2 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX2
239 SIB VII / SIB ns 24 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum 2 Naaras 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB NOM
240 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM BIV NOM
241 SIB VIII / SIB fs 03 FI*Cherrytail's Xenia 2 Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS NOM BIS
242 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan Zumppendeeros 2 Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
243 SIB VIII / SIB gs 09 24 FI*Lumikissan CaramelliElli 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
244 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Bmy-Moumou Midnight Melba 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX2
245 SIB VIII / SIB fs 03 24 FI*Lumikissan HottiPotti 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
246 SIB VIII / SIB fs 09 23 FI*ArcticWilds Melisandre 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
247 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas 2 Naaras 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM NOM BIS
247 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas 2 Naaras 17 (Veteraani) Krogh Minna 1 NOM
248 SIB VIII / SIB ds 03 FI*Ninatte's Alejandro 2 Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB NOM
249 TUA II / TUA n 09 FI*Felesin Seda 2 Naaras 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS NOM
250 BEN n 22 S*Leopardettes One Million 3 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
251 BEN n 22 S*KungsgardenCats Manta Ray 3 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB NOM BIS
252 BEN n 22 CH S*Nordic Glow Perfect Illusion 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 BIV NOM
253 BEN n 22 FI*Leokatin Silvano Dude 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira Abs
254 BEN n 22 S*KungsgardenCats Tigger 3 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM
255 BEN n 24 S*Leopardettes Leonardo 3 Uros 1 (SC) Krogh Minna KM
256 BEN n 24 S*Leopardettes Nonstop 3 Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
257 BEN n 24 S*Leopardettes Herra Hermanni 3 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 BIV NOM BIS
258 BEN n 24 S*Leopardettes Once a Princess 3 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
259 BEN n 24 S*Nordic Glow Princess Luna 3 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX2
260 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure 3 Uros 2 (SP) Krogh Minna KM
261 BEN n 24 S*Leopardettes Gåva 3 Naaras 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB
262 BEN n 24 32 FI*RashelRose Sansa Stark 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
263 BEN n 24 32 FI*RashelRose Patricia Kaas 3 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
264 BLH b FI*Ullukan Fame Isn´t Everything 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
265 BML I / BML ns 11 31 Jewels Choice Silver Ice 3 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
266 BML I / BML ns 12 31 Baheras Snövit 3 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
267 BML I / BML ns 11 31 SE*Tevala's Freyja 3 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
268 BML I / BML ns 11 31 Baheras Wb Anna 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC BIV
269 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto 3 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
270 BSH w 62 N'Ice Bear from Town-House*D 3 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
271 BSH n Loucy Lou von Xadon 3 Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
272 BSH n FI*Feronian Gaia 3 Uros 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS
273 BSH a FI*Ruusutarhan Unica 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
274 BSH a FI*Hyrinän Alma 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX4
275 BSH a FI*Hyrinän Alva 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX3
276 BSH a FI*Rhinestone's Mona Lisa 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV
277 BSH a FI*Ruusutarhan Viviana 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX2
278 BSH b FI*Saranellan Joliet 3 Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
279 BSH c FI*Hyrinän Aimo Junior 3 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
280 BSH e FI*Aurantia's Luminosity 3 Uros 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
281 BSH e FI*Rhinestone's Twice as Nice 3 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC BIV
282 BSH e FI*Ruusutarhan Tesoro 3 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX2
283 BSH e FI*Ruusutarhan Tähtisilmä 3 Uros 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
284 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM BIV NOM BIS
284 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Preiss Karl 2
285 BSH f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
286 BSH f FI*Ruusutarhan Matilde 3 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
287 BSH f FIN*Rhinestone's Calamity Jane 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
288 BSH p FI*Gimmie's Magnanimous 3 Uros 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS
289 BSH n 22 FI*Rhinestone's Edmund Efrem 3 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
290 BSH n 25 Papadino`s Atlas 3 Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
291 BSH a 24 GIC S*Copper Owl Jewely Rose 3 Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS NOM
292 BSH a 24 FI*Rhinestone's Godiva 3 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
293 BSH a 25 S*Kärran's Miss Dior Cherie 3 Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
294 BSH f 24 S*Kärrans's Port Ellen 3 Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
295 BSH f 24 FI*Bumblebrits Paris je t'aime 3 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
296 BSH ns 11 FI*Huntercat Princess Bianca 3 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
297 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Northern Charmer 3 Uros 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB
298 BSH ny 25 FI*EmeraldCharm Fandorin 3 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
299 BSH b 03 SE*CatKingCool's Maja 3 Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
300 BSH n 21 33 Nittsjöns Tornado 3 Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
301 BSH o 21 33 FI*Gimmie's Home Town Hero 3 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
302 BSH p 03 33 LT*Amber Wishes Rockabye Baby 3 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
303 BUR n FI*Lilac's Iron Maiden 3 Naaras 3 (GIC) Sahlberg Carin EX2
304 BUR n FI*Seirene Copacabana 3 Naaras 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS
305 BUR n FI*Flea's Waka Noa 3 Uros 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB BIV
306 BUR n FI*Ninelli's Déjà-vu 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC NOM
307 BUR n FI*Feirefiz Phantom Divine 3 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 NOM
308 BUR n FI*Lilac's Prince Valiant 3 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin Abs
309 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan 3 Uros 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB
310 BUR n FI*Oliivian Charlie Brown 3 Uros 6 (IP) Sahlberg Carin EX2
311 BUR n FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta 3 Naaras 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB
312 BUR n FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me 3 Naaras 8 (PR) Sahlberg Carin EX1 CAPIB BIV
313 BUR Securitazz Uzi 3 Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
314 BUR Securitazz Yzter 3 Naaras 13b (Tarkistus) Fonsén Mira OH1
315 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 1 (SC) Sahlberg Carin KM
316 BUR a FI*Oliivian Daredevil 3 Uros 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB NOM
317 BUR b FI*Ninelli's Ensio I 3 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
318 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM NOM BIS
319 BUR c FI*Flea's Haka Iwi 3 Uros 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
320 BUR c FI*Feirefiz In Twilight Hours 3 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
321 BUR c UA*Oktarin Umberto 3 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 BIV NOM
322 BUR c FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai 3 Naaras 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB BIV
322 BUR c FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai 3 Naaras 17 (Veteraani) Preiss Karl 3
323 BUR c FI*KyeSuu Daisy 3 Naaras 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB
324 BUR c FI*KyeSuu Daavid 3 Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
325 BUR d FI*Crossroads Casillas 3 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1 NOM
326 BUR d FI*Celsiana Suopursu 3 Uros 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS
327 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB
328 BUR e FI*Oliivian Öyvind 3 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
329 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth 3 Naaras 1 (SC) Krogh Minna Abs
330 BUR f FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika 3 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
331 BUR f FI*Oliivian Frida Kahlo 3 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
332 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 17 (Veteraani) Preiss Karl 4
332 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 2 (SP) Krogh Minna KM NOM
333 BUR h FI*Celsiana Kielo 3 Naaras 1 (SC) Sahlberg Carin KM
334 BUR h FI*Enjoy Merigold 3 Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
335 BUR h FI*Cattish Ada Rising 3 Naaras 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS NOM
336 BUR j FI*Oliivian Äppelpaj 3 Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP NOM
337 CHA Fric-Frac de Fer et Velours 3 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 3
337 CHA Fric-Frac de Fer et Velours 3 Uros 1 (SC) Sahlberg Carin KM
338 CHA FI*Sinimirrin Bernard 3 Uros 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS
339 CYM 51-52 / CYM d 03 22 51 FI*Finaku's Edremony 3 Uros 5 (IC) Fonsén Mira Abs
340 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI*KehRuun Bianca 3 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
341 EUR d Maahinen 3 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 4
341 EUR d Maahinen 3 Uros 1 (SC) Krogh Minna KM
342 EUR d FI*RuusuLinnan Demelza 3 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna Abs
343 EUR e FI*Lumihelmen Jokapoika 3 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
344 EUR ns FI*Pikku-Piun Superhessu 3 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
345 EUR ns FI*Taikapeikon Armas P. 3 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 4
345 EUR ns FI*Taikapeikon Armas P. 3 Uros 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS
346 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 17 (Veteraani) Preiss Karl Arvosteltu
346 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 2 (SP) Krogh Minna KM
347 EUR n 23 FI*Pikku-Piun Baby Brown 3 Naaras 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
348 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 4
348 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
349 EUR d 22 FI*Feronian Kesäleimu 3 Uros 1 (SC) Sahlberg Carin KM
350 EUR d 23 FIN*Kassilan Guaranteed Gnome 3 Uros 1 (SC) Brambilla Fabio KM
350 EUR d 23 FIN*Kassilan Guaranteed Gnome 3 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 4
351 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM
352 EUR e 22 DK*Abimbola Bimbo Blondi 3 Uros 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
353 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
354 EUR as 22 FI*Feronian Excelsior 3 Uros 2 (SP) Krogh Minna KM NOM
355 KOR FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin 3 Naaras 1 (SC) Krogh Minna KM
356 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 17 (Veteraani) Preiss Karl 1 NOM
356 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Krogh Minna KM BIV NOM
357 KOR FI*Kattihovin Chiisai Kisu 3 Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
358 KOR FI*Kattihovin Daiyamondo Neko 3 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
359 KOR FI*Melodian Thanit 3 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 2
359 KOR FI*Melodian Thanit 3 Uros 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
360 KOR FI*Kattihovin Tekinin-no Jiken 3 Naaras 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB
361 KOR FI*Cisseli's Gluay maai 3 Naaras 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
362 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide 3 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM NOM
363 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI*Finaku's Empress 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
364 MAN 51-52 / MAN fs 22 52 Auragold Heureka 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV
365 MAN 51-52 / MAN f 51 FI*Finaku's Fenella 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX2
366 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI*Meamoons MX A Be Yourself 3 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
367 MAU ns 24 Bias Yá Moasi, CZ 3 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
368 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 1 NOM BIS
368 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Krogh Minna KM NOM BIS
369 OCI n 24 Zayenah Kangaroo Paws 3 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
370 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM
371 OCI b 24 FI*Moosegrove Romeo JR 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM BIS
372 OCI b 24 FI*WiliWilla Merton Charm 3 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
373 OCI b 24 FI*Northalla Seventh Son 3 Uros 18 (Out of Competition) Fonsén Mira Arvosteltu
374 OCI o 24 FI*Moosegrove Maroon 3 Uros 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB NOM
375 OCI o 24 FI*Moosegrove Quentin 3 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 NOM
376 OCI os 24 FI*Northalla Runemaster 3 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
377 SRL III / SRL f IT*Silverdust Desdemona 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
378 SRS I / SRS c Psipsina Batu 3 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
379 SRS III / SRS d Psipsina Kipinä 3 Uros 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP NOM
380 SRS IX / SRS w 62 FI*Hämynhäivän Kallekolli 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
381 ABY n FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! 4 Naaras 3 (GIC) Nyman Pia Abs
382 ABY n Cellani Sieno UkassaKinté 4 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB NOM
382 ABY n Cellani Sieno UkassaKinté 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
383 ABY n FI*SaltNPepper Chunky Monkey 4 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
384 ABY n FI*Vuolas Maalla, merellä, ilmassa 4 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX2
385 ABY n S*Blytens Nåkkve 4 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia Abs
386 ABY n FI*Kermakupin Feel The Thunder 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV NOM
387 ABY n FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc 4 Naaras 4 (GIP) Nyman Pia Abs
388 ABY a FI*Nebuankhet Nae Quin! 4 Naaras 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
389 ABY a FI*SunnyPace Erica herbacea 4 Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
390 ABY a FI*Nebuankhet Jace Beleren 4 Uros 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
391 ABY a FI*Kharn-Ka God Particle 4 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
392 ABY a FI*Nebuankhet Slania 4 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
393 ABY a FI*Redcheetah's Erin 4 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1 BIV NOM
394 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 8 (PR) Comorio Luigi EX1 CAPIB
395 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 4 Naaras 1 (SC) Veland Anne KM
396 ABY o FI*Neaera's Iaera Nalani 4 Naaras 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS
397 ABY o FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue 4 Uros 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB NOM
398 ABY o FI*Nebuankhet Siraxta 4 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1 BIV
399 ABY p S*Blytens Marguerite 4 Naaras 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
400 ABY p FI*Kawaii Junko 4 Naaras 2 (SP) Veland Anne KM
401 ABY ns S*Saivokattens Neiti Vieno-Kielo 4 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
402 BAL w 67 FI*Willicon Lo Stregatto 4 Uros 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP
403 BAL w 67 FI*Cleverkitty BluLalibelahOlinda Odile 4 Naaras 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP
404 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM
405 BAL c FI*Mummeli Queeninho Emilio 4 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
406 BAL n 03 FI*TaikaTomun Oiva Optimisti 4 Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
407 CRX I / CRX o FI*Claypond's Farceur 4 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
408 CRX I / CRX n FI*Piupaws Morellia 4 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
409 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Star-Lord 4 Uros 2 (SP) Nyman Pia KM
410 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets 4 Naaras 2 (SP) Nyman Pia KM BIV NOM BIS
411 CRX I / CRX n Changes Ziggy Stardust 4 Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
412 CRX I / CRX n FI*KittyLady's Bagheera 4 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
413 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds 4 Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM
414 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Anne Bonny 4 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
415 CRX II / CRX n 01 62 FI*Merivirran Bambiina 4 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
416 CRX II / CRX n 03 FI*Saca's Gimme Twist 4 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
417 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM BIS
418 CRX II / CRX c 09 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee 4 Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
419 CRX III / CRX d FI*Sirpaleen Caspian Apollon 4 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
420 CRX III / CRX f FI*Piupaws Musca 4 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX2
421 CRX III / CRX f 24 FI*Piupaws Polletina 4 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 NOM
422 CRX III / CRX d FI*Nibel's Sol 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV
423 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 4 Naaras 2 (SP) Nyman Pia KM
423 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 4 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 2
424 CRX III / CRX f 24 FI*Piupaws Fire & Soul of Sekhmet 4 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
424 CRX III / CRX f 24 FI*Piupaws Fire & Soul of Sekhmet 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
425 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Alchemist Bollinger 4 Naaras 1 (SC) Veland Anne KM
426 CRX IV / CRX f 03 24 FI*Alchemist Iron Maiden 4 Naaras 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
427 CRX IV / CRX d 09 24 FI*VeeKasin Tohtori Hömelö 4 Uros 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
428 CRX IV / CRX f 02 62 Vesper Mon Sasti*PL 4 Naaras 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
429 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun 4 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1 BIV
430 CRX V / CRX n 24 FI*Piupaws Diptera 4 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
431 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Meryl Silverburgh 4 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
432 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Piupaws Stomoxyini 4 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
433 CRX VI / CRX n 01 21 64 FI*Piupaws Song of Sekhmet 4 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
434 CRX VII / CRX n 33 FI*Framillan Lando Calrissian 4 Uros 5 (IC) Veland Anne Abs
435 CRX VII / CRX n 33 FI*Alchemist Hocus Pocus 4 Uros 6 (IP) Veland Anne EX1 CAGPIB
436 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*Alchemist Belle Epoque 4 Naaras 7 (CH) Veland Anne Abs
437 CRX VIII / CRX b 03 21 33 FI*Alchemist Element Zero 4 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
438 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI*Saca's Dynamic Spark 4 Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX1
439 CRX VIII / CRX n 09 33 FI*Saca's First-class Lady 4 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1 BIV NOM BIS
440 CRX VIII / CRX f 03 33 FI*Telltail's Jolene 4 Naaras 6 (IP) Veland Anne EX1 CAGPIB
441 DRX I / DRX n EE*X-Paroni Masterpiece 4 Uros 8 (PR) Veland Anne Abs
442 DRX III / DRX f Iskra's Ilona 4 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
443 DRX IV / DRX f 09 24 Xaboo Kokeshi*PL 4 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
444 DRX VI / DRX n 03 24 SE*Recce Pod Sisu XA-185 4 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1 NOM
445 DRX VII / DRX n 32 FI*Åbodas Rölli 4 Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX1
446 OLH ns 24 FI*Frostnight's Shadegrown 4 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
447 OSH w 61 FI*Vintterin Aarre Loviisanpoika 4 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
448 OSH w 64 FI*Vintterin Vappu Loviisantytär 4 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
449 OSH n FI*BlackDevil's The Sound Of Silence 4 Uros 1 (SC) Nyman Pia KM
450 OSH n FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy 4 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia Abs
451 OSH n FI*BlackDevil's Twisted True Love 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia Abs
452 OSH a FI*LoudMeow Lady Starstruck 4 Naaras 2 (SP) Veland Anne KM NOM
453 OSH a FI*LoudMeow Stargazer 4 Naaras 2 (SP) Veland Anne KM
454 OSH b HU*Okonor Miskolc 4 Uros 7 (CH) Veland Anne Abs
455 OSH d FI*Eirenen Flying Flash 4 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
456 OSH f FI*BlackDevil's The End Of The Line 4 Naaras 1 (SC) Veland Anne KM
457 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 1 (SC) Veland Anne KM NOM
458 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever 4 Naaras 1 (SC) Comorio Luigi KM
459 OSH h FI*Eirenen Shufflin Over 4 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
460 OSH n 24 Strekoza's Casanova 4 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS NOM
461 OSH n 24 Oralee Hidalgo 4 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
462 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 1 (SC) Veland Anne Abs
463 OSH a 25 FI*LoudMeow Born on the Sun 4 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX2
464 OSH a 25 FI*LoudMeow Here Comes The Sun 4 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
465 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM
466 OSH b 22 FI*LeeRaus Taikuri Narsku 4 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
466 OSH b 22 FI*LeeRaus Taikuri Narsku 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
467 OSH b 24 FI*Vintterin Sampo Sulonpoika 4 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
468 OSH b 24 FI*Vintterin Tenho Sulonpoika 4 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
469 OSH b 24 Hermes v. Imporio A 4 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
470 OSH b 24 HU*Shagio-Chen Satra 4 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV
471 OSH c 24 FI*LoudMeow Magic Moon 4 Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM
472 OSH c 24 FI*LoudMeow Full Moon 4 Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
473 OSH c 25 FI*Mummeli Viliininho Urho 4 Uros 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
474 OSH d 24 Helios v. Imporio A 4 Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
475 OSH d 24 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever 4 Uros 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS NOM
476 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull 4 Uros 4 (GIP) Veland Anne Abs
476 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
477 OSH f 24 Zanetta Farussi Chrysolite 4 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne Abs
478 OSH p 25 FI*LoudMeow Sunset Superman 4 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
479 OSH p 02 FI*Galene's Eragrostis Curvula 4 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
480 PEB I / PEB b FI*Evilurbastet Charlie Excellent 4 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
481 PEB III / PEB g 21 IC SE*Odd I’s Linoleum 4 Naaras 5 (IC) Comorio Luigi Abs
482 RUS FI*Harmuan Aloisia Allegra 4 Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX2
483 RUS Habeebas Gracious Georgina 4 Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
484 RUS S*Sirius Moonlight and Roses 4 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC BIV NOM
485 RUS Yuki Gilraen * PL 4 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
486 SIA n Baccara Eastern Nymph 4 Naaras 1 (SC) Nyman Pia Abs
486 SIA n Baccara Eastern Nymph 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
487 SIA n FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy 4 Uros 2 (SP) Nyman Pia KM NOM
488 SIA n FI*Vintterin Pauli Miinanpoika 4 Uros 8 (PR) Nyman Pia EX1 No Cert
489 SIA b FI*Vintterin Jaana Miinantytär 4 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
490 SIA c FI*Mummeli Veerazinha Violet 4 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
491 SIA b 21 Lumoexpress Mila 4 Naaras 6 (IP) Nyman Pia Abs
491 SIA b 21 Lumoexpress Mila 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
492 SOM n (N)Villkattens Wilmer 4 Uros 1 (SC) Comorio Luigi Abs
492 SOM n (N)Villkattens Wilmer 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
493 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Comorio Luigi KM BIV NOM BIS
494 SOM n FI*Kharn-Ka Xahale Xpress 4 Naaras 3 (GIC) Comorio Luigi EX2
495 SOM n FI*SunnyPace Fritillaria 4 Naaras 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
496 SOM n FI*Kharn-Ka H.Nelson 4 Uros 5 (IC) Comorio Luigi EX2
497 SOM n FI*Vulpes Aither 4 Uros 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
498 SOM n Tilsim dan Black Dragon 4 Uros 5 (IC) Comorio Luigi Abs
499 SOM n FI*Foxkiss Egretta garzetta 4 Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
500 SOM n FI*Lamadegaan Feel The Magic 4 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
501 SOM n FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave 4 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1 NOM
502 SOM n PL*Fryga Calineczka 4 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi Abs
503 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 2 (SP) Comorio Luigi KM NOM
503 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 1 NOM
504 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Comorio Luigi KM BIV NOM
504 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 1 NOM BIS
505 SOM n FI*Lamadegaan Festival Star 4 Uros 10 (KAS) Comorio Luigi EX2
506 SOM n FI*SunnyPace Jamesia 4 Uros 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
507 SOM n FI*Lamadegaan Fine By Me 4 Naaras 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
508 SOM a FI*Foxkiss Daphnia mirabilis 4 Naaras 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS
509 SOM a FI*Kisompa's Minka Milena 4 Naaras 5 (IC) Veland Anne Abs
510 SOM a FI*Kisompa's Natalina 4 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
511 SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon 4 Uros 2 (SP) Veland Anne KM
511 SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon 4 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 2
512 SOM a FI*Foxkiss Athene noctua 4 Naaras 6 (IP) Veland Anne Abs
513 SOM a FI*Kharn-Ka Parisian Queen 4 Naaras 6 (IP) Veland Anne EX1 CAGPIB
514 SOM o SE*Vesselkattens Stina 4 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
515 SOM o FI*SunnyPace Juglans 4 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
516 SOM ns S*Saivokattens Hopea Pörris-Man 4 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
517 SOM ns S*Saivokattens Hopea Fina-Anselmiina 4 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
518 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Wibby 4 Naaras 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
519 SPH II / SPH n 02 64 FI*CiCi's Magnificient Marthy 4 Uros 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
520 SPH IV / SPH f 01 62 Newans Melissa 4 Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
521 SPH IV / SPH f 03 FI*Hobbitqueen's Untamed Sky 4 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM
522 SPH IV / SPH f 02 64 FI*Evilurbastet Miranda 4 Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
523 SPH V / SPH n 33 FI*Evilurbastet Varfolomey 4 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
524 SPH V / SPH n 32 FI*CiCi's Galahad Dagahal 4 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
525 SPH V / SPH n 03 33 FI*Hebblas Xaviera 4 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
526 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 4 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
527 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM BIV
528 HCL Henrik Torbjörn af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Koskenkangas Marjatta 1
529 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Koskenkangas Marjatta 2
530 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Preiss Karl 1 NOM BIS
530 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Koskenkangas Marjatta 1 NOM BIS
531 HCS Sissi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Koskenkangas Marjatta 1
532 HCS Mei Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Koskenkangas Marjatta 2
533 HCS Ninja Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Preiss Karl 2
533 HCS Ninja Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Koskenkangas Marjatta 3
534 HCS Kiusa Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Koskenkangas Marjatta 2
535 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Koskenkangas Marjatta Abs
536 HCS Elis Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Koskenkangas Marjatta 1 NOM
577 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Brambilla Fabio EXO g 33, EXO n 22, PER f 02 62, RAG f 03, SBI a 21, SBI b, BSH a 24, BSH c, BSH n 25, BSH p 03 33, BUR b, BUR e, BUR j, EUR d 23, EUR n 23, OCI o 24, VET 3, VET 4 41
Comorio Luigi ABY a, DRX III, OSH h, OSH p 25, PEB III, RUS, SIA c, SOM n 33
Fonsén Mira BOM (13b), BEN n 22, BLH b, BML I, BSH a, BSH f, BSH ny 25, BSH o 21 33, BSH w 62, CYM 51-52, EUR a 24, EUR d 24, EUR e, EUR f 24, MAN 51-52, MAU ns 24, OCI b 24, SRL III, SRS IX 42
Jyrkinen Jaana MCO I, MCO III, MCO V, NEM II, NFO II, NFO V, SIB II, SIB V 40
Koskenkangas Marjatta ACL XI, ACS VII, MCO IV, MCO VIII, NFO I, NFO VII, SIB IV, SIB VIII, HCL, HCS, VET 1 41
Krogh Minna BEN n 24, BSH f 24, BSH n 21 33, BSH n 22, BUR c, BUR f, EUR as 22, EUR d, EUR e 22, EUR n 22, KOR, OCI n 24, SRS I, VET 2 41
Nyman Pia ABY n, BAL c, CRX I, CRX III, OLH ns 24, OSH n, OSH w 64, PEB I, SIA b 21, SIA n 30
Preiss Karl ACL V, ACS I, ACS VIII, NFO III, NFO VIII, SIB III, VET 3, VET Kotikissat 32
Pruchniak Sebastian EXO g 22, EXO n 24, PER a, PER a 03 22, PER a 22, PER f 02 21 62, PER n, PER w 62, RAG a, RAG a 03, RAG n 04, SBI b 21, SBI c 21, SBI e 21, SBI f, SBI h, SBI n, SBI n 21 40
Rautio Kristiina MCO III (13c), SIB III (13c), MCO IV (13c), NFO VI (13c), MCO VI (13c), MCO VI, NEM I, NFO IV, SIB VII, TUA II 38
Saarela Veikko ABY ns, BAL b, CRX II, CRX V, CRX VI, DRX IV, OSH a 25, OSH b 22, OSH b 24, OSH c 24, OSH d, OSH n 24, OSH p 02, OSH w 61, SOM ns, SOM o, SPH IV, SPH V 41
Sahlberg Carin BEN n 24 32, BSH a 25, BSH b, BSH b 03, BSH e, BSH n, BSH ns 11, BSH p, BUR, BUR a, BUR d, BUR h, BUR n, CHA, EUR d 22, EUR ns, OCI os 24, SRS III 40
Sjöbom Glenn ACL IV, ACS III, ACS X, MCO II, MCO VII, NFO VI, SIB VI 31
Veland Anne ABY o, ABY p, BAL n 03, BAL w 67, CRX IV, CRX VII, CRX VIII, DRX I, DRX VI, DRX VII, OSH a, OSH a 24, OSH b, OSH c 25, OSH d 24, OSH f, OSH f 24, SIA b, SOM a, SPH II 44
Wikström Bjarne EXO a 22, EXO f 03 22, EXO f 21 33, EXO g 24, EXO n, EXO ns 03, PER d, PER d 02, PER e 01 62, PER n 01 62, PER n 03, PER n 03 24, RAG a 04, RAG f, RAG n, RAG n 03, SBI a, SBI bs 21, SBI c, SBI d, SBI f 21, SBI g 36
15 tuomaria.