Omakissa
PIROK 132. Kansainvälinen näyttely 1.9.2018
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 1.9.2018 Loppuu 1.9.2018
Ilmoittautuminen alkaa 1.6.2018 Ilmoittautuminen loppuu 5.8.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 22.8.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BUR BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Tampereen Messu- ja Urheilukeskus
Toimihenkilöt Näyttelypaikka: Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, Ilmailunkatu 20, 33900 Tampere
Näyttelypäällikkö:Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org puh.0405599924
Näyttelysihteerit:
Kategoria 2, 4 ja kotikissat Pia Hassell, Koivuhaantie 4 B 5, 33480 Ylöjärvi puh. 0415036421
Kategoria 1 ja 3 Minna Raiski, Mikkolankatu 53, 33580 Tampere puh. 040-5688336
Tavoitat näyttelysihteerin parhaiten sähköpostitse show@pirok.org, töissä emme hoida näyttelyasioita
Rotu- ja myyntipöydät: Tampereen messu- ja urheilukeskus
Palkinnot ja ruusukkeetovat tervetulleita: Katja Laakkonen, katja.laakkonen@pirok.org
Raha-asiat: Anna Rämö anna.ramo@pirok.org
Assistenttihakemukset assistentit@pirok.org
Lisätietoja BUR Breed BIS järjestetään yhdessä Burmakissan Ystävät ry:n kanssa, mikäli kissoja ilmoitetaan riittävästi.
Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä, näyttelyluokat 1 - 17.
Kategorian parhaat valitaan erikseen kategorioissa 1, 2, 3, 4 ja kotikissat.
Näyttelymaksut: 37 €/kissa/pv, PIROK:in jäsenten kissat 33 €/kissa/pv, ei-FIFe -kissat 50 €/kissa/pv. Leimakorteilla voi maksaa vain FIFe:en rekisteröityjen kissojen näyttelymaksuja. Leimakortti on lähetettävä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen.
Tarkistusluokka 15 € ja veteraaniluokka 10 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia muun luokan yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu.
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on sama kuin ilmoittautumispäivä!
Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia, muutokset mieluiten sähköpostilla show@pirok.org
Ilmoittautuminen on sitova. Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Jos näyttelyilmoittautumista ei peruta eikä makseta, pidämme oikeuden olla hyväksymättä jatkossa ilmoittajan kissoja PIROK:n järjestämiin näyttelyihin. Myöhästyneet, puutteelliset ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan.
Luettelo on maksullinen etukäteen maksettuna 2,5 €/pv, näyttelyssä ostettuna 5€/pv.
Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun ja leimakortit ovat käytössä.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 104 97 1 0 6
2 156 151 0 0 5
3 167 165 0 0 2
4 118 115 1 0 2
Kotikissat 10 10 0 0 0
Yhteensä 555 538 2 0 15

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n Ayser's Viserion 1 Uros 7 (CH) Lind Bette EX1 CACIB NOM
2 EXO n Kisuicat's Part-Of-Me 1 Uros 11 (Nuoret) Lind Bette EX1 BIV
3 EXO n FI*Chevhill's Paloma 1 Naaras 12 (Pennut) Lind Bette EX1
4 EXO fs Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen 1 Naaras 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
4 EXO fs Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen 1 Naaras 17 (Veteraani) Klein Gasbarri Hana 3
5 EXO n 22 FI*AzuLejo's BraveHeart 1 Uros 5 (IC) Klein Gasbarri Hana EX1 CAGCIB NOM BIS
6 EXO n 22 EE*Basilio my HurVur 1 Uros 11 (Nuoret) Klein Gasbarri Hana EX1 NOM BIS
7 EXO n 22 Ayser's Wild Tabby 1 Uros 8 (PR) Klein Gasbarri Hana EX1 CAPIB
8 EXO n 22 FI*AzuLejo's Swanheart 1 Naaras 10 (KAS) Klein Gasbarri Hana EX1 CAP
8 EXO n 22 FI*AzuLejo's Swanheart 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
9 EXO a 24 FI*AzuLejo's Indigo HeartSpedition 1 Uros 12 (Pennut) Lind Bette EX1
10 EXO e 24 FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo 1 Uros 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP
10 EXO e 24 FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
11 EXO g 24 FI*AzuLejo's Blue'nHoney MellowHeart 1 Naaras 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana EX1
12 EXO ns 22 62 FI*Chevhill's Silverstorm 1 Uros 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
13 PER n FI*Mimosan The One 1 Uros 9 (Avoin) Klein Gasbarri Hana EX1 CAC
14 PER n FI*Mimosan Vamp 1 Naaras 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana Abs
15 PER d FI*Mimosan Viper 1 Uros 12 (Pennut) Lind Bette EX1 NOM
16 PER f FI*Mimosan Until The World Ends 1 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
17 PER ns FI*Timanfaya The Power Of Love 1 Naaras 11 (Nuoret) Lind Bette EX1
18 PER n 22 FI*AzuLejo's Heartbreaker 1 Uros 4 (GIP) Padovano Nico EX1 CAPS NOM BIS
19 PER n 24 FI*Sabrimin Pearl 1 Uros 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana EX1 NOM BIS
20 PER d 22 FI*Honeydew Cherry Queen 1 Naaras 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP
21 PER e 02 62 Parti Wai Honey Bear 1 Uros 17 (Veteraani) Klein Gasbarri Hana 2
21 PER e 02 62 Parti Wai Honey Bear 1 Uros 4 (GIP) Lind Bette EX1 CAPS NOM
22 PER n 33 IT*Almigry Seabiscuit 1 Uros 1 (SC) Padovano Nico KM NOM
22 PER n 33 IT*Almigry Seabiscuit 1 Uros 17 (Veteraani) Klein Gasbarri Hana 1 NOM BIS
23 PER f 33 FI*Yashar's Cicciolina 1 Naaras 5 (IC) Klein Gasbarri Hana EX1 No Cert
24 PER f 33 Sinihuiskan Elisha 1 Naaras 6 (IP) Klein Gasbarri Hana EX1 CAGPIB NOM
25 PER b 21 33 FI*Yashar's Dobby 1 Uros 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana EX1
26 PER d 21 33 FI*Marjakorin Emiliano 1 Uros 9 (Avoin) Klein Gasbarri Hana EX1 CAC
27 PER d 21 33 FI*Yashar's Draco 1 Uros 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana EX1
28 PER e 21 33 Ayser's Jetset Queen 1 Naaras 7 (CH) Klein Gasbarri Hana EX1 CACIB
29 PER e 21 33 FI*Yashar's Åskari Ålematon 1 Uros 6 (IP) Klein Gasbarri Hana EX1 CAGPIB
30 PER f 21 33 Ayser's Q-Girl 1 Naaras 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS
31 RAG n FI*Dollyblues Fill Your Heart 1 Uros 3 (GIC) Lind Bette EX1 CACS
32 RAG n FI*Jylhärinteen Neilikka 1 Naaras 12 (Pennut) Lind Bette EX1
33 RAG n Calamarin Gruella Devil 1 Naaras 6 (IP) Lind Bette EX1 CAGPIB
34 RAG a FI*Barfait's Alfie 1 Uros 2 (SP) Klein Gasbarri Hana KM NOM
35 RAG a FI*AijaiCats Royal Roi 1 Uros 8 (PR) Klein Gasbarri Hana EX1 CAPIB
36 RAG c FI*AijaiCats Sweet Saxon 1 Uros 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
37 RAG c FI*AijaiCats Brilliant Bella 1 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1 NOM
38 RAG n 21 FI*Jylhärinteen Kaneli 1 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
39 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star 1 Uros 1 (SC) Padovano Nico KM
40 RAG n 03 FI*Collicatin Lovely Leonora 1 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX1 NOM
41 RAG n 03 FI*Barfait's Zac 1 Uros 6 (IP) Padovano Nico EX1 CAGPIB
42 RAG n 04 FI*Collicatin Volcano Fuego 1 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
43 RAG n 04 FI*Maplehill's Bella Notte 1 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX2
44 RAG n 04 FI*AijaiCats Promising Pele 1 Uros 8 (PR) Padovano Nico EX1 CAPIB
45 RAG a 03 FI*Celestial's Sandra Ávila Beltrán 1 Naaras 11 (Nuoret) Lind Bette EX1 NOM
46 RAG a 03 FI*RoyalRose's Bernard 1 Uros 12 (Pennut) Lind Bette EX1
47 RAG a 03 La Belleza Ragdolls Topaz 1 Naaras 2 (SP) Lind Bette KM
48 RAG a 04 FI*Valkokullan Daim 1 Uros 10 (KAS) Lind Bette EX1 CAP
49 RAG g 03 FI*Midnightdolls A Little Darling 1 Naaras 11 (Nuoret) Klein Gasbarri Hana EX1
50 RAG a 04 21 FI*AijaiCats Unique Umer 1 Uros 7 (CH) Padovano Nico EX1 CACIB
51 RAG a 04 21 FI*Rock'nRags BrightestDiamond 1 Naaras 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP
52 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 1 Naaras 1 (SC) Padovano Nico KM
52 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 1 Naaras 17 (Veteraani) Klein Gasbarri Hana Arvosteltu
53 SBI n FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses 1 Naaras 3 (GIC) Padovano Nico EX1 CACS BIV NOM BIS
54 SBI n FI*Lofanna Guernica 1 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico Abs
55 SBI n FI*Mimitan Vellamo 1 Naaras 11 (Nuoret) Padovano Nico VG1
56 SBI n FI*Harebell Emilia 1 Naaras 2 (SP) Padovano Nico KM
57 SBI a FI*Kattimäen Milo Leopold 1 Uros 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC NOM
58 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 1 Naaras 2 (SP) Björkander Lena KM NOM
59 SBI a FI*Nalle-Puhin Brother Louie 1 Uros 4 (GIP) Björkander Lena Abs
60 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB NOM
61 SBI b FI*Mithrandilin Elwing 1 Naaras 2 (SP) Björkander Lena KM
61 SBI b FI*Mithrandilin Elwing 1 Naaras 17 (Veteraani) Klein Gasbarri Hana 2
62 SBI c FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love 1 Naaras 3 (GIC) Klein Gasbarri Hana EX1 CACS NOM
63 SBI d FI*Mototassun Rocket III 1 Uros 3 (GIC) Klein Gasbarri Hana EX1 CACS BIV
64 SBI d FI*Pirimirrin Lanarkiitti 1 Uros 5 (IC) Klein Gasbarri Hana EX1 CAGCIB
65 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 1 Naaras 4 (GIP) Klein Gasbarri Hana EX1 CAPS
66 SBI d FIN*Lirukallion Täpinäsä 1 Naaras 4 (GIP) Klein Gasbarri Hana EX2
67 SBI e FI*Annmark Diana 1 Naaras 7 (CH) Padovano Nico EX1 CACIB
68 SBI e FI*Tassuliinin Kaunotar 1 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC
69 SBI f FI*Chirybiry's Forget-me-not 1 Naaras 6 (IP) Padovano Nico EX1 CAGPIB
70 SBI f FI*Chirybiry's See You Soon 1 Naaras 8 (PR) Padovano Nico EX1 CAPIB
70 SBI f FI*Chirybiry's See You Soon 1 Naaras 17 (Veteraani) Klein Gasbarri Hana Abs
71 SBI f FI*JoJon Aiqing Shan 1 Naaras 10 (KAS) Padovano Nico EX2
72 SBI f FIN*Tassuliinin Dream 1 Naaras 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP BIV NOM
73 SBI g FI*Rais-Kis Top Secret 1 Naaras 11 (Nuoret) Padovano Nico EX1 NOM
74 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Lind Bette KM
74 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 17 (Veteraani) Klein Gasbarri Hana 1 NOM
75 SBI n 21 FI*Saca's Azzurro Daimler 1 Uros 1 (SC) Björkander Lena KM
76 SBI b 21 FI*Mimitan Levi 1 Uros 12 (Pennut) Lind Bette EX1
76 SBI n 21 FI*Mimitan Levi 1 Uros 13c (Määrittely) Björkander Lena SBI b 21
77 SBI n 21 FI*Mimitan Isabel 1 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1 NOM
78 SBI n 21 FIN*Mion Piona 1 Naaras 2 (SP) Björkander Lena KM
78 SBI n 21 FIN*Mion Piona 1 Naaras 17 (Veteraani) Klein Gasbarri Hana 4
79 SBI a 21 Demian Günther 1 Uros 10 (KAS) Klein Gasbarri Hana EX1 CAP
80 SBI a 21 RU*Tarnis Urgant 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
81 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 2 (SP) Lind Bette KM NOM BIS
82 SBI d S*SagaStar's Electra 1 Naaras 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana EX1
83 SBI e 21 FI*Rais-Kis Too Hot 1 Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1
84 SBI e 21 Peret Laty Mery, CZ 1 Uros 8 (PR) Björkander Lena EX1 CAPIB NOM
85 SBI h 21 FIN*Lean Kronenburg Blanc 1 Naaras 4 (GIP) Padovano Nico EX1 CAPS
85 SBI h 21 FIN*Lean Kronenburg Blanc 1 Naaras 17 (Veteraani) Klein Gasbarri Hana Arvosteltu
86 ACL IV / ACL n 03 24 FI*Siriuksen OpalCurl 2 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
87 ACL VI / ACL g 09 24 FIN*Trollin Pinky 2 Naaras 4 (GIP) Porat Eva EX1 CAPS NOM
87 ACL VI / ACL g 09 24 FIN*Trollin Pinky 2 Naaras 17 (Veteraani) Padovano Nico 2
88 ACL VIII / ACL ns 03 FI*Debals KooMikko 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
89 ACL XI / ACL ns 09 21 33 FI*Debals Michigan 2 Uros 5 (IC) di Natale Diana EX1 CAGCIB
90 ACL XI / ACL f 03 21 33 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen 2 Naaras 5 (IC) di Natale Diana EX1 CAGCIB NOM BIS
91 ACS III / ACS n 22 FI*Siriuksen TritonCurl 2 Uros 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB NOM
92 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 2 (SP) Björkander Lena KM NOM
93 ACS IV / ACS a 03 23 FI*Siriuksen TianaCurl 2 Naaras 3 (GIC) Porat Eva EX1 CACS
94 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl 2 Naaras 3 (GIC) di Natale Diana EX1 CACS
95 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI*Siriuksen QuincyCurl 2 Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM
96 MCO I / MCO n PL*Dark Age Magic 2 Uros 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1
97 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Kisses Of Fire 2 Naaras 3 (GIC) Porat Eva EX1 No Cert
98 MCO II / MCO a 03 FI*Chamberlain Keep On Rocking 2 Uros 9 (Avoin) Porat Eva EX1 CAC
99 MCO II / MCO a 09 FI*KingLeo's Jacquesson So High 2 Uros 11 (Nuoret) Porat Eva EX1 BIV NOM
100 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Lock, Shock & Barrel 2 Naaras 11 (Nuoret) Porat Eva EX1
101 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky 2 Uros 4 (GIP) Porat Eva EX1 CAPS
102 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 3 (GIC) di Natale Diana EX1 CACS BIV
102 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
103 MCO III / MCO n 22 Barnie of Melidana 2 Uros 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC
104 MCO III / MCO n 22 FI*Mahtitassun JumpraHuiti! 2 Naaras 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC
105 MCO III / MCO a 22 PL*Dark Age Milana 2 Naaras 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1
106 MCO III / MCO n 22 FI*NomenEst Johnny Depp 2 Uros 12 (Pennut) di Natale Diana EX1
107 MCO III / MCO n 24 FI*Hemingway's Molly Spotted Elk 2 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX2
108 MCO III / MCO n 22 FI*NomenEst Jill Valentine 2 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX1 BIV
109 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox 2 Uros 2 (SP) di Natale Diana KM BIV NOM BIS
110 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica 2 Uros 6 (IP) di Natale Diana EX2
111 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Little Sky 2 Uros 6 (IP) di Natale Diana EX1 CAGPIB
112 MCO III / MCO a 23 FI*Moggi Herkules Rinkeli 2 Uros 13c (Määrittely) di Natale Diana Abs
112 MCO III / MCO a 23 FI*Moggi Herkules Rinkeli 2 Uros 8 (PR) di Natale Diana EX1 CAPIB
113 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Kasmasiinin Desiree 2 Naaras 5 (IC) Porat Eva EX2
114 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Lady Leonita 2 Naaras 5 (IC) Porat Eva EX1 CAGCIB
115 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Escape's Little Cedric 2 Uros 5 (IC) Porat Eva EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
116 MCO IV / MCO n 09 25 FI*Easylife's King of Star 2 Uros 9 (Avoin) Porat Eva EX2
117 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Mahtitassun Jumaleissön 2 Uros 9 (Avoin) Porat Eva EX1 CAC
118 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Libbie Slow Bear 2 Naaras 9 (Avoin) Porat Eva EX1 CAC
119 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull 2 Uros 11 (Nuoret) Porat Eva EX1 BIV
120 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hiawatha Night Train 2 Naaras 11 (Nuoret) Porat Eva EX2
121 MCO IV / MCO a 09 22 FI*KingLeo's Jo My Fairytale Bliss 2 Naaras 11 (Nuoret) Porat Eva EX1
122 MCO IV / MCO a 03 23 FI*Goldenstream's Waterloo 2 Uros 2 (SP) Porat Eva KM
123 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Ghost Of Wind 2 Uros 8 (PR) Porat Eva EX1 CAPIB
124 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Marskin Mission Impossible 2 Uros 10 (KAS) Porat Eva Abs
125 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Chipara Sun 2 Naaras 1 (SC) Wikström Bjarne KM
126 MCO V / MCO f 22 FI*A'Dreams MC Artemiy 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
127 MCO V / MCO e 23 FI*SolarWind's Hebe 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
128 MCO V / MCO e 22 OlymPia BillAndCoo, CZ 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
129 MCO V / MCO d 24 FI*Hemingway's Chief Red Eagle 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
130 MCO V / MCO d 22 FI*Mainehaan Gabriel 2 Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
131 MCO V / MCO f 22 IT*Mount Desert's Toscana Sunflower 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP NOM
131 MCO V / MCO f 22 IT*Mount Desert's Toscana Sunflower 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
132 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Chamberlain Double Trouble 2 Uros 3 (GIC) Porat Eva EX1 CACS
133 MCO VI / MCO f 09 S'Ally BJ Axis Star, CZ 2 Naaras 3 (GIC) Porat Eva EX1 CACS
134 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna 2 Naaras 5 (IC) Porat Eva EX1 CAGCIB
135 MCO VI / MCO f 09 LV*BBMC Galaxy Star 2 Naaras 7 (CH) Porat Eva Abs
136 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Rotcat Urwic 2 Uros 9 (Avoin) Porat Eva EX1 CAC
137 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Avasong Jofiel 2 Naaras 9 (Avoin) Porat Eva EX2
138 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Chamberlain Iron Heart 2 Naaras 9 (Avoin) Porat Eva EX1 CAC BIV
139 MCO VI / MCO d 09 23 Gryfin Lillycubs*PL 2 Uros 12 (Pennut) Porat Eva EX1
140 MCO VI / MCO f 09 FI*Mahtitassun MäEnKestä! 2 Naaras 12 (Pennut) Porat Eva EX1
141 MCO VI / MCO d 03 FI*Chamberlain Keep It Real 2 Uros 10 (KAS) Porat Eva EX2
142 MCO VI / MCO d 09 24 FI*Easylife's King of Moon 2 Uros 10 (KAS) Porat Eva EX1 CAP BIV NOM
143 MCO VI / MCO f 09 FI*Tigerworld Selene 2 Naaras 10 (KAS) Porat Eva EX1 CAP
144 MCO VII / MCO ns 22 FI*Mahtitassun GäryGävi 2 Uros 5 (IC) Lind Bette EX1 CAGCIB NOM
145 MCO VII / MCO es 22 FI*Valier's Sophie 2 Naaras 5 (IC) Lind Bette Abs
146 MCO VII / MCO ns 22 Wackymoon Mercury 2 Uros 9 (Avoin) Lind Bette EX1 CAC
147 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Montana Sky 2 Uros 11 (Nuoret) Lind Bette EX1 BIV
148 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Morning Shadow 2 Uros 11 (Nuoret) Lind Bette EX3
149 MCO VII / MCO ns 22 FI*Laramillan Obi-Wan Kenobi 2 Uros 11 (Nuoret) Lind Bette Abs
150 MCO VII / MCO ns 22 FI*Pinewoods Cannonball 2 Uros 11 (Nuoret) Lind Bette EX2
151 MCO VII / MCO fs FI*Pinewoods Dizzy Miss Lizzy 2 Naaras 11 (Nuoret) Lind Bette EX1
152 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Black Hole Sun 2 Naaras 4 (GIP) Lind Bette EX1 CAPS NOM BIS
153 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful 2 Uros 6 (IP) Lind Bette EX1 CAGPIB NOM
154 MCO VII / MCO ds FI*Haapamäen Bernard Elmeri 2 Uros 10 (KAS) Lind Bette Abs
155 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Pikkumetsän Zaza 2 Naaras 1 (SC) Björkander Lena KM
156 MCO VIII / MCO ds 03 FI*Krysos Darts 2 Uros 9 (Avoin) Björkander Lena Abs
157 MCO VIII / MCO ds 09 22 Orange Triumph Olimpian*RU 2 Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1 NOM BIS
158 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*KhalDrogo's Behind the Beautiful Forever 2 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1
159 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*NomenEst Ivanhoe 2 Uros 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB
160 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Moggi Kamo Milla 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
161 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Mostlycats Wellamo 2 Naaras 4 (GIP) Björkander Lena Abs
162 MCO IX / MCO w 62 FI*Mahtitassun KainoVieno 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
163 NEM I / NEM d Samoel Erra Cherubino*PL 2 Uros 3 (GIC) Lind Bette EX1 CACS BIV
164 NEM I / NEM ns 21 FI*Lumikissan ÄssäHai 2 Uros 9 (Avoin) Lind Bette EX1 CAC
165 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Finlandia 2 Uros 12 (Pennut) Lind Bette EX1
166 NFO I / NFO n FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen 2 Naaras 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS
167 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Wikström Bjarne KM NOM
168 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM
169 NFO II / NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP NOM
170 NFO II / NFO n 09 FI*Vihurin Myrskytuuli Jane 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne Abs
171 NFO III / NFO n 24 FI*Felicis Faustus 2 Uros 6 (IP) di Natale Diana EX1 CAGPIB
172 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Jarraun's Skog Asgard 2 Uros 1 (SC) di Natale Diana KM
172 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Jarraun's Skog Asgard 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
173 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI*RockyHill's FloYahto 2 Uros 1 (SC) di Natale Diana KM BIV NOM
174 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Tenho 2 Uros 3 (GIC) di Natale Diana EX1 CACS
175 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Nalle-Puhin Ahti 2 Uros 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1 BIV NOM
176 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Vihurin Peppi Pitkätossu 2 Naaras 11 (Nuoret) di Natale Diana EX2
177 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Rosina 2 Naaras 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1
178 NFO IV / NFO n 09 22 FI*GoldenFurry's Barbarick Barley 2 Uros 12 (Pennut) di Natale Diana EX1
179 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Jarraun's Skog Gunnbjorn 2 Uros 12 (Pennut) di Natale Diana EX2
180 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Ivanhoe's Flawless 2 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX2
181 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Hellä Lempi 2 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX1 BIV NOM BIS
182 NFO V / NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 1 (SC) di Natale Diana KM
183 NFO V / NFO d 24 FI*Lolcat's Mr. Churchill 2 Uros 3 (GIC) di Natale Diana EX1 CACS
184 NFO V / NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Gandalf 2 Uros 12 (Pennut) di Natale Diana EX2
185 NFO V / NFO e FI*Slytiger's Huracàn 2 Uros 12 (Pennut) di Natale Diana EX1 BIV
186 NFO V / NFO d 24 FI*Mourulan Angels Fall First 2 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX2
187 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 6 (IP) di Natale Diana EX1 CAGPIB
188 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Harmaaturkin Essi 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX2
189 NFO VI / NFO d 09 FI*Hirmuinen Cleopatra 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
190 NFO VI / NFO f 09 22 FI*DevineWild Hermione Granger 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
191 NFO VI / NFO g 09 23 Delicja Adsum*PL 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
192 NFO V / NFO f 24 FI*DevineWild Galadriel 2 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX1
192 NFO VI / NFO f 09 24 FI*DevineWild Galadriel 2 Naaras 13c (Määrittely) di Natale Diana NFO f 24
193 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Haaveeni Freija 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
194 NFO VII / NFO ds 24 SE*Prana's Goldfinger 2 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
195 NFO VIII / NFO ns 09 24 S*Isgården's Pokey Dots 2 Naaras 7 (CH) Björkander Lena EX1 CACIB NOM
196 NFO VIII / NFO ns 02 62 FI*Vihurin Se Pikkuinen Lotta 2 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1
197 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Nicolas 2 Uros 5 (IC) Porat Eva Abs
198 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco 2 Naaras 5 (IC) Porat Eva EX1 CAGCIB NOM
199 NFO IX / NFO w 62 FI*GoldenFurry's White Wheat 2 Uros 12 (Pennut) Porat Eva EX1
200 SIB I / SIB n Veresk Line*RU Nazar of Tavaloga 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
201 SIB II / SIB n 09 FI*Ninatte's Best For Me 2 Uros 12 (Pennut) Porat Eva EX1
202 SIB III / SIB n 22 FI*Allikatin Miina 2 Naaras 12 (Pennut) Lind Bette SIB ns 22
203 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan InkeriKinkeri 2 Naaras 12 (Pennut) Lind Bette Abs
204 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 8 (PR) Lind Bette EX1 CAPIB
204 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 17 (Veteraani) Padovano Nico 1 NOM BIS
205 SIB III / SIB ny 22 FI*Amurin Cephas 2 Uros 8 (PR) Lind Bette EX2
206 SIB III / SIB n 22 FI*Allikatin Kukka 2 Naaras 10 (KAS) Lind Bette EX1 CAP BIV
207 SIB IV / SIB n 09 24 NO*Grensedalen Wendy 2 Naaras 5 (IC) Porat Eva EX1 CAGCIB
208 SIB IV / SIB n 09 22 FI*Jylhäkallion Aurora 2 Naaras 7 (CH) Porat Eva EX1 CACIB
209 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Ninatte's Bighearted 2 Naaras 12 (Pennut) Porat Eva EX1 BIV NOM
210 SIB V / SIB d 24 Nikodim Simba Valenika 2 Uros 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
211 SIB VI / SIB f 09 FI*Taigatassun Kipinätär 2 Naaras 9 (Avoin) Lind Bette EX1 CAC
212 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Lumikissan Grand Slam 2 Uros 11 (Nuoret) Lind Bette EX1 BIV NOM
213 SIB VI / SIB f 09 FI*SoulSibster's AmuseMe 2 Naaras 12 (Pennut) Lind Bette EX1 NOM
214 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Taigatupsun Astrilli 2 Naaras 13c (Määrittely) di Natale Diana SIB f 09 24
214 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Taigatupsun Astrilli 2 Naaras 12 (Pennut) Lind Bette EX2
215 SIB VII / SIB es 11 VinniMur Zlatogor 2 Uros 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
216 SIB VII / SIB as FI*Ajatuksen Aikataika 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1 NOM
217 SIB VII / SIB fs 24 FI*Lumikissan ZuhinaLempi 2 Naaras 2 (SP) Björkander Lena KM NOM
217 SIB VII / SIB fs 24 FI*Lumikissan ZuhinaLempi 2 Naaras 17 (Veteraani) Padovano Nico 1 NOM
218 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM NOM
219 SIB VIII / SIB fs 09 FI*Cherrytail's Xalvadora 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
220 SIB VIII / SIB ds 09 11 FI*Lumikissan BlingBling 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
221 SIB VIII / SIB fs 03 24 FI*Lumikissan HottiPotti 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
222 SIB VIII / SIB ds 03 FI*Ninatte's Alejandro 2 Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
223 TUA II / TUA n 09 FI*Felesin Seda 2 Naaras 5 (IC) di Natale Diana EX1 CAGCIB
224 TUA VI / TUA f 09 FI*Meridies' Poppyfrost 2 Naaras 10 (KAS) di Natale Diana EX1 CAP NOM
225 TUA VI / TUA d 09 24 FI*Meridies' Lionheart 2 Uros 10 (KAS) di Natale Diana EX1 CAP
226 BEN n 22 CattiCartano Wild River 3 Naaras 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS
227 BEN n 24 S*Leopardettes Leonardo 3 Uros 1 (SC) Scaglia Marco KM BIV
228 BEN n 24 FI*Hiesun Vidi 3 Uros 12 (Pennut) Scaglia Marco EX2
229 BEN n 24 S*Leopardettes Herra Hermanni 3 Uros 12 (Pennut) Scaglia Marco EX1
230 BEN n 24 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT 3 Uros 4 (GIP) Scaglia Marco EX1 CAPS
231 BEN n 22 32 FI*Hiesun Battle Beast 3 Uros 11 (Nuoret) Scaglia Marco EX1
232 BEN n 24 33 Asianleopardcat Honey 3 Naaras 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB NOM
233 BLH n Kant of Baltic Breeze 3 Uros 5 (IC) Wijbrands Anna EX1 CAGCIB
234 BLH a FI*Ullukan John Draken 3 Uros 4 (GIP) Wijbrands Anna EX1 CAPS
235 BLH j FI*MellowBear's Rhine Maiden Flosshilde 3 Naaras 7 (CH) Wijbrands Anna EX1 CACIB
236 BLH j 03 Valencia Dionis 3 Naaras 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB NOM
237 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto 3 Uros 10 (KAS) Wijbrands Anna EX1 CAP
238 BML I / BML ns 11 31 Jewels Choice Silver Ice 3 Uros 5 (IC) Wijbrands Anna EX1 CAGCIB NOM
239 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Severi 3 Uros 11 (Nuoret) Wijbrands Anna EX1
240 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei 3 Naaras 6 (IP) Wijbrands Anna EX1 CAGPIB
241 BSH a FI*Ruusutarhan Tilde 3 Naaras 11 (Nuoret) Wijbrands Anna EX1 NOM BIS
242 BSH a FI*Ruusutarhan Unica 3 Naaras 12 (Pennut) Wijbrands Anna EX1 NOM
243 BSH a FI*Coventry's Endymion 3 Uros 6 (IP) Wijbrands Anna EX1 CAGPIB
244 BSH c FI*Ruusutarhan Spumante 3 Uros 9 (Avoin) Wijbrands Anna EX1 CAC
245 BSH d FI*Brinelly Casimir Nubbe 3 Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
246 BSH d FI*Brinelly Capsa Nanny 3 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
247 BSH d FI*Aurantia's Aldebaran 3 Uros 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP
248 BSH f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 2 (SP) Van Roy Kristof KM
248 BSH f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 17 (Veteraani) Smits-Peelen Nathalie Abs
249 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 4 (GIP) Van Roy Kristof EX1 CAPS
249 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Smits-Peelen Nathalie 2
250 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile 3 Naaras 3 (GIC) Wijbrands Anna EX1 CACS NOM
251 BSH g FI*Aurantia's Polaris 3 Naaras 4 (GIP) Wijbrands Anna EX1 CAPS
252 BSH g FI*SamBelle's Cream Caramel 3 Naaras 6 (IP) Wijbrands Anna EX1 CAGPIB
253 BSH h FI*Aurantia's Little My 3 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
254 BSH b FI*Aurantia's Lightning 3 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
255 BSH ns 11 FI*Gnome's Hello, I Love You 3 Uros 3 (GIC) Wijbrands Anna EX1 CACS
256 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Northern Charmer 3 Uros 6 (IP) Wijbrands Anna EX1 CAGPIB
257 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Jungle Frost 3 Uros 8 (PR) Wijbrands Anna EX1 CAPIB
258 BSH ny 25 FI*EmeraldCharm Fandorin 3 Uros 18 (Out of Competition) Van Roy Kristof Abs
259 BSH f 33 FI*SamBelle's Gloria 3 Naaras 10 (KAS) Wijbrands Anna Abs
260 BUR n FI*Mama-Alcialon Great Gameboy 3 Uros 7 (CH) Smits-Peelen Nathalie Abs
260 BUR n FI*Mama-Alcialon Great Gameboy 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
261 BUR n FI*Beneloben Ikimuistoinen Ivanhoe 3 Uros 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX2
262 BUR n FI*Flea's Waka Noa 3 Uros 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC NOM
263 BUR n FI*Ninelli's Déjà-vu 3 Naaras 11 (Nuoret) Smits-Peelen Nathalie EX1 BIV NOM BIS
264 BUR n FI*Arkhitekton Othello 3 Uros 12 (Pennut) Smits-Peelen Nathalie EX3
265 BUR n FI*Feirefiz Phantom Divine 3 Uros 12 (Pennut) Smits-Peelen Nathalie EX1 BIV NOM
266 BUR n FI*Feirefiz Ravenlight 3 Uros 12 (Pennut) Smits-Peelen Nathalie EX2
267 BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen 3 Uros 2 (SP) Smits-Peelen Nathalie KM
268 BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 2 (SP) Smits-Peelen Nathalie KM BIV NOM BIS
268 BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 17 (Veteraani) Scaglia Marco 3
269 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan 3 Uros 6 (IP) Smits-Peelen Nathalie EX2
270 BUR n FI*Oliivian Charlie Brown 3 Uros 6 (IP) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGPIB NOM
271 BUR n FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta 3 Naaras 6 (IP) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGPIB
272 BUR n FIN*Almond's Virginia Woolf 3 Naaras 6 (IP) Smits-Peelen Nathalie Abs
273 BUR n FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me 3 Naaras 10 (KAS) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAP
274 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 1 (SC) Van Roy Kristof KM
275 BUR a FI*Oliivian Daredevil 3 Uros 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC NOM
276 BUR a FI*Beneloben Heartbeat Hulta 3 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
277 BUR a FI*Purrmagic's Lady Evenstar 3 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1 BIV NOM
278 BUR a FI*Ninelli's Uljamoinen 3 Uros 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP NOM
279 BUR b FI*Lilac's Kitaro Caravan 3 Uros 7 (CH) Vanrusselt Joeri EX1 CACIB NOM BIS
280 BUR b FI*Beneloben Komea Kasanova 3 Uros 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
281 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 2 (SP) Vanrusselt Joeri KM BIV
282 BUR b FIN*Ravissant Alessaielle Nanda 3 Naaras 2 (SP) Vanrusselt Joeri KM
282 BUR b FIN*Ravissant Alessaielle Nanda 3 Naaras 17 (Veteraani) Scaglia Marco 4
283 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS
283 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
284 BUR b FI*Mama-Alcialon Father's Son 3 Uros 10 (KAS) Vanrusselt Joeri EX1 CAP
285 BUR c FI*Hokkuspokkus Tifa Lockhart 3 Naaras 7 (CH) Vanrusselt Joeri EX1 CACIB NOM
286 BUR c FI*Flea's Haka Iwi 3 Uros 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC
287 BUR c FI*Almond's Hiram Flaversham 3 Uros 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS
288 BUR c FI*Cattish Anne Bonny 3 Naaras 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS
289 BUR c FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai 3 Naaras 8 (PR) Vanrusselt Joeri EX1 CAPIB BIV NOM
289 BUR c FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai 3 Naaras 17 (Veteraani) Scaglia Marco 2
290 BUR d FI*Shu-Shun Keijunlilja 3 Naaras 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC
291 BUR d FI*Karvanverran Pakkasherra 3 Uros 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1 NOM
292 BUR d FI*Celsiana Suopursu 3 Uros 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS
293 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 6 (IP) Vanrusselt Joeri EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
294 BUR d FI*Cattish Maui 3 Uros 10 (KAS) Vanrusselt Joeri EX1 CAP
295 BUR e FI*Aavan Muscat 3 Uros 9 (Avoin) Scaglia Marco EX2
296 BUR e FI*Aavan Onix 3 Uros 9 (Avoin) Scaglia Marco EX1 CAC BIV NOM
297 BUR e FI*Pikkukuun Asteri 3 Naaras 11 (Nuoret) Scaglia Marco EX1 NOM
298 BUR e FI*Oliivian Öyvind 3 Uros 4 (GIP) Scaglia Marco EX1 CAPS NOM
299 BUR e FI*Aavan Taikatalvi 3 Uros 10 (KAS) Scaglia Marco EX1 CAP
300 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth 3 Naaras 1 (SC) Smits-Peelen Nathalie KM BIV NOM
301 BUR f FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria 3 Naaras 3 (GIC) Smits-Peelen Nathalie EX1 CACS
302 BUR f FI*Lilac's Nala Lion Queen 3 Naaras 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC
303 BUR f FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika 3 Naaras 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX2
304 BUR f FI*Pikkukuun Akileija 3 Naaras 11 (Nuoret) Smits-Peelen Nathalie EX1
305 BUR f FI*Oliivian Frida Kahlo 3 Naaras 12 (Pennut) Smits-Peelen Nathalie EX1
306 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 17 (Veteraani) Scaglia Marco 1 NOM BIS
306 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 2 (SP) Smits-Peelen Nathalie KM
307 BUR f FI*Hokkuspokkus Adora Belle Dearheart 3 Naaras 10 (KAS) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAP
308 BUR g FI*Aavan If I Ruled the World 3 Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1 NOM BIS
309 BUR g FI*Shu-Shun Sweet Peppermint 3 Naaras 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP
310 BUR h FI*Celsiana Kielo 3 Naaras 1 (SC) Van Roy Kristof KM
311 BUR h FI*Cattish Anna the Princess 3 Naaras 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS
312 BUR h FI*Enjoy Queen of Puddings 3 Naaras 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
313 BUR h FI*Elwood's Crunchie 3 Naaras 7 (CH) Van Roy Kristof EX2
314 BUR h FI*Enjoy Merigold 3 Naaras 5 (IC) Van Roy Kristof EX2
315 BUR h FI*Shu-Shun Kardemumma 3 Naaras 7 (CH) Van Roy Kristof EX1 CACIB
316 BUR h FI*Mama-Alcialon Jumalainen Julia 3 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
317 BUR h FI*Crossroads Briannah 3 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
318 BUR h FI*Cattish Ada Rising 3 Naaras 4 (GIP) Van Roy Kristof EX2
319 BUR h FI*Pikkukuun Daisy Doo 3 Naaras 4 (GIP) Van Roy Kristof EX1 CAPS BIV NOM
320 BUR h FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel 3 Naaras 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB
321 BUR h FI*Enjoy Dandelion 3 Naaras 8 (PR) Van Roy Kristof EX1 CAPIB
322 BUR h FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell 3 Naaras 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP
322 BUR h FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
323 BUR j FI*Aberwyn Whitney Whiteout 3 Naaras 7 (CH) Scaglia Marco EX1 CACIB
324 BUR j FI*Arkhitekton Alara 3 Naaras 9 (Avoin) Scaglia Marco EX1 CAC BIV NOM
325 BUR j FI*Crossroads All About Love 3 Naaras 9 (Avoin) Scaglia Marco EX2
326 BUR j FI*Shu-Shun Keijunkukka 3 Naaras 9 (Avoin) Scaglia Marco EX3
327 BUR j FI*Pikkukuun Arovuokko 3 Naaras 11 (Nuoret) Scaglia Marco EX1
328 BUR j FI*Hokkuspokkus Djelibeybi 3 Naaras 2 (SP) Scaglia Marco KM NOM
329 BUR j FI*Aavan Halla 3 Naaras 10 (KAS) Scaglia Marco EX1 CAP
330 CYM 51-52 / CYM d 03 22 51 FI*Finaku's Edremony 3 Uros 5 (IC) Wijbrands Anna EX1 CAGCIB
331 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI*KehRuun Bianca 3 Naaras 4 (GIP) Wijbrands Anna EX1 CAPS NOM BIS
332 CYM 53 / CYM n 09 53 FI*Pikkeen Kinder 3 Naaras 7 (CH) Wijbrands Anna EX1 CACIB
333 EUR n FI*Sireenin Aamunkoi 3 Naaras 2 (SP) Scaglia Marco KM
334 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Selma Taateli 3 Naaras 12 (Pennut) Wijbrands Anna EX1
335 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 2 (SP) Wijbrands Anna KM
335 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 17 (Veteraani) Smits-Peelen Nathalie 1 NOM BIS
336 EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kurmeli 3 Uros 10 (KAS) Wijbrands Anna EX1 CAP
337 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 17 (Veteraani) Smits-Peelen Nathalie 2
337 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 2 (SP) Van Roy Kristof KM NOM BIS
338 EUR d 22 FI*Feronian Kesäleimu 3 Uros 1 (SC) Scaglia Marco KM
339 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 1 (SC) Wijbrands Anna KM
340 EUR e 22 FI*Tiikerililjan Lutukka 3 Uros 10 (KAS) Wijbrands Anna EX1 CAP
341 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 4 (GIP) Scaglia Marco EX1 CAPS NOM
342 EUR g 24 FI*Sireenin Amity 3 Naaras 8 (PR) Wijbrands Anna EX1 CAPIB
343 EUR as 22 FI*Feronian Excelsior 3 Uros 2 (SP) Scaglia Marco KM NOM
344 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Scaglia Marco KM BIV NOM BIS
345 KOR FI*Qurokon Alina Luuk 3 Naaras 7 (CH) Scaglia Marco Abs
346 KOR FI*Vekkuliverstaan Rosemary Woodhouse 3 Naaras 9 (Avoin) Scaglia Marco EX1 CAC
347 KOR FI*Tatsutan Ariel Ava-Tamsaka 3 Naaras 11 (Nuoret) Scaglia Marco EX1
348 KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 6 (IP) Scaglia Marco EX1 CAGPIB
349 KOR FI*Vekkuliverstaan Freddy Krueger 3 Uros 10 (KAS) Scaglia Marco EX1 CAP
350 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide 3 Uros 1 (SC) Van Roy Kristof KM BIV
351 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI*Maikain Sirpaliina Sempai 3 Naaras 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB
352 MAN 51-52 / MAN e 51 FI*Conan Uba 3 Uros 7 (CH) Van Roy Kristof EX1 CACIB
353 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN*JoJon Hui Dec 3 Naaras 4 (GIP) Van Roy Kristof EX1 CAPS
354 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 17 (Veteraani) Smits-Peelen Nathalie 3
354 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Wijbrands Anna KM
355 MAU n 24 FI*Chai-lai Pili Psusennes 3 Uros 8 (PR) Wijbrands Anna Abs
356 MAU ns 24 SE*Hayawani's Ammon 3 Uros 5 (IC) Wijbrands Anna EX1 CAGCIB
357 MAU ns 24 FI*Chai-lai Zira Zamila 3 Naaras 11 (Nuoret) Wijbrands Anna EX1
358 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 1 (SC) Van Roy Kristof KM
359 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Smits-Peelen Nathalie 1 NOM
359 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Van Roy Kristof KM BIV NOM BIS
360 OCI n 24 Zayenah Kangaroo Paws 3 Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1 NOM
361 OCI b 24 FI*Moosegrove Jäger 3 Uros 1 (SC) Scaglia Marco KM NOM
362 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Scaglia Marco KM BIV
363 OCI b 24 S*John-Johns Tahir Elci 3 Uros 5 (IC) Scaglia Marco EX1 CAGCIB
364 OCI b 24 S*Pagngle's Summer Love 3 Naaras 11 (Nuoret) Scaglia Marco EX1 NOM
365 OCI b 24 FI*Moosegrove Quinn 3 Naaras 12 (Pennut) Scaglia Marco EX1 NOM
366 OCI o 24 FI*Moosegrove Odessa 3 Naaras 9 (Avoin) Wijbrands Anna EX1 CAC
367 OCI o 24 FI*Northalla Red Explorer 3 Uros 11 (Nuoret) Wijbrands Anna EX1
368 OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus 3 Uros 6 (IP) Wijbrands Anna EX1 CAGPIB NOM
369 OCI ns 24 FI*Somalinnan Iris 3 Naaras 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS
370 SIN FI*Chai-lai Brave Benjamin 3 Uros 3 (GIC) Scaglia Marco EX1 CACS
371 SIN FI*Chai-lai Romantic Rosie 3 Naaras 9 (Avoin) Scaglia Marco EX1 CAC
372 SIN FI*Chai-lai Darling Daisy 3 Naaras 8 (PR) Scaglia Marco EX1 CAPIB
373 SIN FI*Chai-lai Energetic Ellie 3 Naaras 10 (KAS) Scaglia Marco EX1 CAP
374 SRL I / SRL c S*Tiddlywinks Bip Bippadotta 3 Uros 12 (Pennut) Wijbrands Anna EX1
375 SRL III / SRL f IT*Silverdust Desdemona 3 Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1 NOM BIS
376 SRL VII / SRL a 21 33 Psipsina Proinos 3 Uros 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP
377 SRS IX / SRS w 62 FI*Hämynhäivän Kallekolli 3 Uros 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1
378 ABY n FI*Omanion Galanthus nivalis 4 Uros 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB NOM
379 ABY n FI*SaltNPepper Chunky Monkey 4 Uros 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
380 ABY n Taco Villa's Honey Ryder 4 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1 BIV NOM
381 ABY n FI*Silkkihienon Rustica 4 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
382 ABY n FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc 4 Naaras 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB
383 ABY a FI*Silkkihienon XO Emiliani 4 Naaras 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
384 ABY a FI*Kharn-Ka God Particle 4 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1 BIV
385 ABY a FI*Lovedevotion Karmen 4 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX2
386 BAL n FI*Nenatnak Call Me A Destiny 4 Uros 8 (PR) Vanrusselt Joeri Abs
387 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 2 (SP) Vanrusselt Joeri KM NOM
388 BAL a 21 FI*Willicon Dove Baby Dove 4 Naaras 9 (Avoin) Centamore Manuela EX1 CAC
389 BAL b 03 FI*Jalecat's Fear of Fear 4 Uros 12 (Pennut) Centamore Manuela EX1
390 CRX I / CRX o FI*Claypond's Farceur 4 Uros 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
391 CRX I / CRX b FI*Villains Wicked Winifred 4 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
392 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Star-Lord 4 Uros 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM BIV
393 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets 4 Naaras 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM
394 CRX I / CRX n Changes Ziggy Stardust 4 Uros 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS
395 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Anne Bonny 4 Naaras 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB
396 CRX II / CRX n 01 63 FI*Riverside-eye's Bogey Boy 4 Uros 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
397 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM
398 CRX II / CRX c 09 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee 4 Naaras 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS
399 CRX III / CRX f 24 FI*Piupaws Kardemumma 4 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
400 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Alchemist Bollinger 4 Naaras 3 (GIC) Centamore Manuela EX1 CACS NOM BIS
401 CRX IV / CRX d 09 24 FI*VeeKasin Tohtori Hömelö 4 Uros 9 (Avoin) Centamore Manuela EX1 CAC
402 CRX IV / CRX f 02 64 FI*Riverside-eye's Birdie Babe 4 Naaras 11 (Nuoret) Centamore Manuela EX1 BIV
403 CRX IV / CRX d 03 FI*Telltail's Unchained 4 Uros 12 (Pennut) Centamore Manuela EX1
404 CRX V / CRX n 24 FI*Raitakatin Isabella 4 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin Abs
405 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Meryl Silverburgh 4 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
406 CRX VII / CRX b 21 33 FI*Claypond's Hilla V 4 Naaras 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC BIV NOM
407 CRX VII / CRX h 33 SE*Prexis Joy 4 Naaras 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX2
408 CRX VII / CRX n 33 Ultraviolet Flower Garden*RU 4 Naaras 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
409 CRX VIII / CRX b 03 21 33 FI*Alchemist Element Zero 4 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
410 DRX I / DRX b FI*WildWilderness Donna 4 Naaras 11 (Nuoret) Centamore Manuela EX1 NOM BIS
411 DRX VI / DRX n 03 24 Curly Time Zacharias 4 Uros 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
412 DRX VII / DRX n 21 32 FI*Åbodas Teebo 4 Uros 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
413 OLH n FI*Willicon Kill City Kills 4 Uros 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB NOM
414 OLH c 25 FI*BaliDancer's Gaius 4 Uros 6 (IP) Centamore Manuela EX1 CAGPIB NOM BIS
415 OLH ns 24 FI*Frostnight's Shadegrown 4 Uros 7 (CH) Centamore Manuela EX1 CACIB NOM
416 OSH n FI*BlackDevil's The Sound Of Silence 4 Uros 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
417 OSH n FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy 4 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
418 OSH b FI*Vintterin Lenita Miinantytär 4 Naaras 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC
419 OSH c FI*Frostnight's Charming Devil 4 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
420 OSH d FI*Ori-Katin Willie Garvin 4 Uros 6 (IP) Vanrusselt Joeri EX1 CAGPIB
421 OSH f FI*BlackDevil's The End Of The Line 4 Naaras 3 (GIC) Centamore Manuela EX1 CACS
422 OSH f FI*Bitterblues Surprise Surprise! 4 Naaras 12 (Pennut) Centamore Manuela EX2
423 OSH f FI*BlackDevil's Speak Of The Devil 4 Naaras 12 (Pennut) Centamore Manuela EX1 BIV
424 OSH f FI*Santuzzan Miss Saigon 4 Naaras 2 (SP) Centamore Manuela KM
424 OSH f FI*Santuzzan Miss Saigon 4 Naaras 17 (Veteraani) Biernaczyk Marcin 1 NOM
425 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever 4 Naaras 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM NOM
426 OSH h FI*Eirenen Shufflin Over 4 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
427 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 1 (SC) Vanrusselt Joeri KM
427 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
428 OSH a 24 Apocalyptica Giuseppe Verdi 4 Uros 7 (CH) Vanrusselt Joeri EX1 CACIB BIV
429 OSH a 24 Egill of Monoceros 4 Uros 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
430 OSH a 25 FI*LoudMeow Born on the Sun 4 Uros 11 (Nuoret) Centamore Manuela EX2
431 OSH a 25 FI*LoudMeow Here Comes The Sun 4 Uros 11 (Nuoret) Centamore Manuela EX1
432 OSH b 22 FI*LeeRaus Taikuri Narsku 4 Uros 5 (IC) Centamore Manuela EX1 CAGCIB
433 OSH b 24 FI*Vintterin Tenho Sulonpoika 4 Uros 9 (Avoin) Centamore Manuela EX1 CAC
434 OSH b 24 FI*Bitterblues Chili Cheyenne 4 Uros 12 (Pennut) Centamore Manuela EX2
435 OSH b 24 Hermes v. Imporio A 4 Uros 12 (Pennut) Centamore Manuela EX1 BIV
436 OSH b 24 FI*Frostnight's Romance With Darkness 4 Naaras 12 (Pennut) Centamore Manuela Abs
437 OSH c 24 FI*LoudMeow Magic Moon 4 Naaras 1 (SC) Centamore Manuela KM
438 OSH c 24 FI*LoudMeow Full Moon 4 Uros 6 (IP) Centamore Manuela EX1 CAGPIB
439 OSH c 25 FI*Mummeli Viliininho Urho 4 Uros 9 (Avoin) Centamore Manuela EX1 CAC
440 OSH d 24 Helios v. Imporio A 4 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
441 OSH d 24 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever 4 Uros 6 (IP) Biernaczyk Marcin Abs
442 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull 4 Uros 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB
442 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
443 OSH p 25 FI*LoudMeow Sunset Superman 4 Uros 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
444 RUS FI*Harmuan Adriana Allegra 4 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin Abs
445 RUS S*Ärke Ängelns Call me 4 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1 BIV
446 RUS FI*Albergan Meriusva 4 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX2
447 RUS FI*Rusalka Margarita 4 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX4
448 RUS Habeebas Quelle Beauté 4 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX3
449 RUS Habeebas Quelle Gracê 4 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
450 RUS FI*Hana-Bi Liù 4 Naaras 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS
451 RUS FI*Albergan Aarnivalkea 4 Naaras 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB NOM BIS
452 RUS FI*Janatuisen Flocon de Neige 4 Uros 10 (KAS) Biernaczyk Marcin Abs
453 SIA n FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy 4 Uros 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS NOM
454 SIA a FI*Kelmikerhon Iku-Turso 4 Uros 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC
455 SIA a FI*Selcouth Acacia 4 Naaras 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC
456 SIA b Ralph Sia Alicia, CZ 4 Uros 8 (PR) Centamore Manuela EX1 CAPIB
457 SIA b FI*Kelmikerhon Ilmarinen 4 Uros 10 (KAS) Centamore Manuela EX1 CAP
458 SIA c FI*Deraza Nightingale´s Meow Mew 4 Naaras 12 (Pennut) Centamore Manuela EX1
459 SIA c FI*Mummeli Veerazinha Violet 4 Naaras 12 (Pennut) Centamore Manuela EX2
460 SIA d FI*Bitterblues Crème de la Crème 4 Uros 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
460 SIA e FI*Bitterblues Crème de la Crème 4 Uros 13c (Määrittely) Centamore Manuela SIA d
461 SIA j FI*Baila-Bailan Hulluuden Highway 4 Naaras 12 (Pennut) Centamore Manuela EX1
462 SIA b 21 Lumoexpress Mila 4 Naaras 8 (PR) Centamore Manuela EX1 CAPIB
463 SIA d 21 FI*Ori-Katin Johnny Rotten 4 Uros 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1 NOM
464 SIA n 03 FI*Ori-Katin Sid Vicious 4 Uros 11 (Nuoret) Centamore Manuela EX1
465 SIA b 02 21 FI*Pinewoods Xtra Great Gatsby 4 Uros 10 (KAS) Centamore Manuela Abs
466 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Vanrusselt Joeri KM BIV NOM BIS
467 SOM n FI*Vulpes Aither 4 Uros 5 (IC) Vanrusselt Joeri EX1 CAGCIB
468 SOM n FI*Kharn-Ka H.Nelson 4 Uros 5 (IC) Vanrusselt Joeri EX2
469 SOM n FI*Lamadegaan Festival Star 4 Uros 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
470 SOM n FI*Lamadegaan Feel The Magic 4 Naaras 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
471 SOM n FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave 4 Uros 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1 BIV NOM BIS
472 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 2 (SP) Vanrusselt Joeri KM
472 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 17 (Veteraani) Biernaczyk Marcin 1 NOM BIS
473 SOM a FI*Kisompa's Minka Milena 4 Naaras 5 (IC) Centamore Manuela EX1 CAGCIB
474 SPH II / SPH n 02 64 FI*Hebblas Xiander 4 Uros 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
475 SPH IV / SPH f 03 FI*Hobbitqueen's Diancie 4 Naaras 5 (IC) Vanrusselt Joeri Abs
476 SPH IV / SPH f 02 64 FI*Evilurbastet Miranda 4 Naaras 6 (IP) Vanrusselt Joeri EX1 CAGPIB
477 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Jackomon's Adagia 4 Naaras 5 (IC) Centamore Manuela EX1 CAGCIB
478 SPH V / SPH f 03 33 FI*Hebblas Ximena 4 Naaras 12 (Pennut) Centamore Manuela EX1 NOM
479 SPH I / SPH a FI*Tuiscalo's Auld Lang Syne 4 Naaras 12 (Pennut) Centamore Manuela EX1
479 SPH V / SPH a 31 FI*Tuiscalo's Auld Lang Syne 4 Naaras 13c (Määrittely) Centamore Manuela SPH a
480 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Vincent 4 Uros 2 (SP) Centamore Manuela KM
481 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Centamore Manuela KM NOM
482 THA a 21 FI*SpotsAndPoints Tatjana 4 Naaras 9 (Avoin) Centamore Manuela EX1 CAC
482 THA n FI*SpotsAndPoints Tatjana 4 Naaras 13c (Määrittely) Centamore Manuela THA a 21
483 THA n Magic Thai Goblin's Yinella 4 Naaras 9 (Avoin) Centamore Manuela EX1 CAC
484 THA a Magic Thai Goblin's Cedley 4 Uros 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC
485 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Björkander Lena 1 NOM
485 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) di Natale Diana 1 NOM
486 HCS Inkku Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 2
487 HCS Sissi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 3
488 HCS Una Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 4
489 HCS Sulo Petteri Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne Abs
490 HCS Kiusa Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 2
491 HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 1 NOM
491 HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) di Natale Diana 1 NOM BIS
492 HCS Elis Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 1 NOM BIS
493 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*NomenEst Jon Bon Jovi 2 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX1 BIV
494 NFO III / NFO n 24 FI*Nalle-Puhin Bohemian Rhapsody 2 Naaras 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1
537 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Biernaczyk Marcin ABY a, ABY n, CRX I, CRX II, CRX III, CRX V, CRX VIII, DRX VII, OLH n, OSH c, OSH d 24, OSH h, OSH n, RUS, VET 4 42
Björkander Lena EXO fs, PER f, PER f 21 33, RAG c, RAG n 21, SBI a, SBI b, SBI e, SBI e 21, SBI n 21, ACS III, MCO VIII, NFO I, NFO VII, NFO VIII, SIB V, SIB VII, HCL 35
Centamore Manuela THA a 21 (13c), SPH V (13c), SIA e (13c), BAL a 21, BAL b 03, CRX IV, DRX I, OLH c 25, OLH ns 24, OSH a 25, OSH b 22, OSH b 24, OSH c 24, OSH c 25, OSH f, SIA b, SIA b 02 21, SIA b 21, SIA c, SIA j, SIA n 03, SOM a, SPH I, SPH V, THA a 21, THA n 42
di Natale Diana SBI n 21 (13c), MCO III (13c), SIB VI (13c), NFO VI (13c), ACL XI, ACS VIII, MCO I, MCO III, NFO III, NFO IV, NFO V, TUA II, TUA VI, VET Kotikissat 43
Klein Gasbarri Hana EXO g 24, EXO n 22, PER b 21 33, PER d 21 33, PER e 21 33, PER f 33, PER n, PER n 24, RAG a, RAG g 03, SBI a 21, SBI c, SBI d, VET 1 34
Lind Bette EXO a 24, EXO n, PER d, PER e 02 62, PER ns, RAG a 03, RAG a 04, RAG n, SBI b 21, SBI h, MCO VII, NEM I, SIB III, SIB VI 40
Padovano Nico EXO e 24, EXO ns 22 62, PER d, PER n 22, PER n 33, RAG a 04 21, RAG n 03, RAG n 04, SBI e, SBI f, SBI g, SBI h 21, SBI n, VET 2 29
Porat Eva ACL VI, ACS IV, MCO II, MCO IV, MCO VI, NFO IX, SIB II, SIB IV 38
Scaglia Marco BUR e, BUR j, BUR/VET, BEN n 22 32, BEN n 24, EUR as 22, EUR d 22, EUR f 24, EUR n, KOR, OCI b 24, SIN 40
Smits-Peelen Nathalie BUR f, BUR n, VET 3 28
Van Roy Kristof BUR a, BUR g, BUR h, BEN n 22, BEN n 24 33, BLH j 03, BSH bs, BSH d, BSH f, BSH h, BSH ny 25, EUR a 24, MAN 51-52, OCI n 24, OCI ns 24, SRL III, SRL VII, SRS IX 43
Vanrusselt Joeri BUR b, BUR c, BUR d, BAL b, BAL n, CRX VII, DRX VI, OSH a 24, OSH b, OSH d, OSH p 25, SIA a, SIA d, SIA d 21, SIA n, SOM n, SPH II, SPH IV, THA a 44
Wijbrands Anna BLH a, BLH j, BLH n, BML I, BSH a, BSH c, BSH f 33, BSH g, BSH ns 11, CYM 51-52, CYM 53, EUR d 24, EUR e 22, EUR g 24, EUR n 22, EUR n 24, MAU n 24, MAU ns, MAU ns 24, OCI o 24, SRL I 35
Wikström Bjarne ACL IV, ACL VIII, ACS XI, MCO IX, MCO V, NFO II, NFO VI, SIB I, SIB VIII, HCS 33
14 tuomaria.