Omakissa
URK 57 Kansainvälinen kissanäyttely 30.9.2018
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 30.9.2018 Loppuu 30.9.2018
Ilmoittautuminen alkaa 1.7.2018 Ilmoittautuminen loppuu 31.8.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 22.9.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 300  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero FI8380018710040986
Sähköposti kati.nieminen@pp3.inet.fi
Paikka Askola-Areena Linnankoskentie 61, 07510 Askola
Toimihenkilöt Näyttelypaikka:  Askola-Areena, Linnankoskentie 61, 07510 Askola

Näyttelysihteeri: 
 Kati Nieminen Luisukatu 4 a 1, 33240 Tampere. kati.nieminen@pp3.inet.fi
Näyttelypäällikkö: Katerina Leino  katerina@urk.fi
Pääassistentti: Jonna Varhama Ilmottautumiset mielellään Facebookin yksityisviestin kautta.
https://www.facebook.com/jonna.varhama tai sähköpostitse varhama@iki.fi
Raha-asiat:  Mia Tuomivirta mia@urk.fi
Näyttelykummi: Sanna-Leena Santapakka  sanna@urk.fi
Hyvinvointivastaava: Anne Kontula  anne@urk.fi
Rotupöydät ja kauppiaat: Katerina Leino  050- 4660370
Yhdistyksen infopuhelin:  046-9696590

Lisätietoja

Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. Jos kissa ei osallistu arvosteluun, siitos- ja kasvattajaluokan hinta on normaalimaksu.

Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 € (sis. ellmaksun, ei häkkipaikkaa), kaverikissat ilmoitettava näyttelypäällikölle etukäteen!

Näyttelyluettelo: Omakissan kautta tilattuna ja maksettuna 3 €, paikan päällä 5 €. Luettelo on yhdistetty ja kattaa molemmat näyttelypäivät. Ilmainen sähköinen luettelo julkaistaan kotisivuilla.

Näyttelymaksut maksetaan Omakissa-järjestelmästä saatavien tietojen mukaisesti ilmoittautumisen yhteydessä.

Paperilomakkeella ilmoittautuessa näyttelymaksu maksetaan URK:n tilille: (Danske Bank) IBAN FI83 8001 8710 0409 86, BIC: DABAFIHH viite 1300, URK jäsenet 2600. Kopio maksukuitista on liitettävä paperiseen ilmoittautumiseen. 

Hyväksymme 1 leimakortin per näytteilleasettaja per näyttelypäivä! Leimakortit tulee lähettää heti näyttelysihteerille. 

Kissoja hyväksytään näyttelyyn enintään 300 per päivä. Karsinta tehdään näyttelyilmoittautumisen maksuhetken perusteella.





Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 58 55 0 0 3
2 112 109 0 0 3
3 58 50 0 0 8
4 118 114 0 0 4
Kotikissat 9 9 0 0 0
Yhteensä 355 337 0 0 18

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n Kisuicat's Part-Of-Me 1 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 NOM
2 EXO n 22 Ayser's ZZ Top 1 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
3 EXO n 24 Ayser's Magic-of-Shadows 1 Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
4 EXO n 03 24 FI*Jewelstory You Look Good 1 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
5 EXO f 03 22 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo 1 Naaras 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
6 EXO g 03 23 FI*Whispers Oxana 1 Naaras 5 (IC) van Grebst Leslie EX1 CAGCIB NOM BIS
7 PER n IT*Fashion Stars Wilma 1 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric Abs
8 PER n FI*Timanfaya Key To My Heart 1 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
9 PER n FI*Mimosan Worst Part Is Over 1 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 NOM BIS
10 PER a 22 Fashion Stars Brooke Shields 1 Naaras 9 (Avoin) van Grebst Leslie Abs
11 PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 2 (SP) Reijers Eric KM NOM
12 PER g 03 FI*Jewelstory Heartbreaker 1 Naaras 11 (Nuoret) van Grebst Leslie EX1 NOM BIS
13 PER es 02 62 EE*Elisabeth Heinroos Gerbera 1 Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
14 PER f 02 21 62 FI*Mimosan If Only You 1 Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
15 PER a 21 33 Ayser's Rocky Balboa 1 Uros 10 (KAS) Reijers Eric Abs
16 RAG n FI*Dollyblues Fill Your Heart 1 Uros 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
17 RAG n FI*Mayapaw's Petén 1 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
18 RAG a FI*Riverknee Trainer´s Pokémon Vulpix 1 Naaras 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1
19 RAG a FI*MistyNight Edward 1 Uros 4 (GIP) van Grebst Leslie EX1 CAPS
20 RAG n 04 George Azure Eyes*PL 1 Uros 7 (CH) van Grebst Leslie EX1 CACIB
21 RAG n 04 FI*Fannidolls Magic Quaxo 1 Uros 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1
22 RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko 1 Uros 2 (SP) Reijers Eric KM
23 RAG a 03 FI*Colorstar's Run to Heart 1 Uros 6 (IP) Reijers Eric Abs
24 RAG a 04 FI*Stardoll's Blue Galaxy 1 Uros 1 (SC) Reijers Eric KM BIV NOM BIS
25 RAG a 04 FI*RoyalRose's Bertha 1 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
26 RAG a 04 FI*Stardoll's Twilight Princess 1 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
27 RAG a 04 FI*Lukanpuron Corona Borealis 1 Uros 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB
28 RAG e 04 FI*Tammikatin Hunajanassu 1 Uros 10 (KAS) van Grebst Leslie EX1 CAP NOM BIS
29 RAG g 03 FI*Midnightdolls A Little Darling 1 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
30 RAG n 04 21 FI*Fannidolls Ms Bombalurina 1 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
31 RAG a 04 21 FI*Rock'nRags BrightestDiamond 1 Naaras 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB
32 SBI n FI*Birmayan Hepsankeikka 1 Naaras 3 (GIC) van Grebst Leslie EX1 CACS BIV
33 SBI n FI*Mimitan Vellamo 1 Naaras 9 (Avoin) van Grebst Leslie EX1 CAC
34 SBI n FI*Kattimäen Niila Onni 1 Uros 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1
35 SBI n FI*Chirybiry's Sweet Angelica 1 Naaras 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1
36 SBI n EST*Audrey Herencia 1 Naaras 17 (Veteraani) Jones Steven L. 1 NOM BIS
36 SBI n EST*Audrey Herencia 1 Naaras 2 (SP) van Grebst Leslie KM NOM
37 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 1 Naaras 2 (SP) Reijers Eric KM
38 SBI b FI*Kattimäen Toivo Albert 1 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
39 SBI b EE*Iriana Alsiade's Fleur 1 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
40 SBI c FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love 1 Naaras 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS NOM
41 SBI f EE*Qween Stefani Klaudia 1 Naaras 3 (GIC) van Grebst Leslie EX1 CACS
42 SBI j FI*Tamus RVR 1 Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
43 SBI n 21 FI*Mimitan Isabel 1 Naaras 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1
44 SBI a 21 FI*Touchant Chance au Jeu 1 Uros 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
45 SBI a 21 FI*Lofanna Ifigeneia 1 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
46 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 2 (SP) Reijers Eric KM NOM BIS
47 SBI d 21 FI*JoJon La Veta de Oro 1 Uros 1 (SC) van Grebst Leslie KM NOM
48 SBI e 21 FI*Rais-Kis Too Hot 1 Uros 11 (Nuoret) van Grebst Leslie EX1
49 SBI e 21 Deben Laty Mery, CZ 1 Uros 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1 BIV NOM
50 SBI e 21 Demian Rasputin 1 Uros 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX2
51 SBI f 21 FIN*JoJon Fangshou 1 Naaras 17 (Veteraani) Jones Steven L. 2
51 SBI f 21 FIN*JoJon Fangshou 1 Naaras 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS
52 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay 1 Naaras 2 (SP) Reijers Eric KM
53 ACL VI / ACL g 09 24 FIN*Trollin Pinky 2 Naaras 17 (Veteraani) van Grebst Leslie 1 NOM
53 ACL VI / ACL g 09 24 FIN*Trollin Pinky 2 Naaras 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM NOM BIS
54 ACS V / ACS e 24 FIN*Trollin Hanno 2 Uros 17 (Veteraani) van Grebst Leslie 2
54 ACS V / ACS e 24 FIN*Trollin Hanno 2 Uros 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB NOM
55 MCO I / MCO a FI*KingLeo's I am Alcyone 2 Naaras 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB NOM
56 MCO I / MCO n PL*Dark Age Magic 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
57 MCO II / MCO a 09 FI*KingLeo's Jacquesson So High 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
58 MCO II / MCO a 02 62 FI*Mostlycats Elfman Strauss 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
59 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Sisy 2 Naaras 5 (IC) Moroni Sara EX1 CAGCIB
60 MCO III / MCO n 22 FI*Mahtitassun JumpraHuiti! 2 Naaras 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC
61 MCO III / MCO a 22 PL*Dark Age Milana 2 Naaras 11 (Nuoret) Moroni Sara EX1 BIV
62 MCO III / MCO n 23 FI*Chamberlain Orionis Alnitak 2 Uros 12 (Pennut) Moroni Sara Abs
63 MCO III / MCO a 23 FI*Chamberlain Orionis Mintaka 2 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
64 MCO III / MCO n 22 FI*Vuorensinen Alder 2 Uros 8 (PR) Moroni Sara Abs
65 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Yes I'm Ready 2 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM
66 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC BIV NOM
67 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Libbie Slow Bear 2 Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
68 MCO IV / MCO n 09 22 FI*KingLeo's Happy Feet 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne Abs
69 MCO IV / MCO n 09 24 FI*Stout-hearted Xeraphina 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
70 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Leader Of Them All 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne Abs
71 MCO IV / MCO n 03 22 FIN*HoneyCoon's Under The Rose 2 Naaras 17 (Veteraani) van Grebst Leslie 2
71 MCO IV / MCO n 03 22 FIN*HoneyCoon's Under The Rose 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
72 MCO V / MCO e 22 FI*Mostlycats Mr Milky Way 2 Uros 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM
73 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Chipara Sun 2 Naaras 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM BIV NOM
74 MCO V / MCO f FI*Rotcat Unia 2 Naaras 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB
75 MCO V / MCO d 22 Katie Forest Pearl 2 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
76 MCO V / MCO d 22 FI*A'Dreams MC Alexandr 2 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1 BIV NOM
77 MCO V / MCO e 22 FI*Mostlycats Laxus Dreyar 2 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX2
78 MCO V / MCO f 22 FI*A'Dreams MC Anastasija 2 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
79 MCO V / MCO g 22 FI*Mahtitassun Kerma/se 2 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX2
80 MCO V / MCO d 24 FI*Hemingway's Chief Red Eagle 2 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
81 MCO V / MCO f 22 IT*Mount Desert's Toscana Sunflower 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
81 MCO V / MCO f 22 IT*Mount Desert's Toscana Sunflower 2 Naaras 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
82 MCO VI / MCO e 03 22 FI*Chamberlain Bright Charm 2 Uros 3 (GIC) Moroni Sara EX1 CACS
83 MCO VI / MCO f 09 24 FI*Stout-hearted She Loves Me 2 Naaras 3 (GIC) Moroni Sara EX1 CACS BIV NOM
84 MCO VI / MCO e 02 21 62 FI*Mostlycats Twinkie 2 Uros 5 (IC) Moroni Sara EX1 CAGCIB
85 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna 2 Naaras 5 (IC) Moroni Sara EX2
86 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*Stout-hearted Victorious Love 2 Naaras 5 (IC) Moroni Sara EX1 CAGCIB
87 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Hemingway's Martha Redbone 2 Naaras 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC
88 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Mostlycats Lucy Heartfilia 2 Naaras 11 (Nuoret) Moroni Sara EX1
89 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Chamberlain Orionis Alnilam 2 Uros 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
90 MCO V / MCO f 22 FI*HoneyCoon's Kiss Me Quick 2 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
91 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Stout-hearted Flora 2 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1 BIV
92 MCO VII / MCO es 24 FI*Chamberlain Arctic Love 2 Naaras 1 (SC) Wikström Bjarne KM
93 MCO VII / MCO ds ES*Gattacamoon Rob Roy 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
94 MCO VII / MCO es 22 FI*Magnificat Maine Dino 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
95 MCO VII / MCO ds 22 FI*Pinewoods Child of Vision 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
96 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Knight of Silver 2 Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM BIV
97 MCO VII / MCO as 22 FI*Rotcat Quick Silver 2 Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
98 MCO VII / MCO ns 22 FI*Mahtitassun Hämminki 2 Naaras 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
99 MCO VII / MCO fs 22 FI*Rotcat Unna 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
100 MCO VIII / MCO es 02 21 62 FI*Mostlycats Cotton Candy 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
101 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI*Stout-hearted Benedictus 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
102 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Chamberlain Never Stop Dreaming 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
103 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Moggi Kamo Milla 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
104 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Meeco 2 Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM NOM
105 MCO IX / MCO w 63 FI*Rotcat Tomboy Of Finland 2 Naaras 5 (IC) Moroni Sara EX1 CAGCIB
106 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Finlandia 2 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
107 NEM I / NEM e 21 Willy Blue Chelsea*PL 2 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa Abs
108 NEM II / NEM n 09 21 Imageblaze Eminem 2 Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
109 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Elite Queen 2 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
110 NFO I / NFO a FI*RockyHill's ZuriNia 2 Naaras 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
111 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
111 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM
112 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM
113 NFO II / NFO n 03 FI*Siniidan Requiem of Spirit 2 Uros 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM
114 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Another Life 2 Naaras 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
115 NFO III / NFO n 22 FI*Siniidan Woman from Tokyo 2 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
116 NFO III / NFO n 24 FI*Nalle-Puhin Bohemian Rhapsody 2 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
117 NFO III / NFO a 24 FI*Hopeahännän Metsänneito 2 Naaras 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
118 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Naaras 1 (SC) Moroni Sara KM
119 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Keijo 2 Uros 5 (IC) Moroni Sara EX1 CAGCIB BIV NOM
120 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Nalle-Puhin Ahti 2 Uros 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC
121 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI*Siniidan Glacier Express 2 Uros 9 (Avoin) Moroni Sara EX2
122 NFO IV / NFO n 09 22 FI*GoldenFurry's Maroon Maize 2 Uros 11 (Nuoret) Moroni Sara EX1
123 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Rosina 2 Naaras 11 (Nuoret) Moroni Sara EX1
124 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Jarraun's Skog Harold 2 Uros 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
125 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Hellä Lempi 2 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1 BIV NOM BIS
126 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI*Carwalions Baxter Black 2 Uros 8 (PR) Moroni Sara EX1 CAPIB
127 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Miranda 2 Naaras 10 (KAS) Moroni Sara EX1 CAP BIV NOM
128 NFO IV / NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
128 NFO IV / NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny 2 Naaras 8 (PR) Moroni Sara EX1 CAPIB
129 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
130 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
131 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Carwalions Diancie 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX2
132 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI*Jarraun's Skog Helja 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
133 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI*Siniidan Final Fantasy 2 Naaras 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
134 NFO IX / NFO w 61 FI*Jarraun's Skog Eikki-Ejnar 2 Uros 6 (IP) Moroni Sara EX1 CAGPIB
135 NFO IX / NFO w 63 FI*Neige-Cristal's Tiffanie 2 Naaras 6 (IP) Moroni Sara EX1 CAGPIB
136 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 17 (Veteraani) van Grebst Leslie 1 NOM BIS
136 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 8 (PR) Moroni Sara EX1 CAPIB BIV NOM BIS
137 SIB II / SIB n 03 FI*Lumikissan Into Piukee 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
138 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan James Bond 2 Uros 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
139 SIB III / SIB n 24 FI*Bmy-Moumou Molly Brown 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
140 SIB III / SIB n 22 FI*Lumikissan JokoTai 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX2
141 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Amurin Chloe 2 Naaras 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC
142 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Ninatte's Bighearted 2 Naaras 11 (Nuoret) Moroni Sara EX1 BIV
143 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Jesse James 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
144 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Lumikissan Grand Slam 2 Uros 11 (Nuoret) Moroni Sara EX1 NOM BIS
145 SIB VI / SIB f 09 FI*SoulSibster's AmuseMe 2 Naaras 11 (Nuoret) Moroni Sara EX1
146 SIB VII / SIB fs 24 FI*DragonStar's Ambitious Adrian 2 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
147 SIB VII / SIB as FI*Ajatuksen Aikataika 2 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
148 SIB VII / SIB ns 24 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum 2 Naaras 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
149 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM NOM BIS
150 SIB VIII / SIB fs 03 FI*Cherrytail's Xenia 2 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
151 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Bmy-Moumou Midnight Melba 2 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX2
152 SIB VIII / SIB fs 03 24 FI*Lumikissan HottiPotti 2 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 BIV NOM
153 BEN n 22 FI*Leokatin Silvano Dude 3 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José Abs
154 BEN n 24 FI*Alcarinqua Galahad 3 Uros 8 (PR) Jones Steven L. EX2
155 BEN n 24 FI*Leokatin Robin Hood 3 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. Abs
156 BEN n 24 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT 3 Uros 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS BIV
157 BEN n 24 FI*Bengabling Bandito 3 Uros 8 (PR) Jones Steven L. EX1 CAPIB
158 BEN n 24 32 Only You des Griffes de Feu 3 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. Abs
159 BSH n FI*Ruusutarhan Primo 3 Uros 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB
160 BSH n FI*Feronian Gaia 3 Uros 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPS
161 BSH a FI*Feronian Lilja 3 Naaras 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
162 BSH a FI*Ruusutarhan Prospero 3 Uros 8 (PR) Jones Steven L. EX1 CAPIB NOM
163 BSH e FI*Ruusutarhan Tesoro 3 Uros 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC NOM
164 BSH e FI*Ruusutarhan Ulrico Cremoso 3 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
165 BSH e FI*Ruusutarhan Tähtisilmä 3 Uros 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
166 BSH f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 17 (Veteraani) Jones Steven L. 1 NOM BIS
166 BSH f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM
167 BSH f FI*Ruusutarhan Matilde 3 Naaras 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM
168 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Jones Steven L. 2
168 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM BIV NOM
169 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile 3 Naaras 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS NOM
170 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Knockout 3 Uros 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGPIB
171 BUR n FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me 3 Naaras 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP
172 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM NOM BIS
173 BUR h FI*Cattish Ada Rising 3 Naaras 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS
174 CHA FI*Kattskogens Willhelm 3 Uros 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGPIB
175 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 1 (SC) Jones Steven L. KM
176 EUR Jondalar 3 Uros 13b (Tarkistus) Reijers Eric EUR a
177 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José KM
178 EUR f 23 FI*Kontukatin Amanda 3 Naaras 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS
179 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Jones Steven L. KM NOM BIS
180 EUR g 24 FI*Sireenin Amity 3 Naaras 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José Abs
181 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon 3 Uros 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José KM NOM BIS
182 KBL I / KBL n 22 SE*Kot-à-Kuril Kassanova 3 Uros 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB
183 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Jones Steven L. KM NOM BIS
184 KOR FI*Tatsutan Ariel Ava-Tamsaka 3 Naaras 7 (CH) Jones Steven L. Abs
185 KOR FI*Vekkuliverstaan Rosemary Woodhouse 3 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
186 KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 6 (IP) Jones Steven L. Abs
187 KOR FI*Mythai Khae Saeng See 3 Naaras 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
188 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 17 (Veteraani) Jones Steven L. 1 NOM
188 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM
189 OCI n 24 FI*Moosegrove Hope 3 Naaras 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS
190 OCI n 24 Zayenah Kangaroo Paws 3 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM BIS
191 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Jones Steven L. KM
192 OCI b 24 FI*Moosegrove Cassiopeia 3 Naaras 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
193 OCI b 24 S*John-Johns Tahir Elci 3 Uros 5 (IC) Jones Steven L. DISQ AGR.
194 OCI b 24 S*Pagngle's Summer Love 3 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1 NOM
195 OCI b 24 FI*Moosegrove Quinn 3 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1 BIV NOM BIS
196 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPS
197 OCI o 24 FI*Northalla Red Explorer 3 Uros 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
198 OCI bs 24 FI*Guttatus Bellatrix 3 Naaras 7 (CH) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACIB
199 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) Cinque Francesco KM BIV NOM
200 ABY n Heru's Alchimie 4 Uros 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
201 ABY n Chardryn von Kalimdor*CH 4 Naaras 7 (CH) Cinque Francesco EX1 CACIB
202 ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 4 Uros 17 (Veteraani) van Grebst Leslie 1 NOM BIS
202 ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 4 Uros 2 (SP) Cinque Francesco KM NOM BIS
203 ABY n FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc 4 Naaras 4 (GIP) Cinque Francesco EX1 CAPS BIV
204 ABY n FI*Amajan Proteo Protolica 4 Uros 10 (KAS) Cinque Francesco EX1 CAP
205 ABY n FI*Vuolas Viestintuoja 4 Uros 10 (KAS) Cinque Francesco Abs
206 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 4 Uros 17 (Veteraani) van Grebst Leslie 2
207 ABY a FI*Nebuankhet Nae Laird! 4 Uros 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS BIV
208 ABY a FI*Nebuankhet Pastel Goth 4 Naaras 5 (IC) Reiter Helene EX1 CAGCIB
209 ABY a FI*Kharn-Ka God Particle 4 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
210 ABY a Emalon von Kalimdor*CH 4 Uros 12 (Pennut) Reiter Helene Abs
211 ABY a FI*Nebuankhet Violet Punch 4 Naaras 10 (KAS) Reiter Helene EX1 CAP
212 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 4 Naaras 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM
213 ABY o FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue 4 Uros 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB
214 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 CAPS
215 ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl 4 Uros 17 (Veteraani) van Grebst Leslie 3
215 ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl 4 Uros 2 (SP) Mastrangelo Donatella KM
216 ABY p FI*Kawaii Junko 4 Naaras 2 (SP) Mastrangelo Donatella Abs
217 ABY os FI*Novameeran Abracadabra 4 Uros 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
218 BAL w 67 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov 4 Uros 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM NOM
219 BAL c FI*Mummeli Queeninho Emilio 4 Uros 7 (CH) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACIB NOM
220 BAL a 21 FI*Willicon Dove Baby Dove 4 Naaras 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
221 BAL c 21 FI*Noxx The Winner Takes It All 4 Uros 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
222 BAL o 21 FI*Willicon Dracarys! 4 Uros 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
223 BAL e 03 FI*Jalecat's For You 4 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM
224 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets 4 Naaras 2 (SP) Mastrangelo Donatella KM NOM
225 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds 4 Naaras 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM NOM BIS
226 CRX III / CRX f 24 FI*Piupaws Kardemumma 4 Naaras 7 (CH) Cinque Francesco Abs
227 CRX III / CRX d FI*Nibel's Sol 4 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
228 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun 4 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
229 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ascalon 4 Uros 10 (KAS) Reiter Helene EX1 CAP
230 DRX I / DRX n FI*Berry's Dazzling Diamond 4 Naaras 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
231 DRX I / DRX a FI*Åbodas Kaya 4 Naaras 6 (IP) Reiter Helene EX1 CAGPIB
232 DRX I / DRX n EE*X-Paroni Masterpiece 4 Uros 8 (PR) Reiter Helene EX1 CAPIB NOM
233 DRX IV / DRX d 03 24 Arseni Sodetan 4 Uros 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB
234 DRX IV / DRX f 09 EE*Ophelia Bona Rex 4 Naaras 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB
235 DRX VII / DRX n 32 Bindy Applause 4 Naaras 3 (GIC) Cinque Francesco EX1 CACS
236 DRX VII / DRX a 33 FI*Åbodas Leia 4 Naaras 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
237 DRX IX / DRX w 64 FI*WildWilderness Finlandia 4 Uros 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
238 DSP V / DSP e 03 21 33 Vaho-Raj Chili Peppers*RU 4 Uros 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella Abs
239 OLH n FI*Ballawhane Jezzebella 4 Naaras 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
240 OLH n FI*Willicon Kill City Kills 4 Uros 8 (PR) Reiter Helene EX1 CAPIB
241 OLH a FI*TaikaTomun Nuutti Nerokas 4 Uros 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1
242 OLH n 25 FI*Ballawhane Jafar Jafar 4 Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP NOM
243 OLH o 24 FI*Noxx Guardian Angel 4 Uros 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB
244 OLH r 03 FI*Galene's Erica Spiculifolia 4 Naaras 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
245 OLH h 03 24 FI*Jalecat's TeitMeistäKauniin 4 Naaras 10 (KAS) Reiter Helene EX1 CAP
246 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM
247 OSH n 24 Strekoza's Casanova 4 Uros 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
248 OSH b 22 FI*Nazarlik Gloriana 4 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
249 OSH b 24 HU*Shagio-Chen Satra 4 Naaras 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1 NOM BIS
250 OSH b 24 Hermes v. Imporio A 4 Uros 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1 NOM BIS
251 OSH c 24 FI*Sultsinan Kizimkazi 4 Naaras 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS NOM
252 OSH c 24 FI*LoudMeow Moonshine 4 Uros 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPS NOM
253 OSH p 25 FI*LoudMeow Sunset Superman 4 Uros 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
254 OSH b 03 Ardales Elois Agraciado 4 Uros 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
255 OSH b 03 22 FI*Sultsinan Hugo Boss 4 Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1 NOM
256 PEB II / PEB b 03 64 83 FI*Indigo's Hard Luck Ava 4 Naaras 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
257 RUS Umberto Tibery Nicol Ross 4 Uros 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
258 RUS Asolan Roksana Amuletovna 4 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
259 RUS FI*Harmuan Aloisia Allegra 4 Naaras 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB BIV
260 RUS S*Kyanos Helene 4 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella Abs
261 RUS FI*BlueLair's Mirabella 4 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella Abs
262 RUS FI*Hana-Bi Blossom 4 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX2
263 RUS S*Sirius Moonlight and Roses 4 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1 BIV
264 RUS FI*Starstruck's Unique Pearl 4 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
265 SIA n FI*Kurosawa Femme Fatale 4 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
266 SIA n Whalleybush Most Wanted 4 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
267 SIA n FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy 4 Uros 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 CAPS
268 SIA a FI*Plan-A Fifty Sixty 4 Naaras 5 (IC) Cinque Francesco EX1 CAGCIB
269 SIA a FI*Plan-A Furrnando Valenzuela 4 Uros 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1
270 SIA c FI*Mummeli Veerazinha Violet 4 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM
271 SIA c FI*Deraza Nightingale´s Meow Mew 4 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
272 SIA f FI*Kaspektin Kasipusi 4 Naaras 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
273 SIA j FI*Baila-Bailan Hulluuden Highway 4 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
274 SIA n 03 FI*Ori-Katin Big John Duncan 4 Uros 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
275 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Reiter Helene KM BIV NOM BIS
276 SOM n FI*Kharn-Ka Io 4 Naaras 1 (SC) Reiter Helene KM NOM
277 SOM n FI*Kharn-Ka H.Nelson 4 Uros 5 (IC) Reiter Helene EX2
278 SOM n FI*Foxkiss Egretta garzetta 4 Naaras 5 (IC) Reiter Helene EX1 CAGCIB
279 SOM n FI*Kharn-Ka Xahale Xpress 4 Naaras 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS
280 SOM n FI*Amajan Prozio Prospero 4 Uros 7 (CH) Reiter Helene Mitätöity Mitätöity
281 SOM n Tilsim dan Black Dragon 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
281 SOM n Tilsim dan Black Dragon 4 Uros 5 (IC) Reiter Helene EX1 CAGCIB
282 SOM n FI*Amajan Queran Quercina 4 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1 NOM
283 SOM n FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave 4 Uros 12 (Pennut) Reiter Helene EX1 BIV NOM
284 SOM n FI*Vulpes Blood & Fire 4 Uros 12 (Pennut) Reiter Helene EX2
285 SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues 4 Uros 17 (Veteraani) van Grebst Leslie 4
285 SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues 4 Uros 2 (SP) Reiter Helene KM
286 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 17 (Veteraani) van Grebst Leslie 1 NOM
286 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Reiter Helene KM
287 SOM n FI*Amajan Maffeo Macario 4 Uros 4 (GIP) Reiter Helene EX1 CAPS
288 SOM n FI*SunnyPace Forsythia 4 Naaras 4 (GIP) Reiter Helene EX1 CAPS
289 SOM n FI*Amajan Hafta Hilaria 4 Naaras 6 (IP) Reiter Helene EX1 CAGPIB BIV NOM
290 SOM a FI*Foxkiss Daphnia mirabilis 4 Naaras 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS
291 SOM a FI*Foxkiss Charina trivirgata 4 Naaras 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José Abs
292 SOM o FI*Amajan Norton Norberto 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
292 SOM o FI*Amajan Norton Norberto 4 Uros 1 (SC) Cinque Francesco KM BIV
293 SOM o FI*SunnyPace Galega 4 Uros 3 (GIC) Cinque Francesco EX1 CACS
294 SOM o FI*Amajan Pon Preziosa 4 Naaras 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
295 SOM o FI*Amajan Remo Remberto 4 Uros 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1
296 SOM o FI*SunnyPace Juglans 4 Uros 10 (KAS) Cinque Francesco EX1 CAP
297 SOM os Njal Waldo's Sweet Lullaby 4 Uros 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
298 SPH II / SPH n 09 FI*Eipril Rosalie 4 Naaras 5 (IC) Cinque Francesco EX1 CAGCIB
299 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Xanthus 4 Uros 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
300 SPH III / SPH g 21 FI*EEC's Great Sensation 4 Naaras 10 (KAS) Cinque Francesco EX1 CAP
301 SPH IV / SPH f 01 62 Newans Melissa 4 Naaras 5 (IC) Cinque Francesco EX1 CAGCIB NOM
302 SPH IV / SPH f 02 64 FI*Evilurbastet Miranda 4 Naaras 4 (GIP) Cinque Francesco EX1 CAPS NOM BIS
303 SPH V / SPH d 03 32 Av Ljusalfheim Zephyr 4 Uros 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB
304 SPH V / SPH n 03 33 FI*Hebblas Xaviera 4 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
305 HCL Henrik Torbjörn af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Moroni Sara 1 NOM
306 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) van Grebst Leslie 1 NOM BIS
306 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Cinque Francesco 1 NOM BIS
307 HCS Sissi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Martinez Vizcaino Juan José 1 NOM BIS
308 HCS Ninja Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) van Grebst Leslie 2
308 HCS Ninja Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Martinez Vizcaino Juan José 2
309 HCS Osmo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 2
310 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne Abs
311 HCS Vesku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 1 NOM
312 SBI c Rockabilly Rose v.Meingold 1 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
313 ABY o Elanaria von Kalimdor*CH 4 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 BIV NOM
314 SRS IX / SRS w 62 FI*Hämynhäivän Kallekolli 3 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
315 NFO V / NFO d 24 FI*Mourulan Angels Fall First 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
316 OSH a 25 FI*LoudMeow Midnight Sun 4 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
336 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Cinque Francesco ABY n, ABY os, CRX III, DRX IX, DRX VII, OLH a, OSH b 24, SIA a, SIA j, SIA n 03, SOM o, SOM os, SPH II, SPH III, SPH IV, HCL 32
Jones Steven L. BEN n 24, BEN n 24 32, BSH a, BSH e, BUR h, CYM 51-52, EUR f 23, EUR f 24, KOR, OCI b 24, OCI o 24, SRS IX, VET 1, VET 3 31
Lindelöf Sirpa ACL VI, ACS V, MCO V, NEM I, NEM II, NFO I, NFO II, NFO III, NFO VIII, SIB VII, SIB VIII 33
Martinez Vizcaino Juan José BEN n 22, BSH f, BSH g, BSH n, BSH ns 11, BUR b, BUR n, CHA, EUR d 24, EUR g 24, KBL I, MAU ns, OCI bs 24, OCI c 24, OCI n 24, BAL c, BAL e 03, OSH a 25, OSH c 24, SIA c, SOM a, HCS 31
Mastrangelo Donatella ABY o, ABY p, BAL c 21, BAL o 21, BAL w 67, CRX I, CRX II, CRX IV, DSP V, OLH n 25, OLH r 03, OSH b 03 22, OSH b 22, OSH f, OSH n 24, PEB II, RUS, SIA f, SIA n, SPH V 34
Moroni Sara MCO III, MCO IX, MCO VI, NFO IV, NFO IX, SIB IV, SIB VI, HCL 36
Reijers Eric EUR a (13a), EXO f 03 22, EXO n, EXO n 03 24, EXO n 22, EXO n 24, PER a 21 33, PER es 02 62, PER f 02 21 62, PER n, PER n 03, RAG a 03, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG g 03, RAG n, RAG n 04 21, SBI a, SBI a 21, SBI b, SBI b 21, SBI c, SBI f 21, SBI j, TUV f 61-63 35
Reiter Helene ABY a, BAL a 21, CRX V, DRX I, DRX IV, OLH h 03 24, OLH n, OLH o 24, OSH b 03, OSH p 25, SOM n 33
van Grebst Leslie EXO g 03 23, PER a 22, PER g 03, RAG a, RAG e 04, RAG n 04, SBI d 21, SBI e, SBI e 21, SBI f, SBI n, SBI n 21, VET 2, VET 4, VET Kotikissat 30
Wikström Bjarne MCO I, MCO II, MCO IV, MCO VII, MCO VIII, NFO V, NFO VI, SIB II, SIB III, HCS 37
10 tuomaria.