Omakissa
SUROK 157. Kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 14.7.2018 Loppuu 14.7.2018
Ilmoittautuminen alkaa 22.3.2018 Ilmoittautuminen loppuu 12.6.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 30.6.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 450  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Kerava
Toimihenkilöt Eeva Lindblom (näyttelysihteeri) p. 050-346 6746, show@surok.fi
Paula Puotiniemi (näyttelypäällikkö) p. 0400 431655, hakkitoive@surok.fi
Kirsi Ovaskainen (pääassistentti) p. 050 535 1262, assistentit@surok.fi
Outi Vallenius (yhdistyksen pj) p. 045 1382336
Anne Nevala (sihteeri) p. 050 469 0960
Sari Sinkko (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi
Leena Nuolimäki (hyvinvointivastaava)
Lisätietoja Viimeinen rokotuspäivä näyttelyyn on 29.6.2018

Kutsu

EARLY BIRD HINTA 23.3.-14.4.
SUROK jäsen 34€, muut 36€


Leimakortit lähetetään välittömästi ilmoittautumisen jälkeen osoitteella: Eeva Lindblom, Kantohaka 4 H 31, 02410 KIRKKONUMMI

Maksamattomat tai kesken-tilaan jätetyt ilmoittautumiset poistetaan ilman erillistä ilmoitusta, kun kissamäärä tulee täyteen tai ilmoittautuminen päättyy.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 93 92 0 0 1
2 143 135 4 0 4
3 132 129 1 0 2
4 136 133 2 0 1
Kotikissat 10 10 0 0 0
Yhteensä 514 499 7 0 8

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI*Elrikan Immanuel 1 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
2 EXO n Kisuicat's Part-Of-Me 1 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
3 EXO n My-Champagne Iron Maiden 1 Naaras 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
4 EXO f FI*Cherish's Raspberry 1 Naaras 11 (Nuoret) Báliková Katarina EX1
5 EXO n 22 FI*AzuLejo's BraveHeart 1 Uros 5 (IC) Báliková Katarina EX1 CAGCIB NOM BIS
6 EXO n 22 EE*Bromios my HurVur 1 Uros 12 (Pennut) Báliková Katarina EX1 NOM BIS
7 EXO n 22 FI*AzuLejo's Swanheart 1 Naaras 10 (KAS) Báliková Katarina EX1 CAP
8 EXO n 24 FI*Aamukasteen Ester Estelar 1 Naaras 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
9 EXO n 24 FI*Cherish's Nacho 1 Uros 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
10 EXO f 24 FI*Aamukasteen Cosmic Girl 1 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
11 EXO n 03 24 FI*Jewelstory Tonight Star 1 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
12 EXO f 03 22 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo 1 Naaras 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB NOM
13 EXO f 03 24 FI*Elrikan Ilona 1 Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
14 EXO g 03 23 FI*Whispers Oxana 1 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC NOM BIS
15 EXO d 21 33 Ayser's Genius 1 Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB NOM
16 EXO f 21 33 Ayser's You Against You 1 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
17 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
17 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB NOM
18 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 17 (Veteraani) Krogh Minna 1 NOM BIS
18 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM
19 PER f FI*Timanfaya Endless Love 1 Naaras 12 (Pennut) Báliková Katarina EX1
20 PER f Sumava's Amanda 1 Naaras 2 (SP) Báliková Katarina KM NOM
21 PER ns FI*Timanfaya The Power Of Love 1 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM
22 PER n 22 FI*AzuLejo's Heartbreaker 1 Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS NOM BIS
23 PER ds 11 FI*Timanfaya Heart And Soul 1 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
24 PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Captain Nemo 1 Uros 17 (Veteraani) Krogh Minna 2
24 PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Captain Nemo 1 Uros 2 (SP) Báliková Katarina KM NOM
25 PER n 02 62 Toy Tricksy Zorro 1 Uros 17 (Veteraani) Krogh Minna Arvosteltu
25 PER n 02 62 Toy Tricksy Zorro 1 Uros 1 (SC) Edström Michael KM
26 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 2 (SP) Báliková Katarina KM
27 PER g 03 FI*Celestial's Goût de Diamants 1 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael Abs
28 PER g 03 FI*Jewelstory Heartbreaker 1 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM
29 PER n 01 21 62 FI*Dirlandan HanoiRocks 1 Naaras 4 (GIP) Wikström Bjarne Abs
30 PER a 02 21 62 FI*Elrikan Iden 1 Uros 9 (Avoin) Báliková Katarina EX1 CAC
31 PER e 01 62 S*Coolgrime's #Trilla 1 Naaras 7 (CH) Báliková Katarina EX1 CACIB
32 PER a 21 33 Ayser's Rocky Balboa 1 Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
33 RAG n Gayaneh Oscillatoria oblivia 1 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 No Cert
34 RAG n FI*Snowrag Tinky Winky 1 Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
35 RAG n Gayaneh Ideo Iuxta 1 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
36 RAG a Wendisangels Blue Willie 1 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
37 RAG a FI*Barfait's Alfie 1 Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM
38 RAG a FI*MistyNight Edward 1 Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne Abs
39 RAG c Mokotuvan Nutukka Utuinen 1 Uros 9 (Avoin) Báliková Katarina EX1 CAC
40 RAG e FI*Dollyblues Waitin' On A Sunny Day 1 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
41 RAG g FI*Collicatin Mexican Misty Mindy 1 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 NOM
42 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star 1 Uros 1 (SC) Báliková Katarina KM
43 RAG n 04 FI*Birrimirrin Ragit Romneya 1 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
44 RAG n 04 George Azure Eyes*PL 1 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
45 RAG n 04 FI*AijaiCats Promising Pele 1 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
46 RAG a 03 FI*Dollyblues I Can Break Your Heart 1 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
47 RAG a 03 FI*Snowrag Jungle Love 1 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
48 RAG a 04 PL*Ragissa Winnetou 1 Uros 9 (Avoin) Báliková Katarina EX1 CAC
49 RAG a 04 FI*Snowrag Jungle Fever 1 Naaras 9 (Avoin) Báliková Katarina EX1 CAC
50 RAG a 04 FI*Celestial's La Primo de Pancho 1 Uros 11 (Nuoret) Báliková Katarina EX1 BIV NOM BIS
51 RAG a 04 FI*RoyalRose's Bertha 1 Naaras 12 (Pennut) Báliková Katarina EX1
52 RAG a 04 FI*Riverknee Milord Waldemar 1 Uros 4 (GIP) Báliková Katarina EX1 CAPS
53 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom 1 Naaras 4 (GIP) Báliková Katarina EX1 CAPS
54 RAG a 04 Gayaneh Juno Primas 1 Naaras 10 (KAS) Báliková Katarina EX1 CAP BIV
55 RAG d 04 FI*Sunrunner's Jannon Jarlath 1 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
56 RAG g 04 FI*Dollyblues Dream Baby Dream 1 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
57 RAG n 04 21 S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
57 RAG n 04 21 S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh 1 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB BIV
58 RAG n 04 21 Gayaneh Notholca noster 1 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
59 RAG n 04 21 Gayaneh Navicula nix 1 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
60 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 1 Naaras 17 (Veteraani) Krogh Minna Arvosteltu
60 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 1 Naaras 1 (SC) Báliková Katarina KM NOM
61 SBI n EST*Audrey Herencia 1 Naaras 17 (Veteraani) Krogh Minna 2
61 SBI n EST*Audrey Herencia 1 Naaras 2 (SP) Báliková Katarina KM
62 SBI a Nova 1 Naaras 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
63 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
64 SBI b FI*Mithrandilin Elwing 1 Naaras 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
65 SBI g FI*Annmark Gaiane 1 Naaras 10 (KAS) Báliková Katarina EX1 CAP
66 SBI n 21 FIN*Mion Piona 1 Naaras 17 (Veteraani) Krogh Minna 1 NOM
66 SBI n 21 FIN*Mion Piona 1 Naaras 2 (SP) Edström Michael KM
67 SBI n 21 FIN*JoJon Usambara 1 Naaras 17 (Veteraani) Krogh Minna 3
67 SBI n 21 FIN*JoJon Usambara 1 Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
68 SBI a 21 Demian Günther 1 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
69 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 2 (SP) Báliková Katarina KM
70 SBI d 21 FI*JoJon Shan Liang 1 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
71 SBI d 21 FIN*JoJon Wanzheng 1 Naaras 17 (Veteraani) Krogh Minna 4
71 SBI d 21 FIN*JoJon Wanzheng 1 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
72 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin 1 Uros 17 (Veteraani) Krogh Minna 4
72 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin 1 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
73 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Valier's Gadiela 1 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne Abs
74 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin 1 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
75 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 1 Uros 17 (Veteraani) Krogh Minna 3
75 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 1 Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM NOM
76 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Kuukissan Afacan Alev 1 Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
77 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI*Bastetin Alaattin 1 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne Abs
78 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay 1 Naaras 2 (SP) Edström Michael KM NOM BIS
79 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI*Semiramisin Ak Orkide 1 Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
80 TUV g 61-63 / TUV g 61 Avyonah Blueberry 1 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 No Cert
81 ACL VI / ACL g 09 24 FIN*Trollin Pinky 2 Naaras 17 (Veteraani) Báliková Katarina 2
81 ACL VI / ACL g 09 24 FIN*Trollin Pinky 2 Naaras 4 (GIP) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAPS
82 ACL XI / ACL f 03 21 33 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen 2 Naaras 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB NOM
83 ACS III / ACS n 22 FI*Siriuksen TritonCurl 2 Uros 5 (IC) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAGCIB NOM
84 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 2 (SP) Sierra Bernal Miquel Angel KM
85 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl 2 Naaras 3 (GIC) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CACS NOM
86 MCO I / MCO a FI*Krysos BigMac 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
87 MCO I / MCO a FI*Mainehaan Olivia 2 Naaras 6 (IP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGPIB
88 MCO II / MCO a 03 FI*Chamberlain Keep On Rocking 2 Uros 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
89 MCO II / MCO a 02 62 FI*Mostlycats Elfman Strauss 2 Uros 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
90 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Lock, Shock & Barrel 2 Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie Abs
91 MCO III / MCO n 24 Omkara Pack the Hat 2 Uros 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB BIV
92 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Forever Diamond 2 Naaras 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
93 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Let There Be Rock 2 Uros 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
94 MCO III / MCO n 22 FI*Mahtitassun JumpraHuiti! 2 Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
95 MCO III / MCO n 25 S*Moon Kewa's Willy Wonka 2 Uros 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
96 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Misty Mae 2 Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
97 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox 2 Uros 2 (SP) Westerlund Marie KM BIV NOM BIS
98 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 17 (Veteraani) Báliková Katarina 1 NOM
98 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 4 (GIP) Westerlund Marie EX1 CAPS
99 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Little Sky 2 Uros 10 (KAS) Westerlund Marie EX2
100 MCO III / MCO n 22 FI*Vuorensinen Alder 2 Uros 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP
101 MCO IV / MCO n 09 22 DK Red Line's Zorba 2 Uros 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
102 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Escape's Little Cedric 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC BIV NOM
103 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Leader Of Them All 2 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
104 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull 2 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX3
105 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Mahtitassun Jumaleissön 2 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX4
106 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Marskin Mission Impossible 2 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro MCO ns 09 22
106 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Marskin Mission Impossible 2 Uros 13c (Määrittely) Báliková Katarina MCO n 09 22
107 MCO IV / MCO n 09 22 Shakespeare in love Estate Pearls*RU 2 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX2
108 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Ghost Of Wind 2 Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP NOM
109 MCO V / MCO e 22 FI*Mostlycats Mr Milky Way 2 Uros 3 (GIC) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CACS BIV
110 MCO V / MCO d 22 Roy Estate Pearls*RU 2 Uros 5 (IC) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAGCIB
111 MCO V / MCO d S*Moon Kewa's Little John 2 Uros 5 (IC) Sierra Bernal Miquel Angel EX2
112 MCO V / MCO f 22 FI*Globel's Koh-i-noor Jewel Safir Tiffany 2 Naaras 7 (CH) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CACIB
113 MCO V / MCO f 22 FI*Globel's Koh-i-noor Pink Diamond Lola 2 Naaras 9 (Avoin) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAC
114 MCO V / MCO f 22 FI*A'Dreams MC Artemiy 2 Uros 11 (Nuoret) Sierra Bernal Miquel Angel EX1
115 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Rotcat Urwic 2 Uros 11 (Nuoret) Sierra Bernal Miquel Angel EX1
116 MCO V / MCO f FI*Rotcat Unia 2 Naaras 11 (Nuoret) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 BIV
117 MCO V / MCO f 22 SE*KobbaCat's Fancy face 2 Naaras 11 (Nuoret) Sierra Bernal Miquel Angel EX2
118 MCO V / MCO e 23 FI*SolarWind's Hebe 2 Naaras 12 (Pennut) Sierra Bernal Miquel Angel EX1
119 MCO V / MCO d 22 SE*KobbaCat's Dingel 2 Naaras 8 (PR) Sierra Bernal Miquel Angel Abs
120 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Chamberlain Double Trouble 2 Uros 5 (IC) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAGCIB BIV
121 MCO VI / MCO f 03 25 FI*Stout-hearted Zehra 2 Naaras 5 (IC) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAGCIB
122 MCO VI / MCO e 02 21 62 FI*Mostlycats Twinkie 2 Uros 7 (CH) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CACIB
123 MCO VI / MCO g 03 FI*Chamberlain Key to My Heart 2 Naaras 9 (Avoin) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAC
124 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Krysos Dione 2 Naaras 11 (Nuoret) Sierra Bernal Miquel Angel EX1
125 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Mostlycats Lucy Heartfilia 2 Naaras 12 (Pennut) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 BIV
126 MCO VI / MCO f 09 23 FI*Stout-hearted Tazmin 2 Naaras 6 (IP) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAGPIB NOM BIS
127 MCO VI / MCO d 09 22 Makarena Perfect Basteta*LT 2 Naaras 8 (PR) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAPIB
128 MCO VI / MCO d 01 21 62 SE*Box Buster'z Krickidoll Of U.Mystic 2 Uros 8 (PR) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAPIB BIV NOM
129 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Marskin Love Happens 2 Naaras 13c (Määrittely) Báliková Katarina MCO d 09
130 MCO VII / MCO ds 22 FI*Mostlycats You Are My Life 2 Uros 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS
131 MCO VII / MCO es 24 FI*Chamberlain Arctic Love 2 Naaras 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS BIV
132 MCO VII / MCO ns 22 FI*Mahtitassun GäryGävi 2 Uros 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
133 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Montana Sky 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
134 MCO VII / MCO ns 22 FI*Pinewoods Cannonball 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX2
135 MCO VII / MCO ds 22 FI*Pinewoods Child of Vision 2 Naaras 13c (Määrittely) Báliková Katarina MCO ds 22
135 MCO VII / MCO ds 22 FI*Pinewoods Child of Vision 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX2
136 MCO VII / MCO fs FI*Pinewoods Dizzy Miss Lizzy 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV NOM
136 MCO VII / MCO fs FI*Pinewoods Dizzy Miss Lizzy 2 Naaras 13c (Määrittely) Báliková Katarina MCO fs
137 MCO VII / MCO as 24 SE*WildTail's Maddox Of Helix 2 Uros 8 (PR) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPIB
138 MCO VIII / MCO ns 03 Fayola Xenon 2 Uros 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX2
139 MCO VIII / MCO ds 09 22 Orange Triumph Olimpian*RU 2 Uros 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1 BIV NOM BIS
139 MCO VIII / MCO ds 09 25 Orange Triumph Olimpian*RU 2 Uros 13c (Määrittely) Báliková Katarina MCO ds 09 22
140 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Chamberlain Never Stop Dreaming 2 Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
141 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Pinewoods Be My Christmas Miracle 2 Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX2
142 MCO VI / MCO g 09 FI*SolarWind's Hestia 2 Naaras 12 (Pennut) Sierra Bernal Miquel Angel EX2
142 MCO VIII / MCO gs 09 FI*SolarWind's Hestia 2 Naaras 13c (Määrittely) Báliková Katarina MCO g 09
143 MCO VIII / MCO fs 03 FI*SolarWind's Nyks 2 Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX3
144 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI*Mahtitassun D*Tipu 2 Naaras 4 (GIP) Westerlund Marie EX2
145 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Mostlycats Wellamo 2 Naaras 4 (GIP) Westerlund Marie EX1 CAPS
146 MCO IX / MCO w 63 FI*Rotcat Tomboy Of Finland 2 Naaras 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
147 NEM I / NEM d Samoel Erra Cherubino*PL 2 Uros 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS BIV
148 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Finlandia 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
149 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Fiona 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
150 NEM I / NEM n 21 Falco z Kociego Domu*PL 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
151 NEM II / NEM a 09 21 Charinitha Perelka*PL 2 Naaras 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
152 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Elite Queen 2 Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
153 NEM II / NEM n 03 21 Imageblaze Eunice 2 Uros 8 (PR) Westerlund Marie EX1 CAPIB
154 NFO I / NFO n FI*Karvanaaman Nefernefernefer 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
155 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Ghibaudo Alessandro KM BIV NOM BIS
156 NFO II / NFO n 09 FI*InukChuck's Pepleri 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX2
157 NFO II / NFO n 09 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
158 NFO III / NFO n 24 FI*RockyHill's ZuberiSimba 2 Uros 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
159 NFO III / NFO n 24 FI*Nalle-Puhin Bohemian Rhapsody 2 Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
160 NFO III / NFO a 24 FI*Hopeahännän Metsänneito 2 Naaras 6 (IP) Westerlund Marie EX1 CAGPIB NOM
161 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI*RockyHill's FloYahto 2 Uros 3 (GIC) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CACS BIV
162 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Tenho 2 Uros 5 (IC) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAGCIB
163 NFO IV / NFO n 09 22 FI*GoldenFurry's Champion Charolais 2 Naaras 7 (CH) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CACIB
164 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Nalle-Puhin Ahti 2 Uros 11 (Nuoret) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 NOM
165 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Rosina 2 Naaras 11 (Nuoret) Sierra Bernal Miquel Angel Abs
166 NFO IV / NFO n 09 22 FI*GoldenFurry's Maroon Maize 2 Uros 12 (Pennut) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 BIV NOM
167 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI*RockyHill's Haiwee 2 Naaras 12 (Pennut) Sierra Bernal Miquel Angel EX1
168 NFO IV / NFO n 09 22 FIN*Karvanaaman Brima 2 Uros 2 (SP) Sierra Bernal Miquel Angel KM
169 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 6 (IP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGPIB
170 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 1 (SC) Ghibaudo Alessandro KM BIV
171 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Carwalions Chinook 2 Uros 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
172 NFO VI / NFO f 09 22 SE*RazerCat'z Brumme-Lisa 2 Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
173 NFO VI / NFO d 09 24 S*Miss Mikkus' Popeye 2 Uros 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB
174 NFO VI / NFO g 09 23 Delicja Adsum*PL 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV NOM
175 NFO VI / NFO d 03 FI*Haaveeni Balder 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
176 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Haaveeni Freija 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
177 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Debals Janette 2 Naaras 8 (PR) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPIB
178 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Volga 2 Naaras 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
179 NFO VII / NFO ns 23 S*Puzzlebitens Cuba Libre 2 Uros 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS
180 NFO VII / NFO ds 24 SE*Prana's Goldfinger 2 Uros 12 (Pennut) Westerlund Marie Abs
181 NFO VIII / NFO ds 09 23 SE*Gryttjens Cochise 2 Uros 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB
182 NFO VIII / NFO ns 09 22 SE*Gryttjens Zacapa 2 Uros 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX2
183 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Nicolas 2 Uros 5 (IC) Sierra Bernal Miquel Angel Abs
184 NFO IX / NFO w 63 FI*Neige-Cristal's Tiffanie 2 Naaras 6 (IP) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAGPIB
185 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 17 (Veteraani) Báliková Katarina 1 NOM BIS
185 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 10 (KAS) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAP
186 SIB II / SIB n 09 FI*Catillus Magellan 2 Naaras 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS
187 SIB II / SIB n 09 FI*Catillus Nightfall Quiche 2 Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
188 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan 2 Uros 1 (SC) Westerlund Marie KM BIV NOM BIS
189 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 17 (Veteraani) Báliková Katarina 2
189 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 1 (SC) Westerlund Marie KM
190 SIB III / SIB ny 24 Lucas Sibaris*RU 2 Uros 1 (SC) Westerlund Marie KM
191 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Chaleb 2 Uros 13c (Määrittely) Báliková Katarina SIB ny 22
191 SIB III / SIB ny 22 FI*Amurin Chaleb 2 Uros 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 No Cert
192 SIB III / SIB n 24 FI*Taigatassun Menninkäinen 2 Uros 9 (Avoin) Westerlund Marie EX2
193 SIB III / SIB n 24 Glaucos White Witch, CZ 2 Uros 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
194 SIB III / SIB n 24 FI*Amurin Naftali 2 Uros 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1 NOM BIS
194 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Amurin Naftali 2 Uros 13c (Määrittely) Báliková Katarina SIB n 24
195 SIB VI / SIB f 09 22 FI*Balladin Buffy 2 Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
196 SIB VI / SIB d 09 23 FIN*Magnificat Delizia 2 Naaras 2 (SP) Westerlund Marie KM
197 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zerahiah 2 Uros 4 (GIP) Westerlund Marie EX1 CAPS
198 SIB VII / SIB ns FI*Cherrytail's Continental 2 Uros 5 (IC) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAGCIB
199 SIB VII / SIB fs 24 FI*ArcticWilds Layale 2 Naaras 10 (KAS) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAP
200 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Bmy-Moumou Midnight Melba 2 Naaras 12 (Pennut) Sierra Bernal Miquel Angel EX1
201 TUA III / TUA ny 24 FI*Tangerine's Cheyenne 2 Naaras 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS
202 TUA VII / TUA ns 24 FI*Tangerine's Felicity 2 Naaras 9 (Avoin) Sierra Bernal Miquel Angel Abs
203 TUA IX / TUA w 61 FI*Felesin Polli 2 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
204 BEN n 22 FI*Heillandi Dragonite 3 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
205 BEN n 22 S*KungsgardenCats Tigger 3 Uros 2 (SP) Wilczek Anna KM
206 BEN n 24 S*KungsgardenCats Darlings Romeo 3 Uros 8 (PR) Urban Martin EX1 CAPIB IP
207 BEN n 24 Arindi Cats Dottie 3 Naaras 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
208 BEN n 24 FI*Bengabling Bandito 3 Uros 11 (Nuoret) Urban Martin EX3
209 BEN n 24 FI*Heillandi Arcanine 3 Uros 11 (Nuoret) Urban Martin EX1
210 BEN n 24 FI*Heillandi Mew 3 Uros 11 (Nuoret) Urban Martin EX2
211 BEN n 24 FI*Hopeahännän Anna Glitter 3 Naaras 11 (Nuoret) Urban Martin EX2
212 BEN n 24 FI*PurrGold Independent Ilia 3 Naaras 11 (Nuoret) Urban Martin EX1 BIV NOM BIS
213 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure 3 Uros 2 (SP) Urban Martin KM BIV
214 BEN n 24 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT 3 Uros 6 (IP) Urban Martin EX1 CAGPIB
215 BEN n 22 31 FI*Hiesun Ocean Poem 3 Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM
216 BEN n 22 32 FI*Leokatin Nietos 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
216 BEN n 22 32 FI*Leokatin Nietos 3 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
217 BEN n 24 32 S*Leopardettes Geronimo 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
218 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 17 (Veteraani) Reijers Eric 1 NOM
218 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM NOM
219 BLH n Dusado's Marc-Marie 3 Uros 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
220 BLH n FI*Treselle's Espresso 3 Uros 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
221 BLH b Dusado's O'Malley 3 Uros 4 (GIP) Urban Martin EX1 CAPS
222 BLH f 03 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda 3 Naaras 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
223 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto 3 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
224 BML I / BML ns 11 31 Jewels Choice Silver Ice 3 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB NOM
225 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiina 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC BIV
226 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Severi 3 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
227 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Sannikka 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
228 BSH n FI*Ruusutarhan Primo 3 Uros 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
229 BSH n FI*Feronian Gaia 3 Uros 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
230 BSH a FI*Ruusutarhan Tilde 3 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 NOM
231 BSH b FI*NougatNibbles Big Schoko 3 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
232 BSH b FI*Saranellan Joliet 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
233 BSH c FI*Ruusutarhan Soma Lilla 3 Naaras 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
234 BSH e FI*Ruusutarhan Tesoro 3 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
235 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Reijers Eric 2
235 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 4 (GIP) Urban Martin EX1 CAPS NOM BIS
236 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile 3 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
237 BSH j FI*SpecialOrder's Lilac Haze 3 Naaras 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
238 BSH p FI*Gimmie's Magnanimous 3 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
239 BSH p FI*SpecialOrder's Saturn 3 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX2
240 BSH d 24 FI*Coventry's Vernon 3 Uros 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
241 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Knockout 3 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
242 BSH ns 22 64 FI*Englishfellows Boris 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
243 BUR n FI*Ninelli's Dali's Design 3 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
244 BUR n FI*Oliivian Charlie Brown 3 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir Abs
245 BUR a FI*Seirene Amazonia 3 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
246 BUR b FI*Ninelli's Artorias 3 Uros 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
247 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 4 (GIP) Urban Martin EX1 CAPS NOM
248 BUR c FI*Ninelli's Öökuninganna 3 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
249 BUR d FI*Hovikissan Flame 3 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX2
250 BUR d FI*Karvanverran Pakkasherra 3 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
251 BUR d FI*Celsiana Suopursu 3 Uros 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
252 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP NOM
253 BUR e FI*Crossroads Love Actually 3 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
254 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth 3 Naaras 1 (SC) Wilczek Anna KM NOM BIS
255 BUR f FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika 3 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
256 BUR g FI*Karvanverran Ifigeneia 3 Naaras 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
257 BUR h FI*Crossroads Briannah 3 Naaras 12 (Pennut) Urban Martin EX1
258 BUR h FI*Enjoy Dandelion 3 Naaras 10 (KAS) Urban Martin EX1 CAP
259 EUR n FI*RuusuLinnan Cool G. 3 Uros 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
260 EUR g FI*Pinkkitassun Louise 3 Naaras 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
261 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Selma Taateli 3 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
262 EUR n 23 FI*RuusuLinnan Candy Cane 3 Naaras 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
263 EUR n 23 FI*Ellimellin Mozart Amadeus 3 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
264 EUR a 23 FI*Himmelintähden Ellinoora 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
265 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric 1 NOM BIS
265 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM BIS
266 EUR d 22 Silkkiturkin Samettikukka 3 Naaras 5 (IC) Urban Martin EX1 CAGCIB
267 EUR d 22 Silkkiturkin Tiitiäinen 3 Naaras 11 (Nuoret) Urban Martin EX1
268 EUR d 23 FI*Ellimellin Cici 3 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
269 EUR d 24 FI*Pinkkitassun Dionysos 3 Uros 6 (IP) Urban Martin EX1 CAGPIB
270 EUR e 23 FI*Himmelintähden Elastinen 3 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
271 EUR e 23 FI*Pinkkitassun Kristiina 3 Naaras 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
272 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette 3 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir Abs
273 EUR f 23 FI*Pinkkitassun Ofelia 3 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
274 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS NOM
275 EUR g 22 FI*Pinkkitassun Gertrude 3 Naaras 10 (KAS) Urban Martin EX1 No Cert
276 EUR as 23 FI*Himmelintähden Ainoo Penni 3 Naaras 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
277 EUR as 23 FI*Kuukissan Erendis 3 Naaras 11 (Nuoret) Urban Martin EX1
278 EUR as 23 EE*Blueberry Wildstar 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
278 EUR as 23 EE*Blueberry Wildstar 3 Uros 8 (PR) Urban Martin EX1 CAPIB
279 EUR as 23 FI*Kiipun Shadow of the Wind 3 Naaras 10 (KAS) Urban Martin EX1 CAP
280 EUR es 24 FI*Himmelintähden Et 3 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
281 EUR fs 23 FI*Pinkkitassun Olga 3 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna DISQ AGR.
282 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon 3 Uros 1 (SC) Urban Martin KM
283 KBL I / KBL n 22 SE*Kot-à-Kuril Kassanova 3 Uros 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
284 KOR FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin 3 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM
285 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM BIV
286 KOR FI*Kattihovin Chiisai Kisu 3 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
287 KOR FI*Qurokon Alina Luuk 3 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
288 KOR FI*Tatsutan Ariel Ava-Tamsaka 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM
289 KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
290 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide 3 Uros 1 (SC) Wilczek Anna KM NOM
291 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus 3 Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric 2
292 MAU n 24 FI*Chai-lai Pili Psusennes 3 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
293 MAU ns 24 FI*Chai-lai Zira Zamila 3 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
294 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 1 (SC) Urban Martin KM NOM BIS
295 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric 3
295 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Urban Martin KM
296 OCI n 24 FI*Moosegrove Hope 3 Naaras 3 (GIC) Urban Martin EX1 CACS BIV NOM
297 OCI n 24 FI*Amare-Cattus Don Duudson 3 Uros 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
298 OCI n 24 FI*Moosegrove Omar 3 Uros 11 (Nuoret) Urban Martin EX1
299 OCI n 24 FI*Uniikki Pellonpekko 3 Uros 11 (Nuoret) Urban Martin EX2
300 OCI n 24 FI*Uniikki Kuuterneito 3 Naaras 11 (Nuoret) Urban Martin EX1 BIV
301 OCI n 24 FI*WiliWilla Lonely Rider 3 Uros 12 (Pennut) Urban Martin EX1 BIV NOM BIS
302 OCI n 24 Zayenah Kangaroo Paws 3 Uros 12 (Pennut) Urban Martin EX2
303 OCI n 24 FI*Northalla Valkyrie 3 Naaras 12 (Pennut) Urban Martin EX1
304 OCI n 24 FI*Martinic Wings of the Storm 3 Uros 10 (KAS) Urban Martin EX1 CAP
305 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM BIV NOM
306 OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle 3 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM
307 OCI b 24 FI*WiliWilla Orange Tip 3 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
308 OCI b 24 S*John-Johns Tahir Elci 3 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
309 OCI b 24 Padmé de OciSpot 3 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
310 OCI b 24 FI*WiliWilla Lady Kit Kat 3 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM
311 OCI b 24 FI*WiliWilla Merton Charm 3 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
312 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 4 (GIP) Urban Martin EX1 CAPS
313 OCI o 24 Dragon Amagitsune*RU 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
313 OCI o 24 Dragon Amagitsune*RU 3 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS BIV
314 OCI o 24 FI*Martinic Pride and Joy 3 Naaras 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
315 OCI o 24 FI*Northalla Red Explorer 3 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 NOM
316 OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
316 OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus 3 Uros 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB BIV
317 OCI o 24 FI*WiliWilla Tweedlee Dee 3 Naaras 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
318 OCI o 24 FI*Topspot Before Midnight 3 Naaras 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
319 OCI ns 24 FI*Somalinnan Iris 3 Naaras 5 (IC) Urban Martin EX1 CAGCIB
320 OCI bs 24 FI*Punakuun Doris 3 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
321 OCI os 24 FI*Punakuun Dumle 3 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir Abs
322 OCI os 24 FI*Northalla Runemaster 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
323 SRL II / SRL a 03 Katrin's Curly Onix Blue 3 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
324 SRL III / SRL d 22 FlodoCats Alejandro 3 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
325 ABY n FI*Link Mwana Wa Baba Yake 4 Uros 1 (SC) Cinque Francesco KM
326 ABY n FI*Laire Maer Gelir 4 Uros 3 (GIC) Cinque Francesco EX1 CACS
327 ABY n FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! 4 Naaras 3 (GIC) Cinque Francesco EX1 CACS
328 ABY n Cellani Sieno UkassaKinté 4 Uros 7 (CH) Cinque Francesco EX1 CACIB BIV NOM
329 ABY n FI*Amajan Miura Mainarda 4 Naaras 7 (CH) Cinque Francesco Abs
330 ABY n Heru's Alchimie 4 Uros 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1
331 ABY n FI*Lovedevotion Kleopatra 4 Naaras 11 (Nuoret) Cinque Francesco Abs
332 ABY n Taco Villa's Honey Ryder 4 Naaras 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1 NOM
333 ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 4 Uros 2 (SP) Cinque Francesco KM NOM BIS
334 ABY n FI*Laire Vanimar Eleniel 4 Naaras 2 (SP) Cinque Francesco KM BIV NOM
335 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif 4 Naaras 17 (Veteraani) Cinque Francesco Abs
335 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif 4 Naaras 4 (GIP) Cinque Francesco Abs
336 ABY n FI*Amajan Odessa Oronza 4 Naaras 8 (PR) Cinque Francesco EX1 CAPIB
337 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 1 (SC) Krogh Minna Abs
338 ABY a FI*Nebuankhet Nae Laird! 4 Uros 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
339 ABY a FI*Nebuankhet Pastel Goth 4 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC BIV
340 ABY a FI*Lovedevotion Karmen 4 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX2
341 ABY a FI*Neaera's Celeste Velato 4 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
342 ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu 4 Uros 2 (SP) Krogh Minna KM
343 ABY a FI*Lovedevotion Daphne 4 Naaras 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS NOM
344 ABY o FI*Link Kubembeleza Haiba 4 Uros 1 (SC) Reijers Eric KM
345 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 4 Naaras 1 (SC) Reijers Eric KM BIV NOM
346 ABY o FI*Neaera's Iaera Nalani 4 Naaras 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
347 ABY o FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue 4 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC NOM
348 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 2 (SP) Reijers Eric KM NOM
349 BAL c FI*BaliDancer's Caya 4 Naaras 10 (KAS) Sagurski Dietmar EX1 CAP
350 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Mary Read 4 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC BIV
351 CRX I / CRX ns FI*Piupaws Donkey Kong 4 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
352 CRX I / CRX n FI*Piupaws Princess Zelda 4 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
353 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets 4 Naaras 2 (SP) Reijers Eric KM
354 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Anne Bonny 4 Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC NOM
355 CRX II / CRX n 02 62 FI*FunkyJam's Heartbreaker 4 Uros 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX1
356 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 2 (SP) Sagurski Dietmar KM
357 CRX III / CRX f EE*Solaris Planet Vesta 4 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX2
358 CRX III / CRX f LV*Kotinuca Bonneville 4 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1 NOM
359 CRX IV / CRX f 03 FI*Piupaws Gum in My Hair 4 Naaras 7 (CH) Sagurski Dietmar EX1 CACIB
360 CRX IV / CRX d 02 62 FI*Merivirran Bono For U2 4 Uros 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX1
361 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ascalon 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
361 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ascalon 4 Uros 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
362 CRX V / CRX n 23 FI*Piupaws Lara Croft 4 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
363 CRX VIII / CRX n 09 33 FI*Gaala-Star Ivori 4 Uros 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
364 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*FunkyJam's Not like The other girls 4 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
365 CRX IX / CRX w 62 EE*Solaris Planet Quintessa 4 Naaras 7 (CH) Cinque Francesco EX1 CACIB NOM
366 DRX I / DRX n EE*Serengeti Masterpiece 4 Uros 5 (IC) Cinque Francesco EX1 CAGCIB
367 DRX I / DRX n FI*Åbodas Mochi 4 Uros 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
368 DRX I / DRX a FI*Avariel Obi Banoffi 4 Naaras 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
369 DRX I / DRX n EE*X-Paroni Masterpiece 4 Uros 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1 BIV
370 DRX I / DRX a FI*Åbodas Kaya 4 Naaras 6 (IP) Cinque Francesco EX1 CAGPIB
371 DRX I / DRX n FI*Tomorrowland Crazy Carlos 4 Uros 10 (KAS) Cinque Francesco Abs
372 DRX III / DRX f FI*Åbodas Saimi 4 Naaras 7 (CH) Cinque Francesco EX1 CACIB
373 DRX IV / DRX d 03 24 Arseni Sodetan 4 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
374 DRX IV / DRX d 09 23 S*Exaduz Fergus 4 Uros 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB NOM
375 DRX V / DRX ns 25 FI*Mirexin Patrik 4 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
376 DRX VI / DRX n 03 24 SE*Recce Pod Sisu XA-185 4 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 NOM
377 DRX VII / DRX n 21 32 S*Infracat's J James Joyce 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
377 DRX VII / DRX n 21 32 S*Infracat's J James Joyce 4 Uros 7 (CH) Cinque Francesco EX1 CACIB
378 DRX VII / DRX n 21 33 FI*Mirexin Martin 4 Uros 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
379 DRX VII / DRX n 21 32 FI*Åbodas Teebo 4 Uros 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1 BIV
380 DRX VII / DRX n 21 33 FI*Åbodas Wicket 4 Uros 12 (Pennut) Cinque Francesco EX2
381 DRX VII / DRX n 21 32 FI*Åbodas Yedda 4 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
382 DSP III / DSP g 21 Star Tesh Di Tafi 4 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 NOM
383 DSP V / DSP g 09 21 33 FI*DON-tastic Alexandra 4 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
384 OSH n Felinea Magie Noire 4 Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
385 OSH b FI*Vintterin Lenita Miinantytär 4 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
386 OSH b FI*Frostnight's Kiss Of The Vampire 4 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
387 OSH c FI*Frostnight's Charming Devil 4 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
388 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 1 (SC) Krogh Minna KM NOM BIS
389 OSH h FI*Eirenen Shufflin Over 4 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
390 OSH a 25 FI*LoudMeow Here Comes The Sun 4 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 NOM BIS
391 OSH b 22 FI*LeeRaus Taikuri Narsku 4 Uros 15 (Siitos) Sagurski Dietmar
391 OSH b 22 FI*LeeRaus Taikuri Narsku 4 Uros 5 (IC) Sagurski Dietmar EX1 CAGCIB
392 OSH b 24 FI*Vintterin Tenho Sulonpoika 4 Uros 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1
393 OSH b 24 FI*Vintterin Hilma Miinantytär 4 Naaras 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1
394 OSH b 24 FI*Frostnight's Romance With Darkness 4 Naaras 12 (Pennut) Sagurski Dietmar Abs
395 OSH c 24 FI*LoudMeow Magic Moon 4 Naaras 3 (GIC) Reijers Eric Abs
396 OSH d 24 FI*Ori-Katin Crackerjack 4 Uros 10 (KAS) Sagurski Dietmar EX1 CAP
397 OSH ns 24 FI*Millamarin Koodinimi Hidas 4 Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
398 OSH b 03 24 FI*Eirenen Kokomo 4 Uros 7 (CH) Krogh Minna Mitätöity Mitätöity
399 RUS FI*IvanaKallio's Dirlandaa 4 Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
400 RUS Amadeus vom Wolfsee 4 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
401 RUS FI*Hana-Bi Virvatuli 4 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX2
402 RUS FI*Starstruck's Queen of Diamonds 4 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX3
403 RUS FI*Zarin Marlene 4 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC BIV
404 RUS S*Kyanos Helene 4 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
405 RUS FI*Zarin Halla 4 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
406 RUS FI*Albergan Aarnivalkea 4 Naaras 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
407 SIA n FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy 4 Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
408 SIA a FI*Plan-A Mon Dieu 4 Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
409 SIA a FI*Kelmikerhon Iku-Turso 4 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
410 SIA a FI*Selcouth Acacia 4 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 BIV NOM
411 SIA b FI*Kelmikerhon Ilmarinen 4 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
412 SIA b Ralph Sia Alicia, CZ 4 Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP NOM
413 SIA c FI*Plan-A Mr Mighty Bean 4 Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 No Cert
414 SIA h FI*Ori-Katin Sheena Is A Punk Rocker 4 Naaras 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1 NOM BIS
415 SIA o Cailin Van Scalindjo 4 Naaras 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar Abs
416 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 2 (SP) Krogh Minna KM
417 SIA b 21 Lumoexpress Mila 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
417 SIA b 21 Lumoexpress Mila 4 Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
418 SIA c 21 Grazia v. Imporio A 4 Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC
419 SIA n 03 FI*Ori-Katin Big John Duncan 4 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
420 SIA g 03 FI*Naavanutun Neitoneilikka 4 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
421 SIA d 03 Yrttitarhan Voimakas Viima 4 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
421 SIA d 09 21 Yrttitarhan Voimakas Viima 4 Naaras 13c (Määrittely) Krogh Minna SIA d 03
422 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Sagurski Dietmar KM BIV NOM BIS
423 SOM n FI*Kharn-Ka Io 4 Naaras 1 (SC) Sagurski Dietmar KM
424 SOM n FI*Kharn-Ka Xahale Xpress 4 Naaras 5 (IC) Sagurski Dietmar EX1 CAGCIB
425 SOM n FI*Lamadegaan Feel The Magic 4 Naaras 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX1
426 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 17 (Veteraani) Cinque Francesco 1 NOM
426 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 2 (SP) Sagurski Dietmar KM
427 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 17 (Veteraani) Cinque Francesco 1 NOM BIS
427 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Sagurski Dietmar KM NOM BIS
428 SOM o FI*Amajan Norton Norberto 4 Uros 3 (GIC) Sagurski Dietmar EX1 CACS
429 SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 4 Naaras 17 (Veteraani) Cinque Francesco 2
429 SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 4 Naaras 2 (SP) Sagurski Dietmar KM
430 SPH II / SPH n 09 FI*Eipril Rosalie 4 Naaras 5 (IC) Cinque Francesco EX1 CAGCIB
431 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Wibby 4 Naaras 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
432 SPH III / SPH f FI*Hobbitqueen's Nicoletta 4 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
433 SPH III / SPH f FI*Hebblas Viona 4 Naaras 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
434 SPH IV / SPH f 03 FI*Hobbitqueen's Diancie 4 Naaras 5 (IC) Cinque Francesco EX1 CAGCIB
435 SPH IV / SPH f 01 62 Newans Melissa 4 Naaras 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
436 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace 4 Naaras 2 (SP) Cinque Francesco KM
437 SPH IV / SPH e 02 21 62 FI*Hebblas Seldon 4 Uros 6 (IP) Cinque Francesco EX1 CAGPIB
438 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful 4 Naaras 1 (SC) Sagurski Dietmar KM
439 SPH V / SPH n 03 32 FI*Hobbitqueen's Lexi 4 Naaras 7 (CH) Sagurski Dietmar EX1 CACIB BIV
440 SPH V / SPH g 21 31 FI*Tuiscalo's All Hallows´ Eve 4 Naaras 7 (CH) Sagurski Dietmar Abs
441 SPH V / SPH d 03 32 Av Ljusalfheim Zephyr 4 Uros 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC
442 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hobbitqueen's Northern Starburst 4 Uros 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX2
443 SPH V / SPH n 03 33 FI*Hebblas Xaviera 4 Naaras 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX1 NOM
444 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 4 Uros 2 (SP) Sagurski Dietmar KM NOM
445 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 4 Uros 2 (SP) Sagurski Dietmar KM
446 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Sagurski Dietmar KM BIV
447 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Vincent 4 Uros 4 (GIP) Sagurski Dietmar EX1 CAPS
448 HCL Henrik Torbjörn af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Báliková Katarina 1 NOM
449 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Báliková Katarina 2
450 HCS Minni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Edström Michael Abs
451 HCS Sissi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Edström Michael 2
452 HCS Mei Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Edström Michael 1 NOM BIS
453 HCS Ninja Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Wikström Bjarne 1 NOM BIS
453 HCS Ninja Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Edström Michael 4
454 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Edström Michael 1
455 HCS Cisse Pajunkissa Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Edström Michael 3
456 HCS Vesku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Edström Michael 2
457 SIB III / SIB n 24 FI*Bmy-Moumou Molly Brown 2 Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
498 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Báliková Katarina Tark.13c kat.2, EXO f, EXO n 22, PER a 02 21 62, PER ds 22 62, PER e 01 21 62, PER f, PER n 03, RAG a 04, RAG c, RAG n 03, SBI b 21, SBI g, SBI n, HCL, VET 2 37
Cinque Francesco ABY n, CRX III, CRX IX, DRX I, DRX III, DRX VII, SPH II, SPH IV, VET 4 37
Edström Michael Tark.13c kat.2, EXO d 21 33, EXO f 21 33, EXO n 24, PER a 21 33, PER ds 11, PER g 03, PER n 02 62, PER n 22, RAG d 04, RAG e, RAG n, RAG n 04, SBI a 21, SBI n 21, TUV f 61-63, TUV g 61-63, HCS 31
Ghibaudo Alessandro MCO I, MCO IV, MCO VII, NEM I, NFO I, NFO II, NFO V, NFO VI, NFO VIII, SIB II, TUA IX 40
Isakov Vladimir BEN n 22 32, BEN n 24 32, BEN n 24 33, BML I, BSH b, BSH ns 11, BSH ns 22 64, BSH p, BUR c, BUR e, BUR n, EUR a 23, EUR a 24, EUR d 23, EUR es 24, EUR f 22, KOR, OCI b 24, OCI os 24, SRL II, SRL III 40
Krogh Minna Tark.13c kat.4, SIA d 09 21 (13c), ABY a, CRX V, OSH a 25, OSH b, OSH b 03 24, OSH c, OSH f, OSH n, OSH ns 24, SIA a, SIA b, SIA g 03, SIA n 03, SIA n 21, SPH III, VET 1 39
Reijers Eric Tark.13c kat.4, ABY o, BAL b, CRX I, CRX VIII, DRX IV, DRX V, DRX VI, DSP III, DSP V, OSH c 24, OSH h, RUS, SIA b 21, SIA c, SIA n, VET 3 35
Sagurski Dietmar BAL c, CRX II, CRX IV, OSH b 22, OSH b 24, OSH d 24, SIA c 21, SIA h, SIA o, SOM n, SOM o, SPH V 33
Sierra Bernal Miquel Angel ACL VI, ACS III, ACS VIII, MCO V, MCO VI, NFO IV, NFO IX, SIB VII, SIB VIII, TUA VII 40
Urban Martin BEN n 24, BLH b, BLH f 03, BSH f, BSH j, BUR b, BUR h, EUR a 23, EUR as 23, EUR d 22, EUR d 24, EUR g 22, KBL I, OCI c 24, OCI n 24, OCI ns 24 40
Westerlund Marie ACL XI, MCO II, MCO III, MCO IX, MCO VIII, NEM II, NFO III, NFO VII, SIB III, SIB VI, TUA III 42
Wikström Bjarne EXO f 03 22, EXO f 03 24, EXO f 24, EXO g 03 23, EXO n, EXO n 03 24, EXO w 62, PER a, PER d, PER n 01 21 62, PER ns, RAG a, RAG a 03, RAG g, RAG g 04, RAG n 04 21, SBI a, SBI b, SBI d 21, TUV d 61-63, TUV n 61-63, VET Kotikissat 34
Wilczek Anna BEN n 22, BEN n 22 31, BLH n, BSH a, BSH c, BSH d, BSH e, BSH g, BSH n, BUR a, BUR d, BUR f, BUR g, EUR e 23, EUR f 23, EUR f 24, EUR fs 23, EUR g, EUR n, EUR n 22, EUR n 23, MAN 51-52, MAU n 24, MAU ns 24, OCI bs 24, OCI o 24 40
13 tuomaria.