Omakissa
PIROK 130. kansainvälinen näyttely 19.5.2018 *RED"
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 19.5.2018 Loppuu 19.5.2018
Ilmoittautuminen alkaa 6.2.2018 Ilmoittautuminen loppuu 27.4.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:30
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 12.5.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat 2, 3
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Ylöjärvi *RED*
Toimihenkilöt Näyttelypaikka: Ylöjärven liikuntakeskus, Elotie 14, 33470 Ylöjärvi
Näyttelypäällikkö:Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org puh.0405599924
Näyttelysihteeri: Pia Hassell, Koivuhaantie 4 B 5, 33480 Ylöjärvi puh. 0415036421
Tavoitat näyttelysihteerin parhaiten sähköpostitse show@pirok.org, töissä emme hoida näyttelyasioita
Rotu- ja myyntipöydät: Marika Nyström, marika.nystrom@pirok.org,  p. 0407062191
Palkinnot ja ruusukkeetovat tervetulleita: Katja Laakkonen, katja.laakkonen@pirok.org
Raha-asiat: Anna Rämö anna.ramo@pirok.org
Assistenttihakemukset assistentit@pirok.org
Lisätietoja
Kissoilla mahdollisuus osallistua kahteen arvosteluun yhden päivän aikana.
Näyttelymaksut ajalle 6.2.-17.4.18 ( 1näyttely/ 2 näyttelyä) PIROKin jäsenet 40€/66€
muiden yhdistysten jäsenet 40€/72€, ei FIFe-kissat 50€/ näyttely (ei leimakorttia)
Näyttelymaksut ajalle 18.4.-27.4.18 (1näyttely/ 2näyttelyä) PIROKin jäsenet 40€/72€
muiden yhdistysten jäsenet 40€/76€, ei FIFe-kissat 50€/näyttely. Leimakortit ei käytössä 18.-27.4.18.
Kun kissa ilmoitetaan vain yhteen arvosteluun, valitsee ilmoittaja kumpaan näyttelyyn kissa osallistuu.

Leimakortti on lähetettävä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen.
Tarkistusluokka 15 € ja veteraaniluokka 10 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia muun luokan yhteydessä.
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on sama kuin ilmoittautumispäivä!
Ennen ilmoajan päättymistä jo tehtyihin ilmottautumisiin muutokset 5€/muutos. Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia, muutokset mieluiten sähköpostilla show@pirok.org tai kirjeellä.
Ilmoittautuminen on sitova, peruuttamattomat ilmoittautumiset laskutetaan. Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Myöhästyneet, puutteelliset, kesken jätetyt ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan kategorioittain.
Varmista luettelon saanti ja maksa (2,5 €/pv) Omakissassa ilmoittautumisen yhteydessä.
Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun ja leimakortit ovat käytössä.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
2 258 239 9 0 10
3 137 126 6 0 5
4 1 0 0 0 1
Yhteensä 396 365 15 0 16

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 ACL III / ACL n 24 FI*Siriuksen XiongCurl 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
2 ACL III / ACL n 22 FI*Siriuksen ManzoniCurl 2 Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
3 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl 2 Uros 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
4 ACL VI / ACL g 09 24 FIN*Trollin Pinky 2 Naaras 17 (Veteraani) Sundqvist Malin 3
4 ACL VI / ACL g 09 24 FIN*Trollin Pinky 2 Naaras 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
5 ACL VII / ACL ns 24 Magicurl Jack Sparrow 2 Uros 13c (Määrittely) Paloluoma Anne ACL VII/ ACL ns 09 24
6 ACL XI / ACL f 03 21 33 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen 2 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC NOM BIS
7 ACS I / ACS n FI*Siriuksen VenusCurl 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
8 ACS III / ACS n 22 FI*Siriuksen TritonCurl 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
9 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM NOM BIS
10 ACS III / ACS n 22 DBCats The Curl From Impanema 2 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
11 ACS IV / ACS a 03 22 FI*Siriuksen TianaCurl 2 Naaras 3 (GIC) Sundqvist Malin EX1 CACS NOM
12 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl 2 Naaras 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
13 MCO I / MCO a PL*Dark Age Kongo 2 Uros 13c (Määrittely) Berner Annika MCO II/ MCO a 09
13 MCO II / MCO a 09 PL*Dark Age Kongo 2 Uros 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX2
14 MCO I / MCO n FI*Hashtag Keine Lust 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
15 MCO I / MCO n FI*Tigerworld God Of Rock `N` Roll 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
16 MCO I / MCO n FI*KingLeo's I am Celaeno 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
17 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run 2 Naaras 5 (IC) Sundqvist Malin EX1 CAGCIB
18 MCO II / MCO a 09 FI*KingLeo's I am Electra 2 Naaras 9 (Avoin) Sundqvist Malin Abs
19 MCO II / MCO a 03 FI*Chamberlain Keep On Rocking 2 Uros 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX1
20 MCO II / MCO n 09 FI*Hashtag Viisaus Ei Asu Meissä 2 Uros 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1 BIV
21 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Goddes Of Love "N" Death 2 Naaras 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX2
22 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Lock, Shock & Barrel 2 Naaras 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1
23 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 2 (SP) Sundqvist Malin KM
24 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky 2 Uros 4 (GIP) Sundqvist Malin EX1 CAPS
25 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
25 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
26 MCO III / MCO n 22 FI*Kasmasiinin Daffy 2 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX2
27 MCO III / MCO n 22 FI*KingLeo's Here's to Freedom 2 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB BIV
28 MCO III / MCO n 24 Omkara Pack the Hat 2 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX3
29 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Forever Diamond 2 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
30 MCO III / MCO n 22 Barnie of Melidana 2 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
31 MCO III / MCO a 24 FI*HoneyCoon's I Am Made Of You 2 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
32 MCO III / MCO n 22 FI*KingLeo's Hold Back the Rain 2 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX2
33 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Little Sky 2 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
34 MCO III / MCO n 22 Obermoon Hugo Boss 2 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX2
35 MCO III / MCO n 22 ES*Gattacamoon Camaro 2 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1 BIV NOM
36 MCO III / MCO n 22 FI*Mahtitassun Jumaleissön 2 Uros 13c (Määrittely) Krogh Minna MCO IV/ MCO n 09 22
36 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Mahtitassun Jumaleissön 2 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX3
37 MCO III / MCO n 25 S*Moon Kewa's Willy Wonka 2 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX2
37 MCO III / MCO n 25 S*Moon Kewa's Willy Wonka 2 Uros 13c (Määrittely) Berner Annika MCO III/ MCO n 25
38 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Misty Mae 2 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
40 MCO III / MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet 2 Naaras 2 (SP) Stoa Caroline KM
41 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Carlos Santana 2 Uros 6 (IP) Stoa Caroline Abs
42 MCO III / MCO a 23 FI*Moggi Herkules Rinkeli 2 Uros 13c (Määrittely) Berner Annika MCO III/ MCO a 23
42 MCO III / MCO a 23 FI*Moggi Herkules Rinkeli 2 Uros 8 (PR) Stoa Caroline EX1 CAPIB BIV NOM
43 MCO III / MCO n 22 FI*Vuorensinen Alder 2 Uros 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
44 MCO III / MCO a 23 FI*Krysos Rebecca 2 Naaras 10 (KAS) Stoa Caroline EX2
45 MCO III / MCO n 24 FI*Stout-hearted Winter Luna 2 Naaras 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
46 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Kasmasiinin Desiree 2 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline Abs
47 MCO IV / MCO n 09 22 DK Red Line's Zorba 2 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC BIV NOM
48 MCO IV / MCO a 09 22 FI*HoneyCoon's HitchHiker 2 Uros 13c (Määrittely) Berner Annika MCO a 09 22/MCO IV
49 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Moggi Iiris Kohvee 2 Naaras 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
50 MCO IV / MCO n 09 25 FI*Stout-hearted Zuzu Petals 2 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
51 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Escape's Little Cedric 2 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1 BIV NOM BIS
52 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Leader Of Them All 2 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX2
53 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull 2 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
55 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hiawatha Night Train 2 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
56 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Ghost Of Wind 2 Uros 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
57 MCO IV / MCO n 03 25 FI*Stout-hearted Virginia 2 Uros 10 (KAS) Stoa Caroline EX2
58 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Chipara Sun 2 Naaras 1 (SC) Wikström Bjarne KM
59 MCO V / MCO e 22 FI*Mostlycats Mr Milky Way 2 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
60 MCO V / MCO f 22 PL*Dark Age Euphoria 2 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
61 MCO V / MCO d S*Moon Kewa's Little John 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
62 MCO V / MCO f 24 Patayan's Neonila 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC BIV NOM
63 MCO V / MCO d FI*NineTales Numero Uno 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
64 MCO V / MCO f 22 FI*Laramillan Olympe Maxime 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX2
65 MCO V / MCO d FI*HoneyCoon's Into The Fire 2 Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
66 MCO V / MCO f FI*KingLeo's Guri-Malla 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
67 MCO VI / MCO d 09 24 FI*Stout-hearted I Love You 2 Naaras 1 (SC) Berner Annika KM
68 MCO VI / MCO e 03 22 FI*Chamberlain Bright Charm 2 Uros 3 (GIC) Berner Annika EX1 CACS BIV NOM
69 MCO VI / MCO d 09 22 RU*Unicum Lucifer 2 Uros 3 (GIC) Berner Annika EX2
70 MCO VI / MCO g 09 FI*Chamberlain Captain Amelia 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
70 MCO VI / MCO g 09 FI*Chamberlain Captain Amelia 2 Naaras 5 (IC) Berner Annika EX2
71 MCO VI / MCO f 09 FI*NineTales Karma Chameleon 2 Naaras 5 (IC) Berner Annika EX1 CAGCIB
73 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Chamberlain Iron Heart 2 Naaras 9 (Avoin) Berner Annika EX1 CAC
74 MCO VI / MCO f 03 25 FI*Stout-hearted Zehra 2 Naaras 7 (CH) Berner Annika EX1 CACIB NOM
75 MCO VI / MCO f 09 LV*BBMC Galaxy Star 2 Naaras 7 (CH) Berner Annika EX2
76 MCO VI / MCO d 03 FI*Chamberlain Keep It Real 2 Uros 11 (Nuoret) Berner Annika EX1 BIV NOM
77 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Avasong Jofiel 2 Naaras 11 (Nuoret) Berner Annika EX1
78 MCO VI / MCO g 03 FI*Chamberlain Key to My Heart 2 Naaras 11 (Nuoret) Berner Annika EX2
79 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Krysos Dione 2 Naaras 11 (Nuoret) Berner Annika EX3
80 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Stout-hearted Nailah 2 Naaras 2 (SP) Berner Annika KM NOM
81 MCO VI / MCO d 03 24 FI*Stout-hearted Stormy Sea 2 Uros 6 (IP) Berner Annika EX1 CAGPIB BIV NOM
82 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*BellaAmare's Belladonna of Hope 2 Naaras 6 (IP) Berner Annika EX1 CAGPIB
83 MCO VI / MCO f 09 23 FI*Stout-hearted Tazmin 2 Naaras 6 (IP) Berner Annika EX2
84 MCO VI / MCO d 09 24 FI*Stout-hearted Wizard Dumbledore 2 Uros 8 (PR) Berner Annika EX1 CAPIB
85 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Chamberlain Gift Of Love 2 Naaras 17 (Veteraani) Sundqvist Malin 4
85 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Chamberlain Gift Of Love 2 Naaras 10 (KAS) Berner Annika EX1 CAP
86 MCO VI / MCO f 09 FI*Tigerworld Selene 2 Naaras 10 (KAS) Berner Annika Abs
87 MCO VI / MCO d 09 22 Makarena Perfect Basteta*LT 2 Naaras 8 (PR) Berner Annika EX1 CAPIB
88 MCO VII / MCO ds 22 FI*Mostlycats You Are My Life 2 Uros 3 (GIC) Sundqvist Malin EX1 CACS
89 MCO VII / MCO es 24 FI*Chamberlain Arctic Love 2 Naaras 3 (GIC) Sundqvist Malin EX1 CACS BIV
90 MCO VII / MCO es 22 FI*Valier's Sophie 2 Naaras 5 (IC) Sundqvist Malin Abs
91 MCO VII / MCO ns 22 FI*Escape's Little Texas 2 Uros 11 (Nuoret) Sundqvist Malin Abs
92 MCO V / MCO e 22 FI*Haapamäen Bernard Elmeri 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
92 MCO VII / MCO es FI*Haapamäen Bernard Elmeri 2 Uros 13c (Määrittely) Berner Annika MCO V/ MCO e 22
93 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Montana Sky 2 Uros 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX3
94 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Morning Shadow 2 Uros 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX
95 MCO VII / MCO ns 22 FI*Laramillan Optimus Prime 2 Uros 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX4
96 MCO VII / MCO ds 22 FI*Magnificat Maine Dimi 2 Uros 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX
97 MCO VII / MCO ns 22 FI*Pinewoods Cannonball 2 Uros 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1 NOM
98 MCO VII / MCO ns Heart Stealer Forever&Ever 2 Uros 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX2
99 MCO VII / MCO ds 22 FI*Pinewoods Child of Vision 2 Naaras 12 (Pennut) Sundqvist Malin Abs
99 MCO VII / MCO ds 22 FI*Pinewoods Child of Vision 2 Naaras 13c (Määrittely) Berner Annika Abs
100 MCO V / MCO e 23 FI*SolarWind's Hebe 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
101 MCO VII / MCO as 22 FI*Rotcat Quick Silver 2 Uros 6 (IP) Sundqvist Malin EX1 CAGPIB
102 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Empire Of Moon 2 Uros 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
103 MCO VIII / MCO gs 09 FI*Kasmasiinin Fantasy Rose 2 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna Abs
104 MCO VIII / MCO ds 03 FI*Krysos Darts 2 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna Abs
105 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI*Stout-hearted Benedictus 2 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
106 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*KhalDrogo's From Here to Eternity 2 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX2
107 MCO VIII / MCO ds 09 Orange Triumph Olimpian*RU 2 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 BIV
107 MCO VIII / MCO ds 09 25 Orange Triumph Olimpian*RU 2 Uros 13c (Määrittely) Berner Annika MCO ds 09/MCO VIII
108 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Chamberlain Never Stop Dreaming 2 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX2
109 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*KhalDrogo's Behind the Beautiful Forever 2 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
110 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Pinewoods Be My Christmas Miracle 2 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna Abs
110 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Pinewoods Be My Christmas Miracle 2 Naaras 13c (Määrittely) Berner Annika Abs
111 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI*Mahtitassun D*Tipu 2 Naaras 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
113 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Illegal Lover 2 Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX2
114 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Myrskypihlajan Happy Habibi 2 Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
115 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*NomenEst Ivanhoe 2 Uros 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB BIV
116 MCO IX / MCO w 62 FI*Mahtitassun KainoVieno 2 Naaras 12 (Pennut) Berner Annika EX1
117 NEM I / NEM n 21 Falco z Kociego Domu*PL 2 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
118 NEM I / NEM n FI*SiniTaigan Burza 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
119 NEM I / NEM n FI*NonServiam Belus 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
120 NEM I / NEM f FI*NonServiam Butterfly Effect 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne Abs
121 NEM I / NEM n 21 Mishelle Gold Nympha 2 Naaras 8 (PR) Wikström Bjarne Abs
122 NEM I / NEM a 21 FI*SiniTaigan Bogactwo 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne NEM n 21
123 NEM II / NEM n 09 21 Teison Nevskiy Sapfir 2 Uros 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
124 NEM II / NEM a 09 21 Charinitha Perelka*PL 2 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 NOM
125 NEM II / NEM n 03 21 FI*Cherrytail's Geronimo 2 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 BIV
126 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Elite Queen 2 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
127 NEM II / NEM f 09 21 CH*Lukijn's Vicki 2 Naaras 2 (SP) Paloluoma Anne KM NOM
128 NFO I / NFO n FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen 2 Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS NOM
129 NFO I / NFO a FI*RockyHill's ZuriNia 2 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna Abs
130 NFO I / NFO n FI*Karvanaaman Nefernefernefer 2 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
131 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
131 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Sundqvist Malin KM NOM
132 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Sundqvist Malin KM BIV
133 NFO II / NFO a 09 S*Capsicum's Shock 2 Naaras 3 (GIC) Sundqvist Malin EX1 CACS
134 NFO II / NFO n 09 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry 2 Uros 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX1 NOM
135 NFO II / NFO n 09 FI*WitSarin Tamara 2 Naaras 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1
136 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 2 (SP) Sundqvist Malin KM BIV NOM
137 NFO II / NFO n 03 FI*Siniidan Requiem of Spirit 2 Uros 2 (SP) Sundqvist Malin KM
138 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Cry Of Silence 2 Uros 4 (GIP) Sundqvist Malin Mitätöity Mitätöity
140 NFO II / NFO n 09 FI*Jarraun's Skog Ferdinand 2 Uros 6 (IP) Sundqvist Malin EX1 CAGPIB
141 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Another Life 2 Naaras 6 (IP) Sundqvist Malin EX1 CAGPIB
142 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian SerenadeOfSorrow 2 Naaras 8 (PR) Sundqvist Malin EX1 CAPIB NOM
143 NFO III / NFO n 24 FI*RockyHill's ZuberiSimba 2 Uros 9 (Avoin) Berner Annika EX1 CAC
144 NFO III / NFO n 22 FI*Siniidan Woman from Tokyo 2 Naaras 7 (CH) Berner Annika EX1 CACIB
145 NFO III / NFO n 24 FI*WitSarin Lenita 2 Naaras 12 (Pennut) Berner Annika EX1 BIV NOM BIS
146 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Naaras 1 (SC) Krogh Minna KM
147 NFO IV / NFO n 03 22 FI*FoxyPaw's Lazy Ike 2 Uros 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS BIV NOM
148 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Tenho 2 Uros 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
149 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI*Siniidan Glacier Express 2 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
150 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Koivunpesän Parketti 2 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX2
151 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Nalle-Puhin Ahti 2 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 BIV NOM
152 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Nalle-Puhin Radio Ga Ga 2 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
153 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Vihurin Peppi Pitkätossu 2 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX3
154 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Rosina 2 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX2
155 NFO V / NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 1 (SC) Wikström Bjarne KM
156 NFO V / NFO e 24 FI*RockyHill's Eluwilussit 2 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
157 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Serafiina 2 Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB BIV
158 NFO VI / NFO d 09 22 FI*ArcticWilds Crossfire 2 Uros 5 (IC) Berner Annika EX1 No Cert
159 NFO VI / NFO d 09 22 FI*InukChuck's Riia 2 Naaras 7 (CH) Berner Annika EX2
160 NFO VI / NFO f 01 21 62 S*Myselisia's Satsuma 2 Naaras 7 (CH) Berner Annika EX1 CACIB
161 NFO VI / NFO g 09 23 Delicja Adsum*PL 2 Naaras 12 (Pennut) Berner Annika EX1 BIV
162 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Ramona 2 Naaras 8 (PR) Berner Annika EX1 CAPIB
164 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Volga 2 Naaras 10 (KAS) Berner Annika EX1 CAP BIV
165 NFO VI / NFO d 03 24 FI*WitSarin Zastava 2 Naaras 10 (KAS) Berner Annika EX2
166 NFO VII / NFO ds SE*Lisselbacks Farah 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
167 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
167 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM
168 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI*Koivunpesän Parru 2 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
169 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI*Koivunpesän Lankku 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC BIV
170 NFO VIII / NFO fs 03 22 Rainbow Brite La Peyre*ES 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX2
171 NFO VIII / NFO ns 09 24 S*Lofvens Lucifer Light of Love 2 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 BIV
172 NFO VIII / NFO ns 02 21 64 FI*Koivunpesän Vaneri 2 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
173 NFO VIII / NFO ns 02 62 FI*Vihurin Se Pikkuinen Lotta 2 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
173 NFO VIII / NFO ns 02 62 FI*Vihurin Se Pikkuinen Lotta 2 Naaras 13c (Määrittely) Paloluoma Anne NFO VIII/NFO ns 02 62
174 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin 2 Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
176 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Nicolas 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB NOM
177 NFO IX / NFO w 63 FI*Neige-Cristal's Tiffanie 2 Naaras 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB NOM
178 SIB I / SIB n Veresk Line*RU Nazar of Tavaloga 2 Uros 9 (Avoin) Sundqvist Malin EX1 CAC
179 SIB II / SIB n 09 FI*Cherrytail's Faramir 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
180 SIB II / SIB n 09 FI*Apachiris Felina 2 Naaras 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
181 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 17 (Veteraani) Sundqvist Malin 2
181 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP BIV NOM
182 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan 2 Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM BIV NOM BIS
183 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 17 (Veteraani) Sundqvist Malin 1
183 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM
184 SIB III / SIB n 23 Glaucos White Witch, CZ 2 Uros 13c (Määrittely) Paloluoma Anne SIB III/ SIB n 24
184 SIB III / SIB n 24 Glaucos White Witch, CZ 2 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
185 SIB III / SIB a 24 FI*BlueFairies Tuisku 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne SIB n 24/SIB III
186 SIB III / SIB a 24 FI*Mäntylän Lyydi 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
187 SIB III / SIB n 24 FI*DragonStar's Amazing Animal Rocky 2 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
187 SIB III / SIB n 24 FI*DragonStar's Amazing Animal Rocky 2 Uros 13c (Määrittely) Paloluoma Anne SIB n 24
188 SIB III / SIB ny 11 FI*Amurin Noomi 2 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne SIB n 24
189 SIB III / SIB ny 22 FI*Amurin Cephas 2 Uros 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
190 SIB III / SIB n 24 FI*Amurin Bernice 2 Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
191 SIB III / SIB a 24 FI*Mäntylän Livvi 2 Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX2
192 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan Morsmaikku 2 Naaras 1 (SC) Paloluoma Anne KM BIV NOM
193 SIB IV / SIB ny 09 22 S*Maollich's Faboluos Frezija 2 Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
194 SIB IV / SIB n 09 22 S*Klockarbackens Navi 2 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
195 SIB IV / SIB n 03 24 FI*Villan Sampo 2 Uros 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
196 SIB IV / SIB a 09 22 S*Sibelinaz Charming Chap son of Z 2 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
197 SIB IV / SIB n 09 22 FI*Jylhäkallion Aurora 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
198 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Taigatassun Menninkäinen 2 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne SIB n 24
199 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Amurin Naftali 2 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
199 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Amurin Naftali 2 Uros 13c (Määrittely) Paloluoma Anne SIB IV/ SIB n 09 24
200 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan FalleRalleRaa 2 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
201 SIB V / SIB d 24 FI*Sippan's Mymmeli 2 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
202 SIB V / SIB d 24 Nikodim Simba Valenika 2 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
203 SIB V / SIB d 24 FI*DragonStar's Adventurous Aragorn 2 Uros 13c (Määrittely) Paloluoma Anne SIB VI/ SIB d 09 24
203 SIB VI / SIB d 09 24 FI*DragonStar's Adventurous Aragorn 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX2
204 SIB V / SIB f 24 FI*Lumikissan ZäpinäSissi 2 Naaras 17 (Veteraani) Sundqvist Malin 2
204 SIB V / SIB f 24 FI*Lumikissan ZäpinäSissi 2 Naaras 2 (SP) Stoa Caroline KM NOM
205 SIB V / SIB e 23 S*Knjaze Zlatan 2 Uros 8 (PR) Stoa Caroline EX1 CAPIB
206 SIB VI / SIB f 09 FI*Taigatassun Kipinätär 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 NOM
207 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Lumikissan Grand Slam 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
208 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zerahiah 2 Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
209 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Cherrytail's Texas Ranger 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
210 SIB VI / SIB d 03 24 FI*Taigatassun Kikimora 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne Abs
211 SIB VII / SIB ds 24 S*Maollich's Hey Hunky Dory 2 Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
212 SIB III / SIB ay 24 SE*Missemoj's Tristan 2 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX2
213 SIB VII / SIB fs 22 Odariya Valenika 2 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
214 SIB VII / SIB fs 24 FI*DragonStar's Ambitious Adrian 2 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 BIV
214 SIB VII / SIB fs 24 FI*DragonStar's Ambitious Adrian 2 Naaras 13c (Määrittely) Paloluoma Anne SIBVII/ SIB fs 24
215 SIB VII / SIB ds 22 FI*Cherrytail's X-Man 2 Uros 2 (SP) Krogh Minna KM
216 SIB VII / SIB fs 24 FI*Lumikissan ZuhinaLempi 2 Naaras 17 (Veteraani) Sundqvist Malin 1 NOM BIS
216 SIB VII / SIB fs 24 FI*Lumikissan ZuhinaLempi 2 Naaras 2 (SP) Krogh Minna KM BIV NOM BIS
217 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
217 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP NOM
218 SIB VII / SIB ns 24 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum 2 Naaras 18 (Out of Competition) Krogh Minna Arvosteltu
219 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan DollariHymy 2 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 NOM
220 SIB VIII / SIB ds 03 FI*Ninatte's Alejandro 2 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
221 TUA II / TUA a 02 64 FI*Josmarin Miss Villiina 2 Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 No Cert
222 BEN n 24 S*Leopardettes Leonardo 3 Uros 3 (GIC) Dragota Adrian Alexandru EX1 CACS
223 BEN n 24 FI*Heillandi Mew 3 Uros 11 (Nuoret) Dragota Adrian Alexandru EX1
224 BEN n 24 FI*PurrGold Independent Ilia 3 Naaras 12 (Pennut) Dragota Adrian Alexandru EX1 BIV
225 BEN n 22 32 FI*Leokatin Nietos 3 Uros 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
226 BEN n 24 33 FI*PurrGold Independent Iris 3 Naaras 12 (Pennut) Patrikainen Katja EX1 NOM
227 BEN n 24 33 Asianleopardcat Honey 3 Naaras 6 (IP) Patrikainen Katja EX1 CAGPIB
228 BLH n FI*Aurantia's Perfect Storm 3 Uros 9 (Avoin) Patrikainen Katja EX1 CAC
229 BLH n Dusado's Marc-Marie 3 Uros 6 (IP) Patrikainen Katja EX2
230 BLH n FI*Treselle's Espresso 3 Uros 6 (IP) Patrikainen Katja EX1 CAGPIB
231 BLH a FI*Londonfer Amazon Coupé 3 Naaras 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB
232 BLH b Dusado's O'Malley 3 Uros 6 (IP) Patrikainen Katja EX1 CAGPIB
233 BLH j 03 Valencia Dionis 3 Naaras 5 (IC) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAGCIB NOM
234 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto 3 Uros 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
235 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Pieni Onnen Pisara 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
236 BML I / BML ns 11 31 Jewels Choice Silver Ice 3 Uros 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1 BIV
237 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiina 3 Naaras 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1
238 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Severi 3 Uros 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
239 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Sannikka 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
241 BSH n FI*Ruusutarhan Primo 3 Uros 5 (IC) Dragota Adrian Alexandru Abs
242 BSH a FI*Ruusutarhan Tilde 3 Naaras 12 (Pennut) Dragota Adrian Alexandru EX1
243 BSH a FI*Coventry's Endymion 3 Uros 6 (IP) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAGPIB
244 BSH b FI*Saranellan Joliet 3 Naaras 11 (Nuoret) Patrikainen Katja VG1
245 BSH c FI*Ruusutarhan Spumante 3 Uros 9 (Avoin) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAC
247 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Funk Bobby 1
247 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 6 (IP) Patrikainen Katja EX1 CAGPIB NOM
249 BSH h FI*Duketin Jasmiini 3 Naaras 9 (Avoin) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAC
250 BSH p FI*Gimmie's Magnanimous 3 Uros 6 (IP) Funk Bobby EX1 CAGPIB
251 BSH p FI*SpecialOrder's Mercury 3 Uros 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP
253 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Jungle Frost 3 Uros 10 (KAS) Patrikainen Katja EX1 CAP
254 BSH f 33 FI*SamBelle's Gloria 3 Naaras 10 (KAS) Patrikainen Katja EX1 CAP
255 BRI ns 21 33 FI*Duketin Kaunokki 3 Naaras 12 (Pennut) Patrikainen Katja EX1
256 BUR n FI*Flea's Waka Noa 3 Uros 9 (Avoin) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAC
257 BUR n FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta 3 Naaras 6 (IP) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAGPIB
258 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan 3 Uros 6 (IP) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAGPIB
259 BUR a FI*Flea's Haka Iwi 3 Uros 13c (Määrittely) Patrikainen Katja BUR c
259 BUR c FI*Flea's Haka Iwi 3 Uros 9 (Avoin) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAC
260 BUR a FI*Purrmagic's Lady Evenstar 3 Naaras 12 (Pennut) Patrikainen Katja EX2
261 BUR a FI*Seirene Amazonia 3 Naaras 12 (Pennut) Patrikainen Katja EX1
262 BUR b FI*Lilac's Kitaro Caravan 3 Uros 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB NOM BIS
263 BUR b FI*Mama-Alcialon Impossible Ivanka 3 Naaras 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB
264 BUR b Pepita Magic Valley*RU 3 Naaras 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1 BIV NOM BIS
265 BUR b BW Richie Rich Magic Valley*RU 3 Uros 12 (Pennut) Funk Bobby EX1 NOM BIS
266 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 4 (GIP) Funk Bobby EX1 CAPS NOM BIS
267 BUR c FI*Cattish Anne Bonny 3 Naaras 6 (IP) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAGPIB
268 BUR d FI*Celsiana Suopursu 3 Uros 6 (IP) Dragota Adrian Alexandru Abs
269 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 10 (KAS) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAP NOM
270 BUR e FI*Pikkukuun Asteri 3 Naaras 12 (Pennut) Dragota Adrian Alexandru EX1 NOM
271 BUR e FI*Oliivian Öyvind 3 Uros 4 (GIP) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAPS
272 BUR e FI*Crossroads Love Actually 3 Uros 10 (KAS) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAP
273 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth 3 Naaras 1 (SC) Funk Bobby KM BIV
274 BUR f FI*Cattish Snow White 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
275 BUR f FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
276 BUR f FI*Pikkukuun Anemonia 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX2
277 BUR f FI*Cattish Lucy van Pelt 3 Naaras 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP
278 BUR h FI*Celsiana Kielo 3 Naaras 1 (SC) Funk Bobby KM BIV
279 BUR h FI*Enjoy Queen of Puddings 3 Naaras 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
280 BUR h FI*Enjoy Merigold 3 Naaras 7 (CH) Funk Bobby Abs
281 BUR h FI*Crossroads Briannah 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX2
282 BUR h FI*Mama-Alcialon Jumalainen Julia 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
283 BUR h FI*Cattish Ada Rising 3 Naaras 4 (GIP) Funk Bobby EX1 CAPS
284 BUR h FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel 3 Naaras 8 (PR) Funk Bobby EX1 CAPIB
285 BUR j FI*Hokkuspokkus Djelibeybi 3 Naaras 2 (SP) Patrikainen Katja KM
286 CYM 51-52 / CYM d 03 22 51 FI*Finaku's Edremony 3 Uros 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB
287 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI*KehRuun Bianca 3 Naaras 6 (IP) Funk Bobby EX1 CAGPIB NOM
288 EUR g FI*Pinkkitassun Louise 3 Naaras 5 (IC) Patrikainen Katja EX1 CAGCIB
289 EUR n 23 FI*Pikku-Piun Baby Brown 3 Naaras 6 (IP) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAGPIB NOM BIS
290 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 1 (SC) Dragota Adrian Alexandru KM
291 EUR n 24 FI*Pikku-Piun Xander 3 Uros 5 (IC) Dragota Adrian Alexandru Abs
292 EUR n 24 FI*Kissakallion Ronaldo 3 Uros 9 (Avoin) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAC
293 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 17 (Veteraani) Funk Bobby 3
293 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 2 (SP) Dragota Adrian Alexandru KM
294 EUR d 22 FI*Feronian Kesäleimu 3 Uros 1 (SC) Dragota Adrian Alexandru KM
295 EUR d 22 Silkkiturkin Samettikukka 3 Naaras 7 (CH) Dragota Adrian Alexandru EX1 CACIB
296 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 1 (SC) Funk Bobby KM
297 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Jóhanna 3 Naaras 5 (IC) Patrikainen Katja EX1 CAGCIB
298 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette 3 Naaras 17 (Veteraani) Funk Bobby Abs
298 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette 3 Naaras 2 (SP) Patrikainen Katja KM
299 EUR f 23 FI*Kontukatin Amanda 3 Naaras 3 (GIC) Patrikainen Katja EX1 CACS
300 EUR f 23 FI*Pinkkitassun Ofelia 3 Naaras 11 (Nuoret) Patrikainen Katja EX1
301 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 6 (IP) Patrikainen Katja EX1 CAGPIB
302 EUR g 22 FI*Pinkkitassun Gertrude 3 Naaras 10 (KAS) Patrikainen Katja EX1 CAP
303 EUR as 22 FI*Feronian Excelsior 3 Uros 2 (SP) Patrikainen Katja KM NOM
304 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon 3 Uros 1 (SC) Patrikainen Katja KM
305 KBL I / KBL n 22 SE*Kot-à-Kuril Kassanova 3 Uros 11 (Nuoret) Patrikainen Katja EX1 NOM
306 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Dragota Adrian Alexandru KM BIV
307 KOR FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin 3 Naaras 3 (GIC) Dragota Adrian Alexandru EX1 CACS
308 KOR FI*Kattihovin Chiisai Kisu 3 Naaras 3 (GIC) Dragota Adrian Alexandru EX2
309 KOR FI*Tatsutan Ariel Ava-Tamsaka 3 Naaras 12 (Pennut) Dragota Adrian Alexandru EX2
310 KOR FI*Tatsutan Asmi Apsaro-Aksi 3 Naaras 12 (Pennut) Dragota Adrian Alexandru EX1
311 KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 8 (PR) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAPIB
312 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide 3 Uros 1 (SC) Patrikainen Katja KM NOM
313 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI*Maikain Sirpaliina Sempai 3 Naaras 5 (IC) Patrikainen Katja EX1 CAGCIB
314 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus 3 Uros 17 (Veteraani) Funk Bobby 2
315 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 17 (Veteraani) Funk Bobby 4
315 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Patrikainen Katja KM
316 MAU n 24 FI*Chai-lai Yafeu Yahua 3 Naaras 12 (Pennut) Patrikainen Katja EX1
317 MAU n 24 FI*Chai-lai Pili Psusennes 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
317 MAU n 24 FI*Chai-lai Pili Psusennes 3 Uros 10 (KAS) Patrikainen Katja EX1 CAP
318 MAU ns 24 FI*Walidah Bebiankh 3 Uros 7 (CH) Dragota Adrian Alexandru Abs
319 MAU ns 24 SE*Hayawani's Ammon 3 Uros 9 (Avoin) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAC NOM
320 MAU ns 24 FI*Chai-lai Zalika Zahur 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
320 MAU ns 24 FI*Chai-lai Zalika Zahur 3 Naaras 9 (Avoin) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAC BIV
321 MAU ns 24 FI*Chai-lai Vaslef Venjamin 3 Uros 12 (Pennut) Dragota Adrian Alexandru EX1
322 MAU ns 24 FI*Chai-lai Zira Zamila 3 Naaras 12 (Pennut) Dragota Adrian Alexandru EX1
323 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Funk Bobby 1 NOM BIS
323 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Dragota Adrian Alexandru KM
324 OCI n 24 FI*Martinic Wings of the Storm 3 Uros 9 (Avoin) Dragota Adrian Alexandru Abs
325 OCI n 24 FI*Northalla Valkyrie 3 Naaras 12 (Pennut) Dragota Adrian Alexandru EX1
326 OCI b 24 FIN*Moosegrove Geraldo Gentil 3 Uros 1 (SC) Funk Bobby Abs
327 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Funk Bobby KM BIV NOM BIS
328 OCI b 24 FI*WiliWilla Orange Tip 3 Naaras 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
329 OCI b 24 S*John-Johns Tahir Elci 3 Uros 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
330 OCI b 24 FI*Topspot After Midnight 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
331 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Funk Bobby Abs
332 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 4 (GIP) Patrikainen Katja EX1 CAPS
333 OCI o 24 FI*Moosegrove Odessa 3 Naaras 11 (Nuoret) Dragota Adrian Alexandru EX1 NOM
334 OCI o 24 FI*Topspot Before Midnight 3 Naaras 10 (KAS) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAP
335 OCI ns 24 FI*Somalinnan Iris 3 Naaras 5 (IC) Patrikainen Katja EX1 CAGCIB
336 OCI os 24 FI*Northalla Moonlight 3 Naaras 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
337 SIN FI*Chai-lai Brave Benjamin 3 Uros 5 (IC) Patrikainen Katja EX1 CAGCIB
338 SIN FI*Chai-lai Romantic Rosie 3 Naaras 12 (Pennut) Patrikainen Katja EX1
339 SNO n 05 Vanessa Snowshoe-Pearls*PL 3 Naaras 5 (IC) Patrikainen Katja EX1 CAGCIB NOM
340 SRL II / SRL a 03 Katrin's Curly Onix Blue 3 Uros 5 (IC) Patrikainen Katja EX1 CAGCIB
342 SRL III / SRL d 22 FlodoCats Alejandro 3 Uros 4 (GIP) Funk Bobby EX1 CAPS
343 SRL III / SRL h FI*Hämynhäivän Illusia 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
345 SRS III / SRS d Psipsina Meteora 3 Naaras 12 (Pennut) Dragota Adrian Alexandru EX1
365 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Berner Annika MCO IV (13c), MCO VII (13c), MCO VIII (13c), MCO I (13c), MCO III (13c), MCO IX, MCO VI, NFO III, NFO VI 38
Dragota Adrian Alexandru BEN n 24, BLH j 03, BSH a, BSH c, BSH h, BSH n, BUR c, BUR d, BUR e, BUR n, EUR d 22, EUR n 23, EUR n 24, KOR, MAU ns 24, OCI n 24, OCI o 24, SRS III 43
Funk Bobby BEN n 22 32, BLH a, BML I, BSH p, BUR b, BUR f, BUR h, CYM 51-52, EUR d 24, OCI b 24, OCI os 24, SRL III, VET 3 45
Krogh Minna ACL IV, ACL VI, MCO VIII, NFO I, NFO IV, SIB VII 34
Paloluoma Anne ACL VII (13c), SIB III (13c), SIB V (13c), SIB VII (13c), NFO VIII (13c), SIB IV (13c), NEM II, NFO VIII, SIB III, SIB IV, SIB VIII 43
Patrikainen Katja BUR c (13c), BEN n 24 33, BLH b, BLH n, BRI ns 21 33, BSH b, BSH f, BSH f 33, BSH ns 11, BUR a, BUR j, EUR as 22, EUR f 22, EUR f 23, EUR f 24, EUR g, EUR g 22, KBL I, MAN 51-52, MAU n 24, MAU ns, OCI c 24, OCI ns 24, SIN, SNO n 05, SRL II 36
Stoa Caroline ACL XI, ACS VIII, MCO III, MCO IV, SIB V 36
Sundqvist Malin VET 2,ACS IV, MCO II, MCO VII, NFO II, SIB I, 40
Wikström Bjarne ACL III, ACS I, ACS III, MCO I, MCO V, NEM I, NFO IX, NFO V, NFO VII, SIB II, SIB VI, TUA II 41
9 tuomaria.