Omakissa
RUROK 22.4.2018 120. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 22.4.2018 Loppuu 22.4.2018
Ilmoittautuminen alkaa 25.1.2018 Ilmoittautuminen loppuu 30.3.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 12.4.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 500   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka Messukeskus Helsinki
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 63 63 0 0 0
2 59 59 0 0 0
3 93 93 0 0 0
4 83 81 0 0 2
Kotikissat 20 20 0 0 0
Yhteensä 318 316 0 0 2

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO f FI*Cherish's Raspberry 1 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 NOM BIS
2 EXO f FI*Nipsu-Nappulan XtraPrecious 1 Naaras 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
3 EXO n 24 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger 1 Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM NOM
4 EXO n 24 FI*Cherish's Nacho 1 Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP NOM
5 EXO f 22 FI*Cherish's Pudding 1 Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
6 EXO f 24 FI*Nipsu-Nappulan Uptown Girl 1 Naaras 9 (Avoin) Hauge Aina EX1 CAC
7 EXO f 24 FI*Aamukasteen Cosmic Girl 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
7 EXO f 24 FI*Aamukasteen Cosmic Girl 1 Naaras 10 (KAS) Hauge Aina EX1 CAP NOM
8 EXO d 21 33 Ayser's Genius 1 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
9 EXO f 21 33 Ayser's Xandria 1 Naaras 12 (Pennut) Hauge Aina Abs
10 PER n FIN*Yabode's Bondadoso Bono 1 Uros 17 (Veteraani) Monney Joëlle 2
10 PER n FIN*Yabode's Bondadoso Bono 1 Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB NOM BIS
11 PER f Sumava's Amanda 1 Naaras 2 (SP) Edström Michael KM NOM
12 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM
13 PER a 33 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow 1 Uros 6 (IP) Hauge Aina EX1 CAGPIB NOM
14 PER d 33 Ayser's You Can Do Magic 1 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
15 PER f 33 Ayser's You Really Got Me 1 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
16 RAG n Gayaneh Oscillatoria oblivia 1 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
17 RAG a FI*Barfait's Alfie 1 Uros 2 (SP) Hauge Aina KM
18 RAG a FI*Colorstar's Merlin Hennessy 1 Uros 10 (KAS) Hauge Aina EX1 CAP
19 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star 1 Uros 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS
20 RAG n 03 FI*Wildemar Moritz 1 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert Abs
21 RAG n 04 FI*Stardoll's Rapunzel 1 Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
22 RAG n 04 FI*Birrimirrin Romagna 1 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
23 RAG a 03 FI*Dollyblues Feels Like Summer 1 Naaras 9 (Avoin) Hauge Aina EX1 CAC
24 RAG a 04 PL*Ragissa Winnetou 1 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 NOM BIS
25 RAG a 04 FI*Satinante's Twinings Catherine 1 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
26 RAG a 04 FI*Riverknee Milord Waldemar 1 Uros 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS
27 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom 1 Naaras 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS NOM BIS
28 RAG a 04 FI*Lukanpuron Corona Borealis 1 Uros 8 (PR) Lubrano Robert EX1 CAPIB BIV
29 RAG f 04 FI*Jollydolls Lindsey Lohan 1 Naaras 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS
30 RAG n 04 21 Gayaneh Notholca noster 1 Uros 9 (Avoin) Hauge Aina EX1 CAC
31 SBI n FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses 1 Naaras 3 (GIC) Hauge Aina EX1 CACS NOM BIS
32 SBI n FI*Lofanna Guernica 1 Naaras 12 (Pennut) Hauge Aina EX1 NOM
33 SBI n EST*Audrey Herencia 1 Naaras 17 (Veteraani) Monney Joëlle 1 NOM BIS
33 SBI n EST*Audrey Herencia 1 Naaras 2 (SP) Hauge Aina KM
34 SBI a EE*Isabella Sweet Katicat 1 Naaras 5 (IC) Hauge Aina EX1 CAGCIB BIV
35 SBI a FI*MinMin Matous 1 Uros 9 (Avoin) Hauge Aina EX1 CAC
36 SBI a FI*Kipparin Idelisa 1 Naaras 7 (CH) Hauge Aina EX1 CACIB
37 SBI b Mateo Medicat*SK 1 Uros 5 (IC) Hauge Aina EX1 CAGCIB NOM
38 SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour 1 Naaras 17 (Veteraani) Monney Joëlle 2
38 SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour 1 Naaras 2 (SP) Hauge Aina KM
39 SBI c FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
39 SBI c FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris 1 Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS BIV NOM
40 SBI c FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love 1 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
41 SBI c Asilia Melanika*RU 1 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
42 SBI d FI*Saca's Onetime Zaum 1 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB NOM BIS
43 SBI d FI*Rais-Kis Mignon 1 Uros 10 (KAS) Edström Michael Abs
44 SBI f EE*Qween Stefani Klaudia 1 Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB NOM
45 SBI f FI*Canth's Wonder Woman 1 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
46 SBI f FI*Humming Paranoid Android 1 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert Abs
47 SBI f FI*Rais-Kis Aurora 1 Naaras 17 (Veteraani) Monney Joëlle 3
47 SBI f FI*Rais-Kis Aurora 1 Naaras 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
48 SBI h EE*Uumeko Girl Klaudia 1 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM
49 SBI n 21 FI*Zildan Juhannuslempi 1 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
50 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin I Will Survive 1 Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
51 SBI d 21 FI*JoJon Shan Liang 1 Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
52 SBI d 21 FI*Harebell Gibson 1 Uros 2 (SP) Edström Michael KM
53 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin 1 Uros 17 (Veteraani) Monney Joëlle 1
53 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin 1 Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
54 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 1 Naaras 1 (SC) Edström Michael Abs
55 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Kuukissan Afacan Alev 1 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
56 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay 1 Naaras 2 (SP) Edström Michael KM
57 ACL VI / ACL g 09 24 FIN*Trollin Pinky 2 Naaras 17 (Veteraani) Pahl Nurit 1 NOM BIS
57 ACL VI / ACL g 09 24 FIN*Trollin Pinky 2 Naaras 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS NOM BIS
58 ACL VII / ACL fs 24 FI*Operadoll's Melisande Mimi 2 Naaras 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB NOM
59 ACL VIII / ACL fs 02 21 64 FI*Murmelin Hanne-Hortensia 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
60 ACL XI / ACL a 02 21 33 FI*Murmelin Filip 2 Uros 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
61 ACS IV / ACS a 03 22 FI*Siriuksen TianaCurl 2 Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
62 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl 2 Naaras 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS NOM
63 ACS II / ACS n 09 FI*Murmelin Hector 2 Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
64 MCO II / MCO a 09 FI*Easylife's King of Thunder 2 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek Abs
65 MCO III / MCO a 25 Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo 2 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
66 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Little Sky 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
67 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 17 (Veteraani) Pahl Nurit 2
67 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
68 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Escape's Little Cedric 2 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 NOM BIS
69 MCO IV / MCO n 09 22 Shakespeare in love Estate Pearls*RU 2 Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
70 MCO V / MCO f 22 PL*Dark Age Euphoria 2 Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS BIV NOM BIS
71 MCO V / MCO d 22 FIN*Kasmasiinin Virvatuli 2 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
72 MCO V / MCO f 22 SE*KobbaCat's Fancy face 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
73 MCO VI / MCO e 03 22 FI*Chamberlain Bright Charm 2 Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
74 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Chamberlain Heart Stealer 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael Abs
75 MCO VI / MCO g 03 FI*Chamberlain Key to My Heart 2 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 BIV NOM
76 MCO VII / MCO es 24 FI*Chamberlain Arctic Love 2 Naaras 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS
77 NEM I / NEM n 21 Falco z Kociego Domu*PL 2 Uros 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS NOM
78 NEM I / NEM n FI*NonServiam Belus 2 Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
79 NEM II / NEM n 09 21 Teison Nevskiy Sapfir 2 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
80 NEM II / NEM a 09 21 Charinitha Perelka*PL 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
81 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
81 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Edström Michael KM NOM
82 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Edström Michael KM
83 NFO II / NFO n 09 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 BIV
84 NFO II / NFO n 03 FI*Siniidan Requiem of Spirit 2 Uros 2 (SP) Edström Michael KM
85 NFO II / NFO n 02 64 FI*Siniidan Boomerang 2 Uros 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB NOM BIS
86 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Naaras 1 (SC) Lubrano Robert KM
87 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Nalle-Puhin Ahti 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 NOM BIS
88 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Jarraun's Skog Eldgrim 2 Uros 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
89 NFO IV / NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
89 NFO IV / NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny 2 Naaras 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
90 NFO VIII / NFO ns 09 24 S*Lofvens Lucifer Light of Love 2 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
91 SIB II / SIB n 09 FI*Cherrytail's Faramir 2 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
92 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 17 (Veteraani) Pahl Nurit 1
92 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM NOM BIS
93 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan Morsmaikku 2 Naaras 1 (SC) Chadaj Marek KM NOM
94 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Raitamäen Benjamin 2 Uros 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC BIV
95 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Taigatassun Menninkäinen 2 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
96 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan FalleRalleRaa 2 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1 NOM
97 SIB V / SIB dy 22 FI*Amurin Kadmiel 2 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
98 SIB VI / SIB fy 09 22 FI*Mintsuliinin Doris 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
99 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Lumikissan Grand Slam 2 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM
100 SIB VII / SIB fs 22 Odariya Valenika 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
101 SIB VII / SIB ns 24 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum 2 Naaras 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB NOM
102 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan Zumppendeeros 2 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB BIV
103 SIB VIII / SIB gs 09 24 FI*Lumikissan CaramelliElli 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 NOM
104 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Pikku-Priin Dancing DandeLion 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX2
105 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan DollariHymy 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
106 TUA III / TUA ny 24 FI*Tangerine's Cheyenne 2 Naaras 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS
107 TUA VI / TUA f 03 FI*Meridies' Blossomfall 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
108 TUA VII / TUA ns FI*Elekatin Pulun Hensu 2 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
109 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Bailey's King 2 Uros 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS NOM
110 BEN n 22 S*KungsgardenCats Manta Ray 3 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
111 BEN n 24 FI*Bengabling Bandito 3 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry Abs
112 BEN n 24 FI*Heillandi Arcanine 3 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 NOM BIS
113 BLH n Dusado's Marc-Marie 3 Uros 6 (IP) Monney Joëlle EX1 CAGPIB NOM
114 BLH b Dusado's O'Malley 3 Uros 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB
115 BML I / BML as 11 31 ES*Bellabonny Touchstone 3 Uros 3 (GIC) Hauge Aina EX1 CACS BIV NOM
116 BML I / BML ns 11 31 FI*Kimuli's Love Story 3 Naaras 3 (GIC) Hauge Aina EX1 CACS
117 BML I / BML bs 11 31 FI*Kimuli's Secret Melody 3 Naaras 9 (Avoin) Hauge Aina EX1 CAC
118 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek 2
118 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 2 (SP) Hauge Aina KM
119 BML I / BML ns 11 FIN*Kimuli's Chocolate Dream 3 Naaras 4 (GIP) Hauge Aina EX1 CAPS
120 BML II / BML hs 12 31 Pepsi af Misapotanien 3 Naaras 7 (CH) Hornell Henry Mitätöity Mitätöity
121 BSH n FI*Coventry's Lonely Wolf 3 Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
122 BSH n FI*Ruusutarhan Primo 3 Uros 5 (IC) Hornell Henry EX2
123 BSH b FI*Saranellan Joliet 3 Naaras 12 (Pennut) Monney Joëlle EX1
124 BSH e FI*Ruusutarhan Tesoro 3 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
125 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek 3
125 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB
126 BSH j FI*SpecialOrder's Lilac Haze 3 Naaras 11 (Nuoret) Hauge Aina EX1 NOM BIS
127 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi 3 Uros 8 (PR) Monney Joëlle EX1 CAPIB
128 BSH b 21 33 FI*Duketin Kaunokki 3 Naaras 12 (Pennut) Hauge Aina EX1
129 BSH ns 11 33 Zucarka Snow Charm 3 Naaras 9 (Avoin) Monney Joëlle Abs
130 BUR n FI*Mama-Alcialon Great Gameboy 3 Uros 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
131 BUR b FI*Mama-Alcialon Father's Son 3 Uros 5 (IC) Hauge Aina EX1 CAGCIB
132 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 4 (GIP) Hauge Aina EX1 CAPS NOM BIS
133 BUR c FI*Oliivian Eiffel 3 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
134 BUR d FI*Celsiana Suopursu 3 Uros 6 (IP) Hauge Aina EX1 CAGPIB
135 BUR e FI*Aavan Muscat 3 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry Abs
136 BUR h FI*Mama-Alcialon Jumalainen Julia 3 Naaras 12 (Pennut) Hauge Aina EX1 NOM
137 BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 2 (SP) Hauge Aina KM
138 BUR h FI*Pikkukuun Daisy Doo 3 Naaras 4 (GIP) Hauge Aina EX1 CAPS NOM
139 BUR h FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel 3 Naaras 10 (KAS) Hauge Aina Abs
140 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek 1 NOM BIS
140 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 2 (SP) Hornell Henry KM NOM
141 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI*KehRuun Bianca 3 Naaras 6 (IP) Monney Joëlle EX1 CAGPIB NOM BIS
142 EUR Hilla 3 Naaras 13a (Noviisi) Krogh Minna EUR f 23
143 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Noita Nokinenä 3 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
144 EUR n 23 FI*Katinhännän Kielo Kanteletar 3 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 NOM
145 EUR n 23 FIN*Katinhännän SuurSeikkailija 3 Naaras 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
146 EUR a 23 FI*Pikku-Piun Quintessa 3 Naaras 9 (Avoin) Monney Joëlle EX1 CAC
147 EUR a 24 FI*Pikku-Piun Quintus 3 Uros 9 (Avoin) Hauge Aina EX1 CAC
148 EUR a 24 FI*Kuukissan Eldarion 3 Uros 12 (Pennut) Hauge Aina EX1
149 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 17 (Veteraani) Chadaj Marek 2
149 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 4 (GIP) Hauge Aina EX1 CAPS
150 EUR d 22 FI*Feronian Kesäleimu 3 Uros 3 (GIC) Hornell Henry EX2
151 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Harvey 3 Uros 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
152 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 1 (SC) Monney Joëlle KM
153 EUR f 22 FI*Feronian Neilikka 3 Naaras 11 (Nuoret) Monney Joëlle EX1
154 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette 3 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek 4
154 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette 3 Naaras 2 (SP) Monney Joëlle KM
155 EUR f 23 FI*Kontukatin Amanda 3 Naaras 3 (GIC) Monney Joëlle EX1 CACS
156 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 6 (IP) Monney Joëlle EX1 CAGPIB
157 EUR ns 22 FI*Lumihelmen Ilopilleri 3 Naaras 7 (CH) Hornell Henry Abs
158 EUR as 22 FI*Feronian Excelsior 3 Uros 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS
159 EUR as 23 FI*Kuukissan Erendis 3 Naaras 12 (Pennut) Monney Joëlle EX1 NOM
160 EUR as 23 FI*Kiipun Shadow of the Wind 3 Naaras 10 (KAS) Monney Joëlle EX1 CAP
161 EUR gs 23 FI*Katinhännän Jyn Erso Scarif 3 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
162 EUR g 03 FI*Waputtaren Angelika Enkelten Markiisitar 3 Naaras 11 (Nuoret) Hauge Aina EX1
163 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon 3 Uros 1 (SC) Monney Joëlle KM NOM
164 KBL I / KBL n 22 SE*Kot-à-Kuril Kassanova 3 Uros 11 (Nuoret) Monney Joëlle EX1
165 KOR FI*Mythai Ornanong Sa-Mon 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
165 KOR FI*Mythai Ornanong Sa-Mon 3 Naaras 3 (GIC) Monney Joëlle EX1 CACS BIV
166 KOR FI*Mythai Busaya Bao 3 Naaras 5 (IC) Monney Joëlle EX1 CAGCIB
167 KOR FI*Mythai Gam Kai Muk 3 Naaras 9 (Avoin) Monney Joëlle EX1 CAC
168 KOR FI*Tatsutan Amor Mara-Rathan 3 Uros 12 (Pennut) Monney Joëlle EX1 BIV
169 KOR FI*Tatsutan Ariel Ava-Tamsaka 3 Naaras 12 (Pennut) Monney Joëlle EX3
170 KOR FI*Tatsutan Avatarah Aham-Sara 3 Naaras 12 (Pennut) Monney Joëlle EX2
171 KOR FI*Vekkuliverstaan Rosemary Woodhouse 3 Naaras 12 (Pennut) Monney Joëlle EX1
172 KOR FI*Mythai Khae Saeng See 3 Naaras 10 (KAS) Monney Joëlle EX2
173 KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
173 KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 10 (KAS) Monney Joëlle EX1 CAP
174 MAN 51-52 / MAN d 09 22 51 FI*Conan Uss 3 Naaras 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB NOM BIS
175 MAU ns FI*Chai-lai Ai Ankhesenamun 3 Naaras 12 (Pennut) Monney Joëlle EX1
176 MAU ns 24 FI*Chai-lai Memphis Mandisa 3 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
177 MAU ns 24 FI*Walidah Atiqtalaaq 3 Uros 8 (PR) Hornell Henry EX1 CAPIB NOM
178 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 1 (SC) Hornell Henry KM BIV NOM BIS
179 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Chadaj Marek 1
179 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Hornell Henry KM
180 OCI n 24 FI*Amare-Cattus Don Duudson 3 Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
181 OCI n 24 FI*Moosegrove Donna é Mobile 3 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
182 OCI n 24 FI*Moosegrove Omar 3 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry Abs
183 OCI b 24 FI*WiliWilla Orange Tip 3 Naaras 5 (IC) Monney Joëlle EX1 CAGCIB NOM
184 OCI b 24 Happy Lady Tigrillo, CZ 3 Naaras 5 (IC) Monney Joëlle EX2
185 OCI b 24 S*John-Johns Tahir Elci 3 Uros 9 (Avoin) Monney Joëlle EX1 CAC BIV
186 OCI o 24 FI*Moosegrove Maroon 3 Uros 9 (Avoin) Hauge Aina EX1 CAC
187 OCI o 24 FI*Martinic Pride and Joy 3 Naaras 9 (Avoin) Hauge Aina EX1 CAC BIV NOM
188 OCI o 24 FI*Moosegrove Odessa 3 Naaras 12 (Pennut) Hauge Aina EX1
189 OCI ns 24 FI*Somalinnan Iris 3 Naaras 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
190 OCI ns 24 FI*Kukkatarhan Inula 3 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
191 OCI os 24 FI*Punakuun Dumle 3 Uros 11 (Nuoret) Monney Joëlle EX1 NOM
192 SRL III / SRL d 22 FlodoCats Alejandro 3 Uros 6 (IP) Hauge Aina EX1 CAGPIB
193 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) Chadaj Marek KM BIV NOM BIS
194 ABY n FI*Link Monaimba Om 4 Naaras 1 (SC) Chadaj Marek Abs
195 ABY n FI*Omanion Galanthus nivalis 4 Uros 9 (Avoin) Chadaj Marek Abs
196 ABY n FI*Amajan Miura Mainarda 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
196 ABY n FI*Amajan Miura Mainarda 4 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
197 ABY n FI*Redcheetah's Diana 4 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX2
198 ABY n FI*Amajan Proteo Protolica 4 Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1 NOM
199 ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 4 Uros 2 (SP) Chadaj Marek KM
200 ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 4 Uros 17 (Veteraani) Krogh Minna 1
200 ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 4 Uros 2 (SP) Chadaj Marek KM BIV NOM
201 ABY n FI*Amajan Odessa Oronza 4 Naaras 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP
202 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 4 Uros 17 (Veteraani) Krogh Minna 2
203 ABY o FI*Amajan Proto Protogene 4 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
204 ABY o FI*Amajan Gigi Gioia 4 Naaras 15 (Siitos) Krogh Minna
204 ABY o FI*Amajan Gigi Gioia 4 Naaras 8 (PR) Krogh Minna EX2
205 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB NOM
206 ABY p FI*Kawaii Junko 4 Naaras 2 (SP) Pahl Nurit KM
207 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets 4 Naaras 2 (SP) Chadaj Marek KM NOM BIS
208 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual 4 Uros 2 (SP) Krogh Minna KM
209 CRX III / CRX f FI*KittyLady's Black Widow 4 Naaras 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB
210 CRX III / CRX h FI*Claypond's E's Elfina 4 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC BIV
211 CRX III / CRX d FI*Sirpaleen Caspian Apollon 4 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
212 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Alchemist Bollinger 4 Naaras 3 (GIC) Pahl Nurit EX1 CACS BIV
213 CRX IV / CRX f 03 FI*Piupaws Gum in My Hair 4 Naaras 9 (Avoin) Pahl Nurit EX2
214 CRX IV / CRX f 02 21 64 FI*Spectrolite Mittumaari 4 Naaras 9 (Avoin) Pahl Nurit EX1 CAC
215 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Saca's Ånastasia the First 4 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 NOM
216 CRX VI / CRX b 03 23 FI*Alchemist Kryptonite 4 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
217 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Spectrolite Ritariperhonen 4 Uros 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
218 CRX VII / CRX b 32 FI*Claypond's Hanok V 4 Uros 12 (Pennut) Pahl Nurit Abs
219 CRX VII / CRX n 33 FI*Alchemist Hocus Pocus 4 Uros 6 (IP) Pahl Nurit EX1 CAGPIB
220 CRX VIII / CRX n 09 33 FI*Gaala-Star Ivori 4 Uros 3 (GIC) Pahl Nurit EX1 CACS
221 CRX VIII / CRX b 03 21 33 FI*Alchemist Element Zero 4 Naaras 12 (Pennut) Pahl Nurit EX1
222 DRX I / DRX n EE*Serengeti Masterpiece 4 Uros 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
223 DRX I / DRX n EE*X-Paroni Masterpiece 4 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 NOM BIS
224 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga 4 Naaras 1 (SC) Krogh Minna KM
225 DRX III / DRX f FI*Åbodas Serafiina 4 Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
226 DRX IV / DRX f 09 24 Xaboo Kokeshi*PL 4 Naaras 9 (Avoin) Pahl Nurit EX1 CAC NOM
227 OLH a FI*TaikaTomun Nuutti Nerokas 4 Uros 12 (Pennut) Pahl Nurit EX1
228 OSH n Timotheus Del Iris 4 Uros 5 (IC) Pahl Nurit EX1 CAGCIB NOM
229 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 1 (SC) Chadaj Marek KM NOM BIS
230 OSH n 24 FI*Deraza Lotty Hot Polka Dot 4 Naaras 11 (Nuoret) Pahl Nurit EX1
231 OSH a 24 Apocalyptica Giuseppe Verdi 4 Uros 11 (Nuoret) Pahl Nurit EX1 NOM BIS
232 OSH d 24 HU*Imladris Indil Hapci 4 Uros 2 (SP) Krogh Minna KM
233 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Krogh Minna KM NOM
234 OSH b 03 22 FI*Miado Barahir House Of Bëor 4 Uros 4 (GIP) Chadaj Marek EX1 CAPS
235 RUS FI*Zarin Lycaena Helle 4 Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
236 RUS Silverine Hyperion of Hana-Bi 4 Uros 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB BIV NOM
237 RUS Sweetmans Blue Ariadne 4 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna VG1
238 RUS FI*BlueKaramel Da Capo 4 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
239 RUS Asolan Roksana Amuletovna 4 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX3
240 RUS FI*Hana-Bi Virvatuli 4 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 BIV
241 RUS FI*Kiamin Millefeuille 4 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX2
242 RUS FI*Lolcat's Prince Carl-Philip 4 Uros 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB NOM
243 RUS Wynterwynd Moon River 4 Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
244 SIA a FIN*Kelmikerhon Tarot 4 Naaras 17 (Veteraani) Krogh Minna 1 NOM BIS
244 SIA a FIN*Kelmikerhon Tarot 4 Naaras 2 (SP) Chadaj Marek KM
245 SIA b FI*Deraza Kissy Wizard 4 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
246 SIA c FI*Deraza Kitty Costum Maid 4 Naaras 9 (Avoin) Pahl Nurit EX1 CAC
247 SIA f FI*Ori-Katin Sheena Is A Punk Rocker 4 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
248 SIA c 21 Grazia v. Imporio A 4 Naaras 11 (Nuoret) Pahl Nurit EX1
249 SOM n FI*Amajan Prozio Prospero 4 Uros 12 (Pennut) Pahl Nurit EX1
250 SOM n FI*Amajan Queran Quercina 4 Naaras 12 (Pennut) Pahl Nurit EX1 BIV NOM
251 SOM n FI*Amajan Quispe Quinevera 4 Naaras 12 (Pennut) Pahl Nurit EX2
252 SOM n FI*Amajan Maffeo Macario 4 Uros 6 (IP) Pahl Nurit EX1 CAGPIB
253 SOM n FI*SunnyPace Forsythia 4 Naaras 4 (GIP) Pahl Nurit EX1 CAPS
254 SOM o FI*SunnyPace Galega 4 Uros 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
255 SOM o FI*Amajan Neffi Nerea 4 Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB BIV
256 SOM o FI*Amajan Pon Preziosa 4 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
257 SOM os Njal Waldo's Sweet Lullaby 4 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek Abs
258 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Wibby 4 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 NOM
259 SPH III / SPH f FI*Hebblas Viona 4 Naaras 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
260 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Izzy 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
260 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Izzy 4 Naaras 1 (SC) Krogh Minna KM
261 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Thelma 4 Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
262 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace 4 Naaras 2 (SP) Krogh Minna KM
263 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Jackomon's Adagia 4 Naaras 7 (CH) Pahl Nurit EX1 CACIB
264 SPH V / SPH n 03 32 FI*Hobbitqueen's Lexi 4 Naaras 9 (Avoin) Pahl Nurit EX1 CAC BIV
265 SPH V / SPH d 32 FI*Hebblas Wesley 4 Uros 11 (Nuoret) Pahl Nurit EX1
266 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 4 Uros 2 (SP) Pahl Nurit KM
267 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Pahl Nurit KM NOM
268 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Vincent 4 Uros 4 (GIP) Pahl Nurit EX1 CAPS BIV NOM BIS
269 HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hornell Henry Abs
270 HCL Josefiina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Monney Joëlle 1 NOM
270 HCL Josefiina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 3
271 HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 1 NOM BIS
271 HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Monney Joëlle 3
272 HCL Henrik Torbjörn af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hornell Henry 1 NOM
273 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Monney Joëlle 2
273 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 2
274 HCS Caesar Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Monney Joëlle 2
274 HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pahl Nurit 4
275 HCS Veikko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pahl Nurit 2
276 HCS Kerttuli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Pahl Nurit 1 NOM
277 HCS Minni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Pahl Nurit 3
278 HCS Sissi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Pahl Nurit Abs
279 HCS Timantti Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Monney Joëlle 1 NOM BIS
279 HCS Timantti Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Pahl Nurit 2
280 HCS Ella Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Pahl Nurit Abs
281 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pahl Nurit 3
282 HCS Olli Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pahl Nurit Abs
283 HCS Oskari Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pahl Nurit 1 NOM BIS
284 MCO VI / MCO e 09 22 LV*Family Value Jasmine 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
314 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Chadaj Marek ACL VII, MCO II, MCO IV, MCO VII, NEM I, SIB II, SIB IV, SIB V, ABY n, CRX I, CRX III, OSH b 03 22, OSH f, SIA a, SIA h, SOM os, SPH II, VET 3 38
Edström Michael EXO d 21 33, EXO f 22, PER f, PER f 33, PER n, RAG n 04, SBI c, SBI d, SBI d 21, SBI h, SBI n 21, TUV d 61-63, TUV f 61-63, TUV n 61-63, ACL XI, ACS IV, MCO III, MCO V, MCO VI, NFO II, SIB VI, SIB VII 41
Hauge Aina EXO f 21 33, EXO f 24, PER a 33, RAG a, RAG a 03, RAG n 04 21, SBI a, SBI b, SBI n, BML I, BSH j, BSH n 21 33, BUR b, BUR d, BUR h, EUR a 24, EUR g 03, OCI o 24, SRL III 38
Hornell Henry BEN n 22, BEN n 24, BLH b, BML II, BSH e, BSH f, BSH n, BUR c, BUR e, BUR j, BUR n, EUR as 22, EUR d 22, EUR gs 23, EUR n 22, EUR n 23, EUR ns 22, MAN 51-52, MAU ns 24, OCI n 24, OCI ns 24, HCL 36
Krogh Minna EUR f 23 (13a), ABY o, CRX II, CRX VI, DRX I, DRX III, OSH d 24, OSH f 24, RUS, SIA b, SOM o, SPH III, SPH IV, VET 4 35
Lubrano Robert EXO f, EXO n 24, PER d 33, PER n 01 62, RAG a 04, RAG f 04, RAG n, RAG n 03, SBI c 21, SBI f, ACL VI, ACL VIII, ACS II, ACS VIII, NEM II, NFO IV, NFO VIII, SIB III, SIB VIII, TUA III, TUA IX, TUA VI, TUA VII 40
Monney Joëlle BLH n, BSH b, BSH ns 11, BSH ns 11 33, CYM 51-52, EUR a 23, EUR as 23, EUR d 24, EUR f 22, EUR f 23, EUR f 24, KBL I, KOR, MAU ns, OCI b 24, OCI os 24, VET 1, VET Kotikissat 39
Pahl Nurit ABY p, CRX IV, CRX VII, CRX VIII, DRX IV, OLH a, OSH a 24, OSH n, OSH n 24, SIA c, SIA c 21, SOM n, SPH V, HCS, VET 2 39
8 tuomaria.