Omakissa
PIROK 115. kansainvälinen kissanäyttely 11.5.2014
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 11.5.2014 Loppuu 11.5.2014
Ilmoittautuminen alkaa 1.3.2014 Ilmoittautuminen loppuu 18.4.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 27.4.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Kyllä
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään    Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, Ilmailunkatu 10, Tampere
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö: Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org, p. 040 559 9924. Näyttelysihteerit: show@pirok.org. Kat I & II: Minna Raiski, Mikkolankatu 53, 33580 Tampere, p. 040 568 8336. Kat III & IV & kotikissat: Leena Vessman, Riuskalankuja 8, 38100 Sastamala, p. 044 5134 315. Raha-asiat: Annika Rämö, annika.ramo@pirok.org, p. 040 559 9704. Palkinnot ja ruusukkeet: Annemari Rautavesi, annemari.rautavesi@pirok.org. Assistenttianomukset osoitteeseen: assistentit@pirok.org. Pääassistentti Katja Patrikainen.
Lisätietoja Omat häkit on merkittävä ilmoittautumiseen. Omistajat voivat itse esitellä kissansa tuomareille. Ilmoittautumispäivän jälkeen mahdollisia ovat vain väri- ja luokkamuutokset, sähköpostitse show@pirok.org tai kirjeitse. Näyttelymaksut maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä. Tarkistus- ja veteraaniluokat 10 eur arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Jos ilmoitat kissasi vain veteraani- tai siitosluokkaan ilman arvostelua, kirjoita se "Viesti yhdistykselle" -kenttään. Jotta voimme pitää näyttelymme ilmoittautumismaksut samalla tasolla kuin viime vuonna, on näyttelyluettelomme maksullinen (3 e) ja ostettavissa paikan päältä. Luettelo on myös saatavissa sähköisesti käyttöön maksutta. Tervetuloa Tampereelle!

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 165 163 0 0 0
2 146 145 0 0 0
3 80 80 0 0 0
4 70 67 3 0 0
Kotikissat 12 12 0 0 0
Yhteensä 473 467 3 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
NFO IV / NFO n 09 24 FIN*Tähtitassun Lucky Star 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
OCI b 24 FIN*Rollick A Tout Le Monde 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
1 EXO a Tombrock's Amadeus 1 Uros 7 (CH) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACIB
2 EXO n 22 IT*Best Wishes Samantha 1 Naaras 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS NOM BIS
3 EXO fs 22 62 Dorothea Iz Boyar 1 Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC
4 EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 17 (Veteraani) Riekstina Linda 1 NOM BIS
4 EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 2 (SP) Selassa F. A. (Lee) KM NOM
5 PER w 62 S*Headturners Winter Kills 1 Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1 NOM BIS
6 PER n A*Heaven Sent Quicky Express 1 Uros 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS NOM BIS
7 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 1 (SC) Selassa F. A. (Lee) Abs
8 PER f FI*Siriuksen Fiona 1 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
9 PER fs FIN*Kuutsa's Jing and Jang 1 Naaras 17 (Veteraani) Riekstina Linda 2
9 PER fs FIN*Kuutsa's Jing and Jang 1 Naaras 4 (GIP) Preiss Karl EX1 CAPS
10 PER n 22 FIN*Sabrimin Jackpot 1 Uros 4 (GIP) Preiss Karl EX1 CAPS
11 PER n 24 FI*Ayanna Before the Dawn 1 Uros 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
12 PER n 24 FIN*Jarbabin Tsimbavaati 1 Uros 4 (GIP) Preiss Karl EX1 CAPS NOM BIS
13 PER d 24 FI*Moondreamer's Teenage Dream 1 Uros 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC
14 PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 2 (SP) Selassa F. A. (Lee) Abs
15 PER g 22 FI*AzuLejo's Modesty Blaise 1 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1 NOM BIS
16 PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose 1 Naaras 2 (SP) Preiss Karl KM NOM BIS
17 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1 NOM
18 PER f 02 21 62 FI*Mimosan If Only You 1 Naaras 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) Abs
19 PER ns 03 FIN*Kissankäpälän Arnold S. 1 Uros 2 (SP) Preiss Karl KM
20 PER ns 02 21 62 FI*Chevhill's Handsome 1 Uros 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1 NOM
21 PER n 33 Sinihuiskan Delilah 1 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
22 PER d 33 Sinihuiskan DingDong 1 Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) Abs
23 PER e 33 Benua Gizelle 1 Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC
24 PER e 33 Almigry OK Corral 1 Uros 2 (SP) Selassa F. A. (Lee) KM NOM
25 PER a 21 33 Sinihuiskan XabiAlonso 1 Uros 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
26 PER e 21 33 FI*Yashar's Åskari Ålematon 1 Uros 3 (GIC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACS NOM
27 ACL I / ACL n FI*Siriuksen GipsyRoseCurl 2 Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC NOM
28 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Stoliarova Svetlana Abs
28 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Zagorskaya Elena Abs
29 MCO I / MCO a FI*Abbas-Coons Deni 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
30 MCO I / MCO n FI*Chamberlain Hunter's Moon 2 Uros 4 (GIP) Zagorskaya Elena EX1 CAPS
31 MCO I / MCO n FI*HoneyCoon's 3AM Of Jellonan 2 Uros 8 (PR) Zagorskaya Elena EX1 CAPIB
32 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run 2 Naaras 7 (CH) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACIB
33 MCO II / MCO n 03 Ghost Rider Tiili*PL 2 Uros 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1 BIV NOM
34 MCO II / MCO n 09 FI*Ameliinan Oswald 2 Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1 NOM
35 MCO III / MCO n 22 FI*Merrymakers Adalmiina Aruba 2 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
36 MCO III / MCO n 22 FI*Laramillan Janey Powel 2 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl Abs
37 MCO III / MCO n 22 FI*Unikuun Just Only One 2 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX2
38 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica 2 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1 BIV
39 MCO III / MCO n 22 FIN*Starmaker's Heartbreaker 2 Uros 4 (GIP) Preiss Karl Abs
40 MCO III / MCO n 22 PL*Dark Age Queretaro Coon 2 Uros 8 (PR) Preiss Karl EX1 CAPIB
41 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Pikkumetsän Robb Stark 2 Uros 13c (Määrittely) Preiss Karl MCO n 09 22 gr IV
41 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Pikkumetsän Robb Stark 2 Uros 8 (PR) Stoliarova Svetlana EX1 CAPIB
42 MCO IV / MCO n 09 23 FI*Halden coon's Waltari 2 Uros 9 (Avoin) Stoliarova Svetlana EX2
43 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Pikkumetsän Khal Drogo 2 Uros 7 (CH) Stoliarova Svetlana EX1 CACIB BIV
44 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Ameliinan Luna 2 Uros 9 (Avoin) Stoliarova Svetlana EX1 CAC
45 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Laramillan Jessica Lovejoy 2 Naaras 9 (Avoin) Stoliarova Svetlana EX1 CAC
46 MCO IV / MCO a 09 22 FI*Daybreak's Gabriella 2 Naaras 9 (Avoin) Stoliarova Svetlana EX2
47 MCO IV / MCO n 09 24 Lynx Lynx Bambola 2 Naaras 11 (Nuoret) Stoliarova Svetlana EX1
47 MCO IV / MCO n 09 24 Lynx Lynx Bambola 2 Naaras 13c (Määrittely) Preiss Karl MCO n 09 24 gr IV
48 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Golden Boy 2 Uros 12 (Pennut) Stoliarova Svetlana EX1
49 MCO IV / MCO n 09 23 FI*Marskin Elicia Sinserella 2 Naaras 12 (Pennut) Stoliarova Svetlana EX3
50 MCO IV / MCO n 09 22 FI*KingLeo's Angels in My Hair 2 Naaras 12 (Pennut) Stoliarova Svetlana EX1 BIV NOM
51 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Ameliinan Nicolina 2 Naaras 12 (Pennut) Stoliarova Svetlana EX2
52 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Bonneamie Walker Canyon 2 Uros 8 (PR) Stoliarova Svetlana EX2
53 MCO V / MCO f 22 FIN*Kasmasiinin Viikinkitaru 2 Naaras 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB NOM
54 MCO V / MCO d 22 FI*Kasmasiinin Apassi 2 Uros 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
55 MCO V / MCO e 22 FI*NineTales Ariel 2 Naaras 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB NOM BIS
56 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Escape's Xeronimo 2 Uros 7 (CH) Sneum Hanne Sofie EX1 CACIB
57 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*RoseLion's Carefree Beauty 2 Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX2
58 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Ameliinan Micky 2 Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC NOM
59 MCO VI / MCO d 09 22 FI*DiamondTails' Alessandro Botticelli 2 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1 BIV
60 MCO VI / MCO f 09 FI*Daybreak's Indira 2 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1 BIV NOM BIS
61 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Laramillan Jimbo Jones 2 Uros 6 (IP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGPIB
62 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Kasmasiinin X-mas Princess 2 Naaras 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP NOM
63 MCO VII / MCO ns FI*Satinante's Tristan Fridolf 2 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB
64 MCO VII / MCO fs 22 FI*SatuMainen Suklaa Sydän 2 Naaras 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB
65 MCO VII / MCO ns FI*NineTales Funny Face 2 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1 BIV NOM
66 MCO VII / MCO ns 24 FI*Hemingway's Pallas Athene 2 Naaras 4 (GIP) Zagorskaya Elena EX1 CAPS NOM
67 MCO VII / MCO ds 23 FI*SolarWind's Anubis 2 Uros 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB
68 MCO VII / MCO ns FI*Hiesun Mistyheart 2 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena Abs
69 MCO VIII / MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath 2 Uros 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS
70 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Abbas-Coons Businesman 2 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB BIV
71 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chatvallon Milady Anastasia 2 Naaras 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB
72 MCO VIII / MCO es 09 22 Coonflakes Devils Tower 2 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
73 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Pikkumetsän Zaza 2 Naaras 7 (CH) Zagorskaya Elena EX2
74 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Pikkumetsän Zarah 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena Abs
75 MCO VIII / MCO fs 03 FI*SolarWind's Athene 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX3
76 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Halden coon's Zisel 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
77 MCO VIII / MCO ns 09 22 PT*Artsycats Lucy in the Sky 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX2
78 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*NineTales Fast & Furious 2 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
79 MCO VIII / MCO gs 09 22 FI*Krysos Hello Kitty 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
80 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*KingLeo's Amok 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena Abs
81 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Abbas-Coons Devils Magic 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1 BIV NOM
82 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts 2 Uros 4 (GIP) Zagorskaya Elena EX1 CAPS
83 MCO VIII / MCO ns 09 22 FIN*Rotcat Chibbo 2 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
84 MCO IX / MCO w 62 FI*SwingPop Epic Sax Guy 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
85 MCO IX / MCO w 62 FI*Hiesun Castor 2 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena Abs
86 NEM I / NEM n 21 Akonit Blue Veil 2 Uros 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC
87 NFO I / NFO n FI*Heinuntuvan Konsta 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
87 NFO I / NFO n FI*Heinuntuvan Konsta 2 Uros 1 (SC) Selassa F. A. (Lee) KM
88 NFO I / NFO n FI*Tähtitassun Mustang 2 Uros 3 (GIC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACS BIV NOM
89 NFO I / NFO n FI*Draconian Northern Lights 2 Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
90 NFO II / NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor 2 Uros 3 (GIC) Stoliarova Svetlana EX1 CACS
91 NFO II / NFO n 09 FI*Vihurin Myrskytuuli Jane 2 Naaras 5 (IC) Stoliarova Svetlana EX1 CAGCIB
92 NFO II / NFO n 09 Perun's Hit The Road Jack 2 Uros 9 (Avoin) Stoliarova Svetlana EX1 CAC BIV
93 NFO II / NFO n 09 FI*Heartcatcher's Walks His Own Path 2 Uros 12 (Pennut) Stoliarova Svetlana Abs
94 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian AutumnReflection 2 Uros 2 (SP) Stoliarova Svetlana KM NOM
95 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag 2 Uros 1 (SC) Riekstina Linda KM NOM
96 NFO III / NFO n 22 FI*Tähtitassun Päivänsäde 2 Naaras 5 (IC) Riekstina Linda EX1 CAGCIB NOM
97 NFO III / NFO n 24 FI*Loki's Lara Fabian 2 Naaras 7 (CH) Riekstina Linda Mitätöity Mitätöity
98 NFO III / NFO n 22 Orkan Uroczysko*PL 2 Uros 7 (CH) Riekstina Linda n 09 22
99 NFO III / NFO n 24 FI*Jarraun's Skog Anrid 2 Naaras 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1 BIV
100 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Lucky Brown 2 Uros 12 (Pennut) Riekstina Linda EX1 NOM
101 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Goofer Dust 2 Naaras 1 (SC) Lund Lone KM
102 NFO IV / NFO a 09 23 FI*Nalle-Puhin Gil Grissom 2 Uros 5 (IC) Lund Lone EX1 No Cert
103 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen 2 Naaras 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS NOM
104 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Hopeahännän Daisy 2 Naaras 7 (CH) Lund Lone Abs
105 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Kuutamoyön Fontus 2 Uros 9 (Avoin) Lund Lone VG2
106 NFO IV / NFO n 01 21 63 Cio Cio San's Kid Galahad 2 Uros 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC BIV NOM
107 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Huiskulan Rubina 2 Naaras 9 (Avoin) Lund Lone EX2
108 NFO IV / NFO n 09 22 S*Vildhjärtas Katniss Everdeen 2 Naaras 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
109 NFO IV / NFO n 09 24 Rolland Astra-Polaris *UA 2 Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
110 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Jarraun's Skog Asgard 2 Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX2
111 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Draconian Nepenthe 2 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX3
112 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Lucky Lucille 2 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1 BIV NOM
113 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan Pantera 2 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX2
114 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Heartcatcher's Charms by Her Beauty 2 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone Abs
115 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll 2 Naaras 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS NOM
116 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*Tähtitassun Lucky Star 2 Uros 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB NOM
117 NFO V / NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 5 (IC) Vasilíeva Vera EX1 CAGCIB BIV NOM
118 NFO V / NFO f FI*JustSpecial Burberry Summer 2 Naaras 7 (CH) Vasilíeva Vera EX1 CACIB
119 NFO V / NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Bergthor 2 Uros 11 (Nuoret) Vasilíeva Vera EX1 NOM
120 NFO V / NFO g 23 FI*Lolcat's Aino 2 Naaras 11 (Nuoret) Vasilíeva Vera EX2
121 NFO V / NFO f 22 FI*ArcticWilds Ever Dream 2 Naaras 11 (Nuoret) Vasilíeva Vera EX1
122 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 5 (IC) Stoliarova Svetlana EX1 CAGCIB
123 NFO VI / NFO f 09 22 FI*NordicTigers Be My Love 2 Naaras 7 (CH) Stoliarova Svetlana EX1 CACIB
125 NFO d 02 21 FIN*Wishmaster Ford Fairlane 2 Uros 2 (SP) Stoliarova Svetlana KM
126 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS NOM BIS
127 NFO VIII / NFO ds 09 22 S*SillyZone's Crimson 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
128 NFO VIII / NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Butterfinger 2 Uros 4 (GIP) Zagorskaya Elena EX1 CAPS
129 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel 2 Naaras 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB
130 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*FoxyPaw's Jock Scott 2 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena Abs
131 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
131 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Zagorskaya Elena KM NOM
132 NFO IX / NFO w 61 FI*Tähtitassun Juhannus 2 Uros 2 (SP) Zagorskaya Elena KM NOM
133 RAG n FI*Minipeikon Mooses 2 Uros 7 (CH) Sneum Hanne Sofie Abs
134 RAG n S*Mariamores O'Lala of Adonis 2 Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
135 RAG n FI*Lumikuu BonBon 2 Naaras 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP
136 RAG a FI*Stardoll's Tilly Tina 2 Naaras 5 (IC) Stoliarova Svetlana EX1 CAGCIB NOM
137 RAG a FI*MistyNight Dyna 2 Naaras 5 (IC) Stoliarova Svetlana EX2
138 RAG a FI*Dolldesire's Fizz 2 Uros 11 (Nuoret) Stoliarova Svetlana EX1
139 RAG a FI*Stardoll's Blue Velvet 2 Naaras 11 (Nuoret) Stoliarova Svetlana EX1 BIV NOM BIS
140 RAG a FI*Barfait's Ronaldo 2 Uros 12 (Pennut) Stoliarova Svetlana EX1
141 RAG a FI*Barfait's Rosanne 2 Naaras 12 (Pennut) Stoliarova Svetlana EX1 BIV
142 RAG a FI*Cat's-JM Sa-Vanna 2 Naaras 12 (Pennut) Stoliarova Svetlana EX2
143 RAG a FI*Lumikuu Eloveena 2 Naaras 12 (Pennut) Stoliarova Svetlana Abs
144 RAG b FI*Mithrandilin Faramir 2 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
145 RAG c FI*MistyNight Augustus 2 Uros 5 (IC) Riekstina Linda EX1 CAGCIB
146 RAG a Dollyfella Big Big Man 2 Uros 4 (GIP) Riekstina Linda EX1 CAPS
147 RAG f FIN*Dollyblues Rainbow Doll 2 Naaras 4 (GIP) Zagorskaya Elena EX1 CAPS
148 RAG e 21 FI*Minipeikon Kultapoju 2 Uros 7 (CH) Lund Lone Abs
149 RAG n 03 FI*Tuulikellon Prime Time 2 Uros 3 (GIC) Stoliarova Svetlana EX1 CACS BIV NOM BIS
150 RAG n 03 FI*Ragtail Dominic 2 Uros 3 (GIC) Stoliarova Svetlana EX2
151 RAG n 03 Cassus Cassander Caelestis 2 Uros 7 (CH) Stoliarova Svetlana EX1 CACIB
152 RAG n 03 FI*Utuinen Ödets Minne 2 Naaras 11 (Nuoret) Stoliarova Svetlana EX1
153 RAG n 03 FI*Utuinen Clouds Of Sunset 2 Uros 12 (Pennut) Stoliarova Svetlana Abs
154 RAG n 03 FI*Barfait's Napoleon 2 Uros 6 (IP) Stoliarova Svetlana EX1 CAGPIB
155 RAG a 03 FI*Celestial's GunBert 2 Uros 5 (IC) Riekstina Linda EX1 CAGCIB
156 RAG a 03 FI*Tiridoll's Dollholic 2 Naaras 5 (IC) Riekstina Linda EX1 CAGCIB
157 RAG a 03 FI*Tiridoll's 7th Heaven 2 Uros 9 (Avoin) Riekstina Linda EX1 CAC BIV
158 RAG a 03 FI*Celestial's Desire Me 2 Naaras 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX2
159 RAG a 03 FI*Celestial's Heart Beats 4 U 2 Naaras 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1 BIV NOM
160 RAG a 03 DK*Jaquet Cinnamon 2 Uros 12 (Pennut) Riekstina Linda EX1
161 RAG a 03 FI*Rock'nRags KidOfWolver 2 Uros 8 (PR) Riekstina Linda EX1 CAPIB NOM
162 RAG f 03 FI*Utuinen Briar Rose 2 Naaras 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1
163 RAG g 03 FI*Dollyblues Lady Snowflake 2 Naaras 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS
164 RAG e 03 21 FI*Calamarin MrMuscle 2 Uros 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP NOM
165 RAG g 03 21 FI*Calamarin Madonna 2 Naaras 8 (PR) Zagorskaya Elena EX1 CAPIB
166 RAG n 04 FI*Minipeikon Mutrun 2 Naaras 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB
167 RAG n 04 FI*Lumikuu Ewerest 2 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
168 RAG n 04 FI*Barfait's Joyful Jimi 2 Uros 4 (GIP) Preiss Karl EX1 CAPS
169 RAG n 04 FI*Barfait's Playful Paco 2 Uros 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP NOM
170 RAG a 04 S*FunHouse's & Unni's United Collin 2 Uros 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB NOM
171 RAG a 04 FI*Minipeikon Mini Mollis 2 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
172 RAG a 04 FI*Nevilla's Caspian 2 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
173 RAG a 04 FI*Nevilla's CindyCandy 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV NOM
174 RAG a 04 FI*Satinante's Don Cesar 2 Uros 2 (SP) Ghibaudo Alessandro KM
175 RAG a 04 FI*Barfait's Joyful Justin 2 Uros 6 (IP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
176 RAG a 04 FI*Emija's Benito 2 Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
177 RAG d 04 S*Gunbertus Gabriel 2 Uros 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie EX1 CACS NOM
178 RAG f 04 FI*Celestial's Heaven on Earth 2 Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
179 RAG n 04 21 FI*Dollyblues MusicOfMyHeart 2 Uros 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP
180 SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown 2 Naaras 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM BIV NOM
181 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 2 Naaras 17 (Veteraani) Lund Lone 1 NOM BIS
181 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 2 Naaras 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie EX1 CACS
182 SBI n FI*Midianin Bianca 2 Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
183 SBI n FI*Touchant Troubadour d'amour 2 Uros 7 (CH) Sneum Hanne Sofie EX1 CACIB
184 SBI n FI*Chirybiry's Hug me 2 Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
185 SBI n FI*Haavemaan Euphoria 2 Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX2
186 SBI n FI*Rais-Kis Epeliini 2 Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
187 SBI n FI*Touchant Ultra-Beau 2 Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
188 SBI n FIN*Tassuliinin Braveheart 2 Uros 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM
189 SBI n FIN*Touchant Amour 2 Naaras 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM
190 SBI n FIN*Chirybiry's Remulus 2 Uros 17 (Veteraani) Lund Lone 1
190 SBI n FIN*Chirybiry's Remulus 2 Uros 4 (GIP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPS BIV
191 SBI n FI*Harebell Bosse Nova 2 Uros 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM
192 SBI n FIN*Zhamanen Hurricane 2 Naaras 8 (PR) Sneum Hanne Sofie EX2
192 SBI n FIN*Zhamanen Hurricane 2 Naaras 17 (Veteraani) Lund Lone 2
193 SBI n EST*Audrey Herencia 2 Naaras 8 (PR) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPIB NOM
194 SBI a FI*MeToYou Hero 2 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB NOM BIS
195 SBI a FI*Halipalleron Adalmiina 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
196 SBI a FI*Tamus Vectra Pipro 2 Naaras 2 (SP) Edström Michael KM BIV NOM
197 SBI a FIN*Sic'an Mesa 2 Naaras 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
198 SBI a FIN*MeToYou Ceasar 2 Uros 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB NOM
199 SBI a FIN*Sic'an Midian 2 Naaras 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
200 SBI b FI*Mithrandilin Elwing 2 Naaras 5 (IC) Riekstina Linda EX1 CAGCIB NOM
201 SBI b EE*Kayzer Herencia 2 Uros 9 (Avoin) Riekstina Linda EX1 CAC BIV NOM
202 SBI b FI*Chirybiry's U-la-laa 2 Naaras 9 (Avoin) Riekstina Linda EX1 CAC
203 SBI b FIN*Canth's Suklaapallo 2 Uros 4 (GIP) Riekstina Linda EX1 CAPS
204 SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour 2 Naaras 4 (GIP) Riekstina Linda EX1 CAPS BIV
205 SBI b Demian Olympsche Bronzen 2 Uros 10 (KAS) Riekstina Linda EX1 CAP
206 SBI b FIN*Pässinpään Lady After Eight 2 Naaras 8 (PR) Riekstina Linda EX1 CAPIB
207 SBI c Demian Fiona 2 Naaras 7 (CH) Riekstina Linda EX1 CACIB
208 SBI c FIN*Sydänyön Basecamper 2 Naaras 10 (KAS) Riekstina Linda EX1 CAP
209 SBI d FI*Touchant Renault Unique 2 Uros 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS NOM
210 SBI d FI*Tamus Escort 2 Uros 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
211 SBI d FI*Nalle-Puhin Achy Breaky Heart 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
212 SBI d FI*Nalle-Puhin Whisky Lullaby 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV NOM
213 SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 2 Uros 2 (SP) Ghibaudo Alessandro KM BIV NOM BIS
214 SBI d FI*Tamus Wartburg 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
214 SBI d FI*Tamus Wartburg 2 Uros 6 (IP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGPIB
215 SBI d FI*Haavemaan Love Is Blind 2 Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
216 SBI d FI*Tamus Belvedere for A-K 2 Naaras 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
217 SBI e FI*Touchant Petit Charmeur 2 Uros 9 (Avoin) Riekstina Linda EX1 CAC
218 SBI e FI*Mototassun Remu-Rudolf 2 Uros 2 (SP) Riekstina Linda KM NOM
219 SBI e FI*Oreliinan Bonfire 2 Uros 10 (KAS) Riekstina Linda EX1 CAP
220 SBI f FIN*Lirukallion Säkenöivä voima 2 Naaras 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS
221 SBI f FIN*Touchant Magique Beauté 2 Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX2
222 SBI f FI*Birmayan Fazermint 2 Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
223 SBI f FI*Nalle-Puhin Rita Haywood 2 Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX3
224 SBI f FI*Tamus Insignia 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1 NOM
225 SBI f Daphara's Lullaby Love 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX2
226 SBI f FI*Nalle-Puhin Mustang Sally 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV
227 SBI f FI*Harebell Honeybone 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX2
228 SBI f FI*Nalle-Puhin Madonna 2 Naaras 4 (GIP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPS BIV NOM
229 SBI f FIN*Birmayan Vivid Empress 2 Naaras 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
230 SBI f FI*Tamus Wildcat 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
230 SBI f FI*Tamus Wildcat 2 Naaras 6 (IP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGPIB
231 SBI f FI*Oreliinan Blossom 2 Naaras 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX2
232 SBI g FIN*Muurmauku Apollonia 2 Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
233 SBI g FI*Tamus Healey 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
234 SBI g Demian Celesta 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 BIV NOM BIS
235 SBI g FIN*Harebell Keshia 2 Naaras 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
236 SBI h FI*Mototassun Ruusu-Roosa 2 Naaras 5 (IC) Riekstina Linda EX1 CAGCIB
237 SBI h FI*Aasatar Her My One 2 Naaras 7 (CH) Riekstina Linda EX1 CACIB
238 SBI h FIN*Harebell Zelda 2 Naaras 6 (IP) Riekstina Linda EX1 CAGPIB NOM BIS
239 SBI h FI*Mimitan Thea 2 Naaras 10 (KAS) Riekstina Linda EX1 CAP
240 SBI j FI*Aasatar Eva Verónica 2 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro Abs
241 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 2 Naaras 1 (SC) Edström Michael KM NOM
242 SBI n 21 FIN*Globel's Camelot Figaro 2 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
243 SBI n 21 FI*Kirakan Quiereme Mucho 2 Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
244 SBI a 21 Picolina v. Fuchswinkel 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
245 SBI a 21 EE*Fiorela Fantasy St.Ifferini 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX2
246 SBI a 21 FI*Canth's Susu 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 BIV
247 SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM BIV NOM
248 SBI b 21 S*Lavender Fields Felicia 2 Naaras 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie EX1 CACS
249 SBI b 21 Shapur Angel 2 Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
250 SBI c 21 FI*Canth's Kismet 2 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM
251 SBI c 21 FI*HaoMao Bernhard 2 Uros 8 (PR) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPIB NOM
252 SBI c 21 S*Super Classic's Madame Maxime 2 Naaras 6 (IP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGPIB
253 SBI d 21 FI*Harebell Gibson 2 Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM BIS
254 SBI d 21 FI*Annmark Amberline 2 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
255 SBI d 21 FI*Canth's Xavier 2 Uros 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP
256 SBI e 21 FI*Tamus Duster 2 Uros 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
257 SBI f 21 FI*Lofanna Aava 2 Naaras 9 (Avoin) Riekstina Linda EX1 CAC
258 SIB II / SIB n 03 FI*Lumikissan Olivia OiKukas 2 Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
259 SIB III / SIB n 23 Bulma Imildara*PL 2 Naaras 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
260 SIB III / SIB n 24 FIN*Tuiskutassun Eydis Rohkea 2 Naaras 4 (GIP) Lund Lone Abs
261 SIB III / SIB n 24 FI*Villan G-Mies Jerry Cotton 2 Uros 6 (IP) Lund Lone EX1 CAGPIB
262 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Lumikissan Aikamoinen 2 Uros 3 (GIC) Vasilíeva Vera EX1 CACS
263 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Taigatassun Aamu 2 Naaras 9 (Avoin) Vasilíeva Vera EX2
264 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Taigatassun Armi 2 Naaras 9 (Avoin) Vasilíeva Vera EX1 CAC BIV
265 SIB IV / SIB n 09 24 BG*Jasmina Sibirela *** 2 Naaras 12 (Pennut) Vasilíeva Vera EX1
266 SIB V / SIB d 24 FI*Irvikissan Aether 2 Uros 7 (CH) Lund Lone Out of competition
267 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Kestilinnan Charlotta 2 Naaras 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
268 SIB V / SIB d 23 FI*Kestilinnan Ernest 2 Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX1 BIV NOM
269 SIB V / SIB d 24 FI*Jatsitytön Blaziken 2 Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1
270 SIB VI / SIB f 09 22 FI*Cherrytail's Rhonda Mae 2 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1 NOM
271 SIB V / SIB g FI*Kestilinnan Rinsessa 2 Naaras 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB
272 SIB V / SIB d 23 FI*Jatsitytön Abakan 2 Uros 10 (KAS) Lund Lone EX1 No Cert
273 SIB V / SIB f 23 FI*Amurin Hanna 2 Naaras 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP BIV
274 SIB VI / SIB f 09 23 FI*Valjallan Routa 2 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX2
275 SIB VI / SIB f 03 23 FI*Abbas-Coons Aureelia 2 Naaras 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
276 SIB VII / SIB fs 23 FI*Abbas-Coons Celine Dion 2 Naaras 10 (KAS) Stoliarova Svetlana EX1 CAP NOM
277 SIB VIII / SIB ns 09 23 FI*Abbas-Coons Carlos 2 Uros 13c (Määrittely) Preiss Karl SIB ns 09 24 gr VIII
277 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Abbas-Coons Carlos 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
278 SIB VIII / SIB fs 09 22 FI*KissinTassun Fyrry 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
279 SIB VII / SIB ns 23 FI*Abbas-Coons Christian 2 Uros 13c (Määrittely) Preiss Karl SIB ns 09 24 gr VIII
279 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Abbas-Coons Christian 2 Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
280 SIB IX / SIB w 62 FI*Valjallan Kuura 2 Naaras 12 (Pennut) Vasilíeva Vera EX1
281 TUA I / TUA n FI*Josmarin Innusha 2 Naaras 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
282 TUA I / TUA a FI*Elekatin Deep Blue Sea 2 Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1
283 TUA II / TUA a 03 FI*Sada Q Uljas Unto 2 Uros 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
284 TUA V / TUA f 23 FI*Sada Suhmuran Sandra 2 Naaras 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB NOM
285 TUA V / TUA d 24 FI*Elekatin Rosso Ruben 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1 NOM
286 TUA VII / TUA ns FI*Elekatin Suleiman 2 Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1
287 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 9 (Avoin) Vasilíeva Vera EX1 CAC NOM
288 TUA IX / TUA w 61 FI*Elekatin Super Nova 2 Uros 12 (Pennut) Vasilíeva Vera EX1 NOM
289 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*GizemliKediler Bal Bilmece 2 Uros 5 (IC) Lund Lone Abs
290 ABY n FI*Bluestream's Idaya 3 Naaras 11 (Nuoret) Mantovani Gianfranco EX1 NOM BIS
291 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 3 Uros 2 (SP) Mantovani Gianfranco KM
292 ABY n Lalima's Mikhail Baryshnikov 3 Uros 10 (KAS) Mantovani Gianfranco EX1 CAP NOM BIS
293 ABY a FI*Kharn-Ka Great Gatsby 3 Naaras 11 (Nuoret) Mantovani Gianfranco EX1
294 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 2
294 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 2
294 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 2 (SP) Veland Anne KM
295 BEN n 24 FI*Starglitters Hilfiger 3 Uros 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva Abs
296 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei 3 Naaras 5 (IC) Mantovani Gianfranco EX1 CAGCIB BIV
297 BML I / BML bs 11 FI*Kissamummon Adalmiinanhelmi 3 Naaras 7 (CH) Mantovani Gianfranco EX1 CACIB
298 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Suukko Poika 3 Uros 12 (Pennut) Mantovani Gianfranco EX1
299 BML I / BML as 11 31 FI*Kissamummon Pikku Rakas 3 Naaras 12 (Pennut) Mantovani Gianfranco EX1
300 BML II / BML fs 11 31 FI*Kissamummon Ihan oma 3 Naaras 4 (GIP) Mantovani Gianfranco EX1 CAPS NOM
301 BRI n FI*SamBelle's Esper 3 Uros 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB NOM
302 BRI n FI*Coventry's Gardenia 3 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
303 BRI a FI*Coventry's Endymion 3 Uros 7 (CH) Lis Helene Abs
304 BRI a FI*Aurantia's Magnetic Eyes 3 Uros 9 (Avoin) Lis Helene EX1 CAC NOM
305 BRI d 22 FI*Coventry's Gawayne 3 Uros 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
306 BRI f FI*SamBelle's Electra 3 Naaras 7 (CH) Mantovani Gianfranco EX1 CACIB
307 BRI g FIN*Sinisilkin Inkivääri 3 Naaras 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB
308 BRI g FI*Coventry's Heather 3 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
309 BRI ny 11 FI*EmeraldCharm Mon Chéri 3 Uros 11 (Nuoret) Lis Helene EX1
310 BRI d 22 FI*Aurantia's Cosmic Expansion 3 Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX1
311 BRI ny 22 FI*Silky-Brits Golden Igor 3 Uros 8 (PR) Lis Helene EX1 CAPIB
312 BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 5 (IC) Lis Helene Abs
313 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger 3 Uros 12 (Pennut) Lis Helene EX1
314 BUR b FI*Seirene Material Girl 3 Naaras 1 (SC) Mantovani Gianfranco KM NOM
315 BUR b FI*Shu-Shun Heartbreaker 3 Uros 11 (Nuoret) Mantovani Gianfranco EX1
316 BUR b FIN*Belacane Ukkopekka 3 Uros 6 (IP) Mantovani Gianfranco EX1 CAGPIB
317 BUR c FI*MunKisun Meukow for Cattish 3 Uros 9 (Avoin) Veland Anne Abs
318 BUR c FI*Hokkuspokkus Bad Ass 3 Uros 12 (Pennut) Veland Anne Abs
319 BUR c FIN*Cattish Unique Zircon 3 Uros 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS NOM
320 BUR h FI*Cattish Olympos Zeus 3 Uros 5 (IC) Mantovani Gianfranco EX1 CAGCIB
321 BUR j FIN*Cattish Unique Sapphire 3 Naaras 4 (GIP) Lis Helene EX1 No Cert
322 CRX I / CRX ns Changes Liza Jane 3 Naaras 12 (Pennut) Mantovani Gianfranco EX1
323 CRX II / CRX n 03 Changes Starman 3 Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1 BIV NOM
324 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Shane Walsh 3 Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX2
325 CRX II / CRX n 03 FI*Spectrolite Quiterio 3 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
326 CRX IV / CRX f 02 62 FI*VeeKasin Hattivatti 3 Naaras 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
327 CRX IV / CRX f 03 FI*Sweetpurr's Maggie Greene 3 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
328 CRX IV / CRX f 03 Changes Moonage Daydream 3 Naaras 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP
329 CRX VII / CRX b 21 33 FI*Angelfalls Cashmere 3 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene EX1 NOM BIS
330 CYM 53 / CYM n 09 53 FI*Pikkeen Pippuri 3 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1 NOM
331 DSP III / DSP d 21 RU.Dolf Shudan 3 Uros 5 (IC) Mantovani Gianfranco EX1 CAGCIB NOM BIS
332 DSP V / DSP d 09 33 FI*DonAmen El' Nino 3 Uros 11 (Nuoret) Mantovani Gianfranco EX1
333 EUR a FI*Elekatin Ruusupapu 3 Naaras 9 (Avoin) Lis Helene Abs
334 EUR f FIN*Millamarin Ellinoora 3 Naaras 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 2
334 EUR f FIN*Millamarin Ellinoora 3 Naaras 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM
335 EUR ns Alma 3 Naaras 6 (IP) Mantovani Gianfranco EX1 CAGPIB
336 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 1 (SC) Lis Helene KM NOM
337 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 1 NOM BIS
337 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 4 (GIP) Lis Helene EX1 CAPS NOM
338 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Mantovani Gianfranco KM
339 EUR d 22 FI*Tiikerililjan Isoviilee 3 Uros 10 (KAS) Mantovani Gianfranco EX1 CAP
340 EUR d 24 FI*Kissakallion Orlando 3 Uros 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB
341 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
342 EUR d FI*Kissakallion Osvaldo 3 Uros 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP
343 EUR f 24 FIN*Feronian Uncinia Bella 3 Naaras 1 (SC) Veland Anne KM
344 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC NOM
345 EUR g 22 FI*Feronian Emilia 3 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
346 EUR ns 22 FI*Alcarinqua Nya 3 Naaras 7 (CH) Lis Helene EX1 No Cert
347 EUR ns 24 FI*Errun Lupsakka lordi 3 Uros 9 (Avoin) Lis Helene EX1 CAC
348 EUR as 22 FI*Feronian Excelsior 3 Uros 9 (Avoin) Lis Helene EX1 CAC
349 KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing 3 Naaras 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB
350 KOR FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo 3 Naaras 5 (IC) Lis Helene EX2
351 KOR FI*Hovikissan Rhe-Mu 3 Uros 11 (Nuoret) Lis Helene EX1 BIV NOM
352 KOR FI*Mythai Palat Pai Jit 3 Uros 12 (Pennut) Lis Helene EX1
353 KOR FI*Mythai Ornanong Sa-Mon 3 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene EX1
354 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 4 (GIP) Lis Helene EX1 CAPS NOM BIS
355 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus 3 Uros 1 (SC) Veland Anne KM
356 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI*Pilkkumin Mister Richard 3 Uros 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS
357 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN*JoJon Hui Dec 3 Naaras 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP NOM
358 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM
359 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Veland Anne KM BIV
360 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS
361 OCI n 24 FI*Lirukallion Kissoista Suurin 3 Naaras 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
362 OCI n 24 FI*DottedLine The One And Only 3 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
363 OCI n 24 FI*Topspot Sleepy The Fifth 3 Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX1
364 OCI a 24 FI*Lirukallion Kermakalja 3 Naaras 7 (CH) Lis Helene EX1 CACIB
365 OCI b 24 FIN*Rollick A Tout Le Monde 3 Naaras 1 (SC) Wiéland Schilla Eva KM
366 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva EX1 CACS BIV NOM BIS
367 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum 3 Uros 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB NOM
368 OCI b 24 FI*WiliWilla Lady Kit Kat 3 Naaras 7 (CH) Wiéland Schilla Eva EX2
369 OCI b 24 FI*Moosegrove Cassiopeia 3 Naaras 7 (CH) Wiéland Schilla Eva EX1 CACIB
370 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 3
370 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM NOM
371 OCI c 24 FI*Embrace Good King Wenceslas 3 Uros 3 (GIC) Mantovani Gianfranco EX1 CACS BIV
372 OCI c 24 FI*Sunny's Lavender Lily 3 Naaras 3 (GIC) Mantovani Gianfranco EX1 CACS
373 OCI c 24 FI*Riddle Reason To Live 3 Naaras 9 (Avoin) Mantovani Gianfranco EX1 CAC
374 OCI c 24 FIN*Guttatus Sao Jorge 3 Uros 2 (SP) Mantovani Gianfranco KM
375 OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax 3 Uros 1 (SC) Mantovani Gianfranco KM
376 OCI o 24 FI*Topspot Doc The Sixth 3 Naaras 12 (Pennut) Mantovani Gianfranco EX1 BIV NOM
377 OCI o 24 FI*Topspot Grumpy The First 3 Naaras 12 (Pennut) Mantovani Gianfranco EX2
378 OCI bs 24 FI*Moosegrove Ålivia Wilde 3 Naaras 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
379 OCI bs 24 FIN*Topspot Don Arlecchino 3 Uros 6 (IP) Veland Anne EX1 CAGPIB
380 RUS FI*Shady-Lady's Demon 3 Uros 5 (IC) Mantovani Gianfranco EX1 CAGCIB
381 RUS FI*Hana-Bi Biutiful 3 Naaras 5 (IC) Mantovani Gianfranco EX1 CAGCIB
382 RUS Wynterwynd Moon River 3 Uros 9 (Avoin) Mantovani Gianfranco EX1 CAC BIV
383 RUS FI*Zarin Jason 3 Uros 9 (Avoin) Mantovani Gianfranco EX2
384 RUS FI*Zarin C'est la vie 3 Naaras 6 (IP) Mantovani Gianfranco EX1 CAGPIB
385 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 3 Uros 1 (SC) Veland Anne KM
386 SOM n FIN*Lamadegaan Bellezza 3 Naaras 1 (SC) Veland Anne KM
387 SOM n FI*Kharn-Ka Sinopa 3 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1 BIV NOM
388 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 4
388 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 2 (SP) Veland Anne KM
389 SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 3 Naaras 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 1 NOM
389 SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 3 Naaras 2 (SP) Mantovani Gianfranco KM
389 SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 3 Naaras 2 (SP) Mantovani Gianfranco KM
390 SPH V / SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro 3 Uros 1 (SC) Wiéland Schilla Eva KM
391 SPH V / SPH d 21 33 FI*Tutsi Chaumet 3 Uros 7 (CH) Wiéland Schilla Eva Abs
392 SPH V / SPH n 09 21 33 LV*Otomi Kulta 3 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva Abs
393 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 3 Naaras 6 (IP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGPIB NOM
394 BAL w 67 FI*Willicon Lo Stregatto 4 Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
395 BAL f FI*Cleverkitty All My Loving 4 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 NOM BIS
396 BAL g 21 FI*Cleverkitty LoveBabyLove 4 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB NOM
397 OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Vasilíeva Vera KM NOM
398 OSH n FI*Santuzzan O Marry Me! 4 Naaras 2 (SP) Vasilíeva Vera Abs
399 OSH f FIN*Yoyon Enchanting Ezra 4 Naaras 17 (Veteraani) Vasilíeva Vera 3
399 OSH f FIN*Yoyon Enchanting Ezra 4 Naaras 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
400 OSH n 24 FI*Keskimaan Grimm Bro's Dwarf Whick 4 Uros 12 (Pennut) Vasilíeva Vera EX1 NOM
401 OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB NOM BIS
402 OSH b 22 FI*Clamoris Fabricia 4 Naaras 3 (GIC) Vasilíeva Vera EX1 CACS NOM BIS
403 OSH b 24 Akita Ha Kuna*PL 4 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
404 OSH f 22 FI*Clamoris Habika 4 Naaras 7 (CH) Vasilíeva Vera EX1 CACIB
405 OSH n 03 FI*Keskimaan Ainion 4 Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
406 OSH f 03 FIN*Quan Mokoma 4 Naaras 17 (Veteraani) Vasilíeva Vera 1 NOM BIS
406 OSH f 03 FIN*Quan Mokoma 4 Naaras 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB NOM BIS
407 OSH n 03 24 FI*Choose Xoo Cute To Be True 4 Uros 5 (IC) Vasilíeva Vera EX1 CAGCIB
408 OSH b 03 22 ES*Thanarat Our Lady Daphne 4 Naaras 12 (Pennut) Vasilíeva Vera EX1
409 PEB V / PEB n 33 Veni-Vidi-Vici Del Iris 4 Naaras 4 (GIP) Vasilíeva Vera EX1 CAPS
410 SIA w 67 FI*Albapanther Bobby James 4 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM BIS
411 SIA w 67 FI*Arhantin Camelia 4 Naaras 10 (KAS) Edström Michael Abs
412 SIA n FIN*Arhantin Lalibelah 4 Uros 1 (SC) Vasilíeva Vera Abs
413 SIA n FI*Twist-Tiramisun Rapunzel 4 Naaras 11 (Nuoret) Vasilíeva Vera EX1 NOM
414 SIA n FI*Kelmikerhon Nuorallatanssia 4 Uros 2 (SP) Vasilíeva Vera KM NOM
415 SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa 4 Naaras 17 (Veteraani) Vasilíeva Vera 2
415 SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa 4 Naaras 2 (SP) Vasilíeva Vera KM NOM
416 SIA a FI*Aurinkomäen Dooris-Damina 4 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
417 SIA a FI*Albapanther Blue Girl 4 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX2
418 SIA b Ralph Sia Alicia, CZ 4 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
419 SIA b FI*Sultsinan Anthony Bourdain 4 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
420 SIA b FI*Amon Sethi 4 Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
421 SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla 4 Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB NOM BIS
422 SIA d FI*Choose Yez Yez Yes! 4 Uros 9 (Avoin) Vasilíeva Vera EX1 CAC
423 SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Fosco 4 Uros 5 (IC) Vasilíeva Vera EX1 CAGCIB
424 SYS b 03 FI*Choose Three Wishes Well 4 Naaras 3 (GIC) Vasilíeva Vera EX1 CACS
425 SYS b 03 FI*Sultsinan Jamie Oliver 4 Uros 11 (Nuoret) Vasilíeva Vera EX1
426 HCL Simba Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Veland Anne 1 NOM
427 HCL Laku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Veland Anne 2
428 HCS Tinka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lis Helene 2
429 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Veland Anne 1 NOM BIS
430 HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Lis Helene 1 NOM
430 HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Lis Helene 1
431 HCS Santtu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Lis Helene 3
432 HCS Hani Karkkitassu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Lis Helene 2
433 HCS Poppi Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Lis Helene 2
433 HCS Poppi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lis Helene 3
434 HCS Mustikka Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Lis Helene 1 BIS
434 HCS Mustikka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lis Helene 1 NOM
464 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Edström Michael SBI a, SBI g, SBI n 21, SBI a 21, BAL w 67, BAL f, BAL g 21, OSH f, OSH a 24, OSH b 24, OSH n 03, OSH f 03, SIA w 67, SIA a, SIA b, SIA c 2
Ghibaudo Alessandro SBI d, SBI f, SBI j, SBI e 21, RAG a 04, SIB VIII, TUA V 2
Lis Helene BRI a, BRI ny 11, BRI ny 22, BUR n, BUR j, CRX VII, EUR a, EUR n 24, EUR ns 22, EUR ns 24, EUR as 22, KOR, OCI a 24, HCS, VET HCS 6
Lund Lone VET SBI, NFO IV, RAG e 21, RAG f 04, SIB III, SIB V, TUA I, TUA II, TUA VII, TUV d 61-63 4
Mantovani Gianfranco ABY n, ABY a, BML I, BML II, BRI f, BUR b, BUR h, CRX I, DSP III, DSP V, EUR ns, EUR d 22, OCI c 24, OCI o 24, RUS, SOM o 1
Preiss Karl Kat II tark., EXO n 22, PER w 62, PER n, PER f, PER fs, PER n 22, PER n 24, PER g 22, PER ns 03, PER n 33, PER a 21 33, MCO III, MCO V, RAG n 04, SIB VI 4
Riekstina Linda SBI b, SBI c, SBI e, SBI h, SBI f 21, NFO III, RAG c, RAG a 03, VET I 3
Selassa F. A. (Lee) EXO a, EXO fs 22 62, EXO g 03, PER d, PER d 24, PER n 03, PER f 02 21 62, PER ns 02 21 62, PER d 33, PER e 33, PER e 21 33, ACL I, MCO II, NEM I, NFO I, RAG f 03, SIB II 0
Sneum Hanne Sofie SBI n, SBI b 21, SBI c 21, SBI d 21, MCO VI, RAG n, RAG e 03 21, RAG d 04, RAG n 04 21 2
Stoliarova Svetlana Kat II tark, ACL X, MCO IV, NFO II, NFO VI, RAG a, RAG n 03, SIB VII 2
Vasilíeva Vera NFO V, SIB IV, SIB IX, TUA IX, OSH n, OSH n 24, OSH b 22, OSH f 22, OSH n 03 24, OSH b 03 22, PEB V, SIA n, SIA d, SYS n 03 SYS b 03, VET IV 3
Veland Anne ABY o, BRI n, BRI d 22, BUR c, CRX II, CRX IV, EUR f 24, MAN 51-52, OCI n 24, OCI bs 24, SOM n, HCL 2
Wiéland Schilla Eva BEN n 24, BRI d, BRI g, CYM 53, EUR f, EUR d 24, EUR g 22, MAU ns, OCI b 24, SPH V, VET III 6
Zagorskaya Elena MCO I, MCO VII, MCO VIII, MCO IX, NFO VIII, NFO IX, RAG b, RAG f, RAG g 03, RAG g 03 21, VET II 2
14 tuomaria.