Omakissa
URK 54. kansainvälinen kissanäyttely 3.3.2018
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 3.3.2018 Loppuu 3.3.2018
Ilmoittautuminen alkaa 2.12.2017 Ilmoittautuminen loppuu 29.1.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 23.2.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 320   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti kati.nieminen@pp3.inet.fi
Paikka Folksam Arena, Siuntio
Toimihenkilöt Näyttely on täynnä!
Näyttelysihteeri: Kati Nieminen, kati.nieminen(at)pp3.inet.fi
Näyttelypäällikkö: Katerina Leino, katerina(at)urk.fi
Pääassistentti: Marko Lahtinen, nebbis (at) gmail.com. Assistenttianomukset 31.1.2018 mennessä, assistenteille maksetaan palkkio ja tarjotaan lounas.
Raha-asiat: Mia Tuomivirta mia(at)urk.fi

Yhteydenotot koskien luokkamuutoksia tai kissanvaihtoja näyttelysihteerille ensisijaisesti sähköpostilla.
Tuomaritoiveet sähköpostilla osoitteeseen tuomaritoiveet@urk.fi
Muissa asioissa yhteydenotot yhdistyksen infopuhelimeen 046 - 902 0879

 

Lisätietoja Näyttelypaikan osoite: Folksam Arena, Aleksis Kiven tie 3, 02580 Siuntio

Näyttelykutsu

Ilmoittautumisaika: 2.12.2017 - 10.2.2018 ensisijaisesti sähköisesti Omakissa-järjestelmän kautta! 

Jos kissa osallistuu useampaan luokkaan (esim. tarkistus-, veteraani-, siitosluokka), tulee niistä tehdä erilliset ilmoittautumiset!

Mikäli ilmoittautuminen Omakissa-järjestelmän kautta ei onnistu, voi ilmoittautumisen tehdä kirjallisesti kotimaisten näyttelyiden ilmoittautumislomakkeella osoitteeseen: Kati Nieminen, Luisukatu 4 a 1, 33240 Tampere.
Mikäli ilmoittautuminen tapahtuu paperilomakkeella, on täytettävä ilmoittautumislomake erikseen kummallekin päivälle. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä.

Paperisten ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 10.2.2018, tai ennen näyttelyn täyttymistä.

  • URK:n jäsenten kissat 35 € / kissa / pv
  • FIFe-jäseniltä 37 € / kissa / pv
  • FIFen ulkopuolisilta 50 €/ kissa / pv
  • Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 35 / 37 € / kissa.
  • Tarkistusluokka erikseen 35 / 37 €, arvostelun yhteydessä 10 €.

Tähän näyttelyyn emme valitettavasti voi hyväksyä leimakortteja maksuksi.

Paperilomakkeella ilmoittautuessa näyttelymaksu maksetaan URK:n tilille: (Danske Bank) IBAN FI83 8001 8710 0409 86, BIC: DABAFIHH viite 1300, URK jäsenet 2600. Kopio maksukuitista on liitettävä paperiseen ilmoittautumiseen. 

Omakissa-järjestelmän kautta ilmoittautumisten näyttelymaksut suoritetaan järjestelmän ohjeiden mukaisesti. 
 
HUOM!  Näyttelyluettelo on maksullinen, Omakissan kautta ostettuna 3€ ja paikan päällä 5€.
 
Kissojen määrä on rajattu (max 300 kissaa/pvä). Mahdollinen karsinta tehdään ilmoittautumisten maksupäivän perusteella.

 

 

 

 


Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 55 53 2 0 0
2 96 92 4 0 0
3 73 69 2 0 2
4 111 105 6 0 0
Kotikissat 13 13 0 0 0
Yhteensä 348 332 14 0 2

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI*Elrikan Tamerlan 1 Uros 5 (IC) Sizova Olga Abs
2 EXO f FI*Cherish's Raspberry 1 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
3 EXO n 24 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger 1 Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS NOM BIS
4 EXO n 24 FI*Aamukasteen Ester Estelar 1 Naaras 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS NOM
5 EXO f 03 24 FI*Elrikan Ilona 1 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 NOM
6 PER n FI*Mimosan Ronaldo 1 Uros 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
7 PER n Benvenuta del Falco d'Oro 1 Naaras 5 (IC) Kaae Dorte Abs
8 PER n FI*Mimosan The One 1 Uros 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1 NOM BIS
9 PER d FI*Kultaviiksen Ramona 1 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte Abs
10 PER f FI*Mimosan Until The World Ends 1 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1 NOM
11 PER ds FI*Kultaviiksen Poseidon 1 Uros 9 (Avoin) Kaae Dorte Abs
12 PER a 24 FI*Dirlandan Twilight 1 Naaras 11 (Nuoret) Sizova Olga EX1
13 PER d 22 FI*Kultaviiksen Nemesis 1 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael Abs
14 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go 1 Uros 1 (SC) Sizova Olga KM NOM
15 PER f 24 FI*Mimosan Ups I Did It Again 1 Naaras 12 (Pennut) Sizova Olga EX1
16 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 1 (SC) Kaae Dorte KM NOM
17 PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 2 (SP) Edström Michael KM NOM BIS
18 PER g 03 FI*Celestial's Goût de Diamants 1 Naaras 12 (Pennut) Sizova Olga EX1 NOM BIS
19 RAG n FI*Pengvin's Gloria 1 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
20 RAG n FI*Pengvin's Maxentius 1 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
21 RAG a Perfect Change Dante 1 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM
22 RAG n 21 Gayaneh Mallomonas missio 1 Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
23 RAG n 21 Gayaneh Poa pictura 1 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
24 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star 1 Uros 3 (GIC) Kaae Dorte EX2
25 RAG n 03 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn 1 Uros 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS BIV
26 RAG n 03 FI*Valkokullan Magnum 1 Uros 9 (Avoin) Kaae Dorte Abs
27 RAG n 03 FI*Maplehill's Winter Spirit 1 Uros 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
28 RAG n 03 FI*Celestial's Punkero-Patti 1 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
29 RAG n 04 FI*Birrimirrin Ragit Romneya 1 Naaras 5 (IC) Sizova Olga Abs
30 RAG n 04 FI*Stardoll's Rapunzel 1 Naaras 5 (IC) Sizova Olga EX1 CAGCIB BIV NOM
31 RAG n 04 FI*BlueEyeLoves Brad De Veluwe 1 Uros 11 (Nuoret) Sizova Olga EX1 NOM
32 RAG n 04 FI*Birrimirrin Romagna 1 Naaras 12 (Pennut) Sizova Olga EX1
33 RAG a 03 FI*Celestial's Buena Vista Fizz 1 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
34 RAG a 03 FI*Celestial's Poison Girl 1 Naaras 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS NOM BIS
35 RAG a 03 FI*Colorstar's Run to Heart 1 Uros 6 (IP) Kaae Dorte EX1 CAGPIB
36 RAG a 04 FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer 1 Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
37 RAG a 04 FI*Celestial's La Primo de Pancho 1 Uros 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
38 RAG a 04 FI*Riverknee Milord Waldemar 1 Uros 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS NOM
39 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom 1 Naaras 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS BIV
40 RAG a 04 FI*Colorstar's Merry Hope 1 Naaras 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
41 RAG f 03 FI*Celestial's Satavarma 1 Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS NOM
42 RAG n 03 21 Gayaneh Mimulus macula 1 Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
43 RAG n 04 21 Gayaneh Macoma merlin 1 Uros 7 (CH) Sizova Olga EX1 CACIB
44 RAG d 04 21 FI*Kivelän Gatinka Diamont 1 Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
45 SBI n EST*Audrey Herencia 1 Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 2
45 SBI n EST*Audrey Herencia 1 Naaras 2 (SP) Edström Michael KM
46 SBI a FI*Nalle-Puhin Brother Louie 1 Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
47 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB NOM BIS
48 SBI c FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love 1 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
49 SBI d FI*MeToYou Oliver 1 Uros 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
50 SBI f FI*Tamus Wildcat 1 Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 1 NOM BIS
51 SBI n 21 FI*Saca's Azzurro Daimler 1 Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
52 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin I Will Survive 1 Naaras 7 (CH) Sizova Olga EX1 CACIB
53 ACL VI / ACL g 09 24 FIN*Trollin Pinky 2 Naaras 17 (Veteraani) Sizova Olga 1 NOM BIS
53 ACL VI / ACL g 09 24 FIN*Trollin Pinky 2 Naaras 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS NOM BIS
54 ACL VIII / ACL fs 02 21 64 FI*Murmelin Hanne-Hortensia 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
55 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 2 (SP) Kaae Dorte KM NOM
56 ACS IV / ACS a 03 22 FI*Siriuksen TianaCurl 2 Naaras 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB NOM
57 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl 2 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB NOM
58 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI*Siriuksen QuincyCurl 2 Uros 2 (SP) Romero Aliosha KM
59 ACS XI / ACS d 09 21 33 FI*Trollin Pompeia 2 Naaras 17 (Veteraani) Sizova Olga Arvosteltu
59 ACS XI / ACS d 09 21 33 FI*Trollin Pompeia 2 Naaras 6 (IP) Romero Aliosha EX1 CAGPIB
60 MCO I / MCO a FI*LovelyLife Vive L'amour Vivian 2 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael Abs
61 MCO I / MCO n FI*HoneyCoon's What A Feeling 2 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
62 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 2 (SP) Romero Aliosha KM NOM
63 MCO III / MCO n 22 Olaf Junior Kaprysowo*PL 2 Uros 3 (GIC) Romero Aliosha EX1 CACS
64 MCO III / MCO a 25 Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo 2 Naaras 11 (Nuoret) Romero Aliosha EX1 BIV NOM
65 MCO III / MCO a 24 FI*HoneyCoon's I Am Made Of You 2 Naaras 11 (Nuoret) Romero Aliosha EX2
66 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 17 (Veteraani) Sizova Olga 3
66 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 4 (GIP) Romero Aliosha EX1 CAPS
67 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Yes I'm Ready 2 Uros 1 (SC) Edström Michael Abs
68 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Tigerworld Dharma Dorje 2 Uros 9 (Avoin) Edström Michael Abs
69 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Escape's Little Cedric 2 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM BIS
70 MCO IV / MCO n 03 22 Qilkenny Estate Pearls*RU 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
71 MCO V / MCO g 22 FI*SolarWind's Epione 2 Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
72 MCO V / MCO f 24 Patayan's Neonila 2 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1 BIV NOM BIS
73 MCO V / MCO d FI*NineTales Numero Uno 2 Uros 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
74 MCO V / MCO d 22 SE*KobbaCat's Dingel 2 Naaras 8 (PR) Kaae Dorte Abs
75 MCO V / MCO d FI*HoneyCoon's Into The Fire 2 Uros 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
76 MCO VI / MCO e 03 22 FI*Chamberlain Bright Charm 2 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
77 MCO VI / MCO e 02 62 Zefir Leonila Coon *RU *** 2 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 NOM
78 MCO VI / MCO d 09 EE*Bloom Our Admiration 2 Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
79 MCO VI / MCO f 03 24 Rio Rita Estate Pearls*RU 2 Naaras 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
80 MCO VII / MCO ds ES*Gattacamoon Rob Roy 2 Uros 5 (IC) Romero Aliosha EX1 CAGCIB
81 MCO VII / MCO es 24 FI*Chamberlain Arctic Love 2 Naaras 5 (IC) Romero Aliosha EX1 CAGCIB
82 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Empire Of Moon 2 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne Abs
83 MCO VIII / MCO ns 03 22 Kiyaras Krypton 2 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
84 NEM I / NEM n 21 Falco z Kociego Domu*PL 2 Uros 3 (GIC) Romero Aliosha EX1 CACS
85 NEM I / NEM a 21 Maya Lilianka*PL 2 Naaras 6 (IP) Romero Aliosha EX1 CAGPIB
86 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Charizard 2 Uros 5 (IC) Romero Aliosha EX1 CAGCIB
87 NEM II / NEM a 09 21 Charinitha Perelka*PL 2 Naaras 12 (Pennut) Romero Aliosha EX1
88 NEM II / NEM f 09 21 CH*Lukijn's Vicki 2 Naaras 2 (SP) Romero Aliosha KM
89 NEM II / NEM n 03 21 Imageblaze Eunice 2 Uros 10 (KAS) Romero Aliosha EX1 CAP
90 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
90 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM
91 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Running Free 2 Uros 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
92 NFO II / NFO n 09 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry 2 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 BIV NOM
93 NFO II / NFO n 03 FI*Siniidan Requiem of Spirit 2 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM BIV NOM
94 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Oi Pimeys 2 Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
95 NFO II / NFO n 02 64 FI*Siniidan Boomerang 2 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
96 NFO III / NFO n 22 FI*Siniidan Woman from Tokyo 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
97 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Naaras 1 (SC) Edström Michael KM NOM
98 NFO IV / NFO n 09 22 (N)Migoto's Conrad 2 Uros 3 (GIC) Edström Michael EX2
99 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI*RockyHill's FloYahto 2 Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
100 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Sysiässä 2 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
101 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Marjametsän Poika saunoo 2 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC BIV NOM
102 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Tenho 2 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX2
103 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Siniidan Trinity 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
104 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI*Carwalions Baxter Black 2 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
105 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Hopeahännän Hattivatti 2 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX2
106 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 8 (PR) Romero Aliosha EX1 CAPIB
107 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Carwalions Chinook 2 Uros 7 (CH) Romero Aliosha EX1 CACIB
108 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella 2 Naaras 9 (Avoin) Romero Aliosha EX1 CAC BIV NOM BIS
109 NFO VI / NFO f 01 21 62 S*Myselisia's Satsuma 2 Naaras 9 (Avoin) Romero Aliosha EX2
110 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 2 (SP) Romero Aliosha KM
111 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Ramona 2 Naaras 10 (KAS) Romero Aliosha EX1 CAP NOM
112 NFO VII / NFO ns 23 Ihanas Capoeira 2 Naaras 4 (GIP) Romero Aliosha EX1 CAPS
113 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB NOM
114 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Nicolas 2 Uros 9 (Avoin) Kaae Dorte Abs
115 NFO IX / NFO w 63 FI*Neige-Cristal's Tiffanie 2 Naaras 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
116 SIB II / SIB n 09 FI*Cherrytail's Faramir 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 NOM
117 SIB II / SIB a 09 FI*Ninatte's Agapito 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael Abs
118 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan 2 Uros 1 (SC) Romero Aliosha KM BIV NOM
119 SIB III / SIB n 24 SarSibi Izumrud 2 Uros 7 (CH) Romero Aliosha Abs
120 SIB III / SIB n 22 FI*Allikatin Kukka 2 Naaras 11 (Nuoret) Romero Aliosha EX1
121 SIB III / SIB ny 24 Rashel' Crown of Siberia 2 Naaras 11 (Nuoret) Romero Aliosha EX2
122 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Cherrytail's DareDevil 2 Uros 8 (PR) Romero Aliosha EX1 CAPIB
123 SIB V / SIB f 24 Sof`ja Nevskaja Radost 2 Naaras 11 (Nuoret) Romero Aliosha EX1
124 SIB V / SIB f 24 FI*Lumikissan ZäpinäSissi 2 Naaras 17 (Veteraani) Sizova Olga 2
124 SIB V / SIB f 24 FI*Lumikissan ZäpinäSissi 2 Naaras 2 (SP) Romero Aliosha KM
125 SIB VI / SIB fy 09 22 FI*Mintsuliinin Doris 2 Naaras 9 (Avoin) Romero Aliosha EX1 CAC
126 SIB VI / SIB f 09 FI*Taigatassun Kipinätär 2 Naaras 12 (Pennut) Romero Aliosha EX1 NOM
127 SIB VII / SIB ns FI*Cherrytail's Continental 2 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB NOM
128 SIB VII / SIB ns 24 FI*Cherrytail's Beowulf 2 Uros 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
129 SIB VII / SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa 2 Naaras 17 (Veteraani) Sizova Olga 4
129 SIB VII / SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa 2 Naaras 2 (SP) Paloluoma Anne KM NOM
130 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Kaae Dorte KM BIV NOM BIS
131 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan Bandiitti 2 Uros 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
132 SIB VIII / SIB ds 03 FI*Ninatte's Alejandro 2 Uros 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX2
133 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan DollariHymy 2 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1 NOM
134 TUA II / TUA n 09 FI*Josmarin Leia 2 Naaras 3 (GIC) Romero Aliosha EX1 CACS
135 TUA IX / TUA w 64 FI*Josmarin Nöpö Nöpöttäjä 2 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
136 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS NOM BIS
137 TUA IX / TUA w 63 FI*Josmarin Nipa Nipottaja 2 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
138 BEN n 22 Like a Prayer des Griffes de Feu 3 Naaras 5 (IC) Serrai Stéphanie Abs
139 BEN n 22 S*KungsgardenCats Manta Ray 3 Naaras 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1
140 BEN n 22 S*KungsgardenCats Tigger 3 Uros 2 (SP) Serrai Stéphanie KM
141 BEN n 24 FI*Heillandi Arcanine 3 Uros 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1 NOM BIS
142 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure 3 Uros 2 (SP) Serrai Stéphanie KM NOM
143 BEN n 24 FI*AmberYard New Star 3 Uros 10 (KAS) Serrai Stéphanie EX1 CAP
144 BEN n 22 32 FI*Leokatin Nietos 3 Uros 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB NOM
145 BLH n Dusado's Marc-Marie 3 Uros 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB NOM
146 BLH b Dusado's O'Malley 3 Uros 6 (IP) Serrai Stéphanie EX1 CAGPIB
147 BSH a FI*Feronian Lilja 3 Naaras 7 (CH) de Bruijn Ad Abs
148 BSH a FI*SamBelle's Isabella 3 Naaras 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1 NOM
149 BSH a FI*Enchanter's All The Way For You 3 Naaras 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP NOM
150 BSH c FI*Ruusutarhan Soma Lilla 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
151 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 10 (KAS) Serrai Stéphanie Abs
151 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Biernaczyk Marcin 1 NOM
152 BSH g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 6 (IP) Serrai Stéphanie Abs
152 BSH g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 17 (Veteraani) Biernaczyk Marcin Abs
153 BSH p FI*SamBelle's Rebecca Ihastuttava 3 Naaras 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
154 BSH ny 25 FI*EmeraldCharm Fandorin 3 Uros 7 (CH) de Bruijn Ad EX1 CACIB NOM
155 BSH ny 25 FI*EmeraldCharm Indian Ridge 3 Uros 9 (Avoin) de Bruijn Ad BSH ny 11
156 BSH ay 11 FI*EmeraldCharm Just Peachy 3 Naaras 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
157 BSH ny 03 25 Bico Barbie aus Curbechi 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
158 BUR n FI*Seirene Copacabana 3 Naaras 7 (CH) Serrai Stéphanie EX1 CACIB NOM BIS
159 BUR n FI*Oliivian Charlie Brown 3 Uros 6 (IP) Serrai Stéphanie EX1 CAGPIB
160 BUR a FI*Hovikissan O'No 3 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
161 BUR b FI*Hovikissan O'Boy 3 Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
162 BUR d FI*Celsiana Suopursu 3 Uros 6 (IP) de Bruijn Ad EX1 CAGPIB
163 BUR h FI*Celsiana Kielo 3 Naaras 3 (GIC) Serrai Stéphanie EX1 CACS
164 BUR h FI*Pardofelis Yes This Is Love 3 Naaras 12 (Pennut) Serrai Stéphanie Abs
165 BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 2 (SP) Serrai Stéphanie Abs
166 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 17 (Veteraani) Biernaczyk Marcin Abs
166 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 2 (SP) de Bruijn Ad Abs
167 CHA FI*Kattskogens Willhelm 3 Uros 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP NOM BIS
168 EUR d FI*Feronian Neidonkello 3 Naaras 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1
169 EUR n 23 FI*Ellimellin Mozart Amadeus 3 Uros 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
170 EUR n 23 FI*Pikku-Piun Baby Brown 3 Naaras 6 (IP) Serrai Stéphanie EX1 CAGPIB NOM
171 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Harvey 3 Uros 5 (IC) Serrai Stéphanie EX1 CAGCIB
172 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Noomi 3 Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
173 EUR f 22 FI*Feronian Neilikka 3 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
174 EUR f 23 FI*Pinkkitassun Ofelia 3 Naaras 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1
175 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 10 (KAS) Serrai Stéphanie EX1 CAP
176 EUR a 02 64 FI*Waputtaren Ukko Anshelminpoika 3 Uros 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
177 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon 3 Uros 3 (GIC) Serrai Stéphanie EX1 CACS
178 KBL I / KBL n 22 SE*Kot-à-Kuril Kassanova 3 Uros 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1 NOM BIS
179 KOR FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin 3 Naaras 3 (GIC) de Bruijn Ad EX1 CACS NOM
180 KOR FI*Kattihovin Chiisai Kisu 3 Naaras 5 (IC) de Bruijn Ad EX1 CAGCIB
181 KOR FI*Helmi's Ngön duang-tzan 3 Uros 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP
182 MAN 51-52 / MAN e 51 FI*Maikain Pulla Won Vung 3 Uros 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM
183 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI*Maikain Sirpaliina Sempai 3 Naaras 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB NOM
184 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 17 (Veteraani) Biernaczyk Marcin 2
184 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Serrai Stéphanie KM
185 MAU ns 24 SE*Hayawani's Ammon 3 Uros 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1
186 MAU ns 24 FI*Walidah Atiqtalaaq 3 Uros 10 (KAS) Serrai Stéphanie EX1 CAP
187 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Biernaczyk Marcin 1 NOM BIS
187 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Serrai Stéphanie KM NOM BIS
188 OCI n 24 FI*Moosegrove Oregon 3 Uros 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1
189 OCI n 24 FI*Moosegrove Donna é Mobile 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
190 OCI b 24 FI*Moosegrove Oliver 3 Uros 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1
191 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Serrai Stéphanie KM
192 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB
193 OCI o 24 FI*Martinic Pride and Joy 3 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
194 OCI o 24 FI*Moosegrove Odessa 3 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
195 OCI o 24 FI*WiliWilla Tweedlee Dee 3 Naaras 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB NOM BIS
196 OCI ns 24 FI*Kukkatarhan Inula 3 Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
197 OCI bs 24 FIN*Topspot Don Arlecchino 3 Uros 2 (SP) Serrai Stéphanie KM
198 SIN FI*Chai-lai Darling Daisy 3 Naaras 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
199 SIN FI*Chai-lai Romantic Rosie 3 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1 NOM
200 SRL II / SRL a 03 Katrin's Curly Onix Blue 3 Uros 5 (IC) Serrai Stéphanie EX1 CAGCIB
201 SRL III / SRL d 22 FlodoCats Alejandro 3 Uros 6 (IP) de Bruijn Ad EX1 CAGPIB
202 ABY n FI*Lovedevotion Josefine 4 Naaras 7 (CH) Mösch Sabine EX1 CACIB
203 ABY n Chardryn von Kalimdor*CH 4 Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine EX2
204 ABY n FI*Amajan Miura Mainarda 4 Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine Abs
205 ABY n FI*Redcheetah's Julia 4 Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine EX1 CAC
206 ABY n FI*Omanion Galanthus nivalis 4 Uros 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1 BIV
207 ABY n FI*Redcheetah's Diana 4 Naaras 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1
208 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif 4 Naaras 17 (Veteraani) Sizova Olga 1 NOM BIS
208 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif 4 Naaras 4 (GIP) Mösch Sabine EX1 CAPS
209 ABY n FI*Amajan Odessa Oronza 4 Naaras 10 (KAS) Mösch Sabine EX1 CAP NOM
210 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM
211 ABY a FI*Nebuankhet Zakzakiel 4 Uros 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
212 ABY a FI*Nebuankhet Violet Punch 4 Naaras 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
213 ABY a FI*Akanthos Dante 4 Uros 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX2
214 ABY a FI*Nebuankhet Nae Laird! 4 Uros 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB NOM
215 ABY a FI*Nebuankhet Pastel Goth 4 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1 BIV
216 ABY a FI*Nebuankhet Nae Master! 4 Uros 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB
217 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 4 Naaras 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM NOM
218 ABY o FI*Link Kubembeleza Haiba 4 Uros 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
219 ABY o FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue 4 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1 BIV NOM
220 ABY o FI*Amajan Gigi Gioia 4 Naaras 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
221 BAL c FI*Mummeli Queeninho Emilio 4 Uros 9 (Avoin) Sizova Olga EX1 CAC
222 BAL n 21 FI*Willicon Dejah Thoris 4 Naaras 12 (Pennut) Sizova Olga EX1
223 BAL a 21 FI*Willicon Dorian Gray 4 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
224 BAL o 21 FI*Willicon Dracarys! 4 Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
225 CRX I / CRX b EE*Solaris Planet Toffe 4 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1 NOM BIS
226 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Mary Read 4 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX2
227 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets 4 Naaras 2 (SP) de Bruijn Ad KM NOM BIS
228 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual 4 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM NOM
229 CRX III / CRX d FI*Sirpaleen Caspian Apollon 4 Uros 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1 NOM BIS
230 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 4 Naaras 2 (SP) Mösch Sabine KM
231 CRX IV / CRX g 03 LV*Kotinuca A Queen of Blue Pearls 4 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB NOM
232 CRX IV / CRX f 03 FI*Piupaws Gum in My Hair 4 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 NOM
233 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ascalon 4 Uros 3 (GIC) Sizova Olga EX1 CACS
234 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Saca's Ånastasia the First 4 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
235 CRX VII / CRX n 33 Demian Suomi100 Sibelius 4 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne Abs
236 CRX VIII / CRX n 09 33 FI*Gaala-Star Ivori 4 Uros 3 (GIC) Sizova Olga EX1 CACS
237 CRX VIII / CRX a 09 33 FI*FunkyJam's Legends of Camille 4 Naaras 7 (CH) Sizova Olga EX1 CACIB NOM
238 CRX IX / CRX w 63 Cecil Amusant*RU 4 Naaras 7 (CH) Mösch Sabine Abs
239 CRX IX / CRX w 62 EE*Solaris Planet Quintessa 4 Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine EX1 CAC NOM BIS
240 CRX IX / CRX w 62 FI*KittyLady's Tom Collins 4 Uros 4 (GIP) Mösch Sabine EX1 CAPS
241 CRX IX / CRX w 62 FI*Jip-Jap'n Kittenish Kisser 4 Naaras 10 (KAS) Mösch Sabine Abs
242 DRX I / DRX n EE*Ornella Bona Rex 4 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne Abs
243 DRX I / DRX n EE*X-Paroni Masterpiece 4 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne Abs
244 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga 4 Naaras 1 (SC) Mösch Sabine KM
245 DRX III / DRX f 22 EE*Venus Virginia Masterpiece 4 Naaras 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1 NOM
246 DRX IV / DRX d 03 24 Likoma's Jazzman 4 Uros 7 (CH) Mösch Sabine EX1 CACIB
247 DRX IV / DRX f 09 Elfe Feerique Nikita 4 Naaras 7 (CH) Mösch Sabine EX1 CACIB
248 DSP V / DSP g 21 33 FI*DON-tastic Alexandra 4 Naaras 11 (Nuoret) Sizova Olga EX1 NOM
249 GRX IV / GRX g 09 Blaze vom Schmetterlingstraum 4 Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine EX1 CAC
250 OLH c 25 FI*BaliDancer's Gaius 4 Uros 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB NOM
251 OLH ns 24 FI*Frostnight's Shadegrown 4 Uros 11 (Nuoret) Sizova Olga EX1
252 OSH n FI*Ori-Katin Modesty Blaise 4 Naaras 3 (GIC) Sizova Olga EX1 CACS
253 OSH n FI*Mummeli Tapio Tuulispää 4 Uros 9 (Avoin) Sizova Olga EX1 CAC
254 OSH b FI*Vintterin Lenita Miinantytär 4 Naaras 12 (Pennut) Sizova Olga EX1
255 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 1 (SC) Sizova Olga KM
256 OSH a 24 FI*JellonCats El Hierro 4 Uros 3 (GIC) Sizova Olga EX1 CACS
257 OSH b 24 Apocalyptica Illumination 4 Uros 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC BIV NOM BIS
258 OSH b 24 FI*Vintterin Sampo Sulonpoika 4 Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
259 OSH b 24 FI*Vintterin Hilma Miinantytär 4 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
260 OSH b 24 FI*Deraza Doodle Dandy 4 Uros 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP
261 OSH b 25 FI*JellonCats Oliwa 4 Uros 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1 NOM
262 OSH c 24 FI*LoudMeow Moonshine 4 Uros 8 (PR) Sizova Olga EX1 CAPIB NOM
263 OSH d 24 HU*Imladris Indil Hapci 4 Uros 2 (SP) de Bruijn Ad KM
264 OSH d 25 FI*Mummeli Ohto Mesikämmen 4 Uros 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
265 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM
266 OSH f 24 HU*Shagio-Chen Maya 4 Naaras 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
267 RUS LV*Sapphire Twilight Simeon 4 Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS BIV NOM
268 RUS Blue Wind Eternal Flame of Zarin 4 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
269 RUS Silverine Hyperion of Hana-Bi 4 Uros 7 (CH) Paloluoma Anne Abs
270 RUS Asolan Roksana Amuletovna 4 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
271 RUS FI*Hana-Bi Taikatalvi 4 Naaras 2 (SP) Paloluoma Anne KM
272 RUS FI*Hana-Bi Timur 4 Uros 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
273 RUS FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever 4 Naaras 17 (Veteraani) Sizova Olga 3
273 RUS FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever 4 Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
274 RUS FI*Hana-Bi Tivoli 4 Uros 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
275 RUS Wow Hana-Bi Grey Sky*PL 4 Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP BIV NOM
276 SIA n FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy 4 Uros 8 (PR) de Bruijn Ad EX1 CAPIB NOM
277 SIA f FI*Ori-Katin Sheena Is A Punk Rocker 4 Naaras 12 (Pennut) Sizova Olga EX1 NOM
278 SIA b 21 Lumoexpress Mila 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
279 SIA c 21 Grazia v. Imporio A 4 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
280 SIA n 03 FI*Ori-Katin Big John Duncan 4 Uros 12 (Pennut) Sizova Olga EX1
281 SIA b 02 21 FI*Pinewoods Xtra Great Gatsby 4 Uros 5 (IC) Sizova Olga EX1 CAGCIB NOM
282 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) de Bruijn Ad KM BIV
283 SOM n FI*Kharn-Ka Io 4 Naaras 3 (GIC) de Bruijn Ad EX1 CACS NOM
284 SOM n FI*SunnyPace Fritillaria 4 Naaras 5 (IC) de Bruijn Ad Abs
285 SOM n FI*Kharn-Ka Xahale Xpress 4 Naaras 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
286 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 17 (Veteraani) Sizova Olga 2
286 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) de Bruijn Ad KM
287 SOM o FI*Amajan Norton Norberto 4 Uros 3 (GIC) Mösch Sabine EX1 CACS NOM
288 SOM o FI*Amajan Neffi Nerea 4 Naaras 5 (IC) Mösch Sabine EX1 CAGCIB
289 SOM p FI*SunnyPace Consolida 4 Naaras 3 (GIC) Mösch Sabine Abs
290 SPH II / SPH n 09 FI*Eipril Rosalie 4 Naaras 7 (CH) Mösch Sabine EX1 CACIB
291 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Wibby 4 Naaras 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1
292 SPH III / SPH f 21 FI*Wanadoo Invisible Girl 4 Naaras 7 (CH) Biernaczyk Marcin Abs
293 SPH III / SPH f FI*Hebblas Viona 4 Naaras 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB NOM
294 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Thelma 4 Naaras 5 (IC) Sizova Olga Abs
295 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace 4 Naaras 2 (SP) Sizova Olga KM NOM
296 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Jackomon's Adagia 4 Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine EX1 CAC
297 SPH V / SPH d 32 FI*Hobbitqueen's Northern Starburst 4 Uros 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1
298 SPH V / SPH n 03 32 FI*Hobbitqueen's Lexi 4 Naaras 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1 BIV
299 SPH V / SPH d 32 FI*Hebblas Wesley 4 Uros 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1
300 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 4 Uros 2 (SP) Mösch Sabine KM
301 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Mösch Sabine KM
302 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Vincent 4 Uros 6 (IP) Mösch Sabine EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
303 SPH V / SPH a 21 33 FI*Tutsi Kosmos 4 Uros 10 (KAS) Mösch Sabine EX1 CAP
304 HCL Sepe Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Biernaczyk Marcin 3
305 HCL Henrik Torbjörn af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Biernaczyk Marcin 1 NOM BIS
306 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Biernaczyk Marcin 4
307 HCL Olavi Pekunpoika Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Biernaczyk Marcin 2
308 HCS Tiiti (Tiiti von Tassendahl) Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Romero Aliosha 4
309 HCS Eddie Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Romero Aliosha 2
310 HCS Mei Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) de Bruijn Ad 1 NOM BIS
311 HCS Demo Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Edström Michael 1 NOM BIS
311 HCS Demo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Romero Aliosha 3
312 HCS Bea Gabriela af Sjundby Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) de Bruijn Ad 4
313 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Romero Aliosha 1 NOM
314 HCS Mathilda af Sjundby Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) de Bruijn Ad 2
315 HCS Hubertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) de Bruijn Ad 3
331 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Biernaczyk Marcin BEN n 22 32, BLH n, BSH c, BSH ny 03 25, BSH p, BUR a, EUR f 22, MAN 51-52, OCI c 24, OCI o 24, ABY a, ABY o, BAL a 21, CRX VI, OLH c 25, OSH f 24, SIA c 21, SPH III, HCL, VET 3 41
de Bruijn Ad BSH a, BSH ay 11, BSH ny 25, BUR b, BUR d, BUR j, CHA, KOR, SIN, SRL III, BAL o 21, CRX I, OSH b 24, OSH b 25, OSH d 24, OSH d 25, SIA n, SOM n, HCS 37
Edström Michael EXO f 03 24, EXO n 24, PER d 22, PER n 03, RAG a, RAG f 03, RAG n, RAG n 21, SBI a, SBI c, SBI n, SBI n 21, ACL VIII, MCO I, MCO IV, NFO IV, NFO VIII, SIB II, TUA IX, VET 1, VET Kotikissat 40
Kaae Dorte EXO f, PER d, PER ds 11, PER f, PER n, PER n 01 62, RAG a 03, RAG a 04, RAG d 04 21, RAG n 03, RAG n 03 21, SBI b, SBI d, ACL VI, ACS III, ACS IV, MCO V, NFO IX, SIB VIII 39
Mösch Sabine ABY n, CRX III, CRX IX, DRX III, DRX IV, GRX IV, SOM o, SOM p, SPH II, SPH V 32
Paloluoma Anne ACS VIII, MCO VI, MCO VIII, NFO II, NFO III, SIB VII, CRX II, CRX IV, CRX VII, DRX I, RUS 32
Romero Aliosha ACS XI, MCO II, MCO III, MCO VII, NEM I, NEM II, NFO V, NFO VI, NFO VII, SIB III, SIB IV, SIB V, SIB VI, TUA II, HCS 36
Serrai Stéphanie BEN n 22, BEN n 24, BLH b, BSH f, BSH g, BUR h, BUR n, EUR a 02 64, EUR d, EUR d 22, EUR f 23, EUR f 24, EUR n 23, KBL I, MAU ns, MAU ns 24, OCI b 24, OCI bs 24, OCI n 24, OCI ns 24, SRL II 34
Sizova Olga EXO w 62, PER a 24, PER d 23, PER f 24, PER g 03, RAG n 04, RAG n 04 21, SBI c 21, BAL c, BAL n 21, CRX V, CRX VIII, DSP V, OLH ns 24, OSH a 24, OSH b, OSH c 24, OSH f, OSH n, SIA b 02 21, SIA h, SIA n 03, SPH IV, VET 2, VET 4 37
9 tuomaria.