Omakissa
SUROK 155. kansainvälinen näyttely
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 27.1.2018 Loppuu 27.1.2018
Ilmoittautuminen alkaa 24.10.2017 Ilmoittautuminen loppuu 25.12.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 15.1.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 700   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Lahti
Toimihenkilöt Eeva Lindblom (näyttelysihteeri) p. 050-346 6746, show@surok.fi
Paula Puotiniemi (näyttelypäällikkö) p. 0400 431655, hakkitoive@surok.fi
Kirsi Ovaskainen (pääassistentti) p. 050 535 1262, assistentit@surok.fi
Outi Vallenius (yhdistyksen pj) p. 045 1382336
Anne Nevala (sihteeri) p. 050 469 0960
Sari Sinkko (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi
Leena Nuolimäki (hyvinvointivastaava)
Lisätietoja Viimeinen mahdollinen rokotuspäivä näyttelyyn on perjantai 12.1.2018.

LAUANTAI maksut:
• SUROK jäsen 36 € / kissa 
• Muun FIFe yhdistyksen jäsen 38 € / kissa 
• FIFen ulkopuolisilta 50 €/ kissa 
• Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € ja erikseen 36 / 38 € / kissa.
• Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €.
• Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan (ilmoitathan myös siitosluokan ilmoittautumisen yhteydessä)
• Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 € (sis. ellmaksun, ei häkkipaikkaa), kaverikissat ilmoitettava näyttelypäällikölle etukäteen!
Linkki kutsuun

Tuomarioppilaat (student judges):
Marco Scaglia kat.4, 
Joeri Vanrusselt kat. 2 
Arja Martikainen kat. 4 (vanha) rinnakkaisarvostelu


Näyttely on eurotyylinen.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 121 116 3 0 2
2 184 174 2 0 8
3 126 121 0 0 5
4 142 139 2 0 1
Kotikissat 13 13 0 0 0
Yhteensä 586 563 7 0 16

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI*Elrikan Tamerlan 1 Uros 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
2 EXO n 22 FI*AzuLejo's BraveHeart 1 Uros 9 (Avoin) Andersen Thomas (TICA) EX1 CAC
3 EXO n 24 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger 1 Uros 3 (GIC) Andersen Thomas (TICA) EX1 CACS NOM
4 EXO n 24 Ayser's Iwanka 1 Naaras 9 (Avoin) Andersen Thomas (TICA) EX1 CAC
5 EXO n 24 FI*Aamukasteen Ester Estelar 1 Naaras 4 (GIP) Andersen Thomas (TICA) EX1 CAPS
6 EXO a 02 21 62 Teddy-Bear Mechta*RU 1 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM
7 EXO f 03 22 FI*Chosen-One Esme of Elven Legacy 1 Naaras 6 (IP) Andersen Thomas (TICA) EX1 CAGPIB
8 EXO f 03 24 FI*Elrikan Ilona 1 Naaras 11 (Nuoret) Andersen Thomas (TICA) EX1
9 EXO g 03 24 FI*Vipsun Blue Princess 1 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
10 EXO g 03 24 FI*Celestial's Moët&Chandon Rosé Impérial 1 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
11 EXO n 33 Ayser's Gaia 1 Naaras 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB
12 EXO a 21 33 Ayser's Twilight 1 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
13 PER n FI*Mimosan Quarterback 1 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
14 PER n Benvenuta del Falco d'Oro 1 Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB NOM
15 PER n FI*Mimosan The One 1 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM BIS
16 PER n Ayser's Iris of Azulejo 1 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
17 PER a FI*Royal-Label A Kind of Magic 1 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
18 PER f FI*Mimosan Until The World Ends 1 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1 NOM BIS
19 PER n 22 FI*AzuLejo's Heartbreaker 1 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB NOM
20 PER a 24 FI*Dirlandan Twilight 1 Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
21 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go 1 Uros 1 (SC) Andersen Thomas (TICA) KM
22 PER f 24 FI*Mimosan Ups I Did It Again 1 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
23 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 1 (SC) Preiss Karl KM
24 PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 2 (SP) Preiss Karl KM NOM BIS
25 PER g 03 FI*Celestial's Goût de Diamants 1 Naaras 12 (Pennut) Andersen Thomas (TICA) EX1
26 PER as 03 FI*Mau-Miun MacGyver 1 Uros 9 (Avoin) Andersen Thomas (TICA) Abs
27 PER es 01 62 EE*Elisabeth Heinroos Gerbera 1 Naaras 12 (Pennut) Andersen Thomas (TICA) PER e 01 62
28 PER fs 02 62 EE*Desiree of Heinroos Gerbera 1 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
29 PER n 01 21 62 FI*Chevhill's Summer Flirt 1 Naaras 11 (Nuoret) Andersen Thomas (TICA) EX1
30 PER a 33 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow 1 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
31 PER f 33 Ayser's Galaxy 1 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
32 RAG a FI*Utuinen Velvet Thunder 1 Uros 12 (Pennut) Andersen Thomas (TICA) EX2
33 RAG a Perfect Change Dante 1 Uros 12 (Pennut) Andersen Thomas (TICA) EX1 NOM
34 RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton 1 Uros 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 1 NOM BIS
34 RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton 1 Uros 2 (SP) Andersen Thomas (TICA) KM
35 RAG a FI*Barfait's Alfie 1 Uros 4 (GIP) Andersen Thomas (TICA) EX1 CAPS BIV NOM
36 RAG a FI*MistyNight Edward 1 Uros 6 (IP) Andersen Thomas (TICA) EX1 CAGPIB
37 RAG a Gayaneh Jaspis Aureus 1 Uros 6 (IP) Andersen Thomas (TICA) EX2
38 RAG n 21 Gayaneh Mallomonas missio 1 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
39 RAG n 21 Gayaneh Nereis notabilis 1 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
40 RAG n 21 Gayaneh Poa pictura 1 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX3
41 RAG n 21 Gayaneh Prymnesium pupula 1 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
42 RAG n 03 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn 1 Uros 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS BIV NOM BIS
43 RAG n 03 FI*Valkokullan Magnum 1 Uros 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
44 RAG n 03 FI*Stardoll's Dark Matter 1 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl Abs
45 RAG n 03 FI*Celestial's Punkero-Patti 1 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
46 RAG n 03 M'Memories Ragdoll's Havana 1 Naaras 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB NOM
47 RAG n 04 Gayaneh Nymphaea nebula 1 Naaras 11 (Nuoret) Andersen Thomas (TICA) EX1
48 RAG n 04 FI*Barfait's Playful Paco 1 Uros 4 (GIP) Andersen Thomas (TICA) EX1 CAPS
49 RAG n 04 FI*Valkokullan Brownie 1 Uros 10 (KAS) Andersen Thomas (TICA) EX1 CAP BIV
50 RAG n 04 Ryoko edle von den Lichtalben 1 Naaras 10 (KAS) Andersen Thomas (TICA) EX1 CAP
51 RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose 1 Naaras 1 (SC) Wikström Bjarne Abs
52 RAG a 03 FI*Ragtail Kimi Konstantino 1 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
53 RAG a 03 FI*Dolldesire's Abu 1 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
54 RAG a 03 FI*RoyalRose's Alexander 1 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne Abs
55 RAG a 03 FI*Colorstar's Run to Heart 1 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
56 RAG a 04 FI*Stardoll's Blue Galaxy 1 Uros 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS BIV
57 RAG a 04 FI*Lukanpuron Emma 1 Naaras 7 (CH) Preiss Karl Mitätöity Mitätöity
58 RAG a 04 FI*Valkokullan Super 1 Uros 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
59 RAG a 04 FI*Barfait's Anastasia 1 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
60 RAG a 04 PL*Ragissa Winnetou 1 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
61 RAG a 04 FI*Barfait's Elaine 1 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl Abs
62 RAG a 04 FI*Stardoll's Galactic Halo 1 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
63 RAG a 04 FI*Riverknee Milord Waldemar 1 Uros 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB
64 RAG f 04 FI*Fannidolls Sparkly Saphire 1 Naaras 9 (Avoin) Andersen Thomas (TICA) EX2
65 RAG f 04 FI*Pirtti-Viiksen AAVA 1 Naaras 9 (Avoin) Andersen Thomas (TICA) EX1 CAC NOM
66 RAG n 03 21 Gayaneh Mimulus macula 1 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
67 RAG n 04 21 S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
67 RAG n 04 21 S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh 1 Uros 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
68 RAG n 04 21 Gayaneh Macoma merlin 1 Uros 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
69 RAG n 04 21 Gayaneh Notholca noster 1 Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1 BIV NOM
70 RAG d 03 21 FI*Kivelän Falco BaBlo 1 Uros 9 (Avoin) Andersen Thomas (TICA) EX1 CAC
71 RAG d 04 21 FI*Kivelän Gatinka Diamont 1 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
72 RAG g 04 21 FI*Kivelän Fona Bambi 1 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
73 SBI n EST*Audrey Herencia 1 Naaras 2 (SP) Wikström Bjarne KM NOM
74 SBI n FI*Chirybiry's Hug me 1 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
75 SBI a FI*Lofanna Etna 1 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
76 SBI a FI*Ziazan Michi 1 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM
77 SBI b FI*Nalle-Puhin Keep The Faith 1 Naaras 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS
78 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC NOM BIS
79 SBI c FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris 1 Naaras 3 (GIC) Andersen Thomas (TICA) EX1 CACS
80 SBI c FI*Chirybiry's My Darling Nanni 1 Naaras 9 (Avoin) Andersen Thomas (TICA) Abs
81 SBI d FI*Rais-Kis Mignon 1 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS NOM
82 SBI d FI*Nalle-Puhin Whisky Lullaby 1 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne Abs
83 SBI d FI*Helin's Ben 1 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
84 SBI g FI*Annmark Deeva 1 Naaras 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
85 SBI h FI*Canth's Precious Darling 1 Naaras 11 (Nuoret) Andersen Thomas (TICA) EX1 NOM
86 SBI n 21 FI*Kyattsu Scarlett O`hara 1 Naaras 9 (Avoin) Andersen Thomas (TICA) Abs
87 SBI n 21 FI*Zildan Juhannuslempi 1 Naaras 9 (Avoin) Andersen Thomas (TICA) EX1 CAC
88 SBI n 21 FI*Canth's Xenia 1 Naaras 4 (GIP) Andersen Thomas (TICA) EX1 CAPS
89 SBI n 21 FI*Chirybiry's Immo-Mobile 1 Uros 6 (IP) Andersen Thomas (TICA) Abs
90 SBI a 21 Picolina v. Fuchswinkel 1 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
91 SBI a 21 FI*ElfQuest Rosmerta 1 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
92 SBI c 21 FI*Ziazan Inessa 1 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
93 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin I Will Survive 1 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
94 SBI c 21 FI*HaoMao Bernhard 1 Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM
95 SBI d 21 FI*ElfQuest Oliver 1 Uros 3 (GIC) Andersen Thomas (TICA) EX1 CACS
96 SBI d 21 FI*JoJon Shan Liang 1 Naaras 5 (IC) Andersen Thomas (TICA) EX1 CAGCIB
97 SBI d 21 FI*Canth's Xavier 1 Uros 2 (SP) Andersen Thomas (TICA) Abs
98 SBI e 21 Peret Laty Mery, CZ 1 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
99 SBI f 21 FI*ElfQuest Quanna 1 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
100 TUV n 61-63 / TUV n 61 FI*Semiramisin Ak Vahide Vanilya 1 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl Abs
101 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Verdian Erdehan 1 Uros 4 (GIP) Preiss Karl Abs
102 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Valier's Gadiela 1 Naaras 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB
103 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 1 Naaras 1 (SC) Preiss Karl KM
104 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Kuukissan Asli Altan 1 Uros 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
105 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Kuukissan Afacan Alev 1 Uros 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
106 TUV e 61-63 / TUV e 61 FI*Verdian Ilana 1 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
107 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay 1 Naaras 3 (GIC) Andersen Thomas (TICA) Abs
108 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI*Semiramisin Ak Orkide 1 Naaras 5 (IC) Andersen Thomas (TICA) EX1 CAGCIB
109 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI*Bastetin Beyza Birgül 1 Naaras 11 (Nuoret) Andersen Thomas (TICA) EX1 BIV
110 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI*Kuukissan Damla Dilek 1 Naaras 12 (Pennut) Andersen Thomas (TICA) EX1
111 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Verdian Iman 1 Naaras 12 (Pennut) Andersen Thomas (TICA) EX2
112 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay 1 Naaras 2 (SP) Andersen Thomas (TICA) KM NOM BIS
113 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Suviyön Bayindir Belemir 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
114 TUV g 61-63 / TUV g 61 Avyonah Blueberry 1 Naaras 5 (IC) Andersen Thomas (TICA) EX1 CAGCIB
115 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
116 MCO I / MCO a Ibis Pride of Palace*RU 2 Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
117 MCO I / MCO a FI*KingLeo's I am Taygete 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
118 MCO I / MCO a FI*Mainehaan Olivia 2 Naaras 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB
119 MCO I / MCO n FI*Tigerworld Lady Galadriel 2 Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
120 MCO II / MCO n 09 FI*Unikuun Daybreak Dragon 2 Naaras 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB
121 MCO III / MCO n 22 Olaf Junior Kaprysowo*PL 2 Uros 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS BIV
122 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Sisy 2 Naaras 9 (Avoin) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
123 MCO III / MCO n 22 L*Tomas Lynxmark 2 Uros 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro EX1
124 MCO III / MCO a 25 Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo 2 Naaras 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro EX1
125 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Little Luca 2 Uros 12 (Pennut) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
126 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Little Sky 2 Uros 12 (Pennut) Edstrøm Anne-Gro EX2
127 MCO III / MCO a 22 FI*Goldenstream's You Can Do It 2 Uros 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro EX2
128 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox 2 Uros 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGPIB BIV
129 MCO III / MCO n 22 FI*Abbas-Coons Galileo 2 Uros 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAP
130 MCO III / MCO a 23 FI*Moggi Herkules Rinkeli 2 Uros 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro MCO as 23
131 MCO IV / MCO a 09 22 Stepan Unicum*RU 2 Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
132 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Goldenstream's Born To Be Wild 2 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 BIV
133 MCO IV / MCO n 09 22 DK Red Line's Zorba 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
133 MCO IV / MCO n 09 23 DK Red Line's Zorba 2 Uros 13c (Määrittely) Nyman Pia MCO n 09 22
134 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Escape's Little Cedric 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 NOM BIS
135 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Rotcat Naxos 2 Uros 6 (IP) Nyman Pia Abs
136 MCO IV / MCO n 09 25 Excalibur of Jurrasic park, SK 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
137 MCO V / MCO e 22 FI*Mostlycats Mr Milky Way 2 Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB BIV
138 MCO V / MCO f 22 FI*Vuorensinen Blackcurrant 2 Naaras 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
139 MCO V / MCO f 25 FI*Stout-hearted Zahara is my love 2 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
140 MCO V / MCO e 22 FI*Vuorensinen Creeping juniper 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
141 MCO V / MCO f 23 Patayan's Neonila 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
142 MCO V / MCO f Margo White Luxury*BY 2 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 BIV
143 MCO V / MCO d 22 Bumblebee Cunabula*RU 2 Uros 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB
144 MCO V / MCO f 22 FI*Vuorensinen Bell Flower 2 Naaras 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX1 CAPIB BIV
145 MCO V / MCO d 22 FI*Abbas-Coons Gabriel 2 Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
146 MCO V / MCO d 22 SE*KobbaCat's Dingel 2 Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
147 MCO VI / MCO d 09 22 Zachary Tiili*PL 2 Uros 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB
148 MCO VI / MCO d 09 22 Avalon of Brenda's Garden 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
148 MCO VI / MCO d 09 22 Avalon of Brenda's Garden 2 Uros 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
149 MCO VI / MCO e 02 21 62 FI*Mostlycats Twinkie 2 Uros 9 (Avoin) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
150 MCO VI / MCO d 09 25 FI*Stout-hearted Yoshi 2 Uros 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAP
151 MCO VI / MCO f 03 FI*Goldenstream's Woman in Red 2 Naaras 9 (Avoin) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC BIV NOM BIS
152 MCO VI / MCO f 03 25 FI*Stout-hearted Zehra 2 Naaras 9 (Avoin) Edstrøm Anne-Gro EX2
153 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Vuorensinen Cassiope 2 Uros 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro EX1
154 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Chamberlain Iron Heart 2 Naaras 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro EX1 BIV
155 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Vuorensinen Cherry plum 2 Naaras 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro EX2
156 MCO VIII / MCO fs 02 62 Zabava Leonila Coon *RU *** 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
157 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Unikuun Star Cassiopeia 2 Naaras 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX2
158 MCO VI / MCO f 03 24 Rio Rita Estate Pearls*RU 2 Naaras 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAP BIV
159 MCO VII / MCO ds Frederick Pride of Palace*RU 2 Uros 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro KM
160 MCO VII / MCO ds 22 FI*Mostlycats You Are My Life 2 Uros 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS
161 MCO VII / MCO ds ES*Gattacamoon Rob Roy 2 Uros 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB BIV
162 MCO VII / MCO ns 22 FI*Mahtitassun GäryGävi 2 Uros 9 (Avoin) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
163 MCO VII / MCO ns 22 FI*CapitalCats Tobias 2 Uros 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro EX1
164 MCO VII / MCO fs 22 FI*Daybreak's Pinewoods Princess 2 Naaras 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro Abs
165 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Knight of Silver 2 Uros 4 (GIP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAPS
166 MCO VII / MCO as 22 FI*Rotcat Quick Silver 2 Uros 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGPIB
167 MCO VII / MCO es 24 FI*Mainehaan Patrick 2 Uros 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAP BIV NOM
168 MCO VIII / MCO ds 02 21 62 FI*Mostlycats Cotton Candy 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
169 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Illegal Lover 2 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 BIV
170 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Meeco 2 Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS BIV
171 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Mostlycats Wellamo 2 Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
172 MCO VIII / MCO ds 09 FI*Mahtitassun IhaSama! 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
173 MCO VIII / MCO fs 09 24 FI*SweetTail's Anastasia 2 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia DISQ AGR.
174 MCO IX / MCO w 63 FI*Krysos Americo 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
175 MCO IX / MCO w 63 FI*Rotcat Tomboy Of Finland 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV
176 MCO IX / MCO w 61 Qui-Qui My Fairy King*UA 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
177 NEM I / NEM a 21 Maya Lilianka*PL 2 Naaras 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB
178 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Charizard 2 Uros 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB
179 NEM II / NEM n 09 21 Imageblaze Eminem 2 Uros 7 (CH) Van Roy Kristof EX1 CACIB BIV
180 NEM II / NEM f 09 FI*Cherrytail's Catalina 2 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof Abs
181 NEM II / NEM n 09 21 FI*Eswood DJ Kitty 2 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
182 NEM II / NEM f 09 21 CH*Lukijn's Vicki 2 Naaras 2 (SP) Van Roy Kristof KM NOM
183 NFO I / NFO a FI*RockyHill's ZuriNia 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
184 NFO I / NFO a FI*Felicis Fixies 2 Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX2
185 NFO I / NFO n FI*Heinuntuvan Konsta 2 Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS BIV NOM
186 NFO I / NFO n FI*Felicis Gaudium 2 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
187 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
187 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Van Roy Kristof KM
188 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Van Roy Kristof KM BIV NOM
189 NFO II / NFO n 09 Oliver James Forest Myths 2 Uros 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS
190 NFO II / NFO a 09 S*Capsicum's Shock 2 Naaras 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS
191 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Running Free 2 Uros 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
192 NFO II / NFO n 02 64 FI*Siniidan Boomerang 2 Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
193 NFO II / NFO n 09 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry 2 Uros 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1
194 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 2 (SP) Van Roy Kristof KM BIV NOM BIS
195 NFO II / NFO n 03 FI*Siniidan Requiem of Spirit 2 Uros 2 (SP) Van Roy Kristof KM
196 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Cry Of Silence 2 Uros 4 (GIP) Van Roy Kristof EX1 CAPS
197 NFO II / NFO n 03 FI*Hirmuinen Bastet 2 Naaras 4 (GIP) Van Roy Kristof EX1 CAPS
198 NFO III / NFO n 22 S*Kronängens Pikachu 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
199 NFO III / NFO n 24 FI*RockyHill's ZuberiSimba 2 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
200 NFO III / NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas 2 Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
201 NFO III / NFO a 24 FI*Hopeahännän Metsänneito 2 Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
202 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Naaras 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM
203 NFO IV / NFO n 09 22 (N)Migoto's Conrad 2 Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX3
204 NFO IV / NFO n 03 22 FI*FoxyPaw's Lazy Ike 2 Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
205 NFO IV / NFO n 09 23 Sterrenkatten's St. Etienne 2 Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX2
206 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI*RockyHill's FloYahto 2 Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
207 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Sysiässä 2 Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX2
208 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Tenho 2 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC BIV NOM
209 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Marjametsän Kendo Anthem 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX2
210 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI*Siniidan Glacier Express 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX3
211 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Siniidan Speed King 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 BIV
212 NFO IV / NFO n 09 22 FI*GoldenFurry's Champion Charolais 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
213 NFO IV / NFO n 09 22 FIN*Karvanaaman Brima 2 Uros 17 (Veteraani) Wikström Bjarne 2
213 NFO IV / NFO n 09 22 FIN*Karvanaaman Brima 2 Uros 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM
214 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Jarraun's Skog Eldgrim 2 Uros 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX1 CAPIB NOM
215 NFO V / NFO d 22 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner 2 Uros 1 (SC) Nyman Pia KM NOM
216 NFO V / NFO f FI*Felicis Gemma 2 Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
217 NFO V / NFO e 24 FI*RockyHill's Eluwilussit 2 Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
218 NFO V / NFO f FI*Felicis Greta 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
219 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Serafiina 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC BIV NOM
220 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
220 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
221 NFO V / NFO g FI*Felicis Giselea 2 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
222 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM
223 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
223 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM
224 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Hopeahännän Syysprinssi 2 Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB BIV
225 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Carwalions Chinook 2 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
226 NFO VI / NFO d 09 22 FI*InukChuck's Riia 2 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
227 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
228 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Ramona 2 Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
229 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Volga 2 Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX2
230 NFO VII / NFO ns 22 FI*RockyHill's Geronimo 2 Uros 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
231 NFO VII / NFO gs FI*Lolcat's Samantha Jones 2 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
232 NFO VIII / NFO fs 03 22 Rainbow Brite La Peyre*ES 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
233 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB NOM BIS
234 NFO IX / NFO w 64 DK*Naturell's Knight Light 2 Uros 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS
235 NFO IX / NFO w 61 FI*Tähtitassun Adalmiina 2 Naaras 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
236 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco 2 Naaras 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro EX1 BIV NOM
237 SIB I / SIB n Veresk Line*RU Nazar of Tavaloga 2 Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
238 SIB II / SIB n 09 FI*Catillus Magellan 2 Naaras 5 (IC) Van Roy Kristof Abs
239 SIB II / SIB n 09 FI*Catillus Nightfall Quiche 2 Uros 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1
240 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan 2 Uros 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro KM
241 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 17 (Veteraani) Wikström Bjarne 1 NOM BIS
241 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro KM BIV NOM
242 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Zippora 2 Naaras 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro KM
243 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Chaleb 2 Uros 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB
244 SIB III / SIB n 24 FI*Apachiris Egwene 2 Naaras 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
245 SIB III / SIB n 23 Glaucos White Witch, CZ 2 Uros 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro EX1
246 SIB III / SIB n 24 Dream Come True Amavi*PL 2 Naaras 11 (Nuoret) Edstrøm Anne-Gro EX1
247 SIB III / SIB n 23 FI*Tunturikissan Kuura 2 Uros 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGPIB
248 SIB III / SIB n 24 FI*Amurin Ben 2 Uros 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAP
249 SIB III / SIB n 24 FI*Amurin Bernice 2 Naaras 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAP BIV NOM
250 SIB IV / SIB n 09 24 NO*Grensedalen Wendy 2 Naaras 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
251 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan Åå La Laa 2 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC NOM
252 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Amurin Jose 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX3
253 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Catillus Jaska 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 NOM BIS
254 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Ziazan Maharaj 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX2
255 SIB IV / SIB n 09 22 FI*Jylhäkallion Aurora 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
256 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Amurin Lea 2 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 BIV NOM
257 SIB V / SIB f 24 FI*Catillus Ruskaruusu 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
258 SIB V / SIB f 24 FI*Mintsuliinin Darianna 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 BIV NOM
259 SIB V / SIB f 24 Sof`ja Nevskaja Radost 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX2
260 SIB V / SIB f 23 FI*Amurin Hanna 2 Naaras 2 (SP) Nyman Pia KM NOM
261 SIB VI / SIB f 09 22 FI*Amurin Janna 2 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX2
262 SIB VI / SIB fy 09 22 FI*Mintsuliinin Doris 2 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
263 SIB V / SIB dy 22 FI*Amurin Kadmiel 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
263 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Kadmiel 2 Uros 13c (Määrittely) Nyman Pia SIB dy 22
264 SIB VI / SIB f 09 22 FI*Balladin Buffy 2 Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1 BIV NOM
265 SIB VI / SIB f 09 FI*Taigatassun Kipinätär 2 Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX2
266 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zerahiah 2 Uros 4 (GIP) Van Roy Kristof EX1 CAPS
267 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zebedee 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
268 SIB VII / SIB fs FI*Lumikissan Fortuna 2 Naaras 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS
269 SIB VII / SIB fs 24 FI*ArcticWilds Layale 2 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX2
270 SIB VII / SIB ns 24 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum 2 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1 BIV NOM
271 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Van Roy Kristof KM BIV NOM BIS
272 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan Zumppendeeros 2 Uros 5 (IC) Van Roy Kristof Abs
273 SIB VIII / SIB fs 09 FI*Cherrytail's Xalvadora 2 Naaras 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB
274 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan Bandiitti 2 Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
275 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Bmy-Moumou Paradise Blossom 2 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
276 TUA II / TUA n 09 FI*Felesin Jarkko Martikainen 2 Uros 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP
277 TUA VII / TUA ns 24 FI*Tangerine's Felicity 2 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
278 TUA IX / TUA w 63 FI*Felesin Beth Hart 2 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof Abs
279 TUA IX / TUA w 61 FI*Felesin Polli 2 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
280 TUA IX / TUA w 61 FI*Felesin Tomi Joutsen 2 Uros 12 (Pennut) Van Roy Kristof Abs
281 BEN n 22 FI*Kissalehdon Nefertiti 3 Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
282 BEN n 24 MyArt Premier Rose Diamond 3 Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
283 BEN n 24 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT 3 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
284 BEN n 22 32 FI*Leokatin Nietos 3 Uros 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
285 BEN n 24 33 Asianleopardcat Honey 3 Naaras 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP NOM
286 BLH n FI*Treselle's Espresso 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
286 BLH n FI*Treselle's Espresso 3 Uros 6 (IP) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAGPIB
287 BLH j FI*MellowBear's Rhine Maiden Flosshilde 3 Naaras 11 (Nuoret) Dragota Adrian Alexandru EX1
288 BLH ns 11 Enrico Magiya Serebra 3 Uros 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
289 BLH n 03 FI*MellowBear's God of Light Wotan 3 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne Abs
290 BLH f 03 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda 3 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
291 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo 3 Uros 1 (SC) Dragota Adrian Alexandru KM BIV
292 BML I / BML ns 11 31 FI*Kimuli's Love Story 3 Naaras 5 (IC) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAGCIB
293 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helpertti 3 Uros 12 (Pennut) Dragota Adrian Alexandru EX1
294 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiina 3 Naaras 12 (Pennut) Dragota Adrian Alexandru EX1
295 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 1 NOM
295 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 2 (SP) Dragota Adrian Alexandru KM NOM
296 BSH n FI*Coventry's Velvet Rose 3 Naaras 10 (KAS) Veland Anne Abs
297 BSH c FI*Ruusutarhan Soma Lilla 3 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
298 BSH f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 2 (SP) Dragota Adrian Alexandru KM
299 BSH j FI*SpecialOrder's Lilac Haze 3 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 NOM
300 BSH o FI*Treselle's Cherry Cake 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
300 BSH o FI*Treselle's Cherry Cake 3 Naaras 7 (CH) Dragota Adrian Alexandru EX1 CACIB
301 BSH p FI*SpecialOrder's Saturn 3 Uros 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
302 BSH p FI*Gimmie's Magnanimous 3 Uros 13c (Määrittely) Paloluoma Anne BSH p
302 BSH p FI*Gimmie's Magnanimous 3 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP BIV
303 BSH p FI*SpecialOrder's Mercury 3 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX2
304 BSH q FI*SpecialOrder's Sansa Stark 3 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
305 BSH d 24 FI*Coventry's Vernon 3 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
306 BSH f 22 FI*Coventry's Joy 3 Naaras 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
307 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Knockout 3 Uros 1 (SC) Veland Anne KM
308 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Silver Varvara 3 Naaras 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
309 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Kiss the Rain 3 Uros 12 (Pennut) Veland Anne Abs
310 BSH ns 11 FI*Helmiinan Kultakäpälä 3 Uros 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS BIV NOM
311 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi 3 Uros 8 (PR) Veland Anne EX1 CAPIB
312 BSH ns 11 FI*Huntercat Princess Alisa 3 Naaras 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP
313 BSH ny 25 FI*EmeraldCharm Indian Ridge 3 Uros 11 (Nuoret) Dragota Adrian Alexandru Abs
314 BSH ay 11 FI*EmeraldCharm Goutte de Rosée 3 Naaras 10 (KAS) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAP
315 BSH a 03 FI*Rhinestone's Wild Edric 3 Uros 4 (GIP) Dragota Adrian Alexandru Abs
316 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
316 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger 3 Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
317 BUR n FI*Seirene Copacabana 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC NOM BIS
318 BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen 3 Uros 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 3
318 BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen 3 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM
319 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 1 (SC) Veland Anne KM
320 BUR a FI*Hovikissan O'No 3 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1 NOM
321 BUR b FI*Mama-Alcialon Father's Son 3 Uros 5 (IC) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAGCIB NOM
322 BUR b FI*Hovikissan O'Boy 3 Uros 12 (Pennut) Dragota Adrian Alexandru EX1
323 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 4 (GIP) Dragota Adrian Alexandru EX2
323 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
324 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 4 (GIP) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAPS NOM
325 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth 3 Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
326 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 3
326 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
327 BUR h FI*Celsiana Kielo 3 Naaras 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS NOM
328 BUR h FI*Cattish Ada Rising 3 Naaras 4 (GIP) Veland Anne EX2
329 BUR h FI*Pikkukuun Daisy Doo 3 Naaras 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS BIV
330 BUR h FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel 3 Naaras 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP
331 CHA FI*Sinimirrin Bernard 3 Uros 3 (GIC) Dragota Adrian Alexandru EX1 CACS
332 CHA FI*Kattskogens Willhelm 3 Uros 10 (KAS) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAP
333 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI*KehRuun Bianca 3 Naaras 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB NOM BIS
334 CYM 53 / CYM n 09 53 FI*Pikkeen Kinder 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
335 EUR n FI*RuusuLinnan Cool G. 3 Uros 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
336 EUR d Maahinen 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
336 EUR d Maahinen 3 Uros 1 (SC) Dragota Adrian Alexandru KM BIV
337 EUR d FI*Kassilan Suviyön Shamaani 3 Uros 3 (GIC) Dragota Adrian Alexandru EX1 No Cert
338 EUR d FI*Feronian Neidonkello 3 Naaras 12 (Pennut) Dragota Adrian Alexandru EX3
339 EUR d FI*RuusuLinnan Demelza 3 Naaras 12 (Pennut) Dragota Adrian Alexandru EX2
340 EUR d FI*RuusuLinnan Divine Diva 3 Naaras 12 (Pennut) Dragota Adrian Alexandru EX1
340 EUR d FI*RuusuLinnan Divine Diva 3 Naaras 13c (Määrittely) Paloluoma Anne EUR d
341 EUR e FI*RuusuLinnan Brunhilde 3 Naaras 13c (Määrittely) Paloluoma Anne EUR e
342 EUR ds FI*RuusuLinnan Björn 3 Uros 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP
343 EUR n 23 FI*RuusuLinnan Candy Cane 3 Naaras 7 (CH) Dragota Adrian Alexandru EX1 CACIB
344 EUR n 23 FI*Pikku-Piun Baby Brown 3 Naaras 6 (IP) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAGPIB
345 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 1 NOM BIS
345 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS NOM BIS
346 EUR d 22 FI*Feronian Kesäleimu 3 Uros 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS
347 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Noomi 3 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX2
348 EUR d 22 Silkkiturkin Samettikukka 3 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC BIV
349 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 1 (SC) Dragota Adrian Alexandru KM
350 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Jóhanna 3 Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
351 EUR f 22 FI*Feronian Neilikka 3 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
352 EUR as 22 FI*Feronian Excelsior 3 Uros 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
353 EUR as 23 FI*Himmelintähden Ainoo Penni 3 Naaras 11 (Nuoret) Dragota Adrian Alexandru EX1
354 EUR gs 23 FI*Katinhännän Jyn Erso Scarif 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EUR gs 24
355 EUR gs 24 FI*Katinhännän Lyra Galen Jedha 3 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
356 EUR n 03 FI*Waputtaren Pow-Wow Penelope 3 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
357 EUR a 02 62 FI*Waputtaren Ukko Anshelminpoika 3 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
358 EUR a 03 FI*Waputtaren Vellamo Vieno Vedenneito 3 Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
359 EUR g 03 FI*Waputtaren Angelika Enkelten Markiisitar 3 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1
360 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon 3 Uros 3 (GIC) Dragota Adrian Alexandru EX1 CACS
361 KBL I / KBL w 62 FI*Miunmaan Bastjon 3 Uros 9 (Avoin) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAC
362 KBL I / KBL n 22 SE*Kot-à-Kuril Kassanova 3 Uros 12 (Pennut) Dragota Adrian Alexandru EX1 BIV NOM BIS
363 KBL III / KBL f 24 FI*Miunmaan Celine 3 Naaras 9 (Avoin) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAC
364 KOR FI*Tatsutan Sabia Sma-Atmanam 3 Naaras 4 (GIP) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAPS
365 MAN 51-52 / MAN e 51 FI*Maikain Pulla Won Vung 3 Uros 1 (SC) Veland Anne KM NOM
366 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI*Meamoons MX A Be Yourself 3 Uros 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS
367 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 4
367 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Veland Anne KM
368 MAU ns 24 FI*Felesin Afrodite 3 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne Abs
369 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM
370 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 2
370 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM BIV NOM BIS
371 OCI n 24 FI*Punakuun Cocoa 3 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
372 OCI n 24 FI*Moosegrove Kiara 3 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
373 OCI n 24 FI*Amare-Cattus Don Duudson 3 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 NOM
374 OCI n 24 FI*Moosegrove Noah 3 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
375 OCI b 24 DK*Hindkjær's Gaia 3 Naaras 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 2
375 OCI b 24 DK*Hindkjær's Gaia 3 Naaras 1 (SC) Dragota Adrian Alexandru KM NOM
376 OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle 3 Naaras 1 (SC) Dragota Adrian Alexandru KM
377 OCI b 24 FI*Moosegrove Jäger 3 Uros 3 (GIC) Dragota Adrian Alexandru EX1 CACS
378 OCI b 24 Happy Lady Tigrillo, CZ 3 Naaras 5 (IC) Dragota Adrian Alexandru EX1 CAGCIB
379 OCI b 24 FI*Northalla Seventh Son 3 Uros 11 (Nuoret) Dragota Adrian Alexandru EX1 BIV NOM
380 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Dragota Adrian Alexandru KM
381 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
382 OCI o 24 FI*Martinic Pride and Joy 3 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1 NOM BIS
383 OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus 3 Uros 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP
384 OCI ns 24 FI*Kukkatarhan Imperata 3 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
385 OCI bs 24 FI*Guttatus Bellatrix 3 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX2
386 OCI bs 24 FI*Punakuun Doris 3 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
387 OCI os 24 FI*Punakuun Dumle 3 Uros 11 (Nuoret) Dragota Adrian Alexandru EX1
388 ABY n FI*Nebuankhet VanVan 4 Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB NOM
389 ABY n FI*Redcheetah's Jade 4 Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
390 ABY n FI*Redcheetah's Diana 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 BIV NOM
391 ABY n FI*Redcheetah's Callis 4 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
392 ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 4 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM NOM
393 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif 4 Naaras 6 (IP) Brambilla Fabio EX2
393 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif 4 Naaras 17 (Veteraani) Veland Anne 3
394 ABY n FIN*Link Imani Imoo 4 Naaras 17 (Veteraani) Veland Anne 2
394 ABY n FIN*Link Imani Imoo 4 Naaras 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB BIV NOM
395 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM
396 ABY a FI*Akanthos Dante 4 Uros 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB
397 ABY a FI*SunnyPace Erica herbacea 4 Naaras 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB
398 ABY a FI*Nebuankhet Pastel Goth 4 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 BIV
399 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 4 Naaras 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM
400 ABY o FI*Neaera's Fiammetta 4 Naaras 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 No Cert
401 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 10 (KAS) Mastrangelo Donatella Abs
402 ABY o FIN*Kawaii Fuyudori 4 Naaras 17 (Veteraani) Veland Anne 4
402 ABY o FIN*Kawaii Fuyudori 4 Naaras 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
403 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 2 (SP) Mastrangelo Donatella KM NOM
404 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Mary Read 4 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 NOM
405 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets 4 Naaras 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM
406 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Star-Lord 4 Uros 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM NOM
407 CRX II / CRX a 02 62 FI*FunkyJam's Upupa Epops 4 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
408 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Anne Bonny 4 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 NOM
409 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 2 (SP) Komissarova Olga KM BIV NOM BIS
410 CRX II / CRX a 09 FI*VippeCat Blue Angel 4 Naaras 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB
411 CRX II / CRX c 09 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee 4 Naaras 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
412 CRX III / CRX d FI*Sweetpurr's Red Edition 4 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
413 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Alchemist Bollinger 4 Naaras 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB BIV
414 CRX IV / CRX d 03 FI*KattiKaisan Älä droppaa mun tunnelmaa 4 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
415 CRX IV / CRX f 03 FI*Piupaws Gum in My Hair 4 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
416 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ascalon 4 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS NOM
417 CRX VII / CRX n 33 FI*Framillan Lando Calrissian 4 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 NOM
418 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*Alchemist Abracadabra 4 Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
419 CRX VIII / CRX a 09 33 FI*FunkyJam's Legends of Camille 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
420 CRX IX / CRX w 63 Cecil Amusant*RU 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
421 CRX IX / CRX w 62 FI*KittyLady's Tom Collins 4 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio Abs
422 DRX I / DRX c FI*Åbodas Belinda 4 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB BIV
423 DRX I / DRX n FI*Tomorrowland Crazy Carlos 4 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
424 DRX I / DRX n FI*Berry's Dazzling Diamond 4 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
425 DRX I / DRX b FI*Åbodas Aiyana 4 Naaras 6 (IP) Komissarova Olga Mitätöity Mitätöity
426 DRX II / DRX n 01 64 FI*Bravefellow Ilan 4 Uros 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
427 DRX II / DRX n 09 Raya's Domino 4 Uros 7 (CH) Komissarova Olga Abs
428 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga 4 Naaras 1 (SC) Brambilla Fabio KM BIV NOM
429 DRX III / DRX f FI*Åbodas Saimi 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
430 DRX III / DRX e FI*Bravefellow Naava 4 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
430 DRX III / DRX e FI*Bravefellow Naava 4 Uros 13c (Määrittely) Mastrangelo Donatella DRX e
431 DRX III / DRX g FI*Åbodas Ninja 4 Naaras 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
432 DRX IV / DRX g 03 24 FI*WildWilderness Blue 4 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
433 DRX IV / DRX d 03 24 Arseni Sodetan 4 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
434 DRX V / DRX n 22 FI*Bravefellow Peggy 4 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
435 DRX VI / DRX n 03 23 FI*Pihlajan Tikru 4 Naaras 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
436 DRX VII / DRX n 32 FI*Berry's Dusky Decadence 4 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
437 DRX VII / DRX a 33 FI*Tomorrowland Delighted Diora 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
438 DRX VII / DRX n 33 Sushi Rexclusive, SK 4 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
439 DRX VIII / DRX n 09 32 FI*Pihlajan Selma 4 Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
440 DRX IX / DRX w 64 FI*Åbodas Sulotar 4 Naaras 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
441 DRX IX / DRX w 64 FI*Bravefellow Lilo 4 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
442 DRX IX / DRX w 61 LV*Dea Dia Hatshepsut 4 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga Abs
443 DRX IX / DRX w 64 FI*Bravefellow Larry 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
443 DRX IX / DRX w 64 FI*Bravefellow Larry 4 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
444 DSP V / DSP g 21 33 FI*DON-tastic Alexandra 4 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
445 OSH n FI*Curnauskiss Paint In Black 4 Uros 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM NOM
446 OSH n Felinea Magie Noire 4 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
447 OSH a FI*Plan-A Mr Lahey 4 Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
448 OSH a FI*LoudMeow Stargazer 4 Naaras 2 (SP) Mastrangelo Donatella KM
449 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM NOM
450 OSH n 24 Strekoza's Casanova 4 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa Abs
451 OSH b 25 FI*JellonCats Oliwa 4 Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1 NOM
452 OSH d 24 FI*Rantahietikon Räppäävä Risto 4 Uros 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB NOM
453 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM NOM BIS
454 OSH f 24 EE*Ferrari Golden Oriental 4 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella Abs
455 OSH f 24 FI*Millamarin Kermakaramelli 4 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 NOM BIS
456 OSH bs 25 FI*Martinic Village Girl 4 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
457 OSH b 03 24 FI*Eirenen Kokomo 4 Uros 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
458 OSH d 03 24 FI*Hämynhäivän Clivia 4 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
459 PEB V / PEB c 21 33 83 Kioko Cosmo 4 Uros 7 (CH) Komissarova Olga Abs
460 RUS Blue Wind Eternal Flame of Zarin 4 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
461 RUS FI*Starstruck's Queen of Diamonds 4 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
462 RUS Diamond Neytiri*PL 4 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 BIV
463 RUS FI*Lolcat's John Willoughby 4 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX2
464 RUS FI*Janatuisen Giovanni Il Carino 4 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
465 RUS FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever 4 Naaras 17 (Veteraani) Veland Anne Arvosteltu
465 RUS FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever 4 Naaras 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS
466 RUS FI*Albergan Aarnivalkea 4 Naaras 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
467 SIA n FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy 4 Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
468 SIA a FI*Plan-A Fifty Sixty 4 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
469 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka 4 Uros 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS
470 SIA c FI*Plan-A Mr Mighty Bean 4 Uros 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
471 SIA f Azorez Varda Tintalle of Kaspektin 4 Naaras 8 (PR) Mastrangelo Donatella EX1 CAPIB
472 SIA j FI*Kaspektin Tähteinvälinen 4 Naaras 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
473 SIA c 21 Grazia v. Imporio A 4 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
474 SIA d 21 Hann Tabby Cat 4 Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
475 SIA n 03 FI*Laurinda Alberto Eclar 4 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa Abs
476 SIA b 02 21 FI*Pinewoods Xtra Great Gatsby 4 Uros 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB
477 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Komissarova Olga KM BIV NOM BIS
478 SOM n FI*SunnyPace Fritillaria 4 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX2
479 SOM n FI*Vulpes Aletheia 4 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB NOM
480 SOM n FI*Kharn-Ka H.Nelson 4 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
481 SOM n FI*Kharn-Ka Xahale Xpress 4 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
482 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 17 (Veteraani) Veland Anne 1 NOM BIS
482 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Komissarova Olga KM NOM
483 SOM n FI*SunnyPace Betonica 4 Uros 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB
484 SOM n FI*SunnyPace Forsythia 4 Naaras 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB
485 SOM n FI*Foxkiss Esox lucius 4 Uros 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB BIV
486 SOM a FI*Kharn-Ka Hekla 4 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa Abs
487 SOM o FI*SunnyPace Galega 4 Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
488 SOM o SE*Vesselkattens Stina 4 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
489 SOM p FI*SunnyPace Consolida 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
489 SOM p FI*SunnyPace Consolida 4 Naaras 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
490 SOM p FI*SunnyPace Cosmos 4 Uros 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB
491 SPH I / SPH n Dani Danati Bonaparte 4 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
492 SPH II / SPH n 03 FI*BritneyStar's Alfred J. Kwak 4 Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
493 SPH II / SPH n 03 Amadeus Star Galileo 4 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX3
494 SPH II / SPH n 02 64 FI*CiCi's Magnificient Marthy 4 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX2
495 SPH II / SPH n 09 Miki Sanuki's Scarface 4 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
496 SPH II / SPH n 09 FI*Eipril Rosalie 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC BIV
497 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Wibby 4 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 NOM
498 SPH II / SPH a 09 FI*Evilurbastet Robinson Crusoe 4 Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
499 SPH III / SPH g 21 FI*EEC's Great Sensation 4 Naaras 17 (Veteraani) Veland Anne Abs
499 SPH III / SPH g 21 FI*EEC's Great Sensation 4 Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio Abs
500 SPH III / SPH f FI*Hebblas Viona 4 Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
501 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Izzy 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
501 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Izzy 4 Naaras 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM
502 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Thelma 4 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
503 SPH IV / SPH d 09 FI*Hebblas Wesley 4 Uros 13c (Määrittely) Mastrangelo Donatella SPH d 32
503 SPH V / SPH d 32 FI*Hebblas Wesley 4 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
504 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Jackomon's Adagia 4 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC BIV
505 SPH V / SPH g 21 32 FI*Tuiscalo's All Hallows´ Eve 4 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX2
505 SPH V / SPH g 32 FI*Tuiscalo's All Hallows´ Eve 4 Naaras 13c (Määrittely) Mastrangelo Donatella SPH g 21 32
506 SPH V / SPH f 03 32 Merloni Bianka 4 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX3
507 SPH V / SPH n 33 FI*CiCi's Alice Asystole 4 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX2
508 SPH V / SPH n 03 32 FI*Hobbitqueen's Lexi 4 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1 BIV NOM BIS
509 SPH V / SPH n 32 FI*Tuiscalo's Bellarix 4 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
510 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM BIV NOM BIS
511 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 4 Uros 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS
512 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Vincent 4 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
513 SPH V / SPH f 02 32 FI*Evilurbastet Miranda 4 Naaras 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
514 HCL Henrik Torbjörn af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Preiss Karl 1 NOM BIS
515 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Preiss Karl 2
516 HCL Olavi Pekunpoika Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Preiss Karl 4
517 HCL Lenni Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Preiss Karl 3
518 HCS Darko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Komissarova Olga 2
519 HCS Sissi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Komissarova Olga 4
520 HCS Mei Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Komissarova Olga 2
521 HCS Pipsu Pippuri Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Komissarova Olga Arvosteltu
522 HCS Demo Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 1 NOM BIS
522 HCS Demo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Komissarova Olga 3
523 HCS Humutyttö Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Komissarova Olga 3
524 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Komissarova Olga 1
525 HCS Cisse Pajunkissa Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Komissarova Olga 1 NOM
562 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Andersen Thomas (TICA) EXO f 03 22, EXO f 03 24, EXO n 22, EXO n 24, PER as 03, PER d 23, PER es 02 62, PER g 03, PER n 01 21 62, RAG a, RAG d 03 21, RAG f 04, RAG n 04, SBI c, SBI d 21, SBI h, SBI n 21, TUV f 61-63, TUV g 61-63 41
Brambilla Fabio ABY n, CRX III, CRX IX, CRX VIII, DRX III, DRX VII, DRX VIII, DSP V, SPH I, SPH II, SPH III Student judge Marco Scaglia 31
de Bruijn Ad 0
Dragota Adrian Alexandru BLH j, BLH n, BML I, BSH a 03, BSH ay 11, BSH f, BSH ny 25, BSH o, BUR b, CHA, EUR as 23, EUR d, EUR d 24, EUR n 23, KBL I, KBL III, KOR, OCI b 24, OCI os 24 39
Edstrøm Anne-Gro Tarkistus 13c kat.2, MCO f 02, MCO III, MCO VI, MCO VII, NFO IX, SIB III 43
Jyrkinen Jaana MCO I, MCO V, NFO IV, NFO VI, NFO VIII, SIB IV 44
Komissarova Olga CRX II, CRX VII, DRX I, DRX II, DRX IX, PEB V, RUS, SOM n, HCS 41
Lindelöf Sirpa Tarkistus 13c kat.4, CRX I, CRX V, DRX V, DRX VI, OSH bs 25, OSH d 03 24, OSH f, OSH n 24, SIA a, SIA c, SIA c 21, SIA n 03, SOM a, SOM o, SPH IV, SPH V, VET 3 38
Mastrangelo Donatella Tarkistus 13c kat.4, ABY a, ABY o, BAL b, CRX IV, DRX IV, OSH a, OSH b 03 24, OSH b 25, OSH d 24, OSH f 24, OSH n, SIA b 02 21, SIA d 21, SIA f, SIA j, SIA n, SOM p, VET 1, VET HC 36
Nyman Pia Tarkistus 13c kat.2, ACS VIII, MCO IV, MCO IX, MCO VIII, NFO I, NFO III, NFO V, SIB V Student Judge Joeri Vanrusselt 38
Paloluoma Anne Tarkistus 13b ja 13c kat.3, BEN n 22, BEN n 24, BLH n 03, BLH ns 11, BSH d 24, BSH j, BSH p, BUR f, BUR n, CYM 51-52, CYM 53, EUR a 02 62, EUR a 03, EUR a 24, EUR as 22, EUR f 22, EUR gs 23, OCI c 24, OCI n 24, OCI ns 24 35
Preiss Karl EXO a 21 33, EXO n 33, EXO w 62, PER a, PER a 24, PER f, PER n 01 62, PER n 03, RAG a 04, RAG g 04 21, RAG n 03, RAG n 04 21, SBI b, SBI g, TUV d 61-63, TUV e 61-63, TUV n 61-63, HCL 39
Van Roy Kristof MCO II, NEM I, NEM II, NFO II, NFO VII, SIB I, SIB II, SIB VI, SIB VII, SIB VIII, TUA II, TUA IX, TUA VII 41
Veland Anne Tarkistus 13b ja 13c kat.3, BEN n 22 32, BEN n 24 33, BLH f 03, BSH c, BSH f 22, BSH n, BSH ns 11, BSH q, BUR a, BUR h, EUR d 22, EUR ds, EUR g 03, EUR gs 24, EUR n, EUR n 03, MAN 51-52, MAU ns, MAU ns 24, OCI bs 24, OCI o 24, VET 4 41
Wikström Bjarne EXO a 02 21 62, EXO g 03 24, PER a 33, PER f 24, PER f 33, PER fs 02 62, PER n, PER n 22, RAG a 03, RAG d 04 21, RAG n 03 21, RAG n 21, SBI a, SBI a 21, SBI c 21, SBI d, SBI e 21, SBI f 21, SBI n, VET 2 39
15 tuomaria.