Omakissa
Satakissa 6. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Satakissa ry
Alkaa 4.2.2018 Loppuu 4.2.2018
Ilmoittautuminen alkaa 1.11.2017 Ilmoittautuminen loppuu 31.12.2017
Yleisöaika alkaa 9:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 22.1.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 210  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti satakissa.sihteeri@gmail.com
Paikka Pori
Toimihenkilöt
Näyttelypäällikö: Elina Peltonen, p. 050 592 0159 halden.coon@dnainternet.net ja Olli Lehtonen p. 045 127 1406
Näyttelysihteeri: Marika Landen, mlanden@gmail.com, Junnolantie 55, 03250 Ojakkala p. 040 504 2592
Tavoitat näyttelysihteerin parhaiten sähköpostitse mlanden@gmail.com, työaikana en hoida näyttelyasioita
Hyvinvointi- ja hygieniavastaava: Sari Valtanen
Raha-asiat (näyttelymaksujen palautukset ym): Marjo Klankki, p. 044 541 0071 satakissa.rahat@gmail.com Myyntipaikat ja mainokset: p. 050 592 0159 satakissa.ilmo@gmail.com
Ruusukkeet ja palkinnot: Piia Anolin-Niemi, satakissa.sihteeri@gmail.com
Pääassistentti: Samuli Mustonen, assistenttihakemukset samuli.mustonen@outlook.com
Assistenteille tarjotaan lounas ja maksetaan korvaus 25 €.
 
Lisätietoja
Näyttelypaikka: Kylpylähotelli Yyteri, Sipintie 1, 28840 Pori
 
Näyttelymaksu/kissa: 37€, Satakissan jäsenet 34€, ei-FIFe -kissat 50 €.
Tarkistusluokka 15 € ja veteraaniluokka 10 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu.
Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia muun luokan yhteydessä.
Kaverikissa 10€ (Ei omaa häkkipaikkaa).
 
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on sama kuin ilmoittautumispäivä!
Ennen ilmoajan päättymistä jo tehtyihin ilmottautumisiin muutokset 5€/muutos. Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia, muutokset sähköpostilla mlanden@gmail.com tai kirjeellä.
Ilmoittautuminen on sitova, peruuttamattomat ilmoittautumiset laskutetaan. Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Myöhästyneet, puutteelliset, kesken jätetyt ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan kategorioittain.
Varmista luettelon saanti ja maksa omakissassa ilmoittautumisen yhteydessä (3 € sisältää molemmat päivät). Paikanpäältä luettelo maksaa 5€.
Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 55 55 0 0 0
2 93 88 1 0 4
3 43 39 0 0 4
4 50 49 0 0 1
Kotikissat 4 4 0 0 0
Yhteensä 245 235 1 0 9

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 1 (SC) Westerlund Marie KM NOM BIS
2 EXO n 22 FI*Chosen-One Rain of Roses 1 Naaras 1 (SC) Westerlund Marie Abs
3 EXO n 22 Ayser's Wild Tabby 1 Uros 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
4 PER a 24 FI*Dirlandan Twilight 1 Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
5 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM NOM
6 PER g 03 FI*Celestial's Goût de Diamants 1 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
7 RAG a FI*MistyNight Dyna 1 Naaras 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM
7 RAG a FI*MistyNight Dyna 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
8 RAG a Dollyfella Big Big Man 1 Uros 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM BIV NOM BIS
9 RAG a FI*Maplehill's Kingfisher 1 Uros 4 (GIP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPS
10 RAG a FI*MistyNight Edward 1 Uros 6 (IP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGPIB
11 RAG a FI*Minipeikon Toto-Theo 1 Uros 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP
12 RAG c FI*MistyNight Augustus 1 Uros 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM
13 RAG c FI*MistyNight Ferdinand 1 Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
14 RAG c FI*Minipeikon Yö 1 Uros 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP
15 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star 1 Uros 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 No Cert
16 RAG n 03 FI*Celestial's Punkero-Patti 1 Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie Abs
17 RAG n 03 FI*Maplehill's Tahoma 1 Uros 4 (GIP) Westerlund Marie EX1 CAPS NOM
18 RAG a 04 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart 1 Uros 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS BIV
19 RAG a 04 FI*MistyNight Eleonore 1 Naaras 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
20 RAG a 04 FI*MistyNight Frederica 1 Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
21 RAG a 04 FI*Riverknee Milord Waldemar 1 Uros 6 (IP) Westerlund Marie EX1 CAGPIB
22 RAG g 03 FI*Celestial's Aikansa-Tähti 1 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM
23 RAG a 03 21 FI*BlackRain's Impossible To Resist 1 Naaras 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
24 RAG a 03 21 FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 1 Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie Abs
25 SBI n FI*Harebell King Star Kalervo 1 Uros 1 (SC) Westerlund Marie KM
26 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 1 Naaras 1 (SC) Westerlund Marie KM
26 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 1 Naaras 17 (Veteraani) Pruchniak Ireneusz 1 NOM BIS
27 SBI n FI*Mion Tamaj 1 Naaras 5 (IC) Westerlund Marie EX2
28 SBI n FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses 1 Naaras 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB NOM BIS
29 SBI n FI*MeToYou La Belle 1 Naaras 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
30 SBI n FI*Safirrubir Key to Love 1 Naaras 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
31 SBI n GR*Art of Feline Quinta, JW 1 Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1 BIV NOM BIS
32 SBI a FI*Kipparin Idelisa 1 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
33 SBI a FI*Kattimäen Milo Leopold 1 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 NOM
34 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB NOM
35 SBI b FI*Canth's Nuit 1 Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM
36 SBI c FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love 1 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC NOM
37 SBI d FI*Mototassun Rocket III 1 Uros 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
38 SBI d FI*Saca's Onetime Zaum 1 Uros 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
39 SBI e FI*Chirybiry's Cute Meeme 1 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP NOM
40 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Rautio Kristiina Abs
40 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 17 (Veteraani) Pruchniak Ireneusz Abs
41 SBI a 21 FI*Kipparin Meriel 1 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
42 SBI b 21 FI*Pikku-Miukun Albert 1 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS NOM
43 SBI c 21 Selene Laty Mery, CZ 1 Naaras 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
44 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin I Will Survive 1 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
45 SBI d 21 FI*Harebell Gibson 1 Uros 2 (SP) Rautio Kristiina KM
46 SBI f 21 FIN*JoJon Fangshou 1 Naaras 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS NOM BIS
46 SBI f 21 FIN*JoJon Fangshou 1 Naaras 17 (Veteraani) Pruchniak Ireneusz 2
47 SBI g 21 FI*Kimono Deciree 1 Naaras 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
47 SBI g 21 FI*Kimono Deciree 1 Naaras 17 (Veteraani) Pruchniak Ireneusz 3
48 SBI bs 21 Pauli von Oldima 1 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM BIS
49 ACL VIII / ACL ns 03 FI*Debals KooMikko 2 Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
50 ACL ns 09 21 33 FI*Debals Michigan 2 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC NOM
51 MCO I / MCO a FI*SatuMainen Unelmien Prinssi 2 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
52 MCO I / MCO n FI*Tigerworld God Of Rock `N` Roll 2 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa Abs
53 MCO II / MCO n 09 FI*HoneyCoon's Debra Kadabra 2 Naaras 7 (CH) Rautio Kristiina Abs
54 MCO II / MCO a 03 FI*Chamberlain Keep On Rocking 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
55 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 2 (SP) Rautio Kristiina KM
56 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Let's Go 2 Uros 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
57 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Hidden Treasure 2 Uros 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB BIV NOM
57 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Hidden Treasure 2 Uros 17 (Veteraani) Westerlund Marie 2
58 MCO II / MCO n 09 FI*Halden coon's Teppo Ääninen 2 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
59 MCO III / MCO n 24 FI*HoneyCoon's Sweet Jannie 2 Naaras 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB
60 MCO III / MCO a 25 Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo 2 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 BIV NOM BIS
61 MCO III / MCO a 24 FI*HoneyCoon's I Am Made Of You 2 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX2
62 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox 2 Uros 4 (GIP) Chadaj Marek EX1 CAPS
63 MCO III / MCO n 25 FI*Tigerworld All Father 2nd 2 Uros 10 (KAS) Chadaj Marek Abs
64 MCO IV / MCO n 09 25 FI*Easylife's King of Star 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM
65 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Escape's Little Cedric 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 NOM BIS
66 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Ghost Of Wind 2 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina Abs
67 MCO V / MCO d S*Moon Kewa's Little John 2 Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
68 MCO V / MCO d 24 FI*Easylife's King of Sun 2 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
69 MCO V / MCO d FI*HoneyCoon's Into The Fire 2 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP NOM
70 MCO VI / MCO f 09 S'Ally BJ Axis Star, CZ 2 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB BIV NOM
70 MCO VI / MCO f 09 S'Ally BJ Axis Star, CZ 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
71 MCO VI / MCO g 09 FI*Chamberlain Captain Amelia 2 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX2
71 MCO VI / MCO g 09 FI*Chamberlain Captain Amelia 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
72 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Chamberlain Heart Stealer 2 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
73 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Halden coon's Armi Kuusela 2 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX3
74 MCO VI / MCO f 09 LV*BBMC Galaxy Star 2 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX2
75 MCO VI / MCO d 09 24 FI*Easylife's King of Moon 2 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1 NOM
76 MCO VI / MCO f 09 FI*Tigerworld Selene 2 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
77 MCO VI / MCO d 03 FI*Chamberlain Keep It Real 2 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 BIV NOM
78 MCO VI / MCO g 03 FI*Chamberlain Key to My Heart 2 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
79 MCO VII / MCO es 24 FI*Chamberlain Arctic Love 2 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB NOM
80 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Empire Of Moon 2 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
81 MCO VIII / MCO ns 03 22 Kiyaras Krypton 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
82 MCO VIII / MCO ns 09 S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll 2 Uros 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS BIV
82 MCO VIII / MCO ns 09 S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll 2 Uros 17 (Veteraani) Westerlund Marie 1 NOM
83 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*SatuMainen Cara Mia 2 Naaras 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB
84 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Myrskypihlajan Happy Habibi 2 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
85 NEM I / NEM n 21 Falco z Kociego Domu*PL 2 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB NOM
86 NEM I / NEM n FI*NonServiam Adimiron Black 2 Naaras 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS NOM
87 NEM II / NEM n 09 21 Teison Nevskiy Sapfir 2 Uros 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
88 NFO I / NFO n FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen 2 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
89 NFO II / NFO n 09 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
90 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Naaras 1 (SC) Chadaj Marek KM
91 NFO IV / NFO n 09 24 SE*For Keeps We Belong 2 Naaras 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS NOM BIS
92 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Keijo 2 Uros 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB BIV NOM BIS
93 NFO IV / NFO n 09 24 FI*WitSarin Pobeda 2 Uros 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP NOM BIS
94 NFO IV / NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane 2 Uros 10 (KAS) Chadaj Marek EX2
95 NFO V / NFO f 22 FI*Keijumetsän Queen Bitch 2 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
96 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Jarraun's Skog Cheresa 2 Naaras 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB
97 NFO VI / NFO f 01 21 62 S*Myselisia's Satsuma 2 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
98 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä 2 Naaras 4 (GIP) Chadaj Marek EX1 CAPS
99 SIB I / SIB n Veresk Line*RU Nazar of Tavaloga 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
100 SIB III / SIB ny 24 FI*Apachiris Elendil 2 Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM
101 SIB III / SIB ny 24 Rashel' Crown of Siberia 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
102 SIB IV / SIB n 09 22 FI*Jylhäkallion Aurora 2 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
103 SIB V / SIB d 24 FI*Jatsitytön Blaziken 2 Uros 1 (SC) Chadaj Marek KM
104 SIB V / SIB f 24 Sof`ja Nevskaja Radost 2 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 BIV
105 SIB V / SIB f 24 FI*Lumikissan ZäpinäSissi 2 Naaras 2 (SP) Chadaj Marek KM NOM
105 SIB V / SIB f 24 FI*Lumikissan ZäpinäSissi 2 Naaras 17 (Veteraani) Westerlund Marie 2
106 SIB VI / SIB f 03 22 FI*Taigatassun Freija 2 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC BIV
106 SIB VI / SIB f 09 FI*Taigatassun Freija 2 Naaras 13c (Määrittely) Rautio Kristiina SIB f 03 22
107 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Taigatassun Sensei 2 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX2
108 SIB VI / SIB f 09 FI*Taigatassun Kipinätär 2 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
109 SIB VI / SIB e 09 FI*Cherrytail's Mike Ness 2 Uros 4 (GIP) Chadaj Marek EX1 CAPS
110 SIB VII / SIB ns 24 FI*Cherrytail's Beowulf 2 Uros 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB BIV
111 SIB VII / SIB ns 24 SE*Missemoj's Tristan 2 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
112 SIB VII / SIB fs 24 FI*ArcticWilds Leedora 2 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
113 SIB V / SIB d 24 Nikodim Simba Valenika 2 Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
114 SIB VII / SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa 2 Naaras 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM NOM BIS
114 SIB VII / SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa 2 Naaras 17 (Veteraani) Westerlund Marie 1 NOM BIS
115 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Sipsun Altair 2 Uros 1 (SC) Chadaj Marek KM
116 SIB VIII / SIB gs 09 24 FI*Lumikissan CaramelliElli 2 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1 NOM
117 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Cherrytail's Belvedere 2 Naaras 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB
118 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Glorious 2 Naaras 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP
119 TUA V / TUA f FI*Felesin Aija Puurtinen 2 Naaras 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP
120 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Marco Hietala 2 Uros 4 (GIP) Chadaj Marek Abs
121 TUA VI / TUA f 09 FI*Felesin Nitte Valo 2 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek Abs
122 TUA IX / TUA w 63 FI*Felesin Beth Hart 2 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
123 TUA IX / TUA w 61 FI*Felesin Tomi Joutsen 2 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
124 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Big Benjamin 2 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
125 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto 3 Uros 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
126 BML I / BML ns 11 31 Jewels Choice Silver Ice 3 Uros 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
127 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys 3 Uros 4 (GIP) Westerlund Marie Abs
128 BSH g FI*SamBelle's Cream Caramel 3 Naaras 8 (PR) Westerlund Marie EX1 CAPIB NOM
129 BSH j FI*SpecialOrder's Lilac Haze 3 Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
130 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Jungle Frost 3 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz EX1
131 BSH ny 25 FI*EmeraldCharm Fandorin 3 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
132 BSH f 33 FI*SamBelle's Gloria 3 Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1 NOM
133 BUR n FI*Enigmatic Xocolatl Edición Limitada 3 Uros 5 (IC) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGCIB NOM
134 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan 3 Uros 10 (KAS) Pruchniak Ireneusz Abs
135 BUR b FI*Lilac's Kitaro Caravan 3 Uros 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
136 BUR c FI*Oliivian Eiffel 3 Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz EX1 NOM BIS
137 BUR f FI*Lilac's Nala Lion Queen 3 Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
138 EUR e FI*Lumihelmen Jokapoika 3 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz EX1
139 EUR ns FI*Taikapeikon Armas P. 3 Uros 4 (GIP) Pruchniak Ireneusz EX1 CAPS NOM BIS
140 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette 3 Naaras 2 (SP) Pruchniak Ireneusz KM
140 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette 3 Naaras 17 (Veteraani) Gustaitiene Jurgita 1 NOM BIS
141 EUR g 24 FI*Sireenin Coming Right Along 3 Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
142 EUR g 24 FI*Sireenin Amity 3 Naaras 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP NOM
143 EUR ns 22 FI*Lumihelmen Glissando 3 Naaras 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB
144 EUR ns 22 FI*Lumihelmen Ilopilleri 3 Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM
145 EUR ns 23 FI*Lumihelmen Giulio Gatti 3 Uros 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB
146 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon 3 Uros 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS NOM
147 KBL I / KBL n 22 SE*Kot-à-Kuril Kassanova 3 Uros 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1 NOM BIS
148 KOR FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin 3 Naaras 3 (GIC) Gustaitiene Jurgita EX1 CACS BIV
149 KOR FI*Kattihovin Chiisai Kisu 3 Naaras 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB
150 KOR FI*Mythai Busaya Bao 3 Naaras 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX2
151 MAU ns Nalittna Daenerys Targaryan 3 Naaras 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB NOM BIS
152 MAU ns 24 FI*Walidah Baketwernel 3 Naaras 5 (IC) Gustaitiene Jurgita Abs
153 MAU ns 24 FI*CatNmaus Diva 3 Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
154 MAU ns 24 SE*Hayawani's Ammon 3 Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1 BIV NOM
155 MAU ns 24 FI*Chai-lai Heqet Habibah 3 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
156 MAU ns 24 FI*Felesin Athene 3 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita Abs
157 MAU ns 24 SE*Hayawani's Aphrodithe 3 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX2
158 OCI b 24 FI*Martinic Soldier of Fortune 3 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz EX2
159 OCI b 24 FI*Northalla Seventh Son 3 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz EX1
160 OCI b 24 FI*WiliWilla Lady Kit Kat 3 Naaras 2 (SP) Pruchniak Ireneusz KM NOM BIS
161 SIN FI*Chai-lai Brave Benjamin 3 Uros 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB NOM BIS
162 SRL III / SRL d Psipsina Lieska 3 Uros 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita Mitätöity Mitätöity
163 ABY n FI*Laire Maer Gelir 4 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
164 ABY n S*Blytens Flor Lunita 4 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB NOM
165 ABY n FI*Laire Vanimar Eleniel 4 Naaras 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS NOM BIS
166 CRX I / CRX o FI*Claypond's Farceur 4 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 NOM BIS
167 CRX I / CRX n Changes Ziggy Stardust 4 Uros 4 (GIP) Chadaj Marek EX1 CAPS NOM
168 CRX III / CRX d FI*Sweetpurr's Red Edition 4 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1 NOM
169 CRX III / CRX g FI*Sirpaleen Adalia Artemis 4 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
170 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Alchemist Bollinger 4 Naaras 5 (IC) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGCIB
171 CRX IV / CRX f 03 24 FI*Alchemist Iron Maiden 4 Naaras 7 (CH) Pruchniak Ireneusz EX1 CACIB
172 CRX IV / CRX d 09 24 FI*VeeKasin Tohtori Hömelö 4 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz EX1 BIV NOM
173 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Saca's Ånastasia the First 4 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1
174 CRX VII / CRX o 33 FI*VeeKasin Kuningas Julien 4 Uros 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1
175 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*Alchemist Abracadabra 4 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
176 OLH n FI*Willicon Kill City Kills 4 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
177 OLH ns 24 FI*Frostnight's Shadegrown 4 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa Abs
178 OLH ns 25 FI*Mummeli Sofinho Yaron 4 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa Abs
179 OLH f 03 24 FI*Hämynhäivän Cattleya 4 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
180 OSH n FI*BlackDevil's The Sound Of Silence 4 Uros 7 (CH) Pruchniak Ireneusz EX1 CACIB
181 OSH e FI*BlackDevil's Drift Of The SunRice 4 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC NOM
182 OSH e FI*BlackDevil's Whistle Of The FireCracker 4 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
183 OSH f FI*BlackDevil's Dark Schakaliina 4 Naaras 1 (SC) Chadaj Marek KM
183 OSH f FI*BlackDevil's Dark Schakaliina 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
184 OSH f FI*BlackDevil's Frosty Northern Lights 4 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
185 OSH f FI*BlackDevil's The End Of The Line 4 Naaras 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB BIV NOM
186 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever 4 Naaras 1 (SC) Pruchniak Ireneusz KM NOM BIS
187 OSH a 24 FI*JellonCats El Hierro 4 Uros 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX1 CACS
188 OSH b 25 FI*JellonCats Oliwa 4 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz EX1
189 OSH d 24 HU*Okonor Rozsdás 4 Uros 1 (SC) Chadaj Marek KM NOM
189 OSH d 24 HU*Okonor Rozsdás 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
190 RUS Habeebas Gracious Georgina 4 Naaras 5 (IC) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGCIB
191 RUS FI*Janatuisen Maurizio Il Meraviglioso 4 Uros 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1 NOM
192 SIA n FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy 4 Uros 10 (KAS) Pruchniak Ireneusz EX1 CAP
193 SIA b FI*BlackDevil's White Viper 4 Naaras 2 (SP) Pruchniak Ireneusz Abs
194 SOM n (N)Villkattens Wilmer 4 Uros 1 (SC) Pruchniak Ireneusz KM NOM BIS
195 SOM n FI*Vulpes Aither 4 Uros 7 (CH) Pruchniak Ireneusz Abs
196 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 2 (SP) Pruchniak Ireneusz KM NOM
196 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 17 (Veteraani) Westerlund Marie 1 NOM BIS
197 SOM n S*All Inclusive Hale-Bopp of Kisompa 4 Naaras 8 (PR) Pruchniak Ireneusz EX1 CAPIB
198 SOM a FI*Kisompa's Minka Milena 4 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek Abs
199 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Wibby 4 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1 NOM BIS
200 SPH III / SPH f FI*Hebblas Viona 4 Naaras 8 (PR) Chadaj Marek EX1 CAPIB NOM
201 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Izzy 4 Naaras 1 (SC) Pruchniak Ireneusz KM
202 SPH V / SPH d 32 FI*Hebblas Wesley 4 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 NOM
203 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace 4 Naaras 2 (SP) Pruchniak Ireneusz KM NOM
204 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 4 Uros 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM
205 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Vincent 4 Uros 8 (PR) Lindelöf Sirpa EX1 CAPIB NOM BIS
206 THA n Savitri Golden Wasp 4 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
207 HCL Sepe Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Gustaitiene Jurgita 1 NOM
208 HCS Eddie Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pruchniak Ireneusz 1
209 HCS Sissi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Pruchniak Ireneusz 2
210 HCS Mei Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Pruchniak Ireneusz 1 NOM BIS
211 MCO VI / MCO e 09 22 FI*Chamberlain Xspecially For You 2 Uros 13c (Määrittely) Rautio Kristiina MCO es 09 22
227 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Chadaj Marek MCO III, NEM II, NFO IV, NFO VI, NFO VIII, SIB IV, SIB V, SIB VI, SIB VIII, TUA III, TUA V, TUA VI, CRX I, OSH d 24, OSH f, SOM a, SPH II, SPH III 39
Gustaitiene Jurgita PER a 24, PER g 03, PER n 01 62, RAG a, RAG c, RAG g 03, SBI b, EUR g 24, EUR ns 22, EUR ns 23, KOR, MAU ns, MAU ns 24, SIN, SRL III, HCL, VET 3 33
Lindelöf Sirpa ACL XI, ACL VIII, MCO I, MCO V, MCO VI, SIB VII, TUA IX, ABY n, CRX III, CRX VIII, OLH f 03 24, OLH n, OLH ns 24, OLH ns 25, OSH e, SPH V 38
Pruchniak Ireneusz BSH ns 11, BSH ny 25, BUR c, BUR n, EUR e, EUR f 22, EUR ns, OCI b 24, CRX IV, CRX VI, CRX VII, OSH a 24, OSH b 25, OSH h, OSH n, RUS, SIA b, SIA n, SOM n, SPH IV, THA n, HCS, VET 1 38
Rautio Kristiina SBI n (13d), MCO VI (13c), SIB VI (13c), SBI a, SBI a 21, SBI b 21, SBI bs 21, SBI c, SBI c 21, SBI d 21, SBI e, SBI f 21, SBI g 21, SBI h, MCO II, MCO IV, MCO VII, MCO VIII, NEM I, NFO I, NFO II, NFO V, SIB I, SIB III 39
Westerlund Marie EXO n 22, RAG a 03 21, RAG a 04, RAG n 03, SBI d, SBI n, BML I, BSH f 33, BSH g, BSH j, BUR b, BUR f, KBL I, VET 2, VET 4 36
6 tuomaria.